Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

+20
loukasnora
CineFreak
KatsaroYpotheto
Victoria
giouli_edem
anastasia20
evangeliap2808
Izabella29
mina
Alexia-Sofia
Pennaki.......!!
xristina79
nikidanis
marializ25
LYDIA
alenata
T2eNnh
Ntinaki1
loukitsa
zwi
24 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

Δημοσίευση από Alexia-Sofia Τετ Μαρ 31, 2010 10:05 pm

Ντίνα άμα τους έβλεπε να το κάνουνε,θα ζήλευε σε πληροφορώ!Μπορεί και να ήθελε και αυτός!Μη ξεχνάς πως έχει να πάει με γυναίκα απο τον περασμένο Ιούλιο! gelio

Alexia-Sofia
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

Δημοσίευση από Alexia-Sofia Τετ Μαρ 31, 2010 10:08 pm

Ιούνιο ήθελα να πώ!

Alexia-Sofia
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

Δημοσίευση από LYDIA Τετ Μαρ 31, 2010 10:10 pm

Ntinaki1 έγραψε:
Ελα μωρέ τώρα που αγαπάει ο Μάνος την Εύα!Αυτό θα σήμαινε πως έχει αλλάξει πλήρως και έχει καταννοήσει όλα του τα λάθη και πως δεν έχει σκοπό επουδενι να τα ξανακάνει!Και τώρα πάει και χτυπά την Μελίτα και την βρίζει κιόλας?Δηλαδή η αλλαγή του γίνεται μόνο ώς προς την Εύα?Να είναι καλά η Εύα και την άλλη μητέρα τπυ παιδιού μου την έχω χεσμένη και της ρίχνω καμία μπούφλα ή κανένα μπινελίκι άμα λάχει!!!Και μιλάει για πόρνες ο δήθεν κύριος που η πρώτη και καλύτερη πόρνη ήταν η Εύα η οποία έχει κάνει τα τέρατα και φυσικά δεν συγκρίνονται με αυτά που κάνει η Μελίτα!Δηλαδή ο Μάνος που κάποτε ευχαριστούσε την Μελίτα για ό,τι του έχει δώσει και που έλεγε όλα τα καλά για αυτήν,ξαφνικά την βγάζει πόρνη επειδή αγαπιέται με τον Στέφανο και τους είδε να μιλάνε!Όταν ήταν αυτός όμως παντρεμένος και έλειπε στην γέννα του παιδιού του λόγω της γκόμενας και που είχε κάνει τάραναδο την Μελίτα μαζί της,γιατί την περνούσε την Εύα?Για την αθώα παιδούλα?Εκείνη δεν ήταν πόρνη?Λοιπόν είναι επιεικώς γελοίος και Ο Υ Δ Ε Π Ο Τ Ε δεν θα με πείσει ό,τι άλλαξε ό,τι και να τον βάλουν να κάνει οι σεναριογράφοι,οι οποίοι παρεπιπτόντως στην μανιώδη προσπάθεια τους να μας πείσουν πως ο Μάνος αγαπάει την Εύα,γράφουν την μία βλακεία μετά την άλλη!

Πες τααααα! Πρέπει να είναι και ευχαριστημένη η Μελίτα που την είπε πόρνη πολυτελείας. Θα μπορούσε να την πει σκέτη πόρνη. gelio Το άτομο δεν πάει καλά. Καθόλου όμως. Όσο για αυτά για την Εύα συμφωνώ απόλυτα και ας μη μου φταίει εδώ η Εύα σε κάτι. Άλλη το είχε αυτό σαν επάγγελμα. Τεσπά. Και όλα αυτά επειδή τους είδε εκείνη την νύχτα να μιλούν. Μάλιστα... δηλαδή αν τους έβλεπε να κάνουν κάτι άλλο την Μελίτα θα την σκότωνε με την καραμπίνα να υποθέσω; Με ποιο δικαίωμα;
Καλά αν άλλαξε και αγαπάει αυτός την Εύα εγώ είμαι ο Βενέδικτος 16ος.

Συμφωνω μαζι μας,ακριβως ετσι ειναι τα πραγματα,για να ακουγονται κ οι αληθειες...
Ο γελοιος τυπος προκαλει κ το μονο που μπορει να κανει πια ειναι να ασκει ωμη ΒΙΑ...
Με καλυψατε πληρως...
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τετ Μαρ 31, 2010 10:11 pm

Ντίνα άμα τους έβλεπε να το κάνουνε,θα ζήλευε σε πληροφορώ!Μπορεί και να ήθελε και αυτός!Μη ξεχνάς πως έχει να πάει με γυναίκα απο τον περασμένο Ιούλιο! gelio

gelio Οκ δεν ξέρω για όλους αλλά εγώ βλέπω έναν Μάνο να έχει λυσσάξει από ζήλια. Πάντως για την Εύα αυτά ΔΕΝ τα κάνει όσο και να σφίγγεται ότι την αγαπάει και θέλει το καλό της. Όντως ξέρει ότι η Εύα θα γυρίσει έτσι και αλλιώς όπως είπε και Αμαλία. Δεν το κάνει για αυτό λοιπόν δεν πάει να κάνει και 10 τούμπες.ΔΕΝ ΠΕΙΘΕΙ.
Όπως και να έχει θα κρίνει ο Μάνος την Μελίτα ως τι; Ως ηθικός και σωστός; Κάποιος να του κόψει το κουλό του. Και η Δάφνη κιόλας θα τα βάλει με την Μελίτα που θα θέλει να του κάνει μήνυση;; Όχι θα του πει και ευχαριστώ.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

Δημοσίευση από zwi Τετ Μαρ 31, 2010 10:12 pm

mina έγραψε:Συγγνώμη κορίτσια φυσικά και ο Μάνος είναι απαράδεκτος αφού σηκώνει το χεράκι του αλλά μέχρι εκείνη τη στιγμή είχε δίκιο άσχετα αν με την πράξη του το έχασε! Η λέξη πόρνη είναι πολύ βαριά αλλά και η Μελίτα ούτε είναι η ευγενικότερη κοπέλα του κόσμου ούτε έχει κάνει λίγα! Τη βρίσκει μες στο σπίτι με ανοιχτή την πόρτα (ως συνήθως), κοντά στο παιδί του με τον παντρεμένο γκόμενό της που ενώ πολλές φορές τους προειδοποιήσαν να μη συνεχίσουν να βλέπονται αυτοί δεν πτοούνται το αντίθετο μάλιστα! Αυτό για μένα το λιγότερο είναι ανήθικο! Κι ενώ ο Μάνος θα είχε δίκιο να την πει γελοία αυτή αντιθέτως του το λέει χωρίς λόγο και αιτία!

Για να μη θυμηθώ ότι μέχρι πριν λίγο καιρό η Μελιτούλα σερνότανε πίσω του κι ότι έκανε τον δικαιολογούσε ενώ τώρα προκειμένου να μην κακοχαρακτηριστεί ο "απόλυτος" τα ρίχνει όλα χωρίς καν να το σκεφτεί στο Μάνο που μέχρι προ ολίγου για τα πάντα του έδινε άφεση επειδή ήταν ο πατέρας του παιδιού της! Τώρα δεν είναι???

Και τέλος εγώ πιστεύω ότι ναι τα κάνει όλα για την Εύα γιατί πια άλλαξε και την αγαπάει! Οσο πρόχειρα κι αν δόθηκε αυτή είναι ουσία!!!
θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου...απλώς δεν έπρεπε να σηκώσει χέρι με τίποτα...
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

Δημοσίευση από Alexia-Sofia Τετ Μαρ 31, 2010 10:14 pm

Καλά η Δάφνη δεν είναι και δείγμα απόλυτα φυσιολογικού ανθρώπου!Οπότε δεν την λογαριάζω...

Alexia-Sofia
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

Δημοσίευση από mina Τετ Μαρ 31, 2010 10:15 pm

Alexia-Sofia έγραψε:Ντίνα άμα τους έβλεπε να το κάνουνε,θα ζήλευε σε πληροφορώ!Μπορεί και να ήθελε και αυτός!Μη ξεχνάς πως έχει να πάει με γυναίκα απο τον περασμένο Ιούλιο! gelio

Ναι πράγματι από τότε! Ομως ο Μάνος αποστασιοποιήθηκε από τις μέχρι τότε γυναίκες του (πρώην και παρ'ολίγον) έμαθε από τα λάθη του και ΑΛΛΑΞΕ!!! Ενω η Μελίτα έκανε ακριβώς το αντίθετο! Μήπως λοιπόν να ακολουθήσει το παραδειγμά του μπας και καταφέρει να προχωρήσει μπροστά και βελτιωθεί λιγάκι???
mina
mina
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε έναν ονειρικό και φανταστικό πλανήτη κάπου μακρια!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Μαρ 31, 2010 10:34 pm

Ntinaki1 έγραψε:
Ελα μωρέ τώρα που αγαπάει ο Μάνος την Εύα!Αυτό θα σήμαινε πως έχει αλλάξει πλήρως και έχει καταννοήσει όλα του τα λάθη και πως δεν έχει σκοπό επουδενι να τα ξανακάνει!Και τώρα πάει και χτυπά την Μελίτα και την βρίζει κιόλας?Δηλαδή η αλλαγή του γίνεται μόνο ώς προς την Εύα?Να είναι καλά η Εύα και την άλλη μητέρα τπυ παιδιού μου την έχω χεσμένη και της ρίχνω καμία μπούφλα ή κανένα μπινελίκι άμα λάχει!!!Και μιλάει για πόρνες ο δήθεν κύριος που η πρώτη και καλύτερη πόρνη ήταν η Εύα η οποία έχει κάνει τα τέρατα και φυσικά δεν συγκρίνονται με αυτά που κάνει η Μελίτα!Δηλαδή ο Μάνος που κάποτε ευχαριστούσε την Μελίτα για ό,τι του έχει δώσει και που έλεγε όλα τα καλά για αυτήν,ξαφνικά την βγάζει πόρνη επειδή αγαπιέται με τον Στέφανο και τους είδε να μιλάνε!Όταν ήταν αυτός όμως παντρεμένος και έλειπε στην γέννα του παιδιού του λόγω της γκόμενας και που είχε κάνει τάραναδο την Μελίτα μαζί της,γιατί την περνούσε την Εύα?Για την αθώα παιδούλα?Εκείνη δεν ήταν πόρνη?Λοιπόν είναι επιεικώς γελοίος και Ο Υ Δ Ε Π Ο Τ Ε δεν θα με πείσει ό,τι άλλαξε ό,τι και να τον βάλουν να κάνει οι σεναριογράφοι,οι οποίοι παρεπιπτόντως στην μανιώδη προσπάθεια τους να μας πείσουν πως ο Μάνος αγαπάει την Εύα,γράφουν την μία βλακεία μετά την άλλη!

Πες τααααα! Πρέπει να είναι και ευχαριστημένη η Μελίτα που την είπε πόρνη πολυτελείας. Θα μπορούσε να την πει σκέτη πόρνη. gelio Το άτομο δεν πάει καλά. Καθόλου όμως. Όσο για αυτά για την Εύα συμφωνώ απόλυτα και ας μη μου φταίει εδώ η Εύα σε κάτι. Άλλη το είχε αυτό σαν επάγγελμα. Τεσπά. Και όλα αυτά επειδή τους είδε εκείνη την νύχτα να μιλούν. Μάλιστα... δηλαδή αν τους έβλεπε να κάνουν κάτι άλλο την Μελίτα θα την σκότωνε με την καραμπίνα να υποθέσω; Με ποιο δικαίωμα;
Καλά αν άλλαξε και αγαπάει αυτός την Εύα εγώ είμαι ο Βενέδικτος 16ος.


Καλά κορίτσια μου δεν ξέρετε πόσο συμφωνώ και επίσης πόσα νεύρα έχω από τότε που είδα το τρέιλερ! maaaad
Κάνω λάθος ή την Μελίτα χτύπησε τόσο άσχημα μέσα στο σπίτι που βρίσκεται το ίδιο του το παιδί.Βαράει έτσι την μάνα του παιδιού του και μετά της κάνει και κήρυγμα πως είναι άπρεπο που φέρνει τον Στέφανο το βράδυ και μιλάνε????Θέλω να τον δείρει κάποιος άσχημα...μπορώ??? pleeease
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Μαρ 31, 2010 10:36 pm

mina έγραψε:
Alexia-Sofia έγραψε:Ντίνα άμα τους έβλεπε να το κάνουνε,θα ζήλευε σε πληροφορώ!Μπορεί και να ήθελε και αυτός!Μη ξεχνάς πως έχει να πάει με γυναίκα απο τον περασμένο Ιούλιο! gelio

Ναι πράγματι από τότε! Ομως ο Μάνος αποστασιοποιήθηκε από τις μέχρι τότε γυναίκες του (πρώην και παρ'ολίγον) έμαθε από τα λάθη του και ΑΛΛΑΞΕ!!! Ενω η Μελίτα έκανε ακριβώς το αντίθετο! Μήπως λοιπόν να ακολουθήσει το παραδειγμά του μπας και καταφέρει να προχωρήσει μπροστά και βελτιωθεί λιγάκι???

Συγνώμη βρε Μήνα αλλά την αλλαγή που την είδες?Μήπως επηρεάζεσαι από την συμπάθεια που τρέφεις στο πρόσωπο του ηθοποιού,γιατί αλλιώς δεν μπορώ να το εξηγήσω...
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

Δημοσίευση από evangeliap2808 Τετ Μαρ 31, 2010 10:48 pm

Izabella29 έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:
Ελα μωρέ τώρα που αγαπάει ο Μάνος την Εύα!Αυτό θα σήμαινε πως έχει αλλάξει πλήρως και έχει καταννοήσει όλα του τα λάθη και πως δεν έχει σκοπό επουδενι να τα ξανακάνει!Και τώρα πάει και χτυπά την Μελίτα και την βρίζει κιόλας?Δηλαδή η αλλαγή του γίνεται μόνο ώς προς την Εύα?Να είναι καλά η Εύα και την άλλη μητέρα τπυ παιδιού μου την έχω χεσμένη και της ρίχνω καμία μπούφλα ή κανένα μπινελίκι άμα λάχει!!!Και μιλάει για πόρνες ο δήθεν κύριος που η πρώτη και καλύτερη πόρνη ήταν η Εύα η οποία έχει κάνει τα τέρατα και φυσικά δεν συγκρίνονται με αυτά που κάνει η Μελίτα!Δηλαδή ο Μάνος που κάποτε ευχαριστούσε την Μελίτα για ό,τι του έχει δώσει και που έλεγε όλα τα καλά για αυτήν,ξαφνικά την βγάζει πόρνη επειδή αγαπιέται με τον Στέφανο και τους είδε να μιλάνε!Όταν ήταν αυτός όμως παντρεμένος και έλειπε στην γέννα του παιδιού του λόγω της γκόμενας και που είχε κάνει τάραναδο την Μελίτα μαζί της,γιατί την περνούσε την Εύα?Για την αθώα παιδούλα?Εκείνη δεν ήταν πόρνη?Λοιπόν είναι επιεικώς γελοίος και Ο Υ Δ Ε Π Ο Τ Ε δεν θα με πείσει ό,τι άλλαξε ό,τι και να τον βάλουν να κάνει οι σεναριογράφοι,οι οποίοι παρεπιπτόντως στην μανιώδη προσπάθεια τους να μας πείσουν πως ο Μάνος αγαπάει την Εύα,γράφουν την μία βλακεία μετά την άλλη!

Πες τααααα! Πρέπει να είναι και ευχαριστημένη η Μελίτα που την είπε πόρνη πολυτελείας. Θα μπορούσε να την πει σκέτη πόρνη. gelio Το άτομο δεν πάει καλά. Καθόλου όμως. Όσο για αυτά για την Εύα συμφωνώ απόλυτα και ας μη μου φταίει εδώ η Εύα σε κάτι. Άλλη το είχε αυτό σαν επάγγελμα. Τεσπά. Και όλα αυτά επειδή τους είδε εκείνη την νύχτα να μιλούν. Μάλιστα... δηλαδή αν τους έβλεπε να κάνουν κάτι άλλο την Μελίτα θα την σκότωνε με την καραμπίνα να υποθέσω; Με ποιο δικαίωμα;
Καλά αν άλλαξε και αγαπάει αυτός την Εύα εγώ είμαι ο Βενέδικτος 16ος.


Καλά κορίτσια μου δεν ξέρετε πόσο συμφωνώ και επίσης πόσα νεύρα έχω από τότε που είδα το τρέιλερ! maaaad
Κάνω λάθος ή την Μελίτα χτύπησε τόσο άσχημα μέσα στο σπίτι που βρίσκεται το ίδιο του το παιδί.Βαράει έτσι την μάνα του παιδιού του και μετά της κάνει και κήρυγμα πως είναι άπρεπο που φέρνει τον Στέφανο το βράδυ και μιλάνε????Θέλω να τον δείρει κάποιος άσχημα...μπορώ??? pleeease
Συμφωνώ απολύτως!Πραγματικά,αν αγαπά ο Μάνος την Εύα ,τι να πουν οι άλλοι πραγματικά ερωτευμένοι;;;;;Απαράδεκτος!!!!!! xastouki
Και φυσικά δεν άλλαξε,ούτε θα αλλάξει!Με ποιό δικαίωμα χτυπάει γυναίκα;;;Και το είπα και το ξαναλεω...για να τον έκανε η Εύα να μάθει τι θα πει "να είσαι ερωτευμένος"'όπως είπε και ο ίδιος,πρέπει να τον έκανε πρώτα σωστό άνθρωπο!Και ο άνθρωπος που χτυπά γυναίκες,ζώο είναι,όχι άνθρωπος! maaaad Ηλίθιος με Η κεφαλαίο!Ο δήθεν καλός και αφωσιωμένος άντρας και γονιός θα μας κάνει μαθήματα ηθικής!Ε, άι παράτα μας Μανωλάκη!
evangeliap2808
evangeliap2808
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σε ένα κόσμο χαμένων ονείρων...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

Δημοσίευση από mina Τετ Μαρ 31, 2010 11:01 pm

Izabella29 έγραψε:
mina έγραψε:
Alexia-Sofia έγραψε:Ντίνα άμα τους έβλεπε να το κάνουνε,θα ζήλευε σε πληροφορώ!Μπορεί και να ήθελε και αυτός!Μη ξεχνάς πως έχει να πάει με γυναίκα απο τον περασμένο Ιούλιο! gelio

Ναι πράγματι από τότε! Ομως ο Μάνος αποστασιοποιήθηκε από τις μέχρι τότε γυναίκες του (πρώην και παρ'ολίγον) έμαθε από τα λάθη του και ΑΛΛΑΞΕ!!! Ενω η Μελίτα έκανε ακριβώς το αντίθετο! Μήπως λοιπόν να ακολουθήσει το παραδειγμά του μπας και καταφέρει να προχωρήσει μπροστά και βελτιωθεί λιγάκι???

Συγνώμη βρε Μήνα αλλά την αλλαγή που την είδες?Μήπως επηρεάζεσαι από την συμπάθεια που τρέφεις στο πρόσωπο του ηθοποιού,γιατί αλλιώς δεν μπορώ να το εξηγήσω...

emmm Συγγνώμη αν παρεξηγήθηκα απλώς εννοώ ότι έχει αλλάξει απέναντι κυρίως στην Εύα και πλέον παραδέχεται τα λάθη του! Με τίποτα δε δικαιολογώ τη βία στη Μελίτα που τον πάει πίσω! Θα μπορούσε να κρατηθεί και να μην αντιδράσει βίαια! Πιστεύω μάλιστα ότι είναι κάτι που πρέπει να δουλέψει πολύ για να το βελτιώσει! Απλά δεν μπορώ να μην επαινέσω έστω και τα όσα βήματα έχει κάνει μπροστά κατά τη γνώμη μου πάντα!!!
mina
mina
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε έναν ονειρικό και φανταστικό πλανήτη κάπου μακρια!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

Δημοσίευση από evangeliap2808 Τετ Μαρ 31, 2010 11:13 pm

mina έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
mina έγραψε:
Alexia-Sofia έγραψε:Ντίνα άμα τους έβλεπε να το κάνουνε,θα ζήλευε σε πληροφορώ!Μπορεί και να ήθελε και αυτός!Μη ξεχνάς πως έχει να πάει με γυναίκα απο τον περασμένο Ιούλιο! gelio

Ναι πράγματι από τότε! Ομως ο Μάνος αποστασιοποιήθηκε από τις μέχρι τότε γυναίκες του (πρώην και παρ'ολίγον) έμαθε από τα λάθη του και ΑΛΛΑΞΕ!!! Ενω η Μελίτα έκανε ακριβώς το αντίθετο! Μήπως λοιπόν να ακολουθήσει το παραδειγμά του μπας και καταφέρει να προχωρήσει μπροστά και βελτιωθεί λιγάκι???

Συγνώμη βρε Μήνα αλλά την αλλαγή που την είδες?Μήπως επηρεάζεσαι από την συμπάθεια που τρέφεις στο πρόσωπο του ηθοποιού,γιατί αλλιώς δεν μπορώ να το εξηγήσω...

emmm Συγγνώμη αν παρεξηγήθηκα απλώς εννοώ ότι έχει αλλάξει απέναντι κυρίως στην Εύα και πλέον παραδέχεται τα λάθη του! Με τίποτα δε δικαιολογώ τη βία στη Μελίτα που τον πάει πίσω! Θα μπορούσε να κρατηθεί και να μην αντιδράσει βίαια! Πιστεύω μάλιστα ότι είναι κάτι που πρέπει να δουλέψει πολύ για να το βελτιώσει! Απλά δεν μπορώ να μην επαινέσω έστω και τα όσα βήματα έχει κάνει μπροστά κατά τη γνώμη μου πάντα!!!
Μήνα μου,και που τα παραδέχεται τα λάθη του,αν συνεχίζει να τα κάνει τι νόημα έχει; ;/ Τα λάθη τα κάνουμε,τα κατανοούμε και προχωράμε-βελτιωνομαστε...Αυτά τα πράγματα,δεν τα πολεμάμε έτσι απλά...έχει όχι μόνο πρόβλημα διχείρισης του θυμού του,αλλά και του μυαλού του,οπώς είχε πει κάποτε η Μελίτα..εδώ έχει σούρει την μητέρα του παιδιού του-γυναίκα του μέχρι την εξώπορτα (και άλλα πολλά που βαριέμαι λίγο να αναφέρω)και δεν άλλαξε..τώρα θα αλλάξει;Δεν αλλάζουν έτσι απλά τέτοιοι τύποι,δυστυχώς...Και το λέω εγώ αυτό που παλιά Μανοευική δήλωνα! wall
evangeliap2808
evangeliap2808
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σε ένα κόσμο χαμένων ονείρων...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Μαρ 31, 2010 11:16 pm

evangeliap2808 έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:
Ελα μωρέ τώρα που αγαπάει ο Μάνος την Εύα!Αυτό θα σήμαινε πως έχει αλλάξει πλήρως και έχει καταννοήσει όλα του τα λάθη και πως δεν έχει σκοπό επουδενι να τα ξανακάνει!Και τώρα πάει και χτυπά την Μελίτα και την βρίζει κιόλας?Δηλαδή η αλλαγή του γίνεται μόνο ώς προς την Εύα?Να είναι καλά η Εύα και την άλλη μητέρα τπυ παιδιού μου την έχω χεσμένη και της ρίχνω καμία μπούφλα ή κανένα μπινελίκι άμα λάχει!!!Και μιλάει για πόρνες ο δήθεν κύριος που η πρώτη και καλύτερη πόρνη ήταν η Εύα η οποία έχει κάνει τα τέρατα και φυσικά δεν συγκρίνονται με αυτά που κάνει η Μελίτα!Δηλαδή ο Μάνος που κάποτε ευχαριστούσε την Μελίτα για ό,τι του έχει δώσει και που έλεγε όλα τα καλά για αυτήν,ξαφνικά την βγάζει πόρνη επειδή αγαπιέται με τον Στέφανο και τους είδε να μιλάνε!Όταν ήταν αυτός όμως παντρεμένος και έλειπε στην γέννα του παιδιού του λόγω της γκόμενας και που είχε κάνει τάραναδο την Μελίτα μαζί της,γιατί την περνούσε την Εύα?Για την αθώα παιδούλα?Εκείνη δεν ήταν πόρνη?Λοιπόν είναι επιεικώς γελοίος και Ο Υ Δ Ε Π Ο Τ Ε δεν θα με πείσει ό,τι άλλαξε ό,τι και να τον βάλουν να κάνει οι σεναριογράφοι,οι οποίοι παρεπιπτόντως στην μανιώδη προσπάθεια τους να μας πείσουν πως ο Μάνος αγαπάει την Εύα,γράφουν την μία βλακεία μετά την άλλη!

Πες τααααα! Πρέπει να είναι και ευχαριστημένη η Μελίτα που την είπε πόρνη πολυτελείας. Θα μπορούσε να την πει σκέτη πόρνη. gelio Το άτομο δεν πάει καλά. Καθόλου όμως. Όσο για αυτά για την Εύα συμφωνώ απόλυτα και ας μη μου φταίει εδώ η Εύα σε κάτι. Άλλη το είχε αυτό σαν επάγγελμα. Τεσπά. Και όλα αυτά επειδή τους είδε εκείνη την νύχτα να μιλούν. Μάλιστα... δηλαδή αν τους έβλεπε να κάνουν κάτι άλλο την Μελίτα θα την σκότωνε με την καραμπίνα να υποθέσω; Με ποιο δικαίωμα;
Καλά αν άλλαξε και αγαπάει αυτός την Εύα εγώ είμαι ο Βενέδικτος 16ος.


Καλά κορίτσια μου δεν ξέρετε πόσο συμφωνώ και επίσης πόσα νεύρα έχω από τότε που είδα το τρέιλερ! maaaad
Κάνω λάθος ή την Μελίτα χτύπησε τόσο άσχημα μέσα στο σπίτι που βρίσκεται το ίδιο του το παιδί.Βαράει έτσι την μάνα του παιδιού του και μετά της κάνει και κήρυγμα πως είναι άπρεπο που φέρνει τον Στέφανο το βράδυ και μιλάνε????Θέλω να τον δείρει κάποιος άσχημα...μπορώ??? pleeease
Συμφωνώ απολύτως!Πραγματικά,αν αγαπά ο Μάνος την Εύα ,τι να πουν οι άλλοι πραγματικά ερωτευμένοι;;;;;Απαράδεκτος!!!!!! xastouki
Και φυσικά δεν άλλαξε,ούτε θα αλλάξει!Με ποιό δικαίωμα χτυπάει γυναίκα;;;Και το είπα και το ξαναλεω...για να τον έκανε η Εύα να μάθει τι θα πει "να είσαι ερωτευμένος"'όπως είπε και ο ίδιος,πρέπει να τον έκανε πρώτα σωστό άνθρωπο!Και ο άνθρωπος που χτυπά γυναίκες,ζώο είναι,όχι άνθρωπος! maaaad Ηλίθιος με Η κεφαλαίο!Ο δήθεν καλός και αφωσιωμένος άντρας και γονιός θα μας κάνει μαθήματα ηθικής!Ε, άι παράτα μας Μανωλάκη!

κορίτσια είμαι μαζί σας....το τρέιλερ δεν το είδα...αλλά σίγουρα θα μου ανέβει το αίμα στο κεφάλι....
όσο για την αλλαγή του μάνου...πρόκειται για το πιο σύντομο ανέκδοτο....
κάθεται και το διατυμπανίζει κιόλας....δεν έχω πει τίποτα...μπλα....μπλα...σε αντίθετη περίπτωση όμως θα τα είχα πει όλα....
διαλαλεί ότι άλλαξε κιόλας....άλλαξε ο μανωλιός και έβαλε τα ρούχα του αλλιώς...
και αν η μελίτα χτυπούσε άσχημα;;;τι θα έλεγε στη νεφέλη;;;στην κόρη του;;;
που μας κάνει και μαθήματα ηθικής;;;;;
βρε ουστ από εδώ....
πόσο θα ήθελα να του κάνει μήνυση η μελίτα δε λέγεται....
άντε γιατί όλοι το είδαμε κριτές των πάντων....και μας πειράζει αν ο στέφανος μιλούσε με τη μελίτα κρυφά..ο άλλος που σηκώνει το χεράκι του και όποιον πάρει ο χάρος..οκ...απλά έχει ένα πρόβλημα διαχείρησης θυμού....
τα έχω πάρει πολύ άγρια αυτή τη στιγμή.... : curse :
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τετ Μαρ 31, 2010 11:23 pm

Εγώ που το ξαναείδα το τρέϊλερ αφού την λέει πόρνη πολυτελείας και του δίνει αυτή ένα χαστούκι αυτός της δίνει χαστούκι και μετά την σπρώχνει συνεχίζοντας να την λέει πόρνη και να φωνάζει σαν το παρλιακό. Και η Μελ έπεσε στις σκάλες και χτύπησε το κεφάλι της. Τον μπόόόόόόγια να μαζέψει τον Μάνο λέμε.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

Δημοσίευση από mina Τετ Μαρ 31, 2010 11:27 pm

evangeliap2808 έγραψε:
mina έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
mina έγραψε:
Alexia-Sofia έγραψε:Ντίνα άμα τους έβλεπε να το κάνουνε,θα ζήλευε σε πληροφορώ!Μπορεί και να ήθελε και αυτός!Μη ξεχνάς πως έχει να πάει με γυναίκα απο τον περασμένο Ιούλιο! gelio

Ναι πράγματι από τότε! Ομως ο Μάνος αποστασιοποιήθηκε από τις μέχρι τότε γυναίκες του (πρώην και παρ'ολίγον) έμαθε από τα λάθη του και ΑΛΛΑΞΕ!!! Ενω η Μελίτα έκανε ακριβώς το αντίθετο! Μήπως λοιπόν να ακολουθήσει το παραδειγμά του μπας και καταφέρει να προχωρήσει μπροστά και βελτιωθεί λιγάκι???

Συγνώμη βρε Μήνα αλλά την αλλαγή που την είδες?Μήπως επηρεάζεσαι από την συμπάθεια που τρέφεις στο πρόσωπο του ηθοποιού,γιατί αλλιώς δεν μπορώ να το εξηγήσω...

emmm Συγγνώμη αν παρεξηγήθηκα απλώς εννοώ ότι έχει αλλάξει απέναντι κυρίως στην Εύα και πλέον παραδέχεται τα λάθη του! Με τίποτα δε δικαιολογώ τη βία στη Μελίτα που τον πάει πίσω! Θα μπορούσε να κρατηθεί και να μην αντιδράσει βίαια! Πιστεύω μάλιστα ότι είναι κάτι που πρέπει να δουλέψει πολύ για να το βελτιώσει! Απλά δεν μπορώ να μην επαινέσω έστω και τα όσα βήματα έχει κάνει μπροστά κατά τη γνώμη μου πάντα!!!
Μήνα μου,και που τα παραδέχεται τα λάθη του,αν συνεχίζει να τα κάνει τι νόημα έχει; ;/ Τα λάθη τα κάνουμε,τα κατανοούμε και προχωράμε-βελτιωνομαστε...Αυτά τα πράγματα,δεν τα πολεμάμε έτσι απλά...έχει όχι μόνο πρόβλημα διχείρισης του θυμού του,αλλά και του μυαλού του,οπώς είχε πει κάποτε η Μελίτα..εδώ έχει σούρει την μητέρα του παιδιού του-γυναίκα του μέχρι την εξώπορτα (και άλλα πολλά που βαριέμαι λίγο να αναφέρω)και δεν άλλαξε..τώρα θα αλλάξει;Δεν αλλάζουν έτσι απλά τέτοιοι τύποι,δυστυχώς...Και το λέω εγώ αυτό που παλιά Μανοευική δήλωνα! wall

Ναι στο θέμα διαχείρησης του θυμού του κι εγώ πιστεύω ότι έχει πολύ δουλειά να κάνει για να βελτιωθεί! Ομως (κατά την ταπεινή μου άποψη πάντα) στα θέματα που αφορούν την Εύα και τα επιχειρηματικά του λάθη έχει κάνει κάποια βήματα, με κυριότερο το να παραδεχθεί το κακό που έχει προκαλέσει στην Εύα, τα οποία ίσως να μην είναι αισθητά λόγω του ότι έχουν δοθεί απότομα στη σειρά!
Πιστεύω ότι όντως δύσκολα αλλάζει κάποιος σαν το Μάνο μετά τα όσα έχει κάνει αλλά καμιά φορά το μόνο που χρειάζεσαι είναι να φτάσεις στον πάτο και να μην έχεις τίποτα πια για να αναθεωρήσεις κάποια πράγματα! Ευελπιστούσα η αλλαγή του να είναι πραγματική! Τελικά μάλλον δεν ήταν και τόσο, απ'όσο αποδεικνύεται από τα αυριανά, αλλά δεν παύω να ελπίζω σε μια αλλαγή γιατί ένας άντρας σαν το βίαιο Μάνο δεν αξίζει ούτε στην Εύα ούτε στη Μελίτα! Κι επειδή δυστυχώς ή ευτυχώς είμαι φαν Μάνου-Εύας περιμένω να δω την ολοκληρωτική πια αλλαγή του για να μπορέσει το ζευγάρι να βρει την ευτυχία! Αλλιώς τίποτα δεν έχει αξία!
mina
mina
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε έναν ονειρικό και φανταστικό πλανήτη κάπου μακρια!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

Δημοσίευση από giouli_edem Τετ Μαρ 31, 2010 11:40 pm

Εγώ δεν καταλαβαίνω πού συμμετέχει ο Στέφανος σε όλο αυτό (που έλεγαν κάποιες δημοσιεύσεις) ενώ απ' ότι φαίνεται από το τρέιλερ έχει φύγει λογικά...

Το είδα κι εγώ, απαράδεκτος ο Μάνος γενικά γιατί ναι, δε μένει μόνο στο ένα χαστούκι ....
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

Δημοσίευση από Victoria Πεμ Απρ 01, 2010 9:35 am

Τι το θελα και είδα το τρέιλερ...

Μάνο αγόρι μου, μπράβο!! Είσαι και πολύ... "άντρας". Βρε Ούστ! Ούστ!
Victoria
Victoria
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

Δημοσίευση από xristina79 Πεμ Απρ 01, 2010 10:01 am

Καλά, για την βία δεν σχολιάζω... απλά έχω μπερδευτεί. Αν θέλουν να μας παρουσιάσουν ότι ο Μάνος έχει αλλάξει (έστω με άτσαλο τρόπο) γιατί μας τον δείχνουν να ασκεί βία? Μόνο μην ακούσω κανένα επιχείρημα του στυλ: τόσο πολύ αγαπάει την Εύα γιατί.... : curse :

Ασχέτως τι θέλουν να κάνουν οι σεναριογράφοι, η σκηνή μου φάνηκε πολύ καλή. Απλά νομίζω ότι είναι αν μη τι άλλο άσχημο να λέμε ότι στη Μελίτα αξίζει ο χαρακτηρισμός του Μάνου. Όσο συμπαθούμε ή αντιπαθούμε κάποιους χαρακτήρες ας μη φτάνουμε στα άκρα... Δεν νομίζω ότι η Μελίτα είναι ο χαρακτήρας της σειράς στον οποίο πρέπει να αποδοθεί αυτός ο χαρακτηρισμός....

Εγώ πειράζει που θέλω πολύ να δω την αντίδραση του Ηλία αν και όταν του πει ο Μάνος τι έκανε? Θα ακούσω πάλι για το DNA?
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Απρ 01, 2010 10:05 am

Xριστίνα δεν νομίζω ότι θέλουν να μας δείξουν και καμμία δραματική αλλαγή του Μάνου, οκ αποφάσισε πόσο αγαπαέι την Εύα και κάνει κάποιες υποχωρήσεις για εκείνη αλλα δεν μεταλλάχτηκε κιόλας (κρίνοντας απο το τρέιλερ παντα), δηλαδή τα κάνει γιατί είναι ο Μάνος και όχι απο αγαπη για την Εύα (όντως ότι πιο κουλό αν χρησιμοποιηθεί ως δικαιλογία)
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Απρ 01, 2010 11:08 am

xristina79 έγραψε:Εγώ πειράζει που θέλω πολύ να δω την αντίδραση του Ηλία αν και όταν του πει ο Μάνος τι έκανε? Θα ακούσω πάλι για το DNA?


Αυτή την αντίδραση την περιμένω και γω!!!Άντε γιατί έχει καταντήσει γελοίος ο Προφήτης Ηλίας-πυθία με το DNA και τις χίλιες δικαιολογίες που μπορεί να βρεί για το σπλάχνο του!

Καλά και η Δάφνη δεν πάει πίσω!Ακούς εκεί θα τα πάρει επειδή η Μελίτα θέλει να κάνει μήνυση!Οι δεσμοί αίματος πρέπει κάποιος να πει στην Δάφνη πως δεν καταργούν την ανθρωπιά μας!Μια γυναίκα χτύπησε και μάλιστα άσχημα...όχι οποιαδήποτε γυναίκα αλλά την μάνα του παιδιού του!!Άντε γιατί και αυτή δεν μας τα λέει καλά με τον Μάνο της! maaaad
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

Δημοσίευση από CineFreak Πεμ Απρ 01, 2010 11:53 am

επειδή δε μπορώ να δω το τρέιλερ ... μπορείτε να μου πείτε εάν φαίνεται ότι ο Στεφανος είναι παρών ή πριν ή μετά από τη σκηνή του ξύλου ??? γιατί στην περίληψη υπονοεί ότι θα έχουμε το τρίο-φάπες ...
xastouki
CineFreak
CineFreak
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : multitasking...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

Δημοσίευση από LYDIA Πεμ Απρ 01, 2010 12:02 pm

Ο Στεφανος φαινεται να ειναι παρων πριν την βιαιη συμπεριφορα του γελοιου...

Οταν πεφτει ξυλο δεν θα ειναι εκει,ετσι καταλαβα δηλ...
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Απρ 01, 2010 12:03 pm

CineFreak έγραψε:επειδή δε μπορώ να δω το τρέιλερ ... μπορείτε να μου πείτε εάν φαίνεται ότι ο Στεφανος είναι παρών ή πριν ή μετά από τη σκηνή του ξύλου ??? γιατί στην περίληψη υπονοεί ότι θα έχουμε το τρίο-φάπες ...
xastouki


Φαίνεται πως ο Στέφανος είναι εκεί την ώρα που ο Μάνος έρχεται και τους βρίσκει,αλλά την ώρα της φάπας δεν τον δείχνει εκεί.Λογικά δεν θα είναι γιατί δεν παίζει να μην αντιδρούσε αν ο Μάνος άπλωνε για μια φορά ακόμη το κουλό του.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Απρ 01, 2010 12:04 pm

Τα δημοσιεύματα δεν έλεγαν όμως ότι λόγω της βίαιης συμπεριφοράς του θα συγκρουστεί και με τον Καρτάλη? Μεταχρονολογημένα θα γίνει? Γιατί απο ότι είδα σήμερα τον μπουζουριάζουν κιόολας..
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Απρ 01, 2010 12:09 pm

Παιδια κι εμενα με μπερδεψε το τρειλερ.Απο τις περιληψεις ειχα καταλαβει οτι θα πλακωθουν ομαδικως αλλα στο τρειλερ την ωρα που σηκωνει το χερακι του ο Μανος ( Fskl Μανο προκαταβολικα) ο Στεφανος δεν ειναι εκει.Αλλιως δεν νομιζω να τον αφηνε να απλωσει χερι στη Μελιτα.Ο Μανος απο το τρειλερ δειχνει να μην περιοριζεται στο χαστουκι αλλα και παραπανω.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης