Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010

+45
edem4ever
giouli_edem
Goofy!
dwra
margel
mimi
pelopidas
CineFreak
LYDIA
Lyn
Katrin
atreidhs
FieryRed
tinaki18
pet
Doris_
jim7
Petrinaki
ch-bl
mina
soso
xristina79
Cancoon
anastasia20
filitsa
ksanthi
kelly
panda
Ntinaki1
Ezantakou
Foulitsa
iloveeva+manos!!
glgs
katerina--noraloukakos
nikidanis
Καρ-Mik
loukasnora
Black rose
anna90
Izabella29
KatsaroYpotheto
evanna
ilvana
margaret
Clarabelle
49 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap17%Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 17% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap51%Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 51% 
[ 32 ]
Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap14%Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 14% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap11%Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 11% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap2%Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap5%Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 63
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Απρ 08, 2010 9:16 pm

anna90 έγραψε:
Foulitsa έγραψε:Η σκηνή που πήγε η Μελία να βρεί την Ευα να της πει την αλήθεια ήταν ίδια με την περσινή οταν η Μελίτα προσπαθούσε να κάνει φίλη της την Ευα και η Ευα της ξεφουρνισε τα πάντα.. Δεν θέλω αλλο να βλέπω τα ίδια πραγματα..Και σε χειρότερη version.. Και ναι μεν λέω καλά κάνει η Μελίτα και βάζει τελος σε αυτην την παρωδία,αλλά ας περίμεναν..Εγκυος είναι η Ευα...Τι φαγώθηκε να μιλήσει τώρα????
Mα βρε Φουλίτσα μου...Αγωνιά η κοπέλα...!
Και αν τον ξεπεράσΕΙ μέχρι τότε??? gelio gelio gelio cake cake


Φουλίτσα προσέχουμε να μη ξεχνάμε τέτοια σημαντικά θέματα.TutTut
Η κοπέλα ξεπέρασε το Μάνο σε είκοσι επεισόδια σου λέει που ξέρω αν περιμένω άλλα είκοσι μήπως ξεπεράσω κι αυτόν. Κι αντε μετά να περιμένω να ερωτευτεί η Εύα άλλον (που είναι και ξεροκέφαλη και δεν αλλάζει γνώμη εύκολα) για να βρω καινούριο έρωταgelio

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010

Δημοσίευση από panda Πεμ Απρ 08, 2010 9:20 pm

Clarabelle έγραψε:
Κορίτσια μου μαζί σας.
Αφήσαμε το χωρίζω σ αγαπάω τραπέζι, χωρίζω σ αγαπάω σκάλα, χωρίζω σ αγαπάω καναπές .......

Ξέχασες και το χωρίζω σ΄ αγαπάω στην μπορντοροδοκόκκινη μπουχάρα Clarabelle.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010

Δημοσίευση από ch-bl Πεμ Απρ 08, 2010 9:20 pm


Συγνώμη κιόλας chi-bl αλλά υποτίθεται ότι είναι δικηγόροι. Μια χαρά αν ήθελαν και με την νομική οδό θα μπορούσαν να τα ξεκαθαρίσουν τα πράγματα και να είχαν ήδη λήξει.

Πώς?Εφόσον η προσωρινή επιμέλεια δόθηκε στη Νταίζη,με ποιο τρόπο θα μπορούσαν να την αποτρέψουν νομικά από το να πάρει το παιδί και να φύγει?Ειδικά τη Νταίζη που είναι Η καπάτσα..

*BTW μ'αρέσει πολύ το avatar σου!! Cool
ch-bl
ch-bl
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010

Δημοσίευση από soso Πεμ Απρ 08, 2010 9:21 pm

Clarabelle έγραψε:
anna90 έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Αννούλα μου τσούυυυυυυυυυυυπ όπως πάντα μια χαρά τα λές!!!

Η Αμαλία τα καλά και συμφέροντα!!! Ήθελα να ήξερα αν ο Καρταλουά ήταν αφράγκου τι θα έλεγε? Μπορούμε να έχουμε ένα κωμικό εξτρα επεισόδιο πώς ΘΑ μπορούσαν να έχουν εξελιχθεί τα πράγματα να λιώσουμε??

ΥΓ.1 @panda για τον σχολιασμό του 340: Κι εγω προτιμώ την περσινή Εύα απο την φετεινή που την έχουν κανει να ζει σε άλλο πλανήτη (στα τελευταία επεισόδια επέστρεψε η Δάφνη και έφυγε η Εύα ευτυχώς τελειώνει το ταξίδι)

ΥΓ.2 @kelly αχ κι εσένα σε ξέχασα να σου αφιερώσω τις photo? Foulitsa & Kelly σημερινές με το μπλέ μπλουζάκι! Γλυκα η κοιλιτσα! Γλύκα!!!

ΥΓ.3 (γενικώς) μην διανοηθώ ότι θα βλέπουμε πάλι την κατσαρή σε όλο το επεισόδιο θα τα πάρω, μπάφιασα σήμερα!
Αμά ήταν αφράγκου ο Μπουλίνος θα πήγαινε να δώσει λεφτά στη Εύα για να τον διεκδικήσει και να τον έχει η Μελίτα...Αχ να το έβλεπα και αυτό..Και μετά τι άλλο να περιμένεις??
Τελείως ακύρη η Αμαλίτσα...Τελείως...
Άμα είναι να βλέπουμε το Μελίτακι στο 90% του επεισοδίου θα βλέπουμε τα επεισόδια στο internet...Tόσο απλά...!
Αχ ανέβασε φώτο με κοιλίτσα...!Με κοιλίτσα με ποδιά όμως...!


Κορίτσια μου μαζί σας.
Αφήσαμε το χωρίζω σ αγαπάω τραπέζι, χωρίζω σ αγαπάω σκάλα, χωρίζω σ αγαπάω καναπές .......
Και πιάσαμε κάναμε θυσία δεν μας πιστεύουν κλαψ, κριμα τη θυσία τα ακούμε άδικα κλαψ.......
Τη βαριέμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

gelio gelio
: respect : : respect :
Μιλαμε για μεγάαααααααααααλα κέφια,όμως!

Υγ.Μίνα μου γλυκιά,φάγαμε προειδοποιηση για emoticons (δεν είναι η σημερινή μέρα για αμέτρητα;;/δεν είναι η σημερινή μέρα non stop;; / τον ΤΡΙΤΟ γάμο περιμένουμε;; )..
..και απευθύνω νέα έκκληση εξαιρετικά αφιερωμένη :Μην προειδοποιείτε τα μελη,άκαρδοι διαχειριστές!Δεν μπορώ να βρίσω,δεν μπορώ να εκφρασω το μήκος και το πλήτος του ξενερώματός μου,πρέπει να μετρώ και ανθρωπάκια;;;
Απολυτος is back!40 λεπτά σερί/κερί θ'απολαμβανω,και θα μου αρκούν μόλις οι 10 τοίχοι ;; wall
Heart2

Υγ.Σ' ευχαριστώ,Τζίνα μου!
Υγ.Κelly,ολα τα λεφτά ο σχολιασμός σου! : respect :


Έχει επεξεργασθεί από τον/την soso στις Πεμ Απρ 08, 2010 9:23 pm, 1 φορά
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Πεμ Απρ 08, 2010 9:21 pm

Clarabelle έγραψε:
anna90 έγραψε:
Foulitsa έγραψε:Η σκηνή που πήγε η Μελία να βρεί την Ευα να της πει την αλήθεια ήταν ίδια με την περσινή οταν η Μελίτα προσπαθούσε να κάνει φίλη της την Ευα και η Ευα της ξεφουρνισε τα πάντα.. Δεν θέλω αλλο να βλέπω τα ίδια πραγματα..Και σε χειρότερη version.. Και ναι μεν λέω καλά κάνει η Μελίτα και βάζει τελος σε αυτην την παρωδία,αλλά ας περίμεναν..Εγκυος είναι η Ευα...Τι φαγώθηκε να μιλήσει τώρα????
Mα βρε Φουλίτσα μου...Αγωνιά η κοπέλα...!
Και αν τον ξεπεράσΕΙ μέχρι τότε??? gelio gelio gelio cake cake


Φουλίτσα προσέχουμε να μη ξεχνάμε τέτοια σημαντικά θέματα.TutTut
Η κοπέλα ξεπέρασε το Μάνο σε είκοσι επεισόδια σου λέει που ξέρω αν περιμένω άλλα είκοσι μήπως ξεπεράσω κι αυτόν. Κι αντε μετά να περιμένω να ερωτευτεί η Εύα άλλον (που είναι και ξεροκέφαλη και δεν αλλάζει γνώμη εύκολα) για να βρω καινούριο έρωταgelio


Παράλειψη τρομερή Clarabelle μου,απολογήθηκα ήδη.. Πρέπει να ντρέπομαι που μου ξέφυγε κάτι τέτοιο... Με τη φόρα που χει πάρει το Μελιτακι τι είκοσο επεισόδια???
Μόνο??Οπως το πε η Δάφνη χτες..Παρασκευη θα χωρίσει,Σαββατο θα τα φτιάξει με άλλον...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010

Δημοσίευση από glgs Πεμ Απρ 08, 2010 9:21 pm

Clarabelle έγραψε:
anna90 έγραψε:
Foulitsa έγραψε:Η σκηνή που πήγε η Μελία να βρεί την Ευα να της πει την αλήθεια ήταν ίδια με την περσινή οταν η Μελίτα προσπαθούσε να κάνει φίλη της την Ευα και η Ευα της ξεφουρνισε τα πάντα.. Δεν θέλω αλλο να βλέπω τα ίδια πραγματα..Και σε χειρότερη version.. Και ναι μεν λέω καλά κάνει η Μελίτα και βάζει τελος σε αυτην την παρωδία,αλλά ας περίμεναν..Εγκυος είναι η Ευα...Τι φαγώθηκε να μιλήσει τώρα????
Mα βρε Φουλίτσα μου...Αγωνιά η κοπέλα...!
Και αν τον ξεπεράσΕΙ μέχρι τότε??? gelio gelio gelio cake cake


Φουλίτσα προσέχουμε να μη ξεχνάμε τέτοια σημαντικά θέματα.TutTut
Η κοπέλα ξεπέρασε το Μάνο σε είκοσι επεισόδια σου λέει που ξέρω αν περιμένω άλλα είκοσι μήπως ξεπεράσω κι αυτόν. Κι αντε μετά να περιμένω να ερωτευτεί η Εύα άλλον (που είναι και ξεροκέφαλη και δεν αλλάζει γνώμη εύκολα) για να βρω καινούριο έρωταgelio


ειλικρινά σας απολαμβάνω!!!κάποιοι έχουν βαλθεί να μας βγάλουν τον πιο κακό μας εαυτό lol!
η ατάκα αυτή σαν να ξεχάστηκε και επίσης δεν σχολιάστηκε όσο θα έπρεπε...καλό είναι λοιπόν αυτές με καλύτερο μνημονικό να τα επισημαίνουν...(μα αν είναι δυνατόν τι είχε πει η αθεόφοβη!!!!!!!!!!!!!!!!)

Υ.Γ. jim7 μακριά από παράθυρα lol!
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Πεμ Απρ 08, 2010 9:24 pm

Doris_ έγραψε:Παιδια μου εχω το μονο που εχω να πω,για το σημερινο επεισοδιο,ειναι πως εκνευριστηκα τρομερα!!!!
Με το "αθωο"το Μελιτακι,που μονο το σωστο θελει να κανει...να μην εχει τυψεις το κοριτσακι δεν κανει...!!!
Μεχρι το προηγουμενο βραδυ χτυπιοτανε πως δεν χρειαζεται να μαθει τιποτα η Ευα,& ξαφνικα τι?
"Κριση συνειδησης"...Προσωπικα,το μονο που διεκρινα ηταν εμπαθεια & μια απιστευτη ζηλια προς την Ευα...την στιγμη που εμαθε πως δεν εγινε η μεγαλη αποκαλυψη,σαν να ελεγε..."αφου εγω δεν ειμαι ευτυχισμενη δεν θα ναι ουτε εκεινη,& μαλιστα με τον -δικο μου απολυτο ερωτα-..."!!!
Αργοτερα η επισκεψη στην "φιλη "της?
"Πρεπει να μιλησουμε για εσενα,εμενα &...τον ανδρας σου"
Τελειως κατινιστικο...αθλιο...τι ειναι αυτα...που πηγε η "Κυρια"που κρυβεις μεσα σου,(πολυ βαθια ομως) Μελιτακι?
Εσυ παλι βρε Στεφανε ελεος παρε μια αποφαση επιτελους δηλαδη!!!
Τι αξιζει περισσοτερο για σενα?
Η οικογενεια,το παιδι σου,& μια γυναικα που λες πως αγαπας η' "Κυρια"με το Κ κεφαλαιο...??? Fskl Fskl
Πραγματικα κουραστικα...(αχ, βρε Αλεξανδρε τι μου κανεις,να ξερες!!)
Τελικα,την μοναδικη που λυπαμαι ειναι η Ευα...& η μοναδικη που αξιζει την ευτυχια,μακρια απ'ολα τα λαμογια & τους δηθεν...τα σκαρτα πραγματα της ζωη της!!!
Που για αλλη μια φορα θα καταστραφει...απο ΑΓΑΠΗ...!!!

Συμφωνώ απόλυτα!!!(καλά αυτο το απόλυτο μου κόλλησε απο τη Μελίτα!!)Μ' αρέσει που δεν το βλέπω μόνο εγώ ως κακία που πήγε και της μίλησε ακριβως οταν της είπε ο Στέφανος να μην το πούν ακόμα!! Δεν μπορούσε να περιμένει πια????Αλλά ξέχασα..το παμε ήδη,φοβαται μην τον ξεπεράσει ο σταθερός χαρακτήρας!! ΕΛΕΟΣ...

Υ.Γ Η υπογραφή σου είναι ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Πεμ Απρ 08, 2010 9:27 pm

Ezi_loukno έγραψε:
panda έγραψε:Όταν βάζεις το παραμύθι με το παιδί μπροστά και ξεκινάς τα τροπάρια ch-bl μια χαρά γίνεται η εξισορρόπηση. Όχι επειδή η Νταίζη είναι "λουλούδι για μυρισμα" από τα καλά να βγει πάλι λάδι και αθώο το ζευγαράκι του Love Bites ΕΛΕΟΣ gmt. Να είναι ξεκάθαροι απεναντί της ίσως. Αλλά τί λέω μωρέ η λέξη ξεκάθαρος είναι μόνο για τους άλλους και αυτοί την έχουν διαγράψει (και αυτή slap ) από το λεξιλόγιό τους. Έρχεται ο χωρισμός έρχεται Tongue(όσο δούλεμα έριξαν θα το λουστούν τώρα).

Είναι δυνατόν κάποιος να είναι ξεκάθαρος με την Νταίζη; (πόσα ανέκδοτα θα ακούσω σήμερα; wall )
Αν της ξεκαθαρίσουν την κατάσταση θα αρχίσει πάλι να εκβιάζει με το παιδί..

Εγώ πάντως δεν βρίσκω καθόλου ΘΕΑ μια γυναίκα που έχει εγκαταλείψει το παιδί της 8 χρόνια και τώρα το χρησιμοποιεί για να παντρευτεί τον Λουκά.. Μάνα που θυσιάζεται για το παιδί της δεν τη λές με τίποτα αυτή τη γυναίκα...

να συμφωνήσω ως προς τη νταίζη...ότι θα αρχίσει να εκβιάζει...ο μπέλλος τι τους φταίει και από την πρώτη στιγμή τον χρησιμοποιούν;;;
ο λουκάς να του κάνει προξενιά επειδή δεν ήθελε να αφήσει τη νόρα μόνη αλλά τώρα που δεν τον χρείαζονται τον δουλεύον πίσω από την πλάτη του...
και ακόμα αν δεν μπορούν να του πουν ότι ο λουκάς θυμάται η νόρα δεν μπορεί να του εξηγηθεί ότι τέρμα οι αρραβώνες;;;;που προσπαθεί ο χριστιανός να της μιλήσει και η νόρα του φέρεται λες και είναι κανένας παρακατιανός...αλλά μια χαρά μας βόλευε ο μπέλλος για να κάνουμε το λουκά να ζηλέψει τώρα μας έγινε βάρος...
μάλιστα...αλλά ο μπέλλος δεν είναι φίλος τους....οπότε το δούλεμα καλοδεχούμενο...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Απρ 08, 2010 9:29 pm

panda έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Κορίτσια μου μαζί σας.
Αφήσαμε το χωρίζω σ αγαπάω τραπέζι, χωρίζω σ αγαπάω σκάλα, χωρίζω σ αγαπάω καναπές .......

Ξέχασες και το χωρίζω σ΄ αγαπάω στην μπορντοροδοκόκκινη μπουχάρα Clarabelle.


Οικονομική κρίση βλέπεις panda απ όλες αυτές τις βιλάρες μόνο το διαμερισματάκι του Νικόλα έχει χαλιάlol!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Απρ 08, 2010 9:31 pm

Doris_ έγραψε:Παιδια μου εχω το μονο που εχω να πω,για το σημερινο επεισοδιο,ειναι πως εκνευριστηκα τρομερα!!!!
Με το "αθωο"το Μελιτακι,που μονο το σωστο θελει να κανει...να μην εχει τυψεις το κοριτσακι δεν κανει...!!!
Μεχρι το προηγουμενο βραδυ χτυπιοτανε πως δεν χρειαζεται να μαθει τιποτα η Ευα,& ξαφνικα τι?
"Κριση συνειδησης"...Προσωπικα,το μονο που διεκρινα ηταν εμπαθεια & μια απιστευτη ζηλια προς την Ευα...την στιγμη που εμαθε πως δεν εγινε η μεγαλη αποκαλυψη,σαν να ελεγε..."αφου εγω δεν ειμαι ευτυχισμενη δεν θα ναι ουτε εκεινη,& μαλιστα με τον -δικο μου απολυτο ερωτα-..."!!!
Αργοτερα η επισκεψη στην "φιλη "της?
"Πρεπει να μιλησουμε για εσενα,εμενα &...τον ανδρας σου"
Τελειως κατινιστικο...αθλιο...τι ειναι αυτα...που πηγε η "Κυρια"που κρυβεις μεσα σου,(πολυ βαθια ομως) Μελιτακι?
Εσυ παλι βρε Στεφανε ελεος παρε μια αποφαση επιτελους δηλαδη!!!
Τι αξιζει περισσοτερο για σενα?
Η οικογενεια,το παιδι σου,& μια γυναικα που λες πως αγαπας η' "Κυρια"με το Κ κεφαλαιο...??? Fskl Fskl
Πραγματικα κουραστικα...(αχ, βρε Αλεξανδρε τι μου κανεις,να ξερες!!)
Τελικα,την μοναδικη που λυπαμαι ειναι η Ευα...& η μοναδικη που αξιζει την ευτυχια,μακρια απ'ολα τα λαμογια & τους δηθεν...τα σκαρτα πραγματα της ζωη της!!!
Που για αλλη μια φορα θα καταστραφει...απο ΑΓΑΠΗ...!!!

Doris επιτέλους σχολιάζεις! Ελπίζω να σχολιάζεις πιο συχνά! Μια χαρά τα λές! Πέρισυ τα κατινίστικα της Εύας ήταν κατινίστικα, φέτος η Μελίτα τα κάνει απο έρωτα μεγάλο!!! Θα τρελαθούμε τελείως!!! Όσο για τον Αλέξανδρο ευτυχώς που έχει κάποιες σκηνές μόνος και σιωπηρός και μας καθηλώνει με το ταλέντο του που τα λέει όλα ακόμα και με τη στάση του σώματός του μόνο διαφορετικά πλήρης απογοήτευσή ο μεσιέ ντε κερί!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Πεμ Απρ 08, 2010 9:35 pm

anastasia20 έγραψε:
να συμφωνήσω ως προς τη νταίζη...ότι θα αρχίσει να εκβιάζει...ο μπέλλος τι τους φταίει και από την πρώτη στιγμή τον χρησιμοποιούν;;;
ο λουκάς να του κάνει προξενιά επειδή δεν ήθελε να αφήσει τη νόρα μόνη αλλά τώρα που δεν τον χρείαζονται τον δουλεύον πίσω από την πλάτη του...
και ακόμα αν δεν μπορούν να του πουν ότι ο λουκάς θυμάται η νόρα δεν μπορεί να του εξηγηθεί ότι τέρμα οι αρραβώνες;;;;που προσπαθεί ο χριστιανός να της μιλήσει και η νόρα του φέρεται λες και είναι κανένας παρακατιανός...αλλά μια χαρά μας βόλευε ο μπέλλος για να κάνουμε το λουκά να ζηλέψει τώρα μας έγινε βάρος...
μάλιστα...αλλά ο μπέλλος δεν είναι φίλος τους....οπότε το δούλεμα καλοδεχούμενο...

Το έχω πεί χιλιάδες φορές οτι δεν μου αρέσει η στάση της Νόρας προς τον Μήτσο και πρέπει να ξεκαθαρήσει μαζί του άμεσα...
Θα συμφωνήσω οτι τον δουλεύουν κανονικά και με τον νόμο και η Νόρα και ο Λουκάς..

Εγώ όμως γιατί έχω την εντύπωση οτι ο Μπέλλος τα θέλει και τα παθαίνει;
Έχει φάει ΤΙΣ χυλόπιτες, ούτε ένα φιλί δεν έχει πάρει, του είπε η Νόρα οτι είναι ερωτευμένη με άλλον, ο Λουκάς (ο αμνησιακός -λέμε τώρα-) του είπε οτι είναι ερωτευμένος με την Νόρα, τους έχει δεί να φιλιούνται... Και ο κύριος συνεχίζει να κυνηγάει τη Νόρα ακάθεκτος...
Μήπως αποσκοπεί κάπου αυτό το κηνυγητό;

Τέλος πάντων δεν θέλω να βγαίνω οφ τόπικ (συγγνώμη κιόλας)...
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010

Δημοσίευση από ch-bl Πεμ Απρ 08, 2010 9:36 pm

να συμφωνήσω ως προς τη νταίζη...ότι θα αρχίσει να εκβιάζει...ο μπέλλος τι τους φταίει και από την πρώτη στιγμή τον χρησιμοποιούν;;;
ο λουκάς να του κάνει προξενιά επειδή δεν ήθελε να αφήσει τη νόρα μόνη αλλά τώρα που δεν τον χρείαζονται τον δουλεύον πίσω από την πλάτη του...
και ακόμα αν δεν μπορούν να του πουν ότι ο λουκάς θυμάται η νόρα δεν μπορεί να του εξηγηθεί ότι τέρμα οι αρραβώνες;;;;που προσπαθεί ο χριστιανός να της μιλήσει και η νόρα του φέρεται λες και είναι κανένας παρακατιανός...αλλά μια χαρά μας βόλευε ο μπέλλος για να κάνουμε το λουκά να ζηλέψει τώρα μας έγινε βάρος...
μάλιστα...αλλά ο μπέλλος δεν είναι φίλος τους....οπότε το δούλεμα καλοδεχούμενο...

Με τον Μπέλλο συμφωνώ ότι έχουν κάνει λάθη.
Αλλά αν δούμε τα πράγματα ρεαλιστικά η Νόρα δεν του δίνει ελπίδες.Ακόμα και τότε με τον αρραβώνα του είπε ότι δεν ήξερε πού θα βγάλει αυτό.Το δαχτυλίδι του το δωσε πίσω.Δεν τον έχει αφήσει ούτε καν να τη φιλήσει.Και του είχε πει κιόλας ότι είναι ερωτευμένη με άλλον και δεν θέλει να τον δεσμεύει.

Ο Μπέλλος σύμφωνα με τα όσα είπε στη Νταίζη έχει καταλάβει ότι η Νόρα δεν τον θέλει.Άρα όσο φταίει η Νόρα άλλο τόσο(και ίσως περισσότερο)φταίει κι ο ίδιος που εθελοτυφλεί.Και δεν τον λέω επειδή συμπαθώ τη Νόρα.Όταν μια κατάσταση είναι ολοφάνερη κι εσύ επιμένεις να σφυρίζεις αδιάφορα,κακό του κεφαλιού σου.Το χω πει και για μένα αυτό σε κάποιες περιπτώσεις.

Όσο για το Λουκά..και που τον βοήθησε τότε,χάρη του έκανε.Δεν το είχε κάνει με σκοπό να τον κοροϊδέψει.Ουσιαστικά για χάρη του είχε δεχτεί η Νόρα να τον αρραβωνιαστεί.Αλλά τώρα τι να κάνει?Να της πει "πάρε τον Μπέλλο κι άσε με εμένα?"..Δουλειά της Νόρας είναι να ξεκαθαρίσει κι όχι δική του.Κι όπως είχε πει κι ο ίδιος,νιώθει άσχημα..

Το ίδιο κι η Νόρα..

Ούτως ή άλλως βέβαια πιστεύω ότι αν δεν ήταν το θέμα της δήθεν αμνησίας,θα του είχαν ξεκαθαρίσει κι οι 2.
ch-bl
ch-bl
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010

Δημοσίευση από Doris_ Πεμ Απρ 08, 2010 9:41 pm

[/quote]
Συμφωνώ απόλυτα!!!(καλά αυτο το απόλυτο μου κόλλησε απο τη Μελίτα!!)Μ' αρέσει που δεν το βλέπω μόνο εγώ ως κακία που πήγε και της μίλησε ακριβως οταν της είπε ο Στέφανος να μην το πούν ακόμα!! Δεν μπορούσε να περιμένει πια????Αλλά ξέχασα..το παμε ήδη,φοβαται μην τον ξεπεράσει ο σταθερός χαρακτήρας!! ΕΛΕΟΣ...

Υ.Γ Η υπογραφή σου είναι ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!![/quote]


Φυσικα & δεν το βλεπεις μονο εσυ ετσι...οποιος εχει ματια βλεπει αγαπη μου!!!
Και θα το δει & ο Στεφανος γι,αυτο θα της τα σουρει κανονικοτατα!!!
Η Μελιτα ασταθης,απαπα ποιος κακοηθης ειπε κατι τετοιο?Πιπερι...!!!
Ειμαστε εκτος επεισοδιου 340 αλλα εχθες καταχαρηκα την Δαφνη...πες τα Δαφνουλα!!
(Χαιρομαι που αρεσει η υπογραφη μου...τελος οι οραιες αυτες στιγμες δυστυχως... Snif !!!)
Doris_
Doris_
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στον Αλεξ - οκοσμο μου ... Kατω απο την Ακροπολη ειναι SUPER !!!
Ασχολίες : Καλλιτεχνης - Θεατρο -Μουσικη-Βερα με Τρελα ...ο mesie Kαρταλης

http://clubs.pathfinder.gr/Alexandros_Stavrou_

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010

Δημοσίευση από Doris_ Πεμ Απρ 08, 2010 9:51 pm

[quote="KatsaroYpotheto"]
Doris_ έγραψε:[color=red]
[size=16]Doris επιτέλους σχολιάζεις! Ελπίζω να σχολιάζεις πιο συχνά! Μια χαρά τα λές! Πέρισυ τα κατινίστικα της Εύας ήταν κατινίστικα, φέτος η Μελίτα τα κάνει απο έρωτα μεγάλο!!! Θα τρελαθούμε τελείως!!! Όσο για τον Αλέξανδρο ευτυχώς που έχει κάποιες σκηνές μόνος και σιωπηρός και μας καθηλώνει με το ταλέντο του που τα λέει όλα ακόμα και με τη στάση του σώματός του μόνο διαφορετικά πλήρης απογοήτευσή ο μεσιέ ντε κερί!

[i]Τι να κανω βρε Τζινακι μου,δεν φταιω & εγω ,αφου δεν μου δινουν υλικο να σχολιαζω!!!
Με αυτα που βλεπω το μονο που κανω ειναι να παιρνω τα ηρεμιστικα το ενα πισω απο το αλλο... Grrr nteni Synelthe
Πραγματικα αν δεν ηταν ο Αλεξανδρος,θα το ειχα βαλει στα ποδια,με αυτα που αντικριζουν τα ματακια μου!!!
Αφανιστηκε...απλα...περισσοτερες μοναχικες σκηνες pleeease pleeease Λυπηθειτε με!!!
Doris_
Doris_
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στον Αλεξ - οκοσμο μου ... Kατω απο την Ακροπολη ειναι SUPER !!!
Ασχολίες : Καλλιτεχνης - Θεατρο -Μουσικη-Βερα με Τρελα ...ο mesie Kαρταλης

http://clubs.pathfinder.gr/Alexandros_Stavrou_

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010

Δημοσίευση από pet Πεμ Απρ 08, 2010 9:55 pm

ch-bl έγραψε:
να συμφωνήσω ως προς τη νταίζη...ότι θα αρχίσει να εκβιάζει...ο μπέλλος τι τους φταίει και από την πρώτη στιγμή τον χρησιμοποιούν;;;
ο λουκάς να του κάνει προξενιά επειδή δεν ήθελε να αφήσει τη νόρα μόνη αλλά τώρα που δεν τον χρείαζονται τον δουλεύον πίσω από την πλάτη του...
και ακόμα αν δεν μπορούν να του πουν ότι ο λουκάς θυμάται η νόρα δεν μπορεί να του εξηγηθεί ότι τέρμα οι αρραβώνες;;;;που προσπαθεί ο χριστιανός να της μιλήσει και η νόρα του φέρεται λες και είναι κανένας παρακατιανός...αλλά μια χαρά μας βόλευε ο μπέλλος για να κάνουμε το λουκά να ζηλέψει τώρα μας έγινε βάρος...
μάλιστα...αλλά ο μπέλλος δεν είναι φίλος τους....οπότε το δούλεμα καλοδεχούμενο...

Με τον Μπέλλο συμφωνώ ότι έχουν κάνει λάθη.
Αλλά αν δούμε τα πράγματα ρεαλιστικά η Νόρα δεν του δίνει ελπίδες.Ακόμα και τότε με τον αρραβώνα του είπε ότι δεν ήξερε πού θα βγάλει αυτό.Το δαχτυλίδι του το δωσε πίσω.Δεν τον έχει αφήσει ούτε καν να τη φιλήσει.Και του είχε πει κιόλας ότι είναι ερωτευμένη με άλλον και δεν θέλει να τον δεσμεύει.

Ο Μπέλλος σύμφωνα με τα όσα είπε στη Νταίζη έχει καταλάβει ότι η Νόρα δεν τον θέλει.Άρα όσο φταίει η Νόρα άλλο τόσο(και ίσως περισσότερο)φταίει κι ο ίδιος που εθελοτυφλεί.Και δεν τον λέω επειδή συμπαθώ τη Νόρα.Όταν μια κατάσταση είναι ολοφάνερη κι εσύ επιμένεις να σφυρίζεις αδιάφορα,κακό του κεφαλιού σου.Το χω πει και για μένα αυτό σε κάποιες περιπτώσεις.

Όσο για το Λουκά..και που τον βοήθησε τότε,χάρη του έκανε.Δεν το είχε κάνει με σκοπό να τον κοροϊδέψει.Ουσιαστικά για χάρη του είχε δεχτεί η Νόρα να τον αρραβωνιαστεί.Αλλά τώρα τι να κάνει?Να της πει "πάρε τον Μπέλλο κι άσε με εμένα?"..Δουλειά της Νόρας είναι να ξεκαθαρίσει κι όχι δική του.Κι όπως είχε πει κι ο ίδιος,νιώθει άσχημα..

Το ίδιο κι η Νόρα..

Ούτως ή άλλως βέβαια πιστεύω ότι αν δεν ήταν το θέμα της δήθεν αμνησίας,θα του είχαν ξεκαθαρίσει κι οι 2.

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου ch-bl. Απλά πρέπει με κάθε τρόπο η Νόρα να ξεκαθαρίσει την κατάσταση μαζί του!!!

pet
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010

Δημοσίευση από pet Πεμ Απρ 08, 2010 10:00 pm

Clarabelle έγραψε:
Μάνος Στέφανος
Μετά το τακτ της Αμαλίας ακούσαμε οτι η Μελίτα είναι κυρία με κεφαλαίο Κ παρακαλώ μην το ξεχνάμε.
Μετά το Μάνο που αγαπούσε την Μελίτα και ήταν ερωτευμένος με την Εύα μας προέκυψε ο Στέφανος που αγαπούσε και αγαπάει παρακαλώ την Εύα αλλά είναι ερωτευμένος με τη Μελίτα.
Ο Στέφανος έδωσε το λόγο της τιμής του οτι δεν θα ξαναδεί τη Μελίτα και θα το τελειώσει και τον κράτησε μέχρι την επομένη το πρωί που αν δεν κάνω λάθος συναντήθη με την απόλυτη στα παγκάκια.
Το καλύτερο δε που άκουσα είναι οτι με τη Μελίτα είναι πια φίλοι που αγαπήθηκαν με πάθος. Θα κλαίω τους δικούς μου φίλους τους αγαπάω χωρίς πάθος. gelio

Στέφανος Εύα
Ο Μπουλίνος ανακουφίστηκε που τη γλύτωσε σκέφτηκε και ένα ψεματάκι να πει σχετικά με το τι τον ήθελε ο Μάνος αλλά δεύτερο δεν είχε σκεφτεί και τσάτρα πάτρα της ζήτησε να πάνε στο Παρίσι. Δεν το πιστεύω την έκανε να απολογείται κι από πάνω.Grrr

Μαρίλια Αγγέλα
Η Μαριλού κρατάει μικρό καλάθι. Τελικά αυτό το παιδί έχει διαίσθηση μου φαίνεται

Αμαλία Νόρα Μαρουλίτα
Η Αμαλία θυμάται μόνο όσα θέλει. Ναι κυρία Ρούσσου μου της χάλασε το σπίτι η Εύα της Μελίτας και η κορούλα σου με τη σειρά της της χάλασε το γάμο. Πάτσι είναι τα κορίτσια. Τώρα το δικό σου καμάρι χαλάει το γάμο της Εύας για δεύτερη φορά. Θυμάσαι Αμαλίτσα όταν ντυνόσουν και πήγαινες στο σπίτι της Εύας και της έλεγες οτι είναι τσ@@@@ρα επειδή ήταν ερωτευμένη με το Μάνο; Ε σου έχω νέα τώρα η τσ@@@ρα είναι η κορούλα σου. Η Αμαλίτσα εκβίασε τη Νόρα κανονικά με τη Νταίζη. Όχι που δεν θα το έκανε. Αυτή πέρσυ εκβίασε κόσμο και κοσμάκη τώρα που έχει και τη συναίνεση της κορούλας της δεν θα το έκανε; Τελικά μόνο η φευγάτη την υπερασπίζεται είναι καλό αυτό; lol!

Μάνος Νικόλας Δάφνη
Αφήνω ασχολίαστο που τον κουβαλούσε μες τη νύχτα το Νικόλα στου Μάνου. Η φωνή της λογικής είναι η Δάφνη. Είναι δυνατόν να αφήσουν την Εύα στην κοσμάρα της; Είναι δυνατόν να λέμε οτι δεν έχουν τίποτα όταν κλαίνε το κερί, παραθυριάζονται και κάνουν ασκήσεις αναπνοής μες τη μαύρη νύχτα; Τί είδους τέλος έδωσαν ακριβώς;

Ρούσσος Λουκάς Νταίζη
Ο Λουκάς αποφάσισε τελικά να μη συγκαλυψει τίποτα άλλο. Μάλλον αυτός θα αποκαλύψει στη Νόρα την αλήθεια για την αμνησία. Η Νταίζη απ την άλλη ντοκτορά στον εκβιασμό. Τελικά θα το φάει το πατρικό του Λουκά αλλά ο κύριος Βενέτης σήμερα κόντεψε να την πατήσει με την Πηνελόπη.

Δάφνη Νικόλας
Τελικά η Δάφνη μιλούσε μόνη της αλλά αυτά που είπε είχαν σημασία. Κατηγορήσαμε πέρσυ την Εύα για το γάμο της με το Νικόλα και της χώσαμε τα μύρια όσα και απο πλευρά μου τουλάχιστον είναι το σφάλμα που της χρεώνω ακόμη, κι όμως όταν παντρεύτηκε το Νικόλα δεν ήξερε κανείς ούτε καν η Δάφνη για την εγκυμοσύνη. Η κατσαρή οχιά τότε την έθαβε εικοσιτέσσερις ώρες το εικοσιτετράωρο. Τώρα εκείνη διαλύει ένα γάμο γνωρίζοντας οτι η Εύα είναι έγγυος και η Δάφνη το ξέρει αυτό. Όπως ξέρει οτι η Εύα έχει ήδη μια εγκυμοσύνη εφιάλτη στην πλάτη και της ετοιμάζουν και μια δεύτερη.

Ρούσσος Αμαλία Μελίτα
Πόσα άκουσα η γυναίκα και έχω ακόμη τα μαλλιά μου στο κεφάλι;
1.Πρώτα απ όλα δεν πάει λέει στη Σύρο γιατί φοβάται οτι θα την θεωρήσουν υπεύθυνη. Όχι αγάπη η Εύα φταίει εσύ καθόλου
2.Φοβάται οτι ο απόλυτος αν φύγει δεν θα τη συγχωρήσει και δεν το θέλει. Εντάξει το καταλάβαμε θέλεις να χωρίσει να σφουγγαρίζετε παρέα.
3. Σκέπτεται τους φίλους της λέει που τους αγαπάει. Αυτό το ξέραμε σίγουρα. Κάθε φορά που πήγαιναν να της πουν τον καημό τους αυτή έλεγε το δικό της και τους προλάβαινε. Ειδικά τη Νόρα όταν τη βίασε ο Στέλιος την είχε να την παρηγορεί για το μεγάλο έρωτα Νο 1 που παντρευόταν. Πως να το ξεχάσουμε;wall

Φεγγαροπαρέα σε κρίση
Δώδεκα απόστολοι ο καθένας το δικό του ευαγγέλιο. Ο καθένας έλεγε τον καημό του. Ο Μάνος σήμερα κέρδισε μια θέση στην υπογραφή μου επάξια. Επιτέλους. Το ξεστόμισε. Αρκετά έχει τραβήξει η Εύα εξαιτίας μου. Έχει μια λογική αυτό που λέει. Ναι η Εύα πρέπει να μάθει, αλλά έλεος ας την άφηναν να γεννήσει. Για μένα που έχω γίνει μάνα πέρα για πέρα σωστός.

Λουκάς Νόρα
Ακούστηκαν αρκετές αλήθειες
Καταδικάσανε την Εύα που έφτασε στα άκρα για το Μάνο.
Τη Μελίτα δεν την κατακρίνουν επειδή ερωτεύτηκε για το ψέμα της την κατακρίνουν.
Σίγουρα το πάθος δεν ελέγχεται, αλλά αν δεν μπορείς να το ελέγξεις μην παίρνεις κόσμο στο λαιμό σου.

Παθιασμένοι φίλοι παγκάκι
Η Μελίτα ένοιωθε οτι όλοι τους κοιτούσαν. Γιατί κοπέλα μου; Ποιός κοιτάζει δυό φίλους που μιλούν χαλαρά; Μάλλον ξέρεις οτι είσαι παράνομη.
Ο Μπουλίνος πάλι κράτησε το λόγο της τιμής που έδωσε στο Μάνο δώδεκα ώρες ζόρι. Τι να πω ο λόγος του συμβόλαιο.
Μου αρέσει που νοιώθουν αδικημένοι. Ας τους πει κάποιος οτι όταν δύο άνθρωποι συναντιούνται και μιλούν για τον έρωτά τους, όταν ένας άντρας λέει σε μια γυναίκα οτι πνίγεται δίπλα στη γυναίκα του και αυτήν αγαπάει και ονειρεύεται στα παράθυρα, είναι κέρατο καραμπινάτο.
Η κατσαρή οχιά κιτρίνισε όταν της είπε ο Στέφανος οτι δεν θέλει να μιλήσει μέχρι να γεννηθεί το παιδί. Κρίμα κορίτσι μου γιατί έχεις γεννήσει και ξέρεις πως είναι να περιμένεις ένα παιδί. Απ την άλλη αν σταματήσετε να συναντιέστε ποιός ο λόγος να τρέμετε; Μήπως επειδή δεν έχετε καμία πρόθεση να σταματήσετε;cake

Η θυσία
Τελικά τη θυσία του μεσιέ ντε κερί και της κατσαρής μουχρίτσας δεν την είδα.
Επειδή δηλώνω ξανθιά μπορεί κάποιος να μου την εξηγήσει; Εκτός κι αν εννοούν οτι θυσίασαν το σφουγγάρισμα γιατί τίποτα άλλο δεν είδα να έκοψαν.
Αποφάσισε όμως η μαλλιαρή κατίνα τώρα που έχει πρόφαση τα λόγια της Νόρας να βάλλει στο βωμό την Εύα και να της ρίξει τη μαχαιριά. Αλλά αυτά αύριο.

Ευτυχώς που το επεισόδιο είχε μπόλικο θάψιμο γιατί τη μίρλα της απόλυτης τη βαριέμαι του αφαντάστου. Ελπίζω τις επόμενες μέρες να ασχοληθούμε και με κάποιον άλλο γιατί θα κόψω φλέβα.

Σε αναμονή λοιπόν....

Για μία ακόμα φορά θα συμφωνήσω απόλυτα με τα όσα λες!!!

pet
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010

Δημοσίευση από pet Πεμ Απρ 08, 2010 10:07 pm

ch-bl έγραψε:
panda έγραψε:Όταν βάζεις το παραμύθι με το παιδί μπροστά και ξεκινάς τα τροπάρια ch-bl μια χαρά γίνεται η εξισορρόπηση. Όχι επειδή η Νταίζη είναι "λουλούδι για μυρισμα" από τα καλά να βγει πάλι λάδι και αθώο το ζευγαράκι του Love Bites ΕΛΕΟΣ gmt. Να είναι ξεκάθαροι απεναντί της ίσως. Αλλά τί λέω μωρέ η λέξη ξεκάθαρος είναι μόνο για τους άλλους και αυτοί την έχουν διαγράψει (και αυτή slap ) από το λεξιλόγιό τους. Έρχεται ο χωρισμός έρχεται Tongue(όσο δούλεμα έριξαν θα το λουστούν τώρα).

Και πάω να δω Lost τώρα Razz.

Παραμύθι για το παιδί??Εγώ γιατί θυμάμαι να τον εκβιάζει ότι θα το πάρει και θα φύγει ακόμα κι όταν ο Λουκάς έφερνε αντίρρηση για το αν θα πήγαινε η αντροπαρέα στη μπουζουκλερί της??

Όταν ΔΕ σου αφήνουν περιθώρια επιλογής,χρησιμοποιείς κι εσύ άλλα μέσα.Αν η Νταίζη δεν απειλούσε,μια χαρά θα της έλεγαν "ξέρεις κάτι?Αγαπιόμαστε και τέλος"..

Ας έρθει ο χωρισμός,όταν υπάρχει αγάπη(ακόμα και στα πλαίσια ενός σίριαλ) όλα ξεπερνιούνται.Εξάλλου έτσι υπάρχει και σασπένς.

Συγνώμη γι' αυτό που θα πω, αλλά για μένα για να επικροτείς την συμπεριφορά της Νταίζης, είναι σίγουρο ότι και εσύ έτσι συμπεριφέρεσαι στην ζωή σου!!!!! Δεν θα σε κρίνω αλλά νομίζω ότι πρέπει να το σκεφτείς λιγάκι καλύτερα, γιατί με τέτοιες αντιλήψεις σίγουρα θα πάρεις και το ανάλογο μάθημα από την ζωή!!!! Γιατί πάντα παίρνουμε ότι δίνουμε!!!!

pet
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010

Δημοσίευση από tinaki18 Πεμ Απρ 08, 2010 10:17 pm

δεν το ειδα ολο αλλα το μισο σχεδον εχω να πω τα εξης:

η δαφνη καταλογιζει ευθηνες στην νορα κ στον λουκαα !!επρεπε να σκεφτει οτι το κανανε για καλο !η νταιζη μ την δινει μα καλα ελεος τ ακομα θα κανει !
η ευα στο κοσμο της , καλα κυρα μ ανοιξε τα ματια σου να δεισ τι σε περιμενει !ναα μαγιρεψει για το καλο της καλε ,να τον περιποιεθει !η μελιτα για μενα σωστη και που θα πει εκεινη θα τα πει εκεινη στην ευα !πιστευω πως αδικουν την μελιτα γιατι οταν η ευα εκανε οτι εκανε δεν την κραξανε ετσι οπως κραζουν τωρα την μελιτα!δεν λεω ευθινεται αλλα καθηστε , οπως ειπε και η νορα το παθος ειναι παθος !ελπιζω να τα ξαναβρουν ολοι τουςς και ο στεφανος μην χασει το παιδι του γιατι αυτο θα ειναι το μεγαλυτερο λαθος !!!!
tinaki18
tinaki18
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ Μ !:)
Ασχολίες : -μουσικη -βολτεσ με φιλουσ- υπολογιστη- και φυσικα να βλεπω οποτε προλαβενω μυστικα της εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010

Δημοσίευση από FieryRed Πεμ Απρ 08, 2010 10:24 pm

anastasia20 έγραψε:
Ezi_loukno έγραψε:
panda έγραψε:Όταν βάζεις το παραμύθι με το παιδί μπροστά και ξεκινάς τα τροπάρια ch-bl μια χαρά γίνεται η εξισορρόπηση. Όχι επειδή η Νταίζη είναι "λουλούδι για μυρισμα" από τα καλά να βγει πάλι λάδι και αθώο το ζευγαράκι του Love Bites ΕΛΕΟΣ gmt. Να είναι ξεκάθαροι απεναντί της ίσως. Αλλά τί λέω μωρέ η λέξη ξεκάθαρος είναι μόνο για τους άλλους και αυτοί την έχουν διαγράψει (και αυτή slap ) από το λεξιλόγιό τους. Έρχεται ο χωρισμός έρχεται Tongue(όσο δούλεμα έριξαν θα το λουστούν τώρα).

Είναι δυνατόν κάποιος να είναι ξεκάθαρος με την Νταίζη; (πόσα ανέκδοτα θα ακούσω σήμερα; wall )
Αν της ξεκαθαρίσουν την κατάσταση θα αρχίσει πάλι να εκβιάζει με το παιδί..

Εγώ πάντως δεν βρίσκω καθόλου ΘΕΑ μια γυναίκα που έχει εγκαταλείψει το παιδί της 8 χρόνια και τώρα το χρησιμοποιεί για να παντρευτεί τον Λουκά.. Μάνα που θυσιάζεται για το παιδί της δεν τη λές με τίποτα αυτή τη γυναίκα...

να συμφωνήσω ως προς τη νταίζη...ότι θα αρχίσει να εκβιάζει...ο μπέλλος τι τους φταίει και από την πρώτη στιγμή τον χρησιμοποιούν;;;
ο λουκάς να του κάνει προξενιά επειδή δεν ήθελε να αφήσει τη νόρα μόνη αλλά τώρα που δεν τον χρείαζονται τον δουλεύον πίσω από την πλάτη του...
και ακόμα αν δεν μπορούν να του πουν ότι ο λουκάς θυμάται η νόρα δεν μπορεί να του εξηγηθεί ότι τέρμα οι αρραβώνες;;;;που προσπαθεί ο χριστιανός να της μιλήσει και η νόρα του φέρεται λες και είναι κανένας παρακατιανός...αλλά μια χαρά μας βόλευε ο μπέλλος για να κάνουμε το λουκά να ζηλέψει τώρα μας έγινε βάρος...
μάλιστα...αλλά ο μπέλλος δεν είναι φίλος τους....οπότε το δούλεμα καλοδεχούμενο...

Γενικά σωστό δεν είναι να κοροiδεύεις κανένας ότι και αν είναι αυτός.....

Όσο για το ξεκαθάρισμα θέλω ένα περιστατικό που όλοι σε αυτή τη σειρά είναι ξεκάθαροι σε κάποια σοβαρή υπόθεσή τους....

Επίσης μακάρι όλοι να βλέπαμε τα πράγματα αμερόληπτα και ανεξάρτητα με τον χαρακτήρα/ες που υποστηρίζουμε.... Τότε ίσως όλοι καταλήγαμε λίγο πολύ στα ίδια...

Γενικά για το επεισόδιο μετριότατο για άλλη μια φορά.. δεν θέλω να αναφέρω κάτι παραπάνω τα έχετε πει όλα.
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010

Δημοσίευση από atreidhs Πεμ Απρ 08, 2010 10:24 pm

Λοιπόν...
Όλο και περισσότερες "τεχνικές" ατέλειες παρατηρώ τώρα τελευταία στη σειρά...
Αναφέρω μερικές στο σημερινό επεισόδιο:
α. Ο πολλά βαρύς Μάνος εμφανίζεται στην πόρτα με ένα κόκκινο μπουρνούζι και μας εξηγεί ότι είπε να κάνει ένα μπανάκι. Εν τω μεταξύ, κάτω από το μπουρνούζι φορά την πιτζάμα του. Πόσοι από σας βάζετε την πιτζάμα σας και από πάνω το βρεγμένο μπουρνούζι; Πολλοί υποθέτω;
β. Ο αστυνόμος Σαΐνης λέει στον ταλαίπωρο βοηθό ότι θα είναι η σκιά της παρέας, 24 ΩΡΕΣ! Πέρα από την απορία "πότε θα φάει το παιδί;" υπάρχει και η άλλη απορία: Ένας αστυνομικός - και βοηθός μάλιστα - ποιον θα πρωτοπαρακολουθήσει 24 ΩΡΕΣ; Το Μάνο; Τη Μελίτα; Την Αντιγόνη; Το Ρούσσο; κτλ κτλ κτλ
γ. Δικηγορίστικη απορία σχετικά με τη Μερσέντες Σόσα - συγγνώμη τη Νταιζάρα ήθελα να πω: Γονική παροχή με ισόβια επικαρπία. τους λέει κάτι; Πρέπει ντε και καλά να το γράψει τώρα το σπίτι στο παιδί; Τι να το κάνει το σπίτι το ανήλικο; Να πάει τις φιλενάδες του από τα αγγλικά να μιλήσουν για τον αόριστο και τα phrasal verbs;

Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι μας ψιλοδουλεύουν...
atreidhs
atreidhs
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : Παρίσι - Περπινιάν
Ασχολίες : Εμπόριο Έργων Τέχνης

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010

Δημοσίευση από anna90 Πεμ Απρ 08, 2010 10:25 pm

tinaki18 έγραψε:δεν το ειδα ολο αλλα το μισο σχεδον εχω να πω τα εξης:

η δαφνη καταλογιζει ευθηνες στην νορα κ στον λουκαα !!επρεπε να σκεφτει οτι το κανανε για καλο !η νταιζη μ την δινει μα καλα ελεος τ ακομα θα κανει !
η ευα στο κοσμο της , καλα κυρα μ ανοιξε τα ματια σου να δεισ τι σε περιμενει !ναα μαγιρεψει για το καλο της καλε ,να τον περιποιεθει !η μελιτα για μενα σωστη και που θα πει εκεινη θα τα πει εκεινη στην ευα !πιστευω πως αδικουν την μελιτα γιατι οταν η ευα εκανε οτι εκανε δεν την κραξανε ετσι οπως κραζουν τωρα την μελιτα!δεν λεω ευθινεται αλλα καθηστε , οπως ειπε και η νορα το παθος ειναι παθος !ελπιζω να τα ξαναβρουν ολοι τουςς και ο στεφανος μην χασει το παιδι του γιατι αυτο θα ειναι το μεγαλυτερο λαθος !!!!
Την Εύα την κράξανε πολύ παραπάνω....!!!!!Όλοι τους..Και την κράζανε συνεχώς πέρσυ...
Αλλά έτσι και αλλιώς κάτσε να δούμε τι θα της πουν αύριο και κάνουμε και την σύγκριση του κραξίματος έχοντας όλα τα δεδομένα...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010

Δημοσίευση από Katrin Πεμ Απρ 08, 2010 10:26 pm

ΑΠ'ΟΛΟΥΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΙΑΤΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΛΟΥΚΑ-ΝΟΡΑ.
ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΤΙ ΝΑΠΩ? ΕΧΕΙ ΧΑΖΕΨΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ Η ΚΟΠΕΛΙΑ.

Η ΝΤΑΙΖΗ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΘΥΣΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΑΙ Η ΝΟΡΑ ΨΕΥΤΙΚΟ ΓΙΑΤΡΟ....

ΒΡΕ ΑΜΑΛΙΑ ΕΙΠΑΜΕ ΓΙΝΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΗ.

ΜΑΝΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΕΥΓΕ ΞΕΓΕΛΑΣ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΗ ΠΡΕΜΟΥΡΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΕΥΑΣ...

Katrin
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Πεμ Απρ 08, 2010 10:28 pm

Doris_ έγραψε:
Συμφωνώ απόλυτα!!!(καλά αυτο το απόλυτο μου κόλλησε απο τη Μελίτα!!)Μ' αρέσει που δεν το βλέπω μόνο εγώ ως κακία που πήγε και της μίλησε ακριβως οταν της είπε ο Στέφανος να μην το πούν ακόμα!! Δεν μπορούσε να περιμένει πια????Αλλά ξέχασα..το παμε ήδη,φοβαται μην τον ξεπεράσει ο σταθερός χαρακτήρας!! ΕΛΕΟΣ...

Υ.Γ Η υπογραφή σου είναι ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!![/quote]


Φυσικα & δεν το βλεπεις μονο εσυ ετσι...οποιος εχει ματια βλεπει αγαπη μου!!!
Και θα το δει & ο Στεφανος γι,αυτο θα της τα σουρει κανονικοτατα!!!
Η Μελιτα ασταθης,απαπα ποιος κακοηθης ειπε κατι τετοιο?Πιπερι...!!!
Ειμαστε εκτος επεισοδιου 340 αλλα εχθες καταχαρηκα την Δαφνη...πες τα Δαφνουλα!!
(Χαιρομαι που αρεσει η υπογραφη μου...τελος οι οραιες αυτες στιγμες δυστυχως... Snif !!!)
[/quote]

Αυτή τη στιγμή περιμένω..Που θα την κράξει και θα ξυπνήσει ο Στράτος μέσα του..Αντε να δουμε!!! Η Δάφνη χτες όντως Θεά και λίγα λέμε...
Νομίζω πως το σημερινό επεισόδιο μας απέδειξε πως ακριβώς είναι η Μελίτα και πόσο μουλωχτά κινείται... Επρεπε να μάθει η Ευα τηνη αλήθεια αλλά μπορουσε να περιμένι να γεννησει πρώτα...
Μην μου το θυμίζεις...Το κάψανε και αυτό το ζευγάρι...κρίμα..Τώρα μόνο με απόλυτους και καρμικούς θα ασχολούμαστε.. vomit
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Απρ 08, 2010 10:28 pm

atreidhs έγραψε:Λοιπόν...
Όλο και περισσότερες "τεχνικές" ατέλειες παρατηρώ τώρα τελευταία στη σειρά...
Αναφέρω μερικές στο σημερινό επεισόδιο:
α. Ο πολλά βαρύς Μάνος εμφανίζεται στην πόρτα με ένα κόκκινο μπουρνούζι και μας εξηγεί ότι είπε να κάνει ένα μπανάκι. Εν τω μεταξύ, κάτω από το μπουρνούζι φορά την πιτζάμα του. Πόσοι από σας βάζετε την πιτζάμα σας και από πάνω το βρεγμένο μπουρνούζι; Πολλοί υποθέτω;
β. Ο αστυνόμος Σαΐνης λέει στον ταλαίπωρο βοηθό ότι θα είναι η σκιά της παρέας, 24 ΩΡΕΣ! Πέρα από την απορία "πότε θα φάει το παιδί;" υπάρχει και η άλλη απορία: Ένας αστυνομικός - και βοηθός μάλιστα - ποιον θα πρωτοπαρακολουθήσει 24 ΩΡΕΣ; Το Μάνο; Τη Μελίτα; Την Αντιγόνη; Το Ρούσσο; κτλ κτλ κτλ
γ. Δικηγορίστικη απορία σχετικά με τη Μερσέντες Σόσα - συγγνώμη τη Νταιζάρα ήθελα να πω: Γονική παροχή με ισόβια επικαρπία. τους λέει κάτι; Πρέπει ντε και καλά να το γράψει τώρα το σπίτι στο παιδί; Τι να το κάνει το σπίτι το ανήλικο; Να πάει τις φιλενάδες του από τα αγγλικά να μιλήσουν για τον αόριστο και τα phrasal verbs;

Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι μας ψιλοδουλεύουν...


Συμφωνώ μαζί σου υπάρχει προχειρότητα.
α. Ωραίο το μπουρνουζάκι του Μπουγιού αλλά μπορούσαν να λείπουν τα ρουχάκια του δεν έχει πια κρύο
β. Δίκιο βουνό αλλά η οικονομική κρίση δεν επιτρέπει μάλλον κομπάρσους
γ. Πέρα απ αυτό πως θα γίνει γονική παροχή σε ένα παιδί που δεν το έχει αναγνωρίσει καν αν γνωρίζεις μας διαφωτίζεις. Αλλά θα μας μείνει η Νταίζη και την επόμενη σεζόν και που χρήματα για καινούρια σκηνικά κάπου πρέπει να τη στεγάσουμε
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 341 - Ημερομηνία 08-04-2010

Δημοσίευση από tinaki18 Πεμ Απρ 08, 2010 10:31 pm

anna90 έγραψε:
tinaki18 έγραψε:δεν το ειδα ολο αλλα το μισο σχεδον εχω να πω τα εξης:

η δαφνη καταλογιζει ευθηνες στην νορα κ στον λουκαα !!επρεπε να σκεφτει οτι το κανανε για καλο !η νταιζη μ την δινει μα καλα ελεος τ ακομα θα κανει !
η ευα στο κοσμο της , καλα κυρα μ ανοιξε τα ματια σου να δεισ τι σε περιμενει !ναα μαγιρεψει για το καλο της καλε ,να τον περιποιεθει !η μελιτα για μενα σωστη και που θα πει εκεινη θα τα πει εκεινη στην ευα !πιστευω πως αδικουν την μελιτα γιατι οταν η ευα εκανε οτι εκανε δεν την κραξανε ετσι οπως κραζουν τωρα την μελιτα!δεν λεω ευθινεται αλλα καθηστε , οπως ειπε και η νορα το παθος ειναι παθος !ελπιζω να τα ξαναβρουν ολοι τουςς και ο στεφανος μην χασει το παιδι του γιατι αυτο θα ειναι το μεγαλυτερο λαθος !!!!
Την Εύα την κράξανε πολύ παραπάνω....!!!!!Όλοι τους..Και την κράζανε συνεχώς πέρσυ...
Αλλά έτσι και αλλιώς κάτσε να δούμε τι θα της πουν αύριο και κάνουμε και την σύγκριση του κραξίματος έχοντας όλα τα δεδομένα...

την κραξανε δεν αντιλεγω , αλλα δεν της ειπανε οσα ειπανε στην μελιτα !δεν υποστιριζω την μελιτα σε καμια περιπττωση , αλλα δεν μπορουνε να της λενε η δαφνη δηλαδη οτι ολα τα εκανε επιτηδεσ μην τρελαθουμε τελιως !!!
tinaki18
tinaki18
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ Μ !:)
Ασχολίες : -μουσικη -βολτεσ με φιλουσ- υπολογιστη- και φυσικα να βλεπω οποτε προλαβενω μυστικα της εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης