Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010

+11
loukitsa
$ofi@ loukakos + nora
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
sifantid
cute_linaki
elena-7-
annetaki
Καρ-Mik
sofia
moonstone1
nikidanis
15 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010 Empty Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Μαρ 17, 2010 12:43 am

Η Νόρα και ο Λουκάς ζουν τον έρωτά τους, σε δωμάτια ξενοδοχείων. Οι παρεξηγήσεις, ανάμεσά τους, δημιουργούν εντάσεις. Ο Πέτρος και ο Στέφανος φοβούνται ότι, εφόσον ο δολοφόνος βρίσκεται ανάμεσα τους, όλο το παρελθόν τους θα παρελάσει στις εφημερίδες. Η Νταίζη βλέπει ότι ενώ οι ευθύνες της είναι μεγάλες, όσο η μνήμη του Λουκά δεν επανέρχεται, η ζωή της οδηγείται σε αδιέξοδο. Η Δάφνη λέει στην Μελίτα πως, αν ο δολοφόνος είναι ο Στέφανος, τότε η επιχείρησή τους θα καταστραφεί. Ο ιδιόρρυθμος αστυνόμος συνεχίζει τις ανακρίσεις. Μετά την Εύα και τον Στέφανο, κάνει μια πολύ ενδιαφέρουσα επίσκεψη στην Δάφνη...
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010

Δημοσίευση από moonstone1 Τετ Μαρ 17, 2010 12:54 am

nikidanis έγραψε:Η Νόρα και ο Λουκάς ζουν τον έρωτά τους, σε δωμάτια ξενοδοχείων. Οι παρεξηγήσεις, ανάμεσά τους, δημιουργούν εντάσεις. ...


κλασικα σαν το σκυλο με την γατα αλλα δεν βαριεσαι ! ζουν τον ερωτα τους :cheers: :cheers: :cheers:

moonstone1
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : σε μια δικη μου εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010

Δημοσίευση από sofia Τετ Μαρ 17, 2010 12:55 am

Η Νόρα και ο Λουκάς ζουν τον έρωτά τους, σε δωμάτια ξενοδοχείων

Και πολυ καλα κανουν!!!

Οι παρεξηγήσεις, ανάμεσά τους, δημιουργούν εντάσεις

Δεν Θελω τετοια

sofia
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Μαρ 17, 2010 1:06 am

nikidanis έγραψε:Η Νόρα και ο Λουκάς ζουν τον έρωτά τους, σε δωμάτια ξενοδοχείων.
Παράνομος και αν είναι ο δεσμός μας.... Πάντως, μου ακούγονται πολύ ωραία όλα αυτα....Ζουμε μεγάλες στιγμές.....
Οι παρεξηγήσεις, ανάμεσά τους, δημιουργούν εντάσεις.
Τι δηλαδή? Αφου δεν την ξαναλέει Μαργαρίτα!!! Μην μου πείτε οτι ζηλευει η Νόρα την Νταίζη και ο Λουκάς τον Μπέλλο, θα πηδηχτώ απο το παράθυρο!!!!!
Ο Πέτρος και ο Στέφανος φοβούνται ότι, εφόσον ο δολοφόνος βρίσκεται ανάμεσα τους, όλο το παρελθόν τους θα παρελάσει στις εφημερίδες.
Ωχ, και τοτε, μετά την Τζούλια, να και άλλα ρεζιλικια....
Η Νταίζη βλέπει ότι ενώ οι ευθύνες της είναι μεγάλες, όσο η μνήμη του Λουκά δεν επανέρχεται, η ζωή της οδηγείται σε αδιέξοδο.
Α-ρε Πετράν βλέπεις πολύ μπροστά!!! Τι έγινε Νταιζουλίνι? Τα φτύσαμε-τα φτύσαμε??????????
Η Δάφνη λέει στην Μελίτα πως, αν ο δολοφόνος είναι ο Στέφανος, τότε η επιχείρησή τους θα καταστραφεί.
Να δω τι θα κάνεις δαφνούλα που πούλησες την εδέμ, μιας και ''οι δουλειά σου θα σου φέρει λεφτα''. Και το πε ο Μάνος σήμερα, οι επειχήρήσεις δεν είναι σταθερες!!!
Ο ιδιόρρυθμος αστυνόμος συνεχίζει τις ανακρίσεις. Μετά την Εύα και τον Στέφανο, κάνει μια πολύ ενδιαφέρουσα επίσκεψη στην Δάφνη...
Ολοι μπλεγμένοι!!! Αυτα είναι !!!!!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010

Δημοσίευση από annetaki Τετ Μαρ 17, 2010 2:17 am

nikidanis έγραψε:"Η Νόρα και ο Λουκάς ζουν τον έρωτά τους, σε δωμάτια ξενοδοχείων." Σημασία έχει οτι τα παιδια επιτελους ζουν αυτό που νιώθουν!!!!Ναιαιαιαιαιαιαιαια Palamakia
"Ο Πέτρος και ο Στέφανος φοβούνται ότι, εφόσον ο δολοφόνος βρίσκεται ανάμεσα τους, όλο το παρελθόν τους θα παρελάσει στις εφημερίδες." Αχχ άτιμο παρελθόν πάντα εκέι που δεν το περιμένεις......
"Η Νταίζη βλέπει ότι ενώ οι ευθύνες της είναι μεγάλες, όσο η μνήμη του Λουκά δεν επανέρχεται, η ζωή της οδηγείται σε αδιέξοδο." Τι έγινε Νταιζουλίνι μας πέσανε βαριές οι ευθύνες??? : juhu :
"Η Δάφνη λέει στην Μελίτα πως, αν ο δολοφόνος είναι ο Στέφανος, τότε η επιχείρησή τους θα καταστραφεί." Έλα καλέ πως το σκέφτηκε αυτό??..Πιστεύω παντως πως δεν είναι ο Στέφανος, αλλα κάποιος μαλλον κάποια πολύ κοντινή του συγγενής βλ.Καρτάλω, εμ Αντιγόνη ήθελα να πω..
"Ο ιδιόρρυθμος αστυνόμος συνεχίζει τις ανακρίσεις." Μια περιέργεια..Γιατί τον λέει ιδιόρρυθμο??
"Μετά την Εύα και τον Στέφανο, κάνει μια πολύ ενδιαφέρουσα επίσκεψη στην Δάφνη..." Οπα..Ενδιαφέρουσα επίσκεψη στη Δαφνούλα??Μπα δε πιστεύω...
annetaki
annetaki

Θηλυκό Τόπος : Στον δικό μου Πετρακικό κόσμο!!!
Ασχολίες : Καμμένη με τα μυστικά & τον Λουκάκο;)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010

Δημοσίευση από elena-7- Τετ Μαρ 17, 2010 2:22 am

ζουν τον ερωτα τους στα ξενοδοχεια??χμμμ καλο αυτο αλλα να μην κρατησει για πολυ γιατι δεν πρεπει να κρυβονται αλλα τι εντασεις παλι??ελπιζω τουλαχιστον αυτες οι εντασεις να ειναι τα πρωτα τους ερωτικα καβγαδακια κ τιποτε αλλο!!ετσιι ετσι μολις δει τα δυσκολα η νταιζουλα να φυγει!!κ πολυ αργησε βεβαια!!!
elena-7-
elena-7-
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : athina
Ασχολίες : ta mustikaaa tis edemmmmm:-pppp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010

Δημοσίευση από cute_linaki Τετ Μαρ 17, 2010 3:59 am

nikidanis έγραψε:Η Νόρα και ο Λουκάς ζουν τον έρωτά τους, σε δωμάτια ξενοδοχείων.
ooooo!!!θα υπαρξουν πολλες ''huhu'' σκηνες μεταξυ των παιδιων μας... αυτα ειναι!!!Palamakia
nikidanis έγραψε: Οι παρεξηγήσεις, ανάμεσά τους, δημιουργούν εντάσεις...

αρχισαμεεεεεεεεεεεεεεεε...!δε θελω τετοια δε θελω τετοια...gmt ακομα δε χαρηκαμε...!ελπιζω να μην ειναι σοβαρες οι εντασεις αλλα αστεια καυγαδακια μεταξυ τους και να τις ''λυνουν'' με ''ωραιες'' σκηνες ...
ειδωμεν...!
cute_linaki
cute_linaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010

Δημοσίευση από sifantid Τετ Μαρ 17, 2010 2:01 pm

Εγώ όσο διαβάζω παρόμοιες προτάσεις σε περιλήψεις, που με βγάζουν από τα ρούχα μου, θα παραθέτω ξανά και ξανά ένα παλαιότερο post της Εύας (almaresi):

Δηλαδή, κάποιοι έρωτες είναι τόσο όμορφοι που "επιβάλλεται" να "ανθίσουν" με "παραμυθένιο" τρόπο.

Και εγώ αυτόν τον "παραμυθένιο" τρόπο περίμενα να δω, αλλά όσο περνάνε τα επεισόδια με προσγειώνουν όλο και πιο απότομα στην πραγματικότητα. Γιατί, να κάνουν πρώτη φορά έρωτα, ενώ η Νόρα νομίζει ότι ο Λουκάς πάσχει από αμνησία, να το δεχτώ. Το περιμέναμε όλοι 323 επεισόδια, έστω και υπό διαφορετικές συνθήκες, αλλά μας δικαίωσε το αποτέλεσμα! Αλλά το γεγονός ότι θα ζουν τον έρωτά τους σε δωμάτια ξενοδοχείων εμένα τουλάχιστον με ξενίζει! Δεν είναι η Νόρα και ο Λουκάς που ξέρουμε! Δεν είναι η σωστή προσέγγιση στα συναισθήματα που τρέφουν ο ένας για τον άλλο... Ένα δωμάτιο ξενοδοχείου είναι ό,τι πιο απρόσωπο έχει περάσει μέχρι στιγμής από τη σειρά, κατά τη γνώμη μου, και το επέλεξαν για το ζευγάρι με την πιο ειλικρινή αγάπη; Ε, όχι! Εγώ τουλάχιστον το θεωρώ "υποβάθμιση"... Και μία ερώτηση: Σπίτι δεν έχει η Νόρα; Είναι ανάγκη να κοιμούνται σε ξενοδοχεία; Που ας μην πω που παραπέμπουν... Είπαμε! Παράνομος δεσμός, αλλά όχι κι έτσι! Δεν ξέρω αν είστε ευχαριστημένοι με αυτήν την εξέλιξη, αλλά εγώ για το συγκεκριμένο ζευγάρι περίμενα κάτι πολύ διαφορετικό, κάτι "πραγματικό" και ουσιαστικό! Όχι να κρύβονται πίσω από πρόσωπα και καταστάσεις...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Τετ Μαρ 17, 2010 2:02 pm

Αυτο με τις παρεξηγησεις γιατι δεν μου αρεσει??? 🇳🇴 wall
Ελπιζω να ειναι μικρές .....και απλες.......!!!
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Τετ Μαρ 17, 2010 2:14 pm

nikidanis έγραψε:Η Νόρα και ο Λουκάς ζουν τον έρωτά τους, σε δωμάτια ξενοδοχείων.


αντε το ειπαν τα παιδια στον ομορφο κοσμο ολο τετοια θαα εχουμε
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Τετ Μαρ 17, 2010 2:22 pm

sifantid έγραψε:Εγώ όσο διαβάζω παρόμοιες προτάσεις σε περιλήψεις, που με βγάζουν από τα ρούχα μου, θα παραθέτω ξανά και ξανά ένα παλαιότερο post της Εύας (almaresi):

Δηλαδή, κάποιοι έρωτες είναι τόσο όμορφοι που "επιβάλλεται" να "ανθίσουν" με "παραμυθένιο" τρόπο.

Και εγώ αυτόν τον "παραμυθένιο" τρόπο περίμενα να δω, αλλά όσο περνάνε τα επεισόδια με προσγειώνουν όλο και πιο απότομα στην πραγματικότητα. Γιατί, να κάνουν πρώτη φορά έρωτα, ενώ η Νόρα νομίζει ότι ο Λουκάς πάσχει από αμνησία, να το δεχτώ. Το περιμέναμε όλοι 323 επεισόδια, έστω και υπό διαφορετικές συνθήκες, αλλά μας δικαίωσε το αποτέλεσμα! Αλλά το γεγονός ότι θα ζουν τον έρωτά τους σε δωμάτια ξενοδοχείων εμένα τουλάχιστον με ξενίζει! Δεν είναι η Νόρα και ο Λουκάς που ξέρουμε! Δεν είναι η σωστή προσέγγιση στα συναισθήματα που τρέφουν ο ένας για τον άλλο... Ένα δωμάτιο ξενοδοχείου είναι ό,τι πιο απρόσωπο έχει περάσει μέχρι στιγμής από τη σειρά, κατά τη γνώμη μου, και το επέλεξαν για το ζευγάρι με την πιο ειλικρινή αγάπη; Ε, όχι! Εγώ τουλάχιστον το θεωρώ "υποβάθμιση"... Και μία ερώτηση: Σπίτι δεν έχει η Νόρα; Είναι ανάγκη να κοιμούνται σε ξενοδοχεία; Που ας μην πω που παραπέμπουν... Είπαμε! Παράνομος δεσμός, αλλά όχι κι έτσι! Δεν ξέρω αν είστε ευχαριστημένοι με αυτήν την εξέλιξη, αλλά εγώ για το συγκεκριμένο ζευγάρι περίμενα κάτι πολύ διαφορετικό, κάτι "πραγματικό" και ουσιαστικό! Όχι να κρύβονται πίσω από πρόσωπα και καταστάσεις...

Σοφια σε καταλαβαινω απολυτα ....και ισως με αυτο το σκεπτικό σου γινονουν και οι παρεξηγήσεις μεταξυ τους!!
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Μαρ 17, 2010 5:15 pm

Η Νόρα και ο Λουκάς ζουν τον έρωτά τους, σε δωμάτια ξενοδοχείων. Οι παρεξηγήσεις, ανάμεσά τους, δημιουργούν εντάσεις. Η Νταίζη βλέπει ότι ενώ οι ευθύνες της είναι μεγάλες, όσο η μνήμη του Λουκά δεν επανέρχεται, η ζωή της οδηγείται σε αδιέξοδο.


Πειράζει που εγω εδω στέκομαι Love! Love! τι εντάσεις δημιουργουνται οεο :confused: Νταίζουλινι τσου ρε Λάκη (νέα έκφραση...)αντε γειά οχια μου άντε γεια σαν πολλοι δεν μαζευτηκαμε?Πάρε και το Μητσουλα να ησυχάσουμε Opados fight
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010

Δημοσίευση από Lyn Τετ Μαρ 17, 2010 5:36 pm

loukitsa έγραψε:Η Νόρα και ο Λουκάς ζουν τον έρωτά τους, σε δωμάτια ξενοδοχείων. Οι παρεξηγήσεις, ανάμεσά τους, δημιουργούν εντάσεις. Η Νταίζη βλέπει ότι ενώ οι ευθύνες της είναι μεγάλες, όσο η μνήμη του Λουκά δεν επανέρχεται, η ζωή της οδηγείται σε αδιέξοδο.


Πειράζει που εγω εδω στέκομαι Love! Love! τι εντάσεις δημιουργουνται οεο :confused: Νταίζουλινι τσου ρε Λάκη (νέα έκφραση...)αντε γειά οχια μου άντε γεια σαν πολλοι δεν μαζευτηκαμε?Πάρε και το Μητσουλα να ησυχάσουμε Opados fight

οχι απλά τσου ρε Λακη, αλλα τσου ρε γαρυφαΛΑΚΗ!!! gmt αντε πια!!! xastouki
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010

Δημοσίευση από cute_linaki Τετ Μαρ 17, 2010 8:46 pm

sifantid έγραψε:Εγώ όσο διαβάζω παρόμοιες προτάσεις σε περιλήψεις, που με βγάζουν από τα ρούχα μου, θα παραθέτω ξανά και ξανά ένα παλαιότερο post της Εύας (almaresi):

Δηλαδή, κάποιοι έρωτες είναι τόσο όμορφοι που "επιβάλλεται" να "ανθίσουν" με "παραμυθένιο" τρόπο.

Και εγώ αυτόν τον "παραμυθένιο" τρόπο περίμενα να δω, αλλά όσο περνάνε τα επεισόδια με προσγειώνουν όλο και πιο απότομα στην πραγματικότητα. Γιατί, να κάνουν πρώτη φορά έρωτα, ενώ η Νόρα νομίζει ότι ο Λουκάς πάσχει από αμνησία, να το δεχτώ. Το περιμέναμε όλοι 323 επεισόδια, έστω και υπό διαφορετικές συνθήκες, αλλά μας δικαίωσε το αποτέλεσμα! Αλλά το γεγονός ότι θα ζουν τον έρωτά τους σε δωμάτια ξενοδοχείων εμένα τουλάχιστον με ξενίζει! Δεν είναι η Νόρα και ο Λουκάς που ξέρουμε! Δεν είναι η σωστή προσέγγιση στα συναισθήματα που τρέφουν ο ένας για τον άλλο... Ένα δωμάτιο ξενοδοχείου είναι ό,τι πιο απρόσωπο έχει περάσει μέχρι στιγμής από τη σειρά, κατά τη γνώμη μου, και το επέλεξαν για το ζευγάρι με την πιο ειλικρινή αγάπη; Ε, όχι! Εγώ τουλάχιστον το θεωρώ "υποβάθμιση"... Και μία ερώτηση: Σπίτι δεν έχει η Νόρα; Είναι ανάγκη να κοιμούνται σε ξενοδοχεία; Που ας μην πω που παραπέμπουν... Είπαμε! Παράνομος δεσμός, αλλά όχι κι έτσι! Δεν ξέρω αν είστε ευχαριστημένοι με αυτήν την εξέλιξη, αλλά εγώ για το συγκεκριμένο ζευγάρι περίμενα κάτι πολύ διαφορετικό, κάτι "πραγματικό" και ουσιαστικό! Όχι να κρύβονται πίσω από πρόσωπα και καταστάσεις...

συμφωνω με οσα λες...εμενα ακομα και που εκαναν ερωτα για πρωτη φορα υπο αυτες τις συνθηκες δεν μου αρεσε...γενικα το οτι ο λουκας δεν ειχε πει στη νορα οτι εχει βρει τη μνημη του εμενα με χαλουσε απο την αρχη.ειδικα τωρα που θα κανει οτι τη βρηκε και θα τη δουλευει -και- παλι εστω και για λιγο...ελεος δλδ...δεν μπορουσαν να βρουν κατι πιο ρομαντικο για αυτους τους δυο???
και εγω περιμενα αλλα πραγματα απο το αγαπημενο μου ζευγαρι...μπορουσαν να κανουν τοσο τελειες τις εξελιξεις και για εμενα τις χαλασαν... :(
αλλο και αυτο με τα ξενοδοχεια! τι θελουν να μας δειξουν?λες και δεν μπορουν να κρυφτουν αλλιως...τι να πω...ελπιζω να το ''σωσουν''... Rolling Eyes
cute_linaki
cute_linaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010

Δημοσίευση από verile_mistika Τετ Μαρ 17, 2010 9:08 pm

παρεξηγησεις ακουω και δεν μ'αρεσει !! απο εδω και περα στα ξενοδοχεια θα την βγαζουμε αυτα ειναι!!!!!!! αχ τι εχουν δουν τα ματακια μαςςς!!
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Τετ Μαρ 17, 2010 9:26 pm

nikidanis έγραψε:Η Νόρα και ο Λουκάς ζουν τον έρωτά τους, σε δωμάτια ξενοδοχείων. Οι παρεξηγήσεις, ανάμεσά τους, δημιουργούν εντάσεις. Ο Πέτρος και ο Στέφανος φοβούνται ότι, εφόσον ο δολοφόνος βρίσκεται ανάμεσα τους, όλο το παρελθόν τους θα παρελάσει στις εφημερίδες. Η Νταίζη βλέπει ότι ενώ οι ευθύνες της είναι μεγάλες, όσο η μνήμη του Λουκά δεν επανέρχεται, η ζωή της οδηγείται σε αδιέξοδο. Η Δάφνη λέει στην Μελίτα πως, αν ο δολοφόνος είναι ο Στέφανος, τότε η επιχείρησή τους θα καταστραφεί. Ο ιδιόρρυθμος αστυνόμος συνεχίζει τις ανακρίσεις. Μετά την Εύα και τον Στέφανο, κάνει μια πολύ ενδιαφέρουσα επίσκεψη στην Δάφνη...

ΟΟΟΟΟΟ σε δωματια ξενοδοχειων?????Ενδιαφερον ακουγεται....δεν με τρελαινει και η ιδεα αλλα και ετσι κατι καταφερνουμε!!!!!!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329-Ημερομηνία 23/3/2010

Δημοσίευση από vs116117 Τετ Μαρ 17, 2010 10:44 pm

Kι εγώ δεν τρελαίνομαι με την φάση στα ξενοδοχεία.... :evil:
Ούτε με τις μικροπαρεξηγήσεις που θα μας δείχνουν για να γεμίσουν τα λεπτά του επεισοδίου....! Ελπίζω να μας αποζημιώσουν αργότερα....
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης