Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Δημήτρης Μπέλλος

+56
Rafaella+Manos=EdemReee.G
ioannaa
feno0z
nora_oscar
fay66
mariannitaki
maria_sab
vs116117
pasxalitsa
k@terinio-loukonoraki
MARIANNALEX
brunakos
eeleni83
sofaki2010
loukitsa
anneliz_333
Candy Candy
Evalia
maria*
dikigoros tou diavolou
edem32
Foulitsa
nat
pet
edem4ever
Katrin
rachel
Ezantakou
Mary
evitaemi
elena-7-
elenaph33
nikidanis
glgs
$ofi@ loukakos + nora
xara
KatsaroYpotheto
lana
loukasnora
νοριτσα
FieryRed
filitsa
Despinaki
almaresi
verile_mistika
ellileo
mina
zwi
Clarabelle
Καρ-Mik
anna_loukonoriki4ever!!
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
jim7
Pennaki.......!!
anastasia20
evanna
60 απαντήσεις

Σελίδα 10 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 10 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από anneliz_333 Τετ Σεπ 22, 2010 3:40 pm

ποσο τον λυπαμαι δεν λεγεται...ελπιζω να ξυπνησει!!!Μονο μην αποδειχτει οτι τα ξερει ολα και τους δουλευει ολους...
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 10 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από Candy Candy Σαβ Σεπ 25, 2010 12:20 am

ΣΙΓΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΥΠΗΣΗ..ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΕΘΕΛΟΤΥΦΛΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΜΥΑΛΟ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΜΩΣ..ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΑΦΕΝΤΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ ΤΟΥ ΝΤΑΙΖΟΥΛΙΝΙΟΥ..ΑΣ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΣΗΚΩ ΠΑΝΩ ΚΑΤΣΕ ΚΑΤΩ..ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΤΟΥ ΠΕΙ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΕΙ..ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΜΕ ΤΙ ΚΟΥΜΑΣΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΜΠΛΕΞΕΙ..ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕ ΚΑΝΕΝΑ...ΑΞΙΟΣ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ..ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΕΙ Η ΚΟΥΛΟΥΡΑ ΚΙ ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑ ΜΠΕΛΛΟΥ ΜΕ ΔΟΞΑ ΚΑΙ ΤΙΜΗ ΘΑ ΖΕΙ ΤΗΝ ΖΩΟΥΛΑ ΤΗΣ ΑΝΕΝΟΧΛΗΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΩΝΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ ΤΟΥ ΚΟΡΟΥΔΟΥ...

Candy Candy
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 10 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από sofaki2010 Τετ Σεπ 29, 2010 12:51 am

Καλά ο Μπέλλος είναι πολύ μπλεγμένος στο φετινό στορι!
Μακάρι το Νταιζουλίνι να την βρει απο αυτόν!!!!!
Θα είναι η πιο τέλεια και ειρωνική θεία δίκη! huhu

sofaki2010


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 10 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από anneliz_333 Τετ Σεπ 29, 2010 1:00 am

τι μπορει να συνδεει τον μπελλο με τον λευτερη;;;το οτι τους συνδεει κατι τους συνδεει..μηπως ειναι αδερφια και λειτουργουν βαση σχεδιου;;μηπως ειναι φιλοι απο παλια;;μηπως ο μπελλος ειναι απο την μερια του στεφανου και της εριεττας και ο λευτερης θελει να εκδικηθει και αυτον;;;ειμαι πολυ περιεργη με αυτην την ιστορια...
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 10 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από eeleni83 Σαβ Οκτ 02, 2010 2:12 pm

Είναι πολύ συμπαθητικός χαρακτήρας προς το παρόν τουλάχιστον αλλά εκνευριστικά αθώος στη σχέση του με τη Νταίζη...δεν κρατάει πισινές και είναι μέγα λάθος..!
eeleni83
eeleni83

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 10 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από brunakos Σαβ Οκτ 02, 2010 2:24 pm

δεν παίζει να είναι τόσο ''βλαμενος''.Κρυβει κ αυτος κατι σιγουρα...

brunakos
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 10 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από Evalia Κυρ Οκτ 03, 2010 10:25 pm

anneliz_333 έγραψε:τι μπορει να συνδεει τον μπελλο με τον λευτερη;;;το οτι τους συνδεει κατι τους συνδεει..μηπως ειναι αδερφια και λειτουργουν βαση σχεδιου;;μηπως ειναι φιλοι απο παλια;;μηπως ο μπελλος ειναι απο την μερια του στεφανου και της εριεττας και ο λευτερης θελει να εκδικηθει και αυτον;;;ειμαι πολυ περιεργη με αυτην την ιστορια...

anneliz_333 βλέποντας στη σειρά τα επεισόδια αυτής της βδομάδας μου δημιουργήθηκε η υποψία πως ο Μπέλλος και ο Λευτέρης είναι αδέρφια. Αρχικά όταν έδειξε το Μπέλλο να κοιτάει το Λευτέρη "κάπως" στο γάμο υπέθεσα πως από κάπου γνωρίζονται. Μετά όταν ανέφερε η Νταίζη στην κουβέντα τους την ύπαρξη αδερφού, κάτι που δε γνωρίζαμε μέχρι τώρα, έκανα τη σύνδεση. Επίσης έγινε αναφορά στη μητέρα του Μπέλλου και του αδερφού του, όπως εκτεταμένη αναφορά γίνεται στη μητέρα του Λευτέρη. Η όλη προσέγγιση μου θυμίζει πολύ την προσέγγιση συμβολαιογράφος Καλφοπούλου - γυναίκα Σταυρίδη. Δε νομίζω πως είναι τυχαίο...
Evalia
Evalia

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 10 Empty ΤΙ ΕΣΤΙ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΕΛΛΟΣ.....?

Δημοσίευση από MARIANNALEX Δευ Οκτ 04, 2010 8:37 pm

Evalia έγραψε:
anneliz_333 έγραψε:τι μπορει να συνδεει τον μπελλο με τον λευτερη;;;το οτι τους συνδεει κατι τους συνδεει..μηπως ειναι αδερφια και λειτουργουν βαση σχεδιου;;μηπως ειναι φιλοι απο παλια;;μηπως ο μπελλος ειναι απο την μερια του στεφανου και της εριεττας και ο λευτερης θελει να εκδικηθει και αυτον;;;ειμαι πολυ περιεργη με αυτην την ιστορια...

anneliz_333 βλέποντας στη σειρά τα επεισόδια αυτής της βδομάδας μου δημιουργήθηκε η υποψία πως ο Μπέλλος και ο Λευτέρης είναι αδέρφια. Αρχικά όταν έδειξε το Μπέλλο να κοιτάει το Λευτέρη "κάπως" στο γάμο υπέθεσα πως από κάπου γνωρίζονται. Μετά όταν ανέφερε η Νταίζη στην κουβέντα τους την ύπαρξη αδερφού, κάτι που δε γνωρίζαμε μέχρι τώρα, έκανα τη σύνδεση. Επίσης έγινε αναφορά στη μητέρα του Μπέλλου και του αδερφού του, όπως εκτεταμένη αναφορά γίνεται στη μητέρα του Λευτέρη. Η όλη προσέγγιση μου θυμίζει πολύ την προσέγγιση συμβολαιογράφος Καλφοπούλου - γυναίκα Σταυρίδη. Δε νομίζω πως είναι τυχαίο...

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΣΧΗΜΑΤΙΣΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΟΝ '' ΦΙΛΟ ΜΑΣ ΤΟΝ ΛΕΥΤΕΡΑΚΗ '' ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΤΟΥ ΜΗΤΣΑΚΛΑ, ΟΤΙ ΔΗΛ. ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΙΑ . ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΕΧΩ Κ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΤΑΣ . ΣΙΓΟΥΡΑ ΙΣΧΥΡΟΙ ΔΕΣΜΟΙ ΤΗΝ ΣΥΝΔΕΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΛΕΥΤΕΡΗ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΕΝΙΚΟΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ , ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο κ. ΜΠΕΛΛΟΣ . ΜΟΝΟ ΑΦΕΛΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΞΕΛΙΧΘΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ....ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΝΩ ΟΤΙ ΠΡΟΤΡΕΧΩ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΚΙΝΗΤΗΡΙΟ ΜΟΧΛΟ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ...ΙΣΩΣ ΑΚΟΜΑ Κ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ ΤΟΥ Τ. ΣΤΑΥΡΙΔΗ!!! ΕΙΔΩΜΕΝ.......
MARIANNALEX
MARIANNALEX
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ασχολίες : 7-8 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΛΟΥΚΑΣ Κ ΝΟΡΑ. Η ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΛΑΤΡΕΙΑ!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 10 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από anneliz_333 Τρι Οκτ 05, 2010 10:22 am

MARIANNALEX έγραψε:
Evalia έγραψε:
anneliz_333 έγραψε:τι μπορει να συνδεει τον μπελλο με τον λευτερη;;;το οτι τους συνδεει κατι τους συνδεει..μηπως ειναι αδερφια και λειτουργουν βαση σχεδιου;;μηπως ειναι φιλοι απο παλια;;μηπως ο μπελλος ειναι απο την μερια του στεφανου και της εριεττας και ο λευτερης θελει να εκδικηθει και αυτον;;;ειμαι πολυ περιεργη με αυτην την ιστορια...

anneliz_333 βλέποντας στη σειρά τα επεισόδια αυτής της βδομάδας μου δημιουργήθηκε η υποψία πως ο Μπέλλος και ο Λευτέρης είναι αδέρφια. Αρχικά όταν έδειξε το Μπέλλο να κοιτάει το Λευτέρη "κάπως" στο γάμο υπέθεσα πως από κάπου γνωρίζονται. Μετά όταν ανέφερε η Νταίζη στην κουβέντα τους την ύπαρξη αδερφού, κάτι που δε γνωρίζαμε μέχρι τώρα, έκανα τη σύνδεση. Επίσης έγινε αναφορά στη μητέρα του Μπέλλου και του αδερφού του, όπως εκτεταμένη αναφορά γίνεται στη μητέρα του Λευτέρη. Η όλη προσέγγιση μου θυμίζει πολύ την προσέγγιση συμβολαιογράφος Καλφοπούλου - γυναίκα Σταυρίδη. Δε νομίζω πως είναι τυχαίο...

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΣΧΗΜΑΤΙΣΑ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΟΝ '' ΦΙΛΟ ΜΑΣ ΤΟΝ ΛΕΥΤΕΡΑΚΗ '' ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΤΟΥ ΜΗΤΣΑΚΛΑ, ΟΤΙ ΔΗΛ. ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΙΑ . ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΕΧΩ Κ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΤΑΣ . ΣΙΓΟΥΡΑ ΙΣΧΥΡΟΙ ΔΕΣΜΟΙ ΤΗΝ ΣΥΝΔΕΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΛΕΥΤΕΡΗ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΕΝΙΚΟΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ , ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο κ. ΜΠΕΛΛΟΣ . ΜΟΝΟ ΑΦΕΛΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΞΕΛΙΧΘΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ....ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΝΩ ΟΤΙ ΠΡΟΤΡΕΧΩ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΚΙΝΗΤΗΡΙΟ ΜΟΧΛΟ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ...ΙΣΩΣ ΑΚΟΜΑ Κ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ ΤΟΥ Τ. ΣΤΑΥΡΙΔΗ!!! ΕΙΔΩΜΕΝ.......

οντως δεν μπορει να ειναι τοσο αφελης οσο φιανεται..κατι ετοιμαζει αυτος...αλλα τι??
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 10 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από brunakos Τετ Οκτ 13, 2010 1:39 am

τελικά καθολου χαζος ο Μπελλος.Φαινεται πως ξερει τι κανει κ οτι το Νταιζουλλλίνι νομίζει πως τον δουλεύει.

brunakos
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 10 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Οκτ 13, 2010 12:30 pm

Εγω δεν μπορω να συμβιβαστω με το προφιλ
του εξυπνου εξ αρχης Μπέλλου!
Ειναι στο χερι του Καλαθα να με πείσει
donti
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 10 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από edem4ever Τετ Οκτ 13, 2010 3:03 pm

loukitsa έγραψε:Εγω δεν μπορω να συμβιβαστω με το προφιλ
του εξυπνου εξ αρχης Μπέλλου!
Ειναι στο χερι του Καλαθα να με πείσει
donti

Agree Τον εχω ταυτισει τοσο με το χαπατο της υποθεσης που προς το παρον δεν μπορω να το χωνεψω οτι δεν ειναι τελικα αυτο που πιστευα αλλα προσποιειται ολο αυτο τον καιρο... Θα δουμε....
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 10 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Οκτ 13, 2010 3:05 pm


Όταν βλέπεις έναν ολόκληρο χρόνο ένα βλήμα και σε μια μέρα σου εμφανιστεί ξύπνιος και μάγκας ή θα μείνεις με το στόμα ανοιχτό ή θα γελάσεις
Εγώ γέλασα
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 10 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από k@terinio-loukonoraki Τετ Οκτ 13, 2010 3:09 pm

Μου έκανε πολύ εντύπωση χθες που ήξερε τι άνρθωπος ήταν η Νταίζη αλλά και ότι ξέρει τον Τετέρη ..! Nyxia
Αλλά δεν μπορώ να φανταστώ τι σχέση μπορεί να έχουν? scratch
k@terinio-loukonoraki
k@terinio-loukonoraki
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στην δικιά μου Εδέμ ♥
Ασχολίες : Mυστικά της Εδέμ , Συγχρονισμένη κολύμβηση, Θέατρο, Τηλεόραση, Κινηματογράφο, Σχολείο (πφφ.)

http://tamystikathsedem.forumotion.com/profile.forum?mode=viewpr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 10 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από pasxalitsa Τετ Οκτ 13, 2010 3:10 pm

Clarabelle έγραψε:
Όταν βλέπεις έναν ολόκληρο χρόνο ένα βλήμα και σε μια μέρα σου εμφανιστεί ξύπνιος και μάγκας ή θα μείνεις με το στόμα ανοιχτό ή θα γελάσεις
Εγώ γέλασα


Θα συμφωνήσω μαζί σου, δεν είναι η πρώτη φορά άλλωστε. Γέλασα και εγώ γιατί η αλλαγή ήταν απότομη που μόνο γέλια θα μπορούσε να φέρει. Όσο αφορά το σχόλιο της αγαπημένης Άριας, για το παίξιμο του Καλαθά, είναι τόσο επίπεδος που φοβάμαι ότι δεν θα μας πείσει. (εμένα μου θυμίζει ακόμα το σωτήρη από το "Νταντά για όλες τις δουλειές"). Μακάρι να με διαψεύσει. Προς το παρόν γελώ
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 10 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Οκτ 13, 2010 3:13 pm

pasxalitsa έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Όταν βλέπεις έναν ολόκληρο χρόνο ένα βλήμα και σε μια μέρα σου εμφανιστεί ξύπνιος και μάγκας ή θα μείνεις με το στόμα ανοιχτό ή θα γελάσεις
Εγώ γέλασα


Θα συμφωνήσω μαζί σου, δεν είναι η πρώτη φορά άλλωστε. Γέλασα και εγώ γιατί η αλλαγή ήταν απότομη που μόνο γέλια θα μπορούσε να φέρει. Όσο αφορά το σχόλιο της αγαπημένης Άριας, για το παίξιμο του Καλαθά, είναι τόσο επίπεδος που φοβάμαι ότι δεν θα μας πείσει. (εμένα μου θυμίζει ακόμα το σωτήρη από το "Νταντά για όλες τις δουλειές"). Μακάρι να με διαψεύσει. Προς το παρόν γελώ


Φταίει κι ο τρόπος που δόθηκε νομίζω
Μόλις συναντήθηκε με το Λευτέρη ξαφνικά εμπλουτίστηκαν οι σκηνές του με τη Νταίζη με υποχθόνια χαμογελάκια
Λίγο γελοίο στο σύνολό του
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 10 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από edem4ever Τετ Οκτ 13, 2010 3:16 pm

Επισης μετα την συναντηση με το Λευτερη συνειδητοποιησα οτι ο Μητσος αποφευγει να τρωει τα φαγητα της Νταιζης, συνηθως βγαινουν εξω για φαγητο, τυχαιο; Δεν νομιζω!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 10 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από k@terinio-loukonoraki Τετ Οκτ 13, 2010 3:27 pm

edem4ever έγραψε:Επισης μετα την συναντηση με το Λευτερη συνειδητοποιησα οτι ο Μητσος αποφευγει να τρωει τα φαγητα της Νταιζης, συνηθως βγαινουν εξω για φαγητο, τυχαιο; Δεν νομιζω!

lmao lmao Naι σωστό .. Τώρα το συνειδητοποίησα Razz
k@terinio-loukonoraki
k@terinio-loukonoraki
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στην δικιά μου Εδέμ ♥
Ασχολίες : Mυστικά της Εδέμ , Συγχρονισμένη κολύμβηση, Θέατρο, Τηλεόραση, Κινηματογράφο, Σχολείο (πφφ.)

http://tamystikathsedem.forumotion.com/profile.forum?mode=viewpr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 10 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από anneliz_333 Παρ Οκτ 15, 2010 9:10 pm

ημουν σιγουρη οτι ο μπελλος δεν ηταν αυτο που φαινοταν!!το θεμα ειναι αν την νορα την ερωτευτηκε πραγματικα ή αν ηταν μερος του σχεδιου του..
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 10 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από vs116117 Δευ Οκτ 18, 2010 10:34 pm

anneliz_333 έγραψε:ημουν σιγουρη οτι ο μπελλος δεν ηταν αυτο που φαινοταν!!το θεμα ειναι αν την νορα την ερωτευτηκε πραγματικα ή αν ηταν μερος του σχεδιου του..

Αυτή την απόρία την έχω κι εγώ...
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 10 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από maria_sab Δευ Οκτ 18, 2010 11:14 pm

Νομιζω πως ουτε ο ερωτας του για την Νορα ηταν τυχαιο...εξαλλου και τοτε μας φαινοταν κουφο...να πανε για αρραβωνα, χωρις να εχουν φιληθει καν..εκτος πια και αν επαθε τετοια πλακα που...τι να πω!! φανταζομαι αργοτερα που θα αποκαλυφθουν περισσοτερα για Μπελλο θα μαθουμε και γι αυτο

maria_sab
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 10 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από anneliz_333 Δευ Οκτ 18, 2010 11:29 pm

ο μπελλος κρυβει ποιο πολλα απο τον καθενα εκει μεσα..αυτη την εντυπωση μου δημιουργει..θα βγουν πραγματα που δεν τα φανταζομαστε!!
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 10 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από mariannitaki Τρι Οκτ 19, 2010 1:26 pm

Τι εστι τελικα ο δημητριος μπελος Razz

Τι ρολο βαραει σε ολη την υποθεση

Μηπως δεν ειναι το χαπατο που νομιζαμε πως τοσο καιρο ηταν??

ΠΑιζονται πολλα και σκληρα παιχνιδια με αυτον τον ανθρωπο
Απο την μια με χαροποιη που επιτελους ξυπνησε (αν κοιμοταν ποτε δλδ Razz )
αλλα απο την αλλη μμ εχει δημιουργηση πολλα ερωτηματα για την εξεληξη αυτου του χαρακτηρα

Και γενικα αυτα θα ειναι τα ερωτηματα που θα προσπαθησουμε να λυσουμε
Εδω στην πυλη του ανεξυγητου valen
mariannitaki
mariannitaki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Ονειρούπολη
Ασχολίες : Να ζω την κάθε στιγμή της ζωής :)

https://www.youtube.com/user/MrLoulou6930

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 10 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από maria_sab Πεμ Οκτ 21, 2010 7:10 pm

maria_sab έγραψε:Νομιζω πως ουτε ο ερωτας του για την Νορα ηταν τυχαιο...εξαλλου και τοτε μας φαινοταν κουφο...να πανε για αρραβωνα, χωρις να εχουν φιληθει καν..εκτος πια και αν επαθε τετοια πλακα που...τι να πω!! φανταζομαι αργοτερα που θα αποκαλυφθουν περισσοτερα για Μπελλο θα μαθουμε και γι αυτο

Tελικα ναι!!! Ο Μπελλος επαθε την πλακα του με την Νορα!! Και μαλλον ακομα να το ξεπερασει...κριμα μωρε και αυτος!!! Αντε αντε μπας και εχουμε καμια τυχη στην εδεμ...να την κανει στην Νορα δωρο γαμου δεν ηθελε;;;; Ε τωρα που θα παντρευτει τον Λουκα ευκαιρια ειναι... sisi Razz

maria_sab
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 10 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από edem4ever Πεμ Οκτ 21, 2010 7:13 pm

Σημερα ο Μπελλος εμμεσως πλην σαφως κατηγορησε τη Νταιζη και το Λουκα για την διαλυση της "σχεσης" του με τη Νορα...
Αν καταλαβα καλα παντρευτηκε τη Νταιζη για να την εκδικηθει (?) το σχεδιο του περιλαμβανει και το Λουκα;;; Ksilo
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 10 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης