Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

+97
AmaliaPetros_fan1
afroditi_norakii
trelli petrakitsa
ProudMaslowqueen
ppp95
gabi05
noraloukitsa
tatiana<3<3
anneliz_333
pasxalitsa
JESSIE
pinkgirl
k@terinio-loukonoraki
marakii
Caroline
secrets_edem
stella-annalena
Candy Candy
koukoumfkos
Vaso20
Elsa*
mystikaever
manthaki-loukanoraki
Paparazzi
Lisa Nova
νοριτσα
ellie
dafnoulaki-nikolakos
angelscream
Ntorita
ebelina2007
m.j 4 ever
Ελένα
Katrin
eva thea%
manos 4 ever!!
katerina--noraloukakos
sousami7
ioulieta
ΚΑΤΙΑ
konst@ntin@
tinaki18
LYDIA
Dorina <3 Πέτρος
verile_mistika
soso
elena-7-
filitsa
glgs
iriniem_mystika_tis_edem
kakia_e
xara
$ofi@ loukakos + nora
kikialex
KAZY
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
sofia
sifantid
T2eNnh
anna90
athinoula
loukakos
xristinaki_noraloukofan
mimi_loukas+nora
Izabella29
zwi
nikidanis
panda
loukitsa
Mary
Pennaki.......!!
Καρ-Mik
anastasia20
marializ25
Elsaki
PrincessRachel
helenaki_edem
nana
annamaria
madolato
konstantina
Doris_
Alex
sketi_omorfia
Dimitra
Morena
NATALITSA_LOUKITSA
Moonstone
jim7
vagvard
magda
evanna
ELAN
Clarabelle
Kimberly
stohos
Vampirela
101 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ποιά σας άρεσε πιό πολύ

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Vote_lcap65%Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Vote_rcap 65% 
[ 192 ]
Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Vote_lcap30%Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Vote_rcap 30% 
[ 88 ]
Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Vote_lcap3%Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Vote_rcap 3% 
[ 10 ]
Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Vote_lcap1%Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Vote_lcap1%Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Vote_rcap 1% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 295
 
 

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από soso Κυρ Φεβ 07, 2010 10:21 pm

Καθημερινή σειρά δεν είχα παρακολουθήσει ποτέ μέχρι τώρα ούτε και πρόκειται να ξαναπαρακολουθήσω μετά τα Μυστικα (βλέπετε την κατάστασή μου).
Η θέα στο πέλαγος με ψιλοαπογόητευσε στο τέλος.
Οπότε,Μυστικά και πάλι Μυστικά. (Ευα-/Παρέα φεγγαρόπετρας= ο απόλυτος εθισμός)
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από nana Τρι Φεβ 09, 2010 2:00 pm

Έτσι όπως το πάνε με τα Μυστικά... Sleep
Βέρα στο δεξί με χίλια!!!
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από verile_mistika Σαβ Φεβ 13, 2010 1:43 pm

ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ !
ΑΛΛΑ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΕΝΤΑΣΗ,ΜΥΣΤΙΚΑ,ΕΡΩΤΕΣ,ΛΑΘΗ,ΙΝΤΡΙΓΚΕΣ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΓΡΑΓΕΙ Η ΑΚΡΙΤΑ ΦΥΣΙΚΟΤΑΤΑ ΝΑ ΜΆΡΕΣΕΙΙ!!!!
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Σαβ Φεβ 13, 2010 2:11 pm

ΤΟ ''ΓΟΒΑ ΣΤΙΛΕΤΟ'' ΔΕ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΟΥΝ ΑΓΕΝΝΗΤΗ!!! gelio ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΠΟΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ!!! ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΣΕΙΡΕΣ ΟΜΩΣ ΤΙΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ!!! ΔΕΝ ΜΠΟΤΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΑΝ ΥΠΗΡΧΕΣ ΘΑ ΣΕ ΧΩΡΙΖΑ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΠΟ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ 3 ΣΕΙΡΕΣ!!! ΤΟ ΜΕ ΘΕΑ ΣΤΟ ΠΕΛΑΓΟΣ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΕΙΡΑ ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΥΣ ΗΘΟΠΟΙΟΥΣ!!! ΑΛΛΑ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΤΩ ΝΑ ΤΟ ΣΥΓΚΡΙΝΩ ΜΕ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΒΕΡΑ!!! ΟΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΩ Κ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ!!! ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΑΥΤΕΣ ΣΕΙΡΕΣ ΜΕ ΚΑΡΔΙΣΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΓΙΑ ΔΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΥΣ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ ΑΝΑΜΕΣΑ ΤΟΥΣ!!! ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΙΚΤΙΚΕΣ!!! : respect :
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από LYDIA Σαβ Φεβ 20, 2010 10:04 pm

ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ, ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ.[b]
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από tinaki18 Σαβ Φεβ 20, 2010 10:57 pm

δεν θυμαμαι να εχω ξανααπαντισει αλλα η καλυτερη ολων ττωω ν εποχων ειναι τα μυδστικα τησ εδεμ
tinaki18
tinaki18
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ Μ !:)
Ασχολίες : -μουσικη -βολτεσ με φιλουσ- υπολογιστη- και φυσικα να βλεπω οποτε προλαβενω μυστικα της εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από konst@ntin@ Πεμ Φεβ 25, 2010 11:30 am

Πιστεύω ότι στη ψηφοφορία θα πρεπε να είναι και Η ζωή της άλλης...Αν και πάλι θα ψήφιζα τα μυστικά της εδέμ : juhu : : juhu :
konst@ntin@
konst@ntin@
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καρδίτσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Πεμ Φεβ 25, 2010 2:00 pm

ntinakii έγραψε:Πιστεύω ότι στη ψηφοφορία θα πρεπε να είναι και Η ζωή της άλλης...Αν και πάλι θα ψήφιζα τα μυστικά της εδέμ : juhu : : juhu :
νομιζω ntinakii οτι οι σειρες της ψηφοφοριας εχουν γραφτει απο ακριτα... :D
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από ΚΑΤΙΑ Σαβ Φεβ 27, 2010 6:35 pm

ΝΟ 1 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
ΝΟ 2 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

ΚΑΤΙΑ

Θηλυκό Τόπος : ΠΑΤΡΑ
Ασχολίες : ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΑVON

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από ioulieta Δευ Μαρ 08, 2010 1:40 am

ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

ioulieta
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από panda Δευ Μαρ 08, 2010 10:54 am

Σίγουρα το Με θέα στο πέλαγο που παρά το χάλια τέλος θα έλεγα ότι το επίπεδο που είχε ξεπερνούσε πολλές αντίστοιχες ξένες σειρές του είδους . Ήταν βέβαια και η μοναδική σειρά που ευτυχώς δεν πρόλαβαν να την σακατέψουν με υπερβολές . Σ΄ αυτό βέβαια μπορεί να ωφείλεται το ότι ήταν λίγα τα επεισόδια .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Μαρ 08, 2010 10:57 am

panda έγραψε:Σίγουρα το Με θέα στο πέλαγο που παρά το χάλια τέλος θα έλεγα ότι το επίπεδο που είχε ξεπερνούσε πολλές αντίστοιχες ξένες σειρές του είδους . Ήταν βέβαια και η μοναδική σειρά που ευτυχώς δεν πρόλαβαν να την σακατέψουν με υπερβολές . Σ΄ αυτό βέβαια μπορεί να ωφείλεται το ότι ήταν λίγα τα επεισόδια .


Το τέλος ήταν λίγο απότομο αλλά η τελευταία σκηνή στο λιμάνι εμένα τουλάχιστον με ενθουσίασε.
Ίσως πράγματι θα έπρεπε να υπάρχει ένα ακόμη επεισόδιο και μια εκ βάθους συζήτηση αλλά μέχρι εκεί. Δεν θα μπορούσα να πω το τέλος χάλια.
Εσένα τι δεν σου άρεσε;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από sousami7 Δευ Μαρ 08, 2010 11:14 am

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ Η ΒΕΡΑ, ΑΛΛΑ ΨΗΦΙΣΑ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΩΣΤΑ Η ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΤΩΝ ΡΟΛΩΝ ΚΑΙ Η ΧΗΜΕΙΑ ΤΩΝ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΩΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΑΝΙΚΗ!!!! :bounce:
sousami7
sousami7
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : KERATSINI, PIRAEUS

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Δευ Μαρ 08, 2010 11:19 am

Δεν εχει ολοκληρωθεί η σειρα οποτε δεν εχω πληρεί εικονα για να συγκρίνω ή οχι .... επιλέγω ομως Βερα στο Δεξι γιατι ενω εχω πληρει εικονα πιστευω ο πρωτος κυκλος της σειρας ηταν κατι το μοναδικο....
και η χημείες ηταν μοναδικές και δεν μιλω μονο για ζευγάρια αλλα και γενικότερα.....!
Μετα θα επιλεξω Μυστικα της Εδεμ αν και θεωρω οτι η ιστορια ειναι λιγο "ανακατεμενη" για να το πω απλα..... !
Οποτε Βερα και μετα Μυστικα!!
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Μαρ 08, 2010 11:23 am

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:Δεν εχει ολοκληρωθεί η σειρα οποτε δεν εχω πληρεί εικονα για να συγκρίνω ή οχι .... επιλέγω ομως Βερα στο Δεξι γιατι ενω εχω πληρει εικονα πιστευω ο πρωτος κυκλος της σειρας ηταν κατι το μοναδικο....
και η χημείες ηταν μοναδικές και δεν μιλω μονο για ζευγάρια αλλα και γενικότερα.....!
Μετα θα επιλεξω Μυστικα της Εδεμ αν και θεωρω οτι η ιστορια ειναι λιγο "ανακατεμενη" για να το πω απλα..... !
Οποτε Βερα και μετα Μυστικα!!


Βαλεντίνα εγώ μαζί σου. Η βέρα είχε μια ιστορία με συνέπεια και συνέχεια, είχε ηθοποιούς που έδεσαν ολοι σχεδόν μεταξύ τους, είχε μια ερωτική ιστορία που δεν πέρασε από χίλια κρεβάτια και ένα ζευγάρι που θα κάνει χρόνια να ξεπεραστεί και παρόλο που τον γ κύκλο έκανε κοιλιά οι δύο πρώτοι ήταν εκπληκτικοί και το τέλος της ήταν λύτρωση για τους ήρωες
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από katerina--noraloukakos Δευ Μαρ 08, 2010 4:38 pm

αναμφισβητητα η Βερα στο δεξι καθιερωσε ενα νεο προτυπο καθημερινης σειρας,πιο ποιοτικο σε σχεση με αλλα καθημερινα,ομως η μεγαλη μου αδυναμια ειναι τα Μυστικα της Εδεμ!!!!!!δεν μπορω να ξεκολλησω!!!!
katerina--noraloukakos
katerina--noraloukakos
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από panda Δευ Μαρ 08, 2010 8:21 pm

Clarabelle έγραψε:
Το τέλος ήταν λίγο απότομο αλλά η τελευταία σκηνή στο λιμάνι εμένα τουλάχιστον με ενθουσίασε.
Ίσως πράγματι θα έπρεπε να υπάρχει ένα ακόμη επεισόδιο και μια εκ βάθους συζήτηση αλλά μέχρι εκεί. Δεν θα μπορούσα να πω το τέλος χάλια.
Εσένα τι δεν σου άρεσε;

Αυτό που δεν μου άρεσε ήταν ότι ενώ μπέρδευε με ενδιαφέρον τρόπο και τους χαρακτήρες και τις υποθέσεις μεταξύ τους μέχρι το τέλος και το κουφό ήταν ότι σου είχε δώσει και "τον" δολοφόνο από την αρχή με πολλές αμφιβολίες φυσικά ( αλλά τον είχε δώσει αυτό είναι το ζητούμενο ) . Το τέλος μου φάνηκε πολύ σκουπίστε ψεκάστε τελειώσατε και γρήγορα να κάνουμε ένα πασάλειμα nteni . Ήμουνα σίγουρος 100 % ότι θα υπήρχε 1 ανατροπή στο τέλος και κάτι διαφορετικό θα γινόταν αλλά δεν :evil: . Σεβαστή η αποψή σου για την σκηνή στο λιμάνι αλλά πιστεύω ότι αυτό ωφείλεται στο ταλέντο του Μιχαλακόπουλου και της Τουμασάτου μόνο και ΟΧΙ σαν σκηνή από μόνη της :wink2: .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Μαρ 08, 2010 8:29 pm

panda έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Το τέλος ήταν λίγο απότομο αλλά η τελευταία σκηνή στο λιμάνι εμένα τουλάχιστον με ενθουσίασε.
Ίσως πράγματι θα έπρεπε να υπάρχει ένα ακόμη επεισόδιο και μια εκ βάθους συζήτηση αλλά μέχρι εκεί. Δεν θα μπορούσα να πω το τέλος χάλια.
Εσένα τι δεν σου άρεσε;

Αυτό που δεν μου άρεσε ήταν ότι ενώ μπέρδευε με ενδιαφέρον τρόπο και τους χαρακτήρες και τις υποθέσεις μεταξύ τους μέχρι το τέλος και το κουφό ήταν ότι σου είχε δώσει και "τον" δολοφόνο από την αρχή με πολλές αμφιβολίες φυσικά ( αλλά τον είχε δώσει αυτό είναι το ζητούμενο ) . Το τέλος μου φάνηκε πολύ σκουπίστε ψεκάστε τελειώσατε και γρήγορα να κάνουμε ένα πασάλειμα nteni . Ήμουνα σίγουρος 100 % ότι θα υπήρχε 1 ανατροπή στο τέλος και κάτι διαφορετικό θα γινόταν αλλά δεν :evil: . Σεβαστή η αποψή σου για την σκηνή στο λιμάνι αλλά πιστεύω ότι αυτό ωφείλεται στο ταλέντο του Μιχαλακόπουλου και της Τουμασάτου μόνο και ΟΧΙ σαν σκηνή από μόνη της :wink2: .


Αυτός είναι ο λόγος που είπα ίσως έπρεπε να έχει ένα ακόμη επεισόδιο. Για την τελευταία σκηνή να πω οτι εκτός απ την αδιαφιλονίκητη ποιότητα του Μιχαλακόπουλου και της Τουμασάτου μου άρεσε το νυχτερινό πλάνο στην ερημιά του λιμανιού και ο διάλογος. Σταματώ γιατί μάλλον είμαι off topic
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από manos 4 ever!! Κυρ Μαρ 14, 2010 5:18 pm

ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΜΕ ΧΙΛΙΑ!!!! Thumbs up ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ!ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟ!!!! : respect :
manos 4 ever!!
manos 4 ever!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Γη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από manos 4 ever!! Κυρ Μαρ 14, 2010 5:20 pm

ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΜΕ ΧΙΛΙΑ!!!! Thumbs up ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ!ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟ!!!! : respect :
manos 4 ever!!
manos 4 ever!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Γη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από eva thea% Δευ Απρ 05, 2010 3:55 pm

manos 4 ever!! έγραψε:ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΜΕ ΧΙΛΙΑ!!!! Thumbs up ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ!ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟ!!!! : respect :
Congrats Agree Agree : respect : : respect : Ο,τι και να πω για την Βέρα είναι λίγο......
eva thea%
eva thea%
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από Katrin Δευ Απρ 05, 2010 3:57 pm

μου άρεσε και η βέρα στο δεξί αλλά τα μυστικά της εδέμ έχουν κάτι το πιο παρεϊστικο. -έχουν και Πετράκη!!!!! huhu

Katrin
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από Ελένα Δευ Απρ 05, 2010 11:21 pm

Τα μυστικά της Εδέμ!!
οι ηθοποιοί δενουν τέλεια!!

μου άρεζε αρκετά κ το Με θέα στο πέλαγο
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από m.j 4 ever Πεμ Απρ 15, 2010 2:45 pm

τα μυστικα της εδεμ μακραν !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
m.j 4 ever
m.j 4 ever
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΣΕ ΕΝΑ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΜΕΡΟΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΝΑ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ
Ασχολίες : ΜΠΑΣΚΕΤ,ΤΕΝΝΙΣ , ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ,ΒΟΛΤΕΣ,ΨΩΝΙΑ,ΜΥΣΤΙΚΑ !!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά

Δημοσίευση από vagvard Πεμ Απρ 15, 2010 7:40 pm

Βέρα στο δεξί εννοείται.
vagvard
vagvard
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης