Ο αγαπημένος μας απο την παρέα της φεγγαρόπετρας

Σελίδα 6 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ποιός απο τους 6?

Ο αγαπημένος μας απο την παρέα της φεγγαρόπετρας - Σελίδα 6 Vote_lcap10%Ο αγαπημένος μας απο την παρέα της φεγγαρόπετρας - Σελίδα 6 Vote_rcap 10% 
[ 42 ]
Ο αγαπημένος μας απο την παρέα της φεγγαρόπετρας - Σελίδα 6 Vote_lcap17%Ο αγαπημένος μας απο την παρέα της φεγγαρόπετρας - Σελίδα 6 Vote_rcap 17% 
[ 75 ]
Ο αγαπημένος μας απο την παρέα της φεγγαρόπετρας - Σελίδα 6 Vote_lcap17%Ο αγαπημένος μας απο την παρέα της φεγγαρόπετρας - Σελίδα 6 Vote_rcap 17% 
[ 74 ]
Ο αγαπημένος μας απο την παρέα της φεγγαρόπετρας - Σελίδα 6 Vote_lcap1%Ο αγαπημένος μας απο την παρέα της φεγγαρόπετρας - Σελίδα 6 Vote_rcap 1% 
[ 6 ]
Ο αγαπημένος μας απο την παρέα της φεγγαρόπετρας - Σελίδα 6 Vote_lcap26%Ο αγαπημένος μας απο την παρέα της φεγγαρόπετρας - Σελίδα 6 Vote_rcap 26% 
[ 114 ]
Ο αγαπημένος μας απο την παρέα της φεγγαρόπετρας - Σελίδα 6 Vote_lcap28%Ο αγαπημένος μας απο την παρέα της φεγγαρόπετρας - Σελίδα 6 Vote_rcap 28% 
[ 121 ]

Σύνολο Ψήφων : 432

Ο αγαπημένος μας απο την παρέα της φεγγαρόπετρας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ο αγαπημένος μας απο την παρέα της φεγγαρόπετρας

Δημοσίευση από tinaki18 Την / Το Τετ Απρ 28, 2010 11:12 pm

ευα - νορα- δαφνη !
tinaki18
tinaki18
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ Μ !:)
Ασχολίες : -μουσικη -βολτεσ με φιλουσ- υπολογιστη- και φυσικα να βλεπω οποτε προλαβενω μυστικα της εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο αγαπημένος μας απο την παρέα της φεγγαρόπετρας - Σελίδα 6 Empty Απ: Ο αγαπημένος μας απο την παρέα της φεγγαρόπετρας

Δημοσίευση από rachel Την / Το Παρ Απρ 30, 2010 2:43 am

ΛΟΥΚΑΚΟΣ δαγκωτο!!! Opados1 Opados1 Opados1

rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Δημοσίευση από leonidas Την / Το Σαβ Μάης 01, 2010 9:53 pm

ΝΟΡΑ

leonidas

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Σαβ Μάης 01, 2010 9:54 pm

leonidas έγραψε:ΝΟΡΑ
Καλώς ήρθες leonidas! Θα τα πάμε πολύ καλά εμείς οι δυο! Razz Καλά post λοιπόν! Jump
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από elenp Την / Το Σαβ Μάης 15, 2010 3:02 am

Όλοι έχουν κάτι που μου αρέσει αλλά οι αγαπημένοι μου είναι φυσικά ο Λουκάς και η Νόρα.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από manos k eua -4- ever!!!!! Την / Το Τρι Μάης 25, 2010 10:08 pm

oloi m aresoun k dn h3era poion na diale3w ydrosa nteni nteni nteni alla telika 4ifisa tn mano gt exei pl gelio me ta taperaki.....k tn magira.... k tn prostath ths euas..... : juhu : : juhu : : juhu : : juhu : se agapame mano mn figeis.... Heart2 Heart2
Διάβασε τους κανόνες του forum, επιτρέπονται μέχρι 10 emoticons συμπεριλαμβανομένων και αυτών που είναι σε παράθεση.
manos k eua -4- ever!!!!!
manos k eua -4- ever!!!!!

Θηλυκό Τόπος : se ena oneiro p dn exei telos.....
Ασχολίες : boltoules me filous, pc,skaki k fysika na blepw ta mystika ths edem

Δημοσίευση από F.P.A. Την / Το Τρι Ιουν 01, 2010 3:40 pm

παιδια η ευα ειναι η αγαπημενη μου οσο και αν δεν την πηγαινα παλια τωρα την καταλαβαινω απολυτα
F.P.A.
F.P.A.
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Άντρας Τόπος : Ελευθεροχώρι, Τρίκαλα Θεσσαλίας
Ασχολίες : Goodbye Amor 2

Δημοσίευση από aimilia Την / Το Σαβ Ιουν 05, 2010 1:34 pm

ειμαι αναμεσα σε νορα και ευα και νταιζη....χμμ...μαλλον ευα...
aimilia
aimilia

Δημοσίευση από rim20 Την / Το Παρ Ιουλ 16, 2010 6:15 am

ήταν λίγο δύσκολη η ερώτηση διότι εμένα μου αρέσουν και η έξι αλλά ξεχωρίζω νόρα και λουκά αλλά επιδη δεν γίνεται να ψηφίσουμε διο ψήφισα τον λουκά! ~LOYKAS4EVER~ ❤
rim20
rim20
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης ♥

https://www.facebook.com/#!/pages/Nora-Loukas-to-kalitero-zevgari

Δημοσίευση από k@terinio-loukonoraki Την / Το Τετ Ιουλ 28, 2010 2:26 pm

Νοράκι..... inlove inlove inlove inlove .....
k@terinio-loukonoraki
k@terinio-loukonoraki
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στην δικιά μου Εδέμ ♥
Ασχολίες : Mυστικά της Εδέμ , Συγχρονισμένη κολύμβηση, Θέατρο, Τηλεόραση, Κινηματογράφο, Σχολείο (πφφ.)

http://tamystikathsedem.forumotion.com/profile.forum?mode=viewpr

Δημοσίευση από Elsa* Την / Το Τετ Ιουλ 28, 2010 11:46 pm

λουκακοσ<3
ολοι ειναι απιστευτοι αλλα σαν τον λουκα... κανεισ Wink
Elsa*
Elsa*
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Νεα Φιλαδελφεια

Δημοσίευση από k@terinio-loukonoraki Την / Το Τετ Ιουλ 28, 2010 11:54 pm

Καλώς ήρθες Έλσα..!!
Καλά να περάσεις στο φορουμάκι μας και καλά εδεμοπόστ.!
k@terinio-loukonoraki
k@terinio-loukonoraki
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στην δικιά μου Εδέμ ♥
Ασχολίες : Mυστικά της Εδέμ , Συγχρονισμένη κολύμβηση, Θέατρο, Τηλεόραση, Κινηματογράφο, Σχολείο (πφφ.)

http://tamystikathsedem.forumotion.com/profile.forum?mode=viewpr

Δημοσίευση από Elsa* Την / Το Πεμ Ιουλ 29, 2010 2:32 am

καλωσ σασ βρηκα κατερινιοο :)
ουτε καν ολοκληρη μερα στο φορουμ κ εχω πορωθει :lol:
Elsa*
Elsa*
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από feggaropetra Την / Το Πεμ Ιουλ 29, 2010 3:12 pm

Δεν έχω απαντήσει εδώ; Πώς μου ξέφυγε; lol!
Ο Λουκάς φυσικά. Χωρίς δεύτερη σκέψη. Αν και φέτος μου τον χάλασαν λίγο με τις ψεύτικες αμνησίες και διάφορα άλλα:lol: ... Παρολαυτά εξακολουθεί να έρχεται πρώτος ανάμεσα σε όλους τους υπόλοιπους...
Ο καλύτερος φίλος, ο τέλειος σύντροφος και μεταξύ μας, μη διαρεύσει αυτό... Είναι και κούκλος... ❤ :lol:

feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Elsa* Την / Το Πεμ Ιουλ 29, 2010 3:22 pm

οχι καλε μην το λεσ κ θα μασ παρεξηγησουνε.!!
κουκλοσ ο πετρακησ?
ειναι με 4 γραμματα
Θ-Ε-Ο-Σ <3 <3 <3
Elsa*
Elsa*
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Vaso20 Την / Το Σαβ Ιουλ 31, 2010 10:53 am

Ευα!

Vaso20
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Παντου κ παντα!
Ασχολίες : μαμ-κακα-tv-pc κ νανι!!!Α κ σχολη οποτε θυμαμαι!!Εχουμε κ δουλειες!!

Δημοσίευση από zetoula :) Την / Το Τρι Αυγ 03, 2010 4:26 pm

αχ.........δεν ξερω...ισως η Ευα lol!
zetoula :)
zetoula :)

Θηλυκό Τόπος : Aθηνα
Ασχολίες : Να βλέπω τα Μυστικά

Δημοσίευση από malena Την / Το Τετ Αυγ 04, 2010 10:15 am

Δαφνάρα εννοείται!!

malena

Δημοσίευση από Candy Candy Την / Το Δευ Σεπ 13, 2010 3:19 am

Ναι λοιπόν το φωνάζω ΛΟΥΚΑΚΟΣ δαγκωτό είναι ο κάλυτερος εραστής γλυκός στοργικός και ρομαντικός, ένας πολύ δοτικός φίλος που την φίλια την βάζει πάνω και απ' τον εαυτό του..δεν παραβαίνει τις αρχές και τις αξίες του..ακούει την καρδιά του και κίνειται και με το συναίσθημα όχι μόνο με την λογική κι ας τον οδηγήσει και σε λάθος μονοπάτια..και όπως είπε και το Νοράκι σε σένα μόνο αξίζει η ΕΔΕΜ γιατί εσύ πάντα έτρεχες και νοιαζόσουν για όλους μας και κανείς μας δεν ρώτησε ποτέ για σένα άν είσαι καλά άν αντέχεις..τι σε απασχολεί..ήσουν πάντα η παρηγοριά το στηρίγμα και ο βράχος μας..ο πιο δυνατός απ' όλους...Αλλά πάνω απ' όλα ο Λουκάκος πέρα από την ευαισθησία του είναι και τόσο ΠΑΙΔΙ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΙΓΜΗ και ΤΟΣΟ ΔΥΝΑΜΙΚΟΣ ΑΝΔΡΑΣ..πετυχημένος επιστήμων και με όλα όσα θα μπορούσαν να κάνουν κάποια ευτυχισμένο και το κυριότερο μια παρέα δίπλα του ανά πάσα στιγμή που τον αγαπά...Αυτά είχα να πω... Ο αγαπημένος μας απο την παρέα της φεγγαρόπετρας - Σελίδα 6 7235 ΠΑΝΟΥΛΗ ΜΟΥ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ LOVE YA ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ.. Ο αγαπημένος μας απο την παρέα της φεγγαρόπετρας - Σελίδα 6 531955

Candy Candy
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από marakii Την / Το Σαβ Οκτ 23, 2010 10:27 am

Νόρα και Λουκάς τέλειοι !!! αλλά τώρα ψήφησα το Νοράκι
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από mariannitaki Την / Το Σαβ Οκτ 23, 2010 1:16 pm

Εγω ψυφησα το νορακι
Οχι και πως ο Λουκας παει πισω αλλα τελικα αποφασισα να ψυφησω νορα Angel
mariannitaki
mariannitaki
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Ονειρούπολη
Ασχολίες : Να ζω την κάθε στιγμή της ζωής :)

https://www.youtube.com/user/MrLoulou6930

Δημοσίευση από Ilianitsa2 Την / Το Σαβ Οκτ 30, 2010 12:43 pm

nora k loukas alla psifisa nora...!!!
Ilianitsa2
Ilianitsa2

Θηλυκό Τόπος : Sthn edem

Δημοσίευση από Antigoni! Την / Το Σαβ Οκτ 30, 2010 1:40 pm

Είχα ψηφίσει αλλά επειδή δεν θυμόμουν τι έκανα cancel vote και ξαναψήφισα...
Ήμουν ανάμεσα σε Νόρα και Λουκά -ω! τι παράξενο- αλλά τελικά φήφισα Λουκά!
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Δημοσίευση από noraloukitsa Την / Το Κυρ Οκτ 31, 2010 12:39 am

Λουκας η νορα..???..
λουκαααας 4εβερ

αν και λατρευω τη νορααααα
noraloukitsa
noraloukitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : σε εναν μαγικο τοπο στην εδεμ της παρεας της φεγγαροπετρας..!!!!...
Ασχολίες : πολλες αλλα κυριως ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ..!!.

Δημοσίευση από tatiana<3<3 Την / Το Σαβ Νοε 06, 2010 9:39 pm

λουκας & νορα
αλλα ψηφιζω λουκακο, λουκακο και παλι λουκακο inlove
tatiana<3<3
tatiana<3<3
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μακρυχωρι-Λαρισας
Ασχολίες : υπολογιστης, μουσικη, βολτες τηλεοραση, σχολειο

Σελίδα 6 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή