Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap53%Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 53% 
[ 19 ]
Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap31%Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 31% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 3 ]

Σύνολο Ψήφων : 36

Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Σαβ Απρ 03, 2010 2:49 pm

Πάντως εμένα μια χαρά με βολεύει να μπουζουριάσουν τον Ηλία lol!

Το σχόλιο περί Έλσας δεν δήλωνε διαφωνία προς εσένα nicole αλλα διαφωνία προς το ότι ο Μάνος δεν μπαίνει φυλακή επειδή είναι πρωταγωνστής, έδωσα το παράδειγμα της Έλσας για να δηλώσω ότι μια χαρά θα μπορούσαν να τον μπουζουριάσουν κι οτι οι αισθητικοί λόγοι δεν με καλύπτουν ούτε εμένα, αυτα γιατί είμαστε off topic εντελώς μα παντελώς χιχι

Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010

Δημοσίευση από panda Την / Το Σαβ Απρ 03, 2010 7:30 pm

Ψήφισα πολύ καλό για 4 λόγους :

* Ζούγα απλά Penguin τα πήρε όλα και έφυγε το άτομο. Μαρουλοσάντουιτς κανείς gelio?

* Για το πως τους την έφερε η Νταίζη και για την σκηνή με τον Χρήστο μες το αμάξι Jump. Είπαμε ρε μεγάλε φιλί Ανάστασης αλλά εσύ βρήκες ψητό και έπεσες βουρ στο ψαχνό.

* Και το πως να ξεφεύγετε από την κρεββατομουρμούρα like Νικόλας lol!.

* Ούτε θρηνούμε ούτε χαιρόμαστε σωστή η Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 - Σελίδα 2 Rauchen5 Αντιγονίτσα :twisted: :bball:.

Τα υπόλοιπα με εκνεύρισαν και ακροβατούσαν επικίνδυνα ανάμεσα στο τραγικό ( π.χ. συμπεριφορά κατινοΡούσσου Fskl που ήταν εκνευριστική και για το Θεαθήναι και μόνο ) και στο υπερβολικό ( το ψάξιμο του όπλου στην θάλασσα Kotsides με τί υποτίθεται ότι έψαχναν δεν έδειξε εεεεεε ????????????????).

Φέρτε πίσω την αληθινή ΕΥΑ και απαλλάξτε μας από την κατσαρουποθετιασμένη σωσία της Synelthe.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Δευ Απρ 05, 2010 9:27 am

Μάλλον κουραστικό το επεισόδιο.
Για μια ακόμα φορά δεν μου άρεσε καθόλου το δασκαλίστικο ύφος του Πετράκη στην σκηνή με τον Σταύρου. Αναρωτιέμαι αν αυτήν την υπερβολή την κάνει από μόνος του ή του την έχει ζητήσει ο σκηνοθέτης.
Από άποψη ουσίας δεν μου άρεσε που η Μελίτα επιμένει να μην μηνύσει τον Μάνο. Πρέπει να μάθει αυτός ότι δεν γίνεται να δρα χωρίς συνέπειες και να παρανομεί χωρίς ποινές.
Μου άρεσε πολύ η στάση του Ρούσσου και τέλος μου άρεσε πάρα πολύ που η Μελίτα είναι τόσο σωστή ώστε δεν σκέφτηκε ούτε στιγμή να λειτουργήσει εκδικητικά απέναντι στον Μάνο και να μην επιβεβαιώσει το άλλοθί του.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από soso Την / Το Δευ Απρ 05, 2010 4:17 pm

panda έγραψε:Ψήφισα πολύ καλό για 4 λόγους :

* Ζούγα απλά Penguin τα πήρε όλα και έφυγε το άτομο. Μαρουλοσάντουιτς κανείς gelio?

* Για το πως τους την έφερε η Νταίζη και για την σκηνή με τον Χρήστο μες το αμάξι Jump. Είπαμε ρε μεγάλε φιλί Ανάστασης αλλά εσύ βρήκες ψητό και έπεσες βουρ στο ψαχνό.

* Και το πως να ξεφεύγετε από την κρεββατομουρμούρα like Νικόλας lol!.

* Ούτε θρηνούμε ούτε χαιρόμαστε σωστή η Επεισόδιο 337 Ημερομηνία 02-04-2010 - Σελίδα 2 Rauchen5 Αντιγονίτσα :twisted: :bball:.

Τα υπόλοιπα με εκνεύρισαν και ακροβατούσαν επικίνδυνα ανάμεσα στο τραγικό ( π.χ. συμπεριφορά κατινοΡούσσου Fskl που ήταν εκνευριστική και για το Θεαθήναι και μόνο ) και στο υπερβολικό ( το ψάξιμο του όπλου στην θάλασσα Kotsides με τί υποτίθεται ότι έψαχναν δεν έδειξε εεεεεε ????????????????).

Φέρτε πίσω την αληθινή ΕΥΑ και απαλλάξτε μας από την κατσαρουποθετιασμένη σωσία της Synelthe.

Δεν είμαι η μόνη,δεν είμαι η μόνη !
Πίσω την αληθινή Ευα,κι ας την βρίζει το άπαν σύμπαν..κι ας της αφορίσει ο Ιερώνυμος..,κι ας την 'καινε σαν τον Ιούδα,κι ας την σουβλίζουν σαν το αρνί!( το παρακανα με την επικαιροποίηση..)

Δευτερευόντως,η σωσίας να επανέλθει στη γνωστή και προτεραία κατασταση,της αβασταχτης πολιτικής ορθότητας και της ακρως μικροαστικά κυριλέ επίφασης,διατηρώντας ούτως ή αλλως το αναλογο ύφος που 'χει μόνιμη καβα και ανακτώντας την πλατιά τηλεοπτική συμπόνοια που είχε πριν!
Επίσης,ήταν να μην πάρω φόρα,ο Στεφανουκος ας μείνει για πάντα πολλά υποσχόμενος,αρκεί αυτή ως η μεγαλύτερη απογοήτευση για καποιον και στη ζωή και στην tv..
Από σωσίες γκώσαμε,ομοίως!
Kαι ο Μανος,ας τους σκοτώσει ομαδικώς όλους να τελειώνουμε στο φινάλε,να το ευχαριστηθούμε και να τους κλάψουμε μαζικά (αν και,καθένας το νεκρό του,που λέει κι ο Σεφέρης),να διαλυθούν κι οι τελευταίες υποψίες που έχω ότι το σενάριο γράφεται εκ περιτροπής από ταλαντούχους ανθρώπους που ΔΕΝ συνεννούνται μεταξύ τους!
Εναλλακτικά,να σωθούν αποκλειστικά και ΜΟΝΟ η Νόρα κι ο Λουκάς,λόγω της μαζικής τους απηχησης,και να κληρονομήσουν κι όλους τους τεθνεώτες να φύγουν μακριά!

Και έρχομαι να συμφωνήσω ενθουσιωδώς και με τη Nicole σε ΟΛΑ ΟΣΑ έγραψε για τα λογικά κενά/τις σεναριακές ιδιοτέλειες/και τ΄αλλ'αντ'αλλα της Παρασκευης το γαλα,που στωικά παρακολουθούμε επί δυο σεζόν!..όπως προς το παρόν,φαίνεται!
Απ΄την αρχή ως το τελος του post της : respect : : respect : : respect :

Υγ.Συγγνώμη για το ελαφρώς εκτός τόπικ,αλλά και τα τεκταινόμενα είναι επίσης ελαφρώς εκτός, καθε λογικής,κοινής,δραματουργικής ή αλλης!

Χριστός Ανέστη!Χρόνια πολλά σε όλους! Heart2
[b]
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή