Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

+32
νοριτσα
KatsaroYpotheto
loukasnora
nana
zwi
Dorina <3 Πέτρος
anna90
spy
annaki
pasxalitsa
nikidanis
$ofi@ loukakos + nora
FieryRed
Izabella29
soso
KonstantinaA
katie007
panda
aggeliki
mimi
Καρ-Mik
hionati
elli
evanna
Alexitsa
Ntinaki1
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
mariaki
loukitsa
filitsa
anastasia20
Clarabelle
36 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Vote_lcap2%Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Vote_lcap36%Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Vote_rcap 36% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Vote_lcap26%Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Vote_rcap 26% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Vote_lcap26%Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Vote_rcap 26% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Vote_lcap6%Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Vote_lcap4%Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 50
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Empty Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Φεβ 16, 2010 6:23 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Φεβ 16, 2010 8:05 pm

Δεξίωση:
Καλά ο μάνος δεν παίζεται….ο κυριάκος στον κόσμο του<συμπεθέρα έχεις την τιμή να μου χαρίσεις ένα χορό;;;>πήρε και την πατιέλα να φάει επειδή ταράχτηκε…gelio

Παλιοχιά νταίζη…η ζήλεια θα σε φάει….τη νόρα ζήτησε μαρή για χορό όχι εσένα…εσύ άντε τράβα να χορέψεις με τον κυριάκο…καθότι και θαυμαστής σου…

Στέφανος-εύα:εμ…εύα όταν τον φιλάς παραμονή του γάμου σου και ποιον το μάνο που δεν έχει όρια… τι περιμένεις;;;

Λουκάς-νταίζη:πωπω….τους έπιασε η νταίζη στο στόμα της…ποιος τους γλιτώνει τώρα…πάντως αν νόρα και νταίζη φύγουν με όλα τους τα μαλλιά από τη δεξίωση και δεν τους μείνει καμιά τούφα στο χέρι τυχεροί θα είμαστε…

Μελίτα-αμαλία:καλά μελίτα δε δίνω σημασία στα λεγόμενα σου…από το σοκ του γάμου θα είναι….ακούς εκεί ταιριάζει στέφανος και εύα… vomit
Αμαλία μη λες πολλά λόγια…ο μάνος έκανε το θαύμα του και πάλι…απλά ετεροχρονισμένα αυτή τη φορά…

Κυριάκος-μπέλλος:μόλις άκουσε για επιχειρήσεις ο κυριάκος έλαμψε…δημήτρη μακριά από τον κυριάκο…σε βλέπω και εσένα στις εισαγωγές-εξαγωγές στη στενή…στα διπλανά κελιά σας βλέπω με τον online κυριάκο…

Νταίζη-δάφνη:να πω ότι αυτή τη φορά συμφώνησα με την νταίζη… μη ρίξετε φάσκελα….αλλά ένα δίκιο το είχε…ώπα…η δάφνη αγρίεψε…αλλά επενέβει ο νικόλας….

Αμαλία-πέτρος:πέτρος:<υποφέρει ε;;;>
αμαλία<όχι βρε το χαίρεται>….αχαχαχαχα…
καλά βρε πέτρο…θα την μαντρώσουμε τη μελίτα για να μην ξανασυναντηθεί με το στέφανο…θα τη δέσουμε με αλυσίδες…

καρτάλω-στέφανος:θίχτηκε η καρτάλω…της πείραξαν την εύα της…τον βλέπω το μάνο σε κανένα χαντάκι αν αναλάβει η καρτάλω…

στέφανος-χρήστος:όταν μίλαγε ο χρήστος μου θύμισε τις ελληνικές ταινίες με τις βεντέτες….<αυτή η προσβολή δεν μπορεί να περάσει έτσι>…αυτός ο κύκλος θα κλείσει μόνο με αίμα…

νταίζη-λουκάς:ε…όχι και ο μάνος καλύτερος από τη νταίζη…μη τρελαθούμε τώρα…θίχτηκε ο λουκάς επειδή η νταίζη κατηγόρησε το μάνο;δηλαδή εντάξει η πράξη του μάνου ήταν απαράδεχτη….εγώ με τη νταίζη είμαι σε αυτό…σε σχέση με όσα είπε για το μάνο και μόνο…(πάντως ότι θα έφτανε η στιγμή να συμφωνήσω με τη τραγουδιάρα δεν το περίμενα,να σημειωθεί η μέρα και η ώρα)

μελίτα:καλά μέχρι να καταλάβω ότι ήταν όνειρο πήγα και ήρθα…

στέφανος-μάνος:πωπω…τι μπουνιά ήταν αυτή;;;θα του έφυγε το κεφάλι του μάνου…BlackEye..τελικά πολύ βαθιά ο στέφανος κρύβει ένα στράτο μέσα του…

λουκάς-νόρα:ο λουκάς δεν άντεξε και πήγε στη νόρα…<κάθεσαι και τα βάζεις με την περιορισμένης ευθύνης> xaxa πες τα βρε λουκά…νόρα εσύ πρέπει να σταθείς στο ύψος σου…μην ξεπέφτεις στο επίπεδο του νταιζουλίνι…
πάντως και εγώ αν δε γνώριζα τις εξελίξεις θα περίμενα και εγώ να έρθει να την αρπάξει την εύα.μήπως και τη γλιτώναμε…αλλά δεν…
καλά την ταβανόπρεκα για το γάμο που πέταξε η νόρα… ο λουκάς δεν την κατάλαβε;;;… πωπω…θα τον πήρε η δάφνη μαζί της στο ταξίδι…και άντε να επιστρέψει…καλέ πήραν και παρέα τη νόρα…. Wow θέλει να παντρευτεί το μήτσουλα;;;έτσι ξαφνικά της την βάρεσε;;…από εκεί που δεν ήθελε ούτε να τον φτύσει…

και για να καταλάβω…πριν ο λουκάς με τη νόρα δεν μιλούσαν για το δήθεν παντρεμένο που η νόρα θα του χαλάσει το γάμο;;; και ξαφνικά του λέει ότι θα παντρευτεί το μήτσο;;;ο λουκάς δεν παραξενεύτηκε;;;μόνο σε εμένα φαίνονται κουλά όλα αυτά;;;και δεν καταλαβαίνω τίποτα…ούτε τι λένε πως συννενοούνται δεν καταλαβαίνω πια…

μαρίλια-μάνος:καλά έκανε ο στέφανος τη μούρη του μάνου κρέας…του έφτιαξε τη μόστρα…

στέφανος-εύα:ε…όχι…θα ξεράσω…της πήγε φαγητό στο κρεβάτι…πάλι καλά που χτες το βράδυ δεν έκαναν τίποτα γιατί δεν θα το άντεχα και αυτό…

μελίτα-αμαλία:η μελίτα με μαύρους κύκλους κάτω από τα μάτια…αμάν βρε μελίτα…ξεκόλλα από το στέφανο….ο άλλος κάθεται και ταίζει την ξανθιά αγαπημένη…

λουκάς-νταίζη-νόρα:η νόρα δεν κρατήθηκε και πολύ…πωπω..το ξεμάλλιασμα αυτές οι δύο δε το γλιτώνουν…το λουκά έχω αρχίσει και τον λυπάμαι…

στέφανος-εύα:ε…εντάξει και μετά το σοκ του πρωινού που της πήγε στο κρεβάτι επανήλθα…σαν δύο παππούδες μου φαίνονται που πάνε βόλτα στο πάρκο για να ξεπιαστούν… gelio

λουκάς-νικόλας-δάφνη:δεν τον λυπάμαι το λουκά τελικά…θα μας τρελάνει…πείτε μου…αυτός δεν έσπρωχνε τη νόρα στο μήτσουλα;;;;ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΟΥΝ;;;;;;
έφτασε και ο μάνος….με αυτά που του είπαν τώρα νομίζουν ότι έκαναν κάτι;;;;τι να πω…του έκαναν τη μούρη κρέας τώρα…

μάνος-μελίτα:α….γεια σου…λέω και εγώ…έχει ξεχάσει ο μάνος την έρευνα;;αλλά μπααα….πήγε να ανακρίνει…και όπως είδα και στα προσεχώς απειλεί κιόλας….


Έχει επεξεργασθεί από τον/την anastasia20 στις Τρι Φεβ 16, 2010 8:06 pm, 1 φορά
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από filitsa Τρι Φεβ 16, 2010 8:06 pm

αχ ποσο μου αρεσε η σκηνη λουκα +νορας τι βλεμμαατα ειν ηταν αυτα αχ!!!!!!!! Heart2
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Φεβ 16, 2010 8:12 pm

Σημερα μου άρεσε όλως παραδόξως το επεισόδιο απλά λόγω οχιάς δεν μπορω να ψηφισω κάτι παραπάνω απο μέτριο.....Ο Κυριάκος υπερασπιστης της φαμίλιας gelio Η συζητηση του με τον ανυποψίαστο Μπέλλο όλα τα ευρώ...Ο Μάνος ο κλασσικός Μάνος και απο που κ ως που η οχιά χώνεται σφηνα σην παρέα?Σε ρωτησε κανεις μαντάμ?Το ισιωμενο μου μαλλί κατσάρωσε μα τω θεώ σας λέω!Ο Μάνος το έκανε λαμπόγυαλο και ο Καρτάλης ξέπλυνε την ντροπή με fake μπουνίδι.όταν έμαθε ο Λουκάκος ότι σκέφτεται σοβαρα το γαμο με το Μήτσουλα η Νόρα αυτός θόλωσε και είχαν πάρει ένα ύφος και οι δυο τύπου εξομολόγησης αλλά που....Και πριν πόσο πολυ ήθελε να χορεψει με τη Νόρα..μπροστα σε Μπελλο και οχιά την αποκάλεσε <<Νοράκι μου>> Love! Εκεί που έριξα το γελιο ήταν όταν η Αμαλία είπε πως η Μελίτα είναι όμορφότερη απο την Εύα έλεος και δεν είμαι και φαν της Ευας απλά αντικειμενική gelio Ο Λουκάς ύψωσε ανάστημα σήμερα έμπαινε αγορι μου έμπαινε....και μια παρατηρηση όταν πλακώθηκε με την οχιά πήρε το δερμάτινό του...όταν έφυγε απο τη Νόρα δεν το πήρε και μετά στο γραφείο ήταν κουκουλωμένος μ αυτό :Banned: με αγάπη loukitsa
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Φεβ 16, 2010 8:12 pm

η οχιά στη Χαλκίδα φορουσε τα προκλητικα μπυτζαμακια και τωρα που θα γινει και καλα κυρια Βενετη φοράει φτηνες απομιμήσεις της μπυτζαμουλας της Νόρας???
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από mariaki Τρι Φεβ 16, 2010 8:15 pm

filitsa έγραψε:αχ ποσο μου αρεσε η σκηνη λουκα +νορας τι βλεμμαατα ειν ηταν αυτα αχ!!!!!!!! Heart2

και εμενα μου αρεσαν σημερα παρα πολυ!!και μετα στο σπιτι της...αν και μου εδωσε την εντυπωση οτι ο λουκας περιμενε να του πει η νορα οτι ειναι ερωτευμενη μαζι του...
επιπλεον ηταν πολυ καλο που την ειπε μπροστα σε ολους΄΄νορακι μου΄΄
η μαριλια μου αρεσε επισης σημερα!!ηταν πολυ σωστη η σταση της!
η νταιζη ακομα και στην παρεα θελει να κανει κουμαντο!!ελεος....!σημερα θεωρησα και το λουκα πολυ σωστο απεναντι στην παπια μετα απο καιρο!!!
mariaki
mariaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : peiraias
Ασχολίες : foititria sto tmhma prosxolikhs agwghs tei athinas

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από filitsa Τρι Φεβ 16, 2010 8:17 pm

mariaki έγραψε:
filitsa έγραψε:αχ ποσο μου αρεσε η σκηνη λουκα +νορας τι βλεμμαατα ειν ηταν αυτα αχ!!!!!!!! Heart2

και εμενα μου αρεσαν σημερα παρα πολυ!!και μετα στο σπιτι της...αν και μου εδωσε την εντυπωση οτι ο λουκας περιμενε να του πει η νορα οτι ειναι ερωτευμενη μαζι του...
επιπλεον ηταν πολυ καλο που την ειπε μπροστα σε ολους΄΄νορακι μου΄΄
η μαριλια μου αρεσε επισης σημερα!!ηταν πολυ σωστη η σταση της!
η νταιζη ακομα και στην παρεα θελει να κανει κουμαντο!!ελεος....!σημερα θεωρησα και το λουκα πολυ σωστο απεναντι στην παπια μετα απο καιρο!!!
συμφωνω απολυτως ελεος η οχια
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Τρι Φεβ 16, 2010 8:17 pm

loukitsa έγραψε:η οχιά στη Χαλκίδα φορουσε τα προκλητικα μπυτζαμακια και τωρα που θα γινει και καλα κυρια Βενετη φοράει φτηνες απομιμήσεις της μπυτζαμουλας της Νόρας???

καλυτερα δεν ειναι αναγκη να φοραει κιολας την αντεχουμε που την αντεχουμε ποσα να αντεξουμε ποια
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Φεβ 16, 2010 8:22 pm

Άθλιο και αυτό επειδή είμαι καλός άνθρωπος.
Δεν μου άρεσε τίποτα.
Πήγε ο Μάνος και φίλησε την νύφη. Ο Στέφανος κοιτούσε καλά καλά κοκκαλωμένος και μετά το χαστούκι της Εύας θυμήθηκε να ξεκοκκαλώσει και να επιτεθεί. Ο Μάνος άρχισε να φωνάζει σαν το παρλιακό, και τον πέταξαν έξω από το σπίτι. Η Καρτάλω στον κόσμο της ότι αμαύρωσαν την πιο ωραία μέρα της ζωής του Στέφανου. Αυτή ήταν η πιο ωραία μέρα της ζωής του; gelio Και το ανέκδοτο: Η Εύα ντράπηκε! Την παραμονή του γάμου να γλωσσοφιλιέται στις ερημιές και να δίνει δικαιώματα στον ήδη παρμένο Μάνο,δεν ντρεπόταν.ΕΛΕΟΣ!

Η Νταίζη είχε δίκιο σε όλα όσα είπε για τον Μάνο! Μπράβο ρε Νταίζη! Καλά τα είπε σήμερα!

: respect :
Η μπουνιά του Στέφανου άθλια. BlackEye Λέει το περιοδικό ότι ο Μάνος δεν αντέδρασε. Τι να αντιδράσει καλέ, αφού δεν έδειξε και τίποτα για να αντιδράσει.
Το όνειρο της Μελίτας... δεν ξέρω ψιλοβλακεία.

Η Νόρα δηλώνει ότι θα κάνει τα πάντα να χαλάσει τον γάμο. Μόνο η Μελίτα δεν είχε το δικαίωμα... 2 μέτρα και 2 σταθμά.

Ο Στέφανος δεν έχει άλλο πάπλωμα; Κοίμησε την κυρία Καρτάλη σε αυτό το πάπλωμα που κοιμόταν με την Μελίτα;; Με τα λουλουδάκια;

Ο Στέφανος και η Εύα ξεκινούν την κοινή τους ζωή ως παντρεμένο ζευγάρι.

Αυτό το έγραψε η περίληψη. Μάλιστα δηλαδή ένας να φτιάχνει πρωϊνό στην Εύα και να περπατάνε στον δρόμο σαν γέροι. Ε αυτό το έκαναν και χωρίς να παντρευτούν! Δεν χρειαζόταν να γίνει γάμος. Δεν τους μπορώ.... ειδικά με αυτά τα γλυκανάλατα... έλεος.

Γενικά τα επεισόδία είναι άθλια. Άοσμα, άνοστα, άγευστα. Και όμως κάτι λείπει, πάντα κάτι λείπει, κάτι δεν γίνεται σωστά, κάτι δεν πάει την πλοκή παρα πέρα ουωωωωωωωω!!!

Στα προσεχώς τι λέει ο Μάνος στην Μελίτα ότι αν συμβαίνει αυτό που υποψιάζεται θα ψάχνει μέρος να κρυφτεί;;;; Άντε μωρέ με τον τσάμπα μάγκα.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από Alexitsa Τρι Φεβ 16, 2010 8:25 pm

Αυτό που είπε η Αμαλία στην Μελίτα,ότι δηλαδή είναι πιο όμορφη απο την Εύα ήταν απολύτως φυσιολογικό πιστεύω.Κάθε μάνα βλέπει το παιδί της σαν το ομορφότερο του κόσμου άσχετα αν αντικειμενικά δεν είναι κάν όμορφο.Πάντως γούστα με γούστα διαφέρουν.Και εμένα μου αρέσει περισσότερο η Μελίτα εμφανισιακά απο την Εύα.
Alexitsa
Alexitsa
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από evanna Τρι Φεβ 16, 2010 8:28 pm

Ωρα για σχολιασμο..Καλο το επεισοδιακι σημερα!
Δεξιωση...μπηκε ο Μανωλακης και εφερε τα πανω-κατω!Εμενα παντως πολυ μου αρεσε ο χαμος που εγινε!!!!! :twisted: Την Ευα παλι δεν την καταλαβαινω!Ως ενα βαθμο θεωρω πως και εκεινη ευθυνεται για το σκηνικο....φιλιοταν μαζι του μια μερα πριν παντρευτει και ετσι οχι μονο δεν του κοψε τον αερα αλλα του εδωσε κι αλλο!Ειχε που ειχε θαρρος και θρασος ο Μανος μετα απο αυτο παραγινε!
Κατα τ'αλλα ο Κυριακος στον κοσμο του να κανει συζητησεις με το Μπελλο και να ζηταει τη συμπεθερα σε χορο!Απλα : respect : γιατι ο τυπος ειναι απιθανος!

Μελιτα...κατανοω οτι ποναει αλλα εχω βαρεθει να τη βλεπω να σουρνεται κυριολεκτικα!!!!!!!!!Δεν μπορω αλλο!Φτανει! Impatient

Νταιζη γενικως...μου ηρθε να την πνιξω την καριοπαπια!Στη δεξιωση λυσσαξε,δεν φτανει που δεν αφησε τη Νορα και του Λουκα να χορεψουνε,εκανε και κριτικη στο Μανο το τσοκαρο!Μετα στο σπιτι το παραληρημα συνεχιζοταν και εγω πολυ το ευχαριστηθηκα που της μιλησε ετσι ο Λουκας και σηκωθηκε και εφυγε!
Και τελος το σκηνικο με το γραφειο ηταν το αποκορυφωμα!!!Γενικα θελω να την Threat Παντως δεν καταλαβα γιατι τοση πρεμουρα για το Μανο!Μηπως τελικα παιζει και κανεναν αλλο ρολο το Νταιζουλινι που δεν ξερουμε ακομη?Μηπως κατι κρυβει? scratch

Νορα-Λουκας....τελεια η σκηνη τους στο σπιτι της Νορας!Μου αρεσε παρα πολυ!Ειδικα εκει που ξεκιναει η Νορα να του λεει σκεφτηκα καποια πραγματα για μας και στο τελος του λεει για το Μητσουλα ο ερμος ο Λουκας τα ειδε ολα!Αλλα δεν τον λυπαμαι γιατι και αυτος εκει την εσπρωχνε οπως πολυ σωστα του θυμισαν Δαφνη-Νικολας!

Μαριλια-Μανος...παρα πολυ ωραια σκηνη αν και μικρουλα!Αλλωστε παντοτε απολαμβανω τις κοινες σκηνες τους! Thumbs up

Στεφανος-Ευα..το πρωινο στο κρεβατι δεν το σχολιαζω καλυτερα γιατι απλα vomit !Ηταν που δεν ηθελε ο Στεφανακος και εκανε αναγκαστικα το γαμο!Ειναι πολυ γελοιος και για πολλες Fskl

Επισης δεν μου αρεσει να βλεπω το παιδι με τοσο ωραια ματια να ειναι μπλε μαρεν!!! Razz

Αυτα για σημερα απο εμενα! :D
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από elli Τρι Φεβ 16, 2010 8:31 pm

Πρώτη φορά ψήφισα άσχημο και ελπίζω να μην ξανασυμβεί...Δεν ξέρω για εσάς αλλά επεισόδιο χωρίς Στέφανο+Μελίτα δεν παλεύεται...ναι είχαμε το όνειρο αλλά το πρωινό στο κρεβάτι και η βόλτα των παππούδων vomit
Το μόνο που άξιζε ήταν ο Μάνος και αυτό μόνο και μόνο γιατί πήρε μπρος επιτέλους και άρχισε να καταλαβαίνει ότι κάτι παίζει ανάμεσα σε Μελίτα+Στέφανο...περιμένω την αντίδραση του..: juhu :
Ελπίζω τα επεισόδια να περάσουν γρήγορα και να ξαναδούμε μαζί το Στέφανο και τη Μελίτα γιατί Grrr

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από hionati Τρι Φεβ 16, 2010 8:36 pm

anastasia20 έγραψε:Δεξίωση:
Καλά ο μάνος δεν παίζεται….ο κυριάκος στον κόσμο του<συμπεθέρα έχεις την τιμή να μου χαρίσεις ένα χορό;;;>πήρε και την πατιέλα να φάει επειδή ταράχτηκε…gelio

Παλιοχιά νταίζη…η ζήλεια θα σε φάει….τη νόρα ζήτησε μαρή για χορό όχι εσένα…εσύ άντε τράβα να χορέψεις με τον κυριάκο…καθότι και θαυμαστής σου…

Στέφανος-εύα:εμ…εύα όταν τον φιλάς παραμονή του γάμου σου και ποιον το μάνο που δεν έχει όρια… τι περιμένεις;;;

Λουκάς-νταίζη:πωπω….τους έπιασε η νταίζη στο στόμα της…ποιος τους γλιτώνει τώρα…πάντως αν νόρα και νταίζη φύγουν με όλα τους τα μαλλιά από τη δεξίωση και δεν τους μείνει καμιά τούφα στο χέρι τυχεροί θα είμαστε…

Μελίτα-αμαλία:καλά μελίτα δε δίνω σημασία στα λεγόμενα σου…από το σοκ του γάμου θα είναι….ακούς εκεί ταιριάζει στέφανος και εύα… vomit
Αμαλία μη λες πολλά λόγια…ο μάνος έκανε το θαύμα του και πάλι…απλά ετεροχρονισμένα αυτή τη φορά…

Κυριάκος-μπέλλος:μόλις άκουσε για επιχειρήσεις ο κυριάκος έλαμψε…δημήτρη μακριά από τον κυριάκο…σε βλέπω και εσένα στις εισαγωγές-εξαγωγές στη στενή…στα διπλανά κελιά σας βλέπω με τον online κυριάκο…

Νταίζη-δάφνη:να πω ότι αυτή τη φορά συμφώνησα με την νταίζη… μη ρίξετε φάσκελα….αλλά ένα δίκιο το είχε…ώπα…η δάφνη αγρίεψε…αλλά επενέβει ο νικόλας….

Αμαλία-πέτρος:πέτρος:<υποφέρει ε;;;>
αμαλία<όχι βρε το χαίρεται>….αχαχαχαχα…
καλά βρε πέτρο…θα την μαντρώσουμε τη μελίτα για να μην ξανασυναντηθεί με το στέφανο…θα τη δέσουμε με αλυσίδες…

καρτάλω-στέφανος:θίχτηκε η καρτάλω…της πείραξαν την εύα της…τον βλέπω το μάνο σε κανένα χαντάκι αν αναλάβει η καρτάλω…

στέφανος-χρήστος:όταν μίλαγε ο χρήστος μου θύμισε τις ελληνικές ταινίες με τις βεντέτες….<αυτή η προσβολή δεν μπορεί να περάσει έτσι>…αυτός ο κύκλος θα κλείσει μόνο με αίμα…

νταίζη-λουκάς:ε…όχι και ο μάνος καλύτερος από τη νταίζη…μη τρελαθούμε τώρα…θίχτηκε ο λουκάς επειδή η νταίζη κατηγόρησε το μάνο;δηλαδή εντάξει η πράξη του μάνου ήταν απαράδεχτη….εγώ με τη νταίζη είμαι σε αυτό…σε σχέση με όσα είπε για το μάνο και μόνο…(πάντως ότι θα έφτανε η στιγμή να συμφωνήσω με τη τραγουδιάρα δεν το περίμενα,να σημειωθεί η μέρα και η ώρα)

μελίτα:καλά μέχρι να καταλάβω ότι ήταν όνειρο πήγα και ήρθα…

στέφανος-μάνος:πωπω…τι μπουνιά ήταν αυτή;;;θα του έφυγε το κεφάλι του μάνου…BlackEye..τελικά πολύ βαθιά ο στέφανος κρύβει ένα στράτο μέσα του…

λουκάς-νόρα:ο λουκάς δεν άντεξε και πήγε στη νόρα…<κάθεσαι και τα βάζεις με την περιορισμένης ευθύνης> xaxa πες τα βρε λουκά…νόρα εσύ πρέπει να σταθείς στο ύψος σου…μην ξεπέφτεις στο επίπεδο του νταιζουλίνι…
πάντως και εγώ αν δε γνώριζα τις εξελίξεις θα περίμενα και εγώ να έρθει να την αρπάξει την εύα.μήπως και τη γλιτώναμε…αλλά δεν…
καλά την ταβανόπρεκα για το γάμο που πέταξε η νόρα… ο λουκάς δεν την κατάλαβε;;;… πωπω…θα τον πήρε η δάφνη μαζί της στο ταξίδι…και άντε να επιστρέψει…καλέ πήραν και παρέα τη νόρα…. Wow θέλει να παντρευτεί το μήτσουλα;;;έτσι ξαφνικά της την βάρεσε;;…από εκεί που δεν ήθελε ούτε να τον φτύσει…

και για να καταλάβω…πριν ο λουκάς με τη νόρα δεν μιλούσαν για το δήθεν παντρεμένο που η νόρα θα του χαλάσει το γάμο;;; και ξαφνικά του λέει ότι θα παντρευτεί το μήτσο;;;ο λουκάς δεν παραξενεύτηκε;;;μόνο σε εμένα φαίνονται κουλά όλα αυτά;;;και δεν καταλαβαίνω τίποτα…ούτε τι λένε πως συννενοούνται δεν καταλαβαίνω πια…

μαρίλια-μάνος:καλά έκανε ο στέφανος τη μούρη του μάνου κρέας…του έφτιαξε τη μόστρα…

στέφανος-εύα:ε…όχι…θα ξεράσω…της πήγε φαγητό στο κρεβάτι…πάλι καλά που χτες το βράδυ δεν έκαναν τίποτα γιατί δεν θα το άντεχα και αυτό…

μελίτα-αμαλία:η μελίτα με μαύρους κύκλους κάτω από τα μάτια…αμάν βρε μελίτα…ξεκόλλα από το στέφανο….ο άλλος κάθεται και ταίζει την ξανθιά αγαπημένη…

λουκάς-νταίζη-νόρα:η νόρα δεν κρατήθηκε και πολύ…πωπω..το ξεμάλλιασμα αυτές οι δύο δε το γλιτώνουν…το λουκά έχω αρχίσει και τον λυπάμαι…

στέφανος-εύα:ε…εντάξει και μετά το σοκ του πρωινού που της πήγε στο κρεβάτι επανήλθα…σαν δύο παππούδες μου φαίνονται που πάνε βόλτα στο πάρκο για να ξεπιαστούν… gelio

λουκάς-νικόλας-δάφνη:δεν τον λυπάμαι το λουκά τελικά…θα μας τρελάνει…πείτε μου…αυτός δεν έσπρωχνε τη νόρα στο μήτσουλα;;;;ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΟΥΝ;;;;;;
έφτασε και ο μάνος….με αυτά που του είπαν τώρα νομίζουν ότι έκαναν κάτι;;;;τι να πω…του έκαναν τη μούρη κρέας τώρα…

μάνος-μελίτα:α….γεια σου…λέω και εγώ…έχει ξεχάσει ο μάνος την έρευνα;;αλλά μπααα….πήγε να ανακρίνει…και όπως είδα και στα προσεχώς απειλεί κιόλας….

αναστασακι συμφωνω σε ολα...ενα μονο να προσθεσω απο το ονειρο της μελιτας...κλειστε πια αυτην την τζαμαρια...ελεος...ολοι απο εκει θα τους βλεπουν...ή τουλαχιστον ας βαλουν μια κουρτινα,χειμωνας ειναι... gelio
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Φεβ 16, 2010 8:36 pm

Alexitsa έγραψε:Αυτό που είπε η Αμαλία στην Μελίτα,ότι δηλαδή είναι πιο όμορφη απο την Εύα ήταν απολύτως φυσιολογικό πιστεύω.Κάθε μάνα βλέπει το παιδί της σαν το ομορφότερο του κόσμου άσχετα αν αντικειμενικά δεν είναι κάν όμορφο.Πάντως γούστα με γούστα διαφέρουν.Και εμένα μου αρέσει περισσότερο η Μελίτα εμφανισιακά απο την Εύα.

Σαυτο θα συμφωνήσω απόλυτα.
Οχι μόνο η ομορφιά είναι υποκειμενική, αλλα πόσο μάλλον όταν μιλάμε για μια μάνα και την ιδεα που έχει για το παιδί της....



Τώρα όσον αφορά το επεισόδιο, εγω το απόλαυσα, και ας μην έγινε τίποτα το ουσιαστικό.
-Την Αντιγονάρα σε ρόλο Βροντάτση-Φουρτουνάτση να ξεπλύνει την ντροπή
-Την Μελίτα να βλέπει εφιάλτες!
-Τον Στέφανο να την έχει δει ο μεταμεσονύχτιος εκδικητής! Βσντουπ!
-Το Λουκάκο και την Νταίζη σε τρελούς τσακωμους!
-Την παρολίγο εξομολόγηση (θα θελε ο Λουκάκος) της Νόρας, που δηλώνει οτι παντρευεται Μήτσο. Μόνο η φάτσα του Λουκάκου priceless.
-Το οτι επέστρεψε η Μαρίλια που ήξερα

Το μόνο που με στεναχώρησε, όσο και αν ακούγεται αστείο ήταν η Δάφνη...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από Alexitsa Τρι Φεβ 16, 2010 8:40 pm

Ντίνα συμφωνώ απόλυτα μέ όσα γράφεις!Επίσης όταν η Μαρίλια και η Αγγέλα της έλεγαν να μην ντρέπεται γιατί όλοι ξέρουν τον Μάνο και ότι είναι ικανός για όλα τι εννοούσαν?Οτι ο Μάνος είναι ικανός για όλα ενω η Εύα όχι?Ναι,μίλησαν τώρα για την αγιούσα που ποτέ της δεν έβλαψε κανέναν και που μια ζωή ήταν ένα αγνό προβατάκι!Έλεος!Μπορει σε αυτήν την ιστορία να είναι ενμέρει το θύμα,αλλά ας μην πήγαινε και αυτή στην παραλία μαζί του για τελευταία φιλιά και τελευταίους ασπασμόυς!Και κανονικά δεν έπρεπε καν να κάτσει στα μπουζούκια όταν είδε ότι ήταν και αυτός εκεί!Αλλά τα ήθελε και αυτηνής ο πωπός!
Ο Μάνος γιατί δεν με πείθει και δεν πρόκειται να με πείσει ποτέ?Δεν ξέρω,για μένα δεν έχει ιδέα απο αγάπη και ας σκοτώνεται να μας αποδείξει το αντίθετο!Και για πρώτη φορά συμφωνώ με την Νταίζη!Ή μάλλον για δεύτερη!Η πρώτη ήταν όταν την είχε πεί στην Εύα και η δεύτερη σήμερα που έλεγε για τον Μάνο!Για να λέμε τα σύκα σύκα και την σκάφη σκάφη,είχε απόλυτο δίκιο!
Η Νόρα για μένα μία απο τα ίδια...κατίνα και δυστυχώς εκμεταλλεύτρια του Μπέλλου τον οποίο έχω συμπαθήσει και έχω εκτιμήσει δεόντως τελευταία!
Στέφανος και Εύα,η υποκρισία προσωποποιημένη! vomit Έλεος πιά με τα γλυκανάλατα!Το αυγό που έφερα στην Εύα,ήθελα να του το σπάσω στο κεφάλι!
Για την Μελίτα τι να πώ?Δεν έχω να πώ κάτι σήμερα...Και τέλος ο Μάνος με αηδιάζει πραγματικά και δεν αντέχω να τον βλέπω!Δεν μπορώ να σχολιάσω κάν τα λεγόμενα του! Grrr
Alexitsa
Alexitsa
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από mimi Τρι Φεβ 16, 2010 8:45 pm

βαρετό το επεισοδιάκι................................
η μπουνιά του Στέφανου ΓΕΛΟΊΑ ΈΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΆ
και ρωτάω εγώ τώρα μήπως το όνειρο την Μαρουλίτας ήταν προφητικό ;;;;;;;;
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Φεβ 16, 2010 8:46 pm

Παρατηρήσατε στο μεταξύ που ο Μάνος είχε μια μελανιά στο στόμα όταν ήταν χτες με τον Ηλία, στην δεξίωση και στον δρόμο που πορπατούσε του είχε φύγει η μελανιά και μετά την μπουνιά την άλλη μέρα την ξαναείχε; gelio
Και κάτι άλλο: Γάμο είχαμε, χαρά ( λέμε τώρα)! Ρίχτε κάνα τσιφτετέλι ρεεεεεε!!Κάνα καλαματιανό, καμιά ζεϊμπεκιά!!! Τι κοιμήσικα είναι αυτά μωρέ; Αυτή η παρέα της τάβλας είναι! Αlexitsa συμφωνώ σε όλα όμως! : respect :
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τρι Φεβ 16, 2010 8:47 pm

Ο ΜΑΝΟΣ ΠΗΓΕ ΣΤΗ ΔΕΞΙΩΣΗ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΑΝ ΤΑ ΑΙΜΑΤΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΣΟ ΛΑΜΟΓΙΟ ΘΕΛΕΤΕ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΑΣ ΚΑΙ ΔΙΕΚΔΙΚΕΙ!
Η ΕΥΑ ΤΑΡΑΧΤΗΚΕ ΚΑΙ Η ΞΥΛΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ! Love!
Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΤΟ ΧΑΡΗΚΕ ΠΟΥ Η ΕΥΑ ΧΑΣΤΟΥΚΙΣΕ ΤΟ ΜΑΝΟ Η ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ; ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΕΝΟΙΑΖΕ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΑΓΑΠΑΕΙ ΑΛΛΗ;

Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΒΑΛΕ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙΡΟΣ ΗΤΑΝ
Η ΝΟΡΑ ΕΤΟΙΜΗ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟ ΞΕΦΟΥΡΝΙΣΕΙ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ.

Η ΕΥΑ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΠΗΓΕ ΠΡΩΙΝΟ ΗΤΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΟΜΟΡΦΟΙ ΜΑΖΙ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΝ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΛΑΜΠΕΡΟΙ.
Ο ΜΑΝΟΣ ΑΡΧΙΣΕ ΤΙΣ ΑΝΑΚΡΙΣΕΙΣ. ΕΜΠΑΙΝΕ ΜΑΝΟ ΝΑ ΞΕΣΚΕΠΑΣΤΕΙ Η ΚΑΤΙΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΑΠ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΣΕΙ ΤΗ ΔΑΦΝΗ!

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Φεβ 16, 2010 8:48 pm

mimi έγραψε: βαρετό το επεισοδιάκι................................
η μπουνιά του Στέφανου ΓΕΛΟΊΑ ΈΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΆ
και ρωτάω εγώ τώρα μήπως το όνειρο την Μαρουλίτας ήταν προφητικό ;;;;;;;;


Εννοείς να ξέρει η Εύα για Στέφανο Μελιτα; Δεν το νομίζω.
Αν πάντως ξαναδεί το ίδιο έργο τι να πω το κοκκαλάκι της νυχτερίδας έχει.
Εγώ νομίζω οτι ήταν η συνείδησή της μάλλον. Ξέρει η Μαρουλίτα οτι όταν έκαιγε τα κεριά ο Στέφανος ήταν έτοιμος να κάνει πρόταση γάμου και οτι μερικά φιλάκια τα έδωσε ο κυριούλης όσο γίνονταν οι προετοιμασίες του γάμου. Μπορεί να μη το λέει αλλά τις βρωμιές της τις ξέρει.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από panda Τρι Φεβ 16, 2010 8:50 pm

Με μια λέξη ΑΘΛΙΟ zip .

Το μόνο που άξιζε στο σημερινό ήταν η Cheer Νταιζάρα DoksasteME και αυτά που έλεγε Congrats ολόσωστη σε όλα Penguin .

Είχε τίποτα άλλο της προκοπής το σημερινό ?

Δεν νομίζω TutTut !!!!!!!!!

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από mimi Τρι Φεβ 16, 2010 8:51 pm

Clarabelle έγραψε:
mimi έγραψε: βαρετό το επεισοδιάκι................................
η μπουνιά του Στέφανου ΓΕΛΟΊΑ ΈΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΆ
και ρωτάω εγώ τώρα μήπως το όνειρο την Μαρουλίτας ήταν προφητικό ;;;;;;;;


Εννοείς να ξέρει η Εύα για Στέφανο Μελιτα; Δεν το νομίζω.
Αν πάντως ξαναδεί το ίδιο έργο τι να πω το κοκκαλάκι της νυχτερίδας έχει.
Εγώ νομίζω οτι ήταν η συνείδησή της μάλλον. Ξέρει η Μαρουλίτα οτι όταν έκαιγε τα κεριά ο Στέφανος ήταν έτοιμος να κάνει πρόταση γάμου και οτι μερικά φιλάκια τα έδωσε ο κυριούλης όσο γίνονταν οι προετοιμασίες του γάμου. Μπορεί να μη το λέει αλλά τις βρωμιές της τις ξέρει.

όχι εννοώ να μάθει για Στέφανο-Μελίτα και όχι απαραίτητα με τον ίδιο τρόπο ................................
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από katie007 Τρι Φεβ 16, 2010 8:53 pm

Γιανα καταλαβω Αναστασια ,τι θελεις να μας πεις τωρα Σκεφθηκες πως οπως ηθελες εσυ αποψε να κανεις εμετο,ετσι αναγουλιαζαν καποιοι αλλοι οταν εβλεπαν τις ζωωδεις ,προστυχες και χυδαιες ερωτικες σκηνες Στεφ. Μελιτας? τι πιο γλυκο και τρυφερο απο αυτο που ειδες σημερα?Ενας ανδρας να προσφερει πρωινο στην εγκυο γυναικα του..μονο οι σεξουαλικες σκηνες .,κεντριζουν ενδιαφερουν και προκαλουν τον ψυχισμο σας?

katie007
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Φεβ 16, 2010 8:53 pm

Το οτι η Ευα βεβαιώθηκε πως υπάρχει άλλο πρόσωπο το καταλαβα σημερα...πρωτη νυχτα του γαμου του και ο Στεφούλης απων απο το κρεββάτι του???
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Φεβ 16, 2010 8:53 pm

mimi έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
mimi έγραψε: βαρετό το επεισοδιάκι................................
η μπουνιά του Στέφανου ΓΕΛΟΊΑ ΈΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΆ
και ρωτάω εγώ τώρα μήπως το όνειρο την Μαρουλίτας ήταν προφητικό ;;;;;;;;


Εννοείς να ξέρει η Εύα για Στέφανο Μελιτα; Δεν το νομίζω.
Αν πάντως ξαναδεί το ίδιο έργο τι να πω το κοκκαλάκι της νυχτερίδας έχει.
Εγώ νομίζω οτι ήταν η συνείδησή της μάλλον. Ξέρει η Μαρουλίτα οτι όταν έκαιγε τα κεριά ο Στέφανος ήταν έτοιμος να κάνει πρόταση γάμου και οτι μερικά φιλάκια τα έδωσε ο κυριούλης όσο γίνονταν οι προετοιμασίες του γάμου. Μπορεί να μη το λέει αλλά τις βρωμιές της τις ξέρει.

όχι εννοώ να μάθει για Στέφανο-Μελίτα και όχι απαραίτητα με τον ίδιο τρόπο ................................


Σίγουρα απο κάπου θα τα μάθει η Εύα. Αρχίζει να απλώνεται το νέο. Ειναι και βλαμμένη η Κατινάρα πάει και το λέει μόνη της στη Δάφνη δήθεν για ξεκάρφωμα.gelio
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Φεβ 16, 2010 8:54 pm

Clarabelle έγραψε:
mimi έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
mimi έγραψε: βαρετό το επεισοδιάκι................................
η μπουνιά του Στέφανου ΓΕΛΟΊΑ ΈΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΆ
και ρωτάω εγώ τώρα μήπως το όνειρο την Μαρουλίτας ήταν προφητικό ;;;;;;;;


Εννοείς να ξέρει η Εύα για Στέφανο Μελιτα; Δεν το νομίζω.
Αν πάντως ξαναδεί το ίδιο έργο τι να πω το κοκκαλάκι της νυχτερίδας έχει.
Εγώ νομίζω οτι ήταν η συνείδησή της μάλλον. Ξέρει η Μαρουλίτα οτι όταν έκαιγε τα κεριά ο Στέφανος ήταν έτοιμος να κάνει πρόταση γάμου και οτι μερικά φιλάκια τα έδωσε ο κυριούλης όσο γίνονταν οι προετοιμασίες του γάμου. Μπορεί να μη το λέει αλλά τις βρωμιές της τις ξέρει.

όχι εννοώ να μάθει για Στέφανο-Μελίτα και όχι απαραίτητα με τον ίδιο τρόπο ................................


Σίγουρα απο κάπου θα τα μάθει η Εύα. Αρχίζει να απλώνεται το νέο. Ειναι και βλαμμένη η Κατινάρα πάει και το λέει μόνη της στη Δάφνη δήθεν για ξεκάρφωμα.gelio

Καλά άλλο πάλι και τουτο χαχαχαχα έλεος ρε Μελιτάκι-Κατινάκι έλεοςςςς gelio
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης