Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap8%Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap47%Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 47% 
[ 28 ]
Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap28%Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 28% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap12%Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 12% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap5%Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]

Σύνολο Ψήφων : 60

Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Πεμ Μαρ 25, 2010 2:16 pm

sarita έγραψε:εδεμακια μου μου λειψατε παρα πολυ.Λοιπον θα το σχολιασω με εναν ιδιαιτερο τροπο το επεισοδιο χωριζοντας το στο τι μου αρεσε και τι οχι.
Μου αρεσε:
Το φιλι της νορας με τον Λουκα στο τελος.Αλλα ρε παιδια εχετε και ενα γραφειο τοσες φορες την εχετε πατησει κλειδωστε και μετα αξιοποιηστε τον χωρο σας.
Ντουετο νταιζης-λουκα.Τι φωναρες και οι δυο.Απολαυστικοτατοι ηταν.
Εννοειται ο ζουγανελης.Παιδια ειναι τοσο απολαυστικος τοσο υπεροχος.Τοσο...Δεν εχω λογια.Και εννοειται οτι τα τηλεφωνα ειναι συνθηματικα.Δεν υπαρχει ανθη.Αλλα εκπληκτικος ομως δεν τον χορταινω.
Δεν μου αρεσε (και νομιζω θα ειναι περισσοτερα αυτα):
Οτι συναντηθηκαν για να συζητησουν ενα σοβαρο θεμα που εχει να κανει με μια δολοφονια στην οποια ειναι ολοι υποπτοι (τουλαχιστον τυπικα)αλλα βλεποντας το μου ηρθε στο μυαλο η φραση 12Αποστολοι ο καθενας το μαρτυριο του.Και καλα απο την αμαλια θα πω οτι το περιμενα αυτο.Αλλα και απο τη νορα.Δεν εχει μαθει απο το παθημα της?Δεν ανακατευουμε προσωπικα με επαγγελματικα γιατι στο τελος γινεται μπαχαλο η κατασταση.
Επισης δεν μου αρεσε ο τροπος του νικολα στη δαφνη.Φταιω η γυναικα να θελω να του κανει τα ιδια και χειροτερα η δαφνη οταν μαθει την αληθεια οτι τον ειδε και ο νικολας?Νικολα μου συνηθως οταν ειμαστε ενοχοι δεν μιλαμε.Γιατι θα μας κανουν αντιποινα μετα.
Δεν μου αρεσε και με εκνευρισε αφανταστα η νορα οσο και αν ειμαι φαν της και φαν του ζευγους.Νορακι μου ηξερες που εμπλεκες.Ηξερες οτι θα παρει χρονο μεχρι να τα παιξει η νταιζη και να φυγει.Δεν γινεται εν μια νυκτι να λυθει το θεμα.Και οταν με τον αλλον ειμαστε ερωτευμενοι και τον αγαπαμε τον εμπιστευομαστε κιολας.Εδω ολοκληρο Forrest gamp παιζει για να ειστε μαζι.Κανε υπομονη γιατι αρχιζεις να γινεσαι χειροτερη απο την νταιζη.
Ο μπελλος.Γιατι εχω αρχιζω να πιστευω οτι δεν ειναι τοσο βλακας οσο δειχνει.Δεν μπορει να μην εχει καταλαβει τι γινεται.Ειναι δυνατον να πιστευει οτι απο τη μια ειναι ψυχρη απο την αλλη τρυφερη,φιλι δεν εχουν ανταλλαξει στις αγκαλιες του παθαινει ενα κατι και απομακρυνεται και οτι με αυτη τη γυναικα θα ειναι μαζι.Το αλλο που ειδε τον λουκα ευτυχισμενο.Νομιζω οτι ακομα και τα ανηψια μου που ειναι πεντε χρονων θα καταλαβαιναν οτι η νορα τον δουλευει και οτι ο λουκας δεν ειναι ευτυχισμενος.
Και οπως παντα η αντιγονη.Αυτη την εχει ενημερωσει κανεις οτι το παιδι εχει μανα και πατερα (καλα σε αυτο παιζεται).Μια θα το μεγαλωσει εκεινη μετα μεταφερει στο χρηστο την ευθυνη.Μπαλακι του τεννις εχει γινει αυτο το παιδι.
Συγνωμη αν σας κουρασα.Καλη συνεχεια. Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 3 630559

Πολύ ωραίος ο σχολισμός σου Σαρίτα..
Συμφωνώ σε όλα, ειδικά για τον Μπέλλο έχω να πώ οτι τείνω και εγώ προς τα εκεί.. Δεν είναι τόσο βλάκας Impatient
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Πεμ Μαρ 25, 2010 2:21 pm

Foulitsa έγραψε:Ας σχολιάσω αναλυτικά το χθεσινό...
Δάφνη-Σταυρίδης : Επισκεψη μεσα στη μαύρη νύχτα..Αυτό θα πεί αιφνιδιασμός....Τη σκάλωσε τη Δαφνούλα και άρχισε τα ψέμματα... Αυτό που ειπε την κατασκήνωση Εδέμ πολύ με μπερδεύει..Πόσα ξέρει πια αυτός ο αστυνόμος??
Μπουζούκια : Αν πώ οτι η Νόρα είναι για σφαλιάρες θα φταίω εγώ??Μα είναι συμπεριφορά αυτή??Απέναντι σε όλους(εκτος Ντάιζης βέβαι..)Είναι δυνατόν να μην έχει καμία απολύτως εμπιστοσύνη στο Λουκά που είναι δίπλα της τόσα χρόνια??Να πιστύει οτι την κοροιδευεί??Δεν μ αρέσουν αυτες οι σκηνές και παρακαλώ να κοπούν πάραυτα... Εμ ο Μπέλλος, χάπατο απο τα λίγα...Ελεος...Βέβαι με την ατάκα "Γειά σου λουκά ερωτύλε" λύθηκα..μα καλά ερωτύλος??πως του ρθε???
Δάφνη-Νικόλας-φλας μπακ απο τον Άδη : Μου βάζουνε το Χατζηβασιλείου να βγαίνει μέσα απο την ομίχλη και είναι δυνατόν εγω μετά να μην κάνω συνειρμούς????Δεν μπορώωωω!!!Λίγο spooky η σκηνή...Εκεί στις ερημιές που τον συνάντησες πως να φανείς αθώα μετά Δαφνούλα μου???
Νόρα-Δάφνη-Νικόλας : Νοράκι τα θες και τα λές αυτά περί σεβασμού στον υπνο ή σου ξεφεύγουνε????
Ο Σταυρίδης σπέρνει τον πανικό!!Γιούπιιιι!!!!!!Θα χουμε εξελίξεις.... runaround Και μέσα σ'όλα η Νόρα να αρχίζεει τις παλαβομάρες για γδαρσίματα και θα τον ψάξω και δεν υπάρχει ευτυχία που να κόβεται στα τρία..Οτι να ναι όμως...
Λουκάς-Νταίζη : Τρελλανέ τη Λουκά!!!!!!Μα καλά τη φάτσα ήταν αυτή..."Φοβάμαι μη σε χάσω..." Θεεικό!!!!
Συνάντηση : Τι να πρωτοπώ για αυτή τη σκηνή που ο καθένας είχε τον πόνο του και έλεγε οτι ήθελε..Η Αμαλια έφαγε σκάλωμα που την έβαζε ο Λουκάς να τηγανίζει πατάτες,Η Νόρα στο κόλλημα με τα χάπια,ο Μάνος έριχνε ευθύνες για τη Νταίζη..Παλι καλά που δεν επεκταθηκανε και σε άλλα θέματα..στο ποιος εφταιγε για το Φώτη,αν τελιικά ο Μάνος βίασε την Εύα(που το αλλάζουμε οποτε μας βολέυει..),τίνος είναι βρε γυναίκα το παιδί...γιατί θα ξημερώναμε..Αυτόι δεν μπορούν να τα βρούν στο τι θα πούν στην αστυνομία...ο καθένας στην κοσμάρα του...
Η σκηνή απιστευτη..Αληθεια ο Ηλιας γιατί δεν εμφανιστηκε???Είχε πάει για ψάρεμα????
Νταίζη-Σταυρίδης : Το παραδέχομαι το κορίτσι...Νομίζω πως μέχρι στιγμή είχε την πιο πειστική αντίδραση...Άλλο αν ο αστυνόμος την πήρε χαμπάρι,έχει τις πληροφορίες του αυτός... Μα καλά θα αφήσουνε το Στέφανο με την απορία να περιμένει πότε θα πάνε???? Κάτι τρέχει με τον επιθεωρητή Σαίνη..κάτι τρέχει...
Εύα-Αντιγόνη-Στέφανος : Οταν η Αντιγόνη γλινεται γλυκιά πεθερούλα παίρνω μια τρομάρα και λέω κάπου το χει κρυμμένο το μήλο να το δωσει στο Ευάκι...και μάλλον δεν θα την ρίξει απλά σε ύπνο..θα την ρίξει γενικότερα... Στεφανάκο,χαμογέλα και λίγο μπράβο..μην ξεχνάμε οτι το γάμο δεν τον αποφάσισε η Εύα μονη της..
Λουκάς-Νόρα : Τη σχολιάζω μόνο για το φιλί τους...Πέθανα οταν την άρπαξε...Εμπαινε Λουκάαααα!! Νόρα σύνελθε επιτέλους!!!!!!! Έχει πολλές αποτρελλάμενες η παρέα μη μας αποτρελλαθείς και εσυ...
Σταυρίδης-Ηλίας : Πεθαίνω που τους ψαρώνει όλους..Πεθαίνω που είναι ένα βήμα μπροστά...Γενικώς είναι ένας ρόλος έκπληξη που έχει πολλά να μας δώσει... Ο Ηλίας που ήτανε το βράδυ του φόνου θα μας πει κανέις??????
Στα προσεχώς......Θα έχουμε επανασυνδεση Χρήστου-Ντάιζης????Αντε με το καλό...Η Εύα με τσαντίζει όταν πέταει κάτι τέτοια για το Μάνο..Μόνος του τα οδήγησε τα πράγματα ως εδώ,μη λέμε τα ίδια συνέχεια....
Πολύ καλό απο μένα και αυτό κυρίως για τη σκηνή στο σπίτι της Μελίτας,και το απίστευτο βλεμμα του Ζουγανέλη!!Αναμονή για το σημερινό......

Φουλίτσα για άλλη μια φορά υπέροχος ο σχολισμός σου Palamakia
Εννοείται οτι συμφωνώ σε όλα (τι πρωτότυπο gelio )..
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Πεμ Μαρ 25, 2010 2:24 pm

Σε ευχαριστώ πολύ Εζι μου!!!! :D
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από sarita Την / Το Πεμ Μαρ 25, 2010 2:26 pm

εζι μου ευχαριστω.Και χαιρομαι που συμφωνουμε Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 3 Icon_biggrin
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Την / Το Πεμ Μαρ 25, 2010 2:27 pm

ΜΟΥΖΟΥΚΙΑ
αααχχ ελιωσα με το τραγουδι του λουκακοκου οπως ειπε για το νορακι του, αλλα φωναρες και οι 2....εκνευριστηκα πολυ με το φιλι που του εδωσε η νταιζη, αφου δεν σε θελει κοριτσι μου αστον ησυχο τον ανθρωπο... ο χειροτερος ηταν ο μπελλος μου ηρθε να του χωσω ενα χαστουκι xastouki

νικολας-δαφνη
πως της μιλησε ετσι ελεος θελω πολυ να του κανει τα ιδια οταν μαθει η δαφνουλα οτι και αυτος ειχε συναντησει τον χατζηβασιλειου...

Η συγκεντρωση
καλα η νορα οσο δικιο και να εχει το χανει .τι συμπεριφορα ηταν αυτη μπροστα σε ολους ΕΛΕΟΣ.... παντως αν καταλαβα καλα οι μονοι που δεν ειναι υποπτοι ειναι η νορα και ο λουκακος....

Τηλεμαχος Σταυριδης
αυτος ο ανθρωπος πολλα πραγματα ηθελε να γινει οταν ηταν μικρος...Αρχιζω να καταλαβαινω οτι δεν υπαρχει Ανθη αλλα το κανει για να παρει τους αριθμους των τηλεφωνων.Ο Ζουγανελης φοβερος εμενα προσωπικα με εχει πεισει σε αυτο τον ρολο

λουκας-νορα-γραφειο
Ετσι λουκα αρπα την και δως της να καταλαβει πιο ειναι το αρσενικο...καλα της ειπες δεν τρωγεσε ρε νορα. το διωχνεις το παιδι και μετα του λες γιατι φευγεις.... Heart2

Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 3 Kgyugkui

απο εμενα καλο το επεισοδιο μονο και μονο για το φιλι στο τελος του επεισοδιου ΛΟΥΚΑΣ ΝΟΡΑΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Δημοσίευση από sifantid Την / Το Πεμ Μαρ 25, 2010 2:34 pm

Δε θα μπω καν στον κόπο να σχολιάσω τις σκηνές Λουκά-Νόρας από το χθεσινό επεισόδιο... ;/ Μακράν αγαπημένη σκηνή, ΌΧΙ δεν ήταν η επανασύνδεση τους, στην οποία περιμένω ακόμη εξηγήσεις, αλλά η σκηνή όπου ο Ρούσσος κάθεται μόνος του το βράδυ και πίνει και βλέπουμε από πίσω θολά την Αμαλία... : respect : Απλά άψογη από όλες τις απόψεις! Σκηνοθετικά; Υποκριτικά; Την λάτρεψα! Ο Ρούσσος, ένας σκληροπυρηνικός μεγαλοδικηγόρος, να νιώθω έστω και στιγμιαία ότι λυγίζει, ότι αισθάνεται φόβο για το τι θα επακολουθήσει και όλες οι ανησυχίες του να καθρεφτίζονται στα μάτια του! Συγχαρητήρια στον Κο Κατρανίδη! Έδωσε ρέστα για ακόμη μία φορά! Η σιωπή του τα έλεγε όλα! Γιατί δε χρειάζονται φανφάρες και φιοριτούρες σε ένα σπουδαίο ηθοποιό, ένα βλέμμα φτάνει! Η Κα Πεφάνη μπορεί να μην πήρε ενεργά μέρος στη σκηνή, αλλά έλαμψε δια της "απουσίας" της! : respect : Ουσιαστικά, βέβαια, ήταν στο background και δεν επενέβη διακόπτοντας τους συλλογισμούς του Πέτρου. Έκανα και ένα συνειρμό για τη γυναίκα που ναι μεν βρίσκεται πίσω από τον άνδρα της, αλλά κινεί τα νήματα σε μία σχέση ξέροντας πότε να επέμβει και πότε όχι! Και η Αμαλία το πέτυχε απόλυτα σε αυτή τη σκηνή!

Κατά τα άλλα, με έχει εξιτάρει τρομερά ο ρόλος του Κου Ζουγανέλη! : respect : Περίμενα ότι θα βαριόμουν την όλη ιστορία του φόνου, αλλά τελικά αποδεικνύεται ιδιαίτερα ενδιαφέρουσα χάρη στην υποκριτική δεινότητα του συγκεκριμένου ηθοποιού και στον ιδιαίτερα καλοδομημένο σεναριακά χαρακτήρα! Άψογος! Έχει ένα βάθος που σου κινεί την περιέργεια! Περαιτέρω σχολίασα και στο ανάλογο topic βέβαια!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Πεμ Μαρ 25, 2010 2:39 pm

Δυό λόγια μόνο από μένα.

1. Η Νταίζη ταράχτηκε με την αναφορά στην εξωσωματική που έγινε στο άσχετο και αυτές οι αναφορές στα παιδιά έχουν αρχίσει να με κάνουν να ψάχνω ποιός έχει πατέρα ποιόν γιατί ο Σταυρίδης κάτι ξέρει

2. Η αναφορά του αστυνόμου στην έκταση της κατασκήνωσης με το όνομα Εδέμ μου δείχνει οτι θα αποκαλυφθεί κάτι παραπάνω απ το δολοφόνο του Χατζηβασιλείου και επίσης οτι ο Σταυρίδης έχει ενημέρωση απο κάποιον που ξέρει πολλά.

3. Αν κατάλαβα σωστά η πρόταση του Λουκά ήταν μιλάμε στην αστυνομία ξεκάθαρα και η πρόταση του Ρούσσου ήταν τα αρνούμαστε όλα μέχρι να μας πιέσει. Δεν κατάλαβα το σκεπτικό του κι αν κάποιος κατάλαβε ας μας το εξηγήσει.

4. Αυτό το δόλιο το μωρό της Εύας το είχα καταλάβει οτι η Αντιγόνη το περιμένει σαν το μεσία. Αυτό που δεν κατάλαβα είναι τι φοβάται, ώστε να πει στο Χρήστο οτι η προστασία του μωρού πρέπει να είναι η πρώτη του φροντίδα ακόμη κι αν αυτή δεν είναι εκεί.

4. Τέλος αδυνατώ να καταλάβω που χάθηκε η νοημοσύνη της Νόρας. Έλεος όταν μια γυναίκα ερωτεύεται γιατί πρέπει απαραίτητα να τη δείχνουν χάπατο;

Επεισόδιο 330 - Ημερομηνία 24-03-2010 - Σελίδα 3 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Πεμ Μαρ 25, 2010 3:35 pm

Λίγα πράγματα θα πώ και εγώ για σήμερα γιατί με κάλυψαν απόλυτα και τα κορίτσια με τα σεντονάκια Rolling Eyes
Ψήφισα "καλό" σκέτο..

Λουκάς-Νόρα
Εγώ θα πώ οτι απογοητεύτηκα απο την συμπεριφορά και των δύο.. Στην αρχή τα πήρα άσχημα με την Νόρα γιατί η λογική της πήγε περίπατο πάλι και θα πάρει στο λαιμό της πολύ κόσμο μόνο και μόνο για να πάει κόντρα στον Λουκά (αναφέρομαι στην συνάντηση όπου τους συμβούλεψε να κρύψουν την αλήθεια).. Η Νόρα όμως ήταν πάντα έτσι, αν νιώσει θιγμένη και απελπισμένη, κάνει σπασμωδικές κινήσεις οι οποίες δεν της βγαίνουν σε καλό (βλέπε Στέλιος και εκδίκηση).. Φοβάμαι πως και τώρα μέσα στην τρέλα της να την σπάσει στον Λουκά, θα της βγεί ξινό με τον Μπέλλο αυτή τη φορά :(
Όσο για τον Λουκά, πέταξε τη βόμβα-πλάκα στη Νόρα και έμεινε άμαχος αφήνοντάς την να το παλέψει μόνη της και να τον πιστέψει αντί να της εξηγήσει τη όλη κατάσταση με την Νταίζη και τον γιατρό.. Λογικό ήταν η Νόρα να αντιδράσει έτσι αφού πρίν λίγο καιρό η Νταίζη άφηνε σημάδια στο λαιμό του Λουκά, γιατί να μην το κάνει και τώρα?
Στα μπουζούκια πάλι, γινόταν των μπουζουκιών.. Ο Δημήτρης μές στην τρελή χαρά να αποθεώνει την Νταίζη, η Νταίζη να προσπαθεί να κάνει έξαλλη τη Νόρα, η Νόρα νε ρίχνει κάτι βλέμματα θανατηφόρα στον Λουκά και ο Λουκάς να διαλέγει τα ακατάλληλα τραγούδια να πεί και τσούπ "ένα φιλάκι" για το φινάλε..
Η Νόρα βρε παιδιά γιατί δεν άφησε τον Δημήτριο να χωρέψει και ήθελα σαν τρελή να το δώ αυτό? gelio
Ελπίζω σήμερα να έχουμε καλήτερες σκηνές απο το ζευγαράκι μας..

Η Συνάντηση αλά big brother
Να σας πώ οτι έβγαλα άκρη θα είναι ψέμματα.. Ο καθένας εκεί μέσα έλεγε το μακρύ του και το κοντό του.. Ωραία σκηνή πάντως.. Μπράβο τους όμως, πολύ πολιτισμένοι άνθρωποι, μετά απο όσα έχουν γίνει μεταξύ τους κρατήθηκαν και δεν σφάχτηκαν scratch

Δάφνη και Νικόλας
Πολύ θρίλερ η συνάντηση της Δάφνης με τον Χατζηβασιλείου.. Ο Νικόλας όμως δεν καταλαβαίνω γιατί τα πήρε τόσο απο την στιγμή που και αυτός το ίδιο έκανε.. Ήξερα οτι Δάφνη ήταν καλός άνθρωπος και οτι αγαπούσε τον αδελφό της αλλά δεν περίμενα οτι θα επιδίωκε να συναντηθεί με κάποιον τόσο σκοτεινό χαρακτήρα σαν τον Χατζηβασιλείου και θα το κρατούσε και κρυφό.. Πραγματικά, άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου..

Νταίζη
Την παραδέχομαι, το ξέρει φαίνεται καλά το σπόρ.. Το έπεξε πολύ άνετη και κούλ μπροστά στον αστυνόμο και αν δεν ήταν ο συγκεκριμένος Τηλέμαχος, θα τον ξεγελούσε επιτυχώς.. Κουράστηκε όμως η κοπέλα με τον Λουκά (έχει δίκιο Tongue ) και αποφάσισε να προσπαθήσει ξανά με τον Χρήστο.. Στο καλό κορίτσια μου και να μας γράφεις..

Εύα
Αχχχ λατρευώ την κοιλίτσα της και όσο μεγαλώνει θα την λατρεύω περισσότερο Love! Πολύ μου αρέσει όταν πεινάει αλλά ας της πέι κάποιος να μην τρώει τα φαγητά της Καρτάλως γιατί δε την βλέπω καλά.. Πέρα απο την πλάκα η Αντιγόνη φαίνεται να έχει καταστρώσει σχέδιο για το παιδί της Εύας και μέσα σ'αυτό το σχέδιο η Εύα είναι απούσα, φαίνεται οτι δεν χωράει σύμφωνα με τα λεγόμενα της Αντιγόνης στον Χρήστο..

Σταυρίδης
Τα είπαν όλα τα κορίτσια στα πόστ τους.. Ο άνθρωπος είναι καταπληκτικός (ο Ζουγανέλης).. Ο Τηλέμαχος είναι ένας ασυνήθιστος χαρακτήρας στα τηλεοπτικά δεδομένα.. Ξέρει πολλά για την δολοφονία του Χατζηβασιλέιου αλλά ξέρει εξίσου πολλά και για τη παρέα.. Μου αρέσει απίστευτα αυτό που κάνει με τα επαγγέλματα αλλά νομίζω οτι το κάνει για κάποιο λόγο, δεν είναι τυχαίο που αναφέρει την ζωή του.. Με τα τηλέφωνα σήγουρα κάτι σκαρώνει και όσο για την "Ανθή" πολύ θέλω να την γνωρίσω αν και προβλέπω να είναι όντως το λουλούδι του, δηλαδή φυτό...

Αυτά για σήμερα..
Υ.Γ. Τον Μπέλλο δεν τον σχολιάζω γιατί βαρέθηκα σήμερα να μηλάω γιαυτόν slap
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Πεμ Μαρ 25, 2010 4:00 pm

Ezi_loukno έγραψε:Λίγα πράγματα θα πώ και εγώ για σήμερα γιατί με κάλυψαν απόλυτα και τα κορίτσια με τα σεντονάκια Rolling Eyes
Ψήφισα "καλό" σκέτο..

Λουκάς-Νόρα
Εγώ θα πώ οτι απογοητεύτηκα απο την συμπεριφορά και των δύο.. Στην αρχή τα πήρα άσχημα με την Νόρα γιατί η λογική της πήγε περίπατο πάλι και θα πάρει στο λαιμό της πολύ κόσμο μόνο και μόνο για να πάει κόντρα στον Λουκά (αναφέρομαι στην συνάντηση όπου τους συμβούλεψε να κρύψουν την αλήθεια).. Η Νόρα όμως ήταν πάντα έτσι, αν νιώσει θιγμένη και απελπισμένη, κάνει σπασμωδικές κινήσεις οι οποίες δεν της βγαίνουν σε καλό (βλέπε Στέλιος και εκδίκηση).. Φοβάμαι πως και τώρα μέσα στην τρέλα της να την σπάσει στον Λουκά, θα της βγεί ξινό με τον Μπέλλο αυτή τη φορά :(
Όσο για τον Λουκά, πέταξε τη βόμβα-πλάκα στη Νόρα και έμεινε άμαχος αφήνοντάς την να το παλέψει μόνη της και να τον πιστέψει αντί να της εξηγήσει τη όλη κατάσταση με την Νταίζη και τον γιατρό.. Λογικό ήταν η Νόρα να αντιδράσει έτσι αφού πρίν λίγο καιρό η Νταίζη άφηνε σημάδια στο λαιμό του Λουκά, γιατί να μην το κάνει και τώρα?
Στα μπουζούκια πάλι, γινόταν των μπουζουκιών.. Ο Δημήτρης μές στην τρελή χαρά να αποθεώνει την Νταίζη, η Νταίζη να προσπαθεί να κάνει έξαλλη τη Νόρα, η Νόρα νε ρίχνει κάτι βλέμματα θανατηφόρα στον Λουκά και ο Λουκάς να διαλέγει τα ακατάλληλα τραγούδια να πεί και τσούπ "ένα φιλάκι" για το φινάλε..
Η Νόρα βρε παιδιά γιατί δεν άφησε τον Δημήτριο να χωρέψει και ήθελα σαν τρελή να το δώ αυτό? gelio

Να σας πώ οτι έβγαλα άκρη θα είναι ψέμματα.. Ο καθένας εκεί μέσα έλεγε το μακρύ του και το κοντό του.. Ωραία σκηνή πάντως.. Μπράβο τους όμως, πολύ πολιτισμένοι άνθρωποι, μετά απο όσα έχουν γίνει μεταξύ τους κρατήθηκαν και δεν σφάχτηκαν scratch

Δάφνη και Νικόλας
Πολύ θρίλερ η συνάντηση της Δάφνης με τον Χατζηβασιλείου.. Ο Νικόλας όμως δεν καταλαβαίνω γιατί τα πήρε τόσο απο την στιγμή που και αυτός το ίδιο έκανε.. Ήξερα οτι Δάφνη ήταν καλός άνθρωπος και οτι αγαπούσε τον αδελφό της αλλά δεν περίμενα οτι θα επιδίωκε να συναντηθεί με κάποιον τόσο σκοτεινό χαρακτήρα σαν τον Χατζηβασιλείου και θα το κρατούσε και κρυφό.. Πραγματικά, άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου..

Νταίζη
Την παραδέχομαι, το ξέρει φαίνεται καλά το σπόρ.. Το έπεξε πολύ άνετη και κούλ μπροστά στον αστυνόμο και αν δεν ήταν ο συγκεκριμένος Τηλέμαχος, θα τον ξεγελούσε επιτυχώς.. Κουράστηκε όμως η κοπέλα με τον Λουκά (έχει δίκιο Tongue ) και αποφάσισε να προσπαθήσει ξανά με τον Χρήστο.. Στο καλό κορίτσια μου και να μας γράφεις..

Εύα
Αχχχ λατρευώ την κοιλίτσα της και όσο μεγαλώνει θα την λατρεύω περισσότερο Love! Πολύ μου αρέσει όταν πεινάει αλλά ας της πέι κάποιος να μην τρώει τα φαγητά της Καρτάλως γιατί δε την βλέπω καλά.. Πέρα απο την πλάκα η Αντιγόνη φαίνεται να έχει καταστρώσει σχέδιο για το παιδί της Εύας και μέσα σ'αυτό το σχέδιο η Εύα είναι απούσα, φαίνεται οτι δεν χωράει σύμφωνα με τα λεγόμενα της Αντιγόνης στον Χρήστο..

Σταυρίδης
Τα είπαν όλα τα κορίτσια στα πόστ τους.. Ο άνθρωπος είναι καταπληκτικός (ο Ζουγανέλης).. Ο Τηλέμαχος είναι ένας ασυνήθιστος χαρακτήρας στα τηλεοπτικά δεδομένα.. Ξέρει πολλά για την δολοφονία του Χατζηβασιλέιου αλλά ξέρει εξίσου πολλά και για τη παρέα.. Μου αρέσει απίστευτα αυτό που κάνει με τα επαγγέλματα αλλά νομίζω οτι το κάνει για κάποιο λόγο, δεν είναι τυχαίο που αναφέρει την ζωή του.. Με τα τηλέφωνα σήγουρα κάτι σκαρώνει και όσο για την "Ανθή" πολύ θέλω να την γνωρίσω αν και προβλέπω να είναι όντως το λουλούδι του, δηλαδή φυτό...

Αυτά για σήμερα..

Εζι μου συμφωνώ απόλυτα με το σχολιαμό σου, αλλά θα σταθώ σε ένα σημείο...Οσον άφορα το Λουκά και τη Νόρα,απολαύσαμε υπέροχες σκηνές,νιώσαμε,λιώσαμε και ξανά απο την αρχή και αισθάνομαι οτι πάει να χαλάσει η μοναδική σχεσή που είνια καθαρή,που έχει μια υπέροχη ιστορία πίσω της..Συμφωνώ στο οτι η Νόρα κάνει ακρότητες αλλά αυτο που είδα εγώ χτες και προχτές είναι μια Νόρα να έχει ξεφύγει απο κάθε λογική και να κανει ζήλιες χωρίς λογο...Υπερβολή μονο και μόνο για να γεμίσουν οι σκηνές και να παίρνουμε και εμεις λιγο τη δόση μας απο το αγαπημένο μας ζευγάρι...Ελπίζω να μη βγω αληθινή αλλά πιστύω πως και αυτη η ιστοριούλα θα χαλάσει...Γιατί όλες όσες ερωτευονται σ αυτη τη σειρά δεν ξέρω τι παθαίνουν αλλά μεταλλάσονται σε χαζιοβιολες,και συγνωμη για το χαρακτηρισμο,εγώ λοιπόν δεν θέλω να δω το χαρακτηρα της Νόρας να εξελισεται έτσι...Ζητάω πολλα????Ελπίζω και εγώ για καλύτερες σκηνές σήμερα..Θα δούμε...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Πεμ Μαρ 25, 2010 4:05 pm

Foulitsa έγραψε:
Ezi_loukno έγραψε:Λίγα πράγματα θα πώ και εγώ για σήμερα γιατί με κάλυψαν απόλυτα και τα κορίτσια με τα σεντονάκια Rolling Eyes
Ψήφισα "καλό" σκέτο..

Λουκάς-Νόρα

Δάφνη και Νικόλας

Νταίζη

Εύα

Σταυρίδης

Αυτά για σήμερα..

Εζι μου συμφωνώ απόλυτα με το σχολιαμό σου, αλλά θα σταθώ σε ένα σημείο...Οσον άφορα το Λουκά και τη Νόρα,απολαύσαμε υπέροχες σκηνές,νιώσαμε,λιώσαμε και ξανά απο την αρχή και αισθάνομαι οτι πάει να χαλάσει η μοναδική σχεσή που είνια καθαρή,που έχει μια υπέροχη ιστορία πίσω της..Συμφωνώ στο οτι η Νόρα κάνει ακρότητες αλλά αυτο που είδα εγώ χτες και προχτές είναι μια Νόρα να έχει ξεφύγει απο κάθε λογική και να κανει ζήλιες χωρίς λογο...Υπερβολή μονο και μόνο για να γεμίσουν οι σκηνές και να παίρνουμε και εμεις λιγο τη δόση μας απο το αγαπημένο μας ζευγάρι...Ελπίζω να μη βγω αληθινή αλλά πιστύω πως και αυτη η ιστοριούλα θα χαλάσει...Γιατί όλες όσες ερωτευονται σ αυτη τη σειρά δεν ξέρω τι παθαίνουν αλλά μεταλλάσονται σε χαζιοβιολες,και συγνωμη για το χαρακτηρισμο,εγώ λοιπόν δεν θέλω να δω το χαρακτηρα της Νόρας να εξελισεται έτσι...Ζητάω πολλα????Ελπίζω και εγώ για καλύτερες σκηνές σήμερα..Θα δούμε...

Δεν νομίζω Φουλίτσα να χαλάσουν τόσο εύκολα την ιστορία ενός τόσο αγαπητού ζευγαριού.. Ομολογώ οτι το χθεσινό επεισόδιο με απογοήτευσε (ειδικά η συμπεριφορά της Νόρας) αλλά ας ελπίσουμε όμως, όπως λές και εσύ, σε καλήτερη μεταχείρηση απο εδώ και πέρα..
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από evanna Την / Το Πεμ Μαρ 25, 2010 4:10 pm

Βρε κοριτσια μην τρελαινεστε!Μια παρεξηγηση ηταν και θα λυθει!Η αγαπη τους ειναι βαθια και ουσιαστικη και δεν προκειται να ''καει'' τοσο ευκολα!Αλλα ειναι και οι δυο εντονοι χαρακτηρες και ειναι λογικο να υπαρχουν καποιοι τσακωμοι!Μπορει να μας χαλανε(ειδικα ο τροπος που δινονται)αλλα απο εκει και περα ειμαι σιγουρη τι ολα θα ειναι μια χαρα!
Μην αγχωνεστε! :wink2:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από charmie258 Την / Το Πεμ Μαρ 25, 2010 5:13 pm

Λουκάς-Νόρα
Εγώ θα πώ οτι απογοητεύτηκα απο την συμπεριφορά και των δύο.. Στην αρχή τα πήρα άσχημα με την Νόρα γιατί η λογική της πήγε περίπατο πάλι και θα πάρει στο λαιμό της πολύ κόσμο μόνο και μόνο για να πάει κόντρα στον Λουκά (αναφέρομαι στην συνάντηση όπου τους συμβούλεψε να κρύψουν την αλήθεια).. Η Νόρα όμως ήταν πάντα έτσι, αν νιώσει θιγμένη και απελπισμένη, κάνει σπασμωδικές κινήσεις οι οποίες δεν της βγαίνουν σε καλό (βλέπε Στέλιος και εκδίκηση).. Φοβάμαι πως και τώρα μέσα στην τρέλα της να την σπάσει στον Λουκά, θα της βγεί ξινό με τον Μπέλλο αυτή τη φορά Sad

Foulitsa αν και δεν ειμαι τοσο φαν του σχολιασμου, γιατι κατα βαση Λουκανορικη με χαρακτηριζω και ουχι φαν της σειρας εν γενει, θα προσυπογραψω ολα οσα λες και θα σταθω στο κομματι που σχολιασες της Εζι, λεγοντας πως τον ιδιο ακριβως φοβο μοιραζομαστε και την ιδια αγωνια..... Ολα τα ζευγαρια λιγο η πολυ έχουν περασει απο αντιξοότητες και κατ'εμε δεν εχει αντεξει ουτε ενα, γιατι καηκαν στο περας των επεισοδιων, ειτε λογω μη χημειας, ειτε λογω ιστοριας που δεν ειχε υποβαθρο, είτε λογω ανυπαρκτων σκηνων μεταξυ τους (ολοι καταλαβαμε νομιζω που παει το καθε τι).... Συμμεριζομαι λοιπον κι εγω τον ιδιο ακριβως φοβο, μηπως με τα πεισματα και τους καβγαδες τους καει το ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΖΕΥΓΑΡΙ της σειρας... Κριμα δεν ειναι????? Τοση αγαπη και τοση λατρεια απο τοσο μεγαλο φανατικο κοινο να παει χαμενη απλά και μονο για να τραβηχτει μια ιστορια απο τα μαλλια???? Δεν θελω να γινομαι μαντης κακων ειδησεων... Απλα εναν φοβο μου μοιραζομαι οπως και οι υπολοιποι!!!! :D
charmie258
charmie258
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης