Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

+28
CineFreak
ngkk
rachel
oriana
nikidanis
almaresi
KonstantinaA
jo8
mina
$ofi@ loukakos + nora
tinaki18
Victoria
Ntinaki Agapaei Petraki
filitsa
Katrin
katerina--noraloukakos
Foulitsa
evanna
Izabella29
Mary
Ntinaki1
Ezantakou
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καρ-Mik
KatsaroYpotheto
Vampirela
loukitsa
Clarabelle
32 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap35%Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 35% 
[ 21 ]
Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap50%Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 50% 
[ 30 ]
Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap8%Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap7%Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 60
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από almaresi Παρ Μαρ 19, 2010 1:01 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Α χα ρακόρ = σύνδεσμος μεταξύ επεισόδίων! got it! Wink
gelio gelio gelio Θα 'χει πλάκα να 'χες καταλάβει για σωληνώσεις και εξαρτήματα συνδέσεων...
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από sifantid Παρ Μαρ 19, 2010 1:51 pm

Λοιπόν... Εγώ θέλω να κρατήσω μία στιγμή από το χθεσινό επεισόδιο, γιατί όλα τα υπόλοιπα νομίζω ότι τα σχολιάσατε... Razz Ο Λουκάς χθες έφερε τη Νόρα σε πολύ δύσκολη θέση... Γιατί; Για να μπορέσει να ξαναδεί αυτή τη ρυτίδα που κάνει η Νόρα στο μέτωπο όταν τη στριμώχνει, την οποία και λατρεύει και εγώ κατάφερα επιτέλους να τη διακρίνω, γιατί δε την είχα προσέξει ποτέ!

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 43350785
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από Vampirela Παρ Μαρ 19, 2010 2:08 pm

Σας βάζω και στοίχημα ότι θέλετε ότι είχε καταλάβει τα ρακορ που χρησιμοποιούν για συνδέσμους στα λάστιχα των ποτισμάτων!!! Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 397896 Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 397896 Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 397896
Vampirela
Vampirela
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

http://tamystikathsedem.forumotion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από sifantid Παρ Μαρ 19, 2010 2:09 pm

Vampirela έγραψε:Σας βάζω και στοίχημα ότι θέλετε ότι είχε καταλάβει τα ρακορ που χρησιμοποιούν για συνδέσμους στα λάστιχα των ποτισμάτων!!! Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 397896 Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 397896 Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 397896
Έλα ρε Σοφία... Μην καρφώνεις την Τζίνα! lol! Πού πήγε η αδελφική αγάπη; Razz
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Μαρ 19, 2010 2:24 pm

CineFreak έγραψε:
Εμένα πάλι, 1-2 πράγματα μου έμειναν από το επεισόδιο:

- η μεγαλύτερη ΜΑΡΚΑ της σειράς είναι ο Λουκάς Βενέτης ... του παίζει ΟΛΟΥΣ στο μικρό του δαχτυλάκι ... ήταν είναι και θα είναι ο πραγματικός αρχηγός της φεγγαροπαρέας - η "κόλλα ούχου" της ...huhu

- ΣΥΓΝΩΜΗ!!!ο νταβατζής εθίγη που τον είπαν "νταβατζη" ??? ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑ Penguin α ρε Χρήστο, Α ΡΕ ΧΡΗΣΤΟ μισές δουλειές κάνεις TutTut ... πήγες να της τη σβουρίξεις της πάπιας, γιατί δεν το ολοκλήρωσες να της γίνει η μούρη κρέας και να μη βρίσκει δουλειά ούτε στο Ζαμανφού ούτε ΚΑΝ στα Παρατράγουδα BlackEye ???

- αυτό το μιλιτέρ τζιν ζακέτο της κακιάς ώρας "κόλλησε" πάνω στη Μελίτα ? είπαμε, ΟΚ, ρακόρ, είναι υποτίθεται η ίδια μέρα αλλά τι διά*λο ΒΠ-girl είσαι αν δεν αλλάζεις 2-3 φορές τη μέρα ??? τς τς τς ντεμέκ πλούσιοι είναι αυτοί οι Ρούσσοι καμία χλιδή καμία γκλαμουριά Scandal !!!!

- πές τα ρε Μπέλλο γίγαντα Klap ... που κάνουν λες και αυτή η γκαντεμο-παραλία είναι οι Αγιοι Τόποι ... μάλλον για Γολγοθά φέρνει αυτό το μέρος ... όλο πίκρα, δυστυχία και κλάμα Snif ... ό,τι χαρήκανε, χαρήκανε μέχρι την φονική εξ' αμελείας πτήση του Φώτη, τον ψιλο-βιασμό της Εύας και τον κατα λάθος φόνο μετά της τζουγκράνας της κυρα-Μαίρης ... από κει και πέρα όλο μυστικά και ψέματα, κλάματα και δάρματα!!! άσε που οι ηθοποιοί έχουν ψοφήσει στο κρύο με τα γυρίσματα εκεί πέρα, αλλάχτε τους τόπο συνάντησης ρεεεε - θερίζουν οι πνευμονίες !!! Agree


Οκ απλά : respect : !!!Δεν υπάρχουν οι σχολιασμοί σου!!Το γέλιο του αιώνα!!! xaxa
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από nora_oscar Παρ Μαρ 19, 2010 2:41 pm

ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΠΟΥΛΗΘΗΚΕ Η ΕΔΕΜ ΑΛΛΑ ΓΙΑ 12 ΜΗΝΕΣ (ΟΣΟ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΙΡΙΑΛ ΔΛΔ ) ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ Η ΔΑΦΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΧ/ΣΗ ΤΗΣ ΜΕΝΕΙ ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ? ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΣΑΝ ΤΗΛΕΘΕΑΤΕΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΤΩΜΕ ΟΤΙ ΜΑΣ ΣΕΡΒΙΡΟΥΝ...ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΚΑΛΟ...
nora_oscar
nora_oscar
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Παρ Μαρ 19, 2010 2:43 pm

Να σχολιάσω λοιπόν και εγώ το επεισόδιο..

Ξεκινάω με Δάφνη και Νικόλα (τι πρωτότυπο gelio )
Τα παιδιά τα ξαναβρήκαν αλλά δε μου άρεσε ο τρόπος που έγινε η επανασύνδεση.. Δε μου άρεσε που η Δάφνη φώναξε τον Νικόλα για τον πυρετό του μωρού λές και φώναζε τον οποιονδήποτε γιατρό.. Δε μου άρεσε που η Δάφνη "ευχαρίστησε" τον Νικόλα που πήγε εκεί για το παιδί ΤΟΥ.. Της διαφέυγει μάλλον οτι είναι και παιδί του Νικόλα και οτι μέχρι χθές ήταν ο άντρας της.. Γενικά δε μου άρεσε που αντιμετώπισαν ο ένας τον άλλον αμύχανα και σαν δύο ξένοι.. Έχουν πρόβλημα επικοινωνίας και πρέπει να λυθεί αυτό, κατα τα άλλα αγαπιούνται πολύ και φάνηκε απο το ύφος τους όταν έλεγαν πόσο αγαπάει ο ένας τον άλλον..


Συνεχίζω με την Μελίτα
Η συζήτηση της με τον Μάνο ήταν η επανάληψη της συζήτησης που είχε με τον Στέφανο.. Απλώς τα είπε με διαφορετικό ύφος στον καθένα.. Στον Στέφανο τα είπε σε βερσιόν "σαπουνόπερα" ενώ στον Μάνο τα είπε σα βερσιόν "θρίλερ"..


Τώρα ο Στέφανος
Ο κύριος τελευταία μου τα χαλάει λίγο, το μόνο σήγουρο οτι κρύβει κάτι.. Το "παράξενο" βλέμμα του στην Νταίζη και η ολίγον κρύα συμπεριφορά του στην Εύα (τουλάχιστον χθές), αποδεικνύουν οτι ο Στέφανος δε μας τα λέει καλά.. Ειδώμεν..


Σειρά έχουν ο Ρούσσος και η Αμαλία
Η Αμαλίτσα ξέρει κάτι παραπάνω αυτό είναι το πιο σήγουρο, πολύ περίεργη είμαι να μάθω τι της είπε "αυτός που τώρα πιά χαζεύει τους πίνακές του παρέα με τον Άδη"...
Ο Ρούσσος απο τη άλλη μια χαρά παίζει το παιχνιδάκι του Λουκά.. Ξέρει πώς να πείσει και να "ξεγελάσει" τη Νταίζη..


Πάμε τώρα στην Εύα
Με συγκίνησε χθές η άτιμη στην παραλία.. Εκεί που την έβλεπα μόνη, θλιμμένη να χαϊδεύει την κοιλίτσα της, έλιωσα πραγματικά.. Κρατούσε την κοιλιά της λές και το αγοράκι που έχει μέσα της ήταν η μόνη παρηγοριά της, η μόνη συντροφιά της Snif Η κουβέντα της με τον Λουκά ήταν επίσης συγκινητική, ο Λουκάκος την έκανε να γελάσει και μπράβο του.. Η αυθόρμητη χαρά στο πρόσωπο της Εύας όταν άκουσε οτι θυμάται ο Λουκάς ήταν μοναδική και είδα την ανακούφηση στο προσωπό της..


Ο Μάνος τώρα..
Στο χθεσινό επεισόδιο η αλήθεια είναι οτι στεναχωρέθηκα γιαυτόν. ΕΓΩ που έλεγα οτι πρέπει να πληρώσει και οτι αν δεχτεί τα χρήματα της Δάφνης θα είναι για πολλές μούντζες.. Ας του δώσω λοιπόν μία γιατί του τη χρωστάω Fskl Τον λυπήθηκα χθές γιατί τον είδα για πρώτη φορά μετανιωμένο με όλη τη σημασία της λέξης.. Κάτι μου λέει οτι η Εύα θα τον κάνει να δεί τον κόσμο με διαφορετική ματιά, πιό ανθρώπινη...


Πάμε τώρα στην Νταίζη και τον Χρήστο
Η Νταίζη τα έφτυσε με τον Λουκά (καιρός ήταν).. Ήρθε λοιπόν η ώρα να πληρώσει τον κάθε εκβιασμό που έκανε στον Λουκά..
Η συνάντηση της με τους "τρείς ισχυρούς άντρες" ήταν απολαυστική.. Γιατί το λέω αυτό? Το λέω γιατί ενώ το έπαιζε ατρόμητη, μόλις τους είδε ίδρωσε το αυτάκι της και αμέσως τρομοκρατήθηκε μη τυχόν σκάβουνε τον λάκκο της.. Είπε και το γνωστό ανέκδοτο με την "αυτοκτονία".. Απλώς η κυρία δεν έχει καταλάβει οτι οι συγκεκριμένοι "τριάδα" είναι χωμένοι και ξέρουνε πολύ καλά απο βρώμικες δουλειές, αδύνατον λοιπόν να τους ξεγελάσει λέγοντας τους ψέμματα.. Ζήτησε και λογαριασμό απο τον Χρήστο, ο οποίος Χρήστος φαίνεται να την αγάπησε πραγματικά.. Όταν αγρίεψε όμως ο Χρήστος σκέφτηκα οτι "αυτός είναι άνδρας".. Εδώ που τα λέμε, κρίμα που δεν τελείωσε αυτό που άρχισε (που δεν τη χαστούκισε δηλαδή).. Αλλά και το "μισό" χαστούκι είε τη γοητεία του.. red


Τέλος η Νόρα και ο Λουκάς
Αναρωτιέμαι πόσο ακόμα να πορωθώ μαζί τους.. Πόσο ακόμα να γελάσω, να κλάψω και να θυμώσω.. Χθές στοίχημα οτι με άκουσε όλη η γειτονιά απο τα γέλια (γιαυτό και η κυρία στο μπακάλικο με κοιτούσε περίεργα σήμερα lol! )..
Η Νόρα χθές απο θαύμα ΄γλύτωσε το εγκεφαλικό η έρμη.. Το ύφος της απλά αληθηνότατο και πειστικότατο, το ζούσα μαζί της όλο αυτό, την αγωνία την αμηχανία, το παράπονο..
Ο Λουκάς όμως είναι πολύ κακός με τη Νόρα, ελπίζω να το πληρώσει (με την καλή έννοια) κάποια στιγμή όλο αυτό που της έκανε ο άτιμος.. Μου άρεσε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ που επανήλθε (λέμε τώρα) η μνήμη του.. Συνειδητοποίησα πόσο πολύ μου είχε λείψει αυτό ς ο Λουκάς του πρώτου κύκλου.. Το διευκρινήσω αυτό γιατί ο Λουκάς τώρα ζεί ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΤΟΥ.. Στην αμνησία ήταν ψεύτικος, πρίν πάθει την αμνησία ζούσε με τον φόβο της Νταίζης και με την σκιά του Μήτσου, παλιότερα φοβόταν να μιλήσει στη Νόρα για τον έρωτα του γιάυτήν.. Τώρα πιά δεν φοβάται ΤΙΠΟΤΑ, είναι ο αληθηνός Λουκάς και πολύ του πάει τελικά.. Δε μπορούσα να πάρω τα μάτια μου απο αυτόν χθές.. Η κάθε του κίνηση και το κάθε του βλέμμα στη Νόρα ήταν γεμάτο νόημα και υπονοούμενα Confused? Πειράζει που εγώ θέλω να βλέπω απο δώ και πέρα αυτόν τον Λουκά που δεν φοβάται τίποτα και κανέναν, που στριμώχνει στη γωνία τη Νόρα χωρίς να λογαριάζει Νταίζες, που λέει ξεκάθαρα στη Νόρα οτι την αγαπάει και τη θέλει χωρίς να σκέφτεται το παρακατω, που είναι σήγουρος γιαυτό που θέλει (τη Νόρα) και το δείχνει σε κάθε ευκαιρία?
Τέλος θα σκάσω αν δεν πώ Δρακουλάκη και Περάκης : respect : : respect :


Να πώ επίσης οτι μου άρεσε πολύ και με συγκίνησε η αντίδραση όλων στην πώληση της Εδέμ τους Snif


Αυτά απο μένα για σήμερα..
Περιμένω να δώ την ερωτική εξομολόγηση του Λουκά στη Νόρα Heart2 : juhu :
Υ.Γ. Θα έχετε καταλάβει φαντάζομαι οτι είμαι πορωμένη Λουκονορική Opados
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από Vampirela Παρ Μαρ 19, 2010 2:50 pm

sifantid έγραψε:
Vampirela έγραψε:Σας βάζω και στοίχημα ότι θέλετε ότι είχε καταλάβει τα ρακορ που χρησιμοποιούν για συνδέσμους στα λάστιχα των ποτισμάτων!!! Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 397896 Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 397896 Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 397896
Έλα ρε Σοφία... Μην καρφώνεις την Τζίνα! lol! Πού πήγε η αδελφική αγάπη; Razz


Έξω από το παράθυρο Σοφάκι μου γιατί εδώ και 1 μήνα έχω ζητήσει avatar και υπογραφή και έχει φτιάξει σε όλους τους άλλους εκτός από εμένα!!! Οπότε η αδελφική αγάπη πήγε για βρούβες και θα καρφώνω ασυστόλως!

By the way επειδή η από πάνω είναι Λουκανορική παρατήρησε κανείς το βλέμμα Νόρας - Λουκά όταν της έλεγε να κλειδώσει την πόρτα για να τα βρούνε??? Ο πονηρούλης.... Και η Νόρα κάγκελο! Όλα τα ευρώ σας λέω!!!! Έσκασα στα γέλια!
Vampirela
Vampirela
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

http://tamystikathsedem.forumotion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από sifantid Παρ Μαρ 19, 2010 2:59 pm

Vampirela έγραψε:
sifantid έγραψε:
Vampirela έγραψε:Σας βάζω και στοίχημα ότι θέλετε ότι είχε καταλάβει τα ρακορ που χρησιμοποιούν για συνδέσμους στα λάστιχα των ποτισμάτων!!! Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 397896 Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 397896 Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 397896
Έλα ρε Σοφία... Μην καρφώνεις την Τζίνα! lol! Πού πήγε η αδελφική αγάπη; Razz


Έξω από το παράθυρο Σοφάκι μου γιατί εδώ και 1 μήνα έχω ζητήσει avatar και υπογραφή και έχει φτιάξει σε όλους τους άλλους εκτός από εμένα!!! Οπότε η αδελφική αγάπη πήγε για βρούβες και θα καρφώνω ασυστόλως!

By the way επειδή η από πάνω είναι Λουκανορική παρατήρησε κανείς το βλέμμα Νόρας - Λουκά όταν της έλεγε να κλειδώσει την πόρτα για να τα βρούνε??? Ο πονηρούλης.... Και η Νόρα κάγκελο! Όλα τα ευρώ σας λέω!!!! Έσκασα στα γέλια!
Πώς δεν το παρατηρήσαμε το βλέμμα; Λουκάς is back λέμε! Wow Ο δυναμικός, ισχυρογνώμων, Α Ν Δ Ρ Α Σ, δικηγόρος μας έκανε δυναμικό comeback! Faint Ο τόνος της φωνής του, το ύφος του και γενικά η γλώσσα του σώματος τη συγκεκριμένη στιγμή στιγμή που περιγράφεις ήταν... : respect : Τι να κάνει και η Νόρα; Εγώ πάντως, ήταν η μόνη στιγμή χθες που δεν κατάλαβα την ψυχολογία της... Τι αισθάνθηκε εκείνη τη στιγμή και κοιτούσε με αυτόν τον τρόπο ( Heart2 ) το Λουκά; Συνήθως η έκφρασή της είναι ξεκάθαρη αν και συνδυάζει περισσότερα από ένα συναισθήματα, αλλά χθες δεν μπόρεσα να καταλάβω τι υποδήλωνε... Rolling Eyes Έκπληξη για την επιστροφή του παλιού Λουκά ίσως...; Τι να πω;
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από evouli Παρ Μαρ 19, 2010 3:11 pm

sifantid έγραψε:Πώς δεν το παρατηρήσαμε το βλέμμα; Λουκάς is back λέμε! Wow Ο δυναμικός, ισχυρογνώμων, Α Ν Δ Ρ Α Σ, δικηγόρος μας έκανε δυναμικό comeback! Faint Ο τόνος της φωνής του, το ύφος του και γενικά η γλώσσα του σώματος τη συγκεκριμένη στιγμή στιγμή που περιγράφεις ήταν... : respect : Τι να κάνει και η Νόρα; Εγώ πάντως, ήταν η μόνη στιγμή χθες που δεν κατάλαβα την ψυχολογία της... Τι αισθάνθηκε εκείνη τη στιγμή και κοιτούσε με αυτόν τον τρόπο ( Heart2 ) το Λουκά; Συνήθως η έκφρασή της είναι ξεκάθαρη αν και συνδυάζει περισσότερα από ένα συναισθήματα, αλλά χθες δεν μπόρεσα να καταλάβω τι υποδήλωνε... Rolling Eyes Έκπληξη για την επιστροφή του παλιού Λουκά ίσως...; Τι να πω;

αυτο να πω την αληθεια κι εγω δεν το καταλαβα... πολυ περιεργο βλεμμα, δεν μπορω να καταλαβω τι σκεφτοταν εκεινη τη στιγμή...
evouli
evouli
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Μαρ 19, 2010 3:29 pm

sifantid έγραψε:Λοιπόν... Εγώ θέλω να κρατήσω μία στιγμή από το χθεσινό επεισόδιο, γιατί όλα τα υπόλοιπα νομίζω ότι τα σχολιάσατε... Razz Ο Λουκάς χθες έφερε τη Νόρα σε πολύ δύσκολη θέση... Γιατί; Για να μπορέσει να ξαναδεί αυτή τη ρυτίδα που κάνει η Νόρα στο μέτωπο όταν τη στριμώχνει, την οποία και λατρεύει και εγώ κατάφερα επιτέλους να τη διακρίνω, γιατί δε την είχα προσέξει ποτέ!

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 43350785
Σοφακι τι παρατηρητικοτητα ειναι αυτη καλε!?Και επισης τι φοβερος συνειρμος!? Thumbs up Εγω ουτε καν το προσεξα!Παντως νομιζω οτι εχεις απολυτο δικιο! Agree
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Μαρ 19, 2010 4:44 pm

Ας σχολιασω κι εγω λιγα πραγματακια.......


Χρηστος-Νταιζη
Γιατι αγορι μου γιατι;Γιατι κρατηθηκες και δεν της εδωσες ενα χαστουκακι εκει περα να πει τον δεσποτη Παναγιωτη (Πετρακη,Μπουγιουρη οτι να'ναι);Ψαχνεται το Νταιζουλινι.Ετσι καλα να παθεις.Γιατι το αδικο που εκανες στον Λουκα δεν το θελει ουτε ο Θεος αλλα ουτε κι ο διαολος.


Στεφανος-Ευα
Αφου ο Στεφανος αγαπαει (λεμε τωρα) αλλη γιατι επιμενει να κατηγορει τον Μανο για οτι γινεται στην Ευα;Δεν μας τα λες καλα καμαρι μου.Δε μας τα λες καθολου καλα.

Νικολας-Δαφνη
Χαιρομαι που τα ξαναβρηκαν αλλα πρεπει επιτελους καποια στιγμη να κατσουν και να μιλησουν καθαρα και ξαστερα.

Λουκας-Νορα-Νικολας-Δαφνη
Τα πηρε στο κρανιο ο Νικολας με τον Λουκα και αρπαξε και το ψαλιδι.Πολυ αγαπημενη μου σκηνη για τους παρακατω λογους.

1)Για το υφος και του Νικολα αλλα και του Λουκα στον Νικολα οταν ελεγε η Νορα οτι ο Λουκας θυμηθηκε.Τρελαθηκα οταν ο Λουκας χτυπαγε φιλικα το μαγουλο του Νικολα οταν εκεινος ειχε μεινει αλαλος.

2)Γιατι εχει δικιο ο Λουκας.Την εδεμ την εχουν μεσα τους.Ειναι οι δεσμοι του και η αγαπη που εχουν ο ενας στον αλλον.

3)Για τα σουπερ ντουπερ sexy βλεμματα του Λουκα στη Νορα.Και για τα υπονοουμενα που της εριχνε.Και γιατι οταν την αγκαλιασε απο την μεση και εκεινη απομακρυνθηκε δεν του αρεσε και το εδειξε.

Μανος-Δαφνη
Το μονο σχολιο που θελω να κανω για αυτη τη σκηνη ειναι οτι η Δαφνη ηταν πολυ ωραια ντυμενη.Ητανη μια κουκλα και το μαλλι της εξαιρετικο.

Λουκας-Ευα
Απο τις καλυτερες σκηνες του επεισοδιου.Ειδικα ο τροπος που ελαμψε απο χαρα η Ευα οταν ο Λουκας της ειπε οτι θυμηθηκε μου αρεσε απιστευτα.

Η πωληση της Εδεμ
Ολοι αντεδρασαν σαν να πεθανε καποιος εκτος απο τον Λουκα.Και σε μενα μου κανει μεγαλη εντυπωση η αντιδραση του.Τοσο που λεω οτι εκεινος την αγορασε αλλα απο την αλλη με τι χρηματα;

Λουκας και Νορα γενικως
Και ολα αυτα ο Λουκας τα κανει μονο και μονο για να βλεπει εκεινη την ρυτιδουλα στο μετωπο της οταν την στριμωχνει.Αχου το μωρε.Ανυπομονω για την ερωτικη εξομολογηση του σημερα.


Πολυ καλο επεισοδιο.Οσο παμε και καλυτερα.


Αυτα απο μενα.Αυριο παλι.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης