Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010

+28
Καρ-Mik
giouli_edem
KonstantinaA
νοριτσα
moonstone1
edem4ever
KatsaroYpotheto
LYDIA
annaki
mimi
vs116117
takis99
elenaph33
soso
xristina79
Foulitsa
verile_mistika
loukitsa
euaki
sifantid
evanna
filitsa
marializ25
tinaki18
FieryRed
eleni015
anastasia20
Clarabelle
32 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap16%Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 16% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap49%Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 49% 
[ 28 ]
Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap23%Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 23% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap11%Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap1%Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 57
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Μαρ 04, 2010 5:10 pm

Γιουλη μου εχω λυθει στα γελια με τα post σου! gelio

Τζινακι ημουν 100% σιγουρη οτι θα το σχολιαζες αφου πριν αναρωτιομουν πως και δεν τον εχεις κραξει ακομα γι'αυτο!? lol!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μαρ 04, 2010 5:12 pm

evanna έγραψε:Γιουλη μου εχω λυθει στα γελια με τα post σου! gelio

Τζινακι ημουν 100% σιγουρη οτι θα το σχολιαζες αφου πριν αναρωτιομουν πως και δεν τον εχεις κραξει ακομα γι'αυτο!? lol!


Οι άνθρωποι πρώτα περπατούν και μετά τρεχουν. Μια φορά έκανε κι ο Μάνος το σωστό και τον κράζεται ΚΑΙ για αυτό;lol!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Μαρ 04, 2010 5:14 pm

Πες τα βρε Clarabelle!Τελικα ειναι να μη σου βγει το ονομα! lol!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Μαρ 04, 2010 5:15 pm

Κάτι η Γιούλη κατι η Ευάννα κλαίω απο τα γέλια!!!

Ευάννα μου δεν με χάλασε η πράξη, το αντίθετο!!! Με χάλασε που ήθελε και κοινο! gelio

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Μαρ 04, 2010 5:18 pm

Ε αφου θα το κανει που θα το κανει το ψυχικο,ας τον δει και καποιος μην παει στραφι η προσπαθεια!Κριμα ειναι! lol!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μαρ 04, 2010 5:19 pm

evanna έγραψε:Ε αφου θα το κανει που θα το κανει το ψυχικο,ας τον δει και καποιος μην παει στραφι η προσπαθεια!Κριμα ειναι! lol!


Άσε που τα λαμόγια αναγνωρίζονται μεταξύ τους.
Σου λέει θες να το δώσω πίσω και μετά να μου κάνει τον Κινέζο;lol!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Μαρ 04, 2010 5:24 pm

Clarabelle έγραψε:
evanna έγραψε:Ε αφου θα το κανει που θα το κανει το ψυχικο,ας τον δει και καποιος μην παει στραφι η προσπαθεια!Κριμα ειναι! lol!


Άσε που τα λαμόγια αναγνωρίζονται μεταξύ τους.
Σου λέει θες να το δώσω πίσω και μετά να μου κάνει τον Κινέζο;lol!
gelio Χαχα...με πεθανε το σχολιο σου Clarabelle!Και φυσικα δεν εχεις και αδικο! :lol:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Μαρ 04, 2010 5:55 pm

Ας σχολιασω κι εγω......


Λουκας γενικως
Αρχικα θυμωσα κι εγω που εκανε τους αλλους να τρεχουν να τον ψαχνουν σαν τρελοι-οχι πως δεν του αξιζει-ειδικα τη Νορα που ξερει ποσο τον νοιαζεται αλλα μετα......εδειξαν αυτα τα πλανα......και τον συγχωρεσα τον ατιμο......

Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010 - Σελίδα 3 Loukakos8 Love!


Μπελλος γενικως
Τελικα δεν ειχα αδικο.Δεν ειναι αυτος που δειχνει.Και οσο περναει ο καιρος ολο και περισσοτερο πεφτει στην εκτιμηση μου.Μητσαρα για παρτη σου μονο Fskl Fskl


Μανος γενικως
Αν δεν ησουν κι εσυ Λουκονορικος φιλε Μανο δε θα τις γλιτωνες τις μουντζες.Μονο αυτο σε σωζει σημερα.Αλλα μονο για σημερα.Οχι στο λεω για να μη λες οτι δε σε προειδοποιησα.

Στεφανος-Ευα
Σκηνη ζηλοτυπιας ειχαμε ή ειναι ιδεα μου;Μια καλη κουβεντα πηγε να πει για τον Μανο η Ευα και εγινε εξαλλος ο Στεφανακος.Και τωρα αυτος ειναι ερωτευμενος με αλλη;Οκ με πεισατε.


Λουκας-Νορα γενικως
Λατρεψα το πονηρο χαμογελακι του Λουκα οταν η Νορα ετρεξε να τον αγκαλιασει και δεν τον εβλεπε κανεις.


Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010 - Σελίδα 3 Loukasnora50


Και λατρεψα τον τροπο που καρφωνονταν η Νορα.Ολο ''αγαπη μου'' και ''ψυχη μου'' και ''καρδια μου''τον ελεγε και ο Λουκας το ευχαριστιοταν.


Λουκας-Νορα-Ευα-Δαφνη-Ακατονομαστη
Για ολη τη σκηνη και για ολο το μπαχαλο και για ολες τις ερμηνειες : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect :



Πολυ καλο το επεισοδιο απο εμενα.Περιμενω και τα υπολοιπα με ανυπομονησια.


Αυτα απο μενα.Αυριο παλι.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Μαρ 04, 2010 5:58 pm

loukasnora έγραψε:Ας σχολιασω κι εγω......

Λουκας γενικως
Αρχικα θυμωσα κι εγω που εκανε τους αλλους να τρεχουν να τον ψαχνουν σαν τρελοι-οχι πως δεν του αξιζει-ειδικα τη Νορα που ξερει ποσο τον νοιαζεται αλλα μετα......εδειξαν αυτα τα πλανα......και τον συγχωρεσα τον ατιμο......

Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010 - Σελίδα 3 Loukakos8 Love!

Μπελλος γενικως
Τελικα δεν ειχα αδικο.Δεν ειναι αυτος που δειχνει.Και οσο περναει ο καιρος ολο και περισσοτερο πεφτει στην εκτιμηση μου.Μητσαρα για παρτη σου μονο Fskl Fskl

Μανος γενικως
Αν δεν ησουν κι εσυ Λουκονορικος φιλε Μανο δε θα τις γλιτωνες τις μουντζες.Μονο αυτο σε σωζει σημερα.Αλλα μονο για σημερα.Οχι στο λεω για να μη λες οτι δε σε προειδοποιησα.

Στεφανος-Ευα
Σκηνη ζηλοτυπιας ειχαμε ή ειναι ιδεα μου;Μια καλη κουβεντα πηγε να πει για τον Μανο η Ευα και εγινε εξαλλος ο Στεφανακος.Και τωρα αυτος ειναι ερωτευμενος με αλλη;Οκ με πεισατε.

Λουκας-Νορα γενικως
Λατρεψα το πονηρο χαμογελακι του Λουκα οταν η Νορα ετρεξε να τον αγκαλιασει και δεν τον εβλεπε κανεις.

Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010 - Σελίδα 3 Loukasnora50

Και λατρεψα τον τροπο που καρφωνονταν η Νορα.Ολο ''αγαπη μου'' και ''ψυχη μου'' και ''καρδια μου''τον ελεγε και ο Λουκας το ευχαριστιοταν.

Λουκας-Νορα-Ευα-Δαφνη-Ακατονομαστη
Για ολη τη σκηνη και για ολο το μπαχαλο και για ολες τις ερμηνειες : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect :

Πολυ καλο το επεισοδιο απο εμενα.Περιμενω και τα υπολοιπα με ανυπομονησια.

Αυτα απο μενα.Αυριο παλι.

Κοίτα να δεις που πάντα συμφωνούμε εμείς ενα περίεργο πράγμα βρε παιδί μου χαχαχαχαχαχα

Όλος ο σχολιασμός άψογος αλλα με την πρώτη φωτο με τελείωσες!!! Αυτό ήταν!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Μαρ 04, 2010 6:03 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
loukasnora έγραψε:Ας σχολιασω κι εγω......

Λουκας γενικως
Αρχικα θυμωσα κι εγω που εκανε τους αλλους να τρεχουν να τον ψαχνουν σαν τρελοι-οχι πως δεν του αξιζει-ειδικα τη Νορα που ξερει ποσο τον νοιαζεται αλλα μετα......εδειξαν αυτα τα πλανα......και τον συγχωρεσα τον ατιμο......

Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010 - Σελίδα 3 Loukakos8 Love!

Μπελλος γενικως
Τελικα δεν ειχα αδικο.Δεν ειναι αυτος που δειχνει.Και οσο περναει ο καιρος ολο και περισσοτερο πεφτει στην εκτιμηση μου.Μητσαρα για παρτη σου μονο Fskl Fskl

Μανος γενικως
Αν δεν ησουν κι εσυ Λουκονορικος φιλε Μανο δε θα τις γλιτωνες τις μουντζες.Μονο αυτο σε σωζει σημερα.Αλλα μονο για σημερα.Οχι στο λεω για να μη λες οτι δε σε προειδοποιησα.

Στεφανος-Ευα
Σκηνη ζηλοτυπιας ειχαμε ή ειναι ιδεα μου;Μια καλη κουβεντα πηγε να πει για τον Μανο η Ευα και εγινε εξαλλος ο Στεφανακος.Και τωρα αυτος ειναι ερωτευμενος με αλλη;Οκ με πεισατε.

Λουκας-Νορα γενικως
Λατρεψα το πονηρο χαμογελακι του Λουκα οταν η Νορα ετρεξε να τον αγκαλιασει και δεν τον εβλεπε κανεις.

Επεισόδιο 315 - Ημερομηνία 03-03-2010 - Σελίδα 3 Loukasnora50

Και λατρεψα τον τροπο που καρφωνονταν η Νορα.Ολο ''αγαπη μου'' και ''ψυχη μου'' και ''καρδια μου''τον ελεγε και ο Λουκας το ευχαριστιοταν.

Λουκας-Νορα-Ευα-Δαφνη-Ακατονομαστη
Για ολη τη σκηνη και για ολο το μπαχαλο και για ολες τις ερμηνειες : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect :

Πολυ καλο το επεισοδιο απο εμενα.Περιμενω και τα υπολοιπα με ανυπομονησια.

Αυτα απο μενα.Αυριο παλι.

Κοίτα να δεις που πάντα συμφωνούμε εμείς ενα περίεργο πράγμα βρε παιδί μου χαχαχαχαχαχα

Όλος ο σχολιασμός άψογος αλλα με την πρώτη φωτο με τελείωσες!!! Αυτό ήταν!!!


Ναι βρε Τζινακι μου τι ειναι αυτο;Ολο συμφωνουμε.Να το κοιταξουμε χιχιχιχιχιχι


Και εμενα η πρωτη φωτο ειναι η αγαπημενη μου Love!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης