Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

+35
LIBRA
KonstantinaA
spy
CineFreak
Jennifer
hionati
raniap1989
rachel
mirrella
vs116117
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
FieryRed
jim7
marilou19
Ntinaki1
soso
kikialex
Dorina <3 Πέτρος
nikidanis
anna90
elli
elena
mariaki
KatsaroYpotheto
anastasia20
panda
evanna
filitsa
ρενια
margaret
konstantina
loukitsa
sifantid
$ofi@ loukakos + nora
Clarabelle
39 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Vote_lcap9%Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Vote_rcap 9% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Vote_lcap20%Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Vote_rcap 20% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Vote_lcap26%Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Vote_rcap 26% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Vote_lcap20%Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Vote_rcap 20% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Vote_lcap14%Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Vote_rcap 14% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Vote_lcap10%Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Vote_rcap 10% 
[ 7 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 69
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Empty Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Φεβ 15, 2010 6:43 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Δευ Φεβ 15, 2010 8:00 pm

ψηφισα καλο γιατι δν μου αρεσε το ξεκατινιασμα
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από sifantid Δευ Φεβ 15, 2010 8:02 pm

Ψήφισα "Καλό" μόνο και μόνο για τον Κυριάκο! Το highlight του επεισοδίου! gelio Έγραψε με τις ατάκες του! Είναι όλα τα λεφτά ο τύπος! Μα δείτε γκριμάτσες! lol! Κατά τα άλλα μου άρεσαν και κάποιες ατάκες Νόρας και Λουκά, όμως απογοητεύτηκα από την προσγείωση της αγαπημένης μου χαρακτήρος! Rolling Eyes Αν είναι δυνατόν!

ΥΓ: Η ατάκα "Εγώ δεν είμαι Μάνος" τώρα και σε version αλά Νταίζη! cake
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Φεβ 15, 2010 8:04 pm

Ψηφίζω άσχημο λόγω της οχιάς που χώνεται σε ξένα λημέρια.Ευχαριστη νότα ο Κυριάκος και οι ατάκες του Λουκά.Τα κορίτσια κουκλες εκτός απο την οχιά vomit Τι τα ηθελαν τα τελευταία αποχαιρετιστήρια φιλιά? :Banned: Σεναριακο φάουλ το ξεκατινιασμα για την ανθοδέσμη ίσως να ήθελαν να βγάλει γέλιο αλλά μόνο αυτό δεν έβγαλαν.Οκ Μελίτα πονάς και το δέχομαι αλλα τη Νεφελη μην την εκμεταλλεύεσαι σαν άλλοθι στις δύσκολες στιγμές σου.Λιάκουρα προστάτευσε το Μάνο.Νόρα κρυβε λόγια...Νικόλας-Δαφνη δεν ξέρουν για Μελίτα και Στέφανο.Αν ξέχασα κάτι θα επανέλθω.Με αγάπη loukitsa
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από konstantina Δευ Φεβ 15, 2010 8:05 pm

Πολύ καλό!!
Η Εύα θεά!!! :cheers: Και η Μελίτα μ'άρεσε πολύ..!
Το ξεκατίνιασμα δεν μάρεσε καθόλου!
Περιμένω εξελίξεις!!
Ίσως επανέλθω αργότερα με αναλυτικότερο σχολιασμό!!Περιμένω αγωνιωδώς το αυριανό τρέιλερ!!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από margaret Δευ Φεβ 15, 2010 8:08 pm

Το σημερινο επεισοδιο τα ειχε ολα...ΓΕΛΙΟ,ΚΛΑΜΑ,ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ,ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΜΑ...Αρχισα να πηγαινω και τη Νταιζη!!!ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΟΣ!!!! gelio gelio gelio
-Μελιτα : respect : ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΥΡΙΑ ΚΑΙ ΚΟΥΚΛΑΡΑ!!!
-Στεφανε αγορι μου κοιτα και λιγο τη νυφη, την εφαγες με τα ματια τη Μελιτα μας...
-Λουκα...Καημενε Λουκα αντε για την Νταιζη ηξερες οτι ειναι κατινα...Τωρα σου βγηκε και η Νορα κατινα...
-Νορα μαζεψε τα λογια σου κοπελα μου, τη Μελιτα λες να μην καρφωνεται κ σχεδον την εδωσες σημερα...
-Νταιζη γιατι ντυθηκες βασιλισσα της νυχτας αλα μπιζουτιερα??
-Κυριακο να'σαι καλα που μας ελυσες το γελιο σημερα!!!
-Μπελλο εισαι πολυ απλας αλλα ο Λουκας ειναι Λουκας...
margaret
margaret
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από ρενια Δευ Φεβ 15, 2010 8:08 pm

καλο αν και στην Νορα βαζω -10 επεσε πολυ χαμηλα λεμε 🇳🇴 η Μελιτα σαν να πηγαινε σε κηδεια ηταν αν και εχω να πω οτι βουρκωσα εκει που μιλουσε με την Νορα. Η Δαφνη στον κοσμο της κουκουρουκου :D
και η Νταιζη για πολλες σφαλιαρες cake
και ο Κυριακος ολα τα λεφτα !!!!!!!!!!!!

ρενια


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από filitsa Δευ Φεβ 15, 2010 8:09 pm

sifantid έγραψε:Ψήφισα "Καλό" μόνο και μόνο για τον Κυριάκο! Το highlight του επεισοδίου! gelio Έγραψε με τις ατάκες του! Είναι όλα τα λεφτά ο τύπος! Μα δείτε γκριμάτσες! lol! Κατά τα άλλα μου άρεσαν και κάποιες ατάκες Νόρας και Λουκά, όμως απογοητεύτηκα από την προσγείωση της αγαπημένης μου χαρακτήρος! Rolling Eyes Αν είναι δυνατόν!

ΥΓ: Η ατάκα "Εγώ δεν είμαι Μάνος" τώρα και σε version αλά Νταίζη! cake
με εκφραζει απολυτα η γνωμη σου και γω καλο ψηφισα
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από evanna Δευ Φεβ 15, 2010 8:10 pm

Λοιπον δυο πραγματα θα σχολιασω μονο.......
1.Μανος-Ευα...αν και μικρη και σκοτεινη η σκηνουλα ηταν εξαιρετικη!!!!!!!!Καταπληκτικες ερμηνειες και απο τους δυο!!!!! : respect : Οσο για το φιλι τι να πω τωρα........απλα ΥΠΕΡΟΧΟ!!!!!Τα ειχε ολα παθος,ενταση,απελπισια,φλογα....τα παντα!!!!!!! Heart2 Απιστευτη Χημεια και για να μην ξεχνιομαστε ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΜΑΖΙ ΤΩΡΑΑΑΑ!!!!!! Love

2.Οι σκηνες του γαμου εντελως vomit Η νυφη κουκλα,το ιδιο και ο γαμπρος αλλα λυπαμαι ο συνδυασμος δεν μου κανει!!!!!Το μονο που μου αρεσε ηταν η σκηνη με την ανθοδεσμη που αν και ηταν λιγο κατινιστικη πεθανα στα γελια!
Η Μελιτα κλασσικα σουρνοτανε......δεν τη μπορω,δεν τη μπορω!Οπως και τη Δαφνη βεβαια που ελεγε οτι της κατεβαινε στο κεφαλι και δεν μπορει να προσγειωθει λιγο στον πλανητη Γη!!!!!!Ελεος! wall
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από panda Δευ Φεβ 15, 2010 8:10 pm

Η μόνη σκηνή που μου άρεσε ήταν αυτή που η Νταιζάρα ( να αγιάσει το στόμα της σύμφωνω 100 % με τα όσα είπε στο trailer, καιρός ήταν να ακουστούν από κάποιον τα συγκεκριμένα ) κάνει την ακατανόμαστη σουπιά να δείξει για μια ακόμα φορά το αληθινό της πρόσωπο Tsanties . Για ύπνο ήταν το σημερινό GN2 . Πάλι καλά που υπήρχαν Νταίζη-Κυριάκος για να δούμε καμιά καλή σκηνή .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Δευ Φεβ 15, 2010 8:10 pm

Μπουζούκια:καλά τα είπε ο λουκάς στη νόρα..η αλήθεια να λέγεται…και η δάφνη ταξιδεύει ακόμα<και εμείς που ήθελες να ξέρουμε ότι είστε εδώ;;>α…ρε δάφνη…όταν κατέβεις προς τη γη έλα να σου πω κάποια πραγματάκια έχεις χάσει κεφάλαια…

Λουκά μην αγχώνεσαι…δυστυχώς για εμάς ο γάμος θα γίνει….και η νύφη και ο γαμπρός στην εκκλησία θα είναι…το ότι είναι ερωτευμένοι με άλλους είναι λεπτομέρεια…αστεία πράγματα…

Λοιπόν να πω ότι τη σκηνή εύας-μάνου την περίμενα εντελώς διαφορετική….το δε φιλί δεν μου άρεσε καθόλου…που είναι το πάθος ρε παιδιά;;;που πήγε ο καρμικός;;;

Μελίτα-στέφανος:αν και αυτή τη σκηνή την περίμενα διαφορετική..να πω ότι μου άρεσε πολύύύύ…και το πάθος εκεί το είδα…και η παππά και ο σταύρου μου άρεσαν πολύ….έβλεπες τον πόνο και την απόγνωση… Snif

Κατά τα άλλα δάφνη-νικόλας:μίλουσαν για τους άλλους και νόρα-λουκάς:τα ίδια…

Και ήρθε η μέρα του γάμου:
Η νταίζη με τα πιγκουτί ήταν όλα τα λεφτά... gelio…μοίρασε και τις αρμοδιότητες…στέφανα ο λουκάς βέρες η νόρα…μόνο που λογάριαζε χωρίς τον ξενοδόχο…

Αμαλία-μελίτα:μελίτα θα πας στο γάμο… sss ….δεν σηκώνω κουβέντα…άκου τη μητέρα σου…

Στέφανος-καρτάλω-χρήστος:ρε στέφανε μη χαίρεσαι τόσο πολύ…ζηλεύουμε…

Νικόλας-δάφνη:να κάνω μία ερώτηση;;;καλά πόσο δυνατά έκλαιγε ο μάνος και ακούστηκε μέχρι μέσα στο δωμάτιο;;;με αναφιλητά έκλαιγε;;;η δάφνη ραντάρ έχει για αυτιά;;;

Προετοιμάσιες στην οικία χαρίτου:το μόνο που έχω να πω είναι μου άρεσε η δάφνη …το μάλλι της πάνω πιασμένο έτσι πολύ ωραίο…

Λουκάς-νταίζη:καλέ τι φόρεσε η νταίζη;;;ο χριστός και η παναγία…άλλο χρυσαφικό δεν είχε να βάλει;;;λιτή την βρήκα…δίκιο είχε ο λουκάς:<αυτό δεν είναι ντύσιμο μάθημα γεωγραφίας είναι…την άρτα και τα γιάννενα έβαλε πάνω της> gelio

Γάμος:
Μόλις είδα τον κυριάκο να σκάει μύτη…λύθηκα με τις κινήσεις του…σκάει μύτη και ο λουκάς με τη νταίζη…κοιτούσε ο χρήστος τη νταίζη με ένα ύφος…πωπω…όπα…ο κυριάκος θαυμαστής της νταίζης…ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙΙΙΙΙ….χαχαχαχα…

Έφτασε και η μελίτα…καλά τους συνυρμούς της δάφνης δεν τους σχολιάζω…είπαμε…έχει φύγει για ταξίδι χωρίς επιστροφή…αχ…όταν ευχύθηκε στο στέφανο… :( και οι ματιές έδιναν και έπαιρναν…

Καλά η εύα τη φάτσα του στέφανου όταν της έδωσε την ανθοδέσμη δεν την είδε;;;μες στην κατίφια…το έσωσε κάπως ο στέφανος μετά το γάμο που την πήρε αγκαλιά…κάτι έκανε εκεί…αλλά άνδρα ευτυχισμένο που παντρεύεται δεν τον λες…σε αντίθεση με την εύα που μια χαρά την είδα…σαν να μην είχε προηγηθεί το φιλί με τον καρμικό….

Ανθοδέσμη:αμάν αυτή η νόρα..για τη νταίζη το περίμενα…αλλά και εσύ βρε νόρα;;;καλά ο μπέλλος αφασία….<δεν χρειάζεσαι εσύ ανθοδέσμη,,ένα ναι να πεις,θα σε πάω στα καλύτερα>Penguin να είσαι καλά βρε μπέλλο με έκανες και γέλασα…μορφή ο μπέλλος…και μετά την ανθοδέσμη το άλλο μεγάλο θέμα ηταν τα στέφανα και οι βέρες…ΕΛΕΟΣ…

Μελίτα-νόρα κ μελίτα-αμαλία:αχ…δε μπορώώώώ….την λυπάμαι τη μελίτα…έμπηξε τα νύχια της στο χέρι της για να αντέξει… κουράγιο μελιτάκι…

Δάφνη-νικόλας-μάνος:το μάνο εγώ δεν μπορώ να τον λυπηθώ…καλά του τα είπε ο νικόλας…καλά αμνησία έχει πάθει και λέει ότι η εύα πάτησε τον όρκο πρώτη;;;…ρε θα τρελαθούμε ομαδικώς…

ΓΕΝΙΚΑ ΟΜΩΣ:ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ…ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΑΝ ΝΑ ΕΓΙΝΑΝ ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ…
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Φεβ 15, 2010 8:11 pm

Μια και δεν υπάρχει κατώτερη βαθμολόγιση "άθλιο" το σημερινό επεισόδιο απο εμένα..

Εύα - Στεφανος: Ώρα σου ήταν Ευάκι, για την ακρίβεια για μένα είσαι μια απο τα ίδια με τον Στέφανο πλεόν, απλώς χωρίς τον δόλο. Με αγάπη απο εμένα λοιπόν για τους νιόπαντρους Fskl Fskl Fskl
Μάνος: Όλη μας η καϊλα που μας πήρε ΑΥΤΟΣ την Εύα για μια ακόμα φορά, δεν με πείθεις.- Τσάκο ένα κι εσύ! Fskl
Μελίτα: Για κάποιον που δεν εχει ιχνος αξιοπρέπειας δεν χαλαλίζω ούτε ένα φάσκελο άλλωστε έχει τελειώσει καιρό τώρα ο χαρακτήρας αυτός για μένα.. Τιποτένια απλά..
Λουκάς: Λές και κάποια σωστά, αλλά μπροστά στη Νταίζη είσαι τόσο μπουνταλάς που με συγχωρείς χρυσέ μου, αλλα οδεύεις κι εσυ σε κατήφορο. Κάνε κάτι!
Νικόλας: Απλά : respect : μιλάει σωστά, φέρεται σωστά!
Δάφνη: Απλά wall έχει αρχίσει να κουράζει και αυτό το "Είμαι αλλού και λέω κουλαμάρες όλη την ώρα"
Νόρα: Ότι περισσεύει αφιερωμένο σε σένα αγαπητή... Fskl Fskl Fskl Μαζί με την Εύα καταφέρατε να μου τελειώσετε ότι προσδοκίες είχα για τη σειρά!

Έμεινε κανείς όρθιος πια? Σε έναν πρόχειρο απολογισμό που έκανα ο μόνος είναι η Μαριλού! Μαζί σου γλωσσούδικο λοιπόν!

Αυτά απο μένα για σχολιασμό..σε τέτοια χάλια άλλωστε τι άλλο να πεις... Είναι το δεύτερο επεισόδιο σερί που μου ανεβάζει πίεση και με απογοητεύει που σπατάλησα τόσο χρόνο σε μια σειρά που αποδείχτηκε μεγάαααααλη πατάτα!

Δεν αναμένω πλέον καμμία βελτίωση και τίποτε καλύτερο.. σχολιασμός ξανα αν και όταν ξαναδω επεισόδιο! NBC και πάλι NBC! Η παρουσία μου πλέον θα είναι μόνο για εσάς που είστε η καλύτερη παρέα!

Και εις άλλα με υγείαν!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από mariaki Δευ Φεβ 15, 2010 8:12 pm

καλο ηταν!!ειχε γελιο παλι,αλλα και πολυ πονο...τα κοριτσια κουκλες!!!!η λατερνα η νταιζη μου εσπασε τα νευρα,ειδικα οταν αποκαλει τσ...(ειπε ο γαιδαρος τον πετεινο κεφαλα) τη νορα που ουτε στο μικρο της δαχτυλακι δεν τη φτανει!!!!αλλα και το νορακι ηταν υπερβολικο σημερα με την ανθοδεσμη,επρεπε να κρατηθει!!!λυπηθηκα πολυ μανο και μελιτα...
mariaki
mariaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : peiraias
Ασχολίες : foititria sto tmhma prosxolikhs agwghs tei athinas

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από elena Δευ Φεβ 15, 2010 8:19 pm

evanna έγραψε:Λοιπον δυο πραγματα θα σχολιασω μονο.......
1.Μανος-Ευα...αν και μικρη και σκοτεινη η σκηνουλα ηταν εξαιρετικη!!!!!!!!Καταπληκτικες ερμηνειες και απο τους δυο!!!!! : respect : Οσο για το φιλι τι να πω τωρα........απλα ΥΠΕΡΟΧΟ!!!!!Τα ειχε ολα παθος,ενταση,απελπισια,φλογα....τα παντα!!!!!!! Heart2 Απιστευτη Χημεια και για να μην ξεχνιομαστε ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΜΑΖΙ ΤΩΡΑΑΑΑ!!!!!! Love

2.Οι σκηνες του γαμου εντελως vomit Η νυφη κουκλα,το ιδιο και ο γαμπρος αλλα λυπαμαι ο συνδυασμος δεν μου κανει!!!!!Το μονο που μου αρεσε ηταν η σκηνη με την ανθοδεσμη που αν και ηταν λιγο κατινιστικη πεθανα στα γελια!
Η Μελιτα κλασσικα σουρνοτανε......δεν τη μπορω,δεν τη μπορω!Οπως και τη Δαφνη βεβαια που ελεγε οτι της κατεβαινε στο κεφαλι και δεν μπορει να προσγειωθει λιγο στον πλανητη Γη!!!!!!Ελεος! wall
Kατ'αρχην με εχεις καλυψει ΑΠΟΛΥΤΑ! Agree Το φιλι ηταν οντως Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Ο!!!!!!!!! Heart2 Ειχαμε πολυ καιρο να δουμε αναλογη σκηνη και οι δυο τους ηταν ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟΙ!!!!! : respect : Οσο αφορα το γαμο περα απο τη σκηνη με την ανθοδεσμη που εριξα ΤΟ γελιο κατα τ'αλλα παρακολουθουσαμε μια παρωδια!Δεν αντεχω,δεν αντεχω......! Kotsides Αχ,τα ειπα και ξεθυμανα!
elena
elena
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από mariaki Δευ Φεβ 15, 2010 8:24 pm

elena έγραψε:
evanna έγραψε:Λοιπον δυο πραγματα θα σχολιασω μονο.......
1.Μανος-Ευα...αν και μικρη και σκοτεινη η σκηνουλα ηταν εξαιρετικη!!!!!!!!Καταπληκτικες ερμηνειες και απο τους δυο!!!!! : respect : Οσο για το φιλι τι να πω τωρα........απλα ΥΠΕΡΟΧΟ!!!!!Τα ειχε ολα παθος,ενταση,απελπισια,φλογα....τα παντα!!!!!!! Heart2 Απιστευτη Χημεια και για να μην ξεχνιομαστε ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΜΑΖΙ ΤΩΡΑΑΑΑ!!!!!! Love

2.Οι σκηνες του γαμου εντελως vomit Η νυφη κουκλα,το ιδιο και ο γαμπρος αλλα λυπαμαι ο συνδυασμος δεν μου κανει!!!!!Το μονο που μου αρεσε ηταν η σκηνη με την ανθοδεσμη που αν και ηταν λιγο κατινιστικη πεθανα στα γελια!
Η Μελιτα κλασσικα σουρνοτανε......δεν τη μπορω,δεν τη μπορω!Οπως και τη Δαφνη βεβαια που ελεγε οτι της κατεβαινε στο κεφαλι και δεν μπορει να προσγειωθει λιγο στον πλανητη Γη!!!!!!Ελεος! wall
Kατ'αρχην με εχεις καλυψει ΑΠΟΛΥΤΑ! Agree Το φιλι ηταν οντως Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Ο!!!!!!!!! Heart2 Ειχαμε πολυ καιρο να δουμε αναλογη σκηνη και οι δυο τους ηταν ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟΙ!!!!! : respect : Οσο αφορα το γαμο περα απο τη σκηνη με την ανθοδεσμη που εριξα ΤΟ γελιο κατα τ'αλλα παρακολουθουσαμε μια παρωδια!Δεν αντεχω,δεν αντεχω......! Kotsides Αχ,τα ειπα και ξεθυμανα!


οντως!!!μας ειχε λειψει πολυ ενα φιλι με μανο και ευα!!!!
mariaki
mariaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : peiraias
Ασχολίες : foititria sto tmhma prosxolikhs agwghs tei athinas

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από evanna Δευ Φεβ 15, 2010 8:26 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Μια και δεν υπάρχει κατώτερη βαθμολόγιση "άθλιο" το σημερινό επεισόδιο απο εμένα..

Εύα - Στεφανος: Ώρα σου ήταν Ευάκι, για την ακρίβεια για μένα είσαι μια απο τα ίδια με τον Στέφανο πλεόν, απλώς χωρίς τον δόλο. Με αγάπη απο εμένα λοιπόν για τους νιόπαντρους Fskl Fskl Fskl
Μάνος: Όλη μας η καϊλα που μας πήρε ΑΥΤΟΣ την Εύα για μια ακόμα φορά, δεν με πείθεις.- Τσάκο ένα κι εσύ! Fskl
Μελίτα: Για κάποιον που δεν εχει ιχνος αξιοπρέπειας δεν χαλαλίζω ούτε ένα φάσκελο άλλωστε έχει τελειώσει καιρό τώρα ο χαρακτήρας αυτός για μένα.. Τιποτένια απλά..
Λουκάς: Λές και κάποια σωστά, αλλά μπροστά στη Νταίζη είσαι τόσο μπουνταλάς που με συγχωρείς χρυσέ μου, αλλα οδεύεις κι εσυ σε κατήφορο. Κάνε κάτι!
Νικόλας: Απλά : respect : μιλάει σωστά, φέρεται σωστά!
Δάφνη: Απλά wall έχει αρχίσει να κουράζει και αυτό το "Είμαι αλλού και λέω κουλαμάρες όλη την ώρα"
Νόρα: Ότι περισσεύει αφιερωμένο σε σένα αγαπητή... Fskl Fskl Fskl Μαζί με την Εύα καταφέρατε να μου τελειώσετε ότι προσδοκίες είχα για τη σειρά!

Έμεινε κανείς όρθιος πια? Σε έναν πρόχειρο απολογισμό που έκανα ο μόνος είναι η Μαριλού! Μαζί σου γλωσσούδικο λοιπόν!

Αυτά απο μένα για σχολιασμό..σε τέτοια χάλια άλλωστε τι άλλο να πεις... Είναι το δεύτερο επεισόδιο σερί που μου ανεβάζει πίεση και με απογοητεύει που σπατάλησα τόσο χρόνο σε μια σειρά που αποδείχτηκε μεγάαααααλη πατάτα!

Δεν αναμένω πλέον καμμία βελτίωση και τίποτε καλύτερο.. σχολιασμός ξανα αν και όταν ξαναδω επεισόδιο! NBC και πάλι NBC! Η παρουσία μου πλέον θα είναι μόνο για εσάς που είστε η καλύτερη παρέα!

Και εις άλλα με υγείαν!

Tζινα μου καταλαβαινω οτι καποια πραγματα δεν σου αρεσαν και σε απογοητευσαν αυτο που δεν καταλαβαινω ομως ειναι πως-οταν βλεπεις μια σειρα εναμιση χρονο τωρα που ουκ ολιγες φορες εχει δειξει εξαιρετικα επεισοδια-γυρνας και λες εκφρασεις του τυπου ''ειναι μεγαλη πατατα'' επειδη απογοητευτηκες απο δυο-τρια επεισοδια!?
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από elli Δευ Φεβ 15, 2010 8:28 pm

Το επεισόδιο το ψήφισα καλό μόνο για έναν λόγο, γιατί η Μελίτα ήταν μια θεά και ο Στέφανος καλά να πάθει που ήταν έτσι χάλια, αφού πήγε και πήρε το "κοτόπουλο"-Εύα..εεεε τι να πω; τι νυφικό και αυτό;

Ματιές Μελίτας-Στέφανου.. Hug, Ο Στέφανος δεν θα αντέξει μακριά της να το δείτε..κάνει τώρα την καρδιά του πέτρα αλλά όταν θα τη βλέπει για να μιλήσουν μόνο για τη δουλειά θα λιώνει...
Πάλι καλά που το επεισόδιο πέρασε τόσο γρήγορα και μακάρι να μην δούμε πολλές αγαπησιάρικες σκηνές του ζεύγους, γιατί vomit
Πάντως σήμερα για πρώτη φορά λυπήθηκα λίγο και το Μάνο.

Το συμπέρασμα είναι ότι η Μελίτα πρέπει να είναι μαζί με το Στέφανο, γιατί αυτοί είναι πραγματικά ερωτευμένοι και φαίνεται ρε σεις φαίνεται και όποιος δεν το βλέπει να βάλει γυαλιά...(εγώ φοράω και το βλέπω ξεκάθαρα) huhu

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από anna90 Δευ Φεβ 15, 2010 8:28 pm

Άσχημο από μένα....!Δεν μου πρόσφερε κάτι, μόνο νεύρα...Α, και γέλια..(να σαι καλά ρε Κυριάκο)..
Φιάσκο ο γάμος...Μιας και χθες και οι δύο φιλιόντουσαν με άλλους..
Στέφανε αγόρι μου τι αγκομαχάς?Βλάκας είσαι?Αμα δεν ήθελες ας μην της περνούσες το δαχτυλίδι.
Γέλασα πολύ με την Αμαλία που είπε στην Μελίτα να μην χάσει και το Στέφανο και την αξιοπρέπεια της..Ο Στέφανος που είναι ακριβώς?Είπε τέλος ο άνθρωπος πόσες φορές η κόρη σου σούρνεται...Την αξιοπρέπεια δεν θα την σχολιάσω..
Η νύφη και ο γάμπρος πολύ όμορφοι...Κούκλοι..Πολύ ωραίο το φόρεμα της Νόρας...
Ο Χρηστάρας μας άκουσε τη Νταίζη να συστήνεται με μια χαρά ως κυρία Βενέτη..Α, ρε Χρηστάρα και εσύ.. Snif
Το ξεκατίνιασμα της ανθοδέσμης δεν μ άρεσε ως σκηνή...
Καθόλου...Αλλά γέλασα με τις ατάκες...
Λουκάς:"Τι ριμπάουντ ήταν αυτό"..
Μπέλλος:"Ας την βρε Νόρα μου, θα σου πάρώ καλύτερη"..
Ειδικά η ατάκα του Μπέλλου ήταν ατάκα μαμάς που υπόσχεται δώρο στο παιδί της για να μην τσακώνεται με τα άλλα παιδάκια...
Που είναι η παλιά Νόρα οεο??
Η ατάκα της Αμαλίας για να μην χυθεί άλλο αίμα ήταν να φανταστώ προοικονομία για την αποβολή του μωρού???
Αυτά νομίζω...Αν θυμηθώ κάτι άλλο, τα ξαναλέμε..
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Φεβ 15, 2010 8:36 pm

evanna έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Μια και δεν υπάρχει κατώτερη βαθμολόγιση "άθλιο" το σημερινό επεισόδιο απο εμένα..

Εύα - Στεφανος: Ώρα σου ήταν Ευάκι, για την ακρίβεια για μένα είσαι μια απο τα ίδια με τον Στέφανο πλεόν, απλώς χωρίς τον δόλο. Με αγάπη απο εμένα λοιπόν για τους νιόπαντρους Fskl Fskl Fskl
Μάνος: Όλη μας η καϊλα που μας πήρε ΑΥΤΟΣ την Εύα για μια ακόμα φορά, δεν με πείθεις.- Τσάκο ένα κι εσύ! Fskl
Μελίτα: Για κάποιον που δεν εχει ιχνος αξιοπρέπειας δεν χαλαλίζω ούτε ένα φάσκελο άλλωστε έχει τελειώσει καιρό τώρα ο χαρακτήρας αυτός για μένα.. Τιποτένια απλά..
Λουκάς: Λές και κάποια σωστά, αλλά μπροστά στη Νταίζη είσαι τόσο μπουνταλάς που με συγχωρείς χρυσέ μου, αλλα οδεύεις κι εσυ σε κατήφορο. Κάνε κάτι!
Νικόλας: Απλά : respect : μιλάει σωστά, φέρεται σωστά!
Δάφνη: Απλά wall έχει αρχίσει να κουράζει και αυτό το "Είμαι αλλού και λέω κουλαμάρες όλη την ώρα"
Νόρα: Ότι περισσεύει αφιερωμένο σε σένα αγαπητή... Fskl Fskl Fskl Μαζί με την Εύα καταφέρατε να μου τελειώσετε ότι προσδοκίες είχα για τη σειρά!

Έμεινε κανείς όρθιος πια? Σε έναν πρόχειρο απολογισμό που έκανα ο μόνος είναι η Μαριλού! Μαζί σου γλωσσούδικο λοιπόν!

Αυτά απο μένα για σχολιασμό..σε τέτοια χάλια άλλωστε τι άλλο να πεις... Είναι το δεύτερο επεισόδιο σερί που μου ανεβάζει πίεση και με απογοητεύει που σπατάλησα τόσο χρόνο σε μια σειρά που αποδείχτηκε μεγάαααααλη πατάτα!

Δεν αναμένω πλέον καμμία βελτίωση και τίποτε καλύτερο.. σχολιασμός ξανα αν και όταν ξαναδω επεισόδιο! NBC και πάλι NBC! Η παρουσία μου πλέον θα είναι μόνο για εσάς που είστε η καλύτερη παρέα!

Και εις άλλα με υγείαν!

Tζινα μου καταλαβαινω οτι καποια πραγματα δεν σου αρεσαν και σε απογοητευσαν αυτο που δεν καταλαβαινω ομως ειναι πως-οταν βλεπεις μια σειρα εναμιση χρονο τωρα που ουκ ολιγες φορες εχει δειξει εξαιρετικα επεισοδια-γυρνας και λες εκφρασεις του τυπου ''ειναι μεγαλη πατατα'' επειδη απογοητευτηκες απο δυο-τρια επεισοδια!?

Ευάννα μου ίσως το ποστ μου ήταν σκληρό όμως είναι η δεύτερη φορά που απογοητεύομαι οικτρά απο τη σειρά.. τα καλά επεισόδια δε, πόσο μάλλον τα εξαιρετικά εχουν καταντήσει να είναι η εξαίρεση και όχι ο κανόνας.

Παρακολουθούσα πέρισυ την εξέλιξη της Μελίτας πέρισυ και φέτος μεταλλάχθηκε, παρακολουθούσα τη Νόρα και φέτος και την Εύα και εκείνες μια απο τα ίδια.. απογοητεύτηκα πλήρως πλέον!

Και βλέπω στο τρέιλερ έναν Στέφανο να θέλει να του λένε να τιμωρήσει το Μάνο για την προσβολή που του έκανε ενώ θα έπρεπε να έχει πάρει η Εύα το κουμπούρι! Με τι θράσσος να το πάρει όμως όταν η ίδια του ανοίγει την πορτα στη ζωή της για ακόμα μια φορα κάνοντας τα ίδια με τον Στέφανο?

Δεν έχω με ποιον να ταυτιστώ και δεν έχω τι να περιμένω πια.. τιποτα! Όπως λέει και η nikidanis αν σε χαλάει τι το βλέπεις? Και έχει δίκιο η κοπέλα. Συγνώμη αν κάποιους στεναχώρησε το ποστ μου δεν είχα αυτό το σκοπό.

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από margaret Δευ Φεβ 15, 2010 8:38 pm

elli έγραψε:Το επεισόδιο το ψήφισα καλό μόνο για έναν λόγο, γιατί η Μελίτα ήταν μια θεά και ο Στέφανος καλά να πάθει που ήταν έτσι χάλια, αφού πήγε και πήρε το "κοτόπουλο"-Εύα..εεεε τι να πω; τι νυφικό και αυτό;

Και εμενα δε μου αρεσε το νυφικο της...Δε πειραζει ομως οπως λες και εσυ ειχε απεναντι του την ΑΠΟΛΥΤΗ ΘΕΑ και βασανιζοταν διπλα στη ''χηνα''..
margaret
margaret
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από nikidanis Δευ Φεβ 15, 2010 8:39 pm

evanna έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Μια και δεν υπάρχει κατώτερη βαθμολόγιση "άθλιο" το σημερινό επεισόδιο απο εμένα..

Εύα - Στεφανος: Ώρα σου ήταν Ευάκι, για την ακρίβεια για μένα είσαι μια απο τα ίδια με τον Στέφανο πλεόν, απλώς χωρίς τον δόλο. Με αγάπη απο εμένα λοιπόν για τους νιόπαντρους Fskl Fskl Fskl
Μάνος: Όλη μας η καϊλα που μας πήρε ΑΥΤΟΣ την Εύα για μια ακόμα φορά, δεν με πείθεις.- Τσάκο ένα κι εσύ! Fskl
Μελίτα: Για κάποιον που δεν εχει ιχνος αξιοπρέπειας δεν χαλαλίζω ούτε ένα φάσκελο άλλωστε έχει τελειώσει καιρό τώρα ο χαρακτήρας αυτός για μένα.. Τιποτένια απλά..
Λουκάς: Λές και κάποια σωστά, αλλά μπροστά στη Νταίζη είσαι τόσο μπουνταλάς που με συγχωρείς χρυσέ μου, αλλα οδεύεις κι εσυ σε κατήφορο. Κάνε κάτι!
Νικόλας: Απλά : respect : μιλάει σωστά, φέρεται σωστά!
Δάφνη: Απλά wall έχει αρχίσει να κουράζει και αυτό το "Είμαι αλλού και λέω κουλαμάρες όλη την ώρα"
Νόρα: Ότι περισσεύει αφιερωμένο σε σένα αγαπητή... Fskl Fskl Fskl Μαζί με την Εύα καταφέρατε να μου τελειώσετε ότι προσδοκίες είχα για τη σειρά!

Έμεινε κανείς όρθιος πια? Σε έναν πρόχειρο απολογισμό που έκανα ο μόνος είναι η Μαριλού! Μαζί σου γλωσσούδικο λοιπόν!

Αυτά απο μένα για σχολιασμό..σε τέτοια χάλια άλλωστε τι άλλο να πεις... Είναι το δεύτερο επεισόδιο σερί που μου ανεβάζει πίεση και με απογοητεύει που σπατάλησα τόσο χρόνο σε μια σειρά που αποδείχτηκε μεγάαααααλη πατάτα!

Δεν αναμένω πλέον καμμία βελτίωση και τίποτε καλύτερο.. σχολιασμός ξανα αν και όταν ξαναδω επεισόδιο! NBC και πάλι NBC! Η παρουσία μου πλέον θα είναι μόνο για εσάς που είστε η καλύτερη παρέα!

Και εις άλλα με υγείαν!

Tζινα μου καταλαβαινω οτι καποια πραγματα δεν σου αρεσαν και σε απογοητευσαν αυτο που δεν καταλαβαινω ομως ειναι πως-οταν βλεπεις μια σειρα εναμιση χρονο τωρα που ουκ ολιγες φορες εχει δειξει εξαιρετικα επεισοδια-γυρνας και λες εκφρασεις του τυπου ''ειναι μεγαλη πατατα'' επειδη απογοητευτηκες απο δυο-τρια επεισοδια!?



μπορει και μενα το σημερινο να μην μ αρεσε και να απογοητευτηκα ...ισως γιατι το ολο σκηνικο το περιμενα διαφορετικα!
αλλα αυτο που πες τζινακι ''ειναι μεγαλη πατατα'' δεν ηταν προσωπικα για μενα σωστο και συμφωνω με την ευαννα ... προτιμω και γενικα το λεω τωρα μην παρεξηγηθω σε οσους δεν αρεσει πια ας μην κατσουν να το δουν για να μην χρειαζεται να σχολιασουν και να χλευαζουν τη σειρα...
Οταν ξεκιναει μια σειρα δεν μπορει να πηγαινει με τα θελω των τηλεθεατων πρεπει να χουμε υπομονη και ποτε οι σεναριογραφοι δεν ξερουν πως θα καταληξουν ενα χαρακτηρα οποτε προτεινω ηρεμια και υπομονη μεχρι να φτιαξουν τα επεισοδια παλι!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Δευ Φεβ 15, 2010 8:43 pm

ΑΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ! ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ Η ΕΥΑΝΝΑ ΕΝΝΟΟΥΣΕ ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ:ΑΝ ΣΕ ΧΑΛΑΕΙ ΤΙ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ? ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ! ΤΖΙΝΑΚΙ ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ Κ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΤΟ ΠΟΣΤ ΣΟΥ! ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΣΕ ΧΑΛΑΕΙ ΚΑΤΙ ΜΗ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από evanna Δευ Φεβ 15, 2010 8:44 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
evanna έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Μια και δεν υπάρχει κατώτερη βαθμολόγιση "άθλιο" το σημερινό επεισόδιο απο εμένα..

Εύα - Στεφανος: Ώρα σου ήταν Ευάκι, για την ακρίβεια για μένα είσαι μια απο τα ίδια με τον Στέφανο πλεόν, απλώς χωρίς τον δόλο. Με αγάπη απο εμένα λοιπόν για τους νιόπαντρους Fskl Fskl Fskl
Μάνος: Όλη μας η καϊλα που μας πήρε ΑΥΤΟΣ την Εύα για μια ακόμα φορά, δεν με πείθεις.- Τσάκο ένα κι εσύ! Fskl
Μελίτα: Για κάποιον που δεν εχει ιχνος αξιοπρέπειας δεν χαλαλίζω ούτε ένα φάσκελο άλλωστε έχει τελειώσει καιρό τώρα ο χαρακτήρας αυτός για μένα.. Τιποτένια απλά..
Λουκάς: Λές και κάποια σωστά, αλλά μπροστά στη Νταίζη είσαι τόσο μπουνταλάς που με συγχωρείς χρυσέ μου, αλλα οδεύεις κι εσυ σε κατήφορο. Κάνε κάτι!
Νικόλας: Απλά : respect : μιλάει σωστά, φέρεται σωστά!
Δάφνη: Απλά wall έχει αρχίσει να κουράζει και αυτό το "Είμαι αλλού και λέω κουλαμάρες όλη την ώρα"
Νόρα: Ότι περισσεύει αφιερωμένο σε σένα αγαπητή... Fskl Fskl Fskl Μαζί με την Εύα καταφέρατε να μου τελειώσετε ότι προσδοκίες είχα για τη σειρά!

Έμεινε κανείς όρθιος πια? Σε έναν πρόχειρο απολογισμό που έκανα ο μόνος είναι η Μαριλού! Μαζί σου γλωσσούδικο λοιπόν!

Αυτά απο μένα για σχολιασμό..σε τέτοια χάλια άλλωστε τι άλλο να πεις... Είναι το δεύτερο επεισόδιο σερί που μου ανεβάζει πίεση και με απογοητεύει που σπατάλησα τόσο χρόνο σε μια σειρά που αποδείχτηκε μεγάαααααλη πατάτα!

Δεν αναμένω πλέον καμμία βελτίωση και τίποτε καλύτερο.. σχολιασμός ξανα αν και όταν ξαναδω επεισόδιο! NBC και πάλι NBC! Η παρουσία μου πλέον θα είναι μόνο για εσάς που είστε η καλύτερη παρέα!

Και εις άλλα με υγείαν!

Tζινα μου καταλαβαινω οτι καποια πραγματα δεν σου αρεσαν και σε απογοητευσαν αυτο που δεν καταλαβαινω ομως ειναι πως-οταν βλεπεις μια σειρα εναμιση χρονο τωρα που ουκ ολιγες φορες εχει δειξει εξαιρετικα επεισοδια-γυρνας και λες εκφρασεις του τυπου ''ειναι μεγαλη πατατα'' επειδη απογοητευτηκες απο δυο-τρια επεισοδια!?

Ευάννα μου ίσως το ποστ μου ήταν σκληρό όμως είναι η δεύτερη φορά που απογοητεύομαι οικτρά απο τη σειρά.. τα καλά επεισόδια δε, πόσο μάλλον τα εξαιρετικά εχουν καταντήσει να είναι η εξαίρεση και όχι ο κανόνας.

Παρακολουθούσα πέρισυ την εξέλιξη της Μελίτας πέρισυ και φέτος μεταλλάχθηκε, παρακολουθούσα τη Νόρα και φέτος και την Εύα και εκείνες μια απο τα ίδια.. απογοητεύτηκα πλήρως πλέον!

Και βλέπω στο τρέιλερ έναν Στέφανο να θέλει να του λένε να τιμωρήσει το Μάνο για την προσβολή που του έκανε ενώ θα έπρεπε να έχει πάρει η Εύα το κουμπούρι! Με τι θράσσος να το πάρει όμως όταν η ίδια του ανοίγει την πορτα στη ζωή της για ακόμα μια φορα κάνοντας τα ίδια με τον Στέφανο?

Δεν έχω με ποιον να ταυτιστώ και δεν έχω τι να περιμένω πια.. τιποτα! Όπως λέει και η nikidanis αν σε χαλάει τι το βλέπεις? Και έχει δίκιο η κοπέλα. Συγνώμη αν κάποιους στεναχώρησε το ποστ μου δεν είχα αυτό το σκοπό.

A μαλιστα τωρα καταλαβα τι εννοεις!Δεν μπορω να πω οτι εχεις 100% αδικο απλα εγω δεν εξεταζω τα πραγματα τοσο βαθια!Αλλωστε μια σειρα τη βλεπεις για να χαλαρωνεις και να περνας καλα αμα ειναι να συγχυζεσαι ασ'το καλυτερα...! :D
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Φεβ 15, 2010 8:45 pm

Ακριβώς Ευάννα μου.
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Φεβ 15, 2010 8:46 pm


Αν μου επιτρέπεται να πω τη γνώμη μου, το σήριαλ είναι ένα προιόν που εκτίθεται και ο καθένας έχει το δικαίωμα να πει τη γνώμη του και να ασκήσει κριτική.
Και απο μένα άθλιο το σημερινο επεισόδιο όχι για κάποιο άλλο λόγο αλλα γιατί το μισό ακύρωνε το άλλο μισό.
Σχολιασμός αν έχω κέφι άλλη στιγμη.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης