Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap15%Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 15% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap24%Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 24% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap33%Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 33% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap24%Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 24% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap2%Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap2%Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]

Σύνολο Ψήφων : 46

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 10:59 am

- Μόνο σε έμενα κάτι δεν άρεσε στη λύση που δόθηκε με τους πίνακες? Ή μήπως έχω γίνει πολύ καχύποπτη? Ο Στέφανος υποψιάζεται ότι ο Μάνος έχει τους πίνακες αλλά δίνει λεφτά και 2 πολύτιμους πίνακες?????? Γιατί? Επειδή το θέλει η Εύα και η Μελίτα? Και δεν υποψιάζεται τίποτα που η Εύα πήγε δυο φορές να το "απαιτήσει" μετά από παρέμβαση του Μάνου (είτε βάζοντάς της φιτιλιές είτε με τον ξυλοδαρμό!)? Εάν τον εμφανίζουν τόοοοσο χάπατο ε..... μάλλον ο Χρήστος (κάποιας ψυχής εδώ μέσα!) είναι ο έξυπνος της υπόθεσης που σχεδίασε όλη την εκδίκηση τόσο καλά....
Είναι και αυτή η σκηνή που έδειξε, με τον Μάνο να φεύγει από το γραφείο του με τους πίνακες και να περνάει μπροστά από την Κατερίνα-τα λέω όλα στο Χρήστο- που δεν μου άρεσε.... τι να πω! Πάντως μου αρέσει που την έφερε στον Πέτρο (ο συνεργάτης σου ο Μάνος πετράκη, που τα κάνετε όλα μαζί... αμ στις λαμογιές δεν υπάρχει εμπιστοσύνη και αρχές, μόνο μη κλονιστείς κι εσύ όταν το μάθεις.. έπρεπε να το περιμένεις!) και στο Στέφανο..... αλλά άμα δεν το μάθει ο Στέφανος ότι του την έφερε χάνεται η χαρά....

Δεν είσαι η μόνη που παρατήρησε την προχειρότητα που δόθηκε το όλο σκηνικό. Μου έκανε κι εμένα εντύπωση που ο Μάνος δεν έκανε καν τον κόπο να κρύψει τον κύλινδρο βγαίνοντας απ το γραφείο έστω κάτω απ το παλτό και να το καλύψει με τα χέρια του. Μου αρέσει βέβαια που επιτέλους θα υπάρχει αντίθετος πόλος σ αυτή τη διαμάχη αλλά κι εγώ το βρήκα πρόχειρο.

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 3 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από Materialgirl Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 11:11 am

Και σε ποιες περιπτώσεις ακριβώς έχει κοιτάξει η Μελίτα το συμφέρον της;;;Πέρα από την τρέχουσα...

Materialgirl
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από CineFreak Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 11:14 am

Materialgirl έγραψε:

Και μέσα στην τούρλα του Σαββάτου και τον κακό χαμό έχουμε και τη Νταίζη που θέλει να ακούσει το σώμα του Λουκά. Να τον βάλουμε τότε να κλ****ει μπας και τον ακούσεις και βεβαιωθείς ότι σε έχει χε*****νη.

λυπήσου με ... έτρωγα μάφιν και παραλίγο να το φτύσω στον απέναντι συνάδελφο από τα γέλια !!!

gelio gelio gelio gelio gelio
CineFreak
CineFreak
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : multitasking...

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 11:16 am

CineFreak έγραψε:
Materialgirl έγραψε:

Και μέσα στην τούρλα του Σαββάτου και τον κακό χαμό έχουμε και τη Νταίζη που θέλει να ακούσει το σώμα του Λουκά. Να τον βάλουμε τότε να κλ****ει μπας και τον ακούσεις και βεβαιωθείς ότι σε έχει χε*****νη.

λυπήσου με ... έτρωγα μάφιν και παραλίγο να το φτύσω στον απέναντι συνάδελφο από τα γέλια !!!

gelio gelio gelio gelio gelio

Όντως έγραψες!!!!!Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα gelio
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Δημοσίευση από almaresi Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 11:20 am

mimi_loukas+nora έγραψε:Κακόγουστο το προξενιό Δάφνης-Νικόλα και δε θα τους βγει κιόλας!Καλύτερα!Δεν θα 'θελα να θυμάμαι ένα καταπληκτικό ζευγάρι να τα φτιάχνει έτσι!Θέλω έμπνευση, ανατροπή και σασπένς για αυτούς τους 2!
Συμφωνώ. Ούτε οι ίδιοι οι δημιουργοί το θέλουν. Και είμαι σίγουρη ότι θα μας δώσουν κάτι πολύ όμορφο όταν έρθει η ώρα.

Clarabelle έγραψε:Τελικά ο Στέφανος θα πληρώσει τη νύφη, βλέπεις του το ζήτησαν και αυτή που αγαπάει και αυτή που έχει ερωτευτεί. Μου αρέσει που αρχίζει παιχνίδι εξουσίας μόνο μη μου βγεί ξινό γιατι κάτι έχω αρχίσει να υποψιάζομαι.
Τι??? Πες μας κι εμάς...

Materialgirl έγραψε:11) Γιατί μαμά....είναι τόσο δύσκολο δυο άνθρωποι που αγαπούν ο ένας τον άλλο να είναι μαζί;;;
Θεωρώντας την ως γενικότερη ερώτηση, θα σου πω ότι η αγάπη μόνη της δεν φτάνει. Ούτε καν στην ουσία της, πόσο μάλλον όταν είναι απλώς "λόγια".
Κατ' αρχήν, είναι ένα συναίσθημα που μεταλλάσσεται. Δεν νιώθουμε το ίδιο όσα χρόνια και αν περάσουν -όπως, τι ωραία, μας παραμύθιαζαν κάποτε. Κι όμως χρησιμοποιούμε την ίδια λέξη για να περιγράψουμε αυτό το συναίσθημα που αλλάζει.
Δεύτερον, δυο άνθρωποι που λένε "σ' αγαπώ" ο ένας στον άλλον, δεν εννοούν την ίδια στιγμή το ίδιο πράγμα. Την αγάπη δεν μπορείς να την ορίσεις - ευτυχώς - και σε όποιο κοινωνικό πλαίσιο και αν την εντάξεις, πάντα θα είναι υπόθεση πολύ προσωπική.
(Είναι συγκλονιστικό το γεγονός ότι το ίδιο ισχύει και για τη φιλία. Δυο φίλοι, ακόμα και όταν αξίζουν αυτό το όνομα, δεν αντιλαμβάνονται με τον ίδιο τρόπο τη φιλία, και άρα την ίδια τους τη σχέση)
Επίσης, δεν την έχουν όλοι σε πρώτη προτεραιότητα, τουλάχιστον όχι συνέχεια. Τα διάφορα θέματα που προκύπτουν στη ζωή του καθενός, συντελούν υπέρ ή κατά αυτής. Εξ ου και το γνωστό πια "ίσως δεν είναι ο κατάλληλος χρόνος για εμάς"...
Αλλά, πέρα από όλα αυτά...
Δυο άνθρωποι για να συμβιώσουν, επειδή θα συμβιώσουν στην καθημερινότητά τους και όχι στον παράδεισο των πρώτων ημερών, χρειάζεται να καταβάλουν μεγάλη προσπάθεια. Να αντέξουν στην "απογύμνωση" του εαυτού τους και του συντρόφου τους, να δίνουν φροντίδα αλλά και να τη διεκδικούν,..., να καταθέτουν την ψυχή τους όπως είπε η Μαρία.
Και τέλος, κάποιες φορές ακόμη κι οι άνθρωποι που αγαπιούνται δεν μπορούν να μείνουν μαζί αν δεν ταιριάζουν. Αν δεν έχεις κοινά σημεία με τον σύντροφό σου, κοινά ενδιαφέροντα, αν δεν απολαμβάνεις τη ζωή με παρόμοιο τρόπο, αν υπάρχει ασυμφωνία χαρακτήρων... όποια υπέρβαση και αν κάνεις, πάντα κάτι θα σου λείπει, πάντα κάτι δεν θα πάει καλά.
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 11:23 am

Είμαι στο τρέξιμο σημερα και μπήκα για λίγο!

Γέλασα απίστευτα με τις απορίες της MaterialGirl, δεν έχω λόγια! Αν προλάβω θα ρίξω κι εγώ μια απάντηση

CineFreak αν δεν είσαι δημόσιος υπάλληλος καλύτερα πρόσεχε μην σε πάρουν χαμπάρι και θα έχουμε τύψεις μετά χιχιχι
Εγώ μια ανησυχία την έχω με σας τις ξεμυαλίστρες που έχω μπλέξει! Ευτυχώς 2 μέρες τώρα είμαι μόνη στο γραφείο και λιώνω στα γέλια με την άνεσή μου!!!

Όσο για το σχολιο της Χριστίνας για τους πινακες..
xristina79 έγραψε:μάλλον ο Χρήστος (κάποιας ψυχής εδώ μέσα!) είναι ο έξυπνος της υπόθεσης που σχεδίασε όλη την εκδίκηση τόσο καλά....

Heart2 Heart2 Heart2 Heart2 Heart2

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 3 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από Materialgirl Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 11:24 am

mimi_loukas+nora έγραψε:
Κακόγουστο το προξενιό Δάφνης-Νικόλα και δε θα τους βγει κιόλας!Καλύτερα!Δεν θα 'θελα να θυμάμαι ένα καταπληκτικό ζευγάρι να τα φτιάχνει έτσι!Θέλω έμπνευση, ανατροπή και σασπένς για αυτούς τους 2!

Συμφωνώ. Ούτε οι ίδιοι οι δημιουργοί το θέλουν. Και είμαι σίγουρη ότι θα μας δώσουν κάτι πολύ όμορφο όταν έρθει η ώρα.

Να έρθει όμως η ρημάδα η ώρα λίγο σύντομα, πριν φτάσει η στιγμή που θα χρειαζόμαστε περισσότερη μπογιά για τα μαλλιά μας παρά για τα παπούτσια μας. gelio

Materialgirl
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Vampirela Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 11:29 am

Όσο βλέπουμε τη παρέα της Φεγγαρόπετρας εμένα τα επεισόδια θα μου αρέσουν.... Ψήφισα το επεισόδιο πολύ καλό.

1)Είχε δράση (βλ. πίνακες, ξύλο, καβγάδες, κλπ)
2)Είχε πλάκα (βλ. Νόρα στο ατελιέ να χτυπιέται, Αμαλία με Πέτρο, κλπ)
3)Είχε συγκίνηση (βλ. Εύα με το μωρό, Στέφανο με Εύα και Μελίτα, κλπ)

Και πιο αναλυτικά... Ας τα πάρουμε από την αρχή:

Νόρα - Λουκάς: Φιλενάδα τον τρίτο συνάδελφο (τη μουγκαμάρα) εγώ τον έχω πολλά χρόνια.... Και πίστεψέ με είναι καλύτερος από τον τέταρτο... (τη γκρίνια) Κι εσύ ρε Λουκάκο πιάστο εκεί το κορίτσι να κάνετε και κάτι εποικοδομητικό!!! "Στίμωξέ το, το ερωτευμένο. δε μπορώ, δε μπορώ να περιμένω..." Και να σου και ο Μήτσουλας... Το χάσαμε το κορμί πατριώτη!!!!

Αμαλία - Μελίτα: Ε δεν πάμε καλά... Μέχρι προχθές αυτή δεν έλεγε ότι ο Χατζητέτοιος ήταν ο έρωτας της ζωής της και ότι τον παράτησε για τον άντρα της??? Αααααα κατάλαβα.... Άλλο ο άντρας της ζωής της και άλλο ο έρωτας της ζωής της. Κοίτα να δεις που εγώ νόμιζα ότι είναι το ένα και το αυτο.... (Χαζή θα είμαι μάλλον!) Και εσύ Μελίτα κοπελιά από ποιόν πας να πάρεις συμβουλές??? Από αυτήν που έλεγε παίρνω εγώ την περιουσία και την Νταίζη μοιραστείτε τη με το δικηγόρο μου???? Έκανες καρέ του Άσσου! Τι να σου πω....

Αμαλία - Πέτρος: Για άλλη μια φορά το ζύγος Ρούσσου κέντησε και μας άφησε με το στόμα ανοιχτό με τον ατακαδόρικο διάλογό του... Η γλώσσα ξυράφι και οι εκφράσεις όλα τα λεφτα! Δεν περιγράφω άλλο (που έλεγε και ο Χελάκης στο Euro...) Απλά Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 3 195890

Δάφνη - Μελίτα - Εύα: Όλα καλά κοριτσάκια μου... Και λίγα λέτε... Αντί να ασχολιόσαστε με τα σημαντικά (πρόβλημα Νεφέλης, εγκυμοσύνη Εύας, Λουκά και Νόρα) κάθεστε και ψάχνεστε με τις ίντριγκες του Τρίο Μούντζες! Ρε δεν τους ρίχνετε 3 μούντζες να πάνε να πνιγούνε???? Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 3 951465

Εύα - Μελίτα: Μωρέ Ευάκι μια χαρά τα λες εσύ αλλά που τα λες... 3 αναγνώσεις η μια καλύτερη από την άλλη... Ψάξε τώρα εσύ να βρεις τι ισχύει... Που μόνο εσύ ψάχνεις δηλαδή γιατί οι περισσότεροι ήδη το ξέρουν.... Αλλά έτσι πάει. Ο ενδιαφερόμενος τα μαθαίνει πάντα τελευταίος....

Νόρα - Μπέλλος: Πολύ διακριτικά και με τακτ του λέει "Στρίβε δε σε θέλω!" και ξεκάθαρα της απαντάει "Εγώ σε θέλω και θα το παλέψω!!!" Αυτός είναι άντρας! Ξέρει τι θέλει και το διεκδικεί! Όχι σαν κάποιους άλλους (ονόματα δε λέμε υπολήψεις δεν θίγουμε... γκουχ Λουκάς γκουχ)... Μπέλλο μαζί σου, εμείς οι οπαδοί σου!

Μάνος - Κατερίνα, Μάνος - Ηλίας και Μάνος γενικώς: Μωρέ κάτι ξέρει το λαμόγιο... Έτρεξε λίγο αιματάκι και το παίζει ο Άγγλος ασθενής... Μωρέ τα έχει κάνει τα κουμάντα του το καθαρματάκι (αχ αχ!!!) Ψαχτείτε τώρα να δείτε τι σας ετοιμάζει...

Εύα - Στέφανος, Μάνος - Μελίτα, Δάφνη - Μάνος, Μελίτα - Στέφανος: Ωραία τα κανονίσατε κορίτσια αλλά κάπου κάποια κάποτε... Κάνανε η Εύα και η Δάφνη ότι είπανε, η Μελιτούλα όμως έδειξε υπερβάλλοντα ζήλο!Είπε αφού τους πήραμε όλους αμπάριζα δεν βαράω κι εγώ διπλοβάρδια??? Πήγε λοιπόν και στον Στέφανο να κλαφτεί λίγο αλλά η Αντιγονάρα παλιά καραβάνα!!!! Καθότανε και άκουγε και με το που είπε η Μελίτα ασ'τη να μεγαλώσει μόνη της το παιδί την έκανε! Σου λέει που παώ, γιατί να μπλεχτώ? Αυτή σκάβει το λάκο της μόνη της... Αμ κι εσύ κοπελιά τι λες??? Αυτός κάποτε αυτό το παιδί το ήθελε πως και τι κι εσύ του λες να το αφήσει???? Κι εσύ τι θα κάνεις? Θα πηγαίνεις χεράκι-χεράκι με το Στέφανο να επισκέπτεστε το παιδί του??? Αμ το Νεφελάκι? Μας πειράζει δηλαδή να μεγαλώσει ο Μάνος το παιδί του Στέφανου αλλά δεν μας αφορά καθόλου να μεγαλώσει ο Στέφανος το παιδί του Μάνου.... Όχι για να λέμε τα σύκα-σύκα και τη σκάφη - σκάφη!! Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 3 315438

Μελίτα - Νόρα: Στο ίδιο καζάνι βράζουν αλλά καθόλου στην ίδια θερμοκρασία και μη μου λες τώρα περνάνε τα ίδια... Άλλη πορεία ο Λουκάς με τη Νόρα και άλλη ο Στέφανος με τη Μελίτα... Εκτός αυτού το ίδιο είναι ένα αγέννητο παιδί που θα ξέρει ποιός είναι ο πατέρας του και το ίδιο ένα οκτάχρονο που δεν ξέρουν καν αν πρέπει να του το πούνε για να μην πάθει ψυχολογικά? Τον τρελλάνανε πια και αυτόν τον Άρη...

Λουκά - Νταίζη - Νόρα: Που πας ρε κατακαημένεεεεεε!!!!!!! Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα (όπου γκρεμός βλ. Νταίζη)... Αλλά στον γκρεμό αν πέσεις σκοτώθηκες ενώ στο ρέμα άμα κολυμπήσεις καλά μπορεί και να τη βγάλεις καθαρή... (δεν θυμάμαι που το άκουσα αυτό αλλά καλό είναι...) Και πάνω στο γραφείο της Νόρας??? Φταίει μετά αυτή να σου φέρει στο κεφάλι ότι βρει μπροστά της??? Και καλά θα κάνει δηλαδή που κάθεσαι και παρακαλάς το πιστολάκι β΄ να σε παντρευτεί... ΕΛΕΟΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!

Νόρα - Δάφνη: Πες τα Νόρα... Κάποια πράματα δεν ξεχνιούνται... Αλλά όχι κι έτσι... Τι είδαν τα ματάκια σου κι εσένα... Αλλά όχι και με τον Μπέλλο για κόντρα... Δεν λέω κάντο! Αλλά επειδή το θες...

Στέφανος - Χατζηγλίτσης: Πλήρωνε Στέφανε τα σπασμένα όλων... Μπράβο Χατζητέτοιε! Ωραίο το θεατράκι... Εκείνος πάντως σε πίστεψε!!!!

Μάνος - Χατζηαπαυτούλης: Και τσακ... Εκεί που λες τα ίδια και τα ίδια με μια κίνηση καταλαβαίνεις ότι δεν θα βαρεθείς ποτέ.....

Η συνέχεια στις οθόνες σας... Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 3 630559

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 3 VampirelaEva

Μπορώ να έχω παρέα της Φεγγαρόπετρας χαρούμενη και ευτυχισμένη???
Εεεε φανταστική κυρία Ακρίτα????
Vampirela
Vampirela
Τουρίστας
Τουρίστας

http://tamystikathsedem.forumotion.com

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 12:21 pm

Vampirela έγραψε:Όσο βλέπουμε τη παρέα της Φεγγαρόπετρας εμένα τα επεισόδια θα μου αρέσουν.... Ψήφισα το επεισόδιο πολύ καλό.

Νόρα - Λουκάς: Φιλενάδα τον τρίτο συνάδελφο (τη μουγκαμάρα) εγώ τον έχω πολλά χρόνια.... Και πίστεψέ με είναι καλύτερος από τον τέταρτο... (τη γκρίνια) Κι εσύ ρε Λουκάκο πιάστο εκεί το κορίτσι να κάνετε και κάτι εποικοδομητικό!!! "Στίμωξέ το, το ερωτευμένο. δε μπορώ, δε μπορώ να περιμένω..." Και να σου και ο Μήτσουλας... Το χάσαμε το κορμί πατριώτη!!!!

Αμαλία - Μελίτα: Ε δεν πάμε καλά... Μέχρι προχθές αυτή δεν έλεγε ότι ο Χατζητέτοιος ήταν ο έρωτας της ζωής της και ότι τον παράτησε για τον άντρα της??? Αααααα κατάλαβα.... Άλλο ο άντρας της ζωής της και άλλο ο έρωτας της ζωής της. Κοίτα να δεις που εγώ νόμιζα ότι είναι το ένα και το αυτο.... (Χαζή θα είμαι μάλλον!) Και εσύ Μελίτα κοπελιά από ποιόν πας να πάρεις συμβουλές??? Από αυτήν που έλεγε παίρνω εγώ την περιουσία και την Νταίζη μοιραστείτε τη με το δικηγόρο μου???? Έκανες καρέ του Άσσου! Τι να σου πω....

Αμαλία - Πέτρος: Για άλλη μια φορά το ζύγος Ρούσσου κέντησε και μας άφησε με το στόμα ανοιχτό με τον ατακαδόρικο διάλογό του... Η γλώσσα ξυράφι και οι εκφράσεις όλα τα λεφτα! Δεν περιγράφω άλλο (που έλεγε και ο Χελάκης στο Euro...) Απλά Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 3 195890

Δάφνη - Μελίτα - Εύα: Όλα καλά κοριτσάκια μου... Και λίγα λέτε... Αντί να ασχολιόσαστε με τα σημαντικά (πρόβλημα Νεφέλης, εγκυμοσύνη Εύας, Λουκά και Νόρα) κάθεστε και ψάχνεστε με τις ίντριγκες του Τρίο Μούντζες! Ρε δεν τους ρίχνετε 3 μούντζες να πάνε να πνιγούνε???? Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 3 951465

Εύα - Μελίτα: Μωρέ Ευάκι μια χαρά τα λες εσύ αλλά που τα λες... 3 αναγνώσεις η μια καλύτερη από την άλλη... Ψάξε τώρα εσύ να βρεις τι ισχύει... Που μόνο εσύ ψάχνεις δηλαδή γιατί οι περισσότεροι ήδη το ξέρουν.... Αλλά έτσι πάει. Ο ενδιαφερόμενος τα μαθαίνει πάντα τελευταίος....

Νόρα - Μπέλλος: Πολύ διακριτικά και με τακτ του λέει "Στρίβε δε σε θέλω!" και ξεκάθαρα της απαντάει "Εγώ σε θέλω και θα το παλέψω!!!" Αυτός είναι άντρας! Ξέρει τι θέλει και το διεκδικεί! Όχι σαν κάποιους άλλους (ονόματα δε λέμε υπολήψεις δεν θίγουμε... γκουχ Λουκάς γκουχ)... Μπέλλο μαζί σου, εμείς οι οπαδοί σου!

Μάνος - Κατερίνα, Μάνος - Ηλίας και Μάνος γενικώς: Μωρέ κάτι ξέρει το λαμόγιο... Έτρεξε λίγο αιματάκι και το παίζει ο Άγγλος ασθενής... Μωρέ τα έχει κάνει τα κουμάντα του το καθαρματάκι (αχ αχ!!!) Ψαχτείτε τώρα να δείτε τι σας ετοιμάζει...

Εύα - Στέφανος, Μάνος - Μελίτα, Δάφνη - Μάνος, Μελίτα - Στέφανος: Ωραία τα κανονίσατε κορίτσια αλλά κάπου κάποια κάποτε... Κάνανε η Εύα και η Δάφνη ότι είπανε, η Μελιτούλα όμως έδειξε υπερβάλλοντα ζήλο!Είπε αφού τους πήραμε όλους αμπάριζα δεν βαράω κι εγώ διπλοβάρδια??? Πήγε λοιπόν και στον Στέφανο να κλαφτεί λίγο αλλά η Αντιγονάρα παλιά καραβάνα!!!! Καθότανε και άκουγε και με το που είπε η Μελίτα ασ'τη να μεγαλώσει μόνη της το παιδί την έκανε! Σου λέει που παώ, γιατί να μπλεχτώ? Αυτή σκάβει το λάκο της μόνη της... Αμ κι εσύ κοπελιά τι λες??? Αυτός κάποτε αυτό το παιδί το ήθελε πως και τι κι εσύ του λες να το αφήσει???? Κι εσύ τι θα κάνεις? Θα πηγαίνεις χεράκι-χεράκι με το Στέφανο να επισκέπτεστε το παιδί του??? Αμ το Νεφελάκι? Μας πειράζει δηλαδή να μεγαλώσει ο Μάνος το παιδί του Στέφανου αλλά δεν μας αφορά καθόλου να μεγαλώσει ο Στέφανος το παιδί του Μάνου.... Όχι για να λέμε τα σύκα-σύκα και τη σκάφη - σκάφη!! Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 3 315438

Μελίτα - Νόρα: Στο ίδιο καζάνι βράζουν αλλά καθόλου στην ίδια θερμοκρασία και μη μου λες τώρα περνάνε τα ίδια... Άλλη πορεία ο Λουκάς με τη Νόρα και άλλη ο Στέφανος με τη Μελίτα... Εκτός αυτού το ίδιο είναι ένα αγέννητο παιδί που θα ξέρει ποιός είναι ο πατέρας του και το ίδιο ένα οκτάχρονο που δεν ξέρουν καν αν πρέπει να του το πούνε για να μην πάθει ψυχολογικά? Τον τρελλάνανε πια και αυτόν τον Άρη...

Λουκά - Νταίζη - Νόρα: Που πας ρε κατακαημένεεεεεε!!!!!!! Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα (όπου γκρεμός βλ. Νταίζη)... Αλλά στον γκρεμό αν πέσεις σκοτώθηκες ενώ στο ρέμα άμα κολυμπήσεις καλά μπορεί και να τη βγάλεις καθαρή... (δεν θυμάμαι που το άκουσα αυτό αλλά καλό είναι...) Και πάνω στο γραφείο της Νόρας??? Φταίει μετά αυτή να σου φέρει στο κεφάλι ότι βρει μπροστά της??? Και καλά θα κάνει δηλαδή που κάθεσαι και παρακαλάς το πιστολάκι β΄ να σε παντρευτεί... ΕΛΕΟΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!

Νόρα - Δάφνη: Πες τα Νόρα... Κάποια πράματα δεν ξεχνιούνται... Αλλά όχι κι έτσι... Τι είδαν τα ματάκια σου κι εσένα... Αλλά όχι και με τον Μπέλλο για κόντρα... Δεν λέω κάντο! Αλλά επειδή το θες...

Στέφανος - Χατζηγλίτσης: Πλήρωνε Στέφανε τα σπασμένα όλων... Μπράβο Χατζητέτοιε! Ωραίο το θεατράκι... Εκείνος πάντως σε πίστεψε!!!!

Μάνος - Χατζηαπαυτούλης: Και τσακ... Εκεί που λες τα ίδια και τα ίδια με μια κίνηση καταλαβαίνεις ότι δεν θα βαρεθείς ποτέ.....

Η συνέχεια στις οθόνες σας... Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 3 630559

Ωχ μας βλέπω να διαβάζουμε πολλά σεντόνια από τούδε και στο εξής. Έγραψες vampirella. Συμφωνώ και εγώ (είδατε τι καλός που είμαι γλυτώσατε ένα επιπλέον σεντόνι).

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 3 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Jennifer Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 1:00 pm

Clarabelle έγραψε:
Ας σχολιάσω κι εγώ

Σήμερα είχαμε ένα επεισόδιο γεμάτο. Είχε απ όλα. Παρέα εξελίξεις στην πλοκή, γέλιο, δάκρυ, κατινιές απ όλα είχε ο μπαξές.

Τώρα που φαίνεται να επανακάμπτει ο παλιός κακός Μάνος ας αρχίσω απ αυτόν. Πονεμένο το παληκάρι τι να σας πω μόνο η Κατερίνα το λυπήθηκε εγώ πάντως όχι. Πήγε στο γραφείο του Ρούσσου και πούλησε και το παραμύθι του σούπερ. Τί είπε ο Στέφανος; Να πουλήσουνε σπίτια τα κλεμένα υποθέτω, κότερα που δεν ξέρω αν έχουν, και νεφρά που σίγουρα έχουν αλλά τα κρατάνε κάβα οπότε....Άστο αγόρι μου στην έφερε ο αντίπαλος ετούτη τη φορά. Εδώ που τα λέμε κάποιος έπρεπε να του δείξει πως είναι να σε δουλεύουνε ψιλό γαζί γιατί κι αυτός πούλησε μπόλικο παραμύθι με αρκετούς αποδέκτες. :wink2:

Μπορεί βέβαια εγώ να μην συγχίστηκα αλλά η παρέα μια λαχτάρα όσο να πεις την πήρε. Κινητοποιήθηκαν όλοι. Τα κορίτσια μοίρασαν τα αρσενικά και όρμησαν να ζητήσουν λύση του προβλήματος εκτός από μια που έκανε διπλοβάρδια

Τελικά ο Στέφανος θα πληρώσει τη νύφη βλέπεις του το ζήτησαν και αυτή που αγαπάει και αυτή που έχει ερωτευτεί. Μου αρέσει που αρχίζει παιχνίδι εξουσίας μόνο μη μου βγεί ξυνό γιατι κάτι έχω αρχίσει να υποψιάζομαι.

Η Αμαλία σήμερα κάτι έπαθε. Δίκιο είχε ο Πέτρος της άλλαξαν τη δόση στα χάπια της. Εγώ γιατί νόμιζα οτι τόσες μέρες ζάλιζε την κόρη της να ζήσει το μεγάλο έρωτα γιατί εκείνη τον απαρνήθηκε και βγήκε χαμένη; Τι άκουσαν σήμερα τα ωραία ροζ αυτιά μου; Αγαπάει τον άντρα της πάνω απ όλους και προσπαθεί για το γάμο της όπως πρέπει να κάνουν όλες οι γυναίκες. Σε λίγο θα θέλω εγώ χάπια. Τελικά το άκουσα κι αυτό δεν έχουν σημασία οι έρωτες αλλά η αγάπη. Τον άντρα της βέβαια κάποια ώρα αν δεν τον στείλει στην εντατική με τις τρέλες της θα τον στείλει στο τρελάδικο. Τι του έλεγε του χριστιανού; Θα πουρέψεις θα σταφιδιάσεις θα σου φτιάχνω τίλιο, την κοιτούσε ο άνθρωπος και αναρωτιόταν γιατί σε μένα θεέ μου. Η σκηνή τους η καλύτερη του επεισοδίου κατά τη γνώμη μου.: respect :

Το Μελιτάκι κατινάκι σήμερα σε μεγάλα κέφια. Συμφώνησε να μιλήσει στο Μάνο, και φεύγοντας είπε να ρίξει κι ένα ψάρεμα να δει θα πιάσει κάτι; Τι θα κάνεις με το παιδί; Θα το μεγαλώσεις μόνη σου; Με το Στέφανο πως τα πας; Έλεος κορίτσι μου δεν σκέπτεσαι οτι αν κάποια στιγμή μαθευτεί η σχέση σου θα γίνει εμφανής και η κατινιά; Απ αυτή τη συζήτηση πάντως έβγαλα ένα συμπέρασμα. Όπως χθες ο Στέφανος έδειξε οτι την Εύα την εμπιστεύεται και την έχει ψηλά, έτσι κι η Εύα σήμερα λέγοντας οτι το τρίτο σενάριο είναι εξωπραγματικό έδειξε οτι το Στέφανο τον θεωρεί αξιόπιστο. Αχ βρε Εύα..../S

Η Εύα λοιπόν ζητάει απ το Στέφανο επιτακτικά όπως ακριβώς είχαν συμφωνήσει να λυθεί το θέμα με τους πίνακες. Ο Στέφανος που για να μη το ξεχνάει της επαναλαμβάνει οτι δεν είναι Μάνος, πάλι στο Μάνο την έφερε την κουβέντα. Τι ζόρι τραβάει μου λέτε;

Η Μελίτα πάλι πήγε στον πατέρα του παιδιού της και έκανε τα συμφωνημένα έριξε και έναν καυγά για τη Νεφέλη με το Μανωλάκη, που του έχουν μπει οι ψύλλοι στ αυτιά και βλέπω σύντομα να μαθαίνει τα νέα και να γίνεται το σίστριγκλο. Μετά πέρασε και μια βόλτα απ τον απόλυτο. Έλεος με το σουρσιμο. Πάλι τα ίδια και χειρότερα. Πήγε να του πει άφησέ τη να μεγαλώσει το παιδί μόνη της γιατί δεν μπορώ να θυσιαστώ πάλι εγώ. Φαίνεται το ανάσκελο στο παρκέ δεν το ευχαριστήθηκε με το Μανωλάκη γιατί το βλέπει σαν θυσία. slap

Άφησα για το τέλος το Λουκά με τη Νόρα. Δεν θέλω να τους βλέπω να πονάνε. Ο Μπέλλος πάντως ούτε βαλτός να ήταν. Ήρθε να την πάρει για φαγητό και άφησε το Λουκά να μονολογεί ''τελικά όντως ήρθες για να μου την πάρεις''. Δεν θέλω να τον βλέπω έτσι τον λυπάμαι. Όταν πάντως ήρθε η Νταίζη τον λυπήθηκα ακόμη περισσότερο. Ο δόλιος το προσπαθούσε αλλα δεν..... Αχ βρε Νοράκι ήταν ανάγκη να τους δείς κακόμοιρο; Κι αφου ήρθες δεν καθόσουν ένα λεπτάκι ακόμη να δεις οτι την έσπρωξε; Πήγε η καημένη στη Δάφνη σαν μεγάλη Παρασκευή. Απ΄όλο το σκηνικό κρατάω δύο πράγματα. Πρώτον έμαθε οτι η Δάφνη και ο Νικόλας τα συζητούν, οπότε ξέρει πως θα κάνει διάφορα να φτάσουν στ αυτιά του χαλβά. Δεύτερον ετοιμάζει γερό χουνέρι στο Λουκάκο και αν πω οτι δεν το περιμένω ανυπόμονα θα πω ψέματα. runaround

Τελευταίο αλλά όχι ασήμαντο κρατάω οτι από πολλές μεριές σήμερα ακούστηκε το όνομα του απαγωγέα. Ελπίζω να μη δω κι άλλη απαγωγή, γιατί το πολύ το κύριε ελέησον που έλεγε κι η γιαγιά μου το βαριέται κι ο παπάς.

Συμφωνώ μαζί σου όλα! Agree
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 1:11 pm

Μπορει σημερα να μην ειχαμε αναλυση απο το Υποθετακι αλλα ειχαμε απο τη Vampirela που ηταν εξισου απολαυστικη!!!!!! : respect :
Συμφωνω σε ολα! Agree
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 1:19 pm

evanna έγραψε:Μπορει σημερα να μην ειχαμε αναλυση απο το Υποθετακι αλλα ειχαμε απο τη Vampirela που ηταν εξισου απολαυστικη!!!!!! : respect :
Συμφωνω σε ολα! Agree

Ευάννα μέχρι να κλείσει ο σχολιασμός έχουμε 5μιση ώρες ακόμα? Τόσο γρήγορα με ξεγράφεις? Snif

Απλώς έχω πολύ δουλειά σήμερα αλλά κάτι θα κάνω..

Vampirella άψογος ο σχολιασμός! Έλα να βλέπω κι άλλα κατεβατά παρακαλώ, όλα τα μωρά στην πίστα lol!

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 3 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 1:25 pm

Οκ Υποθετακι μου...αρα περιμενω εναγωνιως και τη δικη σου προικουλα!!! lol!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από antzy Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 1:44 pm

emena mou arese para poli auto to episodio!!!!! idietaira mou aresoun oles oi skines me louka kai nora!!!! kai i ataka pou mou arese pio poli itan auti tou louka molis efige i nora me ton mpelo apo to grafeio pou leei oti pragmati irthes gia na mou tin pareis!!!!!

Καλώς ήρθες στην παρέα
Σε παρακαλώ να διαβάσεις τους κανόνες του φορουμ
Η γλώσσα που χρησιμοποιούμε είναι η Ελληνική
Ευχαριστώ

antzy

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 1:46 pm

Antzy καταρχην καλως ηρθες στην παρεα μας και κατα δευτερον να σου πω οτι απαγορευονται τα greeklish γιατι η γλωσσα του φορουμ ειναι ελληνικη!
Και παλι καλως ορισες! :D
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 1:52 pm

Vampirela έγραψε:Όσο βλέπουμε τη παρέα της Φεγγαρόπετρας εμένα τα επεισόδια θα μου αρέσουν.... Ψήφισα το επεισόδιο πολύ καλό.

καλα ε συμφωνω απολυτα σε οσα λες και ο σχολιασμος : respect :
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Vampirela Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 2:13 pm

Καλά εεεε???? Που να το φανταστώ ότι ο σχολιασμός μου θα είχε τόσο μεγάλο ρεύμα.... Εδώ κάνουμε τη διαφορά... ΤΕΛΟΣ! Έλα να βλέπω κι άλλα κατεβατά και έχω όρεξη για κους κους και θάψιμο... Σας ευχαριστώ πάντως για τα καλά σας λόγια αλλά όπως είδατε τα λέω όπως τα βλέπω....

Μα με δαιμονίζει που όλοι (Εύα, Μελίτα, Στέφανος, Αντιγονάρα) έχουνε πρόβλημα να παντρευτεί η Εύα τον Μάνο και να μεγαλώσουνε το παιδί του Στέφανου και κανένας δεν έχει πει κουβέντα για το κακόμοιρο το Νεφελάκι και δεν το σκέφτεται... Υποτίθεται ότι έχει ψυχολογικά... Ο Στέφανος που υποτίθεται ότι "ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΟΣ" το σκέφτηκε το παιδάκι??? Η Μελίτα??? Μη με παρεξηγήσετε... Δεν μιλάω για Εύα και Μάνο επειδή δεν ξέρουνε... Όχι για κανένα άλλο λόγο... Ενώ η Αμαλία σταθερή! Κάντε τράμπα τα παιδιά βρε...!!! Και τι έγινε? Εσείς να είστε καλά!

Vampirela
Vampirela
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 2:14 pm

Ας σχολιασω κι εγω.....

Μανος γενικως......
Εκει που ημουν ετοιμη να το λυπηθω εκανε αυτη την ανατροπη και λυπηθηκα τον εαυτο μου.Ο λυκος κι αν εγερασε......ιδιος και απαραλακτος ειναι αν οχι και χειροτερος απο περσι.

Δαφνη-Ευα-Μελιτα
Αντι να κανουν μια σοβαρη συζητηση για Νορα και Λουκα καθονται και ασχολουνται με τις λαμογιες του Μανου.Βρε ριξτε του απο μια μουντζα και οι τρεις και αφηστε τον.Και αν δεν εχετε εσεις διαθεση για μουντζες εχω εγω.Μανοοοοοοοοοοοοοοο Fskl Fskl

Ευα-Στεφανος και Στεφανος-Μελιτα
Η Ευα ειχε δικιο σε αυτα που του ειπε του Στεφανου.Η Μελιτα παλι οχι.Προσεξατε το βλεμμα του Στεφανου οταν του ειπε η Μελιτα να μην παντρευτει την Ευα και να την αφησει να το μεγαλωσει μονη της;Σκοτεινιασε ο.....''μικρος''.

Ευα-Μελιτα
Η Μελιτα εριξε αδεια για να πιασει γεματα αλλα δε νομιζω οτι εβγαλε ακρη.

Μανος-Μελιτα
Της τα εχωσε για το θεμα της Νεφελης και πολυ καλα της εκανε.Γιατι συγγνωμη τωρα που την ειδατε να ασχολειται με το παιδι της;Και μην χρησιμοποιησετε παλι τη δικαιολογια οτι επειδη ειναι μικρη δε μπορει να ειναι συνεχεια στο γυρισμα.Αυτο το καταλαβαινω και ειναι γεγονος.Αλλα την ακουσατε καθολου να αναφερει το παιδι της οταν εκανε σχεδια για να ζησει τον ''απολυτο'';

Νορα-Δημητρης
Τελικα ειναι μπουμπουνας.Τιποτα δε καταλαβε μετα απο εκεινη την τραγελαφικη νυχτα στο σπιτι της με τον Λουκα.Δε σε θελει η κοπελα ρε φιλε τι επιμενεις;

Ρουσσος-Αμαλια
Για αυτη τη σκηνη θα αφησω μονο τα emoticon να μιλησουν για μενα....... : respect : : respect : : respect :

Νορα-Λουκας ή αλλιως η πριγκιπισσα και ο πριγκιπας(και οι ακολουθοι τους)
Πληγωθηκε η Νορα που ειδε τον Λουκα να φιλιεται με την Νταιζη αλλα ο Λουκας ακομα περισσοτερο που αναγκαστηκε να το κανει.Αλλα γιατι βρε Νορακι δε περιμενες μερικα δευτερολεπτα;Την απομακρυνε την κοτα δεν ηταν αυτο που νομιζεις(πρωτη φορα που ισχυει αυτο).Ασε που το εκανε με βαρια καρδια.Ο Νικολας παλι μπορει να πηγε εκεινος στο γραφειο του Λουκα και της Νορας αλλα την ψυχαναλυση δε τη γλιτωσε.Απο τις σκηνες τους αλλα και απο το επεισοδιο γενικα κραταω τα ''τελικα ηρθες για να μου την παρεις'' και ''πηγα και της ειπα ελα να αγαπηθουμε darling και εγω μεσα μου να λιωνω για τη Νορα''. Heart2 Heart2 Heart2

Αρκετα καλο το επεισοδιο.Περιμενω τα σπασιματα σημερα.Ερωτικο καβγαδακι χωρις να εχουν γινει ζευγαρι.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από Vampirela Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 2:18 pm

loukasnora έγραψε:Ας σχολιασω κι εγω.....

Μανος γενικως......
Εκει που ημουν ετοιμη να το λυπηθω εκανε αυτη την ανατροπη και λυπηθηκα τον εαυτο μου.Ο λυκος κι αν εγερασε......ιδιος και απαραλακτος ειναι αν οχι και χειροτερος απο περσι.

Δαφνη-Ευα-Μελιτα
Αντι να κανουν μια σοβαρη συζητηση για Νορα και Λουκα καθονται και ασχολουνται με τις λαμογιες του Μανου.Βρε ριξτε του απο μια μουντζα και οι τρεις και αφηστε τον.Και αν δεν εχετε εσεις διαθεση για μουντζες εχω εγω.Μανοοοοοοοοοοοοοοο Fskl Fskl

Η Ευα ειχε δικιο σε αυτα που του ειπε του Στεφανου.Η Μελιτα παλι οχι.Προσεξατε το βλεμμα του Στεφανου οταν του ειπε η Μελιτα να μην παντρευτει την Ευα και να την αφησει να το μεγαλωσει μονη της;Σκοτεινιασε ο.....''μικρος''.

Ευα-Μελιτα

Μανος-Μελιτα
Της τα εχωσε για το θεμα της Νεφελης και πολυ καλα της εκανε.Γιατι συγγνωμη τωρα που την ειδατε να ασχολειται με το παιδι της;Και μην χρησιμοποιησετε παλι τη δικαιολογια οτι επειδη ειναι μικρη δε μπορει να ειναι συνεχεια στο γυρισμα.Αυτο το καταλαβαινω και ειναι γεγονος.Αλλα την ακουσατε καθολου να αναφερει το παιδι της οταν εκανε σχεδια για να ζησει τον ''απολυτο'';

Νορα-Δημητρης
Τελικα ειναι μπουμπουνας.Τιποτα δε καταλαβε μετα απο εκεινη την τραγελαφικη νυχτα στο σπιτι της με τον Λουκα.Δε σε θελει η κοπελα ρε φιλε τι επιμενεις;

Ρουσσος-Αμαλια
Για αυτη τη σκηνη θα αφησω μονο τα emoticon να μιλησουν για μενα....... : respect : : respect : : respect :

Πληγωθηκε η Νορα που ειδε τον Λουκα να φιλιεται με την Νταιζη αλλα ο Λουκας ακομα περισσοτερο που αναγκαστηκε να το κανει.Αλλα γιατι βρε Νορακι δε περιμενες μερικα δευτερολεπτα;Την απομακρυνε την κοτα δεν ηταν αυτο που νομιζεις(πρωτη φορα που ισχυει αυτο).Ασε που το εκανε με βαρια καρδια.Ο Νικολας παλι μπορει να πηγε εκεινος στο γραφειο του Λουκα και της Νορας αλλα την ψυχαναλυση δε τη γλιτωσε.Απο τις σκηνες τους αλλα και απο το επεισοδιο γενικα κραταω τα ''τελικα ηρθες για να μου την παρεις'' και ''πηγα και της ειπα ελα να αγαπηθουμε darling και εγω μεσα μου να λιωνω για τη Νορα''. Heart2 Heart2 Heart2

Αρκετα καλο το επεισοδιο.Περιμενω τα σπασιματα σημερα.Ερωτικο καβγαδακι χωρις να εχουν γινει ζευγαρι.

Καλά Νίκη εμείς οι 2 λειτουργούμε με ένα μυαλό... Δεν το συζητάω... Ειδικά για αυτά που είπες για το Νεφελάκι και για τον Μάνο (γενικά για το Μάνο όχι μόνο σχετικά με τη Νεφέλη) δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο!!!!!! Και με τα υπόλοιπα συμφωνώ αλλά ειδικά σε αυτά σου βγάζω το καπέλο... Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 3 521610

Vampirela
Vampirela
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 2:25 pm

Vampirela έγραψε:
loukasnora έγραψε:Ας σχολιασω κι εγω.....

Μανος γενικως......

Δαφνη-Ευα-Μελιτα

Ευα-Μελιτα

Μανος-Μελιτα

Νορα-Δημητρης

Ρουσσος-Αμαλια

Καλά Νίκη εμείς οι 2 λειτουργούμε με ένα μυαλό... Δεν το συζητάω... Ειδικά για αυτά που είπες για το Νεφελάκι και για τον Μάνο (γενικά για το Μάνο όχι μόνο σχετικά με τη Νεφέλη) δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο!!!!!! Και με τα υπόλοιπα συμφωνώ αλλά ειδικά σε αυτά σου βγάζω το καπέλο... Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 3 521610

Χαιρομαι που σου αρεσε.Και ο δικος σου σχολιασμος ηταν απολαυστικοτατος.Τα συγχαρητηρια μου.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Δημοσίευση από Vampirela Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 2:31 pm

Ευχαριστώ πάρα πολύ Νίκη μου!

Μα τα σκέφτομαι και συγχίζομαι... Αυτά τα παιδιά μπαλάκι τα έχουν κάνει πια...
Άσε τον καημένο τον Άρη... (Και αυτό πάει και στον Λουκά!) Το ρώτησες το παιδί κυρία μου με ποιόν θέλει να μείνει??? Γιατί αν το ρωτήσεις θα σου πει με τη μαμά μου και τον μπαμπά μου και σίγουρα θα εννοεί τον Οδυσσέα... Ποιός το μεγάλωνε τόσα χρόνια που εσύ έτρεχες στα σκυλάδικα???

Αμα πιά!!!!!

Vampirela
Vampirela
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 2:32 pm

Ο ''μικρός'' δεν χάρηκε και πολύ απ την μικροψυχία της απόλυτης αγαπημένης νομίζω gelio

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 3 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από nana Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 2:49 pm

Clarabelle έγραψε:

Ο ''μικρός'' δεν χάρηκε και πολύ απ την μικροψυχία της απόλυτης αγαπημένης νομίζω gelio

αυτό το πρόσεξα και εγω. να σα ψιλοαρπάχτηκε... τι ψιλό δηλαδή...χοντροαρπάχτηκε
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Δημοσίευση από edem4ever Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 2:53 pm

sifantid έγραψε:
loukitsa έγραψε: Οι τεσσερις προοικονομίες για το υπόγειο και την απαγωγή δεν μου άρεσαν καθόλου όμως!!!!!! Snif
Ούτε εμένα Αριάδνη, ούτε εμένα! /S
Αρα το ειδατε και εσεις.... Λετε να επιστρεψει ο ψυχακιας 2;;
Το επεισοδιο ηταν παντως Snif Snif Snif
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Παρ Ιαν 29, 2010 2:55 pm

Vampirela έγραψε:Ευχαριστώ πάρα πολύ Νίκη μου!

Μα τα σκέφτομαι και συγχίζομαι... Αυτά τα παιδιά μπαλάκι τα έχουν κάνει πια...
Άσε τον καημένο τον Άρη... (Και αυτό πάει και στον Λουκά!) Το ρώτησες το παιδί κυρία μου με ποιόν θέλει να μείνει??? Γιατί αν το ρωτήσεις θα σου πει με τη μαμά μου και τον μπαμπά μου και σίγουρα θα εννοεί τον Οδυσσέα... Ποιός το μεγάλωνε τόσα χρόνια που εσύ έτρεχες στα σκυλάδικα???

Αμα πιά!!!!!

Ακριβως γιατι ο Οδυσσεας τοσα χρονια ηταν και πατερας και μητερα για αυτο το παιδι.Εναν σωστο γονιο εβαλαν σε αυτη τη σειρα και αυτον θελουν να τον απομακρυνουν απο το παιδι.Ελεος δηλαδη.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης