Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010

+27
Amalia_1297
loukitsa
filitsa
sifantid
elena-7-
DESPOINA
evanna
aggeliki
zwi
nana
stefanos-melita
$ofi@ loukakos + nora
CineFreak
konstantina
anna90
dj_mitsaki
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
panda
zimotari
KatsaroYpotheto
marializ25
hionati
Ntinaki1
Clarabelle
Καρ-Mik
anastasia20
nikidanis
31 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010 Empty Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Φεβ 02, 2010 12:46 am

Η άσχημη ψυχολογική κατάσταση της Μελίτας αρχίζει να βάζει σε υποψίες τον Μάνο, που αποφασίζει να ψάξει τι της συμβαίνει. Ρωτάει την Δάφνη και τον Πέτρο, αλλά κανείς δεν του δίνει πειστικές απαντήσεις. Η Νόρα και ο Λουκάς παρεξηγούνται, με αφορμή την επιλογή της Εύας για το ποιος θα είναι ο κουμπάρος στο γάμο της. Ο Λουκάς ζητάει, από την παρέα, κατανόηση για την επικείμενη συγκατοίκησή του με την Νταίζη. Η Αντιγόνη αποκαλύπτει στην Εύα ότι η ίδια προχώρησε το σχέδιο της εκδίκησης, παρόλο που ο Στέφανος τα είχε σταματήσει όλα, για να της κάνει το χατήρι. Ο Στέφανος παρακαλεί την Μελίτα να είναι πιο προσεκτική, διότι θα τους βάλει όλους σε υποψίες.
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Φεβ 02, 2010 12:49 am

nikidanis έγραψε: Ο Στέφανος παρακαλεί την Μελίτα να είναι πιο προσεκτική, διότι θα τους βάλει όλους σε υποψίες.

ένα έχω να πω...στέφανε... Grrr xastouki Fskl Fskl Fskl
παρακαλεί κιόλας...τι παρακαλάς ρε;;;;που θα μας πεις ότι σε φέρνουμε και σε δύσκολη θέση...
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥ... Kotsides
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Φεβ 02, 2010 12:50 am

Ο Λουκάς ζητάει, από την παρέα, κατανόηση για την επικείμενη συγκατοίκησή του με την Νταίζη. Η Αντιγόνη αποκαλύπτει στην Εύα ότι η ίδια προχώρησε το σχέδιο της εκδίκησης, παρόλο που ο Στέφανος τα είχε σταματήσει όλα, για να της κάνει το χατήρι. Ο Στέφανος παρακαλεί την Μελίτα να είναι πιο προσεκτική, διότι θα τους βάλει όλους σε υποψίες.

Τι κατανόηση ρε Λουκάκο? Μας δουλευεις??

Αχχχχ
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Φεβ 02, 2010 12:52 am


Καλά να πάθεις Λουκάκο
Τρώγε τώρα λασπομένα μακαρόνια να στρώσεις αντερο με αυτή που πήγες και μπερδεύτηκεςGrrr
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Φεβ 02, 2010 12:57 am

Η άσχημη ψυχολογική κατάσταση της Μελίτας αρχίζει να βάζει σε υποψίες τον Μάνο, που αποφασίζει να ψάξει τι της συμβαίνει.


Ψάξε αγόρι μου επιτέλους!!! Και αν πέσει ξύλο Στέφανου- Μάνου εγώ από τώρα δηλώνω ότι είμαι με τον Μάνο! Κατέβασέ του την μούρη!!!! Μαζί σου λαμόγιο!!!


Ρωτάει την Δάφνη και τον Πέτρο, αλλά κανείς δεν του δίνει πειστικές απαντήσεις.

Καλά ο Πέτρος....η Δάφνη από που και ως που;

Η Νόρα και ο Λουκάς παρεξηγούνται, με αφορμή την επιλογή της Εύας για το ποιος θα είναι ο κουμπάρος στο γάμο της. Ο Λουκάς ζητάει, από την παρέα, κατανόηση για την επικείμενη συγκατοίκησή του με την Νταίζη.


Fskl Fskl

Η Αντιγόνη αποκαλύπτει στην Εύα ότι η ίδια προχώρησε το σχέδιο της εκδίκησης, παρόλο που ο Στέφανος τα είχε σταματήσει όλα, για να της κάνει το χατήρι.

Να και η kartwoman! Ο άνθρωπος αλήθεια! Καλέ μην λέτε τέτοια στην Εύα και τα πιστεύει! Αυτή αποφεύγει και να σκέφτεται.... παχαίνει!!



Fskl Fskl Fskl Ο Στέφανος παρακαλεί την Μελίτα να είναι πιο προσεκτική, διότι θα τους βάλει όλους σε υποψίες.

Ναι Μελίτα!!! Να πονάς με τακτ!!! Για να μην τους βάλεις όλους σε υποψίες!!! Έ ρε φάπα που θέλεις εσύ τελικά!! xastouki xastouki
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010

Δημοσίευση από hionati Τρι Φεβ 02, 2010 12:58 am

anastasia20 έγραψε:
nikidanis έγραψε: Ο Στέφανος παρακαλεί την Μελίτα να είναι πιο προσεκτική, διότι θα τους βάλει όλους σε υποψίες.

ένα έχω να πω...στέφανε... Grrr xastouki Fskl Fskl Fskl
παρακαλεί κιόλας...τι παρακαλάς ρε;;;;που θα μας πεις ότι σε φέρνουμε και σε δύσκολη θέση...
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥ... Kotsides

καλα δε νομιζω να της πει κιολας σταματα τις κλαψες με φερνεις σε δυσκολη θεση...
παρακαλει λεει...οποτε θα της πει<<το ξερω πως πονας και εγω ποναω μακρια σου...αλλα πρεπει να προσεχουμε...>>και βλακειες...παντως οπως και να εχει ειανι για Fskl πολλες ομως...
περιμενω τι στιγμη που το μελιτακι θα τον ξεγραψει και θα τον σνομπαρει...αμην και ποτε...του χρειαζεται λιγο φτυσιμο...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Φεβ 02, 2010 1:03 am

δεν ξέρω πως θα της το πει hionati μου αλλά δεν μου αρέσει καθόλου το σταμάτα να πονας για να μην δημιουργήσεις υποψίες...

και εγώ ντίνα με το μάνο είμαι....

και επιδή ξέχασα να το σχολιάσω πριν....λουκά
Fskl
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010

Δημοσίευση από marializ25 Τρι Φεβ 02, 2010 1:03 am

Η άσχημη ψυχολογική κατάσταση της Μελίτας αρχίζει να βάζει σε υποψίες
τον Μάνο, που αποφασίζει να ψάξει τι της συμβαίνει. Ρωτάει την Δάφνη
και τον Πέτρο, αλλά κανείς δεν του δίνει πειστικές απαντήσεις.

το καημενο το μελιτακι..ελεος ρε..το λυπαμαι πολυ...και να χει και ενα μανο πανω απο το κεφαλι της.. η δαφνη δε ξερει τιποτα γιατι την ρωταει?

Η Νόρα
και ο Λουκάς παρεξηγούνται, με αφορμή την επιλογή της Εύας για το ποιος
θα είναι ο κουμπάρος στο γάμο της. Ο Λουκάς ζητάει, από την παρέα,
κατανόηση για την επικείμενη συγκατοίκησή του με την Νταίζη.

θα πω την ατακα της ελσας στον αντρεα απο την σκηνη ΟΤΑΝ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΠΕ: ΔΕΙΞΤΕ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ..ΚΑΙ Η ΘΕΑ ΕΛΣΑ ΕΙΠΕ:ΑΣΕ ΜΗ ΘΥΜΗΘΩ ΕΓΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ ΜΙΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΝΑ...


Η Αντιγόνη
αποκαλύπτει στην Εύα ότι η ίδια προχώρησε το σχέδιο της εκδίκησης,
παρόλο που ο Στέφανος τα είχε σταματήσει όλα, για να της κάνει το
χατήρι.

ΑΥΤΟ ΘΑ ΗΤΑΝΕ ΟΝΤΩΣ ΣΟΚΑΡΙΣΤΙΚΟ...ΚΑΙ ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ Η ΕΥΑ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΕΚΔΙΚΗΘΗΚΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΛΙΑΣ..ΕΥΓΕ ΕΥΑΚΙ

Ο Στέφανος παρακαλεί την Μελίτα να είναι πιο προσεκτική, διότι
θα τους βάλει όλους σε υποψίες

εμ εγω μελιτα στα λεγα...αστον ..παρατα τον ρε.......τι θες ρε στεφανε τωρα μη τα παρω ...... Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010 951175 ....τι της λες ρε της κοπελας? να προσπαθησει να μην ειναι ετσι ? ελεος ελεος

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Φεβ 02, 2010 1:12 am

Ωστε ετσι η Νταίζη ε??? Θα τη σκίσω λέμε!!!!! Και ο Χρηστος μου θα υποφέρει?

ΕΓΩ! ΕΓΩ θα τον παρηγορήσω!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010

Δημοσίευση από zimotari Τρι Φεβ 02, 2010 1:13 am

Ο Στεφανος παρακαλει την Μελιτα για να μην προκαλεσουν υποψιες?Καλε το παλικαρι δεν ειναι Μανος απλα σε λιγο θα τον ξεπερασει κι'ολας(χαχαχαχαχα) Tongue cake :lol: :joker:

zimotari
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010

Δημοσίευση από panda Τρι Φεβ 02, 2010 1:13 am

Ntinaki1 έγραψε:

Ρωτάει την Δάφνη και τον Πέτρο, αλλά κανείς δεν του δίνει πειστικές απαντήσεις.

Καλά ο Πέτρος....η Δάφνη από που και ως που;

Υποτίθεται ότι δουλεύουν μαζί και μήπως έχει πέσει τίποτα στην αντίληψη της GN2 boringgggggggggggg .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Τρι Φεβ 02, 2010 1:17 am

αχ θεε μου δωσε μου δινει να αντεξω αυτη την συγκατοίκηση ...
ελεος Kotsides
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010

Δημοσίευση από dj_mitsaki Τρι Φεβ 02, 2010 7:23 am

anastasia20 έγραψε:
nikidanis έγραψε: Ο Στέφανος παρακαλεί την Μελίτα να είναι πιο προσεκτική, διότι θα τους βάλει όλους σε υποψίες.

ένα έχω να πω...στέφανε... Grrr xastouki Fskl Fskl Fskl
παρακαλεί κιόλας...τι παρακαλάς ρε;;;;που θα μας πεις ότι σε φέρνουμε και σε δύσκολη θέση...
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥ... Kotsides

Τα είπες όλαααααα!!! Στέφανε παρε Fskl Fskl Fskl Fskl και από μένα!!!

dj_mitsaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Πατρα
Ασχολίες : Internet,cinema...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010

Δημοσίευση από anna90 Τρι Φεβ 02, 2010 9:17 am

Ο Λουκάκος μας έτσι όπως τα έκανε να κάτσει να τα λουστεί...
ΣΤΕΦΑΝΟΣ=το ΑΠΟΛΥΤΟ αρσενικό της σειράς.... 🤡 cake
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010

Δημοσίευση από konstantina Τρι Φεβ 02, 2010 9:27 am

anna90 έγραψε:Ο Λουκάκος μας έτσι όπως τα έκανε να κάτσει να τα λουστεί...
ΣΤΕΦΑΝΟΣ=το ΑΠΟΛΥΤΟ αρσενικό της σειράς.... 🤡 cake

καλα ο λουκας απαραδεκτος!
ο στεφανος.....αχαρακτηριστο γαιδουρι!! Fskl Fskl Fskl Fskl Kotsides Synelthe

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010

Δημοσίευση από CineFreak Τρι Φεβ 02, 2010 10:07 am

τί κάνει λέει ο Στέφανος ?? παρακαλεί τη Μελίτα να συγκρατηθεί για να μην προδοθεί το πουλάκι μου??? Fskl Fskl Fskl

"απόλυτος έρωτας" σου λέει ο άλλος ... μάλλον "απόλυτη ξεπέτα" τη θεωρεί ο μεσιέ-"θέλω ΚΑΙ την Παταγονία ΚΑΙ τον Βεζούβιο δύο σ'ένα για να καλοπερνώ, για μένα χτυπιούνται οι κοπελιές, μανούλα μου το τσαγάκι σου, θέλεις να σου κάνω μασάζ στα ποδαράκια?" ... Kotsides Synelthe xastouki
CineFreak
CineFreak
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : multitasking...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Τρι Φεβ 02, 2010 10:19 am

εγω φταιω λουκακο που σε υπερασπιζομουν οταν σε λεγανε χαλβα εισαι πολυ χαλβας τελικα (αλλα και γλυκος)

θα συζησεις με την νταιζη....ΕΛΕΟΣ....!!!!!!
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010

Δημοσίευση από stefanos-melita Τρι Φεβ 02, 2010 1:16 pm

dj_mitsaki έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
nikidanis έγραψε: Ο Στέφανος παρακαλεί την Μελίτα να είναι πιο προσεκτική, διότι θα τους βάλει όλους σε υποψίες.

ένα έχω να πω...στέφανε... Grrr xastouki Fskl Fskl Fskl
παρακαλεί κιόλας...τι παρακαλάς ρε;;;;που θα μας πεις ότι σε φέρνουμε και σε δύσκολη θέση...
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥ... Kotsides

Τα είπες όλαααααα!!! Στέφανε παρε Fskl Fskl Fskl Fskl και από μένα!!!
ΚΑΛΕΣ ΜΟΥ, ΘΑ ΔΙΑΦΩΝΗΣΩ.ΑΝ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑΣΕΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟ ΠΟΛΛΟΥ, ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΟ ΕΙΠΕ. ΑΥΤΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ Κ ΕΓΩ ΣΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΜΟΥ. ΤΗΣ ΤΟ ΕΙΠΕ Κ ΠΡΟΧΘΕΣ "ΑΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ, ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΗΔΗ." ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΣΧΕΔΙΟ, ΕΚΑΝΕ ΠΙΣΩ, ΔΕΝ ΕΚΔΙΚΗΘΗΚΕ, ΕΦΕΡΕ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΤΟΥΜΠΑ, ΜΑΛΩΣΕ ΜΕ ΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥ. Η ΜΕΛΙΤΑ, ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΔΙΣΤΑΚΤΙΚΗ, ΝΟΜΙΖΩ..ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΟΛΟΥΣ, ΑΛΛΑ ΧΘΕΣ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ..

ΤΩΡΑ, ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΓΝΩΜΗ, ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΑΚΑΤΑΝΟΗΤΡΟ..ΓΙΑΤΙ ΔΗΛ, ΑΝ ΜΑΘΕΙ Η ΕΥΑ, ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΔΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ? ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΙΡΑ Κ ΕΚΔΙΚΙΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΑ? ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ, ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟ, ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΟΤΑΠΗ! ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΛΟΓΙΚΗ ΣΤΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ ΑΥΤΟ, ΠΟΥ ΜΑΛΙΣΤΑ ΘΑ "ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦ...

ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΟΛΑ, ΑΚΟΜΗ Κ ΑΥΤΟ, ΤΟ
παρακαλεί την Μελίτα να είναι πιο προσεκτική, διότι θα τους βάλει όλους σε υποψίες
ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙ ΤΗ ΜΕΛ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ..ΕΦΟΣΟΝ ΠΛΕΟΝ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΘΕΙ. ΘΥΜΑΣΤΕ ΤΙ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΠΡΟΧΘΕΣ? ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΠΑΡΑΞΟΥΝΕ.. ΕΧΘΕΣ, ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΣ ΕΙΠΕ "ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ"

ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΗΚΕ ΠΛΕΟΝ Ο ΓΑΜΟΣ, ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΤΙ Η ΜΕΛ ΕΙΝΑΙ ΚΑΨΟΥΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦ, ΘΑ ΤΗΝ ΠΟΥΝ ΑΝΤΟΧΩΡΙΣΤΡΑ, ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΤΗΔΕΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ..ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥΣ, ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ. ΚΑΙ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΡΑΥΓΗ, Η ΜΕΛ ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ, ΚΑΘΩΣ Ο ΣΤΕΦ, ΕΦΟΣΟΝ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΟΥ, ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ ΠΛΑΙ ΤΗΣ,ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ, ΟΛΑ ΘΑ ΜΑΘΕΥΤΟΥΝ..ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΑΡΓΑ. ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΤΙΜΗΣ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΣΥΝΕΦΕΡΕΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΘΕΥΤΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΣΤΑΥΡΩΣΟΥΝ, ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙ ΠΙΑ..

ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ, ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΕΙΞΗ ΑΓΑΠΗΣ, ΚΑΙ ΘΥΣΙΑΣ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΤΟΥ. ΤΗΝ ΕΦΗΝΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ, ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΕΠΙΣΗΜΑ, ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΤΗΣΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΤΟ ΡΟΛΟ ΤΗΣ "ΔΕΥΤΕΡΗΣ", ΤΗΣ ΚΡΥΦΗΣ ΕΡΩΜΕΝΗΣ. ΘΑ ΔΥΣΤΥΧΟΥΣΑΝ Κ ΟΙ ΔΥΟ. ΠΡΟΤΙΜΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΕΙ, ΠΟΝΩΝΤΑΣ Κ Ο ΙΔΙΟΣ, ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΛΠΙΖΕΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ..ΜΕΓΙΣΤΗ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ, ΠΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΕΡΩΜΕΝΗ..ΑΠΟΡΩ ΟΛΟ Κ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΕΣ ΘΕΩΡΟΥΝ ΤΟΝ ΣΤΕΦ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ.. ΤΑ ΔΥΟ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΕΙΝΑΙ...
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010

Δημοσίευση από nana Τρι Φεβ 02, 2010 1:43 pm

Καλά, δεν χρειάζεται να πω πως δεν μου καίγεται καρφάκι τι αισθάνεται η καλαμαρομελίτα!! Ας πάθει τα χειρότερα.
Όταν αγαπούσε η Ευα και φερότανε παρορμητικά και δεν σκεφτόταν κανέναν και διεκδικούσε τον Μάνο ΤΗΣ(!!!) όλοι την έκραζαν. Τώρα που έπιασε τη Μελίτα η κάψα και θέλει να κάνει τα ίδια πρέπει όλοι να τη στηρίξουν και να την καταλάβουν. ΟΡΙΣΤΕ???!!!??!!...
Γι' αυτό λοιπόν ΕΥΑ δαγκωτό πλέον σε ότι και να κάνει. Ας γίνει όσο σκύλα θέλει. Μαζί της!!!
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010

Δημοσίευση από zwi Τρι Φεβ 02, 2010 3:53 pm

Η Νταίζη στο τέλος δεν θα γλιτώσει.................
Και ο Λουκάς ζητάει κατανόηση???Τι κατανόηση???Έλεος δηλαδή..........................
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010

Δημοσίευση από aggeliki Τρι Φεβ 02, 2010 4:17 pm

nana έγραψε:Καλά, δεν χρειάζεται να πω πως δεν μου καίγεται καρφάκι τι αισθάνεται η καλαμαρομελίτα!! Ας πάθει τα χειρότερα.
Όταν αγαπούσε η Ευα και φερότανε παρορμητικά και δεν σκεφτόταν κανέναν και διεκδικούσε τον Μάνο ΤΗΣ(!!!) όλοι την έκραζαν. Τώρα που έπιασε τη Μελίτα η κάψα και θέλει να κάνει τα ίδια πρέπει όλοι να τη στηρίξουν και να την καταλάβουν. ΟΡΙΣΤΕ???!!!??!!...
Γι' αυτό λοιπόν ΕΥΑ δαγκωτό πλέον σε ότι και να κάνει. Ας γίνει όσο σκύλα θέλει. Μαζί της!!!



ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!! ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΥΑ ΣΕ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΚΑΝΕΙ!!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010

Δημοσίευση από evanna Τρι Φεβ 02, 2010 4:18 pm

aggeliki έγραψε:
nana έγραψε:Καλά, δεν χρειάζεται να πω πως δεν μου καίγεται καρφάκι τι αισθάνεται η καλαμαρομελίτα!! Ας πάθει τα χειρότερα.
Όταν αγαπούσε η Ευα και φερότανε παρορμητικά και δεν σκεφτόταν κανέναν και διεκδικούσε τον Μάνο ΤΗΣ(!!!) όλοι την έκραζαν. Τώρα που έπιασε τη Μελίτα η κάψα και θέλει να κάνει τα ίδια πρέπει όλοι να τη στηρίξουν και να την καταλάβουν. ΟΡΙΣΤΕ???!!!??!!...
Γι' αυτό λοιπόν ΕΥΑ δαγκωτό πλέον σε ότι και να κάνει. Ας γίνει όσο σκύλα θέλει. Μαζί της!!!



ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!! ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΥΑ ΣΕ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΚΑΝΕΙ!!
Συμφωνω και εγω απολυτα κοριτσια!!!!!!!Ευα μαζι σου! Opados1
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Φεβ 02, 2010 4:20 pm

evanna έγραψε:
aggeliki έγραψε:
nana έγραψε:Καλά, δεν χρειάζεται να πω πως δεν μου καίγεται καρφάκι τι αισθάνεται η καλαμαρομελίτα!! Ας πάθει τα χειρότερα.
Όταν αγαπούσε η Ευα και φερότανε παρορμητικά και δεν σκεφτόταν κανέναν και διεκδικούσε τον Μάνο ΤΗΣ(!!!) όλοι την έκραζαν. Τώρα που έπιασε τη Μελίτα η κάψα και θέλει να κάνει τα ίδια πρέπει όλοι να τη στηρίξουν και να την καταλάβουν. ΟΡΙΣΤΕ???!!!??!!...
Γι' αυτό λοιπόν ΕΥΑ δαγκωτό πλέον σε ότι και να κάνει. Ας γίνει όσο σκύλα θέλει. Μαζί της!!!



ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!! ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΥΑ ΣΕ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΚΑΝΕΙ!!
Συμφωνω και εγω απολυτα κοριτσια!!!!!!!Ευα μαζι σου! Opados1


Άν όλοι αυτοί οι σπουδαίοι τύποι είναι υπεύθυνοι και χάσει το μωρό της εγώ μαζί της ακόμη και αν γινει η απόλυτη σκύλα.
Έλεος πια.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010

Δημοσίευση από DESPOINA Τρι Φεβ 02, 2010 4:44 pm

Clarabelle έγραψε:
evanna έγραψε:
aggeliki έγραψε:
nana έγραψε:Καλά, δεν χρειάζεται να πω πως δεν μου καίγεται καρφάκι τι αισθάνεται η καλαμαρομελίτα!! Ας πάθει τα χειρότερα.
Όταν αγαπούσε η Ευα και φερότανε παρορμητικά και δεν σκεφτόταν κανέναν και διεκδικούσε τον Μάνο ΤΗΣ(!!!) όλοι την έκραζαν. Τώρα που έπιασε τη Μελίτα η κάψα και θέλει να κάνει τα ίδια πρέπει όλοι να τη στηρίξουν και να την καταλάβουν. ΟΡΙΣΤΕ???!!!??!!...
Γι' αυτό λοιπόν ΕΥΑ δαγκωτό πλέον σε ότι και να κάνει. Ας γίνει όσο σκύλα θέλει. Μαζί της!!!



ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!! ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΥΑ ΣΕ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΚΑΝΕΙ!!
Συμφωνω και εγω απολυτα κοριτσια!!!!!!!Ευα μαζι σου! Opados1


Άν όλοι αυτοί οι σπουδαίοι τύποι είναι υπεύθυνοι και χάσει το μωρό της εγώ μαζί της ακόμη και αν γινει η απόλυτη σκύλα.
Έλεος πια.


Δεν λυπάμαι Μελίτα,ας πάθει οτι θέλει,ας πονέσει! Έτσι να την φτύνει ο Στέφανος κ να κολλάει περισσότερο!!
Καιρός να καταλάβει πως ένιωθε η Εύα!! Αν κ αμφιβάλλω, θύμα θα το παίζει μια ζωή!!!!
Πάντα με Εύα, μαζί με Εύα σε όλα!!!!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 298-Ημερομηνία 8/2/2010

Δημοσίευση από elena-7- Τρι Φεβ 02, 2010 5:12 pm

συγκατοικηση???με την νταιζη????εεε οχι ρε λουκα οχι!!ποσο στα πατωματα θα πεσει ακομα το νορακι??ελεος!
elena-7-
elena-7-
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : athina
Ασχολίες : ta mustikaaa tis edemmmmm:-pppp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης