Επεισόδιο 292-Ημερομηνία 29/1/2010

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292-Ημερομηνία 29/1/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 292-Ημερομηνία 29/1/2010

Δημοσίευση από vs116117 Την / Το Πεμ Ιαν 21, 2010 11:07 pm

sifantid έγραψε:Πάλι καβγαδίσουν; Rolling Eyes Με τα νεύρα και τις αντοχές μας παίζουν; Grrr Έλεος πια! Πότε θα τα βρουν αυτοί οι δύο; Σαν τη γάτα με το ποντίκι θα κάνουμε για πολύ καιρό ακόμη;

Άλλη μια βδομάδα απόλυτου τίποτα.gmt
5 μέρες, 5 τηλεοπτικές ώρες θα έρθουν και θα φύγουν χωρίς εξελίξεις.BadMood
Να μην μάλωναν τουλάχιστον..... Snif
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 292-Ημερομηνία 29/1/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 292-Ημερομηνία 29/1/2010

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Πεμ Ιαν 21, 2010 11:11 pm

vs116117 έγραψε:
sifantid έγραψε:Πάλι καβγαδίσουν; Rolling Eyes Με τα νεύρα και τις αντοχές μας παίζουν; Grrr Έλεος πια! Πότε θα τα βρουν αυτοί οι δύο; Σαν τη γάτα με το ποντίκι θα κάνουμε για πολύ καιρό ακόμη;

Άλλη μια βδομάδα απόλυτου τίποτα.gmt
5 μέρες, 5 τηλεοπτικές ώρες θα έρθουν και θα φύγουν χωρίς εξελίξεις.BadMood
Να μην μάλωναν τουλάχιστον..... Snif
Στα λόγια μου έρχεσαι vs116117! Πες τα Χρυσόστομη! emmm
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από loukakos Την / Το Παρ Ιαν 22, 2010 10:25 am

Παλι καβγαδες με Λουκα και Νορα ρε παιδιααααα... maaaad

loukakos
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Διπλα στο φεγγαρι,πανω σε ενα συννεφο μαζι με τον Πετρακη..
Ασχολίες : Βολει,Τενις,Πινκ πονκ..

Δημοσίευση από elena-7- Την / Το Παρ Ιαν 22, 2010 3:18 pm

μ αρεσει που σκεφτοντουσαν να τους κανουν ζευγαρι του χρονου δηλαδη ποσο ακομα θα την τραβηξουν την κατασταση με τους καβγαδες!
elena-7-
elena-7-
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : athina
Ασχολίες : ta mustikaaa tis edemmmmm:-pppp

Δημοσίευση από elli Την / Το Παρ Ιαν 22, 2010 4:35 pm

Mik έγραψε:Η Αμαλίτσα έκανε πάλι το θαύμα της...Επεισε τον Πέτρο να γίνει το δικό της...
Τωρα έχω άδικο που την λέω τιτανομέγιστη???
Αμαλία : respect :

Η Αμαλία είναι όλα τα λεφτά..να μου το θυμηθείτε αυτοί θα τα σώσει τα παιδιά...

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από elli Την / Το Παρ Ιαν 22, 2010 4:41 pm

Από τη μία χαίρομαι που θα έχουμε ξανά μια τρυφερή σκηνή Μελίτας-Στέφανου αλλά από την άλλη δε γίνεται να συναντιούνται κρυφά σαν τους κλέφτες όπως είχε πει και η ίδια η Μελίτα. Αυτός ο Στέφανος πρέπει να πάρει τελικά μια απόφαση. Τι..θα έρχεται κάθε φορά να μας αναστατώνει και μετά θα φεύγει να πάει να αλλάξει τις πάνες του μωρού;;;;

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από xristina79 Την / Το Σαβ Ιαν 23, 2010 1:49 am

από το site του mega:
Ο Μάνος με τη βοήθεια του Χατζηβασιλείου, παίρνει την εκδίκηση, που ονειρευόταν από καιρό. Ο Στέφανος ενημερώνει την Εύα ότι έκλεισε όλες τις παρτίδες με το παρελθόν και ό,τι το παιδί τους θα έχει μία ήρεμη ζωή, γεγονός που συγκινεί την Εύα. Παράλληλα, πάει να καθησυχάσει και την Μελίτα αλλά, για μία ακόμη φόρα, τους παρασέρνει ο έρωτάς τους. Ο Λουκάς με την Νόρα καυγαδίζουν πάλι, καθώς αρνούνται να παραδεχτούν τα συναισθήματά τους. Ο Πέτρος, ακολουθώντας τη συμβουλή της Αμαλίας, ζητά συγνώμη από την Μελίτα για όλα του τα λάθη. Μια επαγγελματική πρόταση, που δέχεται ο Οδυσσέας, θα αναγκάσει τον Λουκά και την Νταίζη να πάρουν επώδυνες αποφάσεις.
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Σαβ Ιαν 23, 2010 1:51 am

Επαγγελματική πρόταση για την Οδυσσέα????
Να ο τρόπος που θα φύγει από το σίριαλ...Λογικά η δουλειά θα είναι κάπου μακριά....
Οι επώδυνες αποφάσεις πάντως για τον Λουκά και την Νταίζη δεν...δεν μ αρέσουν...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Δημοσίευση από LIBRA Την / Το Σαβ Ιαν 23, 2010 1:58 am

Μια επαγγελματική πρόταση, που δέχεται ο Οδυσσέας, θα αναγκάσει τον Λουκά και την Νταίζη να πάρουν επώδυνες αποφάσεις.

ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΤΟΥΤΟ ΠΑΛΙ!ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ ΘΑ ΤΗ ΠΑΡΕΙ Η ΝΤΑΙΖΗ ΑΠ'ΟΤΙ ΛΕΝΕ,Ο ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ;AX!ΤΙ ΘΑ ΔΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΤΑ ΑΥΤΑΚΙΑ ΜΑΣ! :?: TV
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Σαβ Ιαν 23, 2010 1:59 am

Πράγματι η επαγγελματική πρόταση θα είναι η πρόφαση για να φύγει ο Οδυσσέας από τη σειρά, αλλά τι θα γίνει με τον Άρη; Δε νομίζω να τον πάρει μαζί του, αλλά δε θέλω να πιστεύω ότι θα τον αφήσει και τόσο εύκολα, ότι θα παραδώσει τα όπλα! Από την άλλη, γιατί εμένα οι επώδυνες αποφάσεις μου μυρίζουν γάμο; wall
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Σαβ Ιαν 23, 2010 2:01 am

Και μένα Σοφάκι μου γάμο μου μυρίζουν...
Απο τη μία μπορούμε να χαρούμε γιατί ξέρουμε ότι δεν θα γίνειιιιιι...
Από την άλλη μέχρι το γάμου το Νοράκι θα είναι στα πατώματα...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Σαβ Ιαν 23, 2010 2:03 am

anna90 έγραψε:Και μένα Σοφάκι μου γάμο μου μυρίζουν...
Αυτό είναι που με στενοχωρεί και εμένα! Ότι η Νόρα θα είναι στα πατώματα! Snif Και σαν να μην έφτανε αυτό θα έχουμε και το γαρίφαλο να διαλέγει μπουμπουνιέρες και νυφικό... wall
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Σαβ Ιαν 23, 2010 2:07 am

Σοκαρίστηκα με τις εξελίξεις αυτές!!!Τελικά κλασικό λαμόγιο ο Μάνος έχει τους πίνακες και τόσο καιρό φλομώνει τους πάντες στο ψέμα(προτότυπο για το Μάνο αυτό).Επίσης ρε παιδιά γιατί λέτε ειρωνικά για τον Στέφανο πως δεν είναι Μάνος.Μέχρι στιγμής δεν είναι καθόλου Μάνος.Δεν ξέρω αν θα τον εξελίξουν έτσι,αλλά η μέχρι στιγμής πλοκή δεν δείχνει αυτό.Πάει στην Μελίτα και δεν ξέρω και γω τι.Με την Εύα δεν έχουν κανονίσει κάτι,απλά πως θα είναι δίπλα της.Και επίσης μην ξεχνάμε πως ο Στέφανος είναι αυτός που δίνει λεφτά πολλά για να τελειώσει η ιστορία με τον Χατζιγλίτση,συνεπώς πάλι αυτός ειναι που έκανε το σωστό και μπήκε μέσα,ενώ ο Μάνος μέσα στην κοροιδία όπως πάντα.Αυτά συμπέρανα εγώ.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Δημοσίευση από LIBRA Την / Το Σαβ Ιαν 23, 2010 2:09 am

sifantid έγραψε:
anna90 έγραψε:Και μένα Σοφάκι μου γάμο μου μυρίζουν...
Αυτό είναι που με στενοχωρεί και εμένα! Ότι η Νόρα θα είναι στα πατώματα! Snif Και σαν να μην έφτανε αυτό θα έχουμε και το γαρίφαλο να διαλέγει μπουμπουνιέρες και νυφικό... wall

ΑΧ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙSnif!ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟ ΣΤ'ΑΥΤΙ ! nteni
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Σαβ Ιαν 23, 2010 2:19 am

Ελπίζω τις ετοιμασίες του γάμου να μην μας τις δείξουν, λίγο σεβασμός στο τηλεοπτικό κοινό... pleeease
Izabella εγώ θεωρώ ότι ο Στέφανος ΕΙΝΑΙ Μάνος...Φιλιόταν με την Μελίτα και την επόμενη κοπάνησε το δαχτυλιδάκι στη Εύα...Και ενώ έλεγε θα περιμένω όσο χρειαστεί "χαλάστηκε" γιατί είχε έτοιμη την επόμενη...
Δεν ξεκαθάρισε ποτέ στην Εύα αφήνοντας την πόρτα ανοικτή...
Και ούτε καν τώρα έχει την δύναμη να ξεκαθαρίσει...
Θα την παντρευτεί και μετά (σύμφωνα με tv-zapping) η Εύα θα χάσει το μωρό επειδή θα μάθει ότι ο γάμος έγινε από υποχρέωση...Απο βλακεία του δηλαδή...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Την / Το Σαβ Ιαν 23, 2010 2:29 am

nikidanis έγραψε:ΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ,Ο ΜΑΝΟΣ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ,ΠΟΥ ΟΝΕΙΡΕΥΟΤΑΝ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ.Η ΕΥΑ ΣΥΓΚΙΝΕΙΤΑΙ ΟΤΑΝ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙ ΟΤΙ ΕΚΛΕΙΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΑΡΤΙΔΕΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΗΡΕΜΗ ΖΩΗ.ΑΡΓΟΤΕΡΑ, Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΝΑ ΚΑΘΗΣΥΧΑΣΕΙΚΑΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΑΛΛΑ,ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ,ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΣΥΡΕΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΟΥΣ.Ο ΛΟΥΚΑΣ ΜΕ ΤΗ ΝΟΡΑ ΚΑΒΓΑΔΙΖΟΥΝ ΠΑΛΙ,ΚΑΘΩΣ ΑΡΝΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΟΥΝ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ.Ο ΠΕΤΡΟΣ ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΗΣ ΑΜΑΛΙΑΣ,ΖΗΤΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΟΥ ΤΑ ΛΑΘΗ.

Μια επαγγελματική πρόταση,
που δέχεται ο Οδυσσέας, θα αναγκάσει τον Λουκά και την Νταίζη να πάρουν
επώδυνες αποφάσεις.

Λυπεί αυτο κομμάτι!!
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Σαβ Ιαν 23, 2010 2:31 am

Βλακεία του όντως να μην ξεκαθαρίσει και το έχω ξαναπεί πως αυτό το θεωρώ φάουλ του.Απλά μην τα ισοπεδώνουμε και όλα!Ο Στέφανος απέχει μίλια από το να γίνει Μάνος.Ο Μάνος δεν έδωσε ένα αυθόρμητο φιλί στην Εύα και μετά γύρισε στην Μελίτα που αγαπούσε βαθιά αλλα δεν ήταν ερωτευμένος(και αυτό το είχε ξεκαθαρίσει από πριν) και την ζήτησε σε γάμο.Ο Μάνος κορόιδευε με τον πιο ανήθικο τρόπο δύο γυναίκες.Δεν τίθεται θέμα σύγκρισης νομίζω.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Σαβ Ιαν 23, 2010 2:59 am

ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΓΚΑ
Ο Μάνος με τη βοήθεια του Χατζηβασιλείου, παίρνει την εκδίκηση, που ονειρευόταν από καιρό. Ο Στέφανος ενημερώνει την Εύα ότι έκλεισε όλες τις παρτίδες με το παρελθόν και ό,τι το παιδί τους θα έχει μία ήρεμη ζωή, γεγονός που συγκινεί την Εύα. Παράλληλα, πάει να καθησυχάσει και την Μελίτα αλλά, για μία ακόμη φόρα, τους παρασέρνει ο έρωτάς τους. Ο Λουκάς με την Νόρα καυγαδίζουν πάλι, καθώς αρνούνται να παραδεχτούν τα συναισθήματά τους. Ο Πέτρος, ακολουθώντας τη συμβουλή της Αμαλίας, ζητά συγνώμη από την Μελίτα για όλα του τα λάθη. Μια επαγγελματική πρόταση, που δέχεται ο Οδυσσέας, θα αναγκάσει τον Λουκά και την Νταίζη να πάρουν επώδυνες αποφάσεις.
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από xristina121 Την / Το Σαβ Ιαν 23, 2010 10:05 pm

EMATHA OTI O STEFANOS THA PANTREVTEI TN EVA K AVTI XAIRETE !!! STHN SUNEXEIA OMWS THA MATHEI TN ALITHEIA OTI THN PANTREVETAI MONO G T PAIDI G NA ZEI SE MIA SWSTI OIKOGENEIA THA GINEI EKSALLI!!! O LOUKAS THA PANTREVTEI ME THN NTEZI NOMIZW ALLA STIN SYNEXEIA THA ALLAKSUN K T DUO K THA EINAI
STEFANOS -MELITA
EVA-MANOS
LOUKAS-NORA

edit by Clarabelle
Διάβασε τους κανόνες του forum.
Η γλώσσα του forum είναι τα ελληνικά τα greeklish απαγορεύονται.
Ευχαριστώ

xristina121

Δημοσίευση από giouli_edem Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 11:48 am

Αχ παιδιά, είδα τρέιλερ και ο Λουκάς με τη Νόρα τσακώνονται πολύ άσχημα !!!! Ο Λουκάς κοπανάει το χέρι του στο τραπέζι, η Νόρα σπάει πράγματα ..... Snif Snif

Επεισόδιο 292-Ημερομηνία 29/1/2010 - Σελίδα 2 GioulisS03_11

Love! Γιατί αυτή είναι η πραγματική Παρέα της Φεγγαρόπετρας
και γιατί τα Μυστικά της Εδέμ τελείωσαν τον Ιούνιο του 2010 ... Love!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Δημοσίευση από antzy Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 1:11 pm

bre paidia exo mia aporia!!!!! o manos giati omos ekatse kai efage ksilo sto proigoumeno episodio???????? i mipos kai auto itan ena koplo tou gia na piesei ton kartali na dosei monos to ola ta lefta???????

antzy

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης