Επεισόδιο 303-Ημερομηνία 15/2/2010

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303-Ημερομηνία 15/2/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 303-Ημερομηνία 15/2/2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τρι Φεβ 09, 2010 1:10 pm

Ntinaki1 έγραψε:
hionati έγραψε:
παντως η αληθεια να λεγεται τοσοσκαιρο ο μανωλακης δεν εχει κανει τπτ με καμια επι του πονηρου...

Λες μετά το 198 που έκλεισε σαν άντρας να κάνει το ντεμπούτο του στο 303 με την Εύα;Αν γίνει αυτό, κάθε παραμονή γάμου το κάνει. Η επόμενη μετά θα είναι την παραμονή του γάμου Νόρας-Λουκά!

Επ Επ έχουμε και το γάμο Λουκά - Νταίζη που εκκρεμεί! χιχι

Επεισόδιο 303-Ημερομηνία 15/2/2010 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303-Ημερομηνία 15/2/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 303-Ημερομηνία 15/2/2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Φεβ 09, 2010 1:11 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:
hionati έγραψε:
παντως η αληθεια να λεγεται τοσοσκαιρο ο μανωλακης δεν εχει κανει τπτ με καμια επι του πονηρου...

Λες μετά το 198 που έκλεισε σαν άντρας να κάνει το ντεμπούτο του στο 303 με την Εύα;Αν γίνει αυτό, κάθε παραμονή γάμου το κάνει. Η επόμενη μετά θα είναι την παραμονή του γάμου Νόρας-Λουκά!

Συμφωνώ!! Ας χαλάσει καναν γάμο της Ναίζούλας!!!

Επεισόδιο 303-Ημερομηνία 15/2/2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 303-Ημερομηνία 15/2/2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 303-Ημερομηνία 15/2/2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από evanna Την / Το Τρι Φεβ 09, 2010 1:37 pm

Τι ειναι αυτα που διαβαζω καλε μεσημεριατικα!??? Confused? Πολυ θα θελα να δω κατι λιγο πιο πικαντικο αναμεσα σε Ευα-Μανο(κανα φιλι π.χ)αλλα δεν το βλεπω!Μαλλον προς συζητηση-αποχαιρετισμο θα παει το πραγμα και εγω θα κλαιω με μαυρο δακρυ!Ανυπομονω παντως γιατι τωρα μου εχει κινησει την περιεργεια! :bounce:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Φεβ 09, 2010 1:47 pm

Mik έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:
hionati έγραψε:

Στο δικό μου το χωριό δεν το έχουμε έθιμο.
Αν όμως στο χωριό του κάνουν έτσι και το συνηθίζει ο Μανωλάκης ας κάνει το ψυχικό και την παραμονή του γάμου Λουκά Νταίζης και αναλαμβάνω εγώ να στείλω το μήνυμα.

Επεισόδιο 303-Ημερομηνία 15/2/2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Τρι Φεβ 09, 2010 1:52 pm

Δεν χρειάζεται να σφουγγαρίσει πάλι το παιδί θα βρωμίσει και το φουλαράκι του βρε...!!!
Ας πει εκεί όσα έμαθε όσο καιρό παρακολουθούσε το Χρηστάρα να τελειώνουμε..
Να μην τον βιάσουν πάλι...Υποτίθεται μια φορά τον βίασε η Μελίτα (αυτός δεν ήθελε..) τώρα η Νταίζη??Πάει πολύ..
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Φεβ 09, 2010 1:56 pm

Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:
hionati έγραψε:

Αν όμως στο χωριό του κάνουν έτσι και το συνηθίζει ο Μανωλάκης ας κάνει το ψυχικό και την παραμονή του γάμου Λουκά Νταίζης και αναλαμβάνω εγώ να στείλω το μήνυμα.

Άσε, έχουμε άλλη για τα μηνύματα... Η Αντιγονάρα, που είναι και πολυ της τεχνολογίας....

Τελικά θα έκανε καλό διδυμο με τον Κυριάκο... Ο ένας online, η άλλη sms Freak gelio gelio

Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 303-Ημερομηνία 15/2/2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Φεβ 09, 2010 1:57 pm

Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:
hionati έγραψε:

Άσε, έχουμε άλλη για τα μηνύματα... Η Αντιγονάρα, που είναι και πολυ της τεχνολογίας....

Τελικά θα έκανε καλό διδυμο με τον Κυριάκο... Ο ένας online, η άλλη sms Freak gelio gelio

Ότι πεις Βασιλική μου εγώ πάντως προσφέρθηκα.
Βέβαια αν σκεφτείς οτι ο Χρήστος είναι γιός το σωστό είναι να κάνει τη δουλειά η Αντιγόνη.

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Φεβ 09, 2010 2:01 pm

Ετσι, έτσι !!! χιχιχι !!!!
Σόρυ που σου χαλάω την χαρα αλλα εδώ του έστειλε να μην πιει γιατι οδηγάει, σε αυτό θα κολλήσουμε?????

Αν και πολύ φοβάμαι οτι εδώ θα πέσει MMS lol!

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από ΚΑΛΗ Την / Το Τρι Φεβ 09, 2010 2:43 pm

ΘΑΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ Η ΑΚΡΙΤΑ ΓΙΑΤΙ ΓΕΛΟΙΟΠΟΙΕΙ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ????ΤΟΣΗ ΤΡΕΜΟΥΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΤΕΡΑΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ,ΑΥΤΟΔΗΜΙΟΥΡΓΗΤΟΣ ΑΝΤΡΑΣ....ΕΛΕΟΣ

ΚΑΛΗ

Δημοσίευση από mimi Την / Το Τρι Φεβ 09, 2010 3:32 pm

Ntinaki1 έγραψε:Η εξαφάνιση του Μάνου και της Εύας, από το μαγαζί της Νταίζης προκαλεί αναστάτωση σε όλη την παρέα..
ΑΑΑΑΑ Εύα σου λείψανε οι μούτζες ;;;;;;;;;;;;;;;;;
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Την / Το Τρι Φεβ 09, 2010 3:44 pm

ο κακος χαμος και τελικα γινεται το Μυστηριο μπραβο ....
τωρα για την Νταιζη τι να πω την βαρεθηκα ελεος
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από T2eNnh Την / Το Τρι Φεβ 09, 2010 4:26 pm

οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι Snif Snif Snif γιατι να γινει ο γαμος ? και μαλιστα την καθαρα δευτερα? η χειροτερη καθαρα δευτερα της ζωης μου θα ειναι ... ελπιζω .. το δυαζιγιο να βγει γριγορα γιατι αλλιως δεν τον γλιτωνω τον εμετο (ειμαι και αρρωστουλα) τωρα η εξαφανιση τι ρολο βαραει δεν εχω καταλαβει ακομα ?? 🇳🇴 αλλα αποκλιω να το κανουν .....ειπαμε ξανθια ειναι το ευακι μας οχι ηλιθια ... ο μανος θα ειναι μαζι την ΜΟΝΟ οταν σταματισει να κανει βλακιες και θα ΛΙΟΝΕΙ για εκεινη .. να πεθενει .. οπως και εκεινη αχχχχχχχ θα ηθελα τοσο πολυ να το δω αυτο ... α ρε μανο μου ... αλαξε γπηγορα σε παρακαλω το χανουμε το ευακι μας...
T2eNnh
T2eNnh
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : opou na nai arkei na vlepw mustika

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Τρι Φεβ 09, 2010 6:06 pm

Ntinaki1 έγραψε:Ο Λουκάς έχει να αντιμετωπίσει τις ζήλιες της Νταίζης και τη γκρίνια της Νόρας.
η νταιζη καλα θα κανει να :silent: :silent: !!!!!εδω εχουμε ενα σκοπο κυρα μου!!!!ζηλευεις κιολας....νορακι μου κανε ντου και σηκω να χορεψεις κανενα τσιφτετελακι με τον δημητρακη να σκασει ο λουκακος!!να αναψουν τα αιματα!! runaround
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Τρι Φεβ 09, 2010 6:47 pm

Ntinaki1 έγραψε:Η εξαφάνιση του Μάνου και της Εύας, από το μαγαζί της Νταίζης προκαλεί αναστάτωση σε όλη την παρέα. Ο Λουκάς έχει να αντιμετωπίσει τις ζήλιες της Νταίζης και τη γκρίνια της Νόρας. Ο Μάνος αρνείται να δεχτεί την πραγματικότητα και ο Ηλίας προσπαθεί να τον συνετίσει και να τον αποτρέψει από το να κάνει καμία τρέλα. Και η Μελίτα, όμως, από τη μεριά της, δεν μπορεί να πιστέψει ότι χάνει τον Στέφανο. Η μητέρα της προσπαθεί να την πείσει να πάει στο γάμο, για να μην κινήσει υποψίες. 'Ολη η παρέα μαζεύεται στην εκκλησία, για το μυστήριο. Ο γάμος της Εύας και του Στέφανου είναι πλέον γεγονός. Μετά την τελετή, η παρέα μαζεύεται στο σπίτι του Στέφανου για να το γιορτάσουν.

που είναι η εύα με το μάνο οεο;;;;
επιτέλους γίνεται ο γάμος...άντε να πάμε παρακάτω...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Πεμ Φεβ 11, 2010 3:27 pm

anastasia20 έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:Η εξαφάνιση του Μάνου και της Εύας, από το μαγαζί της Νταίζης προκαλεί αναστάτωση σε όλη την παρέα. Ο Λουκάς έχει να αντιμετωπίσει τις ζήλιες της Νταίζης και τη γκρίνια της Νόρας. Ο Μάνος αρνείται να δεχτεί την πραγματικότητα και ο Ηλίας προσπαθεί να τον συνετίσει και να τον αποτρέψει από το να κάνει καμία τρέλα. Και η Μελίτα, όμως, από τη μεριά της, δεν μπορεί να πιστέψει ότι χάνει τον Στέφανο. Η μητέρα της προσπαθεί να την πείσει να πάει στο γάμο, για να μην κινήσει υποψίες. 'Ολη η παρέα μαζεύεται στην εκκλησία, για το μυστήριο. Ο γάμος της Εύας και του Στέφανου είναι πλέον γεγονός. Μετά την τελετή, η παρέα μαζεύεται στο σπίτι του Στέφανου για να το γιορτάσουν.

που είναι η εύα με το μάνο οεο;;;;
επιτέλους γίνεται ο γάμος...άντε να πάμε παρακάτω...

τώρα που έμαθα που θα είναι η εύα-στην παραλία να ανταλάσσει γλωσσόφιλα με το μάνο-μου αρέσει που εκείνη με το μάνο τελείωσαν...και μην κατηγορούμε μόνο τη μελίτα... για τα μηνύματα ή για το φιλί....εκείνη τουλάχιστον δεν παντρεύεται...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Φεβ 11, 2010 3:31 pm

Ε καλά η Μελίτα αποχαιρετούσε ολόκληρη νύχτα το γαμπρό μετά από πέντε κρεβάτια ας μην τρελαθούμε.
Χαίρομαι που θα έχουμε μια σκηνή επίλογο για Εύα και Μάνο. Αυτή η σχέση κράτησε χρόνια και έκλεισε πολύ αγάπη και πολύ πόνο μέσα της θα ήταν άδικο να μην υπάρχει μαι σκηνή μ αυτούς τους δύο. Άλλωστε και το πιστεύω αυτό αν ξαναβρεθούν δεν θα είναι πια η ίδια σχέση.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από ρενια Την / Το Κυρ Φεβ 14, 2010 10:46 pm

Καλα αυτη η Μελιτα σε καθε γαμο της Ευας κανει μπατσελορ παρτυ στον γαμπρο???? δεν την αντεχω ,δεν την μπορω ,δεν θελω να την δω να κλαιει κουραστικα λεμεε. εγω αν ημουν στην θεση της θα πηγαινα στον γαμο κουκλα και θα επερνα και ενα φιλο μου μαζι για να δω τα μουτρα του μαμακια που απο την μια στιγμη στην αλλη αλλαζει γνωμη, αυτο δεν ειναι καρδια αλλα σταση λεωφορειου cake
Και οχι δεν θελω να δω την φαση με την ανθοδεσμη αρνουμαι οτι το Νορακι μας θα πεσει στο επιπεδο της Νταιζης.

ρενια

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Δευ Φεβ 15, 2010 2:31 am

ρενια έγραψε:Καλα αυτη η Μελιτα σε καθε γαμο της Ευας κανει μπατσελορ παρτυ στον γαμπρο???? δεν την αντεχω ,δεν την μπορω ,δεν θελω να την δω να κλαιει κουραστικα λεμεε. εγω αν ημουν στην θεση της θα πηγαινα στον γαμο κουκλα και θα επερνα και ενα φιλο μου μαζι για να δω τα μουτρα του μαμακια που απο την μια στιγμη στην αλλη αλλαζει γνωμη, αυτο δεν ειναι καρδια αλλα σταση λεωφορειου cake
Και οχι δεν θελω να δω την φαση με την ανθοδεσμη αρνουμαι οτι το Νορακι μας θα πεσει στο επιπεδο της Νταιζης.
Συμφωνώ απόλυτα σε όλα...!!!
prive bachelor ή τελευταίο σφουγγάρισμα...Πες το όπως θέλεις...Έχει καθιερώσει το έθιμο...!!
Όντως το Νοράκι έπεσε πολύ χαμηλά τελευταία...Και θα πέσει ακόμα πιο χαμηλά για μια ανθοδέσμη, η οποία ανθοδέσμη βέβαια συμβολίζει το "ποια θα πάρει το Λουκά"...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης