Επεισόδιο 302-Ημερομηνία 12/2/2010

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 302-Ημερομηνία 12/2/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 302-Ημερομηνία 12/2/2010

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Την / Το Παρ Φεβ 05, 2010 12:53 pm

NAI OLOI RESTA DINOYN ....ΤΗ ΠΑΡΤΙΔΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΗΝ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ ΟΜΩΣ?
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 302-Ημερομηνία 12/2/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 302-Ημερομηνία 12/2/2010

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Παρ Φεβ 05, 2010 12:56 pm

Συντομα Ναταλιτσα.Συντομα.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Την / Το Παρ Φεβ 05, 2010 12:58 pm

ΜΑΚΑΡΙ ΑΛΛΑ ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΚΟΒΩ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕΕΕΕ
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Παρ Φεβ 05, 2010 12:59 pm

Μπα δεν νομιζω να το καθυστερησουν τοσο πολυ πια.Ειπαμε ολα εχουν κι ενα οριο.Ξερουν οτι αν το τραβηξουν τοσο πολυ θα χασουν το μισο απο το κοινο που τους παρακολουθει και παραπανω.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Την / Το Παρ Φεβ 05, 2010 1:03 pm

ΕΣΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΠΡΙΝ ΔΗΛΑΔΗ ΜΑΚΑΡΙ , ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΘΑΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΔΩ ΠΑΛΙ ΟΛΗ ΤΗ ΠΑΡΕΑ ΟΠΩΣ ΠΕΡΣΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΛΑΝΕ

ΜΟΝΟ ΜΗ ΔΩ ΚΟΥΛΟΥΜΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ ΣΑΝ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΑ ΠΙΤΣΟΥΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕΛΙΤΑ ΜΕ ΣΤΕΦΑΝΟ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

ΘΕΛΩ ΝΤΑΙΖΗ ΜΕ ΧΡΗΣΤΟ ΤΕΛΟΣ
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Παρ Φεβ 05, 2010 1:05 pm

Κι εγω θελω Νταιζη με Χρηστο.Μου αρεσουν πολυ μαζι.Την Καθαρα Δευτερα θα δειξει τον γαμο Στεφανου-Ευας.Τωρα για μετα δε ξερω.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Την / Το Παρ Φεβ 05, 2010 1:14 pm

ωχ αντε για χαρταετο τα νευρα μας ψηλα...φανταζομαι στο γαμο ο λουκας θα συνοδευεται απο την μελουσα βενετη
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Παρ Φεβ 05, 2010 1:16 pm

Δυστυχως μαλλον.Εκτος κι αν δεν την καλεσει ο Στεφανος λογω Χρηστου.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Την / Το Παρ Φεβ 05, 2010 1:18 pm

μπα αποκλειεται θα την φερει ο χαλβαλουκακος μαζι του δε υπαρχει μονο και μονο για να ζηλεψει το νορακι που λογικα θα ερθει ο μπελος καλεσμενος απο το στεφανο μας
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Παρ Φεβ 05, 2010 1:21 pm

Καλα θα δουμε οταν ερθει η ωρα.Παντως εγω ανυπομονω για αυτο το επεισοδιο.Θα πεσει τρελο γελιο με τον Κυριακο.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Την / Το Παρ Φεβ 05, 2010 1:26 pm

ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΡΕΛΟ ΓΕΛΙΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΝΑς ΑΚΟΜΑ ΓΑΜΟΣ ΧΙΧΙ
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από elena-7- Την / Το Παρ Φεβ 05, 2010 3:41 pm

το επεισοδιο ειναι θα ειναι ολα τα λεφτα!!λιγο ακυρο βεβαια που βρηκαν να γιορτασουν εκει που τραγουδαει το γαρυφαλλο αλλα μαλλον κατι ξερουν!
elena-7-
elena-7-
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : athina
Ασχολίες : ta mustikaaa tis edemmmmm:-pppp

Δημοσίευση από filitsa Την / Το Παρ Φεβ 05, 2010 3:48 pm

ναι οντως θα εχει πολυ γελιο!!!!!!!
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από elli Την / Το Παρ Φεβ 05, 2010 11:09 pm

Μια συγκινητική σκηνή Μελίτας-Στέφανου πριν το γάμο επιβάλλεται...όχι απαραίτητα να συναντηθούν αλλά να φανεί πόσο θέλουν να είναι μαζί..

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Παρ Φεβ 05, 2010 11:24 pm

elli έγραψε:Μια συγκινητική σκηνή Μελίτας-Στέφανου πριν το γάμο επιβάλλεται...όχι απαραίτητα να συναντηθούν αλλά να φανεί πόσο θέλουν να είναι μαζί..
παλι η μελιτα να κανει ερωτα με τον αντρα της ευας μια νυχτα πριν τον γαμο της??ακουγεται κλισε....
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Σαβ Φεβ 06, 2010 12:05 am

elli έγραψε:Μια συγκινητική σκηνή Μελίτας-Στέφανου πριν το γάμο επιβάλλεται...όχι απαραίτητα να συναντηθούν αλλά να φανεί πόσο θέλουν να είναι μαζί..

Πάλι μια συγκινητική σκηνή;
Και με το Μάνο την παραμονή του γάμου είχε μια άκρως συγκινητική στο παρκέ gelio

Επεισόδιο 302-Ημερομηνία 12/2/2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Την / Το Σαβ Φεβ 06, 2010 12:32 am

Clarabelle έγραψε:

Πάλι μια συγκινητική σκηνή;
Και με το Μάνο την παραμονή του γάμου είχε μια άκρως συγκινητική στο παρκέ gelio
Η σκηνή που περιγράφεις δεν ήταν τόσο συγκινητική όσο γεμάτη πάθος και χημεία...Δε νομίζω να μπήκε τυχαία στο the 20...!!
Αλλά θα συμφωνήσω πως δε θέλω με ΤΙΠΟΤΑ να συμβεί κάτι ανάλογο...!!!
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Σαβ Φεβ 06, 2010 12:35 am

Καλά πρώτα ήταν συγκινητική και μόλις βούλιαξε στο κλάμα ζήτησε και την αγκαλίτσα.
Αυτό που θέλω να πω είναι οτι το δις εξαμαρτείν..........

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Την / Το Σαβ Φεβ 06, 2010 1:12 am

Clarabelle έγραψε:
Καλά πρώτα ήταν συγκινητική και μόλις βούλιαξε στο κλάμα ζήτησε και την αγκαλίτσα.
Το ξέρω πως είμαστε πάρα πολύ off topic αλλά δεν μπορώ να μην απαντήσω..Ζητώ συγγνώμη εκ των προτέρων...Ναι η σκηνή ληταν όντως συγκινητική στην αρχή αλλά μην κλάψουμε κιόλας...Θα το θέσω όσο πιο κομψά μπορώ αν και νομίζω πως καταλαβαίνει κανείς τι θέλω να πω...Αγκαλιά ζήτησε δεν του κατέβασε το παντελόνι...Κάποια πράγματα ο Μανωλάκης τα έκανε...Δεν τον βίασε κιόλας...
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Σαβ Φεβ 06, 2010 1:14 am

mimi_loukas+nora έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Το ξέρω πως είμαστε πάρα πολύ off topic αλλά δεν μπορώ να μην απαντήσω..Ζητώ συγγνώμη εκ των προτέρων...Ναι η σκηνή ληταν όντως συγκινητική στην αρχή αλλά μην κλάψουμε κιόλας...Θα το θέσω όσο πιο κομψά μπορώ αν και νομίζω πως καταλαβαίνει κανείς τι θέλω να πω...Αγκαλιά ζήτησε δεν του κατέβασε το παντελόνι...Κάποια πράγματα ο Μανωλάκης τα έκανε...Δεν τον βίασε κιόλας...

Κάποια πράγματα χρειάζονται δύο για να γίνουν και σταματώ κι εγώ εδώ γιατί φύγαμε εντελως off topic

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Σαβ Φεβ 06, 2010 1:59 am

και απο το ΜΕΓΚΑ
Μια μέρα πριν το γάμο του Στέφανου και της Εύας, όλοι βρίσκονται σε πυρετό προετοιμασίας. Ο Κυριάκος βγαίνει, από τη φυλακή, με άδεια και αρχίζει τις κοινωνικές επισκέψεις στην οικογένεια του γαμπρού. Η Μελίτα αποφασίζει να παρευρεθεί στο γάμο, για να μην κινήσει περαιτέρω υποψίες. Ο Λουκάς και ο Νικόλας αποφασίζουν να συμπαρασταθούν στον Μάνο. 'Ετσι, παρέα με τον Δημήτρη, πηγαίνουν όλοι μαζί στο μαγαζί όπου τραγουδάει η Νταίζη. Στον ίδιο χώρο, όμως, βρίσκεται και η παρέα των κοριτσιών και δεν θα αργήσουν να συμβούν παρεξηγήσεις, μεταξύ τους. Η ημέρα του γάμου, τους βρίσκει όλους σε μεγάλη αναστάτωση.
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Σαβ Φεβ 06, 2010 4:22 am

Μια μέρα πριν το γάμο του Στέφανου και της Εύας, όλοι βρίσκονται σε "πυρετό" προετοιμασίας. Μέσα σε αυτό το κλίμα ο Κυριάκος που βγαίνει, με άδεια από τη φυλακή, αρχίζει τις κοινωνικές επισκέψεις στην οικογένεια του γαμπρού.

Η Αντιγόνη θα τον λατρέψει.....Κυριάκος returns χαχαχαχα

Ο Λουκάς και ο Νικόλας αποφασίζουν να συμπαρασταθούν στο Μάνο. Έτσι, παρέα με το Δημήτρη, πηγαίνουν όλοι στο μαγαζί όπου τραγουδά η Νταίζη. Στον ίδιο χώρο, όμως, βρίσκεται και η παρέα των κοριτσιών και δε θα αργήσουν να συμβούν παρεξηγήσεις μεταξύ τους..

Έχει να γίνει της Νταιζης χαχαχαχαχχα Penguin Penguin

Επεισόδιο 302-Ημερομηνία 12/2/2010 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Σαβ Φεβ 06, 2010 3:00 pm

nikidanis έγραψε:και απο το ΜΕΓΚΑ
Μια μέρα πριν το γάμο του Στέφανου και της Εύας, όλοι βρίσκονται σε πυρετό προετοιμασίας. Ο Κυριάκος βγαίνει, από τη φυλακή, με άδεια και αρχίζει τις κοινωνικές επισκέψεις στην οικογένεια του γαμπρού. Η Μελίτα αποφασίζει να παρευρεθεί στο γάμο, για να μην κινήσει περαιτέρω υποψίες. Ο Λουκάς και ο Νικόλας αποφασίζουν να συμπαρασταθούν στον Μάνο. 'Ετσι, παρέα με τον Δημήτρη, πηγαίνουν όλοι μαζί στο μαγαζί όπου τραγουδάει η Νταίζη. Στον ίδιο χώρο, όμως, βρίσκεται και η παρέα των κοριτσιών και δεν θα αργήσουν να συμβούν παρεξηγήσεις, μεταξύ τους. Η ημέρα του γάμου, τους βρίσκει όλους σε μεγάλη αναστάτωση.
μεγαλες παρεξηγησεις??οχ οχ οχ δεν μου αρεσει αυτο..θα πεσει και πιστολιδι στης νταιζης? gelio τουλαχιστον να εχει στοχο!!!!!ο δημητρης πηγε εξω χωρις τη νορα??πως εγινε αυτο??ατσα ο μιτσακος!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Δημοσίευση από verile_mistika Την / Το Σαβ Φεβ 06, 2010 8:37 pm

ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΓΛΕΝΤΙ !!Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΑΛΙ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ... Ο ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ xastouki ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΟΡΑΣ ΛΟΥΚΑ ΣΤΟ 13 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΟ ΕΧΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ !!!!
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Την / Το Κυρ Φεβ 07, 2010 1:37 am

σε μεγαλη αναστατωση? καλα ε τους βρισκω ολους στην εκκληδια απο εδω ο ενας απο εδω ο αλλος να μην μιλανε ...... gelio ε ρε γλεντια
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης