Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010

+19
Katrin
KatsaroYpotheto
nicole
rachel
margaret
sifantid
Pennaki.......!!
filitsa
$ofi@ loukakos + nora
ksanthi
Izabella29
loukasnora
jim7
xristina79
Ntinaki1
evanna
anastasia20
loukitsa
Clarabelle
23 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Vote_lcap6%Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Vote_lcap53%Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Vote_rcap 53% 
[ 19 ]
Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Vote_lcap31%Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Vote_rcap 31% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Vote_lcap0%Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Vote_lcap3%Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Vote_lcap7%Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 36
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Empty Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Απρ 02, 2010 5:20 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Απρ 02, 2010 7:02 pm

Ρούσσος-Αμαλία-Μελίτα:Έχει δικιο ο Ρούσσος μαζι του για αυτά που λέει για το ξυλοδαρμό της Μελίτας!Βαρυ το κλιμα…την μια τον θελει φυλακη και την άλλη όχι ή καπου τον έχασα? Τον δικαιολογεί τον Μάνο η Μελίτα ή κάνουν πουλάκια τα αυτιά μου???

Λουκας-Οχιά:Γεια σου ρε Λουκά και η άλλη η καμπια μη χάσει ευκαιρία κατευθείαν….θα στη γραψουμε την έπαυλη μην ανυσηχεις χάρισμά σου!Να δουμε αν μεινει κανα πυροτουβλο ή καμια μπάλα μπιλιάρδου για τον καημενούλη τον Άρη

Μάνος-Σταυρίδης:Αναμενόμενες συζητησεις…αυτό που έχεις Σταυρίδη από μικρο παιδί να το κοιταξεις…Καλα με τόσα κυμματα ακομα εκει θα είχε μεινει το όπλο???αν είναι δυνατόν

Χρηστάρας-Καρτάλης:Τι περιμένατε ρε παιδια ότι θα τον άφηναν στην απ έξω?Μπαρμπούτι παίζατε? Και γω νόμιζα πλακωτό (τάβλι) huhu Penguin Καλα στα λεει ο Χρησταρας

Δαφνη-Νικόλας:Νικόλα δεν φταίει ο Λουκάς και η Νόρα να και η Δαφνη ξύνεται και σε ξυπνάει συνέχεια τα βράδια.
Δαφνη βάλε τα 1500 λεπτά και sms να μιλάμε δωρεαν και γω αργά κοιμάμαι.
Κακα μαντάτα βραδιάτικα για το Λιάκουρα

Ρούσσος-οχιά-Λουκάς:Το βλέμμα του Λουκά όταν μιλούσε η οχιά ηταν όλα τα λεφτα….Ρούσσος ΘΕΟΣ….δεν είσαι και χθεσινη αλλά βαθιά νυχτωμένη χοχοχοχο Tongue cake

Εδεμοψαχτήρια μετάλλων:Η σκηνη με έκανε απλά να γελάσω που να βρεθει αγαπητα μου όργανα το όπλο στη θάλασσα? Χαχαχαχαχα

Λουκάκος-Ευα-Καρτάλης:Δωσε Λουκά πες τα του

Χρησταρας-Οχιά:Αρχίσαμε τις αγαπες και τα λουλουδια Νταιζάρα????Δεν παραμυθιαζόμαστε του τα γυριζεις τωρα?Χρησταρα μη πιστευεις τιποτα

Μαρίλια-Ευα-Αγγέλα:Η Μαριλια δεν τα μασάει αυτά Ευάκι είναι γατα με πέταλα

Ρούσσος-Λιάκουρας:Θα τον δικαιολογήσει πάλι?Ε όχι και έχει αλλάξει ο Μάνος ίδιος θα παραμείνει

Καρτάλαινα-Φωτο-Τσεφούλης:Αυτή η ψυχραιμία της γκεστάπω σπάει κόκκαλα

Λουκάς-Νόρα:ΦΟΒΕΡΗ ΣΚΗΝΗ συμφωνω απόλυτα με τη Νόρα και με ένα βρακι θα σε δεχτούμε Λουκάκο!!!!!!!!!!!

Ψηφιζω Kαλό
Γιατι μας εδωσαν τυρακι δευτερολεπτων με Νορα και Λουκά πραγμα απαραδεκτο…. Siga... Grrr
Με αγάπη loukitsa
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Απρ 02, 2010 7:05 pm

Ρούσσος-αμαλία:ρούσσο κλείσ’τον μέσα να ησυχάσουμε….
Η αμαλία τι έπαθε και αυτή μετάλλαξη;;;;και δεν θέλει να τον καταγγείλουν;;
Ε….την επόμενη φορά να την σακατέψει τελείως αλλά να μην πουν τίποτα για να μην το μάθει η εύα και κλονιστεί….ε….ρε…μούρλα….
Κοιτά εκεί να σηκώνει ο οποιοσδήποτε τρελός το χέρι του και να μην τον καταγγέλνουν…. maaaad
Ο ΛΑΟΣ ΑΠΑΙΤΕΙ ΝΑ ΧΩΘΕΙ
Ο ΜΑΝΟΣ ΣΤΗ ΣΤΕΝΗ!!!!!
Υ.γ για μια ακόμα φορά ο κατρανίδης έδωσε ρέστα…. : respect :

Νταίζη-λουκάς:
η πάπια θέλει και το σπίτι…βρε ουστ…άντε τράβα στα ξενοδοχεία που είναι και ο φυσικός σου χώρος και θα αισθάνεσαι και άνετα και άσε τα διαμερίσματα….

Σταυρίδης-μάνος:ο μάνος δολοφόνος….απαπαπα….δε σκοτώνει για χρήματα….απλά σκοτώνει στο ξύλο γυναίκες….αλλά για χρήματα ποτέ…. Fsklμάνο

Μελίτα-αμαλία-ρούσσος:μελίτα Fsklείσαι ηλίθια….τι ακούω πάλι;;;;ότι αυτή φταίει…ναι του έριξε ένα χαστουκάκι και πόνεσε ο μάνος….δεν πάμε καλά….

Στέφανος-χρήστος:μπαρμπούτι έπαιζαν τελικά;;;ή συζητούσαν για το φαινόμενο του θερμοκηπίου;;;με έχουν μπερδέψει….Tongue
καλά ρε στέφανε….μη βάλεις και τα κλάματα…δεν τα έχει μάθει ακόμα η εύα…σε αυτό το έργο έχουμε μπλέξει με ΤΟΥΣ ΑΝΔΡΕΣ….

Νικόλας-δάφνη-νόρα:νικόλας<η παλαβή κουκουβάγια> gelio
Δαφνούλα τι έχεις να πεις για τον αδερφούλη σου;;;;αλλά ξέρω ξέρω εσένα το μόνο που σε νοιάζει είναι ότι ο αδερφούλης είναι στη φυλακή…θα ασχολείσαι με τα άλλα;;;;σιγά τα σημαντικά….

Νταίζη-ρούσσος-λουκάς:πως μια γυναίκα κάνει ό,τι θέλει 3 δικηγόρους και μάλιστα επιτυχημένους δεν θα το καταλάβω ποτέ…να χαρώ εγώ τα πτυχία τους….

Σταυρίδης-μάνος:ψεύδεσαι μάνο και θα σε μαλώσω…όχι μόνο ενάντια του εαυτού σου αλλά και ενάντια του στέφανου….να θυμόμαστε όλα τα γεγονότα όχι μόνο ότι μας συμφέρει…
Θα γίνω κακιά αν πω ότι δεν τον λυπάμαι καθόλου το μάνο;;;;….

Στέφανος-εύα:
λέω και εγώ….δεν θα έχουμε πρόβλεψη σήμερα;είχα αρχίσει να ανησυχώ…

Νταίζη-χρήστος:με αυτούς τους δύο σηκώνω τα χέρια ψηλά….δεν μπορώ να τους καταλάβω με τίποτα…

Αγγέλα-εύα:ε…όχι και τι θα μας κάνει ο ηλίας…ολόκληρη πυθία….σας παρακαλώ…έχει και ένα όνομα ο άνθρωπος….

Ηλίας-πέτρος:ναι,δεν είναι ο παλιός μάνος….είναι η νέα version λαμόγιου..η πιο εξελιγμένη...αυτός και ο κυριάκος….

Νικόλας-εύα-δάφνη:ναι,ας τον αφήσουν ελεύθερο το μάνο να κάνουν πάσχα όλοι μαζί….αλλά στη θέση του οβελία να βάλουν το μάνο….να τον σουβλίσουν να ησυχάσουμε…gelio

Νόρα-λουκάς:τον λυπήθηκα το λουκά εκεί που έλεγε <το σπιτάκι μου;>α….ρε…αρπαχτικό νταίζη….

Στέφανος-μελίτα:ΓΙΑΤΙ ΕΚΟΨΑΝ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ;;;;;ΓΙΑΤΙΙΙΙΙ;;;;κάνουμε αμήν και πώς να δούμε σκηνή τους και τη βάζουν στο τέλος;;;; Grrr
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Απρ 02, 2010 7:16 pm

Καλο ηταν το επεισοδιο σημερα και δεν εχω να πολλα η αληθεια ειναι!
Μελιτα...δεν καταλαβαινω γιατι θυματοποιει ετσι τον εαυτο της!Μονο και μονο για να μη μαθευτουν τα χαϊρια της με τον ''απολυτο'' σιωπα!Αν ειναι δυνατον! wall

Ευα...αναμενομενο και το ενδιαφερον της και η ανησυχια της για το Μανο!Στην παρουσα φαση δεν περιμενα να δω κατι λιγοτερο η περισσοτερο απο αυτην!Εδειξε να νοιαζεται χωρις υπερβολες! Thumbs up

Παρεα...μου αρεσε η συσπειρωση τους για το Μανο και τα λογια που του ειπαν Νικολας-Δαφνη-Νορα! Hug

Νταιζη-Χρηστος....παρα πολυ ωραια η σκηνη τους στο αμαξι!Ταιριαζουν πολυ μαζι και το φιλι ηταν τελειο! Love!

Νορα-Λουκας...επισης φοβερη σκηνη!Τρελαινομαι να τους βλεπω ετσι αγαπημενους παρα τις δυσκολιες!!!! Heart2

Αυτα για σημερα!Με τη συλληψη του Μανου δρομολογουνται εξελιξεις οποτε αντε να δουμε τι μας περιμενει! :wink2:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Απρ 02, 2010 7:24 pm

Καλά αυτή η Μελίτα μόνο που δεν είπε ότι είχε δίκιο ο Μάνος. Έλεος!Κύριοι σεναριογράφοι μία γυναίκα που υφίσταται κάτι τέτοιο στην πραγματικότητα, να έβλεπε σήμερα την Μελίτα να λέει αυτές τις αρλούμπες και μμμ τι ωραία μυνήματα που περνάτε.... slap Πάμε καλά; Έχει ένα δίκιο η Μελίτα ότι αν μαθευτεί και ο λόγος που την χτύπησε ο Μάνος θα τα πει όπως θέλει αυτός. Έλεος όμως κοριτσάκι μου, που τον προκάλεσες κιόλας Fskl ... Πως τον προκάλεσε ακριβώς; Δεν φτάνει που την σκυλόβρισε,τον προκάλεσε και από πάνω; Σας παρακαλώ μην ξαναβάλετε τέτοιες μπούρδες στο στόμα της Μελίτας γιατί καταντάει γελοίο το όλο θεματάκι.
Ρούσσος ΘΕΟΣ: Χώσε τον στην φυλακή τον αλήτη άνθρωπέ μου! Καλά είπε ο Πέτρος ο οποίος όταν είναι έξαλλος είναι πολύ ξεσηκωτικός. Ας μαθευτούν όλα, σκασίλα του. Έτσι και αλλιώς θέμα χρόνου είναι να μαθευτεί η αλήθεια.Και κανονικά η Μελίτα ΔΕΝ πρέπει να αποσύρει την μύνηση που θα του κάνει και πραγματικά εξαγριώνομαι που θα την αποσύρει... Ναι,θα ακούσει την Δάφνη που θέλει να προστατεύσει τον αδερφούλη. Η οποία Δάφνη όπως είδα δεν θα πει τίποτα την Δευτέρα αλλά όταν μάθει ότι η Μελ είχε σχέση με τον Στεφ ξαφνικά θα υποστηρίξει τον αδερφό της. Fskl

Στέφανος-Χρήστος: Παίζετε μπαρμπούτι; Αφού θα τα ακούσουν που θα τα ακούσουν από όλους τουλάχιστον να έπαιζαν τον γιατρό και τι καλά που θα ήταν αλλά όχι... αρκέστηκαν στις συνεδρίες. Η Μελίτα ψυχολόγος και ο άλλος να της λέει τον καημό του.

Ρούσος-Ηλίας: Καλά του τα είπε του Ηλία ο Ρούσσος άντε γιατί μας έχει πρήξει και αυτός με τον γιο του που όλο τον υποστηρίζει.

Στέφανος-Εύα: Τα ψέμματα συνεχίζονται...

Η Εύα τα έπαιξε σήμερα για τον Μάνο.

Στα προσεχώς πολύ θα ευχαριστηθώ την μπούφλα της Νόρας στον Μάνο. Αν και έπρεπε να φάει και άλλες.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010

Δημοσίευση από xristina79 Παρ Απρ 02, 2010 7:28 pm

Καλά, εκεί που έψαχναν το όπλο στη θάλασσα γέλασα πολύ! Μα είστε σοβαροί??????? Άρα όποιος σκότωσε τον Χατζηβασιλείου το έστησε έτσι ώστε να παγιδεύσει τον Μάνο???

Η Μελίτα είναι σοβαρή? Πάλι είπε ότι φταίει αυτή γιατί τον προκάλεσε? Έλεος πια... τι ακούω?????? Και δεν το είπε στο Στέφανο μη τον ταράξει! Τα νεύρα μου!!!!!!!! Ο οποίος Στέφανος "είναι σαν χαμένος"..... φαντάσουν να σε είχαν ξυλοκοπήσει/απειλήσει κιόλας αγαπητέ..... Ελπίζω το θέμα της βιοπραγίας να μη ξεχαστεί σε 2-3 επεισόδια γιατί θα είναι πολύ άκυροι οι σεναριογράφοι.... Αν και από ότι είδα στα προσεχώς ο Μάνος θεωρεί ότι έκανε πολύ καλά που χτύπησε την Μελίτα...

Αν κατάλαβα καλά η Μελίτα θέλει να μιλήσουν και ο Στέφανος όχι? Ειλικρινά ο τύπος δεν παίζεται! Καλά, είναι δυνατόν να πιστεύει ότι όταν έχει γίνει ο κακός χαμός η Εύα δεν θα μάθει? Α καλάααα......
Πάντως όταν βλέπω την ευτυχισμένη οικογένεια μου έρχεται μια..... αηδία να το πω? Δεν μπορώ να τον βλέπω να παίζει τόσο καλά τον ρόλο του! Πότε θα αποκαλυφθούν όλα πια.... ΑΣ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ!

Και μια απορία: το μπαρμπούτι τι είναι? :oops: Ντρέπομαι αλλά δεν ξέρω...
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010

Δημοσίευση από jim7 Παρ Απρ 02, 2010 7:39 pm

Για όλα τα δεινά του ανθρώπινου είδους φταίει η Εύα, για αυτά που τραβάει η Μελίτα δεν θα έφταιγε; Τι λέτε καλέ, νομίζετε ότι θα την γλύτωνε; Ποτέ, εξαφανίστε την Εύα μήπως και ορθοποδήση η Μελίτα.

Καλά μιλάμε για μεγάλα καραγκιοζιλίκια. Μήνυση με χρονοκαθυστέρηση αναλόγως άμα και μας συμφέρει Μελίτα; Πάλι δεν ακούμε τον μπαμπάκα μας. Να μου πεις έχουμε πρώτα να σκεφτούμε την πάρτη μας μη μας κακοχαρακτηρήσουν είμαστε και κορίστι από ΒΠ.

Τι έγινε Πετράν μούγκα στην στρούγκα ε; Λέμε στον Ηλία τι έκανε ο Μάνος, αλλά γιατί το έκανε κουβέντα, ε; Ξέρουμε φυσικά ότι ο Μάνος έχει άλλοθι αλλά ούτε και εδώ καμμιά κουβέντα. Κατά τ' άλλα το παίζει φίλος του Ηλία.

Αρχικατινάρα για τον απόλυτο δεν κρατιόσουνα να πας στην αστυνομία τώρα για τον πατέρα της Νεφέλης το σκεφτόμαστε και ζητάμε και την γνώμη του απόλυτου ε;

Βγάλτον έξω για τον φόνο και βάλτον μέσα για τα χαστούκια, έχεις τ' άντερα; δεν τάχεις. Μια οικογένεια και ένας απόλυτος κότες όλοι τους.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Απρ 02, 2010 7:43 pm

Ας σχολιασω κι εγω....

Σημερα ολα γυριζαν γυρω απο την συλληψη του Μανου.Λογικο και αναμενομενο.Αλλα ας τα παρουμε απο την αρχη.

Μανος γενικως
Πειραζει που δεν λυπηθηκα καθολου που τον συλλαβαν αδικα;Η φυλακη τελικα ειναι ο φυσικος του χωρος.Αλλα οχι δεν θελω να παει φυλακη για κατι που δεν εκανε.Θελω να παει φυλακη για τα εργοστασια και για ολες τις παιδικες ψυχες που σκοτωσε.Θελω να παει φυλακη για ολες τις φορες που σηκωσε το χερι του και χτυπησε την Μελιτα και την Ευα.Θελω η Μελιτα να του κανει μηνυση τωρα!!!!!!Παρολα αυτα ομως μου αρεσε η σκηνη στην παραλια οταν ετρεξαν κοντα του ο Νικολας,η Δαφνη και η Νορα.

Ευα γενικως
Λογικη αναμενομενη και απολυτα σωστη η αντιδραση της για την συλληψη του Μανου.Χωρις υπερβολες και φανφαρες εδειξε οτι νοιαζεται για τον πατερα της κορης της ασχετα αν δεν το αξιζει και τοσο κατα την γνωμη μου.

Ηλιας γενικως
Τον δικαιολογει ξανα;Επι 1000000000000000000 για τον Ηλια Fskl

Ρουσσος γενικως
Μαζι του σε ολα.Μην τον λυπηθεις καθολου τον Μανο.

Μελιτα γενικως
Οτι και για τον Ηλια.Επι 10000000000000000 Fskl Τι παει να πει κοριτσακι μου εγω τον προκαλεσα;Ειναι δικαιολογια αυτο;

Στεφανος γενικως
Μου αρεσει που περιμενε και απαντηση οταν ειδε το σημαδι της Μελιτας.Και οσο παει με πειθει και λιγοτερο ο ερωτας του για την Μελιτα.Καποιος που αγαπαει δεν ρωταει τι εγινε.Το καταλαβαινει μονος του.Κι εχω και παραδειγμα αλλα δε θα το αναλυσω τωρα.

Χρηστος γενικως
''Τι κανατε;Παιζατε μπαρμπουτι;'' Congrats gelio Πολυ καλο.Αρχισαν να του δινουν και καλες ατακες.Τελεια.Η σκηνη με την Νταιζη τελεια.

Νταιζη γενικως
Οτι φαμε κι οτι πιουμε κι οτι αρπαξει....ξερετε εσεις.Δεν μου αρεσει που εκμεταλευετε την ''αμνησια'' του Λουκα για να αρπαξει και την μοναδικη του περιουσια.Αλλα δεν πειραζει εμεις τον θελουμε και με και χωρις σωβρακα.Η σκηνη με τον Χρηστο οπως ειπα και πριν υπεροχη.Μου αρεσουν μαζι.

Λουκας και Νορα γενικως
Μια σκηνη;Μα μονο μια σκηνη;Ειστε τυχεροι που ηταν υπεροχη αλλιως θα σας τα εψελνα.

Νορα:Να της γραψεις το σπιτι.
Λουκας:Μα ειναι η μοναδικη μου περιουσια.
Νορα:Δεν την χρειαζεσαι εχουμε ο ενας τον αλλον ειμαστε παμπλουτοι Heart2
Λουκας:Δηλαδη και με δυο σωβρακα που θα σου ερθω εσυ με θες;
Νορα:Θα σε προτιμουσα χωρις τα σωβρακα αλλα αντε φερτα κι αυτα να υπαρχουν.Αχρειαστα να'ναι.

Faint Faint Faint Faint Faint
.
.
.
.
.
.
Συγγνωμη εφτιαξα την εικονα στο μυαλο μου και......

Πολυ καλο το επεισοδιο αν και δεν απολαυσα το αγαπημενο μου ζευγαρακι οσο θα ηθελα.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Απρ 02, 2010 7:46 pm

xristina79 έγραψε:Καλά, εκεί που έψαχναν το όπλο στη θάλασσα γέλασα πολύ! Μα είστε σοβαροί??????? Άρα όποιος σκότωσε τον Χατζηβασιλείου το έστησε έτσι ώστε να παγιδεύσει τον Μάνο???

Η Μελίτα είναι σοβαρή? Πάλι είπε ότι φταίει αυτή γιατί τον προκάλεσε? Έλεος πια... τι ακούω?????? Και δεν το είπε στο Στέφανο μη τον ταράξει! Τα νεύρα μου!!!!!!!! Ο οποίος Στέφανος "είναι σαν χαμένος"..... φαντάσουν να σε είχαν ξυλοκοπήσει/απειλήσει κιόλας αγαπητέ..... Ελπίζω το θέμα της βιοπραγίας να μη ξεχαστεί σε 2-3 επεισόδια γιατί θα είναι πολύ άκυροι οι σεναριογράφοι.... Αν και από ότι είδα στα προσεχώς ο Μάνος θεωρεί ότι έκανε πολύ καλά που χτύπησε την Μελίτα...

Αν κατάλαβα καλά η Μελίτα θέλει να μιλήσουν και ο Στέφανος όχι? Ειλικρινά ο τύπος δεν παίζεται! Καλά, είναι δυνατόν να πιστεύει ότι όταν έχει γίνει ο κακός χαμός η Εύα δεν θα μάθει? Α καλάααα......
Πάντως όταν βλέπω την ευτυχισμένη οικογένεια μου έρχεται μια..... αηδία να το πω? Δεν μπορώ να τον βλέπω να παίζει τόσο καλά τον ρόλο του! Πότε θα αποκαλυφθούν όλα πια.... ΑΣ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ!

Και μια απορία: το μπαρμπούτι τι είναι? :oops: Ντρέπομαι αλλά δεν ξέρω...


Συμφωνώ κλασικά!!!Θα μας τρελάνουν σήμερα!!Θα σχολιάσω και περαιτέρω αργότερα,αλλά τώρα πρέπει να ετοιμαστώ για εκκλησία!!! Razz
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010

Δημοσίευση από ksanthi Παρ Απρ 02, 2010 8:05 pm

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΦΥΛΑΚΗ. ΚΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΟ ΕΠΑΙΞΕ ΘΥΜΑ; ΓΙΑΤΙ; ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΝΟΥΝ ΟΙ ΠΟΜΠΕΣ ΤΗΣ. Ο ΜΑΝΟΣ ΤΗΝ ΧΤΥΠΗΣΕ ΟΚ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΟΝ ΧΤΥΠΗΣΕ ΟΚ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ. ΤΟ ΠΑΡΑΤΡΑΒΕΞΑΝ ΜΕ ΤΟ ΧΑΣΤΟΥΚΙ. Ο ΜΑΝΟΣ ΑΛΛΑΖΕΙ Η ΕΥΑ ΤΡΕΛΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΤΗΣ Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑΤΑ. Η ΜΑΡΙΛΙΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ. ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΟΥΣ

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Απρ 02, 2010 8:15 pm

ksanthi έγραψε: Ο ΜΑΝΟΣ ΤΗΝ ΧΤΥΠΗΣΕ ΟΚ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΟΝ ΧΤΥΠΗΣΕ ΟΚ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ. ΤΟ ΠΑΡΑΤΡΑΒΕΞΑΝ ΜΕ ΤΟ ΧΑΣΤΟΥΚΙ.

Ναι μωρέ και τι έγινε που της έσπασε τα μούτρα!Σιγά το πράγμα!Σε όλους συμβαίνει μία,δύο,τρείς,τέσσερις και ούτω καθεξής φορές! slap


ksanthi έγραψε:Ο ΜΑΝΟΣ ΑΛΛΑΖΕΙ


Καλό καλό! gelio gelio
Να είσαι καλά που με έκανες και γέλασα!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Παρ Απρ 02, 2010 8:25 pm

να με και εγω

Μανος
μπορει να μην εκανε το φονο αλλα εγω θελω να μπει μεσα για να μαζεψει λιγο τα χερακια του που απο περσι ειναι παρα πολυ μακρια... δεν τον λυπηθηκα σημερα παρολο οτι ειναι αθωος... Μανο αγορι μου Fskl ... και ειχα αρχισει να σε συμπαθω...

Νταιζη
δεν εχω λογια αυτη η γυναικα εχει την ικανοτητα να μου σπαει τα νευρα και μονο που αναπνευει(ουτε ο αγγελος δεν μου εσπαγε τοσο πολυ τα νευρα"απο την βερα").... Grrr θα απειλησει κιολας το μικροφωνο " ή θα γραψει το σπιτι στον αρη ή δεν υπογραφω" σιγα μωρη ανατριχιασα..... Fskl

Ρουσσος
εμπενε Πετραν ετσι υψωσε φωνη στον μανωλακι χωστον φυλακη που απλωνει τα χερακια του περισοτερο απο εκει που μπορει..καποιος πρεπει να του δωσει ενα μαθημα...!!!!!!!

Ηλιας
για αλλη μια φορα μου εσπασε τα νευρα..η ιδια καραμελα "ο μανος μου εχει αλλαξει" ...εεε ναι εχει αλλαξει το ειδα το αποδεικνυει και η συμπεριφορα του προς την μελιτα...Ε.Λ.Ε.Ο.Σ. Synelthe

Στην παραλια
θα την πω την κακια μου δεν λυπηθηκα καθολου τον μανο....μου αρεσε πολυ η αγκαλια αποτην παρεα... αυτο ειναι φιλια Hug

ΛΟΥΚΑΣ - ΝΟΡΑ
τα λογια ειναι περιτα που λεει και το ασμα...μια σκηνη μαζι και αυτη απλα ΤΕΛΕΙΑ ΜΑΓΙΚΗ ΦΟΒΕΡΗ....ενας διαλογος ολο αγαπη τρελαθηκα... δυο λογια ειπαν και με εριξαν στα πατωματα....ΕΛΙΩΣΑ.. Heart2 με αυτο που ειπε η νορα
Νορα:Δεν την χρειαζεσαι εχουμε ο ενας τον αλλον ειμαστε παμπλουτοι
εγω υποκλινομαι.. : respect :

το επεισοδιο πολυ καλο για την μικρη αλλα τελεια σκηνη λουκα νορας
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010

Δημοσίευση από filitsa Παρ Απρ 02, 2010 8:41 pm

loukitsa έγραψε:Ρούσσος-Αμαλία-Μελίτα:Έχει δικιο ο Ρούσσος μαζι του για αυτά που λέει για το ξυλοδαρμό της Μελίτας!Βαρυ το κλιμα…την μια τον θελει φυλακη και την άλλη όχι ή καπου τον έχασα? Τον δικαιολογεί τον Μάνο η Μελίτα ή κάνουν πουλάκια τα αυτιά μου???

Λουκας-Οχιά:Γεια σου ρε Λουκά και η άλλη η καμπια μη χάσει ευκαιρία κατευθείαν….θα στη γραψουμε την έπαυλη μην ανυσηχεις χάρισμά σου!Να δουμε αν μεινει κανα πυροτουβλο ή καμια μπάλα μπιλιάρδου για τον καημενούλη τον Άρη

Μάνος-Σταυρίδης:Αναμενόμενες συζητησεις…αυτό που έχεις Σταυρίδη από μικρο παιδί να το κοιταξεις…Καλα με τόσα κυμματα ακομα εκει θα είχε μεινει το όπλο???αν είναι δυνατόν

Χρηστάρας-Καρτάλης:Τι περιμένατε ρε παιδια ότι θα τον άφηναν στην απ έξω?Μπαρμπούτι παίζατε? Και γω νόμιζα πλακωτό (τάβλι) huhu Penguin Καλα στα λεει ο Χρησταρας

Δαφνη-Νικόλας:Νικόλα δεν φταίει ο Λουκάς και η Νόρα να και η Δαφνη ξύνεται και σε ξυπνάει συνέχεια τα βράδια.
Δαφνη βάλε τα 1500 λεπτά και sms να μιλάμε δωρεαν και γω αργά κοιμάμαι.
Κακα μαντάτα βραδιάτικα για το Λιάκουρα

Ρούσσος-οχιά-Λουκάς:Το βλέμμα του Λουκά όταν μιλούσε η οχιά ηταν όλα τα λεφτα….Ρούσσος ΘΕΟΣ….δεν είσαι και χθεσινη αλλά βαθιά νυχτωμένη χοχοχοχο Tongue cake

Εδεμοψαχτήρια μετάλλων:Η σκηνη με έκανε απλά να γελάσω που να βρεθει αγαπητα μου όργανα το όπλο στη θάλασσα? Χαχαχαχαχα

Λουκάκος-Ευα-Καρτάλης:Δωσε Λουκά πες τα του

Χρησταρας-Οχιά:Αρχίσαμε τις αγαπες και τα λουλουδια Νταιζάρα????Δεν παραμυθιαζόμαστε του τα γυριζεις τωρα?Χρησταρα μη πιστευεις τιποτα

Μαρίλια-Ευα-Αγγέλα:Η Μαριλια δεν τα μασάει αυτά Ευάκι είναι γατα με πέταλα

Ρούσσος-Λιάκουρας:Θα τον δικαιολογήσει πάλι?Ε όχι και έχει αλλάξει ο Μάνος ίδιος θα παραμείνει

Καρτάλαινα-Φωτο-Τσεφούλης:Αυτή η ψυχραιμία της γκεστάπω σπάει κόκκαλα

Λουκάς-Νόρα:ΦΟΒΕΡΗ ΣΚΗΝΗ συμφωνω απόλυτα με τη Νόρα και με ένα βρακι θα σε δεχτούμε Λουκάκο!!!!!!!!!!!

Ψηφιζω Kαλό
Γιατι μας εδωσαν τυρακι δευτερολεπτων με Νορα και Λουκά πραγμα απαραδεκτο…. Siga... Grrr
Με αγάπη loukitsa
συμφωνω μαζι σου αριαδνη οπως παντα βεβαια
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Παρ Απρ 02, 2010 10:47 pm

loukitsa έγραψε:Ρούσσος-Αμαλία-Μελίτα:Έχει δικιο ο Ρούσσος μαζι του για αυτά που λέει για το ξυλοδαρμό της Μελίτας!Βαρυ το κλιμα…την μια τον θελει φυλακη και την άλλη όχι ή καπου τον έχασα? Τον δικαιολογεί τον Μάνο η Μελίτα ή κάνουν πουλάκια τα αυτιά μου???

Λουκας-Οχιά:Γεια σου ρε Λουκά και η άλλη η καμπια μη χάσει ευκαιρία κατευθείαν….θα στη γραψουμε την έπαυλη μην ανυσηχεις χάρισμά σου!Να δουμε αν μεινει κανα πυροτουβλο ή καμια μπάλα μπιλιάρδου για τον καημενούλη τον Άρη

Μάνος-Σταυρίδης:Αναμενόμενες συζητησεις…αυτό που έχεις Σταυρίδη από μικρο παιδί να το κοιταξεις…Καλα με τόσα κυμματα ακομα εκει θα είχε μεινει το όπλο???αν είναι δυνατόν

Χρηστάρας-Καρτάλης:Τι περιμένατε ρε παιδια ότι θα τον άφηναν στην απ έξω?Μπαρμπούτι παίζατε? Και γω νόμιζα πλακωτό (τάβλι) huhu Penguin Καλα στα λεει ο Χρησταρας

Δαφνη-Νικόλας:Νικόλα δεν φταίει ο Λουκάς και η Νόρα να και η Δαφνη ξύνεται και σε ξυπνάει συνέχεια τα βράδια.
Δαφνη βάλε τα 1500 λεπτά και sms να μιλάμε δωρεαν και γω αργά κοιμάμαι.
Κακα μαντάτα βραδιάτικα για το Λιάκουρα

Ρούσσος-οχιά-Λουκάς:Το βλέμμα του Λουκά όταν μιλούσε η οχιά ηταν όλα τα λεφτα….Ρούσσος ΘΕΟΣ….δεν είσαι και χθεσινη αλλά βαθιά νυχτωμένη χοχοχοχο Tongue cake

Εδεμοψαχτήρια μετάλλων:Η σκηνη με έκανε απλά να γελάσω που να βρεθει αγαπητα μου όργανα το όπλο στη θάλασσα? Χαχαχαχαχα

Λουκάκος-Ευα-Καρτάλης:Δωσε Λουκά πες τα του

Χρησταρας-Οχιά:Αρχίσαμε τις αγαπες και τα λουλουδια Νταιζάρα????Δεν παραμυθιαζόμαστε του τα γυριζεις τωρα?Χρησταρα μη πιστευεις τιποτα

Μαρίλια-Ευα-Αγγέλα:Η Μαριλια δεν τα μασάει αυτά Ευάκι είναι γατα με πέταλα

Ρούσσος-Λιάκουρας:Θα τον δικαιολογήσει πάλι?Ε όχι και έχει αλλάξει ο Μάνος ίδιος θα παραμείνει

Καρτάλαινα-Φωτο-Τσεφούλης:Αυτή η ψυχραιμία της γκεστάπω σπάει κόκκαλα

Λουκάς-Νόρα:ΦΟΒΕΡΗ ΣΚΗΝΗ συμφωνω απόλυτα με τη Νόρα και με ένα βρακι θα σε δεχτούμε Λουκάκο!!!!!!!!!!!

Ψηφιζω Kαλό
Γιατι μας εδωσαν τυρακι δευτερολεπτων με Νορα και Λουκά πραγμα απαραδεκτο…. Siga... Grrr
Με αγάπη loukitsa
Και εγω συμφωνω σε ολα με την loukitsa αλλα θα το ψηφισω πολυ καλο,γιατι αν και μικρη,φοβερη η σκηνη του ζευγαριου μας!!!!!!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010

Δημοσίευση από sifantid Παρ Απρ 02, 2010 10:56 pm

Το επεισόδιο θα πάρει ένα... "Καλό" από εμένα, γιατί ψιλο(χοντρο-)βαρέθηκα σήμερα... Siga...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010

Δημοσίευση από margaret Παρ Απρ 02, 2010 11:49 pm

Και εγω το βαρεθηκα σημερα...Το μονο που ευχαριστηθηκα ηταν οι σκηνες του Πετρου!!! Επιτελους υπερασπιστηκε την κορη του σαν φυσιολογικος πατερας!
margaret
margaret
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010

Δημοσίευση από rachel Σαβ Απρ 03, 2010 1:23 am

Ας σχολιασω και εγω...

Θα επικεντρωθω σε λιγα απο τα πολλα κουλα που ειδα παλι σημερα...

Δεν μπορω να διανοηθω οτι αυτα που βλεπω τα γραφει μια συγγραφικη ομαδα που αποτελειται κυριως απο γυναικες... Ενταξει ανεχτηκαμε να βλεπουμε ολες σχεδον τις ηρωιδες να χανουν καθε ιχνος αξιοπρεπειας λογω ερωτα αλλα να τις βλεπουμε να ανεχονται και την βια παει πολυ!

Η εικονα της Μελιτας (την οποια δεν πολυσυμπαθω γενικα) με εκανε να νιωσω μεγαλη θλιψη... Μια υποτιθεται συγχρονη και μορφωμενη 30χρονη γυναικα να εχει δεχθει σωματικη βια και να κλαιει σαν φοβισμενο κουταβακι μεσα στην αγκαλια των γονιων της και να τους ΠΑΡΑΚΑΛΕΙ να μην καταθεσουν μηνυση σ'αυτον που της το προκαλεσε ολο αυτο! Κι ολα αυτα γιατι θελει να προστατευσει τον ανανδρο που αγαπα, ο οποιος δεν σταματα να την αδειαζει με καθε πραξη του...ΗΜΑΡΤΟΝ ΔΗΛΑΔΗ!!!

Προσπαθω να καταλαβω τι νοημα εχει, ειδικα τωρα που θελουν επιτελους να μας πεισουν οτι ο Μανος αλλαξε ( gelio gelio gelio ) επειδη δρα ανιδιοτελως ως προς την Ευα, να μας τον δειχνουν παραλληλα να ασκει ξανα σωματικη βια στην Μελιτα... Ξερουμε ηδη οτι ο Μανος εχει προβλημα διαχειρησης του θυμου του γιατι πρεπει να μας το ξαναθυμησουν τωρα....

Απο την αλλη εχουμε και την γλυκια αδυναμια των συγγραφεων.... Το Νταιζουλινι καλε... δεν νομιζω να αγαπανε ηρωιδα περισσοτερο απο αυτην! Αυτο αξιζει βεβαια σε μια αξια αποφοιτη του πεζοδρομιου! Η οποια παντα καταφερνει να τους καπελωνει ολους (αρχιδικηγορους, αρχιλαμογια,αστυνομια, δικαιοσυνη) και να παιρνει οτι ζητησει με την δικαιολογια ειναι περπατημενη, οτι ξερει καλα την νυχτα... Χθες μαλιστα σαν λατρεμενο κοριτσι που ειναι, πηγε και στην εκκλησια, αχ η γλυκια μου...αφου πριν ειχε παει στον σεξογιατρο γιατι θελει σωνει και καλα να κουτωπωσει το αμνησιακο θυμα της που δεν της καθεται.... ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΤΟ ΑΝΕΧΤΟΥΜΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ...
Επισης μαλλον οι συγγραφεις απο την πολυ λατρεια για την συγκεκριμενη ηρωιδα, το χουν χασει λιγο με την συνοχη των λεγομενων της καθε φορα! Σημερα στον διαλογο της με τον Χρηστο πραγματικα δεν καταλαβαινα λεξη... αλλα μακραν το κορυφαιο ηταν οταν του ειπε οτι ηθελε γαμο με τον Λουκα για το καλο του παιδιου... ενω μεχρι σημερα τον ειχε τρελανει οτι το κανει για να εχει μια φυσιολογικη ζωη και να βγει επιτελους απο την νυχτα... slap

Αντε και καλη μας Ανασταση και μαζι καλη Φωτιση στους συγγραφεις μας γιατι ολο και καλυτερευει... που λεει και ο Λουκακος!!!

rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010

Δημοσίευση από nicole Σαβ Απρ 03, 2010 2:42 am

Επειδη τα ειδα μαζι τα δυο τελευταια επεισοδια θα μου επιτρεψετε να τα σχολιασω και μαζι.

ΜΑΝΟΣ και ΜΕΛΙΤΑ απαραδεκτοι και οι δυο.

Με λυπει να διαβαζω αποψεις του τυπου "ο Μανος ειχε δικιο αλλα οχι δεν ηταν σωστο αυτο που εκανε".

ΔΙΑΦΩΝΩ. Ο Μανος οχι μονο δεν ειχε δικιο σε αυτα που ελεγε αλλα απο τους τεσσερις εχει και τις μεγαλυτερες ευθυνες με τις πραξεις του εως τωρα.

Εγω στα επεισοδια ειδα εναν ανθρωπο που εβγαζε κακια και ζηλεια, οχι για τη Μελιτα ή την Ευα, αλλα επειδη ο αντιπαλος καταφερε να του παρει τα παντα και απο υλικης πλευρας και απο πλευρας ανθρωπων που τους θεωρουσε δικους του. Και δεν μου αρεσε το γεγονος που διατυμπανιζε οτι τα παντα τα εκανε για την μεγαλη του αγαπη προς την Ευα..οχι αυτο ηταν δικαιολογια προς την συνειδηση του..οτι εκανε, κανει και θα κανει στο μελλον απο κακια και ζηλεια το εκανε προς τον αντιπαλο του...

Για μενα ο Μανος οχι μονο εχει προβλημα διαχειρισης του θυμου του αλλα και θεωρει ολους τους υπολοιπους ανθρωπους ιδιοκτησια του. Δεν με πειθει η δηθεν αλλαγη απο τις πεντε ατακες που πεταξαν ο Λουκας και η Νορα...αντιθετα δεν νομιζω οτι σε αυτη την ηλικια οι ανθρωποι αλλαζουν.

Επισης δεν συμφωνω με τη λογικη οτι ειναι καλος πατερας. Εαν θελουμε να ειμαστε ρεαλιστες, καριερες, ομιλους και περιουσιες δεν τα φτιαχνεις με ωραρια 8-4. Μπορει απο πλευρας υλικων πραγματων να παρειχε καποια πραγματα στα παιδια του και καποιες φορες να επαιζε μαζι με τη Νεφελη αλλα νομιζω οτι εαν το δουμε ολοκληρωτικα ειναι ξεκαθαρο οτι τη Νεφελη τη μεγαλωνει η Μελιτα (ανεξαρτητα εαν δειξανε για 2-3 εβδομαδες να την εχει παραμελησει προφανως για να προχωρησει το σεναριο και να δειξουν οτι προχωραει στη ζωη της)και η Αμαλια και την Μαριλια την μεγαλωνει η Αγγελα. Και με την ιδια ευκολια που χτυπαει τη Μελιτα και την Ευα...αργοτερα μπορει να χτυπησει τα παιδια του ή τον οποιοδηποτε αλλο.

Και για να μην παρεξηγηθω...ουτε περσι συμφωνουσα με τη σωματικη και ψυχολογικη βια που ασκουσε και στην Ευα και στην Μελιτα...και η Ευα ειχε δικιο περσι σε καποια πραγματα που ελεγε και κακως τα ακουγε απο ολους..με εξαιρεση το θεμα της Μαριλιας και το γαμο με τον Νικολα. Οπως επισης και η Μελιτα περσι ηταν υπερβολικη σε καποιες απαιτησεις προς το παιδι, και προφανως τα ελεγε πανω στο θυμο της και επηρεασμενη απο τις καταστασεις.

Κατα τη προσωπικη μου αποψη ο Μανος ειναι ο μονος χαρακτηρας απο τη παρεα που πιστευω οτι θα εχει κακο τελος. Δεν νομιζω οτι υπαρχει πλεον δρομος προς εξιλεωση...

Συμφωνω με τη Μελιτα με το να μην κατηγορηθει ο Μανος για ενα φονο που δεν εκανε (το ιδιο ελεγα και για το Στεφανο) ομως ΠΡΕΠΕΙ επιτελους να πληρωσει για αυτα που ΚΑΝΕΙ. Απαραδεκτη με αυτα που ελεγε...και ειλικρινα ελπιζω να μην βλεπουν το εργο κακοποιημενες γυναικες και νομιζουν οτι αυτη ειναι σωστη σταση μιας γυναικας που εχει δεκτει ειτε σωματικη ειτε ψυχολογικη βια...

Τωρα σχετικα με το γιατι η Μελιτα θα αποσυρει τη μηνυση....ειναι πολυ απλο....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΕΙ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ.

Δυστυχως η κα. Ακριτα και ο κος. Κυριτσης τα εχουν κανει μανταρα στο σεναριο ειτε λογω παραγωγης ειτε γιατι καποια πραγματα δεν τους βγηκαν...εαν θελουμε να μιλαμε για ρεαλισμο, ο Μανος απο τα Χριστουγεννα θα επρεπε να εχει προφυλακιστει...ομως ο Μπουγιουρης ειναι κεντρικος πρωταγωνιστης και ειναι καλο για μερικες μερες να τον δειχνουν στη φυλακη αλλα δεν μπορει για μηνες να ειναι μεσα...

Κα Ακριτα μου...δραματικη σειρα ειναι και ειλικρινα δεν εχω προβλημα με ποικιλες ανακριβειες, με τις πλεγμενες ερωτικες σχεσεις, με αμνησιες, καυγαδακια κτλ. ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ με τρια θεματακια: τα μηνυματα που περνατε για ξυλοδαρμους γυναικων, για την αντιμετωπιση των παιδιων και για το ποιοι χαρακτηρες θα επρεπε να εχουν παιδια και ποιοι οχι. Και αφου δεν σας βγαινει το σεναριο... τουλαχιστον μην δειχνετε τοσο εντονες σκηνες...

Τωρα για τα υπολοιπα...

Στεφανακο...Fskl αυτη ειναι απο εμενα...και το κραξιμο θα ερθει στα επομενα επεισοδια εαν επαληθευτουν αυτα που λενε τα περιοδικα...

Παντως απο οτι καταλαβαινω στο τριτο κυκλο εχεις να κανεις μαραθωνιο για να σε συγχωρεσει η Μελιτα και για να σου φυγει η ρετσινια του μαμοθρεφτου και ευθυνοφοβου...ή θελω να πιστευω οτι κατι αλλο κρυβεται πισω απο αυτη τη σταση....

Κα. Ακριτα καταλαβαινω οτι και εσεις και ο κος Σταυρου θελετε να αποφυγετε τη συγκριση με το χαρακτηρα του "Στρατου" αλλα ενταξει μηπως το παρακανατε λιγακι με το χαρακτηρα του Καρταλη? Ποσο ακομα θα βλεπουμε αυτη την αναποφασιστικοτητα?

Σχετικα με την Νταιζη δεν καταλαβαινω γιατι ολοι εκπλησσονται με αυτα που ζηταει...ετσι μας συστηθηκε... δεν ειναι χθεσινη και αρχιζει και υποψιαζεται οτι κατι συμβαινει με την αμνησια...
Παντως θα ηθελα να πω και χωρις να ειμαι νομικος...οτι υπαρχει διαφορα μεταξυ "διαχειριστη περιουσιας" και "κληρονομου". Η Νταιζη ειτε στη περιουσια του πατριου ειτε στο σπιτι του Λουκα ειναι διαχειριστρια..νομικα τα παντα ανηκουν στο παιδι. Και φανταζομαι οτι οταν το παιδι ενηλικιωθει περιμενει να παρει μια περιουσια στα χερια του...εαν για οποιαδηποτε λογο η Νταιζη την σπαταλησει, τοτε φανταζομαι οτι θα ειναι νομικα υπολογη απεναντι στο παιδι της. Και για το σπιτι δεν το θεωρω παραλογο...ειθισται οι γονεις να γραφουν το σπιτι στα παιδια τους...και η περιουσια του πατριου δεν εχει καμια σχεση με την περιουσια του πατερα ενος παιδιου..στη συγκεκριμενη περιπτωση θα μπορουσαν απλως να βαλουν ενα ορο που θα λεει οτι το σπιτι θα ανηκει και σε μελλοντικα παιδια του Λουκα.

nicole
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Σαβ Απρ 03, 2010 9:15 am


To επεισόδιο απλά να περάσει το Πάσχα να πάμε παρακάτω.

Θα σχολιάσω μόνο τη στάστη του Ρούσσου. Σωστός και λάθος μέσα στο ίδιο επεισόδιο.

Σωστός στο οτι πρέπει να πάνε στην αστυνομία και να κάνουν μήνυση τώρα όχι όταν μας βολεύει ΤΩΡΑ.

Λάθος στη στάση του προς τον Ηλία. Πάει το ανθρωπάκι που υποτίθεται είναι και φίλος και του λέει τον καημό του. Το δέχομαι οτι ο Ρούσσος δεν μπορεί και δεν πρέπει να υπερασπιστεί το Μάνο, άλλωστε είναι πατέρας άσχετα αν η μοσχαναθρεμένη του πότε το θυμάται και πότε όχι. Αλλά φίλτατε ή μην μιλήσεις για τον ξυλοδαρμό ή αν μιλήσεις πες και τον λόγο. Ναι ο Μάνος τη χτύπησε και ναι δεν έπρεπε να το κάνει για κανένα λόγο αλλά λόγος υπήρχε μην τον κάνεις το χριστιανό να σε κοιτάει σαν χαμένος.

Αλλά για στεφτείτε το λίγο. Να πάει η Μελίτα στο δικαστήριο και να πει. Ο τέως σύζυγός μου με χτύπησε γιατί με βρήκε με έναν παντρεμένο κύριο.
Ο συγκεκριμένος κύριος όταν ο τέως μου ετοιμαζόταν να παντρευτεί έστειλε ένα μήνυμα και η μέλλουσα του τέως μου μας βρήκε να σφουγγαρίζουμε τα παρκέ.
Στη συνέχεια ο τέως μου κατάλαβε οτι την αγαπούσε αλλά ο κύριος την παντρεύτηκε και άρχισε να την απατάει μ εμένα.
Μας πήρε είδηση ο τέως μου και με μπούφλισε.
Θα αλλάξουνε συκώτι οι δικαστές και θα το πάρουν οι φυλλάδες που καραδοκούν για κάτι τέτοια πικάντικα οπότε θα γελάσει και το πανελλήνιο που σε δύσκολους καιρούς το έχει ανάγκη το γέλιο
Αυτά προσπαθεί να αποφύγει το Μελιτάκι.

Καλή Ανάσταση σε όλους να περνάτε καλά με τους ανθρώπους που αγαπάτε.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010

Δημοσίευση από xristina79 Σαβ Απρ 03, 2010 9:30 am

Δύο παρατηρήσεις ακόμα:
- Ο Μάνος εκεί που μονολογούσε γιατί έλεγε "αν μιλήσω θα το επιβεβαιώσουν αυτός και η Μελίτα?", αφού υπάρχει το βίντεο.... στο οποίο οι σεναριογράφοι δεν έχουν αναφερθεί αλλά εμείς το ξέρουμε οπότε.... άκυρη ατάκα?
- Εκεί που είπε ο Μάνος "δεν θα σκότωνα ποτέ για λεφτά" έριξα τρελό γέλιο! Αν και τον πίστεψα. Για λεφτά όχι, για εξουσία χαλαρά..... Κάτι παιδάκια θυμάμαι που για τον θάνατό τους είναι και αυτός υπεύθυνος....

Προσωπικά δεν θεωρώ ότι υπάρχει λόγος για βιοπραγία. Ο λόγος είναι απλώς το αρρωστημένο μυαλό αυτού που χτυπάει, αν εννοείς "αφορμή" και εγώ δεν κατάλαβα γιατί δεν του είπε ο Ρούσσος του Ηλία αφού η μισή παρέα ήδη ξέρει, αν και για μένα δεν αλλάζει κάτι όσον αφορά την πράξη του Μάνου. Και στο δικαστήριο ας έβγαινε ότι ήθελε. Το κέρδος του να κλειστεί ένας επικίνδυνος άνθρωπος μέσα θα ήταν μεγαλύτερο.

Καλή ανάσταση σε όλους!
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Σαβ Απρ 03, 2010 11:40 am

margaret έγραψε:Και εγω το βαρεθηκα σημερα...Το μονο που ευχαριστηθηκα ηταν οι σκηνες του Πετρου!!! Επιτελους υπερασπιστηκε την κορη του σαν φυσιολογικος πατερας!

Ελπίζω να δώσει ο Υψιστος (και η οτενετ μαζί) και να σχολιάσω αναλυτικα αλλα αν όχι απλά να πω ότι η συμπεριφορά του Ρούσσου ήταν σωστή και λάθος μαζί!

Καταρχήν δεν θεωρώ ότι είναι η πρώτη φορά που ο Πετρος συμπεριφέρθηκε σαν πατέρας, τουναντίον παντα είναι δίπλα στην κόρη του ασχετα αν αυτή τις μισές φορες του λέει τι θα έκανα χωρίς εσένα και τις υπόλοιπες του τα χώνει για σπίτια / λεφτα / αυτοκίνητα που δεν μπήκαν πλυντήριο και τον υποψιάζεται μεχρι και για το προπατορικο.

Χτες ο Πετράν είχε την πιο σωστή συμπεριφορά! Μήνυση και μήνυση τώρα και δεν τον βοηθάμε ας πάει να πνιγεί!!! Τι άλλο να πει ένας γονιός? Ας αφήσουμε ελεύθερο το Μάνο μέχρι να το ξανακάνει γιατί τωρα δεν μας συμφέρει να μιλήσοουμε γιατί θα μας κακιώσει ο απόλυτος?? Ελεος! Γιατι αν φοβασαι κατσαρή ότι θα το ξανακάνει ο Μάνος τον καταγγέλεις ΑΜΕΣΑ, όχι για να μην βγουν στη φόρα τα δικά σου να κάνεις πίσω και να τον καταγγείλεις με χρονοκαθυστέρηση όταν πια δεν θα έχεις τίποτα να χάσεις! (Οσο για τη φυλακή διαφωνώ, η Ελσα πόσο καιρό ήταν μέσα οεο? Η μήπως δεν ήταν πρωταγωνίστρια? Για μένα δεν στέκει σαν επιχειρημα αυτό)

Τέλος για το λάθος του Πετράν που είπα, αναφέρομαι στο ότι δεν είπε στην Ηλία τον λόγο τους ξεσπάσματος. Όχι ότι άλλάζει τίποτα αλλα μη λέμε ότι ο Μάνος χτύπησε τη Μελίτα λόγω των νεύρων του απο την πτώχευση ή λόγω της παλίρροιας και του ανάδρομου Ερμή! Δεν ξύπνησε και είπε τι θα κανουμε σήμερα ας σαπίσουμε τη μουλωχτή! Λάθος για τον όποιον λόγο αλλα ή τα λέμε όλα ή τίποτα, μην τα παρουσιάζουμε κατα πώς μας συμφέρει!

Αυτά για τώρα, έχει τέλειο καιρό εδώ ελπίζω όλοι σας να περασετε τέλεια και καλή Ανάσταση εύχομαι!!! HB
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010

Δημοσίευση από filitsa Σαβ Απρ 03, 2010 11:47 am

KatsaroYpotheto έγραψε:
margaret έγραψε:Και εγω το βαρεθηκα σημερα...Το μονο που ευχαριστηθηκα ηταν οι σκηνες του Πετρου!!! Επιτελους υπερασπιστηκε την κορη του σαν φυσιολογικος πατερας!

Ελπίζω να δώσει ο Υψιστος (και η οτενετ μαζί) και να σχολιάσω αναλυτικα αλλα αν όχι απλά να πω ότι η συμπεριφορά του Ρούσσου ήταν σωστή και λάθος μαζί!

Καταρχήν δεν θεωρώ ότι είναι η πρώτη φορά που ο Πετρος συμπεριφέρθηκε σαν πατέρας, τουναντίον παντα είναι δίπλα στην κόρη του ασχετα αν αυτή τις μισές φορες του λέει τι θα έκανα χωρίς εσένα και τις υπόλοιπες του τα χώνει για σπίτια / λεφτα / αυτοκίνητα που δεν μπήκαν πλυντήριο και τον υποψιάζεται μεχρι και για το προπατορικο.

Χτες ο Πετράν είχε την πιο σωστή συμπεριφορά! Μήνυση και μήνυση τώρα και δεν τον βοηθάμε ας πάει να πνιγεί!!! Τι άλλο να πει ένας γονιός? Ας αφήσουμε ελεύθερο το Μάνο μέχρι να το ξανακάνει γιατί τωρα δεν μας συμφέρει να μιλήσοουμε γιατί θα μας κακιώσει ο απόλυτος?? Ελεος! Γιατι αν φοβασαι κατσαρή ότι θα το ξανακάνει ο Μάνος τον καταγγέλεις ΑΜΕΣΑ, όχι για να μην βγουν στη φόρα τα δικά σου να κάνεις πίσω και να τον καταγγείλεις με χρονοκαθυστέρηση όταν πια δεν θα έχεις τίποτα να χάσεις! (Οσο για τη φυλακή διαφωνώ, η Ελσα πόσο καιρό ήταν μέσα οεο? Η μήπως δεν ήταν πρωταγωνίστρια? Για μένα δεν στέκει σαν επιχειρημα αυτό)

Τέλος για το λάθος του Πετράν που είπα, αναφέρομαι στο ότι δεν είπε στην Ηλία τον λόγο τους ξεσπάσματος. Όχι ότι άλλάζει τίποτα αλλα μη λέμε ότι ο Μάνος χτύπησε τη Μελίτα λόγω των νεύρων του απο την πτώχευση ή λόγω της παλίρροιας και του ανάδρομου Ερμή! Δεν ξύπνησε και είπε τι θα κανουμε σήμερα ας σαπίσουμε τη μουλωχτή! Λάθος για τον όποιον λόγο αλλα ή τα λέμε όλα ή τίποτα, μην τα παρουσιάζουμε κατα πώς μας συμφέρει!

Αυτά για τώρα, έχει τέλειο καιρό εδώ ελπίζω όλοι σας να περασετε τέλεια και καλή Ανάσταση εύχομαι!!! HB
συμφωνω απολυτα τζινα μαζι σου και ειδικα στο θεμα που λες για την Ελσα οντως ηταν πρωταγωνιστρια και ειχε κατσει αρκετο καιρο φυλακη.και πιστευω οτι ο πετρος επρεπε να αναφερει στον Ηλια τον λογο που την χτυπησε οχι πως και να το ελεγε θα αλλαζε κατι
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010

Δημοσίευση από Katrin Σαβ Απρ 03, 2010 11:57 am

Καλό το επεισόδιο. είχα ξαναγράψει το μήνυμα αλλά....κάπου το έχασα.-ελπίζω να μην βγει διπλό.

Η σκηνή Νόρας-Λουκά μικρή αλλά ουσιαστική.

Ο μάνος όπως πάντα την πάρτη του. Σκεφτόταν αν θα επιβεβαιώσουν το άλλοθί του όχι αν θα πληγωθεί η Εύα.

Ο Ρούσσος μου αρέσει που πετάει σωστές ατάκες.

Η Νταιζη απαράδεκτη. Αυτός ο Χρήστος τί κάνει?? Τουλάχιστον δεν βιάζεται με την περίπτωσή της.

ΓΙατί της είπε να μείνει μακριά από το Μάνο/?μήπως ο μάνος την γνωρίζει??

Καλή Ανάσταση.

Katrin
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010

Δημοσίευση από helenaki_edem Σαβ Απρ 03, 2010 12:51 pm

Ntinaki1 έγραψε:Καλά αυτή η Μελίτα μόνο που δεν είπε ότι είχε δίκιο ο Μάνος. Έλεος!Κύριοι σεναριογράφοι μία γυναίκα που υφίσταται κάτι τέτοιο στην πραγματικότητα, να έβλεπε σήμερα την Μελίτα να λέει αυτές τις αρλούμπες και μμμ τι ωραία μυνήματα που περνάτε.... slap Πάμε καλά;

συμφωνω απολυτα!!!!!!!!!
helenaki_edem
helenaki_edem
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010

Δημοσίευση από nicole Σαβ Απρ 03, 2010 2:03 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:(Οσο για τη φυλακή διαφωνώ, η Ελσα πόσο καιρό ήταν μέσα οεο? Η μήπως δεν ήταν πρωταγωνίστρια? Για μένα δεν στέκει σαν επιχειρημα αυτό)

Η Ελσα ηταν πρωταγωνιστρια αλλα βολευε το σεναριο να ειναι στη φυλακη οπως βολευε το σεναριο να μας δειξουν τον υποτιθεμενο θανατο της...για να της παρουν το παιδι, ο Στρατος να κανει την ανταλλαγη και η Ελσα να αρχισει να ψαχνει για το παρελθον....

Και στη Βερα σχεδον απο το ΠΡΩΤΟ επεισοδιο μας εδειξαν την Ελσα να συλλαμβανεται και να οδηγειται στη φυλακη που σημαινει οτι το σεναριο ηταν προσχεδιασμενο να οδηγηθει εκει...δυστυχως στα Μυστικα της Εδεμ οι σεναριογραφοι τα εχουν κανει μπαχαλο με το σεναριο και ειναι προφανες οτι εχουν αλλαξει τις κατευθυνσεις πολλες φορες ειτε λογω παραγωγης, ειτε επειδη δεν ηταν σιγουροι ποιοι ηθοποιοι θα μεινουν και ποιοι θα φυγουν, ειτε γιατι δεν τους βγηκαν πραγματα που ηθελαν να κανουν κτλ...

Στα μυστικα της Εδεμ εαν υποθεσουμε οτι ο Μανος ηταν στη φυλακη εδω και κατι μηνες, πως θα γινοταν η συγκρουση του με τον Καρταλη, πως θα γινοταν η πτωχευση, πως θα υποψιαζοταν τη σχεση Μελιτας-Στεφανου, πως θα τους επιανε μαζι, πως θα δινονταν η κομπινα με τον Χατζηβασιλειου και τους πινακες, πως θα προσπαθουσε να σταματησει το γαμο Ευας-Καρταλη και πως θα γινοταν η επανασυνδεση του με την Ευα, πως θα προχωρουσε η σχεση του με τη Μαριλια κτλ?
Πως θα προχωρουσε το σεναριο εαν ο κυριος πρωταγωνιστης ηταν πισω απο τα σιδερα?

Συνηθως στα ελληνικα σηριαλ οι πρωταγωνιστες ειτε αρχικα μπαινουν στη φυλακη για να μας δειξουν την προσπαθεια τους να βγουν ειτε στο τελος ως τιμωρια....στη μεση της σαιζον οι πρωταγωνιστες μπαινουν στη φυλακη για μερικα "επεισοδια" μονο και συνηθως για αλλους λογους απο αυτα που εχουν κανει...για αυτο μας δειξανε και τη δικη-παρωδια του Μανου με την πτωση της Αμαλιας απο τι σκαλες, ωστε να υπαρχει μια "ηθικη τιμωρια" του Μανου συνολικα για αυτα που εχει κανει...γιατι μαλλον θα πρεπει να περιμενουμε το τελος της σειρας για να ερθει η καθαρση και η τιμωρια για ολα οσα εχει κανει ο χαρακτηρας του Μανου...

Εδω ο Ηλιας που μετα απο τοσο καιρο επρεπε να εχει γινει η δικη του και λογικα να καταδικαστει για φονο, ακομα και εαν ηταν απο ατυχημα γιατι για φονο μιλαμε, και παλι δεν το προχωρανε το θεμα γιατι δεν βολευει το σεναριο...

nicole
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης