Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

+26
elli
nana
KatsaroYpotheto
nat
almaresi
annaki
soso
KonstantinaA
loukasnora
FieryRed
DESPOINA
jim7
Alexitsa
marializ25
anna90
Ntinaki1
sarita
Izabella29
evanna
hionati
loukitsa
prwto_trapezi_pista
anastasia20
filitsa
Ntinaki Agapaei Petraki
Clarabelle
30 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Vote_lcap0%Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Vote_lcap25%Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Vote_rcap 25% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Vote_lcap35%Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Vote_rcap 35% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Vote_lcap22%Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Vote_rcap 22% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Vote_lcap8%Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Vote_lcap10%Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 51
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Empty Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Φεβ 09, 2010 5:35 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Τρι Φεβ 09, 2010 7:59 pm

πωπω ο λουκας καπνους εβγαζε
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από filitsa Τρι Φεβ 09, 2010 8:01 pm

αχ μια αγκαλιτσα της νορας στον λουκα τι γλυκο!!!!!!! Love!
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Φεβ 09, 2010 8:02 pm

Μάνος-λουκάς:ωραια η σκηνή…μάνο ξύπνα..ο λουκάς σου πέταξε την αλήθεια μέσα στη μούρη και εσύ στον κόσμο σου….πρέπει να το έχει το σόι το να ζει στον δικό του κόσμο…πάντως ο μάνος δεν θέλει ούτε για αστείο να ακούει ότι η μελίτα μπορεί να τα έχει με το στέφανο…περιμένω να δω την αντίδραση του όταν μάθει την αλήθεια…

Στέφανος-εύα:στέφανε…. Fskl..γιατί δε μιλάς αγόρι μου;;;ΓΙΑΤΙ;;;αφού σε ρωτάει και σου λέει ότι είναι λογικό να υπάρχει κάποια άλλη στη ζωή σου αφού χωρίσατε;;;γιατί μούγγα στη στρούγγα;;;και σε εσάς η βουβαμάρα οικογενειακή είναι;;;

Νόρα-μήτσουλας:αυτός ο δημήτρης αποτελεί συλλεκτικό είδος…του λέει η νόρα ότι είναι ερωτευμένη με άλλον και αυτός επιμένει…διεκδικεί…αυτός είναι άνδρας….όχι σαν τους βουτυρομπεμπέδες τους άλλους…αλλά ας σταματήσει τα πριγκιπέσσα μου…δεν τα μπορώ…κάτι με πιάνει…

Στέφανος-μελίτα:τι ρωτάς τη μελίτα αν θέλει να πείτε στην εύα για τη σχέση σας;;;αν ήθελες κύριος να το έλεγες εσύ από μόνος σου…πετάμε το μπαλάκι;;;μπράβο μελίτα…έτσι…και κανονικά έπρεπε να του φέρεις ότι έπιπλο έβρισκες στο κεφάλι…αλλά δεν πειράζει θα έρθει και αυτή η ώρα…στο τέλος δεν ξέρω αν είναι η ιδέα μου αλλά η μελίτα τον κοίταζε κάπως το στέφανο;;;σαν να της γύρισε το μάτι…σαν να ήθελε να τον βρίσει…κάτι τέτοιο μου φάνηκε…

Νόρα-λουκάς:καλά ο λουκάς μεγάλος ψάρακλας…αχαχαχα…
Μάνος-στέφανος:ο στέφανος τι δικαιολογία βρήκε…που το σκέφτηκε;;;αλλά επιμένω…ΜΑΝΟ ΧΤΥΠΑ ΤΟΝ…

Μελίτα-νόρα:πολύ πετυχιμένο το τραγούδι που βρήκε η νόρα…ταιριάζει και στις 2 γάντι…

Αμαλία-μάνος:αυτοί οι 2 μου αρέσουν πολύ μαζί…έχουν πολύ γέλιο…πάντως ο μάνος πήρε σβάρνα και ξεκίνησε τις ανακρίσεις…έκανε μετά και μία βόλτα από τον πέτρο…αλλά όλοι κρατούν το μυστικό επτασφράγιστο…δεν τους παίρνεις λέξη…

Εύα-στέφανος:καλά ρε παιδιά πάνε για γάμο και ούτε ένα φιλί δεν έχουν ανταλλάξει…ακόμα στο μάγουλο φιλιούνται…κατά τα άλλα θέλουν να κάνουν και 5 παιδιά…πώς με τον κρίνο;;;

Μήτσουλας-λουκάς:άλλα ντι άλλων κατάλαβε ο μήτσουλας..τα μετέφερε και στο βλήμα του λούκα και αυτός τα πίστεψε όλα…πάει και στο νικόλα και λέει το πόνο του για τη σιγανοπαπαδιά…αχαχαχα….ο νικόλας τον δουλεύει κανονικότατα<λές να είναι ο οδυσσέας;;;> gelio και ο άλλος αμάσητα τα καταπίνει όλα…τον έχει χαζέψει ο έρως…

Νταίζη-άρης:αν και ήταν το γαρύφαλλο μέσα μου άρεσε…ήταν πολύ γλυκεία σκηνή…

Εύα-δάφνη:ψίλοι στα αυτιά μου μπήκανε βρε πωπω…καλά η εύα αμφιβάλλει ακόμα αν την παντρεύεται για το παιδί;;;δηλαδή ανεξαρτήτως από το ότι όταν τον ρωτάει ο άλλος κλείνει το στόμα του και δε βγάζει λέξη αλλά δεν το βλέπει ότι ο στέφανος δεν…ούτε ένα φιλί δεν έχουν ανταλλάξει…

Στέφανος-λουκάς:ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΛΑ..ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΛΟΥΚΑ…ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΧΤΥΠΗΣΩΩΩ….από τη μία…<την εύα την αγαπάω..αυτό το γάμο τον θέλω με την καρδιά μου>και από την άλλη <με τη μελίτα πρέπει να το πάρουμε απόφαση>…ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΞΗΣ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ...ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ;;;ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙ;;;ΤΡΑΒΗΞΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΑΧΩΡΙΣΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΗ ΜΕΣΑ ΤΟΥ…ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΤΡΑΒΗΞΩ ΕΝΑ.. xastouki

Μελίτα-πέτρος-αμαλία:ΣΗΜΕΡΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΠΙΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΙΚΗ…ΕΤΣΙ ΜΕΛΙΤΑ..ΠΑΡΑΤΑ ΤΟΝ…ΑΣ’ΤΟΝ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΗΝ ΚΟΥΛΟΥΡΑ…ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ…η αμαλία στο τέλος ΘΕΑ….

Αναχώρηση άρη:αχ…τον λυπήθηκα το λουκά…ο καημένος μένει πίσω μόνος του με τη νταίζη..σκέτος εφιάλτης…

Μελίτα-μάνος:και τελευταία στάση στην προεκλογική εκστρατεία η μελίτα..

ΣΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ:ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΔΑΦΝΗ-ΝΙΚΟΛΑ…ΦΩΤΙΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΝΑΨΕΙ Η ΝΟΡΑ…Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΜΕΙΝE SPEECHLESS….
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από prwto_trapezi_pista Τρι Φεβ 09, 2010 8:03 pm

Κατω του μετριου οπως και τα περισσοτερα τον τελευταιο καιρο!Τιποτα,μια απ τα ιδια και παλι!Τα ιδια Παντελακη μου τα ιδια Παντελη μου!Το επομενο καλο επεισοδιο θα ειναι οταν μαθευτει η σχεση Στεφανου-Μελιτας!Μεχρι τοτε.....ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!!
prwto_trapezi_pista
prwto_trapezi_pista
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Τρι Φεβ 09, 2010 8:05 pm

μια χαρα ηταν καθολου βαρετο η ωραιοτερη σκηνη σημερα ηταν η αγκαλια νορας-λουκα πολυ ρομαντικο αχχχχ
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Φεβ 09, 2010 8:05 pm

Λοιπόν ο Καρτάλης όταν τον ρωτα η Ευα αν υπάρχει άλλη να το λήξουν κάνει την πάπια και στη Μελίτα λέει αν θέλει και η ίδια να αποκαλύψουν τη σχέση τους? gelio Βαρέθηκα :Banned: Μάνος άλλος Σερλοκ Χολμς cake Ο Λουκάκος βγάζει καπνους με τον υποτιθέμενο <<έρωτα>> της Νόρας gelio Η σκηνη αποχαιρετισμού του Λουκά και του Άρη Snif Και η οχια λέει θα μετακομίσει στου Λουκά... vomit δεν βλέπω την επιλογη εμετικό και σκέφτομαι να μην ψηφίσω σήμερα....μου άρεσε επίσης η σκηνή που διάλεγαν μπομπονιέρες αλλα και η συζητηση Νόρας-Μπέλλου ξεκάθαρη και δίκαιη κατα τη γνωμη μου!Επίσης πολύ γλυκια η σκηνη αγκάλια στο γραφείο Νόρας-Λουκά
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Τρι Φεβ 09, 2010 8:08 pm

η σκηνη με την αγκαλια νορας-λουκα πιστευω οτι ηταν η καλυτερη κατα την γνωμη μου σκηνη του σημερινου επεισοδιου
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από hionati Τρι Φεβ 09, 2010 8:15 pm

anastasia20 έγραψε:Μάνος-λουκάς:ωραια η σκηνή…μάνο ξύπνα..ο λουκάς σου πέταξε την αλήθεια μέσα στη μούρη και εσύ στον κόσμο σου….πρέπει να το έχει το σόι το να ζει στον δικό του κόσμο…πάντως ο μάνος δεν θέλει ούτε για αστείο να ακούει ότι η μελίτα μπορεί να τα έχει με το στέφανο…περιμένω να δω την αντίδραση του όταν μάθει την αλήθεια…

Στέφανος-εύα:στέφανε…. Fskl..γιατί δε μιλάς αγόρι μου;;;ΓΙΑΤΙ;;;αφού σε ρωτάει και σου λέει ότι είναι λογικό να υπάρχει κάποια άλλη στη ζωή σου αφού χωρίσατε;;;γιατί μούγγα στη στρούγγα;;;και σε εσάς η βουβαμάρα οικογενειακή είναι;;;

Νόρα-μήτσουλας:αυτός ο δημήτρης αποτελεί συλλεκτικό είδος…του λέει η νόρα ότι είναι ερωτευμένη με άλλον και αυτός επιμένει…διεκδικεί…αυτός είναι άνδρας….όχι σαν τους βουτυρομπεμπέδες τους άλλους…αλλά ας σταματήσει τα πριγκιπέσσα μου…δεν τα μπορώ…κάτι με πιάνει…

Στέφανος-μελίτα:τι ρωτάς τη μελίτα αν θέλει να πείτε στην εύα για τη σχέση σας;;;αν ήθελες κύριος να το έλεγες εσύ από μόνος σου…πετάμε το μπαλάκι;;;μπράβο μελίτα…έτσι…και κανονικά έπρεπε να του φέρεις ότι έπιπλο έβρισκες στο κεφάλι…αλλά δεν πειράζει θα έρθει και αυτή η ώρα…στο τέλος δεν ξέρω αν είναι η ιδέα μου αλλά η μελίτα τον κοίταζε κάπως το στέφανο;;;σαν να της γύρισε το μάτι…σαν να ήθελε να τον βρίσει…κάτι τέτοιο μου φάνηκε…

Νόρα-λουκάς:καλά ο λουκάς μεγάλος ψάρακλας…αχαχαχα…
Μάνος-στέφανος:ο στέφανος τι δικαιολογία βρήκε…που το σκέφτηκε;;;αλλά επιμένω…ΜΑΝΟ ΧΤΥΠΑ ΤΟΝ…

Μελίτα-νόρα:πολύ πετυχιμένο το τραγούδι που βρήκε η νόρα…ταιριάζει και στις 2 γάντι…

Αμαλία-μάνος:αυτοί οι 2 μου αρέσουν πολύ μαζί…έχουν πολύ γέλιο…πάντως ο μάνος πήρε σβάρνα και ξεκίνησε τις ανακρίσεις…έκανε μετά και μία βόλτα από τον πέτρο…αλλά όλοι κρατούν το μυστικό επτασφράγιστο…δεν τους παίρνεις λέξη…

Εύα-στέφανος:καλά ρε παιδιά πάνε για γάμο και ούτε ένα φιλί δεν έχουν ανταλλάξει…ακόμα στο μάγουλο φιλιούνται…κατά τα άλλα θέλουν να κάνουν και 5 παιδιά…πώς με τον κρίνο;;;

Μήτσουλας-λουκάς:άλλα ντι άλλων κατάλαβε ο μήτσουλας..τα μετέφερε και στο βλήμα του λούκα και αυτός τα πίστεψε όλα…πάει και στο νικόλα και λέει το πόνο του για τη σιγανοπαπαδιά…αχαχαχα….ο νικόλας τον δουλεύει κανονικότατα<λές να είναι ο οδυσσέας;;;> gelio και ο άλλος αμάσητα τα καταπίνει όλα…τον έχει χαζέψει ο έρως…

Νταίζη-άρης:αν και ήταν το γαρύφαλλο μέσα μου άρεσε…ήταν πολύ γλυκεία σκηνή…

Εύα-δάφνη:ψίλοι στα αυτιά μου μπήκανε βρε πωπω…καλά η εύα αμφιβάλλει ακόμα αν την παντρεύεται για το παιδί;;;δηλαδή ανεξαρτήτως από το ότι όταν τον ρωτάει ο άλλος κλείνει το στόμα του και δε βγάζει λέξη αλλά δεν το βλέπει ότι ο στέφανος δεν…ούτε ένα φιλί δεν έχουν ανταλλάξει…

Στέφανος-λουκάς:ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΛΑ..ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΛΟΥΚΑ…ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΧΤΥΠΗΣΩΩΩ….από τη μία…<την εύα την αγαπάω..αυτό το γάμο τον θέλω με την καρδιά μου>και από την άλλη <με τη μελίτα πρέπει να το πάρουμε απόφαση>…ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΞΗΣ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ...ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ;;;ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙ;;;ΤΡΑΒΗΞΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΑΧΩΡΙΣΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΗ ΜΕΣΑ ΤΟΥ…ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΤΡΑΒΗΞΩ ΕΝΑ.. xastouki

Μελίτα-πέτρος-αμαλία:ΣΗΜΕΡΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΠΙΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΙΚΗ…ΕΤΣΙ ΜΕΛΙΤΑ..ΠΑΡΑΤΑ ΤΟΝ…ΑΣ’ΤΟΝ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΗΝ ΚΟΥΛΟΥΡΑ…ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ…η αμαλία στο τέλος ΘΕΑ….

Αναχώρηση άρη:αχ…τον λυπήθηκα το λουκά…ο καημένος μένει πίσω μόνος του με τη νταίζη..σκέτος εφιάλτης…

Μελίτα-μάνος:και τελευταία στάση στην προεκλογική εκστρατεία η μελίτα..

ΣΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ:ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΔΑΦΝΗ-ΝΙΚΟΛΑ…ΦΩΤΙΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΝΑΨΕΙ Η ΝΟΡΑ…Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΜΕΙΝE SPEECHLESS….

συμφωνω σε ολα...100% αναστασια μονο να συμπληρωσω οτι ο στεφ ειπε στο λουκα οτι αυτο το γαμο το θελει με την καρδια του αλλα και γιατι θελει το παιδι του να εχει πατερα...
παντως μου κανει εντυπωση αυτο με το φιλι...και για τα προσχηματα και μονο ενα πεταχτο φιλακι επιβαλλεται...μου κανει εντυπωση που αυτο δε θορυβει καθολου την ευα...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από evanna Τρι Φεβ 09, 2010 8:24 pm

Πολυ ωραιο σημερα το επεισοδιο!
Μανος γενικως....απο τη στιγμη που ψυλλιαστηκε αυτος οτι κατι συμβαινει δεν προκειται να του αλλαξει γνωμη κανενας οτι και να του πει!Καλη η σκηνη με το Λουκα,τελεια με την Αμαλια!Μανος και Αμαλια κανουν φοβερο διδυμο και εχουν μοναδικους διαλογους! : respect :

Στεφανος γενικως...για αλλη μια φορα η Ευα του εδωσε την πασα να μιλησει αλλα εκεινος οχι μονο το μουγγωσε αλλα κανονιζε να παει και βερες την επομενη μερα!Τελειως γελοιος ο τυπος! Fskl
Παντως με μπερδεψε σημερα πολυ η σταση του δηλαδη φαινεται να περναει σουπερ με την Ευα,μετα παει στη Μελιτα της τα χωνει κανονικοτατα για τα μηνυματα και την αδειαζει ξανα αλλα πεταει και ενα''ουτε για μενα ειναι ευκολο,σε σενα με τραβαει η καρδια μου''και την επομενη μερα λεει στο Λουκα οτι την Ευα τη παντρευεται με την καρδια του και οχι αναγκαστικα και οτι με τη Μελιτα τελειωσαν και καλα θα κανει να το καταλαβει και εκεινη!
Εμενα δεν με πειθει αυτος ο ανθρωπος για τρελα ερωτευμενος με τη Μελιτα...κατι δεν μου κολλαει! Rolling Eyes

Νορα-Μητσουλας...πολυ ειλικρινης η Νορα και μπραβο της!Μπορει να τον αδειασε αλλα του μιλησε στα ισα!Ο Δημητρης παλι για αλλη μια φορα δηλωσε σε ολους τους τονους οτι ειναι εκει και περιμενει αλλα κυριως επιμενει!Αν και το αξιζει δεν νομιζω να καταφερει πολλα!


Λουκας γενικως...ποσο χαλβας ειναι αυτος ο ανθρωπος,ΠΟΣΟ????Τι ποτα δεν καταλαβαινει πια!Ακου τα'χει με παντρεμενο!Ελεος Λουκα Synelthe Παντως οι σκηνες του με τη Νορα υπεροχες!Ειδικα η δευτερη στο γραφει που η Νορα το δουλευε κανονικοτατα ηταν ολα τα λεφτα!

Μελιτα γενικως...ως συνηθως δεν τη μπορω!Και πραγματικα ας αποφασισει επιτελους τι θελει να καταλαβουμε και εμεις!Απο τη μια λεει στο Στεφανο να μην πει τιποτα στην Ευα γιατι δεν θελει και απο την αλλη οτι δεν τη μπορει αλλο αυτη την κατασταση επειδη δεν αντεχει μακρια του!Νισαφι πια κοπελα μου!

Ευα γενικως....ξανθια,ξανθια αλλα ολο και κατι υποψιαστηκε και αυτη!Βεβαια που να φανταστει και εκεινη και η Δαφνη τι ακριβως συμβαινει!!!Κεραμιδα θα της ερθει της κοπελας και ειναι λογικο!Η σκηνη με τις βερες και τις μπομπονιερες απλα Sleep

Μανος-Στεφανος....κορυφαια σκηνη οπως συμβαινει παντα με αυτους τους δυο!Σποντα στη σποντα και διαλογος μες στην ειρωνια!!!!Κουκλοι και οι δυο! : respect :

Αποχαιρετισμος....μου αρεσε αυτη η σκηνη!Ο Πετρακης πολυ εκφραστικος!Μη με τουρτωσετε αλλα σε καποια φαση λυπηθηκα και την Νταιζη αλλα μετα επανηλθα στα εχθρικα αισθηματα που τρεφω γι'αυτην! :twisted:

Αυτα απο εμενα και εις αλλα με υγεια που λεει και η Τζινα και το ειπε και ο Λουκας σημερα! :D


Έχει επεξεργασθεί από τον/την evanna στις Τρι Φεβ 09, 2010 8:25 pm, 1 φορά
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Φεβ 09, 2010 8:24 pm

Λοιπόν...δεν υπάρχουν πολλά να σχολιάσω για το συγκεκριμένο επεισόδιο,κάποιες απλές και μικρές παρατηρησούλες μόνο :
1)Ο Λουκάς είναι ντιπ για ντιπ χαζός?!!?!!?!?Αναρωτιέται στ'αλήθεια ποιόν αγαπάει η Νόρα?Και ένας τυφλός θα μπορούσε να καταλάβει ότι τρελαίνεται για τον ίδιο και εκείνος έχει και αμφιβολίες παναθεμά τον!!! -_-
2)Επίσης εμένα μου φάνηκε πειστικότατος ο Λουκάς στην συνομιλία του με τον Μάνο,τώρα γιατί δεν πείθεται ο Μάνος ένας θεός το ξέρει...Είπαμε πως είναι έξυπνος ο Μάνος,αλλά αυτό είναι μαντική ικανότητα και όχι απλή ευστροφία!!!
3)Καλά ο Στέφανος δεν αξίζει ούτε να αναφερθώ!!Η συμπεριφορά του και απέναντι στην Εύα και απέναντι στην Μελίτα είναι επιεικώς απαράδεκτη!Στην μεν Εύα δεν λέει πως υπάρχει τρίτο πρόσωπο και αυτό θα ήταν θεμιτό αν η ίδια δεν του είχε πει ευθαίως πως θέλει να ξέρει αν τους μήνες που ήταν χώρια υπήρξε κάποια άλλη.Από την στιγμή που του το ζητάει θα έπρεπε να της το πει,αφού στο κάτω κάτω δεν έκανε και τίποτα παράνομο,ελεύθερος άνθρωπος ήταν.Το γεγονός πως το κρύβει είναι το ύποπτο και το αρνητικό.Στην δε Μελίτα φαίρεται σαν να είναι σκουπίδι,γιατί κλασικά για τους άντρες είναι πολύ εύκολο να βάζουν Χ και να περνάνε στην επόμενη και τους ενοχλεί κιόλας που δεν ξεχνάνε και οι γυναίκες έτσι απλά με το πάτημα ενός κουμπιού!Φτου σου Στέφανε! Fskl
4)Αδυμονώ για την σκηνή με Δάφνη-Νικόλα!Πολύ γέλιο η φάτσα του Νικόλα!χαχαχαχααχαχαχαχαχαχ
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από sarita Τρι Φεβ 09, 2010 8:26 pm

δεν ξερω αν θα απλωσω σεντονι αλλα θα σχολιασω οσο μπορω.

Μανος- Λουκας: Αχ βρε μανο μου την αληθεια ηθελες αλλα μολις σου το ειπε ο λουκας το περασες για ποντιακο ανεκδοτο.

Λουκας-Νορα: Πολυ τους χαρηκα σημερα.Αλλα αναλυτικα.Στην πρωτη σκηνη που την ψαρευε για τον ερωτα της μου θυμισε το παιχνιδι ναι η οχι που προσπαθεις να πιασεις τον αλλον με τις γρηγορες ερωτησεις να σου απαντησει το ναι η το οχι.Το πως τον επαιζε το νορακι ολα τα λεφτα.Στην δευτερη σκηνη παλι στο γραφειο δοξα τον θεο η νορα που ολοι ξερουμε και αγαπαμε.Η νορα που θα σταθει στον φιλο της οτι και αν γινει.Και η σκηνη στο σπιτι ολα τα λεφτα.Ειδικα η τελευταια ατακα του λουκα δεν εχεις καταλαβει τιποτα και εκει σε καναπε θα κοιμαμαι μονο που δεν θα ειναι ο δικος σου λιγωσα παιδια.
Μανος-Πετρος: Ενα μονο θα πω.Μανο μου γινεται οταν βγεις απο τα ρουχα σου να βρισκεσαι στο σπιτι μου να σε βοηθησω και εγω?ΑΧ!

Μελιτα γενικως: Βλεπεις δεν σου απανταει στο πρωτο τι το θες το δευτερο?Σκηνη με τον στεφανο.Καλα στα ειπε μελιτακι ο στεφανος μην τα κανεις χειροτερα απο οτι ειναι.Μια απορια γιατι καθε φορα που του μιλαει δεν τον κοιταζει στα ματια δεν μπορω να καταλαβω τελος παντων.Μετα με την νορα.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ η φραση της δεν αντεχω αλλο θα τρελαθω.Οταν εισαι μανα κυρια μου δεν αφηνεις κανεναν να σε τρελανει και να σε ριχνει στα πατωματα.Εισαι πρωτα μανα και μετα γυναικα.Μετα απο ποσα επεισοδια θυμηθηκε το παιδι της και τη δουλεια της?Παιδια νομιζω πρεπει να ανοιξουμε σαμπανια.Και οσο για τον κηδεμονα μελιτακι ο μανος σε περιπτωση που το ξεχνας ειναι ο πατερας της κορης σου και του πεφτει λογος για το τι γινεται με σενα.Δεν θα τρελαθει το παιδι επειδη εσυ αποφασισες να βαλεις προτεραιοτητα τον ερωτα σου αντι για το παιδι σου.Δεν μπορω να σχολιασω αλλο την μελιτα γιατι μου εχει ανεβασει την πιεση σε ηλικια γαμου.
Στεφανος γενικως: Και ξαναρωταω ειναι ερωτευμενος ανθρωπος αυτος γιατι ατακες του τυπου "Εγω και στο μυαλο και στην καρδια μου εχω τραβηξει ηδη κοκκινη γραμμη για την μελιτα" και ¨αυτο που κανω με την ευα το κανω με την καρδια μου" δεν μου φαινονται δηλωσεις ερωτευμενου ανθρωπου που την προηγουμενη μερα ηταν ετοιμος να τα τιναξει ολα στον αερα αν του ελεγε η μελιτα ναι.Παντως τι κακο κουσουρι να ριχνουν στις γυναικες το μπαλακι της αποφασης ποτε δεν θα το καταλαβω.Τελος παντων.Στεφανακο η εκατομμυριοστη ευκαιρια που σου εδωσε η ευα και εσυ τι εκανες?Απολυτως τιποτα.Και τελος στον μανο."Δεν προκειται να στεναχωρηθει απο μενα η ευα".Μεγαλη μπουκια φαε μεγαλο λογο μην λες γιατι θα την πατησεις στο τελος
Λουκας-Νικολας: Τα παιξε ο λουκας παιδια.Μετα μην τα βαζετε με τα σεναρια μου που τον βγαζω ηλιθιο.Μα να πιστεψει οτι η νορα ειναι με τον Οδυσσεα?Ελεος δηλαδη.Το χασαμε το μυαλο πατριωτη.Αυτο ηταν.Παντως ο νικολας για πολλοστη φορα ολα τα λεφτα.
Και τελος ο μπελλος ολα τα λεφτα.μερα με την μερα να με κερδιζει αυτο το παιδι.Αυτος ειναι αντρας που ξερει τι θελει και το διεκδικει.Που ειναι αυτοι οι αντρες?Σαν την καρετα καρετα ειδος προς εξαφανιση.Αυτα για την ωρα οτι αλλο θυμηθω θα το σχολιασω.Καλα σχολια στις υπολοιπες.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Φεβ 09, 2010 8:38 pm

Λοιπόν η κατάσταση δεν αντέχεται άλλο! Τα επεισόδια ΔΕΝ περνάνε! Και όταν τελειώνουν είμαι έτσι Grrr gmt

Στέφανος-Μελίτα: maaaad Δεν φτάνει που της έκανε και παρατήρηση από πάνω cake άρχισε μετά τα "Μελίτα μου" και μετά πάει και της λέει το θεϊκό να τα σταματήσει όλα και ότι προλαβαίνει για χάρη της. Τι λες ρεεεεεεε;;;Και η Μελίτα τι έπρεπε να πει τώρα; Σταμάτα τα όλα;;Ενώ λίγο πρίν στην Εύα έχει πεί ο ίδιος ότι δεν τρέχει τίποτα;Τι ωραίος!!
Πάει την προηγούμενη βδομάδα και την ξεσηκώνει την Μελίτα να τα πούν όλα, και την ξεσηκώνει τσάμπα και για δεύτερη φορά λέγοντάς της ότι θα το πουν ό,τι και να αποφασίσει η Εύα, αλλάζει η Εύα γνώμη και ζητάει γάμο,την παίρνει στο καπάκι τηλέφωνο και της λέει " μη πείς τίποτα στον Μάνο, άλλαξαν τα δεδομένα" πάει σπίτι της και όταν τον ρωτάει η Μελ τι θα κάνει της απαντάει ένα "δεν ξέρω" και της έχει πεί στο μεταξύ " ό,τι πει η Εύα".. .Fskl Και έχει το θράσσος να λέει πήραν μαζί την απόφαση! Ε όχι κύριε δεν πήρατε μαζί την απόφαση, απλά έτσι όπως τα έκανες ούτε λίγο ούτε πολύ η απόφαση που αναγκαστικά θα έπαιρνε και η Μελίτα είναι να χωρίσουν. Αφού της λέει ότι δεν μπορεί να πολεμήσει το ίδιο του το παιδί.Πως πήρατε ρε φίλε μαζί την απόφαση και δεν το κατάλαβα; Έτσι όπως τα έκανες έφερες προ τετελεσμένου την Μελίτα να διαλέξει θέλοντας και μη! Ε αι στο :twisted:

Λουκάς-Μάνος: Άλλος ο Μάνος... έχετε χωρίσει ρε φίλε!Και δεν κατάλαβα αυτό το υφάκι!! Έχει κάνει τουρνέ να μάθει τι έχει η Μελίτα και τι σχέση έχει η Μελίτα με τον Στέφανο και και .... και απειλεί και από πάνω. Ο Λουκάς του είπε στην ψύχρα την αλήθεια στο μεταξύ, αλλά η απάντηση του Μάνου ήταν " ούτε για αστείο μην το λες αυτό"! Και δεν κατάλαβα; Με ποιο δικαίωμα;

Στέφανος-Μάνος: Ο Στέφανος το ψεμματάκι σε πρώτη ζήτηση γιατί πάνω από όλα δεν είναι Μάνος. Τα έριξε και στην καημένη την Αμαλία.

Λουκάς-Στέφανος: Ο Στέφανος ,που δεν είναι Μάνος, είπε ότι η Μελίτα του έστειλε μηνύματα ( κάτι μου θυμίζει κάτι μου θυμίζει 199 Μάνος= η Μελίτα έφταιγε με παγίδευσε) και ο φτωχούλης πήγε να ξεκαθαρίσει.. Είναι από αυτά τα γνωστά ξεκαθαρίσματα του Στέφανου που πήγαινε 2 φορές την μέρα να της ξεκαθαρίσει. Χάθηκαν ρε φίλε τα μηνύματα; Με μήνυμα ας της απαντούσες " τελειώσαμε τέρμα κατάλαβέ το" όχι να πηγαίνεις σπίτι της να της αρχίζεις " μη βασανίζουμε τους εαυτούς μας άλλο" και μετά να τα ρίχνεις στην Μελίτα!!!!... που τράβηξες κιόλας την γραμμή, τρομάρα σου Fskl .... αυτό να το θυμάσαι με την γραμμή όταν θα κ#$% τρίβεσαι πάλι στην Μελίτα. Fskl

Στο μεταξύ, όλοι με μια άνεση περνούν από το σπίτι της Μελίτας να της τα ψάλλουν λες και αυτή είναι το ρομπότ που πρέπει να έχει έλεγχο, να μην έχει αδυναμίες, να μην αισθάνεται, να μην αναπνέει αν είναι δυνατόν, να μην κινεί υποψίες να πάει στον γάμο λες και είναι ό,τι πιο εύκολο και όλα αυτά για να μην μάθει ο Μάνος και διαλύσει τον γάμο. Που μακάρι να το μάθαινε καλύτερα θα ήταν.Και βάζουν και την Μελίτα 2 μέρες να λέει ότι χάλασε τον γάμο της Εύας! Έ όχι κοπέλα μου! Τον γάμο τον δικό της τον χάλασε η Εύα. Και η Μελίτα μπορεί να έκανε ό,τι έκανε με τον Μάνο, και λάθος, αλλά δεν είχε σκοπό να της χαλάσει τον γάμο. Άλλος έστειλε το μήνυμα ΈΛΕΟΣ!

Η άλλη η Εύα στο μεταξύ δεν θέλει να την πάρει ο Στέφανος από χρέος. Λες και όλη αυτή η συμπεριφορά του από την μέρα που του ανακοίνωσε εγκυμοσύνη, μέχρι την μέρα που του ζήτησε να παντρευτούν της έδειξε ότι πετούσε την σκούφια του... Και αφού δεν θέλεις να σε πάρει από χρέος τότε τι πήγες και του έκανες πρόταση γάμου και δεν κάθισες να σκεφτείς ότι αν δεν του πήγαινες με το παιδί ετοιμοπαράδοτο δεν θα γινόταν τίποτα και δεν θα σε πλησίαζε καν; Και είπε ότι λογικό να έχει κάποια ο Στέφανος μετά που χώρισαν, αλλά ο κλονισμός θα είναι για την Μελ!
Τρομερά!!!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από anna90 Τρι Φεβ 09, 2010 8:42 pm

Ξεκαθάρισε το Νοράκι μας σήμερα με το Μήτσουλα, τον οποίο τον λυπήθηκα που στεναχωρήθηκε..!!Άλλα έτσι είναι..
Η Μελίτα εκεί να κλαψουρίζει για ακόμα ένα επεισόδιο..Δεν ήξερα, δεν το ήθελα,δεν, δεν,δεν!!Και αφού σου λέει αν θέλετε να το πείτε και λες όχι τότε τι ακριβώς προσδοκείς να γίνει και γιατί επιμένεις να σέρνεσαι..
Την λέξη αξιοπρέπεια δεν την ξέρει κανείς σ αυτή τη σειρά?
Η πλακίτσα της Νόρας( ότι κοιμάται με το Μήτσο) όλα τα λεφτά και ο καημένος ο Λουκάκος μας που αφήνει τον καναπε της Νόρας και από δω και πέρα θα κοιμάται στο δικό του, για ακόμα μια φορά ΕΣΚΑΣΕ από τη ζήλια του..
Με το Στέφανο απορώ..Τι εύκολες που τις έχει τις δικαιολογίες...Κατευθείαν του βγήκε το ψεμματάκι για την Αμαλία-Αντιγόνη..Δεν έχασε πάντως την ευκαιρία να υπενθυμίσει ότι κέρδισε την Εύα και ότι την πήρε από το Μάνο..Να υπενθυμίσω και στους 2 ότι δεν μιλάμε για αντικείμενο αλλά για άνθρωπο.. xastouki
Της Αμαλίτσας της θίξανε την κρυφή σχέση της κόρης της και έβγαλε νυχάκια..
Φοβερή η σκηνή στο γραφείο..Ο Λουκάς να καίγεται να μάθει για τον έρωτα της Νόρας από το Μήτσο..Και τελικά λύθηκε το μυστήριο δεν είναι τόσο ηλίθιος ο Λουκάς, ο Μήτσος μας τα μπουρδούκλωσε παράπανω..
Μάνος:"Για μουγκή τη βρίσκω λαλίστατη" : respect :
Σήμερα ο Λουκάκος μας κάθησε από μόνος του κατευθείαν για ψυχανάληση..Για ακόμα μια φορά η σκηνή τους με το Νικόλα...όλα τα λεφτά. : respect :
Ότι ζήλεψε και υποψιάστηκε τον Οδυσσέα όμως με έστειλε.. Synelthe
Τώρα η Νταίζη αγαπάει το παιδί της τα λεφτά ή και τα δύο???Με μπερδεύει..
Γάτα το Ευάκι που κατάλαβε ότι κάτι τρέχει με το Στέφανο..Αλλά η Δάφνη εκεί σταθερή στο πλανήτη goofy :Δεν είναι τέτοιος άνθρωπος ο Στέφανος". wall
Η Αμαλία έχασε το τάκτ της??Όχι γιατί σήμερα μπήκε με τα κλειδιά της, κουδούνι τέλος..Και μια απόρια για την μονάκριβη κορούλα της: Η ηρεμία της Μελίτας διαταράσεται από το Μάνο????"Θα μας τρελάνει..??Κατά τα άλλα ήταν ήρεμη και ευτυχισμένη και της το χαλάει ο Μάνος...Αφού σέρνεσαι από μόνη σου κοπελιά, το κοινό σε χαλάει..?
"Ο Μάνος δεν έχει καμιά δουλειά με τη ζωή της Μελίτας"..Θα διαφωνήσω λίγο, στη ζωή της Μελίτας γλυκιά μου τιτανομέγιστη υπάρχει και ένα παιδί(άσχετα που το έχετε χε@$$&νο όλοι..Οπότε ο Μάνος που θυμάται κάθε μέρα να το δει και να ασχοληθεί μαζί του έχει μία κάποια δουλειά με τη ζωή της..Είτε σ αρέσει είτε όχι.
Φοβερή η σκηνή Λουκάς και Νόρα στο γραφείο..Ο Λουκάς κολλημένος να μάθει ποιος είναι που τον γνώρισε..Ύψος, κιλά, αναλογίες, ΑΦΜ, εσώρουχα τα πάντα..Και το Νοράκι μας τον πήρε αγκαλίτσα και τον παρακάλεσε να μην αλλάξει.. Heart2
Συγκινητική η στιγμή του αποχαιρετισμού...Αλλά μας την χάλασε η πάπια με τις βαλίτσες και τις μετακομίσεις της..
Μέτριο και πάλι το σημερινό...!
Αύριο σκηνή Νόρας-Δάφνης με Νικόλα να ακούει και να παθαίνει 3 απανωτά εγκεφαλικά όλα τα λεφτάkyma
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από marializ25 Τρι Φεβ 09, 2010 8:44 pm

2)Επίσης εμένα μου φάνηκε πειστικότατος ο Λουκάς στην συνομιλία του με
τον Μάνο,τώρα γιατί δεν πείθεται ο Μάνος ένας θεός το ξέρει..


συμφωνω ..μεχει και γω πειστηκα με αυτα που ειπε ο λουκας....καλα εκει που ελεγε οτι ο στεφανος με την μελιτα εχουν σχεση και νιωθουν παθος ο ενας για τον αλλον λεω ωχ αμαν την εκανε την βλακεια του..
ο μανος βλακας δεν ειναι..μα καθολου...αλλα μπραβ που τον επεισε....ΟΣΚΑΡ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ


την δε Μελίτα φαίρεται σαν να είναι σκουπίδι,γιατί κλασικά για τους
άντρες είναι πολύ εύκολο να βάζουν Χ και να περνάνε στην επόμενη και
τους ενοχλεί κιόλας που δεν ξεχνάνε και οι γυναίκες έτσι απλά με το
πάτημα ενός κουμπιού!Φτου σου Στέφανε! Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 951465


ΜΟΝΟ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ? ΕΛΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΡΕ Ο ΤΥΠΟΣ...ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΤΗΣ ΜΙΛΑ ΕΤΣΙ...ΜΕΛΙΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΞΕΧΑΣΕ ΤΟΝ ....ΚΙ ΑΝ ΟΧΙ ΘΑ ΡΘΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΤΑΞΩ ΚΑΝΕΝΑ ΤΗΓΑΝΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΘΕΙΣ ΑΜΝΗΣΙΑ....ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ...

ΝΟΡΑ-ΜΗΤΣΟΣ: ΤΟΝ ΠΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΗΤΣΑΡΑ ΚΑΙ ΤΗ ΝΟΡΑ.... ΜΠΡΑΒΟ ΝΟΡΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΣ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ....ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΤΙΜΗΣΕ ΚΑΙ Ο ΜΗΤΣΑΡΑΣ...ΛΟΓΙΚΟ ΒΕΒΑΙΑ....

ΜΗΤΣΟΣ-ΛΟΥΚΑΣ: ΜΗΤΣΟ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗ ΠΑΣ ΚΑΙ ΛΕΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟΝ ΛΟΥΚΑ..ΑΥΤΟΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΟΧΤΥΠΗΜΕΝΟΣ ΝΟΜΙΖΕΙ ΑΛΛΑ....

ΛΟΥΚΑΣ-ΝΟΡΑ: ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Ο ΜΗΤΣΑΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ....Ο ΛΟΥΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΑΝΤΩΣ...ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΤΟΝ ΣΠΡΩΧΝΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΗΝ ΘΕΩΡΕΙ ΠΟΛΥ"ΕΥΚΟΛΗ"...ΑΡΕ ΛΟΥΚΑ..ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...

ΛΟΥΚΑΣ-ΝΙΚΟΛΑΣ: ΚΑΙ Ο ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΣ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ....ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΗΛΙΘΙΟΣ...ΟΛΟΙ ΤΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΕΙ Η ΝΟΡΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ....ΛΟΥΚΑ ΞΥΠΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


ΝΤΑΙΖΗ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ: ΑΝ ΠΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΘΑ ΜΕ ΒΓΑΛΕΤΕ ΤΡΕΛΗ? ΠΑΡΑΛΟΓΗ? ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΣΥΛΛΟΓΙΣΜΟ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΘΥΣΙΑΖΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΓΑΠΑ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ? ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ? ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΗ? ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ? ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΣ ΜΟΥ ΤΗ ΔΩΣΕΙ..ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΩ...ΑΛΛΟ ΝΑ ΘΥΣΙΑΖΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΘΥΣΙΑΖΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΓΚΟΜΕΝΙΚΑ.....ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ....

ΝΟΡΑ-ΜΕΛΙΤΑ: Η ΝΟΡΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΨΕΙ...ΔΕ ΔΙΑΦΩΝΩ..ΑΠΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΠΙΕΖΕΙ ΠΟΛΥ...ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΟΧΙ ΡΟΜΠΟΤ..ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙ? ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΘΑ ΞΕΧΑΣΕΙ? ΝΟΡΑ ΣΚΕΨΟΥ....ΚΑΙ ΜΗ ΜΙΛΑΣ

αυτα απο μενα..ισως σχολιασω και μετα....χιχι

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Φεβ 09, 2010 8:52 pm

marializ25 έγραψε:

την δε Μελίτα φαίρεται σαν να είναι σκουπίδι,γιατί κλασικά για τους
άντρες είναι πολύ εύκολο να βάζουν Χ και να περνάνε στην επόμενη και
τους ενοχλεί κιόλας που δεν ξεχνάνε και οι γυναίκες έτσι απλά με το
πάτημα ενός κουμπιού!Φτου σου Στέφανε! Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 951465


ΜΟΝΟ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ? ΕΛΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΡΕ Ο ΤΥΠΟΣ...ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΤΗΣ ΜΙΛΑ ΕΤΣΙ...ΜΕΛΙΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΞΕΧΑΣΕ ΤΟΝ ....ΚΙ ΑΝ ΟΧΙ ΘΑ ΡΘΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΤΑΞΩ ΚΑΝΕΝΑ ΤΗΓΑΝΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΘΕΙΣ ΑΜΝΗΣΙΑ....ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ...

ελσάκι εκεί με το τηγάνι λύθηκα...gelio gelio τα γράφεις με έναν τρόπο... gelio
όσο για τον κύριο καρτάλη... Ksilo
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Φεβ 09, 2010 9:04 pm

[quote="marializ25"]
ΝΤΑΙΖΗ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ: ΑΝ ΠΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΘΑ ΜΕ ΒΓΑΛΕΤΕ ΤΡΕΛΗ? ΠΑΡΑΛΟΓΗ? ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΣΥΛΛΟΓΙΣΜΟ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΘΥΣΙΑΖΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΓΑΠΑ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ? ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ? ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΗ? ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ? ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΣ ΜΟΥ ΤΗ ΔΩΣΕΙ..ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΩ...ΑΛΛΟ ΝΑ ΘΥΣΙΑΖΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΘΥΣΙΑΖΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΓΚΟΜΕΝΙΚΑ.....ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ....


Όντως και γω έχω την ακριβώς ίδια απορία!Δεν μπορώ με την καμία να μπώ στην λογική της Νταίζης!Υποτίθεται παλεύει να πάρει το παιδί της.Πείθεται μετά από χιλιάδες πιέσεις να το αφήσει στον Οδυσσέα και για αντάλλαγμα ζητάει-απαιτεί βασικά-να είναι με τον Λουκά.Οκ λες σαν άμοιρος τηλεθεατής αγαπάει τον Λουκά και αφού χάνει το παιδί της θέλει τουλάχιστον αυτόν,αν και ο τρόπος "εκβιάζω για να κρατήσω έναν άντρα" δεν είναι και ο σωστότερος.Εν τέλει όμως ούτε τον Λουκά θέλει,αλλά αγαπάει πολύ τον Χρήστο και δεν μπορεί και μακριά του σύμφωνα μ'αυτά που του λέει στο αυριανό.Τελικά τι την εμποδίζει από το να είναι με τον έρωτά της?Είπαμε είναι το κονσεπτ της σειράς να υπάρχουν εμπόδια-παιδιά και να διαλύουν τους μεγάλους έρωτες,αλλά η Νταίζη τι λόγο έχει να προβεί σ'αυτό τον γάμο???Ζαλίστηκααααα /S
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Φεβ 09, 2010 9:10 pm

η νταίζη από ότι έχω καταλάβει θέλει ν εξασφαλίσει μία ήρεμη ζωή..να βγει από τη νύχτα και τις ίντριγκες...και αυτό ο χρήστος δεν μπορεί να της το εξασφαλίσει...αλλά ο λουκάς μπορεί..για αυτό και τον παντρεύεται...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Alexitsa Τρι Φεβ 09, 2010 9:10 pm

Γειά σας και απο εμένα!Λοιπόν,άς κάνω τον πρώτο μου σχολιασμό.....
Καταρχάς το επεισόδιο ήταν βαρετό και γενικώς δεν μου άρεσε.Εδώ και καιρό δηλαδή δεν μου αρέσουν τα επεισόδια αλλά θα επικεντρωθώ στο σημερινό.
Όλο αυτό που γίνεται με την Μελίτα δεν μου αρέσει καθόλου μα καθόλου και το βρίσκω εντελώς κουραστικό και εντελώς έξω απο τον χαρακτήρα της!Δεν μπορώ να την βλέπω να ασχολείται άλλο με τον Στέφανο,δηλαδή εντάξει τον ερωτεύτηκε αλλα με τρελαίνει η συμπεριφορά της!Κάθεται και του στέλνει μηνύματα αντί να του ρίξει ένα ξεγυρισμένο χ***μο!!Απο την άλλη ο Στέφανος που θέλει να λέγεται κύριος και που όπου σταθεί και όπου βρεθεί ωρίεται πως δεν είναι Μάνος,είναι πολύ χειρότερος απο τον Μάνο!Ποιός είσαι ρε εσύ που θα παίζεις έτσι με τα αισθήματα των ανθρώπων?Και κοροιδεύει ασύστολα την Εύα και φέρεται απαράδεκτα στην Μελίτα!Πολύ άντρας ρε,συγχαρητήρια!Βέβαια και η Εύα μου φαίνεται οτι τα θέλει όλα δικά της!Παντρεύεται χάρη του παιδιού που περιμένει αλλά δεν θέλει με τίποτα ο Στέφανος να την παντρευτεί απο υποχρέωση!Γιατί βρε Εύα,ερωτευμένη είσαι μαζί του ή μήπως ήθελες να τον παντρευτείς,ήταν το όνειρό σου και άν μάθεις πως όλα τα κάνει απο υποχρέωση θα ξαναματακλονιστείς?ΈΛΕΟΣ με αυτήν την κοπέλα πιά!!!Πάντως ο Στέφανος είχε την ευκαιρία σήμερα και πάλι να πεί την αλήθεια,αλλα πουουου?Αφου είναι μεγάλη κότα!ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ!!!!Όσο για τον Μάνο ας μήν τον σχολιάσω καλύτερα,μας έχει πρήξει και αυτός!Άλλη δουλειά δεν έχει να κάνει?Καλά τον βλέπαμε να μαγειρεύει τόσο καιρό,τί τις θέλει τις παρακολουθήσεις?Τέλος....Μελίτα επειδή σε αγαπάω δεν πάει να πεί ότι μου αρέσουν όσα κάνεις,οπότε... Fskl και άντε να συνέλθεις γιατί ο πολύς ο καναπές σου κάνει κακό!
Alexitsa
Alexitsa
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Φεβ 09, 2010 9:14 pm

Alexitsa έγραψε:

Γειά σας και απο εμένα!Λοιπόν,άς κάνω τον πρώτο μου σχολιασμό.....
Καταρχάς το επεισόδιο ήταν βαρετό και γενικώς δεν μου άρεσε.Εδώ και καιρό δηλαδή δεν μου αρέσουν τα επεισόδια αλλά θα επικεντρωθώ στο σημερινό.
Όλο αυτό που γίνεται με την Μελίτα δεν μου αρέσει καθόλου μα καθόλου και το βρίσκω εντελώς κουραστικό και εντελώς έξω απο τον χαρακτήρα της!Δεν μπορώ να την βλέπω να ασχολείται άλλο με τον Στέφανο,δηλαδή εντάξει τον ερωτεύτηκε αλλα με τρελαίνει η συμπεριφορά της!Κάθεται και του στέλνει μηνύματα αντί να του ρίξει ένα ξεγυρισμένο χ***μο!!Απο την άλλη ο Στέφανος που θέλει να λέγεται κύριος και που όπου σταθεί και όπου βρεθεί ωρίεται πως δεν είναι Μάνος,είναι πολύ χειρότερος απο τον Μάνο!Ποιός είσαι ρε εσύ που θα παίζεις έτσι με τα αισθήματα των ανθρώπων?Και κοροιδεύει ασύστολα την Εύα και φέρεται απαράδεκτα στην Μελίτα!Πολύ άντρας ρε,συγχαρητήρια!Βέβαια και η Εύα μου φαίνεται οτι τα θέλει όλα δικά της!Παντρεύεται χάρη του παιδιού που περιμένει αλλά δεν θέλει με τίποτα ο Στέφανος να την παντρευτεί απο υποχρέωση!Γιατί βρε Εύα,ερωτευμένη είσαι μαζί του ή μήπως ήθελες να τον παντρευτείς,ήταν το όνειρό σου και άν μάθεις πως όλα τα κάνει απο υποχρέωση θα ξαναματακλονιστείς?ΈΛΕΟΣ με αυτήν την κοπέλα πιά!!!Πάντως ο Στέφανος είχε την ευκαιρία σήμερα και πάλι να πεί την αλήθεια,αλλα πουουου?Αφου είναι μεγάλη κότα!ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ!!!!Όσο για τον Μάνο ας μήν τον σχολιάσω καλύτερα,μας έχει πρήξει και αυτός!Άλλη δουλειά δεν έχει να κάνει?Καλά τον βλέπαμε να μαγειρεύει τόσο καιρό,τί τις θέλει τις παρακολουθήσεις?Τέλος....Μελίτα επειδή σε αγαπάω δεν πάει να πεί ότι μου αρέσουν όσα κάνεις,οπότε... Fskl και άντε να συνέλθεις γιατί ο πολύς ο καναπές σου κάνει κακό!

Καλωσήρθες!! Συμφωνώ απόλυτα σε όλα!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Alexitsa Τρι Φεβ 09, 2010 9:17 pm

Σε ευχαριστώ Ντινάκι!!
Alexitsa
Alexitsa
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Φεβ 09, 2010 9:19 pm

Alexitsa έγραψε:Γειά σας και απο εμένα!Λοιπόν,άς κάνω τον πρώτο μου σχολιασμό.....
Καταρχάς το επεισόδιο ήταν βαρετό και γενικώς δεν μου άρεσε.Εδώ και καιρό δηλαδή δεν μου αρέσουν τα επεισόδια αλλά θα επικεντρωθώ στο σημερινό.
Όλο αυτό που γίνεται με την Μελίτα δεν μου αρέσει καθόλου μα καθόλου και το βρίσκω εντελώς κουραστικό και εντελώς έξω απο τον χαρακτήρα της!Δεν μπορώ να την βλέπω να ασχολείται άλλο με τον Στέφανο,δηλαδή εντάξει τον ερωτεύτηκε αλλα με τρελαίνει η συμπεριφορά της!Κάθεται και του στέλνει μηνύματα αντί να του ρίξει ένα ξεγυρισμένο χ***μο!!Απο την άλλη ο Στέφανος που θέλει να λέγεται κύριος και που όπου σταθεί και όπου βρεθεί ωρίεται πως δεν είναι Μάνος,είναι πολύ χειρότερος απο τον Μάνο!Ποιός είσαι ρε εσύ που θα παίζεις έτσι με τα αισθήματα των ανθρώπων?Και κοροιδεύει ασύστολα την Εύα και φέρεται απαράδεκτα στην Μελίτα!Πολύ άντρας ρε,συγχαρητήρια!Βέβαια και η Εύα μου φαίνεται οτι τα θέλει όλα δικά της!Παντρεύεται χάρη του παιδιού που περιμένει αλλά δεν θέλει με τίποτα ο Στέφανος να την παντρευτεί απο υποχρέωση!Γιατί βρε Εύα,ερωτευμένη είσαι μαζί του ή μήπως ήθελες να τον παντρευτείς,ήταν το όνειρό σου και άν μάθεις πως όλα τα κάνει απο υποχρέωση θα ξαναματακλονιστείς?ΈΛΕΟΣ με αυτήν την κοπέλα πιά!!!Πάντως ο Στέφανος είχε την ευκαιρία σήμερα και πάλι να πεί την αλήθεια,αλλα πουουου?Αφου είναι μεγάλη κότα!ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ!!!!Όσο για τον Μάνο ας μήν τον σχολιάσω καλύτερα,μας έχει πρήξει και αυτός!Άλλη δουλειά δεν έχει να κάνει?Καλά τον βλέπαμε να μαγειρεύει τόσο καιρό,τί τις θέλει τις παρακολουθήσεις?Τέλος....Μελίτα επειδή σε αγαπάω δεν πάει να πεί ότι μου αρέσουν όσα κάνεις,οπότε... Fskl και άντε να συνέλθεις γιατί ο πολύς ο καναπές σου κάνει κακό!


Καλωσήρθες!!
Θα συμφωνήσω με όλα!Και γω την αγαπάω την Μελίτα,αλλά δεν το αντέχω άλλο κλάμα για κάποιον που δεν το αξίζει με τίποτα!Ας την συνεφέρουν οι σεναριογράφοι και ας την γυρίσουν στο παλιό καλό της χαρακτήρα κάποια επεισόδια πριν.
Και αυτό που λες για την Εύα έχει μεγάλη βάση για μένα.Όντως ο Στέφανος θα μπορούσε 3 φορές ήδη να της πεί για την Μελίτα και δεν το έκανε.Δεν είπα να πάει από μόνος του να της το εξομολογηθέι από την στιγμή μάλιστα που έχει επιλέξει να είναι μαζί της,αλλά αφού ρε χριστιανέ μου στο ζητάει να μάθει έτσι πληροφοριακά,πες το και συ!Είναι πάντως γεγονός πως το παράλογο υπάρχει στην λογική της Εύας.Ζητάει σε γάμο τον Στέφανο και είναι σαν να έκανε καταναγκαστικά έργα και αυτή και αυτός και μετά δεν θέλει να την παντρευτεί και για το παιδί.Αφού είναι ηλίου φαεινότερον πως γι'αυτό την παντρεύεται!!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από Alexitsa Τρι Φεβ 09, 2010 9:25 pm

Γεια σου Ιzabella!
Kαλά μην τρελλαθούμε εντελώς,η Εύα και καλά αναγκάζεται να παντρευτεί αλλά εγώ μια χαρά βολεμένη την βλέπω με τον Στέφανο!Ειδικά ώρες-ώρες που μας την δείχνει μες την τρελλή χαρά μαζί του αναρωτιέμαι πώς γίνεται να κόβει φλέβα για τον Μάνο!Επίσης μια γυναίκα που παντρεύεται καθαρα απο υποχρέωση δεν νομίζω ότι την νοιάζουν τόσο οι ετοιμασίες του γάμου.Στην τελική ας έκανε έναν πολιτικό να τελείωνε.Τέλοσπάντων δεν είναι αυτό το θέμα,απλά ήθελα να πώ πως δεν την βλέπω να χαλιέται με τον επικείμενο γάμο της...
Alexitsa
Alexitsa
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από anna90 Τρι Φεβ 09, 2010 9:26 pm

Την Εύα την επηρέασε η Μαρίλια περισσότερο απ όλους..!!
Και έπειτα εκτός από το καθίκι, τον Στέφανο φταίνε και ο Λουκάς και η Νόρα που ξέρουν την αλήθεια περί Μελίτας, και ειδικά η Νόρα την έχει συγχαρεί και της λέει τα χίλια μίρια για την αγάπη του Στέφανου..
Η Εύα σ αυτήν την υπόθεση είναι η μόνη που δεν φταίει..
Ήταν ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ απέναντι στο Στέφανο..Δεν του είπε ότι τον ερωτεύτηκε ξαφνικά..Του είπε ότι σκέφτέται και δεν σκέφτεται, και εκείνος αποφάσισε...
Το ότι σε κάθε επεισόδιο λέει ότι αγαπάει την Εύα, αλλά ότι είναι ερωτευμένος με την Μελίτα τον κάνει ΜΑΝΟ no2..
Ηλίου φαεινότερον μπορεί να ήταν αν η Εύα δεν εμπιστευόταν τον Στέφανο.Τον έχει πολύ ψηλά όμως σαν άνθρωπο..Τον ξεχωρίζει από το Μάνο, που να φανταστεί ότι mr τέλειος είναι απομίμηση του Μάνου?
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 299 - Ημερομηνία 09-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Φεβ 09, 2010 9:27 pm

Alexitsa έγραψε:Γειά σας και απο εμένα!Λοιπόν,άς κάνω τον πρώτο μου σχολιασμό.....
Καταρχάς το επεισόδιο ήταν βαρετό και γενικώς δεν μου άρεσε.Εδώ και καιρό δηλαδή δεν μου αρέσουν τα επεισόδια αλλά θα επικεντρωθώ στο σημερινό.
Όλο αυτό που γίνεται με την Μελίτα δεν μου αρέσει καθόλου μα καθόλου και το βρίσκω εντελώς κουραστικό και εντελώς έξω απο τον χαρακτήρα της!Δεν μπορώ να την βλέπω να ασχολείται άλλο με τον Στέφανο,δηλαδή εντάξει τον ερωτεύτηκε αλλα με τρελαίνει η συμπεριφορά της!Κάθεται και του στέλνει μηνύματα αντί να του ρίξει ένα ξεγυρισμένο χ***μο!!Απο την άλλη ο Στέφανος που θέλει να λέγεται κύριος και που όπου σταθεί και όπου βρεθεί ωρίεται πως δεν είναι Μάνος,είναι πολύ χειρότερος απο τον Μάνο!Ποιός είσαι ρε εσύ που θα παίζεις έτσι με τα αισθήματα των ανθρώπων?Και κοροιδεύει ασύστολα την Εύα και φέρεται απαράδεκτα στην Μελίτα!Πολύ άντρας ρε,συγχαρητήρια!Βέβαια και η Εύα μου φαίνεται οτι τα θέλει όλα δικά της!Παντρεύεται χάρη του παιδιού που περιμένει αλλά δεν θέλει με τίποτα ο Στέφανος να την παντρευτεί απο υποχρέωση!Γιατί βρε Εύα,ερωτευμένη είσαι μαζί του ή μήπως ήθελες να τον παντρευτείς,ήταν το όνειρό σου και άν μάθεις πως όλα τα κάνει απο υποχρέωση θα ξαναματακλονιστείς?ΈΛΕΟΣ με αυτήν την κοπέλα πιά!!!Πάντως ο Στέφανος είχε την ευκαιρία σήμερα και πάλι να πεί την αλήθεια,αλλα πουουου?Αφου είναι μεγάλη κότα!ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ!!!!Όσο για τον Μάνο ας μήν τον σχολιάσω καλύτερα,μας έχει πρήξει και αυτός!Άλλη δουλειά δεν έχει να κάνει?Καλά τον βλέπαμε να μαγειρεύει τόσο καιρό,τί τις θέλει τις παρακολουθήσεις?Τέλος....Μελίτα επειδή σε αγαπάω δεν πάει να πεί ότι μου αρέσουν όσα κάνεις,οπότε... Fskl και άντε να συνέλθεις γιατί ο πολύς ο καναπές σου κάνει κακό!


Καλωσήρθες....συμφωνώ σε όλα...
Agree
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης