Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

+60
zwi
Καρ-Mik
filitsa
anna90
jo8
Clarabelle
konst@ntin@
Foulitsa
pet
loukasnora
basilis
soso
PenOuli
verile_mistika
xristinaki_noraloukofan
mirrella
Izabella29
sifantid
antzy
$ofi@ loukakos + nora
ΚΑΤΙΑ
nicole
tinaki18
glgs
FieryRed
xara
elenitsa_loukonoraki
edem4ever
katerina--noraloukakos
andy
mina
Ezantakou
elli
evitaemi
almaresi
nansy
KonstantinaA
T2eNnh
kesnio74
Katrin
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Pennaki.......!!
nora_loukas_love
ioulieta
Ntinaki Agapaei Petraki
PrincessRachel
ellileo
evanna
Mary
angel_patra
Penny
iloveeva+manos!!
LIBRA
masoul
Black rose
jim7
Ελένα
loukitsa
moonstone1
KatsaroYpotheto
64 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Vote_lcap85%Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Vote_rcap 85% 
[ 93 ]
Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Vote_lcap7%Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Vote_rcap 7% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Vote_lcap5%Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Vote_rcap 5% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Vote_lcap0%Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Vote_lcap0%Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Vote_lcap3%Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Vote_rcap 3% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 110
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Empty Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Μαρ 19, 2010 6:04 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από moonstone1 Παρ Μαρ 19, 2010 8:03 pm

ΠΕΘΑΝΑ…ΕΛΙΩΣΑ ΕΝΙΩΣΑ! ΤΕΛΕΙΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ? ΘΕΣ ΤΙΣ ΑΤΑΚΕΣ ΘΕΣ ΤΗΝ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΟΥΚΑ? ΘΕΣ ΤΟΝ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟ ΤΗΣ ΕΔΕΜ? ΕΙΔΑΤΕ ΠΩΣ ΦΙΛΗΣΕ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΤΗΝ ΝΟΡΑ????? ΕΛΙΩΣΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ? ΠΕΘΑΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΤΑΚΑ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΣΤΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΝΤΑΙΖΗ –ΜΠΕΛΛΟ
ΚΑΙ ΤΟ ΝΤΑΙΖΗ-ΜΠΕΛ ! ΕΚΑΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΣΥΚΩΤΙ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΝΟΡΑ ΜΕ ΞΑΝΘΙΑ ΠΕΡΟΥΚΑ! ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΟΤΑΝ ΟΜΟΛΟΓΟΥΣΑΝ ΝΟΡΑ ΛΟΥΚΑΣ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΛΑΝΤΑΞΑ ΜΕ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΚΑΙ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΠΟΥ ΕΠΕΣΑΝ! ΚΑΙ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ ΠΟΥ ΤΟ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟ ΣΤΟ ΑΥΤΙ ΛΥΣΣΑΞΕ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ! Τ Ε Λ Ε Ι Ο!

moonstone1
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : σε μια δικη μου εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Μαρ 19, 2010 8:03 pm

Στο σημερινο επεισόδιο δεν μπορω να σταθω κάπου αλλού εκτός από τις σκηνες Λουκά και Νόρας.Ο καναπες τελικα δεν ειναι μόνο για υπνο!!!!!!
Φοβερες εξομολογησεις...δυνατα συναισθηματα...Αυτη ελιναι η Νόρα αυτός είναι ο Λουκας! Επιτέλους ευτιχισμένοι το μοιραζονται με τους φιλους τους. Heart2 Heart2
Του δωσαν και κατάλαβε και τωρα μεταμφιέσεις σαν ερωτικο ζευγαράκι παράνομο χιχιχιχι.
Αχ το πόσο μου αρέσει ο Λουκάς φουλ ερωτευμένος λάμπουν και οι δυο, το πώς το χάρηκα που χτυπούσε κουδουνια η οχιά και τα παιδιά μας ξεκινησαν 3ο γύρο!!!!!!!! Heart2 Heart2

Μπέλλος και οχιά ΤΕΛΟΣ ΛΕΜΕ ΟΥΣΤ

Καρτάλη αν ήθελες τη Μελίτα να μην την άφηνες…μεινε τωρα μπουκάλα με το βουλοκέρι…και αν δεν σ αρεσει άσε την Ευα και μην της χρυσωνεις το χάπι με τα περι αγοράς κατασκηνωσης…..

Λουκά δειξε στις ασκουμενες ποιος είναι ο αντιπρόεδρος…

Αμαλία με το βέλο ΘΕΑ!!!!!!!

Τρέλανέ την Λουκά την οχια αγόρι μου!Τι πυροβλημα ο Μπέλλος δεν καταλαβαίνει τιποτα

Λένε και ενα τραγούδι και φιλιουνται όλοι μαζι τα ζευγαράκια μας έλιωσα και ΕΝΙΩΣΑ Και οι έξι ενωμένοι χάρη στο Λουκά…και μη μου πείτε ότι είμαι υπερβολική!

Ψηφίζω ΥΠΕΡΤΕΛΕΙΟ
Με αγάπη loukitsa
Love! Love!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από Ελένα Παρ Μαρ 19, 2010 8:05 pm

καλά τι ήταν αυτό το τελευταίο??
ΦΟΒΕΡΟ το φιλί Εύας-Μάνου!!!
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από jim7 Παρ Μαρ 19, 2010 8:07 pm

Τελικά επιβεβαιώθηκα πανηγυρικά. Η σειρά κα Ακρίτα μου είναι καθαρή μεξικάνικη σαπουνόπερα και μάλιστα σε άσχημη version. Δυστυχώς απογοητεύσατε πολλούς φαν σας. Ευχαριστούμε για ότι κάνατε μέχρι τώρα από τούδε και στο εξής ευχαριστούμε δεν θα πάρουμε. Γειά σας.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από Black rose Παρ Μαρ 19, 2010 8:07 pm

ΤΕΛΕΙΟ!


Νόρα και Λουκάς απελευθερωμένοι ζουν τον έρωτα τους!Επιτέλους το φωνάζουν! (Σχεδόν...)

Χάρηκα με το χουνέρι που έκανε ο Λουκάς στις τύπισσες στο γραφείο!Γεμιστά και γάλακτος! gelio

Αλλά θέλω να επικεντρωθώ στη τελευταία σκηνή.ΦΟΒΕΡΗ.Η παρέα,ενωμένη με αόρατους δεσμούς,τραγουδάει "γέλα πουλί μου γέλα..." και τα ζευγάρια φιλιούνται! Πολύ συναισθηματικά φορτισμένη σκηνή... kyma : respect :


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Black rose στις Παρ Μαρ 19, 2010 8:08 pm, 1 φορά
Black rose
Black rose
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Aθήνα -7-

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από masoul Παρ Μαρ 19, 2010 8:08 pm

loukitsa έγραψε:Στο σημερινο επεισόδιο δεν μπορω να σταθω κάπου αλλού εκτός από τις σκηνες Λουκά και Νόρας.Ο καναπες τελικα δεν ειναι μόνο για υπνο!!!!!!
Φοβερες εξομολογησεις...δυνατα συναισθηματα...Αυτη ελιναι η Νόρα αυτός είναι ο Λουκας! Επιτέλους ευτιχισμένοι το μοιραζονται με τους φιλους τους. Heart2 Heart2
Του δωσαν και κατάλαβε και τωρα μεταμφιέσεις σαν ερωτικο ζευγαράκι παράνομο χιχιχιχι.
Αχ το πόσο μου αρέσει ο Λουκάς φουλ ερωτευμένος λάμπουν και οι δυο, το πώς το χάρηκα που χτυπούσε κουδουνια η οχιά και τα παιδιά μας ξεκινησαν 3ο γύρο!!!!!!!! Heart2 Heart2

Μπέλλος και οχιά ΤΕΛΟΣ ΛΕΜΕ ΟΥΣΤ

Καρτάλη αν ήθελες τη Μελίτα να μην την άφηνες…μεινε τωρα μπουκάλα με το βουλοκέρι…και αν δεν σ αρεσει άσε την Ευα και μην της χρυσωνεις το χάπι με τα περι αγοράς κατασκηνωσης…..

Λουκά δειξε στις ασκουμενες ποιος είναι ο αντιπρόεδρος…

Αμαλία με το βέλο ΘΕΑ!!!!!!!

Τρέλανέ την Λουκά την οχια αγόρι μου!Τι πυροβλημα ο Μπέλλος δεν καταλαβαίνει τιποτα

Λένε και ενα τραγούδι και φιλιουνται όλοι μαζι τα ζευγαράκια μας έλιωσα και ΕΝΙΩΣΑ Και οι έξι ενωμένοι χάρη στο Λουκά…και μη μου πείτε ότι είμαι υπερβολική!

Ψηφίζω ΥΠΕΡΤΕΛΕΙΟ
Με αγάπη loukitsa

Συμφωνώ και εγώ μαζί σου σε όλα!!!Νομίζω ότι το επεισόδιο σήμερα ήταν ΤΕΛΕΙΟ!!!! Ότι καλύτερο έχουμε δει μέχρι σήμερα στα Μυστικά της Εδέμ!!!
Φυσικά και έλιωσα και ένιωσα και όλα τα συνώνυμα ( lol! ) αλλά αυτό που μ άρεσε περισσότερο από όλα ήταν η τελευταία σκηνή!!!! Όλα όπως θα έπρεπε να είναι!!!!! Η κ. Ακρίτα και οι λοιποί απλά ζωγράφισαν σήμερα!!!!! : respect : : respect : : respect :
masoul
masoul
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από LIBRA Παρ Μαρ 19, 2010 8:09 pm

Γέλα, γέλα πουλί μου γέλα
γέλα, κι είν' η ζωή μια τρέλα!!!!!!!!!!!

Snif Snif Snif Snif Snif Snif
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από iloveeva+manos!! Παρ Μαρ 19, 2010 8:10 pm

ναι η σκηνη με την παρεα ηταν φοβερη!!!ηταν απιστευτο το επεισοδιο!!!θα το ξαναδω!!! : juhu : τελειοοοοο!!οτι και να πω ειναι λιγο!!
iloveeva+manos!!
iloveeva+manos!!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΑΤΡΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από Penny Παρ Μαρ 19, 2010 8:12 pm

ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ!!!!!!!!!!!ΕΛΙΩΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΡΩΤΙΚΗ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΗ
ΛΟΥΚΑ-ΝΟΡΑΣ ΑΝ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΓΑΣΑΚΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Η ΝΟΡΑ ΤΗΝ ΑΡΧΗ! Heart2 ΕΛΙΩΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΛΑΙΟΥΣΑ ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΤΑΚΕΣ ΤΗΣ!!!!
ΕΛΙΩΣΑ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΣΤΗΝ ΕΔΕΜ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ. Snif
ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΑ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΒΡΕ ΜΑΝΟ ΤΣΙΦΤΗ ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΦΙΛΙΟΥ!!!!!!!!!!!! Palamakia
ΤΕΛΕΙΑ Η ΕΙΚΟΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΖΕΥΓΑΡΩΜΕΝΗΣ!!!!!!!!!!! : juhu :
Penny
Penny
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από angel_patra Παρ Μαρ 19, 2010 8:13 pm

πολυ συγκινητικο το τελος του επεισοδιου αλλα κ το τελος της εδεμ..!!
αχ!!τι φιλι κ αυτο ευας-μανου..!!!! αφου αγαπιουνται...!! Love!
αλλα κ λουκας-νορα κ δαφνη-νικολα φοβερα ζευγαρια..!! πολυ ομορφη η σκηνη αυτη του αποχαιρετισμου..!!
angel_patra
angel_patra
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στο σπιτι του Στεφανου... (χιχι)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από Mary Παρ Μαρ 19, 2010 8:14 pm

Τελείο το επεισόδιο .

Λουκας-Νόρα:Σε όλες τις σκηνές τους τελιοι . Τι έρωτας είναι αυτός Heart2 Λιώνω...
Πετρος-Αμαλία:Η πρώτη σκηνή ,συγκινητική η δεύτερη πολύ gelio
Κοριτσοπαρέα:Παρα πολυ ώραια σκηνή.
Στεφανος-Ευα:Μου άρεσε πολυ η σκηνή τους.
Παρέα:Τι φιλία ήταν αυτα ? Ξεχωρίζω βέβαια το φιλι Νόρας-Λουκά
: respect :
Mary
Mary
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από moonstone1 Παρ Μαρ 19, 2010 8:16 pm

Mary έγραψε:Τελείο το επεισόδιο .

Λουκας-Νόρα:Σε όλες τις σκηνές τους τελιοι . Τι έρωτας είναι αυτός Heart2 Λιώνω...
Πετρος-Αμαλία:Η πρώτη σκηνή ,συγκινητική η δεύτερη πολύ gelio
Κοριτσοπαρέα:Παρα πολυ ώραια σκηνή.
Στεφανος-Ευα:Μου άρεσε πολυ η σκηνή τους.
Παρέα:Τι φιλία ήταν αυτα ? Ξεχωρίζω βέβαια το φιλι Νόρας-Λουκά
: respect :


με κάλυψες απολυτα!!!!!!!!!! : respect : : respect : : respect :

moonstone1
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : σε μια δικη μου εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Μαρ 19, 2010 8:16 pm

ΤΕΛΕΙΟΟΟΟ το επεισοδιο!!!!!!
Αρχικα Νορα και Λουκας....ΥΠΕΡΟΧΟΙ!Ποσο μου αρεσει να τους βλεπω ετσι δε λεγεται! Love! Και επιτελους ειναι μαζι κανονικοτατα και χαιρομαι πολυ γιατι τους αξιζει!

Αμαλια-Πετρος.....το τι γελιο εκανα με αυτους δεν λεγεται!Ειδικα εκει με την πλερεζα που του ελεγε για τη κηδεια πεθανα! gelio

Νταιζη....δεν τη λυπαμαι,δεν τη λυπαμαι!Ετσι να ειναι στο τρεξιμο ολη μερα! :twisted:

Δαφνη-Νικολας....πολυ χαιρομαι πουτα ξαναβρηκαν και ειναι και παλι ετσι αγαπημενοι και ενωμενοι! Love

Αποχαιρετισμος.....η ΚΑΛΥΤΕΡΗ σκηνη του επεισοδιου!Οι 6 τους μαζι να προσπαθουν να αποχαιρετισουν το πολυτιμοτερο κομματι της ζωης τους!Οταν ξεκινησαν να τραγουδανε δεν αντεξα τα εμπηξα τα κλαματα και μετα δεν μπορουσα να σταματησω! Snif Και ξεκινανε και τα φιλια και εγω να αναρωτιεμαι ο Μανος και η Ευα τιποτα!?Και μολις βλεπω αυτο που ηθελα τις φωνες πρεπει να τις ακουσε ολη η πολυκατοικια! Heart2Ηταν ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ!!!!! Το κατευχαριστηθηκα...!Σε ολους : respect :

Και θα το ξαναπω το επεισοδιο ηταν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!Μπραβο σε ολους και κυριως στους 6! Klap
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από ellileo Παρ Μαρ 19, 2010 8:17 pm

ερωωτηση:ποιος ψηφισε αθλιο αυτο το καταπληκτικο επεισοδιο;
ellileo
ellileo
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : θεσσαλονικη
Ασχολίες : σπουδες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από PrincessRachel Παρ Μαρ 19, 2010 8:19 pm

νομιζω το καλυτερο επεισοδιο μεχρι τωρα... Confused? στο τελος βουρκωσα..και τωρα τραγουδω γελα,γελα πουλι μου γελα....αυτο 9α πει ταυτιση...αυτο 9α πει ερμηνεια,αυτο 9α πει ΦΙΛΙΑ!ειμαι πολυ περηφανη για το σημερινο επεισοδιο...επειδη το παρακολου9ησα....απιστευτο....ολα τα συναισ9ηματα χωρεσαν σε μια ωρα και δεν μπορω ακομα να συνελ9ω...μπραβο!μπραβο!1000 μπραβο! : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : Snif
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Παρ Μαρ 19, 2010 8:24 pm

υπερτελειο το καλυτερο επεισοδιοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!επιτελους η νορα και ο λουκας μαζι!!!!τελειες μεταμφιεσεις της νορας και του λουκα και επισης δεν μπορω να μην σχολιασω το φιναλε υπεροχο!!!!!!!!!!!!!!!!!!ολα τα ζευγαρακια μαζι και φιλιουνται!!!!τα 2 ζευγαρια ειναι μαζι αντε να γινουν και η ευα και ο μανος!!!
η φιλιτσα ψηφιζει τελειο γιατι ειναι γνωστη λουκονορικη
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από ioulieta Παρ Μαρ 19, 2010 8:26 pm

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΥΟΥΜΕ ΚΥΡΙΑ ΑΚΡΙΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ ΜΑΝΟΣ ΕΥΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΑΣ ΦΙΛΗΘΗΚΕ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΘΕΙΚΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΑΝΟΣ ΕΥΑ Ε Λ Ι Ω Σ Α. ΤΟΥΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΚΥΡΙΑ ΑΚΡΙΤΑ. ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟ ΣΗΜΕΡΑ. ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΥΟΥΜΕ ΚΥΡΙΑ ΑΚΡΙΤΑ ΜΟΥ

ioulieta
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από nora_loukas_love Παρ Μαρ 19, 2010 8:26 pm

Ψηφισα τελειο αν και το σημερινο επεισοδιο το θεωρω ΥΠΕΡΤΕΛΕΙΟ!!!!!! :D :D :D :D
Και ο λογος ανηκει αποκλειστικα στο αγαπημνο μου ζευγαρι Νορα-Λουκα.......τι τρυφερες σκηνες που ειχαν σημερα.....!!! Αν νιωσαμε λεει?? Παρανιωσαμε και λιωσαμε και παλι!!!!!! Heart2 Heart2 Heart2
Αυτη η αγαπη ειναι υπεροχη!!! Τους λατρευω τοοοοοσο!!!!!!

Αλλα ψηφιζω ΥΠΕΡΤΕΛΕΙΟ και λογω του Μανου!!!! Λογω,δηλαδη, της τελευταιας σκηνης που αρπαξε την Ευα του, την δικη του ''Εδεμ'' και της εδωσε ενα παθιασμενο φιλι!!!!! Αλλο που δεν ηθελε και το Ευακι!!!.....Μανο προχωρα σε θελει ολη η χωρα!!!!!!!! Τι αντρας ειναι αυτος....τι παθος και τι ερωτας?!!!!!!??!!!! Heart2 Heart2
Περιμενα πολυ καιρο γι αυτη τη στιγμη.......τους θελω μαζι!!!! ΤΕΛΟΣ!!!

Αυτα ειχα να πω.......αυτα θελω να θυμαμαι απο το επεισοδιο....οπως επισης και την επανασυνδεση της Δαφνης και του Νικολα!!! Η ''Εδεμ'' βρισκεται μεσα τους,οπως λεει και ο Λουκακος, αλλα και διπλα τους! Ειναι ο ενας για τον αλλο!!!
Heart1
nora_loukas_love
nora_loukas_love
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Παναθηνα'ι'κός, Μυστικά της Εδέμ (ΦΥΣΙΚΑ!), Πανεπιστήμιο, internet, cinema, θέατρο και πολύ μουσική!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Παρ Μαρ 19, 2010 8:26 pm

Σε ενα επεισοδιο γεματο Νορα Λουκα,γεματο συναισθημα,κλαμα,γελιο ειναι δυνατον να μην ψηφισω ΤΕΛΕΙΟ???
Επιτελους ειδα την παρεα οπως ηθελα τοσο καιρο..και νομιζω οχι μονο εγω!!!Τα ζευγαρακια της παρεας ολα μαζι,αγαπημενα...μεχρι και η Ευα με τον Μανο φιληθηκαν!!!!
Εκτος απο ολα αυτα,ακουσα το dust in the wind δυο φορες.....αυτο σημαινει πολλα γιατι θυμηθηκα πολλα απο τον πρωτο κυκλο........Μακαρι να ειναι παντα ετσι!!!!!!!!!!!!!!Το καλυτερο επεισοδιο κατα την γνωμη μου.......
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Παρ Μαρ 19, 2010 8:27 pm

Για μενα? ΥΠΕΡΤΕΛΕΙΟ.....ΑΠΛΑ !!
ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟΥ Β ΚΥΚΛΟΥ!!

Τι να πρωτοπο για Νόρα Λουκα που ένιωσα και έλιωσα? που ειναι τέλειοι μαζι που δεν υπαρχουν ? Love! Heart2 !!και ακομη να συνλεθω... Faint
Αμαλια -Πετρος απλα υποκλίνομαι ομολογώ πως γέλασα με την ψυχη μου
Νόρα και τα κοριτσια με την Νόρα ξανθια και η ατομοσφαιρα με γελια και χαρα επιτελους ειναι ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.....!
Λουκας Νικολας ...θεοι καλα αυτη η μεταφιεση του Λουκα θεικη
για να βλεπει την αγαπουλα του τα κανει μωρε.....
Στεφανος με το κερι δεν το σχολιασω καν
Νταιζη να ψαχνει παντου τον Λουκα κι ο Λουκας να ειναι στο Νορακι και να κανουν πολλα και διάφορα * σφυρίζει*και αυτη να τρελαινεται οτι καλυτερο......
Νταιζη: Ανάσα Ανάσα Ανάσα.... ετσι ετσι !! Palamakia
Και τελος η παρεα της Φεγγαροπετρας ενωμένη και με τα φιλιά στο τελος έλιωσα!!!

ΥΠΕΡΠΕΤΕΛΕΙΟ!!! Thumbs up
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Μαρ 19, 2010 8:29 pm

rache[L]15 έγραψε:νομιζω το καλυτερο επεισοδιο μεχρι τωρα... Confused? στο τελος βουρκωσα..και τωρα τραγουδω γελα,γελα πουλι μου γελα....αυτο 9α πει ταυτιση...αυτο 9α πει ερμηνεια,αυτο 9α πει ΦΙΛΙΑ!ειμαι πολυ περηφανη για το σημερινο επεισοδιο...επειδη το παρακολου9ησα....απιστευτο....ολα τα συναισ9ηματα χωρεσαν σε μια ωρα και δεν μπορω ακομα να συνελ9ω...μπραβο!μπραβο!1000 μπραβο! : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : Snif
Συμφωνα ΑΠΟΛΥΤΑ Ραχηλ μου!Το σημερινο επεισοδιο το περιμενα καλο αλλα οχι και τοσο!Πραγματικα μας αποζημιωσαν και με το παραπανω!Η τελευταια σκηνη ειδικα οπως ειπες και εσυ ειχε τοσα συναισθηματα με εκανε να συγκινηθω,να κλαψω, να γελασω,να χαρω!Τα ΠΑΝΤΑ!Χιλια μπραβο! : respect :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από Katrin Παρ Μαρ 19, 2010 8:30 pm

Υπερτέλειο!!!!!

Φυσικά Νόρα-Λουκάς άψογοι. Επιτέλους ομολόγησαν τον έρωτά τους και του έδωσαν και κατάλαβε..
Έβγαλαν ρομαντισμό, πάθος, αγάπη, τρυφερότητα

Η Νταίζη καλά να πάθει -. Ανησύχησε βασικά μήπως ο Λουκάς ήταν στο Νοράκι..Ευτυχώς που δεν της άνοιξαν την πόρτα γιατί το φοβήθηκα για λίγο.

Πράγματι ακούγεται τέλειο το "η Νόρα και ο Λουκάς μαζί"-δεν θυμάμαι ακριβώς πώς το έλεγαν.

Ρούσσος-Αμαλία όπως πάντα απολαυστικοί και με πηγαίο χιούμορ.

Ο Μπέλλος δεν το συζητώ στον κόσμο του.-Άκου "δεν χάσατε και τους Αγίους Τόπους?!!"

Ο Νικόλας πολύ το χάρηκε με την ένωση του ζευγαριού γιατί είχε τραβήξει και κάτι ξενύχτια με την Δάφνη...

Τα κορίτσια μου άρεσαν που πειράζανε την Νόρα και το χάρηκαν πολύ.

Λυπήθηκα όμως την Μελίτα-αν και μερικές φορές μου την δίνει -.Αγαπάει τον Στέφανο πραγματικά και πιστεύω ότι πρέπει να είναι μαζί κάποια στιγμή.

Αυτός που ήταν σπαρακτικός ήταν ο Στέφανος που έκοβε το κεράκι σαν να μαδούσε μαργαρίτα.
Αχ, υποφέρει κι αυτός λόγω της Αντιγόνης.

Η παρέα ήταν όλα τα λεφτά.-Βρήκε και ο Μάνος ευκαιρία κι έδωσε φιλάκι. Αχ, μωρέ...

Αυτά!!!Καλό Σαββατοκύριακο και με καλά σχόλια.

Katrin
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Παρ Μαρ 19, 2010 8:30 pm

evanna έγραψε:
rache[L]15 έγραψε:νομιζω το καλυτερο επεισοδιο μεχρι τωρα... Confused? στο τελος βουρκωσα..και τωρα τραγουδω γελα,γελα πουλι μου γελα....αυτο 9α πει ταυτιση...αυτο 9α πει ερμηνεια,αυτο 9α πει ΦΙΛΙΑ!ειμαι πολυ περηφανη για το σημερινο επεισοδιο...επειδη το παρακολου9ησα....απιστευτο....ολα τα συναισ9ηματα χωρεσαν σε μια ωρα και δεν μπορω ακομα να συνελ9ω...μπραβο!μπραβο!1000 μπραβο! : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : Snif
Συμφωνα ΑΠΟΛΥΤΑ Ραχηλ μου!Το σημερινο επεισοδιο το περιμενα καλο αλλα οχι και τοσο!Πραγματικα μας αποζημιωσαν και με το παραπανω!Η τελευταια σκηνη ειδικα οπως ειπες και εσυ ειχε τοσα συναισθηματα με εκανε να συγκινηθω,να κλαψω, να γελασω,να χαρω!Τα ΠΑΝΤΑ!Χιλια μπραβο! : respect :
Evannaki μου εσενα περιμενα!!!!!!!Ηθελα να δω την αντιδραση σου για το απροσμενο φιλι Μανου-Ευας!!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από kesnio74 Παρ Μαρ 19, 2010 8:30 pm

Αυτό το επεισόδιο ήταν τέλειο. Ο έρωτας του Λουκά και της Νόρας που επιτέλους τον παραδέχτηκαν, το κλάμα του Στέφανου για τον έρωτα της ζωής του, το φιλί του Μάνου στη Εύας στο τέλος ήταν για μένα τα σημεία που κάνανε το επεισόδιο να είναι τέλειο.

Πολύ συναίσθημα, πολύ πόνο, πολύ έρωτα συνθέτουν αυτό το επεισόδιο.
Κα Ακρίτα για μια φορά ακόμα είσαστε καταπληκτική!!!!!!!
kesnio74
kesnio74

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Τα Μυστικά της Εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης