Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

+31
Melita4ever
xristina79
Victoria
zwi
panda
milia
Katrin
ksanthi
katerina--noraloukakos
sifantid
filitsa
DESPOINA
kelly
Cancoon
Ezantakou
soso
Foulitsa
Ntinaki1
Alexia-Sofia
loukasnora
Pennaki.......!!
ouki_loukanorikhgiamiazwh
xara
Izabella29
$ofi@ loukakos + nora
evanna
vs116117
anastasia20
KatsaroYpotheto
loukitsa
Clarabelle
35 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap14%Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 14% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap55%Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 55% 
[ 28 ]
Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap20%Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 20% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap11%Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 11% 
[ 6 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 51
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από Katrin Πεμ Απρ 01, 2010 10:54 pm

από μένα ΤΕΛΕΙΟ για το υπονοούμενο Νόρας-Λουκά για φασολάκια...μακάρι και να είναι και 2-3.

μου άρεσε το ζευγαράκι μας και με Δάφνη-Νικόλα.

Η Μελίτα στον κόσμο της όπως πάντα. Ο Στέφανος υποκριτής με όλη τη σημασία της λέξης και ο...Μάνος ανεκδιήγητος.

ο αστυνόμος αρχίζει να τους μπλέκει όλους προκειμένου να βρει λύσεις.

Η Νταίζη ως γνωστόν την παρτούκλα της, όσο για τον Μπέλλο...είναι ΠΥΡΟΒΛΗΜΑ και ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ. να ξεκαθαριστεί η κατάσταση επειγόντως γιατί το ζευγαράκι μας θα αντιμετωπίσει χειρότερο εχθρό.

Katrin
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από milia Πεμ Απρ 01, 2010 11:06 pm

ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ...
ΜΑΝΟΣ-ΜΕΛΙΤΑ ΑΙΣΧΟΣ Ο ΜΑΝΟΣ ΣΤΙΣ ΠΑΛΙΕΣ "ΚΑΛΕΣ" ΜΕΡΕΣ, ΜΕΛΙΤΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΠΕΡΙΤΑ...
ΜΑΝΟΣ-ΜΕΛΙΤΑ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ ΜΙΛΑΓΕ Ο ΕΝΑΣ ΠΕΤΑΓΟΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ...
ΛΟΥΚΑΚΟΣ-ΝΟΡΙΤΣΑ ΤΕΛΙΟΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ...ΠΩΠΩ ΤΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΒΡΗΚΕ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΜΠΑΛΩΣΕΙ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕΛΙΤΑΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΥ.
ΔΑΦΝΗ-ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ..ΑΣΤΕΙΑ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΔΑΦΝΗ-ΝΙΚΟΛΑ-ΝΟΡΑ!!!! :D
milia
milia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ!!!!!!!!!!!

https://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από panda Πεμ Απρ 01, 2010 11:11 pm

Ώπα τί βλέπω ? Έφυγε το άσπρο ορθογώνιο και μπήκε ασπρόμαυρη εικόνα με το βασικό cast Thumbs up πολύ καλό .

Καλό και το σημερινό .

* Καταρχάς παραδέχτηκα το κατσαρό υπόθετο για μια ακόμα φορά Congrats . Εμμμ ξύπνησαν οι σκλάβοι κοτοχεστούλη, αργά μεν αλλά ξύπνησαν.

* Τι άλλο είπαμε ότι ο κοτοχεστούλης δεν είναι Λαλάκης ο εξαγώμενος και άλλαξε. Αυτό φαίνεται ξεκάθαρα πως είναι πολύ χειρότερος από αυτόν sss ( γιατί είπαμε άλλαξε ο Μανωλιός και έβαλε το σώβρακο αλλιώς xaxa ) . Καλά αυτή η αλλάγη ισοπεδώνει και το τακτ της Αμαλίας gelio ( παράλογοοοοο ;/ δεν απαντάει άρα λογικό -.- ) .

* Γατόνι ο Νικόλας μωρέ όλα τα κατάλαβε αυτός αλλά δεν ήξερε προς τα που έρχεται η κεραμύδα και πότε να βάλει το κράνος scratch .

* Κατινορούσσος απλά Fskl και πολύ του είναι αϊ σιχτίρ πια και με αυτόν.

* Το μόνο που δεν μου άρεσε ήταν αυτό με την Νταίζη που πάει να ανοιχτεί χωρίς ακόμα να έχει καλό σχέδιο για να τους κάνει ρόμπα . Ρε Νταίζη ρε Νταίζη πρώτα σκεφτόμαστε το σχέδιο και μετά ξεκινάνε οι μπηχτές. Κοτζάμ μεταπτυχιακό στον δρόμο σαν πρωτάρα κινείσαι στις κομπίνες τώρα τςτςτςτςτςτςτςτςτςτςτςτςτςτςτς Siga... .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Απρ 01, 2010 11:13 pm

panda έγραψε:Ώπα τί βλέπω ? Έφυγε το άσπρο ορθογώνιο και μπήκε ασπρόμαυρη εικόνα με το βασικό cast πολύ καλό .

Καλό και το σημερινό .

* Καταρχάς παραδέχτηκα το κατσαρό υπόθετο για μια ακόμα φορά Congrats . Εμμμ ξύπνησαν οι σκλάβοι κοτοχεστούλη, αργά μεν αλλά ξύπνησαν.

* Τι άλλο είπαμε ότι ο κοτοχεστούλης δεν είναι Λαλάκης ο εξαγώμενος και άλλαξε. Αυτό φαίνεται ξεκάθαρα πως είναι πολύ χειρότερος από αυτόν sss ( γιατί είπαμε άλλαξε ο Μανωλιός και έβαλε το σώβρακο αλλιώς xaxa ) . Καλά αυτή η αλλάγη ισοπεδώνει και το τακτ της Αμαλίας gelio ( παράλογοοοοο ;/ δεν απαντάει άρα λογικό -.- ) .

* Γατόνι ο Νικόλας μωρέ όλα τα κατάλαβε αυτός αλλά δεν ήξερε προς τα που έρχεται η κεραμύδα και πότε να βάλει το κράνος scratch .

* Κατινορούσσος απλά Fskl και πολύ του είναι αϊ σιχτίρ πια και με αυτόν.

* Το μόνο που δεν μου άρεσε ήταν αυτό με την Νταίζη που πάει να ανοιχτεί χωρίς ακόμα να έχει καλό σχέδιο για να τους κάνει ρόμπα . Ρε Νταίζη ρε Νταίζη πρώτα σκεφτόμαστε το σχέδιο και μετά ξεκινάνε οι μπηχτές. Κοτζάμ μεταπτυχιακό στον δρόμο σαν πρωτάρα κινείσαι στις κομπίνες τώρα τςτςτςτςτςτςτςτςτςτςτςτςτςτςτς .

κοτοχεστούλης.... gelio
δεν μπορώώώ.....(αφαίρεσα 2 emoticons για να εκφραστώ)gelio
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Απρ 01, 2010 11:18 pm

anastasia20 έγραψε:
panda έγραψε:Ώπα τί βλέπω ? Έφυγε το άσπρο ορθογώνιο και μπήκε ασπρόμαυρη εικόνα με το βασικό cast πολύ καλό .

Καλό και το σημερινό .

* Καταρχάς παραδέχτηκα το κατσαρό υπόθετο για μια ακόμα φορά Congrats . Εμμμ ξύπνησαν οι σκλάβοι κοτοχεστούλη, αργά μεν αλλά ξύπνησαν.

* Τι άλλο είπαμε ότι ο κοτοχεστούλης δεν είναι Λαλάκης ο εξαγώμενος και άλλαξε. Αυτό φαίνεται ξεκάθαρα πως είναι πολύ χειρότερος από αυτόν sss ( γιατί είπαμε άλλαξε ο Μανωλιός και έβαλε το σώβρακο αλλιώς xaxa ) . Καλά αυτή η αλλάγη ισοπεδώνει και το τακτ της Αμαλίας gelio ( παράλογοοοοο ;/ δεν απαντάει άρα λογικό -.- ) .

* Γατόνι ο Νικόλας μωρέ όλα τα κατάλαβε αυτός αλλά δεν ήξερε προς τα που έρχεται η κεραμύδα και πότε να βάλει το κράνος scratch .

* Κατινορούσσος απλά Fskl και πολύ του είναι αϊ σιχτίρ πια και με αυτόν.

* Το μόνο που δεν μου άρεσε ήταν αυτό με την Νταίζη που πάει να ανοιχτεί χωρίς ακόμα να έχει καλό σχέδιο για να τους κάνει ρόμπα . Ρε Νταίζη ρε Νταίζη πρώτα σκεφτόμαστε το σχέδιο και μετά ξεκινάνε οι μπηχτές. Κοτζάμ μεταπτυχιακό στον δρόμο σαν πρωτάρα κινείσαι στις κομπίνες τώρα τςτςτςτςτςτςτςτςτςτςτςτςτςτςτς .

κοτοχεστούλης....
δεν μπορώώώ.....(αφαίρεσα 2 emoticons για να εκφραστώ)


Οι σχολιασμοί σου πάντα μου δίνουν ένα τόνο γέλιου!Ο τρόπος σου φοβερός! : respect :
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από zwi Παρ Απρ 02, 2010 12:33 am

Λουκάς-Νόρα ήταν πάρα πολύ καλοί σήμερα και πόσο μ'άρεσαν οι αγκαλίτσες και τα φιλάκια που κάνανε.

Λουκάς-Νόρα-Νικόλας-Δάφνη ήταν τέλειοι σήμερα...ειδικά ο Νικόλας έδωσε ρέστα με τις ατάκες που πετούσε αλλά και Λουκάς-Νόρα δεν πήγαιναν πίσω που έλεγαν ότι να 'ναι για να τα μπαλώσουν...πολύ γέλιο αυτή η σκηνή. gelio gelio

Ρούσσος-Σταυρίδης πάρα πολύ ωραίος διάλογος και με πολύ "νεύρο" και από τις 2 πλευρές.

Στέφανος-Μάνος-Μελίτα πολύ αγριεμένος ήταν ο Μανολάκης σήμερα και ο Στέφανος ας έκανε κάτι και να μην έφευγε ίσως προλάβαινε και το κακό.

Μάνος-Μελίτα απαράδεκτη η συμπεριφορά του Μάνου...και τώρα τελευταία άρχισα να τον συμπαθώ αλλά μετά το σημερινό τον απεχθάνομαι...μπορεί η Μελίτα να σήκωσε πρώτη το χέρι αλλά δεν παύει να είναι γυναίκα και ο Μάνος σαν άνδρας που είναι έπρεπε να συγκρατήσει το θυμό του και να μην σήκωνε το χεράκι του να χτυπήσει και δε γυναίκα...ελπίζω η Μελίτα να του κάνει μήνυση ή να μην τον αφήσει να βλέπει το παιδί αν και εγώ θα προτιμούσα και τα 2 για να μάθει λίγο και ο Μάνος να συμπεριφέρεται καλύτερα και να συγκρατεί τον θυμό του...είναι η πρώτη φορά που δίνω δίκιο στην Μελίτα.

Αμαλία-Μελίτα πάρα πολύ συγκινητική σκηνή...

Γενικά το επεισόδιο το ψήφισα πολύ καλό.
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από Victoria Παρ Απρ 02, 2010 7:53 am

Καλημέρα σας!

Δε συνηθίζω να σχολιάζω επ. γιατί ως επί το πλείστον με καλύπτετε, αλλά σήμερα θα κάνω μια εξαίρεση.

-Ψηφίζω άθλιο το επ. γιατί ο Μάνος είναι τρισάθλιος! Το απαράδεκτος είναι φτωχό επίθετο για να περιγράψω τέτοια κτηνώδη συμπεριφορά απέναντι στη γυναίκα με την οποία μοιράστηκε τόσα χρόνια της ζωής του και είναι η μάνα του παιδιού του. Κατηγορούσε τη Μελ ότι έμπαζε στο σπίτι του παιδιού του τον εραστή της, αλλά εκείνος έκανε κάτι τρισχειρότερο: ήταν έτοιμος να πνίξει τη μάνα του παιδιου του, ενώ εκείνο ήταν λίγα μέτρα πιο πάνω. Δλδ αν κατέβαινε ένα 5χρονο και έβλεπε αυτή τη σκηνή, τι ακριβώς θα έλεγε ο "άντρας" στο παιδί του, που διαλαλεί ότι είναι το σημαντικότερο γι αυτόν;..

-Απογοητευτική και η σκηνή στο τέλος που ήταν μόνος κ έρημος. Περίμενα βλέποντας την καταστροφή του να θυμηθεί κάποιο από τα τέρατα που έχει κάνει ή ίσως και αυτό που έκανε λίγη ώρα πριν, ΑΛΛΑ όχι, ο Μάνος, ως γνήσιος Μάνος, σκεφτόταν ότι έχασε την καρέκλα!

Συγγνώμη αν σας κούρασα, είναι και βαρύ θέμα πρωι-πρωι. Φιλιά πολλά!
Victoria
Victoria
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Απρ 02, 2010 8:24 am


Aς σχολιάσω κι εγώ

Ερωτικό τετράγωνο γενικώς

Δέκα Fskl από μένα στο Μάνο γιατί δεν φτάνει να έχεις δίκιο πρέπει και να ξέρεις να το διεκδικείς. Το κουλό δεν το σηκώνουμε να χτυπήσουμε με ΤΙΠΟΤΑ και για ΚΑΝΕΝΑ λόγο. Αν δεν μπορείς να το κάνεις πήγαινε σε κανέναν γιατρό να ησυχάσουν οι γύρω σου.

Δέκα Fskl επίσης στο Στέφανο. Βγήκε απ τη φυλακή να πάει στο σπιτάκι του τον ειδοποιούν οτι η απόλυτη ήταν έτοιμη να τα τινάξει όλα στον αέρα και τί ύφος ήταν αυτό; Στράβωσε ή μου φάνηκε; Πηγαίνει στο σπίτι της βλέπει τον άλλον να της τα χώνει και αφήνει εκείνη να βγει μπροστά στέκεται στα μετόπισθεν και μόλις τον ζορίζει την κάνει με ελαφρά και αφήνει εκείνη να βγάλει το φίδι απ την τρύπα. Και αφού έκανε το χρέος του και δούλεψε τη μιά πάει στη σπίτι του και αρχίζει να δουλεύει ψιλό γαζί και την άλλη. Αγόρι μου μετά το μπανάκι βάλε κάτι ανάλαφρο και άφησε τα πανταλόνια για κανέναν που να τα αξίζει.

Η Μελίτα με νευρίασε απ τη μια και τη λυπήθηκα απ την άλλη. Τα ίδια έκανε και η Εύα πέρσυ. Σ αυτά τα σκηνικά δεν παίρνει τον προκάλεσα και χτύπησα εγώ πρώτη που λένε αυτές οι δύο. Πάμε στην αστυνομία διαφορετικά θα το υποστούμε ξανά και εμείς και ίσως κι άλλοι. ΚΑΝΟΝΑΣ

Την Εύα πάλι απλά τη λυπήθηκα. Δεν θέλω να βλέπω και δεύτερο καραγκιόζη να την δουλεύει. Διαστροφή είναι αλλά την έβλεπα χαμογελαστή δίπλα στο μπούλη και λυπόμουν. Δεν θέλω να τη βλέπω να κάνει όνειρα που θα τσακιστούν για άλλη μια φορά.

Τελικά απ όλο αυτό θα καταλήξω να στηρίζω τη λύση Γεωργούλης. Θέλω έναν άντρα να αγαπήσει και να διεκδικήσει μόνο την Εύα. ΘΕΛΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΤΗ ΔΩ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ. ΘΕΛΩ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΗ ΕΥΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ. Για τη Μελίτα δεν ανησυχώ σε τρείς μήνες θα έχει βρει το μεγάλο έρωτα Νο 3 και όλα καλά.

Σκόρπια σχόλια

Ο αστυνόμος τι είπε; Οτι η Μελίτα θα έκανε θυσία για τον έρωτά της; Τι θα θυσιαζε ακριβώς; Το καλό της πρόσωπο και την Εύα νομίζω. Άντε γιατί σε λίγο δεν θα ξέρουμε τι βλέπουμε και τι ακούμε. Μια χαρά θα της καθόταν αν μιλούσε ο Μάνος. Θα ξεφορτωνόταν την Εύα χωρίς κόστος.

Ο Μάνος είπε στον Ρούσσο. Εμένα μου πήρε τα πάντα δεν υπάρχει κάτι άλλο να μου πάρει τώρα ηρθε η σειρά σου. Ο Πέτρος θορυβήθηκε απ όσο είδα. Μήπως έχουμε κανονικά ένα σχέδιο σε εξέλιξη; Μήπως το λαμόγιο τελικά βλέπει μακριά;

Ο Λουκάς και η Νόρα αντιλαμβάνονται οτι έκαναν τραγικο λάθος που δεν μίλησαν απ την αρχή στην Εύα. Μπορούν να ξαναγίνουν παρακαλώ οι λογικοί και έξυπνοι τύποι που γνώριζα; Δεν θέλω να τους βλέπω να παλιμπεδίζουν.

Στο πνεύμα των ημερών η σκηνή του άδειου γραφείου ήταν θλιβερή. Δεν λυπάμαι που χάθηκε ο όμιλος. Αν πρόκειται να προχωρήσει ο Μάνος ας το πάει απ την αρχή το προτιμώ.

Σε αναμονή των εξελίξεων λοιπόν.....
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από xristina79 Παρ Απρ 02, 2010 11:02 am

Ας σxολιάσω πριν διαβάσω τι έχετε γράψει:
Μόλις είδα το επεισόδιο και έπαθα σοκ! Πραγματικά σοκαρίστικα από την σκηνή που ο Μάνος χτύπησε την Μελίτα! Ο άνθρωπος ειναι άρρωστος, το λέω κυριολεκτικά αυτό! Και για μένα είχε άδικο και σε αυτά που της είπε: "τον έβαλες στο κραβάτι μας" (που είναι κρεβάτι της, που υποδηλώνει σαφέστατα ζήλια), "είσαι πόρνη" (μπορώ να βρω 1-2 ήρωες της σειράς να το πω αυτό, στη Μελίτα όχι), "μας κατέστρεψες" (ας μη σχολιάσω καλύτερα!). Γενικά ήταν πολύ αστείο να τα ακούς από τον Μάνο, αλλά με όσα ακολούθησαν δεν μπόρεσα να γελάσω. Ο οποίος Μάνος δεν ένιωσε τύψεις για αυτό που έκανε ούτε δευτερόλεπτο, ούτε μετά! Και δυστυχώς υπήρξαν και απειλές: "αν δεν ήταν η Εύα θα σε σκότωνα", που δεν κατάλαβα τι εννοεί αλλά μένω στην απειλή. Πραγματικά το χειρότερο είδος άντρα.

Ο Στέφανος τώρα είναι επίσης απαράδεκτος! Σας έπεισε εσάς ότι είναι ερωτευμένος με την Μελίτα? Εγώ πια αμφιβάλλω.... Πέρασε από την Μελίτα μόνο για να της φωνάξει που πήγε στην αστυνομία. Την άφηνε να συγκρούεται με τον Μάνο και αυτός κοίταζε το ταβάνι. Τον άκουσε πως της μιλούσε και προθυμοποιήθηκε να φύγει!!!!!! Φταίω εγώ να πω ότι την έχει γραμμένη την Μελίτα? Ούτε να δει τι έγινε έστω με ένα τηλέφωνο δεν έκανε.... Είχα πει πως για μένα από την στάση του Στέφανου στη συγκεκριμένη σκηνή θα φανούν πολλά και όντως φάνηκαν.... Καλά, μετά το χτύπημα του Μάνου στη Μελίτα που μας έδειξε αμέσως σκηνή ευτυχισμένου ζεύγους Στέφανος-Εύα σκεφτόμουνα: ΑΣ ΤΑ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΑΜΕΣΩΣ! Α, και κάτι άλλο που το λέει και κάποιο άλλο μέλος: ΑΣ ΒΑΡΕΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ!

Η Μελίτα πάλι? "Εγώ τον προκάλεσα"????? Γιατί καλή μου? Επειδή του είπε ότι είναι γελοίος? Και εμένα μου φάνηκε γελοίο να ζητάει τον λόγο ο Μάνος για οτιδήποτε.... Επειδή του είπε ότι τα έχει κάνει μόνος του χάλια? Ε.... είχε δίκιο! Επειδή τον χαστούκισε? Μετά την προσβολή αυτή το λιγότερο που μπορούσε να κάνει. Αν θεωρείται πρόκληση για ξυλοδαρμό το χαστούκι τότε η Νταίζη πόσους θα έπρεπε να είχε δείρει? Χαίρομαι που το πρώτο που είπε στο Μάνο ήταν για μήνυση, δεν κατάλαβα γιατί το πήρε πίσω. Κανονικά πρέπει να πάει να τα πει όλα στην Εύα και μετά να κάνει την μήνυση. Ο οποίος Μάνος θα έμπαινε κατευθείαν φυλακή επειδή είναι υπόδικος, έτσι δεν είναι? Μα πόσο θύμα είναι αυτή κοπέλα? Να τρώει ξύλο για χάρη του Στέφανου και να μη μιλάει??????????? Έλεος...........

Η κ. Πεφάνη εξαιρετική όταν αγκάλιασε την κόρη της χτυπημένη....

Ο Μάνος με το άδειο γραφείο μου έβγαλε μια απέχθεια.... για άλλη μια φορά μας δείχνει τι είναι σημαντικό για αυτόν...

Τέλος: είχα σοκαριστεί με την σκηνή βιασμού της Νόρας, τώρα ένιωσα πάλι το ίδιο. Θεωρώ απαράδεκτο να βλέπουμε τέτοιες σκηνές σε σαπουνόπερα που βλέπουν πολλά μικρά παιδιά, και σίγουρα όχι να λέει μετά το θύμα ξυλοδαρμού ότι το προκάλεσε κιόλας. Αυτά (σε συνδιασμό με τα όσα διαβάζω ότι θα σκεφτεί να κάνει η Εύα όταν μάθει) με κάνουν να πιστεύω ότι οι σεναριογράφοι παίζουν με πολύ λεπτές ισορροπίες και μάλλον έχουν ξεφύγει... Και όχι τίποτα άλλο, δεν κατάλαβα σεναριακά που αποσκοπεί αυτός ο ξυλοδαρμός....
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από Melita4ever Παρ Απρ 02, 2010 11:32 am

εγώ νομίζω ότι ήταν απλά καλό...Μου άρεσε Νόρα-Λουκάς αλλά δεν μου άρεσε αυτό που έκανε ο Μάνος.Δεν είχε κανένα δικαίωμα να σηκώσει χέρι στην Μελίτα...

Melita4ever
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Απρ 02, 2010 11:42 am

Το είδα το βράδυ στα γρήγορα...
-Άκυρος ο Μάνος-άκυρος! Φιλαράκο, δεν σηκώνουμε ΠΟΤΕ χέρι και για κανέναν λόγο...ΠΟΤΕ... ΠΟΤΕ...ΠΟΤΕ...
-Μελίτούλα, όταν ένας αγροίκος μας δέρνει, ότι και αν έχουμε κάνει, ΔΕΝ ΤΟΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΜΕ!!! Η βία δεν διακαιολογείτε ούτε συγχωρείτε...Εσυ δεν φταίς που ο τύπος είναι ΑΓΡΟΙΚΟΣ..... Κατειγγειλε τον ΑΜΕΣΩΣ!!!!!!
-Στέφανε, το ήξερα οτι ήσουν φλώρος, τώρα είσαι φλώρος με πτυχίο.... Τα παντελόνια σου βγάλτα, δεν σου αξίζουν....

-Πιτσούνια...Γέλασα και ένιωσα.... χι χι χι .....

Αυτα τα ολίγα...Στραμπούληξα το χέρι μου, και δεν μπορώ να γράψω και πολλά...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Παρ Απρ 02, 2010 11:54 am

Mik έγραψε:Το είδα το βράδυ στα γρήγορα...
-Άκυρος ο Μάνος-άκυρος! Φιλαράκο, δεν σηκώνουμε ΠΟΤΕ χέρι και για κανέναν λόγο...ΠΟΤΕ... ΠΟΤΕ...ΠΟΤΕ...
-Μελίτούλα, όταν ένας αγροίκος μας δέρνει, ότι και αν έχουμε κάνει, ΔΕΝ ΤΟΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΜΕ!!! Η βία δεν διακαιολογείτε ούτε συγχωρείτε...Εσυ δεν φταίς που ο τύπος είναι ΑΓΡΟΙΚΟΣ..... Κατειγγειλε τον ΑΜΕΣΩΣ!!!!!!
-Στέφανε, το ήξερα οτι ήσουν φλώρος, τώρα είσαι φλώρος με πτυχίο.... Τα παντελόνια σου βγάλτα, δεν σου αξίζουν....

-Πιτσούνια...Γέλασα και ένιωσα.... χι χι χι .....

Αυτα τα ολίγα...Στραμπούληξα το χέρι μου, και δεν μπορώ να γράψω και πολλά...

Συμφωνώ απόλυτα Βάσω μου..

Περαστικά σου εύχομαι αλλά χάθηκε ο κόσμος να στραμπουλίξεις το πόδι σου?
Αφού ξέρεις το χέρι σου το χρειαζόμαστε για να γράφεις (πλάκα κάνω εννοείται......)
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Απρ 02, 2010 11:57 am

Χαχα Εζι μου! Και γω αυτο λεω...Αλλα τι να κάνω, έσερνα το τρολει (την βαλίτσα), τσουπ σε μια σακούλα, αναποδιγύρισε η βαλίτσα μαζί με το χέρι........ wall
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Απρ 02, 2010 12:45 pm

xristina79 έγραψε:Ας σxολιάσω πριν διαβάσω τι έχετε γράψει:
Μόλις είδα το επεισόδιο και έπαθα σοκ! Πραγματικά σοκαρίστικα από την σκηνή που ο Μάνος χτύπησε την Μελίτα! Ο άνθρωπος ειναι άρρωστος, το λέω κυριολεκτικά αυτό! Και για μένα είχε άδικο και σε αυτά που της είπε: "τον έβαλες στο κραβάτι μας" (που είναι κρεβάτι της, που υποδηλώνει σαφέστατα ζήλια), "είσαι πόρνη" (μπορώ να βρω 1-2 ήρωες της σειράς να το πω αυτό, στη Μελίτα όχι), "μας κατέστρεψες" (ας μη σχολιάσω καλύτερα!). Γενικά ήταν πολύ αστείο να τα ακούς από τον Μάνο, αλλά με όσα ακολούθησαν δεν μπόρεσα να γελάσω. Ο οποίος Μάνος δεν ένιωσε τύψεις για αυτό που έκανε ούτε δευτερόλεπτο, ούτε μετά! Και δυστυχώς υπήρξαν και απειλές: "αν δεν ήταν η Εύα θα σε σκότωνα", που δεν κατάλαβα τι εννοεί αλλά μένω στην απειλή. Πραγματικά το χειρότερο είδος άντρα.

Ο Στέφανος τώρα είναι επίσης απαράδεκτος! Σας έπεισε εσάς ότι είναι ερωτευμένος με την Μελίτα? Εγώ πια αμφιβάλλω.... Πέρασε από την Μελίτα μόνο για να της φωνάξει που πήγε στην αστυνομία. Την άφηνε να συγκρούεται με τον Μάνο και αυτός κοίταζε το ταβάνι. Τον άκουσε πως της μιλούσε και προθυμοποιήθηκε να φύγει!!!!!! Φταίω εγώ να πω ότι την έχει γραμμένη την Μελίτα? Ούτε να δει τι έγινε έστω με ένα τηλέφωνο δεν έκανε.... Είχα πει πως για μένα από την στάση του Στέφανου στη συγκεκριμένη σκηνή θα φανούν πολλά και όντως φάνηκαν.... Καλά, μετά το χτύπημα του Μάνου στη Μελίτα που μας έδειξε αμέσως σκηνή ευτυχισμένου ζεύγους Στέφανος-Εύα σκεφτόμουνα: ΑΣ ΤΑ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΑΜΕΣΩΣ! Α, και κάτι άλλο που το λέει και κάποιο άλλο μέλος: ΑΣ ΒΑΡΕΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ!

Η Μελίτα πάλι? "Εγώ τον προκάλεσα"????? Γιατί καλή μου? Επειδή του είπε ότι είναι γελοίος? Και εμένα μου φάνηκε γελοίο να ζητάει τον λόγο ο Μάνος για οτιδήποτε.... Επειδή του είπε ότι τα έχει κάνει μόνος του χάλια? Ε.... είχε δίκιο! Επειδή τον χαστούκισε? Μετά την προσβολή αυτή το λιγότερο που μπορούσε να κάνει. Αν θεωρείται πρόκληση για ξυλοδαρμό το χαστούκι τότε η Νταίζη πόσους θα έπρεπε να είχε δείρει? Χαίρομαι που το πρώτο που είπε στο Μάνο ήταν για μήνυση, δεν κατάλαβα γιατί το πήρε πίσω. Κανονικά πρέπει να πάει να τα πει όλα στην Εύα και μετά να κάνει την μήνυση. Ο οποίος Μάνος θα έμπαινε κατευθείαν φυλακή επειδή είναι υπόδικος, έτσι δεν είναι? Μα πόσο θύμα είναι αυτή κοπέλα? Να τρώει ξύλο για χάρη του Στέφανου και να μη μιλάει??????????? Έλεος...........

Η κ. Πεφάνη εξαιρετική όταν αγκάλιασε την κόρη της χτυπημένη....

Ο Μάνος με το άδειο γραφείο μου έβγαλε μια απέχθεια.... για άλλη μια φορά μας δείχνει τι είναι σημαντικό για αυτόν...

Τέλος: είχα σοκαριστεί με την σκηνή βιασμού της Νόρας, τώρα ένιωσα πάλι το ίδιο. Θεωρώ απαράδεκτο να βλέπουμε τέτοιες σκηνές σε σαπουνόπερα που βλέπουν πολλά μικρά παιδιά, και σίγουρα όχι να λέει μετά το θύμα ξυλοδαρμού ότι το προκάλεσε κιόλας. Αυτά (σε συνδιασμό με τα όσα διαβάζω ότι θα σκεφτεί να κάνει η Εύα όταν μάθει) με κάνουν να πιστεύω ότι οι σεναριογράφοι παίζουν με πολύ λεπτές ισορροπίες και μάλλον έχουν ξεφύγει... Και όχι τίποτα άλλο, δεν κατάλαβα σεναριακά που αποσκοπεί αυτός ο ξυλοδαρμός....


Συμφωνώ 100% σε όλα!!! : respect :
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από zwi Παρ Απρ 02, 2010 12:49 pm

xristina79 έγραψε:Ας σxολιάσω πριν διαβάσω τι έχετε γράψει:
Μόλις είδα το επεισόδιο και έπαθα σοκ! Πραγματικά σοκαρίστικα από την σκηνή που ο Μάνος χτύπησε την Μελίτα! Ο άνθρωπος ειναι άρρωστος, το λέω κυριολεκτικά αυτό! Και για μένα είχε άδικο και σε αυτά που της είπε: "τον έβαλες στο κραβάτι μας" (που είναι κρεβάτι της, που υποδηλώνει σαφέστατα ζήλια), "είσαι πόρνη" (μπορώ να βρω 1-2 ήρωες της σειράς να το πω αυτό, στη Μελίτα όχι), "μας κατέστρεψες" (ας μη σχολιάσω καλύτερα!). Γενικά ήταν πολύ αστείο να τα ακούς από τον Μάνο, αλλά με όσα ακολούθησαν δεν μπόρεσα να γελάσω. Ο οποίος Μάνος δεν ένιωσε τύψεις για αυτό που έκανε ούτε δευτερόλεπτο, ούτε μετά! Και δυστυχώς υπήρξαν και απειλές: "αν δεν ήταν η Εύα θα σε σκότωνα", που δεν κατάλαβα τι εννοεί αλλά μένω στην απειλή. Πραγματικά το χειρότερο είδος άντρα.

Ο Στέφανος τώρα είναι επίσης απαράδεκτος! Σας έπεισε εσάς ότι είναι ερωτευμένος με την Μελίτα? Εγώ πια αμφιβάλλω.... Πέρασε από την Μελίτα μόνο για να της φωνάξει που πήγε στην αστυνομία. Την άφηνε να συγκρούεται με τον Μάνο και αυτός κοίταζε το ταβάνι. Τον άκουσε πως της μιλούσε και προθυμοποιήθηκε να φύγει!!!!!! Φταίω εγώ να πω ότι την έχει γραμμένη την Μελίτα? Ούτε να δει τι έγινε έστω με ένα τηλέφωνο δεν έκανε.... Είχα πει πως για μένα από την στάση του Στέφανου στη συγκεκριμένη σκηνή θα φανούν πολλά και όντως φάνηκαν.... Καλά, μετά το χτύπημα του Μάνου στη Μελίτα που μας έδειξε αμέσως σκηνή ευτυχισμένου ζεύγους Στέφανος-Εύα σκεφτόμουνα: ΑΣ ΤΑ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΑΜΕΣΩΣ! Α, και κάτι άλλο που το λέει και κάποιο άλλο μέλος: ΑΣ ΒΑΡΕΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ!

Η Μελίτα πάλι? "Εγώ τον προκάλεσα"????? Γιατί καλή μου? Επειδή του είπε ότι είναι γελοίος? Και εμένα μου φάνηκε γελοίο να ζητάει τον λόγο ο Μάνος για οτιδήποτε.... Επειδή του είπε ότι τα έχει κάνει μόνος του χάλια? Ε.... είχε δίκιο! Επειδή τον χαστούκισε? Μετά την προσβολή αυτή το λιγότερο που μπορούσε να κάνει. Αν θεωρείται πρόκληση για ξυλοδαρμό το χαστούκι τότε η Νταίζη πόσους θα έπρεπε να είχε δείρει? Χαίρομαι που το πρώτο που είπε στο Μάνο ήταν για μήνυση, δεν κατάλαβα γιατί το πήρε πίσω. Κανονικά πρέπει να πάει να τα πει όλα στην Εύα και μετά να κάνει την μήνυση. Ο οποίος Μάνος θα έμπαινε κατευθείαν φυλακή επειδή είναι υπόδικος, έτσι δεν είναι? Μα πόσο θύμα είναι αυτή κοπέλα? Να τρώει ξύλο για χάρη του Στέφανου και να μη μιλάει??????????? Έλεος...........

Η κ. Πεφάνη εξαιρετική όταν αγκάλιασε την κόρη της χτυπημένη....

Ο Μάνος με το άδειο γραφείο μου έβγαλε μια απέχθεια.... για άλλη μια φορά μας δείχνει τι είναι σημαντικό για αυτόν...

Τέλος: είχα σοκαριστεί με την σκηνή βιασμού της Νόρας, τώρα ένιωσα πάλι το ίδιο. Θεωρώ απαράδεκτο να βλέπουμε τέτοιες σκηνές σε σαπουνόπερα που βλέπουν πολλά μικρά παιδιά, και σίγουρα όχι να λέει μετά το θύμα ξυλοδαρμού ότι το προκάλεσε κιόλας. Αυτά (σε συνδιασμό με τα όσα διαβάζω ότι θα σκεφτεί να κάνει η Εύα όταν μάθει) με κάνουν να πιστεύω ότι οι σεναριογράφοι παίζουν με πολύ λεπτές ισορροπίες και μάλλον έχουν ξεφύγει... Και όχι τίποτα άλλο, δεν κατάλαβα σεναριακά που αποσκοπεί αυτός ο ξυλοδαρμός....
θα συμφωνήσω απόλυτα μασί σου.....
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Παρ Απρ 02, 2010 12:55 pm

Λίγα πράγματα θα πώ,αν και θέλω να πώ πολλά αλλά δεν έχω χρονο.. :(
Ο Λουκάς και η Νόρα χτες μου μιλήσανε παλιές καλές μέρες,ήταν γλυκες με τις ζουζουνιές τους,πραγματικά τους απολαυσα μετα απο πολυ καιρό..Παντα τέτοια θέλουμε.. Το φιλί τους μια γλύκα...Love!
Η Αμαλία και ο Πέτρος Θεοί όπως πάντα!!!! Η Αμαλία δεν παίζεται με τις ατάκες τις!!! Κεντάνε μαζί... : respect :
Ο Μπέλλος άκυρος εντελώς απορώ που θα φτάσει το IQ του ακόμα...
Η σκηνούλα στο ατελιέ της Δαφνης υπέροχα..Πολυ αστεία... Μετα το χωρισμό της Νόρας και του Λουκά η μέλλουσα εγκυμοσύνη έγινε το νέο ενέκδοτο...Λετε να χουμε γεννητούρια??? Μακάριιιι!!!!!!
Ο Στέφανος με τη Μελίτα έλεος..τι αγάπη μου και μωρό μου έιναι αυτα ρε παιδία???? Ο Στεάφανος άκυρος εντλώς... Τη Μελίτα τη λυπήθηκα...
Ο Σταυριδης Θεός οπως πάντα και ο Ζουυγανελης επίσης!!! ΜΟυ άρεσε πολυ η σκηνη τους με το Ρούσσο!!
Τη Μελίτα όσο και αν δεν την πάω τη λυπήθηκε η ψυχη μου σημερα...Ειπαμε εχει αδικο αλλά οχι να την κάνει και μπλέ μαρεν ο Μανωλάκης..Ελεος,το σακάτεψε το κορίτσι..Εχασε όλα του τα δίκια..και θελει να μας πεισει οτι άλλαξε κιολασ,μπαααααα....Ακυρος!
:Banned:
Α Ακηνή της Μελίτας με την Αμαλία πολύ γλυκιά..Μου θυμισε τις σκηνες τους περσι στη αρχή...
Το Ευάκι ονειρευεται οικογένεια ειναι και μια γλυκα με την κοιλίτσα της και δεν μπορώωωωω...Γιατί να πληρωσει πάλι σπασμένα αλλονών???? ΚΑι την είχανε ντυσει και τέλεαι σημερα,ηταν μια γλυκα.. :love
Ο ΠΑριζιάνος τι υποσχεσεις δίνει???Αφου με το κερί αγκαλιά ξημεροβραδιάζεται.. gmt
Ο Νικόλας και η Δάφνη πολύ γλυκούληδες με τη Νόρα..ΠΑρεειστικη σκηνούλα και πολύ ομορφη οπως άλλωσετ ολες η σκηνες της παρέας...
Ειναι πάντα εκεί ο ένας για τον άλλον...
Σήμερα έχουμε εξελίξεις...Αντε να δουμε!!!!
Αυτα τα ολιγα,ηθελα να πω πολλά,γιατί το επεισιδιο ηταν γεμάτο αλλά τρεχουμε σήμερα....Πολύ καλό απο μένα...!!!

Υ.Γ ΜΙκ μου περαστικά...!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Απρ 02, 2010 12:57 pm

Mik έγραψε:Το είδα το βράδυ στα γρήγορα...
-Άκυρος ο Μάνος-άκυρος! Φιλαράκο, δεν σηκώνουμε ΠΟΤΕ χέρι και για κανέναν λόγο...ΠΟΤΕ... ΠΟΤΕ...ΠΟΤΕ...
-Μελίτούλα, όταν ένας αγροίκος μας δέρνει, ότι και αν έχουμε κάνει, ΔΕΝ ΤΟΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΜΕ!!! Η βία δεν διακαιολογείτε ούτε συγχωρείτε...Εσυ δεν φταίς που ο τύπος είναι ΑΓΡΟΙΚΟΣ..... Κατειγγειλε τον ΑΜΕΣΩΣ!!!!!!
-Στέφανε, το ήξερα οτι ήσουν φλώρος, τώρα είσαι φλώρος με πτυχίο.... Τα παντελόνια σου βγάλτα, δεν σου αξίζουν....

-Πιτσούνια...Γέλασα και ένιωσα.... χι χι χι .....

Αυτα τα ολίγα...Στραμπούληξα το χέρι μου, και δεν μπορώ να γράψω και πολλά...


Bασούλα μου σήμερα πάνω κάτω όλοι γράψαμε τα ίδιαHug
Περαστικούλια
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Απρ 02, 2010 1:02 pm

Σας ευχαριστώ για τις ευχες..... Hug
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από zwi Παρ Απρ 02, 2010 1:03 pm

Mik έγραψε:Σας ευχαριστώ για τις ευχες..... Hug
Περαστικά σου Μικ!!!!!!!!!!!!!!!!!
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Απρ 02, 2010 1:54 pm

xristina79:
Μόλις είδα το επεισόδιο και έπαθα σοκ! Πραγματικά σοκαρίστικα από την σκηνή που ο Μάνος χτύπησε την Μελίτα! Ο άνθρωπος ειναι άρρωστος, το λέω κυριολεκτικά αυτό! Και για μένα είχε άδικο και σε αυτά που της είπε: "τον έβαλες στο κραβάτι μας" (που είναι κρεβάτι της, που υποδηλώνει σαφέστατα ζήλια), "είσαι πόρνη" (μπορώ να βρω 1-2 ήρωες της σειράς να το πω αυτό, στη Μελίτα όχι), "μας κατέστρεψες" (ας μη σχολιάσω καλύτερα!). Γενικά ήταν πολύ αστείο να τα ακούς από τον Μάνο, αλλά με όσα ακολούθησαν δεν μπόρεσα να γελάσω. Ο οποίος Μάνος δεν ένιωσε τύψεις για αυτό που έκανε ούτε δευτερόλεπτο, ούτε μετά! Και δυστυχώς υπήρξαν και απειλές: "αν δεν ήταν η Εύα θα σε σκότωνα", που δεν κατάλαβα τι εννοεί αλλά μένω στην απειλή. Πραγματικά το χειρότερο είδος άντρα.

Άρρωστος του γιατρού. Το παιδί πρέπει να το βλέπει μόνο με το τηλεσκόπιο που έχει. Και δεν σηκώνω κουβέντα. Ασφαλιστικά μέτρα πρέπει να πάρει η Μελίτα.Αν η Μελίτα του απαγορέψει να βλέπει το παιδί έχει τα χίλια δίκια. Αυτός είναι επικίνδυνος.Δεν πρέπει να κυκλοφορεί ελεύθερος. Έβγαλε τρελλή ζήλια, τρελλό μίσος γενικά το άτομο είναι πειραγμένο. Η σκηνή όντως σοκαριστική. Δεν μιλάμε για ένα χαστούκι που της ανταπέδωσε. Την έσπρωξε βίαια έπεσε από πάνω της και της έσφιγγε τον λαιμό και ξαναλέω δεν είναι μόνο η σωματική αλλά και η λεκτική βία. Δεν είχε κανένα δικαίωμα να μιλήσει έτσι στην Μελίτα πόσο μαλλον να σηκώσει το χέρι του πάνω της. Τι της έλεγε; Την απειλούσε για την ζωή της; Ότι θα την σκοτώσει, ότι αν την ξαναδεί με τον Στέφανο θα την γδάρει ζωντανή ότι θα την βρουν κρεμασμένη και πέταξε και το παραμύθι ότι ζει επειδή το κάνει για να προστατεύσει την Εύα. Και το χειρότερο περίμενε να φύγει η άλλη κότα που λέγεται Στέφανος για να την χτυπήσει. Θα μας κάνουν να σιχαθούμε το αντρικό φύλο σε αυτή την σειρά. Ανεπίτρεπτα πράγματα.

Για το τέλος να πω ότι η Μελίτα δεν έχει απλά το δικαίωμα να πει την αλήθεια.... ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ!! Και είμαι μαζί της μέχρι το κόκκαλο. Και δεν έχει να δώσει αναφορά σε κανέναν τους.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από zwi Παρ Απρ 02, 2010 2:08 pm

Ntinaki1 έγραψε:
xristina79:
Μόλις είδα το επεισόδιο και έπαθα σοκ! Πραγματικά σοκαρίστικα από την σκηνή που ο Μάνος χτύπησε την Μελίτα! Ο άνθρωπος ειναι άρρωστος, το λέω κυριολεκτικά αυτό! Και για μένα είχε άδικο και σε αυτά που της είπε: "τον έβαλες στο κραβάτι μας" (που είναι κρεβάτι της, που υποδηλώνει σαφέστατα ζήλια), "είσαι πόρνη" (μπορώ να βρω 1-2 ήρωες της σειράς να το πω αυτό, στη Μελίτα όχι), "μας κατέστρεψες" (ας μη σχολιάσω καλύτερα!). Γενικά ήταν πολύ αστείο να τα ακούς από τον Μάνο, αλλά με όσα ακολούθησαν δεν μπόρεσα να γελάσω. Ο οποίος Μάνος δεν ένιωσε τύψεις για αυτό που έκανε ούτε δευτερόλεπτο, ούτε μετά! Και δυστυχώς υπήρξαν και απειλές: "αν δεν ήταν η Εύα θα σε σκότωνα", που δεν κατάλαβα τι εννοεί αλλά μένω στην απειλή. Πραγματικά το χειρότερο είδος άντρα.

Άρρωστος του γιατρού. Το παιδί πρέπει να το βλέπει μόνο με το τηλεσκόπιο που έχει. Και δεν σηκώνω κουβέντα. Ασφαλιστικά μέτρα πρέπει να πάρει η Μελίτα.Αν η Μελίτα του απαγορέψει να βλέπει το παιδί έχει τα χίλια δίκια. Αυτός είναι επικίνδυνος.Δεν πρέπει να κυκλοφορεί ελεύθερος. Έβγαλε τρελλή ζήλια, τρελλό μίσος γενικά το άτομο είναι πειραγμένο. Η σκηνή όντως σοκαριστική. Δεν μιλάμε για ένα χαστούκι που της ανταπέδωσε. Την έσπρωξε βίαια έπεσε από πάνω της και της έσφιγγε τον λαιμό και ξαναλέω δεν είναι μόνο η σωματική αλλά και η λεκτική βία. Δεν είχε κανένα δικαίωμα να μιλήσει έτσι στην Μελίτα πόσο μαλλον να σηκώσει το χέρι του πάνω της. Τι της έλεγε; Την απειλούσε για την ζωή της; Ότι θα την σκοτώσει, ότι αν την ξαναδεί με τον Στέφανο θα την γδάρει ζωντανή ότι θα την βρουν κρεμασμένη και πέταξε και το παραμύθι ότι ζει επειδή το κάνει για να προστατεύσει την Εύα. Και το χειρότερο περίμενε να φύγει η άλλη κότα που λέγεται Στέφανος για να την χτυπήσει. Θα μας κάνουν να σιχαθούμε το αντρικό φύλο σε αυτή την σειρά. Ανεπίτρεπτα πράγματα.

Για το τέλος να πω ότι η Μελίτα δεν έχει απλά το δικαίωμα να πει την αλήθεια.... ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ!! Και είμαι μαζί της μέχρι το κόκκαλο. Και δεν έχει να δώσει αναφορά σε κανέναν τους.
συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!!!!!!!!!!!!!!!!
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από xristina79 Παρ Απρ 02, 2010 2:09 pm

Το τραγικό είναι ότι ο Στέφανος, για να καλύψει το πόσο σκάρτα έχει φερθεί στην Εύα, θα θελήσει, από ότι καταλαβαίνω, να κουκουλωθεί ο ξυλοδαρμός της γυναίκας που "αγαπάει όσο τίποτα άλλο"! Και θα ζητήσει και τον λόγο όταν αυτό δεν συμβεί!!!!!! Ε ρε Νταίζη που σας χρειάζεται... ή μάλλον όχι... ε ρε Αντιγονίτσα που σας χρειάζεται! Αυτή φαίνεται αθώα κυριούλα μπροστά τους!

Πάντως το χθεσινό είναι σαφές, από το πως δόθηκε η σκηνή, πως δεν είναι θέμα του προβλήματος διαχείρισης θυμού που και καλά έχει ο Μάνος. Ήταν καθαρό μίσος, κακία, ζήλια. Μου έκανε εντύπωση που ούτε αργότερα είχε την παραμικρή τύψη για αυτό που έκανε! Και, πέρα από την πλάκα, τέτοια άτομα θέλουν επαγγελματική βοήθεια. Φανταστείτε να του φέρει η κόρη του γαμπρό που δεν εγκρίνει τι έχει να γίνει.... Εγώ πάντως, αν ήμουν μητέρα θα σκεφτόμουν σοβαρά ότι είναι επικίνδυνος για το παιδί μου... Και για να είμαι ειλικρινής δεν θα μπορούσα να τον ξαναδώ μπροστά μου. Από αηδία, φόβο, απέχθεια.....
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Απρ 02, 2010 2:25 pm

xristina79:
Το τραγικό είναι ότι ο Στέφανος, για να καλύψει το πόσο σκάρτα έχει φερθεί στην Εύα, θα θελήσει, από ότι καταλαβαίνω, να κουκουλωθεί ο ξυλοδαρμός της γυναίκας που "αγαπάει όσο τίποτα άλλο"! Και θα ζητήσει και τον λόγο όταν αυτό δεν συμβεί!!!!!! Ε ρε Νταίζη που σας χρειάζεται... ή μάλλον όχι... ε ρε Αντιγονίτσα που σας χρειάζεται! Αυτή φαίνεται αθώα κυριούλα μπροστά τους!

Πάντως το χθεσινό είναι σαφές, από το πως δόθηκε η σκηνή, πως δεν είναι θέμα του προβλήματος διαχείρισης θυμού που και καλά έχει ο Μάνος. Ήταν καθαρό μίσος, κακία, ζήλια. Μου έκανε εντύπωση που ούτε αργότερα είχε την παραμικρή τύψη για αυτό που έκανε! Και, πέρα από την πλάκα, τέτοια άτομα θέλουν επαγγελματική βοήθεια. Φανταστείτε να του φέρει η κόρη του γαμπρό που δεν εγκρίνει τι έχει να γίνει.... Εγώ πάντως, αν ήμουν μητέρα θα σκεφτόμουν σοβαρά ότι είναι επικίνδυνος για το παιδί μου... Και για να είμαι ειλικρινής δεν θα μπορούσα να τον ξαναδώ μπροστά μου. Από αηδία, φόβο, απέχθεια.....

Μα η Μελίτα αν παρατήρησες χτες, δεν ήθελε να πει τι έγινε γιατί θα μαθευτούν όλα και θα φτάσουν και στα αυτιά της Εύας. Κατά τα άλλα η Μελίτα θέλει εκδίκηση...Μεγάλο λάθος από την πρώτη στιγμή έπρεπε να τον καταγγείλει και ας μαθευτούν όλα.
Τέλος πάντων, όταν θα κάνει το σωστό, να πει την αλήθεια επιτέλους, θα τα ακούσει και από πάνω και πρώτος και καλύτερος θα ξεσπάσει πάνω της ΠΟΙΟΣ; Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ! Τα παίρνω λέμε! Και ναι, είναι τραγικό γιατί από ότι κατάλαβα θα το κάνει γαργάρα ο Στέφανος τον χτεσινό ξυλοδαρμό μόνο και μόνο για να μην αντιμετωπίσει τις συνέπειες.Πέσαμε και στην περίπτωση που τον Μάνο τον κλούβιασαν. Ε εντάξει μωρέ δεν έγινε και τίποτα απλά η Μελίτα είναι σήμερα με πρησμένο μάγουλο και την επόμενη μπορεί ο άλλος να την σκοτώσει πάνω στα νεύρα του. Σιγά το πράγμα.... αυτά θα κοιτάξουμε τώρα ή πως θα καλύψουμε τα ψέμματά μας.
Το πιο τραγικό σε αυτή την σειρά είναι ότι όλοι οι "άγιοι" δεν θα τα βάλουν με αυτόν που είπε ψέμματα και έφερε τα πράγματα εδώ που τα έφερε αλλά με αυτόν που θα πει την αλήθεια επιτέλους! Fskl Εύγε σε όλους! Πραγματικά η Εύα δεν φταίει εδώ και όντως της αξίζει να πάρει τα πάνω της. Και φυσικά το ίδιο θέλω και για την Μελίτα να πάψει να γίνεται τόσο θύμα, να πάψει να είναι ενοχική χωρίς λόγο, να ξυπνήσει για τα καλά και να μην αφήσει τίποτα όρθιο ξεκινώντας από τα πιο λαμπρά αστέρια Μάνο-Στέφανο. Τον πρώτο να τον τιμωρήσει όπως πρέπει και τον δεύτερο να τον αφήσει μόνο του με το κερί του.Και επιτέλους να τα ψάλλει και ένα χεράκι στην παρέα που μόνο να κρίνουν ξέρουν και δεν κοιτούν τα χάλια τους.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Απρ 02, 2010 2:26 pm

xristina79 έγραψε:Πάντως το χθεσινό είναι σαφές, από το πως δόθηκε η σκηνή, πως δεν είναι θέμα του προβλήματος διαχείρισης θυμού που και καλά έχει ο Μάνος. Ήταν καθαρό μίσος, κακία, ζήλια. Μου έκανε εντύπωση που ούτε αργότερα είχε την παραμικρή τύψη για αυτό που έκανε! Και, πέρα από την πλάκα, τέτοια άτομα θέλουν επαγγελματική βοήθεια. Φανταστείτε να του φέρει η κόρη του γαμπρό που δεν εγκρίνει τι έχει να γίνει.... Εγώ πάντως, αν ήμουν μητέρα θα σκεφτόμουν σοβαρά ότι είναι επικίνδυνος για το παιδί μου... Και για να είμαι ειλικρινής δεν θα μπορούσα να τον ξαναδώ μπροστά μου. Από αηδία, φόβο, απέχθεια.....


Δεν το συζητώ καθόλου!Και γω αν ήμουν μάνα και είχα τέτοιο ιστορικό με τον πατέρα του παιδιού μου και γινόταν και το χτεσινό θα λάμβανα δρακόντεια μέτρα για μένα,αλλά φυσικά και για το παιδί μου!
Για μένα δεν ήταν οργή και θυμός και αυτό είναι ξεκάθαρο!Αν ήταν οργισμένος,εν βρασμώ που λέμε,θα είχε ορμήξει όταν είχε πρωτοδεί τον Στέφανο να πηγαίνει στο σπίτι της Μελίτας εκείνο το βράδυ.Δεν θα είχε την ψυχραιμία να τραβήξει ολόκληρη ταινία μικρού μίκους,για να έχει αποδείξεις!Η συμπεριφορά του ήταν καθαρότατο μίσος!Χαστουκάρα και μετά και απειλές και άλλες βρισιές και την κρατούσε από τον λαιμό!Ούτε καν να χαστουκίσει και μετά να νιώσει μιά τύψη,μία ενοχή και να την σηκώσει ζητώντας συγνώμη!!!Πραγματικά χυδαίος και αηδιαστικός!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 336 - Ημερομηνία 01-04-2010

Δημοσίευση από LYDIA Παρ Απρ 02, 2010 2:42 pm

anastasia20 έγραψε:Μελίτα-σταυρίδης:α…ρε σταυρίδη γάτα…
αγαπάω σταυρίδη…το έχω πει;;;και ωραία κοπέλα την είπε και πόσο αγαπάει η μελίτα το στέφανο κατάλαβε…εμ…δεν είναι τυφλός ο άνθρωπος…έχει μάτια και βλέπει…αγαπάω σταυρίδη…σταυρίδη είμαστε μαζί σου…. Opados1

Λουκάς-νόρα:τελικά η νόρα και ο λουκάς άθελα τους θα τα κάνουν σκ….ά…
Ειδοποιεί η μία το στέφανο ο άλλος το μάνο…και ωρίστε η μοιραία συνάντηση…
Υ.Γ.ο μάνος πώς είχε αθόρυβο το κινητό ενώ χτύπησε;;;; lol!

Πέτρος-αμαλία:ρούσσος θεός….<θα φροντίσουμε στον επόμενο φόνο να τηρηθεί αυστηρά το ωράριο> gelio
Συμφωνώ με αμαλία…ο μάνος να κάνει ευθανασία….μπας και ησυχάσουμε…
Και να κάνω μια ερώτηση;;;αν δεν άφηναν ελεύθερο το στέφανο ο ρούσσος ο λουκάς και η νόρα πρότεινουν η μελίτα να μην μιλούσε για το άλλοθι;;;;να τον άφηνε να σαπίσει στη φυλακή;;;;(μπορείτε να την πάρετε και ως ρητορική ερώτηση;;; )

Λουκάς-νόρα:είναι πολύ ωραίο ο καθένας να παραβλέπει τα γεγονότα και να βγάζει συμπεράσματα αυθαίρετα….
συνέχισαν επειδή μιλούσαν;;;;θα πηδηχτώ από το παράθυρο….
ή μήπως περίμεναν η νόρα και ο λουκάς ότι ο στέφανος θα έσβηνε πατώντας ένα κουμπάκι τα αισθήματα του για τη μελίτα;;;γιατί αν είναι κέρατο το ότι ο στέφανος είναι ακόμα ερωτευμένος με τη μελίτα τότε κέρατο είναι και που η εύα είναι ακόμα ερωτευμένη με το μάνο…..

Η συμπεριφορά της νόρας στο μπέλλο απαράδεκτη…..
KKarta…προσπαθεί να βγει και από πάνω….με έχει απογοητεύσει η νόρα πάρα πολύ….νόμιζα ότι είναι αντράκι και ειλικρινές άτομο….στην περίπτωση του μπέλλου όμως τα έχει καταρρίψει όλα…κρίμα….

Λουκάς-νόρα-δάφνη-νικόλας:
<τι είναι έρωτας;>ιδού ένα ωραίο φιλοσοφικό ερώτημα….και πάνω που είμασταν στην ανάλυση…φτου σου…χτυπάει το τηλέφωνο….και να πω ότι δεν το περίμενα….θα το πω….αναπάντεχο το τηλεφώνημα του ρούσσου…και μετά να προσπαθούμε να μαζέψουμε τα ασυμμάζευτα….

Δάφνη<λες να του έχει μείνει βλάβη από το ατύχημα;>
Νικόλας<και άρπαξε και η νόρα για συμπαράσταση;;;;>θεικό….. gelio

Μελίτα-στέφανος-μάνος:ο μάνος απέχτησε το κληρονομικό χάρισμα από τον παρέρα….μα που το διαισθάνθηκε ότι η εύα θα πέσει από το γκρεμό;;;;τι σου κάνει η καρμική σχέση,ο καρμικός έρωτας…..
Άραγε μπορούν πάτερας και υιός να προβλέψουν και σεισμό;;;;αν είναι να κάνουν κάτι χρήσιμο να μην τους αφήσουμε ανεκμετάλλευτους….
Έβλεπα το μάνο να κάνει κήρυγμα….και να τους λέει πόσο θα πληγωθεί η εύα…και μου ήρθε να βάλω τα γέλια….δε δέχομαι από ένα άτομο που έχει καταστρέψει ζωές να κάνει κηρύγματα….άραγε θυμάται τι έγινε στον πρώτο κύκλο και μέχρι τώρα;;;;

Μελίτα-μάνος:δε νομίζω να χρειάζεται να σχολιάσω….πλέον ούτε άξιος για φτύσιμο δεν είναι ο μάνος….το μόνο που θέλω είναι η μελίτα να του απαγορεύσει να βλέπει το παιδί….και να του κάνει μήνυση…

Μελίτα-αμαλία:καλά είναι ηλίθια η μελίτα….τον προκάλεσε κιόλας….καλέ ξυπνήστε την λίγο…ΕΛΕΟΣ δηλαδή…

Ρούσσος-μάνος:ο άνδρας μάνος γιατί δεν είπε στον πέτρο ότι χτύπησε την κόρη του….μήπως φοβάται;;;;

Νόρα-δάφνη-νικόλας:μπα….κατάλαβε η νόρα ότι η συμπεριφορά της προς το μπέλλο είναι ανέντιμη….το θέμα όμως είναι να μην μείνει μόνο στα λόγια…αλλά να του ξεκαθαρίσει κιόλας…να το κάνει στις πράξεις…

εύα-στέφανος:μεγάλη μπουκιά εύα-που το κατέχεις κιόλας το άθλημα-φάε,μεγάλο λόγο μην πεις….

Μάνος:ναι,ρε…σε μπουζουριάζουν….μου αρέσει πουαπορείς κιόλας….εσύ το ηθικό άτομο…πως γίνεται να έχεις μπλεξίματα με το νόμο;;;….

Τα ευκολως εννοουμενα παραλειπονται αλλα...συμφωνω μαζι σου για πολλοστη φορα...
Ο σχολιασμος σου ειναι απλα αψογος!!!!!
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης