Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

+31
Mafalda
CineFreak
giouli_edem
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Materialgirl
zwi
loukasnora
nikidanis
konstantina
jim7
vs116117
verile_mistika
panda
aggeliki
mimi
prwto_trapezi_pista
zimotari
loukitsa
Ntinaki1
Καρ-Mik
xristina79
evanna
nana
pasxalitsa
anna90
filitsa
Evelyn
Izabella29
anastasia20
mimi_loukas+nora
Clarabelle
35 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap7%Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap33%Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 33% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap22%Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 22% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap24%Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 24% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap7%Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap7%Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 45
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Φεβ 03, 2010 5:42 pm

pasxalitsa έγραψε:Δεν θα σχολιάσω τίποτα άλλο από την σκηνή του Στέφανου και της Εύας στον Υπέρηχο! Υπέροχη με έναν Αλέξανδρο Σταύρου σε μεγάλα κέφια!
Είναι πολύ ταιριαστοί κατά την ταπεινή μου άποψη και για ακόμα μια φορά φαίνεται ότι υπάρχει αγάπη μεταξύ τους!!!

Αγαπητή pasxalitsa εγώ αυτό το άλλο έρωτας άλλο αγάπη ποτέ δεν το κατάλαβα!

Και αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί στην οθόνη μας παρουσιάζεται η ήρεμη και χαλαρή και αγαπησιάρικη ζωή που έκαναν ο Στέφανος με την Εύα ως κάτι κακό! Ειλικρινά, με την απορία θα μείνω!!!


evanna έγραψε:Νορα-Λουκας γενικως(που λεει και η Νικη)...

Νίκη έκανες μοδα βλέπω χιχι

Ευαννάκι μου σχετικά με το Λουκά, δες πως το εξέλαβα εγώ, νομίζω ότι δεν το κατανόησες σωστά γιατί κι εγώ στην αρχή μπερδεύτηκα..
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Φεβ 03, 2010 5:48 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:

evanna έγραψε:Νορα-Λουκας γενικως(που λεει και η Νικη)...

Νίκη έκανες μοδα βλέπω χιχι

Ευαννάκι μου σχετικά με το Λουκά, δες πως το εξέλαβα εγώ, νομίζω ότι δεν το κατανόησες σωστά γιατί κι εγώ στην αρχή μπερδεύτηκα..


Κι εγω αυτο βλεπω και χαιρομαι.Εσυ εκανες μοδα τα σεντονια κι εγω το γενικως.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Φεβ 03, 2010 5:52 pm

xristina79 έγραψε:- Εύα: έκανε και ένα γκάλοπ να δει τι λέει η πλειοψηφία.... Κρίμα, γιατί πραγματικά νόμιζα ότι προσπαθούσε να στηριχτεί στα πόδια της. Τώρα ζητάει γάμο, ξέροντας πολύ καλά ότι θέλει πάντα τον Μάνο, ακριβώς γιατί θεωρεί ότι δεν μπορεί να τα καταφέρει με την στήριξη μόνο της Αγγέλας. Βέβαια αυτό της λένε ουσιαστικά όλοι, εκτός της Αγγέλας!

Διαφωνώ! Αποφάσισε αλλά επειδή έχει κάνει πολλά λάθη στο παρελθόν και κουβαλάει ανασφάλειες προσπαθησε να δει κατά πόσο αυτή η απόφαση συνάδει με τη γνώμη των φίλων της που ξέρει ότι θέλουν το καλό της και βέβαια δεν έχουν κάνει τόσα λάθη όσα εκείνη και τους έχει εμπιστοσύνη!

xristina79 έγραψε:- Μαρίλια: "ο Στέφανος την αγαπάει την Εύα". Βρε κούκλα μου από που το κατάλαβες? Επειδή πλήρωσε τον Χατζηβασιλείου? Γιατί πριν, αν θυμάμαι καλά, δεν ήθελες να τον βλέπεις! Αμ δεν αποδεικνύται με τα λεφτά η αγάπη....

Μήπως επειδή και η Μαρίλια με την μουγκαμάρα του Στέφανου έχει μείνει πολλά επεισόδια πίσω??? Σκεφτείτε λίγο τι ξέρουν όσοι δεν γνωρίζουν για τη Μελίτα! Ο Στέφανος ακόμα και χτες τι έλεγε στο Λουκά πριν μάθει ότι ο Λουκάς ξέρει τα περί Μελίτας??? Την Εύα την αγαπάω!!!

xristina79 έγραψε:- Δάφνη: Εσύ καλή μου, όταν η Εύα πληγωθεί, θα αναλάβεις κάποια ευθύνη που την έσπρωξες να τον παντρευτεί με τόοοση θέρμη? Και γιατί έχω την εντύπωση ότι το κάνει και για να μην ξαναγυρίσει η Εύα στον αδερφούλη της?????

Θα έλεγα να μην προδικάζουμε καταστάσεις.. Πάντως στο ότι δεν θέλει την Εύα με τον Μάνο μαζί συμφωνώ και δεν καταλαβαίνω για ποιον από τους δύο το κάνει!

xristina79 έγραψε:- Νικόλας: Εξηγήστε μου γιατί το να μην είναι η Εύα με τον Μάνο σημαίνει αυτομάτως ότι παντρεύται τον Στέφανο? Σε όλους σχεδόν πάει αυτό! Δηλαδή το να μείνει (για κάποιο διάστημα) μόνη της δεν τους περνάει καν από το μυαλό... Συγνώμη αλλά αυτό δεν την κολακαύει και πολύ...

Νομίζω ότι αυτό έχει να κάνει με το γεγονός ότι είναι έγκυος, όταν αποφάσισε να είναι μόνη της, πριν προκύψει το παιδί δεν νομίζω να ήθελαν όλοι να την ζευγαρώσουν με το Στέφανο.

xristina79 έγραψε:- Νόρα: τώρα εγώ να πω ότι η Μελίτα κακώς σε εμπιστεύτηκε? Την έδωσε κανονικά όμως έτσι? "Τρέχα Λουκά να προλάβουμε!" Μάααααλιστα.... Η Νόρα, όταν μάθει την αλήθεια η Εύα, θα της πει ότι ήταν έτοιμος ο Στέφανος να την πει για την Μελίτα αλλά έστειλε τον Λουκά να του αλλάξει γνώμη? Γιατί η Εύα και ο Στέφανος προφανώς δεν μπορούν να πάρουν αποφάσεις μόνοι τους.... και τις παίρνει η Νόρα για αυτούς! Το πως είναι τόσο σίγουρη ότι ξέρει το σωστό δεν μπορώ να καταλάβω....

Να το πεις! Όπως όμως έχω ξαναπει Νόρα και Λουκάς =1, όπως Δάφνη και Νικόλας! Δεν έχουν μυστικά.. καλώς ή κακώς.. η Μελίτα θα έπρεπε να το είχε προβλέψει αυτό..

Όσο για το Στέφανο, η Νόρα και ο Λουκάς, για μένα, πιστεύουν ότι ο Στέφανος αν πάρει απόφαση να μείνει με την Εύα δεν θα λοξοδρομήσει, βλέπεις σε αντίθεση με κάποιους τηλεθεατές αυτοί το πιστεύουν ότι ΔEN είναι Μάνος! gelio


xristina79 έγραψε:- Λουκάς: βρήκα απαράδεκτό αυτό που είπε για την Εύα στο Στέφανο:"Όταν μάθει για την Μελίτα δεν θα ξαναδείς ούτε την Εύα ούτε το παιδί!". Πρώτον δεν το πιστεύω με τίποτα, και δεν νομίζω η Εύα να έχει δώσει τέτοια δείγματα. Δεύτερον, Λουκά, συμβουλές δεν δίνεις αλλά υπόγειες απειλές για να πετύχεις αυτό που θέλεις δεν έχεις πρόβλημα να δώσεις.... Για μένα μεγάλο φάουλ! Την Εύα θεωρεί ότι την προστατεύει κρύβοντας της ο ίδιος πράγματα και πείθοντας και άλλους να κάνουν το ίδιο? Ωραία προστασία... να μου λείπει!

Nομίζω στο σχολιασμό μου ανέλυσα το πώς, για μένα πάλι, ήθελε να θέσει το θέμα ο Λουκάς, τα είπε μπερδεψιάρικα πάντως!

xristina79 έγραψε:- Στέφανος: δεν του άλλαξε γνώμη ούτε το υπερηχογράφημα, ούτε ο Λουκάς... μη γελιόμαστε! Στη σκηνή με την Μελίτα εγώ κατάλαβα ότι ξέρει ότι καταβάθος δεν πρόκειται να μιλήσει στην Εύα.... αυτό μου έβγαλε! Θα το ήθελε αλλά δεν.... Στον Λουκά μέσα σε ένα λεπτό είπε ότι αγαπάει την Εύα και την Μελίτα! Άκυροςςςςςς....

Συμφωνώ!

xristina79 έγραψε:- Πέτρος: αποφάσισε ότι ο Στέφανος πρέπει να παντρευτεί την Εύα για το καλό της κόρης του? επειδή τον συμφέρει κιόλας? άρα???? ε ας σπρώξουμε και τον Μάνο στη Μελίτα.... τι πειράζει που την έχει προδώσει, κακομεταχειριστεί, που είναι λαμόγιο? δεν είναι εχθρός του.... Επίσης να μου λείπει!

Επισης συμφωνώ! Ακυρος ο Πέτρος! Έλεος Πετράν! Έλεος!!!

xristina79 έγραψε:- Κάτι περίεργο μου βγάζει και η Αντιγονίτσα.... παίζει ο Στέφανος να μην είναι γιος της?

Αμα αρχίσει να αμφισβητείται ΚΑΙ η μητρότητα σε αυτή τη σειρά θα λαλίσω! lol!

xristina79 έγραψε:- Η Εύα θα κάνει πρόταση γάμου στον Στέφανο με κλάματα? Φάουλ το βρίσκω...

Είδωμεν, πάντως δεν θεωρώ ότι του κάνει πρόταση γάμου! Πιστεύω ότι του κάνει μια εξομολόγηση των όσων αισθάνεται και σκέφτεται. Επίσης μην ξεχνάμε τον παράγοντα ορμόνες..

xristina79 έγραψε:- Μου αρέσει που έλεγε η Μελίτα ότι θα τα αντιμετωπίσει όλα μαζί με τον Στέφανο! Μόνη της εντελώς θα είναι... Ο Στεφανάκος δεν θα αναλάβει καμία ευθύνη πιστεύω....

Ωωω ναι..

xristina79 έγραψε:- Αυτό με τα χέρια σήμερα τι ήταν? Επιδημία έπεσε? Ζουμ στα πλεγμένα χέρια Στέφανου-Μελίτας, Εύας-Στέφανου, Εύας-Νικόλα (αυτό το τελευταίο, και όλη η συνάντηση πολύ περίεργα μου φαίνονται!).... Ε ας πιαστούμε από τα χέρια παιδιά... το έχει η μέρα!

Δείξτε τα χέρια σας!χαχαχαχαχα

xristina79 έγραψε:- Χάαααααλια το χρυσό μπουφάν την Μαρίλιας.....

καλέεεεεεε........ πόσα έγραψα? affraid

Ξεχασα να το πω για το μπουφάν, συμφωνώ, άθλιο!

Όσο για το σχολιασμό σου καλέ είναι από τους πιο μαζεμένους lol!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Φεβ 03, 2010 5:52 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
evanna έγραψε:Νορα-Λουκας γενικως(που λεει και η Νικη)...

Νίκη έκανες μοδα βλέπω χιχι

Ευαννάκι μου σχετικά με το Λουκά, δες πως το εξέλαβα εγώ, νομίζω ότι δεν το κατανόησες σωστά γιατί κι εγώ στην αρχή μπερδεύτηκα..
Ναι το ειδα και νομιζω οτι τελικα εχεις δικιο!Αυτο πρεπει να εννοουσε τωρα που το ξανασκεφτομαι! :wink2:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Φεβ 03, 2010 5:58 pm

anna90 έγραψε:
zimotari έγραψε:ΥΓ.1 ΕΥΑΡΑ εμεις οι οπαδοι σου (που ειμαστε και πολλοι) παντοτε μαζι σου Opados Μετα την αποβολη σε θελω bitch .Στα χαρακωματα και στις επαλξεις.

ΥΓ.2 Λουκα πολυ συντηρητικος προεκυψες.Εκσυγχρονισου λιγο να παει και το εργακι παρακατω γιατι ειπαμε εχω υπομονη αλλα δεν ειμαι και γαιδαρα gmt
Συμφωνώ απόλυτα....!!!! : respect :
Και φυσικά εκτός του ότι ο Στέφανος είχε ΤΙΣ ευκαιρίες να κλείσει την πόρτα στην Εύα και δεν το έκανε, η Εύα αύριο δεν του βάζει το μαχαίρι στο λαιμό...
Του λέει ΑΝ η πόρτα είναι ακόμα ανοικτή ΑΝ το θέλεις ΑΝ δεν υπάρχει κάτι άλλο ΑΝ ΑΝ ΑΝ..... και αυτός της περνάει δαχτυλίδι και της λέει θέλω να σε παντρευτώ...
Στέφανεεεεεεεεεεεε... xastouki Impatient Tigania Ksilo

Συμφωνώ κορίτσια!

Αν και εφόσον γίνει το απευκταίο θέλω η Εύα μετά να είναι αδυσώπητη!!!

Και βέβαια Άννα μου εννοείται ότι η Εύα δεν εκβιάζει καταστάσεις όπως κάποιες άλλες -γκουχ Νταίζη γκουχ γκουχ- απλώς του Στεφανάκου τα θέλει το πωπουδέλι του! lol!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από hionati Τετ Φεβ 03, 2010 6:01 pm

εγω ενα εχω να πω γιατι τελευταια δεν προλαβαινω να σχολιασω πολυ...καποιες σκηνες μου αρεσαν και καποιες οχι...αυτο που με χαλασε και στο χθεσινο επεισοδιο ειναι οτι εξελιξη μηδεν...σε ολους τους ηρωες...παει κανας μηνας τωρα που οι σκηνες ανακυκλωνονται...η σταση του στεφανου μια μπροστα μια πισω...η ευα μονιμως τρωει και ξεκαθαριζει με το μανο(αντε να παντρευτει να ησυχασουμε...)...η μελιτα εχει αρχισει να κολαει ασχημα και οκ ειπαμε ερωτας αλλα οχι και ετσι...ο μανος το χαβα του γενικως και με ολους...αμαλια-πετρος τα ιδια και τα ιδια...λουκας και νορα ποσους επιτελους καβγαδες θα δουμε,ποσο θα τραβηχτει η ιστορια για να βγουν τα επεισοδια...το μονο κοινο ολων ειναι το θεατρο του παραλογου....
το μονο κατα εμενα που εσωσε το επεισοδιο ηταν ο αλεξανδρος σταυρου που ηταν καθηλωτικος σε ολες τους τις σκηνες...και ας ειχε διπλα του την ευα που εμενα προσωπικα δε μου βγαζει τιποτα και με χαλανε σα ζευγαρι...
θελω πολυ να προχωρησουν λιγο οι εξελιξεις...αντε να γινει κανενας γαμος,να αποκαλυφθει η σχεση στεφ-μελ,να τα φτιαξουν λουκας και νορα,να πλακωθουν ο μανος με τον στεφ...να αρχισει λιγο η δραση βρε παιδια...
κουραστηκα με τα αστειακια...μηπως να φερουν κανενα απαγωγεα να αναψουν λιγο τα αιματα???
ε ρε αγγελος που χρειαζεται σε καποιους να πουν μετα το δεσποτη παναγιωτη....ρε δανη μηπως να το δεις αλλιως αγορινα μου και να καταστρωσεις κανενα σχεδιο...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την hionati στις Τετ Φεβ 03, 2010 6:03 pm, 1 φορά
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Φεβ 03, 2010 6:02 pm

nikidanis έγραψε:Ας απλώσω και γω την προικούλα μου για πρώτη φορά και αν είναι καλή (περιμένω γνώμες) θα ξανακάνω!

Και θα ξεκινήσω με τη σκηνή Μελίτας-Στέφανου

Στεφ: Είσαι σίγουρη Μελίτα μου;
Μελ: Είμαι απολύτως σίγουρη, Στέφανε μου..
ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ…..

Στεφ: Κι αλλοι; Θα στην πέσουν και δεν θες να τους χάσεις..Είσαι έτοιμη να τους αντιμετωπίσεις;
ΤΟΥΣ ΕΧΕΙΣ ΧΑΣΕΙ ΗΔΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΙ ΝΑ ΠΩ ΕΓΩ ΑΦΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΕΙ ΤΗ ΘΕΟΜΟΥΡΛΗ ΜΑΝΑ ΤΗΣ !!!

Μελ: Μαζί θα παλέψουμε
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ!! ΤΩΡΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΟΙ ΜΠΟΥΝΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΤΩΡΑ..και στο καπακι ο Στεφ: και γω αυτό πιστεύω
ΒΟΥΛΟΜΕΝΟ ΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ!! ΧΙΧΙ ΤΑ ΛΕΓΑ!!!

ΣΤΑ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ Ο ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΠΠΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΙ!

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΩΣ Η ΜΑΡΙΛΙΑ ΣΤΑ 18 ΤΗΣ ΝΑ ΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΙΟ ΩΡΙΜΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΛΑΓΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΗΣ ….ΕΕΕ ΑΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟ .ΕΥΓΕ ΑΓΓΕΛΑ!!!

Λουκάς-Νόρα

Α ρε Λουκά !!! 1 χαρά δίνεις 100 λύπες σπέρνεις……
Πάντως παρότι ήταν αστεία η σκηνή με τη σοκολάτα εγώ γιατί δεν γέλασα;;;;;;;
Γυναίκα στο κυλικείο: Τώρα φάτη μόνος σου.
ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΙ ΤΩΡΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΚΑΝΕΣ ΛΟΥΣΤΑ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ!

Στέφανος-Εύα
Η σιωπή μίλησε γι αυτούς!!! Απλά ΥΠΕΡΟΧΟΙ!!!

Όσο για την σκηνή Μελίτα-Αμαλία ένα έχω να πω: ΤΟ ΚΟΜΜΑ ΑΛΛΟΠΑΡΜΕΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ gelio !!!!!!!

Στέφανος-Εύα στην καφετέρια
Στεφ: Εγώ είμαι αποφασισμένος να σβήσω το παρελθόν μου. Δεν θέλω να το αγγίξει καμμία παλία αμαρτία.
ΣΤΕΦΑΝΕ ΠΑΙΔΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΚΟΙΤΑ .ΣΤΙΣ ΤΩΡΙΝΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΝΑ ΕΠΙΚΕΝΤΡΩΘΕΙΣ.

ΟΙ 2 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ (στο μακρινό μέλλον) ΣΥΜΠΕΘΕΡΕΣ
Ηθικό δίδαγμα: ο Έρωτας καταστρέφει….(τα σχόλια δικά σας).


Τουλάχιστον, η Μελίτα αγαπάει και είναι ερωτευμένη με το Στέφανο.
Ενώ ο πέρα δώθε με παίρνει ο άνεμος(Στέφανος) αγαπάει την Εύα ,αλλά είναι ερωτεύμενος με τη Μελίτα. ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΟΣ lol! !!!!!!!!!!!

Λουκάς-Νικόλας
Νικ: αυτή θα σε απομακρύνει απο τη Νόρα βήμα-βήμα
ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ ΜΟΝΟ ΤΟ ΔΑΚΡΥ-ΔΑΚΡΥ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΣΜΑ!

ΤΟ ΥΦΑΚΙ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!! ΠΟΥ ΤΟΥ ΠΕ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ….
ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΦΩΤΟ!

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Snapshot20100203000512

Νόρα-Εύα-Δάφνη-Καυτοί καφέδες
Και το ταξίδι της Δάφνης στον πλανήτη Goofy συνεχίζεται…
gelio ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ!!!

ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΥΦ ,ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΩΧ ,ΕΤΣΙ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΤΙΜΟΝΙ!!! (όποια κατάλαβε κατάλαβε).

Λουκάς-Νόρα
Λουκάς: Ή ένας ακόμα έρωτας θα θαφτεί στα έγκατα της γης….

ΛΟΥΚΑ ΣΤΗ ΘΕΩΡΙΑ ΤΕΛΕΙΟΣ ΕΙΣΑΙ 20 ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΜΑΠΑΣ!!!
ΕΜ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ!!!


Σ αυτή τη σκηνή φαινόταν οτί ο Λουκάς είναι απελπισμένος και παλεύει με τα πρέπει και τα θέλω….

ΛΟΥΚΑ ΟΜΩΣ ΞΥΠΝΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ!!!!!!!!!!!
Grrr gmt Και μετά στο σπίτι για αλλό πήγε ο Λουκάς, για άλλα είπανε στο τέλος κουλουβάχατα τα καναν.
ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ !!!!
ΘΕΛΩ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑ ΜΑΖΙ ΤΩΡΑ !!!
ΟΥΤΕ ΑΛΛΟ ΓΕΛΙΟ ΟΥΤΕ ΑΛΛΑ ΔΑΚΡΥΑ!!!


Πέτρος-Αμαλία Θ-Ε-Ο-Ι!!!!!!!!!!
: respect : Οι ατακαδόροι!!!!
: respect : Ένα μόνο στυλιστικό σχολιάκι …σηκώστε πια τον κ.Κατρανίδη από την καρέκλα. Έλεος πια στα περισσότερα γυρίσματα είναι πίσω από το γραφείο!!

Δάφνη-Νικόλας
Η χαρούνμενη σκηνή του επεισοδίου!!!
Μου άνοιξαν και την όρεξη να πάω σε ταβερνούλα(όσες ξέρουν από Θεσσαλονίκη πλατεία Άθωνος)!!!
Το μαλλί της Δάφνης όμως μην από την πλέξούδα περάσουμε στην κοτσίδα καμμιά 20 επεισόδια δεν θα το αντέξω.

Πέτρος-Μάνος
Ρε Πετράν σε τραβάει η Δάφνη προς τον πλανήτη Goofy;;;;;;;;;! xaxa

Εύα-Στέφανος
Εύα: δεν με περίμενες ε;;;;;;
ΛΟΓΙΚΟ, ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΑΥΡΗ ΝΥΧΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΥΕΟΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΕΚΕΙ!!!!!!!
ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΑΥΡΗ ΝΥΧΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ.


Εύα: κάποτε σου χα πει πως αν ποτέ αποφασίσω να γυρίσω θα σπάσω την πόρτα και θα μπω.
ΟΠΑ !!!! ΕΙΠΑΜΕ ΡΕ ΕΥΑ ΜΑΣ ΒΓΗΚΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΡΧΙΚΗ!!!
ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΗΣΩ ΜΟΝΟ, ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΧΕ ΠΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΤΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΘΑ ΑΦΗΣΕΙ ΜΙΑ ΠΟΡΤΑ ΑΝΟΙΚΤΗ!!!!
ΜΠΕΣ ΑΠΟ ΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΖΗΜΙΕΣ!!!!!!!!!!


ΕΝ ΚΑΤΑΚΛΕΙΔΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟΥΤΣΙΚΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΕ Ο% ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ.
ΙΣΩΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΧΑΜΕ 4 (ΑΝ ΜΕΤΡΗΣΑ ΚΑΛΑ )ΣΚΗΝΕΣ ΣΕ ΚΑΦΕΤΕΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΜΕΤΡΗΤΟΥΣ ΚΑΦΕΔΕΣ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΦΕΙΝΗ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΥΣΤΑΞΟΥΜΕ
!!!

Νίκη μου πολύ καλός ο σχολιασμός! Θα περιμένω καθημερινά σεντόνια πλέον!

Δες το σαν αγχολυτικό, κάνε μάθημα κ μετά να έρχεσαι σπίτι να χαλαρώνεις στο φορουμάκι! χιχι
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Φεβ 03, 2010 6:03 pm

Mafalda έγραψε:Εγώ θα κάνω ελάχιστα σχόλια , αφού υπάρχουν πολλά σημεία σε όλους τους παραπάνω σχολιασμούς που συμφωνώ ή διαφωνώ .

Τη σκηνή του υπέρηχου τη βρήκα ύπέροχη και συγκινητική όπως και κάποιες άλλες που με κράτησαν όπως αυτή της Αμαλίας και της Αντιγόνης .

Θα σχολιάσω όμως γενικά κάτι το οποίο προσωπικά το βρίσκω απαραδεκτο και φάνηκε πάρα πολύ στο χθεσινό επεισόδιο. Θεωρώ τη φιλία κάτι υπέροχο και μοναδικό ,και συχνά σπάνιο στις μέρες μας .Ομως εν ονόματι αυτής της φιλίας και της αγάπης προς το φίλο μας , αρνούμαι να δεχτώ την παρέμβαση υπο μορφή νουθεσίας , σε πολύ σημαντικές αποφάσεις στη ζωή του άλλου . Φτασαμε δηλ , σε αποφάσεις πολύ σοβαρές για το μέλλον της Ευας , του παιδιού της, του Στεφανου , της Μελίτας , του Μάνου κλπ να τις καθορίζει η γνώμη της παρέας. Το να βλέπω την Ευα να γυρναει απο τον ένα στον άλλο και να μαζευει γνώμες για την ίδια τη ζωή της , η τον Λουκά να παρουσιάζει στον Στεφανο μια εικονική πραγματικότητα για το τι θα γινει αν δεν αποφασισει αυτό που η παρεα θεωρεί σωστό δεν ήταν , ούτε είναι και το καλύτερό μου. Η σωστότερη όλων ήταν η Αγγέλα για την Ευα , που σαν μητέρα της έχει κι ενα λογο παραπανω στο κάτω κατω .

Ομολογώ ότι απογοητεύομαι και ελπίζω σε καλύτερες μερες


Θα συμφωνήσω.Οι φίλοι είναι για να δίνουν την άποψή τους όταν τη ζητάς και γενικώς να σε αποτρέπουν από τις κακοτοπιές και όχι να σε νουθετούν εκβιαστικά δημιουργώντας σενάρια επιστημονικής φαντασίας στο μυαλό τους.Το είχα πει και πιο πριν και θα το επαναλάβω επειδή βλέπω πως και συ το αναφέρεις,πως μόνο η Αγγέλα τα είπε σωστά.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Φεβ 03, 2010 6:08 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Αυτό το επεισόδιο ομολογώ ότι αν και χωρίς εξελίξεις δεν με άφησε να βαρεθώ με την γρήγορη εναλλαγή σκηνών!

Επιπλέον για μένα στο επεισόδιο ότι άξιζε πιο πολύ ήταν η υποκριτική του κου Σταύρου που με μάγεψε με τις εναλλαγές του και βέβαια η σκηνή της Δάφνης με το Νικόλα και η «ικανοποίηση» του Δημήτρη!

Το επεισόδιο σήμερα θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί για τη διαφημιστική καμπάνια του Ava Περλέ! Δεν ξέρω αν τη θυμάστε... Δείξτε τα χέρια σας! Δείξτε τα χέρια σας! Δείξτε τα χέρια σας! Χιχιχι

Αναλύτικα (χιχι)

Σκηνή 1 → Στέφανος - Μελίτα
Μικρέ δεν μας τα λές καλά...

Ξεκινά με τη Μελίτα που του λέει ότι είναι έτοιμη να παραδεχτούν ανοιχτά τον έρωτά τους και σαν να μην το είχε ζητήσει αυτός το προηγούμενο βράδυ, μαγκώνει και αρχίζει να τις απαριθμεί τι τους περιμένει μπας και της αλλάξει γνώμη.. Μου θύμησε σύζυγο που λέει τις γνωστές βλακείες στη γκόμενα και την παραμυθιάζει σε κάποιο σημείο «Ξέρεις αγαάπη μου θέλω να μιλήσω στη γυναίκα μου αλλα δεν βρίσκω την κατάλληλη στιγμή, έχει προβλήματα και δεν θέλω να της το πώ τώρα να την στεναχωρήσω κάνε λιγο υπομονή ακόμα» Ήμαρτον ρε Στέφανε! Πάντως χαρούμενο δεν τον έλεγες.. σαν να μην περίμενε ότι θα πει η Μελίτα το ναι μου φάνηκε εμένα...

Επιπλέον στη συγκεκριμένη σκηνή η Μελίτα μου φάνηκε εντελώς ψεύτικη δεν ξέρω γιατί, δεν με έπεισε με τίποτα για τη χαρά, μου φάνηκε ψεύτικη και υπερβολική, σαν να είχε πάρει happy χαπι και να κοιμήθηκε με μια κρεμάστρα στο στόμα... Έπρεπε να είναι λίγο πιο προσγειωμένη για να με πείσει λυπάμαι.. Και από εκεί που έχει τις χίλιες μύριες ανασφάλειες τον ακούει να λέει όλα αυτά και ένα «Μήπως άλλαξες γνώμη?» δεν την άκουσα να λέει... Τι σύμπνοια κι αυτό το ζευγάρι πια...

Δεν θα σχολιάσω τα ασορτί στο χρώμα μπλουζάκια του που μου θύμιζαν νοσοκομείο.. αλλά θα κρατήσω από τη σκηνή εκτός από το ύφος του Στέφανου, την απάντησή του στο «Μαζί θα παλέψουμε» της Μελίτας: «Εντάξει, κι εγώ αυτό πιστεύω..» Με άφησε με πολλές απορίες ο μικρός...

+++

Σκηνή 2 → Οικογένεια Χαρίτου
Η Μαρίλια κρατούσε το Vivienne Tam Edition της HP, το ΜΟΝΑΔΙΚΟ netbook που εμφανίστηκε στην πασαρέλα, στην εβδομάδα μόδας στη Νέα Υόρκη στο τέλος του περασμένου χρόνου. ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ! Θέλω κι εγώ!!!

+++

Σκηνή 3 → Νόρα – Λουκάς – Κυριούλα στο κυλικείο του μεγάρου (υποθέτω εγώ τώρα χιχι)
Θα σας λυπήσω και πάλι τους φανς αλλα η χαρά της Νόρας μου φάνηκε επίσης ψεύτικη και υπερβολική.. Μετά απο αυτό όμως τράβηξα μια στεναχώρια με την απότομη προσγείωση που της έκανε ο Λουκάκος...άλλο πράγμα!!!

Πάντως επειδή άκουσα ότι η Νταίζη δεν έβαλε όρο να πω ότι μια χαρα όρους έθεσε το γαρύφαλλο! Απο εκεί που ο Λουκάς θα την παντρευόταν για να προσέχει τη διαγωγή της ως μητέρα και την ανατροφή του παιδιού τώρα την παντρεύεται για να την κρατήσει μακριά από το παιδί, στην ούσια δεν άλλαξε κάτι.. άλλωστε αν αρνηθεί να την παντρευτεί συνεχίζει η κυρία να μπορεί να πάρει το παιδί και να εξαφανιστεί, μέχρι να κλείσει ο Άρης τα 18 δυστυχώς η Νταίζη θα μπορεί να εκβιάζει όσο δεν άλλάζει κάτι..

Και φτάνουμε στο κυλικείο, καλή σκηνούλα, χιουμοριστική αλλα δεν αντέχω άλλα χιουμοριστικά με Νόρα και Λουκά, θέλω να προχωρήσει λίγο το θέμα!!! Το μόνο που με έριξε κάτω ήταν το τέλος «Τώρα φάτην μόνος σου!» Βλακάααααααααααααααα!!!

Σημείωση: στο κυλικείο τα αλουμίνια ήταν ίδιο χρώμα με της βιοτεχνίας και απέξω φάινονταν δέντρα, λέτε να ήταν στην κατασκήνωση αυτές οι εγκαταστάσεις?

+++

Σκηνή 4 → Υπερηχογράφημα
Για μια ακόμη φορά αναδύθηκε απο μέσα μου το αποθημένο μιας βερόπληκτης.. Ότι και να πω για τη σκηνή θα είναι μικρό μπροστά στα συναισθήματα που μου γέννησε και στις εκπληκτικές σιωπηλές ερμηνείες των δύο ηθοποιών και ειδικά του κου Σταύρου! Δάκρυσα...

+++

Σκηνή 5 → Αμαλία – Μελίτα
Καταπληκτικό το παλτουδάκι της Αμαλίας.. η σκηνή όμως μια από τα ίδια των τελευταίων ημερών.. Φωσκολος καταντήσαμε να επαναλαμβάνουν όλοι τα ίδια για να τα χωνέψουμε καλά...

Η Μελίτα ρε παιδιά τη χαρά του Στέφανου επειδή του έδωσε το πράσινο φως να μιλήσει στην Εύα που την είδε???

+++

Σκηνή 6 → Eύα - Στέφανος
1) Ο Στέφανος κάτι κρύβει κάτι κρύβει! Τον πίστεψα ότι όντως εκείνη την ώρα συνειδητοποίησε ότι θα γίνει πατέρας.. Tην ώρα όμως που του είπε η Εύα ότι μαζί του ένιωθε σχεδόν ευτυχισμένη κοκκάλωσα! Στην αρχή την κοίταξε με μίσος ή έτσι μου φάνηκε και μετά μου φάνηκε σαν να ένιωσε ενοχες.. Με μπέρδεψε πολύ! Ηθοποιάρα τι να λέμε...
2) Ας σταματήσει η Εύα να τρώει, ξελιγώνομαι σε κάθε επεισόδιο η γυναίκα! Και να είναι πανέμορφη και να έχει δίπλα της τα καλύτερα μανάρια ΚΑΙ να την βλέπουμε όλη την ώρα να τρώει παει πολύυυυυυυυ!!!!
3) Τέλεια η κούπα στην καφετέρια!
4) Πάλι τσάγια ρε «Στράτο»???
5) «Δηλαδή εμένα αυτή η κουκιδίτσα αύριο θα είναι το παιδί μου?» Αυτή η χαζοατάκα με τελείωσε! Snif Snif Snif

+++

Σκηνή 7 → Αντιγόνη - Αμαλία
Φόρτσα Αντιγόνη! Ώρα ήταν να βρει κι η Αμαλίτσα το ταίρι της!
Το εμπεδώσατε πάντως ε? Με την αγάπη ευτυχείς με τον έρωτα καίγεσαι! Τωρα πώς γίνεται και δεν συνδυάζονται αυτά τα 2 σε αυτή τη σειρά το αφήνω ασχολίαστο!!!

+++

Σκηνή 8 → Νόρα - Μελίτα
Με κάλυψε η Clarabelle στα περι Νόρας και στο πόσο στράβωσε η Μελίτα που άκουσε κάποιες αλήθειες, oπότε δεν θα πω τίποττε άλλο ήμι μόνο αυτό

Μελ: Αν λόγω της εγκυμοσύνης εκείνη (η Εύα) ήθελε να τον παντρευτεί, εγώ θα έκανα πίσω (κατινάκι πριν τα πεις τα λόγια τα μεγάλα να σκέφτεσαι καλά, γιατί και πέρισυ έλεγες διάφορα και στοίχημα φέτος εύχεσαι να είχες καταπιεί τη γλώσσα σου!!!)

+++

Σκηνή 9 → Μάνος - Μαρίλια
Χτες η Μαρίλια διάβασμα μηδέν, έτσι θα περάσει στην ιατρική? χαχαχαχαχαχαχα

Η συζήτησή της με το Μάνο πολύ καλή! Η θέση της Μαρίλιας αμετακίνητη, αλλο το να είσαι πατέρας μου και άλλο η σχέση σου με την Εύα! Του έχει πει πολλάκις ότι δεν τους θέλει μαζί! Μαζί σου Μαριλού!!!

+++

Σκηνή 10 → Νικόλας - Λουκάς
Νικόλας: Αυτό είναι εκβιασμός! (Πες τα Νικολάκη γιατί έχουμε χάσει το μπούσουλα να συγχέουμε το γάμο Εύας-Στεφανου με αυτόν του Λουκά με τη Νταίζη! Ο δεύτερος είναι εκβιασμός, ο πρώτος πάλι είναι κοινή απόφαση –σωστή ή λάθος δεν έχει σημασία- είναι μια απόφαση που πάρθηκε και από τους δύο!!!)

+++

Σκηνή 11 → Eύα – Δάφνη - Νόρα
Η Δάφνη που έλεγε να πάρεις μια απόφαση γρήγορα, τώρα! μου φανηκε πολύ αστεία χιχι

Κατά τα άλλα, η Νόρα είπε να μην πάρουν αποφάσεις χωρίς να υπολογίζουν τους άλλους. Για τη Δάφνη καλά τα λέει αλλα η Εύα δεν πήρε απόφαση για το Στέφανο, πήρε για τον εαυτό της, αν ο Στέφανος δεν ηθελε να ακολουθήσει τη δική της απόφαση ας έλεγε όχι!

+++

Σκηνή 12 → Μάνος - Μελίτα
Η σκηνή του παραλόγου αλλα ο Μανωλάκης σαν παλιά .... την έπιασε τη δουλειά άμεσως!!! Πάντως ότι και να είναι μίλησε σωστά, το να είναι ο Μάνος με την οποιανδήποτε δεν έχει την ίδια επίπτωση στο παιδί με το να είναι η Μελίτα με τον οποινδήποτε!

+++

Σκηνή 13 → Νόρα - Λουκάς
Η Δάφνη και ο Νικόλας κάνουν τα προξενειά και η Νόρα με το Λουκά τους πυροσβέστες! Ήμαρτον! Με χάλασε η σκηνή... Πολύ...

+++

Σκηνή 14 → Εύα - Νικόλας
Η Εύα πήρε μια απόφαση και αναγνωρίζοντας ότι στο παρελθόν πήγαινε τη ζωή της από λάθος σε λάθος προσπαθεί να επιβεβαιώσει μέσα της ότι πήρε τη σωστή απόφαση παίρνοντας τη βοήθεια του κοινού! Το κατανοώ αλλά δεν παύει να με χαλάει! Την θέλω πιο δυνατή και δυναμική!

Τουλάχιστον η παρέα την στηρίζει.

+++

Σκηνή 15 → Δάφνη - Ηλίας
Δεν μπορώ να τον βλέπω, ΤΕΛΟΣ!

Σημειώνω τι είπε πάντως: "Η Εύα αγαπάει το Μάνο, ο Μάνος δεν μπορεί να ζήσει χωρίς την Εύα!"

Ναι Ηλία μου, η Εύα αγαπάει το Μάνο και ο Μάνος δεν ζει χωρίς τα αποκτήματά του!

Ηλίας: Η αγάπη τους επέζησε (Διόρθωση μπαρμπαλιάκουρα! Η δική της, του Μάνου ήταν και είναι ανύπαρκτη! Του λείπει ένα βασικό εξάρτημα, η καρδιά!!! Κι αν δεχτώ ότι αγάπησε κάποια αυτή είναι η Μελίτα όχι η Εύα! Στη Μελίτα πρόσφερε όχι στην Εύα, με τη Μελίτα έζησε χαρές και λύπες όχι με την Εύα!)

+++

Σκηνή 16 → Λουκάς – Στέφανος
Για άλλη μια φορά, όλα τα μωρά στην πίστα!

Ο Λουκάς είδα τη σκηνή 3 φορές μέχρι να κατανοήσω τι έλεγε.. Στην αρχή νόμιζα ότι του έλεγε να εξαπατήσει την Εύα όμως παρατηρώντας της κουβέντα συνειδητοποίησα ότι του είπε «Δώσε χρόνο στον εαυτό σου να δεις πώς θα αισθανείς για αυτό το παιδί πριν διαλύσεις την καλή και τυπική σχέση που έχεις με την Εύα λέγοντας της τα περί Μελίτας» και συμφωνώ μαζί του.

Αν ο Στέφανος αρνούνταν την πρόταση γάμου της Εύας (χωρίς να μάθει για τη Μελίτα) πιθανόν η Εύα να πληγωνόταν, όμως θα τον καταλάβαινε και θα συνέχιζαν τυπικά να μεγαλώσουν το παιδί τους!

Αν μάθει όμως για τη Μελίτα θα τσακωθούν και με το δίκιο της συνεπώς τη συμβουλή του Λουκά μόνο άκυρη δεν την βρίσκω (την κίνηση την βρίσκω άκυρη πάντως..από που κι ως πού?)

Ο Στέφανος πάλι, του λέει η Μελίτα πάμε και κολώνει και μόλις του φέρνουν αντίρρηση αμέσως ξεσπαθώνει, έλεος μικρέ!!!

Στράβωσε πολύ πάντως μόλις συνειδητοποίησε ότι η Μελίτα έχει ανοίξει το στοματάκι της.. γιατί Στέφανε? Σου χαλασανε τα σχέδια καμάρι μου???

Επαναλαμβάνουν συνεχώς και οι δύο πάντως, ο Στεφ και η Μελ, ότι η σχέση τους ξεκίνησε μετά που χώρισε ο Στέφανος με την Εύα..σιγά σιγά θα το πιστέψουμε κιόλας!

Ο Λουκάς πάντως που άκουσε σε μια κουβέντα μεσα τα αμίμητα «Εγώ την Εύα την αγαπάω» στο 35:15 & «Με τη Μελίτα αγαπιόμαστε» στο 35:57 και συνέχισε να έχει όλα τα μαλλιά στο κεφάλι του, είναι αξιέπαινος! Μπράβο Λουκά!!!

+++

Σκηνή 17 → Αμαλία - Πέτρος
Όπως πάντα.. : respect :

Συμφωνώ με τον Πέτρο σε όσα ειπώθηκαν αλλα η Αμαλία τον έστειλε εκεί που του είπε για την Αντιγονίτσα και μου άρεσε τρελά χαχαχα

+++

Σκηνή 18 → Δάfνη - Νικόλας
Μου άρεσε η σκηνούλα, ελπίζω να τους βλεπουμε λίγο πιο συχνά και να μην τους μπαχαλιάσουν και εκείνους γιατί αυτά τα αγαπησιάρικα από τη μία μου αρέσουν κι από την αλλη με φοβίζουν!

+++

Σκηνή 19 → Νόρα – Λουκάς – Δημήτρης από τηλεφώνου!
Η Νόρα την πάτησε με το κολπάκι χιχι, όσο και να την πάτησε όμως ο Μήτσουλας είναι στη γωνία, σε πρώτη ζήτηση κατέφτασε βλαμμένε Λουκά!!!

Και αν συνεχίσεις να υποκύπτεις ασυζητητί στους εκβιασμούς της Νταίζης θα το χαρώ να σε παρατήσει βλαμμένε και να πάει να δουλέψει για εκείνον να δεις τη γλύκα αν δεν την βλέπεις καθόλου! Πατα ποδι λίγο Λουκά θα σε δείρω!!! Synelthe

Τις εντυπώσεις πάντως έκλεψε το ύφος του Δημήτρη όταν του είπε η Νόρα «θα σε πάρω μόλις πέσω στο κρεββάτι»! Τι ικανοποίηση χιχι!
Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 MpellosSatisfaction

+++

Σκηνή 20 → Πέτρος – Μάνος
Ο Ρούσσος στρέφει το Μάνο στη Μελίτα υποθέτω με απώτερο σκοπό να την ξεμπλέξει από τον Στέφανο? Έλεος ρε Πέτρο! Έλεος!!!

+++

Σκηνή 21 → Εύα - Αγγέλα
Για μια ακόμα φορά η Αγγέλα σωστή! Όσο για την Εύα ελπίζω να γίνει κάποιο θαύμα και να ξεκολλήσει από το απωθημένο της τον Μάνο για να ζήσει μια όμορφη και ήρεμη ζωή!

+++

Σκηνή 22 → Αμαλία – Μελίτα
Μάνα και κόρη στον πλανήτη happy αλλα δεν μου το μετέδωσαν λυπάμαι πολύ...

+++

Σκηνή 23 → Εύα – Στέφανο
Τα νταν! Τα νταν! Αναμένω να τη σχολιάσω συνολικά αυριο, από τα λίγα που είδα από τα προσεχώς αναμένεται ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ! Άλλωστε μιλάμε για δύο πολύ άξιους ηθοποιούς!

Αυτά για σήμερα.. μου πήρε και τον ατελείωτο να σχολιάσω με τόσες διακοπές χιχι Πάω να σας διαβάσω :)

Και εις άλλα με υγείαν!





Σε πολλά διαφωνώ,αλλά κάποια άλλα με βρίσκουν σύμφωνη.Είσαι αξιοθαύμαστη πάντως γιατί κάθε φορά κάνεις πολύ προσεγμένους και μεγάλους σχολιασμούς,οφείλω επιτέλους να στο πω!!Τόσο καιρό το κρατάω! Razz Χαρά στο κουράγιο σου!!!Αλί σε μας που πήζουμε με ενοχικό Neutral
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Φεβ 03, 2010 6:10 pm

nana έγραψε:Αν δεν θέλει η Μελίτα υποδείξεις να μην τις ζητά!!
Αν τους θέλει για φίλους να τους δεχτεί με τις υποδείξεις τους!!

Συμφωνώ!

Όταν έρχεται (για παράδειγμα) η αδερφή μου να με ρωτήσει, είμαι ωραία ντυμένη? Καλό είναι να μη στραβώνει αμα πω "Όχι"

Στην τελική αν δεν ήθελε τη γνώμη μου ας μην τη ζητούσε, αν τη ζητήσει όμως να την ακούσει να πει ένα ξερό οκ αν δεν της αρέσει και τέρμα.. Όχι να με κατηγορήσει κι απο πάνω ότι της λέω πράγματα που δεν στέκουν!

Στην τελική ζήτησε τη ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΟΠΤΙΚΗ του τι φοράει..Σωστα???
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Τετ Φεβ 03, 2010 6:12 pm

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ? "ΔΕΝ ΘΕΛΩ Η ΕΥΑ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ" ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΤΡΥΦΕΡΗ Η ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ, ΤΑ ΒΛΕΜΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΕΛΕΓΑΝ ΟΛΑ. ΑΥΤΗ Η ΓΛΥΚΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ Η ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ΧΕΡΙ. ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟΙ Snif Snif

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ Η ΕΥΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΓΛΥΚΟ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΚΣΤΑΣΙΑΣΜΕΝΟΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΠΑΙΔΙ. ΤΟΝ ΚΑΤΑΚΛΥΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ.

ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΝΟΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ? ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΛΥ ΣΤΑΣΙΜΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΚΑΥΓΑΔΑΚΙΑ. Η ΖΗΛΕΙΑ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΤΣΟΥΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΕΤΑΞΕ ΤΟ ΠΟΤΟ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ Η ΝΟΡΑ. ΤΙ ΘΕΣ ΑΝΘΡΩΠΕ ΜΟΥ? ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ Σ' ΑΓΑΠΑΕΙ ΣΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ, ΣΤΟ ΛΕΕΙ ΕΜΕΣΩΣ ΠΛΗΝ ΣΑΦΩΣ ΓΙΑΤΙ ΤΗ ΒΑΣΑΝΙΖΕΙΣ? ΒΑΛΕ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟ ΝΤΑΙΖΟΥΛΙΝΙ. gmt


Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΘΗΚΕ ΣΤΗ ΝΟΡΑ ΠΩΣ ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΝ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΓΕΛΟΥΣΕ ΣΑΝ ΧΑΖΗ. ΟΤΑΝ Η ΝΟΡΑ ΟΜΩΣ ΤΗΣ ΤΑ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΕΙΣΜΩΣΕ Η ΠΡΙΓΚΗΠΕΣΣΑ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΕ ΝΥΧΑΚΙΑ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΝΑΕΙ ΒΛΕΠΕΙΣ. ΚΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΦΤΑΝΟΥΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΤΗ ΝΟΡΑ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΛΟΥΚΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΙΣΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ. ΕΔΩ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΣΩΣΟΥΜΕ. ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΟΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ ΦΙΛΟΙ.

Ο ΛΟΥΚΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΟΤΑΤΑ ΤΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ Ο ΛΟΥΚΑΣ. ΑΥΤΟΣ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΠΟΥ ΜΕ ΠΑΕΙ Ο ΑΝΕΜΟΣ ΠΑΩ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. ΟΛΟ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΟΛΟ ΑΚΡΗ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΜΙΑ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΕΤΣΙ ΜΙΑ ΓΙΟΥΒΕΤΣΙ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΕ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΝ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΠΕ ΣΤΟ ΛΟΥΚΑ. ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ.

ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΙ ΠΕΤΡΟΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ : respect : : respect : ΣΥΝΔΥΑΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΜΑΖΙ ΑΥΤΗ ΟΙ ΔΥΟ, ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΜΕ ΤΟ ΔΡΑΜΑ, ΔΕΝΟΥΝ ΦΟΒΕΡΑ ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ.

ΕΡΙΞΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΗΣ Η ΑΜΑΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΑΡΑ ΝΑ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΕΙ ΗΡΕΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΝ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ. ΤΙ ΜΑΝΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ, ΜΑΝΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ. ΚΑΙ Η ΜΟΥΓΚΗ ΑΓΕΡΩΧΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΗΣ, ΨΥΧΡΗ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΛΕΨΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΝΙΚΗΣΟΥΝ. ΕΦΥΓΕ Η ΕΡΗΜΗ Η ΑΜΑΛΙΑ ΜΕ ΥΦΟΣ ΚΟΜΜΑΤΙΑ. ΑΧ ΒΡΕ ΑΜΑΛΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΟ ΚΕΛΕΠΟΥΡΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΙΤΑΚΙ.

ΜΑΝΟΣ ΚΑΙ ΜΕΛΙΤΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ. Η ΞΥΝΗ Η ΜΕΛΙΤΑ ΓΛΥΚΑΝΕ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΜΑΝΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΒΡΙΖΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΓΥΡΙΖΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ , ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΜΒΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ. Ο ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΤΣΙΜΠΑΕΙ ΤΟΝ ΖΩΝΟΥΝ ΤΑ ΦΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΠΙΣΗΜΑΝΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΠΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΕΧΕΙ ΕΧΑΣΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΙΔΙ. ΜΟΝΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙ.

ΝΟΡΑ ΕΥΑ ΚΑΙ ΔΑΦΝΗ ΣΤΗ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ , Η ΝΟΡΑ ΣΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΗΣ Η ΕΥΑ ΓΕΜΑΤΗ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΚΑΙ Η ΔΑΦΝΗ ΤΑ ΠΡΟΞΕΝΙΑ ΤΗΣ. ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΟΤΑΝ Η ΕΥΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΠΟΛΥ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΟ ΕΠΝΙΞΕ ΚΑΙ ΤΗ ΝΟΡΑ. ΚΑΛΕ ΜΕΛΛΟΝΤΟΛΟΓΟΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΑΔΙΚΗΘΗΚΕ. slap

ΣΚΗΝΗ ΔΑΦΝΗΣ ΚΑΙ ΝΙΚΟΛΑ ΓΛΥΚΙΑ. ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΛΙΓΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΠΛΑΚΙΤΣΑ ΤΟΥΣ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΝΟΡΜΑΛ ΖΕΥΓΑΡΙ ΕΤΣΙ?

ΕΥΑ ΚΑΙ ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΦΙΛΙΚΗ ΜΕ ΣΩΣΤΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΙΚΟΛΑ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΘΕΛΕΙ Η ΕΥΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΖΗΤΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ. ΤΕΛΙΚΑ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΑΡΘΗΚΕ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ.

ΣΤΕΦΑΝΕ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΕΓΩ ΗΡΘΑ ΕΣΠΑΣΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΣΤΕ. ΤΩΡΑ DoksasteME ΤΗ ΜΑΜΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΜΠΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ. ΜΑΖΕΨΤΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑΣΕΙΣ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΑΣ ΤΟ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΤΟ ΜΑΝΟ ΜΕ ΤΟ ΜΑΛΑΚΟ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΟΥΝ ΟΙ ΗΜΙΚΡΑΝΙΕΣ ΤΟΥ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΟΣ.

ΣΗΜΕΡΑ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΟΛΟΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Φεβ 03, 2010 6:13 pm

Izabella29 έγραψε:
Mafalda έγραψε:Εγώ θα κάνω ελάχιστα σχόλια , αφού υπάρχουν πολλά σημεία σε όλους τους παραπάνω σχολιασμούς που συμφωνώ ή διαφωνώ .

Τη σκηνή του υπέρηχου τη βρήκα ύπέροχη και συγκινητική όπως και κάποιες άλλες που με κράτησαν όπως αυτή της Αμαλίας και της Αντιγόνης .

Θα σχολιάσω όμως γενικά κάτι το οποίο προσωπικά το βρίσκω απαραδεκτο και φάνηκε πάρα πολύ στο χθεσινό επεισόδιο. Θεωρώ τη φιλία κάτι υπέροχο και μοναδικό ,και συχνά σπάνιο στις μέρες μας .Ομως εν ονόματι αυτής της φιλίας και της αγάπης προς το φίλο μας , αρνούμαι να δεχτώ την παρέμβαση υπο μορφή νουθεσίας , σε πολύ σημαντικές αποφάσεις στη ζωή του άλλου . Φτασαμε δηλ , σε αποφάσεις πολύ σοβαρές για το μέλλον της Ευας , του παιδιού της, του Στεφανου , της Μελίτας , του Μάνου κλπ να τις καθορίζει η γνώμη της παρέας. Το να βλέπω την Ευα να γυρναει απο τον ένα στον άλλο και να μαζευει γνώμες για την ίδια τη ζωή της , η τον Λουκά να παρουσιάζει στον Στεφανο μια εικονική πραγματικότητα για το τι θα γινει αν δεν αποφασισει αυτό που η παρεα θεωρεί σωστό δεν ήταν , ούτε είναι και το καλύτερό μου. Η σωστότερη όλων ήταν η Αγγέλα για την Ευα , που σαν μητέρα της έχει κι ενα λογο παραπανω στο κάτω κατω .

Ομολογώ ότι απογοητεύομαι και ελπίζω σε καλύτερες μερες


Θα συμφωνήσω.Οι φίλοι είναι για να δίνουν την άποψή τους όταν τη ζητάς και γενικώς να σε αποτρέπουν από τις κακοτοπιές και όχι να σε νουθετούν εκβιαστικά δημιουργώντας σενάρια επιστημονικής φαντασίας στο μυαλό τους.Το είχα πει και πιο πριν και θα το επαναλάβω επειδή βλέπω πως και συ το αναφέρεις,πως μόνο η Αγγέλα τα είπε σωστά.


Εγώ εξακολουθώ να πιστεύω οτι την απόφαση η Εύα δεν την πήρε επειδή κάτι της είπε η Δάφνη ή ο Νικόλας.
Την είδαμε απ την πρώτη μέρα να σκέπτεται την ερώτηση που της έκανε η Μαρίλια ''αν σου ζητήσει ο Στέφανος να παντρευτείτε τι θα κάνεις''
Δεν είναι τυχαίο οτι πήρε την απόφασή της τη δεδομένη στιγμή
Απλά τώρα πέρασε λίγος χρόνος, είδε και το μωρό οπότε η παρουσία του έγινε κάτι χειροπιαστό και το πήρε απόφαση.
Νομίζω οτι οι συζητήσεις έγιναν επειδή ήθελε να βεβαιωθεί για την ορθότητα της απόφασής της.
Δεν το βρίσκω λάθος να συζητάς κάτι και να ακούς και την γνώμη των άλλων.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Φεβ 03, 2010 6:15 pm

Izabella29 έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Αυτό το επεισόδιο ομολογώ ότι αν και χωρίς εξελίξεις δεν με άφησε να βαρεθώ με την γρήγορη εναλλαγή σκηνών!

Επιπλέον για μένα στο επεισόδιο ότι άξιζε πιο πολύ ήταν η υποκριτική του κου Σταύρου που με μάγεψε με τις εναλλαγές του και βέβαια η σκηνή της Δάφνης με το Νικόλα και η «ικανοποίηση» του Δημήτρη!

Το επεισόδιο σήμερα θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί για τη διαφημιστική καμπάνια του Ava Περλέ! Δεν ξέρω αν τη θυμάστε... Δείξτε τα χέρια σας! Δείξτε τα χέρια σας! Δείξτε τα χέρια σας! Χιχιχι

Αναλύτικα (χιχι)

Σκηνή 1 → Στέφανος - Μελίτα
Μικρέ δεν μας τα λές καλά...

Ξεκινά με τη Μελίτα που του λέει ότι είναι έτοιμη να παραδεχτούν ανοιχτά τον έρωτά τους και σαν να μην το είχε ζητήσει αυτός το προηγούμενο βράδυ, μαγκώνει και αρχίζει να τις απαριθμεί τι τους περιμένει μπας και της αλλάξει γνώμη.. Μου θύμησε σύζυγο που λέει τις γνωστές βλακείες στη γκόμενα και την παραμυθιάζει σε κάποιο σημείο «Ξέρεις αγαάπη μου θέλω να μιλήσω στη γυναίκα μου αλλα δεν βρίσκω την κατάλληλη στιγμή, έχει προβλήματα και δεν θέλω να της το πώ τώρα να την στεναχωρήσω κάνε λιγο υπομονή ακόμα» Ήμαρτον ρε Στέφανε! Πάντως χαρούμενο δεν τον έλεγες.. σαν να μην περίμενε ότι θα πει η Μελίτα το ναι μου φάνηκε εμένα...

Επιπλέον στη συγκεκριμένη σκηνή η Μελίτα μου φάνηκε εντελώς ψεύτικη δεν ξέρω γιατί, δεν με έπεισε με τίποτα για τη χαρά, μου φάνηκε ψεύτικη και υπερβολική, σαν να είχε πάρει happy χαπι και να κοιμήθηκε με μια κρεμάστρα στο στόμα... Έπρεπε να είναι λίγο πιο προσγειωμένη για να με πείσει λυπάμαι.. Και από εκεί που έχει τις χίλιες μύριες ανασφάλειες τον ακούει να λέει όλα αυτά και ένα «Μήπως άλλαξες γνώμη?» δεν την άκουσα να λέει... Τι σύμπνοια κι αυτό το ζευγάρι πια...

Δεν θα σχολιάσω τα ασορτί στο χρώμα μπλουζάκια του που μου θύμιζαν νοσοκομείο.. αλλά θα κρατήσω από τη σκηνή εκτός από το ύφος του Στέφανου, την απάντησή του στο «Μαζί θα παλέψουμε» της Μελίτας: «Εντάξει, κι εγώ αυτό πιστεύω..» Με άφησε με πολλές απορίες ο μικρός...

+++

Σκηνή 2 → Οικογένεια Χαρίτου
Η Μαρίλια κρατούσε το Vivienne Tam Edition της HP, το ΜΟΝΑΔΙΚΟ netbook που εμφανίστηκε στην πασαρέλα, στην εβδομάδα μόδας στη Νέα Υόρκη στο τέλος του περασμένου χρόνου. ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ! Θέλω κι εγώ!!!

+++

Σκηνή 3 → Νόρα – Λουκάς – Κυριούλα στο κυλικείο του μεγάρου (υποθέτω εγώ τώρα χιχι)
Θα σας λυπήσω και πάλι τους φανς αλλα η χαρά της Νόρας μου φάνηκε επίσης ψεύτικη και υπερβολική.. Μετά απο αυτό όμως τράβηξα μια στεναχώρια με την απότομη προσγείωση που της έκανε ο Λουκάκος...άλλο πράγμα!!!

Πάντως επειδή άκουσα ότι η Νταίζη δεν έβαλε όρο να πω ότι μια χαρα όρους έθεσε το γαρύφαλλο! Απο εκεί που ο Λουκάς θα την παντρευόταν για να προσέχει τη διαγωγή της ως μητέρα και την ανατροφή του παιδιού τώρα την παντρεύεται για να την κρατήσει μακριά από το παιδί, στην ούσια δεν άλλαξε κάτι.. άλλωστε αν αρνηθεί να την παντρευτεί συνεχίζει η κυρία να μπορεί να πάρει το παιδί και να εξαφανιστεί, μέχρι να κλείσει ο Άρης τα 18 δυστυχώς η Νταίζη θα μπορεί να εκβιάζει όσο δεν άλλάζει κάτι..

Και φτάνουμε στο κυλικείο, καλή σκηνούλα, χιουμοριστική αλλα δεν αντέχω άλλα χιουμοριστικά με Νόρα και Λουκά, θέλω να προχωρήσει λίγο το θέμα!!! Το μόνο που με έριξε κάτω ήταν το τέλος «Τώρα φάτην μόνος σου!» Βλακάααααααααααααααα!!!

Σημείωση: στο κυλικείο τα αλουμίνια ήταν ίδιο χρώμα με της βιοτεχνίας και απέξω φάινονταν δέντρα, λέτε να ήταν στην κατασκήνωση αυτές οι εγκαταστάσεις?

+++

Σκηνή 4 → Υπερηχογράφημα
Για μια ακόμη φορά αναδύθηκε απο μέσα μου το αποθημένο μιας βερόπληκτης.. Ότι και να πω για τη σκηνή θα είναι μικρό μπροστά στα συναισθήματα που μου γέννησε και στις εκπληκτικές σιωπηλές ερμηνείες των δύο ηθοποιών και ειδικά του κου Σταύρου! Δάκρυσα...

+++

Σκηνή 5 → Αμαλία – Μελίτα
Καταπληκτικό το παλτουδάκι της Αμαλίας.. η σκηνή όμως μια από τα ίδια των τελευταίων ημερών.. Φωσκολος καταντήσαμε να επαναλαμβάνουν όλοι τα ίδια για να τα χωνέψουμε καλά...

Η Μελίτα ρε παιδιά τη χαρά του Στέφανου επειδή του έδωσε το πράσινο φως να μιλήσει στην Εύα που την είδε???

+++

Σκηνή 6 → Eύα - Στέφανος
1) Ο Στέφανος κάτι κρύβει κάτι κρύβει! Τον πίστεψα ότι όντως εκείνη την ώρα συνειδητοποίησε ότι θα γίνει πατέρας.. Tην ώρα όμως που του είπε η Εύα ότι μαζί του ένιωθε σχεδόν ευτυχισμένη κοκκάλωσα! Στην αρχή την κοίταξε με μίσος ή έτσι μου φάνηκε και μετά μου φάνηκε σαν να ένιωσε ενοχες.. Με μπέρδεψε πολύ! Ηθοποιάρα τι να λέμε...
2) Ας σταματήσει η Εύα να τρώει, ξελιγώνομαι σε κάθε επεισόδιο η γυναίκα! Και να είναι πανέμορφη και να έχει δίπλα της τα καλύτερα μανάρια ΚΑΙ να την βλέπουμε όλη την ώρα να τρώει παει πολύυυυυυυυ!!!!
3) Τέλεια η κούπα στην καφετέρια!
4) Πάλι τσάγια ρε «Στράτο»???
5) «Δηλαδή εμένα αυτή η κουκιδίτσα αύριο θα είναι το παιδί μου?» Αυτή η χαζοατάκα με τελείωσε! Snif Snif Snif

+++

Σκηνή 7 → Αντιγόνη - Αμαλία
Φόρτσα Αντιγόνη! Ώρα ήταν να βρει κι η Αμαλίτσα το ταίρι της!
Το εμπεδώσατε πάντως ε? Με την αγάπη ευτυχείς με τον έρωτα καίγεσαι! Τωρα πώς γίνεται και δεν συνδυάζονται αυτά τα 2 σε αυτή τη σειρά το αφήνω ασχολίαστο!!!

+++

Σκηνή 8 → Νόρα - Μελίτα
Με κάλυψε η Clarabelle στα περι Νόρας και στο πόσο στράβωσε η Μελίτα που άκουσε κάποιες αλήθειες, oπότε δεν θα πω τίποττε άλλο ήμι μόνο αυτό

Μελ: Αν λόγω της εγκυμοσύνης εκείνη (η Εύα) ήθελε να τον παντρευτεί, εγώ θα έκανα πίσω (κατινάκι πριν τα πεις τα λόγια τα μεγάλα να σκέφτεσαι καλά, γιατί και πέρισυ έλεγες διάφορα και στοίχημα φέτος εύχεσαι να είχες καταπιεί τη γλώσσα σου!!!)

+++

Σκηνή 9 → Μάνος - Μαρίλια
Χτες η Μαρίλια διάβασμα μηδέν, έτσι θα περάσει στην ιατρική? χαχαχαχαχαχαχα

Η συζήτησή της με το Μάνο πολύ καλή! Η θέση της Μαρίλιας αμετακίνητη, αλλο το να είσαι πατέρας μου και άλλο η σχέση σου με την Εύα! Του έχει πει πολλάκις ότι δεν τους θέλει μαζί! Μαζί σου Μαριλού!!!

+++

Σκηνή 10 → Νικόλας - Λουκάς
Νικόλας: Αυτό είναι εκβιασμός! (Πες τα Νικολάκη γιατί έχουμε χάσει το μπούσουλα να συγχέουμε το γάμο Εύας-Στεφανου με αυτόν του Λουκά με τη Νταίζη! Ο δεύτερος είναι εκβιασμός, ο πρώτος πάλι είναι κοινή απόφαση –σωστή ή λάθος δεν έχει σημασία- είναι μια απόφαση που πάρθηκε και από τους δύο!!!)

+++

Σκηνή 11 → Eύα – Δάφνη - Νόρα
Η Δάφνη που έλεγε να πάρεις μια απόφαση γρήγορα, τώρα! μου φανηκε πολύ αστεία χιχι

Κατά τα άλλα, η Νόρα είπε να μην πάρουν αποφάσεις χωρίς να υπολογίζουν τους άλλους. Για τη Δάφνη καλά τα λέει αλλα η Εύα δεν πήρε απόφαση για το Στέφανο, πήρε για τον εαυτό της, αν ο Στέφανος δεν ηθελε να ακολουθήσει τη δική της απόφαση ας έλεγε όχι!

+++

Σκηνή 12 → Μάνος - Μελίτα
Η σκηνή του παραλόγου αλλα ο Μανωλάκης σαν παλιά .... την έπιασε τη δουλειά άμεσως!!! Πάντως ότι και να είναι μίλησε σωστά, το να είναι ο Μάνος με την οποιανδήποτε δεν έχει την ίδια επίπτωση στο παιδί με το να είναι η Μελίτα με τον οποινδήποτε!

+++

Σκηνή 13 → Νόρα - Λουκάς
Η Δάφνη και ο Νικόλας κάνουν τα προξενειά και η Νόρα με το Λουκά τους πυροσβέστες! Ήμαρτον! Με χάλασε η σκηνή... Πολύ...

+++

Σκηνή 14 → Εύα - Νικόλας
Η Εύα πήρε μια απόφαση και αναγνωρίζοντας ότι στο παρελθόν πήγαινε τη ζωή της από λάθος σε λάθος προσπαθεί να επιβεβαιώσει μέσα της ότι πήρε τη σωστή απόφαση παίρνοντας τη βοήθεια του κοινού! Το κατανοώ αλλά δεν παύει να με χαλάει! Την θέλω πιο δυνατή και δυναμική!

Τουλάχιστον η παρέα την στηρίζει.

+++

Σκηνή 15 → Δάφνη - Ηλίας
Δεν μπορώ να τον βλέπω, ΤΕΛΟΣ!

Σημειώνω τι είπε πάντως: "Η Εύα αγαπάει το Μάνο, ο Μάνος δεν μπορεί να ζήσει χωρίς την Εύα!"

Ναι Ηλία μου, η Εύα αγαπάει το Μάνο και ο Μάνος δεν ζει χωρίς τα αποκτήματά του!

Ηλίας: Η αγάπη τους επέζησε (Διόρθωση μπαρμπαλιάκουρα! Η δική της, του Μάνου ήταν και είναι ανύπαρκτη! Του λείπει ένα βασικό εξάρτημα, η καρδιά!!! Κι αν δεχτώ ότι αγάπησε κάποια αυτή είναι η Μελίτα όχι η Εύα! Στη Μελίτα πρόσφερε όχι στην Εύα, με τη Μελίτα έζησε χαρές και λύπες όχι με την Εύα!)

+++

Σκηνή 16 → Λουκάς – Στέφανος
Για άλλη μια φορά, όλα τα μωρά στην πίστα!

Ο Λουκάς είδα τη σκηνή 3 φορές μέχρι να κατανοήσω τι έλεγε.. Στην αρχή νόμιζα ότι του έλεγε να εξαπατήσει την Εύα όμως παρατηρώντας της κουβέντα συνειδητοποίησα ότι του είπε «Δώσε χρόνο στον εαυτό σου να δεις πώς θα αισθανείς για αυτό το παιδί πριν διαλύσεις την καλή και τυπική σχέση που έχεις με την Εύα λέγοντας της τα περί Μελίτας» και συμφωνώ μαζί του.

Αν ο Στέφανος αρνούνταν την πρόταση γάμου της Εύας (χωρίς να μάθει για τη Μελίτα) πιθανόν η Εύα να πληγωνόταν, όμως θα τον καταλάβαινε και θα συνέχιζαν τυπικά να μεγαλώσουν το παιδί τους!

Αν μάθει όμως για τη Μελίτα θα τσακωθούν και με το δίκιο της συνεπώς τη συμβουλή του Λουκά μόνο άκυρη δεν την βρίσκω (την κίνηση την βρίσκω άκυρη πάντως..από που κι ως πού?)

Ο Στέφανος πάλι, του λέει η Μελίτα πάμε και κολώνει και μόλις του φέρνουν αντίρρηση αμέσως ξεσπαθώνει, έλεος μικρέ!!!

Στράβωσε πολύ πάντως μόλις συνειδητοποίησε ότι η Μελίτα έχει ανοίξει το στοματάκι της.. γιατί Στέφανε? Σου χαλασανε τα σχέδια καμάρι μου???

Επαναλαμβάνουν συνεχώς και οι δύο πάντως, ο Στεφ και η Μελ, ότι η σχέση τους ξεκίνησε μετά που χώρισε ο Στέφανος με την Εύα..σιγά σιγά θα το πιστέψουμε κιόλας!

Ο Λουκάς πάντως που άκουσε σε μια κουβέντα μεσα τα αμίμητα «Εγώ την Εύα την αγαπάω» στο 35:15 & «Με τη Μελίτα αγαπιόμαστε» στο 35:57 και συνέχισε να έχει όλα τα μαλλιά στο κεφάλι του, είναι αξιέπαινος! Μπράβο Λουκά!!!

+++

Σκηνή 17 → Αμαλία - Πέτρος
Όπως πάντα.. : respect :

Συμφωνώ με τον Πέτρο σε όσα ειπώθηκαν αλλα η Αμαλία τον έστειλε εκεί που του είπε για την Αντιγονίτσα και μου άρεσε τρελά χαχαχα

+++

Σκηνή 18 → Δάfνη - Νικόλας
Μου άρεσε η σκηνούλα, ελπίζω να τους βλεπουμε λίγο πιο συχνά και να μην τους μπαχαλιάσουν και εκείνους γιατί αυτά τα αγαπησιάρικα από τη μία μου αρέσουν κι από την αλλη με φοβίζουν!

+++

Σκηνή 19 → Νόρα – Λουκάς – Δημήτρης από τηλεφώνου!
Η Νόρα την πάτησε με το κολπάκι χιχι, όσο και να την πάτησε όμως ο Μήτσουλας είναι στη γωνία, σε πρώτη ζήτηση κατέφτασε βλαμμένε Λουκά!!!

Και αν συνεχίσεις να υποκύπτεις ασυζητητί στους εκβιασμούς της Νταίζης θα το χαρώ να σε παρατήσει βλαμμένε και να πάει να δουλέψει για εκείνον να δεις τη γλύκα αν δεν την βλέπεις καθόλου! Πατα ποδι λίγο Λουκά θα σε δείρω!!! Synelthe

Τις εντυπώσεις πάντως έκλεψε το ύφος του Δημήτρη όταν του είπε η Νόρα «θα σε πάρω μόλις πέσω στο κρεββάτι»! Τι ικανοποίηση χιχι!
Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 MpellosSatisfaction

+++

Σκηνή 20 → Πέτρος – Μάνος
Ο Ρούσσος στρέφει το Μάνο στη Μελίτα υποθέτω με απώτερο σκοπό να την ξεμπλέξει από τον Στέφανο? Έλεος ρε Πέτρο! Έλεος!!!

+++

Σκηνή 21 → Εύα - Αγγέλα
Για μια ακόμα φορά η Αγγέλα σωστή! Όσο για την Εύα ελπίζω να γίνει κάποιο θαύμα και να ξεκολλήσει από το απωθημένο της τον Μάνο για να ζήσει μια όμορφη και ήρεμη ζωή!

+++

Σκηνή 22 → Αμαλία – Μελίτα
Μάνα και κόρη στον πλανήτη happy αλλα δεν μου το μετέδωσαν λυπάμαι πολύ...

+++

Σκηνή 23 → Εύα – Στέφανο
Τα νταν! Τα νταν! Αναμένω να τη σχολιάσω συνολικά αυριο, από τα λίγα που είδα από τα προσεχώς αναμένεται ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ! Άλλωστε μιλάμε για δύο πολύ άξιους ηθοποιούς!

Αυτά για σήμερα.. μου πήρε και τον ατελείωτο να σχολιάσω με τόσες διακοπές χιχι Πάω να σας διαβάσω :)

Και εις άλλα με υγείαν!





Σε πολλά διαφωνώ,αλλά κάποια άλλα με βρίσκουν σύμφωνη.Είσαι αξιοθαύμαστη πάντως γιατί κάθε φορά κάνεις πολύ προσεγμένους και μεγάλους σχολιασμούς,οφείλω επιτέλους να στο πω!!Τόσο καιρό το κρατάω! Razz Χαρά στο κουράγιο σου!!!Αλί σε μας που πήζουμε με ενοχικό Neutral

Ευχαριστω πολύ κοπελιά με το όμορφο όνομα! Ειδικά για σήμερα που τον έχω ξεκινήσει από τις 10 κ βλέπεις τι ώρα έφτασα να τελειώσω αφού έχουν συνοχή τα γραφόμενά μου πάλι καλά! lol!

Καλό κουράγιο, υπομονη και...εξεταστική είναι θα περάσει!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Φεβ 03, 2010 6:20 pm

"Εγώ εξακολουθώ να πιστεύω οτι την απόφαση η Εύα δεν την πήρε επειδή κάτι της είπε η Δάφνη ή ο Νικόλας.
Την είδαμε απ την πρώτη μέρα να σκέπτεται την ερώτηση που της έκανε η Μαρίλια ''αν σου ζητήσει ο Στέφανος να παντρευτείτε τι θα κάνεις''
Δεν είναι τυχαίο οτι πήρε την απόφασή της τη δεδομένη στιγμή
Απλά τώρα πέρασε λίγος χρόνος, είδε και το μωρό οπότε η παρουσία του έγινε κάτι χειροπιαστό και το πήρε απόφαση.
Νομίζω οτι οι συζητήσεις έγιναν επειδή ήθελε να βεβαιωθεί για την ορθότητα της απόφασής της.
Δεν το βρίσκω λάθος να συζητάς κάτι και να ακούς και την γνώμη των άλλων"


Το αν πήρε μόνη της την απόφαση είναι κάπως υποκειμενικό,με την έννοια πως εσυ θεωρείς πως από πριν το σκεφτόταν,ενώ ας πούμε εμένα μου φαινόταν έτοιμη,όπως έλεγε συνεχώς,να το μεγαλώσει μόνη της.Γενικά πάντως το σχόλιο δεν αφορούσε τόσο το αν ήθελε από πριν και αν επηρεάστηκε από τους φίλους και γνωστούς που ρώτησε,αλλά αν είναι σωστή η τόσο μεγάλη μανία σχεδόν των πάντων να την παντρέψουν με τον Στέφανο ενώ ξέρουν πως δεν τον αγαπάει και πολλοί από αυτούς ξέρουν ότι ούτε αυτός τη αγαπάει(το αγαπάει με την έννοια που όλοι γνωρίζουμε πως οδηγεί σε γάμο τους ανθρώπους και όχι όπως το θέτουν στο έργο).Το θεωρώ λάθος όταν η φίλη σου σου έχει πει πως θέλει να μεγαλώσει μόνη το παιδί της,εσύ να πιέζεις καταστάσεις επειδή τις θωρείς καλές και να τις βάζεις το ζιζάνιο που λέμε.Να την κατακλύζεις δηλαδή με αμφιβολίες για τη απόφασή της.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Φεβ 03, 2010 6:22 pm

loukasnora έγραψε:Ας σχολιασω κι εγω........

Στεφανος-Μελιτα
Προσπαθουσε να το αποφυγει ο Στεφανος να πει στην Ευα για τη σχεση του με τη Μελιτα.Γιατι αραγε;Μηπως επειδη δεν τη θελει και τοσο οσο λεει τη Μελιτα;Λεω εγω τωρα μια σκεψη εκανα.Παντως οτι εχουν αλλαξει οι εκφρασεις του οταν ειναι μαζι της ειναι αδιαμφισβητητο γεγονος.Κατι γινεται εδω περα και επιμενω.

Στεφανος-Ευα γενικως
Υπεροχη η σκηνη στον υπερηχο.Λαμπανε και οι δυο ηταν καταπληκτικοι.Τα χερια τους,πως ενωθηκαν τα βλεμματα τους.Μετα η σκηνη στην καφετερια επισης πολυ ωραια.Να κοιταει και να ξανακοιταει τις φωτογραφιες απο τον υπερηχο ο Στεφανακος και να λιωνει.Παντως δεν προσπαθησε καν να πει στην Ευα για τη Μελιτα παρολο που μπορουσε.Απεναντι του ηταν και μπορουσε ανετα να της το πει.Αρα;Τα συμπερασματα δικα σας.Την τελευταια τους σκηνη θα την σχολιασω αυριο που θα ειναι ολοκληρωμενη.

Αμαλια-Πετρος
Γιατι εχω την εντυπωση πως τελικα εχει δικιο ο Πετρος;Γιατι αν και δεν εχω παρακολουθησει ολα τα επεισοδια του πρωτου κυκλου ξερω οτι ποτε δεν του δινανε τυχαιες ατακες.Παντα κατι κρυβοταν απο πισω.Παντως υπεροχοι και οι δυο για πολλοστη φορα.

Αμαλια-Αντιγονη
Τιτανομεγιστες και οι δυο.Η Αμαλια βρηκε τον δασκαλο της.Εγω στηριζω Αντιγονη. : respect : : respect :

Νορα-Μελιτα
Η Νορα επιμενω προσπαθει να προστατεψει και τη Ευα και τη Μελιτα απο τον χαμο που θα δημιουργηθει απο την αποκαλυψη της σχεσης της με τον Στεφανο.Η Μελιτα παλι συμφωνω με την Clarabelle κρυβει πολυ μισος μεσα της για την Ευα.

Ευα-Δαφνη-Νορα
Η Δαφνη επιμενω δεν φταιει που επιμενει για Ευα-Στεφανο και Μελιτα-Μανο.Δεν ξερει τα νεα δεδομενα και ετσι λεει αυτα που ξερει και πιστευει.Και στην τελικη κι εγω μαζι της ειμαι.

Ευα-Νικολας
Μ'αρεσουν οι κοινες τους σκηνες το ειπα και χθες.Παντως ναι ειναι λιγο περιεργο που απο εκει που δεν ειχαν πολλες σκηνες μαζι ξαφνικα σε δυο συνεχομενα επεισοδια δυο συνεχομενες κοινες σκηνες τους.Παντως τελικα ο Νικολας την Ευα την ξερει καλυτερα απο ολους στην παρεα της φεγγαροπετρας.

Στεφανος-Λουκας
Μου αρεσουν μαζι.Περισσοτερες σκηνες Σταυρου-Πετρακη παρακαλω κυρια Ακριτα μου.Να γεμιζει η οθονη ωραια αγορια.Κατα τα αλλα ο Λουκας χωρις να το ξερει του εδωσε τη δικαιολογια του Στεφανου για να μη μιλησει στην Ευα για τη Μελιτα.Αυτο ειναι το μονο μου σχολιο για αυτη τη σκηνη.

Νικολας-Λουκας
Αχ βρε Λουκα μου αχ βρε Λουκα μου.Καλα σου τα λεει ο Νικολας αλλα δεν κανεις κι εσυ κατι.Απο την σκηνη κραταω τα εξης:

Λουκας:Πως θα ζησω μακρια απο τη Νορα μου;Νταξει το ειχα παρει αποφαση οτι μαζι δε μπορουμε να ειμαστε αλλα.....χωρις την αγαπη της;Χωρις τις υστεριες της....το χιουμορ της;Ρε Νικολα μου πηγαινε απ'το σπιτι της που και που.Να της αλλαζεις καμια λαμπα...να κοιμασαι στον καναπε της.....ξερεις μωρε πραγματα που εκανα εγω και που θα της λειψουν.
Νικολας:Κομματια θα τον κανω τον κ..οκαναπε.Στο κρεβατι της επρεπε να κοιμασαι χρονια τωρα. : respect : : respect :

Μανος-Μαριλια
Μου αρεσουν οι σκηνες τους μαζι.Παντως μου αρεσει που δε μασαει τα λογια της η Μαριλια και που ξερει τι της γινεται.Και κυριως μου αρεσει οτι αν και εχει αρχισει να αποδεχεται τον Μανο σαν πατερα της δεν τον θελει με την Ευα.Και αυτο γιατι κυριως ξερει οτι καποια στιγμη θα την ξαναπροδωσει.Παντως ο Μανος ειπε την πιο γελοια ατακα σε ολο το επεισοδιο.

Μανος:Οχι με αυτον που την χρησιμοποιησε!!!!!!

Να'σαι καλα βρε Μανωλακη με εκανες και γελασα gelio gelio ο Θεος να μου κοβει κιλα και να στα δινει αστειες ατακες.

Λουκας-Νορα γενικως
Ο κοσμος το'χει τουμπανο κι εσεις κρυφο καμαρι.Παντως τωρα τελευταια με εκνευριζει που η Νορα δεν τον αφηνει να της εξηγησει καποια πραγματα.Ολο την κυνηγαει για να της μιλησει.Παντως αν και η σκηνη στο κυλικειο ηταν πολυ καλη και η κυρια καφετζου ηταν ολα τα λεφτα και ειχε γραφτει με σκοπο να βγαλει γελιο εγω δεν γελασα παρα μονο με την τελευταια ατακα της κυριας.

Καφετζου:Τωρα φατην μονος σου.

Σαν να του ελεγε ''τωρα οπως εστρωσες να κοιμηθεις''.

Το καταλαβε οτι τον κοροιδεψε με το δηθεν τηλεφωνημα με τον Δημητρη και οταν της ειπε ''αυτο θελεις;να φυγω;'' ηταν σαν να της ζητουσε να του πει να μεινει.Αλλα τωρα η Νορα εχει βαλει μπροστα τον εγωισμο της.

Γενικως κατα τη γνωμη μου ηταν ενα αρκετα καλο επεισοδιο.Απο τις αγαπημενες μου σκηνες:

[img]Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 117zrj6[/img]

Αυτα απο εμενα.Αυριο παλι.

Συμφωνώ ότι είδαμε πολλές εναλλαγές της συμπεριφοράς τους Στέφανου τις οποίες μόνο ένας Σταύρου θα μπορούσε να μας τις περάσει σε ένα μόνο επεισόδιο! Καταμπερδευτήκαμε καλέεεε!!!

Νίκη μου...ΓΕΝΙΚΩΣ συμφωνώ!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Φεβ 03, 2010 6:25 pm

"Ευχαριστω πολύ κοπελιά με το όμορφο όνομα! Ειδικά για σήμερα που τον έχω ξεκινήσει από τις 10 κ βλέπεις τι ώρα έφτασα να τελειώσω αφού έχουν συνοχή τα γραφόμενά μου πάλι καλά!

Καλό κουράγιο, υπομονη και...εξεταστική είναι θα περάσει!!!"



Χαχαχχαα!Ναι ναι σαν την γρίπη και η εξεταστική,αλλά το θέμα είναι πως οξεία τεμπελίτιδα με έχει πιάσει και δεν μπορώ να ανοίξω φύλλο!Πάει η εκχώρηση,πάει η υπερημερία,πάει η ποινική ρήτρα!!!Το 'χω χάσει όπως βλέπεις Kotsides
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Τετ Φεβ 03, 2010 6:25 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
pasxalitsa έγραψε:Δεν θα σχολιάσω τίποτα άλλο από την σκηνή του Στέφανου και της Εύας στον Υπέρηχο! Υπέροχη με έναν Αλέξανδρο Σταύρου σε μεγάλα κέφια!
Είναι πολύ ταιριαστοί κατά την ταπεινή μου άποψη και για ακόμα μια φορά φαίνεται ότι υπάρχει αγάπη μεταξύ τους!!!

Αγαπητή pasxalitsa εγώ αυτό το άλλο έρωτας άλλο αγάπη ποτέ δεν το κατάλαβα!

Και αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί στην οθόνη μας παρουσιάζεται η ήρεμη και χαλαρή και αγαπησιάρικη ζωή που έκαναν ο Στέφανος με την Εύα ως κάτι κακό! Ειλικρινά, με την απορία θα μείνω!!!

Συμφωνώ και εγώ μαζί σου!!! Θέλω Εύα-Στέφανο!!!! Ταιριάζουν πολύ και εξωτερικά και εμφανισιακά. Έχουν καλή χημεία!!!
Και φυσικά η αγάπη είναι πιο σημαντική απο τον ερώτα, γιατί Συνήθως οι Μεγάλοι έρωτες όταν είναι Μεγάλοι καταλήγουν σε Μεγάλες Αγάπες!!! Να μη θυμηθώ Βέρα τώρα ❤
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Φεβ 03, 2010 6:27 pm

Izabella29 έγραψε:
Το αν πήρε μόνη της την απόφαση είναι κάπως υποκειμενικό,με την έννοια πως εσυ θεωρείς πως από πριν το σκεφτόταν,ενώ ας πούμε εμένα μου φαινόταν έτοιμη,όπως έλεγε συνεχώς,να το μεγαλώσει μόνη της.Γενικά πάντως το σχόλιο δεν αφορούσε τόσο το αν ήθελε από πριν και αν επηρεάστηκε από τους φίλους και γνωστούς που ρώτησε,αλλά αν είναι σωστή η τόσο μεγάλη μανία σχεδόν των πάντων να την παντρέψουν με τον Στέφανο ενώ ξέρουν πως δεν τον αγαπάει και πολλοί από αυτούς ξέρουν ότι ούτε αυτός τη αγαπάει(το αγαπάει με την έννοια που όλοι γνωρίζουμε πως οδηγεί σε γάμο τους ανθρώπους και όχι όπως το θέτουν στο έργο).Το θεωρώ λάθος όταν η φίλη σου σου έχει πει πως θέλει να μεγαλώσει μόνη το παιδί της,εσύ να πιέζεις καταστάσεις επειδή τις θωρείς καλές και να τις βάζεις το ζιζάνιο που λέμε.Να την κατακλύζεις δηλαδή με αμφιβολίες για τη απόφασή της.

Ιzabella συμφωνώ με αυτό που λες περί ζιζανίου, στο οποίο εντάσσεται χαλαρά η Δάφνη!

Όμως όπως είπα και πιο πάνω όταν ζητάει ένας φίλος τη γνώμη σου δεν είναι κακό να τη δώσεις. Αρκεί να μην τον κατηγορήσεις μετά επειδή δεν σου έδωσε τη γνώμη που ήθελες.

Ασχετα με τη Δάφνη μου ζει στον δικό της κόσμο, η Εύα ζήτησε γνώμες (για επιβεβαίωση) και τις πήρε, δεν την πίεσε κανείς να παντρευτεί πέρα από τη Μαρίλια που είχε κάθε λόγο να το κάνει και βέβαια όπως είπαμε η Δάφνη.

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Φεβ 03, 2010 6:32 pm

Izabella29 έγραψε:"Ευχαριστω πολύ κοπελιά με το όμορφο όνομα! Ειδικά για σήμερα που τον έχω ξεκινήσει από τις 10 κ βλέπεις τι ώρα έφτασα να τελειώσω αφού έχουν συνοχή τα γραφόμενά μου πάλι καλά!

Καλό κουράγιο, υπομονη και...εξεταστική είναι θα περάσει!!!"

Χαχαχχαα!Ναι ναι σαν την γρίπη και η εξεταστική,αλλά το θέμα είναι πως οξεία τεμπελίτιδα με έχει πιάσει και δεν μπορώ να ανοίξω φύλλο!Πάει η εκχώρηση,πάει η υπερημερία,πάει η ποινική ρήτρα!!!Το 'χω χάσει όπως βλέπεις Kotsides

Ξύπνησε η μαμά μέσα μου! Θα αρχίσω να banαρω τις φοιτητριούλες που δεν ανοίγουν βιβλία.. Ακούς Izabella? Aκούς nikidanis? KANONIΣTE! Impatient

pasxalitsa έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
pasxalitsa έγραψε:Δεν θα σχολιάσω τίποτα άλλο από την σκηνή του Στέφανου και της Εύας στον Υπέρηχο! Υπέροχη με έναν Αλέξανδρο Σταύρου σε μεγάλα κέφια!
Είναι πολύ ταιριαστοί κατά την ταπεινή μου άποψη και για ακόμα μια φορά φαίνεται ότι υπάρχει αγάπη μεταξύ τους!!!

Αγαπητή pasxalitsa εγώ αυτό το άλλο έρωτας άλλο αγάπη ποτέ δεν το κατάλαβα!

Και αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί στην οθόνη μας παρουσιάζεται η ήρεμη και χαλαρή και αγαπησιάρικη ζωή που έκαναν ο Στέφανος με την Εύα ως κάτι κακό! Ειλικρινά, με την απορία θα μείνω!!!

Συμφωνώ και εγώ μαζί σου!!! Θέλω Εύα-Στέφανο!!!! Ταιριάζουν πολύ και εξωτερικά και εμφανισιακά. Έχουν καλή χημεία!!!
Και φυσικά η αγάπη είναι πιο σημαντική απο τον ερώτα, γιατί Συνήθως οι Μεγάλοι έρωτες όταν είναι Μεγάλοι καταλήγουν σε Μεγάλες Αγάπες!!! Να μη θυμηθώ Βέρα τώρα ❤

Οχι μη θυμηθείς! Όχι! Αρκετή ζημια μας κάνει ο Καπουτζίδης!

Πάντως εγω pasxalitsa δεν κοιτάω την εμφάνιση, ποσώς με απασχολεί αν ο Στέφανος είναι άσπρος ή η Εύα ξανθιά.. για την ακρίβεια χτες που έπιασαν τα χέρια σχολιάσα "Καλέ κοίτα είναι κοι οι δύο κάτασπροι αλλά σε διαφορετικές αποχρώσεις!" gelio

Εγώ βλέπω δύο ηθοποιούς που μιλάνε με τα μάτια και αυτό μου αρκεί, όπου και αν καταλήξει η σχέση τους οι κοινές τους σκηνές με μαγεύουν είτε γελάνε είτε τσακώνονται συνεπώς.. Heart2

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Φεβ 03, 2010 6:37 pm

"Ξύπνησε η μαμά μέσα μου! Θα αρχίσω να banαρω τις φοιτητριούλες που δεν ανοίγουν βιβλία.. Ακούς Izabella? Aκούς nikidanis? KANONIΣTE! "


Μη μαμά σε παρακαλώ Razz Μετά την εδέμ θα στρωθώ μην ανησυχείς,αλλιώς δεν με βλέπω με πτυχίο ούτε στον αιώνα τον άπαντα!!!Και μετά πως θα βγάζω τους κακούς από τη φυλακή??? lol!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Τετ Φεβ 03, 2010 6:41 pm

[quote="pasxalitsa"]
KatsaroYpotheto έγραψε:
pasxalitsa έγραψε:Δεν θα σχολιάσω τίποτα άλλο από την σκηνή του Στέφανου και της Εύας στον Υπέρηχο! Υπέροχη με έναν Αλέξανδρο Σταύρου σε μεγάλα κέφια!
Συμφωνώ και εγώ μαζί σου!!! Θέλω Εύα-Στέφανο!!!! Ταιριάζουν πολύ και εξωτερικά και εμφανισιακά. Έχουν καλή χημεία!!!
Και φυσικά η αγάπη είναι πιο σημαντική απο τον ερώτα, γιατί Συνήθως οι Μεγάλοι έρωτες όταν είναι Μεγάλοι καταλήγουν σε Μεγάλες Αγάπες!!! Να μη θυμηθώ Βέρα τώρα ❤

Οχι μη θυμηθείς! Όχι! Αρκετή ζημια μας κάνει ο Καπουτζίδης!

Πάντως εγω pasxalitsa δεν κοιτάω την εμφάνιση, ποσώς με απασχολεί αν ο Στέφανος είναι άσπρος ή η Εύα ξανθιά.. για την ακρίβεια χτες που έπιασαν τα χέρια σχολιάσα "Καλέ κοίτα είναι κοι οι δύο κάτασπροι αλλά σε διαφορετικές αποχρώσεις!" gelio

Εγώ βλέπω δύο ηθοποιούς που μιλάνε με τα μάτια και αυτό μου αρκεί, όπου και αν καταλήξει η σχέση τους οι κοινές τους σκηνές με μαγεύουν είτε γελάνε είτε τσακώνονται συνεπώς.. Heart2


Έχουν κοινούς κώδικες, έχουν τελειώσει και την ίδια σχολή δένουν πολύ μεταξύ τους. Ενώ με την Μελίτα κατά την ταπεινή μου άποψη ΚΑΘΟΛΟΥ!!!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης