Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

+38
CineFreak
Materialgirl
Artemis
loukasnora
vs116117
stefanos-melita
pasxalitsa
sarita
panda
ch-bl
jim7
DESPOINA
KatsaroYpotheto
loukitsa
kikialex
zimotari
KAZY
Καρ-Mik
aggeliki
konstantina
rachel
Ntinaki1
xristina79
prwto_trapezi_pista
verile_mistika
evanna
Izabella29
margaret
giouli_edem
charitomeni
nikidanis
anastasia20
glgs
anna90
xara
mimi_loukas+nora
filitsa
Clarabelle
42 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap12%Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 12% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap22%Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 22% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap31%Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 31% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap16%Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 16% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap8%Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap10%Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 49
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Φεβ 02, 2010 3:57 pm

anastasia20 έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:Γεια σας!!! Συγγνώμη για το off topic αλλά έχει βγάλει στην κεντρική σελίδα του mega το τρέϊλερ της Πέμπτης των μυστικών και είπα να σας το πω μήπως θέλετε να το δείτε.Το έγραψα εδώ!

της πέμπτης;;;μήπως της τρίτης;;;


Οχι εχουνε βαλει και το τρειλερ για το επεισοδιο της Πεμπτης.Το ειδα κι εγω τωρα.Αυτο που δε καταλαβαινω ειναι γιατι το βγαλανε απο τωρα.Την Τεταρτη δε θα εχει επεισοδιο;
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Φεβ 02, 2010 3:58 pm

Κανένα λάθος θα έκαναν! Αν πάτε στην αρχική του mega έχει όλα τα βιντεάκια και έχει και της Πέμπτης.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Φεβ 02, 2010 4:00 pm

loukasnora έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:Γεια σας!!! Συγγνώμη για το off topic αλλά έχει βγάλει στην κεντρική σελίδα του mega το τρέϊλερ της Πέμπτης των μυστικών και είπα να σας το πω μήπως θέλετε να το δείτε.Το έγραψα εδώ!

της πέμπτης;;;μήπως της τρίτης;;;


Οχι εχουνε βαλει και το τρειλερ για το επεισοδιο της Πεμπτης.Το ειδα κι εγω τωρα.Αυτο που δε καταλαβαινω ειναι γιατι το βγαλανε απο τωρα.Την Τεταρτη δε θα εχει επεισοδιο;

που καλέ;;;στα βίντεο;;;εμένα δεν μου το εμφανίζει...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Φεβ 02, 2010 4:00 pm

Ουτε και μένα ...
Τι γίνεται?
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Φεβ 02, 2010 4:01 pm

Ούτε και μένα μου το εμφανίζει :?:
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Φεβ 02, 2010 4:02 pm

anastasia20 έγραψε:
loukasnora έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:Γεια σας!!! Συγγνώμη για το off topic αλλά έχει βγάλει στην κεντρική σελίδα του mega το τρέϊλερ της Πέμπτης των μυστικών και είπα να σας το πω μήπως θέλετε να το δείτε.Το έγραψα εδώ!

της πέμπτης;;;μήπως της τρίτης;;;


Οχι εχουνε βαλει και το τρειλερ για το επεισοδιο της Πεμπτης.Το ειδα κι εγω τωρα.Αυτο που δε καταλαβαινω ειναι γιατι το βγαλανε απο τωρα.Την Τεταρτη δε θα εχει επεισοδιο;

που καλέ;;;στα βίντεο;;;εμένα δεν μου το εμφανίζει...


Οχι θα πας στην κεντρικη σελιδα του Mega οχι στο site της σειρας.Εκει θα το δεις εχει τα τρειλερ για ολες τις σειρες και εκπομπες το καναλιου.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από evanna Τρι Φεβ 02, 2010 4:02 pm

Κοριτσια αν και ειμαστε οφ τοπικ εγω μολις το ειδα!Αν θελετε θα σας γραψω τι εδειχνε στο αναλογο τοπικ!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Φεβ 02, 2010 4:02 pm

Κορίτσια σας παρακαλώ συζητήσεις για τα προσεχώς ΟΧΙ εδώ!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Φεβ 02, 2010 4:03 pm

οχι στα βιντεο πατηστε εδω http://www.megatv.com/default.asp?catid=13480&tag=11153
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Φεβ 02, 2010 4:06 pm

nikidanis έγραψε:οχι στα βιντεο πατηστε εδω http://www.megatv.com/default.asp?catid=13480&tag=11153


Ευχαριστώ!!Το είδα!Λογικά λάθος θα έγινε!Τέλειο το άβατάρ σου :D
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Τρι Φεβ 02, 2010 4:23 pm

mimi έγραψε:
Jennifer έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
pasxalitsa έγραψε:Kαλησπέρα και από εμένα και καλό μήνα!!!
Ύποφερτό σήμερα το επεισόδιο κυρίως για τις σκηνές :
1.Νόρας-Μάνου-Εύας, με Εύα σε μεγάλα κέφια, να κεντάει διαρκώς
2.Πέτρου-Αμαλίας γιατί ο Δάνης Κατρανίδης είναι Διαχρονική Αξία.

Κατά τα λοιπά, το θέμα Λουκά-Νόρας έχει κουράσει πολύ, ταιριάζουν και έχουν χημεία τρελή αλλά ας προχωρήσει το θέμα.

Στέφανος-Μελίτα δεν τραβάει κατ' εμέ με τίποτα. Η Παππά υπερπαίζει, ο Αλέξανδρος είναι όπως πάντα εξαιρετικός αλλά μαζί δεν το έχουν, νομίζω ότι έχει αρχίσει να το βλέπει και η συγγραφική ομάδα και θα το σταματήσει. Εξάλλου οι ίδιοι έχουν πει ότι οι ήρωες τους καθοδηγούν, συνεπώς μπορεί και να βρουν το σωστό μονοπάτι για τον Στέφανο.

Εμένα προσωπικά μου αρέσει πολύ η Αντιγόνη. Όχι μόνο γιατί δεν θέλει τη Μελίτα, αλλά γιατί είναι η επιτομή του στυλ και έχει έναν αριστοκρατικό αέρα. Ταιριάζει πάρα πολύ με τον Στέφανο και οι σκηνές τους είναι πάντα εξαιρετικές.

Ελπίζω να μην σας κούρασα

Μαζί σου pasxalitsa!!!!! Η Αντιγόνη μου αρέσει και μένα! Ταιριάζει πολύ με Εύα και Στέφανο και μου αρέσουν πάντα οι σκηνές τους!!!

Δεν το πιστεύω ότι βρήκα άνθρωπο να συμφωνεί μαζί μου!!! :bounce:

Γίναμε 3... κι εγώ συμφωνώ μαζί σας lol!

e και εγώ με ξεχάσατε εμένα ;;;


Κι εγώ μαζί σας!! Λατρεύω Αντιγόνη!!!!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Φεβ 02, 2010 4:24 pm

nikidanis έγραψε:οχι στα βιντεο πατηστε εδω http://www.megatv.com/default.asp?catid=13480&tag=11153

ευχαριστούμε..το είδα..
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Τρι Φεβ 02, 2010 4:39 pm

Ας σχολιάσω κι εγώ λοιπόν.

Λουκάς-προξενιό παρέας
Ε βέβαια ο μουλοχτός !!!! Κρύφτηκε πίσω από τα δέντρα, κατάλαβε τί του ετοιμάζουν και την έκανε σα λαγός !! Τώρα λαγό να τον πεις, κότα να τον πεις, ότι και να τον πεις το καημένο το ζωικό βασίλειο θα προσβάλεις, όχι αυτόν !!!! Αφού η Νόρα είναι η ζωή σου όπως λες βρε λαπά, πώς ΘΑ ΖΗΣΕΙΣ χωρίς εκείνη ????

Συμφωνώ μαζί σας στο ότι κι εγώ δεν ήθελα να γίνει έτσι και χαίρομαι που απέτυχε το προξενιό, αλλά την χάρηκα την παρέα πάρα πολύ !! Ενώθηκαν για άλλη μια φορά όπως παλιά για να μην αφήσουν να πάει χαμένη αυτή η αγάπη και να κάνουν ότι μπορούν για τα "αδέρφια τους" που ταλαιπωρούνται ....Αυτή είναι η παρέα της Φεγγαρόπετρας που θυμάμαι και αγαπάω εγώ .


Ο Μιμίκος και η Μαίρη στο παλάτι της Ραπουνζέλ
Τώρα μαρή κατάλαβες ότι το "εμπόδιο σου" είναι το παιδί και όχι η Εύα ?? Αφού Π.Π. (δηλ. προ παιδιού) θα το φωνάζατε με τις ντουντούκες ότι αγαπιέστε και δεν ήταν το εμπόδιο σας η Εύα και όταν μάθατε για το παιδί αλλάξατε γνώμη, ποιός σου φαίνεται να ήταν το "εμπόδιο" ????? Fskl

Ατάκα Πριγκήπισσας : " Όταν το παιδί σου θα χτυπάει στην κοιλιά της, δε θα μείνεις ασυγκίνητος..."
Τί ακριβώς θα χτυπάει το παιδί ???? Νταούλια, ντέφια, χαρωπά τα δυο μου χέρια τα χτυπώ ή μήπως θα χτυπάει το κεφάλι του στον τοίχο, εμ, συγνώμη στην κοιλιά ήθελα να πώ για τον πατέρα που έχει????


Ο μικρός είχε και όρεξη για πλακίτσες ο γλυκός μου .... Αχου τον μωρέ τον μπέμπη, την δούλεψε ψιλό γαζί την άλλη μικρή ! Πρόσεχε μόνο Μελιτάκι να σε προειδοποιήσει πριν σε κλοτσίσει το αγόρι, γιατί κλοτσιά από γάϊδαρο δεν ξέρω αν έχεις ακουστά αλλά πονάει πολύ !! gelio

Σε κάτι που την βρήκα ολόσωστη τη Μελίτα ήταν στο "Δεν είστε μαζί με την Εύα γιατί δεν το θέλει ΕΚΕΙΝΗ ". Αυτό το έχει συνειδητοποιήσει η Μελίτα μου φαίνεται καλύτερα από το Στέφανο ....

Και φτάνουμε στην απόφαση του Στέφανου να μιλήσουνε σε όλους και τσουπ, ξαφνικά δε θέλει η Μελίτα !!!!!!!!!! Καλά, παιδιά, μέχρι εσείς οι δύο να συχρονιστείτε .... "Shit high and watch" που είχε πει και η ΘΕΑ Ζουμπουλία, δηλαδή "Χ@@ε ψηλά κι αγνάντευε !!!" gelio


Νόρα-Εύα-Μάνος
Γέλασα πολύ με το Μάνο και την Εύα που ενώ η Νόρα είχε τον πόνο της αυτοί "την έλεγαν" ο ένας στον άλλον !! Εύα ΘΕΑ !!!!

Μάνος: " Εγώ έχω κάνει ΤΗΝ υπέρβαση!"
Εύα : " Σιγά βρε Δαλάϊ Λάμα !"
Μάνος: " Έχω βρει και τη λύση αλλά πάλι άκυρα τρώω!"
Εύα : " Ωραία, από 'δω και μπρος θα πρέπει να αποφασίσεις ότι τα άκυρα θα είναι μέρος του καθημερινού σου μενού !" : respect :


Χρήστος-Νταίζη
Πόσο σωστός είναι ο Χρήστος και πόσο @$#^%#@$% η Νταίζη ???? Πού είναι η αγάπη σου μαρή όταν με το που σου σφυρίζει ο Λουκάς τρέχεις στο συμφέρον ???? Συγχίζομαι γιατί ο Χρήστος αλήθεια την αγαπάει και αυτή παίζει παιχνιδάκια με όλους !!!! Grrr

Νόρα-παρέα
Απογοητεύτηκε το Νοράκι ...... Α ρε λαπά Λουκά !!!!!!!! Πάντως δεν ξέρω αν ήταν καλύτερα που ο Νικόλας δε μίλησε και άφησε τα συμφραζόμενα να μιλήσουν. Από τη μία είναι πραγματικά εχέμυθος φίλος αλλά από την άλλη αν είχε "ένα δυνατό χαρτί" στα χέρια της η Νόρα μπορεί να έκανε με σιγουριά την κίνηση της..... Αλλά και πάλι τον παραδέχομαι για την μη προδοσία στο Λουκά ...

Λουκάς-Μπέλλος
Έχω απογοητευτεί από το Λουκά ..... Μπορεί λόγω παιδιού να πιστεύεις ότι δε μπορείς να είσαι με τη Νόρα (που μπούρδες πιστεύεις !!), αλλά ΟΧΙ να λες ότι είναι η ζωή σου και να επιμένεις με όλες σου τις δυνάμεις να κάνεις μαθήματα στο Μπέλλο για να την κερδίσει !! ΝΙΣΑΦΙ ΠΙΑ !!
Συμβουλή στο Μπέλλο : "Βάλε πάθος ρε, μην είσαι κότα !!" Fskl

Με το κουτόπωμα στον Δημήτριο γέλασα πολύ και το πρώτο που σκέφτηκα ήταν να μπουκάρει εκείνη τη στιγμή η Νόρα μέσα και να πιστέψει ότι γι' αυτό δεν τη θέλει ο Λουκάς, γιατί τα βράδια στο γραφείο γυρίζει με τον Μπέλλο τις " 9 1/2 βδομάδες" !!! gelio

Το Νοράκι πάντως κομμάτια .... Όταν πήγε στο γραφείο ήταν τόσο "στον κόσμο της" που βλέποντας τους άλλους δύο μαζί είμαι σίγουρη ότι σκεφτόταν "Πόσο γελοίοι είναι και τί μου λένε τώρα ?" ...


Νικόλας-Εύα
Αναμασούσαν τα παλιά τους λάθη και βαρέθηκα ..... Και αυτός ο πολιτισμός μεταξύ τους είναι εξωπραγματικός ! Αυτός ήταν κάποτε μαζί της ερωτευμένος στο φουλ, αυτή τον παντρεύτηκε για να την πει στο Μάνο, αυτός την έπιασε στο κρεβάτι με τον Μάνο και την "μίσησε" και τώρα συζητάνε και για το Μάνο και για το Στέφανο !! Τί να πεις ....

Αμαλία-Ρούσσος
Μου αρέσουν όλο και πιο πολύ μαζί !! Οι ατάκες τους δίνουν και παίρνουν (είτε αστείες είτε γλυκές) και είναι απλά ΥΠΕΡΟΧΟΙ μαζί .... : respect :

Αμαλία-Μελίτα
Τί να πώ για την Πεφάνη ξανά ????!!!!!!!!!! Απίθανη ερμηνευτικά .... Θεωρώ πώς ότι και να έκανε (που δεν της τα δικαιολογεί κανείς !!), μέσα στους παραλογισμούς και τις τρέλες της, είναι ΜΑΝΑ ..........

Νόρα-Δάφνη και Λουκάς-Νικόλας
Ίδιες σκηνές σε κάθε επεισόδιο .... Σεναριογράφοι μας ακούτε ????? Προχωρείστε το λίγο το θεματατάκι γιατί νομίζουμε ότι βλέπουμε το ίδιο επεισόδιο σε de javu !!!

Mελίτα-Ρούσσος
Δε μπορώ να την ακούω τη Μελίτα όταν τα λέει αυτά !!! Δηλαδή υποστηρίζουμε όποιο γονιό είναι με το μέρος μας και συμφωνεί με τα δικά μας "θέλω" και απορίπτουμε τον άλλον και τούμπαλιν ????? Δηλαδή επειδή ο Πέτρος δε θέλει τον ΔΕΥΤΕΡΟ μεγάλο έρωτα της ζωής μας παύει να είναι πατέρας μας και θέλουμε χρόνο για να τον συγχωρήσουμε ????
Και τολμάει να του λέει πώς "αν ήθελες τις θάλασσες και τα ταξίδια θα το είχες κάνει???" Αν είχε αφήσει καλή μου την οικογένεια του ο "κακός μπαμπάκας" ποιός θα σε είχε μεγαλώσει και με ποιανού τα λεφτάκια θα καλοπερνούσες ????
Ξεχνάει πολύ εύκολα το Μελιτάκι, πολύ .....


Στέφανος-μανούλα
Βαριέμαι ............. Ας μας εξηγήσουν γιατί πιστεύει η μανούλα ότι "οι κακοί" Ρούσσος και Μάνος θα συνεχίσουν να του τη φυλάνε του Στέφανου για να καταλάβουμε επιτέλους !!!! Βαρέθηκα να του ανάβει φιτίλια του μικρού για τη Μελίτα και να του πλέκει το εγκώμιο της Εύας !! Κι εδώ τα ίδια και τα ίδια ....

Μάνος-Γερογλύτσης
Εμένα εδώ μου γεννήθηκε μια μεγάλη απορία ..... Ο Χατζητέτοιος δίνει έναν από τους πίνακες του Στέφανου στο Μάνο όπως είχαν συμφωνήσει. Τον συμβουλεύει όμως να μην τολμήσει να τον πουλήσει γιατί θα το μάθει ο Στέφανος και θα γίνει πάλι χαμός !!!
Και το δικό μου ερώτημα είναι το εξής: Ποιό είναι το όφελος του Μάνου αν δεν πουλήσει τον πίνακα για να πάρει τα λεφτά ???? Τί άλλο να τον κάνει τον πίνακα αν δεν τα "κονομίσει" από την πώληση του ?? Θα τον βάλει στο σπίτι του να τον θαυμάζει ?? .... Δεν καταλαβαίνω ....


Μελίτα-Δάφνη
Τα άκουγε τα λόγια της Δάφνης η Μελίτα και χαιρόταν μέσα της γιατί έλεγε ότι "Μμμμ, θα έχω έναν υποστηρικτή όταν βροντοφωνάξω τον έρωτα μου !!" Που να ήξερες Δαφνούλα που τα λές αυτά ....

Λουκάς-Τραγουδιάρα
Δεν την πιάνω την τύπισσα !!! Το παίζει πονεμένη μάνα στον Χρήστο και ότι δεν αφήνει το παιδί της ξανά με τίποτα και με το που της λέει ο Λουκάς να το δώσουν στον Οδυσσέα αλλά να κάνουν αυτοί άλλη οικογένεια μαζί, "του κάνει τη χάρη", φτύνει το παιδί και τον Χρήστο και συμφωνεί στην πρόταση του Λουκά !! Τί να πώ πλέον, έχουμε μπερδέψει τα μπούτια μας παντελώς !!!'
Και ο άλλος ο μάπας την λέει και "μάτια μου" όπως λέει τη Νόρα !!!
Ε ΟΧΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! xastouki


Μπέλλος -Νόρα
Ο Δημήτρης είναι Ο άντρας !!!! Όποια γυναίκα και να άκουγε τέτοια λόγια θα έλιωνε ...... Εγώ πάντως αυτό έπαθα ..... Ο άνθρωπος, ότι κολλάει να πεί η άλλη η κότα (Λουκάς), της τα λέει χύμα με όλη του την καρδιά ..... Αχ, έλλειψη έχουμε από τέτοιους άντρες , έλλειψη .... Απλά υπέροχος στην περιγραφή των συναισθημάτων του ..... : respect :

Μαρίλια-Εύα
Χαίρομαι που η Μαρίλια θέλει το καλό της Εύας ... Από την δική της εμπειρία χωρίς πατέρα θέλει να μην περάσει τα ίδια και το αδερφάκι της ! Έτσι κι αλλιώς πιστεύει ότι ο Στέφανος αγαπάει την Εύα και θα την κάνει ευτυχισμένη ....

Μελίτα-Στέφανος (part 2)
Tώρα που το αποφάσισε η πριγκήπισσα Σίσσυ να μιλήσουν και πάλι χάλια το timing καλή μου !!! Μα να μην συντονίζεσαι ούτε με την Εύα ??? Πάλι να είναι ένα βήμα μπροστά ??? .....

Εν αναμονή του σημερινού.
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Φεβ 02, 2010 4:47 pm

Μιμι Τζινα και Γιουλη οπως παντα υπεροχοι σχολιασμοι !!!! : respect :
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από mimi Τρι Φεβ 02, 2010 4:50 pm

giouli_edem έγραψε:
Μελίτα-Δάφνη
Τα άκουγε τα λόγια της Δάφνης η Μελίτα και χαιρόταν μέσα της γιατί έλεγε ότι "Μμμμ, θα έχω έναν υποστηρικτή όταν βροντοφωνάξω τον έρωτα μου !!" Που να ήξερες Δαφνούλα που τα λές αυτά ....

Γιούλη μου θεικός ο σχολιασμός σου αλλά θέλω να σταθώ σε αυτό το σημείο η αντίδραση της Δάφνης νομίζω πως είναι αυτή που αξίζει μέχρι τώρα περίμενα την αντίδραση της Νόρας αλλά τώρα που μου τα χάλασε ελπίζω στην Δάφνη η οποία δείχνει να έχει συγχωρέσει την Εύα και να την αγαπάει θέλω να δω την Δάφνη να την κάνει στην άκρη ειδικά αυτή γιατί στον πρώτο κύκλο είχε δείξει την αδυναμία που έχει στη Μελίτα
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Τρι Φεβ 02, 2010 4:54 pm

mimi έγραψε:
giouli_edem έγραψε:
Μελίτα-Δάφνη
Τα άκουγε τα λόγια της Δάφνης η Μελίτα και χαιρόταν μέσα της γιατί έλεγε ότι "Μμμμ, θα έχω έναν υποστηρικτή όταν βροντοφωνάξω τον έρωτα μου !!" Που να ήξερες Δαφνούλα που τα λές αυτά ....

Γιούλη μου θεικός ο σχολιασμός σου αλλά θέλω να σταθώ σε αυτό το σημείο η αντίδραση της Δάφνης νομίζω πως είναι αυτή που αξίζει μέχρι τώρα περίμενα την αντίδραση της Νόρας αλλά τώρα που μου τα χάλασε ελπίζω στην Δάφνη η οποία δείχνει να έχει συγχωρέσει την Εύα και να την αγαπάει θέλω να δω την Δάφνη να την κάνει στην άκρη ειδικά αυτή γιατί στον πρώτο κύκλο είχε δείξει την αδυναμία που έχει στη Μελίτα

mimi μου καταρχήν ευχαριστώ. Απλά δε σε κατάλαβα καλά όπως τα γράφεις ... Χι, χι .... Θέλεις να κάνει η Δάφνη πέρα τη Μελίτα μόλις μάθει για τη σχέση της με το Στέφανο αν κατάλαβα ?? ...
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από mimi Τρι Φεβ 02, 2010 4:56 pm

giouli_edem έγραψε:
mimi έγραψε:
giouli_edem έγραψε:
Μελίτα-Δάφνη
Τα άκουγε τα λόγια της Δάφνης η Μελίτα και χαιρόταν μέσα της γιατί έλεγε ότι "Μμμμ, θα έχω έναν υποστηρικτή όταν βροντοφωνάξω τον έρωτα μου !!" Που να ήξερες Δαφνούλα που τα λές αυτά ....

Γιούλη μου θεικός ο σχολιασμός σου αλλά θέλω να σταθώ σε αυτό το σημείο η αντίδραση της Δάφνης νομίζω πως είναι αυτή που αξίζει μέχρι τώρα περίμενα την αντίδραση της Νόρας αλλά τώρα που μου τα χάλασε ελπίζω στην Δάφνη η οποία δείχνει να έχει συγχωρέσει την Εύα και να την αγαπάει θέλω να δω την Δάφνη να την κάνει στην άκρη ειδικά αυτή γιατί στον πρώτο κύκλο είχε δείξει την αδυναμία που έχει στη Μελίτα

mimi μου καταρχήν ευχαριστώ. Απλά δε σε κατάλαβα καλά όπως τα γράφεις ... Χι, χι .... Θέλεις να κάνει η Δάφνη πέρα τη Μελίτα μόλις μάθει για τη σχέση της με το Στέφανο αν κατάλαβα ?? ...
σωστά κατάλαβες
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Τρι Φεβ 02, 2010 5:00 pm

mimi έγραψε:
giouli_edem έγραψε:
mimi έγραψε:
giouli_edem έγραψε:
Μελίτα-Δάφνη
Τα άκουγε τα λόγια της Δάφνης η Μελίτα και χαιρόταν μέσα της γιατί έλεγε ότι "Μμμμ, θα έχω έναν υποστηρικτή όταν βροντοφωνάξω τον έρωτα μου !!" Που να ήξερες Δαφνούλα που τα λές αυτά ....

Γιούλη μου θεικός ο σχολιασμός σου αλλά θέλω να σταθώ σε αυτό το σημείο η αντίδραση της Δάφνης νομίζω πως είναι αυτή που αξίζει μέχρι τώρα περίμενα την αντίδραση της Νόρας αλλά τώρα που μου τα χάλασε ελπίζω στην Δάφνη η οποία δείχνει να έχει συγχωρέσει την Εύα και να την αγαπάει θέλω να δω την Δάφνη να την κάνει στην άκρη ειδικά αυτή γιατί στον πρώτο κύκλο είχε δείξει την αδυναμία που έχει στη Μελίτα

mimi μου καταρχήν ευχαριστώ. Απλά δε σε κατάλαβα καλά όπως τα γράφεις ... Χι, χι .... Θέλεις να κάνει η Δάφνη πέρα τη Μελίτα μόλις μάθει για τη σχέση της με το Στέφανο αν κατάλαβα ?? ...
σωστά κατάλαβες

Έλα όμως που αυτό θα έρθει σε αντίθεση με τα λεγόμενα της !!! Γιατί μπορεί χτες να τα έλεγε για Νόρα-Λουκά αλλά χωρίς να το θέλει "φωτογράφιζε" και Μελίτα-Στέφανο .... Και μετά τί θα πεί, τα εννοούσα για τους μεν αλλά όχι για τους δε ? ...
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από anna90 Τρι Φεβ 02, 2010 5:00 pm

Γιούλη μου θα μου επιτρέψεις....
Απλά......... : respect : : respect :
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από mimi Τρι Φεβ 02, 2010 5:04 pm

giouli_edem έγραψε:
mimi έγραψε:
giouli_edem έγραψε:
mimi έγραψε:
giouli_edem έγραψε:
Μελίτα-Δάφνη
Τα άκουγε τα λόγια της Δάφνης η Μελίτα και χαιρόταν μέσα της γιατί έλεγε ότι "Μμμμ, θα έχω έναν υποστηρικτή όταν βροντοφωνάξω τον έρωτα μου !!" Που να ήξερες Δαφνούλα που τα λές αυτά ....

Γιούλη μου θεικός ο σχολιασμός σου αλλά θέλω να σταθώ σε αυτό το σημείο η αντίδραση της Δάφνης νομίζω πως είναι αυτή που αξίζει μέχρι τώρα περίμενα την αντίδραση της Νόρας αλλά τώρα που μου τα χάλασε ελπίζω στην Δάφνη η οποία δείχνει να έχει συγχωρέσει την Εύα και να την αγαπάει θέλω να δω την Δάφνη να την κάνει στην άκρη ειδικά αυτή γιατί στον πρώτο κύκλο είχε δείξει την αδυναμία που έχει στη Μελίτα

mimi μου καταρχήν ευχαριστώ. Απλά δε σε κατάλαβα καλά όπως τα γράφεις ... Χι, χι .... Θέλεις να κάνει η Δάφνη πέρα τη Μελίτα μόλις μάθει για τη σχέση της με το Στέφανο αν κατάλαβα ?? ...
σωστά κατάλαβες

Έλα όμως που αυτό θα έρθει σε αντίθεση με τα λεγόμενα της !!! Γιατί μπορεί χτες να τα έλεγε για Νόρα-Λουκά αλλά χωρίς να το θέλει "φωτογράφιζε" και Μελίτα-Στέφανο .... Και μετά τί θα πεί, τα εννοούσα για τους μεν αλλά όχι για τους δε ? ...

ναι αλλά σε αυτή τη σειρά όλοι άλλα λένε και άλλα κάνουνε απλώς θα με χαλάσει πάρα πολύ να δω την Δάφνη να υποστηρίζει την Μελίτα
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Τρι Φεβ 02, 2010 5:09 pm

anna90 έγραψε:Γιούλη μου θα μου επιτρέψεις....
Απλά......... : respect : : respect :

Ευχαριστώ anna μου !! Τί να κάνουμε, μας προκαλούν πολλά και ανάμεικτα αισθήματα, πώς να μην απλώνουμε τα είδη προικός μας για να τους σχολιάσουμε? .... Χι,χι,χι ...
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Φεβ 02, 2010 5:09 pm

mimi έγραψε:
ναι αλλά σε αυτή τη σειρά όλοι άλλα λένε και άλλα κάνουνε απλώς θα με χαλάσει πάρα πολύ να δω την Δάφνη να υποστηρίζει την Μελίτα

Eμένα πάλι θα με χαλάσει αν δω την Δάφνη αν διαλέξει στρατόπεδο.
Η Δάφνη δείχνει να μην έχει ξεχάσει την όλη ιστορία με τον Νικόλα και την Ευα, και είναι απολύτως λογικό.
Απο την αλλη, η Μελίτα είναι η πρώην γυναικα του αδερφού της η οποια προδωθηκε και απο τον Μάνο, και απο την Ευα, και κατα κάποιο τρόπο και η Δάφνη και η Ευα είναι παθούσες εξ'αιτίας του ίδιου ζευγαριου!

Αν δω την Δάφνη, να υποστηρίξει την Ευα έναντι της Μελίτας, μετα απο ότι έχει περάσει απο την Ευα, θα είναι απλώς χαζη. Αν δω να υποστηρίζει την Μελίτα, δεν θα είναι περίεργο απλως δεν θα είναι ''Δαφνη''
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Φεβ 02, 2010 5:18 pm

Καταρχήν Γιούλη ότι και να πω είναι λίγο! ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ σχολιασμός!!

Κατά δεύτερον σε σχέση με το θέμα της Δάφνης στο χτεσινό επεισόδιο βλέπαμε τη Δάφνη να λέει λόγια τα οποία η Μελίτα στο μυαλό της σίγουρα τα προσάρμοζε στην δική της κατάσταση και σας προέκυψε η παραπάνω συζήτηση! Εγώ αυτό που θέλω να πώ είναι ότι αυτά που έλεγε η Δάφνη αφορούν το Λουκά και τη Νόρα που ΟΥΔΕΜΙΑ σχέση έχουν με τη Μελίτα και τον Στέφανο οπότε μην κολλάτε σε μία σκηνούλα..

Όσο για την Δάφνη θα πάρει μέρος κατά τη γνώμη μου, σύμφωνα με το χαρακτήρα που μας έχει δείξει ως τώρα θα πάρει το μέρος του Στέφανου που είναι α) συνδεδεμένος με κάποιον της παρέας και β) το κεφάλαιο στην επιχείρησή της!΄

Αν δεν πάρει μέρος ίσως σπρώξει ακόμα πιο πολύ τη Μελίτα προς το Μάνο, αλλά μετα την αποβολή μάλλον θα είναι πιο σκληρή.. γνώμη μου..
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από prwto_trapezi_pista Τρι Φεβ 02, 2010 5:31 pm

jim7 έγραψε:Επιμένω ότι θα υπάρξει κάτι που θα αφήσει πολλούς στα πατώματα και τους υπόλοιπους με το στόμα στο πάτωμα Confused? Πολύ βαρετό το επεισόδιο σήμερα. Η ιστορία έχει βαλτώσει εδώ και πολύ καιρό. Ο Μάνος τον πίνακα τι θα τον κάνει; Γιατί για να τον δείξει στον Στέφανο δεν γίνεται, θα γίνει μετά το έλα να δεις και ο Χατζηγλύτσης τον προειδοποίησε νομίζω. Άρα έχει ένα άχρηστο πράγμα και το μόνο που τούμεινε είναι η ηθική ικανοποίηση ότι την έφερε στον Στέφανο. Την έφερε όμως; Δεν είμαι σίγουρος. Γιατί κάτι μου λέει ότι θα ξέρει και για την Μελίτα με τον Στέφανο και το κρατάει μυστικό;Κατά τ' άλλα Μπέλλο προχώρα να ψήσεις και την Νόρα Opados1

Σωστος!Τιποτα παραπανω!
prwto_trapezi_pista
prwto_trapezi_pista
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Τρι Φεβ 02, 2010 5:42 pm

ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΤΟ ΨΗΦΙΣΑ ΜΕΤΡΙΟ. ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΑ ΧΙΛΙΟΕΙΠΩΜΕΝΑ. ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΕΙΧΑΝ ΣΤΗΣΕΙ ΚΑΡΤΕΡΙ ΣΤΟ ΛΟΥΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΟΥΝ ΜΕ ΤΗ ΝΟΡΑ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΛΟΥΚΑ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ Η ΠΑΡΕΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΛΥΣΟΥΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΑΣ. ΑΡΑ ΠΩΣ ΝΑ ΠΑΕΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΝΟΡΑ ΝΑ ΕΛΠΙΖΕΙ?

ΑΛΛΑ Η ΝΟΡΑ ΕΙΧΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η ΕΥΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΑΡΠΑΖΟΝΤΟΥΣΑΝ, ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΙΣ ΜΠΗΧΤΕΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΠΗΓΕ Η ΕΥΑ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΤΣΙΜΠΑΓΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ.

ΤΩΡΑ ΛΟΥΚΑΚΟ ΜΟΥ ΒΡΕΘΗΚΕΣ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΟΧΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΤΑ ΜΠΕΛΛΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΛΛΟ ΚΟΚΚΟΡΑ. ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΡΟΥΦΗΕΞΕΣ ΛΟΥΚΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΔΑΣΚΑΛΕΥΕΣ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΣΤΗ ΝΟΡΑ. ΛΟΥΚΑΚΟ Fskl Fskl Fskl ΠΑΣ ΚΑΛΑ ΒΡΕ? ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΒΟΥΤΗΞΕΙΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΤΑ ΠΕΙΣ ΕΣΥ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΤΟ ΜΗΤΣΟΥΛΑ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΣΥΓΚΡΑΤΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΛΕΣ, ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΜΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΕΣΥ ΜΕΤΑ wall ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ΔΗΛ. Η ΝΟΡΑ ΤΙ ΣΟΥ ΦΤΑΕΙ?

ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΔΕΣ ΠΩΣ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΒΡΕ? ΜΑΡΑΖΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΟ ΜΠΕΛΛΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΙΠΕ ΤΟΣΑ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΠΟΥ ΕΣΥ ΜΕΤΕΦΕΡΕΣ ΣΕ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΕ ΑΣΤΟ ΛΟΥΚΑ ΤΟ ΜΑΘΑΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΤΩΡΑ.

ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΤΩΡΑ? ΠΟΥ ΠΗΓΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΣΚΕΦΤΗΚΕ (ΜΕ ΤΙ ΜΥΑΛΟ ΑΠΟΡΩ) ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΑΛΕΨΕΙ ΜΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΑΙΖΕ ΑΞΙΟΠΡΕΠΗΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΣΟΒΑΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΟ. ΟΤΑΝ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΗΣ ΤΟ ΓΥΡΙΣΕ ΑΛΛΙΩΣ ΧΛΩΜΙΑΣΕ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΕΙ "ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙΣ?" ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΥΡΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΟΒΑΡΑ ΤΙ ΘΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΤΕ?

ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΕΡΙΧΝΕΣ ΑΔΕΙΑ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΓΕΜΑΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΥΜΦΩΝΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ? ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ? ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΤΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΣΑΣ ΠΑΝΤΟΥ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΕΛΑΜΨΕΣ. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ Η ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗΣ ΣΟΥ. ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΗΜΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ, ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ. ΟΥΤΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΑΚΟΥΜΕ ΠΙΑ.

ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΜΑΛΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΚΗΝΗ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ. ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΟΝΤΑΙ ΤΟΥΣ ΔΕΝΕΙ ΚΑΤΙ ΒΑΘΥ.

ΜΕΛΙΤΑ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΑ, ΠΟΣΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΠΙΑ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΩΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΦΗΣΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ.ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΩΡΑ Η ΜΕΛΙΤΟΥΛΑ ΠΟΥ Η ΜΑΜΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΦΟΥΛ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΤΕΦΑΝΟΥ, ΠΡΙΝ ΗΤΑΝ ΤΡΕΛΛΗ Η ΑΜΑΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΤΡΕΧΑΜΕ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΟΥΛΗ.

ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΠΕΤΡΟΣ: ΣΑΝ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΑΜΑ ΘΕΣ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΜΕ ΟΤΙ ΒΛΑΚΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΑΛΛΙΩΣ ΑΚΡΗ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ. ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΜΥΑΛΟ ΑΥΤΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΣΕ ΤΑΞΗ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟΝ ΕΜΠΕΙΡΟ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΨΑΞΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΛΑΘΗ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΟΛΗ ΜΑΖΙ ΜΙΑ ΧΡΥΣΗ ΤΟΜΗ ΣΑΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ? ΟΧΙ!!!!!!!!!!!!!! ΟΙ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΑΝΘΑΣΤΕΣ. DoksasteME

ΣΤΕΦΑΝΟΣ+ ΜΑΜΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ, ΑΧ ΒΡΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΩΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΚΟΥΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ? Η ΑΛΛΑΞΕ ΣΠΙΤΙ Η ΠΑΡΤΗΣ ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΣΟΥ, ΘΑ ΣΕ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ. ΑΠΟΡΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΗΡΕΜΙΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΑΣ ΒΕΒΑΙΑ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΑ ΜΑΣ ΤΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΡΑΞΕΙΣ ΜΗΔΕΝ.

ΜΕΛΙΤΑ+ΔΑΦΝΗ, ΚΟΙΤΑ ΔΑΦΝΟΥΛΑ ΕΙΠΕΣ ΠΟΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΗΞΕΡΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕΣ? ΓΙΑ ΑΛΛΟΥ ΒΑΡΟΥΣΑΝ ΟΙ ΚΑΜΠΑΝΕΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΕΔΩΣΕΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΕΛΙΤΑΚΙ ΒΡΗΚΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝΤΕ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΝΑ ΦΩΝΑΞΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΜΑΣ. ΚΟΙΤΑ ΟΤΑΝ ΜΑΘΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΔΑΦΝΟΥΛΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΠΙΣΩ ΟΣΑ ΕΛΕΓΕΣ, ΙΣΧΥΟΥΝ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΑΝΘΡΩΠΩΝ.

ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΙ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ ΤΗΝ ΕΥΑ, ΑΓΚΑΛΙΑΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΛΕΝΕ ΤΗΝ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΗ ΣΤΕΛΝΕΙ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ, ΠΑΡΑΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΒΡΕ Η ΔΑΦΝΗ. ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΓΧΩΡΗΣΩ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΟΥΝ ΞΑΝΑ. ΑΝΤΕ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΤΟΝ ΣΥΓΧΩΡΗΣΕ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ Η ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ. ΕΙΠΑΜΕ Η ΑΝΟΧΗ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.

Ο ΛΟΥΚΑΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΝΤΡΑΒΑΛΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΝΑ ΠΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ? ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙ ΤΑ ΕΙΠΕ. ΚΑΙ ΠΑΕΙ Ο ΠΑΝΕΞΥΠΝΟΣ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΗ ΝΤΑΙΖΟΥΛΑ, ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΥΛΙΟΤΑΝ ΣΤΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΤΗΣ ΑΜΑΡΤΙΑΣ ΜΕ ΤΟ ΧΡΗΣΤΑΡΑ(ΤΑ ΕΙΔΕΣ ΤΖΙΝΑΚΙ?) ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΝ.

ΚΑΙ Η ΝΤΑΙΖΗ ΒΕΒΑΙΑ ΣΑΝ ΝΤΟΜΠΡΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕ ΤΗ ΘΥΣΙΑ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ, ΑΦΗΝΕΙ ΤΟ ΣΠΛΑΧΝΟ ΤΗΣ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΠΟΝΑ ΓΙ ' ΑΥΤΟ ΣΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΑΙ ΝΑΙ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΤΟ ΛΟΥΚΑ, ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΤΑΠΕΙΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΙ ΖΗΤΗΣΕ? ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ, ΝΑ ΤΗΣ ΖΕΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΣΤΑ ΠΑΛΑΤΙΑ ΜΕ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΛΕΙΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΓΑΜΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΟ, ΟΧΙ ΛΕΥΚΟ ΛΟΥΚΑΚΟ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΙΚΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ, ΞΕΧΝΑ ΤΙΣ ΞΕΧΩΡΙΣΤΕΣ ΚΡΕΒΒΑΤΟΚΑΜΑΡΕΣ, ΕΚΕΙ ΘΑ ΥΠΗΡΕΤΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙΣ ΤΗ ΝΤΑΙΖΟΥΛΑ. ΑΚΟΥΣΕΣ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ? ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΘΕΣ Ω.Ρ.Λ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΣΥ ΤΗ ΔΕΧΤΗΚΕΣ. ΛΟΥΚΑΚΟ Fskl *10.000.000 ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΦΤΑΝΟΥΝ ΤΑ EMOTICONS.

ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΣΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ. ΧΡΗΣΤΑΡΑ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΓΙΑΤΙ Η ΚΥΡΙΑ ΣΟΥ ΕΤΑΖΕ ΦΥΚΙΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑΞΩΤΕΣ ΚΟΡΔΕΛΕΣ, ΕΣΕΝΑ ΑΓΑΠΟΥΣΕ, ΕΣΕΝΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΜΑΖΙ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ. ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΩΡΑ?

ΕΥΑ+ΜΑΡΙΛΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΣΚΗΝΗ ΜΑΝΑΣ ΚΑΙ ΚΟΡΗΣ ΚΑΙ Η ΚΟΡΗ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΥΑΛΟ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΜΑ, ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΣΕ, ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΕΥΑ, ΤΕΛΕΙΩΝΕ ΜΑΣ ΕΠΡΗΞΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ. ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΚΛΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΒΑΡΕΤΟ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΚΗΝΕΣ.

ΜΑΝΟΣ + ΧΑΤΖΗΓΛΙΤΣΑΣ Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΗΡΗΘΗΚΕ. Ο ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ, ΤΩΡΑ Ο ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΠΩΣ ΘΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΕΝΑΣ ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ. ΜΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης