Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

+97
AmaliaPetros_fan1
afroditi_norakii
trelli petrakitsa
ProudMaslowqueen
ppp95
gabi05
noraloukitsa
tatiana<3<3
anneliz_333
pasxalitsa
JESSIE
pinkgirl
k@terinio-loukonoraki
marakii
Caroline
secrets_edem
stella-annalena
Candy Candy
koukoumfkos
Vaso20
Elsa*
mystikaever
manthaki-loukanoraki
Paparazzi
Lisa Nova
νοριτσα
ellie
dafnoulaki-nikolakos
angelscream
Ntorita
ebelina2007
m.j 4 ever
Ελένα
Katrin
eva thea%
manos 4 ever!!
katerina--noraloukakos
sousami7
ioulieta
ΚΑΤΙΑ
konst@ntin@
tinaki18
LYDIA
Dorina <3 Πέτρος
verile_mistika
soso
elena-7-
filitsa
glgs
iriniem_mystika_tis_edem
kakia_e
xara
$ofi@ loukakos + nora
kikialex
KAZY
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
sofia
sifantid
T2eNnh
anna90
athinoula
loukakos
xristinaki_noraloukofan
mimi_loukas+nora
Izabella29
zwi
nikidanis
panda
loukitsa
Mary
Pennaki.......!!
Καρ-Mik
anastasia20
marializ25
Elsaki
PrincessRachel
helenaki_edem
nana
annamaria
madolato
konstantina
Doris_
Alex
sketi_omorfia
Dimitra
Morena
NATALITSA_LOUKITSA
Moonstone
jim7
vagvard
magda
evanna
ELAN
Clarabelle
Kimberly
stohos
Vampirela
101 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ποιά σας άρεσε πιό πολύ

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Vote_lcap65%Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Vote_rcap 65% 
[ 192 ]
Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Vote_lcap0%Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Vote_lcap30%Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Vote_rcap 30% 
[ 88 ]
Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Vote_lcap3%Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Vote_rcap 3% 
[ 10 ]
Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Vote_lcap1%Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Vote_lcap1%Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 295
 
 

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από ebelina2007 Σαβ Απρ 17, 2010 6:25 pm

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 226538 Μα φυσικα τα Μυστικα...αυτη η παρεα δεν υπαρχει....ειναι τελεια..... Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 785868
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από zwi Σαβ Απρ 17, 2010 8:14 pm

καλώς ήρθες στην εδεμοπαρέα μας και καλά πόστ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από Ntorita Σαβ Απρ 17, 2010 9:29 pm

Τα μυστικά της εδέμ αν και μου άρεσε πολύ η βέρα προτιμώ τα μυστικά!

Ntorita
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από angelscream Δευ Απρ 19, 2010 7:55 am

Παρ'ότι ,εννοείτα, πως τρελαίνομαι για μυστικά(αλλιώς δεν θα ήμουν κι εδώ) ,ψήφισα βέρα για πάρα πόλους λόγους!Έκτος όλων όσων έχουν ήδη ειπωθεί -να μην τα ξαναλέω και γράφω τα ίδια και τα ίδια- την ψήφισα γιατί ήταν η πρώτη καθημερινή σειρά που μου κίνησε το ενδιαφέρον και με ένα μόνο επεισόδιο με έκανε φανατική!Και γιατί 3 σχεδόν χρόνια μετά το τέλος της βλέπω σκηνές απο παλιά επεισόδια και κόβω ακόμα φλέβα!!!

angelscream
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : αλλού

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από dafnoulaki-nikolakos Σαβ Μάης 08, 2010 6:24 pm

τα μυστικα της εδεμ η με θεα στο πελαγο
δεν ξερω

dafnoulaki-nikolakos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από ellie Σαβ Μάης 08, 2010 8:48 pm

Η ΒΕΡΑ ήταν η πρώτη σειρά που με καθήλωσε τόσο πολύ που επειδή δούλευα βράδια, αγόρασα video και το έκαψα εύκολα...Θα ξεχάσω που έβλεπα τα επεισόδια με Ρεγγίνα Στράτο ξανά και ξανά και ξανά....(μάλλον για αυτό κάηκε το video). Ακόμη πρέπει να έχω κασέτες... Καταπληκτική σειρά, στόρυ, ηθοποιοί. Χαρακτήρες που εξελίχθηκαν απίστευτα...Ανατροπές...Αν και μέτριος ο τρίτος κύκλος το τέλος ήταν καταπληκτικό...Και όλα...Ακόμη βλέπω επεισόδια.Αυτά-μας λείπει η Βέρα Snif
Τα μυστικά ήταν μια πολύ καλή συνέχεια σε καθημερινό, αλλά φοβάμαι ότι δεν θα καταφέρουν να με καθηλώσουν ποτέ τοσο..Έχουν κάνει και κοιλιά τώρα τελευταία ... Sleep Άσε που έκαψαν και τον Σταύρου σαν ηθοποιό με αυτό τον ρόλο.. Grrr Αυτά
ellie
ellie
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Παντου και παντααααα.....Διπλα στον Ρομπεν!
Ασχολίες : Αφορητα πολλες!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από verile_mistika Σαβ Μάης 08, 2010 10:14 pm

Η ΒΕΡΑ ειναι ανεπαναληπτη τετοιο εργο δεν θα ξαναβγει .Πρωτη φορα στην ζωη μου ειχα παθει τετοιο κολλημα μιλαμε καθομουν δω και ξεχναγα οτι υπαρχει αλλος κοσμος γυρω μου μονο στρατο να εβλεπα δεν με πειραζε .. Η σειρα αυτη μ'αρεσε ειχε σταθερο χαρακτηρα διοτι ξεκινησε με μια υποθεση και αυτη τελιωσε και για μενα ειναι κατορθωμα να κρατησεις μονο μια υποθεση μεχρι το τελος με το ιδιο ενδιαφερον οπως ξεκινησε !!

Αλλα και τα μυστικα μ'αρεσουν παραααααα πολυ διοτι τα γραφει Ακριτα και εγω ειμαι πιστη ακολουθος της.. φυσικα και αυτο απο υποθεση σκιζει αλλα ρε παιδι μου το εχουν μπερδεψει πολυ το πραγμα.Αλλα ομως δεν παυει να ειναι μια ακομα επιτυχια με πολυ ενδιαφερον Love! Love!
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από νοριτσα Δευ Μάης 10, 2010 5:56 pm

Ημουν αναμεσα στα μυστικα της εδεμ και την βερα στο δεξι! επειδη ο δευτερος κυκλος των μυστικων με απογοητευει ολο και περισσοτερο θα ψηφισω την μοναδικη σειρα που και οι 3 κυκλοι της ηταν ΜΟΝΑΔΙΚΟΙ ΚΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟΙ!!!!! ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ λοιπον απο μενα γιατι μια τετοια σειρα δεν νομιζω να ξαναυπαρξει στην ελληνικη τηλεοραση!!!!!!!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από Lisa Nova Κυρ Ιουν 27, 2010 3:29 am

Το φόρουμ μας είναι αφιερωμένο σε μια σειρά..... αυτή τη σειρά ψήφισα εγώ!!

Μυστικά Της Εδέμ!! με κλειστά τα μάτια!!
Lisa Nova
Lisa Nova
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Limassol

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από Paparazzi Δευ Ιουν 28, 2010 2:34 am

: respect : : respect : : respect : Στα φτερά του έρωτα : respect : : respect : : respect :

Paparazzi
Paparazzi
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : ΕΔΕΜ
Ασχολίες : Μυστηκά της Εδέμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από manthaki-loukanoraki Δευ Ιουν 28, 2010 9:14 am

Tα μυστικα της εδεμ φυσικα!!!!!!βεβαια παλια ημουν φαν της μαριας της ασχημης αλλα προτιμω τα ΜΥΣΤΙΚΑ : respect : ..!
manthaki-loukanoraki
manthaki-loukanoraki
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στο τρελοκοσμο Νορας και Λουκα!!!
Ασχολίες : Βλεπω τα ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ και αυτο φτανει.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από mystikaever Δευ Ιουλ 12, 2010 12:54 pm

ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΚΑΙ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

mystikaever

Θηλυκό Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από Elsa* Πεμ Ιουλ 29, 2010 12:47 am

ημουν λιγο μικρουλα στ προηγουμενεσ σειρεσ κ εχω δει μονο το αν υπηρχεσ θα σε χωριζα κ αναμεσα σ αυτα τα δυο επιλεγω φυσικα τα μυστικα!
Elsa*
Elsa*
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Νεα Φιλαδελφεια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από Vaso20 Σαβ Ιουλ 31, 2010 1:26 pm

Τα μυστικα!
Απο της αλλες μονο το με θεα στο πελαγο εχω δει αλλα δεν μ αρεσε τοσο!

Vaso20
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Παντου κ παντα!
Ασχολίες : μαμ-κακα-tv-pc κ νανι!!!Α κ σχολη οποτε θυμαμαι!!Εχουμε κ δουλειες!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από koukoumfkos Σαβ Ιουλ 31, 2010 4:05 pm

πραγματικά δυσκολεύτικα να διαλέξω ανάμεσα σε βέρα στο δεξί και τα μυστικά της εδέμ και οι δύο δουλειές τους είναι για μένα εξαιρετικές ψήφισα όμως τα μυστικά της εδέμ επειδή με αγγίζει το θέμα της φιλίας που δίνεται μεγάλος ''βάρος'' στα μυστικά της εδέμ!(:
koukoumfkos
koukoumfkos
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : Σύρος και αιωρούμαι σε Καρδίτσα και Τρίκαλα
Ασχολίες : μουσική,internet,θέατρο,σχολείο-_- και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από Candy Candy Δευ Σεπ 13, 2010 3:02 am

Εξαιρετικές ποιοτικά δουλειές και οι δυο από ένα δύδιμο που υπογράφει σίγουρες επιτύχιες...Μου άρεσε πολύ και η Βέρα στο Δεξί είχε πολλές ανατροπές..αλλά και μόνο λόγω Σταύρου αγαπημένη μου δεν μπορώ να την πω συγνώμη..πιστεύω πως τώρα η ΕΔΕΜ είναι ακόμη πιο καλοδουλεμένη με περισσότερη πλοκή που σε ιντριγκάρει..έχει και την ιστορία αγάπης που κακά τα ψέματα εμεις οι γυναίκες την ζητάμε..έχει πολλές έξυπνες ατάκες με πολύ γέλιο..και άλλες που σου φέρνουν τέτοια εναλλαγή συναισθημάτων και την ίδια στιγμή βυθίζεσαι στην απελπίσια..και εκεί σ' αυτή την κρίσιμη συναισθηματικά καμπή που βρίσκεται ο θεατής μπαίνουν οι από μηχανής Θεοί Ακρίτα- Κυρίτσης και σου δίνουν πάλι μ' έναν τρόπο την ελπίδα..έχει πολλά στοιχεία αστυνομικής σειράς δεν συνηθίζεται πολύ για τα ελληνικά δεδομένα, ένα πολύ πρωτότυπο σέναριο που σε κράταει σε αγωνία πάντα μέχρι την τελευταία στιγμή με πολλά ευτράπελα και εκπλήξεις..και ένα εξαιρετικό καστ ηθοποιών όλη η ομάδα είναι ένας κι ένας πραγματικά όλοι τόσο ταλαντούχοι και το ξεδυπλώνουν με πολύ όμορφο τρόπο μέσα απ' τους ρόλους τους..Εύχομαι από καρδιάς αυτό το τόσο χαρισματικό δύδιμο να μας χαρίσει κι άλλες πολλές δουλειές που ξεχωρίζουν γιατί η τηλεόραση πραγματικά τις χρειάζεται..ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 141519

Candy Candy
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από stella-annalena Κυρ Σεπ 26, 2010 2:11 pm

Οι ερωτησεις ειναι περιττες...τα Μυστικααααααα
stella-annalena
stella-annalena
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στην οδο της φαντασιας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από secrets_edem Τετ Σεπ 29, 2010 5:39 pm

Πολύ αξιόλογες γενικά οι σειρές Ακρίτας-Κυρίτση...Είμαι ανάμεσα στη "Βέρα" και στα "Μυστικά"...Αγαπημένες μου και οι 2 οι σειρές...Θα ψηφίσω "Μυστικά της Εδέμ" γιατί μου αρέσει αυτό το πολύ παρεϊστικο που έχουν και γενικά όλα τα παιδιά παίζουν απίστευτα...
secrets_edem
secrets_edem

Θηλυκό Τόπος : Στον κόσμο μου...!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από Caroline Τρι Οκτ 05, 2010 5:14 pm

Ηταν δυσκολο να αποφασισω αναμεσα στο βερα στο δεξι και στα μυστικα... αλλα τελικα ψηφισα...
ΜΥΣΤΙΚΑ.....
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από manos 4 ever!! Τετ Οκτ 06, 2010 1:01 pm

ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ και δε το διαπραγματεύομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κλάσσης ανώτερη σειρά!! yeap yeap yeap yeap
manos 4 ever!!
manos 4 ever!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Γη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από marakii Κυρ Νοε 14, 2010 5:01 pm

έβλεπα τα φτερά του έρωτα αλλά ήμουν πολύ μικρή και δεν το θυμάμαι καθόλου , η βέρα μου άρεσε πολύ στον 1ο κλυκλο αλλά μετά έγινε βαρετό , το με θέα στο πέλαγος το είδα πρόπερσι που το είχε το καλοκαίρι επανάληψη , ήταν πολύ ωραίο αλλά κατά τη γνώμη μου το ωραιότερο με διαφορά είναι Τα μυστικά της Έδέμ έχουν υπέροχη υπόθεση είναι συναρπαστικά και τα 3 χρόνια και έχουν νέα γενιά ηθοποιών αν δεν ήταν τα μυστικά δεν θα είχα αγαπήσει τόσο πολύ το δίδυμο Δρακουλάκη-Πετράκης
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από k@terinio-loukonoraki Κυρ Νοε 14, 2010 5:21 pm

Μυστικά της Εδέμ ..!!! Palamakia
k@terinio-loukonoraki
k@terinio-loukonoraki
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στην δικιά μου Εδέμ ♥
Ασχολίες : Mυστικά της Εδέμ , Συγχρονισμένη κολύμβηση, Θέατρο, Τηλεόραση, Κινηματογράφο, Σχολείο (πφφ.)

http://tamystikathsedem.forumotion.com/profile.forum?mode=viewpr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από pinkgirl Κυρ Νοε 14, 2010 6:40 pm

ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Love Heart1
pinkgirl
pinkgirl

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από JESSIE Κυρ Νοε 14, 2010 8:32 pm


Και μένα η Βέρα στο Δεξί είναι η αγαπημένη μου σειρά, ήταν μοναδική από κάθε άποψη, και τέτοιες σειρές δεν επαναλαμβάνονται... Η ίντριγκα, οι ερμηνείες των ηθοποιών, το υπέροχο ζευγάρι Στράτου Ρεγγίνας, δεν γίνεται να ξεχαστούν... Φυσικά όλες οι σειρές των Ακρίτα Κυρίτση είναι πολύ καλές, κι από όλες μου έχουν μείνει πράγματα. Στη Βέρα, π.χ., μας έδωσαν μιά εικόνα εκ των έσω των μεγάλων επιχειρήσεων , στα Φτερα του Ερωτα είδαμε πως δουλεύουν τα κόμματα και οι πολιτικοί.... Η μόνη σειρά τους που δεν έχω δεί καθόλου είναι η Γόβα στιλέττο γιατί τότε δεν τους είχα ανακαλύψει ακόμη και το Αν υπήρχες θα σε χώριζα που το εβλεπα περιστασιακά αλλά κι αυτό είχε ένα χιούμορ πολύ προχωρημένο, σε σχέση με άλλες κωμικές σειρές. Τα Μυστικά της Εδέμ είναι επίσης μιά πολύ καλή σειρά , βέβαια μας έχουν βγάλει την πίστη με τα τετράγωνα και τα τρίγωνα μεταξύ των ηρώων, και ακόμη και τώρα, στον τρίτο χρόνο, η τράπουλα ξανα-ανακατεύεται και δεν ξέρουμε ποιός θα καταλήξει με ποιόν στο τέλος... αλλά έχουμε υπομονή και περιμένουμε.....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 5 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από pasxalitsa Κυρ Νοε 14, 2010 9:05 pm


Καταρχάς δεν έχει συμπεριληφθεί η δεύτερη τηλεοπτική τους σειρά "Στρας" και το "Κάτω από την Ακρόπολη".

Προσωπικά έχω δει όλες τους τις δουλειές, από τη Γόβα Στιλέτο, μέχρι σήμερα. ΄Αλλες πιο φανατικά, άλλες λιγότερο. Κάθε μια είχε το δικό της μοναδικό χαρακτήρα, με κοινή συνισταμένη τα άρτια τεχνικά χαρακτηριστικά.

Με τη γόβα στιλέτο μας συστήθηκαν, με το Στράς επιβεβαίωσαν ότι ήρθαν για να μείνουν, με τα "Φτερά του Έρωτα" ξεκίνησε η μεγάλη περιπέτεια της καθημερινής επαφής με το κοινό, για να συνεχίσει με το "κάτω από την Ακρόπολη", για να εκπλήξει με το "Θέα στο Πέλαγο" και να σαρώσει με τη "Βέρα στο Δεξί."

ΤΟ "Αν υπήρχες θα σε χώριζα"είχε ένα χιούμορ που το κοινό δεν το κατάλαβε αλλά ήταν μια σειρά που άφησε νομίζω το αποτύπωμά της

ΜΕ τα μυστικά έδωσαν την ευκαιρία σε νέους ηθοποιούς να γίνουν γνωστοί, αν το καταφέρουν και έχουν διάρκεια θα φανεί στην πορεία.

Για μένα αγαπημένη σειρά είναι η "Βερα στο Δεξί" γιατί θεωρώ και το καστ και τις ερμηνείες και τις χημείες αξεπέραστα.
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης