Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap47%Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 47% 
[ 28 ]
Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap28%Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 28% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap12%Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 12% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Σύνολο Ψήφων : 60

Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010

Δημοσίευση από katerina--noraloukakos Την / Το Τετ Μαρ 24, 2010 10:14 pm

ο Ζουγανελης-Σαινης αψογος!το ξαναειπα μ αρεσει η μεθοδος που ακολουθει για να βρει το δολοφονο,αλλα ακομα δεν εχω καταλαβει τι παιζει με τα τηλεφωνα..
Αμαλια ΘΕΑ!!!θα του το κρατησει μανιατικο του Λουκα που την εβαλε να του τηγανισει πατατες!!ο μοναδικος καημος της σημερα ηταν αυτος! gelio
ο Νικολας θυμωσε με τη Δαφνη που δεν του ειπε για τη συναντηση με το πτωμα,αλλα να δω τι θα της πει οταν αποκαλυφθει οτι κι αυτος τον ειχε συναντησει..
η Αντιγονη τι ηταν αυτα που ελεγε στον Χρηστο?γιατι να αναλαβει αυτος το παιδι??η Ευα που θα ειναι..θα τη βγαλει απ τη μεση??κι επισης αυτη η ιδια που θα ειναι..σκεφτεται να εγκαταλειψει τον ματαιο τουτο κοσμο και να αποδημησει εις Κυριον??(γιατι αν ειναι ετσι ας χαρω Palamakia )
Λουκας-Νορα:αφου μας εβγαλαν την πιστη με την παιδιαστικη συμπεριφορα τους τα ξαναβρηκαν!!
Νταιζη-Σταυριδης:δε μασαει η τραγουδιαρα αλλα δε μασαει και ο Σαινης!κουκλα μου οταν εσυ πηγαινες αυτος ερχοτανε!αλλα εχω να της αναγνωρισω οτι ειναι ταλενταρα-φωναρα!! : respect :
ο Μπελλος σκασιλα του για τον ερωτα της Νορας,αλλο σκοπο εχει δεν εξηγειται αλλιως!!εκτος κι αν ειναι τοοοοσο στοκος!!!!
κατα τ αλλα στη μαζωξη ηταν ο καθενας με τον πονο του!!!
αυτα θυμαμαι,δεν ξερω αν μου διεφυγε κατι.. scratch
αα!!το επεισοδιο το ψηφισα ως καλο..
katerina--noraloukakos
katerina--noraloukakos
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τετ Μαρ 24, 2010 10:22 pm

katerina--noraloukakos έγραψε:ο Ζουγανελης-Σαινης αψογος!το ξαναειπα μ αρεσει η μεθοδος που ακολουθει για να βρει το δολοφονο,αλλα ακομα δεν εχω καταλαβει τι παιζει με τα τηλεφωνα..
Αμαλια ΘΕΑ!!!θα του το κρατησει μανιατικο του Λουκα που την εβαλε να του τηγανισει πατατες!!ο μοναδικος καημος της σημερα ηταν αυτος! gelio
ο Νικολας θυμωσε με τη Δαφνη που δεν του ειπε για τη συναντηση με το πτωμα,αλλα να δω τι θα της πει οταν αποκαλυφθει οτι κι αυτος τον ειχε συναντησει..
η Αντιγονη τι ηταν αυτα που ελεγε στον Χρηστο?γιατι να αναλαβει αυτος το παιδι??η Ευα που θα ειναι..θα τη βγαλει απ τη μεση??κι επισης αυτη η ιδια που θα ειναι..σκεφτεται να εγκαταλειψει τον ματαιο τουτο κοσμο και να αποδημησει εις Κυριον??(γιατι αν ειναι ετσι ας χαρω Palamakia )
Λουκας-Νορα:αφου μας εβγαλαν την πιστη με την παιδιαστικη συμπεριφορα τους τα ξαναβρηκαν!!
Νταιζη-Σταυριδης:δε μασαει η τραγουδιαρα αλλα δε μασαει και ο Σαινης!κουκλα μου οταν εσυ πηγαινες αυτος ερχοτανε!αλλα εχω να της αναγνωρισω οτι ειναι ταλενταρα-φωναρα!! : respect :
ο Μπελλος σκασιλα του για τον ερωτα της Νορας,αλλο σκοπο εχει δεν εξηγειται αλλιως!!εκτος κι αν ειναι τοοοοσο στοκος!!!!
κατα τ αλλα στη μαζωξη ηταν ο καθενας με τον πονο του!!!
αυτα θυμαμαι,δεν ξερω αν μου διεφυγε κατι.. scratch
αα!!το επεισοδιο το ψηφισα ως καλο..

Συμφωνώ σε όλα Κατερίνα μου.. Απλά και λιτά τα είπες όλα.. :cheers:
Απορώ και εγώ γιατί ο Νικόλας θύμωσε τόσο αφού και αυτός το ίδιο έκανε..
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από erini Την / Το Τετ Μαρ 24, 2010 10:27 pm

μπραβο, μπράβο στη νορα ετσι επρεπε να φερθει όχι μονο πειραγματα και φόβο ο λουκας ,καποτε πρεπει να παρει αποφασεις χωρίς φόβο αν αγαπά αληθινά.
κατά τ'αλλα βλέπουμε τα μυστικά της εδεμ μόνο αλλά μονο γι άυτό το ζευγάρι και το λατρέψαμε πολυ
για τα βαθιά ουσιαστικά αισθήματα τους,τις ζηλιες τους το χιούμορ τους και την απόλυτη τελικά εξάρτηση τους.
ας προσέξουν οι υπεύθυνοι του σηριαλ να διατηρήσουν την σοβαρότητα και την υψηλή ποιότητα των αισθημάτων των δύο αγαπημένων μας και να μην απογοητεύσουν τους τηλεθεατές , όσο και τους ηθοποιούς που τους υποδύονται οι οποιοι είναι εξαιρετικοί και μας πειθουν πολύ εύκολα για την αγάπη μόνο με το βλέμμα, την ποιότητα της φωνής, το καθαρό πρόσωπο και την πολύ τιμια παρουσία τους στο σήριαλ.
έχουμε να συναντήσουμε τόσο αγαπημένο ζευγάρι από τα χρόνια του παλιού ελληνικού κινηματογράφου.προς θεού μη τους τρέχουν σε ξενοδοχεία και σε γελοίες φάσεις

erini

Δημοσίευση από Petrinaki Την / Το Τετ Μαρ 24, 2010 10:36 pm

Πολύ καλό το επεισόδιο ο Ζουγανέλης είναι απλά υπέροχος,τον είχα συνηθίσει στις κωμωδίες αλλά κ έδω ο άνθρωπος είναι φοβερός.Το κεφάλι του είναι γεμάτο νότες χαχα καλό καλό...Θέλω κ εγώ ο Μπέλος να ρίξει τις γυροβολιές του στήν πίστα!!!! Cheer
Petrinaki
Petrinaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Vampire world!

Δημοσίευση από natasa-pap Την / Το Τετ Μαρ 24, 2010 10:47 pm

Πολύ καλό το σημερινό επεισόδιο...το βλέμμα της Νόρας τα μπουζούκια προς τη Νταίζη ήταν όλα τα λεφτα...και ο Μπέλος στην κοσμάρα του...πιο πολύ όμως μου άρεσε που τα ξαναβρήκε η Νόρα με το Λουκά...ακόμα δε τους χορτάσαμε μαζί και τσακώνονται, δε λέει...ελπίζω να δούμε κι'άλλες ρομαντικές στιγμές με τους δυό τους...Η υπόθεση δε, γίνεται όλο και πιο περίπλοκη...ο αστυνόμος δε θα τους αφήσει σε χλωρό κλαρί...Αντε, περιμένω με αγωνία το επόμενο...
Πολλα φιλιά σε όλους!!!!

natasa-pap

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Μαρ 24, 2010 11:10 pm

Καλως μας ήρθες Νατάσσα! Αλλη μια λουκανορική στην παρέα μας!!!

Κι εγω βρήκα το επεισόδιο αρκετά καλό!

Ο Ζουγα όσο πάει μου αρέσει και περισσότερο! Και η κοιλιτσα της Εύας το ίδιο! Τρελαίνομαι λέμε!!!

Το επεισόδιο με μπέρδεψε αρκετά!

Γιατί έλειπε ο Ηλίας απο τη μάζωξη?
Γιατί ο Μάνος πίστεψε έστω και για μια στιγμή ότι η Δάφνη μπορεί να έχει κάνει φόνο?
Γιατί ενώ όλοι τον ήξεραν τον Πτώμα κανείς δεν το είπε στη μάζωξη?
Γιατί αφού πέθανε τον κουτουλάμε ακόμα?
Γιατί η Νορα με το Λουκά με συγχύζουν απίστευτα? (Ειδικά η Νόρα - Καμμία εμπιστοσύνη στο Λουκά πια?)
Γιατί ο Μπέλλος δεν παίρνει το καπελάκι του να φύγει? (3 μπάνια έχει κάνει απο το φτύσιμο)
Γιατί παίρνει ο αστυνομικός τηλέφωνα απο τις συσκευές των πρωταγωνιστών? (Να βρει νούμερα ή παρακολουθήσεις μπορούν να γίνουν και χωρίς άκυρες κλήσεις στο "λουλούδι" του)
Γιατί τις μισές φορές ο αστυνομικός μου δίνει την αίσθηση ότι θέλει να κάνει τη δουλειά του και τις υπόλοιπες μισές ότι κάπου αλλού θέλει να το πάει το πράγμα?

Και τέλος..

Γιατί δεν έχουμε περισσότερες σκηνές με όλο το καστ μαζεμένο? (Λάτρεψα θεατρο τουπαραλόγου όπου ο καθένας έλεγε τα δικά του κουλά - Λάτρεψα!)

Εννοείται ότι αν προλάβω θα επανέλθω με κανονικό σχολιασμό, αυτός είναι της πλάκας gelio

Φιλιάαα

Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Τετ Μαρ 24, 2010 11:14 pm, 1 φορά

Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Την / Το Τετ Μαρ 24, 2010 11:13 pm

Χιλιες ερωτησεις χωρις ΚΑΜΙΑ απαντηση!! gelio
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τετ Μαρ 24, 2010 11:19 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Καλως μας ήρθες Νατάσσα! Αλλη μια λουκανορική στην παρέα μας!!!

Κι εγω βρήκα το επεισόδιο αρκετά καλό!

Ο Ζουγα όσο πάει μου αρέσει και περισσότερο! Και η κοιλιτσα της Εύας το ίδιο! Τρελαίνομαι λέμε!!!

Το επεισόδιο με μπέρδεψε αρκετά!

Γιατί έλειπε ο Ηλίας απο τη μάζωξη?
Γιατί ο Μάνος πίστεψε έστω και για μια στιγμή ότι η Δάφνη μπορεί να έχει κάνει φόνο?
Γιατί ενώ όλοι τον ήξεραν τον Πτώμα κανείς δεν το είπε στη μάζωξη?
Γιατί η Νορα με το Λουκά με συγχύζουν απίστευτα? (Ειδικά η Νόρα - Καμμία εμπιστοσύνη στο Λουκά πια?)
Γιατί ο Μπέλλος δεν παίρνει το καπελάκι του να φύγει? (3 μπάνια έχει κάνει απο το φτύσιμο)
Γιατί παίρνει ο αστυνομικός τηλέφωνα απο τις συσκευές των πρωταγωνιστών? (Να βρει νούμερα ή παρακολουθήσεις μπορούν να γίνουν και χωρίς άκυρες κλήσεις στο "λουλούδι" του)
Γιατί τις μισές φορές ο αστυνομικός μου δίνει την αίσθηση ότι θέλει να κάνει τη δουλειά του και τις υπόλοιπες μισές ότι κάπου αλλού θέλει να το πάει το πράγμα?

Και τέλος..

Γιατί δεν έχουμε περισσότερες σκηνές με όλο το καστ μαζεμένο? (Λάτρεψα θεατρο τουπαραλόγου όπου ο καθένας έλεγε τα δικά του κουλά - Λάτρεψα!)

Εννοείται ότι αν προλάβω θα επανέλθω με κανονικό σχολιασμό, αυτός είναι της πλάκας gelio

Φιλιάαα

Αν και σχολισμός της πλάκας (που λές και εσύ) ήταν πολύ απολαυστικό και με βρίσκει απολύτως σύμφωνη Palamakia
Λυπάμαι όμως δεν έχω απαντήσεις για τις ερωτήσεις σου, ούτε για τις δικές σου ούτε για της Αριάδνης zip zip
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από natasa-pap Την / Το Τετ Μαρ 24, 2010 11:22 pm

Σ'ευχαριστώ πολυ για την υποδοχή !! Είμαστε πολλοι οι λουκονορικοί, πολλοί και φανατισμένοι... :0)
Καλό βράδυ !!!

natasa-pap

Θηλυκό

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τετ Μαρ 24, 2010 11:42 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:

Και εγώ τρελαινομαι..και για τα δύο!!!!

Γιατί έλειπε ο Ηλίας απο τη μάζωξη? Μήπως έχει τη φωλιά του λερωμένη????
Γιατί ο Μάνος πίστεψε έστω και για μια στιγμή ότι η Δάφνη μπορεί να έχει κάνει φόνο? Γιατί κρίνει εξ ιδίων τα αλλότρια...
Γιατί ενώ όλοι τον ήξεραν τον Πτώμα κανείς δεν το είπε στη μάζωξη? Γιατί ξερου να κάνουν όλοι τις πάπιες με μεγάλη επιτυχία....
Γιατί η Νορα με το Λουκά με συγχύζουν απίστευτα? (Ειδικά η Νόρα - Καμμία εμπιστοσύνη στο Λουκά πια?) Αυτό το ψάχνω και εγώ αλλά όλο μου διαφευγει...
Γιατί ο Μπέλλος δεν παίρνει το καπελάκι του να φύγει? (3 μπάνια έχει κάνει απο το φτύσιμο) Γιατί ή κρατάει ομπρέλλα(και δεν τον πιάνει) ή δεν μας τα λέει καλά...
Γιατί παίρνει ο αστυνομικός τηλέφωνα απο τις συσκευές των πρωταγωνιστών? (Να βρει νούμερα ή παρακολουθήσεις μπορούν να γίνουν και χωρίς άκυρες κλήσεις στο "λουλούδι" του) Για να μας τρελλάνει και να μας πορώσει τελείως να βέπουμε πιο φανατικά!!!!
Γιατί ο Ζουγανέλης είναι απλά ΘΕΟΣ!!!

Και τέλος..

Για να μη μας κακομάθουν....Η σκηνή ήταν επιεικώς απολαυστική!!!!

Δεν ξέρω αν βοήθησα αλλά λατρεύω τους σχολιασμόυς σου..μικρόυς, μεγάλους!!!!!

Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Μαρ 24, 2010 11:53 pm

Eυχαριστώ πολύ Foulitsa!

Συμφωνώ με τις απαντησεις σου αλλα δεν μου είπες, ο Πτώμας αφου ισοπεδώθηκε γιατί ξεπηδάει ως Χαρδαβέλας απο το φώς στο τούνελ και με συγχύζει μου λες???

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τετ Μαρ 24, 2010 11:55 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Eυχαριστώ πολύ Foulitsa!

Συμφωνώ με τις απαντησεις σου αλλα δεν μου είπες, ο Πτώμας αφου ισοπεδώθηκε γιατί ξεπηδάει ως Χαρδαβέλας απο το φώς στο τούνελ και με συγχύζει μου λες???

Αχχχχ....αυτό μου ξέφυγε!!!Ήταν η μεγάλη στιγμή του επεισοδίου αυτή...Θέλει να μας χαλάσει τη αισθητική και μετά θάνατον!!!
και θα επαναλάβω...Περικλήηηηη...μην πάς προς το φως!!!!!!!!!! lol!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Μαρ 24, 2010 11:57 pm

Foulitsa έγραψε:

Αχχχχ....αυτό μου ξέφυγε!!!Ήταν η μεγάλη στιγμή του επεισοδίου αυτή...Θέλει να μας χαλάσει τη αισθητική και μετά θάνατον!!!

Καλά είσαι ΘΕΑ! Δεν έχω λόγια, χτυπιέμαι μόνη μου λέμε!!!

Μου θύμισες Φιλάράκια και Φοίβη! "Come into the light Mr. Heckles" Λιώνωωωω gelio gelio gelio

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τετ Μαρ 24, 2010 11:58 pm

Άσε που έχουν βαλθεί να μας μείνει η λαδωμένη μπουκλίτσα αξέχαστη για πολυυυ καιρό!!!!!Αυτό πως δεν το σκέφτηκα νωρίτερα...Εφιαλτης θα μας γίνει!!!!!
Επίσης πάω να σωριαστώ γιατί κουτουλάω.....θα επανέλθω αυριο με αναλυτικό σχολιασμό...Καληνυχτα σε όλους!!!! GN1
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τετ Μαρ 24, 2010 11:59 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
Foulitsa έγραψε:

Καλά είσαι ΘΕΑ! Δεν έχω λόγια, χτυπιέμαι μόνη μου λέμε!!!

Μου θύμισες Φιλάράκια και Φοίβη! "Come into the light Mr. Heckles" Λιώνωωωω gelio gelio gelio

Ευχαριστωωώ πολυ!!!!
Εστειλα το προηγουμενο πριν δω το δικό σου!!! lol!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Πεμ Μαρ 25, 2010 12:03 am

Foulitsa έγραψε:

gelio gelio Τέλειο Φουλίτσα.. Αλλά μας τον πήρε το άσπρο φώς που του τονίζει τις υπέροχες γυαλιστερές του μπουκλίτσες lol!
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από νοριτσα Την / Το Πεμ Μαρ 25, 2010 12:05 am

τζινακι μου μπορει ο σχολιασμος σου να μην ηταν ο συνιθησμενος αλλα ηταν απολαυστικοτατος και φυσικα περιμενω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ τον αναλυτικο σχολιασμο σου!!!!! pleeease
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από νοριτσα Την / Το Πεμ Μαρ 25, 2010 12:07 am

Ezi_loukno έγραψε:
Foulitsa έγραψε:

gelio gelio Τέλειο Φουλίτσα.. Αλλά μας τον πήρε το άσπρο φώς που του τονίζει τις υπέροχες γυαλιστερές του μπουκλίτσες lol!
καλε δεν το ειδα αυτο slap α ρε Foulitsa με πεθανες με τα σχολια σου gelio gelio και φυσικα θα περιμενω και τον δικο σου αναλυτικο σχολιασμο!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Πεμ Μαρ 25, 2010 12:08 am

Ευχαριστώ πολυ κορίτσια!!!Να στε καλα!! :D
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από nicole Την / Το Πεμ Μαρ 25, 2010 1:08 am

Μερικα πραγματακια θα σχολιασω μονο:

1. Πολυχρονίδη φωνάρα...κανει ανετα καριερα και στο τραγουδι
2. Το ζευγαρι Νορα-Λουκα προσωπικα δεν μου κανει ουτε κρυο ουτε ζεστη...αλλα αυτες οι περουκες, τα ξενοδοχεια, οι ψευτικες ζηλειες, το παρακανουν...και αν υπολογισουμε και τους λαθος χειρισμους της Νορας στα προηγουμενα θεματα...ειναι κριμα και οι δυο καλοι ηθοποιοι ειναι, δεν χρειαζονται ολα αυτα...
3. Η μαζωξη...γελασα τρελλα...ο καθενας ελεγε τα δικα του για ασχετα θεματα αλλα για το φονο ολοι μουγγα...βεβαια να μου πεις τι να λεγανε...ολοι εχουν τη φωλια τους λερωμενη...
4. Ζουγανελης..ταλενταρα και αυτος θα τους χορεψει ολους στο ταψι μαζι με την Αντιγονη...
5. Εχουμε δει μεχρι τωρα τις απειρες δικαστικες, νομικες, ιατρικες, ερωτικες, κατινιστικες ανακριβειες....και ενταξει τις προσπερασαμε γιατι σειρα ειναι αλλα εχω μια απορια κα Ακριτα μου...
Τον Καρταλη και τον Χατζηβασιλειου μπορεις να τους παρομοιασεις σαν τον Σπυρο Νιαρχο για να μπορουν να εχουν στην κατοχη τους πινακες αξιας...τον Μανο και τον ομιλο του μπορεις να τον παρομοιασεις και με τον Βγενοπουλο...
αρα δεν μιλαμε απλως για μερικα εκ. ευρω αλλα για δις ευρω...
και θελετε να μου πειτε οτι η Δαφνη με τη μικρη της βιοτεχια, οσο επιτυχημενη και αν ειναι, μετα απο μισθους,ΦΠΑ, εισφορες, φορους κτλ ΜΕ ΤΑ ΚΑΘΑΡΑ ΤΗΣ ΚΕΡΔΗ μπορει να εξαγορασει το χρεος του Μανου...ελεος βιοτεχνια εχει, οχι τα vintage του Balenciaga & YSL...gelio προσωπικα απορω που ο Χατζηπτωμας καταδεχτηκε να της μιλησει κιολας...

και κατι για τα ΠΡΟΣΕΧΩΣ:

Γλυκια μου Ευα, ειλικρινα για ατομο το οποιο συμμετειχε σε ερωτικες ταινιες, δουλεψε σε μπαρ, εχει κανει σχεση με τρεις αντρες και δυο παιδια με διαφορετικους αντρες, δυο γαμους και εαν παρολιγο μεσα σε 2 χρονια κτλ συνεχιζεις να με εντυπωσιαζεις με την αφελεια σου...ισως γι αυτο και ο Μανος και ο Στεφανος και ολοι οι φιλοι σου συνεχιζουν να σε δουλευουν και δεν εχεις παρει χαμπαρι...και μετα πως να σε συμπονεσω και εγω με αυτα που περνας και ΘΑ περασεις και στο μελλον...

Μιλωντας αυστηρως επιχειρηματικα οι ομιλοι δεν πτωχευουν ουτε μεσα σε μια ημερα ουτε απο ενα ατομο...και οι επιχειρησεις δεν σηκωνουν συναισθηματισμους....
Για την πτωχευση του συγκεκριμενου ομιλου πρωτα φταιει ο Μανος / ο Ρουσσος με τις λαμογιες των εργοστασιων, στη συνεχεια ο Στεφανος και στο τελος εσυ.
Γιατι γλυκια μου Ευα τι νομιζες οτι επειδη μπηκες μια μερα μεσα και ειπες "δινω τον ελεγχο των μετοχων μου στον κα Καρταλη" (να μη θυμηθω καλυτερα αυτη τη "μπακαλιστικη" συνεδριαση του ΔΣ γιατι συγχιζομαι) η "δινω τα λεφτα πισω στο Μανο" χεστηκε η φοραδα στο αλωνι?
Τουλαχιστον ο Καρταλης ειχε την εξυπναδα να παρει πισω αυτα που επενδυσε, με εξαιρεση μεχρι τωρα το πινακα που εχασε σε αντιθεση με το Μανο που ηξερε οτι αγοραζε απο το Μπελλο ενα κατεστραμμενο ομιλο αλλα συνεχισε γιατι δυστυχως το ειδε συναισθηματικα...
Γι αυτο σου λεω μην τα πετας ετσι αυτα...ασχολησου με την ηθοποια και το modeling γιατι τα υπολοιπα δεν...και εμεις θα ξεχασουμε και αυτα που σπουδασαμε...

κα. Ακριτα μου θα το προσθεσω και αυτο μαζι με τη αφελεια της Ευα στις παραπανω σεναρειακες ανακριβειες για να προχωρησει αυτο το σεναριο...ενταξει καταλαβαμε..Ευα-Στεφανος θα μαλωνουν με διαφορες αφορμες για να καταλαβουν καποια στιγμη οτι ο γαμος δεν προχωραει και να το διαλυσουν...

nicole
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από konst@ntin@ Την / Το Πεμ Μαρ 25, 2010 10:49 am

Ψήφισα πολύ καλό!!!!
Μετά το χθεσινό επεισόδιο κατάλαβα ότι ο αστυνόμος παγιδεύει τα τηλέφωνα των υπόπτων...
Είναι φοβερός ο Ζουγανέλης,περιμένω κάθε φορά τι θα πει στον καθένα για το επάγγελμα που θα ήθελε να κάνει όταν ήταν μικρός..
Επιτέλους επανασύνδεση Λουκά-Νόρας
Gioupi
konst@ntin@
konst@ntin@
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καρδίτσα

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Μαρ 25, 2010 1:21 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:

Υποθετάκι μου ας σου απαντήσω σε αυτό.
Ο Λουκάκος μας, οπως το βλέπει η Νόρα, μέχρι και προχτές, δεν της είχε ξεκαθαρίσει τίποτα. Μεχρι πριν λίγο καιρό, η Νταίζη τον έκανε οτι ήθελε, και οταν της έλεγε οτι δεν τρέχει τίποτα και οτι του έχει ξεφουσκώσει το θέμα, την άλλη μερα τον βλέπαμε με ρουφηξιές στον λαιμο. Και απο πάνω την προκαλει κιολας με τα χαπάκια. Τι να κάνει η δόλια η Νόρα?

Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από sarita Την / Το Πεμ Μαρ 25, 2010 2:06 pm

εδεμακια μου μου λειψατε παρα πολυ.Λοιπον θα το σχολιασω με εναν ιδιαιτερο τροπο το επεισοδιο χωριζοντας το στο τι μου αρεσε και τι οχι.
Μου αρεσε:
Το φιλι της νορας με τον Λουκα στο τελος.Αλλα ρε παιδια εχετε και ενα γραφειο τοσες φορες την εχετε πατησει κλειδωστε και μετα αξιοποιηστε τον χωρο σας.
Ντουετο νταιζης-λουκα.Τι φωναρες και οι δυο.Απολαυστικοτατοι ηταν.
Εννοειται ο ζουγανελης.Παιδια ειναι τοσο απολαυστικος τοσο υπεροχος.Τοσο...Δεν εχω λογια.Και εννοειται οτι τα τηλεφωνα ειναι συνθηματικα.Δεν υπαρχει ανθη.Αλλα εκπληκτικος ομως δεν τον χορταινω.
Δεν μου αρεσε (και νομιζω θα ειναι περισσοτερα αυτα):
Οτι συναντηθηκαν για να συζητησουν ενα σοβαρο θεμα που εχει να κανει με μια δολοφονια στην οποια ειναι ολοι υποπτοι (τουλαχιστον τυπικα)αλλα βλεποντας το μου ηρθε στο μυαλο η φραση 12Αποστολοι ο καθενας το μαρτυριο του.Και καλα απο την αμαλια θα πω οτι το περιμενα αυτο.Αλλα και απο τη νορα.Δεν εχει μαθει απο το παθημα της?Δεν ανακατευουμε προσωπικα με επαγγελματικα γιατι στο τελος γινεται μπαχαλο η κατασταση.
Επισης δεν μου αρεσε ο τροπος του νικολα στη δαφνη.Φταιω η γυναικα να θελω να του κανει τα ιδια και χειροτερα η δαφνη οταν μαθει την αληθεια οτι τον ειδε και ο νικολας?Νικολα μου συνηθως οταν ειμαστε ενοχοι δεν μιλαμε.Γιατι θα μας κανουν αντιποινα μετα.
Δεν μου αρεσε και με εκνευρισε αφανταστα η νορα οσο και αν ειμαι φαν της και φαν του ζευγους.Νορακι μου ηξερες που εμπλεκες.Ηξερες οτι θα παρει χρονο μεχρι να τα παιξει η νταιζη και να φυγει.Δεν γινεται εν μια νυκτι να λυθει το θεμα.Και οταν με τον αλλον ειμαστε ερωτευμενοι και τον αγαπαμε τον εμπιστευομαστε κιολας.Εδω ολοκληρο Forrest gamp παιζει για να ειστε μαζι.Κανε υπομονη γιατι αρχιζεις να γινεσαι χειροτερη απο την νταιζη.
Ο μπελλος.Γιατι εχω αρχιζω να πιστευω οτι δεν ειναι τοσο βλακας οσο δειχνει.Δεν μπορει να μην εχει καταλαβει τι γινεται.Ειναι δυνατον να πιστευει οτι απο τη μια ειναι ψυχρη απο την αλλη τρυφερη,φιλι δεν εχουν ανταλλαξει στις αγκαλιες του παθαινει ενα κατι και απομακρυνεται και οτι με αυτη τη γυναικα θα ειναι μαζι.Το αλλο που ειδε τον λουκα ευτυχισμενο.Νομιζω οτι ακομα και τα ανηψια μου που ειναι πεντε χρονων θα καταλαβαιναν οτι η νορα τον δουλευει και οτι ο λουκας δεν ειναι ευτυχισμενος.
Και οπως παντα η αντιγονη.Αυτη την εχει ενημερωσει κανεις οτι το παιδι εχει μανα και πατερα (καλα σε αυτο παιζεται).Μια θα το μεγαλωσει εκεινη μετα μεταφερει στο χρηστο την ευθυνη.Μπαλακι του τεννις εχει γινει αυτο το παιδι.
Συγνωμη αν σας κουρασα.Καλη συνεχεια. Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 2 630559
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Πεμ Μαρ 25, 2010 2:12 pm

Ας σχολιάσω αναλυτικά το χθεσινό...
Δάφνη-Σταυρίδης : Επισκεψη μεσα στη μαύρη νύχτα..Αυτό θα πεί αιφνιδιασμός....Τη σκάλωσε τη Δαφνούλα και άρχισε τα ψέμματα... Αυτό που ειπε την κατασκήνωση Εδέμ πολύ με μπερδεύει..Πόσα ξέρει πια αυτός ο αστυνόμος??
Μπουζούκια : Αν πώ οτι η Νόρα είναι για σφαλιάρες θα φταίω εγώ??Μα είναι συμπεριφορά αυτή??Απέναντι σε όλους(εκτος Ντάιζης βέβαι..)Είναι δυνατόν να μην έχει καμία απολύτως εμπιστοσύνη στο Λουκά που είναι δίπλα της τόσα χρόνια??Να πιστύει οτι την κοροιδευεί??Δεν μ αρέσουν αυτες οι σκηνές και παρακαλώ να κοπούν πάραυτα... Εμ ο Μπέλλος, χάπατο απο τα λίγα...Ελεος...Βέβαι με την ατάκα "Γειά σου λουκά ερωτύλε" λύθηκα..μα καλά ερωτύλος??πως του ρθε???
Δάφνη-Νικόλας-φλας μπακ απο τον Άδη : Μου βάζουνε το Χατζηβασιλείου να βγαίνει μέσα απο την ομίχλη και είναι δυνατόν εγω μετά να μην κάνω συνειρμούς????Δεν μπορώωωω!!!Λίγο spooky η σκηνή...Εκεί στις ερημιές που τον συνάντησες πως να φανείς αθώα μετά Δαφνούλα μου???
Νόρα-Δάφνη-Νικόλας : Νοράκι τα θες και τα λές αυτά περί σεβασμού στον υπνο ή σου ξεφεύγουνε????
Ο Σταυρίδης σπέρνει τον πανικό!!Γιούπιιιι!!!!!!Θα χουμε εξελίξεις.... runaround Και μέσα σ'όλα η Νόρα να αρχίζεει τις παλαβομάρες για γδαρσίματα και θα τον ψάξω και δεν υπάρχει ευτυχία που να κόβεται στα τρία..Οτι να ναι όμως...
Λουκάς-Νταίζη : Τρελλανέ τη Λουκά!!!!!!Μα καλά τη φάτσα ήταν αυτή..."Φοβάμαι μη σε χάσω..." Θεεικό!!!!
Συνάντηση : Τι να πρωτοπώ για αυτή τη σκηνή που ο καθένας είχε τον πόνο του και έλεγε οτι ήθελε..Η Αμαλια έφαγε σκάλωμα που την έβαζε ο Λουκάς να τηγανίζει πατάτες,Η Νόρα στο κόλλημα με τα χάπια,ο Μάνος έριχνε ευθύνες για τη Νταίζη..Παλι καλά που δεν επεκταθηκανε και σε άλλα θέματα..στο ποιος εφταιγε για το Φώτη,αν τελιικά ο Μάνος βίασε την Εύα(που το αλλάζουμε οποτε μας βολέυει..),τίνος είναι βρε γυναίκα το παιδί...γιατί θα ξημερώναμε..Αυτόι δεν μπορούν να τα βρούν στο τι θα πούν στην αστυνομία...ο καθένας στην κοσμάρα του...
Η σκηνή απιστευτη..Αληθεια ο Ηλιας γιατί δεν εμφανιστηκε???Είχε πάει για ψάρεμα????
Νταίζη-Σταυρίδης : Το παραδέχομαι το κορίτσι...Νομίζω πως μέχρι στιγμή είχε την πιο πειστική αντίδραση...Άλλο αν ο αστυνόμος την πήρε χαμπάρι,έχει τις πληροφορίες του αυτός... Μα καλά θα αφήσουνε το Στέφανο με την απορία να περιμένει πότε θα πάνε???? Κάτι τρέχει με τον επιθεωρητή Σαίνη..κάτι τρέχει...
Εύα-Αντιγόνη-Στέφανος : Οταν η Αντιγόνη γλινεται γλυκιά πεθερούλα παίρνω μια τρομάρα και λέω κάπου το χει κρυμμένο το μήλο να το δωσει στο Ευάκι...και μάλλον δεν θα την ρίξει απλά σε ύπνο..θα την ρίξει γενικότερα... Στεφανάκο,χαμογέλα και λίγο μπράβο..μην ξεχνάμε οτι το γάμο δεν τον αποφάσισε η Εύα μονη της..
Λουκάς-Νόρα : Τη σχολιάζω μόνο για το φιλί τους...Πέθανα οταν την άρπαξε...Εμπαινε Λουκάαααα!! Νόρα σύνελθε επιτέλους!!!!!!! Έχει πολλές αποτρελλάμενες η παρέα μη μας αποτρελλαθείς και εσυ...
Σταυρίδης-Ηλίας : Πεθαίνω που τους ψαρώνει όλους..Πεθαίνω που είναι ένα βήμα μπροστά...Γενικώς είναι ένας ρόλος έκπληξη που έχει πολλά να μας δώσει... Ο Ηλίας που ήτανε το βράδυ του φόνου θα μας πει κανέις??????
Στα προσεχώς......Θα έχουμε επανασυνδεση Χρήστου-Ντάιζης????Αντε με το καλό...Η Εύα με τσαντίζει όταν πέταει κάτι τέτοια για το Μάνο..Μόνος του τα οδήγησε τα πράγματα ως εδώ,μη λέμε τα ίδια συνέχεια....
Πολύ καλό απο μένα και αυτό κυρίως για τη σκηνή στο σπίτι της Μελίτας,και το απίστευτο βλεμμα του Ζουγανέλη!!Αναμονή για το σημερινό......
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Πεμ Μαρ 25, 2010 2:16 pm

Εγω μπορω να σχολιασω μονο τα παρακατω.

1)Μου αρεσε η αφιερωση του Λουκα στη Νορα.Καταλαβα το λογο που επελεξε το συγκεκριμενο.Η Νορα παλι οχι.
2)Ο Μπελλος born to be βλαμμενος με συγχυζει περισσοτερο απο την Νταιζη.Που τον ειδες ρε ανθρωπε τον απολυτα ευτυχισμενο ανθρωπο;Τοτε που δεν επαιρνε τα ματια του απο τη Νορα;
3)Ο Σταυριδης κατι ξερει κατι ξερει.Ο Ζουγανελης απλα : respect : : respect :
4)Η Νορα και χθες ηταν απαραδεκτη με τον Λουκα.Ενταξει βρε κοριτσι μου καταλαβαινουμε τους φοβους και τις ανασφαλειες σου αλλα λιγη εμπιστοσυνη δε βλαπτει.Ο Λουκας μπηκε σε ολη αυτη την διαδικασια για να ειναι μαζι σου πριν ακομα το μαθεις εσυ.Νορα
Synelthe Synelthe
5)Η Νταιζη γιατι ταραχτηκε οταν ακουσε για εξωσωματικη;
6)Ξαναρχισε τις γλυκες η Αντιγοναρα στην νυφη της.

Αντιγονη:Πεινας εσυ;
Ευα:Ε ενταξει κατι λιγο τωρα πειναω.
Στεφανος:Που σημαινει και βοδι κατεβαζουμε gelio gelio

7)Επιτελους επανασυνδεση!!!!!!!!!!!!!!Ετσι Λουκα μπραβο αγορι μου.Βουτα την εκει περα να της δειξεις οτι τωρα μιλαει ο αντρας Congrats Congrats Congrats

Πολυ καλο το επεισοδιο.Περιμενω με ανυπομονησια τα επομενα.

Αυτα απο εμενα.Αυριο παλι.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή