Επεισόδιο 297-Ημερομηνία 5/2/2010

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297-Ημερομηνία 5/2/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 297-Ημερομηνία 5/2/2010

Δημοσίευση από nana Την / Το Πεμ Ιαν 28, 2010 3:20 pm

zimotari έγραψε:Μην ανησυχειτε θα ερθει η ωρα που η Ευα θα σταθει στα ποδια της και θα τους παρει και θα τους σηκωσει ολους αλλωστε εμμεσως το εχει αφησει να εννοηθει και η ιδια η Φαιη σε συνεντευξεις της.Υπομονη. :lol:

Ωχ!! Αλήθεια έτσι έχει πει η Φαίη?
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297-Ημερομηνία 5/2/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 297-Ημερομηνία 5/2/2010

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Πεμ Ιαν 28, 2010 4:01 pm

Η ΕΥΑ ΠΑΡΗΓΟΡΕΙ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΛΩΒΙΣΜΕΝΟΣ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΕΙ

Ρε Λουκά μετα το Νικόλα τα ξεφούρνισες και στην Εύα άντε πές τα γρηγορα και στους υπόλοιπους και μετα σειρά έχει η Νόρα Love!

Να δω κοριτσοπαρέα και τη μεγαλοκοπέλα Καρταλαινα να διαλέγουν νυφικό και τι στον κόσμο gelio

Επεισόδιο 297-Ημερομηνία 5/2/2010 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Την / Το Πεμ Ιαν 28, 2010 4:24 pm

Η ΕΥΑ ΠΑΡΗΓΟΡΕΙ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΛΩΒΙΣΜΕΝΟΣ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΕΙ.

το λεει και στην Ευα...μονο στην νορα δν το λεει αχχ ρε λουκακο...
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Πεμ Ιαν 28, 2010 4:44 pm

Βρε Λουκα μου το εχεις πει στον Νικολα τον εχεις πρηξει τον ανθρωπο.Απο παιδιατρο τον εκανες ψυχιατρο.Τωρα τα λες στην Ευα.Στη Νορα ποτε σκοπευεις να το πεις καμαρι μου;
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Πεμ Ιαν 28, 2010 6:30 pm

giouli_edem έγραψε:Αυτό που όλοι παρηγορούν όλους ένω έχουν και τα χίλια μοίρια δικά τους χάλια πολύ μου αρέσει !!! gelio

Ακριβώς!!!Είναι ο ένας χειρότερα από τον άλλο και όμως κάθεται και παρηγορεί τους άλλους!!!Θεέ μου τι θα δούμε ακόμα!!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Δημοσίευση από elena-7- Την / Το Πεμ Ιαν 28, 2010 8:39 pm

ετσι οπως το πανε η νορα θα το μαθει τελευταια!!
elena-7-
elena-7-
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : athina
Ασχολίες : ta mustikaaa tis edemmmmm:-pppp

Δημοσίευση από vs116117 Την / Το Πεμ Ιαν 28, 2010 10:26 pm

elena-7- έγραψε:ετσι οπως το πανε η νορα θα το μαθει τελευταια!!

Αμφιβάλλεις;;;; Έχω χάσει λίγο την μπάλα με τις εξομολογήσεις..... Ο Λουκάς μίλησε στον Νικόλα, τώρα θα μιλήσει στην Εύα (Wink, ο Μάνος έχει καταλάβει από μόνος του, η Δάφνη το κατάλαβε από το Νικόλα. Και στην περίπτωση της Νόρας, το ξέρουν Δάφνη, Εύα, Μελίτα, ο Νικόλας εμμέσως από την Δάφνη και ο Μάνος ξανά στην κατηγορία "το κατάλαβα μόνος μου". slap Έχουμε δρόμο μπροστά μας...όταν το μάθουν και Ρούσσος, Αμαλία, Αγγέλα,Χρήστος, Νταίζη έχουμε μια ελπίδα. Εκτός κι αν χρειάζεται και η άποψη της Αντιγόνης gelio ή του Κυριάκου που είναι πάντα online!!! xaxa
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Δημοσίευση από vs116117 Την / Το Πεμ Ιαν 28, 2010 10:26 pm

vs116117 έγραψε:

Αμφιβάλλεις;;;; Έχω χάσει λίγο την μπάλα με τις εξομολογήσεις..... Ο Λουκάς μίλησε στον Νικόλα, τώρα θα μιλήσει στην Εύα (Wink), ο Μάνος έχει καταλάβει από μόνος του, η Δάφνη το κατάλαβε από το Νικόλα. Και στην περίπτωση της Νόρας, το ξέρουν Δάφνη, Εύα, Μελίτα, ο Νικόλας εμμέσως από την Δάφνη και ο Μάνος ξανά στην κατηγορία "το κατάλαβα μόνος μου". slap Έχουμε δρόμο μπροστά μας...όταν το μάθουν και Ρούσσος, Αμαλία, Αγγέλα,Χρήστος, Νταίζη έχουμε μια ελπίδα. Εκτός κι αν χρειάζεται και η άποψη της Αντιγόνης gelio ή του Κυριάκου που είναι πάντα online!!! xaxa
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Δημοσίευση από elena-7- Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 12:30 am

vs116117 έγραψε:
vs116117 έγραψε:

Αμφιβάλλεις;;;; Έχω χάσει λίγο την μπάλα με τις εξομολογήσεις..... Ο Λουκάς μίλησε στον Νικόλα, τώρα θα μιλήσει στην Εύα (Wink), ο Μάνος έχει καταλάβει από μόνος του, η Δάφνη το κατάλαβε από το Νικόλα. Και στην περίπτωση της Νόρας, το ξέρουν Δάφνη, Εύα, Μελίτα, ο Νικόλας εμμέσως από την Δάφνη και ο Μάνος ξανά στην κατηγορία "το κατάλαβα μόνος μου". slap Έχουμε δρόμο μπροστά μας...όταν το μάθουν και Ρούσσος, Αμαλία, Αγγέλα,Χρήστος, Νταίζη έχουμε μια ελπίδα. Εκτός κι αν χρειάζεται και η άποψη της Αντιγόνης gelio ή του Κυριάκου που είναι πάντα online!!! xaxa
χαχαχα οχι οχι θα αρχισω να τραβαω τα μαλλια μου!!το πιο πιθανο ειναι να το μαθει η νορα απο αλλον τοσοι που το ξερουν κ το εχουν καταλαβει παρα απο τον λουκα!
elena-7-
elena-7-
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : athina
Ασχολίες : ta mustikaaa tis edemmmmm:-pppp

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 1:08 pm

Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΖΗΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΑΡΑΚΑΤ, ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ.
ΛΟΙΠΟΝ..ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΣΟΥ ΣΤΕΦΑΝΕ..Η ΜΕΛΙΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΑ, ΝΑ ΚΟΨΕΙ ΤΙΣ ΦΛΕΒΕΣ ΤΗΣ..ΤΟ ΕΧΩ ΗΔΗ ΠΕΙ. ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ Ο ΣΤΕΦ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΥΑ, Η ΜΕΛΙΤΑ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ. ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΑΡΙΣΤΑ, ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΤΑΙΓΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΣΤΑ ΤΗΣ "ΔΕΥΤΕΡΗΣ",ΚΡΥΦΗΣ ΕΡΩΜΕΝΗΣ, ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ, ΜΕ ΤΗΝ..ΠΡΟΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΧΑΝΗ ΤΗΝ ΧΑΡΗ, ΠΕΙΣΜΩΝΟΝΤΑΣ ΣΑΝ ΤΟ ΓΑΙΔΟΥΡΙ! ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΤΟΥ..ΔΙΟΤΙ, ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΛΟΓΙΑ, ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ "ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ" ΟΛΟΙ ΑΥΤΟ ΛΕΝΕ (ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ) ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ ΑΥΤΟ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ, ΕΦΡΙΞΑΝ! ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦ, ΝΑ ΤΗ ΔΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΠΡΑΞΗ ΑΥΤΟ, ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΑΝΔΡΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΤΟΥ..Κ ΑΝ, ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ, ΠΟΥ ΙΣΩΣ..ΕΝΩΣΟΥΝ ΤΙΣ ΔΥΣΤΥΧΙΕΣ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛ, ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΜΙΑ..ΛΕΥΚΗ ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΗΣΗ(ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ, ΕΙΠΑΜΕ, ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΚΥΛΛΑ Η ΜΕΛ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΣΤΗΝ ΤΡΙΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΧΑΡΥΒΔΗ, ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΜΕΣΑ ΤΗΣ, ΚΑΙ ΕΙΠΩΘΗΚΕ ΑΥΤΟ ΠΡΟΧΘΕΣ, ΟΤΑΝ ΓΕΜΑΤΗ ΕΛΠΙΔΑ, ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΤΟ ΓΑΜΟ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ, ΣΥΝΕΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΦΟΡΤΩΘΕΙ ΘΕΛΕΙ),ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ..ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ..ΤΟΤΕ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ..LARGE ΚΥΡΙΟ ΚΑΡΤΑΛΗ, ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ ΠΟΥ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕ ΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ..ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΟΤΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ..ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ.. ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΜΟΝΟ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΝΑ ΤΡΕΛΛΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΚΑΙ ΖΗΛΕΙΑ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΠΑΝΡΕΛΩΣ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΤΟΥ!!
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 1:26 pm

stefanos-melita έγραψε:
Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΖΗΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΑΡΑΚΑΤ, ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ.
ΛΟΙΠΟΝ..ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΣΟΥ ΣΤΕΦΑΝΕ..Η ΜΕΛΙΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΑ, ΝΑ ΚΟΨΕΙ ΤΙΣ ΦΛΕΒΕΣ ΤΗΣ..ΤΟ ΕΧΩ ΗΔΗ ΠΕΙ. ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ Ο ΣΤΕΦ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΥΑ, Η ΜΕΛΙΤΑ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ. ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΑΡΙΣΤΑ, ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΤΑΙΓΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΣΤΑ ΤΗΣ "ΔΕΥΤΕΡΗΣ",ΚΡΥΦΗΣ ΕΡΩΜΕΝΗΣ, ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ, ΜΕ ΤΗΝ..ΠΡΟΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΧΑΝΗ ΤΗΝ ΧΑΡΗ, ΠΕΙΣΜΩΝΟΝΤΑΣ ΣΑΝ ΤΟ ΓΑΙΔΟΥΡΙ! ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΤΟΥ..ΔΙΟΤΙ, ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΛΟΓΙΑ, ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ "ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ" ΟΛΟΙ ΑΥΤΟ ΛΕΝΕ (ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ) ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ ΑΥΤΟ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ, ΕΦΡΙΞΑΝ! ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦ, ΝΑ ΤΗ ΔΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΠΡΑΞΗ ΑΥΤΟ, ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΑΝΔΡΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΤΟΥ..Κ ΑΝ, ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ, ΠΟΥ ΙΣΩΣ..ΕΝΩΣΟΥΝ ΤΙΣ ΔΥΣΤΥΧΙΕΣ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛ, ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΜΙΑ..ΛΕΥΚΗ ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΗΣΗ(ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ, ΕΙΠΑΜΕ, ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΚΥΛΛΑ Η ΜΕΛ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΣΤΗΝ ΤΡΙΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΧΑΡΥΒΔΗ, ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΜΕΣΑ ΤΗΣ, ΚΑΙ ΕΙΠΩΘΗΚΕ ΑΥΤΟ ΠΡΟΧΘΕΣ, ΟΤΑΝ ΓΕΜΑΤΗ ΕΛΠΙΔΑ, ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΤΟ ΓΑΜΟ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ, ΣΥΝΕΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΦΟΡΤΩΘΕΙ ΘΕΛΕΙ),ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ..ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ..ΤΟΤΕ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ..LARGE ΚΥΡΙΟ ΚΑΡΤΑΛΗ, ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ ΠΟΥ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕ ΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ..ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΟΤΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ..ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ.. ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΜΟΝΟ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΝΑ ΤΡΕΛΛΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΚΑΙ ΖΗΛΕΙΑ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΠΑΝΡΕΛΩΣ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΤΟΥ!!

Φανή δυστυχώς επειδή ο Στέφανος όπως κόπτεται δεν είναι Μάνος, το ότι θέλει να παντρευτεί την Εύα δεν σημαίνει ότι θα άφηνε τη Μελίτα να γυρίσει στο Μάνο.

Συμπέρασμα: Και οι δύο άντρες θέλουν μια γυναίκα υπό την προϋπόθεση όμως πάντα η άλλη να είναι μόνη της! Ωραία πράγματα..........

Επεισόδιο 297-Ημερομηνία 5/2/2010 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από stefanos-melita Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 1:44 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
stefanos-melita έγραψε:

Φανή δυστυχώς επειδή ο Στέφανος όπως κόπτεται δεν είναι Μάνος, το ότι θέλει να παντρευτεί την Εύα δεν σημαίνει ότι θα άφηνε τη Μελίτα να γυρίσει στο Μάνο.

Συμπέρασμα: Και οι δύο άντρες θέλουν μια γυναίκα υπό την προϋπόθεση όμως πάντα η άλλη να είναι μόνη της! Ωραία πράγματα..........

το ότι θέλει να παντρευτεί την Εύα δεν σημαίνει ότι θα άφηνε τη Μελίτα να γυρίσει στο Μάνο.
ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ?? lol! cake ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΥΑ, ΧΑΝΕΙ ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΕΙ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΤΡΟΠΟ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ ΜΕΛ! ΑΛΛΩΣΤΕ ΠΟΛΥ..ΕΥΚΟΛΑ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ, ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΑΡΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΚΕΙΝΗ..ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΩΣ, ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟΝ, ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ, ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ, ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.. vomit cake
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 1:47 pm

vs116117 έγραψε:

Αμφιβάλλεις;;;; Έχω χάσει λίγο την μπάλα με τις εξομολογήσεις..... Ο Λουκάς μίλησε στον Νικόλα, τώρα θα μιλήσει στην Εύα (Wink, ο Μάνος έχει καταλάβει από μόνος του, η Δάφνη το κατάλαβε από το Νικόλα. Και στην περίπτωση της Νόρας, το ξέρουν Δάφνη, Εύα, Μελίτα, ο Νικόλας εμμέσως από την Δάφνη και ο Μάνος ξανά στην κατηγορία "το κατάλαβα μόνος μου". slap Έχουμε δρόμο μπροστά μας...όταν το μάθουν και Ρούσσος, Αμαλία, Αγγέλα,Χρήστος, Νταίζη έχουμε μια ελπίδα. Εκτός κι αν χρειάζεται και η άποψη της Αντιγόνης gelio ή του Κυριάκου που είναι πάντα online!!! xaxa

gelio το οτι η Νόρα θα το μαθει τελευταία ειναι σίγουρο αν και ειμαι σιγουρη πως πάλι αμφιβολίες θα εχει και θα θελει εξομολόγηση απ το Λουκα ....
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από T2eNnh Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 4:31 pm

[quote="nikidanis"]Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΖΗΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΑΡΑΚΑΤ, ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ.[quote] α καλα στεφανε το χανεις και εσυ σιγα σιγα.Η ΕΥΑ ΠΑΡΗΓΟΡΕΙ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΛΩΒΙΣΜΕΝΟΣ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΕΙ
.ο καη μενος ο λουκακος Snif Snif
Ο ΠΕΤΡΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΜΠΟΔΙΖΕ ΤΟΝ ΓΑΜΟ, ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΕΧΘΡΟ ΤΟΥΣ
.μανο μην τον ακους αυτον καλε κανε κατι γρηγορα...
Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΕΚΔΗΛΩΝΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΕΙ ΕΝΕΡΓΑ ΣΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ
.μμ τρομαρα της Fskl ολο δικο σου καρταλω μου
ΕΤΣΙ, ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ,ΤΗ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΤΗ ΔΑΦΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΟΥΝ ΝΥΦΙΚΟ
.οχχχ πλισιαζει ο γαμος δεν θα το αντεξω
Η ΝΟΡΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΑΕΡΑ [quote]συνφωνω με το νορακι Congrats
T2eNnh
T2eNnh
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : opou na nai arkei na vlepw mustika

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Σαβ Ιαν 30, 2010 2:12 am

ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΓΚΑ
Ο Στέφανος ζητάει από την Μελίτα να προσπαθήσει να πάει τη ζωή της ένα βήμα παρακάτω, για το καλό και των δύο τους. Η Εύα παρηγορεί τον Λουκά που είναι εγκλωβισμένος σε μια κατάσταση που δεν την αντέχει. Ο Πέτρος συμβουλεύει τον Μάνο να μην κάνει καμία κίνηση που θα εμπόδιζε το γάμο, γιατί αυτό θα έκανε και πάλι τον Στέφανο εχθρό τους. Η Αντιγόνη εκδηλώνει την επιθυμία να συμμετάσχει ενεργά στις ετοιμασίες του γάμου. 'Ετσι, πηγαίνει μαζί με την Εύα, την Νόρα και την Δάφνη για να διαλέξουν νυφικό. Η Νόρα συμβουλεύει την Εύα να προσέχει την Αντιγόνη, για να μην της πάρει τον αέρα. Ο Στέφανος παρακαλεί την Αμαλία να μην διαταράξει τις ισορροπίες, διότι οι αποφάσεις έχουν πια παρθεί. Ο Λουκάς αποχαιρετάει τον 'Αρη...
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Σαβ Ιαν 30, 2010 5:01 pm

nikidanis έγραψε:ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΓΚΑ
Ο Στέφανος ζητάει από την Μελίτα να προσπαθήσει να πάει τη ζωή της ένα βήμα παρακάτω, για το καλό και των δύο τους. Η Εύα παρηγορεί τον Λουκά που είναι εγκλωβισμένος σε μια κατάσταση που δεν την αντέχει. Ο Πέτρος συμβουλεύει τον Μάνο να μην κάνει καμία κίνηση που θα εμπόδιζε το γάμο, γιατί αυτό θα έκανε και πάλι τον Στέφανο εχθρό τους. Η Αντιγόνη εκδηλώνει την επιθυμία να συμμετάσχει ενεργά στις ετοιμασίες του γάμου. 'Ετσι, πηγαίνει μαζί με την Εύα, την Νόρα και την Δάφνη για να διαλέξουν νυφικό. Η Νόρα συμβουλεύει την Εύα να προσέχει την Αντιγόνη, για να μην της πάρει τον αέρα. Ο Στέφανος παρακαλεί την Αμαλία να μην διαταράξει τις ισορροπίες, διότι οι αποφάσεις έχουν πια παρθεί. Ο Λουκάς αποχαιρετάει τον 'Αρη...
χαχα να δω την αντιγονη να διαλεγει νυφικο με τα κοριτσια και την ευα και ας πεθανω!!παιδια να κανω μια ερωτηση??ο λουκας γιατι αποχαιρετα τον αρη??
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Σαβ Ιαν 30, 2010 5:04 pm

Ο ΑΡΗΣ ΦΕΥΓΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ ΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Σαβ Ιαν 30, 2010 5:06 pm

και το αφησε ο λουκας να συμβει αυτο???πρωτα δεν ειναι η αμνησια???η δεν καταλαβα καλα???
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από aggeliki Την / Το Σαβ Ιαν 30, 2010 5:15 pm

Ο ΛΟΥΚΑΣ ΘΑ ΠΕΙΣΕΙ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΟΝ ΑΡΗ ΣΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΥΣ[ΧΩΡΙΣ ΣΧΟΛΙΟ ΕΔΩ] wall ΤΗΝ ΑΜΝΗΣΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΘΕΙ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΧΡΟΝΟ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Σαβ Ιαν 30, 2010 5:17 pm

aggeliki έγραψε:Ο ΛΟΥΚΑΣ ΘΑ ΠΕΙΣΕΙ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΟΝ ΑΡΗ ΣΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΥΣ[ΧΩΡΙΣ ΣΧΟΛΙΟ ΕΔΩ] wall ΤΗΝ ΑΜΝΗΣΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΘΕΙ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΧΡΟΝΟ!
ααα επιτηδες δηλαδη θα τρακαρει????και γιατι να κοροιδεψει την νταιζη αφου δεν θελει το παιδι???τα εχω κανει μπαχαλο!παμε στο καταλληλο τοπικ να μου εξηγησεις???? pleeease
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Την / Το Σαβ Ιαν 30, 2010 5:26 pm

οχι το ατυχημα θα ειναι τυχαιο απλα θα το εκμεταλλευτεί
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Amalia_1297 Την / Το Σαβ Ιαν 30, 2010 6:15 pm

Λοιπον επειδη εχουμε λιγο μπερδυτει...
Η Νταιζη δεχεται να παντρευτει τον Λουκα με τον ορο να αφησει το παιδι στον Οδυσσεα,ο οποιος τον παιρνει και φευγει για Θεσσαλονικη...Στην Αθηνα μενει η Νταιζη να κανει προετοιμασιες,τον Λουκα στους δρομους και τη Νορα στα πατωματα...Και μετα καποτε στα μεσα Φλεβαρη θα γινει(λεμε τωρα...)αυτος ο καταραμενος ο γαμος και την ωρα που θα πηγαινει ο Λουκας μες στην τρελη χαρα να παντρευτει την κοτα...μπουμ!!!Νοσοκομεια,αιματα ο κακος χαμος και ο Λουκας στον κοσμο του (λεμε τωρα...)ε και μετα τι να σας λεω... huhu για να επανελθουμε ομως...Η Καρταλω ωρα που κολαει με τις αλλες τρεις σαν την κολιτσιδα και παει για το νυφικο της Ευας;;;
Amalia_1297
Amalia_1297
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Μαμ,Εδεμ,Νανακια

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Την / Το Σαβ Ιαν 30, 2010 7:14 pm

ο γαμος της ευας θα γινει 15 του Μηνα οποτε δεν νομιζω το ατυχημα του Λουκα να γινει πριν το γαμο της Ευα και του Στεφανου μαλλον μετα το γαμο της Ευας :!:
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Amalia_1297 Την / Το Σαβ Ιαν 30, 2010 8:23 pm

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:ο γαμος της ευας θα γινει 15 του Μηνα οποτε δεν νομιζω το ατυχημα του Λουκα να γινει πριν το γαμο της Ευα και του Στεφανου μαλλον μετα το γαμο της Ευας :!:
Οχι μην μας το κανουν αυτο!!!Εγω τους θελω αγκαλια στο γαμο της Ευας οχι τσακωμενοι!!!!!!!
Amalia_1297
Amalia_1297
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Μαμ,Εδεμ,Νανακια

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Την / Το Σαβ Ιαν 30, 2010 10:26 pm

Amalia_1297 έγραψε:
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:ο γαμος της ευας θα γινει 15 του Μηνα οποτε δεν νομιζω το ατυχημα του Λουκα να γινει πριν το γαμο της Ευα και του Στεφανου μαλλον μετα το γαμο της Ευας :!:
Οχι μην μας το κανουν αυτο!!!Εγω τους θελω αγκαλια στο γαμο της Ευας οχι τσακωμενοι!!!!!!!

ε δεν νομιζω να ειναι πριν το γαμο της Ευας αλλα ποτε δεν ξερεις .....αν η βδομαδα παει για Λουκα και αμνησια ανετα μπορει η επομενη να παει για γαμο Ευας αλλα δυο γαμοι μαζι ?τεσπα θα δειξει παντως κουμπαροι θα ειναι
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης