Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

+33
mimi
almaresi
loukasnora
jo8
Penny
edem4ever
soso
hionati
annaki
glgs
zwi
LYDIA
Ntinaki1
FieryRed
ellileo
Victoria
LIBRA
Ntinaki Agapaei Petraki
KatsaroYpotheto
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
sousami7
evanna
Helenitsa
νοριτσα
KonstantinaA
verile_mistika
filitsa
sifantid
Izabella29
anastasia20
Καρ-Mik
loukitsa
Clarabelle
37 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Vote_lcap28%Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Vote_rcap 28% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Vote_lcap55%Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Vote_rcap 55% 
[ 33 ]
Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Vote_lcap8%Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Vote_lcap3%Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Vote_lcap2%Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Vote_lcap3%Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 60
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Empty Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Φεβ 25, 2010 6:27 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Φεβ 25, 2010 8:01 pm

Λουκάς-Νόρα-Μπέλλος:το φρουριο επεσε το ιδιο κ ο Λουκάς χαχαχα του τραβουσε και το χερι του Μπέλλου να μην χουφτωνει τη Νόρα.Μπουρλωτοοοο ο Λουκάκος έλιωσαααααα στα γελια ο ζηλιάρης gelio gelio

Δαφνη-Νικολας-Λουκας:Λυσα κακιααα.Τι περιμενες να κατσει ρε Λουκα?Κολυβα κόλυβα να βράσετε

Νόρα-Μπελλος:Ναι που δε σε στεναχωρει Νορακι!Άτσα ο Μπελλος ο ριψοκίνδυνος και δεν του το χα να κανει ερωτικες περιπτυξεις στα γραφειαgelio

Νικόλας-Μάνος:Καλα του τα λέει του Μάνου.Όλοι βαρεθηκαμε με τις κινησεις του Μάνου.Όλο θα δειτε κ θα δείτε.

Λουκάς-Οχιά:Θα τη λιωσω την τσούχτρα.Θα ξερασω και μενα απιστευτο μου φαινεται!ε όχι κ φιλι απαπαπαπα. gelio

Βιντεάκι Λουκάς:τελειο ντυσιμο…καταλαβαινετε πως είμαι ε???
κούκλος!

Νόρα-Μπέλλος:Στο μπαμπα της σαιτα για αργαλειο χαχαχα και τρυπάνι χαχαχαχαχα όχι δεν τελειωσαν όλα

Αγοροπαρέα:Μάνο εσυ φταις που τον κουβάλησες τον βλάκα!Πίνε Λουκα πίνε .αχχαχαχαχα να πάρεις εσυ την οχια βλήμα.Νευρα ο Λουκάς.Ευγενικός δεν ξεκουβαλάς Μητσο χαχαχαχα

Κοριτσοπαρεα:Ολονυχτια δεν λες τιποτα.Μαζι σου Ευα.Υπομονη Νορακι μου όλα ο Λουκας ολααααα.Φατσα Δαφνης χαχαχα.Υπέροχη σκηνη με τις τρεις.

Οχιά-Χρηστος:Την ψευτρα!Πολύ κλαμα σήμερα βρε παιδια ειδικα αυτό το κροκοδείλιο της οχιάς άλλο πράμα!Μην παντρευτεις ρε ηλίθια!Ε ρε κολλημα με τα τελευταια φιλια όλοι σ αυτό το σηριαλ τη μια Μελιτα-Στεφανος την άλλη Ευα-Μάνος λέτε αυριο να χουμε Νόρα-Λουκά.

Αμαλια-Ρούσσος:Εχει ένα δικιο η Αμαλί

Μελίτα-Στεφανος:Ρε Μελίτα πανω που σε λυπήθηκα τα χάλασες όλα!Γιατι????Πάλι ματι τους παίρνει η Λαζαρίδαινα.Δαμασε πρωτα τα δικα σου καρτάλω!

Λουκάς-Δάφνη:Πολύ ωραία συζητηση, πως τα λέει.

Ευα-Καρταλής:Ναρκωτικο ο άτιμος.Ωραία ατακα για οχιά ο Τσεφούλης.

Νόρα-Λουκάς:Αμηχανία φιλι φιλι φιλι φιλιιιιιιιι….η σκηνη η καπιταλε θα παιχτει στο σπίτι του Μανου

Πολύ καλό λόγω Οχιάς όχι τελειο!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Φεβ 25, 2010 8:04 pm

Απορώ Αριάδνη, πως μπορεσες να πατήσεις και τα πλήκτρα, για να γράψεια τα τελευταία σχόλια....
Νόμιζα οτι θα χες λυποθυμίσει!!!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Φεβ 25, 2010 8:04 pm

Λουκάς-νόρα:μου αρέσει που ο λουκάς το πήγε στην αναπαραγωγή….εδώ ούτε φιλί δεν έχουμε δει…ένα στο μάγουλο σαν τις κουμπάρες και πολύ μας είναι…

Χρήστος-στέφανος:
αμάν βρε χρήστο…ο ρούσσος δεν έχει σχέση ο καημένος…μια φορά και αυτός είπε να μην συμμετάσχει και εσείς εκεί να τον κατηγορείτε…είναι αθώος ο άνθρωπος λέμε…

Λουκάς-δάφνη-νικόλας:όλοι πιάσαν από ένα ζευγάρι μπράτσα…μόνο ο μάνος θα μείνει αγκαλιά με τους πίνακες… gelio…για το πάρτυ εργένηδων εγώ προτείνω να πάνε σε κανένα κοιμητήρι….ταιριάζει και στο κλίμα του γάμου…

Μπέλλος-νόρα:<τι λές δημήτρη μου;>ακούς έτσι είναι το πάθος;;;βλέπω να σου έρχεται το φαγητό στο κεφάλι..δημήτρη μου δημήτρη μου μην της λες τέτοια…της το έκλεισες το σπίτι της…

Ρούσσος-χατζητέτοιος:χατζημπούκλα ένα σου λέω:<παίζεις με την φλόγα εγώ στο’πα πως το τέλος θα καείς….>και θα το φας το κεφαλάκι σου με την ωραία σου(λέμε τώρα)μπουκλίτσα…

Ηλίας-νικόλας:
πωπω…ρε λιάκουρα…σταμάτα πια με αυτόν τον γιο σου…<έχει στειλώσει τα πόδια κάτω>…ναι…αν δεν του πάρεις γλειφιτζούρι δεν ξεκουβαλάει ο μάνος……. lol!λες και είναι 5χρονο ο μάνος του συμπεριφέρεται….

Νταίζη-λουκάς:
ούτε εμείς το φανταζόμασταν το κακό αυτό…τον γάμο…αλλά να που μας ήρθε...<δεν ήξερα ότι είσαι τόσο προληπτικός….>slap…κοπελιά είσαι στόκος;;;

Μπέλλος-νόρα:συνεχίζει να μην μου αρέσει που η νόρα εκμεταλλεύεται το δημήτρη….<η μητέρα σου τι έχει βάλει στο μάτι και θέλει βενζινοκίνητο αλισοπρίονο;;>…<τον πατέρα μου>gelio…θεικό…

Αντροπαρέα:μάνος-λουκάς-νικόλας…τα έσπασαν απλά… : respect :…ο δημήτρης στον κόσμο του…βρε μπέλλο…από που κατάλαβες ότι η νόρα είναι φωτιά και λαύρα;;;από το φιλί στο μάγουλο;;;ελά χριστέ και παναγία μου…

Μπέλλος:τα κορίτσια γιατί μαζεύτηκαν στη νόρα και όχι στη νταίζη;;;
Λουκάς:για να την ξενυχτήσουν…. xaxa

Ο λουκάς να μιλάει για τη νόρα και ο μπέλλος στο ταξίδι μαζί με τη δάφνη…συνταξιδιώτες….μάνος:τώρα εσύ είσαι επιχειρηματίας…δυνατό μυαλό ε;;;>αχαχαχα….δεν μπορώώώ σήμερα…

Γυναικοπαρέα:πάλι έτρωγε αυτή η εύα;;;;πωπω…δεν αντέχω άλλο…η νόρα στα πατώματα…ξεκίνησε και η μελίτα με τα παράθυρα…επιτέλους άνοιξε και η εύα το στόμα της…εκτός από το να φάει και άναψε φωτιές…
Να και το δάκρυ κορόμηλο….με το γράμμα…

Χρήστος-νταίζη:<σου βάζω δύσκολα και ας παίζω με τα νεύρα σου,τον χαρακτήρα μου τον φτιάξανε τα έργα σου>…αν και η νταίζη γεννήθηκε έτσι…δεν χρειαζόταν προσπάθεια να εξελιχθεί σε ερπετό…οχιά για την ακρίβεια…
έπεσε και το παραδοσιακό φιλί…να δείτε που θα αποτελεί παράδοση μετά από αυτή τη σειρά πριν το γάμο οι νιόπαντροι θα φιλιούνται με τους πρώην….

Πέτρος-αμαλία:ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΙΙΙΙΙΙΙΙ…..: respect :

Μελίτα-στέφανος:αχ…τι τέλεια σκηνή…
στέφανος:<σε σκέφτομαι>
μελίτα:<είμαι στο απέναντι παράθυρο….και σε αγαπάω> Snif

καρτάλω-στέφανος:καλά η εύα όταν σταματήσει να τρώει και θυμηθεί να σκεφτεί τα λέμε τότε…
τι να κάνουμε μαντάμ;;;η σκέψη δεν έχει διακόπτη…να την σταματήσουμε όποτε θέλουμε…και εγώ θέλω να σταματήσω να σκέφτομαι τι στρίγγλα είσαι αλλά δεν μπορώ….

Δάφνη-λουκάς:πολύ ωραία σκηνή…

Εύα-στέφανος:ωωωω…και τι έκπληξη…στην τραπεζαρία…δεν το πιστεύω…

Μελίτα-αμαλία:ένα δίκιο το είχε η αμαλία…αλλά εμένα δεν με πείραξε αυτή τη φορά που πήγε στο στέφανο η μελίτα…αλλά μελιτάκι μη σε ρίχνει ο στεφάν…πρέπει να περάσει πολλά ακόμα…έτσι όπως τα έχει κάνει....

Νόρα-λουκάς:φιλί…φιλί…όλοι φιλιούνται…εσείς γιατί όχι;;;;δεν είναι δίκαιο…

Πολύ καλό το επεισόδιο σήμερα…είχε απίστευτες ατάκες….


Έχει επεξεργασθεί από τον/την anastasia20 στις Πεμ Φεβ 25, 2010 8:08 pm, 1 φορά
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Φεβ 25, 2010 8:06 pm

Μ'άρεσε το επεισοδιάκι κατά κύριο λόγο!!!Λοιπόν :
1)Είχε πλάκα η σκηνή Νόρας-Λουκά εξάλλου και ο σκοπός του ζευγαριού είναι να βγάζει γέλιο,αλλά συνεχίζω να πιστεύω πως αυτό που κάνει η Νόρα στο Μπέλλο είναι φρικτό
Το κύρος του άδειου γραφείου τον πείραξε τον Λουκά!! cake
2) -"μα να είναι ερωτευμένοι και να παντρεύονται άλλους ανθρώπους!δεν συμβαίνουν αυτα!". Α ρε Μπέλλο συμβαίνουν κι όμως
3)Η πυθία συνεχίζει τις 24ωρες προβλέψεις της και ανησυχεί για τον άγιο γιόκα που μπλέχτηκε παρά την θέλησή του! wall
4)Οι γονείς της Νόρας προβλέπονται θεότρελοι!!!
5)Πόσο πλάκα οι αγοροπαρέα πριν την κρεμάλα-ο Μπέλλος όλα τα ευρώ!!!"Νόρα και ξερό ψωμί for ever" έγραψε!
6)Το έχουν χούι σ'αυτή τη σειρά την παραμονή του γάμου τα ζευγάρια του έρωτα να σμίγουν για ένα στερνό αντίο(τελευταλιο φιλί κατά προτίμηση)!!! lol!
7)Σήμερα μου την έδωσε η Μελίτα πολύ!ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ!!!Και είμαι και φαν... -_-
8 )Πολύ όμορφη η τελευταία σκηνή Love
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Φεβ 25, 2010 8:07 pm

Mik έγραψε:Απορώ Αριάδνη, πως μπορεσες να πατήσεις και τα πλήκτρα, για να γράψεια τα τελευταία σχόλια....
Νόμιζα οτι θα χες λυποθυμίσει!!!

η ψυχουλα μου το ξερει Μικ μου
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Φεβ 25, 2010 8:09 pm

Ψήφισα για το επεισόδιο "Πολύ Καλό"! Γιατί μπορεί στην αρχή να βαρέθηκα λίγο και να εκνευρίστηκα με την κατρακύλα της Νόρας σε σκηνές Μπέλλου-Νόρας-Λουκά, αλλά από τη σκηνή με τη συνάντηση των αγοριών και μετά ήταν ΤΕΛΕΙΟ! : respect : Ακόμη και το "απόλυτο" δε με χάλασε καθόλου! Ίσα, ίσα...

Η σκηνή Μάνου-Λουκά-Νικόλα-Μπέλλου ήταν απλά όλα τα λεφτά! gelio Ξεκαρδίστηκα! Λύθηκα στα γέλια λέμε! Τους λάτρεψα! Είναι αστέρια! Η ατάκα στην ατάκα! Και ο Μπέλλος στον κόσμο του! Penguin Εκεί ειδικά που περιέγραφε τα δώρα... Έπεσα στα πατώματα! άκου εκεί ΒΕΝΖΙΝΟΚΙΝΗΤΟ αλυσοπρίονο! lol! Έδωσε ρέστα! Γιατί εκεί που άλλα έλεγε ο Λουκάς, άλλα απαντούσε εκείνος; Συνεννόηση μπουζούκι!

Η σκηνή των κοριτσιών επίσης πολύ καλή! Thumbs up Όχι όσο των αγοριών, αλλά με συγκίνησε! Η Μελίτα δε μόλις άκουσε παράθυρο, σεληνιάστηκε! Κοίταξε ρολόι και ποιος την είδε μετά! Λούης έγινε! Βουρ για το σπίτι του Στέφανου! Νόρα-Εύα-Δάφνη μετά... Απλά no comments! : respect :

Και για το τέλος, αφήνω τη σκηνή Νόρας-Λουκά... : respect : Η πένα... Α, ρε Λουκά, τι μας κάνεις; Αναμνήσεις... Γιατί το δαχτυλίδι...; Σαν βέρα ήταν που θα τους ενώνει για πάντα! Εγώ έτσι το εξέλαβα τουλάχιστον... Έλιωσα! Faint Υπέροχη σκηνή! Μ Ο Ν Α Δ Ι Κ Η ! ! ! Και πάλι έφτασαν τόσο κοντά... Αχ... Heart2 ΦΙΛΙ! ΦΙΛΙ! ΦΙΛΙ! Opados1

Αν έγινα έτσι σήμερα, τι θα κάνω αύριο; Να φανταστείτε μόλις τέλειωσε το επεισόδιο, σηκώθηκα και πηδούσα πάνω κάτω για να αποβάλλω την υπερένταση! ********* Και δε σας κάνω πλάκα! Ε, μα, με τέτοια σκηνή στα προσεχώς... Ετοιμαστείτε για πολύ κλάμα!


edit by Jim7
1η προειδοποίηση
2.11 Το σπαμ emoticons και εικόνων δεν επιτρέπεται λόγω του ότι μπορεί να επιβραδύνει τους υπολογιστές κάποιων χρηστών. Μέγιστος αριθμός επιτρεπόμενων emoticon ανά ποστ (συμπεριλαμβανομένων των μηνυμάτων σε παράθεση) είναι 10. Παρακαλείστε όμως να χρησιμοποιείτε λιγότερα. Αυτό ισχύει σε όλο το φόρουμ.
1.2 Μετά από τρεις (3) προειδοποιήσεις ένας λογαριασμός μπορεί να αποκλειστεί προσωρινά για διάρκεια, ανάλογη της σοβαρότητας της παράβασης. Η παράκαμψη του αποκλεισμού με τη δημιουργία δεύτερου λογαριασμού δεν επιτρέπεται. Αν ένας χρήστης έχει αποκλειστεί πολλαπλά αλλά εξακολουθεί να παραβιάζει τους κανόνες, τότε μπορεί να αποκλειστεί μόνιμα, ανάλογα το ‘βάρος’ των κατά καιρούς παραβιάσεών του.
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Φεβ 25, 2010 8:12 pm

Εγώ πάντως ψήφισα πολύ καλό.... Αναλυτικά δεν θα σχολιάσω, τουλάχιστον τώρα, εκτός απο το γεγονός ότι η σκηνή με τους άντρες στου Μάνου ηταν ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ και φυσικά η τελευταία στο γραφείο.....

Πάω τώρα να ποστάρω σεναριάκι.....
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Φεβ 25, 2010 8:13 pm


Τι μου λέτε τώρα δραματική σειρά και κολοκύθια στο πάτερο.
Μια κωμωδία κυρία Ακρίτα μουpleeease
Τα αγόρια σήμερα με έκαναν και χοροπηδούσα απ τα γέλια.
Είχα να ρίξω τέτοιο γέλιο απ την εποχή του παρά πέντε
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από filitsa Πεμ Φεβ 25, 2010 8:15 pm

κοριτσια δακρυσα συγκινηθηκα με νορα +λουκα ενιωσα την ενταση που βγαζουν αυτοι οι 2 και μονο φια αυτο τελειο !!!!!!!και φυσικα για τη σαϊτα για τον αργαλειο και το βενζινοκινητο αλυσοπριονο ολα τα λεφτα μιλαμε δεν μπορουσα να σταματησω
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Πεμ Φεβ 25, 2010 8:21 pm

TEΛΕΙΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ !!!
ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΣΚΗΝΩΝ ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ !!
ΝΟΡΑ-ΕΥΑ-ΔΑΦΝΗ=αστο καλο με συγκινησαν παλι :( οταν διαβασαν το γραμμα της Νορας ηταν πολυ συγκινητικο γιατι καταλαβαν ποσο αγαπαει τον Λουκα μωρε και μ'αρεσε που σαν φιλες συμπαρασταθηκανε στο νορακι γιατι της αξιζει ΡΕ ΔΑΦΝΗ δωστο το γραμμα τουλαχιστον εσυ κανε κατι.. μας εχει φαει η αγωνια αντε καλη μου !! ποσο κλαμα να ριξουμε ακομα!!
ΛΟΥΚΑΣ-ΝΙΚΟΛΑΣ-ΜΑΝΟΣ= Α ρεε αν το ειχατε παραδεχτειτει δεν θα τραβαγαμε τα μαλλιας τωρα !! το ειπες και μονο σου (ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ) αντε πιαστην και μην αφησεις να παντρευτει μητσαρα !! αλλα ο ΜΙΤΣ(ΜΗΤΣΑΡΑΣ) στον κοσμο του ρε φιλε σε ποιον κοσμο κατοικεις !!

ΑΛΛΑ ΟΜΩΣ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ Wow Wow ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΗΛΕΚΤΡΙΣΜΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΤΑΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΟΝΤΑ-ΚΟΝΤΑ

ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΥΡΙΟ ΑΝ ΖΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟ ΤΟΥΣ !!!
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Πεμ Φεβ 25, 2010 8:23 pm

ΛΟΥΚΑ ΜΕ ΣΠΑΡΑΞΕΣ ΣΗΜΕΡΑ, ΕΛΙΩΣΑ ΣΤΟ Snif Snif ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ ΜΟΥ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ? ΚΑΛΑ ΘΕΟΣ ΜΙΛΑΜΕ ΑΨΟΓΟΣ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΑ : respect : : respect : : respect :

Η ΝΟΡΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΠΕΙΣΕ ΣΗΜΕΡΑ ΟΤΙ ΠΟΝΟΥΣΕ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΥΚΑ, ΚΑΛΕ ΕΤΣΙ ΠΟΝΑΝΕ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΟ ΕΡΩΤΑ? ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΒΡΕ ΝΟΡΑΚΙ ΠΟΛΥ ΠΑΡΕΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΜΕΛΙΤΑΚΙ ΚΑΙ ΣΕ ΧΑΛΑΣΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΟΠΕΛΙΑ!!!!!!!!!!!

Ο ΜΠΕΛΛΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΣΜΑΡΑ ΤΟΥ ΕΝΤΕΛΩΣ ΟΜΩΣ!!!!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΑΛΛΟ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από νοριτσα Πεμ Φεβ 25, 2010 8:24 pm

sifantid έγραψε:Ψήφισα για το επεισόδιο "Πολύ Καλό"! Γιατί μπορεί στην αρχή να βαρέθηκα λίγο και να εκνευρίστηκα με την κατρακύλα της Νόρας σε σκηνές Μπέλλου-Νόρας-Λουκά, αλλά από τη σκηνή με τη συνάντηση των αγοριών και μετά ήταν ΤΕΛΕΙΟ! : respect : Ακόμη και το "απόλυτο" δε με χάλασε καθόλου! Ίσα, ίσα...

Η σκηνή Μάνου-Λουκά-Νικόλα-Μπέλλου ήταν απλά όλα τα λεφτά! gelio Ξεκαρδίστηκα! Λύθηκα στα γέλια λέμε! Τους λάτρεψα! Είναι αστέρια! Η ατάκα στην ατάκα! Και ο Μπέλλος στον κόσμο του! Penguin Εκεί ειδικά που περιέγραφε τα δώρα... Έπεσα στα πατώματα! άκου εκεί ΒΕΝΖΙΝΟΚΙΝΗΤΟ αλυσοπρίονο! lol! Έδωσε ρέστα! Γιατί εκεί που άλλα έλεγε ο Λουκάς, άλλα απαντούσε εκείνος; Συνεννόηση μπουζούκι!

Η σκηνή των κοριτσιών επίσης πολύ καλή! Thumbs up Όχι όσο των αγοριών, αλλά με συγκίνησε! Η Μελίτα δε μόλις άκουσε παράθυρο, σεληνιάστηκε! Κοίταξε ρολόι και ποιος την είδε μετά! Λούης έγινε! Βουρ για το σπίτι του Στέφανου! Νόρα-Εύα-Δάφνη μετά... Απλά no comments! : respect :

Και για το τέλος, αφήνω τη σκηνή Νόρας-Λουκά... : respect : Η πένα... Α, ρε Λουκά, τι μας κάνεις; Αναμνήσεις... Γιατί το δαχτυλίδι...; Σαν βέρα ήταν που θα τους ενώνει για πάντα! Εγώ έτσι το εξέλαβα τουλάχιστον... Έλιωσα! Faint Υπέροχη σκηνή! Μ Ο Ν Α Δ Ι Κ Η ! ! ! Και πάλι έφτασαν τόσο κοντά... Αχ... Heart2 ΦΙΛΙ! ΦΙΛΙ! ΦΙΛΙ! Opados1

Αν έγινα έτσι σήμερα, τι θα κάνω αύριο; Να φανταστείτε μόλις τέλειωσε το επεισόδιο, σηκώθηκα και πηδούσα πάνω κάτω για να αποβάλλω την υπερένταση! ********Και δε σας κάνω πλάκα! Ε, μα, με τέτοια σκηνή στα προσεχώς... Ετοιμαστείτε για πολύ κλάμα!
Με καλυψες απολυτα δεν εχω να συμπληρωσω κατι!!!!!!! με γλιτωσες απο την πληκτρολογηση!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από Helenitsa Πεμ Φεβ 25, 2010 8:25 pm

ΤΟ ΤΡΕΛΟ ΓΕΛΙΟ ΕΓΩ ΤΟ ΕΡΙΞΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΕ ΤΑ ΔΩΡΑ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ....

Helenitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ΜΟΥ
Ασχολίες : ΑΡΚΕΤΕΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Φεβ 25, 2010 8:25 pm

Παρα πολυ ωραιο το επεισοδιο και......
Λουκας-Νορα-Μπελλος....πολυ πλακα ειχε αυτη η σκηνη!Ο Μητσουλας στον κοσμο του,η Νορα να δουλευει το Λουκακο και εκεινος σε κατασταση εκτακτου αναγκης να τραβαει το χερι του Δημητρη για να μη πιανει το Νορακι! xaxa

Νταιζη γενικως...τη σκηνη με το Λουκα που ηθελε και φιλι τρομαρα της να μην τη σχολιασω καλυτερα! vomit Ομως η σκηνη με το Χρηστο μου αρεσε πολυ!Αυτα που του ελεγε βεβαια δεν τα πολυπιστεψα αλλα το φιλι ηταν τελειο!Φαινεται εχει ξεκινησει νεα παραδοση...πριν το γαμο νυφη και γαμπρος φιλιουνται με τους πρωην! lol!

Μπελλος-Νορα-Δωρα.....τρομερη φαση το σκηνικο!Τα ειχε παιξει ο Δημητρης οσο ακουγε για αργαλειους και αλυσσοπριονα,και δεν ειχε και αδικο!!! :lol: Μα ειναι δωρα αυτα!?????Χιχι!

Αγοροπαρεα......κυριολεκτικα εκλαιγα απο τα γελια!Η σκηνη ηταν κορυφαια! : respect : Οι ατακες του Μανου ειδικα καθως δουλευε το Λουκα ηταν απιθανες! gelio Και ο Μπελλος κλασσικα στον κοσμο της σοκοφρετας!Γενικα φοβερη σκηνη!

Κοριτσοπαρεα.....μες στη μαυριλα οι ερμες!Το Νορακι το λυπηθηκα μωρε! :( Επισης δεν θεωρω τυχαιο που μιλησε για το γραμμα στα κοριτσια αφου εφυγε η Μελιτα!Οπως και να το κανουμε δεν εχουν την ιδια σχεση!Η αγκαλια στο τελος υπεροχη!

Μελιτα γενικως....με το που ακουσε οτι και ο Στεφανος στα παραθυρα τη βγαζει πηρε ενα υφος.....και προκειμενου να τρεξει να τον βρει ξεχασε τον πονο της φιλη της και πηγε να βρει τον απολυτο!Και να πω οτι του 'πε και κατι ουσιαστικο,οχι τα ιδια,τα ιδια και τα ιδια! Sleep

Δαφνη-Λουκας....τι γλυκια σκηνουλα!Με συγκινησε ο ατιμος ο Λουκακος με αυτα που ελεγε! Snif

Και τελος Νορα-Λουκας.....αν και μιση,ΤΕΛΕΙΑ σκηνη!Τοσο συμβολικη η κινηση με το δαχτυλιδι!Και πραγματικα ηρθαν σε αποσταση αναπνοης,ελπιζω παντως να πεσει το φιλι!!! Heart2 Γενικα καταπληκτικη σκηνουλα!

Αυτα και τα καλυτερα ερχονται αυριο!Ανυπομονω!Λουκονορικοι προμηθευτειτε με πολλα χαρτομαντηλα...!!!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από sousami7 Πεμ Φεβ 25, 2010 8:27 pm

Η ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ...Ο ΛΟΥΚΑΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΝ ΜΗΤΣΟ ΝΑ ΑΚΟΥΜΠΑΕΙ ΤΗ ΝΟΡΑ!!!!ΟΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ:ΠΑΡΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΗΣ...ΤΑ ΕΛΕΓΑΝ ΟΛΑ lol!

ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΣΗΜΕΡΑ...ΥΠΟΚΛΗΝΟΜΑΙ : respect :

ΚΑΛΑ Ο ΜΗΤΣΟΣ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΕΡΘΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΟΥΚΕΤΟ Ksilo
ΕΙΧΕ ΜΠΕΙ ΑΣΠΙΔΑ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΒΛΕΠΕΙΣ...ΤΥΧΕΡΟΥΛΗ...

Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΚΗΝΗ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΤΑ ΕΠΙΣΗΣ...ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝΕΙ ΠΑΝΤΑ Heart2

ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΦΙΛΙ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑ...

ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΦΤΑΣΕ Η ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ...ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΝΑ ΞΕΝΕΡΩΣΩ : curse :
sousami7
sousami7
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : KERATSINI, PIRAEUS

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Πεμ Φεβ 25, 2010 8:27 pm

Αν δεν ηταν η οχια θα ψηφιζα τελειο ειλικρινα

ολες οι σκηνες πολυ ωραιες σημερα και το τι γελιο εριξα με Λουκα Μπελλο Μανο Νικολα δεν λεγεται ......

Λουκας Μπελλος Νορα : αν ηταν η ζηλια ψωρα θα γεμιζε ολη χωρα
καλα το χερακι το τραβουσε ομως α ρε Λουκα ετσι οπως τα εκανες ....

Χρηστος Στεφανος : αρχισαν τα οργανα και μου αρεσει

Νικολας Δαφνη Λουκας : εχουμε κι ενα κυρος σωστα αλλα οταν σε φιλουσε η οχια το κυρος χαθηκε ...εμ μια σου και μαι της Λουκακο
αν και σε λυπηθηκε η ψυχη μου μωρε

Νικολας Μανος: σαν πολυ φορα δεν εχει παρει ο Νικολας cool

Αμαλια Πετρος : θεοι

Πετρος χατζη δεν θυμαμαι : ακους ρε εχει και θρασος ο κυριος ε ρε να ξυπνησει μεσα του ο "Αγγελος" να σου πω εγω τι θα γινει της κολλασεως :twisted:

Αμαλια Μελιτα σκηνη 2 : καλα της τα ειπε.....

Μελιτα Στεφανος: ερπεπε να τον δεις κι εσυ κοριτσι μου να ερχονταν καμια Ευα να σε δω τι θα εκανες......

Στεφανος Καρταλομανα: εμα καλα σου τα λεει αλλα που εσυ μαυλο κουκουτσι

Αντροπαρεα 1: χαχα πραγματικα γελασα με την ψυχη μου.. ετοιμος ηταν να τον σουφλισει ο Λουκακος εμα κι αυτος δεν εκλεισε και λιγο στοματακι εκει και να λεει φιλι και φιλι και να σου εδινα καμια να πεταχτεις απ το παραθυρρο gelio

Αντροπαρεα 2 : χαχα ο στοκος ο Μπελλος να λεει την αγαπαει ο αλλος να λεει για τους καυγαδες του κι αυτος εκει να νομιζει για την Νταιζη ελεος Fskl .....

Γυναικοπαρεα 1: καλα η Μελιτα το πονο της βρηκε να πει γιατι εγω αλλα καταλαβα ...... α βρε Νόρακι μου κριμα κριμα.....

Γυναικοπαρεα 2: ολες εκλαιγαν γι αυτο το γραμμα αχ μωρε ....... συγκινηθηκα .....

Λουκας Οχια: οχι δεν θα μιλησω δεν θα μιλησω ειμαι ηρεμη ειμαι απολυτα ηρεμη

Οχια Χρηστος: μωρη οχι την τον παιδευεις τον Χρησταρα αστον σε ησυχια ποναει ο ανθρωπος μου θες και τελευταιο φιλι αι μωρη

Λουκας : αχ μωρε ποσο ποναει

Λουκας Δαφνη: κλαψ πολυ ομορφη σκηνη

Και τελος το καλυτερο

Λουκας Νορα: πολυ συγκινητικη σκηνη και πολυ ωραιο το δωρακι αχ βρε Λουκακο ( εσενα ειναι καλυτερο απ του κ.Δημητριου ) και το καλυτερο που ηταν ετοιμη να φιληθουν ηρθαν τοσο κοντα .......αλλα ηταν τροπος αυτος πανω στο καλυτερο το κοψατε .......αχ Love!

Υγ. Ο Πετρακης σημερα ηταν κούκλος παντα ειναι αλλα αυτα τα μαύρα και τα σπορ του πάνε παρα πολυ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Φεβ 25, 2010 8:27 pm

evanna έγραψε:Παρα πολυ ωραιο το επεισοδιο και......
Λουκας-Νορα-Μπελλος....πολυ πλακα ειχε αυτη η σκηνη!Ο Μητσουλας στον κοσμο του,η Νορα να δουλευει το Λουκακο και εκεινος σε κατασταση εκτακτου αναγκης να τραβαει το χερι του Δημητρη για να μη πιανει το Νορακι! xaxa

Νταιζη γενικως...τη σκηνη με το Λουκα που ηθελε και φιλι τρομαρα της να μην τη σχολιασω καλυτερα! vomit Ομως η σκηνη με το Χρηστο μου αρεσε πολυ!Αυτα που του ελεγε βεβαια δεν τα πολυπιστεψα αλλα το φιλι ηταν τελειο!Φαινεται εχει ξεκινησει νεα παραδοση...πριν το γαμο νυφη και γαμπρος φιλιουνται με τους πρωην! lol!

Μπελλος-Νορα-Δωρα.....τρομερη φαση το σκηνικο!Τα ειχε παιξει ο Δημητρης οσο ακουγε για αργαλειους και αλυσσοπριονα,και δεν ειχε και αδικο!!! :lol: Μα ειναι δωρα αυτα!?????Χιχι!

Αγοροπαρεα......κυριολεκτικα εκλαιγα απο τα γελια!Η σκηνη ηταν κορυφαια! : respect : Οι ατακες του Μανου ειδικα καθως δουλευε το Λουκα ηταν απιθανες! gelio Και ο Μπελλος κλασσικα στον κοσμο της σοκοφρετας!Γενικα φοβερη σκηνη!

Κοριτσοπαρεα.....μες στη μαυριλα οι ερμες!Το Νορακι το λυπηθηκα μωρε! :( Επισης δεν θεωρω τυχαιο που μιλησε για το γραμμα στα κοριτσια αφου εφυγε η Μελιτα!Οπως και να το κανουμε δεν εχουν την ιδια σχεση!Η αγκαλια στο τελος υπεροχη!

Μελιτα γενικως....με το που ακουσε οτι και ο Στεφανος στα παραθυρα τη βγαζει πηρε ενα υφος.....και προκειμενου να τρεξει να τον βρει ξεχασε τον πονο της φιλη της και πηγε να βρει τον απολυτο!Και να πω οτι του 'πε και κατι ουσιαστικο,οχι τα ιδια,τα ιδια και τα ιδια! Sleep

Δαφνη-Λουκας....τι γλυκια σκηνουλα!Με συγκινησε ο ατιμος ο Λουκακος με αυτα που ελεγε! Snif

Και τελος Νορα-Λουκας.....αν και μιση,ΤΕΛΕΙΑ σκηνη!Τοσο συμβολικη η κινηση με το δαχτυλιδι!Και πραγματικα ηρθαν σε αποσταση αναπνοης,ελπιζω παντως να πεσει το φιλι!!! Heart2 Γενικα καταπληκτικη σκηνουλα!

Αυτα και τα καλυτερα ερχονται αυριο!Ανυπομονω!Λουκονορικοι προμηθευτειτε με πολλα χαρτομαντηλα...!!!


evanna μου ο σχολιασμός σου σούπερ ντούπερ
Τελικά τα μυστικά έκαναν καινούριο έθιμο πριν τους γάμους.
Κορίτσια αν υπάρχει καμιά που παντρεύεται μη ξεχαστείτε να αποχαιρετήσετε τους πρώην
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Φεβ 25, 2010 8:29 pm


Eνα πρώτο σχολιάκι απο μένα, πολύ καλό το επεισόδιο! Έλιωσα στο γέλιο με την αγοροπαρέα! ΗΤΑΝ ΑΠΙΘΑΝΟΙ!!! Ειδικά εκεί με τα δώρα που ο Νικόλας ζήτησε αδεια να μην πάει στο γάμο πέθανα! Πάντα τέτοια!!!

Όσο για τα τελευταία δευτερόλεπτα έσκυβα πάλι η άτιμη προς την τηλεόραση μπας και σκύψουν λίγο παραπάνω κι εκείνοι αλλα μπα....

Αύριο αύριο :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:


KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Πεμ Φεβ 25, 2010 8:44 pm

ρε παιδια τι ηταν και αυτο το τελευταιο με το δαχτυλιδι και εμεινα με το στομα ανοιχτο και εκλαιγα και τωρα με τσουχουν τα ματια μου
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από LIBRA Πεμ Φεβ 25, 2010 8:45 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:

Όσο για τα τελευταία δευτερόλεπτα έσκυβα πάλι η άτιμη προς την τηλεόραση μπας και σκύψουν λίγο παραπάνω κι εκείνοι αλλα μπα....


ΝΟΜΙΖΩ ΟΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΑΜΕ!!!gelio gelio gelio
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Φεβ 25, 2010 8:47 pm

LIBRA έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:

Όσο για τα τελευταία δευτερόλεπτα έσκυβα πάλι η άτιμη προς την τηλεόραση μπας και σκύψουν λίγο παραπάνω κι εκείνοι αλλα μπα....


ΝΟΜΙΖΩ ΟΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΑΜΕ!!!gelio gelio gelio

Ουπς, δεν ειμαι η μόνη ;/
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Φεβ 25, 2010 8:51 pm

Mik έγραψε:
LIBRA έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:

Όσο για τα τελευταία δευτερόλεπτα έσκυβα πάλι η άτιμη προς την τηλεόραση μπας και σκύψουν λίγο παραπάνω κι εκείνοι αλλα μπα....


ΝΟΜΙΖΩ ΟΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΑΜΕ!!!gelio gelio gelio

Ουπς, δεν ειμαι η μόνη ;/


Εγώ τι να πω που έσκυβε η διπλανή μου (δηλαδή το υποθετάκι) και αναγκαζόμουνα να σκύβω διπλά; Κοψομεσιάστηκα η γυναίκα
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Φεβ 25, 2010 8:54 pm

Mik έγραψε:
LIBRA έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:

Όσο για τα τελευταία δευτερόλεπτα έσκυβα πάλι η άτιμη προς την τηλεόραση μπας και σκύψουν λίγο παραπάνω κι εκείνοι αλλα μπα....


ΝΟΜΙΖΩ ΟΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΑΜΕ!!!gelio gelio gelio

Ουπς, δεν ειμαι η μόνη ;/
Φυσικα και δεν ησουν!Και εγω ετσι εσκυβα η καημενη και ελεγα ''Τωρα,τωρα,τωρα!''και μας εκοψαν πανω στο καλυτερο! Love!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Φεβ 25, 2010 8:55 pm

Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:
LIBRA έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:

Όσο για τα τελευταία δευτερόλεπτα έσκυβα πάλι η άτιμη προς την τηλεόραση μπας και σκύψουν λίγο παραπάνω κι εκείνοι αλλα μπα....


ΝΟΜΙΖΩ ΟΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΑΜΕ!!!gelio gelio gelio

Ουπς, δεν ειμαι η μόνη ;/


Εγώ τι να πω που έσκυβε η διπλανή μου (δηλαδή το υποθετάκι) και αναγκαζόμουνα να σκύβω διπλά; Κοψομεσιάστηκα η γυναίκα

Ευτυχώς που το πλάνο δεν ήταν και απο ψηλά, γιατί θα σκυβαμε σαν φαντάροι σε καψώνια!!! gelio gelio

Βολταρέν Clarabelle μου, ξέρω τι σου λεώ gelio gelio
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης