Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

+32
νοριτσα
KatsaroYpotheto
loukasnora
nana
zwi
Dorina <3 Πέτρος
anna90
spy
annaki
pasxalitsa
nikidanis
$ofi@ loukakos + nora
FieryRed
Izabella29
soso
KonstantinaA
katie007
panda
aggeliki
mimi
Καρ-Mik
hionati
elli
evanna
Alexitsa
Ntinaki1
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
mariaki
loukitsa
filitsa
anastasia20
Clarabelle
36 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap36%Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 36% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap26%Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 26% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap26%Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 26% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 50
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τρι Φεβ 16, 2010 8:55 pm

loukitsa έγραψε:Το οτι η Ευα βεβαιώθηκε πως υπάρχει άλλο πρόσωπο το καταλαβα σημερα...πρωτη νυχτα του γαμου του και ο Στεφούλης απων απο το κρεββάτι του???


ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΗΤΑΝ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΜΑΝΟ ΓΙΑ ΚΑΥΓΑ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Τρι Φεβ 16, 2010 8:55 pm

ΕΝΑ ΘΑ ΠΩ, ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕ Ο ΜΑΝΟΣ ΚΑΙ ΦΑΝΗΚΕ ΤΟ ΜΑΤΑΚΙ ΤΟ ΜΠΛΕ? ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΗΤΑΝ Η ΜΠΟΥΝΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ Ο ΜΑΝΟΣ, ΕΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΤΟ ΚΑΤ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ.

ΤΙ ΠΗΓΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΤΙ Η ΕΥΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΔΙΚΗ ΤΟΥ? ΑΛΛΑ ΦΤΑΙΣ ΕΥΑΚΙ, ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟΥ ΕΔΙΝΕΣ ΦΙΛΑΚΙ ΤΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ, "ΔΩΣΕ ΘΑΡΡΟΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΑΤΗ ΝΑ ΣΟΥ ΑΝΕΒΕΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΝΕ?" ΟΧΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΥΘΥΝΕΣ ΣΤΟ ΜΑΝΟ ΑΝ ΗΞΕΡΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΗΓΟΡΟΥΣΕ ΜΕΤΑ.

ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΗΞΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΣΟΥΝ. ΕΠΙΣΗΣ ΓΕΛΑΣΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΠΕ Η ΕΥΑ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΧΑΛΑΣΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΝΥΧΤΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΤΟΥΣ. ΠΟΙΑ ΝΥΧΤΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ? ΕΙΔΕΣ ΕΣΥ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΑΤΙΕΤΑΙ ΝΑ ΕΚΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΑ ΣΥΖΥΓΙΚΑ ΤΟΥ ΚΑΘΗΚΟΝΤΑ? ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ.

ΚΑΛΑ Ο ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΜΠΙΖΝΕΣ ΜΕ ΤΟ ΜΗΤΣΟΥΛΑ, ΝΟΡΑΚΙ ΕΞΗΓΗΣΕ ΣΤΟ ΧΑΛΒΑ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΙΚΑΝΟ ΤΟΝ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΙΣΑΓΩΓΕΣ- ΕΞΑΓΩΓΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΑΚΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ ΜΙΑ ΩΡΑΙΟΤΑΤΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟ ΚΕΛΙ 33 ΣΤΟΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ, ΣΤΗΝ ΠΑΝΩ ΚΟΥΚΕΤΑ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΩ Ο ΑΛΛΟΣ.

ΚΑΙ ΜΗ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙΤΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΑΚΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ. ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΛΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ, ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗ ΝΙΟΠΑΝΤΡΗ ΚΟΡΟΥΛΑ ΤΟΥ. ΠΟΛΥ gelio gelio ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΜΑΖΕΥΕ Η ΑΓΓΕΛΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝΕ.

ΚΑΛΑ Η ΝΤΑΙΖΗ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ Η ΜΙΑ ΜΠΗΧΤΗ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ, ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΧΟΡΟ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΟΥΝ. ΤΟ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ ΒΕΒΑΙΑ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΞΕΣΠΑΘΩΣΕ Η ΔΑΦΝΗ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΘΙΞΕ ΤΟ ΜΑΝΟ, ΑΝ ΔΕΝ ΤΗ ΜΑΖΕΥΕ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΑΛΛΟ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΜΑ.

ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Η ΝΤΑΙΖΗ ΜΕ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΗΤΑΝ ΠΟΣΑ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙΣ. ΚΑΛΕ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΤΗΝ ΠΗΓΕ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ, ΔΕΝ ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΑΥΤΗ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤΣΙΚΩΘΗΚΕ, ΟΧΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΤΟ ΣΚΟΠΟ ΤΟΥ ΒΛΕΠΕΤΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΤΟ ΠΗΓΕ ΕΚΕΙ ΤΟ ΑΘΩΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΣ ΝΑ ΤΟ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ, ΑΤΙΜΕ ΛΟΥΚΑ..... ΜΑΡΗ ΝΤΑΙΖΗ ΘΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΣ Η ΣΟΥ ΞΕΦΕΥΓΟΥΝ? ΑΠΟΡΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΧΗ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ, ΦΩΝΑΞΕ, ΤΗΣ ΤΑ ΕΧΩΣΕ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΑΛΛΑ ΡΙΞΕ ΚΑΙ 2 ΜΠΑΤΣΕΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΑ ΙΣΑ ΤΗΣ, ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ΓΙΑ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΣΑΣ, ΑΝ Ο ΕΚΒΙΑΣΜΟΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΓΩ ΠΑΩ ΠΑΣΟ.

ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ ΕΙΠΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΨΗΝΕ Η ΝΟΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΤΑΝ ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ, ΑΦΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΑΥΤΗ ΤΟ ΓΑΜΟ ΑΥΤΟΥ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΟΤΕΛΕΙΩΣΕ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΤΟ ΜΗΤΣΟΥΛΑ, ΑΣΤΡΑΨΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ, ΠΗΓΕ Ο ΕΡΗΜΟΣ ΕΚΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΒΑΛΕ ΣΤΗΝ ΜΠΡΙΖΑ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ. ΟΜΩΣ ΣΥΜΦΩΝΗΣΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΗΣ ΝΤΑΙΖΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΔΙΝΕΙ ΓΗΠΕΔΟ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΜΠΑΛΑ.

ΤΗΣ ΕΞΗΓΗΣΕ ΚΑΘΑΡΑ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΑ ΚΑΙ Η ΝΟΡΑ ΠΟΥ ΑΥΤΟΣ ΕΚΤΙΜΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΤΙΝΑ ΣΑΝ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ. ΑΚΟΥΣ ΝΟΡΑΚΙ? ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕΣ, ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ ΣΕ ΑΥΤΟ.

ΚΑΛΑ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΚΑΤΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΑΣ ΤΟ ΕΘΕΣΕ ΟΤΙ ΕΙΔΕ ΕΦΙΑΛΤΗ, ΑΧ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ. ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΠΕΤΡΟ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ ΝΑΙ, ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΝ ΜΑΘΕΥΤΕΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΠΛΕΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΠΙΕΙΤΕ ΤΑ ΕΚΕΙ ΑΜΑΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΜΟΥΓΚΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ.

ΕΠΙΣΗΣ ΑΜΑΛΙΤΣΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΛΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΑΤΑΙ ΤΟ ΜΕΛΙΤΑΚΙ, ΤΗΝ ΚΑΙΕΙ Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΟΙ ΠΛΗΓΕΣ ΤΗΣ, ΤΟ ΕΙΠΕ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΘΥΜΑΤΑΙ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΤΟ ΧΑΡΙΣΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΒΩ ΜΕΛΛΟΝΤΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΑΥΤΗ, Η ΕΥΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ, ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟΥΣ. ΚΑΛΕ ΚΟΒΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΗΣ ΛΕΜΕ.

ΚΑΛΑ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΕΞΑΛΛΗ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΣΩΡΙΑΣΤΕΙ, ΑΝ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΚΟΥΜΠΟΥΡΙ ΘΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΑΣΤΡΑΦΤΕ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ. ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ Ο ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΦΗΣΕΙ ΕΤΣΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΝΤΡΟΠΗ. ΧΑΡΙΣΕ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΝΑ ΧΟΡΟ ΝΑ ΚΑΛΜΑΡΕΤΕ.

ΑΧ ΣΤΕΦΑΝΕ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΒΑΣΣΑΝΑ ΣΟΥ, ΗΔΗ ΣΕ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΥΤΡΑ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙ ΘΑ ΕΠΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ. ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ, ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΟΛΟ ΥΦΟΣ ΤΟΥ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕ "ΣΤΡΑΤΟ". ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ, ΚΟΥΚΛΕ ΜΟΥ Flkia

ΤΙ ΙΠΠΟΤΗΣ ΤΗΣ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΠΡΩΙΝΟ ΤΗΣ Κ.ΚΑΡΤΑΛΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΑΙΣΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ, ΚΑΝΑΝΕ ΚΑΙ ΤΗ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΤΟΥΣ, ΠΕΡΙΦΗΜΑ, ΩΡΑΙΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΓΑΜΟΥ.

Η ΔΑΦΝΗ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΩΣΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΗΛΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΑΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΝΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ ΔΗΛ.

Ο ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΛΙ ΣΕ ΚΑΝΑΠΕ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ, ΤΟ ΕΧΕΙ Η ΜΟΙΡΑ ΤΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. ΝΑΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΝΤΑΙΖΟΥΛΙΝΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΚΑΛΕ ΚΑΙ ΠΟΥ Η ΠΟΝΗΡΗ ΕΙΔΕ ΠΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ Η ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΤΑ ΤΡΕΛΛΑ ΤΗΣ. Η ΝΟΡΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΤΗΚΕ.

ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΝΙΚΟΛΑ ΚΑΙ ΤΗ ΔΑΦΝΗ. ΤΟΥΣ ΕΠΡΗΞΕ ΤΟΥΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥΣ ΕΠΡΗΞΕ ΚΑΙ ΕΜΑΣ. ΠΟΙΟ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙΣ ΕΣΥ ΛΟΥΚΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ? ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΞΕΧΑΣΜΕΝΟ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΤΗΛ. ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ? ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΙΛΑΜΕ? ΘΑ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΔΙΑΒΑΣΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΝΕΧΕΣΑΙ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΤΕ. ΚΑΙ ΑΝ Η ΝΟΡΑ ΕΧΕΙ ΚΑΨΕΙ ΣΚΛΗΡΟ ΜΙΑ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΨΕΙ ΕΚΑΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΣΤΟ ΜΠΕΛΛΟ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΛΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΑΙ Η ΝΟΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΛΛΟ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΦΩΤΙΕΣ, ΝΑ ΛΥΣΣΑΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ.

ΟΜΑΔΙΚΑ ΧΡΕΙΑΖΟΣΑΣΤΕ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΕΝΑΝ ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ, ΔΕΝ ΘΑ ΤΗ ΒΓΑΛΕΤΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ.

ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΜΑΝΟ ΠΑΛΙ, ΤΩΡΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΗΝ ΕΙΔΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΤΙ Η ΕΥΑ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΚΡΥΦΤΟΥΛΙ ΜΕ ΤΟ ΜΕΛΙΤΑΚΙ ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ. ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΚΥΡΙΑ!!!!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙ ΚΑΙ Η ΝΕΦΕΛΗ ΜΕ ΜΑΥΡΙΣΜΕΝΟ ΜΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΤΗ ΜΑΜΑ ΤΗ ΒΛΕΠΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ, ΗΡΘΕ ΤΩΡΑ Ο ΜΠΑΜΠΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΧΑΛΑΣΕΙ?

ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΓΛΕΝΤΙΑ. Ο ΧΑΤΖΗΓΛΙΤΣΑΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ ΣΤΟ ΚΟΛΠΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ, Η ΜΕΛΙΤΑ ΘΑ ΔΙΑΛΑΛΗΣΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΟΤΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΣΠΙΛΩΣΕΙ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙ. ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ , ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΛΕΜΕ Congrats

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από mimi Τρι Φεβ 16, 2010 8:56 pm

Clarabelle έγραψε:
mimi έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
mimi έγραψε: βαρετό το επεισοδιάκι................................
η μπουνιά του Στέφανου ΓΕΛΟΊΑ ΈΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΆ
και ρωτάω εγώ τώρα μήπως το όνειρο την Μαρουλίτας ήταν προφητικό ;;;;;;;;


Εννοείς να ξέρει η Εύα για Στέφανο Μελιτα; Δεν το νομίζω.
Αν πάντως ξαναδεί το ίδιο έργο τι να πω το κοκκαλάκι της νυχτερίδας έχει.
Εγώ νομίζω οτι ήταν η συνείδησή της μάλλον. Ξέρει η Μαρουλίτα οτι όταν έκαιγε τα κεριά ο Στέφανος ήταν έτοιμος να κάνει πρόταση γάμου και οτι μερικά φιλάκια τα έδωσε ο κυριούλης όσο γίνονταν οι προετοιμασίες του γάμου. Μπορεί να μη το λέει αλλά τις βρωμιές της τις ξέρει.

όχι εννοώ να μάθει για Στέφανο-Μελίτα και όχι απαραίτητα με τον ίδιο τρόπο ................................


Σίγουρα απο κάπου θα τα μάθει η Εύα. Αρχίζει να απλώνεται το νέο. Ειναι και βλαμμένη η Κατινάρα πάει και το λέει μόνη της στη Δάφνη δήθεν για ξεκάρφωμα.gelio

αχ το είδα και της πετάει και η Δάφνη
εκείνο το εσένα για τέτοια σε χει ;;;;;;;;; και την αποτελείωσε χι χι χι χι
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Φεβ 16, 2010 9:00 pm

katie007 έγραψε:Γιανα καταλαβω Αναστασια ,τι θελεις να μας πεις τωρα Σκεφθηκες πως οπως ηθελες εσυ αποψε να κανεις εμετο,ετσι αναγουλιαζαν καποιοι αλλοι οταν εβλεπαν τις ζωωδεις ,προστυχες και χυδαιες ερωτικες σκηνες Στεφ. Μελιτας? τι πιο γλυκο και τρυφερο απο αυτο που ειδες σημερα?Ενας ανδρας να προσφερει πρωινο στην εγκυο γυναικα του..μονο οι σεξουαλικες σκηνες .,κεντριζουν ενδιαφερουν και προκαλουν τον ψυχισμο σας?

θέλω να πω ότι αυτές οι σκηνές μου αρέσουν αλλά όχι με την εύα δίπλα στο στέφανο...λυπάμαι αλλά αυτό το ζευγάρι δεν μου αρέσει καθόλου..δεν μου βγάζει κάτι...
και όσο για το τι κεντρίζουν το ψυχισμό μου επέτρεψε με να το ξέρω εγώ καλύτερα...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από soso Τρι Φεβ 16, 2010 9:00 pm

Η ομορφιά δεν είναι και τόσοοοοοοοο υποκειμενική βρε παιδιά...η Λουκίτσα με κάλυψε απολύτως!Αυταπόδεκτη είναι (εδώ με καλύπτει ο Όσκαρ Ουάιλντ. (γεια σου Αμαλία,με τις ωραίες παιδαγωγικές μεθόδους-χρόνια τώρα- και τα ακόμη ωραιότερα αποτελέσματά τους)
Το επεισόδιο πολύ καλό (παραδόξως).

Ο Μανος σε απόγνωση/χώμα/χάλια(σκέτη απόλαυση) και προφανώς τα χει καταλάβει όλα κι αρχίζει δουλειά σιγα-σιγά.Εβαλε στόχο το αγόρι!Κι ακλαυτος θα πάει (κι αυτός) ο γάμος!

Ο Λουκας υπόδειγμα φίλου.Ιδιωτικά στα χώνω,δημοσίως σε υποστηρίζω. : respect : Αγαπώ.

Η Νταίζη είπε μια τεράστια αλήθεια σήμερα απολύτως αγενώς,βεβαια (έχει κι αυτή τακτ)
,και κυρίως από που ως πού,παρακαλώ;;;;...
Στην ουσία της διαπίστωσης συμφωνώ,πάντως.

Η Νόρα κέντησε για αλλη μια φορά!Αγαπώ,επίσης.Πέταξε και βόμβα μεγατόνων,και θα χουμε να λέμε!(επιτέλους)

Ο μη Μάνος μου δωσε μια ιδέα για το τι εστι Στράτος (δεν έβλεπα βέρα) και εκτιμώ την εξαιρετική του συμπεριφορά στην Ευα.(αν και δεν με πολυαπασχολει πια)

Η Μαρίλια εξαιρετική.

Υγ.Βλέμμα θανάσιμης όλα τα λεφτά!Έεεεερχεται!ΈΕΕΕΕΕΕρχεται! (έλα να ξυπνάμε)
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Φεβ 16, 2010 9:00 pm

mimi έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
mimi έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
mimi έγραψε: βαρετό το επεισοδιάκι................................
η μπουνιά του Στέφανου ΓΕΛΟΊΑ ΈΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΆ
και ρωτάω εγώ τώρα μήπως το όνειρο την Μαρουλίτας ήταν προφητικό ;;;;;;;;


Εννοείς να ξέρει η Εύα για Στέφανο Μελιτα; Δεν το νομίζω.
Αν πάντως ξαναδεί το ίδιο έργο τι να πω το κοκκαλάκι της νυχτερίδας έχει.
Εγώ νομίζω οτι ήταν η συνείδησή της μάλλον. Ξέρει η Μαρουλίτα οτι όταν έκαιγε τα κεριά ο Στέφανος ήταν έτοιμος να κάνει πρόταση γάμου και οτι μερικά φιλάκια τα έδωσε ο κυριούλης όσο γίνονταν οι προετοιμασίες του γάμου. Μπορεί να μη το λέει αλλά τις βρωμιές της τις ξέρει.

όχι εννοώ να μάθει για Στέφανο-Μελίτα και όχι απαραίτητα με τον ίδιο τρόπο ................................


Σίγουρα απο κάπου θα τα μάθει η Εύα. Αρχίζει να απλώνεται το νέο. Ειναι και βλαμμένη η Κατινάρα πάει και το λέει μόνη της στη Δάφνη δήθεν για ξεκάρφωμα.gelio

αχ το είδα και της πετάει και η Δάφνη
εκείνο το εσένα για τέτοια σε χει ;;;;;;;;; και την αποτελείωσε χι χι χι χι


Δεν ξέρω γι τι την έχει ο Μάνος εγώ πάντως την έχω για λιιιιιιιιιγο χειρότερη. Όχι πολύ όσο πατάει ο ελέφανταςgelio
Πειράζει που εμένα η σκηνή που ο Μάνος μπήκε στη δεξίωση μου άρεσε; Λαμόγιο ή όχι είναι άντρας ρε και διεκδικεί άντε γιατί πήξαμε στου λαπάδες lol!
Είμαι σοβαρά γιατρέ μου;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Φεβ 16, 2010 9:04 pm

Clarabelle έγραψε:
mimi έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
mimi έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
mimi έγραψε: βαρετό το επεισοδιάκι................................
η μπουνιά του Στέφανου ΓΕΛΟΊΑ ΈΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΆ
και ρωτάω εγώ τώρα μήπως το όνειρο την Μαρουλίτας ήταν προφητικό ;;;;;;;;


Εννοείς να ξέρει η Εύα για Στέφανο Μελιτα; Δεν το νομίζω.
Αν πάντως ξαναδεί το ίδιο έργο τι να πω το κοκκαλάκι της νυχτερίδας έχει.
Εγώ νομίζω οτι ήταν η συνείδησή της μάλλον. Ξέρει η Μαρουλίτα οτι όταν έκαιγε τα κεριά ο Στέφανος ήταν έτοιμος να κάνει πρόταση γάμου και οτι μερικά φιλάκια τα έδωσε ο κυριούλης όσο γίνονταν οι προετοιμασίες του γάμου. Μπορεί να μη το λέει αλλά τις βρωμιές της τις ξέρει.

όχι εννοώ να μάθει για Στέφανο-Μελίτα και όχι απαραίτητα με τον ίδιο τρόπο ................................


Σίγουρα απο κάπου θα τα μάθει η Εύα. Αρχίζει να απλώνεται το νέο. Ειναι και βλαμμένη η Κατινάρα πάει και το λέει μόνη της στη Δάφνη δήθεν για ξεκάρφωμα.gelio

αχ το είδα και της πετάει και η Δάφνη
εκείνο το εσένα για τέτοια σε χει ;;;;;;;;; και την αποτελείωσε χι χι χι χι


Δεν ξέρω γι τι την έχει ο Μάνος εγώ πάντως την έχω για λιιιιιιιιιγο χειρότερη. Όχι πολύ όσο πατάει ο ελέφανταςgelio
Πειράζει που εμένα η σκηνή που ο Μάνος μπήκε στη δεξίωση μου άρεσε; Λαμόγιο ή όχι είναι άντρας ρε και διεκδικεί άντε γιατί πήξαμε στου λαπάδες lol!
Είμαι σοβαρά γιατρέ μου;


Να σου πω την αμαρτια μου κλαραμπελ μου και μενα μου άρεσε...για Μελίτα δεν το σχολιάζω και στην αρχη μου άρεσε με το Στέφανο αλλα μετα απο όλα αυτά...τι να πω... vomit soso ευχαριστω απλα ήθελα να είμαι αντικειμενική
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Φεβ 16, 2010 9:06 pm

katie007 έγραψε:Γιανα καταλαβω Αναστασια ,τι θελεις να μας πεις τωρα Σκεφθηκες πως οπως ηθελες εσυ αποψε να κανεις εμετο,ετσι αναγουλιαζαν καποιοι αλλοι οταν εβλεπαν τις ζωωδεις ,προστυχες και χυδαιες ερωτικες σκηνες Στεφ. Μελιτας? τι πιο γλυκο και τρυφερο απο αυτο που ειδες σημερα?Ενας ανδρας να προσφερει πρωινο στην εγκυο γυναικα του..μονο οι σεξουαλικες σκηνες .,κεντριζουν ενδιαφερουν και προκαλουν τον ψυχισμο σας?


Εγώ το μόνο που έχω να πω είναι οτι οι σκηνές του Σταύρου με την Ξυλά μου αρέσουν πάντοτε. Ταιριάζουν υποκριτικά και καταφέρνουν χωρίς σεναριακή υποστήριξη και χωρίς την αβάντα του μεγάλου έρωτα να βγάζουν τρυφερότητα και οικειότητα μαζί.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Clarabelle στις Τρι Φεβ 16, 2010 9:28 pm, 1 φορά
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Φεβ 16, 2010 9:22 pm

Λοιπόν δεν ξέρω τι να σχολιάσω...το επεισόδιο δεν μ'αρεσε γενικώς.Τώρα ειδικώς :
1) Ο Μάνος για μια ακόμη φορά φέρθηκε σαν Μάνος,δηλαδή σαν γελοίο,ανήθικο υποκείμενο!Δέχομαι πως η Εύα την προηγούμενη μέρα ήταν λάθος και του έδωσε την ελπίδα που δεν έπρεπε,αλλά η συμπεριφορά του ήταν απαράδεκτη.Δεν νοιάστηκε για τον Στέφανο και αυτό είναι δεκτό,αλλά για τους φίλους του που τους έφερε σ'αυτή τη δύσκολη θέση και την ίδια την Εύα που διατείνεται τόσο ότι την αγαπάει μέχρι θανάτου,η σύγχιση που της έδωσε θα μπορούσε να της έχει κοστίσει,αφού υποτίθεται πως πολύ εύκολα μια έγκυος επηρεάζεται σ'αυτή τη σειρά.Δεκάρα δεν δίνει για εκείνη και την υγεία της,αλλά μόνο να κάνει το κομμάτι του ήθελε και κλασικά ήξερε πως το πολύ να του γκρινιάξουν την επόμενη μέρα λίγο οι φίλοι του.Από άλλες συνέπειες ούτε καν!Μάνος είναι αυτός και είναι στο απυρόβλητο! nteni
2) Η Νόρα όσο πάει μου γίνεται και πιο αντιπαθής και μου φαίνεται πως είναι ο επόμενος σε σειρά χαρακτήρας που μας το πάνε για πλήρη μετάλλαξη,προς το χειρότερο εννοείται!!!!Και στον γάμο χτές και σήμερα η συμπεριφορά της δεν είναι η πρέπουσα κακά τα ψέματα.Η Νταίζη ας κάνει ό,τι θέλει,αλλά αν η Νόρα την μιμείται τότε γίνεται όμοιά της και να μην την κράζει μετά.
3) Που το βρίσκει αυτό το συναίσθημα συμπάθειας προς την Εύα η Μελίτα πάντα θα με εκπλήσσει!Της έχει κάνει τόσα,αλλά και να τα ξεχνάει αυτά γενικώς δεν μπορώ να πιστέψω πως την βρίσκει ταιριαστή με τον Στέφανο και κούκλα.Μπράβο της γι'αυτό,την θαυμάζω γιατί δεν θα μπορούσα σε καμία περίπτωση να το κάνω!
4) Το πόσο γελοία ήταν η σκηνή της "τιμωρίας" του Μάνου από τον Στέφανο δεν νομίζω πως χρειάζεται να το σχολιάσω...άθλια σκηνοθετικά!Τι φρικτά και παλαιολιθικά ηχιτικά εφέ!Ξύλο ρίχνει δεν ακούγεται ο ήχος από την μάχη των πάουερ ρέιτζερς.Αν είναι δυνατόν!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από FieryRed Τρι Φεβ 16, 2010 10:11 pm

Καλησπέρα,

Δεν μπορώ να πω ότι το σημερινό επεισόδιο με δυσαρέστησε. Γέλασα αρκετά με τον Κυριάκο και τις απίστευτες ατάκες του.!
Οι ματιές της Νόρας όταν χόρευαν με διαφορετικούς παρτενερ ήταν γεμάτο νόημα και θλίψη. Ύστερα η σκηνή στο Σπίτι της Νόρας νόμιζα ότι κάτι θα γίνει αλλά τους χώριζε ο πάγκος (και πολλά άλλα).
Δεν μου άρεσαν τα ψεύτικα ηχητικά και το πρόχειρο make up στις μπουνιές του Μάνου άσε που για να γίνει μωβ μια μελανιά περνάνε 3 μέρες!!!!
Επίσης μου αρέσει ότι έστω και αργά προσπαθούν να μπαλώσουν κάποιες σεναριακές τρύπες που έκαναν μπαμ και σχολιάζαμε σε προηγούμενες θεματικές ενότητες !

Δεν είχα πολλά να πω έχετε καλύψει τα πάντα!!
Μια μικρή παρένθεση: Είδα παραπάνω ότι οι γνώμες ποικίλουν ανάλογα με το ποιο ζευγάρι υποστηρίζει κανείς.. Από χάλια μέχρι πολύ καλό, εγώ απλώς θα προσπαθήσω να πείσω τον εαυτό μου ότι είναι μια φάση αλλαγών για το σίριαλ και προσπαθεί να μας βάλει μαλακά για τα εμένα που έρχονται όποια και να είναι αυτά.
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Τρι Φεβ 16, 2010 10:40 pm

εγω ψηφισα καλο μονο και μονο για λουκα και νορα δεν μου αρεσε καθολου το νταιζουλιινι
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Φεβ 16, 2010 10:45 pm

για μενα το σημερινο επεισοδιο ηταν ετσι και ετσι αρκετα καλο !!!
υπηρχαν σκηνες που μ αρεσαν αρκετα κι αλλες παλι που ψιλοβαρεθηκα...
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Τρι Φεβ 16, 2010 10:54 pm

Clarabelle έγραψε:
katie007 έγραψε:Γιανα καταλαβω Αναστασια ,τι θελεις να μας πεις τωρα Σκεφθηκες πως οπως ηθελες εσυ αποψε να κανεις εμετο,ετσι αναγουλιαζαν καποιοι αλλοι οταν εβλεπαν τις ζωωδεις ,προστυχες και χυδαιες ερωτικες σκηνες Στεφ. Μελιτας? τι πιο γλυκο και τρυφερο απο αυτο που ειδες σημερα?Ενας ανδρας να προσφερει πρωινο στην εγκυο γυναικα του..μονο οι σεξουαλικες σκηνες .,κεντριζουν ενδιαφερουν και προκαλουν τον ψυχισμο σας?


Εγώ το μόνο που έχω να πω είναι οτι οι σκηνές του Σταύρου με την Ξυλά μου αρέσουν πάντοτε. Ταιριάζουν υποκριτικά και καταφέρνουν χωρίς σεναριακή υποστήριξη και χωρίς την αβάντα του μεγάλου έρωτα να βγάζουν τρυφερότητα και οικειότητα μαζί.

Θα συμφωνήσω απόλυτα. Επίσης μια παράκληση, Μην χαραμίζεται τον Αλέξανδρο Σταύρου με την Παππά!!!! Δεν κολλάει με τίποτα όμως!!!!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από annaki Τρι Φεβ 16, 2010 11:24 pm

Καλέ γιατί μας τους δείχνουν όλους να ξεφτιλίζονται έτσι σοβαροί άνθρωποι; Σε τί target group νομίζουν ότι απευθύνονται; Ποια μυστικά και ποια Εδέμ; Ένα συνεχές τσουρομάδημα φόρα παρτίδα! Όλα για τον έρωτα και τα βράδια τ' αξημέρωτα!

Ο Μανωλιός έδωσε ρεσιτάλ πάλι! Φτηνή επίδειξη ισχύος που έχει το θράσος ν' αποκαλεί αγάπη. Μετά συνεχίστηκε σπίτι το σόου, δε φτάνει που τον έχει ο Νικολάκης και μένει τζάμπα τον τσίπη, τα 'κανε και λαμπόγυαλο!

Ο άλλος πάλι, ως έτερος Δον Κορλεόνε, αφού τον πρίζωσε η μαμά - γιατί, όπως σε κάθε οικογένεια αρχιμαφιόζων που σέβεται τον εαυτό της, η μάνα κινεί τα νήματα - έτρεξε να ξεπλύνει τη ντροπή! Οι μπούφλες δε βροχή τελευταία, ρόκι 2 το κάναμε! Δε μας βάζουν τουλάχιστον λίγο Σταλόνε που πλακώνεται και με στυλ!

Η μη Εύα βλέπει εφιάλτες ότι τη πιάνει στα πράσα η original και σου λέει, ταράζομαι που ταράζομαι στον ύπνο μου, δε κάνω ό,τι μπορώ να το ζήσω και live να βγει κι ένα καλό απ' την ιστορία; Τζάμπα να χάνει τον ύπνο του το κορίτσι;

Η Εύα original πάλι μοιράζει δωρεάν γλωσσόφιλα στα βραχάκια και τα κατατάσσει και με σειρά προτεραιότητας 1ο, 2ο, τελευταίο... Άνοιξες που άνοιξες τους ασκούς του Αιόλου κοπελιά παραμονή, συνεννοήσου τουλάχιστον με τον άμεσα ενδιαφερόμενο, συμφωνεί με τη σειρά κατάταξης ή το θεωρεί προτελευταίο και σου φυλάει το τελευταίο για γαμήλιο δώρο;

Ας δώσει κάποιος 2 σφαλιάρες στη Νόρα, σαν αυτές που έδωσε στο Λουκά, να ισιώσει! Δανείζομαι χθεσινή φράση Clarabelle ως επιτομή του 2ου κύκλου:

[quote]Μήπως ο ποιητής θέλει να μας πει οτι κάθε γυναίκα που ερωτεύεται χάνει την αξιοπρέπεια και τη λογική της; Συγνώμη αλλά αυτό αδυνατώ να το δεχτώ.[quote]

Αυτό φωνάζω κι εγώ τόσο καιρό και με λένε κυνική και αναίσθητη (όχι στο φόρουμ, γενικώς). Κι επειδή αρκετά την ευτελίσαμε τη λέξη 'έρωτας' κι είχε και την τιμητική του προχθές, να ξεκαθαρίσουμε ότι ο έρωτας είναι - και πρέπει να αντιμετωπίζεται - ως απολύτως υγιές συναίσθημα. Δεν είναι ψυχική νόσος για να μας προσδίδει το ακαταλόγιστο ή να μας κάνει να συμπεριφερόμαστε λες κι έχει μπει το πνεύμα μέσα μας και μόνη λύση ο εξορκισμός! Η λογική και η παρόρμηση, όπως έλεγε κι ο Φρόυντ, είναι συναισθήματα έτσι 'φτιαγμένα' ώστε να συνυπάρχουν στον εγκέφαλο αρμονικά, και επαφίεται στον καθένα προσωπικά η ευθύνη να τα θέσει σε ισορροπία. Βέβαια ουδείς αλάνθαστος - αλίμονο άνθρωποι είμαστε - αλλά τουλάχιστον ας φανεί ότι πρόκειται για ανθρώπινη αδυναμία γιατί όταν το κάνουν όλοι οι ήρωες ενός έργου, αρχίζει να θεωρείται πλέον θέσφατο.

Τώρα μάλλον δίνουμε υπερβολικές διαστάσεις σε κάτι προορισμένο απλώς να διασκεδάσει. Απλά, επειδή παρατηρώ πολύ κόσμο να χρησιμοποιεί αυτή την καραμέλα του έρωτα για να δικαιολογήσει τις καφρίλες του κι επειδή, απ' ότι βλέπω, παρακολουθούν τη σειρά και πολλοί έφηβοι που τώρα διαπλάθουν χαρακτήρα όσον αφορά τη ερωτική τους ζωή, πιστεύω ότι είναι κρίμα να μάθουν να χτίζουν διαπροσωπικές σχέσεις χρησιμοποιώντας τέτοιου είδους άλλοθι. Καλά θα κάνουν οι σεναριογράφοι να είναι πιο προσεκτικοί με τα μηνύματα που περνάνε. Και στη τελική, καταλαβαίνω ότι κάποιες σκηνές πρέπει να είναι τραβηγμένες απ' τα μαλλιά για να διατηρηθεί το ενδιαφέρον του κοινού αμείωτο, αλλά δε νομίζω ότι θα έκανε κοιλιά η σειρά αν ο μη Μάνος ήταν όντως μη Μάνος, η μη Εύα όντως μη Εύα κι η μη Νταίζη όντως μη Νταίζη. Ίσα-ίσα, αντιθέσεις και ποικιλία θέλει ο κόσμος για να μη βαριέται. Όχι τίποτα άλλο, έτσι όπως έχουν εξομοιωθεί όλοι, δεν έχεις με ποιον να ταυτιστείς πια! Μόνο ο ένας και μοναδικός Κυριάκος ξεχωρίζει πλέον!

Μέτριο, αφού δεν υπάρχει η επιλογή 'αδιάφορο', γιατί ούτε καν άσχημο ή άθλιο δε μου βγαίνει να το χαρακτηρίσω!

annaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από spy Τρι Φεβ 16, 2010 11:41 pm

Αφου οι σεναριογραφοι αδυνατουν να διαχειριστούν το θέμα με τον Άρη καλό θα ήταν εκφράσεις σαν αυτή που είπε σήμερα ο Λουκάς:"εμένα με σέρνει και ένα παιδί" να αποφεύγονται. Έλεος τι είναι τα παιδιά;
Δάφνη κράτα γερά το ρόλο της μητέρας.
spy
spy
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Φεβ 16, 2010 11:46 pm

spy έγραψε:Αφου οι σεναριογραφοι αδυνατουν να διαχειριστούν το θέμα με τον Άρη καλό θα ήταν εκφράσεις σαν αυτή που είπε σήμερα ο Λουκάς:"εμένα με σέρνει και ένα παιδί" να αποφεύγονται. Έλεος τι είναι τα παιδιά;
Δάφνη κράτα γερά το ρόλο της μητέρας.


Θα συμφωνήσω για την ατάκα του Λουκά.Πολύ άστοχη... maaaad
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από anna90 Τρι Φεβ 16, 2010 11:49 pm

Πολύ τζέρτζελο στη γαμήλια δεξίωση...
Πρέπει όμως να πω ότι αν και αυτό που έκανε ο Μάνος ΔΕΝ μου άρεσε καθόλου..Εχει μερίδιο ευθύνης και η Εύα..Γιατι τα φιλάκια στη παραλία του εδωσαν ελπίδες του κυρίου...
Ο Κυριακάρας με τις πιατέλες του ήταν η ΓΕΛΟΙΑ νότα...
Ο Λουκάς ζήτησε ένα χορό από το "ΝΟΡΑΚΙ ΤΟΥ" αλλά φυσικά η πάπια δεν τον άφησε..Λουκάκο μου σε σέρνει κανονικότατα...
Η Αγγέλα τι ακριβώς εννοούσε όταν είπε στην Εύα "πάλι καλά να λες" ή καπως έτσι..Τι χειρότερο θα μπορούσε να κάνει ο Μάνος?Να την βιάσει μπροστά σ όλο το κόσμο?? wall
Για άλλη μια φορά πολύ fake ο ήχος της μπουνιάς...Αν δεν μπορείτε να τα υποστηρίξετε μην τα εμφανίζετε...Σε λίγο θα ακούσαμε και τον picachu...Έλεος..
Η σκηνή Μαρίλιας-Μάνου μ άρεσε...
Στη σκηνή Νόρας+Λουκά ήλπιζα για κάτι παραπάνω...Αλλά μας έσκασε φόρα παρτίδα ο γάμος με το Μήτσουλα...Απορώ η Νόρα καθορίζει το μέλλον ανάλογα με τη πάπια και το τι κάνει με το Λουκά?Τον εαυτό της δεν το λυπάται, δεν τον υπολογίζει, δεν τον σκέφτεται???
Πήγα και ήρθα με τον εφιάλτη της Μελίτας..Και, ναι τώρα είμαι σίγουρη ότι κάποτε θα το μάθει η Εύα..
Και επιτέλους αφού δεν μπορεί ο Λουκάς να μαντρώσει τη Νταίζη, μην βάζετε τη Νόρα να πέφτει στο επίπεδο της...Δεν της ταιριάζει...
΄Με αυτή τη κουβέντα του Λουκά συμφωνώ(σχετικά με τα ξεκατινιάσματα)...
Αυτά νομίζω...Μέτριο το σημερινό από μένα...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Τρι Φεβ 16, 2010 11:55 pm

ΜΕΤΡΙΟ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΥΠΗΡΧΕ ΜΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ!!!
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΑΛΛΟ ΤΟ ΜΑΝΟ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΤΑ! ΜΑΤΩΝΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!!
ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΗ ΤΗΝ ΕΥΑ Κ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΣΤΗ ΠΟΡΕΙΑ ΘΑ ΠΟΝΕΣΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!!!!
ΛΟΥΚΑΣ-ΝΟΡΑ-ΝΤΑΙΖΗ: ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΚΗΝΕΣ ΠΛΕΟΝ ΑΓΑΝΑΚΤΩ!!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΤΩ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΠΝΙΞΩ!!!!!
Ο ΠΕΤΡΟΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΘΕΟΣ!!!! Love ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑΚΙ!!!!!!
ΦΟΒΕΡΟ!!!!! Love
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Φεβ 17, 2010 12:37 am


Ας σχολιάσω κι εγώ.

Είμαι μάλλον η ανάποδη της παρέας. Διάβασα στους περισσότερους σχολιασμούς οτι η Εύα με το φιλί που έδωσε στο Μάνο τον προκάλεσε με τον τρόπο της. Σήμερα και ο Λουκάς και η Νόρα και η Αγγέλα που είπε πάλι καλά, παραδέχτηκαν οτι περίμεναν το Μάνο να σκάσει μύτη στην εκκλησία και να διαλύσει το γάμο. Γνωρίζοντας το χαρακτήρα του αυτό θα ήταν το φυσιολογικό. Δεν το έκανε όμως και όχι γιατί έγινε καλό παιδί. Προσωπική άποψη βέβαια αλλά πιστεύω οτι ο Μάνος πηγαίνοντας την Εύα στην παραλία πίστευε οτι για άλλη μια φορά θα καταφέρει να την τουμπάρει. Δεν τα κατάφερε όμως και η Εύα με την στάση της του έδωσε να καταλάβει, οτι πια δεν πρέπει να απευθύνεται στα αισθήματά της, όχι γιατί δεν υπάρχουν αλλά γιατί δεν φτάνουν. Αντίθετα με τους περισσότερους νομίζω οτι ακριβώς αυτός ο αποχαιρετισμος συγκράτησε το Μάνο. Η εγκράτεια δεν είναι το δυνατό του σημείο και ήταν φυσικό να δημιουργήσει κάποιο σκηνικό όπως και έγινε αλλά για να είμαι ειλικρινής, ήταν πιστό με το χαρακτήρα του να υπάρχει κάποιο ξέσπασμα.

Δεν ξέρω πια τι να υποθέσω. Για ένα μεγάλο χρονικό διάστημα ο Μάνος ήταν ο κομπάρσος της σειρας. Η συμμετοχή του ήταν πολύ μικρή και έτσι δεν παρακολούθησα την όποια αλλαγή του. Δεν είδα πουθενά τι θα μπορούσε να είναι αυτό που έκανε το Μάνο να συνειδητοποιήσει οτι αγαπάει την Εύα και μόνο αυτή, κι όμως ξαφνικά τον βλέπω να πεθαίνει στην ιδέα οτι τη χάνει. Αισθάνομαι σαν να έχω χάσει πολλά πολλά επεισόδια και βλέπω κάτι που με ξενίζει. Αν ήμουν σίγουρη οτι αυτό που αισθάνεται είναι αγάπη ίσως και να έλεγα οτι η διεκδίκηση που βλέπω είναι γοητευτική. Επιτέλους δεν θα με χαλούσε καθόλου να δω κι έναν άντρα να διεκδικεί γιατί μέχρι τώρα μόνο τα κορίτσια της σειράς σέρνονταν πίσω απ τα παντελόνια, οπότε ας δούμε και έναν να σέρνεται πίσω απο φουστάνια αλλαγή θα είναι.

Το τελευταίο διάστημα παρακολουθω τα επεισόδια λίγο ξαφνιασμένη. Παρατηρώ οτι πολλά πράγματα γελοιοποιούνται εσκεμμένα. Όταν έχει προηγηθεί ένα σκηνικό σαν αυτό που παρακολουθήσαμε σήμερα είναι λίγο άκαιρο να περνάμε κατευθείαν σε χορούς και ανούσιες πλακίτσες χωρίς να δούμε καν τις πρώτες αντιδράσεις αλλά αυτό ακριβώς γίνεται.

Σήμερα η Νταίζη έφερε το Λουκά στα όριά του αλλά πειράζει που κάποια απ όσα έλεγε με βρίσκουν σύμφωνη; Σίγουρα αυτή η παρέα συγχωρεί και ξεχνάει παρα πολύ εύκολα. Πονάει ίσως να το ακούνε και ειδικά από ένα πρόσωπο που δεν το έχουν σε εκτίμηση αλλά είναι αλήθεια.

Αγανακτώ με τον τρόπο που εμφανίζονται στα τελευταία επεισόδια Νόρα και Λουκάς. Συνήθως οι σκηνές τους μου αρέσουν αλλά τελευταία νοιώθω οτι παρακολουθώ να κουβεντιάζουν δυό άνθρωποι που μιλούν διαφορετική γλώσσα ο ένας και διαφορετική ο άλλος χωρίς διερμηνέα. Δεν εξηγείται διαφορετικά που λένε τα πάντα και στην συνέχεια δεν έχουν καταλάβει τίποτα και ζητούν επεξηγήσεις. Διαφορετικά θα πρέπει να υποθέσω οτι υπήρξε ξαφνική πτώση του δείκτη νοημοσύνης και των δύο. Σήμερα η Νόρα μίλησε ανοιχτά, τόσο που πιο πολύ δεν γίνεται. Το αμέσως επόμενο βήμα θα ήταν να του κάνει πρόταση γάμου, κι ο Λουκάς μακριά νυχτωμένος. Τι να πω ελπίζω να μην τραβήξει πολύ ολο αυτό γιατί κουράστηκα πια.

Για τη μπουνιά να μη μιλήσω. Κάτι πρέπει να κάνουν με τον ήχο.

Η Μαρίλια τελικά είναι ενα πολύ ώριμο παιδί. Νομίζω οτι είναι ίσως η μόνη που μπορεί να φέρει το Μάνο στα ίσια του. Η σκηνή τους πάντως όπως σχεδόν όλες τους οι σκηνές μου άρεσε πολύ. Δείχνουν οτι σιγά σιγά αρχίζουν να καταλαβαίνουν ο ένας τον άλλον και πείθουν οτι αναπτύσουν μια σχέση στοργική.

Στέφανος και Εύα δεν ξεκίνησαν με τους καλύτερους οιωνούς το γάμο τους και οι σκηνές τους ήταν μικρές. Ίσως αυτό να γίνεται γιατι όταν βλέπει κανείς τους δυό τους αρχίζει να κάνει συγκρίσεις και δεν πρέπει. Πάντως την ώρα του πρωινού έδειχναν τόσο χαλαροί και γελαστοί που καθόμουν και τους χάζευα. Ο Στέφανος αντί να μου λύνει τις απορίες μου δημιουργεί κι άλλες. Εξακολουθώ να πιστεύω οτι έχει περίεργες αντιδράσεις. Θα περιμένω λίγο ακόμη πριν καταλήξω κάπου.

Από αύριο αρχίζει το ψάξιμο του Μάνου και ελπίζω σε λιγη δράση. Σε αναμονή λοιπόν....
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από zwi Τετ Φεβ 17, 2010 12:45 am

Clarabelle έγραψε:
Ας σχολιάσω κι εγώ.

Είμαι μάλλον η ανάποδη της παρέας. Διάβασα στους περισσότερους σχολιασμούς οτι η Εύα με το φιλί που έδωσε στο Μάνο τον προκάλεσε με τον τρόπο της. Σήμερα και ο Λουκάς και η Νόρα και η Αγγέλα που είπε πάλι καλά, παραδέχτηκαν οτι περίμεναν το Μάνο να σκάσει μύτη στην εκκλησία και να διαλύσει το γάμο. Γνωρίζοντας το χαρακτήρα του αυτό θα ήταν το φυσιολογικό. Δεν το έκανε όμως και όχι γιατί έγινε καλό παιδί. Προσωπική άποψη βέβαια αλλά πιστεύω οτι ο Μάνος πηγαίνοντας την Εύα στην παραλία πίστευε οτι για άλλη μια φορά θα καταφέρει να την τουμπάρει. Δεν τα κατάφερε όμως και η Εύα με την στάση της του έδωσε να καταλάβει, οτι πια δεν πρέπει να απευθύνεται στα αισθήματά της, όχι γιατί δεν υπάρχουν αλλά γιατί δεν φτάνουν. Αντίθετα με τους περισσότερους νομίζω οτι ακριβώς αυτός ο αποχαιρετισμος συγκράτησε το Μάνο. Η εγκράτεια δεν είναι το δυνατό του σημείο και ήταν φυσικό να δημιουργήσει κάποιο σκηνικό όπως και έγινε αλλά για να είμαι ειλικρινής, ήταν πιστό με το χαρακτήρα του να υπάρχει κάποιο ξέσπασμα.

Δεν ξέρω πια τι να υποθέσω. Για ένα μεγάλο χρονικό διάστημα ο Μάνος ήταν ο κομπάρσος της σειρας. Η συμμετοχή του ήταν πολύ μικρή και έτσι δεν παρακολούθησα την όποια αλλαγή του. Δεν είδα πουθενά τι θα μπορούσε να είναι αυτό που έκανε το Μάνο να συνειδητοποιήσει οτι αγαπάει την Εύα και μόνο αυτή, κι όμως ξαφνικά τον βλέπω να πεθαίνει στην ιδέα οτι τη χάνει. Αισθάνομαι σαν να έχω χάσει πολλά πολλά επεισόδια και βλέπω κάτι που με ξενίζει. Αν ήμουν σίγουρη οτι αυτό που αισθάνεται είναι αγάπη ίσως και να έλεγα οτι η διεκδίκηση που βλέπω είναι γοητευτική. Επιτέλους δεν θα με χαλούσε καθόλου να δω κι έναν άντρα να διεκδικεί γιατί μέχρι τώρα μόνο τα κορίτσια της σειράς σέρνονταν πίσω απ τα παντελόνια, οπότε ας δούμε και έναν να σέρνεται πίσω απο φουστάνια αλλαγή θα είναι.

Το τελευταίο διάστημα παρακολουθω τα επεισόδια λίγο ξαφνιασμένη. Παρατηρώ οτι πολλά πράγματα γελοιοποιούνται εσκεμμένα. Όταν έχει προηγηθεί ένα σκηνικό σαν αυτό που παρακολουθήσαμε σήμερα είναι λίγο άκαιρο να περνάμε κατευθείαν σε χορούς και ανούσιες πλακίτσες χωρίς να δούμε καν τις πρώτες αντιδράσεις αλλά αυτό ακριβώς γίνεται.

Σήμερα η Νταίζη έφερε το Λουκά στα όριά του αλλά πειράζει που κάποια απ όσα έλεγε με βρίσκουν σύμφωνη; Σίγουρα αυτή η παρέα συγχωρεί και ξεχνάει παρα πολύ εύκολα. Πονάει ίσως να το ακούνε και ειδικά από ένα πρόσωπο που δεν το έχουν σε εκτίμηση αλλά είναι αλήθεια.

Αγανακτώ με τον τρόπο που εμφανίζονται στα τελευταία επεισόδια Νόρα και Λουκάς. Συνήθως οι σκηνές τους μου αρέσουν αλλά τελευταία νοιώθω οτι παρακολουθώ να κουβεντιάζουν δυό άνθρωποι που μιλούν διαφορετική γλώσσα ο ένας και διαφορετική ο άλλος χωρίς διερμηνέα. Δεν εξηγείται διαφορετικά που λένε τα πάντα και στην συνέχεια δεν έχουν καταλάβει τίποτα και ζητούν επεξηγήσεις. Διαφορετικά θα πρέπει να υποθέσω οτι υπήρξε ξαφνική πτώση του δείκτη νοημοσύνης και των δύο. Σήμερα η Νόρα μίλησε ανοιχτά, τόσο που πιο πολύ δεν γίνεται. Το αμέσως επόμενο βήμα θα ήταν να του κάνει πρόταση γάμου, κι ο Λουκάς μακριά νυχτωμένος. Τι να πω ελπίζω να μην τραβήξει πολύ ολο αυτό γιατί κουράστηκα πια.

Για τη μπουνιά να μη μιλήσω. Κάτι πρέπει να κάνουν με τον ήχο.

Η Μαρίλια τελικά είναι ενα πολύ ώριμο παιδί. Νομίζω οτι είναι ίσως η μόνη που μπορεί να φέρει το Μάνο στα ίσια του. Η σκηνή τους πάντως όπως σχεδόν όλες τους οι σκηνές μου άρεσε πολύ. Δείχνουν οτι σιγά σιγά αρχίζουν να καταλαβαίνουν ο ένας τον άλλον και πείθουν οτι αναπτύσουν μια σχέση στοργική.

Στέφανος και Εύα δεν ξεκίνησαν με τους καλύτερους οιωνούς το γάμο τους και οι σκηνές τους ήταν μικρές. Ίσως αυτό να γίνεται γιατι όταν βλέπει κανείς τους δυό τους αρχίζει να κάνει συγκρίσεις και δεν πρέπει. Πάντως την ώρα του πρωινού έδειχναν τόσο χαλαροί και γελαστοί που καθόμουν και τους χάζευα. Ο Στέφανος αντί να μου λύνει τις απορίες μου δημιουργεί κι άλλες. Εξακολουθώ να πιστεύω οτι έχει περίεργες αντιδράσεις. Θα περιμένω λίγο ακόμη πριν καταλήξω κάπου.

Από αύριο αρχίζει το ψάξιμο του Μάνου και ελπίζω σε λιγη δράση. Σε αναμονή λοιπόν....
καταπληκτικός σχολιασμός.....συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!!!!!!!!!!!!!!!!
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από nana Τετ Φεβ 17, 2010 11:22 am

Clarabelle συμφωνώ σε όλα!(τι πρωτότυπο)

Η Μελίτα μετά τον γάμο και το ίσιο το μαλλί, ξύπνησε με μπούκλα καλαμαρωτή πάλι!
έκανε και καλά μπάνιο?...
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από Alexitsa Τετ Φεβ 17, 2010 11:58 am

Ναι και καλά έκανε μπάνιο...αλλά και εγώ το πρόσεξα αυτό και μου φάνηκε θεόκουλο!
Alexitsa
Alexitsa
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Φεβ 17, 2010 12:18 pm

αν σας πειραξε τοσο το μαλλι της μελιτας τοττε τι να πουμε για την μπουνια που φαγε ο μανος.και δεν μιλαω μονο για τιν ηχο αλλα για το μακιγιαζ μετα ... ωραιο το μακιγιαζ μωββ χρωματακι αλλα εγω ξερω οταν τρως μπουνια το ματι δεν ανοιγει ορθανοικτο οπως χθες του μανου και ειναι και φουσκωμενο το ματι. παλι καλα που μεσα στο μωβ δεν του βαλανε μολυβι απο κατω να τονιστει το ματι!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από Alexitsa Τετ Φεβ 17, 2010 12:25 pm

Ναι έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτό!Καταρχάς το μάτι του δεν θα έπρεπε καν να ανοίγει και κατα δεύτερον για να γίνει μώβ το χρώμα θα πρέπει να έχουν περάσει κάποιες μέρες!Δεν γίνεται κατευθείαν το χρώμα μώβ!Μα τόση ασχετίλα?Τι να πω...έλεος!
Alexitsa
Alexitsa
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 304 - Ημερομηνία 16-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τετ Φεβ 17, 2010 12:36 pm

Χαχαχαχα γιατί η μαγική μελανιά στο στόμα του Μάνου που πάει;;
Σε αυτό το βιντεάκι έχει μελανιά:
https://www.youtube.com/watch?v=9IwPrdUBsMM στο 8:03!


Σε αυτό το βιντεάκι:
https://www.youtube.com/watch?v=7NFfh6R0O0k
Στο 4:47 η μελανια στο στόμα έχει εξαφανιστεί!

Σε αυτό το βιντεάκι η μελανιά στο στόμα έκανε ξανά την εμφάνισή της!
https://www.youtube.com/watch?v=Vq43gt4_5xs
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης