Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

+30
soso
Katrin
zwi
KatsaroYpotheto
Izabella29
katie007
Cancoon
Antigoni!
filitsa
angel_patra
xristina79
panda
anna90
katerina--noraloukakos
LYDIA
mina
mm
giouli_edem
ksanthi
evanna
Ezantakou
FieryRed
$ofi@ loukakos + nora
Καρ-Mik
Ελένα
Foulitsa
elenitsa_loukonoraki
anastasia20
Ntinaki1
Clarabelle
34 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap32%Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 32% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap45%Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 45% 
[ 25 ]
Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap13%Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 13% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap5%Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap5%Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 56
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Πεμ Απρ 01, 2010 2:11 pm

Ας σχολιάσω και εγώ...
Μάνος-Μελίτα : Γιατί μου το χωρίσανε το αυτό το ζευγάρι γιατί???? maaaad Ξεκίνησε η Μελιτούλα τα δικά της,μόνο "δεν είναι αυτο που νομίζεις" δεν ακούσαμε...Μελιτάκιιι, θα μεγαλώσει η μυτούλα....
Μάνο μου μη λέμε και οτι θέλουμε, δεν σε αποπλάνησε η Μελίτα και σου χάλασε το γάμο,την έκανε και εσύ την κουτσουκέλα οσυ..Κατα τα άλλα δίκιο ο Μάνος, που ήταν η κρίση συνειδησης όταν ανταλλάζανε βαρύγδουπα και υποσχέσεις και ο άλλος έκανε προτασεις γαμου και εβελεπε το Μελιτάκι στην πισίνα??

Λουκάς-Νόρα: Οταν κάνουν ζουζουνίτσες είναι να τους χαζευεις!!! Love! Μετά χαλάστηκα με το Νοράκι,μαζέψου καλό μου θα καρφωθείτε!!!

Οικογένεια Ρούσσου επι του καναπέως: Το πεδιλάκι κατοχυρώθηκε!!! Κατα τα άλλα η Μελίτα το χαβα της και τωρα που της πέρασαν τα νευρα θέλει και τη γνωμη του μπαμπα που μέχρι χτες τον κατηγορουσε οτι την είχε στημένη στον απόλυτο... Εγώ πάντως συμφωνω με την Αμαλίτσα, δεν αλλάζει ο Μάνος..και θα μας το αποδειξει στο σημερινό...

Δάφνη-Νικόλας-1ο χτύπημα:Κατακαημένε Νικόλα,δεν θα κοιμηθείς μ αυτους που χεις μπλέξει αγόρι μου... Η Δαφνούλα παντογνωστης, ειδήμων στις χειροπεδες και τα μαστίγια.. gelio

Νταίζη-Λουκάς: Καλά νηστικό θα τον αφησεις κοπελία δυο μέτρα παλικάρι??? Ασχολίαστη η Νταιζάρα γενικώς...

Δάφνη-Νικόλα;-2ο χτύπημα : Ο νΙκόλας ατάκα στην ατάκα... και όλα τα λεφτα το βλεμμα του Λουκά στη Δάφνη οταν του πε για τα οργιΑ... Ελιωσα.. Και μετά ηθελε να κοιμηθεί η Δαφνουλά αλλά ξεκινησε ο άλλος την κρεβατομουρμουρα... : respect : και στους 2!!!

Νόρα-Μπέλλος-Λουκάς: Αυτός ο Μπέλλος άλλη δουλεία δεν έχει να κάνει μονο να μπλέκεται στα ποδια μας??? Οσο περναει ο καιρός τοσο αμφιβάλλω για τη νοημοσύνη του.. Τελείως χάπατο όμως.. ΚΑι μετά κανει έφοδο και ο Λουκάκος και αρχίζει τις ζηλιες...Βάλαμε τα χεράκια μας και βγάλαμε τα ματάκια μας...Μοινοι τους θα τα κάνουνε μαντάρα στο τέλος...Ο καυγάς τους άκυρος... Γιατί αποχαζευουν οι ερωτευμενοι σε αυτό το σήριαλ??? Βαρεθηκα να είναι ο ερωτας συνώνυμο της βλακείας...Ενα ζευγάρι μου χει μέινει και μένα να θαυμάζω,μην το αγγίζετε!!!!!!

Μάνος-Λουκάς: Οτι να ναι όμως... Ο καθένας τα δικά του... Το χώρισα με τη Νόρα έγινε ανέκδοτο,τέλος!! Την έσωσε ο Μπογιουρης τη σκηνή με τις ατάκες του,γιατί αλλιώς θα πήζαμε στη βλακεία... Αμαν ρε Λουκά..

Εύα-Λουκάς: Η Εύα είναι μια κούκλα,απλά!!!Και η κοιλίτσα της μεγαλώνει και τρελαίνομαι... ΚΑι μπορώ να πώ οτι καταλαβα οτι η βλακεια δεν είναι προνομιο μονο των γυναικών της σειράς, ανοιξε ο Λουκάς το κουτάκι και έβγαλε βατράχια..Δεν αντέχω άλλο αυτην την παράνοια,και έρχεται και η Νόρα να κάνει χειρότερη την κατάσταση με κρυφτούλι και βλακειες..Δε λεώ μεχρι ενα σημειο γελάμε αλλά μην το παρακάνουνε..ΘΑ τους βάλω ταμπέλα DO not dusturb!!! Αφήστε τους ησυχους!! Χάζεψα με τις γλύκες της Ευας, ποιος καρμικός και ποιος Μάνος, κανει βήματα μπροστα και είναι η μόνη και μπραβο της... Μπήκε σε αυτό το γάμο και τον υποστηρίζει, και δεν το είδα τώρα αλλά απο την αρχή..Η Ευα δίνει αγάπη και ζεστασια και παιρνει μουγγαμάρα και μόνο!

Αμαλία-Μελίτα: Γελιο να το πώ...Που παλέυανε σαν τα πεντάχρονα και δεν μ έπεισαν.. Και η Μελίτα άσχημο timing πάνω που που αφήσανε τον άνθρωπο...

Φιλί: Αφιερώνω ειδική πραγραφο και γιατί με κουράσανε με τους καυγάδς τους και γιατί το φίλι ηταν σούπερ... Η Νόρα οπως την ξέραμε τον είπε και γελοίο,και ο Λουκάκος μωρε το παιξε βαρύς,πολυ μιλάς, πολύ μιλάς, τη βούτηξε και το βούλωσε!!
Heart2 Hugg
Αυτά..Αν ξέχασα κατι θα επανέλθω..Ασχετο..Μικρυναν τα επεισόδια η μου φαινεται???? Ksilo
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Πεμ Απρ 01, 2010 3:13 pm

Επειδή δεν προλαβαίνω να σχολιάσω θα πιαστώ απο τα δικά σου σχόλια να πώ δυό λογάκια.. (Όπου *** είναι τα δικά μου σχόλια)...


Foulitsa έγραψε:Ας σχολιάσω και εγώ...
Μάνος-Μελίτα : Γιατί μου το χωρίσανε το αυτό το ζευγάρι γιατί???? maaaad Ξεκίνησε η Μελιτούλα τα δικά της,μόνο "δεν είναι αυτο που νομίζεις" δεν ακούσαμε...Μελιτάκιιι, θα μεγαλώσει η μυτούλα....
Μάνο μου μη λέμε και οτι θέλουμε, δεν σε αποπλάνησε η Μελίτα και σου χάλασε το γάμο,την έκανε και εσύ την κουτσουκέλα οσυ..Κατα τα άλλα δίκιο ο Μάνος, που ήταν η κρίση συνειδησης όταν ανταλλάζανε βαρύγδουπα και υποσχέσεις και ο άλλος έκανε προτασεις γαμου και εβελεπε το Μελιτάκι στην πισίνα??


***Δεν ξέρω αν ήταν ωραίο ζευγάρι η Μελίτα με τον Μάνο επειδή δεν έβλεπα σχεδόν καθόλου τον 1'ο κύκλο αλλά
νομίζω με την Εύα είναι καλήτερο δύδιμο, μόνο που πρέπει να αναθεωρήσει την κοσμοθεωρία του
ο Μανωλάκης για να στεριώσει η σχέση του με την Εύα...



Λουκάς-Νόρα: Οταν κάνουν ζουζουνίτσες είναι να τους χαζευεις!!! Love! Μετά χαλάστηκα με το Νοράκι,μαζέψου καλό μου θα καρφωθείτε!!!


***Όλα τα λεφτά οι ζουζουνιές τους και η σκηνή στην κουζίνα να μαγειρεύουν μαζί (αχουου)..
Με χάλασε και εμένα η Νταίζη αλλά σιγά, πάντα με χαλάει η Νταίζη.. Μόνο όταν στις σκηνές της με τον
Χρήστο αντέχω να την βλεέπω γιατί ταιριάζουνε...


Οικογένεια Ρούσσου επι του καναπέως: Το πεδιλάκι κατοχυρώθηκε!!! Κατα τα άλλα η Μελίτα το χαβα της και τωρα που της πέρασαν τα νευρα θέλει και τη γνωμη του μπαμπα που μέχρι χτες τον κατηγορουσε οτι την είχε στημένη στον απόλυτο... Εγώ πάντως συμφωνω με την Αμαλίτσα, δεν αλλάζει ο Μάνος..και θα μας το αποδειξει στο σημερινό...



***Δυστυχώς και εμένα θα μου τα χαλάσει σήμερα ο Μάνος και είχα αρχίσει να τον συμπαθώ, μέχρι που με
συγκίνησε στη σκηνή με τον Λουκά...
Το "πεδιλάκι" ΘΕΪΚΟ... Η Μελίτα όταν στριμώχνεται ξέρει να απευθύνεται στον μπαμπά και όταν θυμώνει
τον στολίζει με χαρακτηρισμούς διάφορους, μέχρι και φονιά τον είπε.. Πάντως ο Μάνος δεν έπρεπε
να την στολίσει με μπουνιές, κακά τα ψέμματα, είναι άνανδρο αυτό..



Δάφνη-Νικόλας-1ο χτύπημα:Κατακαημένε Νικόλα,δεν θα κοιμηθείς μ αυτους που χεις μπλέξει αγόρι μου... Η Δαφνούλα παντογνωστης, ειδήμων στις χειροπεδες και τα μαστίγια.. gelio


***Λατρεύω αυτές τις σκηνές, όσο και να τις βλέπω δεν με κουράζουν καθόλου.. Ο Νικόλας ΑΠΙΘΑΝΟΣ..
Η Νόρα πάντως μοιάζει στον Λουκά, το κληρονόμισε και αυτό το χάρισμα να ξυπνάει τους άλλους..


Νταίζη-Λουκάς: Καλά νηστικό θα τον αφησεις κοπελία δυο μέτρα παλικάρι??? Ασχολίαστη η Νταιζάρα γενικώς...


***Είναι να μην την πιάσεις τώρα απο το μαλλί την Νταίζη και να την πάς σηκωτή στο τρελοκομείο?
Είναι δυνατόν να μην θέλει να φτιάξει πατατούλες στον Λουκάκο?
Ο μισός γυναικείος πληθυσμός της Ελλάδας θα πέθαινε για μια τέτοια ευκαιρία...


Δάφνη-Νικόλα;-2ο χτύπημα : Ο νΙκόλας ατάκα στην ατάκα... και όλα τα λεφτα το βλεμμα του Λουκά στη Δάφνη οταν του πε για τα οργιΑ... Ελιωσα.. Και μετά ηθελε να κοιμηθεί η Δαφνουλά αλλά ξεκινησε ο άλλος την κρεβατομουρμουρα... : respect : και στους 2!!!


***Ξεκαρδίστηκα στα γέλια, ειλικρινά... Ο Νικόλας θεός που τα έκανε σαλάτα στο κεφάλι του Λουκά..
Άλλα αντί άλλων έλεγαν εκεί μέσα.. Ο καθένας καταλάβαινε ότι ήθελε.. Και η Δάφνη να μαζεύει τα ασυμμάζευτα..



Νόρα-Μπέλλος-Λουκάς: Αυτός ο Μπέλλος άλλη δουλεία δεν έχει να κάνει μονο να μπλέκεται στα ποδια μας??? Οσο περναει ο καιρός τοσο αμφιβάλλω για τη νοημοσύνη του.. Τελείως χάπατο όμως.. ΚΑι μετά κανει έφοδο και ο Λουκάκος και αρχίζει τις ζηλιες...Βάλαμε τα χεράκια μας και βγάλαμε τα ματάκια μας...Μοινοι τους θα τα κάνουνε μαντάρα στο τέλος...Ο καυγάς τους άκυρος... Γιατί αποχαζευουν οι ερωτευμενοι σε αυτό το σήριαλ??? Βαρεθηκα να είναι ο ερωτας συνώνυμο της βλακείας...Ενα ζευγάρι μου χει μέινει και μένα να θαυμάζω,μην το αγγίζετε!!!!!!



***Συμφωνώ, μην το αγγίζετε το ζευγαράκι μας.. Είναι μουσειακό είδος που λένε και τα κορίτσια...
Εγώ πάντως το έχω πάρει απόφαση για Νόρα και Λουκά και λέω..
<<ΕΝΑ ΚΑΥΓΑΔΑΚΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ, ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΑ>>
Δεν εξηγείται αλλιώς παιδάκι μου, αυτό είναι..
Όσο για τον Μπέλλο, δε σχολιάζω γιατί έχω και ένα επίπεδο.. Απλά ούτε κάν τον λυπάμαι πια..



Μάνος-Λουκάς: Οτι να ναι όμως... Ο καθένας τα δικά του... Το χώρισα με τη Νόρα έγινε ανέκδοτο,τέλος!! Την έσωσε ο Μπογιουρης τη σκηνή με τις ατάκες του,γιατί αλλιώς θα πήζαμε στη βλακεία... Αμαν ρε Λουκά..


***Το ανέκδοτο της εβδομάδας "χωρίσαμε οριστικά με τη νόρα, τελειώσαμε"...
Πολύ καλή σκηνή με τις βλακείες του Λουκά και τον πόνο του Μάνου...



Εύα-Λουκάς: Η Εύα είναι μια κούκλα,απλά!!!Και η κοιλίτσα της μεγαλώνει και τρελαίνομαι... ΚΑι μπορώ να πώ οτι καταλαβα οτι η βλακεια δεν είναι προνομιο μονο των γυναικών της σειράς, ανοιξε ο Λουκάς το κουτάκι και έβγαλε βατράχια..Δεν αντέχω άλλο αυτην την παράνοια,και έρχεται και η Νόρα να κάνει χειρότερη την κατάσταση με κρυφτούλι και βλακειες..Δε λεώ μεχρι ενα σημειο γελάμε αλλά μην το παρακάνουνε..ΘΑ τους βάλω ταμπέλα DO not dusturb!!! Αφήστε τους ησυχους!! Χάζεψα με τις γλύκες της Ευας, ποιος καρμικός και ποιος Μάνος, κανει βήματα μπροστα και είναι η μόνη και μπραβο της... Μπήκε σε αυτό το γάμο και τον υποστηρίζει, και δεν το είδα τώρα αλλά απο την αρχή..Η Ευα δίνει αγάπη και ζεστασια και παιρνει μουγγαμάρα και μόνο!



***Αν αρχίσω να σχολιάζω την Εύα, πάει η μέρα μου... Πεθαίνω, λιώνω, χάνομαι όταν τη βλέπω με την κοιλίτσα
και με τα ρουχαλάκια που φοράει ώρες ώρες.. Τι όμορφη εγκυμονούσα?
<<ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ?>>
Η Εύα πάντως το τιμάει το "Στεφάνι" της.. Το "Στεφάνι" είναι που την αφήνει νυστική και τρέχει για
ομαδική ψυχανάλυση με τις "κόρες των δολοφόνων" (σύμφωνα με την κουκουβάγια)...
Πόσο της πάει όμως της Εύας να είναι χαρούμενη...



Αμαλία-Μελίτα: Γελιο να το πώ...Που παλέυανε σαν τα πεντάχρονα και δεν μ έπεισαν.. Και η Μελίτα άσχημο timing πάνω που που αφήσανε τον άνθρωπο...


***Η Μελίτα έχει την καλήτερη σχέση με το άσχημο timing..



Φιλί: Αφιερώνω ειδική πραγραφο και γιατί με κουράσανε με τους καυγάδς τους και γιατί το φίλι ηταν σούπερ... Η Νόρα οπως την ξέραμε τον είπε και γελοίο,και ο Λουκάκος μωρε το παιξε βαρύς,πολυ μιλάς, πολύ μιλάς, τη βούτηξε και το βούλωσε!!
Heart2 Hugg


***Καλά το φιλί ήταν ΤΟ ΦΙΛΙ.. Τρελάθηκα με το "βούλωσ'το" και το "επιτέλους" του Λουκά...
Πώς να το κάνουμε, τα λατρεύω αυτά τα παιδιά...



Αυτά..Αν ξέχασα κατι θα επανέλθω..Ασχετο..Μικρυναν τα επεισόδια η μου φαινεται???? Ksilo



Πολύ καλός ο σχολιασμός σου Φουλίτσα όπως πάντα..
Δεν ξέρω αν μίκρυναν τα επεισόδια αλλά ξέρω οτι μεγάλωσε ο αριθμός των βλ@κων εκεί μέσα με πρώτο απο όλους τον "χαπατομπέλλο"..
Σε αναμονή λοιπόν...
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Απρ 01, 2010 3:19 pm

Foulitsa & Ezi πολύ καλοί οι σχολιασμοί, ειδικά για κοιλίτσες και φιλιά λιώνω!!!

ΥΓ. Δεν νομίζω να μίκρυναν αλλα μπορεί να το επιβεβαιώσει η Clarabelle! Μαρίαααααααααααααα
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Πεμ Απρ 01, 2010 3:22 pm

Ezi_loukno έγραψε:Επειδή δεν προλαβαίνω να σχολιάσω θα πιαστώ απο τα δικά σου σχόλια να πώ δυό λογάκια.. (Όπου *** είναι τα δικά μου σχόλια)...


Foulitsa έγραψε:Ας σχολιάσω και εγώ...
Μάνος-Μελίτα : Γιατί μου το χωρίσανε το αυτό το ζευγάρι γιατί???? maaaad Ξεκίνησε η Μελιτούλα τα δικά της,μόνο "δεν είναι αυτο που νομίζεις" δεν ακούσαμε...Μελιτάκιιι, θα μεγαλώσει η μυτούλα....
Μάνο μου μη λέμε και οτι θέλουμε, δεν σε αποπλάνησε η Μελίτα και σου χάλασε το γάμο,την έκανε και εσύ την κουτσουκέλα οσυ..Κατα τα άλλα δίκιο ο Μάνος, που ήταν η κρίση συνειδησης όταν ανταλλάζανε βαρύγδουπα και υποσχέσεις και ο άλλος έκανε προτασεις γαμου και εβελεπε το Μελιτάκι στην πισίνα??


***Δεν ξέρω αν ήταν ωραίο ζευγάρι η Μελίτα με τον Μάνο επειδή δεν έβλεπα σχεδόν καθόλου τον 1'ο κύκλο αλλά
νομίζω με την Εύα είναι καλήτερο δύδιμο, μόνο που πρέπει να αναθεωρήσει την κοσμοθεωρία του
ο Μανωλάκης για να στεριώσει η σχέση του με την Εύα...



Λουκάς-Νόρα: Οταν κάνουν ζουζουνίτσες είναι να τους χαζευεις!!! Love! Μετά χαλάστηκα με το Νοράκι,μαζέψου καλό μου θα καρφωθείτε!!!


***Όλα τα λεφτά οι ζουζουνιές τους και η σκηνή στην κουζίνα να μαγειρεύουν μαζί (αχουου)..
Με χάλασε και εμένα η Νταίζη αλλά σιγά, πάντα με χαλάει η Νταίζη.. Μόνο όταν στις σκηνές της με τον
Χρήστο αντέχω να την βλεέπω γιατί ταιριάζουνε...


Οικογένεια Ρούσσου επι του καναπέως: Το πεδιλάκι κατοχυρώθηκε!!! Κατα τα άλλα η Μελίτα το χαβα της και τωρα που της πέρασαν τα νευρα θέλει και τη γνωμη του μπαμπα που μέχρι χτες τον κατηγορουσε οτι την είχε στημένη στον απόλυτο... Εγώ πάντως συμφωνω με την Αμαλίτσα, δεν αλλάζει ο Μάνος..και θα μας το αποδειξει στο σημερινό...



***Δυστυχώς και εμένα θα μου τα χαλάσει σήμερα ο Μάνος και είχα αρχίσει να τον συμπαθώ, μέχρι που με
συγκίνησε στη σκηνή με τον Λουκά...
Το "πεδιλάκι" ΘΕΪΚΟ... Η Μελίτα όταν στριμώχνεται ξέρει να απευθύνεται στον μπαμπά και όταν θυμώνει
τον στολίζει με χαρακτηρισμούς διάφορους, μέχρι και φονιά τον είπε.. Πάντως ο Μάνος δεν έπρεπε
να την στολίσει με μπουνιές, κακά τα ψέμματα, είναι άνανδρο αυτό..



Δάφνη-Νικόλας-1ο χτύπημα:Κατακαημένε Νικόλα,δεν θα κοιμηθείς μ αυτους που χεις μπλέξει αγόρι μου... Η Δαφνούλα παντογνωστης, ειδήμων στις χειροπεδες και τα μαστίγια.. gelio


***Λατρεύω αυτές τις σκηνές, όσο και να τις βλέπω δεν με κουράζουν καθόλου.. Ο Νικόλας ΑΠΙΘΑΝΟΣ..
Η Νόρα πάντως μοιάζει στον Λουκά, το κληρονόμισε και αυτό το χάρισμα να ξυπνάει τους άλλους..


Νταίζη-Λουκάς: Καλά νηστικό θα τον αφησεις κοπελία δυο μέτρα παλικάρι??? Ασχολίαστη η Νταιζάρα γενικώς...


***Είναι να μην την πιάσεις τώρα απο το μαλλί την Νταίζη και να την πάς σηκωτή στο τρελοκομείο?
Είναι δυνατόν να μην θέλει να φτιάξει πατατούλες στον Λουκάκο?
Ο μισός γυναικείος πληθυσμός της Ελλάδας θα πέθαινε για μια τέτοια ευκαιρία...


Δάφνη-Νικόλα;-2ο χτύπημα : Ο νΙκόλας ατάκα στην ατάκα... και όλα τα λεφτα το βλεμμα του Λουκά στη Δάφνη οταν του πε για τα οργιΑ... Ελιωσα.. Και μετά ηθελε να κοιμηθεί η Δαφνουλά αλλά ξεκινησε ο άλλος την κρεβατομουρμουρα... : respect : και στους 2!!!


***Ξεκαρδίστηκα στα γέλια, ειλικρινά... Ο Νικόλας θεός που τα έκανε σαλάτα στο κεφάλι του Λουκά..
Άλλα αντί άλλων έλεγαν εκεί μέσα.. Ο καθένας καταλάβαινε ότι ήθελε.. Και η Δάφνη να μαζεύει τα ασυμμάζευτα..



Νόρα-Μπέλλος-Λουκάς: Αυτός ο Μπέλλος άλλη δουλεία δεν έχει να κάνει μονο να μπλέκεται στα ποδια μας??? Οσο περναει ο καιρός τοσο αμφιβάλλω για τη νοημοσύνη του.. Τελείως χάπατο όμως.. ΚΑι μετά κανει έφοδο και ο Λουκάκος και αρχίζει τις ζηλιες...Βάλαμε τα χεράκια μας και βγάλαμε τα ματάκια μας...Μοινοι τους θα τα κάνουνε μαντάρα στο τέλος...Ο καυγάς τους άκυρος... Γιατί αποχαζευουν οι ερωτευμενοι σε αυτό το σήριαλ??? Βαρεθηκα να είναι ο ερωτας συνώνυμο της βλακείας...Ενα ζευγάρι μου χει μέινει και μένα να θαυμάζω,μην το αγγίζετε!!!!!!



***Συμφωνώ, μην το αγγίζετε το ζευγαράκι μας.. Είναι μουσειακό είδος που λένε και τα κορίτσια...
Εγώ πάντως το έχω πάρει απόφαση για Νόρα και Λουκά και λέω..
<<ΕΝΑ ΚΑΥΓΑΔΑΚΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ, ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΑ>>
Δεν εξηγείται αλλιώς παιδάκι μου, αυτό είναι..
Όσο για τον Μπέλλο, δε σχολιάζω γιατί έχω και ένα επίπεδο.. Απλά ούτε κάν τον λυπάμαι πια..



Μάνος-Λουκάς: Οτι να ναι όμως... Ο καθένας τα δικά του... Το χώρισα με τη Νόρα έγινε ανέκδοτο,τέλος!! Την έσωσε ο Μπογιουρης τη σκηνή με τις ατάκες του,γιατί αλλιώς θα πήζαμε στη βλακεία... Αμαν ρε Λουκά..


***Το ανέκδοτο της εβδομάδας "χωρίσαμε οριστικά με τη νόρα, τελειώσαμε"...
Πολύ καλή σκηνή με τις βλακείες του Λουκά και τον πόνο του Μάνου...



Εύα-Λουκάς: Η Εύα είναι μια κούκλα,απλά!!!Και η κοιλίτσα της μεγαλώνει και τρελαίνομαι... ΚΑι μπορώ να πώ οτι καταλαβα οτι η βλακεια δεν είναι προνομιο μονο των γυναικών της σειράς, ανοιξε ο Λουκάς το κουτάκι και έβγαλε βατράχια..Δεν αντέχω άλλο αυτην την παράνοια,και έρχεται και η Νόρα να κάνει χειρότερη την κατάσταση με κρυφτούλι και βλακειες..Δε λεώ μεχρι ενα σημειο γελάμε αλλά μην το παρακάνουνε..ΘΑ τους βάλω ταμπέλα DO not dusturb!!! Αφήστε τους ησυχους!! Χάζεψα με τις γλύκες της Ευας, ποιος καρμικός και ποιος Μάνος, κανει βήματα μπροστα και είναι η μόνη και μπραβο της... Μπήκε σε αυτό το γάμο και τον υποστηρίζει, και δεν το είδα τώρα αλλά απο την αρχή..Η Ευα δίνει αγάπη και ζεστασια και παιρνει μουγγαμάρα και μόνο!



***Αν αρχίσω να σχολιάζω την Εύα, πάει η μέρα μου... Πεθαίνω, λιώνω, χάνομαι όταν τη βλέπω με την κοιλίτσα
και με τα ρουχαλάκια που φοράει ώρες ώρες.. Τι όμορφη εγκυμονούσα?
<<ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ?>>
Η Εύα πάντως το τιμάει το "Στεφάνι" της.. Το "Στεφάνι" είναι που την αφήνει νυστική και τρέχει για
ομαδική ψυχανάλυση με τις "κόρες των δολοφόνων" (σύμφωνα με την κουκουβάγια)...
Πόσο της πάει όμως της Εύας να είναι χαρούμενη...



Αμαλία-Μελίτα: Γελιο να το πώ...Που παλέυανε σαν τα πεντάχρονα και δεν μ έπεισαν.. Και η Μελίτα άσχημο timing πάνω που που αφήσανε τον άνθρωπο...


***Η Μελίτα έχει την καλήτερη σχέση με το άσχημο timing..



Φιλί: Αφιερώνω ειδική πραγραφο και γιατί με κουράσανε με τους καυγάδς τους και γιατί το φίλι ηταν σούπερ... Η Νόρα οπως την ξέραμε τον είπε και γελοίο,και ο Λουκάκος μωρε το παιξε βαρύς,πολυ μιλάς, πολύ μιλάς, τη βούτηξε και το βούλωσε!!
Heart2 Hugg


***Καλά το φιλί ήταν ΤΟ ΦΙΛΙ.. Τρελάθηκα με το "βούλωσ'το" και το "επιτέλους" του Λουκά...
Πώς να το κάνουμε, τα λατρεύω αυτά τα παιδιά...



Αυτά..Αν ξέχασα κατι θα επανέλθω..Ασχετο..Μικρυναν τα επεισόδια η μου φαινεται???? Ksilo



Πολύ καλός ο σχολιασμός σου Φουλίτσα όπως πάντα..
Δεν ξέρω αν μίκρυναν τα επεισόδια αλλά ξέρω οτι μεγάλωσε ο αριθμός των βλ@κων εκεί μέσα με πρώτο απο όλους τον "χαπατομπέλλο"..
Σε αναμονή λοιπόν...

Έζι μου,φοβερό συμπλήρωμα τα σχολια σου!!! Συμφωνώ εννοειται σε όλα...Έχω μια μικρή ενσταση, οσον αφορά Μάνο-Ευα.. Είμαι τρλή φαν Μάνου-Μελίτας!!!! Μας το κάψανε βέβαια αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία...Αν δεις σκηνές απο τον πρωτο κύκλο,φυσούσανε μαζί!! Το φιλί με πέθανε!!!Το ξαναλέω!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Απρ 01, 2010 3:23 pm

Ας σχολιασω κι εγω......


Πολυ καλο εως και τελειο το επεισοδιο χθες.

Με ξετρελανει!!!!!!!
Ο Λουκας οταν ζηλευει.Τρελαινομαι οταν ζηλευει.Χαζος ο λογος που τσακωθηκε με τη Νορα αλλα οταν ζηλευει πεθαινω.
Ο Μπουγιουρης δεν πρεπει να ξανακανει δραμα το εχουμε πει εκατο φορες καμαρι μου.Ελα σε παρακαλω.Μονο κωμωδια λεμε.
Η λαμψη στο προσωπο της Ευας οταν ακουσε την φωνη του Στεφανου στο τηλεφωνο.
Που ο Νικολας βαζει φυτιλιες γιατι ειναι ''κι απο τον υπνο'' gelio gelio Γιαννακοπουλος ΘΕΟΣ : respect : : respect :


Με ξενερωσε
Η Μελιτα.Γιατι στην σκηνη που ελεγε ''θα παω στην αστυνομια να πω την αληθεια'' η ερμηνεια συγγνωμη αλλα ηταν τραγικη.Και δοξα τω Θεο τον καλο τον ηθοποιο ξερουμε να τον ξεχωριζουμε.Με Laurence Olivier και Vivien Leigh μεγαλωσαμε.
Ο Μπελλος born to be βλαμμενος,γραμμενος,φτυσμενος και το αλλο που δεν μπορω να το πω γιατι ειμαι και κοριτσι απο σπιτι.Μας απειλεις κιολας χαπατο;Στο τσιμεντο θα σε θαψουμε ετσι και τον ακουμπησεις τον Λουκακο μας.

Ενιωσα!!!!!!!
Πολυ μιλας......Λες πολλα.....Βουλωστο......Επιτελους......

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 4 Page-2



Και με τις ζουζουνιες διπλα στον νεροχυτη που ολο μας τις κοβουν στη μεση και με εκνευριζουν.


Αυτα απο εμενα.Αυριο παλι.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Πεμ Απρ 01, 2010 3:25 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Foulitsa & Ezi πολύ καλοί οι σχολιασμοί, ειδικά για κοιλίτσες και φιλιά λιώνω!!!

ΥΓ. Δεν νομίζω να μίκρυναν αλλα μπορεί να το επιβεβαιώσει η Clarabelle! Μαρίαααααααααααααα

Ευχαριστούμε πολύ!!!
Μια απο τα ιδια,πεθαίνω με την κοιλίτσα της Εύας!!! Τρελαίνομαι.....
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Απρ 01, 2010 3:25 pm

Νίκη μου τι τέλειος σχολιασμός είναι αυτός?

Σε παρακαλώ να αποφεύγονται γενικότερα τα σχόλια για ηθοποιούς σε αυτό το τόπικ όμως! Impatient

Όσο για το χαπατο σε θεμέλιο θα βάλω κι εγω ένα χεράκι! Μέσα!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Απρ 01, 2010 3:27 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Νίκη μου τι τέλειος σχολιασμός είναι αυτός?

Σε παρακαλώ να αποφεύγονται γενικότερα τα σχόλια για ηθοποιούς σε αυτό το τόπικ όμως! Impatient

Όσο για το χαπατο σε θεμέλιο θα βάλω κι εγω ένα χεράκι! Μέσα!!!


Sorry δε θα ξαναγινει.Αλλα δεν μπορεσα να κρατησω τον εαυτο μου.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Πεμ Απρ 01, 2010 3:29 pm

loukasnora έγραψε:Ας σχολιασω κι εγω......


Πολυ καλο εως και τελειο το επεισοδιο χθες.

Με ξετρελανει!!!!!!!
Ο Λουκας οταν ζηλευει.Τρελαινομαι οταν ζηλευει.Χαζος ο λογος που τσακωθηκε με τη Νορα αλλα οταν ζηλευει πεθαινω.
Ο Μπουγιουρης δεν πρεπει να ξανακανει δραμα το εχουμε πει εκατο φορες καμαρι μου.Ελα σε παρακαλω.Μονο κωμωδια λεμε.
Η λαμψη στο προσωπο της Ευας οταν ακουσε την φωνη του Στεφανου στο τηλεφωνο.
Που ο Νικολας βαζει φυτιλιες γιατι ειναι ''κι απο τον υπνο'' gelio gelio Γιαννακοπουλος ΘΕΟΣ : respect : : respect :


Με ξενερωσε
Η Μελιτα.Γιατι στην σκηνη που ελεγε ''θα παω στην αστυνομια να πω την αληθεια'' η ερμηνεια συγγνωμη αλλα ηταν τραγικη.Και δοξα τω Θεο τον καλο τον ηθοποιο ξερουμε να τον ξεχωριζουμε.Με Laurence Olivier και Vivien Leigh μεγαλωσαμε.
Ο Μπελλος born to be βλαμμενος,γραμμενος,φτυσμενος και το αλλο που δεν μπορω να το πω γιατι ειμαι και κοριτσι απο σπιτι.Μας απειλεις κιολας χαπατο;Στο τσιμεντο θα σε θαψουμε ετσι και τον ακουμπησεις τον Λουκακο μας.

Ενιωσα!!!!!!!
Πολυ μιλας......Λες πολλα.....Βουλωστο......Επιτελους......

Επεισόδιο 335 - Ημερομηνία 31-03-2010 - Σελίδα 4 Page-2



Και με τις ζουζουνιες διπλα στον νεροχυτη που ολο μας τις κοβουν στη μεση και με εκνευριζουν.


Αυτα απο εμενα.Αυριο παλι.


Λίγα και καλά...
Συμφωνώ απόλυτα Νίκη μου Klap

Υ.Γ. Εσείς θα με στείλετε με τις φωτογραφίες.. Τη μία η Θ-Ε-Ϊ-Κ-Η φωτογραφία της Τζίνας με την κοιλίτσα της Εύας, την άλλη η φωτογραφία σου με το "άγριο" ύφος του Λουκά και το ΦΙΛΙ που έδωσε στη Νόρα, έχω γίνει κάπως έτσι Faint
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης