Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

+15
vagvard
Mafalda
evanna
Petrinaki
Alex
ELAN
Moonstone
jim7
stohos
Kika
magda
KatsaroYpotheto
Clarabelle
Kimberly
Vampirela
19 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Vote_lcap63%Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Vote_rcap 63% 
[ 15 ]
Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Vote_lcap13%Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Vote_rcap 13% 
[ 3 ]
Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Vote_lcap4%Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Vote_lcap13%Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Vote_rcap 13% 
[ 3 ]
Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Vote_lcap0%Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Vote_lcap7%Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Vote_rcap 7% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 24
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Empty Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Vampirela Κυρ Ιουν 28, 2009 10:54 pm

Πως σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Vampirela
Vampirela
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

http://tamystikathsedem.forumotion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Kimberly Κυρ Ιουν 28, 2009 10:56 pm

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ..............
ΕΥΑ ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ : respect : : respect : : respect : : respect : : respect :
Kimberly
Kimberly
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Ιουν 28, 2009 11:00 pm



Καταπληκτικό το επεισόδιο.
Αν εξαιρέσεις οτι μας πέθαναν στις διαφημίσεις.
Ένα πρώτο σχόλιο.
Πόσο όμορφη μπορεί να είναι αυτή η γυναίκα?
Και ένα δεύτερο
Ο κύριος Καρτάλης τελικά μάλλον φουλ καψούρης είναι και όχι εκδικητικός.





Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Κυρ Ιουν 28, 2009 11:07 pm

Καλά τι εγκεφαλικό ήταν αυτό όταν είπε η Δάφνη 'Όχι δεν ήταν ο Μάνος ο τελευταίος που έφυγε"???

Κάνω ένα τσιγάρο να συνέλθω και επανέρχομαι δρυμίτερη!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από magda Κυρ Ιουν 28, 2009 11:09 pm

Λοιπόν...Κάτι μου βρώμαει στον Στέφανο...και δεν είναι τα σκουπίδια...χάρηκα πολύ που θα μείνει ο Λουκάς...και κάτι δεν μας τα λένε καλά τα αδερφάκια Μάνος-Δάφνη για εκείνη την νύχτα...κάτι έγεινε....και μας το κρύβουν!!!
magda
magda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές...δε φτάνει η σελίδα...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Vampirela Κυρ Ιουν 28, 2009 11:11 pm

Μετά από όσα έκανε και που το έπαιζε ανήξερος κιόλας κι εγώ Εύα μαζί σου ειμαιαιαιαιαιαιαιαια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παρτου και τα σώβρακα!
Vampirela
Vampirela
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

http://tamystikathsedem.forumotion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από magda Κυρ Ιουν 28, 2009 11:20 pm

Πάνω του Εύα...μη του αφήσεις τρίχα για τρίχα...
magda
magda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές...δε φτάνει η σελίδα...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Κυρ Ιουν 28, 2009 11:24 pm

Πάντως οι αντιδράσεις του Στεφανου αρχικά φανέρωναν έκπληξη όταν του είπε να μην φύγει και μετά που του είπε οτι άκυρος ο γάμος φάνηκε ότι έκανε πάντα και κάνει ακόμα ότι θέλει εκείνη!!! Καθαρός εις το ποιλίκον..

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Kika Κυρ Ιουν 28, 2009 11:25 pm

Πόσο περισσότερο κάθαρμα μπορεί να γίνει αυτός ο Μάνος? Πόσο? maaaad
Η Εύα καταπληκτική! Ήταν τόσο ψύχραιμη, σχεδόν παγωμένη. Λες κι ένα
κομμάτι της πέθανε και γεννήθηκε μιά άλλη. Έκανε πλάκα με τα κορίτσια,
μιλούσε για την Μελίτα, χωρίς να αφήνει κανένα συναίσθημα να φανεί.
"Υπάρχουν πολύ πιό οδυνηροί τρόποι για να εκδικηθείς κάποιον",
ακούσαμε διά στόματος κ.Καρτάλη. Θα τον στείλει στην κόλαση τον Μάνο.
Δεν υπάρχει περίπτωση να τον λυπηθεί. Ποιός μπορεί να της ρίξει άδικο?
Kika
Kika
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Βόρεια της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Ιουν 28, 2009 11:27 pm


Η εκδίκηση είναι ένα πιάτο που τρώγεται κρύο.
Η Εύα απ την αρχή είχε πάρει την απόφαση να μην πάει στο γάμο παρόλα αυτά το μεθόδευσε κανονικά. Μπορεί η Νόρα να έπιασε στον αέρα οτι κάτι δεν πάει καλά, αλλά την αποκοίμησε με τις ετοιμασίες και το ντύσιμο. Μαγκιά της. Μια ξεφτίλα του γόη του χρειαζόταν.

Κορυφαία σκηνή του επεισοδίου η σκηνή Εύας Μαρίλιας. Ξυλά και Διονά πάντα μου άρεσαν μαζί αλλά σήμερα με λιώσανε κανονικά. Snif

Έλεος με το Μάνο δηλαδή. Όταν ο Λουκάς μιλούσε για τη δική του κακή εμπειρία και έφερε παράδειγμα τον πρώην και την Εύα, κόντευε να κάνει θέμα για μια υποθετική απιστία. Σιγά ρε μεγάλε εσύ χθές βράδυ τι ακριβώς έκανες με τη Μελίτα πλέκατε δαντέλες? Πάτησέ τον κούκλα μου και γω μαζί σου. : jump :

Η Μελίτα κυρία. Ή μήπως να κάνω το κ κεφαλαίο? Κορίτσι από σπίτι στη μαμά δεν μπορεί να κρυφτεί. Στον Οδυσσέα πάλι δεν τα λέει και όλα. Έμαθε από μικρή τα εν οίκω μη εν δήμω. Θέλω να δω τις αντιδράσεις της παρέας, αν και νομίζω οτι θα τα πάρω με τη Δάφνη. Όταν το άκουσε τι είπε η άκυρη αδελφή του άκυρου? Πως το έκανες αυτό στη Μελίτα ή βαριακούω?: curse :

Ο Στέφανος είναι ακόμη ένας άγνωστος για μας. Σήμερα οι αντιδράσεις του συνηγορούν στην εντύπωση που μου άφησε η πρώτη σκηνή του με την Εύα στην παραλία. Ο τύπος δείχνει να εξακολουθεί να είναι φουλ ερωτευμένος. Εδώ πιστεύω οτι δύο πιθανότητες υπάρχουν. Είτε αισθάνεται για την Εύα το ίδιο έντονο έρωτα που η Εύα τόσα χρόνια είχε για το Μάνο, είτε θέλει κάτι άλλο και τότε του βγάζω το καπέλο τους παίζει τέλεια.

Αν πω οτι αγαλίασε η ψυχή μου όταν είδα το βλέμμα του Μάνου που κοιτούσε την Εύα να φεύγει με άλλον θα με πείτε κακιά? huhu





Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από magda Κυρ Ιουν 28, 2009 11:27 pm

Συγνωμη δεν σας φανηκε περιεργο που ηταν στην εκκλησεια ο Καρταλης και ειπε στην Ευα οτι ετοιμαζει βαλιτσες?Σαν να ηξερε τι θα γεινει...κατι δεν μας τα λεει καλα ο κυριος....κατι κρυβει σιγουρα...
magda
magda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές...δε φτάνει η σελίδα...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Kimberly Κυρ Ιουν 28, 2009 11:28 pm

ΕΓΩ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΝΟΗΜΕΝΟΣ
Kimberly
Kimberly
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από stohos Κυρ Ιουν 28, 2009 11:31 pm

ΤΙ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑΡΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ;;;;;;;; affraid
Όλα τα λεφτά ήταν όλες οι σκηνές.Ok Εύα απίστευτη Θεάρα και τα ρέστα μας δηλαδή : respect : Πέθανα στην φράση
"Τελείωσες για μένα Μάνο απλώς δεν έχω σκεφτεί ακόμη με ποιόν τρόπο θα πεθάνεις" : respect : : respect : : respect : : respect :
Νομίζω πως το θέμα του Φώτη θα πρέπει να είναι απο τα πρώτα θέματα το οποίο πρέπει να λυθεί απο την αρχή της 2ης season.Τολμώ να πω πως σήμερα με τα όσα έγιναν με κούρασε κάπως η αναφορά σε εκείνη την νύχτα.Έχουν ανοίξει τόσα μέτωπα με το παρόν οπότε πρέπει σιγά-σιγά το παρελθόν να το ξεδιαλύνουν.Κάτι έχουν κάνει τα αδελφάκια,θα συμφωνήσω σε αυτό και περιμένετε να δούμε μήπως η ανατροπή γίνει με την Δάφνη και έχει σκοτώσει αυτή τον Φώτη για να της αλλάξει και λίγο τον χαρακτήρα γιατί το τόσο καλοκάγαθο είναι too much εκνευριστικό nteni
Συγκλονιστικότατη η σκηνή Εύα-Μαρίλια εννοείται και κάτι τελευταίο...Προσέξατε κι εσείς οτι η Μελίτα μετά απο την συνομιλία με την Νόρα είχε μείνει έκπληκτη;Για ποιόν λόγο όμως;Μήπως τελικά δεν έστειλε εκείνη το μήνυμα; :?: Όπως και να έχει θα το βρεί αυτό που έκανε απ'ότι φαίνεται απο την γυναίκα του Οδυσσέα η οποία φαίνεται εντελώς κωλοπετσομένη gelio

Σαν φινάλε να πω την αλήθεια περίμενα κάτι πιο δυνατό,ανατρεπτικό που να σε έχει στην πρίζα όλο το καλοκαίρι όπως το αντίστοιχο φινάλε του πρώτου κύκλου στο"Βέρα στο Δεξί".
stohos
stohos
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

http://panic69music.6.forumer.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Ιουν 28, 2009 11:31 pm


Eμένα μου έδωσε την εντύπωση οτι ξαφνιάστηκε.
Στην αρχή βλέποντας το τρέιλερ, νόμιζα οτι έλεγε ψέματα, αλλά την ώρα που τον είδα να κοιτάει τις προετοιμασίες στην εκκλησία, μου φάνηκε οτι ετοιμαζόταν να τη δει να παντρεύεται. Συνηγορεί σε αυτή μου την εντύπωση το γεγονός οτι στην πρώτη συνάντηση της είπε δεν θα μείνω να δω το γάμο σου.






Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Ιουν 28, 2009 11:34 pm

Σαν φινάλε να πω την αλήθεια περίμενα κάτι πιο δυνατό,ανατρεπτικό που να σε έχει στην πρίζα όλο το καλοκαίρι όπως το αντίστοιχο φινάλε του πρώτου κύκλου στο"Βέρα στο Δεξί".


Για να πω την αλήθεια και γω κάτι διαφορετικο περίμενα στην τελευταία σκηνή, αλλά φαίνεται οτι μερικά πράγματα γίνονται μόνο μια φορά για να έχουμε να τα θυμόμαστε



Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Kimberly Κυρ Ιουν 28, 2009 11:35 pm

Clarabelle έγραψε:
Eμένα μου έδωσε την εντύπωση οτι ξαφνιάστηκε.
Στην αρχή βλέποντας το τρέιλερ, νόμιζα οτι έλεγε ψέματα, αλλά την ώρα που τον είδα να κοιτάει τις προετοιμασίες στην εκκλησία, μου φάνηκε οτι ετοιμαζόταν να τη δει να παντρεύεται. Συνηγορεί σε αυτή μου την εντύπωση το γεγονός οτι στην πρώτη συνάντηση της είπε δεν θα μείνω να δω το γάμο σου.







ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΜΑΡΙΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΠΗΓΕ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ.
ΑΠΛΩΣ ΕΠΕΙΞΕ ΕΝΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΧΑΡΤΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΗΣ ΕΥΑΣ.
Η ΜΕΛΙΤΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΠΩΣ Η ΕΥΑ ΘΑ ΑΦΗΝΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΞΕΡΟΝΤΑΣ ΠΟΣΑ ΕΧΕΙ ΥΠΟΣΤΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟΝ
ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΙΣΩΣ ΦΑΝΗΚΕ ΕΚΠΛΗΚΤΗ
Kimberly
Kimberly
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από stohos Κυρ Ιουν 28, 2009 11:39 pm

Παιδιά εγώ είμαι 100% σίγουρος μετά απο το σημερινό οτι όλα ήταν κανονικότατα μεθοδευμένα απο τον Στέφανο.Και η σκηνή με το κινητό στο επεισόδιο της Παρασκευής(το οποίο πιθανότατα δείχνει οτι η Μελίτα έστειλε μήνυμα σε εκείνον)και το γεγονός οτι ήταν στην εκκλησία και το τηλεφώνημα της Εύας έδειχνε σαν να το περίμενε.
Θέλει να εκδικηθεί τον Μάνο γι'αυτό που του έκανε και μεταξύ μας,μαζί του.Μόνο που με αυτό που έκανε κατέστρεψε και τα όνειρα της Εύας(την πράξη μπορεί να την έκανε ο Μάνος μεν αλλά τα νήματα για μένα όπως είπα τα κινούσε ο Στέφανος για να οδηγηθεί το πράγμα εκεί)και αυτό δεν ξέρω αν θα πρέπει να με πειράξει στον συγκεκριμένο χαρακτήρα ή όχι :lol:
stohos
stohos
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

http://panic69music.6.forumer.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Ιουν 28, 2009 11:45 pm



Όπως είπα και πριν ο Στέφανος ειναι ένας άγνωστος προς το παρόν.
Θα μπορούσε και να είναι αυτός πίσω απ όλα και θα μπορούσε απλά να ήρθε να διεκδικήσει, την Εύα.
Απλά δεν μπορώ να πιστέψω οτι ήρθε στα μυστικά να ερμηνεύσει ένα ρόλο ίδιο με του Στράτου.
Σίγουρα δεν είναι τυχαία η ώρα που επέλεξε να έρθει στην Ελλάδα.
Για να δούμε τους σκοπούς του όμως θα περιμένουμε μέχρι το Φθινόπωρο.



Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Kika Κυρ Ιουν 28, 2009 11:54 pm

Όντως ο Στέφανος μας είναι άγνωστος προς το παρόν και άγνωστες είναι και οι προθέσεις του. Μπορεί να μην ήρθε για να εκδικηθεί, αλλά θα βοηθήσει την Εύα για να εκδικηθεί. Θα σταθεί στο πλευρό της και θα της δόσει όπλα και συμβουλές για να καταφέρει πολλαπλά χτυπήματα και να εξοντώσει τον Μάνο. Κόλαση!
Kika
Kika
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Βόρεια της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από jim7 Δευ Ιουν 29, 2009 12:00 am

Τελικά έχω την εντύπωση πως τα νύχια την γλύτωσαν. Περίμενα ότι θα έμπαιναν και άλλα ερωτηματικά για νάχω να σκέπτομαι το καλοκαίρι (πχ ο αόρατος εχθρός) αλλά τελικά το μόνο ερωτηματικό έμεινε η υπόθεση ΦΩΤΗΣ. Ο Μάνος πρόδωσε λένε τάπε στον πατέρα του δηλαδή τι είπε στον πατέρα του? Τι το φοβερό είχε γίνει με τον Φώτη? Βρε τη Δάφνη την μουσίτσα, κάτι κρύβει ακόμα αυτή. Η γυναίκα του Οδυσσέα έρχεται προσκλημένη από την Αμαλία και έρχεται και αυτή για λεφτά (ο θηλυκός Κυριάκος). Καλά του χρόνου θάχουμε πολλά μπλεξίματα. Και ο Αρζόγλου τον χαβά του. Ρε μπας και ξέρει τίποτα και δεν θέλει νάναι μπροστά όταν θα βγει στην φόρα για να μην χάσει ολοκληρωτικά την Δάφνη? Η Μαρίλια αλλάζει και αυτό θα βοηθήση την Εύα ψυχολογικά. Μάνος τάθελε και τάπαθε ο ΚΟΥΤΣΟΥΚΕΛΑΣ. Το θέμα είναι πλέον ότι δεν θα τον εμπιστεύεται κανείς από την παρέα, ίσως μόνον η Δάφνη γιατί πιθανόν κρύβουν κάποιο κοινό μυστικό. Λουκάς όπως πάντα πρώτος. Αν δεν ήταν αυτός η παρέα θάχε διαλυθεί προ πολλού. Άφησα τον Κυριάκο τελευταίο, τι κλάμα ήταν αυτό ρε παιδί μου κόντευα να κλάψω και γω gelio gelio είναι άπαιχτος.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Kika Δευ Ιουν 29, 2009 12:04 am

Ο Λουκάς ήταν τέλειοοοοοοοοοοοοοος! Στη σκηνή που πήγε ο Μάνος στο σπίτι για να ετοιμαστεί γαμπρός, του ριχνε κάτι δολοφονικά βλέματα όταν τον ρωτούσε αν θέλει να μιλήσει και να πει όσα ξέρει.
Πάντως, πέσαμε μέσα ότι ήταν ο Μάνος που πρόδωσε και τα μαρτύρησε όλα στον μπαμπάκα.
Kika
Kika
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Βόρεια της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Ιουν 29, 2009 12:09 am


Aπό την αρχή της σειράς ο Μάνος βοηθούσε τη Δάφνη και της έδειχνε μια συμπάθεια.
Μήπως δεν ήταν μόνο το κάλεσμα του αίματος αλλά και μια συνενοχή που τους έδενε περισσότερο μεταξύ τους?





Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από stohos Δευ Ιουν 29, 2009 12:12 am

Clarabelle έγραψε:
Aπό την αρχή της σειράς ο Μάνος βοηθούσε τη Δάφνη και της έδειχνε μια συμπάθεια.
Μήπως δεν ήταν μόνο το κάλεσμα του αίματος αλλά και μια συνενοχή που τους έδενε περισσότερο μεταξύ τους?





Αυτό που γράφεις το σκέφτηκα κι εγώ σήμερα και μάλλον ισχύει...Κάτι έγινε εκείνο το βράδυ με τον Φώτη και με αυτούς τους 2 το οποίο θα το δούμε με το καλό απο φθινόπωρο Neutral


Πωπω ρε παιδιά ο διάλογος Εύας-Μάνου στο τέλος ήταν όλα τα λεφτά.Όπως και ο διάλογος Λουκά-Μάνου στο σπίτι της Δάφνης.Πετράκης απίστευτος : respect :
stohos
stohos
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

http://panic69music.6.forumer.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Ιουν 29, 2009 12:17 am


Ο Πετράκης σήμερα έκανε την καλύτερή του ερμηνεία απ την αρχή της σειράς.
Η Εύα στην τελευταία σκηνή ήταν εκπληκτική.
Το βλέμμα της τη στιγμή που του είπε μου χρωστας τη ζωή σου και απλά δεν ξέρω ακόμη με ποιό τρόπο θα σου την πάρω σε πάγωνε.
Αντίθετα ο Μάνος ήταν αδιάφορος υποκριτικά σήμερα.





Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από stohos Δευ Ιουν 29, 2009 12:18 am

Clarabelle έγραψε:
Ο Πετράκης σήμερα έκανε την καλύτερή του ερμηνεία απ την αρχή της σειράς.
Η Εύα στην τελευταία σκηνή ήταν εκπληκτική.
Το βλέμμα της τη στιγμή που του είπε μου χρωστας τη ζωή σου και απλά δεν ξέρω ακόμη με ποιό τρόπο θα σου την πάρω σε πάγωνε.
Αντίθετα ο Μάνος ήταν αδιάφορος υποκριτικά σήμερα.





Αυτό το παρατήρησα κι εγώ.Ειδικά στις σκηνές με το bar,στον γάμο και στο τέλος ήταν εντελώς"άντε να κάνουμε την σκηνή να τελειώνουμε για φέτος" nteni
stohos
stohos
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

http://panic69music.6.forumer.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης