Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

+37
loukasnora
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
Καρ-Mik
stefanos-melita
DESPOINA
tinaki18
elli
verile_mistika
soso
almaresi
annaki
panda
prwto_trapezi_pista
Petrinaki
Izabella29
hionati
PrincessRachel
LIBRA
Dorina <3 Πέτρος
FieryRed
KonstantinaA
aggeliki
Penny
Pennaki.......!!
anna90
evanna
Ntinaki1
$ofi@ loukakos + nora
loukitsa
xristina79
konstantina
mimi_loukas+nora
nikidanis
filitsa
KatsaroYpotheto
anastasia20
Clarabelle
41 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap10%Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap21%Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 21% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap17%Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 17% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap27%Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 27% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap23%Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 23% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap2%Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 52
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από soso Παρ Φεβ 05, 2010 10:32 pm

To επεισόδιο ήταν χάλια.
Η Μελίτα μυξοκλαίει κλασικά και ετοιμάζεται να βαλει μπότες επίσης κλασικα.ΈΧΩ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ.Βαριέμαι και να συνεχίσω.
Ο Μάνος αρχίζει να με ψιλοπείθει..Η άκυρη ατάκα περί χειρότερου εχθρού δε με απογοητεύει (ακόμη,τουλάχιστον),θα 'ταν στα όρια του θαυματος η αλλαγή να 'ναι άμεσα ριζική,κι απο θαυματα στην Εδέμ από καιρό στερέψαμε!(γνωστό).Κρατώ ατάκα περί σεβασμου..Έχει τεράστιο δρόμο μπροστά του ακόμη!Άντε να τον περπατήσει,σούρνωντας κατά προτίμηση!
Ο Πέτρος εξαιρετικά καλή στιγμή.. Άμα το χεις,το χεις.
☀ Η Αμαλία έχει τακτ. (μια φράση/μια ιστορία)
Ο Λουκάς κι η Ευα μας θύμισαν ξανά τους λόγους για τους οποίους βλέπαμε Εδέμ(και κολλήσαμε τόσο μαζί της).Φίλοι που αγαπιούνται πραγματικά με ζωές που συναντιούνται,πλάσματα λαμπερά,τρυφερά,ιδιαίτερα μα και καθημερινά μαζί. : respect : (η ιδέα με υπότιτλους κάπου χάνει)
Η Νόρα με το Μπέλλο,απλά μας προετοίμασαν για επερχόμενο μπουζουκοσυνάντηση(τρελαίνομαι).Μου άρεσαν εξαιρετικά με το Λουκά στο στιγμιαία πιο σοβαρό τους!Επιτέλους!!!Πήξαμε στις χαριτωμενιές!Περιμένουμε κι άλλα πολλά και μεγάλα μ αυτούς τπυς δύο!Αγωνιωδώς!
Ο Στέφανος δεν ξέρει πού παν' τα τέσσερα..Πανικοβλήθηκε ο δεν είμαι Μάνος κι άρχισε να καλύπτει τα νώτα του..(ΑποφασίσαΜΕ;;;Wink wall
Αναρωτιέμαι ειλικρινά αν εισπράττει κανείς την αίσθηση του κόσμου που στηρίζει τη σειρά..ΛΙΓΗ ΙΝΤΡΙΓΚΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ?ΚΑΜΙΑ ΕΞΕΛΙΞΗ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ?ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΔΟΧΗ ΓΙΑ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ/ΔΕΝ/ΔΕΝ?????
ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΞΑΣΤΕΡΙΑ??????? maaaad
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Παρ Φεβ 05, 2010 10:33 pm

annaki έγραψε: Ευτυχώς βλέπω ότι δεν είμαι η μόνη. Μια απορία έχω μόνο: Στο Νεφελάκι φενεργκάν δίνει η ημίτρελη η μάνα του για να μπορεί να σούρνεται σα το γυμνοσάλιαγκα ανενόχλητη; Και σε κώμα να είχε πέσει το καημένο, έστω και μια φορά θα την είχε πετύχει είτε να βγάζει τα μάτια της είτε να οδύρεται για τη ζωή που δεν έζησε. Δε μπορεί να 'ναι τόσο τυχερό! Μόνο εμείς είμαστε οι γκαντέμηδες δηλαδή που τρώμε στη μάπα τον κοπερτό της Ιφιγένειας κάθε μέρα;
δεν μπορω!!!!πεθαινω!!!!!σαν τον γυμνοσαλιαγκα!!! gelio gelio gelio
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Παρ Φεβ 05, 2010 10:34 pm

ΜΕΛΙΤΑ= την λυπαμαι γιατι περναει μεγαλο λουκι... αλλα ελεος το μισο εργο ηταν για αυτην σημερα και δεν εκανε και τιποτα αλλο απο το κλαιει ! απο εδω και περα ετσι θα ειναι αρα να δειχνουν λιγοτερα πλανα γιατι πολυ κλαμα ρε παιδι μου

ΝΟΡΑ=αντι να την βλεπουμε με τον λουκα να αναστατωθουμε και εμεις λιγακι !! αντιθετως την δειχνει τετα-τετ με τον μητσουλα
wall ελεος

ΠΕΤΡΟΣ= μπραβο σου πετραν μ'αρεσει το κοπλο σου ξερει τι κανει αμαλιτσα τρεχα τωρα μου το αρρωστησες gelio

ΑΝΤΙΓΟΝΗ=πηγαινε να ραφτεις εσυ στο Παρισι και να μεινεις εκει κακουργα αμα πια !!! vomit ευα αυτο ευα το αλλο καλα λεει αγγελα επιβαλει αυτο που αυτο θελει
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 05, 2010 10:38 pm

soso έγραψε:To επεισόδιο ήταν χάλια.
Η Μελίτα μυξοκλαίει κλασικά και ετοιμάζεται να βαλει μπότες επίσης κλασικα.ΈΧΩ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ.Βαριέμαι και να συνεχίσω.
Ο Μάνος αρχίζει να με ψιλοπείθει..Η άκυρη ατάκα περί χειρότερου εχθρού δε με απογοητεύει (ακόμη,τουλάχιστον),θα 'ταν στα όρια του θαυματος η αλλαγή να 'ναι άμεσα ριζική,κι απο θαυματα στην Εδέμ από καιρό στερέψαμε!(γνωστό).Κρατώ ατάκα περί σεβασμου..Έχει τεράστιο δρόμο μπροστά του ακόμη!Άντε να τον περπατήσει,σούρνωντας κατά προτίμηση!
Ο Πέτρος εξαιρετικά καλή στιγμή.. Άμα το χεις,το χεις.
☀ Η Αμαλία έχει τακτ. (μια φράση/μια ιστορία)
Ο Λουκάς κι η Ευα μας θύμισαν ξανά τους λόγους για τους οποίους βλέπαμε Εδέμ(και κολλήσαμε τόσο μαζί της).Φίλοι που αγαπιούνται πραγματικά με ζωές που συναντιούνται,πλάσματα λαμπερά,τρυφερά,ιδιαίτερα μα και καθημερινά μαζί. : respect : (η ιδέα με υπότιτλους κάπου χάνει)
Η Νόρα με το Μπέλλο,απλά μας προετοίμασαν για επερχόμενο μπουζουκοσυνάντηση(τρελαίνομαι).Μου άρεσαν εξαιρετικά με το Λουκά στο στιγμιαία πιο σοβαρό τους!Επιτέλους!!!Πήξαμε στις χαριτωμενιές!Περιμένουμε κι άλλα πολλά και μεγάλα μ αυτούς τπυς δύο!Αγωνιωδώς!
Ο Στέφανος δεν ξέρει πού παν' τα τέσσερα..Πανικοβλήθηκε ο δεν είμαι Μάνος κι άρχισε να καλύπτει τα νώτα του..(ΑποφασίσαΜΕ;;;Wink wall
Αναρωτιέμαι ειλικρινά αν εισπράττει κανείς την αίσθηση του κόσμου που στηρίζει τη σειρά..ΛΙΓΗ ΙΝΤΡΙΓΚΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ?ΚΑΜΙΑ ΕΞΕΛΙΞΗ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ?ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΔΟΧΗ ΓΙΑ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ/ΔΕΝ/ΔΕΝ?????
ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΞΑΣΤΕΡΙΑ??????? maaaad

Eκτός από τα περι Μάνου, με καλύπτεις!

Όσο για την αίσθηση του κόσμου, προσωπική μου γνώμη, την έχουν εισπράξει και με το παραπάνω! Για μένα δεν είναι τυχαία η απουσία συμμετοχής στα σχόλια του προφίλ της κας Ακρίτα και άλλα τέτοια μικρά περιστατικά..

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από elli Παρ Φεβ 05, 2010 11:05 pm

Δεν ξέρω αν αναφερόμαστε όλοι στην ίδια σειρά, αλλά η σκηνή του Στέφανου και της Μελίτας είχε τόση ένταση που δεν μπόρεσα να συγκρατηθώ και να μην κλάψω..
Η Μελίτα είναι η γυναίκα που υποφέρει και που δείχνει ότι πονάει...δεν ξέρω για εσάς αλλά κάθε φορά που τη βλέπω συγκινούμαι..
Η σκηνή που η Μελίτα ήταν νυφούλα δίπλα στο Στέφανο πραγματικά δεν χαρακτηρίζεται..ήταν και οι δύο κουκλιά ζωγραφιστά, αλλά το πιο σημαντικό είναι ότι μαζί δείχνουν ακόμα πιο υπέροχοι...
Προσωπικά το μόνο που με ενδιαφέρει είναι πως θα εξελιχθεί η σχέση Στέφανου-Μελίτας και είμαι σίγουρη ότι η σημερινή σκηνή θα αποτελεί μια μέρα ένα αυτοτελές επεισόδιο...Στέφανος+Μελίτα Gamos Gamos Gamos και πολλά παιδάκια...

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από tinaki18 Παρ Φεβ 05, 2010 11:12 pm

καταρχην η σκηνη μελιτασ στεφανου δεν μου αρεσε και καλα ακομα δεν ειναι μανοσ :ο!!η σκηνη ευασ -με την προβα νυφικου και με την μαμα καρταλινα θεκικιαααααα τελια απλα !!!!!!!!!!!!!!!!ΕΡΙΞΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΓΕΛΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑΛΙΝΑ !Η ΕΥΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΜΕ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ!!!!!!!
tinaki18
tinaki18
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ Μ !:)
Ασχολίες : -μουσικη -βολτεσ με φιλουσ- υπολογιστη- και φυσικα να βλεπω οποτε προλαβενω μυστικα της εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Παρ Φεβ 05, 2010 11:26 pm

Άθλιο το επεισόδιο!!

Μελίτα-Στέφανος Η Μελίτα έκλαιγε!!

Μελίτα-Αμαλία Η Μελίτα έκλαιγε κ πάει κ για δουλεία! gelio

Μελίτα-Δάφνη-Νόρα Η Μελίτα χώμα!!

Μελίτα-τζαμαρία Η Μελίτα έκλαιγε!!

Μελίτα στο σπίτι αγκαλιά με το νυφικό...έκλαιγε!!

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ ΟΕΟ?
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από elli Παρ Φεβ 05, 2010 11:45 pm

Μα δε θα περιστρέφονται όλα γύρω από την παρέα της φεγγαρόπετρας..τώρα έχουμε να κάνουμε με το συμβατικό γάμο Στέφανου - Εύας και το πόσο πονάει η Μελίτα και ο Στέφανος που δεν μπορούν να είναι μαζί..μετά θα έρθει και η σειρά των άλλων..πάντως όσο με αφορά μακάρι να ήταν η σειρά αφιερωμένη σε Στέφανο και Μελίτα, αλλά τι να κάνουμε δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα...ξέρω ότι αυτό δεν θα αρέσει σε κάποιους αλλά για μένα αυτό είναι το ζευγάρι που βιώνει πραγματικά συναισθήματα,όπως ο έρωτας και ο πόνος που δεν μπορούν να είναι μαζί...

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Σαβ Φεβ 06, 2010 12:08 am

elli έγραψε:Μα δε θα περιστρέφονται όλα γύρω από την παρέα της φεγγαρόπετρας..τώρα έχουμε να κάνουμε με το συμβατικό γάμο Στέφανου - Εύας και το πόσο πονάει η Μελίτα και ο Στέφανος που δεν μπορούν να είναι μαζί..μετά θα έρθει και η σειρά των άλλων..πάντως όσο με αφορά μακάρι να ήταν η σειρά αφιερωμένη σε Στέφανο και Μελίτα, αλλά τι να κάνουμε δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα...ξέρω ότι αυτό δεν θα αρέσει σε κάποιους αλλά για μένα αυτό είναι το ζευγάρι που βιώνει πραγματικά συναισθήματα,όπως ο έρωτας και ο πόνος που δεν μπορούν να είναι μαζί...

Εκτός του ότι Στέφανος και Μελίτα ουδεμία σχέση έχουν με την Εδέμ, ο Στέφανος προστέθηκε φέτος στο καστ. Σειρά που θα έχει αυτούς τους δύο για πρωταγωνιστές είναι άλλη σειρά άσχετα αν οι θαυμαστές του ζευγαριού αυτό θέλουν. Πρωταγωνιστές (κατα το Mega, το Tv Zapping & τον κο Μπουζιώτη) είναι μια παρέα παιδιών, η παρέα της Φεγγαρόπετρας και η Εδέμ τους. Άλλο που έχουμε χάσει τη μπάλα..

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από LIBRA Σαβ Φεβ 06, 2010 12:26 am

KatsaroYpotheto έγραψε:
Εκτός του ότι Στέφανος και Μελίτα ουδεμία σχέση έχουν με την Εδέμ, ο Στέφανος προστέθηκε φέτος στο καστ. Σειρά που θα έχει αυτούς τους δύο για πρωταγωνιστές είναι άλλη σειρά άσχετα αν οι θαυμαστές του ζευγαριού αυτό θέλουν. Πρωταγωνιστές (κατα το Mega, το Tv Zapping & τον κο Μπουζιώτη) είναι μια παρέα παιδιών, η παρέα της Φεγγαρόπετρας και η Εδέμ τους. Άλλο που έχουμε χάσει τη μπάλα..



ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ!!!ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΑΤΥΧΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΗΣ ΠΗΡΕ ΤΟΝ ΡΟΛΟ ΑΛΛΗ!!
'H ZΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ' ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΑΦΟΥ Η ΜΕΛΙΤΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ ΕΥΑΣ!!!gelio gelio gelio
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Σαβ Φεβ 06, 2010 12:29 am

Σας παρακαλώ πολυ να λήξουν τα εκτός θέματος σχόλια όμως.

Ευχαριστώ
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από stefanos-melita Σαβ Φεβ 06, 2010 2:27 am

elli έγραψε:Δεν ξέρω αν αναφερόμαστε όλοι στην ίδια σειρά, αλλά η σκηνή του Στέφανου και της Μελίτας είχε τόση ένταση που δεν μπόρεσα να συγκρατηθώ και να μην κλάψω..
Η Μελίτα είναι η γυναίκα που υποφέρει και που δείχνει ότι πονάει...δεν ξέρω για εσάς αλλά κάθε φορά που τη βλέπω συγκινούμαι..
Η σκηνή που η Μελίτα ήταν νυφούλα δίπλα στο Στέφανο πραγματικά δεν χαρακτηρίζεται..ήταν και οι δύο κουκλιά ζωγραφιστά, αλλά το πιο σημαντικό είναι ότι μαζί δείχνουν ακόμα πιο υπέροχοι...
Προσωπικά το μόνο που με ενδιαφέρει είναι πως θα εξελιχθεί η σχέση Στέφανου-Μελίτας και είμαι σίγουρη ότι η σημερινή σκηνή θα αποτελεί μια μέρα ένα αυτοτελές επεισόδιο...Στέφανος+Μελίτα Gamos Gamos Gamos και πολλά παιδάκια...

ΕΛΛΗ ΜΟΥ, ΝΤΙΝΑ ΜΟΥ, ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ ΜΟΥ Κ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ, ΜΕ ΕΚΦΡΑΖΕΤΕ ΟΛΕΣ! ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΕΙΝΑΙ ΑΝΔΡΑΣ, Κ ΕΧΕΙ..ΑΝΔΡΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ! ΠΟΝΑΕΙ, ΔΑΚΡΥΖΕΙ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ(ΟΧΙ ΑΚΟΜΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ, ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΣΤΕΡΗΣΗ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ). ΠΗΡΕ ΜΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ, ΘΑ ΤΗΝ ΤΥΡΗΣΕΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΣΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ. ΟΣΟ Κ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ, ΘΑ ΤΗΝ ΤΗΡΗΣΕΙ. ΜΙΛΗΣΕ ΣΚΛΗΡΑ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΑΠΟΨΕ, ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕ, ΣΕ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΤΗ ΣΥΝΕΦΕΡΕΙ. ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗ ΔΩ ΝΑ ΛΥΓΙΖΕΙ..ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ, ΕΧΘΕΣ ΧΩΡΙΣΑΝ. ΜΕ ΑΠΟΖΗΜΕΙΩΣΕ ΜΟΝΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ Κ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΥΓΙΣΕ, Κ ΕΝΩ ΠΗΓΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ, ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΕ, ΓΥΡΙΣΕ Κ ΤΗΣ ΕΔΩΣΕ ΔΕΥΤΕΡΟ, ΠΟΛΥΥ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΟ ΦΙΛΙ..

Η ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΣΠΑΡΑΖΕ ΜΕ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ, ΜΕ ΣΥΓΚΛΟΝΗΣΕ..Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΟ ΖΕΙ!! ΜΠΡΑΒΟ ΧΡΥΣΑ!!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΤΟΥΣ ΣΑΝ ΓΑΜΠΡΟΣ Κ ΝΥΦΗ..ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ Η ΣΚΗΝΗ ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ, ΓΙΑ ΝΑ ΘΕΩΡΗΣΩ ΛΕΙΞΑΝ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ, ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ! ΕΙΝΑΙ ΦΤΑΙΑΓΜΕΝΟΙ Ο ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ, ΤΕΛΟΣ!! ΤΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ Η ΧΡΥΣΑ..ΚΟΥΚΛΑ, ΘΕΑ, ΜΕ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΠΙΑΣΜΕΝΟ..Κ ΑΥΤΟΣ, ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΛΗΣΙΑΣΕ, ΤΟ ΦΙΛΙ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ..ΤΙ ΑΓΑΠΗ, ΤΙ ΕΡΩΤΑΣ..ΑΛΗΘΙΝΟΣ, ΧΩΡΙΣ ΨΕΜΜΑΤΑ, ΜΙΣΗ, ΦΙΛΙΕΣ, Κ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΚΟΜΑΤΑ..ΕΠΕΙΤΕΛΟΥΣ, ΕΝΑ ΓΝΗΣΙΟ, ΚΑΘΑΡΟ ΑΙΣΘΗΜΑ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!

ΕΠΙΣΗΣ, ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΤΙΣ ΥΣΤΕΡΙΕΣ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ Κ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ, ΑΣ ΤΟΥΣ ΜΑΖΕΨΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ. ΑΣ ΤΟΥΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 15, ΑΛΛΑ 35, ΕΛΕΟΣ!! ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΗΡΕΜΗ, ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΑΠΑΙΤΕΙ ΚΙΟΛΑΣ, ΕΝΩ ΕΧΕΙ ΧΩΡΙΣΕΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 24 ΩΡΕΣ, ΕΝΩ Η ΙΔΙΑ, ΠΑΕΙ Κ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ, ΔΙΧΩΣ ΑΦΟΡΜΗ ΣΤΟ ΛΟΥΚΑ. ΤΟΣΗ ΥΣΤΕΡΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ ΠΛΕΟΝ..ΣΤΟ ΒΟΥΒΟ!
ΕΠΙΣΗΣ, ΒΡΙΣΚΩ ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΟ Ι ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ, ΟΤΙ ΕΝΩ ΕΧΕΙ ΚΑΤΗΓΟΡΗΘΕΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΟΤΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ, ΠΟΥ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ, ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΣΕΙ, ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΔΕΝ..ΣΤΑΘΗΚΕ ΤΙΜΙΑ, Κ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕ ΓΙΑ ΡΕΖΕΡΒΑ, ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΟΤΙ Η ΝΟΡΑ, ΚΑΝΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ.ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟΝ ΜΠΕΛΛΟ, Κ ΟΜΩΣ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΕΤΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ, ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΡΕΖΕΡΒΑ, ΟΤΑΝ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΛΟΥΚΑ.. ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΗ..ΚΑΤΑΠΤΥΣΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ. ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΙΣ ΗΘΙΚΟΛΟΓΙΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ, ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ.
ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Σαβ Φεβ 06, 2010 2:30 am

Μπορεί η Νόρα να μην θέλει το Μπέλλο όμως ούτε ελπίδες του δίνει ούτε τον έχει αφήσει να την αγγίξει παρακαλώ! Μη συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα! Η Μελίτα με τον Οδυσσέα είχε κανονικότατη σχέση!

Για να μη σχολιάσω ότι το σημερινο φιλί ήταν κέρατο κανονικό, ή μήπως πιάνετε το κεράτωμα αφού πει ο παπάς τα λόγια???
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Σαβ Φεβ 06, 2010 2:37 am

εγώ θα συμφωνήσω με τη φανή...το ότι η μελίτα είχε σχέση με τον οδυσσέα και η νόρα όχι αυτό δεν αναιρεί το ότι η νόρα εκμεταλλεύεται κατά κάποιο τρόπο το μήτσουλα...
βέβαια εγώ δεν κατηγορώ καμία..γιατί η μελίτα από τη μία έκανε σχέση που δεν πέτυχε με τον οδυσσέα κάτι που συμβαίνει σε όλους μας και από την άλλη η νόρα έχει στηριχτεί πάνω στο μπέλλο και ίσως να προχωρήσει σε σχέση...
η φανή πιστεύω ότι εννοεί ότι η μελίτα κατηγορήθηκε ότι χρησιμοποίησε τον οδυσσέα,ενώ δεν ίσχυει κάτι τέτοιο...προσπάθησε να προχωρήσει μαζί του δεν τα κατάφερε...τέλος..δεν βρίσκω εγώ κάτι μεπτό...
τώρα για το τι έστι κέρατο...είναι μεγάλη ιστορία...γιατί πολλοί υποστηρίζουν ότι κέρατο είναι ακόμα και η σκέψη και αν ισχύει αυτό τότε σε αυτό το έργο γεμίσαμε τάρανδους....
μόνο ο άι βασίλης λείπει για να σύρουμε το έλκηθρο...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Σαβ Φεβ 06, 2010 2:39 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Μπορεί η Νόρα να μην θέλει το Μπέλλο όμως ούτε ελπίδες του δίνει ούτε τον έχει αφήσει να την αγγίξει παρακαλώ! Μη συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα! Η Μελίτα με τον Οδυσσέα είχε κανονικότατη σχέση!

Για να μη σχολιάσω ότι το σημερινο φιλί ήταν κέρατο κανονικό, ή μήπως πιάνετε το κεράτωμα αφού πει ο παπάς τα λόγια???

Συμφωνώ για τη Νόρα...Και ναι ήταν κέρατο κανονικότατο!Μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας!Για μένα η Μελίτα να ρίξει όσα φιλιά γουστάρει..Η Εύα πως ******* με τον άντρα της?Ο Στεφανούκος πάλι ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΟΣ!!!!! TutTut
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Σαβ Φεβ 06, 2010 2:41 am


Tώρα γιατί συγκρίνουμε μήλα με αγγινάρες δεν ξερω.

Η Νόρα έχει αισθήματα για το Λουκά και ακριβώς γι αυτό δεν έχει επιτρέψει στο Μπέλλο να προχωρήσει και αντίθετα έχει πολλές φορές προσπαθήσει να τον αποθαρίνει. Άλλωστε ο ίδιος δέχτηκε την κατάσταση και της είπε οτι θα περιμένει γνωρίζοντας οτι μπορεί και να μην υπάρξει συνέχεια.

Η Μελίτα αντίθετα χρησιμοποίησε τον Οδυσσέα κανονικότατα για να ξεπεράσει το Μάνο, έκανε κανονική σχέση μαζί του τον έβαλε στο σπίτι της και στη ζωή του παιδιού της και όσο να πεις σφουγγάρισε και μαζί του κάτι σκάλες να μην αραχνιάσουν. Την παραμονή του γάμου του Μάνου και ενώ είχε σχέση με τον Οδυσσεα είχε ένα αποχαιρετιστήριο σεξάκι και με το Μάνο και στη συνέχεια θυμήθηκε να πει και στον Οδυσσέα συγνώμη λάθος, αφού πρώτα η μανούλα της του είχε κάνει τη ζωή δύσκολη.

Τα συμπεράσματα περί ηθικής δικά σας.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Σαβ Φεβ 06, 2010 2:42 am

anastasia20 έγραψε:εγώ θα συμφωνήσω με τη φανή...το ότι η μελίτα είχε σχέση με τον οδυσσέα και η νόρα όχι αυτό δεν αναιρεί το ότι η νόρα εκμεταλλεύεται κατά κάποιο τρόπο το μήτσουλα...
βέβαια εγώ δεν κατηγορώ καμία..γιατί η μελίτα από τη μία έκανε σχέση που δεν πέτυχε με τον οδυσσέα κάτι που συμβαίνει σε όλους μας και από την άλλη η νόρα έχει στηριχτεί πάνω στο μπέλλο και ίσως να προχωρήσει σε σχέση...
η φανή πιστεύω ότι εννοεί ότι η μελίτα κατηγορήθηκε ότι χρησιμοποίησε τον οδυσσέα,ενώ δεν ίσχυει κάτι τέτοιο...προσπάθησε να προχωρήσει μαζί του δεν τα κατάφερε...τέλος..δεν βρίσκω εγώ κάτι μεπτό...
τώρα για το τι έστι κέρατο...είναι μεγάλη ιστορία...γιατί πολλοί υποστηρίζουν ότι κέρατο είναι ακόμα και η σκέψη και αν ισχύει αυτό τότε σε αυτό το έργο γεμίσαμε τάρανδους....
μόνο ο άι βασίλης λείπει για να σύρουμε το έλκηθρο...
Η Νόρα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να κατηγορηθεί όπως και δεν μπορεί ο άμοιρος εγκέφαλος μου να επεξεργαστεί και γιατί να πρέπει να κατηγορηθεί η Μελίτα!Κανείς σας δεν έχει κάνει σχέση μετά από έναν χωρισμό χωρίς να είναι κατα-ερωτευμένος και ναι,γιατι όχι προσπαθώντας να ξεπεράσει το παρελθον και να παει μπροστα?
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Σαβ Φεβ 06, 2010 2:42 am

Η Νόρα πολυ ξεκάθαρα είπε προχτές στον Μπέλλο οτι δεν είναι σε φάση σχέσης, και οτι δεν μπορεί να τον δεί ''αλλιως''. Οσο πιο ξεκάθαρα γίνεται, εκτός εαν εγώ βλέπω άλλη σειρα. Τωρα αν αυτός συνεχίζει να θέλει να την βλέπει, οπως και της δήλωσε αφου του το ξεκαθάρισε, δεν είναι εκμετάλλευση απο πλευρά της Νόρας, αλλα θέμα του Μπέλλου.

Απο την άλλη, η Νόρα, πέρα απο οτι είναι ερωτευμένη με τον Λουκά, τον Λουκά τον ξέρει 15 χρόνια, και έχουν ζήσει τα παντα. πικρες, χαρες, πόνους.Εχουν ζήσει μια ολόκληρη ζωή μαζι. Σκότωσε τον Στέλιο για χάρη της, ήταν δίπλα του οταν τον ισωπέδωσε το Νταίζουλίνι, και τώρα που ξέρει που πάει να μπλακεί ο Λουκάς,πέρα απο το γεγονός οτι χάνει τον άνθρωπο με τον οποιο ΕΧΕΙ ΖΗΣΕΙ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΖΩΗ ΜΑΖΙ υστεριάζει..

Η Μελιτούλα γιατι υστεριάζει (και x 100 χειρότερα) ? Για 2 μήνες γνωριμίας/10 κρεβάτια κ μια νύχτα με κεριά??

Που είναι η Μελίτα, που δεν είναι Ευα και θα τον άφηνε ήσυχο? Ειναι η ίδια με την Μελίτα που τον φίλησε σήμερα στην πόρτα?

Η υστερία του 2μηνου ''απόλυτου'' έρωτα, με την υστερία της Νόρας, δεν έχουν ουδεμία σχέση..
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Σαβ Φεβ 06, 2010 2:43 am

Θα τρελαθούμε εντελώς!! Αν η Νόρα κ ο Λουκάς κανουν σαν 15 η Μελίτα κ ο ΣΤεφανος πόσο είναι 5?
Ας αποφασίσει ο άντρας ο σωστός[μη χ@@@] ποιά θέλει επίτέλους! Κ η Μελίτα ας σταματήσει της κλαψες μετά από 10 κρεβάτια κι αυτή αποφάσισε οτι δεν μπορεί να ζήσει χωρίς τον Στέφανο!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Σαβ Φεβ 06, 2010 2:43 am

Mik έγραψε:Η Νόρα πολυ ξεκάθαρα είπε προχτές στον Μπέλλο οτι δεν είναι σε φάση σχέσης, και οτι δεν μπορεί να τον δεί ''αλλιως''. Οσο πιο ξεκάθαρα γίνεται, εκτός εαν εγώ βλέπω άλλη σειρα. Τωρα αν αυτός συνεχίζει να θέλει να την βλέπει, οπως και της δήλωσε αφου του το ξεκαθάρισε, δεν είναι εκμετάλλευση απο πλευρά της Νόρας, αλλα θέμα του Μπέλλου.

Απο την άλλη, η Νόρα, πέρα απο οτι είναι ερωτευμένη με τον Λουκά, τον Λουκά τον ξέρει 15 χρόνια, και έχουν ζήσει τα παντα. πικρες, χαρες, πόνους.Εχουν ζήσει μια ολόκληρη ζωή μαζι. Σκότωσε τον Στέλιο για χάρη της, ήταν δίπλα του οταν τον ισωπέδωσε το Νταίζουλίνι, και τώρα που ξέρει που πάει να μπλακεί ο Λουκάς,πέρα απο το γεγονός οτι χάνει τον άνθρωπο με τον οποιο ΕΧΕΙ ΖΗΣΕΙ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΖΩΗ ΜΑΖΙ υστεριάζει..

Η Μελιτούλα γιατι υστεριάζει (και x 100 χειρότερα) ? Για 2 μήνες γνωριμίας/10 κρεβάτια κ μια νύχτα με κεριά??

Που είναι η Μελίτα, που δεν είναι Ευα και θα τον άφηνε ήσυχο? Ειναι η ίδια με την Μελίτα που τον φίλησε σήμερα στην πόρτα?

Η υστερία του 2μηνου ''απόλυτου'' έρωτα, με την υστερία της Νόρας, δεν έχουν ουδεμία σχέση..
Για μένα λάθος η ποσοτική σύγκριση...
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Σαβ Φεβ 06, 2010 2:45 am

δηλαδή αφαιρούμε από τους ανθρώπους το δικαιωμα να προσπαθήσουν κάτι και απλά να μην τους πετύχει;;;
λάθος της μελίτας αυτό που έκανε με το μάνο αλλά τουλάχιστον φρόντισε να ξεκαθαρίσει με τον οδυσσέα αμέσως μετά....
δεν τον κράτησε για καβάτζα για να μη μείνει μόνη...αυτό νομίζω ό,τι λέει πολλά...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από hionati Σαβ Φεβ 06, 2010 2:46 am

mimi_loukas+nora έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Μπορεί η Νόρα να μην θέλει το Μπέλλο όμως ούτε ελπίδες του δίνει ούτε τον έχει αφήσει να την αγγίξει παρακαλώ! Μη συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα! Η Μελίτα με τον Οδυσσέα είχε κανονικότατη σχέση!

Για να μη σχολιάσω ότι το σημερινο φιλί ήταν κέρατο κανονικό, ή μήπως πιάνετε το κεράτωμα αφού πει ο παπάς τα λόγια???

Συμφωνώ για τη Νόρα...Και ναι ήταν κέρατο κανονικότατο!Μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας!Για μένα η Μελίτα να ρίξει όσα φιλιά γουστάρει..Η Εύα πως ******* με τον άντρα της?Ο Στεφανούκος πάλι ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΟΣ!!!!! TutTut

συμφωνω...δε νομιζω οτι η μελιτα χρωσταει κατι στην ευα...καλα κανει και φιλιεται,ο στεφ που παει για γαμο επρεπε να κρατηθει...εγω ουτε γιατι κατηγορησαν τη μελιτα που πηγε με το μανο πριν το γαμο του με την ευα καταλαβα...ο μανος επρεπε να φερθει εντιμα στην ευα που θα γινοταν γυναικα του...η μελιτα και παλι δεν της χρωστουσε τιποτα...και η ευα δεν πηγαινε τοσα χρονια με τον αντρα της...δηλαδη η μελιτα δεν ειχε φαει κερατο...ουτε η ευα εφταιγε βεβαια αλλα ο μανος που δεν μπορουσε να φερθει σαν αντρας...
με το κατηγορησαν εννοουσα οτι η παρεα κατηγορησα τη μελιτα...οκ δεν μπορουσαν να της πουν και μπραβο...αλλα ο μανος ηταν αντρας της και η μελιτα παραδεχτηκε οτι το εκανε για αντιποινα στη σχεση ευας -μανου οσο εκεινοι ηταν παντρεμενη...η μελιτα χρωσταει στον εαυτο της να κανει πισω επειδη αυτο ειναι το σωστο...ο στεφανος την πληγωσε και αυτος ειανι ο θυτης και οι δυο γυναικες τα θυματα...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την hionati στις Σαβ Φεβ 06, 2010 3:07 am, 2 φορές συνολικά
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Σαβ Φεβ 06, 2010 2:47 am

mimi_loukas+nora έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Μπορεί η Νόρα να μην θέλει το Μπέλλο όμως ούτε ελπίδες του δίνει ούτε τον έχει αφήσει να την αγγίξει παρακαλώ! Μη συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα! Η Μελίτα με τον Οδυσσέα είχε κανονικότατη σχέση!

Για να μη σχολιάσω ότι το σημερινο φιλί ήταν κέρατο κανονικό, ή μήπως πιάνετε το κεράτωμα αφού πει ο παπάς τα λόγια???

Συμφωνώ για τη Νόρα...Και ναι ήταν κέρατο κανονικότατο!Μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας!Για μένα η Μελίτα να ρίξει όσα φιλιά γουστάρει..Η Εύα πως ******* με τον άντρα της?Ο Στεφανούκος πάλι ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΟΣ!!!!! TutTut

Ετσι μπράβο! Να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους, απόλυτος έρωτας και αηδίες! Της Μελίτας δεν της έφτασε που σκούπισε τα πατώματα με το Μάνο θέλει κι άλλη εκδίκηση από την Εύα, μην παραπονιέται όμως μετά ότι την βρίσκει μπροστά της! Ετσι ναι! Το δέχομαι! Η κακίστρω και κατίνα Μελίτα παίρνει την εκδίκησή της! Μαζί σοy mimi!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Σαβ Φεβ 06, 2010 2:48 am

hionati έγραψε:
mimi_loukas+nora έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Μπορεί η Νόρα να μην θέλει το Μπέλλο όμως ούτε ελπίδες του δίνει ούτε τον έχει αφήσει να την αγγίξει παρακαλώ! Μη συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα! Η Μελίτα με τον Οδυσσέα είχε κανονικότατη σχέση!

Για να μη σχολιάσω ότι το σημερινο φιλί ήταν κέρατο κανονικό, ή μήπως πιάνετε το κεράτωμα αφού πει ο παπάς τα λόγια???

Συμφωνώ για τη Νόρα...Και ναι ήταν κέρατο κανονικότατο!Μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας!Για μένα η Μελίτα να ρίξει όσα φιλιά γουστάρει..Η Εύα πως ******* με τον άντρα της?Ο Στεφανούκος πάλι ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΟΣ!!!!! TutTut

συμφωνω...δε νομιζω οτι η μελιτα χρωσταει κατι στην ευα...καλα κανει και φιλιεται,ο στεφ που παει για γαμο επρεπε να κρατηθει...εγω ουτε γιατι κατηγορησαν τη μελιτα που πηγε με το μανο πριν το γαμο του με την ευα καταλαβα...ο μανος επρεπε να φερθει εντιμα στην ευα που θα γινοταν γυναικα του...η μελιτα και παλι δεν της χρωστουσε τιποτα...και η ευα δεν πηγαινε τοσα χρονια με τον αντρα της...δηλαδη η μελιτα δεν ειχε φαει κερατο...ουτε η ευα εφταιγε βεβαια αλλα ο μανος που δεν μπορουσε να φερθει σαν αντρας...

ΚΑτηγορούμε τη Μελίτα αγαπητή γιατί και στις δύο περιπτώσεις η Μελίτα ήταν ενήλικη κι όχι κανένα ανηλικο να το παρασύρουν ούτε κανένα ζωο παραδομένο στις ορμόνες, ας συγκρατιόταν και εκείνη! Σήμερα ειδικά εκείνη το ξεκίνησε!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 297 - Ημερομηνία 05-02-2010

Δημοσίευση από stefanos-melita Σαβ Φεβ 06, 2010 2:52 am

anastasia20 έγραψε:εγώ θα συμφωνήσω με τη φανή...το ότι η μελίτα είχε σχέση με τον οδυσσέα και η νόρα όχι αυτό δεν αναιρεί το ότι η νόρα εκμεταλλεύεται κατά κάποιο τρόπο το μήτσουλα...
βέβαια εγώ δεν κατηγορώ καμία..γιατί η μελίτα από τη μία έκανε σχέση που δεν πέτυχε με τον οδυσσέα κάτι που συμβαίνει σε όλους μας και από την άλλη η νόρα έχει στηριχτεί πάνω στο μπέλλο και ίσως να προχωρήσει σε σχέση...
η φανή πιστεύω ότι εννοεί ότι η μελίτα κατηγορήθηκε ότι χρησιμοποίησε τον οδυσσέα,ενώ δεν ίσχυει κάτι τέτοιο...προσπάθησε να προχωρήσει μαζί του δεν τα κατάφερε...τέλος..δεν βρίσκω εγώ κάτι μεπτό...
τώρα για το τι έστι κέρατο...είναι μεγάλη ιστορία...γιατί πολλοί υποστηρίζουν ότι κέρατο είναι ακόμα και η σκέψη και αν ισχύει αυτό τότε σε αυτό το έργο γεμίσαμε τάρανδους....
μόνο ο άι βασίλης λείπει για να σύρουμε το έλκηθρο...

ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΜΕ ΕΣΑΣ, ΕΓΩ ΘΕΩΡΩ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΣΗ ΤΟΥ ΧΕΙΡΙΣΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ, ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ, ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΣ, "ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΑΝ ΘΕΣ, ΜΗΠΩΣ ΚΑΑΑΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΟΤΙ ΣΕ ΑΓΑΠΩ", Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ,ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΤΟΥ, "ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΑΛΛΟΝ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ" ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ, ΠΟΥ ΕΝΨ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΕΡΩΤΙΚΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ, ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΟ ΞΕΚΟΒΕΙ ΚΙΟΛΑΣ, ΑΛΛΑ ΤΟΝΕ ΧΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΓΙΑ ΡΕΖΕΡΒΑ/ΣΤΗΡΙΓΜΑ/ΚΟΡΟΙΔΟ, ΓΙΑ ΑΝΤΙΔΟΤΟ ΣΤΗ ΜΟΝΑΞΙΑ, Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΓΜΑ, ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΦΙΛΙ, ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ, ΤΟΥ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕ..ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΕΙ, ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΜΟΙΡΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΤΡΕΧΕΙ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ, ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΨΙΧΟΥΛΑ.

Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΕΣΤΩ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ, ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ. ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ, ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ. Η ΝΟΡΑ ΜΟΝΟ ΠΑΙΡΝΕΙ, Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΥΝΗΔΗΤΑ. ΤΕΤΟΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ..ΚΕΡΑΤΟ, ΝΑΙ, ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΦΙΛΗΣΕΙ, ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ, 1 ΜΕΡΑ ΠΕΡΑΣΕ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΗ ΣΧΕΣΗ..ΕΔΩ Η ΝΟΡΑ ΑΔΥΝΑΤΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ, ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΙ, ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΤΕ?? Η ΕΥΑ, ΕΙΧΕ ΧΡΟΝΙΑ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΜΑΝΟ, Κ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΠΛΗΣΙΑΣΕ, ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥ! ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΟΤΙ Η ΜΕΛΙΤΑ, ΜΟΛΙΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ, ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΝΙΩΘΕΙ ΠΟΘΟ Κ ΠΟΝΟ ΠΛΕΟΝ?? ΑΣ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ, ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ.
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης