Επεισόδιο 332 - Ημερομηνία 26-03-2010

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 332 - Ημερομηνία 26-03-2010 Vote_lcap9%Επεισόδιο 332 - Ημερομηνία 26-03-2010 Vote_rcap 9% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 332 - Ημερομηνία 26-03-2010 Vote_lcap44%Επεισόδιο 332 - Ημερομηνία 26-03-2010 Vote_rcap 44% 
[ 24 ]
Επεισόδιο 332 - Ημερομηνία 26-03-2010 Vote_lcap24%Επεισόδιο 332 - Ημερομηνία 26-03-2010 Vote_rcap 24% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 332 - Ημερομηνία 26-03-2010 Vote_lcap15%Επεισόδιο 332 - Ημερομηνία 26-03-2010 Vote_rcap 15% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 332 - Ημερομηνία 26-03-2010 Vote_lcap4%Επεισόδιο 332 - Ημερομηνία 26-03-2010 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 332 - Ημερομηνία 26-03-2010 Vote_lcap4%Επεισόδιο 332 - Ημερομηνία 26-03-2010 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 54

Επεισόδιο 332 - Ημερομηνία 26-03-2010 Empty Επεισόδιο 332 - Ημερομηνία 26-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Παρ Μαρ 26, 2010 6:29 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 332 - Ημερομηνία 26-03-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 332 - Ημερομηνία 26-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 332 - Ημερομηνία 26-03-2010

Δημοσίευση από evanna Την / Το Παρ Μαρ 26, 2010 8:14 pm

Πολυ καλο το επεισοδιακι σημερα!
Μου αρεσαν...
1.Παρεα.....ο ερμος ο Μανος δεν φτανει που ηταν κομματια ειχε και το Λουκα με τη Νορα να λενε τα δικα τους και να τον κανουν χειροτερα!παντως η συμπαρασταση τους ηταν εμφανης! Hug

2.Λουκας-Μανος....φοβερη συζητηση!Ειδικα εκει που του ελεγε για την εφοπλιστου ελιωσα! gelio

3.Αστυνομος-Αμαλια....καταπληκτικος διαλογος!Η Αμαλιτσα τα ειδε ολα με τα λογια του Σαϊνη και αυτος ξαναπηρε τηλεφωνο και απορω τι κανει επιτελους γιατι με εχει καταμπερδεψει!

4.Μανος-Ευα....η καλυτερη σκηνη του επεισοδιου!Πολυ εντονα συναισθηματικα φορτισμενη!Η Ευα ειναι μονη που μπορει να του δωσει κουραγιο,του μιλησε πολυ σωστα και εκεινος καταλαβε πως εχει δικιο!Ξυλα και Μπουγιουρης εξαιρετικοι! : respect :

Δεν μου αρεσαν....
1.Νταιζη-Μπελλος....πολυ με φοβισε αυτη η συναντηση τους!Θα μας μπαστακωθει ο Μητσουλας και αντε να ξεμπλεξουμε!Καλα για τη Νταιζη δεν μιλαω,ξερουμε τι κουμασι ειναι!

2.Αντιγονη....αλλη μια φορα να την ακουσω να μιλαει για το μωρο λες και ειναι ο Μεσσιας και θα την πνιξω!Δεν την αντεχω αλλο! : curse :

3.Μπελλος-Λουκας....πωπω αυτος ο Μητσουλας μου δινει στα νευρα!Ειχε παρει και ενα υποπτο υφακι τρομαρα του!Βεβαια ο Λουκακος μια χαρα τον χειριστηκε αλλα κατα τ'αλλα δεν...!

Αυτα τα ολιγα απο μενα για σημερα! :wink2:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επεισόδιο 332 - Ημερομηνία 26-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 332 - Ημερομηνία 26-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Παρ Μαρ 26, 2010 8:17 pm

Ψήφισα πολύ καλό το επεισόδιο γιατί είχε αγωνία..

4 πραγματάκια μόνο...

@Ο Σταυρίδης είπε στον Νικόλα οτι αν ήταν γιατρός θα ήθελε να ήταν χειρούργος για να χειρουργεί "τα φτωχά παιδάκια". Αυτό σημαίνει οτι ξέρει την ευχή του Νικόλα και συνεπώς και τις ευχές ολόκληρης της παρέας? affraid

@Στα προσεχώς η Αντιγόνη πάει στον αστυνόμο και παρατήρησα οτι δεν της πάει καθόλου ο ρόλος της μάνας που "θυσιάζεται" για το παιδί της.. Αυτή ή φοβάται κάποιον ή προσπαθεί να ρίξει στάχτη στα μάτια του Σταυρίδη..

@Την Νταίζη δεν την καταλαβαίνω (και δεν φταίει το ξανθό μου μαλλί).. Απο την μία λέει στον Χρήστο οτι θα τα αφήσει όλα και θα συνεχήσει μαζί του γιατί τον αγαπάει και απο την άλλη λέει στον Μπέλλο οτι αγαπάει τον Λουκά και ζήτησε τη συνεργασία του για να τους ελέγχουνε μήπως και βρεί τη μνήμη του ο Λουκάς.. Άν δηλαδή ο Λουκάς ξαναβρεί (λέμε τώρα) τη μνήμη του, η Νταίζη θα παρατήσει πάλι τον Χρήστο για να γυρίσει στον Λουκά? wall

@Συγκινήθηκα με την Εύα που μίλησε στην Μαρίλια ΣΑΝ ΜΑΝΑ.. Που μίλησε στον Μάνο όπως έπρεπε να του μιλήσει, τρυφερά αλλά χωρίς να του δώσει ελπίδες για τους δυό τους.. Μου άρεσε που μετά έδωσε αναφορά και στον άνδρα της τον Στέφανο.. Όχι σαν κάτι άλλους που δεν της έδωσαν αναφορά που ήταν την νύχτα του φόνου door

Αυτά τα λίγα απο μένα και αναμένω το επεισόδιο της Δευτέρας που θα έχει ενδιαφέρον..
Flkia
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Την / Το Παρ Μαρ 26, 2010 8:21 pm

καλο το επεισοδιο ..

αναλυτικος σχολιασμος πιο μετα
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Δημοσίευση από FieryRed Την / Το Παρ Μαρ 26, 2010 8:22 pm

Καλό το σημερινό επεισόδιο. Χωρίς τίποτα το τρομερό ένα κλασσικό συνδετικό επεισόδιο….

Δεν έχω πολλά να σχολιάσω παρά μόνο να θαυμάσω πόσο καλογραμμένο ς είναι ο ρόλος της Αμαλίας και πόσο καλά τον υποδύεται η Κα Πεφάνη. : respect : Μου άρεσε ο τρόπος που αντιμετώπισε τον Σταυρίδη….

Με χάλασα ν οι “Νταιζανιές” της Νταίζης και τι κάνουν μερικοί άνθρωποι που δεν θέλουν να χάσουν….

Τέλος κρίμα που δεν έδειξε καθόλου Νόρα- Λουκά…. Neutral
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Δημοσίευση από filitsa Την / Το Παρ Μαρ 26, 2010 8:59 pm

FieryRed έγραψε:Καλό το σημερινό επεισόδιο. Χωρίς τίποτα το τρομερό ένα κλασσικό συνδετικό επεισόδιο….

Δεν έχω πολλά να σχολιάσω παρά μόνο να θαυμάσω πόσο καλογραμμένο ς είναι ο ρόλος της Αμαλίας και πόσο καλά τον υποδύεται η Κα Πεφάνη. : respect : Μου άρεσε ο τρόπος που αντιμετώπισε τον Σταυρίδη….

Με χάλασα ν οι “Νταιζανιές” της Νταίζης και τι κάνουν μερικοί άνθρωποι που δεν θέλουν να χάσουν….

συμφωνω απολυτα για το ρολο της αμαλιας σημερα ειχε πολυ ενδιαφερον και ενα μπραβο στην κ.πεφάνη
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από xristina79 Την / Το Παρ Μαρ 26, 2010 9:07 pm

Ο Μάνος σήμερα δεν με έπεισε καθόλου. Χτες μπροστά στο απουσολόγιο με άγγιξε, σήμερα μόνο λίγο με την Νεφέλη.... κατά τα άλλα δεν με καθόλου. Ίσως φταίει που, όπως του είπε και ο Λουκάς, τα έχουμε ξανακούσει αυτά πολλές φορές! Και από ότι είδα στα προσεχώς ξαναβρίσκει την φόρμα του και αρχίζει το χώσιμο στη Μελίτα.... και τις απειλές? Πως το είπε ο Ηλίας? "Καινούργιο και καθαρό ξεκίνημα" ? gelio Ο Μάνος??????? Σίγουρα!

Αυτό με τις επιστολές της Αμαλίας κρύβει κάτι ή ήταν η εύθυμη νότα του επεισοδίου μιας και Λουκάς και Νόρα δεν τσακώθηκαν σήμερα?

Αυτός ο Στρατηγός που ενημερώνει τον Ρούσσο χάθηκε να το κάνει όταν ήταν να συλληφθεί ο ίδιος ο Ρούσσος?

Ο Λουκάς γιατί είπε στη Μελίτα να μην απαγορεύσει στο Μάνο να βλέπει την Νεφέλη? Που την είδε τέτοια πρόθεση? Και οι Εύα-Αγγέλα γιατί έλεγαν στη Μαρίλια ότι αυτόν που είναι κάτω δεν τον χτυπάμε? Πότε έδωσε η Μαρίλια τέτοια δείγματα? Εδώ έχει συγχωρήσει στο Μάνο τόσα άλλα... η πτώχευση θα την πείραζε? Η οποία Μαρίλια έχει δείξει πόσο γραμμένα τα έχει τα λεφτά.... τι παράλογες ατάκες ήταν αυτές?

Η Εύα δεν μου άρεσε στη σκηνή με τον Μάνο, αν και αυτά που του είπε ήταν σωστά.... πολλοί αναστεναγμοί? δεν ξέρω κάτι με χάλασε, δεν με έπεισε....

Η Αντιγονίτσα στο επόμενο επεισόδιο κάποιο σκοπό έχει που και καλά αναλαμβάνει την ευθύνη για τον φόνο, και σίγουρα όχι να σώσει τον Στέφανο... ξέρει ότι το λαγωνικό δεν είναι χαζός.... άρα? πάει να προλάβει καταστάσεις???????? δεν ξέρω...
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Katrin Την / Το Παρ Μαρ 26, 2010 9:09 pm

Ψήφισα πολύ καλό λόγω του αστυνόμου που δείχνει να ξέρει τους πάντες και τα πάντα.Το στυλ του και το ύφος του μοναδικό.
Πρόσεξα που ανέφερε στον βοηθό του ότι η παρέα έχει μεγάλη αγάπη.Αυτή την αγάπη ίσως θέλει να κλωνίσει για να βρει τον δολοφόνο.
Γι'αυτό ίσως προσωρά στην σύλληψη του Στέφανου.

Η παρέα μου άρεσε γιατί δείχνουν ότι ακόμα και στις φουρτούνες πονάνε μαζί.

Νταίζη=χαμηλού επιπέδου όπως πάντα. Θέλει και τον Χρήστο αλλά να ελέγχει και τον Λουκά.Αντί για αγάπη έχει εγωσϊσμό για τον Λουκά για να μην τον έχει καμία και συγκεκριμένα η Νόρα.

Μπέλλος= Αν είναι ο χαρακτήρας του έτσι όπως φάνηκε, δεν πιστεύω ότι υποκρίνεται στο θέμα καλοσύνη. Απλώς η Νταίζη τον έβαλε στο τρυπάκι και σκέφτεται ότι κάτι άλλο μπορεί να συμβαίνει με την αμνησία.

'Οταν υπογράψει η Νταίζη και απελευθερωθούν τα παιδιά, τότε θα δείξει το εκδικητικό πρόσωπό του ο Μπέλλος.Δεν θα το χωνέψει που η Νόρα θα του πει ότι τελείωσαν μαζί και θα τους κάνει το βίο αβίοτο. Ευτυχώς που τον ψιλιάστηκε ο Λουκάς γιατί θα είχαν τρεχάματα από τώρα.

Η Αμαλία μια χαρά τα χειρίστηκε τα πράγματα. Σιγά μην την υποστήριζε η Νταίζη. ΝΤΑΙΖΟΥΛΙΙΙΝΙ πες αλεύρι αργά ή γρήγορα η δικαιοσύνη σε γυρεύει.

Μακάρι να είχαμε περισσότερες ζουζουνιές του ζευγαριού μας.

Katrin
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από ΡΕΓΓΙΝΑ Την / Το Παρ Μαρ 26, 2010 9:41 pm

ΠΑΙΔΙΑ ΣΥΓΜΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΟΦ ΤΟΠΙΚ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ!
ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕ Η DEPI ΜΙΑ ΥΠΟΓΡΑΦΗ(ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ)Κ ΕΜΕΙΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΧΑΡΑ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ Μ ΤΗΝ ΒΓΑΖΕΙ ΕΝΩ ΚΑΝΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ..
Τ Ν ΚΑΝΩ? pleeease
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ Μ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΕ..ΒΑΣΙΚΑ ΑΔΙΑΦΟΡΟ Μ ΗΤΑΝ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ!
ΡΕΓΓΙΝΑ
ΡΕΓΓΙΝΑ
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου κοσμο...οπου ολα τα ονειρα γινονται πραγματικοτητα κ οι αγαπες δεν τελειωνουν ζουν παντα κ για παντα!!!
Ασχολίες : Σπουδες-Χορος-Μουσικη-Θεατρο-Α!Κ ΝΑ ΖΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ!

Δημοσίευση από ksanthi Την / Το Παρ Μαρ 26, 2010 10:28 pm

ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΤΟ ΕΡΓΟ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ. Ο ΜΑΝΟΣ ΠΤΩΧΕΥΣΕ. ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙΡΟΣ ΗΤΑΝ. Η ΕΥΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΗΡΙΞΕΙ. ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ ΠΟΛΥ. ΚΑΤΑΠΛΙΚΤΙΚΗ Η ΣΚΗΝΗ ΜΑΝΟΥ ΛΟΥΚΑΣ. ΕΚΕΙ ΠΟΥ Ο ΜΑΝΟΣ ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΛΟΥΚΑ ΜΗΝ ΛΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΤΕΚΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΑΝ ΧΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΝΟΡΑ. ΕΠΙΣΗΣ Η ΕΥΑ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΜΙΛΗΣΕ ΣΤΗΝ ΜΑΡΙΛΙΑ. ΜΑΝΟΣ ΕΥΑ ΜΑΖΙ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ.

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από nicole Την / Το Σαβ Μαρ 27, 2010 12:17 am

το επεισοδιο δεν το ειδα ολοκληρο...θα σχολιασω μονο τις σκηνες που ειδα...

Λουκας και Ευα πολυ σωστα αυτα που ειπαν στο Μανο και οι δυο κρατησαν μια σωστη θεση....

Μανο μου...σημερα πηγα να σε λυπηθω αλλα ειδα τα προσεχως και μου περασε....δεν εισαι σε θεση να κανεις κηρυγμα για ηθικη...ειπε ο γαιδαρος τον πετεινο κεφαλα...εσυ εχεις κανει τα τερατα και οχι μονο στην Ευα και στη Μελιτα αλλα και σε ολους τους υπολοιπους...

Σταυριδης - Στεφανος...προφανως η συλληψη του Στεφανου ειναι μπλοφα για να αντιδρασουν οι υπολοιποι...το καλο ειναι οτι θα εχουμε εξελιξεις...

nicole
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Σαβ Μαρ 27, 2010 12:31 am

FieryRed έγραψε:Καλό το σημερινό επεισόδιο. Χωρίς τίποτα το τρομερό ένα κλασσικό συνδετικό επεισόδιο….

Συμφωνώ.. Αμαλία : respect :

Στο σημερινό επεισόδιο η Αμαλία ήταν καταπληκτική και με τον αστυνόμο και με την Μελίτα..
Κολακεύτηκε λέει που ο Χατζηβασιλείου φύλαγε τα γράμματά της /S

Είμαι πολύ περίεργη να μάθω τι του έγραφε, μπορεί να του έλεγε κάτι σαν..
"Αγαπημένο μου μπουκλοκεφαλάκι..
Μου έλειψαν πάρα πολύ τα κοπλιμέντα σου για το ταλέντο μου στη ζωγραφική..
Μόνο εσύ με καταλαβαίνεις (και ο Κυριάκος)..
Ο Πετράκης σήμερα μου είπε οτι είμαι για τα σίδερα και χαλάστηκα τόσο πολύ ψυχολογικά που ήθελα να σε πάρω τηλέφωνο..
Αλλά δεν σε πήρα γιατί έχω τάκτ" gelio
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Σαβ Μαρ 27, 2010 12:34 am

Ezi_loukno έγραψε:

Στο σημερινό επεισόδιο η Αμαλία ήταν καταπληκτική και με τον αστυνόμο και με την Μελίτα..

Ο Πετράκης σήμερα μου είπε οτι είμαι για τα σίδερα και χαλάστηκα τόσο πολύ ψυχολογικά που ήθελα να σε πάρω τηλέφωνο..

Θα πεθάνω απο τα γελια σας το ορκίζομαι! Χτυπιόμουνα τόσο που η μαμά μου ανησύχησε! Τι έγινε καλε? μου λέει!!!

Εχω λιώσει!!! Ezi είναι απλά ΘΕΑ!! Θεά λεμε!!! : respect : : respect : : respect :

Επεισόδιο 332 - Ημερομηνία 26-03-2010 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Σαβ Μαρ 27, 2010 12:35 am

KatsaroYpotheto έγραψε:
Ezi_loukno έγραψε:

Θα πεθάνω απο τα γελια σας το ορκίζομαι! Χτυπιόμουνα τόσο που η μαμά μου ανησύχησε! Τι έγινε καλε? μου λέει!!!

Εχω λιώσει!!! Ezi είναι απλά ΘΕΑ!! Θεά λεμε!!! : respect : : respect : : respect :

Σευχαριστώ πολύ τζίνα μου, η Αμαλία τα λέει όχι εγώ huhu
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Σαβ Μαρ 27, 2010 12:37 am

Ezi κοπέλα μου, μια γουλιά γάλα μου χε μείνει αλλα κατάφερες να με πνίξεις!!!!
ΘΕΑ : respect : : respect : : respect :

Επεισόδιο 332 - Ημερομηνία 26-03-2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 332 - Ημερομηνία 26-03-2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 332 - Ημερομηνία 26-03-2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Σαβ Μαρ 27, 2010 12:39 am

Ezi_loukno έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
Ezi_loukno έγραψε:

Σευχαριστώ πολύ τζίνα μου, η Αμαλία τα λέει όχι εγώ huhu

Ezi κορίτσι μου αυτά τα γράφει ο κόσμος κατάλληλες ώρες όλο το σπίτι θα ξυπνήσει απ τα γέλια μας. Ακου έχει τακτ και δεν τηλεφωνείgelio

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Σαβ Μαρ 27, 2010 12:43 am

Χαίρομαι κορίτσια που σας έκανα να γελάσετε αλλά πραγματικά όμως δεν μπορώ να φανταστώ διαφορετικό ερωτικό γράμμα που να το έχει γράψει η Αμαλία.. lol!
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Σαβ Μαρ 27, 2010 12:44 am

Μα "Αγαπημένο μου μπουκλοκεφαλάκι"??? Εχω λιώσει λέμε! gelio gelio gelio gelio gelio

Επεισόδιο 332 - Ημερομηνία 26-03-2010 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Σαβ Μαρ 27, 2010 12:47 am

Μόλις είδα τα 2 κομμάτια από το επεισόδιο που μας αέβασε το clarabellακι μας...! : thanks :
Ο Λουκάς με το στόρυ του για το μέλλον του Μάνου ΦΟΒΕΡΌΣ για άλλη μια φορά...!!
Είμαι πολύ περίεργη να μάθω τι έχει κάνει ο Μανωλάκης μας για την Ευα-ρα...!!
Πραγματικά Ευα-ρα ομως γιατί ακόμα αγαπάει(όχι ότι είχα αμφιβολίες) τον Μανωλάκη και πείθει την Μαρίλια να του σταθεί...!
Λουκάς -Νικόλας-Μάνος:
Λουκάς: ΤΡΟΜΠΑΣ.......?ΤΡΟΜΠΑΣ????Ελιωσα μιλάμε...Ελιωσα...!!
(μας το είχε πει και εμάς ο πιο αυστηρός καθηγητής του ΠΑΜΑΚ, που κόβει με 4,7 μέσα στη τάξη και είχαμε λιώωωωωσει)...
Θες να μου πεις κάτι ιδιαιτέρως????!! Πετράκης Θεός.!!!!!Για ακόμα μία φορά...!!
ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ...:ΕΥΑ-ΜΑΝΟΣ:
: respect : : respect : Heart2 Heart2
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Σαβ Μαρ 27, 2010 12:55 am

anna90 έγραψε:Μόλις είδα τα 2 κομμάτια από το επεισόδιο που μας αέβασε το clarabellακι μας...! : thanks :
Ο Λουκάς με το στόρυ του για το μέλλον του Μάνου ΦΟΒΕΡΌΣ για άλλη μια φορά...!!
Είμαι πολύ περίεργη να μάθω τι έχει κάνει ο Μανωλάκης μας για την Ευα-ρα...!!
Πραγματικά Ευα-ρα ομως γιατί ακόμα αγαπάει(όχι ότι είχα αμφιβολίες) τον Μανωλάκη και πείθει την Μαρίλια να του σταθεί...!
Λουκάς -Νικόλας-Μάνος:
Λουκάς: ΤΡΟΜΠΑΣ.......?ΤΡΟΜΠΑΣ????Ελιωσα μιλάμε...Ελιωσα...!!
(μας το είχε πει και εμάς ο πιο αυστηρός καθηγητής του ΠΑΜΑΚ, που κόβει με 4,7 μέσα στη τάξη και είχαμε λιώωωωωσει)...
Θες να μου πεις κάτι ιδιαιτέρως????!! Πετράκης Θεός.!!!!!Για ακόμα μία φορά...!!
ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ...:ΕΥΑ-ΜΑΝΟΣ:
: respect : : respect : Heart2 Heart2

Χτυπιέμαι η καημένη απ την πρώτη μέρα που τηλεφώνησαν στην Εύα να κάνει οντισιόν για τη δουλειά οτι ο Μάνος κρύβεται απο πίσω. Έχω μάρτυρα το υποθετάκι. Εξάλλου ακόμη κι αν δεν συμβαίνει κάτι τέτοιο ξέρει για το Στέφανο και δεν μιλάει για να μην της το χαλάσει κι αυτό απο μόνο του είναι σημαντικό.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Σαβ Μαρ 27, 2010 12:57 am

Ναι δεν αντιλέγω...!!Αλλά εμείνε η αίσθηση από την συζήτηση με το Λουκά ότι απο παλιά έχει κάνει πράγματα για την Εύα..!!
Παίζει να εννοεί αυτό με την δουλειά...!Που προσωπικά όμως εμένα δεν με καλύπτει... TutTut
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Σαβ Μαρ 27, 2010 12:58 am

Ezi_loukno έγραψε:

ΕΖΙ εγραψες μιλαμε!!!!!!!!!!! ΘΕΑ : respect : : respect : gelio
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Σαβ Μαρ 27, 2010 12:59 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Μα "Αγαπημένο μου μπουκλοκεφαλάκι"??? Εχω λιώσει λέμε! gelio gelio gelio gelio gelio

Αμέ! Το καλήτερο χαϊδευτικό άσε που κλείνοντας το γράμμα θα του λέει..
"Σου στέλνω ένα ζελεδάκι για το μαλλάκι για να με θυμάσαι..
Με αγάπη η απόλυτη σου έμπνευση (είναι και μάνα της Μελίτας, εξηγείται και το <<απόλυτο>> της άλλης)"

Έχω ξεφύγει ( lol! )
Αλλά η Αμαλία φταίει, μου κόλλησε η περιέργεια για τα γράμματα..
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Σαβ Μαρ 27, 2010 1:01 am

Ezi_loukno έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Μα "Αγαπημένο μου μπουκλοκεφαλάκι"??? Εχω λιώσει λέμε! gelio gelio gelio gelio gelio

Με αγάπη η απόλυτη σου έμπνευση (είναι και μάνα της Μελίτας, εξηγείται και το <<απόλυτο>> της άλλης)"

Έχω ξεφύγει ( lol! )

Εζι σταματα ειμαι η μονη ξυπνια στο σπιτι.Θα τους ξυπνησω ολους.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από νοριτσα Την / Το Σαβ Μαρ 27, 2010 1:01 am

Ezi_loukno έγραψε:

Έχω ξεφύγει ( lol! )
κοπελα μου εχω λιωσει με τον σχολιασμο σου για το γραμμα της αμαλιας!!!!!! δεν υπαρχεις!!!!! gelio gelio gelio gelio
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης