Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap11%Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap49%Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 49% 
[ 28 ]
Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap26%Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 26% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap7%Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap4%Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap3%Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 57

Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 10:34 am

annaki έγραψε:ΥΓ: Μου θυμίζετε μια λεπτομέρεια τα πιο οργανωμένα μυαλά του φόρουμ γιατί με απατά η μνήμη μου; Το ραντεβουδάκι-flashback έγινε μετά το τηλεφωνικό φτύσιμο της Μελίτας; Γιατί αν είναι έτσι, πόσο ξεφτίλας είναι αυτός που έσπευσε να κόψει κίνηση γιατί ανησύχησε μπας και αποφάσισε επιτέλους η παρκετέζα να σηκωθεί απ' τα πατώματα και χάσει την καβάτζα του! Κι αυτή πόσο καταντημένη που, αντί να τον διαολοστείλει, μόνο συκαλάκι γλυκό που δε τον τράταρε! Ούτε μια μέρα δε μπορεί να συγκρατηθεί πια;

Πολύ καλός σχολιασμός annaki!

Ναι το ραντεβού ήταν μετά, δεν θυμάμαι αν ήταν την ίδια μέρα ή την επομένη

ΥΓ. @xristina79 απο τη στιγμή που δεν προσβάλλουμε εταιρους χρήστες μπορούμε να σχολιάσουμε ακόμα και κάτι που ακούσαμε στο δρόμο, δεν βλέπω πουθενά κανένα κακό και αυτό εννοούσα. Καλό είναι να ασχολούμαστε με το τι έγινε / γινεται / θα γινει στη σειρά και όχι με το τι έκαναν / κανουν ή θα κανουν τα υπόλοιπα μέλη (και αυτό παει σε όλους όχι μόνο σε εσένα - προς αποφυγή παρεξηγήσεων)

Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 5 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010

Δημοσίευση από annaki Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 10:56 am

Ευχαριστώ Clarabelle και KatsaroYpotheto.
Να μια καλή εξήγηση για τη μεταστροφή του Μάνου που δεν είχα σκεφθεί: η ανανέωση του συμβολαίου του! Πόσο θ' αντέχαμε να τον βλέπουμε ως ρεμάλι της Φωκίονος Νέγρη! Αν κι εμένα ομολογώ μ' αρέσει κι έτσι..

annaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 11:27 am

Δε θα το πιστέψετε, έγραψα έναν σχολιασμό ίσα με το μπόϊ μου και εξαφανίστηκε wall wall
Ξέρω οτι δεν σας νοιάζει αλλά δεν άντεχα να μην το πώ gmt
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 11:28 am

Αχ Εζι μου το έχω πάθει και εγώ και σε καταλάβαίνω,λυπάμαι πολύ! Hug

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 11:37 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Αχ Εζι μου το έχω πάθει και εγώ και σε καταλάβαίνω,λυπάμαι πολύ! Hug

Χαίρομαι πολύ...
Δε χαίρομαι που το έχεις πάθει, χαίρομαι που με καταλαβαίνεις....

Τέλος πάντων να πώ δυο λογάκια...

@Ο Μάνος με συγκίνησε χθές και άρχισα να τον συμπαθώ επικύνδυνα.. Ελπίζω να μην μου τα χαλάσει πάλι στο μέλλον..

@Η Εύα μου μετέδωσε την απελπισία της χθές και έλεγα απο μέσα μου "ανάσες Εύα, ανάσες, το μωρό..."

@Η Νόρα η σουπιά (σύμφωνα με τον panda) μίλησε στη Μελίτα ακριβώς όπως έπρεπε...
Άλλωστε δεν καταλαβαίνω, μας άρεσε η Νόρα πέρυσι που έλεγε τα άπαντα στην Εύα και δεν μας αρέσει φέτος
που λέει τα άπαντα στην Μελίτα? Δεν πάει έτσι όμως TutTut

Αυτά τα λίγα (την τύχη μου μέσα)...
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 12:02 pm

Απο εμένα το χθεσινό επεισόδιο πολύ καλό.

Βλέποντας τα τεκτενόμενα έκανα μια σκέψη οπότε ας τη μοιραστώ μαζί σας.

Ο Στέφανος ήρθε στην Ελλάδα με σκοπό να εκδικηθεί το Μάνο και το Ρούσσο.Με την πρώτη ανάγνωση έκανε πίσω στο θέμα του Ρούσσου και εκδικήθηκε μόνο το Μάνο.

Με μια δεύτερη ανάγνωση όμως;

Εκδικήθηκε την Εύα διαλύοντάς την για πρώτη φορά τα Χριστούγεννα όταν την έφερε στη θέση να ξέρει τι ετοιμάζεται να κάνει και να μην μπορεί να μιλήσει και οσονούπω έρχεται δεύτερο κύμα αποκαλύψεων οπότε και πάλι της κάνει τη ζωή μπάχαλο.

Εκδικήθηκε τη Μελίτα πρώτα ξεφτυλίζοντάς την με το μήνυμα που έστειλε θεατές στο αποχαιρετιστήριο σόου την παραμονή του γάμου αλλά και φέρνοντάς την στη θέση που πέρσυ βρισκόταν η αντίζηλος. Απολογούμενη και το τρίτο πρόσωπο μιας σχέσης.

Εκδικήθηκε την Αμαλία φέρνοντάς την στη θέση να προσπαθεί να μαζέψει τα ασυμάζευτα, και απο εκεί που πέρσυ αποκαλούσε την Εύα με τα γνωστά κοσμητικά και πήγαινε σπίτι της απειλώντας δικαίους και αδίκους την αναγκάζει να κάνει γαργάρα όσα έλεγε.

Εκδικήθηκε επίσης το Ρούσσο που τον έφτασε στο σημείο να παραδέχεται μπροστά στο Λουκά και τη Νόρα τα καμώματα της κόρης του, αυτός που για το ίδιο παράπτωμα πήγε στο σπίτι της Εύας με μια επιταγή και μπόλικες απειλες οτι θα την μπλέξει σε φόνο αν δεν βγεί απ τη μέση. Εκτός λοιπόν απ το επαγγελματικό ρεζίλεμα στη δίκη του Νικόλα και στην υπόθεση των πινάκων τον κάνει να ρίχνει τα μούτρα του σ αυτούς που ξέρουν πολύ καλά τι είπε και τι έκανε ο Ρούσσος πέρσυ.

Αν δεν τον έβλεπα να κλαίει το κερί θα έλεγα οτι ο τύπος κάνει χοντρό παιχνίδι. Τελικά όμως ο πολύς κύριος Καρτάλης αποδεικνύεται ανθρωπάκι που τα έχει κάνει θάλασσα κυριολεκτικά αν πράγματι ο σκοπός του ήταν να προστατέψει τις δύο κυρίες.

Αυτά από μένα μια και για τα υπόλοιπα έχουν γίνει αναλύσεις επί αναλύσεων.

Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 5 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 12:06 pm

Clarabelle έγραψε:

Ο Στέφανος ήρθε στην Ελλάδα με σκοπό να εκδικηθεί το Μάνο και το Ρούσσο.Με την πρώτη ανάγνωση έκανε πίσω στο θέμα του Ρούσσου και εκδικήθηκε μόνο το Μάνο.

Εκδικήθηκε την Εύα διαλύοντάς την για πρώτη φορά τα Χριστούγεννα όταν την έφερε στη θέση να ξέρει τι ετοιμάζεται να κάνει και να μην μπορεί να μιλήσει και οσονούπω έρχεται δεύτερο κύμα αποκαλύψεων οπότε και πάλι της κάνει τη ζωή μπάχαλο.

Εκδικήθηκε τη Μελίτα πρώτα ξεφτυλίζοντάς την με το μήνυμα που έστειλε θεατές στο αποχαιρετιστήριο σόου την παραμονή του γάμου αλλά και φέρνοντάς την στη θέση που πέρσυ βρισκόταν η αντίζηλος. Απολογούμενη και το τρίτο πρόσωπο μιας σχέσης.

Εκδικήθηκε την Αμαλία φέρνοντάς την στη θέση να προσπαθεί να μαζέψει τα ασυμάζευτα, και απο εκεί που πέρσυ αποκαλούσε την Εύα με τα γνωστά κοσμητικά και πήγαινε σπίτι της απειλώντας δικαίους και αδίκους την αναγκάζει να κάνει γαργάρα όσα έλεγε.

Εκδικήθηκε επίσης το Ρούσσο που τον έφτασε στο σημείο να παραδέχεται μπροστά στο Λουκά και τη Νόρα τα καμώματα της κόρης του, αυτός που για το ίδιο παράπτωμα πήγε στο σπίτι της Εύας με μια επιταγή και μπόλικες απειλες οτι θα την μπλέξει σε φόνο αν δεν βγεί απ τη μέση. Εκτός λοιπόν απ το επαγγελματικό ρεζίλεμα στη δίκη του Νικόλα και στην υπόθεση των πινάκων τον κάνει να ρίχνει τα μούτρα του σ αυτούς που ξέρουν πολύ καλά τι είπε και τι έκανε ο Ρούσσος πέρσυ.

Αν δεν τον έβλεπα να κλαίει το κερί θα έλεγα οτι ο τύπος κάνει χοντρό παιχνίδι. Τελικά όμως ο πολύς κύριος Καρτάλης αποδεικνύεται ανθρωπάκι που τα έχει κάνει θάλασσα κυριολεκτικά αν πράγματι ο σκοπός του ήταν να προστατέψει τις δύο κυρίες.

Συμπέρασμα.....
Τους εκδικήθηκε όλους χωρίς προμελετημένο σχέδιο εκδίκησης...
Τα κατάφερε απλά απο την καλή του την καρδιά lol!
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 1:02 pm

CineFreak έγραψε:
... Καταρχήν εάν ήμουν η Μελίτα, πρώτο-πρώτο στον αγύριστο θα είχα στείλει τον μεσιέ Στεφάν ντε Κερί, που αφού επέλεξε μετά χαράς μεγάλης να αποκαταστήσει τη Μις Κρυαπαγήματα μπας και ο Καρταλο-γόνος διασωθεί από την κληρονομική ξανθιά βλακεία (Αγγέλα-Εύα, ευτυχώς η ΜΑρίλια πήρε από το Μανο-γονίδιο και γλύτωσε xaxa ), τώρα βλέπει ότι πνίγεται σε ένα σπίτι με μία Δρακο-Μάνα που δεν κοιμάται ποτέ και μία καρα-κατα-καμμένη φαταούλω, που τον κοιτάει επιτιμητικά, κατηγορώντας τον ανα πάσα ώρα και στιγμή, επειδή της κατέστρεψε (δικαίως) τον Μάνο ΤΗΣ, το κάρμα ΤΗΣ, το αυτοκολλητάκι ΤΗΣ βρε αδερφέ!! ...BadMood
Τι θες μεσιέ ?? σου έλειψε η ζεστασιά, η αγάπη, το καλό σεξ και ο έρωτας και θες να βλέπεις τη Μελίτα, όποτε σε πιάνουν τα ψυχολογικά σου ?? ΜΩΡΕ ΠΡΙΤΣ !!! όπως λέει το άσμα: "μη γυρίσεις ξανά, η πόρτα αυτή θα είναι κλειστή" TutTut ... αλλά η Μελίτα, λόγω σεναριακής μετάλλαξης (δεν είχε και το ΠΟΛΥ μυαλό και στον Α κύκλο, η αλήθεια να λέγεται :wink2: ), τον δέχεται με ανοιχτές αγκάλες να πιούν να τσαγάκια τους και να κοιτιούνται δακρυσμένα, για να πάρει δυναμη για το αύριο και να ρίξει ευτυχισμένη έναν beauty sleep να φύγουν οι μαυροι κύκλοι... PistolakiB
πολύ ορθώς η Αμαλία γκάριξε ... εγώ εάν ήμουν μάνα της, θα την ταρακουνούσα κιόλας για μέρες, μπας και συνέλθει Synelthe ... αλλά τι να λέμε τώρα, ο ρεαλισμός μας μάρανε ... εδώ προσπαθούν να βγάλουν τον Μάνο (το γνωστό λαμόγιο) άγιο και θύμα μεγάλης αγάπης βιβλικών διαστάσεων slap ...όσο για τη Νόρα, εμένα δεν με χάλασε που την είπε στη Μελίτα ... προφανώς πανικοβλήθηκε στην ιδέα ότι εάν το μάθει η Εύα το μαντάτο θα την φορτωθούν αυτή και ο Λουκάς αμανάτι να της κλείνουν τις βρύσες, να της μαγειρεύουν τον αγλέορα, να την κανακεύουν και να την παρηγορούν, αντί να ζήσουν ανενόχλητοι τον έρωτά τους Hug ...

Jump

Με έκανες λιώμα!!!Αχαχαχχαχααχχαχαχαχαχα! xaxa
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Δημοσίευση από nicole Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 1:10 pm

Clarabelle έγραψε:

Θα συμφωνησω με το σχολιασμο σου...αυτο πραγματι θα ηταν μια ενδιαφερουσα ανατροπη και στο σεναριο και στο χαρακτηρα του Στεφανου...φανταζομαι ολα εξαρτωνται απο το εαν εχει υπογραψει ο Σταυρου για τριτη χρονια...που λογικα θα εχει υπογραψει...δεν νομιζω οτι τον φερανε μονο για μια χρονια...και ο Σταυρου πουλαει...
Παντως πιστευω οτι στο μελλον ο χαρακτηρας του Στεφανου θα εξελιχθει...και θελω να ελπιζω ευχαριστα...δεν νομιζω οτι ειναι το "μαμοθρεφτο" που παρουσιαζεται μεχρι τωρα....πιστευω ομως πως αυτα θα τα δουμε στον τριτο κυκλο...το ειχα πει και αρχικα υπαρχουν πραγματα που εγιναν στο Παρισι και στη σχεση Μανου-Στεφανου που δεν τα ξερουμε...δυσκολευομαι να πιστεψω οτι ολοκληρη παραγωγη πηγε στο Παρισι και το μονο που εχουμε δει ειναι κατι σκορπιες εικονες...

nicole
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 2:38 pm

Θα συμφωνησω με το σχολιασμο σου...αυτο πραγματι θα ηταν μια ενδιαφερουσα ανατροπη και στο σεναριο και στο χαρακτηρα του Στεφανου...φανταζομαι ολα εξαρτωνται απο το εαν εχει υπογραψει ο Σταυρου για τριτη χρονια...που λογικα θα εχει υπογραψει...δεν νομιζω οτι τον φερανε μονο για μια χρονια...και ο Σταυρου πουλαει...
Παντως πιστευω οτι στο μελλον ο χαρακτηρας του Στεφανου θα εξελιχθει...και θελω να ελπιζω ευχαριστα...δεν νομιζω οτι ειναι το "μαμοθρεφτο" που παρουσιαζεται μεχρι τωρα....πιστευω ομως πως αυτα θα τα δουμε στον τριτο κυκλο...το ειχα πει και αρχικα υπαρχουν πραγματα που εγιναν στο Παρισι και στη σχεση Μανου-Στεφανου που δεν τα ξερουμε...δυσκολευομαι να πιστεψω οτι ολοκληρη παραγωγη πηγε στο Παρισι και το μονο που εχουμε δει ειναι κατι σκορπιες εικονες...

Θέλω να ελπίζω κι ας μην το πολυπιστεύω οτι θα δούμε κάτι απ αυτό το ρόλο γιατί μέχρι τώρα μόνο καλογυρισμένες ερωτικές σκηνές έχουμε δει που προσωπικά δεν μου λένε και τίποτα και είναι κρίμα. Ο Σταύρου δεν ξέρω αν πουλάει αλλά είναι αγαπημένος μου και είναι κρίμα γιατί οι δυνατότητές του δεν έχουν αξιοποιηθεί στο ελάχιστο. Μου φαίνεται τον ψηφίσαμε το καλοκαίρι και τον χαντακώσαμε τον άνθρωπο.

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Ελένα Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 3:32 pm

Izabella29 έγραψε:
CineFreak έγραψε:
... Καταρχήν εάν ήμουν η Μελίτα, πρώτο-πρώτο στον αγύριστο θα είχα στείλει τον μεσιέ Στεφάν ντε Κερί, που αφού επέλεξε μετά χαράς μεγάλης να αποκαταστήσει τη Μις Κρυαπαγήματα μπας και ο Καρταλο-γόνος διασωθεί από την κληρονομική ξανθιά βλακεία (Αγγέλα-Εύα, ευτυχώς η ΜΑρίλια πήρε από το Μανο-γονίδιο και γλύτωσε xaxa ), τώρα βλέπει ότι πνίγεται σε ένα σπίτι με μία Δρακο-Μάνα που δεν κοιμάται ποτέ και μία καρα-κατα-καμμένη φαταούλω, που τον κοιτάει επιτιμητικά, κατηγορώντας τον ανα πάσα ώρα και στιγμή, επειδή της κατέστρεψε (δικαίως) τον Μάνο ΤΗΣ, το κάρμα ΤΗΣ, το αυτοκολλητάκι ΤΗΣ βρε αδερφέ!! ...BadMood
Τι θες μεσιέ ?? σου έλειψε η ζεστασιά, η αγάπη, το καλό σεξ και ο έρωτας και θες να βλέπεις τη Μελίτα, όποτε σε πιάνουν τα ψυχολογικά σου ?? ΜΩΡΕ ΠΡΙΤΣ !!! όπως λέει το άσμα: "μη γυρίσεις ξανά, η πόρτα αυτή θα είναι κλειστή" TutTut ... αλλά η Μελίτα, λόγω σεναριακής μετάλλαξης (δεν είχε και το ΠΟΛΥ μυαλό και στον Α κύκλο, η αλήθεια να λέγεται :wink2: ), τον δέχεται με ανοιχτές αγκάλες να πιούν να τσαγάκια τους και να κοιτιούνται δακρυσμένα, για να πάρει δυναμη για το αύριο και να ρίξει ευτυχισμένη έναν beauty sleep να φύγουν οι μαυροι κύκλοι... PistolakiB
πολύ ορθώς η Αμαλία γκάριξε ... εγώ εάν ήμουν μάνα της, θα την ταρακουνούσα κιόλας για μέρες, μπας και συνέλθει Synelthe ... αλλά τι να λέμε τώρα, ο ρεαλισμός μας μάρανε ... εδώ προσπαθούν να βγάλουν τον Μάνο (το γνωστό λαμόγιο) άγιο και θύμα μεγάλης αγάπης βιβλικών διαστάσεων slap ...όσο για τη Νόρα, εμένα δεν με χάλασε που την είπε στη Μελίτα ... προφανώς πανικοβλήθηκε στην ιδέα ότι εάν το μάθει η Εύα το μαντάτο θα την φορτωθούν αυτή και ο Λουκάς αμανάτι να της κλείνουν τις βρύσες, να της μαγειρεύουν τον αγλέορα, να την κανακεύουν και να την παρηγορούν, αντί να ζήσουν ανενόχλητοι τον έρωτά τους Hug ...

Jump

Με έκανες λιώμα!!!Αχαχαχχαχααχχαχαχαχαχα! xaxa

χαχαχαχαχα κι εμένα!!! ειδικά με το '' μεσιέ Στεφάν ντε Κερί '' gelio gelio
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 3:55 pm

Πολύ καλό το επεισόδιο και αυτό κυρίως γιατί ακούστηκαν πράγματα που έπρεπε να είχαν ακουστεί καιρό πριν....

Μελίτα-Αμαλία: Μια σκηνή που την ευχαριστήθηκα... Που αν είχα καπέλο θα της το έβγαζα της Αμαλίτσας και θα ζητωκραυγαζα...Σαν να μάλωνε μικρό κορίτσι αισθάνθηκα και η Μελίτα μουγκα στη στρούγκα,ε βέβαι κοπελία τι να πεις τώρα έτσι οπως τα κάνατε και εσύ καιι ο άλλος???
Τρελλάθηκα επίσης στο θα πάθει εγκεφαλικό ο Πέτρος μου..Οτι απόλυτο και να μας δειξουν για την Αμαλια ένας είναι ο άντρας για κείνη..ο Πέτρακης της... Love!
Το 'μαμούνια' μου θυμισε τη μάνα μου που όποτε μου το λεγε δεν έβγαζα άχνα... Τακτ η Αμαλίτσα αλλά οταν την υψώνει την τσιρίδα γίνεται αθάνατη Ελληνίδα μάνα με τα όλα της!! : respect :
Σταυρίδης -Αντιγόνη γενικως: Μα είναι δυνατόν να τον πείσει με αυτό το ύφος?? Ας ξαναγυρίσουμε στις φωνές και τα σχέδια εκδίκησης, αφου δεν τηα πάει η αυτοθυσία τι να κάνουμε..Δεν το χει..
Αμαλία-Πέτρος: Θεόι..Απλά!! Οπως πάντα άλλωστε.... Φωτιά στα μπατζάκια του άναψε του χριστιανόυ αλλά ρε Πετράκη σε προειδποιησε η γυναίκα, εσύ δεν άκουσες!!!Κρατάω δυο ατάκες τι Θεάς.. Δεςν επικοινωνώ.. και την ατάκα με το πεδιλάκι ..Είσαι μεγάλη Αμαλία!!!!
Μάνος-Εύα: Εδώ και αν γέλασα... Δεν υα σχολιάσω τίποτα άλλο εκτός απο την ατάκα της Ευας, Παντρευόμασταν και εσύ το ίδιο βράδυ ήσουνα με τη Μελίτα..Ο Στέφανος δεν θα έκανε ποτέ κάτι τέτοιο... Μα καλα οι σεναριογράφοι γιατί μας τα πετάνε αυτα???Για να εμπεδώσουμε οτι αυτη η Ευα εμπλεξε με δύο ζωντοβολα που την πουλήσανε για την ίδια γυναίκα..Μα είναι δυνατόν να ακούω τέτοια βαρύγδουπα και να μην πέφτω κάτω απο τα γέλια???Ελεος...
Νόρα-Μελίτα: Πες τα ρε Νόρα,γιατί τόσο καιρό νομίζαμε πως το θέμα είχε τελείωσει αλλά μας τα γυρνάει η κυρία.. Συγνώμη δηλαδή η προδοσία είναι μόνο το να βρεθείς στο κρεβάτι??? Εγώ πάντως αλλίως τα ξέρω..Αν ο άντρας μου πήγαινε μες στα μεσάνυχτα στο σπίτι μίας "φίλης" μου με την οποια πριν λιγο καιρό βγάζανε τα μάτια τους και λίωνανε κερία μπροστα στην κλασσικη τζαμαρία(έλεος πια λες και άλλο δωμάτιο δεν υπάρχει) θα το παρεξηγούσα και πολύ μάλιστα... Αν ο Στέφανος πνίγεται να μην έκανε το γάμο και να ζούσε μαζι με την αγαπημένη του Μελίτα αλλά να το χαλάσει το προσωπείο... Γιατί πλέον αν σε ένα πράγμα (και μοναδικό γιατί θα αρχίσω να ανησυχω) παραδέχομαι το Μάνο είναι οτι είναι λαμόγιο ανοιχτά, όχι μουλωχτα οπως ο Στέφανος...
Για μένα η Νόρα και λίγα της είπε...
Λουκάς-Μάνος: Να ξανασυστηθούμε?? gelio
Εμενα ο Μάνος δεν με πείθει,δεν θα με πείσει ποτέ....Θα περιμένω πάντα πότε θα την κάνει τη λαμογία πάλι... Δεν γίνεται να μεταλλάσεται έτσι απλά απο τη μια στιγμή στην άλλη ενας χαρακτήρας...ξανά ελεος!
Νικόλας-Λουκάς:: θεεικη σκηνή...οι ατάκες του Λουκά για την αμνησία άπαιχτες!!!!
Ρούσσος-Στέφανος : Εμένα μου φαίνεται λογικό να μην του πάει το μυαλό του Ρούσσου οτι μπορεί να τους ακουνε... Είμαι πολύ ξανθιά???
Λουκάς-Νόρα: Οσο μικρή και να ήταν μου άρεσε η σκηνη τους.. Love
Μπέλλος-Νταίζη : Αυτοί οι δύο μια χαρά συννενουνται,Δημητράκη δεν την παίρνεις να φύγετε???Με εκνευρίζει η Νταίζη,αφού έχει γυρίσει στο Χρήστο τι κάνει τώρα?? Πάλι θα τον αδειάσει???? :Banned:
Ευά-κοιλίτσα: Τρελλάθηκα λέμε με αυτή τη ζουζουνιά.. Love!
μετά βέβαια μου δείχνουνε το Στέφανο στη φυλακή και την επίμαχη σκηνή σε φλας μπακ και μου κόβεται το χαμόγελο.. Εγώ τώρα πρέπει να τους πώ μπράβο που δεν καταλήξανε σε κανα κρεβάτι??? Οπως έκραζα την Ευα περσι για το παιχνίδι που επαιζε στη Μελιτα κράζω και τη Μελίτα φέτος..Το ίδιο πράγμα βλέπω,είτε υπάρχει ερωτική σκηνη είτε όχι για μένα παραμένει προδοσία αυτο που γίνεται...
Μελίτα-Μάνος: Οι αδυναμίες δεν κρύβονται...Περιμένω τη σημερινη τοτς σκηνη και ειμαι σιγουρη οτι θα φωνάξω ΟΛΕ!!!!!!! Μελτα τα ακούς τα καμπανακια???Για σένα χτυπάνε!!! ΝΑ σε δώ τώρα... Palamakia
Αυτά... Για να δούμε τι άλλο θα δούμε σήμερα....
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 3:58 pm

ΛΟΙΠΟΝ ΑΣ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΛΑΚΩΝΙΚΗ.... gelio (ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ...!!!!)
ΖΕΥΓΟΣ ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΩΝ.....!: ΑΠΛΑ ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΟΙ...!!!!!! : respect : Η ΣΚΗΝΗ ΤΟΥΣ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΟΤΑΤΗ......ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ.....!!!! ΑΜ ΣΤΑ ΛΕΓΕ ΠΕΤΡΑΚΗ ΜΟΥ ΑΜΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ...ΒΓΑΛΕ ΤΗ ΓΡΑΒΑΤΑ....ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΤΙΠΟΤΑ.....ΕΙΔΕΣ... ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ....!!!!
ΑΜΑΛΙΑ-ΜΕΛΙΤΑ: ΑΜΑΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ...!!! : respect : ΠΕΣ ΤΑ ΓΙΑ ΜΠΙΞΕ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΦΩΝΗ...!!! ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ ΠΟΛΥ ΑΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ ΜΑΖΕΨΤΕ ΤΗΝ ΛΙΓΟ....!!! ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ Η ΑΜΑΛΙΑ ΜΗΛΗΣΕ ΣΩΣΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΜΕΛΙΤΑ....ΣΤΟΠ....!!!! maaaad ΕΠΙΣΗΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΗ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΟΡΑ!!!! ΧΩΣΤΕΤΑ ΤΗΣ ΕΝΑΣ ΕΝΑΣ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙ...!!!
ΠΕΤΡΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ: ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΡΕΙΑ ΕΧΩ...!!! ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ Ο ΓΑΤΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ...??? ΠΑΡΑΞΕΝΕΥΤΗΚΕ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΠΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΓΝΟΗΣΕ...!!! 😕
ΜΑΝΟΣ: ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ Ο ΜΑΝΟΣ.... ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΛΥ ΜΕΤΑΝΙΟΜΕΝΩ!!! ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΑ ΛΑΘΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙ ΟΣΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ.....!!! ΕΛΠΙΖΩ ΜΑΝΟΥΚΟ!!! ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΕΤΣΙ...!!!!
ΑΥΤΑ...!!!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 4:01 pm

Foulitsa έγραψε:Πολύ καλό το επεισόδιο και αυτό κυρίως γιατί ακούστηκαν πράγματα που έπρεπε να είχαν ακουστεί καιρό πριν....

Μελίτα-Αμαλία: Μια σκηνή που την ευχαριστήθηκα... Που αν είχα καπέλο θα της το έβγαζα της Αμαλίτσας και θα ζητωκραυγαζα...Σαν να μάλωνε μικρό κορίτσι αισθάνθηκα και η Μελίτα μουγκα στη στρούγκα,ε βέβαι κοπελία τι να πεις τώρα έτσι οπως τα κάνατε και εσύ καιι ο άλλος???
Τρελλάθηκα επίσης στο θα πάθει εγκεφαλικό ο Πέτρος μου..Οτι απόλυτο και να μας δειξουν για την Αμαλια ένας είναι ο άντρας για κείνη..ο Πέτρακης της... Love!
Το 'μαμούνια' μου θυμισε τη μάνα μου που όποτε μου το λεγε δεν έβγαζα άχνα... Τακτ η Αμαλίτσα αλλά οταν την υψώνει την τσιρίδα γίνεται αθάνατη Ελληνίδα μάνα με τα όλα της!! : respect :
Σταυρίδης -Αντιγόνη γενικως: Μα είναι δυνατόν να τον πείσει με αυτό το ύφος?? Ας ξαναγυρίσουμε στις φωνές και τα σχέδια εκδίκησης, αφου δεν τηα πάει η αυτοθυσία τι να κάνουμε..Δεν το χει..
Αμαλία-Πέτρος: Θεόι..Απλά!! Οπως πάντα άλλωστε.... Φωτιά στα μπατζάκια του άναψε του χριστιανόυ αλλά ρε Πετράκη σε προειδποιησε η γυναίκα, εσύ δεν άκουσες!!!Κρατάω δυο ατάκες τι Θεάς.. Δεςν επικοινωνώ.. και την ατάκα με το πεδιλάκι ..Είσαι μεγάλη Αμαλία!!!!
Μάνος-Εύα: Εδώ και αν γέλασα... Δεν υα σχολιάσω τίποτα άλλο εκτός απο την ατάκα της Ευας, Παντρευόμασταν και εσύ το ίδιο βράδυ ήσουνα με τη Μελίτα..Ο Στέφανος δεν θα έκανε ποτέ κάτι τέτοιο... Μα καλα οι σεναριογράφοι γιατί μας τα πετάνε αυτα???Για να εμπεδώσουμε οτι αυτη η Ευα εμπλεξε με δύο ζωντοβολα που την πουλήσανε για την ίδια γυναίκα..Μα είναι δυνατόν να ακούω τέτοια βαρύγδουπα και να μην πέφτω κάτω απο τα γέλια???Ελεος...
Νόρα-Μελίτα: Πες τα ρε Νόρα,γιατί τόσο καιρό νομίζαμε πως το θέμα είχε τελείωσει αλλά μας τα γυρνάει η κυρία.. Συγνώμη δηλαδή η προδοσία είναι μόνο το να βρεθείς στο κρεβάτι??? Εγώ πάντως αλλίως τα ξέρω..Αν ο άντρας μου πήγαινε μες στα μεσάνυχτα στο σπίτι μίας "φίλης" μου με την οποια πριν λιγο καιρό βγάζανε τα μάτια τους και λίωνανε κερία μπροστα στην κλασσικη τζαμαρία(έλεος πια λες και άλλο δωμάτιο δεν υπάρχει) θα το παρεξηγούσα και πολύ μάλιστα... Αν ο Στέφανος πνίγεται να μην έκανε το γάμο και να ζούσε μαζι με την αγαπημένη του Μελίτα αλλά να το χαλάσει το προσωπείο... Γιατί πλέον αν σε ένα πράγμα (και μοναδικό γιατί θα αρχίσω να ανησυχω) παραδέχομαι το Μάνο είναι οτι είναι λαμόγιο ανοιχτά, όχι μουλωχτα οπως ο Στέφανος...
Εμενα ο Μάνος δεν με πείθει,δεν θα με πείσει ποτέ....Θα περιμένω πάντα πότε θα την κάνει τη λαμογία πάλι... Δεν γίνεται να μεταλλάσεται έτσι απλά απο τη μια στιγμή στην άλλη ενας χαρακτήρας...ξανά ελεος!
Νικόλας-Λουκάς:: θεεικη σκηνή...οι ατάκες του Λουκά για την αμνησία άπαιχτες!!!!
Ρούσσος-Στέφανος : Εμένα μου φαίνεται λογικό να μην του πάει το μυαλό του Ρούσσου οτι μπορεί να τους ακουνε... Είμαι πολύ ξανθιά???
Μπέλλος-Νταίζη : Αυτοί οι δύο μια χαρά συννενουνται,Δημητράκη δεν την παίρνεις να φύγετε???Με εκνευρίζει η Νταίζη,αφού έχει γυρίσει στο Χρήστο τι κάνει τώρα?? Πάλι θα τον αδειάσει???? :Banned:
μετά βέβαια μου δείχνουνε το Στέφανο στη φυλακή και την επίμαχη σκηνή σε φλας μπακ και μου κόβεται το χαμόγελο.. Εγώ τώρα πρέπει να τους πώ μπράβο που δεν καταλήξανε σε κανα κρεβάτι??? Οπως έκραζα την Ευα περσι για το παιχνίδι που επαιζε στη Μελιτα κράζω και τη Μελίτα φέτος..Το ίδιο πράγμα βλέπω,είτε υπάρχει ερωτική σκηνη είτε όχι για μένα παραμένει προδοσία αυτο που γίνεται...
Μελίτα-Μάνος: Οι αδυναμίες δεν κρύβονται...Περιμένω τη σημερινη τοτς σκηνη και ειμαι σιγουρη οτι θα φωνάξω ΟΛΕ!!!!!!! Μελτα τα ακούς τα καμπανακια???Για σένα χτυπάνε!!! ΝΑ σε δώ τώρα... Palamakia

Φουλίτσα μου, μπορεί να έχασα τον σχολιασμό μου αλλά συμφωνώ μαζί σου σε όλα..
Εκτός απο το σημείο για τον Μάνο που διαφωνούμε λίγο.. Εμένα χθές με έπεισε ο Μάνος, το λέω αυτό εγώ που τον κατέκρινα για το κάθε τι.. Αλλά με συγκίνησε, και με έπεισε, ψέμματα να πώ? Βέβαια περιμένω και άλλη βελτίωση απο αυτόν..

Πολύ καλός ο σχολιασμός σου όπως πάντα άλλωστε... Palamakia Palamakia
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 4:02 pm

i love petros\danis έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΑΣ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΛΑΚΩΝΙΚΗ.... gelio (ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ...!!!!)
ΖΕΥΓΟΣ ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΩΝ.....!: ΑΠΛΑ ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΟΙ...!!!!!! : respect : Η ΣΚΗΝΗ ΤΟΥΣ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΟΤΑΤΗ......ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ.....!!!! ΑΜ ΣΤΑ ΛΕΓΕ ΠΕΤΡΑΚΗ ΜΟΥ ΑΜΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ...ΒΓΑΛΕ ΤΗ ΓΡΑΒΑΤΑ....ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΤΙΠΟΤΑ.....ΕΙΔΕΣ... ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ....!!!!
ΑΜΑΛΙΑ-ΜΕΛΙΤΑ: ΑΜΑΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ...!!! : respect : ΠΕΣ ΤΑ ΓΙΑ ΜΠΙΞΕ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΦΩΝΗ...!!! ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ ΠΟΛΥ ΑΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ ΜΑΖΕΨΤΕ ΤΗΝ ΛΙΓΟ....!!! ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ Η ΑΜΑΛΙΑ ΜΗΛΗΣΕ ΣΩΣΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΜΕΛΙΤΑ....ΣΤΟΠ....!!!! maaaad ΕΠΙΣΗΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΗ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΟΡΑ!!!! ΧΩΣΤΕΤΑ ΤΗΣ ΕΝΑΣ ΕΝΑΣ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙ...!!!
ΠΕΤΡΟΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ: ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΡΕΙΑ ΕΧΩ...!!! ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ Ο ΓΑΤΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ...??? ΠΑΡΑΞΕΝΕΥΤΗΚΕ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΠΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΓΝΟΗΣΕ...!!! 😕
ΜΑΝΟΣ: ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ Ο ΜΑΝΟΣ.... ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΛΥ ΜΕΤΑΝΙΟΜΕΝΩ!!! ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΑ ΛΑΘΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙ ΟΣΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ.....!!! ΕΛΠΙΖΩ ΜΑΝΟΥΚΟ!!! ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΕΤΣΙ...!!!!
ΑΥΤΑ...!!!

Αν και μικρός ο σχολιασμός σου με καλύπτει..
Συμφωνώ απόλυτα :)
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 4:06 pm

Ezi_loukno έγραψε:
Foulitsa έγραψε:Πολύ καλό το επεισόδιο και αυτό κυρίως γιατί ακούστηκαν πράγματα που έπρεπε να είχαν ακουστεί καιρό πριν....

Φουλίτσα μου, μπορεί να έχασα τον σχολιασμό μου αλλά συμφωνώ μαζί σου σε όλα..
Εκτός απο το σημείο για τον Μάνο που διαφωνούμε λίγο.. Εμένα χθές με έπεισε ο Μάνος, το λέω αυτό εγώ που τον κατέκρινα για το κάθε τι.. Αλλά με συγκίνησε, και με έπεισε, ψέμματα να πώ? Βέβαια περιμένω και άλλη βελτίωση απο αυτόν..

Πολύ καλός ο σχολιασμός σου όπως πάντα άλλωστε... Palamakia Palamakia

Σε ευχαριστώ πολύ Έζι μου :oops:
Μου φαίνεται πολύ απότομη η αλλαγή του, πολύ προχειρη απο τη μια τιγμή στην άλλη..Αισθάνομαι οτι απλά θέλει να εξυπηρετήσει το σενάριο για να γυρίσει πιο γρήγορα η Ευα στο Μάνο και να είναι ο Στέφανος με τη Μελίτα.. Είμαι δυσπιστη, ο Μάνος πρεπέι να συρθεί πολύ για να με πείσει, αν με πείσει.. lol!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από milia Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 4:06 pm

ΤΕΛΕΙΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ..!!! ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ Ο ΜΑΝΟΣ ΠΩΣ ΑΛΛΑΞΕ ΕΤΣΙ ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΒΛΑΚΕΙΟΥΛΕΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΙΧΕ ΞΕΜΑΛΛΙΑΣΕΙ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΧΑΝΤΑΚΙ ΘΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΑΜΕ....
ΑΜΑΛΙΑ-ΝΤΕΖΗ ΞΕΡΑΘΗΚΑ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ΧΑΧΑ..
ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΕΥΑ Ο ΤΕΛΕΙΟΣ ΔΙΑΛΟΓΟΣ!!!!
ΝΟΡΑ ΘΕΪΚΙΑ!!!!
milia
milia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ!!!!!!!!!!!

https://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&amp;amp;amp;

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 4:11 pm

Σε ευχαριστώ πολύ Έζι μου Embarassed
Μου φαίνεται πολύ απότομη η αλλαγή του, πολύ προχειρη απο τη μια τιγμή στην άλλη..Αισθάνομαι οτι απλά θέλει να εξυπηρετήσει το σενάριο για να γυρίσει πιο γρήγορα η Ευα στο Μάνο και να είναι ο Στέφανος με τη Μελίτα.. Είμαι δυσπιστη, ο Μάνος πρεπέι να συρθεί πολύ για να με πείσει, αν με πείσει..

Αυτό βλέπω κι εγώ. Ξεπέταξαν το Λουκάς Νόρα και όσο είδαμε είδαμε, πάνε βεβιασμένα να ξεπετάξουν το Μάνος Εύα και θα μείνουμε να τρώμε στη μάπα τον απόλυτο. Δεν φτάνει που ξενερώσαμε δυό μήνες χωρίζω σ αγαπώ και τούμπαλιν δυό φορές το επεισόδιο, τώρα θα έχουμε δεν μ αγαπάς όχι σ αγαπάω εσύ δεν μ αγαπάς. Ευτυχώς ανοίγει ο καιρός κι αν το πάνε έτσι θα το ρίξουμε στις βολτούλες.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 4:15 pm

Ας σχολιασω κι εγω(μπας και μου φυγουν τα νευρα)......

Μανος γενικως
Αυτη η αλλαγη του δεν με πειθει.Αλλα καθολου ομως.Δεν με πειθει οτι δεν εχει ανοιξει το στομα του για να μην πληγωσει την Ευα αλλα για να εκμεταλευτει την κατασταση.

Μπελλος born to be βλαμμενος-γραμμενο-φτυσμενος(εχω και αλλο αλλα δε το λεω) γενικως
Τι ξεφτιλας αντρας ειναι αυτος;Πιο ξεφτιλας και απο τον Στεφανο.Μα ειναι δυνατον να εχει καταλαβει οτι ο Λουκας και η Νορα ειναι ερωτευμενοι,να καταλαβαινει για ποιο λογο ο Λουκας του εδινε συμβουλες για να ριξει τη Νορα,να εχει φαει τις χιλιες μυριες απορριψεις απο τη Νορα,να του εχει επιστρεψει το δαχτυλιδι και αυτος να επιμενει;Δεν τα βλεπω να φευγουν τα νευρα χειροτερα γινονται.Ανασες....ανασες....ανασες......Ουτε αυτο πιανει.Μπελλο για παρτη σου μονο Fskl Fskl Fskl

Αμαλια-Μελιτα
Καταλαβα απο που πηρε το ταλεντο στις τσιριδες η Μελιτα αλλα δεν θα παραπονεθω γιατι την παραδεχτηκα την Τιτανομεγιστη.Μου αρεσε ο τροπος που της τα εχωσε.

Νορα-Μελιτα
Ετσι Νορακι μου χωσε χωσε.Και λιγα λες.Ακομα και η Νορα της ειπε οτι εχει ενα θεμα με την Ευα.

Ευα-Κοιλιτσα
Εγω ποτε θα γινω μανα;Θελω κι εγω αυτη την κοιλιτσα.

Λουκας-Νορα
Μικρη η σκηνη αλλα υπεροχη.Ξαναρχισε το χουφτωμα αλλα αμνησια ο Λουκακος και μου αρεσε.

Πολυ καλο το επεισοδιο απο εμενα.Δεν εχω να σχολιασω κατι αλλο.

Υ.Γ.Εχω μια απορια.Αφου μας εδειξαν τι εγινε πραγματικα την ωρα που ο Στεφανος και η Μελιτα ειναι μαζι και αφου επι της ουσιας δεν εγινε τιποτα αναμεσα τους ασχετα αν δεν συμφωνω με την επισκεψη και την κατακρινω ο Μανος απο που κι ως που συμπερανε οτι ειναι ζευγαρι και το κατεγραψε κιολας;Ειχε βαλει και κοριους στο σπιτι για να τα ενωσει με την εικονα και απο εκει εμαθε για την παρανομη σχεση τους;

Αυτα απο εμενα.Αυριο παλι.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 4:27 pm

Clarabelle έγραψε:

Σε ευχαριστώ πολύ Έζι μου Embarassed
Μου φαίνεται πολύ απότομη η αλλαγή του, πολύ προχειρη απο τη μια τιγμή στην άλλη..Αισθάνομαι οτι απλά θέλει να εξυπηρετήσει το σενάριο για να γυρίσει πιο γρήγορα η Ευα στο Μάνο και να είναι ο Στέφανος με τη Μελίτα.. Είμαι δυσπιστη, ο Μάνος πρεπέι να συρθεί πολύ για να με πείσει, αν με πείσει..

Αυτό βλέπω κι εγώ. Ξεπέταξαν το Λουκάς Νόρα και όσο είδαμε είδαμε, πάνε βεβιασμένα να ξεπετάξουν το Μάνος Εύα και θα μείνουμε να τρώμε στη μάπα τον απόλυτο. Δεν φτάνει που ξενερώσαμε δυό μήνες χωρίζω σ αγαπώ και τούμπαλιν δυό φορές το επεισόδιο, τώρα θα έχουμε δεν μ αγαπάς όχι σ αγαπάω εσύ δεν μ αγαπάς. Ευτυχώς ανοίγει ο καιρός κι αν το πάνε έτσι θα το ρίξουμε στις βολτούλες.

Ε αυτό δεν θα το αντέξω...Θα τρελλαθώ,θα πηδηχτώ απο το παραθυρο... Και στον τρίτο κύκλο τι θα βλεπουμε??Το μικρό σπιτι στο λιβάδι?? Ολοι οι καρμικοί και οι απόλυτοι μαζι να τρέχουνε ανέμελοι σε λιβάδια και ραχούλες??Ελεος όμως...........
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 4:55 pm

Aς σχολιάσω κι εγω!

Αμαλία - Δεν είμαι Εύα
Η Πεφάνη πήρε τη σκήνη και έφυγε!

Κατά τα άλλα η Αμαλία δεν παίζει να χωνέψει ότι όσα έκραζε τα λούζεται και εγώ δεν παίζει να χωνέψω το μιρμιροπαρακαλητό της Μελίτας που ανέκαθεν μου την έδινε! Προσπαθεί να δικαιολογηθεί ότι δεν έκανε κάτι κακό κιόλας το κατινάκι! Δηλαδή ΗΜΑΡΤΟΝ!!!

Αυτό το δεν την πρόδωσε που ακούστηκε πολλάκις στο λαιμό μου έκατσε! Δεν μου λες κατινάρα αν ο Μάνος (τότε που δεν είχες ανάσα μακριά του, θυμάσαι?) πέρναγε τα βράδια του με την Εύα να συζητάνε (ενώ εσύ τον περίμενες σπίτι για να φάτε με την κοιλιά στο στόμα), να της λέει πόσο δεν αντέχει μαζί σου και τι ωραία που περνάει με εκείνην και κανονίζανε και τις δουλειές τους για να το επαναλάβουνε και συζητούσαν πόσο αγαπιούνται τα ίδια θα έλεγες? Αντε πάρε να έχεις όλα δικά σου και στον Μεσιε ντε κερι (δεν θυμάμαι ποιος το είπε αλλα πολύ πετυχημένο) Fskl x 1000

Τουλάχιστον χρυσό μου περιμένω να ξαναπεις εγω δεν είμαι Εύα γιατί τούτη τη φορά θα συμφωνήσω! ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΥΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΜΙΑ!!! Εκείνη ούτε αλλάζει τρόπο αναπνοής κάθε σεζόν, ούτε είναι μουλωχτή σαν την πάρτη σου και αν μη τι άλλο παραδέχεται τα σφάλματά της!

Τώρα για την Αμαλία στην επόμενη σκηνή δεν μπορώ να πω πολλά, εννοείται ότι η Νόρα θα υπερασπιστεί την Εύα, μήπως θα έπρεπε να βοηθήσει τη Μελίτα να την βγάλει και από τη μέση για να ευτυχίσει η κατινοκόρη σου? Ελεος Αμαλίτσα!

+++

Μάνος - Εύα
Η συζήτησή τους μου άρεσε πολύ, μου άρεσε που την στήριξε και την καθησύχασε και για τους δύο τους..

Και βέβαια συμφωνώ μαζί του "Ο Στέφανος δεν είναι άξιος για τίποτα!" Γιατί μας ήρθε το καλό παιδί και μετά μάθαμε ότι όλα τα περσινά ήταν δικά του καμώματα και σαν να μην έφτανε αυτό, είδε την απήχηση που είχε το αρχιλαμόγιο και είπε να του μοιάσει αλλα ξέχασαν να τον ενημερώσουν ότι οι φτηνές απομιμήσεις δεν έχουν καμμία πέραση!

Όσο για την Εύα "Ο Στέφανος δεν θα το έκανε ποτέ αυτό!" το έχω πει πολλάκις ότι θυμίζει Κοντού - Κωνσταντάρα αν και δεν μπόρεσα να μην συμπληρώσω απο μέσα μου, όχι ο Στέφανος συγκρατήθηκε πριν το γάμο, μετα όμως δε άντεξε ο Μη Μάνος!

Πάντως η Νόρα εχει δίκιο -> Μάνος και Εύα, σταθερές αξίες!!!

+++

Αντιγόνη - Τηλέμαχος - Ρούσσος - Στέφανος
Η Αντιγόνη μόνο στον περιπτερά της γειτονιάς δεν έχει πει οτι δεν θα αφήσει κανέναν να βλάψει το εγγόνι της, δεν την αντέχω!!! Κατά τα αλλα μέχρι κι εγω ξέρω ότι για να πείσεις ότι έχεις κάνει κάποιο έγκλημα πρέπει να έχεις κίνητρο και να ξέρεις και πώς έγινε, η Αντιγονίτσα δεν το ήξερε? Η πήγε εξεπιτούτου? οεο?

Πάντως η παρακολούθηση των μπάτσων με κοριούς στο αστυνομικό τμήμα κρατώ μια επιφύλαξη καθότι νομίζω είναι κάργα παράνομη και για αυτό δεν πέρασε από κανενός το μυαλό ότι παρακολουθούνταν! (Ρούσσος - Στεφ - Αντιγόνη εννοω)

Ααα και κάποιος να πει στον μπατσινίλα ότι το θέμα δεν έχει ερωτική πλευρά, τσάι με λεμόνι στο μπαλκόνι πίνανε τα παιδιά, είναι αθώοι, το κρατάνε κρυφό απο χόμπυ ότι συναντηθηκαν όχι γιατί ήταν απρεπές και άτιμο! gelio

+++

Τιτανομέγιστο ζεύγος
Η Αμαλία μου άρεσε τρελά όπως ανακοίνωσε τα νέα! Εχω ευχάριστα και δυσάρεστα νέα λέει gelio

Καταπληκτικοί μαζί όπως πάντα πάντως.. Και βέβαια να σημειωθεί ότι ο Ρούσσος προσπέρασε την αμαρτία της κόρης γιατί είναι πατέρας ενώ η κορούλα του προκειμένου να βγει αλώβητος ο απόλυτος δεν λογαριάζει κανέναν!

Η Αμαλία με χάλασε λίγο οπότε θα κρατήσω μόνο το "Τι είπε το πεδιλάκι?" χαχαχαχαχαχαχαχα

+++

Νόρα - Μελίτα
Αυτή τη σκηνή την περίμενα τι και πως και ευτυχώς δεν απογοητεύτηκα! Μια χαρά της τα είπε η Νόρα της Μελίτας και λίγα είπε!

Μου αρέσει που η Μελίτα δήλωσε "Δεν πρόδωσε την Εύα, μαζί της θα μείνει κι εγώ το σέβομαι" γιατί δεν συμπλήρωσε, αρκεί να τον παίρνω τηλ να μου λέει και να του λέω ότι αγαπιόμαστε και να συναντιώμαστε να μιλάμε κιόλας (πλατωνικά πάντα)! Κατά τα άλλα όχι θα κάνει πίσω η κοπελιά γιατί δεν την πιστεύετε! gelio

Πάντως στην κατηγορία της Νόρας ότι έπρεπε να μείνει μακριά του δηλωσε φωναχτα "Ε δεν μπορούσα τι να κάνω?" (Σημειώνουμε ότι παραδέχεται ότι μόνο πίσω δεν θα έκανε)

Λοιπόν πιθανές απαντήσεις:
1) Σταθερά νικητρια -> ΝΙΚΗΤΑΣ!
2) Να μην τον αφήσεις να παντρευτεί όχι να το θυμηθείς μετά!
3) Να μην λες δεν είσαι Εύα!
4) Να χαμηλώσεις τον τόνο της φωνής σου!

Αυτά μου έρχονται τώρα...

Και βέβαια η Νόρα μόνο χαζή δεν είναι και πιανει πουλιά στον αέρα όπως έχει αποδειχτεί στο παρελθόν (βλ. εντοπισμός σχέσης), το εντόπισε ότι αυτό το timing της Μελίτας ως προς τους αντρες με τους οποίους μπλέκει η Εύα δεν είναι πλεον εντελώς τυχαίο! Αντε λοιπόν κατσαρή ώρα σου να τα ακούσεις γιατί αν ο Στέφανος δεν ήταν με την Εύα να έβλεπες ότι ενώ εσύ σέρνεσαι εκείνη είναι ευτυχισμένη ουδέποτε θα έμπαινες μέσα σε ένα τρίγωνο αλλα βλέπεις ήθελες να πάρεις κι άλλο εκδίκηση!

+++

Μάνος - Λουκάς
Απο τις πολύ καλές σκηνές του επεισοδίου!

Μου άρεσε τρελά που ο Μάνος επιστεύτηκε την κρίση του Λουκά και δήλωσε ότι θα τον ακολουθήσει αδιαμαρτύρητα!

Μου άρεσε ο Λουκάκος που τραγουδούσε 3 παιδιά Βολιώτικα!

Μου άρεσε η ηρεμία του Μάνου που φαίνεται ότι έχει πάρει τις αποφάσεις του και τα κάνει όλα για την Εύα (Να το πιστεψω?)

Μου άρεσε η τρομερή ατάκα "Δηλαδή συγνώμη το ξέρεις τόσο καιρό και δεν μιλάς? Δεν επιασες τη Μελίτα απο το μαλλί? Δεν πήγες στον Στέφανο να παίξετε ξύλο? εεεεε... να ξανασυστηθούμε?

Μου άρεσε η συνειδητοποίηση του Μάνου! Αλλα θα συγκρατηθώ ακόμα..

+++

Νόρα - Λουκάς
Ότι θα έφτανε στιγμή που η Νόρα θα προτιμούσε το "Μαργαρίτα μου" από την πραγματικότητα δεν το περίμενα! χαχαχαχαχαχαχα

Και βεβαια απολαμβάνω Λουκάκο ετοιμο...πόλεμο ανεξαρτήτως εξελίξεων, βουρ στον πατσά!

Τα τελευταία δευτερόλεπτα της σκηνής δε μου άρεσαν τρελά, η κα Δρακουλάκη άψογη!

+++

Χάπατο - Πεδιλάκι
Νταιζουλίνι έτσι και του κάνεις στραβή του αγοριού μου σ'έφαγα! Αυτό μόνο!!!

Όσο για το χάπατο μμμμμμμ που ξύπνησε κιόλας ο ζαβός! Ιουυυ!

+++

Μάνος - Δάφνη
Μου άρεσε πολύ η κουβέντα τους και ειδικα η Δάφνη που το έπιασε στον αέρα ότι ο Μάνος κατι εχει και δεν έχει να κάνει με την πτώχευση.. Πολύ γλυκιά αδελφική κουβέντα.. όταν θέλει η Δάφνη τι καλή που είναι! Και την ομορφύνανε κομματι κιόλας τώρα τελευταία, ή μάλλον δεν την χαντακώνουν όσο παλιά την κακομοίρα..

+++

Εύα - Αγγέλα - Αντιγόνη
Η Εύα πανικόβλητη μου άρεσε τρελά! Σκέφτεται τον άντρα της και μόνο η κακομοίρα αλλα τι να κάνει.. όλα επάνω της πια.. τι κρίμα... ((

Εκεί που χάιδευε την κοιλίτσα ξετρελάθηκα! Λατρεύω λέμε! Heart2

Εζι μου για σένα.. (ε και για μένα, λατρεύω είπαμε!)
Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 5 EvaBebe2

+++

Ιστορική αναδρομή στα κατορθώματα των απομιμήσεων
Tι να πω παραπάνω απο όσα έχουν ειπωθεί εως τώρα?

Αντί να είναι σπίτι με τη γυναίκα του ο μεσιέ ντε κερί την άφησε να τον περιμένει ως τις 1 παρά για να είναι με το κατινάκι να μιλάνε, να της λέει πόσο άσχημα περνάει και πόσο την αγαπάει, να του λέει κι εκείνη ότι τον αγαπάει (σιγουρεύτηκε και ηρέμησε και το έριξε στο πιάνο) και κανονίζανε και τι δουλειές έχουνε να ξαναβρεθούνε μεσα στο βράδυ γιατί όχι μη σας περάσει απο το μυαλό ότι έκαναν τίποτε κακό! Απιστία θα ήταν μόνο αν σερνόντουσαν.. wall Ας μου το έκανε ο δικός μου και σας έλεγα τι παντόφλα είχε να πέσει, όχι να λέω κι ευχαριστώ που δεν σφουγγάρισε!

Πάντως όταν το κατινάκι δήλωσε "Ξέρεις είναι σαν να βγαίνω απο τη θάλασσα και να ανασαίνω" έριξα κάτι γέλια! Δηλαδή σε όλους τα ίδια? Ενα ρεπερτόριο έχουμε μόνο? gelio

Σημείωση: Τα πλαινά στόρια ήταν κλειστά, τα μπροστινά?

+++

Νταίζη - Αμαλία
Ελπίζω να μην καρφώσει η τρελένγκω την πλεκτάνη του Λουκά μόνο και μόνο για να εξασφαλίσει το άλλοθί της, θα τη σταυρώσω λέμε!!!

Κουκλίτσα η Μαριάννα πάντως με αυτό το φορεματάκι!

Τέλειο απο μένα για Εύα με κοιλίτσα / Μάνο - Λουκά και βέβαια Νόρα / Μελίτα / συμπεράσματα huhu

Και εις άλλα με υγείαν!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 5:00 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Aς σχολιάσω κι εγω!

Αμαλία - Δεν είμαι Εύα
Η Πεφάνη πήρε τη σκήνη και έφυγε!

Κατά τα άλλα η Αμαλία δεν παίζει να χωνέψει ότι όσα έκραζε τα λούζεται και εγώ δεν παίζει να χωνέψω το μιρμιροπαρακαλητό της Μελίτας που ανέκαθεν μου την έδινε! Προσπαθεί να δικαιολογηθεί ότι δεν έκανε κάτι κακό κιόλας το κατινάκι! Δηλαδή ΗΜΑΡΤΟΝ!!!

Αυτό το δεν την πρόδωσε που ακούστηκε πολλάκις στο λαιμό μου έκατσε! Δεν μου λες κατινάρα αν ο Μάνος (τότε που δεν είχες ανάσα μακριά του, θυμάσαι?) πέρναγε τα βράδια του με την Εύα να συζητάνε (ενώ εσύ τον περίμενες σπίτι για να φάτε με την κοιλιά στο στόμα), να της λέει πόσο δεν αντέχει μαζί σου και τι ωραία που περνάει με εκείνην και κανονίζανε και τις δουλειές τους για να το επαναλάβουνε και συζητούσαν πόσο αγαπιούνται τα ίδια θα έλεγες? Αντε πάρε να έχεις όλα δικά σου και στον Μεσιε ντε κερι (δεν θυμάμαι ποιος το είπε αλλα πολύ πετυχημένο) Fskl x 1000

Τουλάχιστον χρυσό μου περιμένω να ξαναπεις εγω δεν είμαι Εύα γιατί τούτη τη φορά θα συμφωνήσω! ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΥΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΜΙΑ!!! Εκείνη ούτε αλλάζει τρόπο αναπνοής κάθε σεζόν, ούτε είναι μουλωχτή σαν την πάρτη σου και αν μη τι άλλο παραδέχεται τα σφάλματά της!

Τώρα για την Αμαλία στην επόμενη σκηνή δεν μπορώ να πω πολλά, εννοείται ότι η Νόρα θα υπερασπιστεί την Εύα, μήπως θα έπρεπε να βοηθήσει τη Μελίτα να την βγάλει και από τη μέση για να ευτυχίσει η κατινοκόρη σου? Ελεος Αμαλίτσα!

+++

Μάνος - Εύα
Η συζήτησή τους μου άρεσε πολύ, μου άρεσε που την στήριξε και την καθησύχασε και για τους δύο τους..

Και βέβαια συμφωνώ μαζί του "Ο Στέφανος δεν είναι άξιος για τίποτα!" Γιατί μας ήρθε το καλό παιδί και μετά μάθαμε ότι όλα τα περσινά ήταν δικά του καμώματα και σαν να μην έφτανε αυτό, είδε την απήχηση που είχε το αρχιλαμόγιο και είπε να του μοιάσει αλλα ξέχασαν να τον ενημερώσουν ότι οι φτηνές απομιμήσεις δεν έχουν καμμία πέραση!

Όσο για την Εύα "Ο Στέφανος δεν θα το έκανε ποτέ αυτό!" το έχω πει πολλάκις ότι θυμίζει Κοντού - Κωνσταντάρα αν και δεν μπόρεσα να μην συμπληρώσω απο μέσα μου, όχι ο Στέφανος συγκρατήθηκε πριν το γάμο, μετα όμως δε άντεξε ο Μη Μάνος!

Πάντως η Νόρα εχει δίκιο -> Μάνος και Εύα, σταθερές αξίες!!!

+++

Αντιγόνη - Τηλέμαχος - Ρούσσος - Στέφανος
Η Αντιγόνη μόνο στον περιπτερά της γειτονιάς δεν έχει πει οτι δεν θα αφήσει κανέναν να βλάψει το εγγόνι της, δεν την αντέχω!!! Κατά τα αλλα μέχρι κι εγω ξέρω ότι για να πείσεις ότι έχεις κάνει κάποιο έγκλημα πρέπει να έχεις κίνητρο και να ξέρεις και πώς έγινε, η Αντιγονίτσα δεν το ήξερε? Η πήγε εξεπιτούτου? οεο?

Πάντως η παρακολούθηση των μπάτσων με κοριούς στο αστυνομικό τμήμα κρατώ μια επιφύλαξη καθότι νομίζω είναι κάργα παράνομη και για αυτό δεν πέρασε από κανενός το μυαλό ότι παρακολουθούνταν! (Ρούσσος - Στεφ - Αντιγόνη εννοω)

Ααα και κάποιος να πει στον μπατσινίλα ότι το θέμα δεν έχει ερωτική πλευρά, τσάι με λεμόνι στο μπαλκόνι πίνανε τα παιδιά, είναι αθώοι, το κρατάνε κρυφό απο χόμπυ ότι συναντηθηκαν όχι γιατί ήταν απρεπές και άτιμο!
+++

Τιτανομέγιστο ζεύγος
Η Αμαλία μου άρεσε τρελά όπως ανακοίνωσε τα νέα! Εχω ευχάριστα και δυσάρεστα νέα λέει

Καταπληκτικοί μαζί όπως πάντα πάντως.. Και βέβαια να σημειωθεί ότι ο Ρούσσος προσπέρασε την αμαρτία της κόρης γιατί είναι πατέρας ενώ η κορούλα του προκειμένου να βγει αλώβητος ο απόλυτος δεν λογαριάζει κανέναν!

Η Αμαλία με χάλασε λίγο οπότε θα κρατήσω μόνο το "Τι είπε το πεδιλάκι?" χαχαχαχαχαχαχαχα

+++

Νόρα - Μελίτα
Αυτή τη σκηνή την περίμενα τι και πως και ευτυχώς δεν απογοητεύτηκα! Μια χαρά της τα είπε η Νόρα της Μελίτας και λίγα είπε!

Μου αρέσει που η Μελίτα δήλωσε "Δεν πρόδωσε την Εύα, μαζί της θα μείνει κι εγώ το σέβομαι" γιατί δεν συμπλήρωσε, αρκεί να τον παίρνω τηλ να μου λέει και να του λέω ότι αγαπιόμαστε και να συναντιώμαστε να μιλάμε κιόλας (πλατωνικά πάντα)! Κατά τα άλλα όχι θα κάνει πίσω η κοπελιά γιατί δεν την πιστεύετε!

Πάντως στην κατηγορία της Νόρας ότι έπρεπε να μείνει μακριά του δηλωσε φωναχτα "Ε δεν μπορούσα τι να κάνω?" (Σημειώνουμε ότι παραδέχεται ότι μόνο πίσω δεν θα έκανε)

Λοιπόν πιθανές απαντήσεις:
1) Σταθερά νικητρια -> ΝΙΚΗΤΑΣ!
2) Να μην τον αφήσεις να παντρευτεί όχι να το θυμηθείς μετά!
3) Να μην λες δεν είσαι Εύα!
4) Να χαμηλώσεις τον τόνο της φωνής σου!

Αυτά μου έρχονται τώρα...

Και βέβαια η Νόρα μόνο χαζή δεν είναι και πιανει πουλιά στον αέρα όπως έχει αποδειχτεί στο παρελθόν (βλ. εντοπισμός σχέσης), το εντόπισε ότι αυτό το timing της Μελίτας ως προς τους αντρες με τους οποίους μπλέκει η Εύα δεν είναι πλεον εντελώς τυχαίο! Αντε λοιπόν κατσαρή ώρα σου να τα ακούσεις γιατί αν ο Στέφανος δεν ήταν με την Εύα να έβλεπες ότι ενώ εσύ σέρνεσαι εκείνη είναι ευτυχισμένη ουδέποτε θα έμπαινες μέσα σε ένα τρίγωνο αλλα βλέπεις ήθελες να πάρεις κι άλλο εκδίκηση!

+++

Μάνος - Λουκάς
Απο τις πολύ καλές σκηνές του επεισοδίου!

Μου άρεσε τρελά που ο Μάνος επιστεύτηκε την κρίση του Λουκά και δήλωσε ότι θα τον ακολουθήσει αδιαμαρτύρητα!

Μου άρεσε ο Λουκάκος που τραγουδούσε 3 παιδιά Βολιώτικα!

Μου άρεσε η ηρεμία του Μάνου που φαίνεται ότι έχει πάρει τις αποφάσεις του και τα κάνει όλα για την Εύα (Να το πιστεψω?)

Μου άρεσε η τρομερή ατάκα "Δηλαδή συγνώμη το ξέρεις τόσο καιρό και δεν μιλάς? Δεν επιασες τη Μελίτα απο το μαλλί? Δεν πήγες στον Στέφανο να παίξετε ξύλο? εεεεε... να ξανασυστηθούμε?

Μου άρεσε η συνειδητοποίηση του Μάνου! Αλλα θα συγκρατηθώ ακόμα..

+++

Νόρα - Λουκάς
Ότι θα έφτανε στιγμή που η Νόρα θα προτιμούσε το "Μαργαρίτα μου" από την πραγματικότητα δεν το περίμενα! χαχαχαχαχαχαχα

Και βεβαια απολαμβάνω Λουκάκο ετοιμο...πόλεμο ανεξαρτήτως εξελίξεων, βουρ στον πατσά!

Τα τελευταία δευτερόλεπτα της σκηνής δε μου άρεσαν τρελά, η κα Δρακουλάκη άψογη!

+++

Χάπατο - Πεδιλάκι
Νταιζουλίνι έτσι και του κάνεις στραβή του αγοριού μου σ'έφαγα! Αυτό μόνο!!!

Όσο για το χάπατο μμμμμμμ που ξύπνησε κιόλας ο ζαβός! Ιουυυ!

+++

Μάνος - Δάφνη
Μου άρεσε πολύ η κουβέντα τους και ειδικα η Δάφνη που το έπιασε στον αέρα ότι ο Μάνος κατι εχει και δεν έχει να κάνει με την πτώχευση.. Πολύ γλυκιά αδελφική κουβέντα.. όταν θέλει η Δάφνη τι καλή που είναι! Και την ομορφύνανε κομματι κιόλας τώρα τελευταία, ή μάλλον δεν την χαντακώνουν όσο παλιά την κακομοίρα..

+++

Εύα - Αγγέλα - Αντιγόνη
Η Εύα πανικόβλητη μου άρεσε τρελά! Σκέφτεται τον άντρα της και μόνο η κακομοίρα αλλα τι να κάνει.. όλα επάνω της πια.. τι κρίμα... ((

Εκεί που χάιδευε την κοιλίτσα ξετρελάθηκα! Λατρεύω λέμε! Heart2

Εζι μου για σένα.. (ε και για μένα, λατρεύω είπαμε!)
Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 5 EvaBebe2

+++

Ιστορική αναδρομή στα κατορθώματα των απομιμήσεων
Tι να πω παραπάνω απο όσα έχουν ειπωθεί εως τώρα?

Αντί να είναι σπίτι με τη γυναίκα του ο μεσιέ ντε κερί την άφησε να τον περιμένει ως τις 1 παρά για να είναι με το κατινάκι να μιλάνε, να της λέει πόσο άσχημα περνάει και πόσο την αγαπάει, να του λέει κι εκείνη ότι τον αγαπάει (σιγουρεύτηκε και ηρέμησε και το έριξε στο πιάνο) και κανονίζανε και τι δουλειές έχουνε να ξαναβρεθούνε μεσα στο βράδυ γιατί όχι μη σας περάσει απο το μυαλό ότι έκαναν τίποτε κακό! Απιστία θα ήταν μόνο αν σερνόντουσαν.. wall Ας μου το έκανε ο δικός μου και σας έλεγα τι παντόφλα είχε να πέσει, όχι να λέω κι ευχαριστώ που δεν σφουγγάρισε!

Πάντως όταν το κατινάκι δήλωσε "Ξέρεις είναι σαν να βγαίνω απο τη θάλασσα και να ανασαίνω" έριξα κάτι γέλια! Δηλαδή σε όλους τα ίδια? Ενα ρεπερτόριο έχουμε μόνο? gelio

Σημείωση: Τα πλαινά στόρια ήταν κλειστά, τα μπροστινά?

+++

Νταίζη - Αμαλία
Ελπίζω να μην καρφώσει η τρελένγκω την πλεκτάνη του Λουκά μόνο και μόνο για να εξασφαλίσει το άλλοθί της, θα τη σταυρώσω λέμε!!!

Κουκλίτσα η Μαριάννα πάντως με αυτό το φορεματάκι!

Τέλειο απο μένα για Εύα με κοιλίτσα / Μάνο - Λουκά και βέβαια Νόρα / Μελίτα / συμπεράσματα huhu

Και εις άλλα με υγείαν!

Με έλιωσες με την φωτογραφία, δεν μπορώ Faint
Σευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ Τζίνα μου, είσαι Θ-Ε-Α : respect : : respect :

Όσο για τον σχολιασμό σου, συμφωνώ μέχρι τελείας.. Congrats
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 5:00 pm

loukasnora έγραψε:Υ.Γ.Εχω μια απορια.Αφου μας εδειξαν τι εγινε πραγματικα την ωρα που ο Στεφανος και η Μελιτα ειναι μαζι και αφου επι της ουσιας δεν εγινε τιποτα αναμεσα τους ασχετα αν δεν συμφωνω με την επισκεψη και την κατακρινω ο Μανος απο που κι ως που συμπερανε οτι ειναι ζευγαρι και το κατεγραψε κιολας;Ειχε βαλει και κοριους στο σπιτι για να τα ενωσει με την εικονα και απο εκει εμαθε για την παρανομη σχεση τους;

Νικούλα μου όπως πάντα άψογος σχολιασμός!

Και απαντώ: Γιατί Νίκη μου αν δεν ήταν κάτι μεμπτό η συνάντηση δεν θα γινόταν με άκρα μυστικότητα, δεν θέλει πολύ μυαλό να φτάσεις στο συμπέρασμα του Μάνου :wink2:

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 5:01 pm

KatsaroYpotheto για άλλη μια φορά : respect : : respect : : respect :
Για τον άψογο σχολιασμό σου!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 5:02 pm

Ευχαριστώ κορίτσια!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Σελίδα 5 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης