Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

+34
konst@ntin@
loukasnora
edem4ever
ρενια
CineFreak
Ezantakou
Jennifer
Izabella29
nat
nicole
Dorina <3 Πέτρος
νοριτσα
panda
mina
KatsaroYpotheto
Antigoni!
jim7
FieryRed
$ofi@ loukakos + nora
evitaemi
Cancoon
Ntinaki1
LYDIA
natasa-pap
Ελένα
ksanthi
Pennaki.......!!
evanna
filitsa
Katrin
loukitsa
Foulitsa
anastasia20
Clarabelle
38 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap11%Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap44%Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 44% 
[ 24 ]
Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap33%Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 33% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap9%Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 9% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap2%Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap1%Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 55
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από panda Τρι Μαρ 30, 2010 1:55 am

Pennaki.......!! έγραψε:
νοριτσα έγραψε:
Pennaki.......!! έγραψε:
panda έγραψε:


ΥΓ1. Ας κλείσουν στο Love Bites το ζευγαράκι του ελέους ( σουπιά & χαζοχαχανούλης ) γιατί δεν μπορώ να βλέπω άλλο σκηνές ξεράσματος από τις αθλιότητες που κάνουν .

.
Ποιο ειναι καλε το ζευγαρι του ελεους??Μου αρεσε το ονομα γιαυτο!!!
η νορα και ο λουκας κοπελα μου για την panda παντα γιατι για εμας ειναι το ζευγαρακι που αξιζει να ειναι μαζι οτι και να περασουν!!!!!
ΚΑΛΕ???Παιρνω πισω αυτο που ειπα πριν δεν το ηξερα!!Γιατι καλε panda??Σουπια η Νορα και χαζοχαχανουλης ο Λουκας????Μια χαρα παιδια ειναι και ερωτευμενα!!!!!!!!! Snif

Αν μου το έδιναν αυτό σαν εξέλιξη μετά από το σκηνικό με τον τρελοΣτέλιο θα το δεχόμουνα θέλοντας και μη και δεν θα έλεγα τίποτα zip . Αλλά με τον τρόπο που το έδωσαν απλά sick & tired BadMood TutTut .

Απλά τώρα τελευταία έχει αρχίσει να μου την δίνει απίστευτα αυτή η αισθητική του " πιο χαμηλά πιο χαμηλά πιο χαμηλά " που έχει αποκτήσει η σειρά Grrr .

νορίτσα ο panda είμαι :twisted: .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Μαρ 30, 2010 7:20 am


Η Μελιτα υποστηριζει το Στεφανο και κατηγορει το Μανο που ειναι πατερας του παιδιου της και η Ευα μεχρι τωρα υποστηριζε το Μανο και κατηγορουσε το Στεφανο που και με τους δυο εχει απο ενα παιδι...κατω απο αυτες τις συνθηκες δεν θεωρω παρολογη καμια απο τις δυο γυναικες..


Ψάχνω να δω πότε είχε κατηγορήσει η Εύα το Στέφανο αλλά μάλλον έχω χάσει επεισόδια γιατί δεν το βρίσκω. Βλέπω μάλλον να τον υποστηρίζει εκτός κι αν θεωρούμε κατηγορία τις συζητήσεις που λέγονται αλήθειες.
Απ την άλλη η Μελίτα αν κατηγορούσε μόνο το Μάνο δεν θα μιλούσε κανένας. Αλλά αυτή πήρε φορα και κατηγορεί και τον πατέρα της εκτός απ το Μάνο. Όλοι στην πυρά να σωθεί ο απόλυτος.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Μαρ 30, 2010 9:15 am

nicole έγραψε:
Σημερα και μετα απο πολλα επεισοδια μου αρεσε και η σταση του Στεφανου...κατα τη γνωμη μου με τη σιωπη του προστατευει και τις δυο γυναικες και πιστευω οτι θα δουμε πολλα περισσοτερα στο μελλον απο την εξελιξη αυτου του χαρακτηρα....

Κατ'εμε απλά ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ!

Τον χώνουν στη στενή και προτιμά να ξέρει το παιδί του ότι ο πατέρας του είναι δολοφόνος απο το να μάθουν όλοι τα ξεφτιλίκια του? Έλεος είναι ο τύπος!!!

Δεν το κάνει για καμμία Εύα και για καμμία Μελίτα ο λαπάς, για να προστατεύσει το προσωπείο του το κάνει.

Για μένα...
xastouki
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Jennifer Τρι Μαρ 30, 2010 9:27 am

Clarabelle έγραψε:
Καλό από μένα το επεισόδιο

Όλα κινούνται γύρω απ τη σύλληψη του Στέφανου

Η Μελίτα πόσο εγωιστικό πλάσμα παίζει να είναι; Μαθαίνει οτι συλλαμβάνουν το Στέφανο και έστω ξέρει οτι έκαιγε μαζί του το κερί, κοιταζε το πατζούρι ξεσκόνιζε σφουγγάριζε ή δεν ξέρω τι άλλο. Πρέπει η πρώτη της σκέψη να είναι οτι ο πατέρας της και ο Μάνος έκαναν το φόνο; Υπάρχουν άνθρωποι που ξέρουν οτι ο δικός τους άνθρωπος έχει πράγματι κάνει φόνο και πονούν αλλά παρόλα αυτά του στέκονται και προσπαθούν να τον υποστηρίξουν. Πόσο αναίσθητο και αχάριστο πλάσμα είναι ώστε η πρώτη της σκέψη να είναι οτι ο πατέρας που τη μεγάλωσε και την στηρίζει σε κάθε της βήμα είναι ένοχος προκειμένου να απαλλαγει ο απόλυτος;: curse :

Ο Μάνος σήμερα έδωσε δείγματα εγκράτειας. Άντε Μάνο και εις ανώτερα. Πήγε η Μαρουλίτα να του ζητήσει το λόγο μέσα στη νύχτα. Την είδε ο άνθρωπος σου λέει κάτι θα έπαθε το παιδί. Θέλει να κρυφτεί και η χαρά δεν την αφήνει. Ξέρει ο Μάνος οτι η κυρία (λέμε τώρα) ήταν με τον απόλυτο αλλά την δούλεψε κανονικά και μαγκιά του από μένα. Άντε σιγά σιγά να πέφτει η μάσκα του καλού κοριτσιού γιατί βαρέθηκα το νιαούρισμά της. Απειλεί κιόλας η γελοία./S

Ο Στέφανος στον αστυνομικό μούγκα στη στρούγκα. Θα του είπε κάποιος οτι ο Σταυρίδης τιμάει την Ανθή του και σου λέει τι να του πω τώρα για τον απόλυτο δεν θα καταλάβει. Πέρα απ την πλάκα αφου της Εύας ούτε της μιλάει σχεδόν γιατί δεν λέει που ήταν να την ξεφορτωθεί κιόλας παρά προτιμάει να μείνει στη στενή παρά να το μάθει η σύζυγος; Μήπως κι αυτός θέλει να κρατήσει τη μάσκα στη θέση της; ;/

Αυτός ο δόλιος ο Λουκάς πάνω που αποφάσισε να κάνει τον καναπέ φωλίτσα, του το χαλάσανε. Επέλασε η Μελίτα σκούζοντας οτι ο απόλυτος είναι αθώος. Βρε δε μπα να της λέγανε σιγά είναι μέσα η Εύα, το χαβά της αυτή. Ακόμη κι αν δεν μιλούσε κανένας πάλι κάποια στιγμή η Εύα θα πρόσθετε δυό και δυό και θα έβγαζε συμπέρασμα.

Το Μαριλιάκι έδωσε στο Μάνο ένα λόγο να πάει παρακάτω. Εγώ η χαζομάνα έλιωσα με την αγκαλίτσα. Νομίζω οτι ήταν η πιο γλυκιά σκηνή του επεισοδίου. Love!

Η Εύα τελικά πάλι είναι στο μάτι του κυκλώνα. Ευτυχώς υπάρχουν κι αυτοί οι φίλοι να σταθούν δίπλα γιατί αν περίμενε απ την πεθερούλα χαμένη από χέρι ήταν. Μου αρέσει που δεν περνάει ούτε αμφιβολία απ το νού της για το Στέφανο. Απ την άλλη σκέπτομαι οτι αν δεν τον είχε τόσο ψηλά ίσως η σφαλιάρα που έρχεται να μην ήταν τόσο δυνατή. Θέλησε να τον δει να τον κάνει να καταλάβει οτι δεν χρειάζεται να ανησυχεί γι αυτήν και οτι πρέπει να κοιτάξει μόνο το πως θα ξεμπερδέψει. Στη συνάντησή της με το Μάνο φάνηκε να ξαφνιάζεται έντονα με τη δήλωσή του οτι ο Στέφανος είναι αθώος. Δεν την έχει συνηθισει ο Μάνος σε τέτοιες αβρότητες και πανικοβλήθηκε στη σκέψη οτι μπορεί να είναι εκείνος ο φονιάς. Περιμένω να δω τη συζήτησή τους αύριο.:wink2:

Η Αντιγόνη με μπερδεύει όλο και περισσότερο. Δείχνει να φοβάται οτι κάποιος προσπαθεί να μπλέξει το Στέφανο και αυτό με μπερδεύει. Την θεωρούσα την πρώτη ύποπτη για το φόνο αλλά μάλλον δεν.....

Περιμένω αύριο τα αποκαλυπτήρια και κυρίως περιμένω να δω αν θα βρεθεί επιτέλους κάποιος να τα ψάλλει στην πριγκηπέσα. Scandal

Σε αναμονή λοιπόν.....


Μετά απο πολύ καιρό παρακολούθησα κι εγώ ολόκληρο επεισόδιο. Συμφωνώ απόλυτα με τον σχολιασμό της Clarabelle.
Αρκετά μας άφησε σε ηρεμία η Μελίτα τόσο καιρό! Ξανάρχισε πάλι τις υστερίες και τις τσιρίδες και άντε να δούμε πόσο θα την αντέξουμε! Και όσο σκέφτομαι πως θα τσιρίζει το ίδιο και στο σημερινό Kotsides
Εγώ πάντως απόρησα πως μπόρεσε να μείνει τόσο ήρεμος ο Μάνος, με την Μελίτα απέναντι του να ουρλιάζει για τον "απόλυτο"! Πως και δεν άνοιξε το στόμα του να της πει πως τα ξέρει όλα! Δεν είναι ηλίθιος ο άνθρωπος μανδάμ, που τάχα μου την έπιασε η υστερία γιατί είναι συνεταιροι!!! wall
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Μαρ 30, 2010 9:31 am

panda έγραψε:Παραδόξως στα τελευταία επεισόδια έχω αρχίσει κάπως να συμπαθώ ( αραιά και που μην το δέσουμε και κόμπο :lol: ) το κατσαρό υπόθετο γιατί μου θυμίζει κάπως την παλιά καλή Εύα της 1ης χρονιάς και έχει αρχίσει να μου την δίνει στα νεύρα τώρα η Εύα γιατί μου βγάζει το πόσο σούργελο και εκνευριστικό ήταν το Κατσαρό υπόθετο την προηγούμενη χρονιά xastouki .

Ε όχι αγαπητέ! Η Εύα πέρισυ ήταν η απόλυτη b***ch η Μελίτα ούτε αυτό δεν μπορει να κάνει!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τρι Μαρ 30, 2010 9:33 am

Απο το λίγο που είδα ψηφίζω πολύ καλό...


*Η Αντιγόνη ή μπλοφάρει τρελά για να ρίξει στάχτη στα μάτια, κυρίως των αστυνομικών ή δεν είναι αυτή η δολοφόνος και ξέρει οτι δεν θα την πιστέψουνε στην ασφάλεια.. Γιατί, να το έχει κάνει πράγματι εκείνη και να το παραδέχεται για να σώσει τον γιόκα, το αποκλείω... Σε αναμονή λοιπόν..

*Η Μελίτα το έχει παρακάνει λίγο με την περιοδεία της καψούρας της.. Τρέχει απο σπίτι σε σπίτι για να διαφημίσει την αθοώτητα του Στέφανου και κατηγορεί και τον ίδιο της τον πατέρα για τον φόνο Ksilo Πάντως για να λέμε του στραβού το δίκιο, η συμπεριφορά του Μάνου προς την Μελίτα ήταν αγενείς..

*Και επειδή λέμε για Μάνους, να εξηγήσω το παραπάνω.. Όσο ο Μάνος συμπεριφέρεται άσχημα και με βίαιο τρόπο στην Μελίτα μου δίνει την εντύπωση οτι τη ζηλεύει ( Tigania ).. Ο Μάνος είναι μανούλα στις κομπίνες, ας χειρηστεί και αυτό το θέμα χωρίς βία.. Φαίνεται να μην μιλάει για να μην ταραχτεί η Εύα, μαγκιά του αλλά ας αφήσει τα πολλά κτητικά προς το πρόσωπο της Μελίτας..
Και έρχομαι στην πιο δυνατή σκηνή του επεισοδίου και πολλών άλλων επεισοδίων.. Μάνος και Μαρίλια.. Νομίζω οτι η επιθυμία της Clarabelle πραγματοποιήθηκε και υλοποιήθηκε με τον καλήτερο δυνοτό τρόπο.. Ήταν πολύ συγκινητική σκηνή και η Μαρίλια έδωσε δύναμη στον ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ.. Για όλα αυτά που του είπε ας μιλήσουν τα emoticons Snif Snif : respect : : respect :


*Η Εύα με συγκίνησε η άτιμη και αυτή Snif Νοιάζεται για τον Στέφανο πραγματικά.. Χαίρομαι που πήρε τηλέφωνο τους φίλους της γιατί μόνη στο ίδιο σπίτι με μια κουκουβάγια είναι λίγο να σκιάζεσαι και με το δίκιο σου... Νομίζω οτι κάτι ψιλλιάστηκε για την Μελίτα και την επιμονή της οτι ο Στέφανος είναι αθώος αλλά στην κατάσταση της το πέρασε στο ντούκου (τι πρωτότυπο πράγμα αυτό το "ντούκου" σ'αυτή τη σειρά).. Να πώ κάτι για χιλιοστή φορά? Πεθένω, σβήνω, λιώνω με την κοιλίτσα της Εύας Heart1


*Η Νόρα και ο Λουκάς.. Απολαμβάνω τρελά τις ζουζουνιές τους.. Συμφωνώ με την Σοφία που είπε οτι θέλει να δεί παλιούς χαρακτηρισμούς μεταξύ τους (ηλίθιε, μελαχρινάκι, τεννίστρια).. Συμφωνώ όμως και με την Νίκη που λέει οτι τώρα στην αρχή του έρωτα τους είναι λογικό να είναι τόσο ενθουσιασμένοι...
Εμένα πάντως δεν μου δείχνουν κάτι επιτηδευμένο, αντιθέτως νομίζω πως είναι οι κατάλληλοι για να υποστηρίξουν τέτοιες ζουζουνίστικες σκηνές και μου αρέσει να τους βλέπω μαζί..
Ο Λουκάς μη χάσει, ακόμα και στον καναπέ που πιάνεται, τον βολεύει να κοιμηθεί με το Νοράκι του και να κάνει αταξίες huhu με τη χαρά έμειναν όμως γιατί ήρθε η Μελίτα για περιοδεία...
Η Νόρα πάντως πρέπει να ξεκαθαρίσει με τον Δημητράκι, ο οποίος μου την σπάει αφάνταστα (ν'αναι καλά ο κος Καλαθάς).. Δεν την βρίσκω απολύτως σωστή απέναντί του και πρέπει να του πεί άμεσα οτι δεν γίνεται να είναι μαζί, τέλος Μπέλλος..
Πάντως ο Μήτσος ή διπρόσωπος είναι ή επιλεκτική μνήμη έχει, θυμάται τα "μωρό μου" της Νόρας και ξεχνάει τις απανωτές "χυλόπιτες" της Νόρας.. Threat

Θα σταθώ λίγο στο παρακάτω σχόλιο του panda
panda έγραψε:
ΥΓ1. Ας κλείσουν στο Love Bites το ζευγαράκι του ελέους ( σουπιά & χαζοχαχανούλης ) γιατί δεν μπορώ να βλέπω άλλο σκηνές ξεράσματος από τις αθλιότητες που κάνουν .
.
Σεβαστή η γνώμη σου αλλά θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω... Η σουπιά και ο χαζοχαχανούλης που λές, έχουν αποδειχτεί οτι αγαπάνε ο ένας τον άλλον πέρα απο κάθε λογική και όρια και οτι συμπαραστέκονται στους φίλους τους χωρίς να τους φορτώνουν τα δικά τους προβλήματα.. Ξέρουν πολύ καλά πότε πρέπει να χαχανίζουν και πότε πρέπει να σοβαρευτούν.. Εγώ πάντως απολαμβάνω τρελά τις σκηνές τους και δεν με χαλάει τίποτα δικό τους...
Όσο για την ιδέα του Love Bites, πολύ καλή η σκέψη αλλά φοβάμαι οτι η Νόρα θα τους δηλητηριάσει όλους με τα φαγητά της και είναι κρίμα τα νέα παιδιά :wink2:


Αυτά απο μένα για σήμερα.. Flkia
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από CineFreak Τρι Μαρ 30, 2010 10:33 am

μέσα σε ένα επεισόδιο GN1 η μόνη στιγμή που ΚΑΠΩΣ ξύπνησα ήταν όταν ο Μάνος άρχισε να σπρώχνει τη Μελίτα ... είμαι καλά γιατρέ μου ?? /S
αφού είμαι εναντίον της βίας και θεωρώ το Μάνο αδιόρθωτο τραμπούκο, ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ μόνο που δε χειροκρότησα στη συγκεκριμένη σκηνη ???Opados1

θα σας πω γιατί : γιατί έχει λαπαδιάσει το σύμπαν εκεί μέσα και δεν κουνιέται φύλλο GN2 ...
ο απόλυτος ξεφούσκωσε, ο καρμικός ήταν αποτυχημένος ανέκαθεν, και τα φρέσκα δικηγορο-πιτσουνάκια έχουν αρχίσει και μου προκαλούν εμετό με τα εκτός τόπου και χρόνου γουτσουγούτσια τους vomit - να μην αρχίσω για τη συνεχιζόμενη αμνησία-άνοια του Λουκά που δεν πείθει ούτε τη Νεφέλη πλέον (γειά σου Νταίζη γάτα :wink2: ), τη δολοφονία του Χατζητέτοιου που εφόσον δεν την έκαναν οι λατρεμένοι Μπουγιούρης-Σταύρου χ*στηκα για το ποιός την έκανε emmm , τον βάλτο που επιπλέουν Δάφνη-Νι-κώλας-κυρ Ηλίας, ακόμα και το Ρουσσέικο ζεύγος το δείχνουν με το σταγονόμετρο ...

ΑΠΟΡΕΙΤΕ ΜΕΤΑ που λέω "βάρα Μάνο, βάρα να ανάψουν τα αίματα !!!"!!!???
xastouki

Flkia
CineFreak
CineFreak
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : multitasking...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τρι Μαρ 30, 2010 11:03 am

CineFreak έγραψε:μέσα σε ένα επεισόδιο GN1 η μόνη στιγμή που ΚΑΠΩΣ ξύπνησα ήταν όταν ο Μάνος άρχισε να σπρώχνει τη Μελίτα ... είμαι καλά γιατρέ μου ?? /S
αφού είμαι εναντίον της βίας και θεωρώ το Μάνο αδιόρθωτο τραμπούκο, ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ μόνο που δε χειροκρότησα στη συγκεκριμένη σκηνη ???Opados1

θα σας πω γιατί : γιατί έχει λαπαδιάσει το σύμπαν εκεί μέσα και δεν κουνιέται φύλλο GN2 ...
ο απόλυτος ξεφούσκωσε, ο καρμικός ήταν αποτυχημένος ανέκαθεν, και τα φρέσκα δικηγορο-πιτσουνάκια έχουν αρχίσει και μου προκαλούν εμετό με τα εκτός τόπου και χρόνου γουτσουγούτσια τους vomit - να μην αρχίσω για τη συνεχιζόμενη αμνησία-άνοια του Λουκά που δεν πείθει ούτε τη Νεφέλη πλέον (γειά σου Νταίζη γάτα :wink2: ), τη δολοφονία του Χατζητέτοιου που εφόσον δεν την έκαναν οι λατρεμένοι Μπουγιούρης-Σταύρου χ*στηκα για το ποιός την έκανε emmm , τον βάλτο που επιπλέουν Δάφνη-Νι-κώλας-κυρ Ηλίας, ακόμα και το Ρουσσέικο ζεύγος το δείχνουν με το σταγονόμετρο ...

ΑΠΟΡΕΙΤΕ ΜΕΤΑ που λέω "βάρα Μάνο, βάρα να ανάψουν τα αίματα !!!"!!!???
xastouki

Flkia

Γιατί λές vomit για το ζευγαράκι μας Νόρα και Λουκάς? Snif

Τέλος πάντων, αν και διαφωνώ κάθετα με τα περισσότερα που έχεις γράψει, γέλασα πολύ με τον σχολιασμό σου :wink2:
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από ρενια Τρι Μαρ 30, 2010 11:03 am

Το σημερινο επεισοδιο πολυ καλο ........και ακομα πιο καλο οταν ο Μανος εσπρωξε την σφουγγαριστρα , πας καλα κοπελια πας στον πατερα του παιδιου σου να μιλησεις ετσι? να τον πεις φονια για να σωσεις ποιον αυτον που σε εδωσε στεγνα ? που σου μιλαγε για ερωτες και πηγε εις γαμου κοινωνια με την αλλη? που βρντοφωναζε θα μεγαλωσω μονη μου το παιδι μου θα κανω μια νεα αρχη και πηγε παλι να πιαστει απο τον Στεφανο ?
Εχω μια απορια γιατι δεν μορω να καταλαβω κατι η Νορα γιατι το συνεχιζει με τον Μπελο ? γιατι δεν του λεει τελος?
με χαλαει πραγματικα αυτο που κανει οχι γιατι λυπαμαι τον Μπελο ,γιατι κατι κρυβει και αυτος, αλλα γιατι του δινει ελπιδες .Πραγματικα δεν την καταλαβαινω .

ρενια


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Μαρ 30, 2010 11:10 am

Aπλά στην παρούσα φάση με πτώχευση και σύλληψη η Νόρα δεν έχει μυαλό να ξεκαθαρίζει με τον Μπέλλο, τον αποφευγει μπας και την βγάλει απο τη δύσκολη θέση μάλλον.. αλλα κι αυτός... ήμαρτον!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από ρενια Τρι Μαρ 30, 2010 11:19 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Aπλά στην παρούσα φάση με πτώχευση και σύλληψη η Νόρα δεν έχει μυαλό να ξεκαθαρίζει με τον Μπέλλο, τον αποφευγει μπας και την βγάλει απο τη δύσκολη θέση μάλλον.. αλλα κι αυτός... ήμαρτον!!!

Δεν πιστευω πραγματικα οτι εχει να κανει με ολα αυτα γιατι βρισκει μια χαρα χρονο να ειναι με τον Λουκα δεν νομιζω οτι δεν μπορει να βρει χρονο να ξεκαθαρισει με τον Μπελο !!!
Να πω την αμαρτια μου πραγματικα μου λειπουν οι μερες τους σαν φιλοι παρα τωρα , δεν ξερω περιμενα διαφορετικα τα πραγματα ολο αυτο το υπερβολικο με ψιλοχαλαει :( περιμενα πως και πως να γινουν ζευγαρι και τωρα............... δεν ξερω

ρενια


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Μαρ 30, 2010 11:22 am

Εμένα μου αρέσουν τα ζουζουνίσματα. Όσο για τη Νόρα εννοούσα ότι περιμένει απλά να το παρει πρεφα ο Μπέλλος για να μην του ρίξει χυλόπιτα απλώς, ούτε κι εγω συμφωνω.

Απο εκει και πέρα όταν δεν ζηλεύουν αδικα και απλα ζουζουνίζουν μέσα στον πανικο μου αρέσουν πολύ! Άλλωστε είναι παντα εκεί για τους φίλους τους!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τρι Μαρ 30, 2010 11:26 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Εμένα μου αρέσουν τα ζουζουνίσματα. Όσο για τη Νόρα εννοούσα ότι περιμένει απλά να το παρει πρεφα ο Μπέλλος για να μην του ρίξει χυλόπιτα απλώς, ούτε κι εγω συμφωνω.

Απο εκει και πέρα όταν δεν ζηλεύουν αδικα και απλα ζουζουνίζουν μέσα στον πανικο μου αρέσουν πολύ! Άλλωστε είναι παντα εκεί για τους φίλους τους!

Με κάλυψες απόλυτα..
Μου αρέσουν που είναι μαζί και κοντά στους φίλους τους..
Οι ζήλιες με τρομάζουν εμένα, ιδιαίτερα της Νόρας που όταν ζηλεύει δεν ξέρεις τι θα σου ξημερώσει...
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Μαρ 30, 2010 11:38 am

CineFreak έγραψε:μέσα σε ένα επεισόδιο GN1 η μόνη στιγμή που ΚΑΠΩΣ ξύπνησα ήταν όταν ο Μάνος άρχισε να σπρώχνει τη Μελίτα ... είμαι καλά γιατρέ μου ?? /S
αφού είμαι εναντίον της βίας και θεωρώ το Μάνο αδιόρθωτο τραμπούκο, ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ μόνο που δε χειροκρότησα στη συγκεκριμένη σκηνη ???Opados1

θα σας πω γιατί : γιατί έχει λαπαδιάσει το σύμπαν εκεί μέσα και δεν κουνιέται φύλλο GN2 ...
ο απόλυτος ξεφούσκωσε, ο καρμικός ήταν αποτυχημένος ανέκαθεν, και τα φρέσκα δικηγορο-πιτσουνάκια έχουν αρχίσει και μου προκαλούν εμετό με τα εκτός τόπου και χρόνου γουτσουγούτσια τους vomit - να μην αρχίσω για τη συνεχιζόμενη αμνησία-άνοια του Λουκά που δεν πείθει ούτε τη Νεφέλη πλέον (γειά σου Νταίζη γάτα :wink2: ), τη δολοφονία του Χατζητέτοιου που εφόσον δεν την έκαναν οι λατρεμένοι Μπουγιούρης-Σταύρου χ*στηκα για το ποιός την έκανε emmm , τον βάλτο που επιπλέουν Δάφνη-Νι-κώλας-κυρ Ηλίας, ακόμα και το Ρουσσέικο ζεύγος το δείχνουν με το σταγονόμετρο ...

ΑΠΟΡΕΙΤΕ ΜΕΤΑ που λέω "βάρα Μάνο, βάρα να ανάψουν τα αίματα !!!"!!!???
xastouki

Flkia


Φοβερός σχολιασμός,όπως πάντα!

Σχετικά με τον Μάνο στην πλάκα μπορώ να δεχτώ ότι όντως μπήκε λίγο δράση με τον τσαμπουκά του,αλλά γενικώς είναι άθλια η συμπεριφορά του.

Για Νόρα και Λουκά δυστυχώς θα συμφωνήσω Neutral Δεν μ'αρέσει που το λέω αλλά δεν πάει καλά κατ'εμέ η κατάστασή τους.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από edem4ever Τρι Μαρ 30, 2010 12:54 pm

Πολυ καλο και απο εμενα γιατι
~ Για την αγκαλια Μανου-Μαριλιας Love την περιμενα πολυ καιρο και μου αρεσε πολυ!!!!
~ Για την ΚΥΡΙΑ Καρταλη -Ευα η οποια ειχε την αντιδραση που περιμενα, καμια αμφιβολια οτι ο ανδρας της ειναι αθωος-και χωρις καμια αποδειξη- και αγωνια για την τυχη του χωρις υστεριες!!!
~ Για τις σκηνες Νορα-Λουκα Love! μου αρεσαν ειχαν λιγο απο ολα...
~ Για το Ρουσσο που αν και διαφωνει με τη σχεση της κορης του με το Στεφανο πηγε να την προετοιμαση και να της σταθει για τη συλληψη του
~ Για το Μανο που αποφασισε να κρυψει την αληθεια για να μην πληγωθει η Ευα (εδω κραταω μια πισινη...) και προσπαθησε να βαλει την Μελιτα στη θεση της χωρις να της αποκαλυψει οτι ξερει...
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Μαρ 30, 2010 1:01 pm

Ας σχολιασω κι εγω λιγα πραγματα.......


Σημερα θα τα χωρισω σε κατηγοριες.Τι μου αρεσε και τι δεν μου αρεσε.


Μου αρεσε
Η ερμηνεια του Αλεξανδρου Σταυρου.Η σταση του Στεφανου με απογοητευσε αλλα η ερμηνεια του με μαγεψε.Οι εκφρασεις του προσωπου του ηταν υπεροχες.

Η αγκαλια Μανου-Μαριλιας οπως και στους περισσοτερους απο οτι καταλαβα.Θελω μια τετοια σκηνη και με την Ευα.Να αγκαλιασει την Μαριλια κι εκεινη ετσι σαν μητερα της.Δυσκολο αλλα οχι και τελειως απιθανο.

Οι ζουζουνιες του αγαπημενου μου ζευγαριου Λουκα και Νορας.Δεν τους αφηνουν να χαρουν τον ερωτα τους αλλα κλεβουν εστω και λιγο χρονο για να δουν ο ενας τον αλλον.Οαση ειναι αυτοι οι δυο μεσα στο μπαχαλο που εχει δημιουργηθει.

Το νεο καυτο ζευγαρι της σειρας.Ο Στεφανος Καρταλης και ο Μανος Λυτρας.Θα κολλησουμε αγρια με τον ερωτα τους.Ειναι και ταιριαστοι παναθεμα τους lol! lol!

Η ζωγραφισμενη στο προσωπο της αγωνια της Ευας για τον Στεφανο.Εγω καταλαβα οτι πραγματικα τον νοιαζεται και τον αγαπαει πολυ.Και εξακολουθω να μην καταλαβαινω γιατι οι σεναριογραφοι επιμενουν να θελουν τα ζευγαρια Ευα-Μανος και Στεφανος-Μελιτα.

Δεν μου αρεσε
Ο Μπελος born to be γραμμενος.Καλα τοσο στοκος ειναι πια;Δεν καταλαβαινει οτι το Νορακι δεν τον θελει;Του το εχει δειξει,του το εχει πει με τοσους τροπους και αυτος εκει επιμενει.Ρε λυσσα κακια.Το κοριτσι ειναι αλλου και αλλουνου λεμε.Δε θα εχουμε καλα ξεμπερδεματα με αυτον να μου το θυμηθειτε.

Αλλα ουτε και που η Νορα δεν του το ξεκοβει μια και καλη.Πες του το κι εσυ βρε κοριτσι μου σε απλα ελληνικα μπας και το καταλαβει.Δε σε θελω!!!!Τοσο δυσκολο ειναι πια;

Που ξαναγυρισαν οι τσιριδες της Μελιτας.Και μαλιστα χειροτερες απο πριν.Μια χαρα ειχαμε απαλλαγει απο αυτες επρεπε να ξαναγυρισουν δηλαδη;

Ουτε η συμπεριφορα της Μελιτας μου αρεσε.Δηλαδη επειδη ξερεις οτι δεν το εκανε ο απολυτος επειδη ηταν μαζι σου και καιγατε το κερι παει να πει οτι το εκανε ο πατερας σου ή ο πατερας του παιδιου σου;Παρε μια απο μενα γιατι καιρο εχω να σου δωσω Fskl

Η σταση του Στεφανου οπως ειπα και πιο πριν.Ενω η ερμηνεια ηταν υπεροχη ο Στεφανος με απογοητευει καθε μερα και περισσοτερο.Αφου δεν αγαπαει την Ευα γιατι δεν λεει που ηταν την ωρα του φονου και τι εκανε;

Που ξαναγυρισε ο βιαιος Μανος.Οκ εχει τα δικια του αλλα δεν μου αρεσε η σπρωξια στην Μελιτα.Και αφου εκεινος αγαπαει την Ευα γιατι κανει σαν ζηλιαρης συζυγος στην Μελιτα;


Αρκετα καλο το επεισοδιο.


Αυτα απο εμενα.Αυριο παλι.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Jennifer Τρι Μαρ 30, 2010 1:09 pm

loukasnora έγραψε:
Το νεο καυτο ζευγαρι της σειρας.Ο Στεφανος Καρταλης και ο Μανος Λυτρας.Θα κολλησουμε αγρια με τον ερωτα τους.Ειναι και ταιριαστοι παναθεμα τους lol! lol!

Κι εμένα όταν τους έδειχνε και τους δύο να σκέφτονται, το ίδιο πράγμα πέρασε απο το μυαλό μου! Είναι όντως ταιριαστοί και στις σκηνές τους υπάρχει καταπληκτική χημεία! lol!
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τρι Μαρ 30, 2010 1:12 pm

[quote="loukasnora"]




Η ζωγραφισμενη στο προσωπο της αγωνια της Ευας για τον Στεφανο.Εγω καταλαβα οτι πραγματικα τον νοιαζεται και τον αγαπαει πολυ.Και εξακολουθω να μην καταλαβαινω γιατι οι σεναριογραφοι επιμενουν να θελουν τα ζευγαρια Ευα-Μανος και Στεφανος-Μελιτα.

Αυτή την απορία την έχω και εγώ... Και αφου μας τα πλασαρουν που μας τα πλασαρουν γιατί μας δείχνουν Εύα-Στεφανο και Μελίτα-Μάνο??
Για να κάνουμε τη σύγκριση??????
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από konst@ntin@ Τρι Μαρ 30, 2010 1:44 pm

Clarabelle έγραψε:
Καλό από μένα το επεισόδιο

Όλα κινούνται γύρω απ τη σύλληψη του Στέφανου

Η Μελίτα πόσο εγωιστικό πλάσμα παίζει να είναι; Μαθαίνει οτι συλλαμβάνουν το Στέφανο και έστω ξέρει οτι έκαιγε μαζί του το κερί, κοιταζε το πατζούρι ξεσκόνιζε σφουγγάριζε ή δεν ξέρω τι άλλο. Πρέπει η πρώτη της σκέψη να είναι οτι ο πατέρας της και ο Μάνος έκαναν το φόνο; Υπάρχουν άνθρωποι που ξέρουν οτι ο δικός τους άνθρωπος έχει πράγματι κάνει φόνο και πονούν αλλά παρόλα αυτά του στέκονται και προσπαθούν να τον υποστηρίξουν. Πόσο αναίσθητο και αχάριστο πλάσμα είναι ώστε η πρώτη της σκέψη να είναι οτι ο πατέρας που τη μεγάλωσε και την στηρίζει σε κάθε της βήμα είναι ένοχος προκειμένου να απαλλαγει ο απόλυτος;: curse :

Ο Μάνος σήμερα έδωσε δείγματα εγκράτειας. Άντε Μάνο και εις ανώτερα. Πήγε η Μαρουλίτα να του ζητήσει το λόγο μέσα στη νύχτα. Την είδε ο άνθρωπος σου λέει κάτι θα έπαθε το παιδί. Θέλει να κρυφτεί και η χαρά δεν την αφήνει. Ξέρει ο Μάνος οτι η κυρία (λέμε τώρα) ήταν με τον απόλυτο αλλά την δούλεψε κανονικά και μαγκιά του από μένα. Άντε σιγά σιγά να πέφτει η μάσκα του καλού κοριτσιού γιατί βαρέθηκα το νιαούρισμά της. Απειλεί κιόλας η γελοία./S

Ο Στέφανος στον αστυνομικό μούγκα στη στρούγκα. Θα του είπε κάποιος οτι ο Σταυρίδης τιμάει την Ανθή του και σου λέει τι να του πω τώρα για τον απόλυτο δεν θα καταλάβει. Πέρα απ την πλάκα αφου της Εύας ούτε της μιλάει σχεδόν γιατί δεν λέει που ήταν να την ξεφορτωθεί κιόλας παρά προτιμάει να μείνει στη στενή παρά να το μάθει η σύζυγος; Μήπως κι αυτός θέλει να κρατήσει τη μάσκα στη θέση της; ;/

Αυτός ο δόλιος ο Λουκάς πάνω που αποφάσισε να κάνει τον καναπέ φωλίτσα, του το χαλάσανε. Επέλασε η Μελίτα σκούζοντας οτι ο απόλυτος είναι αθώος. Βρε δε μπα να της λέγανε σιγά είναι μέσα η Εύα, το χαβά της αυτή. Ακόμη κι αν δεν μιλούσε κανένας πάλι κάποια στιγμή η Εύα θα πρόσθετε δυό και δυό και θα έβγαζε συμπέρασμα.

Το Μαριλιάκι έδωσε στο Μάνο ένα λόγο να πάει παρακάτω. Εγώ η χαζομάνα έλιωσα με την αγκαλίτσα. Νομίζω οτι ήταν η πιο γλυκιά σκηνή του επεισοδίου. Love!

Η Εύα τελικά πάλι είναι στο μάτι του κυκλώνα. Ευτυχώς υπάρχουν κι αυτοί οι φίλοι να σταθούν δίπλα γιατί αν περίμενε απ την πεθερούλα χαμένη από χέρι ήταν. Μου αρέσει που δεν περνάει ούτε αμφιβολία απ το νού της για το Στέφανο. Απ την άλλη σκέπτομαι οτι αν δεν τον είχε τόσο ψηλά ίσως η σφαλιάρα που έρχεται να μην ήταν τόσο δυνατή. Θέλησε να τον δει να τον κάνει να καταλάβει οτι δεν χρειάζεται να ανησυχεί γι αυτήν και οτι πρέπει να κοιτάξει μόνο το πως θα ξεμπερδέψει. Στη συνάντησή της με το Μάνο φάνηκε να ξαφνιάζεται έντονα με τη δήλωσή του οτι ο Στέφανος είναι αθώος. Δεν την έχει συνηθισει ο Μάνος σε τέτοιες αβρότητες και πανικοβλήθηκε στη σκέψη οτι μπορεί να είναι εκείνος ο φονιάς. Περιμένω να δω τη συζήτησή τους αύριο.:wink2:

Η Αντιγόνη με μπερδεύει όλο και περισσότερο. Δείχνει να φοβάται οτι κάποιος προσπαθεί να μπλέξει το Στέφανο και αυτό με μπερδεύει. Την θεωρούσα την πρώτη ύποπτη για το φόνο αλλά μάλλον δεν.....

Περιμένω αύριο τα αποκαλυπτήρια και κυρίως περιμένω να δω αν θα βρεθεί επιτέλους κάποιος να τα ψάλλει στην πριγκηπέσα. Scandal

Σε αναμονή λοιπόν.....

Συμφωνώ απολύτως μαζί σου όπως συνήθως!Κι εγώ καλό ψήφισα
konst@ntin@
konst@ntin@
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καρδίτσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Μαρ 30, 2010 2:09 pm

Που ξαναγυρισε ο βιαιος Μανος.Οκ εχει τα δικια του αλλα δεν μου αρεσε η σπρωξια στην Μελιτα.Και αφου εκεινος αγαπαει την Ευα γιατι κανει σαν ζηλιαρης συζυγος στην Μελιτα;


Εμένα ο Μάνος σιχαμάρα μου έβγαλε περισσότερο. Δεν είδα ζήλεια. Είδα έναν άντρα να αναρωτιέται τί έκανα εγώ μαζί της τόσα χρόνια. Δεν ξέρω θα το ξανακοιτάξω αλλά εμένα αυτό μου έβγαλε
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Τρι Μαρ 30, 2010 2:14 pm

Clarabelle έγραψε:
Που ξαναγυρισε ο βιαιος Μανος.Οκ εχει τα δικια του αλλα δεν μου αρεσε η σπρωξια στην Μελιτα.Και αφου εκεινος αγαπαει την Ευα γιατι κανει σαν ζηλιαρης συζυγος στην Μελιτα;


Εμένα ο Μάνος σιχαμάρα μου έβγαλε περισσότερο. Δεν είδα ζήλεια. Είδα έναν άντρα να αναρωτιέται τί έκανα εγώ μαζί της τόσα χρόνια. Δεν ξέρω θα το ξανακοιτάξω αλλά εμένα αυτό μου έβγαλε

Μαράκι μου συμφωνώ απόλυτα !! Κι εγώ ζήλια δεν είδα πουθενά ! Μόνο σιχαμάρα και ντροπή για αυτή τη γυναίκα που είναι μάνα του παιδιού του και πήγε να του ζητήσει το λόγο για το αν παγίδεψε εκείνος το γκ.....ο της και το μόνο που ήξερε είναι να χτυπιέται σαν χταπόδι για τον "απόλυτο" ! Εγώ το καταχάρηκα το σπρωξίδι !!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από evanna Τρι Μαρ 30, 2010 2:15 pm

giouli_edem έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Που ξαναγυρισε ο βιαιος Μανος.Οκ εχει τα δικια του αλλα δεν μου αρεσε η σπρωξια στην Μελιτα.Και αφου εκεινος αγαπαει την Ευα γιατι κανει σαν ζηλιαρης συζυγος στην Μελιτα;


Εμένα ο Μάνος σιχαμάρα μου έβγαλε περισσότερο. Δεν είδα ζήλεια. Είδα έναν άντρα να αναρωτιέται τί έκανα εγώ μαζί της τόσα χρόνια. Δεν ξέρω θα το ξανακοιτάξω αλλά εμένα αυτό μου έβγαλε

Μαράκι μου συμφωνώ απόλυτα !! Κι εγώ ζήλια δεν είδα πουθενά ! Μόνο σιχαμάρα και ντροπή για αυτή τη γυναίκα που είναι μάνα του παιδιού του και πήγε να του ζητήσει το λόγο για το αν παγίδεψε εκείνος το γκ.....ο της και το μόνο που ήξερε είναι να χτυπιέται σαν χταπόδι για τον "απόλυτο" ! Εγώ το καταχάρηκα το σπρωξίδι !!
Και εγω συμφωνω! Agree Και θεωρω οτι και λιγα της ειπε γιατι ειναι απαραδεκτη(το λιγοτερο!)
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Jennifer Τρι Μαρ 30, 2010 2:19 pm

evanna έγραψε:
giouli_edem έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Που ξαναγυρισε ο βιαιος Μανος.Οκ εχει τα δικια του αλλα δεν μου αρεσε η σπρωξια στην Μελιτα.Και αφου εκεινος αγαπαει την Ευα γιατι κανει σαν ζηλιαρης συζυγος στην Μελιτα;


Εμένα ο Μάνος σιχαμάρα μου έβγαλε περισσότερο. Δεν είδα ζήλεια. Είδα έναν άντρα να αναρωτιέται τί έκανα εγώ μαζί της τόσα χρόνια. Δεν ξέρω θα το ξανακοιτάξω αλλά εμένα αυτό μου έβγαλε

Μαράκι μου συμφωνώ απόλυτα !! Κι εγώ ζήλια δεν είδα πουθενά ! Μόνο σιχαμάρα και ντροπή για αυτή τη γυναίκα που είναι μάνα του παιδιού του και πήγε να του ζητήσει το λόγο για το αν παγίδεψε εκείνος το γκ.....ο της και το μόνο που ήξερε είναι να χτυπιέται σαν χταπόδι για τον "απόλυτο" ! Εγώ το καταχάρηκα το σπρωξίδι !!
Και εγω συμφωνω! Agree Και θεωρω οτι και λιγα της ειπε γιατι ειναι απαραδεκτη(το λιγοτερο!)

Και εγώ συμφωνώ μαζί σας! Agree
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από edem4ever Τρι Μαρ 30, 2010 2:21 pm

Jennifer έγραψε:
evanna έγραψε:
giouli_edem έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Που ξαναγυρισε ο βιαιος Μανος.Οκ εχει τα δικια του αλλα δεν μου αρεσε η σπρωξια στην Μελιτα.Και αφου εκεινος αγαπαει την Ευα γιατι κανει σαν ζηλιαρης συζυγος στην Μελιτα;


Εμένα ο Μάνος σιχαμάρα μου έβγαλε περισσότερο. Δεν είδα ζήλεια. Είδα έναν άντρα να αναρωτιέται τί έκανα εγώ μαζί της τόσα χρόνια. Δεν ξέρω θα το ξανακοιτάξω αλλά εμένα αυτό μου έβγαλε

Μαράκι μου συμφωνώ απόλυτα !! Κι εγώ ζήλια δεν είδα πουθενά ! Μόνο σιχαμάρα και ντροπή για αυτή τη γυναίκα που είναι μάνα του παιδιού του και πήγε να του ζητήσει το λόγο για το αν παγίδεψε εκείνος το γκ.....ο της και το μόνο που ήξερε είναι να χτυπιέται σαν χταπόδι για τον "απόλυτο" ! Εγώ το καταχάρηκα το σπρωξίδι !!
Και εγω συμφωνω! Agree Και θεωρω οτι και λιγα της ειπε γιατι ειναι απαραδεκτη(το λιγοτερο!)

Και εγώ συμφωνώ μαζί σας! Agree
Δεν θα πρωτοτυπησω... Συμφωνω ο Μανος εβγαλε περισσοτερο αηδια και αποστροφη παρα ζηλια...
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 333 - Ημερομηνία 29-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Μαρ 30, 2010 2:30 pm

Clarabelle έγραψε:
Που ξαναγυρισε ο βιαιος Μανος.Οκ εχει τα δικια του αλλα δεν μου αρεσε η σπρωξια στην Μελιτα.Και αφου εκεινος αγαπαει την Ευα γιατι κανει σαν ζηλιαρης συζυγος στην Μελιτα;


Εμένα ο Μάνος σιχαμάρα μου έβγαλε περισσότερο. Δεν είδα ζήλεια. Είδα έναν άντρα να αναρωτιέται τί έκανα εγώ μαζί της τόσα χρόνια. Δεν ξέρω θα το ξανακοιτάξω αλλά εμένα αυτό μου έβγαλε


Δεν είδα τίποτε από τα δύο.Είδα γενικώς ένα Μάνο σε απόγνωση με τις εξελίξεις και η συμπεριφορά του ήταν απόρροια της κατάστασης.
Επίσης θεωρώ άστοχο τρελά το "τί έκανα εγώ μαζί της τόσα χρόνια" αν όντως αυτό ήθελαν να περάσουν,διότι είναι ο άνθρωπος που έχει λιγότερο απ'όλους το δικαίωμα να το λέει αυτό!Τα πράγματα εκείνος τα οδήγησε εκεί που τώρα βρίσκονται και καλό θα ήταν να μην ζητάει και τα ρέστα!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης