Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010

+30
nansy
loukasnora
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Ezantakou
anastasia20
ellie
loukitsa
'Ελενα
nana
sifantid
Goofy!
jim7
LYDIA
soso
Ntinaki1
Izabella29
Katrin
tinaki18
T2eNnh
vs116117
zwi
evanna
maria244
Clarabelle
CineFreak
Victoria
xristina79
Καρ-Mik
edem4ever
nikidanis
34 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010

Δημοσίευση από sifantid Παρ Απρ 09, 2010 3:13 am

Τζάμπα θα τον τρέχει στα τμήματα το Λουκάκο! Τζάμπα και οι συλλήψεις από τα όργανα! Απαπαπα... TutTut Νέα είναι αυτά;
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010

Δημοσίευση από nana Παρ Απρ 09, 2010 7:37 am

Αυτή η Μελίτα όλο εκτός τόπου και χρόνου! Σε ΟΛΑ!!! από τους άντρες μέχρι τις μυνήσεις και τα μητρικά ένστικτα.
Πολύ εύκολα γράφουν ότι ο Στέφανος δεν θα παρακαλέσει άλλο...
και τι? θα θελήσει να χαρεί τον απόλυτο έτσι απλά?
Κάτι δεν μου αρέσει.
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010

Δημοσίευση από Katrin Παρ Απρ 09, 2010 8:52 am

sifantid έγραψε:Τζάμπα θα τον τρέχει στα τμήματα το Λουκάκο! Τζάμπα και οι συλλήψεις από τα όργανα! Απαπαπα... TutTut Νέα είναι αυτά;

ΑΧ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΥΡΙΩΣ ΠΕΜΠΤΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ. ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΥΤΗ....ΝΟΡΑ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ....ΤΟΟΟΟΣΗ ΗΤΑΝ Η ΑΓΑΠΗ ΣΟΥ ΠΙΑΑΑΑΑΑΑΑ? :twisted: :evil: :(

Katrin
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010

Δημοσίευση από 'Ελενα Παρ Απρ 09, 2010 1:02 pm

ΡΕ ΑΜΑ ΗΜΟΥΝΑ ΕΓΩ Ο ΜΑΝΟΣ ΘΑ ΤΙΣ ΕΡΙΧΝΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΜΗΝΥΣΗ ....

'Ελενα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010

Δημοσίευση από edem4ever Παρ Απρ 09, 2010 1:04 pm

'Ελενα έγραψε:ΡΕ ΑΜΑ ΗΜΟΥΝΑ ΕΓΩ Ο ΜΑΝΟΣ ΘΑ ΤΙΣ ΕΡΙΧΝΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΜΗΝΥΣΗ ....
Καλως ηρθες στην παρεα μας!!!!
Τοτε νομιζω θα τον σκοτωνε με τα χερακια του ο Ρουσσος!!! :D
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Απρ 09, 2010 1:05 pm

sifantid έγραψε:Τζάμπα θα τον τρέχει στα τμήματα το Λουκάκο! Τζάμπα και οι συλλήψεις από τα όργανα! Απαπαπα... TutTut Νέα είναι αυτά;

Ακριβως τζαμπα...Νόρα θυμησου σου σωσε τη ζωη σου!!!!!! (απαπα τι ρεντα είναι αυτη με τα συνθηματα σημερα)
Μελιτάκι ούτε εμενα με πείθεις.... Gum
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Απρ 09, 2010 1:10 pm

loukitsa έγραψε:
sifantid έγραψε:Τζάμπα θα τον τρέχει στα τμήματα το Λουκάκο! Τζάμπα και οι συλλήψεις από τα όργανα! Απαπαπα... TutTut Νέα είναι αυτά;

Ακριβως τζαμπα...Νόρα θυμησου σου σωσε τη ζωη σου!!!!!! (απαπα τι ρεντα είναι αυτη με τα συνθηματα σημερα)
Μελιτάκι ούτε εμενα με πείθεις.... Gum


Παρατήρηση
Όταν βγάζουμε καινούριο σύνθημα βάζουμε δίπλα το μπαρμπαδάκι με το κασκόλ λέει η Βάσω
Νόρα θυμήσου σου σωσε τη ζωή σουOpados1
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Απρ 09, 2010 1:29 pm

Clarabelle έγραψε:

Παρατήρηση
Όταν βγάζουμε καινούριο σύνθημα βάζουμε δίπλα το μπαρμπαδάκι με το κασκόλ λέει η Βάσω
Νόρα θυμήσου σου σωσε τη ζωή σουOpados1

Nόρα θυμίσου σου σωσε την ζωή σου
Συγχώρα τον και δέξου τον πάλι μες στο βρ@κί σου Opados1

ΥΓ: Οh yeah μπαρμπαδάκι με κασκόοοοολ!!!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010

Δημοσίευση από edem4ever Παρ Απρ 09, 2010 1:41 pm

Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Παρατήρηση
Όταν βγάζουμε καινούριο σύνθημα βάζουμε δίπλα το μπαρμπαδάκι με το κασκόλ λέει η Βάσω
Νόρα θυμήσου σου σωσε τη ζωή σουOpados1

Nόρα θυμίσου σου σωσε την ζωή σου
Συγχώρα τον και δέξου τον πάλι μες στο βρ@κί σου Opados1

ΥΓ: Οh yeah μπαρμπαδάκι με κασκόοοοολ!!!
ΘΕΪΚΟ το νεο συνθηματακι αλλα η προσθηκη σου το απογιωσεεεεΕΕΕΕ!!!!!gelio : respect : gelio
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010

Δημοσίευση από ellie Παρ Απρ 09, 2010 2:19 pm

Μα είναι δυνατον να γίνονται μηνύσεις τώρα ανάμεσα σε Νορα και Λουκά...???Εντάξει τσαντίστικες ρε κοπελιά αλλά έλεος τόσα άλλα έχουν γίνει και μηνύσεις δεν έγιναν, σε αυτό...?Τι να πεις πια...Νομίζω οι σεναριογράφοι το παρατραβάνε.... TutTut
Ας ελπίσουμε ότι θα τελειώσει σύντομα και αυτό το παρατράγουδο σε αυτή τη σχέση...Άσε που η Νταιζάρα θα έχει πλέον και αποδείξεις για αυτά που είχε ήδη καταλαβει...Αυτό μας έλειπε... Scandal
Η άλλη μήνυση ασχολίαστη, ας την έκανε όταν ήταν η ώρα της, τώρα ότι θυμάται χαίρεται η Μελίτα...
Γενικά...: curse :
ellie
ellie
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Παντου και παντααααα.....Διπλα στον Ρομπεν!
Ασχολίες : Αφορητα πολλες!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010

Δημοσίευση από sifantid Παρ Απρ 09, 2010 5:29 pm

ellie έγραψε:Μα είναι δυνατον να γίνονται μηνύσεις τώρα ανάμεσα σε Νορα και Λουκά...???Εντάξει τσαντίστικες ρε κοπελιά αλλά έλεος τόσα άλλα έχουν γίνει και μηνύσεις δεν έγιναν, σε αυτό...?Τι να πεις πια...Νομίζω οι σεναριογράφοι το παρατραβάνε.... TutTut
Ας ελπίσουμε ότι θα τελειώσει σύντομα και αυτό το παρατράγουδο σε αυτή τη σχέση...Άσε που η Νταιζάρα θα έχει πλέον και αποδείξεις για αυτά που είχε ήδη καταλαβει...Αυτό μας έλειπε... Scandal
Η άλλη μήνυση ασχολίαστη, ας την έκανε όταν ήταν η ώρα της, τώρα ότι θυμάται χαίρεται η Μελίτα...
Γενικά...: curse :
Τελικά μήνυση δε θα του κάνει η Νόρα του Λουκά, απλά μια βόλτα προς το τμήμα θα τον πάει το κορίτσι να πάρει λίγο αέρα! Razz

ΥΓ: Αριάδνη το αρχικό σύνθημα είναι ΜΟΝΑΔΙΚΟ! : respect : Έτσι! Για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι καινούριοι! Όσο για τη συμπλήρωση της Βάσως... ΑΝΑΜΕΝΩΜΕΝΗ! huhu Κι αν δε σου βγάλουμε το όνομα (Αν δε σου το έχουμε βγάλει ήδη δηλαδή! gelio ) εμένα να μη με λένε Σοφία! lol!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010

Δημοσίευση από zwi Παρ Απρ 09, 2010 9:10 pm

'Ελενα έγραψε:ΡΕ ΑΜΑ ΗΜΟΥΝΑ ΕΓΩ Ο ΜΑΝΟΣ ΘΑ ΤΙΣ ΕΡΙΧΝΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΜΗΝΥΣΗ ....
Καλως ηρθες στην παρεα μας!!!!
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Απρ 09, 2010 11:44 pm

Απο το μέγκα:

Ο Μάνος ενημερώνεται για τη μήνυση και συγκρούεται τόσο με τον Πέτρο, όσο και με την Μελίτα. Τους ξεκαθαρίζει ότι τίποτα δεν θα τον κρατήσει μακριά από το παιδί του. Και η Δάφνη, με τη σειρά της, ανταλλάσσει βαριά λόγια με την Μελίτα για την υπόθεση της μήνυσης. Η Νόρα κατηγορεί τον Λουκά για παρενόχληση και ο Λουκάς συλλαμβάνεται από την αστυνομία. Η Νόρα αποφασίζει να μην του κάνει μήνυση, αλλά δεν δείχνει διατεθειμένη να τον συγχωρήσει. Ο Στέφανος προσπαθεί να πείσει την Εύα να γυρίσει σπίτι, αλλά τα λόγια του πέφτουν στο κενό. Ο Στέφανος ενημερώνει την Αντιγόνη ότι δεν σκοπεύει να παρακαλέσει άλλο την Εύα. Πιστεύει ότι έφτασε η ώρα να προχωρήσει κι αυτός παρακάτω, στη ζωή του. Η Μελίτα αμφιβάλλει για την αγάπη του Στέφανου, ενώ την ίδια στιγμή ο Λουκάς κάνει τα πάντα να πείσει την Νόρα για την αγάπη του.
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Απρ 09, 2010 11:49 pm

Ο Μάνος ενημερώνεται για τη μήνυση και συγκρούεται τόσο με τον Πέτρο, όσο και με την Μελίτα. Τους ξεκαθαρίζει ότι τίποτα δεν θα τον κρατήσει μακριά από το παιδί του.
Μάναρε μου, το ξύλο είναι ξύλο. Καλα σου κάνουνε.
Και η Δάφνη, με τη σειρά της, ανταλλάσσει βαριά λόγια με την Μελίτα για την υπόθεση της μήνυσης.
Δαφνούλα, εδω η κίτρινη κάρτα είναι όλη δικιά σου. Ολα και όλα. Αλλο τα νυχτοπερπατήματα της περιστεράς, και άλλο το ξύλο
Η Νόρα κατηγορεί τον Λουκά για παρενόχληση και ο Λουκάς συλλαμβάνεται από την αστυνομία.
Τελικά, το ΤΙΒο είχε δίκιο!! Μα παρενόχληση? Εγω συνεχίζω να γελάω με την ιστορία!!! Πειράζει?
Η Νόρα αποφασίζει να μην του κάνει μήνυση, αλλά δεν δείχνει διατεθειμένη να τον συγχωρήσει.
Αμ~ Λουκάκο, δεν συγχωρούνται έτσι έυκολα η βλακείες.
Ο Στέφανος προσπαθεί να πείσει την Εύα να γυρίσει σπίτι, αλλά τα λόγια του πέφτουν στο κενό. Ο Στέφανος ενημερώνει την Αντιγόνη ότι δεν σκοπεύει να παρακαλέσει άλλο την Εύα Πιστεύει ότι έφτασε η ώρα να προχωρήσει κι αυτός παρακάτω, στη ζωή του. Η Μελίτα αμφιβάλλει για την αγάπη του Στέφανου,
Γιατι καλε? Επειδή την άδειασε πολλάκις????
ενώ την ίδια στιγμή ο Λουκάς κάνει τα πάντα να πείσει την Νόρα για την αγάπη του.
Ξεκινάει το ματς, ΛΟυκάς-Πατώματα
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Απρ 09, 2010 11:51 pm

Mik έγραψε:Απο το μέγκα:

Ο Μάνος ενημερώνεται για τη μήνυση και συγκρούεται τόσο με τον Πέτρο, όσο και με την Μελίτα. Τους ξεκαθαρίζει ότι τίποτα δεν θα τον κρατήσει μακριά από το παιδί του.

πάλι τις απειλές ξεκίνησε ο μανωλιός;;;

Mik έγραψε:Και η Δάφνη, με τη σειρά της, ανταλλάσσει βαριά λόγια με την Μελίτα για την υπόθεση της μήνυσης.

μα ναι βρε κακιά μελίτα...γιατί κάνεις μήνυση στο άγιο παιδί;;;;γιατί;;;;επειδή γλίστρυσε το χέρι του στο μάγουλο σου;;;


Mik έγραψε:Ο Στέφανος προσπαθεί να πείσει την Εύα να γυρίσει σπίτι, αλλά τα λόγια του πέφτουν στο κενό. Ο Στέφανος ενημερώνει την Αντιγόνη ότι δεν σκοπεύει να παρακαλέσει άλλο την Εύα. Πιστεύει ότι έφτασε η ώρα να προχωρήσει κι αυτός παρακάτω, στη ζωή του.

υπερκόπωση θα πάθει από την πολλή προσπάθεια.... gelio


Έχει επεξεργασθεί από τον/την anastasia20 στις Σαβ Απρ 10, 2010 12:01 am, 1 φορά
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010

Δημοσίευση από Ezantakou Παρ Απρ 09, 2010 11:52 pm

Mik έγραψε:Απο το μέγκα:

Ο Μάνος ενημερώνεται για τη μήνυση και συγκρούεται τόσο με τον Πέτρο, όσο και με την Μελίτα. Τους ξεκαθαρίζει ότι τίποτα δεν θα τον κρατήσει μακριά από το παιδί του. Και η Δάφνη, με τη σειρά της, ανταλλάσσει βαριά λόγια με την Μελίτα για την υπόθεση της μήνυσης. Η Νόρα κατηγορεί τον Λουκά για παρενόχληση και ο Λουκάς συλλαμβάνεται από την αστυνομία. Η Νόρα αποφασίζει να μην του κάνει μήνυση, αλλά δεν δείχνει διατεθειμένη να τον συγχωρήσει. Ο Στέφανος προσπαθεί να πείσει την Εύα να γυρίσει σπίτι, αλλά τα λόγια του πέφτουν στο κενό. Ο Στέφανος ενημερώνει την Αντιγόνη ότι δεν σκοπεύει να παρακαλέσει άλλο την Εύα. Πιστεύει ότι έφτασε η ώρα να προχωρήσει κι αυτός παρακάτω, στη ζωή του. Η Μελίτα αμφιβάλλει για την αγάπη του Στέφανου, ενώ την ίδια στιγμή ο Λουκάς κάνει τα πάντα να πείσει την Νόρα για την αγάπη του.

Ευχαριστούμε πολύ Βάσω μου..
Τελικά δε την γλυτώνει την αστυνομία ο Λουκάκος..
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010

Δημοσίευση από sifantid Σαβ Απρ 10, 2010 12:01 am

Mik έγραψε:
Η Νόρα κατηγορεί τον Λουκά για παρενόχληση και ο Λουκάς συλλαμβάνεται από την αστυνομία.
Τελικά, το ΤΙΒο είχε δίκιο!! Μα παρενόχληση? Εγω συνεχίζω να γελάω με την ιστορία!!! Πειράζει?
Δεν είχε και απόλυτο δίκιο το TIVO, γιατί μπορεί η Νόρα να σέρνει το Λουκά στην αστυνομία, αλλά μήνυση δεν το κάνει! Και εδώ κολλάει το προηγούμενο post μου για την περίληψη:
sifantid έγραψε:Τζάμπα θα τον τρέχει στα τμήματα το Λουκάκο! Τζάμπα και οι συλλήψεις από τα όργανα! Απαπαπα... TutTut Νέα είναι αυτά;

Mik έγραψε:
ενώ την ίδια στιγμή ο Λουκάς κάνει τα πάντα να πείσει την Νόρα για την αγάπη του.
Ξεκινάει το ματς, ΛΟυκάς-Πατώματα
Αυτά είναι Βάσω! : respect : Τα σενάριά σου νομίζω παίρνουν σάρκα και οστά! Αλλά και μία ρητορική ερώτηση τώρα από το φτωχό μου μυαλουδάκι... "Ο Λουκάς δεν έχει αποδείξει πολλάκις την αγάπη του στη Νόρα (μην απαριθμούμε περιπτώσεις τώρα) ;" Άνθρωποι είμαστε, λάθη κάνουμε από εκεί και πέρα! Ας τυραννηθεί λίγο να πάρει ένα μάθημα, βέβαια, γιατί μπορεί η μυτούλα του να μη μεγάλωσε, αλλά ψεματάκι είπε lol! ! Για να δούμε από ποια οπτική γωνία θα μας παρουσιάσουν όλη αυτήν την κατάσταση και το συζητάω μετά!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Σαβ Απρ 10, 2010 12:04 am

sifantid έγραψε:
Αυτά είναι Βάσω! : respect : Τα σενάριά σου νομίζω παίρνουν σάρκα και οστά! Αλλά και μία ρητορική ερώτηση τώρα από το φτωχό μου μυαλουδάκι... "Ο Λουκάς δεν έχει αποδείξει πολλάκις την αγάπη του στη Νόρα (μην απαριθμούμε περιπτώσεις τώρα) ;" Άνθρωποι είμαστε, λάθη κάνουμε από εκεί και πέρα! Ας τυραννηθεί λίγο να πάρει ένα μάθημα, βέβαια, γιατί μπορεί η μυτούλα του να μη μεγάλωσε, αλλά ψεματάκι είπε lol! ! Για να δούμε από ποια οπτική γωνία θα μας παρουσιάσουν όλη αυτήν την κατάσταση και το συζητάω μετά!

Ελπιζω απο την οπτική γωνία, που θα έχει καλύτερο προφίλ ο Λουκάκος.
Δεν με πειράζει να συρθεί και λίγο πατώματα. Τόσα σενάρια έγραψα, να πάνε χαμένα?????
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010

Δημοσίευση από sifantid Σαβ Απρ 10, 2010 12:06 am

Mik έγραψε:
sifantid έγραψε:
Αυτά είναι Βάσω! : respect : Τα σενάριά σου νομίζω παίρνουν σάρκα και οστά! Αλλά και μία ρητορική ερώτηση τώρα από το φτωχό μου μυαλουδάκι... "Ο Λουκάς δεν έχει αποδείξει πολλάκις την αγάπη του στη Νόρα (μην απαριθμούμε περιπτώσεις τώρα) ;" Άνθρωποι είμαστε, λάθη κάνουμε από εκεί και πέρα! Ας τυραννηθεί λίγο να πάρει ένα μάθημα, βέβαια, γιατί μπορεί η μυτούλα του να μη μεγάλωσε, αλλά ψεματάκι είπε lol! ! Για να δούμε από ποια οπτική γωνία θα μας παρουσιάσουν όλη αυτήν την κατάσταση και το συζητάω μετά!

Ελπιζω απο την οπτική γωνία, που θα έχει καλύτερο προφίλ ο Λουκάκος.
Δεν με πειράζει να συρθεί και λίγο πατώματα. Τόσα σενάρια έγραψα, να πάνε χαμένα?????
Αυτήν την ικανότητα να κάνεις πιο ανάλαφρο το κλίμα την κατέχεις καλά, ε; :wink2: Άκου εκεί καλύτερο προφίλ! gelio Όσο για τα πατώματα... Όταν λες λίγο, πόσο εννοείς; Γιατί εγώ πάνω από μια εβδομάδα δεν αντέχω! lol!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Σαβ Απρ 10, 2010 12:08 am

sifantid έγραψε:
Mik έγραψε:
sifantid έγραψε:
Αυτά είναι Βάσω! : respect : Τα σενάριά σου νομίζω παίρνουν σάρκα και οστά! Αλλά και μία ρητορική ερώτηση τώρα από το φτωχό μου μυαλουδάκι... "Ο Λουκάς δεν έχει αποδείξει πολλάκις την αγάπη του στη Νόρα (μην απαριθμούμε περιπτώσεις τώρα) ;" Άνθρωποι είμαστε, λάθη κάνουμε από εκεί και πέρα! Ας τυραννηθεί λίγο να πάρει ένα μάθημα, βέβαια, γιατί μπορεί η μυτούλα του να μη μεγάλωσε, αλλά ψεματάκι είπε lol! ! Για να δούμε από ποια οπτική γωνία θα μας παρουσιάσουν όλη αυτήν την κατάσταση και το συζητάω μετά!

Ελπιζω απο την οπτική γωνία, που θα έχει καλύτερο προφίλ ο Λουκάκος.
Δεν με πειράζει να συρθεί και λίγο πατώματα. Τόσα σενάρια έγραψα, να πάνε χαμένα?????
Αυτήν την ικανότητα να κάνεις πιο ανάλαφρο το κλίμα την κατέχεις καλά, ε; :wink2: Άκου εκεί καλύτερο προφίλ! gelio Όσο για τα πατώματα... Όταν λες λίγο, πόσο εννοείς; Γιατί εγώ πάνω από μια εβδομάδα δεν αντέχω! lol!

Τι να κάνω.. Πρέπει να αλλάξουμε το κλιμα, γιατι αν βαρύνει, μας βλέπω να κάνουμε αποχη απο την σειρά.. !!!!
Ουτε και γω δεν αντέχω πάνω απο βδομάδα!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Σαβ Απρ 10, 2010 12:49 am

ενώ την ίδια στιγμή ο Λουκάς κάνει τα πάντα να πείσει την Νόρα για την αγάπη του.

Κραταω μονο αυτο μονο αυτο runaround runaround και θελω να κανει τα παντα ναι ναι ........ Palamakia Palamakia
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010

Δημοσίευση από loukasnora Σαβ Απρ 10, 2010 1:14 am

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:
ενώ την ίδια στιγμή ο Λουκάς κάνει τα πάντα να πείσει την Νόρα για την αγάπη του.

Κραταω μονο αυτο μονο αυτο runaround runaround και θελω να κανει τα παντα ναι ναι ........ Palamakia Palamakia


Κι εγω αυτο κραταω μονο.Ασχετα που εχει αποδειξει παρα πολλες την αγαπη του.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010

Δημοσίευση από Izabella29 Σαβ Απρ 10, 2010 1:28 am

loukasnora έγραψε:
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:
ενώ την ίδια στιγμή ο Λουκάς κάνει τα πάντα να πείσει την Νόρα για την αγάπη του.

Κραταω μονο αυτο μονο αυτο runaround runaround και θελω να κανει τα παντα ναι ναι ........ Palamakia Palamakia


Κι εγω αυτο κραταω μονο.Ασχετα που εχει αποδειξει παρα πολλες την αγαπη του.

Εγώ πάλι πειράζει που δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να αποδείξει την αγάπη του??
Οκ αποκαλύφθηκε πως δεν της είχε πει πως βρήκε νωρίτερα την μνήμη του...γιατί αυτό επηρεάζει την αγάπη του?Προσπαθούν να βγάλουν θέμα για τα επεισόδια εκεί που δεν υπάρχει ή μου φαίνεται?? 😕
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010

Δημοσίευση από loukitsa Σαβ Απρ 10, 2010 1:47 am

ο Λουκάς κάνει τα πάντα να πείσει την Νόρα για την αγάπη του....

εγω εδω θα σταθώ...αχ αγορακι μου τι θα τραβήξεις
Snif Snif Snif Snif Snif
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 347-Ημερομηνία 16/4/2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Σαβ Απρ 10, 2010 2:18 am

Izabella29 έγραψε:
loukasnora έγραψε:
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:
ενώ την ίδια στιγμή ο Λουκάς κάνει τα πάντα να πείσει την Νόρα για την αγάπη του.

Κραταω μονο αυτο μονο αυτο runaround runaround και θελω να κανει τα παντα ναι ναι ........ Palamakia Palamakia


Κι εγω αυτο κραταω μονο.Ασχετα που εχει αποδειξει παρα πολλες την αγαπη του.

Εγώ πάλι πειράζει που δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να αποδείξει την αγάπη του??
Οκ αποκαλύφθηκε πως δεν της είχε πει πως βρήκε νωρίτερα την μνήμη του...γιατί αυτό επηρεάζει την αγάπη του?Προσπαθούν να βγάλουν θέμα για τα επεισόδια εκεί που δεν υπάρχει ή μου φαίνεται?? 😕

Παντα ετσι κανουν απλα στην συγκεκριμένη περίπτωση Νόρα θα νιωσει προδομένη και επειδη ειναι πεισματάρα και ξεροκέφαλη αντε να την πεισει ο Λουκας!!
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης