Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010

+20
CineFreak
almaresi
katie007
soso
Lyn
Katrin
νοριτσα
Καρ-Mik
filitsa
loukasnora
Ntinaki1
$ofi@ loukakos + nora
Black rose
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
evanna
charitomeni
nikidanis
Izabella29
loukitsa
Clarabelle
24 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Vote_lcap4%Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Vote_lcap41%Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Vote_rcap 41% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Vote_lcap31%Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Vote_rcap 31% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Vote_lcap16%Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Vote_rcap 16% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Vote_lcap6%Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Vote_lcap2%Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 49
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Empty Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Μαρ 23, 2010 6:07 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Μαρ 23, 2010 8:01 pm

Φοβερες σκηνες στο χοτελ αχχχχχ…Νταιζη στα πρόθυρα νευρικής κρίσης έτσι στο άπειρο και ακόμα παραπέρα! Ήταν ανάγκη να τους κόψει η οχιά?

Ελεος με το βουλοκερι...θα λιωνει μόνο και μόνο απο την τριβη στα χερια του Τσεφούλη....

Ρούσσος Λουκονορικός Θεος!

Μελίτα-Δάφνη:Κοντευουν να καρφωθουν…Η μία με τον Καρταλάκο και η άλλη με την κρυφη συνάντηση με το Χατζηβασιλείου…..

Νταίζη δεν έχουμε αναγκη από τα μπλε χαπάκια TutTut δεν σε θέλουμε σαν γυναικα κοπελιά gelio
Αλλού τρωει…αλλού πίνει και αλλού πάει και το δίνει….. :wink2: gelioΛουκάκος ρισπέκτ

Νόρα δεν καταλαβαίνεις ότι σε δουλεύει αγάπη μου? Εδώ μπαίνουν τα λόγια του Νικόλα που είχε πει στο Λουκά παλιότερα:<<Τόσο στόκο σε κάνει η καψούρα?>> gelio
Τι τον φορτωνεις με τον Μπέλλο? Τουρμπίνα δεκαεξαβάλβιδη τον έκανες το Λουκάκο μου

Πολύ καλλιτεχνικη φυση ο Σταυρίδης κάτι μου βρωμάει και δεν είναι κανενός η μασχάλη…το πιασε ο Καρτάλης με τη μια αυτό που πέταξε ο αστυνομικός

Αμαλία-Λουκάς:Πεθαινω όταν τους δουλευει.Μπιρίμπα κιόλας.Πάρε το ντεφι κι έλα στο κέφι gelio

Νόρα-Μπέλλος:Χάλια μαύρα με το ζόρι να βγει η σκηνη…άντε να τελειωσουν έλεγα..έτοιμη ημουν να πάρω λίμα να λιμάρω τα νυχάκια μου

Μπουζουκια:Μπέλλο φτιάξτα με την οχιά αγόρι μου μόνο εσυ τη θελεις.Νόρα το παρατραβάς….

Ψηφιζω πολύ καλό και όχι Τέλειο γιατι με χάλασε η σκηνη στο τέλος στα μπουζουκια με Λουκά και Νόρα
Με αγάπη loukitsa
Grrr
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Μαρ 23, 2010 8:03 pm


Ένα έχω να πω. Ο Λουκάς είναι μικρός τα γαλάζια χαπάκια δεν του χρειάζονται ο Ηλίας δεν έχει παρτεναίρ Πέτρο πάντα υπάρχει μια πρώτη φορά. Αμαλία ετοιμάσου....gelio gelio gelio
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Μαρ 23, 2010 8:07 pm


Και κάτι ακόμη για όσους δεν το γνωρίζουν. Ο Γιάννης Παππάς ο γλύπτης είναι νονός του Αλέξανδρου Σταύρου.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Μαρ 23, 2010 8:09 pm

Ταξιδεύω και ήμουν υπ'ατμών,οπότε το είδα στα κλεφτά και έχω να πω τα εξής:
1)Τούρλα η κοιλιά της εύας εν μια νυκτι! Razz
2)Ο Στέφανος μας ψιλοκοροιδεύει?Μήπως να πω χοντροκοροιδεύει?Δεν πιστεύω πως γενικώς είναι κακοπροαίρετος,αλλά τα έχει κάνει μαντάρα! Kotsides
3)Ρε παιδιά οκ γελάσαμε με τον Λουκά που ξυπνούσε τον Νικόλα και την Δάφνη,αλλά παράγινε!Και στα σοβαρά τώρα το θεωρούν λογικό μέσα στα προβλήματά τους να τους ξυπνάνε για πλάκα βραδιάτικα με τον παλιμπαιδισμό που τους δέρνει την Νόρα και τον Λουκά?Έλα Χριστέ! Synelthe
4)Η σκηνή με Εύα και Στέφανο στο μουσείο ήταν πολύ εμπνευσμένη,τι να πω!Έτσι και παππούδες μου πηγαίνουν στα μουσεία! Geros
5)Δεν σχολιάζω την Νόρα... Fskl Ο Μήτσος είναι γεννημένος θύμα-μπουζουκοκέφαλος!
6)Κούκλα η Νταίζη στην πίστα-συγνώμη αλλά ισχύει


Δαφνούλα...για ποιόν χτυπάει η καμπάνα??? Tigania
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Μαρ 23, 2010 8:12 pm

4)Η σκηνή με Εύα και Στέφανο στο μουσείο ήταν πολύ εμπνευσμένη,τι να πω!Έτσι και παππούδες μου πηγαίνουν στα μουσεία!


Εγώ βρήκα πράγματι εμπνευσμένη τη σκηνή. Ο Στέφανος είναι έμπορος έργων τέχνης ας μη το ξεχνάμε. Άλλωστε βρήκα ιδιαίτερα γλυκό το γεγονός οτι στάθηκαν μπροστά στο συγκεκριμένο γλυπτό και το σχολίασαν.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Μαρ 23, 2010 8:13 pm

Clarabelle έγραψε:
Και κάτι ακόμη για όσους δεν το γνωρίζουν. Ο Γιάννης Παππάς ο γλύπτης είναι νονός του Αλέξανδρου Σταύρου.



ειπα και γω που τον βρηκανε το χωρο με τα γλυπτα που ειχε και αγαλματα μεσα χιχι!!!
ευχαριστουμε για την πληροφορια
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010

Δημοσίευση από charitomeni Τρι Μαρ 23, 2010 8:15 pm

η σκηνη στο τελος με τη νορα και το λουκα ελεος παραπαει επιτελους τα φτιαξανε και η νορα αρχισε τισ ζηλιες χωρις λογο Snif
charitomeni
charitomeni
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

http://www.partekosme.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010

Δημοσίευση από charitomeni Τρι Μαρ 23, 2010 8:18 pm

επισης ξεχασα να πω οτι ο μπελλος ειναι τοσο χαζος Fskl ας παει με την νταιζη αφου ειναι ο μονος να την συμπαθει και ας αφησει την νορα και το λουκα στην ησυχια τους κι αυτος και η νταιζη
charitomeni
charitomeni
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

http://www.partekosme.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010

Δημοσίευση από evanna Τρι Μαρ 23, 2010 8:18 pm

Λοιπον.....
Λουκας-Νορα γενικως.....στη σκηνη τους στο ξενοδοχειο ηταν γλυκες και οι δυο!Τρελαινομαι να τους βλεπω ετσι! Love! Δυστυχως μας το χαλασε η Νταιζαρα!Μετα ο Λουκας ξεκινησε την πλακιτσα και η Νορα ως γνωστη ζηλιαρογατα αμεσως αρπαχτηκε!Μου αρεσουν και τα καυγαδακια τους αλλα θεωρω οτι στα μπουζουκια το τραβηξε η αγαπημενη μας κοκκινομαλλα!

Νταιζη γενικως....τα εχει παιξει κανονικοτατα αλλα δεν τη λυπαμαι!Καιρος να ταλαιπωρηθει και αυτη!Μου ειχε και ορεξουλες ,τρομαρα της! vomit Παντως πανω στην πιστα ηταν μια κουκλα!

Μπελλος.....αχ δεν το μπορω αλλο,με κουραζει απιστευτα!Πολυ λαπας βρε παιδι μου!Βεβαια η αληθει ειναι οτι γελαω μαζι του αλλα κατα τ'αλλα δεν........!

Νορα-Δαφνη-Νικολας.....ελιωσα σε αυτη τη σκηνη! gelio Ο Νικολας με το παραπονο που δεν τον αφηνουν να κοιμηθει και η Δαφνουλα να θελει να μαθει και αλλα!Παντως ο Γιαννακοπουλος φοβερος με τις γκριματσες και τις ατακες του! : respect :

Λουκας-Νταιζη-Ρουσσος...αλλο τρελο γελιο απο εκει!Η συζητηση για τα μπλε χαπακια ολα τα λεφτα!Ειδικα εκει που ο Λουκας τον ρωταει αν αυτος τα εχει χρησιμοποιησει λυθηκα! xaxa

Αστυνομος.....η σκηνη του με το Μανο μου αρεσε πολυ!Ειναι πολυ μυστηριος τυπος τελικα και γατονι επισης!Και φυσικα δεν παρελειψε να κανει και το τηλεφωνηματακι του και πολυ με παραξενευει!Μηπως κανει κατι ωστε να παρακολουθει τα τηλεφωνα!? scratch
Στη συνατηση του παλι με το Στεφανο του την πεταξε την σποντα και ο Στεφανος το επιασε!Καλη σκηνη επισης!

Μελιτα....ευτυχως που την ειδαμε απο λιγο εως καθολου γιατι πραγματικα δεν αντεχω να ακουω αλλο την υποστηριξη της στον ''απολυτο''.Ενταξει, δεν το εκανε αυτος το εμπεδωσαμε.Νισαφι πια, μεχρι και η Δαφνουλα παραξενευτηκε!

Στεφανος...σε καθε επεισοδιο γινεται ακομα πιο γελοιος!Παλι χαλαβαδιαζε το κερι και ''κλαιγοταν'' για τη ζωη που δεν εζησε(αυτος και η Κουλιεβα!)Αγορι μου ολο δικο σου Fskl

Αυτα!Η δραση εχει αρχισει και πολυ χαιρομαι οποτε αναμενουμε τα αυριανα! :wink2:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Τρι Μαρ 23, 2010 8:19 pm

Clarabelle έγραψε:
Και κάτι ακόμη για όσους δεν το γνωρίζουν. Ο Γιάννης Παππάς ο γλύπτης είναι νονός του Αλέξανδρου Σταύρου.

:shock: :shock: ουυυυυυ αληθεια? δεν το ξερα.....!!
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010

Δημοσίευση από Black rose Τρι Μαρ 23, 2010 8:22 pm

Η πρώτη σκηνή ΘΕΙΚΗ!! Έρως ανίκατε μάχαν...!!

Η Νταιζάρα δεν φτάνει που πάντα μας κόβει και στο καλύτερο,θέλει και φίκι φίκι! Θα τον πότιζε δηλαδή τον Λουκάκο νέο άνθρωπο φάρμακα?Έλεος! vomit

Πεθαίνω που λέει ο Λουκάς στον Ρουσσο:
-Εσείς έχετε πάρει τέτοια χαπάκια?
και του λέει ο Ρούσσος όχι ευτυχώς δεν μου έχουν χρειαστεί ακόμα!!!! gelio

Πάντως το Νταιζουλλλλλλίνι έχει αρχίσει να τα φτύνει!

Μελίτα κοριτσάκι μου πρόσεχε λίγο δίνεις στόχο.

Άχ το έχω ξαναπεί και θα το ξαναπώ.Αυτό το ζευγάρι Νικόλα-Δάφνης το έχει το κάρμα τους να τους ξυπνάνε νυχτιάτικα!!! Η Δάφνη εντωμεταξύ μεσ'την καλή χαρά κι ο Νικόλας να σκοτώνει άνθρωπο!!!

Γεια σου ρε Εύα! Πες του τα του Στεφανάκου.Έλα αγόρι μου πέσε και λίγο στο κρεβατάκι σου.Μία φορά να σηκωθεί και να τον δεί να κοιμάται.Μία!!

Ά ρε Μπέλλο...Η καψούρα σ'έκανε κουρούΜπελλο.Τι φταις κι εσύ κακομοίρη...

Πάντως λυπήθηκα πάρα πολύ γιατί αν αρχίσανε να το παιδεύουν από τώρα το θέμα Νόρα-Λουκάς θα το κάψουν και είναι κρίμα γιατί αποτελεί μία από τις ωραιότερες ερωτικές ιστορίες του έργου!

Μυαλό ξυράφι ο Τηλέμαχος Σταυρίδης!!!
"Η γυναίκα μου η Ανθή.Το λουλούδι μου" gelio
Black rose
Black rose
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Aθήνα -7-

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Μαρ 23, 2010 8:31 pm

loukitsa έγραψε:Φοβερες σκηνες στο χοτελ αχχχχχ…Νταιζη στα πρόθυρα νευρικής κρίσης έτσι στο άπειρο και ακόμα παραπέρα! Ήταν ανάγκη να τους κόψει η οχιά?

Ελεος με το βουλοκερι...θα λιωνει μόνο και μόνο απο την τριβη στα χερια του Τσεφούλη....

Ρούσσος Λουκονορικός Θεος!


Αμαλία-Λουκάς:Πεθαινω όταν τους δουλευει.Μπιρίμπα κιόλας.Πάρε το ντεφι κι έλα στο κέφι gelio
Με αγάπη loukitsa
Grrr

δεν ηταν μπιριμπα ηταν ποκερ μιλαει το χαρτομουτρο που ξερει και απ τα δυο!!!!! lol! lol! gelio gelio


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nikidanis στις Τρι Μαρ 23, 2010 8:32 pm, 1 φορά
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Τρι Μαρ 23, 2010 8:31 pm

ας σχολιασω και σημερα

ΛΟΥΚΑΚΟΣ - ΝΟΡΑ
πολυ ωραια η 1η τους σκηνη τρυφερη ολο αγαπη...Αμαν ρε λουκα το νορακι θελει κατι παραπανω απο υμνο... huhu Και αμαν αυτη η νταιζη πανω στο καλητερο τα εκοψε τα πιτσουνακια Heart2

Νταιζη-Λουκας
το ποσο το καταχερομαι που ο λουκας της εχει σπασει τα νευρα δεν λεγεται. Θελει και το μικροφωνο τρελιτσες με το λουκα αλλα αυτος βραχος τπτ.Την αλλη μερα με αυτο το μπλε χαπι το επριξε το παιδι... μωρη τρελη το παιδι μπορει εσενα δεν θελει.

Νταιζη-Ρουσσος-Λουκας
ο διαλογος του παραλογου.... το δουλευουν το Νταιζουλιινιι και αυτο τσιμπαει. ευτυχως δηλαδη δεν αντεχει αλλο.Αυτος ο Ρουσσος με μια σιγουρια"δεν εχω παρει χαπι ακομα"... αντε να αραιωνουμε σιγα σιγα....

Λουκας-Νορα γραφειο
μολις ειδε τα χαπακια η νορα αφρισε αλλα αυτος ο λουκας να της πει οτι κανει διπλοβαρδιες ελεος... μου αρεσαν οι ζηλιες της νορας αλλα με ενοχλησε το οτι οχι μονο δεν ξεκαθαριζει με τον μπελλο αλλα του δινει και ελπιδες.....και λουκα μην συνεχιζεις σε βλεπω με BlackEye

Αμαλια-Λουκας
πολυ πλακα.στα χαρτια ο λουκακος νικουσε αλλα τελικα ηταν σικε οι νικες του ααα ρε λουκα....και το ανεγδοτο ποσο γελασα ελεος(κοροιδευτικα το λεω) gelio

Στα μπουζουκια
ο μπελλος στο χαβα του αμαν ρε αγορι μου σηκω φυγε επιτελους και ηθελε και πανερι με λουλουδια για το μικροφωνο ΕΛΕΟΣ. Νορα σταματα δεν βλεπεις οτι ο λουκακος λιωνει μια πλακα εκανε.... Λουκα αφου βλεπεις δεν σηκωνει πλακες το νορακι τι τις κανεις.

ο αστυνομικος
μου αρεσε αρκετα αλλα καθε λιγο και λιγακι μπροστα μας. παντος οπως ειπαν γατονι ο Τηλεμαχος στον μανο ειπε οτι ηθελε να γινει αστροφυσικος και στον Στεφανο οτι ηθελε να μπει στην καλων τεχνων

μελιτα-δαφνη
απο αυτη τη σκηνη καταλαβα οτι η δαφνη κατι κρυβει και καρφωνοταν οπως και η μελιτα που ειπε με μια σιγουρια οτι ο στεφανος δεν το εκανε

απο εμενα καλο το επεισοδιακι
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Μαρ 23, 2010 8:33 pm

Clarabelle έγραψε:
4)Η σκηνή με Εύα και Στέφανο στο μουσείο ήταν πολύ εμπνευσμένη,τι να πω!Έτσι και παππούδες μου πηγαίνουν στα μουσεία!


Εγώ βρήκα πράγματι εμπνευσμένη τη σκηνή. Ο Στέφανος είναι έμπορος έργων τέχνης ας μη το ξεχνάμε. Άλλωστε βρήκα ιδιαίτερα γλυκό το γεγονός οτι στάθηκαν μπροστά στο συγκεκριμένο γλυπτό και το σχολίασαν.


Υποκειμενικές απόψεις είναι αυτές...
Πάντως έπρεπε να βάλω στοίχημα γιατί θα το κέρδιζα...ήμουν σίγουρη πως θα απομόνωνες το συγκεκριμένο και θα το σχολίαζες Razz
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Μαρ 23, 2010 8:33 pm

Εμένα το επεισόδιο μου άρεσε μόνο για τον Ζουγανέλη που αμφιβάλλω αν υπάρχει το λουλούδι του η Ανθή και αυτά τα η μπιγόνια θέλει λίπασμα και βάλε σκόρδο στο φαγητό και μπουρ μπουρ είναι συνθηματικά! Άσε που κάτι μου λέει ότι βάζει κοριούς στα τηλέφωνα τους. Καταπληκτικός εκεί που ήθελε να σπουδάσει αστροφυσικός αλλά δεν είχε λεφτά και πήγε στην αστυνομία και μετά εκεί που έλεγε στον Στέφανο ότι ήθελε να πάει στην Καλών Τεχνών και δεν είχε λεφτά και πήγε στην αστυνομία και γενικά είναι έξοχος με το μπλοκάκι του που κάνει σε όλους από μία ερώτηση και φεύγει. Απλά τέλειος!!! : respect :
Η Νόρα μου την βιδώνει που χρησημοποιεί ακόμα τον Μπέλλο.
Κατά τα άλλα βαρεμάρα.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Μαρ 23, 2010 8:34 pm

Ας σχολιασω κι εγω.....


Τηλεμαχος Σταυριδης γενικως
Τσακαλι οντως ο αστυνομικος μας.Φωτεινη εξαιρεση στον κανονα για τους αλλους.Του την ειχε στημενη του Στεφανου ή μονο σ'εμενα φανηκε ετσι;

Στεφανος γενικως
Εξακολουθει να χαιδευει και να χαζευει το κερι αλλα κανει και τον θιγμενο στην Ευα οτι τον υποψιαζεται για τον φονο.Ενω ξερει οτι η Ευα δεν θα σκεφτοταν κατι τετοιο για αυτο.Ακομα και μετα την αποκαλυψη του για το ποιος ειναι πραγματικα η Ευα εξακολουθει να τον εχει ψηλα στην εκτιμηση της.Παρολα αυτα ομως ευτυχως δεν εχει χασει την οξυδερκεια του.Αμεσως καταλαβε που το πηγε ο αστυνομος Σαινης.

Λουκας-Αμαλια
''Δολοφονος ειναι ο γιατρος'' και την αφηνει καγκελο την Αμαλια ο Λουκακος gelio gelio Και κλεβει και στα χαρτια.Αλλα η Αμαλια δεν τον ψυλλιαστηκε οτι βρηκε την μνημη του οταν ειδε οτι ειχε κρυμμενους ασσους;Αβυσσος η ψυχη της Τιτανομεγιστης.

Λουκας-Νταιζη
Αλλη ηλιθια και αυτη.Δεν σε θελει κοπελια.Δεν ειναι οτι δεν του κανει κουκου γενικως.Δεν του κανει κουκου μαζι σου μονο.Του τελειωσε του παιδιου πως να το κανουμε;Δεν σε θελει.Του πασαρεις και μπλε χαπακια.Να τα παρεις εσυ τα μπλε χαπακια.

Νορα-Νικολας-Δαφνη
Αν και μου αρεσει η τριαδα δεν βγαζουν τοσο γελιο οσο οταν στη θεση της Νορας ειναι ο Λουκας.Ο καημενος ο Νικολας εχει χασει τον υπνο του και παραπονιεται και με το δικιο του.

Ρουσσος-Λουκας-Νταιζη
Ε οχι και μπλε χαπακια ο Τιτανομεγιστος!!!!!!!!Λιγο σεβας παρακαλω.Πολυ γελιο αυτη η σκηνη.Της το ειπε με τον τροπο του ο Λουκας της Νταιζης ''δεν εχω προβλημα σεξουαλικο.εσυ δεν μου κανεις.''Αλλα κι αυτη εκει να επιμενει.Με την επιμονη θα μεινεις.

Μανος γενικως
Απορια απο τα προσεχως:ο αστυνομος Σαινης ειναι κατι που σκεφτηκα κι εγω.Απο την στιγμη που ο Χατζηβασιλειου δολοφονηθηκε και απο την στιγμη που ο Χατζηβασιλειου ηταν στην ουσια ο τοκογλυφος που εδωσε τα λεφτα στον Μανο τα χρεη του Μανου προς αυτον εχουν παραγραφει.Η Εδεμ γιατι πουληθηκε αφου τα χρεη παραγραφηκαν;Ο Μανος δεν το σκεφτηκε καθολου αυτο;Δεν τον ειχα για ηλιθιο αλλα αν μας δειξουν οτι δεν το ειχε σκεφτει αυτο απο την ωρα που εμαθε για τον φονο του Χατζηβασιλειου και αφησε την Δαφνη να πουλησει την Εδεμ τοτε θα ειναι ηλιθιος με περικεφαλαια.

Δαφνη-Μελιτα
Καρφωθηκαν κι οι δυο.Αλλα ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω γιατι η Μελιτα τον εχει ικανο τον Μανο να κανει φονο εν ψυχρω ενω τον ερωτα του κεριου οχι.Θα μπορουσε ανετα να εχει διαταξει την δολοφονια του κι ας μη το εκανε ο ιδιος.Και ας ηταν μαζι της εκεινη την ωρα και.....λιωνανε το κερι.

Νορα-Μπελλος born to be βλαμμενος γενικως
Δεν μπορω να τους βλεπω μαζι δεν μπορω.Απομακρυνσου ηλιθιε το κοριτσι ειναι αλλου.Μα καλα καθολου πια δεν υποψιαστηκε οταν του εκανε γλυκες μπροστα στον Λουκα την στιγμη που μολις χθες τον απεφευγε επιδεικτικα;Και τι δουλεια εχει παλι στο γραφειο της;Και κατι ακομα.Τους επιασε σε αποσταστη αναπνοης απο το φιλι οτι εδω παιζει ερωτας καραμπινατος;Ενταξει να το δεχτω οτι αλλες φορες δεν το καταλαβε.Ουτε τωρα;;;;;Με συγχυζει περισσοτερο κι απο την Νταιζη πλεον το εχω ξαναπει.

Λουκας-Νορα γενικως
Οι πρωτες τους σκηνες ηταν υπεροχες και γλυκες και τρυφερες και ρομαντικες.Μου αρεσε η πλακα του Λουκα στο γραφειο αλλα η Νορα το παρατραβηξε οταν μπηκε ο Μπελλος born to be βλαμμενος και δεν τον αφησε να της μιλησει οτι της εκανε πλακα.Το τραβαει το Νορακι με την ζηλεια της.Και στην σκηνη στα μπουζουκια ο Λουκας ηταν ετοιμος να τρεξει απο πισω της αλλα υποθετω οτι θα εχει συνεχεια της σκηνης αυριο.Δεν μπορω να τους βλεπω τσακωμενους.Τους θελω οπως ηταν στην πρωτη τους σκηνη στο ξενοδοχειο.

Αστυνομος Σαινης-Δαφνη
Την αφησε αφωνη την Δαφνουλα ο αστυνομος Σαινης.Ανυπομονω για την συνεχεια της σκηνης τους αυριο.


Πολυ καλο το επεισοδιο απο εμενα.


Αυτα απο μενα.Αυριο παλι.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Τρι Μαρ 23, 2010 8:35 pm

Εγω προσωπικά το βρήκα Καλό σκέτο!!

Η πρώτη σκηνη με Νόρα Λουκα μου άρεσε πολυ..... αν και μου τα χάλασε λιγο η Νόρα μπορω να την δικαιολογησω αλλα αφου εχουν ενα σχέδιο ας το πανε μεχρι το τελος να τελειώνουμε Υπομονη Νόρακι εδω εμεις οι Λουκανορικοι ενάμιση χρονο υπομονή κάναμε εσυ δεν μπορείς δυο-τρεις βδομάδες......! :?:

Νταιζη μου αρέσει που δεν αντέχει αλλο ......και που την κοροϊδεύει ο Λουκας το απολαμβάνω λεπτο προς λεπτό!!

Νόρα Δαφνη Νικολας.....πολυ κακός ο Νίκολας αλλα εχει δίκαιο ...... μα κι εσυ βρε Νόρα μου ειναι δυνατόν να πιστευεις πως ο Λουκας το παιζει σε διπλο ταπλο? ειπαμε κάποτε ηταν ηλιθιος αλλα δεν ειναι ουτε Μανος ουτε Στεφανος....... ειναι Λουκας αυτος........Λ-Ο-Υ-Κ-Α-Σ

Τηλεμαχος Μανος..... ε ρε που μπλεξαμε με ενα παιδι να μετραει τα αστρα ....... πολυ περιεργος μου φανηκε ο Τηλεμαχος ολο αναφερεται στην γυναικα του τι στο καλο γινεται και δεν καταλαβαίνω χρηστο?

Στεφανος -Ευα ....... ε ρε κόλλημα με αυτο το κερι και βγαλτο απ το κουτι ξανα βάλτο ξανα κλειστο ξανα ανοιξε βαρέθηκα!! και δήθεν ειναι για τον Χατζηβασιλειου

Νταιζη-Λουκας δεν σε θέλουμε κυρα μου πως να το κανουμε δεν φταίμε εμεις γι αυτον τι να σου κανουμε τωρα εσυ εκει γιατρός και γιατρός μια χαρα είμαστε εμεις .......αλλου ειναι το προβλημα σε σενα!!

Νόρα Λουκας αχ βρε Λουκα ειδες που καταλήγουν η πλάκες σου ειδες?
το ειδα εγω το ματι σου που γυάλιζε ακομη λιγο και θα τον χτυπούσες .
Αλλα για μενα η Νόρα ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΗ ΣΕ ΟΛΑ που ειναι η ΑΝΩΤΕΡΟΤΗΤΑ ειπαμε?????

Αμαλια Λουκας και οι δυο σκηνές τους η καλύτερες του επεισοδίου !!

Στεφανος Τηλεφανος Ευα οχι για μισο εσυ δεν ηθελες να γινει αστοφυσικος μην μου τα χαλας τωρα με τους γλυπτες......αλλα καταλαβα που το πας εσυ απο εδω το πας απο εκει το πας ........θα τους τρελλανεις ολους στο τελος!!

Δημητρης Λουκας Νόρα Νταιζη στα μπουζουκια....... καλα Δημητριε εσενα δεν σε σχολιάζω εισαι για μουτζες αγορι μου σε εκμεταλλεύονται κι εσυ στο κοσμο σου ....., Νόρα το παρατραβάς το σχοινι ειπαμε ΣΟΒΑΡΕΨΟΥ ......ΣΟΒΑΡΕΨΟΥ.......!!

Υγ. Μην χαλανε το καλύτερο ζευγαρι της σειρας .......ειναι ΚΡΙΜΑ....... απογοητευτηκα απ τα σημερινα.......ειναι κριμα την τύχη μου πως καταφερνεται απ το νιωσαμε να μας πετάτε αυτες τις χαζομάρες δεν το καταλαβαίνω........ΜΗΝ ΕΠΑΝΑΛΗΦΘΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!
: curse :
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Μαρ 23, 2010 8:37 pm

Λέτε στην Δάφνη να πει ότι ήθελε να γίνει μόδιστρος αλλά δεν είχε λεφτά και πέρασε στην αστυνομία; gelio
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010

Δημοσίευση από filitsa Τρι Μαρ 23, 2010 8:39 pm

loukitsa έγραψε:Φοβερες σκηνες στο χοτελ αχχχχχ…Νταιζη στα πρόθυρα νευρικής κρίσης έτσι στο άπειρο και ακόμα παραπέρα! Ήταν ανάγκη να τους κόψει η οχιά?

Ελεος με το βουλοκερι...θα λιωνει μόνο και μόνο απο την τριβη στα χερια του Τσεφούλη....

Ρούσσος Λουκονορικός Θεος!

Μελίτα-Δάφνη:Κοντευουν να καρφωθουν…Η μία με τον Καρταλάκο και η άλλη με την κρυφη συνάντηση με το Χατζηβασιλείου…..

Νταίζη δεν έχουμε αναγκη από τα μπλε χαπάκια TutTut δεν σε θέλουμε σαν γυναικα κοπελιά gelio
Αλλού τρωει…αλλού πίνει και αλλού πάει και το δίνει….. :wink2: gelioΛουκάκος ρισπέκτ

Νόρα δεν καταλαβαίνεις ότι σε δουλεύει αγάπη μου? Εδώ μπαίνουν τα λόγια του Νικόλα που είχε πει στο Λουκά παλιότερα:<<Τόσο στόκο σε κάνει η καψούρα?>> gelio
Τι τον φορτωνεις με τον Μπέλλο? Τουρμπίνα δεκαεξαβάλβιδη τον έκανες το Λουκάκο μου

Πολύ καλλιτεχνικη φυση ο Σταυρίδης κάτι μου βρωμάει και δεν είναι κανενός η μασχάλη…το πιασε ο Καρτάλης με τη μια αυτό που πέταξε ο αστυνομικός

Αμαλία-Λουκάς:Πεθαινω όταν τους δουλευει.Μπιρίμπα κιόλας.Πάρε το ντεφι κι έλα στο κέφι gelio

Νόρα-Μπέλλος:Χάλια μαύρα με το ζόρι να βγει η σκηνη…άντε να τελειωσουν έλεγα..έτοιμη ημουν να πάρω λίμα να λιμάρω τα νυχάκια μου

Μπουζουκια:Μπέλλο φτιάξτα με την οχιά αγόρι μου μόνο εσυ τη θελεις.Νόρα το παρατραβάς….

Ψηφιζω πολύ καλό και όχι Τέλειο γιατι με χάλασε η σκηνη στο τέλος στα μπουζουκια με Λουκά και Νόρα
Με αγάπη loukitsa
Grrr
συμφωνω παντα με την αριαδνη
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Μαρ 23, 2010 8:40 pm

Ntinaki1 έγραψε:Λέτε στην Δάφνη να πει ότι ήθελε να γίνει μόδιστρος αλλά δεν είχε λεφτά και πέρασε στην αστυνομία; gelio



gelio gelio gelio Μη τα πετας ετσι καλε!!!!!!!!Αμαχος πλυθησμος εδω!!!!!!!!!!!!!!!!!!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010

Δημοσίευση από evanna Τρι Μαρ 23, 2010 8:40 pm

Μανος γενικως
Απορια απο τα προσεχως:ο αστυνομος Σαινης ειναι κατι που σκεφτηκα κι εγω.Απο την στιγμη που ο Χατζηβασιλειου δολοφονηθηκε και απο την στιγμη που ο Χατζηβασιλειου ηταν στην ουσια ο τοκογλυφος που εδωσε τα λεφτα στον Μανο τα χρεη του Μανου προς αυτον εχουν παραγραφει.Η Εδεμ γιατι πουληθηκε αφου τα χρεη παραγραφηκαν;Ο Μανος δεν το σκεφτηκε καθολου αυτο;Δεν τον ειχα για ηλιθιο αλλα αν μας δειξουν οτι δεν το ειχε σκεφτει αυτο απο την ωρα που εμαθε για τον φονο του Χατζηβασιλειου και αφησε την Δαφνη να πουλησει την Εδεμ τοτε θα ειναι ηλιθιος με περικεφαλαια.
Νικη απο οτι εχω καταλαβει τα χρεη του Μανου δεν ειναι μονα αυτα του Χατζηβασιλειου αλλα και διαφορα αλλα σε τραπεζες και κλπ. οποτε γι'αυτο δεν σωζεται

Λουκας-Αμαλια
''Δολοφονος ειναι ο γιατρος'' και την αφηνει καγκελο την Αμαλια ο Λουκακος Και κλεβει και στα χαρτια.Αλλα η Αμαλια δεν τον ψυλλιαστηκε οτι βρηκε την μνημη του οταν ειδε οτι ειχε κρυμμενους ασσους;Αβυσσος η ψυχη της Τιτανομεγιστης.
Η σκηνουλα που ξεχασα να σχολιασω και ηταν οντως τρομερη!Το ανεκδοτο του Λουκακου ολα τα λεφτα! gelio
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Τρι Μαρ 23, 2010 8:40 pm

Ntinaki1 έγραψε:Λέτε στην Δάφνη να πει ότι ήθελε να γίνει μόδιστρος αλλά δεν είχε λεφτά και πέρασε στην αστυνομία; gelio

μην το αποκλειες.....σε ολους κατι ειπε.......!! gelio
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Μαρ 23, 2010 8:42 pm

Ntinaki1 έγραψε:Λέτε στην Δάφνη να πει ότι ήθελε να γίνει μόδιστρος αλλά δεν είχε λεφτά και πέρασε στην αστυνομία; gelio

Nτινάκι πως τα λες έτσι?? gelio gelio gelio gelio gelio gelio Κόντεψα να πνιγώ απο τα γέλια!!!!!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 329 - Ημερομηνία 23-03-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Μαρ 23, 2010 8:42 pm

evanna έγραψε:
Μανος γενικως
Απορια απο τα προσεχως:ο αστυνομος Σαινης ειναι κατι που σκεφτηκα κι εγω.Απο την στιγμη που ο Χατζηβασιλειου δολοφονηθηκε και απο την στιγμη που ο Χατζηβασιλειου ηταν στην ουσια ο τοκογλυφος που εδωσε τα λεφτα στον Μανο τα χρεη του Μανου προς αυτον εχουν παραγραφει.Η Εδεμ γιατι πουληθηκε αφου τα χρεη παραγραφηκαν;Ο Μανος δεν το σκεφτηκε καθολου αυτο;Δεν τον ειχα για ηλιθιο αλλα αν μας δειξουν οτι δεν το ειχε σκεφτει αυτο απο την ωρα που εμαθε για τον φονο του Χατζηβασιλειου και αφησε την Δαφνη να πουλησει την Εδεμ τοτε θα ειναι ηλιθιος με περικεφαλαια.
Νικη απο οτι εχω καταλαβει τα χρεη του Μανου δεν ειναι μονα αυτα του Χατζηβασιλειου αλλα και διαφορα αλλα σε τραπεζες και κλπ. οποτε γι'αυτο δεν σωζεται



Ναι αλλα εγω απο οτι εχω καταλαβει τα περισσοτερα ειναι απο τα χρεη του στους τοκογλυφους.Δηλαδη στον Χατζηβασιλειου.Αρα;;;;;;;Τι να πω μπορει εγω να εχω καταλαβει λαθος.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης