Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010

+27
Izabella29
annaki
soso
loukasnora
Vampirela
xristina79
konstantina
glgs
KonstantinaA
evitaemi
Ntinaki1
giouli_edem
katie007
Ezantakou
geod
aggeliki
nicole
katerina--noraloukakos
elena
filitsa
FieryRed
natasa-pap
$ofi@ loukakos + nora
evanna
KatsaroYpotheto
elenitsa_loukonoraki
Clarabelle
31 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Vote_lcap27%Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Vote_rcap 27% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Vote_lcap40%Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Vote_rcap 40% 
[ 24 ]
Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Vote_lcap22%Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Vote_rcap 22% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Vote_lcap8%Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Vote_lcap2%Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Vote_lcap1%Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 60
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Empty Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μαρ 25, 2010 6:07 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010

Δημοσίευση από elenitsa_loukonoraki Πεμ Μαρ 25, 2010 8:08 pm

ψηφισα τελειο διοτι μου αρεσαν οι εξις σκηνες:

1)η σκηνη της νορας και του λουκα στο γραφειο
2)ο ρουσσος με την νταιζη
3)ο λουκας με τον νικολα
4)και τελευταια που ο λουκας η νορα και η δαφνη ετρεξαν για να συμπαρασταθουν στον μανο.αυτη ειναι η παρεα της φεγγαροπετρας!ο ενας συμπαραστεκεται στον αλλο!!!!! :D
elenitsa_loukonoraki
elenitsa_loukonoraki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καρδίτσα και ΠαρασκευοΣαββατοΚύριακα,καλοκαιρινές και χείμερινες διακοπές,αργίες Λίμνη Πλαστήρα
Ασχολίες : λατρευω το τραγουδι!!οπου σταθω και οπου βρεθω τραγουδαω!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Μαρ 25, 2010 8:09 pm

Τέλειο ψήφισα ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!

Λιώνω για Νταίζη και Χρήστο! Τους θέλω μαζί ακούτε???

Τέλειο - Τέλειο - Τέλειο

Επίσης άψογος ο κος Γιαννακόπουλος με τα ζουζουνίστικά του και εννοείται λατρεύω Εύα με κοιλίτσα που ξηγιέται στα ίσα και δεν φοβάται να μιλήσει!!! Μαζί σου Εύα!!! Μπορεί να φταίει το ξερό κεφάλι του Μάνου αλλα και η τεχνητή πτώση των μετοχών συνέβαλε και μάλιστα πολύ στην τελική πτώση του Ομίλου!!

Επίσης λατρεύω Νόρα και Λουκά με τη συζήτηση στο γραφείο να με ξετρελαίνει και να χαζογελάω μαζί με το χαμόγελο ευτυχίας του Λουκάκου!!!

Αλλα... όπως και να έχει κολλήματα είναι αυτά..

Χρήστος και Νταίζη φορέβα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!






KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Μαρ 25, 2010 8:11 pm

Αααα και βέβαια άκρως συγκινητική η σκηνή με τους 4 απο τους 6 της παρέας αγκαλιά!

Μου αρέσει να βλέπω ξανά και ξανά πώς "μένει όμως ακόμα ένα πείσμα που δεν είναι συνήθεια μοναχά"

ΛΑΤΡΕΥΩ ΛΕΜΕ!!! Heart2 Heart2 Heart2

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Μαρ 25, 2010 8:16 pm

Λοιπον.......
Νταιζη-Χρηστος....ο Χρησταρας για αλλη μια φορα ηταν απολυτα ξεκαθαρος απεναντι της!Ευτυχως και η Νταιζη φανηκε να τον ακουει μια φορα και να κανει το σωστο και κυριως αυτο που μας συμφερει!Παντως δενουν πολυ καλα μαζι!

Λουκας-Νορα....τι γλυκουλα που ηταν η πρωτη σκηνη τους στο γραφειο! Love! Τα ξαναβρηκαν και ηταν υπεροχοι και οι δυο!Αφου παρακολουθουσα τη σκηνη με ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια λες και εκανα διαφημιση της Colgate! lol!

Αστυνομος Σαϊνης.....στη συναντηση του με την Ευα με καταμπερδεψε για αλλη μια φορα!Αφηστε που ξανανεφερε το τριπτυχο δουλεια-γυναικα-παιδια!Τι κατασταση ειναι αυτη!?Θα σκασω μεχρι να μαθω τι θελει ακριβως! :bounce:

Μανος....πτωχευσε το αγορι μου και πολυ στενοχωρεθηκα!Παντως μου αρεσε πολυ ολη αυτη η συσπειρωση της παρεας για να ειναι διπλα του και η αγκαλια που του εκαναν Λουκας-Νορα-Δαφνη ηταν πολυ τρυφερη! Hug Τελεια σκηνη!

Ευα-Στεφανος....το ποσο τα ευχαριστηθηκα αυτα που του ειπε του χαλβα δε λεγεται!Ειχε απολυτο δικιο κατ'εμε και σε ολη τη σκηνη φωναζα ''χωσ'τα Θεα!!!''Απλα : respect :

Λουκας-Νικολας.....αν και μικρη,θεϊκη σκηνη!Το δουλεμα του Νικολα ολα τα λεφτα!Ελιωσα κανονικοτατα! gelio Και ο Γιαννακοπουλος σε κατι τετοια ειναι κορυφη!

Κατα τ'αλλα οι υπολοιποι αχρωμοι,αγευστοι,ανοστοι εκτος φυσικα του Ρουσσου που ειναι φανατικος Λουκονορικος και μας βοηθησε και με το παραπανω!

Αυτα για σημερα και γενικα ενα πολυ καλο επεισοδιο! :D
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Πεμ Μαρ 25, 2010 8:18 pm

τελειο το επεισοδιο

σε λιγο αναλυτικος σχολιασμος
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010

Δημοσίευση από natasa-pap Πεμ Μαρ 25, 2010 8:23 pm

Εξαιρετικό το σημερινό επεισόδιο !!!
Πρώτον γαιτι τα ξαναέφτιαξαν κανονικά και με το νόμο η Νόρα με το Λουκα, δεύτερον γιατι μπλέκεται πολύ περισσότερο η ιστορία και έχει ζουμί και τρίτον γιατι επιτέλους η Νταίζη αφήνει το Λουκά στην ησυχία του !! Αυτός ο διάολος ο Σταυριδης πού τηλεφωνάει κάθε φορα? θέλει να καταγράψει τα τηλέφωνα? τι κάνει? θεός ο ζουγανέλης εν τω μεταξυ......και η παρέα δείχνει πως ό,τι και να γίνει, η φιλία δεν ξεγράφεται...και είναι δίπλα στο Μάνο...γιατι μερικές αξίες δεν καταρρίπτονται με τίποτα....
Καλό βράδυ σε όλους 1!!!

natasa-pap

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010

Δημοσίευση από FieryRed Πεμ Μαρ 25, 2010 8:26 pm

Πολύ καλό το σημερινό επεισόδιο!

Οι Ζουζουνιές στο γραφείο γλυκύτατες! Και Νόρακι ξεζούμισέ τον τα θέλει ο …. του!!!! Heart2

Νικόλα απίθανος σήμερα Γλουγλου γλου!!!! gelio Χαχαχα και η ατάκα: Μου φλωρέψατε τη Δάφνη!!! Αχαχαχα gelio

Η Μελίτα μου αρέσει που προσπαθεί να κοιτάξει μπροστά, είναι ευχάριστο το γεγονός…

Και εντύπωση μου κάνει πόσο μετάλλαξη μπορεί να έχει η Νταίζη από τη μια στιγμή στην άλλη αναφέρομαι πως ήταν με τον

Χρήστο και πως ήταν στα προσεχώς με τον Μπέλλο.

Πάντως ο Χρήστος άντρας σπαθί. Μπράβο!!

Αυτά εν αναμονή υπογραφών που δεν ξέρω καθόλου πότε θα πέσουν…

Λουκάκο υπομονή θα είσαι επιτέλους free!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010

Δημοσίευση από filitsa Πεμ Μαρ 25, 2010 8:31 pm

εγω πολυ καλο γιατι ηθελα να το γιορτασουν νορα λουκας γελασα με τον νικολα θεος !!νταιζη με χρηστο μαζι !!!!!!νορα και λουκας στο γραφειο ετσι τους θελω !!!!!μιλα ρε ευακι ετσι μπραβο !!!για το αυρανο ωχ!
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010

Δημοσίευση από elena Πεμ Μαρ 25, 2010 8:33 pm

evanna έγραψε:Λοιπον.......
Νταιζη-Χρηστος....ο Χρησταρας για αλλη μια φορα ηταν απολυτα ξεκαθαρος απεναντι της!Ευτυχως και η Νταιζη φανηκε να τον ακουει μια φορα και να κανει το σωστο και κυριως αυτο που μας συμφερει!Παντως δενουν πολυ καλα μαζι!

Λουκας-Νορα....τι γλυκουλα που ηταν η πρωτη σκηνη τους στο γραφειο! Love! Τα ξαναβρηκαν και ηταν υπεροχοι και οι δυο!Αφου παρακολουθουσα τη σκηνη με ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια λες και εκανα διαφημιση της Colgate! lol!

Αστυνομος Σαϊνης.....στη συναντηση του με την Ευα με καταμπερδεψε για αλλη μια φορα!Αφηστε που ξανανεφερε το τριπτυχο δουλεια-γυναικα-παιδια!Τι κατασταση ειναι αυτη!?Θα σκασω μεχρι να μαθω τι θελει ακριβως! :bounce:

Μανος....πτωχευσε το αγορι μου και πολυ στενοχωρεθηκα!Παντως μου αρεσε πολυ ολη αυτη η συσπειρωση της παρεας για να ειναι διπλα του και η αγκαλια που του εκαναν Λουκας-Νορα-Δαφνη ηταν πολυ τρυφερη! Hug Τελεια σκηνη!

Ευα-Στεφανος....το ποσο τα ευχαριστηθηκα αυτα που του ειπε του χαλβα δε λεγεται!Ειχε απολυτο δικιο κατ'εμε και σε ολη τη σκηνη φωναζα ''χωσ'τα Θεα!!!''Απλα : respect :

Λουκας-Νικολας.....αν και μικρη,θεϊκη σκηνη!Το δουλεμα του Νικολα ολα τα λεφτα!Ελιωσα κανονικοτατα! gelio Και ο Γιαννακοπουλος σε κατι τετοια ειναι κορυφη!

Κατα τ'αλλα οι υπολοιποι αχρωμοι,αγευστοι,ανοστοι εκτος φυσικα του Ρουσσου που ειναι φανατικος Λουκονορικος και μας βοηθησε και με το παραπανω!

Αυτα για σημερα και γενικα ενα πολυ καλο επεισοδιο! :D
Aχ τι ωραια που τα λες!Συμφωνω σε ολα και θα σταθω κυριως σε...
1.Νικολα με τον οποιο πεθανα στα γελια! gelio
2.Μανο ο οποιος με εριξε στα πατωματα ο ατιμος! Snif
3.Ευα η οποια εδωσε ρεσιταλ σημερα στη συζητηση της με το ''μαμακια''!Ετσι,ετσι!!!!
Γενικως Agree
elena
elena
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Πεμ Μαρ 25, 2010 8:51 pm

Νορα - Λουκας στο γραφειο
ααχχχχ ελιωσα τα ξαναβρηκαν τα παιδια.ολο χαδακια φιλακια και γλυκολογα ηταν..αχουτα μωρε..και ρε νορα δικιο εχει ο λουκακος θα τον ξεζουμισεις 2 μετρα παλικαρι...Παντως σημερα κολησα ακομη πιο πολυ μαζι τους... Love! Heart2

νταιζη - ρουσσος
εμπενε Πετραν επιτελους το γαρηφαλλο θα υπογραψει(θελω να ελπιζω)
ειναι που δεν ηθελε τα λεφτα...αντε να γυρισει στον χρηστακι της....Καλα ο Ρουσσος γατα ο ανθρωπος... : respect :

Νταιζη-Λουκας
α ρε λουκα πολυ την δουλευεις και αρχιζει να σε υποψιαζεται το Νταιζουλιινιι...αλλα χαλαλι σου αφου σιγα σιγα φευγει.....: juhu :

Νικολας-Λουκας
πολυ ζουζουνιαρικο τηλεφονημα λουκα - νορα και ο νικολας να δινει ρεστα σημερα ο Γιαννακοπουλος θεος : respect :

ευα-στεφανος
κατα την γνωμη μου λιγο αδικη σημερα η ευα οχι βεβαια οτι ο στεφανος ειναι αθωος αλλα νομιζω οτι υερεβαλλε λιγο.

μανος
σημερα τον λυπηθηκα τον καημενο ολα μαζεμενα του πεσανε... αλλα εφταιγε σε καποιο μεγαλο βαθμο.τελικα τα λεφτα της κατασκηνωσεις πηγαν στραφει...

Στην κατασκηνωση
μια χαρ ολοκληρη δεν μπορουν να την χαρουν τωρα που φευγει η νταιζη ηρθε η καταστροφη του μανου...Τελεια σκηνη η αγκαλια στον μανο απο Λουκα Νορα και Δαφνη....Hug

Τηλεμαχος Σταυριδης
δεν θα μπορουσα να μην σχολιασω τον αστυνομικουλη μας... εχω βαρεθει να ακουω καθε μερα και ενα διαφορετικο επαγγελμα που ηθελε να γινει και καθε μερα αυτο το κινητο αφορτηστο....παντως ο ζουγανελης φοβερος ... Klap

το επεισοδιο τελειο σημερα
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010

Δημοσίευση από katerina--noraloukakos Πεμ Μαρ 25, 2010 8:52 pm

Ρουσσος-Νταιζη:απλα τη λατρεψα αυτη τη σκηνη!!Ρουσσος:Θ Ε Ο Σ!!!!!!!
επιτελους το Νταιζουλινι τα φτυσε!!!βοηθησε βεβαια και ο <<υπηρετης δυο αφενταδων>>-βλ.Χρηστος-!!αγαλμα πρεπει να του στησουν του παιδιου!!!
Νταιζη-Λουκας:του ανηκει δικαιωματικα το οσκαρ α' ανδρ. ρολου!!!!ηταν για αλλη μια φορα,απολαυστικος,Τ Ε Λ Ε Ι Ο Σ!!!
Μανος:ως αλλος Χ.Τρικουπης σημερα ανεφωνησε <<δυστυχως επτωχευσαμεν!!>>..δυσαρεστο δε λεω,αλλα γιατι κανεις δεν το περιμενε??δεν χτυπιοντουσαν ολοι να μην πουλησει η Δαφνη την κατασκηνωση,γιατι δε θα εσωζε το Μανο??αλλα οπως και να χει ηταν πληγμα αυτο για την παρεα και κυριως για εκεινον..
Ευα-Στεφανος:μαλλον θα βγουν αληθινες οι προφητειες του Ρουσσου και η Ευα τωρα που ο Μανος εφτασε στο μηδεν,στο τιποτα (δικη της εκφραση) θα γυρισει κοντα του!(επιτελους!)ας μην βγαζει ομως και εκεινη την ουρα της εντελως απ εξω γιατι με τις μετοχες συνεβαλε στην πτωχευση-της καταλογιζω βεβαια το μικροτερο μεριδιο ευθυνης-
προφητης βεβαια αποδεικνυεται κι ο Στεφανος <<καποια στιγμη η αληθεια θα βγει στο φως>> .για αλλη αληθεια λες τωρα εσυ,αλλα μια αληθεια θα βγει στο φως,να σαι σιγουρος..
αστυνομος Σταυριδης:τι ειχες Γιαννη,τι χα παντα σε σχεση με τηλεφωνα,Ανθη,επεγγελματα.κατα τ αλλα κραταει πολλους ασσους στο μανικι..ενημερος για Φωτη,Κυριακο -τα παντα γενικα-..θελω να δω τι μελλει γεννεσθαι και μ αυτον,μου εχει εξιταρει την περιεργεια..
κι αφηνω για το τελος τους αγαπημενους μου!!τι ωραια σκηνη ηταν αυτη που ειδαμε σημερα,αγκαλιτσα στο γραφειο!!!γιατι πρεπει να σκαβετε μονοι σας το λακκο σας???δικιο ειχε ο Λουκας!λατρευω να τους βλεπω μαζι και για αλλη μια φορα στη σκηνη τους ημουν
Snif ..μπορω να εχω μονο τετοιες σκηνες??
σε γενικες γραμμες αυτα θυμαμαι..και το επεισοδιο μου φανηκε πολυ καλο!
katerina--noraloukakos
katerina--noraloukakos
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Μαρ 25, 2010 9:48 pm

natasa-pap έγραψε:Εξαιρετικό το σημερινό επεισόδιο !!!
Πρώτον γαιτι τα ξαναέφτιαξαν κανονικά και με το νόμο η Νόρα με το Λουκα, δεύτερον γιατι μπλέκεται πολύ περισσότερο η ιστορία και έχει ζουμί και τρίτον γιατι επιτέλους η Νταίζη αφήνει το Λουκά στην ησυχία του !! Αυτός ο διάολος ο Σταυριδης πού τηλεφωνάει κάθε φορα? θέλει να καταγράψει τα τηλέφωνα? τι κάνει? θεός ο ζουγανέλης εν τω μεταξυ......και η παρέα δείχνει πως ό,τι και να γίνει, η φιλία δεν ξεγράφεται...και είναι δίπλα στο Μάνο...γιατι μερικές αξίες δεν καταρρίπτονται με τίποτα....
Καλό βράδυ σε όλους 1!!!

Αυτό σχολίασα κι εγω Νατάσσα λίγο πιο...τραγουδιστά! Οι φίλοι είναι για τα καλά και για τα άσχημα και οι συγκεκριμένοι το έχουν αποδείξει οτι είναι πάντα ΕΚΕΙ!

Όσο για το Ζουγανέλη θα σκάσω κι εγω με τα τηλεφωνήματα αλλα δεν μπορώ όταν λέει λουλούδι μου σκέφτομαι τη λογίστρια που σας έλεγα (ετων 65 ονόματι Ανθή) και ξερένομαι στο γέλιο!!! gelio

Καλό σου βράδυ!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010

Δημοσίευση από nicole Πεμ Μαρ 25, 2010 11:02 pm

για το σημερινο:

Μελιτα: ΜΠΡΑΒΟ κοπελα μου...επιτελους ετσι θελουμε να σε βλεπουμε.... Flkia

Νταιζη: ειλικρινα δεν φανταζομουν οτι θα το ελεγα ποτε αυτο αλλα ΜΠΡΑΒΟ και σε εσενα κοπέλα μου...τωρα μιλας σωστα...δεν εισαι εσυ για γαμους, πανηγυρια και παιδια...ασε το παιδι και το Λουκα στην ησυχια τους, παρε τα λεφτα και το Χρηστο που ηθελες και ταιριαζετε, εχεις και τη φωναρα σου και συνεχισε τη ζωη σου...μεγαλο πραγμα η αυτογνωσια...οχι σαν μερικους αλλους που ακομα ψαχνονται...

Μανος: να πω οτι σε λυπαμαι? θα πω ψεμματα ...εχεις κανεις πολλα κακα τα οποια δυστυχως ειναι περισσοτερα απο τα καλα...καμια φορα πρεπει να πεσουμε απο τα ψηλα στα χαμηλα για να συνειδητοποιήσουμε καποια πραγματα...δυστυχως για σενα Μανο μου ισως ειναι αυτη η τελευταια ευκαιρια να αλλαξεις...γιατι μεχρι τωρα δεν εχω δει και μεγαλες αλλαγες...

Αμαλια:
ΘΕΑ...οι ατακες σου με πεθαινουν στο γελιο... : respect :

Στεφανος: εξακολουθω να μην σε λυπαμαι...οπως εστρωσες να κοιμηθεις...και υπηρχαν λυσεις για το παιδι...και ξερεις ποια ειναι η ειρωνια? στεκεσαι σουζα και δινεις το ελευθερο να επισκεφτεί τον πρωην της σε μια γυναικα που σε αδειασε ΔΥΟ φορες TutTut ελπιζω σε δραστικες αλλαγες του χαρακτηρα σου στο μελλον...

Ευα: την αφελεια σου τι σχολιασα στο προηγουμενο επεισοδιο...τωρα θα πω...ακολουθα την αυτογνωσια της Νταιζης...ουτε εσυ εισαι για γαμους, σπιτια, παιδια, ησυχες ζωες, εκθεσεις γλυπτικης κτλ...εσυ εισαι για απολυτους ερωτες και αυτοκαταστροφικες καταστασεις...πηγαινε βρες το Μανο που ειναι και στα κατω του να ενωσετε τον απολυτο ερωτα σας και τους ακραιους χαρακτηρες σας...για να περνουν και αλλοι σειρα...αντε γιατι εχουμε ενα φονο και μια διαθηκη να επιλυσουμε...

Στεφανος-Ευα: καθε φορα μου μαλωνετε ειλικρινα ειστε και οι δυο το λιγοτερο γελοιοιFskl...θα το ξαναπω, ειστε δυο ενηλικα ατομα που μπηκαν σε αυτο το γαμο για διαφορετικους λογους ο καθενας και που για μενα ΕΙΣΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ για αυτο το γαμο-παρωδια...οπως στρωσατε και οι δυο...λουστειτε τα τωρα...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nicole στις Πεμ Μαρ 25, 2010 11:18 pm, 1 φορά

nicole
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010

Δημοσίευση από elenitsa_loukonoraki Πεμ Μαρ 25, 2010 11:13 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
natasa-pap έγραψε:Εξαιρετικό το σημερινό επεισόδιο !!!
Πρώτον γαιτι τα ξαναέφτιαξαν κανονικά και με το νόμο η Νόρα με το Λουκα, δεύτερον γιατι μπλέκεται πολύ περισσότερο η ιστορία και έχει ζουμί και τρίτον γιατι επιτέλους η Νταίζη αφήνει το Λουκά στην ησυχία του !! Αυτός ο διάολος ο Σταυριδης πού τηλεφωνάει κάθε φορα? θέλει να καταγράψει τα τηλέφωνα? τι κάνει? θεός ο ζουγανέλης εν τω μεταξυ......και η παρέα δείχνει πως ό,τι και να γίνει, η φιλία δεν ξεγράφεται...και είναι δίπλα στο Μάνο...γιατι μερικές αξίες δεν καταρρίπτονται με τίποτα....
Καλό βράδυ σε όλους 1!!!

Αυτό σχολίασα κι εγω Νατάσσα λίγο πιο...τραγουδιστά! Οι φίλοι είναι για τα καλά και για τα άσχημα και οι συγκεκριμένοι το έχουν αποδείξει οτι είναι πάντα ΕΚΕΙ!

Όσο για το Ζουγανέλη θα σκάσω κι εγω με τα τηλεφωνήματα αλλα δεν μπορώ όταν λέει λουλούδι μου σκέφτομαι τη λογίστρια που σας έλεγα (ετων 65 ονόματι Ανθή) και ξερένομαι στο γέλιο!!! gelio

Καλό σου βράδυ!


βρε παιδια αυτο με την ανθουλα εμενα με βαζει σε υποψειες.μηπως ειναι καποιο συνθηματικο?και αμαν αυτος οσ ταυριδης ποτε θα φορτισει το κινητο του?
elenitsa_loukonoraki
elenitsa_loukonoraki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καρδίτσα και ΠαρασκευοΣαββατοΚύριακα,καλοκαιρινές και χείμερινες διακοπές,αργίες Λίμνη Πλαστήρα
Ασχολίες : λατρευω το τραγουδι!!οπου σταθω και οπου βρεθω τραγουδαω!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010

Δημοσίευση από aggeliki Πεμ Μαρ 25, 2010 11:38 pm

ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ!!

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ Ο ΜΑΝΟΣ ΠΡΟΣΦΕΡΘΗΚΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΤΗ ΔΑΦΝΗ ΕΣΤΩ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΝ.
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΝΟΡΑ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΗΚΑΝ ΚΑΙ Η ΣΚΗΝΗ ΤΟΥΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!! Love!


ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΞΕΦΟΡΤΩΘΟΥΜΕ.
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ Η ΑΜΑΛΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΟ ΨΕΜΑΤΑΚΙ ΤΗΣ ΚΟΡΟΥΛΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΠΑΙΖΕ ΚΙΝΕΖΑ.

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ Η ΕΥΑ ΖΗΤΗΣΕ ΑΠ ΤΟΝ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΗΣΥΧΟ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΙ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΛΕΕΙ ΑΓΑΠΑΩ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΑΕΡΑ!


ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ ΨΙΛΟ ΓΑΖΙ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΑΣ ΠΙΣΩ.
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ Η ΕΥΑ ΜΙΛΗΣΕ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΑΝΟΙΧΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΙΠΕ ΣΤΟ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟΥ ΤΑ ΕΧΩΣΕ. ΔΩΣΕ ΕΥΑ ΘΕΑ.!! : respect :
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΝΑ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΜΑΝΟ ΣΤΗ ΔΥΣΚΟΛΗ ΩΡΑ. ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ. : respect : : respect :
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010

Δημοσίευση από geod Πεμ Μαρ 25, 2010 11:52 pm

Καλησπέρα κι από μενα! Αν και ήθελα να γνωρίσω περισσότερο το φόρουμ πριν γράψω για πρώτη φορά, ωστόσο νομίζω ότι μπορώ να κάνω ένα πρώτο σχόλιο. Αφού πρώτα βέβαια δηλώσω πόσο αξιοθαυμαστο είναι ό,τι κάνετε και όλη αυτή η "τρέλλα" σας. Wink

Θα συμφωνήσω πως το σημερινό επεισόδιο ήταν πολύ καλό, απ'όλες τις πλευρές. Η αγωνία καλά κρατεί, αλλά και η ευτυχία του ζευγαριού που μας τυραννάει. Ωστοσο, παρότι τα πράγματα δείχνουν να στρώνουν, δεν είμαι και πολύ αισιόδοξη όσον αφορά τη Νταίζη. Αποκλείεται να παραδώσει τα όπλα τόσο εύκολα, και αυτό φάνηκε από μια συζήτηση που δείχνει να έχει με τον Μπέλλο στο επόμενο επεισόδιο. Αυτοί οι σεναριογράφοι νομίζω πως θα παιδέψουν με αυτή την ιστορία Νόρα & Λουκά λίγο ακόμη, και μαζί με αυτούς και εμάς. Cool

Όπως και να'χει πάντως, ό,τι βλέπουμε έχει εξαιρετικό ενδιαφέρον! Palamakia

geod

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Μαρ 25, 2010 11:59 pm


Η Νταίζη καλά θα κάνει να μην προδώσει το αγόρι μου γιατί θα τη μαδίσω!

Λατρεύω Χρήστο με Νταίζη (για όοοοοποιον δεν το έχει καταλάβει ως τώρα!)

Καλώς μας ήρθες geod! Καλά εδεμοπόστ!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Παρ Μαρ 26, 2010 12:01 am

geod έγραψε:Καλησπέρα κι από μενα! Αν και ήθελα να γνωρίσω περισσότερο το φόρουμ πριν γράψω για πρώτη φορά, ωστόσο νομίζω ότι μπορώ να κάνω ένα πρώτο σχόλιο. Αφού πρώτα βέβαια δηλώσω πόσο αξιοθαυμαστο είναι ό,τι κάνετε και όλη αυτή η "τρέλλα" σας. Wink

Θα συμφωνήσω πως το σημερινό επεισόδιο ήταν πολύ καλό, απ'όλες τις πλευρές. Η αγωνία καλά κρατεί, αλλά και η ευτυχία του ζευγαριού που μας τυραννάει. Ωστοσο, παρότι τα πράγματα δείχνουν να στρώνουν, δεν είμαι και πολύ αισιόδοξη όσον αφορά τη Νταίζη. Αποκλείεται να παραδώσει τα όπλα τόσο εύκολα, και αυτό φάνηκε από μια συζήτηση που δείχνει να έχει με τον Μπέλλο στο επόμενο επεισόδιο. Αυτοί οι σεναριογράφοι νομίζω πως θα παιδέψουν με αυτή την ιστορία Νόρα & Λουκά λίγο ακόμη, και μαζί με αυτούς και εμάς. Cool

Όπως και να'χει πάντως, ό,τι βλέπουμε έχει εξαιρετικό ενδιαφέρον! Palamakia

Καλώς ήρθες και καλά πόστ..
Είναι το μόνο σήγουρο, οτι θα μας παιδέψουν με την ιστορία Νόρα-Λουκάς..
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010

Δημοσίευση από katie007 Παρ Μαρ 26, 2010 12:08 am

Νομιζω πως τα τηλεφωνηματα του ΣΤΑΥΡΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟς ΤΗΝ αΣΤΥΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΣΥΝΘΗΜΑΤΙΚΑΓΙΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟΠΤΩΝ..

katie007
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Μαρ 26, 2010 10:20 am


Πολύ καλό απο μένα το επεισόδιο.

Μου άρεσε που ο Μάνος προσφέρθηκε να πάρει την ευθύνη σε ενδεχόμενη εμπλοκή της Δάφνης στο φόνο. Μπορεί να ξέρει καλά τη Δάφνη αλλά ξέρει επίσης οτι μπορεί κάποιες φορές να συμβεί κάτι μοιραίο χωρίς να το έχει προγραμματίσει κάποιος. Το έμαθε τότε με το Φώτη και το είδε με την ιστορία του Ηλία να επαναλαμβάνεται.

Ο Λουκάς και η Νόρα επιτέλους μετά τα χαζά του περασμένου επεισοδίου έδειξαν να βρίσκουν τους εαυτούς τους. Επανήλθε η λογική και μαζί της και οι ζουζουνιές.

Η Νταίζη τα έφτυσε με τον αμνησιακό. Τελικά παραδέχεται καθαρά οτι αυτό που θέλει είναι τα χρήματα. Πάντως φαίνεται οτι εχει κι αυτή ταλαιπωθηθεί στη ζωή της ή ίσως η καταπληκτική κυρία Πολυχρονίδη καταφέρνει να πείθει για τα ανύπαρκτα βάσανά της γιατί προσωπικά σε κάποιο σημείο τη λυπήθηκα. Ο Χρήστος με τη συμπεριφορά του έκανε τη δουλειά του Ρούσσου πολύ εύκολη. Τελικά πείστηκε να υποχωρήσει.

Η μαμά Αμαλία τελικά είναι γάτα. Επειδή ο φλογερός έρωτας δεν περνάει με αντιβίωση κατάλαβε αμέσως οτι η κορούλα έχει τη φωλιά της λερωμένη. Σου λέει από κει που ήταν βιδωμένη στο παράθυρο ξαφνικά παίζει πιάνο στο άνετο και το χαλαρό δεν γίνεται. Είμαι περίεργη τι της είπε ο Στέφανος τη νύχτα του φόνου και την ηρέμησε. Κοίτα να δείς που ο εγώ δεν είμαι Μάνος νομίζω άρχισε να της πιπιλάει την καραμέλα του Μάνου. '' Να γεννήσει η γυναίκα μου και μετά θα χωρίσω να είμαστε μαζί''gelio

Η Εύα τελικά παρακάλεσε το Χατζηπτώμα για το Στέφανο και απέδειξε για άλλη μια φορά οτι για τους ανθρώπους που αγαπάει δεν σταματάει μπροστά στις δυσκολίες. Παίρνει ρίσκα. Δεν μου αρέσει καθόλου η εμπλοκή του Κυριάκου σε όλο αυτό. Τελικά αυτός είναι ο πληροφοριοδότης του Σταυρίδη. Ο Στέφανος βέβαια δεν νομίζω να εκτίμησε την κίνησή της ούτε την κουβέντα που του είπε οτι μοιράζεται την αγωνία του γιατί στην αναγγελία της πτώχευσης όταν η Εύα του είπε δυό αλήθειες αμέσως αρπάχτηκε. Αγαπητέ Στέφανε αν άκουγες την κασετούλα του αστυνομικού θα καταλάβαινες οτι αυτή μια χαρά ξέρει ποιανού γυναίκα είναι αντίθετα με σένα που το ξεχνάς κλαίγοντας το κερί. Πάντως θα ήθελα να είναι απο μια πλευρά και να δει οτι και η απόλυτη αγαπημενη επίσης συγχίστηκε με την πτώχευση.

Με παραξένεψε η αντίδραση της Αγγέλας. Φοβάται μήπως η αστυνομία πιάσει το κουβάρι και φτάσει στο μακρινό παρελθόν. Η Εύα κάτι που να επισύρει ποινή δεν έχει κάνει απ όσο ξέρω άρα τι φοβάται; Μήπως υπάρχει κάποιο μυστικό στο παρελθόν που δεν το ξέρουμε; Κάτι που να συνδέει την Εύα με αυτή την περίφημη διαθήκη ίσως; Σιγά σιγά τις cake απλά ξύπνησε ο ντετέκτιβ μέσα μου.

Μέσα σε όλη την ατμόσφαιρα μυστηρίου γέλασα με το δούλεμα που έκανε ο Λουκάς στη Νταίζη. Στείλε μου της λέει το παιδί που έχουμε να φροντίσει τον πατέρα του. Ξέρει να μαγειρεύει;gelio
Κι ο Νικόλας όμως που δούλευε το τηλεφώνημα του ερωτοχτυπημένου ήταν καταπληκτικός.

Έμεινα με την εντύπωση οτι η Αντιγόνη θα του τη φέρει του Ρούσσου όσο κι αν αντιδράει ο ερωτευμένος χαλβάς που έχει γιό. Είμαι κατά της εκδίκησης, αλλά θέλω να δω τις αντιδράσεις του Ρούσσου σε ένα τέτοιο ενδεχόμενο. Το έχω πει κι άλλη φορά οτι μένει στο απυρόβλητο ενώ τα δικα του χέρια είναι ενδεχομένως ακόμη πιο βαμμένα απ του Μάνου και χωρίς να δείχνει μεταμέλεια ακόμη.

Άφησα για το τέλος το Μάνο. Μου άρεσε ο τρόπος που περίμενε την αναγγελία του τέλους όρθιος και μόνος. Τελικά κι αυτός όπως όλοι ζήτησε παρηγοριά στον τόπο της αθωότητας. Στην κατασκήνωση. Ένας Μπουγιούρης εξαιρετικός σε αυτές τις σκηνές. Αυτό όμως που μου άρεσε περισσοτερο απ όλα ήταν η εικόνα των φίλων που στο πρόβλημα έτρεξαν και στάθηκαν δίπλα του. Ξετρελάθηκα με την αγκαλιά που φύλαξαν γι αυτόν που στο κάτω κάτω τους έχει προκαλέσει τόσα προβλήματα. Τελικά η συμμορία της Εδεμοταβέρνας ξέρει να συσπειρώνεται και να αγκαλιάζει γιατί απλά έτσι είναι οι ΦΙΛΟΙ. kyma

Σε αναμονή των εξελίξεων που τώρα είναι πιο ενδιαφέρουσες απο ποτέ.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Παρ Μαρ 26, 2010 10:52 am

Clarabelle έγραψε:
Πολύ καλό απο μένα το επεισόδιο.

Μου άρεσε που ο Μάνος προσφέρθηκε να πάρει την ευθύνη σε ενδεχόμενη εμπλοκή της Δάφνης στο φόνο. Μπορεί να ξέρει καλά τη Δάφνη αλλά ξέρει επίσης οτι μπορεί κάποιες φορές να συμβεί κάτι μοιραίο χωρίς να το έχει προγραμματίσει κάποιος. Το έμαθε τότε με το Φώτη και το είδε με την ιστορία του Ηλία να επαναλαμβάνεται.

Ο Λουκάς και η Νόρα επιτέλους μετά τα χαζά του περασμένου επεισοδίου έδειξαν να βρίσκουν τους εαυτούς τους. Επανήλθε η λογική και μαζί της και οι ζουζουνιές.

Η Νταίζη τα έφτυσε με τον αμνησιακό. Τελικά παραδέχεται καθαρά οτι αυτό που θέλει είναι τα χρήματα. Πάντως φαίνεται οτι εχει κι αυτή ταλαιπωθηθεί στη ζωή της ή ίσως η καταπληκτική κυρία Πολυχρονίδη καταφέρνει να πείθει για τα ανύπαρκτα βάσανά της γιατί προσωπικά σε κάποιο σημείο τη λυπήθηκα. Ο Χρήστος με τη συμπεριφορά του έκανε τη δουλειά του Ρούσσου πολύ εύκολη. Τελικά πείστηκε να υποχωρήσει.

Η μαμά Αμαλία τελικά είναι γάτα. Επειδή ο φλογερός έρωτας δεν περνάει με αντιβίωση κατάλαβε αμέσως οτι η κορούλα έχει τη φωλιά της λερωμένη. Σου λέει από κει που ήταν βιδωμένη στο παράθυρο ξαφνικά παίζει πιάνο στο άνετο και το χαλαρό δεν γίνεται. Είμαι περίεργη τι της είπε ο Στέφανος τη νύχτα του φόνου και την ηρέμησε. Κοίτα να δείς που ο εγώ δεν είμαι Μάνος νομίζω άρχισε να της πιπιλάει την καραμέλα του Μάνου. '' Να γεννήσει η γυναίκα μου και μετά θα χωρίσω να είμαστε μαζί''gelio

Η Εύα τελικά παρακάλεσε το Χατζηπτώμα για το Στέφανο και απέδειξε για άλλη μια φορά οτι για τους ανθρώπους που αγαπάει δεν σταματάει μπροστά στις δυσκολίες. Παίρνει ρίσκα. Δεν μου αρέσει καθόλου η εμπλοκή του Κυριάκου σε όλο αυτό. Τελικά αυτός είναι ο πληροφοριοδότης του Σταυρίδη. Ο Στέφανος βέβαια δεν νομίζω να εκτίμησε την κίνησή της ούτε την κουβέντα που του είπε οτι μοιράζεται την αγωνία του γιατί στην αναγγελία της πτώχευσης όταν η Εύα του είπε δυό αλήθειες αμέσως αρπάχτηκε. Αγαπητέ Στέφανε αν άκουγες την κασετούλα του αστυνομικού θα καταλάβαινες οτι αυτή μια χαρά ξέρει ποιανού γυναίκα είναι αντίθετα με σένα που το ξεχνάς κλαίγοντας το κερί. Πάντως θα ήθελα να είναι απο μια πλευρά και να δει οτι και η απόλυτη αγαπημενη επίσης συγχίστηκε με την πτώχευση.

Με παραξένεψε η αντίδραση της Αγγέλας. Φοβάται μήπως η αστυνομία πιάσει το κουβάρι και φτάσει στο μακρινό παρελθόν. Η Εύα κάτι που να επισύρει ποινή δεν έχει κάνει απ όσο ξέρω άρα τι φοβάται; Μήπως υπάρχει κάποιο μυστικό στο παρελθόν που δεν το ξέρουμε; Κάτι που να συνδέει την Εύα με αυτή την περίφημη διαθήκη ίσως; Σιγά σιγά τις cake απλά ξύπνησε ο ντετέκτιβ μέσα μου.

Μέσα σε όλη την ατμόσφαιρα μυστηρίου γέλασα με το δούλεμα που έκανε ο Λουκάς στη Νταίζη. Στείλε μου της λέει το παιδί που έχουμε να φροντίσει τον πατέρα του. Ξέρει να μαγειρεύει;gelio
Κι ο Νικόλας όμως που δούλευε το τηλεφώνημα του ερωτοχτυπημένου ήταν καταπληκτικός.

Έμεινα με την εντύπωση οτι η Αντιγόνη θα του τη φέρει του Ρούσσου όσο κι αν αντιδράει ο ερωτευμένος χαλβάς που έχει γιό. Είμαι κατά της εκδίκησης, αλλά θέλω να δω τις αντιδράσεις του Ρούσσου σε ένα τέτοιο ενδεχόμενο. Το έχω πει κι άλλη φορά οτι μένει στο απυρόβλητο ενώ τα δικα του χέρια είναι ενδεχομένως ακόμη πιο βαμμένα απ του Μάνου και χωρίς να δείχνει μεταμέλεια ακόμη.

Άφησα για το τέλος το Μάνο. Μου άρεσε ο τρόπος που περίμενε την αναγγελία του τέλους όρθιος και μόνος. Τελικά κι αυτός όπως όλοι ζήτησε παρηγοριά στον τόπο της αθωότητας. Στην κατασκήνωση. Ένας Μπουγιούρης εξαιρετικός σε αυτές τις σκηνές. Αυτό όμως που μου άρεσε περισσοτερο απ όλα ήταν η εικόνα των φίλων που στο πρόβλημα έτρεξαν και στάθηκαν δίπλα του. Ξετρελάθηκα με την αγκαλιά που φύλαξαν γι αυτόν που στο κάτω κάτω τους έχει προκαλέσει τόσα προβλήματα. Τελικά η συμμορία της Εδεμοταβέρνας ξέρει να συσπειρώνεται και να αγκαλιάζει γιατί απλά έτσι είναι οι ΦΙΛΟΙ. kyma

Σε αναμονή των εξελίξεων που τώρα είναι πιο ενδιαφέρουσες απο ποτέ.

Μαράκι μου καταπληκτικός σχολιασμός για άλλη μια φορά και συμφωνώ απόλυτα με τον τρόπο που τα λές ... Thumbs up Thumbs up
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Μαρ 26, 2010 11:53 am

Η Αγγέλα λέει " αν τα ανακαλύψουν όλα; Τα πάντα;"!! Ποια όλα;Υποτίθεται όλα τα ξέρουμε όλα. Και δεν μιλούσε για τον Φώτη γιατί και ο Σταυρίδης ξέρει από την στιγμή που είπε ότι εδώ είχε γίνει και ένα ατύχημα.
Δεν ξέρω τι γίνεται. Και αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι που η Αντιγόνη ζήτησε από τον Χρήστο το παιδί να μεγαλώσει εδώ. Γιατί ζήτησε από τον Χρήστο; Οι γονείς του που θα είναι δηλαδή; Και χωρισμένοι να είναι... λογικά αυτοί θα αποφασίσουν για το παιδί, όχι ο Χρήστος.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010

Δημοσίευση από evitaemi Παρ Μαρ 26, 2010 12:48 pm

[quote="Clarabelle"][b][font=Georgia][size=16][color=indigo]

Με παραξένεψε η αντίδραση της Αγγέλας. Φοβάται μήπως η αστυνομία πιάσει το κουβάρι και φτάσει στο μακρινό παρελθόν. Η Εύα κάτι που να επισύρει ποινή δεν έχει κάνει απ όσο ξέρω άρα τι φοβάται; Μήπως υπάρχει κάποιο μυστικό στο παρελθόν που δεν το ξέρουμε; Κάτι που να συνδέει την Εύα με αυτή την περίφημη διαθήκη ίσως; Σιγά σιγά τις cake απλά ξύπνησε ο ντετέκτιβ μέσα μου.

Μαράκι και εμένα με παραξένεψε πολύ αυτή η αντίδραση της Αγγέλας. και όσο σκέφτομαι το πόσο την Αντιγόνη στο ζήτημα Ευα - μωρό κλπ τόσο πιο πολύ πείθομαι ότι υπάρχει κάποιο μυστικό που σχετίζεται με την Εύα και την διαθήκη. ;/

evitaemi
Τουρίστας
Τουρίστας

Τόπος : στην χώρα του Ποτέ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 331 - Ημερομηνία 25-03-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Παρ Μαρ 26, 2010 1:43 pm

Πεθαινω για Νορα και Λουκα , η σκηνη στο γραφειο πολυ καλη, επιτελους μαζι αγκαλια και ζουζουνιες, φιλακια και δηλωσεις αγαπης. Λατρευω Λουκα με αυτο το χαμογελο και τη Νορα που δεν τον χορταινει "με ξεζουμισες κοπελια......." gelio gelio

Καλα ο πετρος φοβερος το Νταιζουλινι το εχει κανει αεροπλανο, επιτελους πετυχαμε αυτο που θελαμε, μονο να μπουν γρηγορα οι υπογραφες μην εχουμε κι αλλα. Ετσι Νταιζη, στο Χρηστο εσυ μια χαρα ειστε μαζι, εχετε και τα ιδια χουγια, πλασμενοι ο ενας για τον αλλο.


Μελιτακι ασε τα ψεμματακια στην Αμαλια για το Στεφανο, βολευομαστε στα κρυφα και αυτο το λεμε "κοιταω μπροστα?"

Η Ευα πολυ γλυκια και χαλαρη με τον αστυνομο αλλα μια χαρα τα ειπε στο Στεφανο , εμπαινε Ευα γιατι ο Στεφανος την εχει δει καπως και νομιζει πως επειδη δεν μιλας δεν καταλαβαινεις κιολας.

Το Μανο τον λυπηθηκα η αληθεια ειναι και για αλλη μια φορα η παρεα ετρεξε να σταθει διπλα του, η σκηνη που ηταν στην κατασκηνωση και ετρεξαν κοντα του η Δαφνη, η Νορα και ο Λουκας και τον αγκαλιασαν μου αρεσε πολυ, τρυφερη και γλυκια.

Αυτος ο Σταυριδης τους γυροφερνει ολους και αυτα τα τηλεφωνα καθε φορα, ισως με αυτο τον τροπο να δινει σημα να παρακολουθουνται τα τηλεφωνα αλλιως δεν εξηγηται, σε καθε σπιτι η γραφειο που παει να παιρνει τηλ. "το λουλουδι του, την Ανθη του".

Ασε που σε ολους δηλωνει οτι αγαπα το επαγγελμα τους και θα ηθελε να κανει και αυτος κατι αναλογο αλλα τα οικονομικα δεν του το επετρεπαν.Θελω να δω πως θα τους παγιδευσει. Αλλα ο Ζουγανελης δεν με πειθει σε αυτο το ρολο, τον εχω συνηθισει σε κωμικους και καθε φορα που τον βλεπω μου ερχεται να γελασω.

Επισης η σκηνη μεταξυ Λουκα και Νταιζης φοβερη!!!!!!!!!!Την αποτελειωσε ο Λουκας , "με αφηνεις και εσυ με εγκαταλειπεις? φερε αυτο το παιδι μας να προσεξει τον πατερα του, κανα φαγητο ξερει να μαγειρευει?" την εχει τρελλανει λεμε. Αλλα οταν εφυγε το Νταιζουλινι να ετοιμαστει το χαμογελο του Λουκα και η ικανοποιηση του ζωγραφιστηκαν στο προσωπο του.

Και που θα τρεξει το Νταιζακι? Στο Χρηστο!!!!!!! Αφου και ο Χρηστος της εδωσε ξανα το πρασινο φως να ειναι μαζι, επεσε και το φιλακι για να σφραγιστει η ιστορια.

Αντε να δουμε και τα σημερινα...........

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης