Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010

Σελίδα 2 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap17%Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 17% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap51%Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 51% 
[ 32 ]
Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap14%Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 14% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap11%Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 11% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]

Σύνολο Ψήφων : 63

Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Απρ 08, 2010 7:57 pm

Foulitsa έγραψε:
loukasnora έγραψε:

Στεφανος-Μανος
Συννενοουνται τελικα αυτοι οι δυο.Θα μας βγουνε κολληταρια να μου το θυμηθειτε.Θα τους δουμε μεχρι το τελος της σεζον να τα πινουν παρεα γιατι δεν θα τους καθονται οι απολυτοι και οι καρμικοι τους ερωτες.

gelio gelio Να το δω και αυτό και τι στον κόσμο...

Παρεα της φεγγαροπετρας -1
Ο Λουκας και η Νορα εδειξαν για αλλη μια φορα πως ξερουν να αναγνωριζουν τα λαθη τους και να αναλαμβανουν τις ευθυνες τους.Μπραβο στα παιδια.Ο Μανος με εκνευριζει αφανταστα που απο την μια στιγμη στην αλλη κοπτεται για την ευτυχια της Ευας με τον Στεφανο αλλα σε αυτη την σκηνη με επεισε.Σε αυτη μονο γιατι στην αλλη με τον Ηλια οχι και τοσο και το λεω εδω γιατι δεν εχω διαθεση να σχολιαζω τον Ηλια.Ουτε και την αντοχη.Ποτε θα γινει η δικη του ειπαμε;Κανονιστε να γινει συντομα τον θελω στο ιδιο κελι με τον Κυριακο online.Να καλοπερασει.

Μ'αρέσει η ιδέα..Ο Κυριάκος θα επενδυει χρηματηστηριο και ο Ηλιας θακάνει τις προβλέψεις!!!!!

Στεφανος-Μελιτα
Εφριξε απο ζηλεια η Μελιτα οταν ακουσε οτι δεν θα της το πει της Ευας ακομα ή μου φανηκε;Παντως τον Στεφανο ετσι κι αλλιως δεν τον εβρισκα για αλλη μια φορα και πολυ προθυμο να μιλησει στην Ευα.Δικαιολογια εβρισκε μου φαινεται και ο Μανος του την εδωσε μια χαρα.

Έφριξε έφριξε..απο χτες το λέω...

Μελιτα-Ευα
Σχολιασμος για την σκηνη αυριο που θα ειναι ολοκληρωμενη αλλα δεν με πειθει η Μελιτα απο τα προσεχως οτι το εκανε γιατι δεν αντεχε τις ενοχες της.Την ζηλεια της δεν αντεχε που εβλεπε την Ευα να λαμπει απο ευτυχια διπλα στον Στεφανο και να φουσκωνει η κοιλιτσα-αχ αυτη η κοιλιτσα-με τον σπορο του Στεφανου.

Ουτε εμενα με πειθει..Εχει σκάσει απο τη ζηλια της με την ευτυχία της εγκυμονουσας..μουρλια η κοιλίτσα...

Λουκας-Νορα
Α ρε Μανο α ρε Μανο.Πανω που αναψε και κορωσε ο Λουκας πας και τηλεφωνεις;Με το νιωσιμο στο χερι τον αφησες τον δολιο.Τι ωραια σκηνη.Τα παντα δινει ο Λουκας για να ειναι με τη Νορα.Επισης μου αρεσε πολυ και η σκηνη τους στο γραφειο.Πολυ ωραια η αγκαλια τους για αλλη μια φορα.

Τι να πώ τώρα...Το ζευγαράκι κεντάει...Love!
Συμφωνώ και επαυξανω με το σχολιασμό σου!!!!!!

Foulitsa όσες φωτο μπορέσω όλες για πάρτη σου! Τι ήτανβ αυτό με το χρηματιστήριο καλέ? Ελιωσα λέμε!!!

Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Απρ 08, 2010 7:58 pm

Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:Ηλίθιοι οι φίλοι της Μελίτας, και κυρίως η Νόρα με τον Λουκά!!!

Νόρα, Νοράκι, αφου στα χώνει η Αμαλία, η Μελίτα και το κάθε τσόκαρο, δεν ξεφούρνιζες απο την αρχή το κέρατο που έβαζε η κυρία με Τ κεφαλαίο, τουλάχιστον να μην τα ακούς τζάμπα??????

Δώσε Βάσωωωωωωωωωωω
Γιατί η Αμαλία εκτός απ την ειρωνία την εκβίασε τη Νόρα. Εκβιασμός καθαρός αλλά με τακτ

Πάντα με τακτ, φυσικά... Ε , τι μην χάσουμε και το στυλ gelio gelio

Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από kelly Την / Το Πεμ Απρ 08, 2010 7:59 pm

Τέλειο απο μένα σήμερα!!!
Αρχικά άκουσα 2 ατάκες για την αγάπη που με έστειλαν εντελώς και τελείως!Αλλά θα τις αναπτύξω παρακάτω στις σκηνούλες!

Μάνος-Καρτάλης : Διαφωνώ κάθετα με τον Μάνο περι απόκρυψης της αλήθειας γενικότερα.Καταλαβαίνω πως θεωρεί ότι αυτός είναι ο σωστότερος τρόπος για να προστατεύψει την Εύα όμως κάνει λάθος.Μια ζωή μέσα στο ψέμα και στην κοροιδία δεν είναι ευτυχισμένη.Πολύ αντρίκιος κατ εμέ ο τρόπος που τον ρώτησε: την αγαπάς?Έχετε κόψει με την κυρία με κάπα κεφαλαίο?(Θεέ μου δώσε μου δύναμη διότι πολλοί ορισμοί σ αυτή τη σειρά έχουν κακοποιηθεί με τρόπο που χρήζει μηνύσεως Tongue )Και κάπου εδώ έρχεται η ΑΤΑΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΝΟΥΜΕΡΟ 1: Καρτάλης->"Την αγαπάω την Εύα" Ε δεν μπορώ άλλο!Τι εννοείτε αγάπη monsieur??Τις νυχτερινές επισκέψεις στην απόλυτή σας κρυφά απ τη γυναίκα σας?Το οτι μπορεί να μην κάνατε κάτι ερωτικό αλλα της εκφράζατε τον απόλυτο έρωτά σας και το πόσο πνίγεστε και δεν αντέχετε άλλο?Το ότι λέτε συνεχώς ψέματα σ αυτή που "αγαπάτε" γι κρυφά τηλεφωνάκια,μηνυματάκια,συναντησούλες και φιλάκια?Πού είναι η αγάπη γιατί εγώ θα τρελαθώ σήμερα!!!

Νόρα-Μελίτα-Αμαλία
: Άλλη μια σκηνή που με εκνεύρισε απίστευτα.Η Αμαλία προσπάθησε να βγάλει λάδι την κόρη της,κατηγόρησε τη Νόρα,έθαψε την παρέα και πολύυυυ συγκρατημένα της απάντησε η Νόρα αλλά έχε χάρη που μερικοί άνθρωποι έχουν όντως τακτ.Το Μελιτάκι μουουουουουγκα πάλι!Η ώριμη και ανεξάρτητη Μελίτα αφήνει τη μαμά και το μπαμπά να την υπερασπιστούν και όταν ξεπερνούν τα όρια αρκείται στο να τους επιπλήττει με ένα "μαμά"!Φοβήθηκε Μελίτα μου,δεν την είδες?!Κάτι άλλο που έχει αρχίσει να μ εκνευρίζει από χθές και το οποίο ξέχασα να σχολιάσω!Γιατί η οικογένεια Ρούσσου συγκρίνει το δούλεμα του απολυτονταραβερίου με την ψεύτικη αμνησία του Λουκάκου??Είναι δυνατόν?Έχει εκβιάσει κανέναν η Εύα για να την παντρευτεί όπως το Νταιζουλίνι??Ήταν επιλογή της να παντρευτεί κάποιον που δεν του καίγεται καρφάκι για εκείνη??Και το κακό είναι πως έχουν επηρεάσει και το ζευγαράκι και αρχίζουν να αισθάναονται και τύψεις για το δικό τους πάθος?Συγγνώμη αλλά μη συγκρίνουμε μήλα με αχλάδια!!

Δάφνη-Νικόλας : Βρεεεεεε Δάφνη μου!Βρε Δάφνη μου!Ας τον πια τον άνθρωπα να κλείσει λίγο τα βλέφαρά του!!Καλά λέει.Το πρωί δεν μπορούν να γίνουν οι συναντήσεις??(έχω ξαναπεί,τον καταλαβαίνω όσο δεν πάει!! lol! )

Παρέα (πλην Εύας) : Η Νόρα και ο Λουκάς είναι σε πολύ δύσκολη θέση.Όντως πλέον τους κοιτούν περίεργα και επιφυλακτικά,ειδικά η Δάφνη που μια ξεροκεφαλιά γενικότερα την έχει.(όχι ότι στην προκειμένη έχει και άδικο)Η Δάφνη είχε απόλυτο δίκιο που δεν μπορεί να διανοηθεί οτι λένε οτι τελειώσανε δυο άνθρωποι που συναντιούνται κρυφά τα βράδια(πάλι δεν θυμαμαι αν τ είπε εδω!χιχι!προτότυπο)

Μελίτα-Στέφανος(και μετά στην Εύα): Μελίτα μου,σταμάτα σε παρακαλώ να λες οτι θυσιάσατε την αγάπη σας!!!Σταμάτα!!Τίποτα δεν θυσίασες κοπέλα μου!δεν σε είδα να το βάζεις κάτω!Έτρεχες κάθε τρεις και λίγο και έδειχνες με όποιον τρόπο μπορούσες οτι είσαι εκεί!!Δεν έκοψες και δεν ξέκοψες τίποτα λοιπόν!!Η πιο αστεία φράση για μένα ήταν στην τελευταία σκηνή της Εύας!"Μελίτα μου θα κάτσεις να φάμε κιόλας,ε?" gelio gelio Όχι Εύα μου δεν θα φάει η κοπέλα,έχει δουλειές!Στη Σύρο αδελφές μου,στη Σύρο...Ααααα ξέχασα,δεν θα παει η κοπέλα,διότι τι θα πει μετά ο Στέφανος?? wall

Και επειδή παρέλειψα να σχολιάσω τη σκηνή της Μελίτας με τους γονείς της,να πω ότι κάπου εκεί ήρθε η ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΑΤΑΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΝΟΥΜΕΡΟ 2 : Μελίτα->"Είναι φίλοι μου,τους αγαπάω!"Ποιούς αγαπάς κοπέλα μου??Αυτούς που τα προβλήματά τους μπροστά στα δικά σου με τον απόλυτο σου φαίνονται τίποτα??Που σου προσέφεραν ακόμα και συνεργασία,σε στήριξαν στο θέμα του"batchelor"του Μάνου και εσύ ούτε με τη χαρά τους δεν μπόρεσες να χαρείς επειδή εσύ είχες άλλες εγνοιες??(αναφέρομαι στις ημέρες που έγιναν ζευγάρι η Νόρα και ο Λουκάς)Θα τρελαθώ μ αυτές τους τις αγάπες σήμερα!Χορτάσαμε!Όχι άλλες τετοιες αγάπες!

Ανυπομονώ για το αυριανό!Αυτά απο μένα! :D
kelly
kelly
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Πεμ Απρ 08, 2010 7:59 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
Foulitsa έγραψε:
loukasnora έγραψε:

Στεφανος-Μανος
Συννενοουνται τελικα αυτοι οι δυο.Θα μας βγουνε κολληταρια να μου το θυμηθειτε.Θα τους δουμε μεχρι το τελος της σεζον να τα πινουν παρεα γιατι δεν θα τους καθονται οι απολυτοι και οι καρμικοι τους ερωτες.

gelio gelio Να το δω και αυτό και τι στον κόσμο...

Ο Λουκας και η Νορα εδειξαν για αλλη μια φορα πως ξερουν να αναγνωριζουν τα λαθη τους και να αναλαμβανουν τις ευθυνες τους.Μπραβο στα παιδια.Ο Μανος με εκνευριζει αφανταστα που απο την μια στιγμη στην αλλη κοπτεται για την ευτυχια της Ευας με τον Στεφανο αλλα σε αυτη την σκηνη με επεισε.Σε αυτη μονο γιατι στην αλλη με τον Ηλια οχι και τοσο και το λεω εδω γιατι δεν εχω διαθεση να σχολιαζω τον Ηλια.Ουτε και την αντοχη.Ποτε θα γινει η δικη του ειπαμε;Κανονιστε να γινει συντομα τον θελω στο ιδιο κελι με τον Κυριακο online.Να καλοπερασει.

Μ'αρέσει η ιδέα..Ο Κυριάκος θα επενδυει χρηματηστηριο και ο Ηλιας θακάνει τις προβλέψεις!!!!!

Στεφανος-Μελιτα
Εφριξε απο ζηλεια η Μελιτα οταν ακουσε οτι δεν θα της το πει της Ευας ακομα ή μου φανηκε;Παντως τον Στεφανο ετσι κι αλλιως δεν τον εβρισκα για αλλη μια φορα και πολυ προθυμο να μιλησει στην Ευα.Δικαιολογια εβρισκε μου φαινεται και ο Μανος του την εδωσε μια χαρα.

Έφριξε έφριξε..απο χτες το λέω...

Μελιτα-Ευα
Σχολιασμος για την σκηνη αυριο που θα ειναι ολοκληρωμενη αλλα δεν με πειθει η Μελιτα απο τα προσεχως οτι το εκανε γιατι δεν αντεχε τις ενοχες της.Την ζηλεια της δεν αντεχε που εβλεπε την Ευα να λαμπει απο ευτυχια διπλα στον Στεφανο και να φουσκωνει η κοιλιτσα-αχ αυτη η κοιλιτσα-με τον σπορο του Στεφανου.

Ουτε εμενα με πειθει..Εχει σκάσει απο τη ζηλια της με την ευτυχία της εγκυμονουσας..μουρλια η κοιλίτσα...

Λουκας-Νορα
Α ρε Μανο α ρε Μανο.Πανω που αναψε και κορωσε ο Λουκας πας και τηλεφωνεις;Με το νιωσιμο στο χερι τον αφησες τον δολιο.Τι ωραια σκηνη.Τα παντα δινει ο Λουκας για να ειναι με τη Νορα.Επισης μου αρεσε πολυ και η σκηνη τους στο γραφειο.Πολυ ωραια η αγκαλια τους για αλλη μια φορα.

Τι να πώ τώρα...Το ζευγαράκι κεντάει...Love!
Συμφωνώ και επαυξανω με το σχολιασμό σου!!!!!!

Foulitsa όσες φωτο μπορέσω όλες για πάρτη σου! Τι ήτανβ αυτό με το χρηματιστήριο καλέ? Ελιωσα λέμε!!!

Ευχαριστώωωωω!!! Με ενεπνευσε η εικόνα Λιάκουρα Κυριάκου στο κελί 33... Μη σου πώ οτι θα το υλοποιησω κιόλας και θα το κάνω σενάριο!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Απρ 08, 2010 8:01 pm

panda έγραψε:Πως ήμουν 101 % σίγουρος ότι θα έβγαινε μουρλή (όχι ότι δεν είναι δηλαδή έχει κάνει και δεν έχει κάνει στο παρελθόν :twisted:) η Αμαλία μόνο και μόνο επειδή δεν υποστήριζε την παρέα του αίσχους και έλεγε την αλήθεια Palamakia : respect : .

Η Αμαλία αγαπητέ εκτός που είναι θεόμουρλη, βγήκε όπως λές και μουρλη γιατί όταν η Νόρα υποστήριζε Μελίτα ήταν το καλό κορίτσι και τώρα που την ξεμπροστιάζει είναι κακό παιδί κακό! Δεν γίνεται να τα έχουμε όλα δικά μας!

Η Μελίτα πάλι τους "φίλους" της δεν είδα να τους υπερασπίζεται! Μούγγα μπροστά στη μανούλα γιατί μετά ποιος θα μας παρηγορεί? Μόνο η θεόμουρλη μας έμεινε...

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από ksanthi Την / Το Πεμ Απρ 08, 2010 8:02 pm

ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΚΡΩΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΤΙΚΟ. Ο ΜΑΝΟΣ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΛΗΓΩΘΕΙ Η ΕΥΑ. ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ Η ΕΥΑ ΝΑ ΤΟΝ ΘΕΩΡΗΣΕΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΜΑΘΕ ΕΓΚΑΙΡΑ ΑΛΛΑ Ο ΜΑΝΟΣ ΠΗΓΕ ΝΑ ΤΙΣ ΤΟ ΠΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΕ. ΑΜΑΛΙΑ ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΗ. ΠΟΙΑ ΜΙΛΑ; Η ΑΜΑΛΙΑ Η ΚΑΙΡΟΣΚΟΠΟΣ; ΑΜΑΛΙΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΝΕ ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ. ΤΑΙΡΙΑΖΕΤΕ ΑΠΟΛΥΤΑ. Η ΜΕΛΙΤΑ ΠΑΛΙ ΘΕΙΚΗ ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΗΓΕ ΝΑ ΤΙΣ ΜΙΛΗΣΕΙ ΤΗΣ ΕΥΑΣ. ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΛΛΗ ΚΟΡΟΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΚΑΡΤΑΛΗΣ. ΚΡΙΜΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΤΕΛΙΩΣΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΡΙΣΙΜΟ ΣΗΜΕΙΟ.

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Απρ 08, 2010 8:04 pm

kelly έγραψε:Τέλειο απο μένα σήμερα!!!
Αρχικά άκουσα 2 ατάκες για την αγάπη που με έστειλαν εντελώς και τελείως!Αλλά θα τις αναπτύξω παρακάτω στις σκηνούλες!

Μάνος-Καρτάλης : Διαφωνώ κάθετα με τον Μάνο περι απόκρυψης της αλήθειας γενικότερα.Καταλαβαίνω πως θεωρεί ότι αυτός είναι ο σωστότερος τρόπος για να προστατεύψει την Εύα όμως κάνει λάθος.Μια ζωή μέσα στο ψέμα και στην κοροιδία δεν είναι ευτυχισμένη.Πολύ αντρίκιος κατ εμέ ο τρόπος που τον ρώτησε: την αγαπάς?Έχετε κόψει με την κυρία με κάπα κεφαλαίο?(Θεέ μου δώσε μου δύναμη διότι πολλοί ορισμοί σ αυτή τη σειρά έχουν κακοποιηθεί με τρόπο που χρήζει μηνύσεως Tongue )Και κάπου εδώ έρχεται η ΑΤΑΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΝΟΥΜΕΡΟ 1: Καρτάλης->"Την αγαπάω την Εύα" Ε δεν μπορώ άλλο!Τι εννοείτε αγάπη monsieur??Τις νυχτερινές επισκέψεις στην απόλυτή σας κρυφά απ τη γυναίκα σας?Το οτι μπορεί να μην κάνατε κάτι ερωτικό αλλα της εκφράζατε τον απόλυτο έρωτά σας και το πόσο πνίγεστε και δεν αντέχετε άλλο?Το ότι λέτε συνεχώς ψέματα σ αυτή που "αγαπάτε" γι κρυφά τηλεφωνάκια,μηνυματάκια,συναντησούλες και φιλάκια?Πού είναι η αγάπη γιατί εγώ θα τρελαθώ σήμερα!!!

Νόρα-Μελίτα-Αμαλία
: Άλλη μια σκηνή που με εκνεύρισε απίστευτα.Η Αμαλία προσπάθησε να βγάλει λάδι την κόρη της,κατηγόρησε τη Νόρα,έθαψε την παρέα και πολύυυυ συγκρατημένα της απάντησε η Νόρα αλλά έχε χάρη που μερικοί άνθρωποι έχουν όντως τακτ.Το Μελιτάκι μουουουουουγκα πάλι!Η ώριμη και ανεξάρτητη Μελίτα αφήνει τη μαμά και το μπαμπά να την υπερασπιστούν και όταν ξεπερνούν τα όρια αρκείται στο να τους επιπλήττει με ένα "μαμά"!Φοβήθηκε Μελίτα μου,δεν την είδες?!Κάτι άλλο που έχει αρχίσει να μ εκνευρίζει από χθές και το οποίο ξέχασα να σχολιάσω!Γιατί η οικογένεια Ρούσσου συγκρίνει το δούλεμα του απολυτονταραβερίου με την ψεύτικη αμνησία του Λουκάκου??Είναι δυνατόν?Έχει εκβιάσει κανέναν η Εύα για να την παντρευτεί όπως το Νταιζουλίνι??Ήταν επιλογή της να παντρευτεί κάποιον που δεν του καίγεται καρφάκι για εκείνη??Και το κακό είναι πως έχουν επηρεάσει και το ζευγαράκι και αρχίζουν να αισθάναονται και τύψεις για το δικό τους πάθος?Συγγνώμη αλλά μη συγκρίνουμε μήλα με αχλάδια!!

Δάφνη-Νικόλας : Βρεεεεεε Δάφνη μου!Βρε Δάφνη μου!Ας τον πια τον άνθρωπα να κλείσει λίγο τα βλέφαρά του!!Καλά λέει.Το πρωί δεν μπορούν να γίνουν οι συναντήσεις??(έχω ξαναπεί,τον καταλαβαίνω όσο δεν πάει!! lol! )

Παρέα (πλην Εύας) : Η Νόρα και ο Λουκάς είναι σε πολύ δύσκολη θέση.Όντως πλέον τους κοιτούν περίεργα και επιφυλακτικά,ειδικά η Δάφνη που μια ξεροκεφαλιά γενικότερα την έχει.(όχι ότι στην προκειμένη έχει και άδικο)Η Δάφνη είχε απόλυτο δίκιο που δεν μπορεί να διανοηθεί οτι λένε οτι τελειώσανε δυο άνθρωποι που συναντιούνται κρυφά τα βράδια(πάλι δεν θυμαμαι αν τ είπε εδω!χιχι!προτότυπο)

Μελίτα-Στέφανος(και μετά στην Εύα): Μελίτα μου,σταμάτα σε παρακαλώ να λες οτι θυσιάσατε την αγάπη σας!!!Σταμάτα!!Τίποτα δεν θυσίασες κοπέλα μου!δεν σε είδα να το βάζεις κάτω!Έτρεχες κάθε τρεις και λίγο και έδειχνες με όποιον τρόπο μπορούσες οτι είσαι εκεί!!Δεν έκοψες και δεν ξέκοψες τίποτα λοιπόν!!Η πιο αστεία φράση για μένα ήταν στην τελευταία σκηνή της Εύας!"Μελίτα μου θα κάτσεις να φάμε κιόλας,ε?" gelio gelio Όχι Εύα μου δεν θα φάει η κοπέλα,έχει δουλειές!Στη Σύρο αδελφές μου,στη Σύρο...Ααααα ξέχασα,δεν θα παει η κοπέλα,διότι τι θα πει μετά ο Στέφανος?? wall

Και επειδή παρέλειψα να σχολιάσω τη σκηνή της Μελίτας με τους γονείς της,να πω ότι κάπου εκεί ήρθε η ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΑΤΑΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΝΟΥΜΕΡΟ 2 : Μελίτα->"Είναι φίλοι μου,τους αγαπάω!"Ποιούς αγαπάς κοπέλα μου??Αυτούς που τα προβλήματά τους μπροστά στα δικά σου με τον απόλυτο σου φαίνονται τίποτα??Που σου προσέφεραν ακόμα και συνεργασία,σε στήριξαν στο θέμα του"batchelor"του Μάνου και εσύ ούτε με τη χαρά τους δεν μπόρεσες να χαρείς επειδή εσύ είχες άλλες εγνοιες??(αναφέρομαι στις ημέρες που έγιναν ζευγάρι η Νόρα και ο Λουκάς)Θα τρελαθώ μ αυτές τους τις αγάπες σήμερα!Χορτάσαμε!Όχι άλλες τετοιες αγάπες!

Αξια προσθήκη στους σχολιασμόυς! Τέλειο το σεντονάκι σου kelly! Συμφωνώ απόλυτα!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από filitsa Την / Το Πεμ Απρ 08, 2010 8:04 pm

loukasnora έγραψε:Ας σχολιασω κι εγω.....

Νορα-Μελιτα-Αμαλια
Συγγνωμη Βασω/Μικ μου αλλα η τιτανομεγιστη σε αυτη τη σκηνη ηταν για χαστουκια.Ξεχναει οτι περσι τετοιο καιρο ολοι υποστηριζαν την κορη της και οχι την Ευα και φερθηκε πολυ ασχημα στη Νορα μας.Σε ποια στη Νορα που η Μελιτα εξακολουθει να τολμαει να λεει πως την θεωρει φιλη της οταν την ειχε εγκαταλειψει την πιο δυσκολη νυχτα της και ετρεχε στον απολυτο Στεφανο οταν εμαθε οτι παραθυριαζεται και αυτος.

Λουκας-Ρουσσος-Νταιζη
Εχει δικιο ο Λουκας που χτυπιεται για Στεφανο και Μελιτα.Τον εχουν βαλει στη μεση και τον βαρανε ολοι μονο και μονο για εναν λαθος χειρισμο και υπολογισμο.Μου αρεσει ομως που εχουν βρει τα κολπα να συννενοουνται οταν ειναι μπροστα η κοτα.Του εριξε το αρθρο για τον εκβιασμο και του εδωσε πασα να κανει παιχνιδι μετα στο σπιτι.Που προσβληθηκε κιολας η καρακαξα οταν της ειπε οτι τον εκβιαζει για το σπιτι.

Στεφανος-Μανος

Στεφανος-Μελιτα

Μελιτα-Ευα

Λουκας-Νορα

Πολυ καλο το επεισοδιο για μενα.

Αυτα απο εμενα.Αυριο παλι.
συμφωνω απολυτα
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από anastasia20 Την / Το Πεμ Απρ 08, 2010 8:04 pm

Ας σχολιάσω και εγώ….

Λοιπόν…και ναι είμαι σίγουρη το έχουν γυρίσει σε κωμωδία το εργάκι….

Ο διάλογος στέφανου-μάνου…δεν υπάρχει απλά… gelio
στεφανος<ναι,αγαπάω την πρώην γυναίκα σου,είμαστε ερωτευμένοι>
μάνος<και εγώ είμαι ερωτευμένος με τη γυναίκα σου>
αυτός ήταν εν ολίγοις ο διάλογος τους….μα γιατί δεν κάνουν την ανταλλαγή από τώρα να μείνουμε όλοι ευχαριστημένοι;;;και το <ρε φίλε>έδινε και έπαιρνε…
ΩΩΩΩ,ναι....οι σεναριογράφοι μας δουλεύουν χοντρά…

αμαλία είσαι θέαααα…..αμαλία γερά με τσαμπουκά…. Opados1 μελίτα δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα…έχει το βαρύ πυροβολικό μαζί σου….keep going….όταν η αμαλία έλεγε όλα αυτά στη νόρα μόνο κρεκίδα δεν της είχα κάνει….τι να πω εκτός από: respect : δεν χρειάζεται να σχολιάσω παραπάνω τα είπε όόόόλααα η θεά….

Μελίτα κοπέλα μου….γιατί έχεις βγει θύμα;;;;ΓΙΑΤΙ;;;;Synelthe που θα παλέψεις για να τους αλλάξεις γνώμη κιόλας….μη σώσουν και σε πιστέψουν….αν ήταν φίλοι σου θα σε άκουγαν τουλάχιστον πριν σε στήσουν στον τοίχο…αλλά όχι…ό,τι και να πεις δεν θα σε πιστέψουν όπως είπε και η δάφνη χτες….οπότε τσάμπα κόπος….

Βρε λουκά….βρε λουκά….την πηνελόπη τι την ήθελες;;;θες και τις παρομοιώσεις τρομάρα σου….δεν έμενες στο να λες την νταίζη-νόρα και τη νόρα-μαργαρίτα….αλλά το έξυπνο πουλί από τη μύτη πιάνεται…

Ο μάνος μπορεί να σταματήσει να παριστάνει τον οσιομάρτυρα που κόπτεται για το καλό της εύας;;;;μου έρχεται αναγούλα κάθε φορά που τον ακούω…. vomit

Στέφανε αναλαβού…. Fskl μας έχεις πρήξει με την εύα το ξέρεις;;;μην την πληγώσεις και μην την πληγώσεις….τη μελίτα μια χαρά ξέρεις και την πληγώνεις…αλλά είπαμε η μελίτα είναι θύμα και τυχερός είσαι που δεν σου έχει φέρει τίποτα στο κεφάλι ακόμα….
Το πόσο γέλασα που η εύα τον ρωτάει τι ήθελε να της πει και κατάπιε τη γλώσσα του δε λέγεται….κοίτα εκεί άνδρας να σου πετύχει…του είπε το άλλο το λαμόγιο να μην μιλήσει και μούγγα στη στρούγγα….
Α!να μην το ξεχάσω….<όόόόχι στέφανε…μην τον χτυπάς άλλο…αρκετά….θα τον σκοτώσεις>….μου αρέσει που υπερασπίστηκες τη γυναίκα που είσαι ερωτευμένος…το σκότωσες το κάθαρμα που τη χτύπησε…γεμίσαμε αίματα…

Υ.Γ.μετά το θέαμα με το βίντεο ο μάνος με την κόκκινη ρόμπα καταλαμβάνει την δεύτερη θέση επάξια…ο κοκκινορομπίτσας...xaxa

Καλό μόνο και μόνο επειδή η αμαλία είπε όσα σκέφτομαι…..
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Πεμ Απρ 08, 2010 8:05 pm

Επιτέλους στο σημερινό επεισόδιο ακούστηκαν κάποιες αλήθειες.
Στην Αμαλία βγάζω το καπέλο για την καλύτερη σκηνή του επεισοδίου. Πραγματικά ξεμπρόστιασε το θράσος και την υποκρισία της Νόρας, που όσο εύκολα τώρα ρίχνει τα αναθέματα στην Μελίτα άλλα τόσο εύκολα κάλυπτε τα αίσχη της Εύας. Και αν έμαθες τελικά, Νόρα, ότι η αλήθεια πρέπει να βγαίνει στο φως, γιατί δεν δίνεις τον λόγο στη Μελίτα και τον Στέφανο να την πουν αλλά μόνη σου τους παρουσιάζεις σαν παράνομους κατ' επανάληψη εραστές;
Αυτή δε η εμμονή όλων για το τι θα πάθει η Εύα εκτός από πολύ κουραστική σεναριακά είναι και ατυχέστατη. Είναι ξεκάθαρο πια ότι χρειάζεται ψυχίατρο και ότι το πρόβλημά της δεν μπορεί να αντιμετωπιστεί απλώς μεσα απο τη συμπαράσταση των φίλων της. Σε τελική ανάλυση είναι άδικο και για τους ίδιους να υποχρεωθούν να ζουν σε ένα αποστειρωμένο περιβάλλον για χάρη της. Το πόσες φορές της είπε ο Στέφανος "ηρέμησε, ηρέμησε" είναι ενδεικτικό της κατάστασής της.
Μακάρι στα επόμενα επεισόδια η Μελίτα να σταματήσει να είναι τόσο αδύναμη μπροστά σε ανθρώπους των οποίων τα κριτήρια είναι τόσο μεροληπτικά και μονόπλευρα. Και όσο και να προσπαθεί ο Μάνος να υποβιβάσει τη Μελίτα, η αλήθεια είναι ότι αυτή είναι, όπως είπε ο Στέφανος, κυρία.
Κατά τα άλλα, η εικόνα του Στέφανου σε αυτά τα επεισόδια είναι πολύ θλιβερή. Αυτή η ευθυνοφοβία του και η επιμονή του να αναβάλλει συνεχώς τα πράγματα που πρέπει να κάνει τον έχουν μετατρέψει σε έναν άντρα κατώτερο των περιστάσεων, έτοιμο να λακίσει σε κάθε ευκαιρία. Υπ' αυτές τις συνθήκες καλά θα κάνει η Μελίτα και θα μίλήσει μόνη της στην Εύα.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Cancoon στις Πεμ Απρ 08, 2010 8:13 pm, 1 φορά
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Απρ 08, 2010 8:06 pm

anastasia20 έγραψε:Ας σχολιάσω και εγώ….

Λοιπόν…και ναι είμαι σίγουρη το έχουν γυρίσει σε κωμωδία το εργάκι….

Ο διάλογος στέφανου-μάνου…δεν υπάρχει απλά… gelio
στεφανος<ναι,αγαπάω την πρώην γυναίκα σου,είμαστε ερωτευμένοι>
μάνος<και εγώ είμαι ερωτευμένος με τη γυναίκα σου>
αυτός ήταν εν ολίγοις ο διάλογος τους….μα γιατί δεν κάνουν την ανταλλαγή από τώρα να μείνουμε όλοι ευχαριστημένοι;;;και το <ρε φίλε>έδινε και έπαιρνε…
ΩΩΩΩ,ναι....οι σεναριογράφοι μας δουλεύουν χοντρά…

Α!να μην το ξεχάσω….<όόόόχι στέφανε…μην τον χτυπάς άλλο…αρκετά….θα τον σκοτώσεις>….μου αρέσει που υπερασπίστηκες τη γυναίκα που είσαι ερωτευμένος…το σκότωσες το κάθαρμα που τη χτύπησε…γεμίσαμε αίματα…

Ελιωσσα με τα παραπάνω Αναστασία! Το είχα ξεχάσει ότι λίγες ώρες πριν ο Στέφανος ήθελε να τον σκοτώσει!! gelio gelio gelio

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από kelly Την / Το Πεμ Απρ 08, 2010 8:07 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
kelly έγραψε:Τέλειο απο μένα σήμερα!!!

Νόρα-Μελίτα-Αμαλία

Αξια προσθήκη στους σχολιασμόυς! Τέλειο το σεντονάκι σου kelly! Συμφωνώ απόλυτα!!!

Ευχαριστώ πολύ!! :D Μα είπα να μην περιγράψω όλες τις σκηνές(διότι εχουμε κ ένα θέμα μνήμης lol! )και να μην γράψω πολλά,αλλά με προκαλούν!Ειδικά με τις αγάπες τους!!!
kelly
kelly
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από panda Την / Το Πεμ Απρ 08, 2010 8:09 pm

Γιατί δεν είχε δίκαιο σε ότι έλεγε η Αμαλία σήμερα KatsaroYpotheto? Μήπως επειδή έμπηξε πολύ βαθειά το μαχαίρι στην πληγή και η αλήθεια πόνεσε μερικούς μερικούς που την λέξη αλήθεια προσπαθούν να την επιβάλλουν μόνο στους άλλους αλλά αυτοί είναι μαλωμένοι μαζί της εδώ και κάτι αιώνες zip ουπςςςςςςς.

Εννοείται πως ψήφισα τέλειο το σημερινό : juhu :.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την panda στις Πεμ Απρ 08, 2010 8:13 pm, 1 φορά

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Πεμ Απρ 08, 2010 8:11 pm

Η Αμαλία έκραξε για πράγματα που δεν έπρεπε και το θυμήθηκε εκ των υστέρων νομιζω τι κακά παιδιά είναι αυτά που κάνει παρέα η κορούλα της, δεν γίνεται όταν μας κάνουν να είναι καλοί και όταν δεν μας κάνουν να είναι κακοί!

Μπορεί να έχουν όλοι τα ελαττώματά τους αλλα σε σχέση με την κοράκλα της μια χαρά είναι!

ΥΓ. Τζίνα παιδί μου τζίνα, εσυ με εχεις κάνει να συγχύζομαι με το username μου χαχα

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Απρ 08, 2010 8:14 pm

anastasia20 έγραψε:

Μελίτα κοπέλα μου….γιατί έχεις βγει θύμα;;;;ΓΙΑΤΙ;;;;Synelthe που θα παλέψεις για να τους αλλάξεις γνώμη κιόλας….μη σώσουν και σε πιστέψουν….αν ήταν φίλοι σου θα σε άκουγαν τουλάχιστον πριν σε στήσουν στον τοίχο…αλλά όχι…ό,τι και να πεις δεν θα σε πιστέψουν όπως είπε και η δάφνη χτες….οπότε τσάμπα κόπος….

Γιατί έτσι την βολευει να βγαίνει....
1) αν ΔΕΝ ήταν φίλοι σου, θα σε καρφώνανε απο την πρώτη στιγμή που μάθανε για τα κρυφά σου κόλπα με τον Στέφανο
2) αν ΔΕΝ ήταν φίλοι σου, η Νόρα, κάθε φορά που η Ευα μίλαγε για τον Στέφανο, ΔΕΝ θα άλλαζε θέμα για να μην νιώσεις άσχημα
3) αν ΔΕΝ ήταν φίλοι σου, η Δάφνη, καλή ωρα, ΑΦΟΥ πήγες με τον Μάνο, ΔΕΝ θα σου μίλαγε, ενώ σε υποστήριξε κιόλας
4) αν ΔΕΝ ήταν φίλοι σου, η Δάφνη, όταν ο Μάνος έλεγε τις υποψίες του, ΔΕΝ θα τον έβγαζε τρελό.
5) Η Νόρα με τον Λουκά τώρα κατακατηγορούνται, επειδη ΔΕΝ είναι φίλοι σου, και επειδη σε κάλυψαν

Αν εσύ Μελιτάκι ήσουν φίλη τους
1) Οταν η Δάφνη με τον Νικόλα ήταν στα μαχαίρια, θα πήγαινε να της πεις μια γλυκιά κουβέντα
2) Οταν ο Λουκάς παντρευόταν, θα καθόσουν στην Νόρα για παρέα, και δεν θα την παρατούσες για χάρη του παραθύρου...
3) Οταν η Νόρα σου έλεγε τον πόνο της, μια φορά θα την άκουγες, αντί να σε ακούει, ΑΝ ήσουν φίλη της......

Ενας φίλος δεν παίρνει μόνο, δίνει κιολας... Οπως και ένας φίλος , εκτός απο τον να χαίρεται με την χαρά σου, στεναχωριέται με την λύπη σου, αλλα θα σου πει και την γνώμη του οταν κάνεις λάθος.
Αλλα ξέχασα, όταν το κάνανε αυτό με την Ευα, τον Μάνο, κ.ο.κ ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΑΝΕ, ενώ για την Μελίτα άδικα, και αυτόματα αυτο ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙ ΦΙΛΟΥΣ,ε?

Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Πεμ Απρ 08, 2010 8:14 pm

Και η Μελιτα οποτε της συμφεριε θυμαται τους φιλους της και οταν σκεφτεται τον απολυτο της τους ξεχναει ...τουλαχιστον η Αμαλια απο την αρχη δεν τους ηθελε να τους εχει για παρεα η κορης της

μετα τα σημερινα που ειδα ειμαι ετσι
Kotsides
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από evanna Την / Το Πεμ Απρ 08, 2010 8:15 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Η Αμαλία έκραξε για πράγματα που δεν έπρεπε και το θυμήθηκε εκ των υστέρων νομιζω τι κακά παιδιά είναι αυτά που κάνει παρέα η κορούλα της, δεν γίνεται όταν μας κάνουν να είναι καλοί και όταν δεν μας κάνουν να είναι κακοί!

Μπορεί να έχουν όλοι τα ελαττώματά τους αλλα σε σχέση με την κοράκλα της μια χαρά είναι!

ΥΓ. Τζίνα παιδί μου τζίνα, εσυ με εχεις κάνει να συγχύζομαι με το username μου χαχα
Εκτος του οτι συμφωνω να πω οτι ελιωσα με το υστερογραφο! gelio

Υ.Γ : respect : στο σχολιασμο για το χτεσινο επεισοδιο που μολις διαβασα!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Πεμ Απρ 08, 2010 8:16 pm

Cancoon έγραψε:Επιτέλους στο σημερινό επεισόδιο ακούστηκαν κάποιες αλήθειες.
Στην Αμαλία βγάζω το καπέλο για την καλύτερη σκηνή του επεισοδίου. Πραγματικά ξεμπρόστιασε το θράσσος και την υποκρισία της Νόρας, που όσο εύκολα τώρα ρίχνει τα αναθέματα στην Μελίτα άλλα τόσο εύκολα κάλυπτε τα αίσχη της Εύας. Και αν έμαθες τελικά, Νόρα, ότι η αλήθεια πρέπει να βγαίνει στο φως, γιατί δεν δίνεις τον λόγο στη Μελίτα και τον Στέφανο να την πουν αλλά μόνη σου τους παρουσιάζεις σαν παράνομους κατ' επανάληψη εραστές;

Εννοείται οτι διαφωνώ κάθετα αλλά θα σταθώ στο συγκεκριμένο κομμάτι..

Θρασσύτατη και υποκρίτρια η Νόρα;
Θα πηδηχτώ απο τον καναπέ (γιατί μένω και στο εισόγειο και δεν έχω παράθυρο.. lol! )
Η Νόρα καλή ήταν όταν παρηγορούσε την Μελίτα?

Θυμάμαι οτι στον πρώτο κύκλο η Νόρα έλεγε τα άπαντα για την Ευα και τα αίσχη της όπως λές.. Τώρα γιατί είναι υποκρίτρια, επειδή δεν καλύπτει τα αίσχη της Μελίτας;
Άλλωστε της είχε πεί απο την αρχή οτι θα ήταν με το μέρος της Εύας, δεν άλλαξε τώρα ξαφνικά στρατόπεδο..
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Πεμ Απρ 08, 2010 8:17 pm

panda έγραψε:Μήπως επειδή έμπηξε πολύ βαθειά το μαχαίρι στην πληγή και η αλήθεια πόνεσε μερικούς μερικούς που την λέξη αλήθεια προσπαθούν να την επιβάλλουν μόνο στους άλλους αλλά αυτοί είναι μαλωμένοι μαζί της εδώ και κάτι αιώνες zip ουπςςςςςςς.

Έτσι ακριβώς. Αλλά δεν ανησυχώ. Θα έρθει η Νταίζη να εξισορροπήσει τα πράγματα cake
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από xristina79 Την / Το Πεμ Απρ 08, 2010 8:19 pm

Καλέ τι θέατρο του παραλόγου ήταν αυτό σήμερα? Σε λίγο Μάνος-Στέφανος θα βγουν οι καλύτεροι φίλοι! Τι να πρωτοσχολιάσω? Ας ξεκινήσω με τα δυο μπουμπούκια μας.

Ο “άγιος” Μάνος με εκνεύρισε για άλλη μια φορά. Για μένα ο χαρακτήρας αυτός δύσκολα μπορεί να σωθεί. Με τον Στέφανο τον είδα να συζητάει μια χαρά, ούτε τραμπουκισμοί ούτε τίποτα. Εμ βέβαια, την Μελίτα θεωρεί κτήμα του είναι και γυναίκα... άρα μας παίρνει να την ξυλοκοπούμε, έτσι Μάνο? Με τον Στέφανο, που έχει μεγαλύτερη ευθύνη, κύριος....

Ο Στεφανάκος πάλι για τρίτη? ή τέταρτη φορά? δεν μπόρεσε να μιλήσει στην Εύα. Και αφού τα βρήκε με τον Μάνο αποφάσισε να της το πει μετά την γέννα!!!! Μας έπεισες!!!!!! Πόσο άκυρος? Πόσο??????? Ήθελα να ξερα τι θα έκανες αν η Εύα σου έλεγε ναι, να φύγετε για Παρίσι. Αφού δεν μπορείς να φύγεις από την χώρα.... Αλλά ήξερες ότι θα αρνηθεί, την χειρίζεσαι πολύ καλά Στέφανε....

Η Μελίτα πάλι περιμένει να αντιμετωπίσουν τις αντιδράσεις μαζί με τον Στέφανο, αφού μαζί ήταν στη σχέση..... δεν έχει καταλάβει τίποτα έτσι?????? Καλή μου ο Στεφανάκος δεν έχει να αντιμετωπίσει τίποτα, ακόμα να το καταλάβεις? Εσύ θα χάσεις τους φίλους σου, εσύ θα τρως το ξύλο, εσένα θα ενοχοποιεί η Αντιγονίτσα.... ο Στεφανάκος θα χάσει την Εύα, αλλά πόσο να τον νοιάζει αφού την δούλευε ψιλό γαζί? Λίγο... λέω εγώ! Το παιδί δεν υπάρχει δικαστήριο που να του απαγορεύσει να το βλέπει πουθενά στον κόσμο... Άρα? Μελίτα πάρτο αλλιώς... έχεις βρει λέμε! Δεν είδες τα αγόρια? Κάνανε την συμφωνία τους και εσύ απλά οφείλεις να υπακούσεις αλλιώς απλά θα φας πάλι ξύλο (έτσι δεν είπε ο “άγιος” Μάνος?).

Συμφωνώ ότι η Εύα πρέπει να το μάθει από τον Στέφανο και την Μελίτα, και βασικά μόνο από τον Στέφανο θα έλεγα εγώ. Αλλά αφού ο Στεφανάκος δεν το χει..... ας το πει η Μελίτα. Καλύτερα από το να το μάθει από την παρέα. Άρα γιατί θα της φωνάξουν που το είπε? Δεν κατάλαβα.... θα δούμε αύριο. Ελπίζω να δούμε και τι θα πουν Εύα-Μελίτα ε?

Λύστε μου και μια απορία: το τι ακριβώς έκαναν το βράδυ της δολοφονίας στο σπίτι της Μελίτας δεν φαίνεται στο βίντεο? Γιατί όλοι αναρωτιούνται αν και τι παραπάνω έκαναν?????
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Πεμ Απρ 08, 2010 8:20 pm

Mik έγραψε:
anastasia20 έγραψε:

1) αν ΔΕΝ ήταν φίλοι σου, θα σε καρφώνανε απο την πρώτη στιγμή που μάθανε για τα κρυφά σου κόλπα με τον Στέφανο
2) αν ΔΕΝ ήταν φίλοι σου, η Νόρα, κάθε φορά που η Ευα μίλαγε για τον Στέφανο, ΔΕΝ θα άλλαζε θέμα για να μην νιώσεις άσχημα
3) αν ΔΕΝ ήταν φίλοι σου, η Δάφνη, καλή ωρα, ΑΦΟΥ πήγες με τον Μάνο, ΔΕΝ θα σου μίλαγε, ενώ σε υποστήριξε κιόλας
4) αν ΔΕΝ ήταν φίλοι σου, η Δάφνη, όταν ο Μάνος έλεγε τις υποψίες του, ΔΕΝ θα τον έβγαζε τρελό.
5) Η Νόρα με τον Λουκά τώρα κατακατηγορούνται, επειδη ΔΕΝ είναι φίλοι σου, και επειδη σε κάλυψαν

1) Οταν η Δάφνη με τον Νικόλα ήταν στα μαχαίρια, θα πήγαινε να της πεις μια γλυκιά κουβέντα
2) Οταν ο Λουκάς παντρευόταν, θα καθόσουν στην Νόρα για παρέα, και δεν θα την παρατούσες για χάρη του παραθύρου...
3) Οταν η Νόρα σου έλεγε τον πόνο της, μια φορά θα την άκουγες, αντί να σε ακούει, ΑΝ ήσουν φίλη της......

Ενας φίλος δεν παίρνει μόνο, δίνει κιολας... Οπως και ένας φίλος , εκτός απο τον να χαίρεται με την χαρά σου, στεναχωριέται με την λύπη σου, αλλα θα σου πει και την γνώμη του οταν κάνεις λάθος.
Αλλα ξέχασα, όταν το κάνανε αυτό με την Ευα, τον Μάνο, κ.ο.κ ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΑΝΕ, ενώ για την Μελίτα άδικα, και αυτόματα αυτο ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙ ΦΙΛΟΥΣ,ε?

Τι να πώ Βάσω μου : respect : : respect : : respect :
Τα είπες όλα για τη ΦΙΛΙΑ...
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από evanna Την / Το Πεμ Απρ 08, 2010 8:22 pm

Ezi_loukno έγραψε:
Mik έγραψε:
anastasia20 έγραψε:

Α ρε Βασουλα να αγιασει το στομα σου κοπελα μου!Απολυτο δικιο σε ολα! : respect : Και εγω μαζι σου!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την evanna στις Πεμ Απρ 08, 2010 8:27 pm, 1 φορά
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από soso Την / Το Πεμ Απρ 08, 2010 8:23 pm

Black rose έγραψε:Ψήφισα πολύ καλό...
Highlights:

-Νόρα Λουκάς στο σπίτι της Νόρας:Γούτσου γούτσου.Πολύ γούτσου γούτσου.Αλλά τους έκοψε ο Μάνος.Ωραία σκηνή! :D

-Αμαλία Μελίτα Νόρα:Τι θες κι εσύ ρε Νόρα.Και καλύπτες και την πληρώνεις κι από πάνω!Πολύ ωραία...

-Συνάντηση παρέας:Μ'αρέσει που μιλάνε όλοι μαζί (θεότρελη lol! )!
Πάντως δεν πρέπει να στήνουν την Νόρα και τον Λουκά στον τοίχο.Καλό προσπάθησαν να κάνουν!!
Το ΘΕΙΚΟ της σκηνής:Ο Μάνος λύσσαξε για Ομερτά για την ευτυχία της Εύας! lol!

-Η Εύα στη κουζίνα!! : respect : Η ποδιά τρομερή!!

Δημουλά είναι η υπογραφή;;Να λιποθυμήσω;;Να υποκλιθώ;;Να κλάψω;;

Και συνεχίζω..
Δώστε ένα όσκαρ,στη Πεφάνη,ρε! (όπως έχουμε όλοι καταλάβει έχω βρει νεο χόμπι).. queen
Φυσικά τη θεωρώ του γιατρού,όπως και όλους τους ενδιαφέροντες ανθρώπους,φυσικά τη θεωρώ εντελώς βλαχάρα για μεγαλοαστή και κόρη Αρεοπαγίτη,φυσικά κυρίως τη θεωρώ μικρόψυχη και φύσει στερημένη,αλλά άμα το πνεύμα σπάει κόκαλα και η ηθοποιός κεντάει,τα παραβλέπω όλα! : respect :
Δεν τίθεται ζήτημα ότι διαφωνώ μαζί της στα σημερινά!Οριζοντιως,καθέτως και σε όλες τις στάσεις..

Η τελειωμενη φλωρούμπα,που μαζικά λατρέψαμε,(έκκληση ν.9000 BlackEye ),την Ευαρα αγαπησε και αγαπά!Μουχαχά,μουχαχά!
Την έλλειψη στοιχειώδους τεστοστερόνης (γιατί αν αυτή εκκρίνεται,μόνο όταν σφουγγαρίζεις,εντελώς χαμένη είναι) απο τούδε και στο εξής ονομάζουμε α-γ-α-π-η!
Φυσικά α-γ-α-π-η,ονομάζουμε και τον απόλυτο των μετρημένων συναντήσεων,οπότε μάλλον το εν λόγω είναι ζαβό και άξιο της τύχης του!
Παιδιά μου καλά,το κέρατο βγήκε 1/4,να το αφήσω,ή πάνω από κιλό,κοκκινίζετε;;

Το Μελιτόνι,που συνιστά χρόνια τώρα την επιτομή του δυναμισμού και της χειραφέτησης,η Σιμόν μόλις σβήνεται από την ιστορία και μένει μόνο ως on and off αγαπημένη του Ζαν-Πωλ σ΄αυτήν,η γυναίκα που ΄χει λιώσει 900 ζευγάρια παντούφλες και έχει περάσει τη μισή της ζωή πάνω στον καναπέ,πάνω στον ΙΔΙΟ καναπέ..,ΑΛΛΑΞΕ! (απ' αλλού το περιμέναμε κι απ΄αλλού μας ήρθε)!
Αφού αφησε τη μανα star για χιλιοστή φορά να βγάλει το φίδι από την τρύπα,καθότι άλαλο και μουγκό κατα διαστήματα,καπάκι μιξοκλαυτηκε στον απόλυτό της και καπάκι πήγε στη Θεά να πει τα νέα!
Όλο το σημερινό επεισόδιο είχε ως αποκλειστικό σκοπό να μας οδηγήσει αλλαλαζοντες να το συγχαρούμε για την λύση του δράματος και την ηθική του ευθιξία που δουλευει part time,εννοείται,και να του ανοίξουμε ξανά διάπλατα τις καρδιές μας (μη με ρωτάτε ακριβώς για ποιο λόγο,αυτό δεν μας το εξήγησαν!

Υγ.Και τώρα που τα 'παθε όλα,και τώρα που οι αδέκαστοι μπάρες έκαναν τα ίδια στο βαρέως πιο ξενέρωτο,και τώρα που ο αναποδος καθρέφτης πέτυχε (μουχαχά,μουχαχά),μήπως επαναλαμβάνω να φέρουμε πίσω την παλιά,την καλή να τα κανει όλα λίμπα[/b[b]];; DoksasteME

ΤΗΝ ΕΥΑ ΠΙΣΩ !
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Πεμ Απρ 08, 2010 8:23 pm

panda έγραψε:Πως ήμουν 101 % σίγουρος ότι θα έβγαινε μουρλή (όχι ότι δεν είναι δηλαδή έχει κάνει και δεν έχει κάνει στο παρελθόν :twisted:) η Αμαλία μόνο και μόνο επειδή δεν υποστήριζε την παρέα του αίσχους και έλεγε την αλήθεια: respect : .

Τί άλλο να γράψω? Απλά Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 2 Juchu η Αμαλία σήμερα. Ααααα ααααα σουπιά Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 2 Dudu2 στην ζουρλοτιτανομέγιστη δεν πουλάμε τσάμπα μαγκιά και υφάκι (αλλού αυτά εκεί που νομίζεις οτί σε παίρνει αλλά ετοιμάσου για κατραπακιά γιατί ούτε εκεί θα σε παίρνει πλέον). Για αυτό ακολούθα την συνηθισμένη τακτική σου Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 2 Smilie_girl_075 και τραγούδα κλέφτικα τώρα.

Όντως η Πεφάνη ζωγράφισε για μια ακόμα φορά σήμερα. Και δεν είναι μόνο το ότι συμφωνώ σε όλα όσα είπε αλλά καιρός ήταν κάποιος να τα πει κατάμουτρα όλα αυτά που κάνει γαργάρα τόσο καιρό η υποτιθέμενη σφιχτά δεμένη παρέα cake. Όχι ότι θα γίνει τίποτα γιατί είπαμε η μαρμελάδα υπάρχει σε αφθονία αλλά και μόνο για θέμα γοήτρου χώσε Αμαλία χώσε

Και θα προσθέσω και γω ΧΩΣΕ ΑΜΑΛΙΑ ΘΕΑΡΑ!!!ΧΩΣΕ ΧΩΣΕ ΧΩΣΕ!!!

anastasia20 έγραψε:Α!να μην το ξεχάσω….<όόόόχι στέφανε…μην τον χτυπάς άλλο…αρκετά….θα τον σκοτώσεις>….μου αρέσει που υπερασπίστηκες τη γυναίκα που είσαι ερωτευμένος…το σκότωσες το κάθαρμα που τη χτύπησε…γεμίσαμε αίματα…

Όλος ο σχολιασμός θεικός,αλλά εικδικά αυτό το σημείο με πέθανε!!Χαχχαχααχχχαχχαχαχαχαχ gelio
Τη μούρη κρέας του έκανε ο Στεφανούκος-κλ@@@@μπανιέρα του Μάνου!!Σιγά τα αίματα Στέφανε!!
Τρέχοντας έφυγε ο Μάνος για το ΚΑΤ αφού είχε τόσο σοβαρά τραύματα που δεν μπορούσε να τα περιποιηθεί μόνος του σπίτι του! Fskl
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Δημοσίευση από anna90 Την / Το Πεμ Απρ 08, 2010 8:23 pm

evanna έγραψε:
Ezi_loukno έγραψε:
Mik έγραψε:
anastasia20 έγραψε:

Α ρε Βσουλα να αγιασει το στομα σου κοπελα μου!Απολυτο δικιο σε ολα! : respect : Και εγω μαζι σου!
Έτσι Βάω...Τιτανομέγιστη και εσύ...!!!!Θ-Ε-Α..
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Σελίδα 2 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης