Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap32%Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 32% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap45%Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 45% 
[ 25 ]
Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap13%Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 13% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]

Σύνολο Ψήφων : 56

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από angel_patra Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 8:15 pm

εμενα δε μου αρεσε η συμπεριφορα της Νορας κ του Λουκα.. πηγε κ η ευα εγγυος γυναικα να μαθει για τον αντρα της κ ο λουκας της ελεγε οτι χωρισε,παει κ στο μανο κ τα ιδια...ελεος δηλαδη.. εδω ο κοσμος καιγεται βαρκουλες αρμενιζουν... κανταντησε λιγο κουραστικο με αυτουσ τουσ δυο.. κ εγω θελω να ειναι μαζι αλλα κανει κοιλια..
για ολα τα αλλα δεν εχω να σχολιασω τιποτα.. ειδικα για το μανο που δεν παιζεται ο ανθρωπος.. οποιοσδηποτε αλλος μπορει να κρινει την μελιτα κ το στεφανο εκτος απο αυτον..
angel_patra
angel_patra
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στο σπιτι του Στεφανου... (χιχι)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από filitsa Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 8:20 pm

απο εμενα τελειο μονο για το φιλι νορας λουκα
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από Antigoni! Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 8:34 pm

Για το τελειο φιλι νορας- λουκα ψηφησα τελειο! η μελιτα δεν με επεισε...η ευα και δεν πειναει? καποιος φουρνος θα γκρεμιστηκε....
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 8:38 pm

Ο Μάνος τι υποτίθεται ότι έκανε στη Μελίτα; Μάθημα ηθικής; Εννοείται πως η δική του συνείδηση δεν ταράζεται από το γεγονός ότι ένας αθώος βρίσκεται στη φυλακή, ενός μέσου φυσιολογικού ανθρώπου όμως ταράζεται. Και καλά κάνει η Μελίτα και πάει να καταθέσει. Εξάλλου η κατάθεση προστατεύεται - δεν δημοσιεύεται στις εφημερίδες.
Αλλά η ατάκα που με έστειλε ήταν ότι η Μελίτα ήταν η αφορμή να διαλυθεί ο γάμος του Μάνου με την Εύα. Η Μελίτα ή μήπως ο εφηβικός ανδρικός εγωισμός του ίδιου του Μάνου που δεν ήξερε να πει όχι σε λίγο σεξ.

Λουκάς, Νόρα και Μάνος για ποια παράνομη σχέση μιλάνε ακριβώς; Για ποιους παράνομους εραστές που βρισκόντουσαν στα κρυφά; Τα τρία τηλέφωνα και η μία συνάντηση τα συνιστούν όλα αυτά; Όχι κύριοι σεναριογράφοι δεν θα βγάλετε έτσι λάδι τα έξι χρόνια απιστίας.

Η πιο αυθεντική σκηνή σαχλοκωμωδίας της Εδέμ ήταν η συζήτηση Ρούσσου, Νόρας και Λουκά πάνω στο δυσεπίλυτο θέμα του γιατί παντρεύτηκε ο Στέφανος την Εύα. Μήπως γιατί εκβίασαν συναισθηματικά τη Μελίτα να κάνει πίσω; Μήπως γιατί εκβίασαν συναισθηματικά τον Στέφανο με το αλησμόνητο επιχείρημα του Λουκά "αν η Εύα μάθει για τη σχέση σου με τη Μελίτα δεν θα ξαναδείς ούτε την Εύα ούτε το παιδί σας"; Μήπως γιατί όλοι θεωρούσαν ότι η Εύα δεν είναι Αγγέλα και δεν θα καταφέρει να μεγαλώσει μόνη της ένα παιδί οπότε ευκαιρία βρήκαν να τη φορτώσουν σε κάποιον;

Για το τέλος κρατάω το πένθιμο ύφος του Στέφανου όταν μιλούσε στο τηλέφωνο με την Εύα. Μόνο ύφος αποφυλακισμένου δεν είναι αυτό.
Αλλά ο Στέφανος θα πληρώσει για το ότι προτίμησε τον συμβιβασμό από την αληθινή ζωή. Ο Μάνος, ο Λουκάς και η Νόρα θα πληρώσουν για την αλαζονεία τους;
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 8:42 pm

Cancoon έγραψε:Ο Μάνος τι υποτίθεται ότι έκανε στη Μελίτα; Μάθημα ηθικής; Εννοείται πως η δική του συνείδηση δεν ταράζεται από το γεγονός ότι ένας αθώος βρίσκεται στη φυλακή, ενός μέσου φυσιολογικού ανθρώπου όμως ταράζεται. Και καλά κάνει η Μελίτα και πάει να καταθέσει. Εξάλλου η κατάθεση προστατεύεται - δεν δημοσιεύεται στις εφημερίδες.
Αλλά η ατάκα που με έστειλε ήταν ότι η Μελίτα ήταν η αφορμή να διαλυθεί ο γάμος του Μάνου με την Εύα. Η Μελίτα ή μήπως ο εφηβικός ανδρικός εγωισμός του ίδιου του Μάνου που δεν ήξερε να πει όχι σε λίγο σεξ.

Λουκάς, Νόρα και Μάνος για ποια παράνομη σχέση μιλάνε ακριβώς; Για ποιους παράνομους εραστές που βρισκόντουσαν στα κρυφά; Τα τρία τηλέφωνα και η μία συνάντηση τα συνιστούν όλα αυτά; Όχι κύριοι σεναριογράφοι δεν θα βγάλετε έτσι λάδι τα έξι χρόνια απιστίας.

Η πιο αυθεντική σκηνή σαχλοκωμωδίας της Εδέμ ήταν η συζήτηση Ρούσσου, Νόρας και Λουκά πάνω στο δυσεπίλυτο θέμα του γιατί παντρεύτηκε ο Στέφανος την Εύα. Μήπως γιατί εκβίασαν συναισθηματικά τη Μελίτα να κάνει πίσω; Μήπως γιατί εκβίασαν συναισθηματικά τον Στέφανο με το αλησμόνητο επιχείρημα του Λουκά "αν η Εύα μάθει για τη σχέση σου με τη Μελίτα δεν θα ξαναδείς ούτε την Εύα ούτε το παιδί σας"; Μήπως γιατί όλοι θεωρούσαν ότι η Εύα δεν είναι Αγγέλα και δεν θα καταφέρει να μεγαλώσει μόνη της ένα παιδί οπότε ευκαιρία βρήκαν να τη φορτώσουν σε κάποιον;

Για το τέλος κρατάω το πένθιμο ύφος του Στέφανου όταν μιλούσε στο τηλέφωνο με την Εύα. Μόνο ύφος αποφυλακισμένου δεν είναι αυτό.
Αλλά ο Στέφανος θα πληρώσει για το ότι προτίμησε τον συμβιβασμό από την αληθινή ζωή. Ο Μάνος, ο Λουκάς και η Νόρα θα πληρώσουν για την αλαζονεία τους;

Το αθώο και άβγαλτο κοριτσάκι που το ''εκβιάσανε'' συναισθηματικά!!!
Τον αθώο Στεφανούκο που δεν μπορεί να πάρει μόνος του αποφάσεις!!!!
Την μη-σχέση, (γκουχ-γκουχ παραμονή γάμου : φίλησε με Στέφανε) ή τα ''αθώα'' τηλεφωνάκια!!!!

gelio

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από katie007 Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 8:46 pm

Εγω να ευχαριστησω την angel,για τις πανεμορφες φωτογραφιες Ρεγγινας Στρατου..δεν θα τους ξεχασω ποτε ,γιατι ηταν μοναδικοι ..Καλο Πασχα και Καλη Ανασταση σε ολες τις φιλες των Μυστικων.Ο,τι καλυτερο και για τους υπεροχους ηθοποιους τησ σειρας..

katie007
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 9:17 pm

Λοιπόν!Μ'άρεσε πολύ γιατί ήταν γεμάτο επεισόδιο!
Τον Μάνο αρνούμαι να τον σχολιάσω ειλικρινά!Αρνούμαι αρνούμαι αρνούμαι!Και αύριο σκάει μια δυνατή χαστουκάρα και μια σπρωξιά στις σκάλες στην Μελίτα...ο αλλαγμένος ο Μάνος!Ποιόν δουλέυουν???? maaaad

Θεωρώ λογικό να θέλει η Μελίτα να καταθέσει.Δεν νομίζω πως κανένας λογικός άνθρωπος που ήξερε πως κάποιος είναι φυλακή και είναι αθώος θα τον άφηνε εκεί.

Καλά η συζήτηση Ρούσσου,Λουκά,Νόρας για τον λόγο που παντρεύτηκε η Εύα τον Στέφανο είναι ανέκδοτο!Εκείνη δεν τρελάθηκαν να παντρευτεί τον Στέφανο η Εύα και έκαναν καθημερινές επισκέψεις ώστε να αποτρέψουν η Μελίτα και ο Στεφανούκος να αποκαλύψουν πως είναι μαζί???? Faint

Καλά και ο Λουκάς και η Νόρα δεν είναι για σχολιασμό.Η συμπεριφορά τους είναι το λιγότερο παιδαριώδης και γελοία!Τσακώθηκαν σήμερα γιατί?Θυμίστε μου!Και στο τέλος παραδόξως τα βρήκαν!Αυτό και αν ήταν αναπάντεχο!Ήμουν σίγουρη πως η σχέση τους θα τελείωνε!Θεέ μου δωσε μου δύναμη -_-

Ο Λουκάς και ο Μάνος να λένε ο ένας τον πόνο του στον άλλο έδωσαν ένα τόνο γέλιου!Μου θύμισε την σκηνή που η Μελίτα και η Νόρα λένε η μια τον πόνο της στην άλλη παράλληλα και νομίζουν πως μιλούν γα το ίδιο θέμα.Μόνο που σ'αυτή τη σκηνή όλοι έβριζαν την Μελίτα πως δεν είναι καλή φίλη,ενώ τώρα βρήκαμε το αστείο στοιχείο της σκηνής ;/

Περιμένω με τρελή ανυπομονησία το αυριανό!!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Δημοσίευση από angel_patra Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 9:20 pm

katie007 έγραψε:Εγω να ευχαριστησω την angel,για τις πανεμορφες φωτογραφιες Ρεγγινας Στρατου..δεν θα τους ξεχασω ποτε ,γιατι ηταν μοναδικοι ..Καλο Πασχα και Καλη Ανασταση σε ολες τις φιλες των Μυστικων.Ο,τι καλυτερο και για τους υπεροχους ηθοποιους τησ σειρας..

ουτε κ εγω θα τους ξεχασω..!! ηταν φοβεροι..! καλο πασχα και καλες γιορτες σε ολους σας..
angel_patra
angel_patra
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στο σπιτι του Στεφανου... (χιχι)

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 10:38 pm

Mια και το βλέπω τώρα το επεισοδιάκι ας σχολιάζω ταυτόχρονα!

Μάνος - Μελίτα
Η Μελίτα έβγαλε και πάλι τη ζήλια της ε? Δεν της άρεσε που το μυστικό της είναι μυστικό και πάλι για χάρη της Εύας! Χαχα πόνταρε στο Μανωλάκη και στο γάμο οτι θα τον διέλυε αλλα ούτε αυτό της έκατσε βρε την κακομοίρα χαχαχαχαχαχαχαχα

Κατά τα άλλα πες τα Μανωλάκη!!! Μπορεί να έχουν χωρίσει άλλα σε αυτό το σπίτι μένει και το παιδί του, έχει δικαίωμα να ξέρει τι γίνεται! Και έπεσε μέσα ο άτιμος χαχαχα "ποίηση ή Καμα Σούτρα?" λέει χαχαχαχαχαχαχαχα

Αυτό το "δεν την πρόδωσε" το είπα ότι με χαλάει ε? Αυτό που το κατινάκι περιορίζει την προδοσία μόνο στα σφουγγαρίσματα με στέλνει λέμε! Σε ξαναρωτάω κατινάρα, αν ο Μάνος (τότε που δεν είχες ανάσα μακριά του, θυμάσαι?) πέρναγε τα βράδια του με την Εύα να συζητάνε (ενώ εσύ τον περίμενες σπίτι για να φάτε με την κοιλιά στο στόμα), να της λέει πόσο δεν αντέχει μαζί σου και τι ωραία που περνάει με εκείνην και κανονίζανε και τις δουλειές τους για να το επαναλάβουνε και συζητούσαν πόσο αγαπιούνται αλλά όλα αυτά πλατωνικά, τα ίδια θα έλεγες? Δεν νομίζω...

Είναι αστείο εδώ που τα λέμε να μιλάει για συνείδηση και κοροιδία ο Μανωλάκης αλλα αν μη τι άλλο αυτός κορόιδευε αυτές τις δύο δεν βρήκε μία τρίτη και πάλι να έχει την Εύα ή τη Μελίτα δεύτερη στη ζωή του, ενώ το κατινάκι πάλι της ίδιας γυναίκας το γάμο χαλάει, όσο να πεις "Το δις εξαμαρτείν..." είναι για πολύ φτύσιμο!

+++

Νόρα - Λουκάς
Μου άρεσε η θέση που πήρε ο Ρούσσος και η στάση του ζουζουνοζεύγαρου! Ακριβώς ότι λέγαμε, δεν μίλησαν γιατί νόμιζαν ότι το πανηγυράκι είχε σχολάσει! Αμ δε! (που λέει κι η Αμαλίτσα!)

Οι ζουζουνιές στο νεροχύτη (δίπλα) πολύ μου άρεσαν και όπως πάντα πάνω που θα σκόνταφταν χτυπάει το κουδούνι! Φτούυυυυυυ!!!

Τώρα να πω ότι η Νόρα είναι άκυρη χωρίς να με κηνυγήσετε παρακαλώ? Αφού το ξέρει ότι πρέπει ο Λουκάς να παριστάνει τον αμνησιακό τι κάνει ζήλιες μπροστά στην Νταίζη μου λέτε? Και φέρνει και το Λουκά σε δύσκολη θέση και δεν γίνεται μία να της λέει εσένα θέλω και μπροστά στη Νόρα να το παίζει αναποφάσιστος! Δεν είναι καμμιά χχτεσινή το Νταιζουλίνι! Νόρα συγκεντρώσουυυ!!!

+++

Οικογένεια Ρούσσου
Η Αμαλίτσα μια χαρά τα έβαλε όλα σε μια σειρά ε? Σου λέει να βγάλει ο Μανος το φίδι απο την τρύπα, και το γαμπρό να μην χάσουμε και να πάρει άλλος το φταίξιμο! Αμ Αμαλίτσα μου δεν έχει σημασία ποιος θα το βγάλει στην επιφάνεια αλλα ποιος το έκανε! Σε λίγο θα μας πεις ότι για τα περσινά φταίει το μηνυματάκι του Στέφανου και όχι η κορούλα σου και ο Μάνος..συγκεντρωσου κι εσύ!

+++

Οικογένεια Λύτρα και νυχτερινή επίσκεψη Νο.1
Καλά ο Νικόλας και η Δάφνη όλα τα λεφτά σε αυτές τις σκηνές! Έχουν ταιριάξει απόλυτα μιλάμε, συμπληρώνουν ο ένας τον άλλο!!!

Έλιωσα στο γέλιο με τον Νικόλα που φούντωνε τη Νόρα! gelio

+++

Εχω ξαναπεί ότι ο αμνησιακός που στέλνει το Νταιζουλίνι για τακούνια με ξετρελαίνει έ? Το ξαναλέω! Δώσε Λουκάκο! Δώσε!!!

+++

Οικογένεια Λύτρα και νυχτερινή επίσκεψη Νο.2
Δεν έχει άδικο ο Νικόλας που λέει οτι ο κάθε πικραμένος έχει τη στάση "Βιοτεχνία" στη βραδυνή του τουρ! χαχαχαχαχαχα

Όσο για το Λουκά, μάλλον η ζαβλακωμάρα είναι κολλητική.. Ακου εκεί τελειώσαμε! Λουκάκο συγκεντρώσουυυ!!!

+++

Χάπατο σε αποστολή & Νόρα-Λουκάς
Από τότε που (λέμε τώρα) αποφασισε να ξυπνήσει ο Δημήτριος δεν τον αντέχω! Δεν τον αντέχω λέμε!!

Ακούσαμε και το κουλό, η Νόρα εκμεταλλεύται την αγάπη του Μήτσουλα! Ας γελάσω τρεις! χο χο χο (Α λα Κυριάκος)
Την ηλιθιότητά σου εκμεταλλεύεται αγαπητό χάπατο!

Το σκηνικό α λα Αγρια Δυση με χάλασε... Ήμαρτον με τους καυγάδες και λυπάμαι που θα το πω αλλα μου φάνηκε ψεύτικος, εντελώς ψεύτικος (( (Σορρυ λουκανοράκια μου, σορρυ)

+++

Ωραίο το τραγουδάκι στο μουσικό διάλλειμα βρε παιδιά αλλα λυπήθηκα τη Θεα να τη βλέπω να ξεροσταλιάζει για τον παραθυράκια! Αμαν! Και γενικά εκνευρίζομαι να βλέπω τις ίδιες δύο γυναικες να πονάνε για ένα δεύτερο @#$%^ (συμπληρώστε ελεύθερα)

+++

Μάνος - Λουκάς
Ο Μπουγιούρης Θεός στο κωμικό! Καταπληκτικός λέμε! "Πάρε κι εσύ ένα τηλέφωνο πρώτα" χαχαχαχαχα

Κατά τα άλλα ο καθένας με τον πόνο του και τρεις λαλούν και δυό φυσούν η συζήτηση gelio gelio gelio

Να μη σχολιάσω τον πόνο του Λουκά για τον καναπε που του τον μαγαρίσανε! Λιώνωωωωωωωωωωωω χαχαχχαχαχαχαχαχαχα

Δείτε απελπισία ο Μπουγιού! ΘΕΟΣ ΛΕΜΕ!!!
Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 2 Bougiou

+++

Aμαλία και παρανοικό προιον μεγάλης της αγάπης
Αμαλία αρχίζεις να ανεβαίνεις στην εκτίμησή μου ορόφους ολόκληρους.. τελικά δεν μπορούν όλοι να είναι παρανοϊκοι με στυλ!

Τι άθλια που ήταν η Μελίτα απελπισμένη και ασυγκράτητη χαχαχα να γελάω ήθελα! Εφτασε λίγες ώρες μέχρι να ξέρει τι απόφαση θα πάρουν οι αστυνομικοί και αφηνίασε για μια ακόμα φορά, για να μας δείξει ότι δεν μπορεί να ελέγξει τον εαυτό της (ξεχνώντας και παλι το παιδί, είπαμε έχουμε τους δούλους) και έεετρεξε να σωσει τον απόλυτο! Κοπελια δεν λέω καν συγκεντρώσου γιατί ακόμα κι αυτό προϋποθέτει προσόντα που δεν έχεις...

+++

Νόρα - Λουκάς - Εύα
Γουστάρω που όλοι προσπερνάνε το χωρισμό Νόρας - Λουκά χαχαχα

Δεν γουστάρω την παράνοια όμως! Νόραααα Synelthe Λουκάααα Synelthe

Εζι μου για μια ακόμα φορά ελιωσα με την κοιλίτσα (και τα ΤΕΛΕΙΑ ρουχαλάκια της Εύας) και την Εύα που ήταν μέσα στην τρελή χαρά με την αποφυλάκιση! Ελιωσα λέμε!!!

Δες δες
Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 2 Vlcsnap-111695

Σημείωση: Τώρα που τελείωσε η σκηνή το πέρνω πίσω για την παράνοια! Γουστάρωωωωωωωω! Όχι τίποτε άλλο δεν είχε και στόρια το πλάνο και το απόλαυσα - ξέρετε εσείς gelio

+++

Συνολικά απλά καλό το επεισόδιο..

Και εις άλλα με υγείαν!

ΥΓ. (επειδή ξέχασα να το πω χτες): Λατρεύω guest "Τάκη" που χαϊφαϊβδιαζεται με Ζούγα! Μόλις είδα τον Κο Κικίδη έξω απο το κελί χοροπήδαγα!!! :bounce:

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από panda Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 10:51 pm

Και θα ρωτήσω πάλι ο ζυμαρούλης κόρη δεν είχε όταν το κέρατο το είχε δίπορτο???????????????? Η μας προέκυψε ξαφνικά και στοργικός πατέρας slap cake gelio .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 10:55 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:

Εζι μου για μια ακόμα φορά ελιωσα με την κοιλίτσα (και τα ΤΕΛΕΙΑ ρουχαλάκια της Εύας) και την Εύα που ήταν μέσα στην τρελή χαρά με την αποφυλάκιση! Ελιωσα λέμε!!!

Δες δες

Δύο απανωτά χτυπήματα για σήμερα με τις φωτογραφίες σου Τζίνα...
Να είσαι καλά, χίλια ευχαριστώ, πραγματικά...
Μιας και εγώ δεν έχω τις τεχνολογικές γνώσεις για τέτοιες αριστουργηματικές φωτογραφίες : respect : : respect :
Ο σχολιασμός σου ΥΠΕΡΟΧΟΣ όπως πάντα και συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΑ Congrats
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 10:55 pm

Ο ζυμαρούλης Panda μου το κέρατο δεν το έφερνε στο διπλανό δώματιο από το παιδί του, μπορεί να είναι πολλά αλλα απέναντι στα παιδιά του μέχρι στιγμής έχει υπάρξει πολύ καλός πατέρας.

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 11:03 pm

panda έγραψε:Και θα ρωτήσω πάλι ο ζυμαρούλης κόρη δεν είχε όταν το κέρατο το είχε δίπορτο???????????????? Η μας προέκυψε ξαφνικά και στοργικός πατέρας slap cake gelio .

Είχε και παραείχε!Και μάλιστα θα ήθελα να ήξερα αν θα του άρεσε όταν το παιδί μεγάλωνε λίγο ακόμα κα είχε κρίση,να του έλεγαν "αγάπη μου ο μπαμπάς όταν γεννιόσουν ήταν Παρίσι με την γκόμενά του"!!
Και το ίδιο παιδί δεν θα το σκεφτεί ούτε αύριο που θα σαπίσει την μανούλα του...και μετά σου λέει αλλαγή!Ξέρω πολλούς άθλιους συζύγους,αλλά αυτή την φρικτή συμπεριφορά δεν την έχω ξαναδεί.Όταν έχεις κάνει τόσα αν μη τι άλλο προσπαθείς να είσαι σωστός και ηθικός...σεβασμός σ'αυτή την έρημη την μάνα του παιδιού σου που τόσα χρόνια την είχες μετατρέψει σε τάρανδο!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 11:05 pm

panda έγραψε:Και θα ρωτήσω πάλι ο ζυμαρούλης κόρη δεν είχε όταν το κέρατο το είχε δίπορτο???????????????? Η μας προέκυψε ξαφνικά και στοργικός πατέρας slap cake gelio .

Πολλά του καταλογίζει κανείς του Μάνου αλλά τις γκομενοδουλειές του δεν τις πάσαρε στο παιδάκι του.
Άσε που και αριθμητικά να το δεις, η έρμη η Νεφέλη μετά το μπαμπά βρέθηκε μερικά βράδυα συγκάτοικος με τον Οδυσσέα και στη συνέχεια μερικά ακόμη με το Στέφανο. Ο Μάνος πάλι με το παιδί του ούτε καν την Εύα που ήταν ιστορία μου αμαρτία μου δεν έβαλε στο σπίτι.

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από zwi Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 11:14 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Mια και το βλέπω τώρα το επεισοδιάκι ας σχολιάζω ταυτόχρονα!

Μάνος - Μελίτα
Η Μελίτα έβγαλε και πάλι τη ζήλια της ε? Δεν της άρεσε που το μυστικό της είναι μυστικό και πάλι για χάρη της Εύας! Χαχα πόνταρε στο Μανωλάκη και στο γάμο οτι θα τον διέλυε αλλα ούτε αυτό της έκατσε βρε την κακομοίρα χαχαχαχαχαχαχαχα

Κατά τα άλλα πες τα Μανωλάκη!!! Μπορεί να έχουν χωρίσει άλλα σε αυτό το σπίτι μένει και το παιδί του, έχει δικαίωμα να ξέρει τι γίνεται! Και έπεσε μέσα ο άτιμος χαχαχα "ποίηση ή Καμα Σούτρα?" λέει χαχαχαχαχαχαχαχα

Αυτό το "δεν την πρόδωσε" το είπα ότι με χαλάει ε? Αυτό που το κατινάκι περιορίζει την προδοσία μόνο στα σφουγγαρίσματα με στέλνει λέμε! Σε ξαναρωτάω κατινάρα, αν ο Μάνος (τότε που δεν είχες ανάσα μακριά του, θυμάσαι?) πέρναγε τα βράδια του με την Εύα να συζητάνε (ενώ εσύ τον περίμενες σπίτι για να φάτε με την κοιλιά στο στόμα), να της λέει πόσο δεν αντέχει μαζί σου και τι ωραία που περνάει με εκείνην και κανονίζανε και τις δουλειές τους για να το επαναλάβουνε και συζητούσαν πόσο αγαπιούνται αλλά όλα αυτά πλατωνικά, τα ίδια θα έλεγες? Δεν νομίζω...

Είναι αστείο εδώ που τα λέμε να μιλάει για συνείδηση και κοροιδία ο Μανωλάκης αλλα αν μη τι άλλο αυτός κορόιδευε αυτές τις δύο δεν βρήκε μία τρίτη και πάλι να έχει την Εύα ή τη Μελίτα δεύτερη στη ζωή του, ενώ το κατινάκι πάλι της ίδιας γυναίκας το γάμο χαλάει, όσο να πεις "Το δις εξαμαρτείν..." είναι για πολύ φτύσιμο!

+++

Νόρα - Λουκάς
Μου άρεσε η θέση που πήρε ο Ρούσσος και η στάση του ζουζουνοζεύγαρου! Ακριβώς ότι λέγαμε, δεν μίλησαν γιατί νόμιζαν ότι το πανηγυράκι είχε σχολάσει! Αμ δε! (που λέει κι η Αμαλίτσα!)

Οι ζουζουνιές στο νεροχύτη (δίπλα) πολύ μου άρεσαν και όπως πάντα πάνω που θα σκόνταφταν χτυπάει το κουδούνι! Φτούυυυυυυ!!!

Τώρα να πω ότι η Νόρα είναι άκυρη χωρίς να με κηνυγήσετε παρακαλώ? Αφού το ξέρει ότι πρέπει ο Λουκάς να παριστάνει τον αμνησιακό τι κάνει ζήλιες μπροστά στην Νταίζη μου λέτε? Και φέρνει και το Λουκά σε δύσκολη θέση και δεν γίνεται μία να της λέει εσένα θέλω και μπροστά στη Νόρα να το παίζει αναποφάσιστος! Δεν είναι καμμιά χχτεσινή το Νταιζουλίνι! Νόρα συγκεντρώσουυυ!!!

+++

Οικογένεια Ρούσσου
Η Αμαλίτσα μια χαρά τα έβαλε όλα σε μια σειρά ε? Σου λέει να βγάλει ο Μανος το φίδι απο την τρύπα, και το γαμπρό να μην χάσουμε και να πάρει άλλος το φταίξιμο! Αμ Αμαλίτσα μου δεν έχει σημασία ποιος θα το βγάλει στην επιφάνεια αλλα ποιος το έκανε! Σε λίγο θα μας πεις ότι για τα περσινά φταίει το μηνυματάκι του Στέφανου και όχι η κορούλα σου και ο Μάνος..συγκεντρωσου κι εσύ!

+++

Καλά ο Νικόλας και η Δάφνη όλα τα λεφτά σε αυτές τις σκηνές! Έχουν ταιριάξει απόλυτα μιλάμε, συμπληρώνουν ο ένας τον άλλο!!!

+++

Εχω ξαναπεί ότι ο αμνησιακός που στέλνει το Νταιζουλίνι για τακούνια με ξετρελαίνει έ? Το ξαναλέω! Δώσε Λουκάκο! Δώσε!!!

+++

Δεν έχει άδικο ο Νικόλας που λέει οτι ο κάθε πικραμένος έχει τη στάση "Βιοτεχνία" στη βραδυνή του τουρ! χαχαχαχαχαχα

Όσο για το Λουκά, μάλλον η ζαβλακωμάρα είναι κολλητική.. Ακου εκεί τελειώσαμε! Λουκάκο συγκεντρώσουυυ!!!

+++

Από τότε που (λέμε τώρα) αποφασισε να ξυπνήσει ο Δημήτριος δεν τον αντέχω! Δεν τον αντέχω λέμε!!

Ακούσαμε και το κουλό, η Νόρα εκμεταλλεύται την αγάπη του Μήτσουλα! Ας γελάσω τρεις! χο χο χο (Α λα Κυριάκος)

Το σκηνικό α λα Αγρια Δυση με χάλασε... Ήμαρτον με τους καυγάδες και λυπάμαι που θα το πω αλλα μου φάνηκε ψεύτικος, εντελώς ψεύτικος (( (Σορρυ λουκανοράκια μου, σορρυ)

+++

Ωραίο το τραγουδάκι στο μουσικό διάλλειμα βρε παιδιά αλλα λυπήθηκα τη Θεα να τη βλέπω να ξεροσταλιάζει για τον παραθυράκια! Αμαν! Και γενικά εκνευρίζομαι να βλέπω τις ίδιες δύο γυναικες να πονάνε για ένα δεύτερο @#$%^ (συμπληρώστε ελεύθερα)

+++

Μάνος - Λουκάς
Ο Μπουγιούρης Θεός στο κωμικό! Καταπληκτικός λέμε! "Πάρε κι εσύ ένα τηλέφωνο πρώτα" χαχαχαχαχα

Κατά τα άλλα ο καθένας με τον πόνο του και τρεις λαλούν και δυό φυσούν η συζήτηση gelio gelio gelio

Να μη σχολιάσω τον πόνο του Λουκά για τον καναπε που του τον μαγαρίσανε! Λιώνωωωωωωωωωωωω χαχαχχαχαχαχαχαχαχα

+++

Αμαλία αρχίζεις να ανεβαίνεις στην εκτίμησή μου ορόφους ολόκληρους.. τελικά δεν μπορούν όλοι να είναι παρανοϊκοι με στυλ!

Τι άθλια που ήταν η Μελίτα απελπισμένη και ασυγκράτητη χαχαχα να γελάω ήθελα! Εφτασε λίγες ώρες μέχρι να ξέρει τι απόφαση θα πάρουν οι αστυνομικοί και αφηνίασε για μια ακόμα φορά, για να μας δείξει ότι δεν μπορεί να ελέγξει τον εαυτό της (ξεχνώντας και παλι το παιδί, είπαμε έχουμε τους δούλους) και έεετρεξε να σωσει τον απόλυτο! Κοπελια δεν λέω καν συγκεντρώσου γιατί ακόμα κι αυτό προϋποθέτει προσόντα που δεν έχεις...

+++

Νόρα - Λουκάς - Εύα

Δες δες

Σημείωση: Τώρα που τελείωσε η σκηνή το πέρνω πίσω για την παράνοια! Γουστάρωωωωωωωω! Όχι τίποτε άλλο δεν είχε και στόρια το πλάνο και το απόλαυσα - ξέρετε εσείς gelio

+++

Και εις άλλα με υγείαν!

ΥΓ. (επειδή ξέχασα να το πω χτες): Λατρεύω guest "Τάκη" που χαϊφαϊβδιαζεται με Ζούγα! Μόλις είδα τον Κο Κικίδη έξω απο το κελί χοροπήδαγα!!! :bounce:

τρομερός ο σχολιασμός σου θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου...
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Δημοσίευση από Katrin Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 11:15 pm

Τέλειο το επεισόδιο από μένα μόνο και μόνο για την συμφιλίωση του ζευγαριού μας.

Νικόλας -Δάφνη=δεν πρόκειται να κοιμηθούν ούτε με σφαίρες. αν αντιμετωπίσουν πρόβλημα σίγουρα θα τρέξουν σε Νόρα-Λουκά που τους έχουν άχτι λόγω έλλειψης ύπνου.

Ευτυχώς που η Νταίζη με τον Μπέλλο έχουν τέτοια κακία που δεν το κρύβουν κι έτσι το ζευγάρι μας μπορεί να προσέχει.

ο Μάνος ξέρει από προβλήματα καρδιάς και δίνει τισ ανάλογες συμβουλες στο Λουκά. -Ευτυχώς που ο Λουκάς δεν τον ακούει.

η πλοκή της δολοφονίας εξελίσσεται με ενδιαφέρον.

Katrin
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 11:17 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Mια και το βλέπω τώρα το επεισοδιάκι ας σχολιάζω ταυτόχρονα!

Μάνος - Μελίτα

+++

Νόρα - Λουκάς

+++

Οικογένεια Ρούσσου

+++

+++

+++

+++

+++

+++

Μάνος - Λουκάς

+++

+++

Νόρα - Λουκάς - Εύα

Δες δες

+++

Και εις άλλα με υγείαν!

Καταπληκτικός ο σχολιασμός.!!!!

Με δυό όμως πέθανα στο γέλιο... .....
-Τα στόρια!!! gelio
-και την καινούρια λέξη......χαϊφαϊβδιαζεται!!!!!!
: respect :

Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από soso Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 11:24 pm

Τώρα το είδα και μου φάνηκε καλό!

"Τα αίτια της δολοφονίας βρίσκονται στο βάθος του χρόνου",που σημαίνει ότι και ο δολοφόνος βρίσκεται στο βαθος του τάφου,να υποθέσω;;;

Η πέτρα του σκανδάλου,όχι ως προς το ύφος,αλλά ως προς την φορά που ακολουθεί η πέτρα-προς τα πάνω δύσκολα,προς τα κατω αβίαστα,την έκανε την κίνηση!Απολύτως λογικό μου φαίνεται!
Λογικό θα μου φαινόταν, επίσης,αν ο άρτι αποφυλακισθείς Στεφανούκος την έπαιρνε πρώτη και αμέσως κανα τηλέφωνο,πολλώ δε μαλλον επειδή γνωρίζει την πρόθεσή της να τον ξελασπώσει!Ας τον βαρέσει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ καποιος, έκκληση ν.878!

Το θέμα με το dvd άσχετο,αλλά χθες το ξέχασα,το οποίο δείχνει αποκλειστικά και μόνο τη μεταξύ τους συζήτηση,πέραν του ότι γενικά είναι ξενερωτικό,από πού κι ως πού μας βγήκε και τόσο ενδεικτικό και δηλωτικό της παράνομης σχέσης(sic);;Πάλι επεισόδια,έχω χάσει;;;

Ποίηση και καμα σούτρα!Έχεις 2 στα δύο,Μανο,αγόρι μου!

Ο Λουκας,η Ευα και ο Νόρα σε μεγάλα κέφια ξανά : respect : : respect : : respect :
(και η Θεά σε τρελή χαρά που αποφυλακίστηκε το αγόρι-επαναλαμβάνω μονότονα έκκληση ν.879)

Οι ατάκες του Νικόλα όλα τα λεφτά : respect :

Το ανυπέρβλητο φινάλε στην παρεξήγηση του Λουκά και της Νόρας,όλα τα λέφτα και το εθνικό μας χρέος μέσα Heart2 Heart2
Το 'παμε απόψε πόσο αγαπάμε;;;Να το ξαναπώ!

Υγ.Προσωπικώς, τον Μπέλο ΠΛΕΟΝ τον θεωρώ πανύβλακα!Καμιά επιείκεια από μένα!Γκώσαμε στις χαζοβιόλες!Όχι άλλο καρβουνο!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 11:30 pm

soso έγραψε:Τώρα το είδα και μου φάνηκε καλό!

"Τα αίτια της δολοφονίας βρίσκονται στο βάθος του χρόνου",που σημαίνει ότι και ο δολοφόνος βρίσκεται στο βαθος του τάφου,να υποθέσω;;;

Η πέτρα του σκανδάλου,όχι ως προς το ύφος,αλλά ως προς την φορά που ακολουθεί η πέτρα-προς τα πάνω δύσκολα,προς τα κατω αβίαστα,την έκανε την κίνηση!Απολύτως λογικό μου φαίνεται!
Λογικό θα μου φαινόταν, επίσης,αν ο άρτι αποφυλακισθείς Στεφανούκος την έπαιρνε πρώτη και αμέσως κανα τηλέφωνο,πολλώ δε μαλλον επειδή γνωρίζει την πρόθεσή της να τον ξελασπώσει!Ας τον βαρέσει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ καποιος, έκκληση ν.878!

Το θέμα με το dvd άσχετο,αλλά χθες το ξέχασα,το οποίο δείχνει αποκλειστικά και μόνο τη μεταξύ τους συζήτηση,πέραν του ότι γενικά είναι ξενερωτικό,από πού κι ως πού μας βγήκε και τόσο ενδεικτικό και δηλωτικό της παράνομης σχέσης(sic);;Πάλι επεισόδια,έχω χάσει;;;

Ο Λουκας,η Ευα και ο Νόρα σε μεγάλα κέφια ξανά : respect : : respect : : respect :
(και η Θεά σε τρελή χαρά που αποφυλακίστηκε το αγόρι-επαναλαμβάνω μονότονα έκκληση ν.879)

Το ανυπέρβλητο φινάλε στην παρεξήγηση του Λουκά και της Νόρας,όλα τα λέφτα και το εθνικό μας χρέος μέσα Heart2 Heart2

Υγ.Προσωπικώς, τον Μπέλο ΠΛΕΟΝ τον θεωρώ πανύβλακα!Καμιά επιείκεια από μένα!Γκώσαμε στις χαζοβιόλες!Όχι άλλο καρβουνο!

Καλά soso με ελιωσε ο σχολιασμός σου! Ακου εκεί βάθος τάφου χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Συμφωνώ απόλυτα με όλα τα σχολιάκια σου! Και ναί ΑΓΑΠΑΜΕ ΕΥΑ - ΜΑΝΟ - ΝΟΡΑ - ΛΟΥΚΑ - ΔΑΦΝΗ - ΝΙΚΟΛΑ! Παρέα της Φεγγαρόπετρας και τα μυαλά στα κάγκελα λεμεεε!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 11:30 pm

soso έγραψε:Τώρα το είδα και μου φάνηκε καλό!

Σχολιασμός surer και ταύτιση απόψεων επίσης. Ακριβώς το ίδιο έγραψα στο live. Ο Μάνος παλιά καραβάνα έπεσε μέσα έκανε δύο στα δύο. Ποίηση και κάμα σούτρα. Έκανα την ίδια σκέψη με σένα και για το τηλεφώνημα. Να το πω οτι γέλασα ή όχι; Η απόλυτη όταν άκουσε το Μάνο να λέει οτι δεν μίλησε για την Εύα έβγαλε τρελή ζήλεια, και ο απόλυτος άρτι αποφυλακισθείς αντί να πάρει την τρελαμένη που ξέρει οτι ήθελε να τρέξει για κατάθεση πήρε την καρμική. Τι να πω η γυναίκα δεν ξέρω. Όχι ξέρω. Καταδιασκεδάζω με το τουρλουμπούκι.

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από kelly Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 11:46 pm

Πολύ καλό από μένα σήμερα το επεισοδιάκι!
Συγκεκριμένα μου έμειναν:
- Το-με πολύ τύπο όπως πάντα-"βρισίδι" του Μάνου προς Μελίτα για απολυτο-νταραβέρι(απορία: αν το Μελιτάκι θεωρούσε αθώα τη συνάντησή τους,γιατί ήταν απ τις λίγες φορές που κατάπιε τη γλώσσα της απέναντι στο Μάνο??)

- Οι απίστευτα αστείες σκηνές με τις μεταμεσονύκτιες επισκέψεις στον Νικόλα και τη Δάφνη(και επειδή με τον ύπνο έχω κ εγώ μια ιδιαίτερη σχέση τον καταλαβαίνω απόλυτα τον κακομοίρη τον Νικόλα,χιχι)

- Ο ενθουσιασμός και η απόλυτα ειλικρινής χαρά της Εύας που ο άντρας της είναι ελέυθερος και έχει ίσως κάποια ελπίδα να ηρεμήσει επιτέλους!!!

- Τέλος,αν και με χαλάνε οι καυγάδες από τοοοοοσο νωρις,το γλυκύτατο φιλί του Λουκάκου με τη Νόρα!
Αυτά από μένα... :D
kelly
kelly
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από nat Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 11:50 pm

Πολύ καλό, μόνο για τα αίτια της δολοφονίας που βρίσκονται στο βάθος του χρόνου.

Επιτρέψτε μου να αναφέρω τις ιστορίες που νομίζω πως συνδέονται με το φόνο:
- Νταίζη και εξωσωματικές
- Πέτρος και παιδιά (ατάκα αστυνόμου στην 1η επίσκεψη στον Ρούσσο)
- Αντιγόνη που λυσσάει με το εγγόνι
- Καρτάλης και παρελθόν Νταίζης (και με βάση την ατάκα του αστυνόμου, και με βάση όλα τα βλέμματα της Νταίζης όταν ακούει το όνομά του - και σήμερα είχε αυτό το λοξό βλέμμα)
- Και φυσικά Αμαλία, που μαθαίνει ό,τι μαθαίνει και τρέχει στο μαγαζί της Νταίζης.

Εδώ θα ήθελα να συμπληρώσω πως:
- Η Νταίζη, θυμάμαι καλά ότι ήταν στο Παρίσι όταν τη βρήκε η Αμαλία?
- Με κάτι τέτοιο στην πλοκή, η Νταίζη μπαίνει άνετα στον 3ο κύκλο.

Ευχαριστώ!

nat
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 11:50 pm

Καλως μας ήρθες kelly! Καλή αρχή στους εδεμοσχολιασμούς!

Συμφωνούμε απόλυτα!!! (ειδικά στα περί ύπνου)!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 11:51 pm

kelly έγραψε:Πολύ καλό από μένα σήμερα το επεισοδιάκι!
- Το-με πολύ τύπο όπως πάντα-"βρισίδι" του Μάνου προς Μελίτα για απολυτο-νταραβέρι(απορία: αν το Μελιτάκι θεωρούσε αθώα τη συνάντησή τους,γιατί ήταν απ τις λίγες φορές που κατάπιε τη γλώσσα της απέναντι στο Μάνο??)

- Οι απίστευτα αστείες σκηνές με τις μεταμεσονύκτιες επισκέψεις στον Νικόλα και τη Δάφνη(και επειδή με τον ύπνο έχω κ εγώ μια ιδιαίτερη σχέση τον καταλαβαίνω απόλυτα τον κακομοίρη τον Νικόλα,χιχι)

- Ο ενθουσιασμός και η απόλυτα ειλικρινής χαρά της Εύας που ο άντρας της είναι ελέυθερος και έχει ίσως κάποια ελπίδα να ηρεμήσει επιτέλους!!!

- Τέλος,αν και με χαλάνε οι καυγάδες από τοοοοοσο νωρις,το γλυκύτατο φιλί του Λουκάκου με τη Νόρα!

Καλώς ήρθες στην παρέα

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Μαρ 31, 2010 11:55 pm

kelly έγραψε:Πολύ καλό από μένα σήμερα το επεισοδιάκι!

Καλως ήρθες Kelly,
Στο περι ύπνου και αν συμφωνώ!! Μιλας με την πρωταθλήτρια της μοσχαριάς !!! DoksasteME DoksasteME

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης