Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

+20
loukasnora
CineFreak
KatsaroYpotheto
Victoria
giouli_edem
anastasia20
evangeliap2808
Izabella29
mina
Alexia-Sofia
Pennaki.......!!
xristina79
nikidanis
marializ25
LYDIA
alenata
T2eNnh
Ntinaki1
loukitsa
zwi
24 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

Δημοσίευση από Alexia-Sofia Πεμ Απρ 01, 2010 2:38 pm

Η Δάφνη είναι επιεικώς απαράδεκτη!!!Βέβαια αν το ξύλο έπεφτε στην Εύα και δεν μιλάω για τώρα που είναι έγκυος βέβαια,αλλά γενικά όλοι θα τον σταύρωναν!!!Αλλα την Μελίτα μπορεί να την κάνει ό,τι θέλει!!Ούστ!

Alexia-Sofia
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

Δημοσίευση από evangeliap2808 Πεμ Απρ 01, 2010 7:08 pm

Να πω κάτι;;Μη με τουρτώσετε όμως!Εκτός από τον απαράδεκτο Μάνο (!) που χτύπησε τη Μελίτα,και δεν έδειξε έλεος..(Μπράβο ρε Μάνο "άντρακλα"!Είσαι ευχαριστημένος τώρα με τον εαυτούλη σου?)Μου έκανε τεράστια εντύπωση με αυτά που έλεγε...Μου πέρασε αμέσως η σκέψη πως με τη Μελίτα έχει μανία και πως αυτήν αγαπά;;(που λέει ο λόγος..εκείνος που αγαπά ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ δεν χτυπά.)"τον έβαλες στο κρεβάτι μας";;κουλό μου φάνηκε...δε ξέρω...μια σκέψη έκανα μόλις το είδα,όχι πως το πιστεύω κι όλας.. /S
evangeliap2808
evangeliap2808
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σε ένα κόσμο χαμένων ονείρων...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Πεμ Απρ 01, 2010 7:23 pm

Ο Μανος,Ευα μου,δεν αγαπαει ουτε τα αντερα του......!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Απρ 01, 2010 7:27 pm

Pennaki.......!! έγραψε:Ο Μανος,Ευα μου,δεν αγαπαει ουτε τα αντερα του......!!!!


Θα συμφωνήσω με χίλια!Δεν ξέρει τι θα πεί αγάπη και ας έλεγε τις κοτσάνες του προχτές στον Λουκά πως τάχα η Εύα του έμαθε!Καλά κρασιά Μανωλάκη!Άντε σε κανένα τρελοκομείο γιατί στο τέλος θα μας τρελάνεις όλους εμάς.Άντε αγόρι μου! Fskl
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Πεμ Απρ 01, 2010 7:37 pm

Izabella29 έγραψε:
Pennaki.......!! έγραψε:Ο Μανος,Ευα μου,δεν αγαπαει ουτε τα αντερα του......!!!!


Θα συμφωνήσω με χίλια!Δεν ξέρει τι θα πεί αγάπη και ας έλεγε τις κοτσάνες του προχτές στον Λουκά πως τάχα η Εύα του έμαθε!Καλά κρασιά Μανωλάκη!Άντε σε κανένα τρελοκομείο γιατί στο τέλος θα μας τρελάνεις όλους εμάς.Άντε αγόρι μου! Fskl
Εχει το κακο δυστυχως να ξεχναει αυτα που εχει πει...Και αυτο εχει ως αποτελεσμα οχι μονο να μην τα κανει,αλλα να πραττει πολυ χειροτερα,οπως σημερα δηλαδη!!Να δουμε ποτε θα αλλαξει..... Rolling Eyes
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

Δημοσίευση από evangeliap2808 Πεμ Απρ 01, 2010 7:42 pm

Izabella29 έγραψε:
Pennaki.......!! έγραψε:Ο Μανος,Ευα μου,δεν αγαπαει ουτε τα αντερα του......!!!!


Θα συμφωνήσω με χίλια!Δεν ξέρει τι θα πεί αγάπη και ας έλεγε τις κοτσάνες του προχτές στον Λουκά πως τάχα η Εύα του έμαθε!Καλά κρασιά Μανωλάκη!Άντε σε κανένα τρελοκομείο γιατί στο τέλος θα μας τρελάνεις όλους εμάς.Άντε αγόρι μου! Fskl
Ακριβώς.Το άτομο δε μπορεί να αγαπήσει τίποτα τελικά..ούτε τον έαυτό του καλά καλά!Α ρε Μανωλάκη φοβάμαι μην έχεις άσχημο τέλος τελικά.. 🇳🇴
Επίσης...είναι δυνατόν να λέει το αρχιλαμόγιο στο άλλο λαμόγιο(<--Ρούσσος) την κόρη του έτσι όπως την είπε,και να μην αντιδρά;Πάσχει;Τι πατέρας είναι αυτός..; wall
evangeliap2808
evangeliap2808
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σε ένα κόσμο χαμένων ονείρων...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 336-Ημερομηνία 01/04/2010

Δημοσίευση από zwi Πεμ Απρ 01, 2010 8:57 pm

Pennaki.......!! έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
Pennaki.......!! έγραψε:Ο Μανος,Ευα μου,δεν αγαπαει ουτε τα αντερα του......!!!!


Θα συμφωνήσω με χίλια!Δεν ξέρει τι θα πεί αγάπη και ας έλεγε τις κοτσάνες του προχτές στον Λουκά πως τάχα η Εύα του έμαθε!Καλά κρασιά Μανωλάκη!Άντε σε κανένα τρελοκομείο γιατί στο τέλος θα μας τρελάνεις όλους εμάς.Άντε αγόρι μου! Fskl
Εχει το κακο δυστυχως να ξεχναει αυτα που εχει πει...Και αυτο εχει ως αποτελεσμα οχι μονο να μην τα κανει,αλλα να πραττει πολυ χειροτερα,οπως σημερα δηλαδη!!Να δουμε ποτε θα αλλαξει..... Rolling Eyes
θα συμφωνήσω απολύτως μαζί σου!!!!!!!!!!!!!!!!!
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης