Επεισόδιο 295-Ημερομηνία 3/2/2010

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295-Ημερομηνία 3/2/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 295-Ημερομηνία 3/2/2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Την / Το Πεμ Ιαν 28, 2010 2:24 am

καλα αντι να παρηγορουν την Νόρα παρηγορουν την Μελιτα??
αλλα πανω κατω και οι δυο το ιδιο προβλημα εχουν
οσο για τον Λουκα απο τι φαινεται πρεπει να εχει δικαιο το Λοιπον που ειπε για το σχεδιο που θα κανει ο Λουκας ......εχω προβληματιστει παρα πολυ για αυτο το θεμα επισης ποτε θα γινει ο γαμος λογικα ποιο γρηγορα απ το γαμο Ευας Στεφανου η ποιο αργα??? scratch
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295-Ημερομηνία 3/2/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 295-Ημερομηνία 3/2/2010

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Πεμ Ιαν 28, 2010 2:37 am

Δεν έχω ιδέα,αλλά φαντάζομαι πιο αργά...δυο λυπηροί γάμοι μέσα σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα δεν αντέχονται :(
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Την / Το Πεμ Ιαν 28, 2010 8:34 am

Η Εύα προτείνει στον Στέφανο να παντρευτούν, εφόσον το θέλει και εκείνος.
O MATΩΜΕΝΟΣ ΓΑΜΟΣ
Η Αντιγόνη πιέζει το γιο της να μη διστάζει και να δεχτεί άμεσα αυτήν την πρόταση.
ΑΛΙΜΟΝΟ ...ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΑ ΖΙΠΟΥΝΙΑ

Η Εύα μιλάει στην Νόρα για τις αποφάσεις που πήρε. Εκείνη, με τη σειρά της, της μιλάει για τα συναισθήματα που τρέφει για τον Λουκά.
Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΝΟ ΤΟΥ.......

Η Μελίτα και ο Στέφανος περνούν μια τελευταία, σπαρακτική, νύχτα μαζί.
ΩΡΕ ΜΑΝΑ ΑΜΟΙΡΕ ΤΗΛΕΘΕΑΤΗ ΤΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΑΛΙ???

Ο Οδυσσέας, με τη βοήθεια του Λουκά, δρομολογεί τις τελευταίες λεπτομέρειες, πριν την αναχώρησή του για τη Θεσσαλονίκη.
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Η Δάφνη, χαρούμενη από τις εξελίξεις με την υπόθεση της Εύας, ενημερώνει τον Ηλία να μη σπρώχνει πια τον Μάνο προς την Εύα. Ο Στέφανος κάνει επίσημη πρόταση γάμου στην Εύα και εκείνη δέχεται. Η Μελίτα υποφέρει και η Νόρα προσπαθεί να την παρηγορήσει...

Η ΝΟΡΑ ΑΣ ΠΑΡΗΓΟΡΗΣΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΣ ΑΦΗΣΕΙ ΤΑ ΑΛΛΑ
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Πεμ Ιαν 28, 2010 10:54 am

nikidanis έγραψε:Η Εύα προτείνει στον Στέφανο να παντρευτούν, εφόσον το θέλει και εκείνος.
Πού φτάσαμε; wall Μα τόσο χαμηλά να πέφτουν οι γυναίκες της σειράς; Πόσο ακόμα; Υποτίθεται ότι η πρόταση γάμου ήταν το μόνο που είχε απομείνει να κάνουν οι άντρες εκτός από το να αλλάζουν καμιά λάμπα και τώρα πάει και αυτό! cake
nikidanis έγραψε:Η Αντιγόνη πιέζει το γιο της να μη διστάζει και να δεχτεί άμεσα αυτήν την πρόταση.
Εμ, τι άλλο θα έλεγε ο Μουγγοθόδωρος; Fskl
nikidanis έγραψε:Εκείνη, με τη σειρά της, της μιλάει για τα συναισθήματα που τρέφει για τον Λουκά.
Για χιλιοστή φορά να προσθέσω! Σε όλους τα έχουν πει εκτός από μεταξύ τους! Μήπως να το βγάλουμε έκτακτο ανακοινωθέν να επισπεύσουμε τις διαδικασίες;
nikidanis έγραψε:Η Μελίτα και ο Στέφανος περνούν μια τελευταία, σπαρακτική, νύχτα μαζί.
Μα πάνω απ'όλα αυτός δεν είναι Μάνος! Fskl Σε ποιον τα πουλάει αυτά; Έχει έγκυο γυναίκα και εκείνος τρέχει και δοκιμάζει τις αντοχές των επίπλων σε ξένα σπίτια;
nikidanis έγραψε:Ο Οδυσσέας, με τη βοήθεια του Λουκά, δρομολογεί τις τελευταίες λεπτομέρειες, πριν την αναχώρησή του για τη Θεσσαλονίκη.
Θυσιάζεται για το παιδί του ο Λουκάς... Snif Fskl Με πήραν τα ζουμιά τώρα... Η υπέρτατη θυσία του πατέρα! Έλεος! Εγώ έχω μια απορία, όμως... Γιατί παλικάρι μου παντρεύεσαι το γαρίφαλο; Κοτζάμ δικηγόρος, δεν μπορείς να βρεις μια ενδιάμεση λύση; Κατευθείαν στην κρεμάλα;
nikidanis έγραψε:Ο Στέφανος κάνει επίσημη πρόταση γάμου στην Εύα και εκείνη δέχεται.

Και ξαναλέω... Μα πάνω απ'όλα αυτός δεν είναι Μάνος! Τη μία μέρα κοιμάται με τη Μελίτα και την άλλη κάνει πρόταση γάμου στην Εύα! Α, ρε έρμο κορίτσι... Πού να 'ξερες;
nikidanis έγραψε:Η Μελίτα υποφέρει και η Νόρα προσπαθεί να την παρηγορήσει...

Μπράβο βρε! Στο κατάλληλο άτομο πήγες! Να κλαίτε μαζί για τις χαμένες σας αγάπες και μην ξεχάσετε να βάλετε στη διαπασών και το "Άνοιξε πέτρα"!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από Jennifer Την / Το Πεμ Ιαν 28, 2010 11:03 am

Έλεος, τι έχουμε να δούμε πάλι vomit
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Ιαν 28, 2010 11:46 am

Jennifer έγραψε:

Τι να σου πω βρε αγάπη μου δεν έχω τόση φαντασία
Υποθέτω τραπέζια σκάλες και κρεβάτια σε οικογενειακή συσκευασίαlol!
Πάντως το προτιμώ από κάτι σπαραξικάρδιους μελό διαλόγους με δάκρυα και γουρλωμένα μάτια που δεν με πείθουν κιόλας

Επεισόδιο 295-Ημερομηνία 3/2/2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από nana Την / Το Πεμ Ιαν 28, 2010 11:52 am

Clarabelle έγραψε:
Jennifer έγραψε:

Τι να σου πω βρε αγάπη μου δεν έχω τόση φαντασία
Υποθέτω τραπέζια σκάλες και κρεβάτια σε οικογενειακή συσκευασίαlol!
Πάντως το προτιμώ από κάτι σπαραξικάρδιους μελό διαλόγους με δάκρυα και γουρλωμένα μάτια που δεν με πείθουν κιόλας

ξέχασες το γνωστό ανοιχτό στόμα από το καλαμάρι, clarabelle μου...
εγώ με φαντάζομαι πάντως από τώρα πως θα είμαι εκείνη τη στιγμή κάπως έτσι ως συνήθως Sleep Sleep Sleep
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Δημοσίευση από antzy Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 2:05 pm

re paidia den mporo na katalabao me tipota auto to episodio!!!!! o loukas giati tha pantreftei tin tragoudiara????????? afou to paidi tha einai pleon me ton odisea!!!!!! kai tha exoume kai tin nora sta maura pania kai apo dipla tin melita na klaiei kai auti aparigoriti!!!!! :x den mporo na katalabo ti ginetai!!!!!!!! Grrr

antzy

Δημοσίευση από T2eNnh Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 3:57 pm

oxxxxi ουτε ενα καλο νεο ... μελιτα και στεφανος .. μια τελευτεα νυχτα οχ γιατι μου το κανετε αυτο ?? παλι θα αλλαξω καναλι γιατι??
T2eNnh
T2eNnh
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : opou na nai arkei na vlepw mustika

Δημοσίευση από eleana Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 4:08 pm

δδεν παιζεται η ευα!!!!δεν θελει γαμο αλλα τρεχει στον στεφ pleeease γυρνα παιδακι μπυ στον μανο που ειναι η καψουρα της ζωης σου Heart1 να παρει και ο στεφ την μελιτα μπας και δει καμια ασπρη μερα το κοριτσι Hugg ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΝΑΝΑΙ ΠΙΑ ΜΑΖΙ Love Gamos : respect : : respect :
eleana
eleana

Θηλυκό Τόπος : θεσ/νικη

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης