Η Παρέα της Φεγγαρόπετρας

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Η Παρέα της Φεγγαρόπετρας - Σελίδα 2 Empty Απ: Η Παρέα της Φεγγαρόπετρας

Δημοσίευση από A.R.T. Την / Το Κυρ Οκτ 09, 2011 1:00 pm

evaki16 έγραψε:Αχ η παρέα της Φεγγαρόπετρας... τι θυμήθηκα τώρα???Η Παρέα της Φεγγαρόπετρας - Σελίδα 2 811901 Η Παρέα της Φεγγαρόπετρας - Σελίδα 2 811901 Η Παρέα της Φεγγαρόπετρας - Σελίδα 2 811901
Πόσο μου λείπει αυτη η παρέα...
Λοιπόν αρχικά η παρέα έγινε ξανά παρέα απ'τη στιγμή που γύρισε η Ευα απ΄το Παρίσι... πριν γυρίσει... κανένας δεν έβλεπε κανέναν... (εκτός βέβαια απ΄τα ζευγάρια Λουκάς-Νόρα Ευα-Μάνος και φυσικά Νικόλας-Δάφνη) Ένα τηλέφωνο που και που έκανε η Δάφνη στη Νόρα (και αντιστροφα) ο Μάνος με τον Νικόλα λόγω συγγένειας βλέπονταν αρκετά συχνά... (οχι με φιλικες προθέσεις όμως...) και κάπως έτσι κυλόυσε η ζωή τους... μέχρι να έρθει η Εύα... όταν ήρθε ενώθηκαν όλοι.... μαζί ξανά... ίσως να μην ήταν όλοι μαζί... αλλά βλέπαμε..Νόρα-Δάφνη... ή Εύα-Λουκά.. Νικόλα-Λουκά... ή Νικόλα-Νόρα κλπ και όσο πλησιάζαμε προς το τέλος του α' κύκλου η παρέα ηταν ξανά ένα... Όλοι μαζί... όλοι μαζί όπως παιδιά... βλέπαμε σκηνές τους που δεν θέλαμε να τελειώσουν....
Ο 2ος κύκλος ήταν πιο πολύ της παρέας... οι στιγμες τους έχουν μείνει χαραγμένες στην καρδια μας και στο μυαλό μας... Προσωπικά εγώ τρελαινομουν όταν έβλεπα Νόρα-Ευα-Δάφνη μαζί!!! Απίστευτες!!! Όπως επίσης και οι άντρες της παρέας... να μην τους αδικήσω κιόλας!!! Απλά καταπληκτικοι!!!
Αγαπημένη μου σκηνη η τελευταία που είχαν όλοι μαζί!!! Και οι 6!!! Δεν θα την ξεχάσω ποτέ...!!!
Ε απ΄τον 3ο κύκλο και μετά... κάνω τον ντετέκτιβ!! Ψάχνω την παρέα αλλά παρέα γιοκ!!! Ότι είδαμε είδαμε!!!

Αχ ποσο θα συμφωνησω μαζι σου....
Υ.Γ. που ειναι η παρεα της φεγγαροπετρας οεο?
A.R.T.
A.R.T.
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ''Στη σκηνη του αρχαιου ελληνικου θεατρου''
Ασχολίες : ΘΕΑΤΡΟ η μεγαλυτερη μου αγαπη!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση από dm10811 Την / Το Κυρ Οκτ 09, 2011 8:29 pm

Οντως οι σκηνες της παρεας ειναι μειωμενες αλλα ειλικρινα για μενα ακομα και για τις λιγες σκηνες αξιζει το σιριαλ...Ειναι πολυ ομορφες!!!!!Λειπει ο Μανος βεβαια αλλα και παλι η παρεα εχει δυναμικη!!!!
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από giwta007 Την / Το Κυρ Οκτ 09, 2011 8:43 pm

dm10811 έγραψε:Οντως οι σκηνες της παρεας ειναι μειωμενες αλλα ειλικρινα για μενα ακομα και για τις λιγες σκηνες αξιζει το σιριαλ...Ειναι πολυ ομορφες!!!!!Λειπει ο Μανος βεβαια αλλα και παλι η παρεα εχει δυναμικη!!!!

Ναι αλλά δυστυχώς σκηνές και με τους 5 πλέον δεν υπάρχουν! Και πολύ φοβάμαι πως ούτε θα υπάρξουν στον 4ο κύκλο! Εδώ την Παρασκευή δεν είδαμε τον Νικόλα καθόλου...
giwta007
giwta007
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Πατρα

Δημοσίευση από dm10811 Την / Το Κυρ Οκτ 09, 2011 9:01 pm

giwta007 έγραψε:Ναι αλλά δυστυχώς σκηνές και με τους 5 πλέον δεν υπάρχουν! Και πολύ φοβάμαι πως ούτε θα υπάρξουν στον 4ο κύκλο! Εδώ την Παρασκευή δεν είδαμε τον Νικόλα καθόλου...
Σε αυτο εχεις δικιο!!!Αλλα ειμαι αισιοδοξη!!!!!Νομιζω οτι ακομα κι αυτες οι σκηνες ειναι λιγες στον φετινο κυκλο θα ειναι ωραιες και θα αξιζουν!!!!
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από marakii Την / Το Τρι Οκτ 11, 2011 9:35 pm

Αγαπώ την παρέα της φεγγαρόπετρας για την ανεμελία της το γέλιο της την παιδικότητα της την πραγματικη ΦΙΛΙΑ που έχει!...Όπως είχαν πει και οι κοπέλες στο υπόγειο αυτοί οι 6 ο καθένας με τα πρωτερήματα και ελαττώματα του ''φτιάχνουν'' τον τέλειο άνθρωπο!Η χημεία των ηθοποιών είναι πραγματικά απίστευτη για αυτό και οι σκηνές της παρέας είτε είναι χαρούμενες και σε κάνουν να λύνεσαι στα γέλια είτε είναι λυπητερές και συγκινητικές είναιΗ Παρέα της Φεγγαρόπετρας - Σελίδα 2 195890 και αρέσουν σε όλους!... Λατρεύω όταν πειράζονται ,χορεύουν είτε στεγνοί είτε βρεγμένει και τουρτοπολεμιάζονται(Razz)Η κοριτσοπαρέα όπως και η αγοροπαρέα ξεχωριστά επίσης είναι απλά καταπληκτική......Πέρα από τη Νόρα και το Λουκά σα ζευγάρι τους λάτρευα και σα φίλους γιατί ήταν ακριβώς αυτό που λέμε ανιδιοτελής και αληθινή αγάπη και φιλία...Επίσης οι κοπέλες και οι τρείς υπέροχες μαζί όπως και μου άρεσε πολύ η Δρακουλάκη με τη Γεωργώνη όταν είχαν και έχουν κοινέ σκηνές αλλά και με τη Ξυλά είναι ωραία νομίζω όμως πως και οι τρεις είναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΕΣ!Από τα αγόρια μπορώ να πω πως από την αρχή μου άρεσε η σχέση που είχαν και έχουν ο Νικόλας με το Λουκά!...

Υ.γ.:μου λείπουν οι ξέγνοιαστες σκηνούλες με την παρέα και ελπίζω να δούμε σύντομα!
marakii
marakii
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης