Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

+37
almaresi
zimotari
NATALITSA_LOUKITSA
CineFreak
nana
Penny
xristina79
loukasnora
panda
KonstantinaA
elli
nat
νοριτσα
Jennifer
anna90
jim7
Doris_
soso
konstantina
DESPOINA
kikialex
vs116117
marializ25
hionati
pasxalitsa
Izabella29
aggeliki
evanna
Καρ-Mik
prwto_trapezi_pista
margaret
KatsaroYpotheto
nikidanis
sifantid
anastasia20
loukitsa
Clarabelle
41 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap18%Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 18% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap16%Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 16% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap29%Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 29% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap22%Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 22% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap10%Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap4%Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 49
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Φεβ 04, 2010 4:11 pm

almaresi έγραψε:
CineFreak έγραψε:...και το πρωί το πρώτο που κάνει είναι να παίρνει το Πορσικό (με το λιωμένο κεράκι στο πορτ-μπαγκάζ για ενθύμιο) και πάει φουριόζος να πάρει την Εύα, την πάει σπίτι στη μανούλα και της δίνει την κοτρώνα ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΙΧΕ ΦΥΛΑΞΕΙ από την πρώτη φορά που του την επέστρεψε, μην τυχόν την ξαναχρειαστεί ???? Fskl Fskl Fskl


gelio gelio gelio Είναι εντελώς αψυχολόγητος... Δεν μπορείς να καταλάβεις πότε ακριβώς σκέφτηκε να πράξει έτσι. Αμέσως όταν του μίλησε η Εύα? όσο ήταν με την Μελίτα? αμέσως όταν έφυγε από την Μελίτα? Και ποιον κοροϊδεύει... Την Εύα? Τη Μελίτα? Και τις δυο? Ίσως έτσι πρέπει να γίνει βέβαια, να μην μπορούμε να βγάλουμε κάποιο συμπέρασμα.

almaresi το δαχτυλίδι μάλλον το κράτησε κάπου ανάμεσα στις δηλώσεις "Εγώ την Εύα την αγαπάω" και στο κουτούπωμα της Μελίτας αλλά και τις απειλές του στο Μάνο να μείνει μακριά από την Εύα!

gelio gelio gelio


KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από LIBRA Πεμ Φεβ 04, 2010 4:14 pm

alexandra 35 έγραψε:AYTH H ΜΕΛΙΤΑ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΤΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ, ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΟΝΕΙΡΕΥΕΤΑΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΤΡΕΛΛΑΙΝΕΤΑΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΟΤΑΝ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΟΥΝ ΟΛΟΙ, ΠΑΕΙ ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙ ΟΛΑ ΣΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛ. Ο ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΟΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΛΕΙ ΑΧΝΑ ΓΙΑΤΙ Η ΕΥΑ ΖΗΤΗΣΕ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΕΝΩ ΟΤΑΝ ΕΦΤΑΣΕ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΧΑΣΤΟΥΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΤΑΞΕΙ ΕΞΩ ΜΕ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΨΟΦΟΚΡΥΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΝ ΕΠΝΙΓΕ.


Ε ΟΧΙ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΑΞΙΟΠΡΕΠΟΥΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΑΥΤΗΣ? ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΣΟΥ "Σ' ΑΓΑΠΩ" ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΑΤΕ ΠΙΑ ΝΑ ΑΓΑΠΗΘΕΙΤΕ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΘΑ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΑ ΣΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ? ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΚΛΑΙΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣ ΠΟΥ ΓΛΙΤΩΣΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΠΛΕΞΙΜΑΤΑ.

ΠΟΙΑ ΖΩΗ ΚΑΛΕ ΝΑ ΧΩΡΕΣΕΤΕ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ? ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΑΤΕ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΥ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΚΑΘΟΣΑΣΤΑΝ ΝΥΧΤΙΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΛΑΙΓΑΤΕ ΤΗ ΜΟΙΡΑ ΣΑΣ? ΠΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΑΚΡΥ ΠΟΥ ΚΥΛΟΥΣΕ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΣΚΗΝΗ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ!!!!!!!!!!!!!

ΕΠΑΙΖΕ ΤΩΡΑ Η ΜΕΛΙΤΑ? ΕΤΣΙ ΑΝΤΙΔΡΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΧΑΝΕΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ? ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΤΖΙΝΑ ΤΟΙΧΟ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΜΕΛΙΤΑΚΙ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΜΩΣ.

ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΡΑΚΙ ΤΟΥ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΚΕΙΜΗΛΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΕΤΡΕΞΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΜΟΝΟΠΕΤΡΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΦΥΛΑΞΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΕΚΕΙΝΟ............

ΕΚΕΙΝΗ ΤΟ ΔΕΧΤΗΚΕ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΗΣ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ "ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΕ?" ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΛΛΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο JIM 7 ΤΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΤΑ ΚΑΡΥΔΙΑ. ΤΕΤΟΙΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΚΡΥΑ!!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ Η ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΑΜΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΗΝ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΤΗΣ ΕΥΑΣ. ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΑΜΗΧΑΝΗ ΣΤΙΓΜΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΔΟΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΤΟΥΣ.

Η ΜΑΡΙΛΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ "ΜΕ ΑΥΤΟ ΒΓΑΖΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ."

ΠΑΝΤΩΣ Η ΕΥΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕ ΠΩΣ ΝΑΙ ΜΕΝ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑ ΝΙΩΘΕΙ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ. ΤΟΥ ΑΝΕΛΥΣΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣΕ, ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΣΚΗΝΗ ΤΟΥΣ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑΝΕ ΜΑΖΙ ΔΕΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΑ.

ΑΛΛΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΓΚΕΛΟ ΣΤΟ ΑΚΟΥΣΜΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ, ΣΤΟΜΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΑΝΟΙΞΕ ΝΑ ΠΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ. ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΕΣΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΝ ΗΡΕΜΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΝ. ΑΝΤΡΕΣ!!!!!!!!!!

Η ΑΜΑΛΙΑ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΣΕΙ ΟΛΑ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΕΚΛΑΙΓΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΕΙ. ΚΑΛΕ ΤΗ ΜΑΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ? ΑΦΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΕΝ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ Ο ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΕΚΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΗ ΜΕΣΗ? ΚΑΠΟΤΕ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΣΕΣ ΤΗΝ ΕΥΑ ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΒΑΖΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ?

ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΙ ΠΕΤΡΟΣ : respect : : respect : ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ. "ΠΕΤΡΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ΥΠΟΦΕΡΕΙ" ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΤΑ ΕΙΠΕ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΤΗΣ ΤΡΕΛΛΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΕΤΡΑΚΗ ΟΧΙ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΕΙ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ. ΔΗΛ. ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ? ΑΛΛΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ? ΕΛΕΟΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΒΡΕ ΠΕΤΡΟ ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΝΟ ΞΑΝΑΣΤΕΛΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΟΥ?ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ.

ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΕΥΑ ΔΕΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ, ΒΓΑΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΟ ΦΙΛΙΚΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ.ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΑΖΙ .ΤΩΡΑ Η ΝΟΡΑ ΤΗΣ ΕΔΩΣΕ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΑΜΟ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙ ΤΙΣ ΑΔΥΝΑΜΙΕΣ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΣΑΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ, ΞΕΡΕΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ, ΤΙ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙ ΗΡΕΜΗ.ΒΕΒΑΙΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΩΣ Η ΕΥΑ ΑΓΑΠΑ ΤΟ ΜΑΝΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΒΕΒΑΙΗ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΩ ΠΩΣ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΑΜΟ.

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΥΠΟΒΑΘΡΟ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙ ΠΕΡΑ ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΠΩΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ. ΣΥΜΠΟΝΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ.

ΛΟΥΚΑ Synelthe ΤΙ ΠΑΣ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΑΙΔΙ? ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣ ΤΙ ΒΡΕ ΧΑΖΕ ΚΑΙ ΕΣΥ? ΝΑ ΣΠΡΩΞΟΥΝ ΤΗΝ ΝΟΡΑ ΣΤΟ ΜΠΕΛΛΟ?ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ ΜΟΥ? Fskl ΠΑΡΕ ΤΑ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΚΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΙΛΑ ΣΤΗ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΒΑΡΑΕΙ ΤΟ ΝΤΕΦΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΧΟΡΕΥΕΙΣ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΧΘΕΣ, PAMPERS ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΚΑΙ ΠΙΠΙΛΑ ΓΙΑΤΙ ΣΑΝ ΜΩΡΟ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΣΑΙ. ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΑΣ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΑΠΟ ΜΥΑΛΟ Impatient

ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΑΡΑΤΡΑΒΗΞΑΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΚΟΥΡΑΖΕΙ, ΠΟΣΟ ΠΙΑ ΘΑ ΤΣΑΚΩΝΟΝΤΑΙ?

ΗΛΙΑΣ ΚΑΙ ΔΑΦΝΗ "ΑΣΕ ΜΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ, ΣΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ, ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ" ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΣΜΑ ΤΟΥ ΤΕΡΖΗ.

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΕΥΑ ΚΑΙ ΜΑΝΟΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΕΚΕΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ ΠΩΣ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟ, ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΠΗΓΕ ΑΜΕΣΩΣ ΣΤΟ ΜΟΝΟΠΕΤΡΟ.

ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΣΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΠΡΩΤΩΝ ΒΟΗΘΕΙΩΝ ΓΙΑΤΙ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΕΚΤΑΚΤΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΠΡΩΤΟΠΡΟΛΑΒΟΥΝ. ΑΛΛΑ ΛΟΥΚΑΚΟ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΘΑ ΤΟ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ, ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ.

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ Ο ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ ΣΟΥ!!! kyma
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Φεβ 04, 2010 4:19 pm

stefanos-melita έγραψε:Να τον ζητησει σε γαμο! Η ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΕΥΑ, ΠΟΥ ΛΙΓΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΠΡΙΝ ΟΛΕΣ ΑΝΕΦΕΡΑΝ ΤΟ ΠΟΣΟ ΩΡΙΜΑ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ, ΤΙΣ ΔΙΕΥΨΕΥΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΗΜΑΤΙΚΑ.

Η Εύα είχε αποφασίσει να κρατήσει μόνη της το παιδί, όταν όμως είδε την πλευρά της Μαρίλιας ήταν σαν να της μιλάει το παιδί που κυοφορεί, το είδε από μια αλλη σκοπιά το πράγμα. Μόνο η Μαρίλια θα μπορούσε να την κάνει να αλλάξει γνώμη, αυτό δεν την κάνει αναποφάσιστη, ίσα ίσα την κάνει πιο συνειδητοποιημένη!!!

stefanos-melita έγραψε:Τελικα, παλι δικιο ειχα, και δεν χαιρομαι καθολου..Μου αρεσει που δεν τον πιζει κ για τιποτα..Αλλα του βαζει το μαχαιρι στο λαιμο, γιατι ξερει ποσο υπευθυνος είναι! Αν δεν ηθελε να τον πιεσει, η κυρια, να του αφηνε το ελευθερο να της κανει αυτος προταση, εφοσον είναι κ τοσο σιγουρη για τα αισθηματα του.. Αλλα..Ας αφησω τις αλλοπροσυνες της Ευας, γιατι θα ξημερωθουμε.. cake

Ξεχνάς νομίζω ότι η Εύα εχει απορρίψει 2 φορές την πρόταση του Στέφανου! Είναι λογικό να μην τον περιμένει καθώς ποιος λογικός άνθρωπος θα έκανε τόσες φορές πρόταση στην ίδια γυναίκα? Του λέει ότι είναι έτοιμη να παντρευτουν αν και αυτός το θέλει και εκείνος τι απαντάει? Το τιποτα? Τόσο πολύ τον συγκράτησε ο έρωτάς του που ήταν έτοιμος να πει το ναι με τη μία? Και για αυτή τη συμπεριφορά κατηγορούμε την Εύα που ήταν ξεκάθαρη και όχι στον Στέφανο που άδειασε για μια ακομα φορά τη Μελίτα???

Συγνώμη αλλα δεν φταιει η Εύα που του είπε οτι θέλει να είναι μαζί, η Εύα ουδεμία υποχρέωση έχει απέναντι στη Μελίτα, ο Στέφανος έπρεπε να μιλήσει αλλα τελικά είναι φλούφλης! Και βέβαια η Εύα θα το κατανοούσε αν της έλεγε οχι, το ειπε ομως? Και βέβαια όχι, κότεψε ο κύριος! (ο Θεός να τον κάνει)
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Φεβ 04, 2010 4:20 pm

mimi έγραψε:
Εύα-Στέφανος: ξεκάθαρη αν θες εσύ , αν θες τα αισθήματα σου είναι τα ίδια του ξεκαθάρισε τι θέλει και ο άλλος ο βλάκας τίποτα δεν έχει αλλάξει τι λες ρε φίλε τι λες ναι δεν είσαι Μάνος καθόλου τι να λέμε τώρα
Αμαλία-Μελίτα : τα ίδια παντελάκη μου τα ίδια Παντελή μου
Στέφανος - Αντιγόνη: αχ Θεέ μου αυτό το η Εύα είναι το μέλλον σου παρ'το απόφαση ήταν θεικό........................και ο Στεφανούλης με ζαλίζει βαριέμαι προς θεού όχι με τον κύριο Σταύρου που υποστήριξε μέχρι τέλους τη σκηνή αλλά αυτά που έλεγε ήταν κουφά...............................
Μελίτα-Μάνος: Χα Χα Χα Χα από τη μύτη της βγήκε η συζήτηση ουυυυυυ ηλίθιος δεν είσαι Μάνο λαμόγιο είσαι αλλά με την κοπελιά από δίπλα όλοι τα παίζουν εσύ δεν θα τα παιζες
Εύα-Νόρα: σκηνάραααααα τις λατρεύω μαζί είναι θεές δεν έχω σχόλια χα χα χα μεγάλη μπουκιά φάε μεγάλη κουβέντα μην λες Ευάκι πολλές αντιδράσεις και όχι μόνο από τον Μάνο
Λουκάς-Παιδιά:χα χα χα χα χα το αγουροξυπνημένο ζευγαράκι μας τα σπάει
Δάφνη : γιατί είσαι φυσιολογικοί άνθρωποι εσείς χα χα χα
δεν του φέρεστε σωστάααα
όχι πολύ λίγο
πολύ παράλογος πάρα πολύ παράλογος
αλλάξαμε το έχουμε και ένα γραφείο και πιάσαμε
το μια Νταίζη να μαζέψω χι χι χι χι
Μελίτα-Στέφανος : παναγία μου τι ήταν αυτό το πράγμα
εμείς πως να το παλέψουμε αυτό πες μου πως
η Εύα φταίει μαρή η εσύ που πήγες με τον άλλον
ε όσο να ναι είναι και δύσκολο να βγουν οι λέξεις Fskl
αυτό το εγώ δεν θα καταστρέψω την ζωή της ήταν γελοίο πάει να βγει και από πάνω Fskl
τι ''όχι'' ήταν αυτό
Εύα Νόρα2:τέλεια σκηνή μ'άρεσε πάρα πολύ ....................................η αγαπημένη μου σκηνήη πολύ πλάκα τα κοριτσάκια μου
Μελίτα-Στέφανος : ο χριστός κι μάνα του έλεος παιδιά μουυ άμα δεν θέλειε να την παντρευτείς μην την παντρευτείς μας δουλεύεις που ζούμε στο 1900
Εύα-Νόρα : η συνέχεια της σκηνής θεική επίσης μ'αρέσουν πάρα πολύ μαζί είναι πολύ γλυκιές
Νταίζη-Λουκάς-Οδυσσέας : άι μαρή που θες να εξετάσεις και όλα τα ενδεχόμενα Fskl αχ τι χαρά ο Οδυσσέας θα πάρει το παιδί
Νόρα-Δάφνη : αχ η Δάφνη στον πλανήτη goofy xi xi xi xi xi xi xi τι γλυκιέςςςςςςςςςςς
Αμαλία-Μελίτα: όχι άλλη κλάψα δεν αντέχω άλλη κλάψα όχι άλλη το κεφάλι μου
Εύα-Στέφανος : αχ ρε Ευάκι για δες καιρό που διάλεξες ο Χάρος να σε πάρει αλλά ήταν μια πολύ γλυκιά σκηνή
παναγία μου τι ήταν αυτό το πράγμα τρόμαξα θεικό το κολιέεεεεε
Λουκάς-Νόρα: έχουμε και ένα γραφείο ...........ε τίποτα ιδιαίτερο
Αγγέλα-Εύα-Μαρίλια : η ατάκα της Μαρίλια θεικήηηηηηηη
Ρούσσος-Αμαλία: γιατί τα ποτάμια είναι ωραίαααα ναι πρέπει να τις σταθείτε αλλά είναι ανάγκη να μην το δούμε γιατί βαριέμαι
Δάφνη-Ηλίας:τίποτα..........................................
Νόρα-Μελίτα εσύ θα αποσυρθείς δεν είσαι Εύα gelio τι ατάκα ήταν αυτή θεέ μουυυ

mimi μου όπως πάντα με έκανες και γέλασα..

Τελικά η Εύα και η Νόρα σαν δίδυμο έχουν κλέψει πολλές καρδιες! Hugg

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Φεβ 04, 2010 4:22 pm

alexandra 35 έγραψε:AYTH H ΜΕΛΙΤΑ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΤΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ, ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΟΝΕΙΡΕΥΕΤΑΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΤΡΕΛΛΑΙΝΕΤΑΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΟΤΑΝ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΟΥΝ ΟΛΟΙ, ΠΑΕΙ ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙ ΟΛΑ ΣΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛ. Ο ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΟΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΛΕΙ ΑΧΝΑ ΓΙΑΤΙ Η ΕΥΑ ΖΗΤΗΣΕ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΕΝΩ ΟΤΑΝ ΕΦΤΑΣΕ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΧΑΣΤΟΥΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΤΑΞΕΙ ΕΞΩ ΜΕ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΨΟΦΟΚΡΥΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΝ ΕΠΝΙΓΕ.

Ε ΟΧΙ ΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΑΞΙΟΠΡΕΠΟΥΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΑΥΤΗΣ? ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΣΟΥ "Σ' ΑΓΑΠΩ" ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΑΤΕ ΠΙΑ ΝΑ ΑΓΑΠΗΘΕΙΤΕ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΘΑ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΑ ΣΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ? ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΚΛΑΙΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣ ΠΟΥ ΓΛΙΤΩΣΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΠΛΕΞΙΜΑΤΑ.

ΠΟΙΑ ΖΩΗ ΚΑΛΕ ΝΑ ΧΩΡΕΣΕΤΕ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ? ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΑΤΕ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΥ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΚΑΘΟΣΑΣΤΑΝ ΝΥΧΤΙΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΛΑΙΓΑΤΕ ΤΗ ΜΟΙΡΑ ΣΑΣ? ΠΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΑΚΡΥ ΠΟΥ ΚΥΛΟΥΣΕ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΣΚΗΝΗ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ!!!!!!!!!!!!!

ΕΠΑΙΖΕ ΤΩΡΑ Η ΜΕΛΙΤΑ? ΕΤΣΙ ΑΝΤΙΔΡΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΧΑΝΕΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ? ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΤΖΙΝΑ ΤΟΙΧΟ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΜΕΛΙΤΑΚΙ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΜΩΣ.

ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΡΑΚΙ ΤΟΥ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΚΕΙΜΗΛΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΕΤΡΕΞΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΜΟΝΟΠΕΤΡΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΦΥΛΑΞΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΕΚΕΙΝΟ............

ΕΚΕΙΝΗ ΤΟ ΔΕΧΤΗΚΕ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΗΣ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ "ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΕ?" ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΛΛΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο JIM 7 ΤΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΤΑ ΚΑΡΥΔΙΑ. ΤΕΤΟΙΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΚΡΥΑ!!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ Η ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΑΜΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΗΝ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΤΗΣ ΕΥΑΣ. ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΑΜΗΧΑΝΗ ΣΤΙΓΜΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΔΟΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΤΟΥΣ.

Η ΜΑΡΙΛΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ "ΜΕ ΑΥΤΟ ΒΓΑΖΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ."

ΠΑΝΤΩΣ Η ΕΥΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕ ΠΩΣ ΝΑΙ ΜΕΝ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑ ΝΙΩΘΕΙ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ. ΤΟΥ ΑΝΕΛΥΣΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣΕ, ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΣΚΗΝΗ ΤΟΥΣ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑΝΕ ΜΑΖΙ ΔΕΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΑ.

ΑΛΛΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΓΚΕΛΟ ΣΤΟ ΑΚΟΥΣΜΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ, ΣΤΟΜΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΑΝΟΙΞΕ ΝΑ ΠΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ. ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΕΣΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΝ ΗΡΕΜΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΝ. ΑΝΤΡΕΣ!!!!!!!!!!

Η ΑΜΑΛΙΑ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΣΕΙ ΟΛΑ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΕΚΛΑΙΓΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΕΙ. ΚΑΛΕ ΤΗ ΜΑΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ? ΑΦΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΕΝ ΤΡΑΒΑΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ Ο ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΕΚΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΗ ΜΕΣΗ? ΚΑΠΟΤΕ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΣΕΣ ΤΗΝ ΕΥΑ ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΒΑΖΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ?

ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΙ ΠΕΤΡΟΣ : respect : : respect : ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ. "ΠΕΤΡΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ΥΠΟΦΕΡΕΙ" ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΤΑ ΕΙΠΕ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΤΗΣ ΤΡΕΛΛΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΕΤΡΑΚΗ ΟΧΙ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΕΙ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ. ΔΗΛ. ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ? ΑΛΛΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ? ΕΛΕΟΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΒΡΕ ΠΕΤΡΟ ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΝΟ ΞΑΝΑΣΤΕΛΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΟΥ?ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ.

ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΕΥΑ ΔΕΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ, ΒΓΑΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΟ ΦΙΛΙΚΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ.ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΑΖΙ .ΤΩΡΑ Η ΝΟΡΑ ΤΗΣ ΕΔΩΣΕ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΑΜΟ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙ ΤΙΣ ΑΔΥΝΑΜΙΕΣ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΣΑΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ, ΞΕΡΕΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ, ΤΙ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙ ΗΡΕΜΗ.ΒΕΒΑΙΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΩΣ Η ΕΥΑ ΑΓΑΠΑ ΤΟ ΜΑΝΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΒΕΒΑΙΗ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΩ ΠΩΣ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΑΜΟ.

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΥΠΟΒΑΘΡΟ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙ ΠΕΡΑ ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΠΩΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ. ΣΥΜΠΟΝΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ.

ΛΟΥΚΑ Synelthe ΤΙ ΠΑΣ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΑΙΔΙ? ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣ ΤΙ ΒΡΕ ΧΑΖΕ ΚΑΙ ΕΣΥ? ΝΑ ΣΠΡΩΞΟΥΝ ΤΗΝ ΝΟΡΑ ΣΤΟ ΜΠΕΛΛΟ?ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ ΜΟΥ? Fskl ΠΑΡΕ ΤΑ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΚΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΙΛΑ ΣΤΗ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΒΑΡΑΕΙ ΤΟ ΝΤΕΦΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΧΟΡΕΥΕΙΣ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΧΘΕΣ, PAMPERS ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΚΑΙ ΠΙΠΙΛΑ ΓΙΑΤΙ ΣΑΝ ΜΩΡΟ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΣΑΙ. ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΑΣ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΑΠΟ ΜΥΑΛΟ Impatient

ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΑΡΑΤΡΑΒΗΞΑΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΚΟΥΡΑΖΕΙ, ΠΟΣΟ ΠΙΑ ΘΑ ΤΣΑΚΩΝΟΝΤΑΙ?

ΗΛΙΑΣ ΚΑΙ ΔΑΦΝΗ "ΑΣΕ ΜΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ, ΣΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ, ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ" ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΣΜΑ ΤΟΥ ΤΕΡΖΗ.

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΕΥΑ ΚΑΙ ΜΑΝΟΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΕΚΕΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙ ΠΩΣ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟ, ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΠΗΓΕ ΑΜΕΣΩΣ ΣΤΟ ΜΟΝΟΠΕΤΡΟ.

ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΣΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΠΡΩΤΩΝ ΒΟΗΘΕΙΩΝ ΓΙΑΤΙ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΕΚΤΑΚΤΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΠΡΩΤΟΠΡΟΛΑΒΟΥΝ. ΑΛΛΑ ΛΟΥΚΑΚΟ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΘΑ ΤΟ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ, ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ.

Oφείλω να ομολογήσω ότι ο τρόπος που εκφράζεσαι αλλά και η οπτική σου πολλές φορές με κάνει να διαφωνώ μαζί σου όμως σήμερα συμφωνώ απόλυτα!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Φεβ 04, 2010 4:29 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:

anastasia20 έγραψε:Εύα-στέφανος:η εύα πήρε φόρα…και εμάς μας πήρε η κατηφόρα…και εδώ ταιριάζει και το τραγουδάκι<όταν παίρνει φόρα… φόρα κατηφόρα και ο θεός ο ίδιος δεν την σταματά…>

η μελίτα αποφασίζει να μιλήσει στο μάνο και χτυπάει το τηλ…πάντως εδώ είχαν καλό timing…καλά ο στέφανος είναι μεγάλος βλάκας..<μην πεις τίποτα η εύα άλλαξε γνώμη,θέλει γάμο>ε..αφού θέλει γάμο η εύα..μην καθυστερούμε... να βρούμε παπά κουμπάρους εκκλησία και φύγαμε… wall

καλά αν ήμουν νικόλας και δάφνη θα είχα κάνει ασφαλιστικά μέτρα στο λουκά…δεν γίνεται να τους σηκώνει κάθε 3 και λίγο μέσα στα άγρια ξημερώματα και να τους πρήζει τους ανθρώπους…άντε λουκά πάρε τα κουβαδάκια σου,βασικά τα μωρουδιακά σου και σε άλλη παραλία….

Και το δικό σου τραγουδάκι πολύ γέλιο Αναστασία!

Όταν διάβασα δε το σχόλιο περί τηλεφωνήματος λύθηκα! Συμφωνώ σε αυτό!

τι να πω και εγω;;;έτσι όπως το είπε και αυτός...
έχε χάρη που μετά εμένα μουάρεσε η σκηνή με τη μελίτα αλλιώς θα άκουγε και άλλα...
αλλά θα τα ακούσει ο καρτάλης στα προσεχώς... lol!
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Πεμ Φεβ 04, 2010 4:55 pm

ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΠΑΘΟΣ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΛΥΤΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΣΕ ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΕΛΙΤΑ ΤΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΜΕ "ΣΤΡΑΤΟ - ΡΕΓΓΙΝΑ". ΕΚΕΙ ΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΑΝ ΔΗΛ? ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΓΡΑΨΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΙΔΥΜΟ.

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟ ΤΕΤΟΙΟ ΔΙΔΥΜΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΑΠΟ ΤΗ ΒΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΞΑΝΑΥΠΑΡΞΕΙ ΤΟΣΟ ΤΑΙΡΙΑΣΤΟ. Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΧΗΜΕΙΑ, Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Πεμ Φεβ 04, 2010 4:58 pm

alexandra 35 έγραψε:ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΠΑΘΟΣ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΛΥΤΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΣΕ ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΕΛΙΤΑ ΤΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΜΕ "ΣΤΡΑΤΟ - ΡΕΓΓΙΝΑ". ΕΚΕΙ ΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΑΝ ΔΗΛ? ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΓΡΑΨΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΙΔΥΜΟ.

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟ ΤΕΤΟΙΟ ΔΙΔΥΜΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΑΠΟ ΤΗ ΒΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΞΑΝΑΥΠΑΡΞΕΙ ΤΟΣΟ ΤΑΙΡΙΑΣΤΟ. Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΧΗΜΕΙΑ, Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Πραγματικά ανατρίχιασα μόνο που τους θυμήθηκα...Τι να λέμε τώρα...Γιατί δε φέρνουν τη Μαριάννα στη σειρά??
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Φεβ 04, 2010 5:01 pm

alexandra 35 έγραψε:ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΠΑΘΟΣ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΛΥΤΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΣΕ ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΕΛΙΤΑ ΤΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΜΕ "ΣΤΡΑΤΟ - ΡΕΓΓΙΝΑ". ΕΚΕΙ ΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΑΝ ΔΗΛ? ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΓΡΑΨΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΙΔΥΜΟ.

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟ ΤΕΤΟΙΟ ΔΙΔΥΜΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΑΠΟ ΤΗ ΒΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΞΑΝΑΥΠΑΡΞΕΙ ΤΟΣΟ ΤΑΙΡΙΑΣΤΟ. Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΧΗΜΕΙΑ, Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγώ βλέπω και πάθος και έρωτα και απόλυτες σκηνές μεταξύ μελίτας και στέφανου...
και τη βέρα παρακολουθούσα...και ο στράτος με τη ρεγγίνα μου άρεσαν..
αλλά γιατί θα πρέπει να γίνεται αυτή η σύγκριση μεταξύ των 2 ζευγαριών;;;δεν το καταλαβαίνω..άλλη ιστορία η μία άλλη ιστορία η άλλη...επειδή παίζει ο ίδιος ηθοποιός...
τότε ας συγκρίνουμε και τη σχέση της εύας με του στέφανου με την ιστορία του στράτου και της ρεγγίνας...ή του ανδρέα και της έλσας με του μάνου και της εύας...
νομίζω πως το να γίνεται μια τέτοια σύγκριση είναι άστοχο...και δεν οδηγεί πουθενά...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την anastasia20 στις Πεμ Φεβ 04, 2010 5:01 pm, 1 φορά
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Φεβ 04, 2010 5:01 pm

mimi_loukas+nora έγραψε:
alexandra 35 έγραψε:ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΠΑΘΟΣ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΛΥΤΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΣΕ ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΕΛΙΤΑ ΤΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΜΕ "ΣΤΡΑΤΟ - ΡΕΓΓΙΝΑ". ΕΚΕΙ ΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΑΝ ΔΗΛ? ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΓΡΑΨΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΙΔΥΜΟ.

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟ ΤΕΤΟΙΟ ΔΙΔΥΜΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΑΠΟ ΤΗ ΒΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΞΑΝΑΥΠΑΡΞΕΙ ΤΟΣΟ ΤΑΙΡΙΑΣΤΟ. Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΧΗΜΕΙΑ, Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Πραγματικά ανατρίχιασα μόνο που τους θυμήθηκα...Τι να λέμε τώρα...Γιατί δε φέρνουν τη Μαριάννα στη σειρά??


Κορίτσια ας αφήσουμε τις συγκρίσεις στην άκρη γιατί αυτοί οι δύο απλά δεν υπήρχαν.
Εγώ δεν ζητάω το απόλυτο. Ζητάω μια καλή χημεία απλά.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Πεμ Φεβ 04, 2010 5:06 pm

Clarabelle έγραψε:
mimi_loukas+nora έγραψε:
alexandra 35 έγραψε:ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΠΑΘΟΣ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΛΥΤΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΣΕ ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΕΛΙΤΑ ΤΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΜΕ "ΣΤΡΑΤΟ - ΡΕΓΓΙΝΑ". ΕΚΕΙ ΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΑΝ ΔΗΛ? ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΓΡΑΨΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΙΔΥΜΟ.

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟ ΤΕΤΟΙΟ ΔΙΔΥΜΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΑΠΟ ΤΗ ΒΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΞΑΝΑΥΠΑΡΞΕΙ ΤΟΣΟ ΤΑΙΡΙΑΣΤΟ. Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΧΗΜΕΙΑ, Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Πραγματικά ανατρίχιασα μόνο που τους θυμήθηκα...Τι να λέμε τώρα...Γιατί δε φέρνουν τη Μαριάννα στη σειρά??


Κορίτσια ας αφήσουμε τις συγκρίσεις στην άκρη γιατί αυτοί οι δύο απλά δεν υπήρχαν.
Εγώ δεν ζητάω το απόλυτο. Ζητάω μια καλή χημεία απλά.

Oύτε και την παράσταση "Κάθε χρόνο ΊΔια Μέρα" να προσθέσω. Συμφωνω μαζί σας και χαίρομαι που δεν είμαι μόνη!!! ❤
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από hionati Πεμ Φεβ 04, 2010 6:06 pm

anastasia20 έγραψε:
alexandra 35 έγραψε:ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΠΑΘΟΣ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΟΛΥΤΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΣΕ ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΕΛΙΤΑ ΤΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙ ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΜΕ "ΣΤΡΑΤΟ - ΡΕΓΓΙΝΑ". ΕΚΕΙ ΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΑΝ ΔΗΛ? ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΓΡΑΨΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΙΔΥΜΟ.

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟ ΤΕΤΟΙΟ ΔΙΔΥΜΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΑΠΟ ΤΗ ΒΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΞΑΝΑΥΠΑΡΞΕΙ ΤΟΣΟ ΤΑΙΡΙΑΣΤΟ. Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΧΗΜΕΙΑ, Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγώ βλέπω και πάθος και έρωτα και απόλυτες σκηνές μεταξύ μελίτας και στέφανου...
και τη βέρα παρακολουθούσα...και ο στράτος με τη ρεγγίνα μου άρεσαν..
αλλά γιατί θα πρέπει να γίνεται αυτή η σύγκριση μεταξύ των 2 ζευγαριών;;;δεν το καταλαβαίνω..άλλη ιστορία η μία άλλη ιστορία η άλλη...επειδή παίζει ο ίδιος ηθοποιός...
τότε ας συγκρίνουμε και τη σχέση της εύας με του στέφανου με την ιστορία του στράτου και της ρεγγίνας...ή του ανδρέα και της έλσας με του μάνου και της εύας...
νομίζω πως το να γίνεται μια τέτοια σύγκριση είναι άστοχο...και δεν οδηγεί πουθενά...

συμφωνω αναστασια μου...και διαφωνω με την αλεξανδρα...εβλεπα τη βερα στο δεξι φανατικα...το ζευγαρι στρατος-ρεγγινα ηταν ο απολυτος ερωτας,το απολυτο ζευγαρι και η χημεια τους ηταν φωτια...τους λατρεψα σα ζευγαρι και νομιζω οτι η ιστορια τους θα μεινει στην ιστορια της ελληνικης τηλεορασης...καθε τους σκηνη ηταν δυναμιτης...παρολα αυτα η σειρα τελειωσε και δεν νομιζω να στεκει οτι θα επρεπε να επαιζαν παλι μαζι καθως θα ηταν επαναληψη...ο αλεξανδρος με το ρολο του στεφ αρχισε να ξεφευγει απο αυτον του στρατου,καθως αυτο ειναι που αποζητα καθε ηθοποιος...δεν οφελει ομως να μη μας αρεσει κανενα αλλο ζευγαρι και να λεμε αφου δεν ειναι στρατος -ρεγγινα που ηταν το απολυτο ειναι για πεταμα...καλως ή κακως η σειρα εχει αυτους τους χαρακτηρες και ο καθενας εχει δικαιωμα να δειχνει την προτιμηση του...επειδη αλεξανδρα μου δε σου αρεσει το ζευγαρι στεφ-μελ,σεβαστη βεβαια η γνωμη σου, δε σημαινει ομως οτι πρεπει να συμφωνουμε ολοι μαζι σου...εμενα μου αρεσει η μελιτα και μου αρεσει και το ζευγαρι στεφ-μελ οπως επισης δεν παω την ευα με τιποτα...αλλοι παλι πανε την ευα και δε γουσταρουν τη μελιτα...δεκτο και αυτο φυσικα...οι συγκρισεις με αλλα ζευγαρια ειναι ατοπες...για μενα και το ζευγαρι ευα-μανος δεν πιανει μια μπροστα στο ελσα-αντρεας αλλα επειδη δεν βλεπω καμια ελσα στη σειρα κρινω απο τους ηρωες που βλεπω και οχι απο αυτους που ηθελα να βλεπω...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Πεμ Φεβ 04, 2010 6:17 pm

ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΩ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥΣ ΔΙΟΤΙ "ΡΕΓΓΙΝΑ - ΣΤΡΑΤΟΣ " ΕΙΧΑΝ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΡΕΙΑ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΗΣ "ΜΑΝΟΣ - ΕΥΑ " ΕΙΧΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ.

ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΗΘΟΠΟΙΩΝ. ΔΕΝ ΖΗΤΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΣΕΙΡΑ Η Κα ΤΟΥΜΑΣΑΤΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΔΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΘΑΥΜΑΖΩ ΠΟΛΥ ΣΑΝ ΗΘΟΠΟΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΤΙΜΩ ΩΣ ΑΝΘΡΩΠΟ.


Η ΜΕΛΙΤΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΙΣΤΟΡΙΑ, ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΝ. ΤΙ ΤΟΥΣ ΔΕΝΕΙ ΠΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΡΕΛΛΑΘΩ ΤΩΡΑ. ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΑ Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ. ΔΕΝ ΤΣΑΛΑΚΩΝΕΤΑΙ ΩΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΗΣ, ΤΗΝ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΤΗΣ, ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΘΟΠΟΙΟ, ΑΠΛΑ ΜΙΛΑΕΙ, ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ.

ΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΧΗΜΕΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΠΑΩ ΠΑΣΟ, ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑΞΩ ΕΓΩ ΓΝΩΜΗ, Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΒΛΕΠΕΙ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΜΑΤΙΑ. ΝΑ ΠΩ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΞΑΝΑΔΩ "ΡΕΓΓΙΝΑ - ΣΤΡΑΤΟ" ΝΑ ΔΩ ΗΘΟΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΕΙΘΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από jim7 Πεμ Φεβ 04, 2010 6:40 pm

alexandra 35 έγραψε:ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΩ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥΣ ΔΙΟΤΙ "ΡΕΓΓΙΝΑ - ΣΤΡΑΤΟΣ " ΕΙΧΑΝ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΡΕΙΑ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΗΣ "ΜΑΝΟΣ - ΕΥΑ " ΕΙΧΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ.

ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΗΘΟΠΟΙΩΝ. ΔΕΝ ΖΗΤΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΣΕΙΡΑ Η Κα ΤΟΥΜΑΣΑΤΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΔΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΘΑΥΜΑΖΩ ΠΟΛΥ ΣΑΝ ΗΘΟΠΟΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΤΙΜΩ ΩΣ ΑΝΘΡΩΠΟ.


Η ΜΕΛΙΤΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΙΣΤΟΡΙΑ, ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΝ. ΤΙ ΤΟΥΣ ΔΕΝΕΙ ΠΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΡΕΛΛΑΘΩ ΤΩΡΑ. ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΑ Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ. ΔΕΝ ΤΣΑΛΑΚΩΝΕΤΑΙ ΩΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΗΣ, ΤΗΝ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΤΗΣ, ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΘΟΠΟΙΟ, ΑΠΛΑ ΜΙΛΑΕΙ, ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ.

ΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΧΗΜΕΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΠΑΩ ΠΑΣΟ, ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑΞΩ ΕΓΩ ΓΝΩΜΗ, Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΒΛΕΠΕΙ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΜΑΤΙΑ. ΝΑ ΠΩ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΞΑΝΑΔΩ "ΡΕΓΓΙΝΑ - ΣΤΡΑΤΟ" ΝΑ ΔΩ ΗΘΟΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΕΙΘΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ.

Τι σας έπιασε τώρα με την Βέρα; Μην κάνετε συγκρίσεις γιατί απλά δεν υπάρχουν. Οι χαρακτήρες στην Βέρα εξελίσονταν εδώ ακυρώνονται ο ένας μετά τον άλλο. Συμφωνώ και εγώ μαζί σου.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 295 - Ημερομηνία 03-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Φεβ 04, 2010 6:40 pm

Εχουμε ξαναπει οτι εδω σχολιάζουμε επεισόδιο και μονο! Σας παρακαλώ μην ξεφεύγουμε!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης