Επεισόδιο 317-Ημερομηνία 5/3/2010

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317-Ημερομηνία 5/3/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 317-Ημερομηνία 5/3/2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Την / Το Σαβ Φεβ 27, 2010 2:52 pm

καλα ποσα να αντεξει μια φανατική Λουκανορικη μια παρασκευή λιωμα δευτερη παρασκευή επισης αχ .......... αναμένω τα καλύτερα
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317-Ημερομηνία 5/3/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 317-Ημερομηνία 5/3/2010

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Την / Το Σαβ Φεβ 27, 2010 3:08 pm

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:καλα ποσα να αντεξει μια φανατική Λουκανορικη μια παρασκευή λιωμα δευτερη παρασκευή επισης αχ .......... αναμένω τα καλύτερα
ας μας δινουν τετοιες σκηνες σαν τη χθεσινη,κι ας κλαιω και ολη μερα!χαλαλι τους!ειναι φοβεροι! Flkia
παντως κι εγω μαζι σου Βαλεντινα μου αναμενω τα καλυτερα,εννοειται!!!! Jump κι αν κρινω απο την περιληψη... huhu ερχονται... runaround
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Σαβ Φεβ 27, 2010 5:33 pm

nikidanis έγραψε:και απο το Μεγκα
Ο Πέτρος καταλαβαίνει το παιχνίδι του Λουκά και αποφασίζει να τον βοηθήσει να κερδίσει χρόνο έτσι ώστε να βρεθεί λύση για να απαλλαγεί οριστικά από την Νταίζη. Ο Λουκάς εντείνει την ερωτική πολιορκία προς την Νόρα και η Νόρα φαίνεται να υποκύπτει.
αγαπω ρουσσο το εχω πει ποτε??οχι το λεω τωρα!!και η νορα αποφασιζει να υποκυψει επιτελους!!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Δημοσίευση από glgs Την / Το Σαβ Φεβ 27, 2010 6:27 pm

nikidanis έγραψε:Εκείνος ενημερώνει την Αμαλία ότι υπάρχει ακόμα περιθώριο να κάνουν την έκθεση ζωγραφικής που ματαιώθηκε.

αυτό τώρα δεν είναι λίγο ύποπτο????
τι καούρα είναι αυτή δλδ με την έκθεση ??
μέσα στον γενικό χαμό τώρα να σκέφτεται κάτι τέτοιο..είναι λίγο κουλό
πάντως όλοι έχουν κάποια σχέση με τον Στέφανο (όλους κάπως τους πλεύρισε)....ύποπτο φαίνεται αλλά βλέπουμε
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Δημοσίευση από evanna Την / Το Σαβ Φεβ 27, 2010 6:33 pm

Εχεις δικιο glgs!Μα καλα μεσα σε αυτο το γενικο πανικο αυτουνου του ηρθε να ξαναπροτεινει στην Αμαλια την εκθεση!?Κατι δεν μου κολλαει και εμενα!Για να δουμε....τελικα οντως κατι συμβαινει ή μηπως εμεις ειμαστε πολυ καχυποπτοι!?Θα δειξει.... Rolling Eyes
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Κυρ Φεβ 28, 2010 12:22 am

Γιατί τα καλύτερα επεισόδια τα δείχνουν την Παρασκευή την τύχη μου τη χορεύτρια μέσα που έχω χορό και Αγγλικά; wall
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Κυρ Φεβ 28, 2010 12:23 am

γιατι το λες αυτο καλε??εγω εχω παρατηρησει οτι τα βαζουν ολα τα ωραια εκτος παρασκευης!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Κυρ Φεβ 28, 2010 12:26 am

Pennaki_loukanoriki έγραψε:γιατι το λες αυτο καλε??εγω εχω παρατηρησει οτι τα βαζουν ολα τα ωραια εκτος παρασκευης!!!
Μιλάω για το επεισόδιο πρώτα της Ορεινής Αρκαδίας, δεύτερον του αποχαιρετισμού και τώρα αυτό... Τρία μου ήρθαν ενδεικτικά... Rolling Eyes
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Κυρ Φεβ 28, 2010 12:27 am

sifantid έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:γιατι το λες αυτο καλε??εγω εχω παρατηρησει οτι τα βαζουν ολα τα ωραια εκτος παρασκευης!!!
Μιλάω για το επεισόδιο πρώτα της Ορεινής Αρκαδίας, δεύτερον του αποχαιρετισμού και τώρα αυτό... Τρία μου ήρθαν ενδεικτικά... Rolling Eyes
οκ οτι πεις!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από zwi Την / Το Κυρ Φεβ 28, 2010 12:28 am

sifantid έγραψε:Γιατί τα καλύτερα επεισόδια τα δείχνουν την Παρασκευή την τύχη μου τη χορεύτρια μέσα που έχω χορό και Αγγλικά; wall
και εγώ τα ίδια τραβάω........επειδή έχω αγγλικά......... wall wall
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Την / Το Κυρ Φεβ 28, 2010 7:27 pm

αυτο το ''η Νορα φαινεται να υποκυπτει'' ακουγιεται τελειο την πρωτη φορα,αλλα εγω τωρα το παρατηρησα το ''φαινεται''...
λετε ρε παιδια να παει να γινει τιποτα και να το σταματησει η Νορα και να κομπλαρει και το Λουκα?δηλαδη να παμε απο το τιποτα,στο πιο τιποτα?αχ οχι...
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Δημοσίευση από basilis Την / Το Κυρ Φεβ 28, 2010 8:13 pm

εγω επειδη δουλευω τα χανω ολα τα επεισοδια της εβδομαδας :( ...τα γραφει η αδελφη μου στο dvd και τα βλεπω το σ/κ. :)
basilis
basilis

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΞΥΛΟΥΡΓΟΣ

https://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?ref=profile&

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης