Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap11%Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap49%Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 49% 
[ 28 ]
Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap26%Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 26% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 57

Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010

Δημοσίευση από xristina79 Την / Το Τρι Μαρ 30, 2010 8:05 pm

τι έγραφε καλέ το Zapping στο εξώφυλλο? "Φύλακας-Άγγελος της Εύας ο Νικόλας" ???? Είδα καλά? Άρα ο Νικόλας σώζει την Εύα και δεν την αφήνει να αυτοκτονήσει?????? Χαζομάρεςςςςςςςςςς.....

(δεν ξέρω αν έκανα καλά που το έβαλα εδώ.....)
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Τρι Μαρ 30, 2010 8:07 pm

anastasia20 έγραψε:.... τότε και η εύα που πάει και μιλάει με το μάνο ανέντιμο είναι....

Γιατί είναι ανέντιμο; Ο Μάνος αν δεν κάνω λάθος είναι μέλος της παρέας, η Μελίτα τι είναι για τον Στέφανο;

anastasia20 έγραψε:.... όπως και το ότι ο μάνος φιλάει την εύα στην κατασκήνωση ....που η εύα δεν ήθελε και για αυτό τον χαστούκισε...

Άρα που είναι το ανέντιμο;

anastasia20 έγραψε:.... και εκείνη μετά πάει και τον βρίσκει για να του δώσει συμβουλές επειδή πτώχευσε ...αλλά αφού ξέρει τι είναι ο μάνος γιατί πάει να τον βρει για να του πει να σταθεί στα πόδια του...

Ηθελημένα αποσιωπούμε το γεγονός ότι είναι μέλη της παρέας και πατέρας της Μαρίλλιας και το μόνο που έκανε ήταν να τον εμψυχώσει. Από πότε είναι ανέντιμο να εμψυχώνεις ένα φίλο σου έστω και εάν αυτός είναι ο πρώην σου; Και εάν ήταν ανέντιμο θα τόκανε φανερά; Εδώ τα λέει μπροστά στην Καρτάλω γιατί νάχει πρόβλημα;

anastasia20 έγραψε:.... και η μελίτα με το στέφανο δε μπορούν να πουν ότι βρίσκονται και μιλούν γιατί θα πέσουν όλοι να τους φάνε....όχι γιατί θεωρούν ότι κάνουν κάτι κακό....

Αν δεν κάνουν κάτι κακό και ανέντιμο γιατί το κάνουν στα κρυφά; Συναντιούνται νυχτιάτικα σαν συνεργάτες; και λύνουν τα θέματα της δουλειάς σε βραδυνά ραντεβού χωρίς την Δάφνη; Γιατί τότε δεν το λένε σε όλους και στην Εύα;

Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 2 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από marializ25 Την / Το Τρι Μαρ 30, 2010 8:08 pm

Clarabelle έγραψε:
marializ25 έγραψε:
ksanthi έγραψε:Ο ΜΑΝΟΣ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΣΚΑΣΙΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΤΟΥ ΝΟΙΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΙ ΑΣ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΟΣΟ ΤΟΝ ΠΡΟΚΑΛΕΙ. ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΞΕΡΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑ . ΑΧ ΜΑΝΟ ΜΟΥ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ ΒΡΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ ΛΟΥΚΑ. ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΝΟ ΜΟΥ ΕΣΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΕΙΣΤΕ ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ Ο ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ. ΕΥΑ ΛΥΠΑΜΕ ΑΛΛΑ ΚΟΙΜΑΣΕ ΤΟ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟΣ ΗΤΑΝ ΣΕ ΠΕΛΑΤΗ. ΝΑΙ ΕΥΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΕΛΑΤΗ ΗΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΓΕ ΕΡΩΤΟΛΟΓΑ. Α ΡΕ ΜΑΝΟ ΘΕΟΣ ΕΙΣΑΙ. ΚΑΛΑ ΕΙΠΕΣ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. Η ΚΑΛΥΤΕΡΑ Ο ΦΩΤΟΣΤΕΦΑΝΟΣ. ΑΝΤΕ ΜΙΛΑ ΒΡΕ ΜΕΛΙΤΑ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΛΛΗ ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΩΤΟΣΤΕΦΑΝΟ

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΔΩ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ..ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΞΥΛΟΥ ΕΝΝΟΩ..ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ...Ο ΜΑΝΟΣ ΔΕ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΣΗΚΩΣΕΙ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ..ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ....ΔΛΔ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΤΗΝ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ? ΘΑ ΠΑΨΕΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ? ΘΑ ΤΗΝ ΒΑΛΕΙ ΔΛΔ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ? ΤΙ? Ο ΜΑΝΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ? ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑΓΗ? ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΝΑ ΛΕΕΙ : ΜΕΛΙΤΑ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ..ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΜΙΑ Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 2 183794 ΤΩΡΑ ? ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΔΛΔ.........ΕΓΩ ΛΕΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΤΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΜΙΑ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ...ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΤΕ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ....ΜΑΝΟΣ.......

Εδώ θα συμφωνήσω. Το να σηκώνει κανείς χέρι για οποιονδήποτε λόγο δεν δικαιολογείται. Περιμένω να δω τι θα είναι όλο αυτό και σίγουρα αν είναι βία θα το κατακρίνω κι εγώ. Αλλά περιμένω να δω γιατί και χθες έλεγαν βίαιη συμπεριφορά αλλά δεν την είδα. Δεν είναι απο γυαλάκι να σπάσει. Χθες τουλάχιστον δεν έκανε τίποτα.

ΓΥΑΛΑΚΙ ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ..... ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΠΡΩΞΙΜΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΕΙΝΑΙ Ο,ΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.ΞΕΦΕΥΓΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..ΚΑΙ ΛΙΓΟ Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...... ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΜΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΒΙΑΙΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ.....

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Δημοσίευση από geod Την / Το Τρι Μαρ 30, 2010 8:15 pm

Kαλό το επεισοδιάκι, το περίμενα καλύτερο ομολογώ...
Καλά ξηγήθηκε η Νόρα στη Μελίτα, το ίδιο και η Αμαλία. : respect : Αυτό το "δεν μπορώ" της Μελίτας είναι πια πολύ κουραστικό... Και προσωπικά δεν θα είχα κανένα πρόβλημα, γιατί "ψηφίζω" παράνομους και μεγάλους έρωτες, αλλά όταν τα ίδια λόγια ακριβώς την έχω ακούσει να λέει για το Μάνο πριν παντρευτεί την Εύα, ε πως να την πάρω στα σοβαρά και να μην με κουράζει? Απο το να κλαίγεται πάντως, προτιμώ να μιλήσει και να φέρει τα πάνω κάτω, να γίνει χαμός! : juhu : Άσε που δεν είναι μόνο δική της ευθύνη, άρα γιατί να μη μιλήσει?
Επίσης, κι εγώ περίμενα ότι η γάτα ο Ρούσσος θα το ψιλιαζόταν το ότι βρήκε ξαφνικά στο ίδιο γραφείο τον "κατηγορούμενο" μόνο του. Σεναριακό φάουλ, κατά τη γνώμη μου, αλλά κάπως έπρεπε να προχωρήσει η υπόθεση.
Για Νόρα & Λουκά κάτι μου λέει πως ό,τι είδαμε είδαμε σε "αποκλειστικά" γι' αυτούς επεισόδια. Αφήστε που διανύουμε και Μεγάλη Εβδομάδα, δεν κάνει να μας κολάζουν. :lol:

geod

Θηλυκό

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Τρι Μαρ 30, 2010 8:24 pm

Επιτέλους είδαμε τον Στέφανο και τη Μελίτα στο ίδιο πλάνο! Η σκηνή τους έβγαλε τόσο ρομαντισμό και τόση αξιοπρέπεια ταυτόχρονα - όλα αντάξια των πρωταγωνιστών της. Ειδικά η Παπά ήταν φοβερή στο πώς συνδύαζε το χαμόγελο με το θλιμμένο βλέμμα.

Η Νόρα μήπως να έβαζε στο παιχνίδι των ευθυνών και τους άντρες; Αυτοί, μάλλον, έχουν μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης καθώς με πλήρη συνείδηση έκαναν ό,τι έκαναν. Πραγματικά κουράστηκα να βλέπω τη Νόρα να είναι τόσο επιθετική στη Μελίτα, ενώ στον Μάνο ούτε κουβέντα δεν κάνει για το ότι δύο φορές άρπαξε και φίλησε την Εύα δημοσίως.

Τέλος για δεύτερο συνεχόμενο επεισόδιο έπρεπε να ακούσουμε την Εύα να ωρύεται για το ότι της ήρθαν έτσι τα πράγματα και τι θα κάνει τώρα η δύστυχη. Μα τόσο εγωκεντρική είναι πια που δεν μπορεί να δει ότι το θέμα δεν είναι τι θα κάνει αυτή τώρα αλλά ο Στέφανος που είναι στη φυλακή!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Μαρ 30, 2010 8:25 pm

marializ25 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
marializ25 έγραψε:
ksanthi έγραψε:Ο ΜΑΝΟΣ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΣΚΑΣΙΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΤΟΥ ΝΟΙΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΙ ΑΣ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΟΣΟ ΤΟΝ ΠΡΟΚΑΛΕΙ. ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΞΕΡΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑ . ΑΧ ΜΑΝΟ ΜΟΥ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ ΒΡΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ ΛΟΥΚΑ. ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΝΟ ΜΟΥ ΕΣΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΕΙΣΤΕ ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ Ο ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ. ΕΥΑ ΛΥΠΑΜΕ ΑΛΛΑ ΚΟΙΜΑΣΕ ΤΟ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟΣ ΗΤΑΝ ΣΕ ΠΕΛΑΤΗ. ΝΑΙ ΕΥΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΕΛΑΤΗ ΗΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΓΕ ΕΡΩΤΟΛΟΓΑ. Α ΡΕ ΜΑΝΟ ΘΕΟΣ ΕΙΣΑΙ. ΚΑΛΑ ΕΙΠΕΣ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. Η ΚΑΛΥΤΕΡΑ Ο ΦΩΤΟΣΤΕΦΑΝΟΣ. ΑΝΤΕ ΜΙΛΑ ΒΡΕ ΜΕΛΙΤΑ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΛΛΗ ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΩΤΟΣΤΕΦΑΝΟ

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΔΩ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ..ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΞΥΛΟΥ ΕΝΝΟΩ..ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ...Ο ΜΑΝΟΣ ΔΕ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΣΗΚΩΣΕΙ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ..ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ....ΔΛΔ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΤΗΝ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ? ΘΑ ΠΑΨΕΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ? ΘΑ ΤΗΝ ΒΑΛΕΙ ΔΛΔ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ? ΤΙ? Ο ΜΑΝΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ? ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑΓΗ? ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΝΑ ΛΕΕΙ : ΜΕΛΙΤΑ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ..ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΜΙΑ Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 2 183794 ΤΩΡΑ ? ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΔΛΔ.........ΕΓΩ ΛΕΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΤΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΜΙΑ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ...ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΤΕ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ....ΜΑΝΟΣ.......

Εδώ θα συμφωνήσω. Το να σηκώνει κανείς χέρι για οποιονδήποτε λόγο δεν δικαιολογείται. Περιμένω να δω τι θα είναι όλο αυτό και σίγουρα αν είναι βία θα το κατακρίνω κι εγώ. Αλλά περιμένω να δω γιατί και χθες έλεγαν βίαιη συμπεριφορά αλλά δεν την είδα. Δεν είναι απο γυαλάκι να σπάσει. Χθες τουλάχιστον δεν έκανε τίποτα.

ΓΥΑΛΑΚΙ ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ..... ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΠΡΩΞΙΜΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΕΙΝΑΙ Ο,ΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.ΞΕΦΕΥΓΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..ΚΑΙ ΛΙΓΟ Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...... ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΜΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΒΙΑΙΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ.....

Τον δούλευε μες τα μουτρα και το ήξερε. Τί ήθελες να κάνει να της πει κι ευχαριστώ; Στη θέση του παρόλο που δεν είμαι βίαιος τύπος θα σήκωνα τους τόνους πολύ περισσότερο. Και πολύ συγκρατήθηκε θα έλεγα.

Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Τρι Μαρ 30, 2010 8:28 pm

anastasia20 έγραψε:.... τότε και η εύα που πάει και μιλάει με το μάνο ανέντιμο είναι....

jim7 έγραψε:Γιατί είναι ανέντιμο; Ο Μάνος αν δεν κάνω λάθος είναι μέλος της παρέας, η Μελίτα τι είναι για τον Στέφανο;

εγώ δεν χαρακτηρίζω το ένα ανέντιμο και το άλλο όχι....αλλά αν είναι να χαρακτηρίσουμε το να μιλάει η μελίτα με το στέφανο ανέντιμο τότε αφού και η εύα με το μάνο μιλούν είναι ανέντιμο και αυτό...ή είναι και τα 2 ή κανένα....όχι 2 μέτρα και 2 σταθμά...
προσωπικά εγώ τίποτα δεν μου φαίνεται ανέντιμο από τα 2....η συζήτηση εννοώ....για να ξεκαθαρίσω...όχι το γεγονός ότι ο στέφανος έχει αφήσει την εύα στο ψέμα...και για αυτό υπεύθυνος και μόνο είναι ο στέφανος....και ναι εκεί της έχει φερθεί ανέντιμα...
το ότι είναι μέλος της παρέας δεν είναι δικαιολογία...και η μελίτα με το στέφανο συνεργάτες είναι...αλλά δε νομίζω πως έχει σημασία αν είναι συνεργάτες ή μέλη μιας παρέας...

anastasia20 έγραψε:.... όπως και το ότι ο μάνος φιλάει την εύα στην κατασκήνωση ....που η εύα δεν ήθελε και για αυτό τον χαστούκισε...

jim7 έγραψε:Άρα που είναι το ανέντιμο;

αυτό το ανέφερα για να δείξω ότι ενώ η εύα δεν θέλει τις αντιδράσεις του μάνου και ξέρει τι θέλει από εκείνη όλο και τον επισκέπεται....αν ήθελε ας αδιαφορούσε....
και το ανέντιμο βρίσκεται στη συμπεριφορά του μάνου...που έγινε κριτής των πάντων....όταν φιλάει την εύα...η εύα δεν είναι παντρεμένη;;;;

anastasia20 έγραψε:.... και εκείνη μετά πάει και τον βρίσκει για να του δώσει συμβουλές επειδή πτώχευσε ...αλλά αφού ξέρει τι είναι ο μάνος γιατί πάει να τον βρει για να του πει να σταθεί στα πόδια του...

jim7 έγραψε:Ηθελημένα αποσιωπούμε το γεγονός ότι είναι μέλη της παρέας και πατέρας της Μαρίλλιας και το μόνο που έκανε ήταν να τον εμψυχώσει. Από πότε είναι ανέντιμο να εμψυχώνεις ένα φίλο σου έστω και εάν αυτός είναι ο πρώην σου; Και εάν ήταν ανέντιμο θα τόκανε φανερά; Εδώ τα λέει μπροστά στην Καρτάλω γιατί νάχει πρόβλημα;

όταν η εύα ήθελε να τον καταστρέψει οικονομικά μέλος της παρέας δεν ήταν ο μάνος και πατέρας της μαρίλιας;;αλλά δεν είδα την εύα να τον πολύσκέφτεται....και δεν είπα να τον εκδικηθεί είπα απλώς να αδιαφορήσει για εκείνον...αφού γνωρίζει το χαρακτήρα του μάνου...άλλωστε το χρέος της το έκανε....είπε στη μαρίλια να είναι δίπλα του...από εκεί και πέρα..γιατί ασχολείται;;;;

anastasia20 έγραψε:.... και η μελίτα με το στέφανο δε μπορούν να πουν ότι βρίσκονται και μιλούν γιατί θα πέσουν όλοι να τους φάνε....όχι γιατί θεωρούν ότι κάνουν κάτι κακό....

jim7 έγραψε:Αν δεν κάνουν κάτι κακό και ανέντιμο γιατί το κάνουν στα κρυφά; Συναντιούνται νυχτιάτικα σαν συνεργάτες; και λύνουν τα θέματα της δουλειάς σε βραδυνά ραντεβού χωρίς την Δάφνη; Γιατί τότε δεν το λένε σε όλους και στην Εύα;

δηλαδή να βγουν να πουν τι;;;;είχαμε σχέση πριν παντρευτώ την εύα;;;εννοείται πως δε μπορούν να μιλήσουν για αυτό.....αλλιώς θα το είχαν πει εξαρχής και θα γλιτώναμε και το γάμο....αλλά τώρα δε γίνεται δυστυχώς...και ζούμε το θέατρο του παραλόγου...με ένα ζευγάρι που είναι αλλού για αλλού και με άλλους 2 που βρίσκονται στα πρόθυρα κατάθλιψης....
και όταν λέω θα πέσουν να τους φάνε...εννοώ το ρούσσο,τη νόρα και το λουκά...που ξέρουν ήδη την αλήθεια...για αυτό το κτύβουν και από αυτούς που το γνωρίζουν γιατί ξέρουν ακόμα και αν πουν ότι συναντήθηκαν και απλά μίλησαν θα τους διαπομπεύσουν....άραγε το μάνο που φιλούσε την εύα στην κατασκήνωση τον είδαν;;;ή εκεί εθελοτυφλούμε;;;;;επειδή ο μάνος είναι μέλος της παρέας;;;;

και για να κλείσω...
έχω απογοητευτεί πάρα πολύ από το γεγονός ότι όλοι κρύβονται πίσω από το δάχτυλο τους....ότι όλοι το παίζουν κριτές των πάντων....και ότι υπάρχουν άτομα σαν το μάνο που βγαίνει λάδι αν και έχει κάνει τα τέρατα και όλοι οι άλλοι πρέπει να απολογούνται...που ναι,δε λέω έχουν κάνει λάθη..όπως όλοι μας...αλλά για αυτούς δεν υπάρχει δικαιολογία ούτε καν αιτιολογία...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Μαρ 30, 2010 8:35 pm

έχω απογοητευτεί πάρα πολύ από το γεγονός ότι όλοι κρύβονται πίσω από το δάχτυλο τους....ότι όλοι το παίζουν κριτές των πάντων....και ότι υπάρχουν άτομα σαν το μάνο που βγαίνει λάδι αν και έχει κάνει τα τέρατα και όλοι οι άλλοι πρέπει να απολογούνται...που ναι,δε λέω έχουν κάνει λάθη..όπως όλοι μας...αλλά για αυτούς δεν υπάρχει δικαιολογία ούτε καν αιτιολογία.

Εγώ το Μάνο μόνο λάδι δεν τον βλέπω να βγαίνει. Απλά όλα γίνονται με μια προχειρότητα. Αντίθετα βγαίνει εντελώς λάδι όπως το λες ο Ρούσσος που αν δεν με γελά η μνήμη μου είναι εξίσου υπεύθυνος με το Μάνο και αν σκεφτεί κανείς οτι υπήρξε ο μέντοράς του ίσως και περισσότερο.
Απλά χάσαμε το Μάνο απ τις οθόνες μας για ένα εξάμηνο και δεν παρακολουθήσαμε την αλλαγή που μας δίνουν να συντελείται.
Όσο για το Στέφανο και τη Μελίτα είδες εσύ τη σχέση τους να σταματάει γιατι εγώ όχι. Συνέχισαν να τηλεφωνιούνται και να ανταλλάσουν όρκους αγάπης. Τι θα έπρεπε δηλαδή να τους δούμε να κάνουν σεξ; Αν έμενε κρυφό εκεί πήγαινε το θεματάκι με μαθηματική ακρίβεια. Ας μην κρυβόμαστε πίσω απ το δαχτυκάκι μας.

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από soso Την / Το Τρι Μαρ 30, 2010 8:36 pm

Το επεισόδιο πολύ καλό.
Ο Μανος αλλάζει (αλληλούια),κάνει πίσω για την Ευα-για τον συγκεκριμένο ότι κανει πίσω είναι η απόλυτη υπέρβαση,δεν ξεμπροστιάζει καπάκι τον Στεφανο,ωστε πανηγυρικά να δικαιωθεί σε όλους,ζητά τη γνώμη του Λουκά για τις περαιτέρω κινήσεις του,προκειμένου να μη δράσει επιζημιως,και δεν εμφανίζει καμία κτητικότητα στην υπόθεση Μελίτα,ούτε καν μονολογώντας την ατάκα κλισέ "Με τον χειρότερο εχθρό μου.."
Τελικά υπάρχει Θεός!(με κάθε επιφύλαξη) sss

Προσωπικά, αποκλειστικά υπευθυνο θεωρώ το Στεφανο ως προς την Ευα,όπως ακριβώς θεωρούσα αποκλειστικά υπεύθυνο το Μανο ως προς τη Μελίτα!Δεν παντρεύτηκε η Ευα τη Μελίτα περσι,ούτε η Μελίτα την Ευα φέτος για να βαραίνουν τις ίδιες οι ευθύνες..Οι γαμοι διαλύονται απ' αυτούς που τους συνάπτουν κι όχι από τους περαστικούς!..όσο sexy κι αν είναι!
Αυτό όμως που διαφοροποιεί καθοριστικά τις καταστάσεις είναι οι σχέσεις των δύο γυναικών,που πέρυσι ήταν -στο ίδιο σημείο- ανύπαρκτες/ με την Μελίτα στο ρόλο της αφελούς,και φέτος είναι κατά πολλα επίπεδα καλύτερες/ με την Ευα στο ρόλο της λοβοτομημένης!
Η ΜΕΓΑΛΗ Snif σκηνή κατά την οποία η Μελίτα δίνει στην απαγωγή το νερό στην Ευα,και η Ευα κάποιες μέρες μετά της φοράει το κολιεδάκι-φετίχ,σε τι ακριβώς χρησίμευε;;;Στο να φανεί ακόμη μεγαλύτερη η ξεφτίλα και τα καραγκιοζιλικια που επισυμβαίνουν τώρα;;Αν αυτός ήταν ο στόχος,επετεύχθη πλήρως!

Κι αυτό που πιο πολύ μ έκνευρίζει και με ξενερώνει,είναι το εσαεί αθώο/άβγαλτο/απορημένο ύφος της Μελίτας,που της έμεινε προφανώς κάβα από last year ,γιατί οι εξελιξεις τρέχουν τόσο,που ούτε η ίδια τις έχει ενσωματώσει!Περίμενα εκ μέρους της μια ελάχιστη ένδειξη συναίσθησης κι επίγνωσης,για να μην πω τσίπας (κι έχουμε Σαρακοστή..) Synelthe

Η Νόρα,πάλι, έδωσε ρέστα! : respect : : respect : : respect :
Και μαλιστα με μια πολύ ενδιαφέρουσα προέκτασης περί timing και άλλων συμπλεγμάτων..

Και τέλος παρακαλείται κάποιος να γρονθοκοπήσει το παιδί που 'παιζε σκακι μόνο του,γιατί τα χει κανει ρόιδο και οι τζάμπα μαγκιές δεν πείθουν!Ο συγκεκριμένος δεν κανει για στροφές,κάνει μόνο για πιρουέττες!..που σημαίνει ν άφήσει τον Μητροπάνο στους ισοβαρείς του,και τη θεά επίσης.. BlackEye

Υγ.Αυτοί οι δύο θα μπορούσαν να συζητούν κάλλιστα για τις δυναμικές μαμάδες τους και το αδικαίωτο dna!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Τρι Μαρ 30, 2010 8:38 pm

anastasia20 έγραψε:

jim7 έγραψε:Γιατί είναι ανέντιμο; Ο Μάνος αν δεν κάνω λάθος είναι μέλος της παρέας, η Μελίτα τι είναι για τον Στέφανο;

εγώ δεν χαρακτηρίζω το ένα ανέντιμο και το άλλο όχι....αλλά αν είναι να χαρακτηρίσουμε το να μιλάει η μελίτα με το στέφανο ανέντιμο τότε αφού και η εύα με το μάνο μιλούν είναι ανέντιμο και αυτό...ή είναι και τα 2 ή κανένα....όχι 2 μέτρα και 2 σταθμά...
προσωπικά εγώ τίποτα δεν μου φαίνεται ανέντιμο από τα 2....η συζήτηση εννοώ....για να ξεκαθαρίσω...όχι το γεγονός ότι ο στέφανος έχει αφήσει την εύα στο ψέμα...και για αυτό υπεύθυνος και μόνο είναι ο στέφανος....και ναι εκεί της έχει φερθεί ανέντιμα...
το ότι είναι μέλος της παρέας δεν είναι δικαιολογία...και η μελίτα με το στέφανο συνεργάτες είναι...αλλά δε νομίζω πως έχει σημασία αν είναι συνεργάτες ή μέλη μιας παρέας...

jim7 έγραψε:Άρα που είναι το ανέντιμο;

αυτό το ανέφερα για να δείξω ότι ενώ η εύα δεν θέλει τις αντιδράσεις του μάνου και ξέρει τι θέλει από εκείνη όλο και τον επισκέπεται....αν ήθελε ας αδιαφορούσε....
και το ανέντιμο βρίσκεται στη συμπεριφορά του μάνου...που έγινε κριτής των πάντων....όταν φιλάει την εύα...η εύα δεν είναι παντρεμένη;;;;

jim7 έγραψε:Ηθελημένα αποσιωπούμε το γεγονός ότι είναι μέλη της παρέας και πατέρας της Μαρίλλιας και το μόνο που έκανε ήταν να τον εμψυχώσει. Από πότε είναι ανέντιμο να εμψυχώνεις ένα φίλο σου έστω και εάν αυτός είναι ο πρώην σου; Και εάν ήταν ανέντιμο θα τόκανε φανερά; Εδώ τα λέει μπροστά στην Καρτάλω γιατί νάχει πρόβλημα;

όταν η εύα ήθελε να τον καταστρέψει οικονομικά μέλος της παρέας δεν ήταν ο μάνος και πατέρας της μαρίλιας;;αλλά δεν είδα την εύα να τον πολύσκέφτεται....και δεν είπα να τον εκδικηθεί είπα απλώς να αδιαφορήσει για εκείνον...αφού γνωρίζει το χαρακτήρα του μάνου...άλλωστε το χρέος της το έκανε....είπε στη μαρίλια να είναι δίπλα του...από εκεί και πέρα..γιατί ασχολείται;;;;

jim7 έγραψε:Αν δεν κάνουν κάτι κακό και ανέντιμο γιατί το κάνουν στα κρυφά; Συναντιούνται νυχτιάτικα σαν συνεργάτες; και λύνουν τα θέματα της δουλειάς σε βραδυνά ραντεβού χωρίς την Δάφνη; Γιατί τότε δεν το λένε σε όλους και στην Εύα;

δηλαδή να βγουν να πουν τι;;;;είχαμε σχέση πριν παντρευτώ την εύα;;;εννοείται πως δε μπορούν να μιλήσουν για αυτό.....αλλιώς θα το είχαν πει εξαρχής και θα γλιτώναμε και το γάμο....αλλά τώρα δε γίνεται δυστυχώς...και ζούμε το θέατρο του παραλόγου...με ένα ζευγάρι που είναι αλλού για αλλού και με άλλους 2 που βρίσκονται στα πρόθυρα κατάθλιψης....
και όταν λέω θα πέσουν να τους φάνε...εννοώ το ρούσσο,τη νόρα και το λουκά...που ξέρουν ήδη την αλήθεια...για αυτό το κτύβουν και από αυτούς που το γνωρίζουν γιατί ξέρουν ακόμα και αν πουν ότι συναντήθηκαν και απλά μίλησαν θα τους διαπομπεύσουν....άραγε το μάνο που φιλούσε την εύα στην κατασκήνωση τον είδαν;;;ή εκεί εθελοτυφλούμε;;;;;επειδή ο μάνος είναι μέλος της παρέας;;;;

και για να κλείσω...
έχω απογοητευτεί πάρα πολύ από το γεγονός ότι όλοι κρύβονται πίσω από το δάχτυλο τους....ότι όλοι το παίζουν κριτές των πάντων....και ότι υπάρχουν άτομα σαν το μάνο που βγαίνει λάδι αν και έχει κάνει τα τέρατα και όλοι οι άλλοι πρέπει να απολογούνται...που ναι,δε λέω έχουν κάνει λάθη..όπως όλοι μας...αλλά για αυτούς δεν υπάρχει δικαιολογία ούτε καν αιτιολογία...

Δεν ξέρεις πόσο συμφωνώ. Είναι τουλάχιστον αλαζονικό να αυτοανακηρύττεται κανείς τιμητής των πάντων και να αρχίζει τα αναθέματα. Η Νόρα και ο Λουκάς σε αυτό το σημείο ξέπεσαν ως χαρακτήρες και μετατράπηκαν σε ξερόλες αντιπαθητικούς censores.
Τι ψάχνεις, όμως, Αναστασία μου. Εδώ οι σεναριογράφοι προσπαθούν ασθμαίνοντας να εξομοιώσουν έξι χρόνια συζυγικής απιστίας με μερικά τηλέφωνα και μία συνάντηση!!!! Έλεος!!!!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Μαρ 30, 2010 8:38 pm

Cancoon έγραψε:Επιτέλους είδαμε τον Στέφανο και τη Μελίτα στο ίδιο πλάνο! Η σκηνή τους έβγαλε τόσο ρομαντισμό και τόση αξιοπρέπεια ταυτόχρονα - όλα αντάξια των πρωταγωνιστών της. Ειδικά η Παπά ήταν φοβερή στο πώς συνδύαζε το χαμόγελο με το θλιμμένο βλέμμα.

Η Νόρα μήπως να έβαζε στο παιχνίδι των ευθυνών και τους άντρες; Αυτοί, μάλλον, έχουν μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης καθώς με πλήρη συνείδηση έκαναν ό,τι έκαναν. Πραγματικά κουράστηκα να βλέπω τη Νόρα να είναι τόσο επιθετική στη Μελίτα, ενώ στον Μάνο ούτε κουβέντα δεν κάνει για το ότι δύο φορές άρπαξε και φίλησε την Εύα δημοσίως.

Τέλος για δεύτερο συνεχόμενο επεισόδιο έπρεπε να ακούσουμε την Εύα να ωρύεται για το ότι της ήρθαν έτσι τα πράγματα και τι θα κάνει τώρα η δύστυχη. Μα τόσο εγωκεντρική είναι πια που δεν μπορεί να δει ότι το θέμα δεν είναι τι θα κάνει αυτή τώρα αλλά ο Στέφανος που είναι στη φυλακή!

Τι ακούω η άθεη μεγάλη βδομάδα????
Ρομαντισμό και αξιοπρέπεια!!! gelio gelio

Τι ακουω για την Νόρα, που και αυτή και όλοι στήνουν στον τοίχο τον Μάνο και όταν φταίει και όταν δεν φταίει, ενω αν φωνάξουν στην πριγκηπέσα γίνονται οι κακοί ???

Καλα, εγώ μαλλον βλέπω άλλη σειρα, γιατι μπορεί να μην συμπαθώ την Ευα, αλλα την είδα να νοιάζεται για τον άντρα της και τον μπέμπη στην κοιλιά της, και όχι για τον ευατό της.....

Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Τρι Μαρ 30, 2010 8:40 pm

Δεν εχω να πω κατι...Απλα αγαπω Αμαλια!!!!!!!!!!!!!!!!! : respect :
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Τρι Μαρ 30, 2010 8:42 pm

Τελικά χρειάζομαι επειγόντως ερμηνευτικό λεξικό, αλλοιώς δεν εξηγείται, κάτι δεν πάει καλά. Εδώ πλέον οι έννοιες έντιμος, ανέντιμος, εγωκεντρικός έχουν άλλη σημασία από αυτή που νόμιζα ότι ξέρω, επειγόντως θέλω λεξικό να δω που κάνω λάθος πριν πηδηχτώ από το παράθυρο.

Βρε anastasia20 μου το να μιλάει ο Στέφανος νυχτιάτικα με την Μελίτα κρυφά από όλους, είναι τόσο έντιμο όσο το να μιλάει η Εύα με τον Μάνο για το οτιδήποτε; Πόσα θες να μας τρελλάνεις;

Έχει επεξεργασθεί από τον/την jim7 στις Τρι Μαρ 30, 2010 8:44 pm, 1 φορά

Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 2 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από vs116117 Την / Το Τρι Μαρ 30, 2010 8:44 pm

Θα πετάξω κι εγώ το σχόλιό μου, μπας και ηρεμήσει η λίγο τεταμένη ατμόσφαιρα που βλέπω να επικρατεί....

Η Νόρα σήμερα είπε αλήθειες στην Μελίτα. Μακάρι να υπήρχε και κάποιος να τα πει έτσι στον Στέφανο, πέρα από την μάνα του ή τον Χρήστο.
Στο καλύτερο μας έκοψαν πάντως. Θέλω να δω αύριο τι θα πει ο Μάνος στην Μελίτα και κυρίως ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ. Θα ήθελα να δω να πέφτει καμιά ψιλο-μπούφλα, αλλά δεν είναι σωστό και θα είναι και κάπως βίαιο....Λεκτικό ξέσπασμα καλύτερα.
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Δημοσίευση από Katrin Την / Το Τρι Μαρ 30, 2010 8:45 pm

Ψήφισα μέτριο γιατί τα πράγματα πάνε από το κακό στο χειρότερο.

Ο Μάνος κοιτάει την πάρτη του, δήθεν ενεργεί για το καλό της Εύας.
Η δηλητηριώδης οχιά-που θα την ξεμαλλιάσω-ρίχνει επίτηδες τις υποψίες στον Μπέλλο για να έχει κάποιον να προσέχει το ζευγαράκι μας όταν θα πάει Θεσσαλονίκη.
Ο Κουνια-Μπέλλος πάλι μάλλον θα τις φάει από τον Χρήστο όπως και η οχιά από την Αμαλία.

Αυτό πάλι στα προσεχώς τί είναι με τη Νόρα και τον Λουκά??Μα καλά εγώ επιμένω-χωρίς να θέλω να ανακατευτεί το ζευγάρι Νικόλας-Δάφνη-γιατί καίνε την τόσο ρομαντική ιστορία Νόρας-Λουκά και τους άλλους ούτε τους πειράζουν??

Τί δηλ. θα ξανατραβήξει η Νόρα τα πάνδεινα/???Έλεος πια. wall

Katrin
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Τρι Μαρ 30, 2010 8:49 pm

Μπορώ να έχω μια μικρή περιληψούλα γιατί έλειπα κια δεν το είδα?? Και απο οτι καταλαβαίνω έχει ζουμι.... pleeease
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Τρι Μαρ 30, 2010 8:52 pm

jim7 έγραψε:Τελικά χρειάζομαι επειγόντως ερμηνευτικό λεξικό, αλλοιώς δεν εξηγείται, κάτι δεν πάει καλά. Εδώ πλέον οι έννοιες έντιμος, ανέντιμος, εγωκεντρικός έχουν άλλη σημασία από αυτή που νόμιζα ότι ξέρω, επειγόντως θέλω λεξικό να δω που κάνω λάθος πριν πηδηχτώ από το παράθυρο.

Βρε anastasia20 μου το να μιλάει ο Στέφανος νυχτιάτικα με την Μελίτα κρυφά από όλους, είναι τόσο έντιμο όσο το να μιλάει η Εύα με τον Μάνο για το οτιδήποτε; Πόσα θες να μας τρελλάνεις;

αν βρεις λεξικό δώσ'το και σε μένα...και εγώ πολλές φορές αισθάνομαι ότι το χρειάζομαι....

τώρα....ξεκαθάρισα ότι δεν θεωρώ ανέντιμο ούτε ότι η εύα μιλάει με το μάνο ούτε ότι η μελίτα μιλάει με το στέφανο....ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ....και μόνο δεν την θεωρώ πράξη ανέντιμη...
θεωρώ ανέντιμο το γεγονός ότι ο στέφανος απέκρυψε από την εύα την αλήθεια....
θεωρώ ανέντιμο ο μάνος να φιλάει την εύα και μετά μέσα στην τρελή χαρά να παίζουν τουρτοπόλεμο σαν τα 5 χρονά...και να κατηγορούν όλοι τους το στέφανο και τη μελίτα που απλά μιλούσαν....στο μάνο που μοιράζει γλωσσόφιλα γιατί δε μιλάει κανείς;;;;
και θεωρώ ανέντιμο μόνο και μόνο επειδή μελίτα με το στέφανο δεν ανήκουν στην παρέα της φεγγαρόπετρας να πέφτει το ανάθεμα πάνω τους....και δεν λέω ότι δεν έχουν κάνει λάθη...αλλά τα λάθη τους μπαίνουν στο μεγεθυντικό φακό ενώ στους υπόλοιπους στο μικροσκόπιο....

αυτά!!!!
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τρι Μαρ 30, 2010 8:54 pm

Cancoon έγραψε:
Δεν ξέρεις πόσο συμφωνώ. Είναι τουλάχιστον αλαζονικό να αυτοανακηρύττεται κανείς τιμητής των πάντων και να αρχίζει τα αναθέματα. Η Νόρα και ο Λουκάς σε αυτό το σημείο ξέπεσαν ως χαρακτήρες και μετατράπηκαν σε ξερόλες αντιπαθητικούς censores.
Τι ψάχνεις, όμως, Αναστασία μου. Εδώ οι σεναριογράφοι προσπαθούν ασθμαίνοντας να εξομοιώσουν έξι χρόνια συζυγικής απιστίας με μερικά τηλέφωνα και μία συνάντηση!!!! Έλεος!!!!

Τι διαβάζουν τα έρμα τα μάτια μου?
Γίνομαι γραφική γιαυτό δε θα πώ πολλά..
Οι ξερόλες Νόρα-Λουκάς γίναν αντιπαθητικοί επειδή τα είπαν ένα χεράκι στη Μελίτα αν κατάλαβα καλά Kotsides
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Τρι Μαρ 30, 2010 8:56 pm

Ezi_loukno έγραψε:
Cancoon έγραψε:

Οι ξερόλες Νόρα-Λουκάς γίναν αντιπαθητικοί επειδή τα είπαν ένα χεράκι στη Μελίτα αν κατάλαβα καλά Kotsides
Ξεπεσαν???Μετατραπηκαν σε ξερολες και αντιπαθητικους????Γιατι ρε παιδια τοση χολη δηλαδη επειδη η Νορα ειπε τα πραγματα με το ονομα τους????????
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Τρι Μαρ 30, 2010 8:57 pm

ολοι οι ηρωες στην Εδεμ δεν ειναι στο απυροβλητο και κανενας δεν ειναι αθωος ...το θεμα δεν ειναι να τους συγκρινουμε μεταξυ τους αλλα ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΟ ΣΩΣΤΟ ΔΡΟΜΟ (λεμε τωρα) lol! lol! gelio gelio
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Μαρ 30, 2010 8:58 pm

Foulitsa έγραψε:Μπορώ να έχω μια μικρή περιληψούλα γιατί έλειπα κια δεν το είδα?? Και απο οτι καταλαβαίνω έχει ζουμι.... pleeease

Η Μελίτα είπε στην Αμαλία το άλλοθι του Στέφανου και εκείνη το είπε στο Ρούσσο.
Επίσης το είπε στη Νόρα που της απάντησε οτι έχει ένα θεματάκι πάντα με την Εύα.
Ο Μάνος το είπε στο Λουκά και τον ρώτησε τι να κάνει προκειμένου να μην πληγωθεί η Εύα. Περιτό να σου πω οτι ο Λουκάς απόρησε τόσο που ήθελε να ξανασυστηθούν
Η Αντιγόνη είπε οτι έκανε το φόνο και είπε στον αστυνόμο την ίστορία με το Λαζαρίδη αλλά αυτός δεν την πίστεψε.
Ο Ρούσσος πήγε να ζητήσει να δει το Στέφανο και ο αστυνομος τους παρακολούθησε οπότε έμαθε που ήταν ο Στέφανος.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τρι Μαρ 30, 2010 9:00 pm

Ezi_loukno έγραψε:
Cancoon έγραψε:

Δεν το ξέρεις?
Οταν δεν μιλαγανε στην Ευα για αυτά που έκανε, όταν πέρνανε μια σεζόν το μέρος της Μελίτας, τότε δεν ήταν αντιπαθητικοί....
Απο την στιγμή όμως που πήγανε ενάντια στα σεξουαλικά θέλω της μπουκλωτής, είναι αντιπαθητικοί....

Τι να πεις...

Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 334 - Ημερομηνία 30-03-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Την / Το Τρι Μαρ 30, 2010 9:01 pm

Mik έγραψε:
Ezi_loukno έγραψε:
Cancoon έγραψε:

Δεν το ξέρεις?
Οταν δεν μιλαγανε στην Ευα για αυτά που έκανε, όταν πέρνανε μια σεζόν το μέρος της Μελίτας, τότε δεν ήταν αντιπαθητικοί....
Απο την στιγμή όμως που πήγανε ενάντια στα σεξουαλικά θέλω της μπουκλωτής, είναι αντιπαθητικοί....

Τι να πεις...
gelio gelio Ενταξει δεν υπαρχω μετα απο αυτο!!!!!!!!!Πως τα λες ετσι παιδι μου??????
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τρι Μαρ 30, 2010 9:05 pm

Mik έγραψε:
Ezi_loukno έγραψε:
Cancoon έγραψε:

Δεν το ξέρεις?

Τι να πεις...

Μόνο εσύ τα λές έτσι gelio gelio
Τι να πείς? Τώρα μάλιστα, το κατάλαβα....!!!!
Πειράζει όμως που εγώ αγαπώ τους ξερόλες αντιπαθητικούς που τα χώνουνε στους "απόλυτους"?
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τρι Μαρ 30, 2010 9:07 pm

Mik έγραψε:
Ezi_loukno έγραψε:
Cancoon έγραψε:

Δεν το ξέρεις?

Τι να πεις...

Βρε κουκλίτσες μου η Μελίτα όλα τα κάνει με καλή πρόθεση επιτρέπεται να μην παίρνουν το μέρος της; Κανονικά έπρεπε να πουν στην Εύα να πάει στον αγύριστο για να ευτυχίσει η Μελιτούλα. Αλλά που αυτοί οι άθλιοι.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης