Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 293-Ημερομηνία 1/2/2010

+25
verile_mistika
T2eNnh
$ofi@ loukakos + nora
mina
filitsa
sifantid
loukasnora
mimi
Clarabelle
glgs
NATALITSA_LOUKITSA
KatsaroYpotheto
nana
helennik91
loukitsa
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
nat
hionati
mariaki
Ntinaki1
anastasia20
almaresi
Καρ-Mik
anna90
nikidanis
29 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293-Ημερομηνία 1/2/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293-Ημερομηνία 1/2/2010

Δημοσίευση από anna90 Τρι Ιαν 26, 2010 2:55 pm

Μα η κλώσσα loukitsa μου το παραχωρεί στον Οδυσσέα με αντάλλαγμα τον Λουκάκο...!!!!!
Μ-Α-Ν-Α πάνω απ όλα...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293-Ημερομηνία 1/2/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293-Ημερομηνία 1/2/2010

Δημοσίευση από mimi Τρι Ιαν 26, 2010 5:01 pm

τελικά η σειρά έχει μαζέψει όλες τις καλές μανούλες
η Πάπια είναι για ξύλο
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293-Ημερομηνία 1/2/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293-Ημερομηνία 1/2/2010

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Ιαν 26, 2010 5:11 pm

Εγω βλεπω πως μαλλον αυτο το δημοσιευμα που διαβασαμε ολοι εδω περα-απο το Λοιπον ηταν νομιζω-εχει μια βαση.Ο Λουκας τα κανει πλακακια με τον Οδυσσεα για να τον βοηθησει να παρει το παιδι αφου και μετα που εμαθε οτι εκεινος ειναι ο πατερας του Αρη τον Οδυσσεα υποστηριζε και θα ξεγελασουν παρεα την κλωσσα.Θα βοηθησει και το ατυχημα να μη γινει τελικα ο γαμος,θα παθει την αμνησια ο Λουκας μετα θα συνελθει αλλα θα συνεχισει να παριστανει οτι δε θυμαται τιποτα οποτε θα κερδισει χρονο να αναβαλλει το γαμο και ταυτοχρονα να πλησιασει τη Νορα και.....απλα περιμενουμε να ζησουμε μεγαλες στιγμες.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293-Ημερομηνία 1/2/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293-Ημερομηνία 1/2/2010

Δημοσίευση από sifantid Τρι Ιαν 26, 2010 5:18 pm

Εγώ μπορώ και με αυτήν την περίληψη να χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο; wall Τι εξελίξεις είναι αυτές πάλι; Snif Η Νόρα πάλι πικραμένη; Και τι στο καλό ετοίμαζε η παρέα; Να φανταστώ κάτι σε συγκέντρωση-προξενιό για Νόρα και Λουκά; scratch Η συμπεριφορά του "Λουκάκου" μας για άλλη μια φορά απερίγραπτη! Ναι! Γίνε εσύ θυσία και παντρέψου την Νταίζη για να φύγει ο Οδυσσέας με τον Άρη! Synelthe Μα αν δεν κάνω λάθος, την Νταίζη για τον Άρη δε θα την παντρευόταν; Άβυσσος το μυαλό του Λουκάκου! Ξέρω, ξέρω τι θα μου πείτε... Το έκανε από την καλή του την ψυχή για να μείνει το παιδί με τον άνθρωπο που το μεγάλωσε, αλλά εγώ έχω να απαντήσω, άλλη λύση δεν μπορούσε να βρει από το να πάει σαν πρόβατο στη σφαγή; Fskl
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293-Ημερομηνία 1/2/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293-Ημερομηνία 1/2/2010

Δημοσίευση από filitsa Τρι Ιαν 26, 2010 6:42 pm

το νορακι μου πικραμενο ??????????/αχ μωρε τι θα περασει !!!!!!!!! Snif
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293-Ημερομηνία 1/2/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293-Ημερομηνία 1/2/2010

Δημοσίευση από mina Τετ Ιαν 27, 2010 2:46 pm

Χρήστο όρμα στην πάπια και μάζεψτην μπας και σωθούμε!!!
Λουκά απ'τη μια θέλω να σε μουντζώσω κι απ'την άλλη ξέρω οτι αγαπάς τη Νόρα και συγκρατιέμαι! Αλλά για πόσο ακόμα??? Πώς σου πάει η καρδιά να την πικράνεις και να την αφήσεις στα κρύα του λουτρού???Ασε τους γάμους και τις πάπιες και τρέχα στο Νοράκι που πάλι στα πατώματα το βλέπω να είναι! Γιατί Κυρία Ακρίτα?
Γενικά οι εξελίξεις λίγο χάλια μου φαίνονται!!! :(
mina
mina
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε έναν ονειρικό και φανταστικό πλανήτη κάπου μακρια!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293-Ημερομηνία 1/2/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293-Ημερομηνία 1/2/2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Τετ Ιαν 27, 2010 2:51 pm

αμαν αυτη η νταιζη γιατι δεν ξεκουμπιζεται να δουμε καμια ασπρη μερα...
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293-Ημερομηνία 1/2/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293-Ημερομηνία 1/2/2010

Δημοσίευση από T2eNnh Τετ Ιαν 27, 2010 10:09 pm

αχχ ρε νορακι μου ... παλι παρεα θα κλαψουμε ....φερνω χαρτομαντιλα κκαι σου ρχομαι! Snif Snif Snif να γινει κατι γριγορα και να μην παντρευτει ο στεφ με τν ευα μελιταααααααααα θελω βοηθιααααααααα
T2eNnh
T2eNnh
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : opou na nai arkei na vlepw mustika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293-Ημερομηνία 1/2/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293-Ημερομηνία 1/2/2010

Δημοσίευση από verile_mistika Πεμ Ιαν 28, 2010 8:46 pm

ΑΧ !! ΠΑΛΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΕ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ! Α ΡΕ ΛΟΥΚΑ ΠΑΛΙ ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΚΑΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΕ ΓΙΑΤΙ ?
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293-Ημερομηνία 1/2/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293-Ημερομηνία 1/2/2010

Δημοσίευση από antzy Παρ Ιαν 29, 2010 1:52 pm

ego to kaimeno to noraki skeftomai!!!!! fantazomai pos tha einai!!!!! akou ekei kai o gaidaros den paei giati to katalabe!!!!! dld ligi tou peftei i nora kai an den tin thelei tote giati tis kanei tetoies skines!!!!!!! a den mporo na katalabo!!!! etsi opos to pane den prokeitai na einai pote mazi auto to zeugari kai sto telos an tha ginoun zeugari den tha mas trabane to endiaferon!!!!!!

antzy


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293-Ημερομηνία 1/2/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293-Ημερομηνία 1/2/2010

Δημοσίευση από giouli_edem Παρ Ιαν 29, 2010 2:07 pm

antzy έγραψε:ego to kaimeno to noraki skeftomai!!!!! fantazomai pos tha einai!!!!! akou ekei kai o gaidaros den paei giati to katalabe!!!!! dld ligi tou peftei i nora kai an den tin thelei tote giati tis kanei tetoies skines!!!!!!! a den mporo na katalabo!!!! etsi opos to pane den prokeitai na einai pote mazi auto to zeugari kai sto telos an tha ginoun zeugari den tha mas trabane to endiaferon!!!!!!

antzy μου όπως σου είπαν και σε κάποιο άλλο τόπικ δεν επιτρέπονται τα greeklish ! Η γλώσσα του φόρουμ είναι μόνο ελληνική .

Ευχαριστώ.
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293-Ημερομηνία 1/2/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293-Ημερομηνία 1/2/2010

Δημοσίευση από verile_mistika Παρ Ιαν 29, 2010 11:51 pm

ΠΟΛΥ ΠΙΚΡΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΦΑΕΙ !! ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΕΙ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ !! ΠΙΚΡΑ ΚΑΙ ΚΛΑΜΑ ΘΑ ΚΛΑΙΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293-Ημερομηνία 1/2/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293-Ημερομηνία 1/2/2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Παρ Ιαν 29, 2010 11:54 pm

nikidanis έγραψε:Ο Λουκάς, την τελευταία στιγμή, καταλαβαίνει τι σχεδιάζει η παρέα και δεν εμφανίζεται στη συγκέντρωση. Η Νόρα νιώθει ότι ο Λουκάς την απέρριψε και αποχωρεί πικραμένη και απογοητευμένη. Ο Στέφανος δείχνει αποφασισμένος να μιλήσει στην Εύα για τη σχέση του με την Μελίτα, αλλά η Μελίτα του ζητάει λίγο χρόνο για να το σκεφτεί. Ο Χρήστος βάζει τελεσίγραφο στην Νταίζη, πως αν μείνει με το παιδί, οι δύο τους θα χωρίσουν. Η Νταίζη αποφασίζει να αφήσει τον 'Αρη στον Οδυσσέα, με την προϋπόθεση να κάνει μια οικογένεια εδώ, με τον Λουκά. Η Νόρα ζητάει, από τον Δημήτρη, χρόνο και κατανόηση. Μια κουβέντα της Εύας με την Μαρίλια ανατρέπει τα δεδομένα, ενώ η Μελίτα παίρνει και αυτή τις αποφάσεις της...
συγγνωμη τι τον περασε τον λουκα η νταιζη??παιδι για ολες τις δουλειες??δεν καταλαβαινει δηλαδη οτι την παντρευεται μονο και μονο για το θεμα του αρη??τοσο λιγο μυαλο εχει??ελεος!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293-Ημερομηνία 1/2/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293-Ημερομηνία 1/2/2010

Δημοσίευση από zwi Παρ Ιαν 29, 2010 11:59 pm

Pennaki_loukanoriki έγραψε:
nikidanis έγραψε:Ο Λουκάς, την τελευταία στιγμή, καταλαβαίνει τι σχεδιάζει η παρέα και δεν εμφανίζεται στη συγκέντρωση. Η Νόρα νιώθει ότι ο Λουκάς την απέρριψε και αποχωρεί πικραμένη και απογοητευμένη. Ο Στέφανος δείχνει αποφασισμένος να μιλήσει στην Εύα για τη σχέση του με την Μελίτα, αλλά η Μελίτα του ζητάει λίγο χρόνο για να το σκεφτεί. Ο Χρήστος βάζει τελεσίγραφο στην Νταίζη, πως αν μείνει με το παιδί, οι δύο τους θα χωρίσουν. Η Νταίζη αποφασίζει να αφήσει τον 'Αρη στον Οδυσσέα, με την προϋπόθεση να κάνει μια οικογένεια εδώ, με τον Λουκά. Η Νόρα ζητάει, από τον Δημήτρη, χρόνο και κατανόηση. Μια κουβέντα της Εύας με την Μαρίλια ανατρέπει τα δεδομένα, ενώ η Μελίτα παίρνει και αυτή τις αποφάσεις της...
συγγνωμη τι τον περασε τον λουκα η νταιζη??παιδι για ολες τις δουλειες??δεν καταλαβαινει δηλαδη οτι την παντρευεται μονο και μονο για το θεμα του αρη??τοσο λιγο μυαλο εχει??ελεος!!
Δίκιο έχεις πεννάκι μου.....................
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης