Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Εύα Χαρίτου

+34
ntina fan
Kornilia_Petrakitsa
JESSIE
verile_mistika
Antigoni!
ebelina2007
marakii
pythas2010
eirhnh-faih
noraki_love_97
stabatmater
kelly
anneliz_333
MaryLoo
loukitsa
aggeliki
giouli_edem
Καρ-Mik
evanna
DESPOINA
KatsaroYpotheto
Clarabelle
fotinaki
evaki-stefanakos
Foulitsa
ioannatsiakalou
Doris_
iloveeva+manos!!
manos 4 ever!!
soso
irini
koalaki
Χρύσα
ouki_loukanorikhgiamiazwh
38 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Εύα Χαρίτου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εύα Χαρίτου

Δημοσίευση από Foulitsa Δευ Σεπ 06, 2010 1:43 pm

Το χειρότερο είναι οτι στις διακοπές της παρεάς παλι θα τη δείξουν με μαγιώ..
Εκτός αν απο τη ντροπή της κυκλοφορεί στην παραλία με ολόσωμο..
Και της βάλουν κανα μαξιλάρι αποο μέσα....
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα Χαρίτου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εύα Χαρίτου

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Σεπ 06, 2010 1:57 pm

Όχι Φουλίτσα στο τρέιλερ την δείχνει με παρεω και την κοιλιά εξω! Αφου είναι κορμάρα η γυναίκα τι να λέμε τώρα!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα Χαρίτου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εύα Χαρίτου

Δημοσίευση από Foulitsa Δευ Σεπ 06, 2010 2:10 pm

Ε μας υποτιμάνε πολύ τότε...
Να τη στέλνουν να χάσει κιλά..Ελεος!!!!!!!!
Τουλάχιστον ας μην τη δέιχνανε με μαγιώ!!Δεν είμαστε στραβοί!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα Χαρίτου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εύα Χαρίτου

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Σεπ 06, 2010 2:16 pm

Σου λέω έκανα φριιιιιζ το βίντεο και έπαθα την πλάκα μου, το πλάνο την πιάνει από το πλάι και εννοείται η γυναίκα είναι μια σταλιά και ΚΟΡΜΑΡΑ!!!

Τέλος πάντων ας πάει στα κομμάτια ας πάει και γυμναστήριο, δεν έλεγε η Κουντουράτου ότι στο γυμναστήριο γνωρίζεις τα καλύτερα τεκνα?

Αρκεί να μείνει μακριά από τον Ξεφτέρη και να είναι ευτυχισμένη! Εγω αυτό θέλω, μπορώ???????????????


KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα Χαρίτου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εύα Χαρίτου

Δημοσίευση από Foulitsa Δευ Σεπ 06, 2010 2:27 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Σου λέω έκανα φριιιιιζ το βίντεο και έπαθα την πλάκα μου, το πλάνο την πιάνει από το πλάι και εννοείται η γυναίκα είναι μια σταλιά και ΚΟΡΜΑΡΑ!!!

Τέλος πάντων ας πάει στα κομμάτια ας πάει και γυμναστήριο, δεν έλεγε η Κουντουράτου ότι στο γυμναστήριο γνωρίζεις τα καλύτερα τεκνα?

Αρκεί να μείνει μακριά από τον Ξεφτέρη και να είναι ευτυχισμένη! Εγω αυτό θέλω, μπορώ???????????????




Μαρέσει ο τρόπος που σκέφεσαι!!!! ^^
ΝΑ βρεί επιτέλους τη λύτρωση..Αρκετό πάτημα έφαγε...!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα Χαρίτου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εύα Χαρίτου

Δημοσίευση από DESPOINA Δευ Σεπ 06, 2010 5:21 pm

Φοβάμαι ότι η Εύα θα αργήσει να βρεί την ευτυχία-αν την βρεί ποτέ- οι σεναριογράφοι έχουν ένα θεματάκι μαζι της,αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!

ΘΕΛΩ ΕΥΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΛΕΥΤΕΡΗ Κ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα Χαρίτου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εύα Χαρίτου

Δημοσίευση από evanna Δευ Σεπ 06, 2010 7:41 pm

DESPOINA έγραψε:Φοβάμαι ότι η Εύα θα αργήσει να βρεί την ευτυχία-αν την βρεί ποτέ- οι σεναριογράφοι έχουν ένα θεματάκι μαζι της,αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!

ΘΕΛΩ ΕΥΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΛΕΥΤΕΡΗ Κ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ
Συμφωνω μαζι σου Δεσποινα!Αν και παντα υποστηριζα Ευα-Μανος,πραγμα που δυστυχως τωρα μας τελειωσε και δεν νομιζω οτι θα υπαρξει συνεχεια,θεωρω οτι πλεον η Ευα πραγματικα ευτυχισμενη μπορει να ειναι μονο με το Στεφανο!Εχουν ενα παιδακι μαζι και μια χαρα οικογενεια μπορουν να φτιαξουν!

Αξιζει και η Ευα να βρει τη δικη της Εδεμ! soutien
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα Χαρίτου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εύα Χαρίτου

Δημοσίευση από Doris_ Δευ Σεπ 06, 2010 11:06 pm

DESPOINA έγραψε:Φοβάμαι ότι η Εύα θα αργήσει να βρεί την ευτυχία-αν την βρεί ποτέ- οι σεναριογράφοι έχουν ένα θεματάκι μαζι της,αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!

ΘΕΛΩ ΕΥΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΛΕΥΤΕΡΗ Κ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ

Συμφωνω & επ'αυξανω Ευα - Στεφανος ΜΟΝΟ ΜΑΖΙ ΘΑ ΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ !!! inlove inlove
Μακρια απο τον κ.Πολιτη!!!
Doris_
Doris_
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στον Αλεξ - οκοσμο μου ... Kατω απο την Ακροπολη ειναι SUPER !!!
Ασχολίες : Καλλιτεχνης - Θεατρο -Μουσικη-Βερα με Τρελα ...ο mesie Kαρταλης

http://clubs.pathfinder.gr/Alexandros_Stavrou_

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα Χαρίτου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εύα Χαρίτου

Δημοσίευση από soso Τρι Σεπ 07, 2010 2:35 pm

Clarabelle έγραψε:
Πέτυχα πάλι το τρέιλερ και παρατήρησα οτι η Τζίνα έχει δίκιο για να δικαιολογηθεί το γυμναστήριο της ξαναφούσκωσαν την κοιλιά lmao
Δεν έλεγαν τουλάχιστον οτι πηγαίνει γυμναστήριο να εκτονωθεί ήταν ανάγκη αφού μας την έδειξαν με μπικίνι να της βάλουν κιλά;

Μπορεί ,όταν στεναχωριέται να τρώει (κι) αυτή και να το 'ριξε στα τουλουμπάκια μετά την αποχώρηση του Καρμικού της.
Κι εμένα μου συμβαίνει(αλλά όχι με τουλουμπακια)
Και μην ψάχνετε τέτοιες λεπτομέρειες στην Εδέμ..
Εδώ πυροβολήθηκε άνθρωπος εξ επαφής στο κεφαλι, και επέζησε!
Εδώ Ιατροδικαστής δεν διέκρινε πνιγμό για να 'χει σασπένς,το θέμα..
Σε 5 κιλά θα κολλήσουμε;;
Υγ.ΟΛΕ soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα Χαρίτου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εύα Χαρίτου

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Σεπ 09, 2010 11:28 am

DESPOINA έγραψε:Φοβάμαι ότι η Εύα θα αργήσει να βρεί την ευτυχία-αν την βρεί ποτέ- οι σεναριογράφοι έχουν ένα θεματάκι μαζι της,αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!

ΘΕΛΩ ΕΥΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΛΕΥΤΕΡΗ Κ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ


DESPOINA κι εγώ πολύ το φοβάμαι
Δεν μου φτάνει να συμβιβαστεί δεν θέλω μισά και μίζερα πράγματα
Θέλω το όνειρο γίνεται;
Θέλω να δω κάποιον να κάνει για την Εύα όσα έκανε κι αυτή για την αγάπη κι ακόμη περισσότερα γίνεται;
Μόνο έτσι μπορεί να την κερδίσει κάποιος
Κι επειδή ο χαρακτήρας της δεν είναι σήμερα εδώ αύριο αλλού σαν μερικές μερικές ονόματα δεν λέμε θέλω αφού έφυγε ο Μάνος να είναι ο Στέφανος, Διαφορετικά ας περάσουν το σήριαλ κατευθείαν πέντε χρόνια μετά κι ας της φέρουν ένα Λευτέρη ένα Θανάση έναν κάποιο. Τώρα αν δω τρίτο άντρα θα υποθέσω κι εγώ οτι η Εύα τιμωρείται με ακύρωση όπως πέρσι ο Μάνος
Όχι για το παιδί, όχι για να βολευτεί για να γίνει ευτυχισμένη
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα Χαρίτου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εύα Χαρίτου

Δημοσίευση από evanna Πεμ Σεπ 09, 2010 11:35 am

Ακριβως κοριτσια!Μια ηρωιδα τοσο δοτικη και ακραια οπως η Ευα ειναι αδικο τωρα στο τελος να τη ''βολεψουν'' με ημιμετρα και μην της δωσουν ουτε στο ελαχιστο αυτα που της αξιζουν!

Ο Μανος δυστυχως μας τελειωσε!Απο το να τη δουμε μονη χωρις να εχει κατακτησει το ονειρο ή ακομα χειροτερα με τον Λευτερη οπου ο χαρακτηρας θα ακυρωνεται εντελως ας ειναι με τον Στεφανο!Με την προυποθεση βεβαια και ο τελευταιος να προσπαθησει παρα πολυ και να τον δω να προσφερει!

Ελπιζω να μην καταστραφει αυτος ο χαρακτηρας που ειναι και ο αγαπημενος μου!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα Χαρίτου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εύα Χαρίτου

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Σεπ 09, 2010 11:39 am

Αν και μη φαν της Ευας, θα την ήθελα στο τέλος ευτυχισμένη και ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ.

Ενα πράγμα που έλειπε πάντα απο αυτή την γυναίκα ήταν η ολοκλήρωση.
Κάτι που το είδαμε σε ΟΛΕΣ εκτός απο την Ευα.

Δεν πρέπει να βρει και αυτη την εδέμ της?
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα Χαρίτου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εύα Χαρίτου

Δημοσίευση από giouli_edem Πεμ Σεπ 09, 2010 11:46 am

Η Εύα έχει περάσει τόσα πολλά που της αξίζει επιτέλους η πραγματική ευτυχία !!!!
Κι ας αργήσει λίγο να έρθει δεν πειράζει γιατί με συμβιβασμούς ευτυχίας δεν είμαστε ικανοποιημένοι .
Και αυτό ακριβώς θα συμβεί αν ρίξουν δίπλα της το Λευτεράκη !!!
Η Εύα δεν είχε ποτέ καρδιά αγκινάρα, σαν κάποιες άλλες, για να τη δούμε ξαφνικά να ερωτεύεται σφόδρα το Λευτέρη !
Αν ο Στέφανος την αγαπάει πραγματικά, ας την δούμε μαζί του που έλαμπε !!
Την θέλουμε πραγματικά ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ !!!
Και το λέω εγώ που την ήθελα πάντα με το Μάνο,που θα ήθελα να τον δούμε να γυρίζει, αλλά επειδή αυτό δεν το βλέπω, δε θέλουμε ημίμετρα για την Ευάρα ! Της αξίζει το καλύτερο !!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα Χαρίτου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εύα Χαρίτου

Δημοσίευση από soso Πεμ Σεπ 09, 2010 12:48 pm

Φυσικά πρέπει να 'ναι η Ευα ευτυχισμένη!Είναι η μόνη απ'τις γυναικες της σειράς που τα ζησε ΟΛΑ μισά!
Για τα μεγάλα της λάθη,πλήρωσε
για την γενναιοδωρία της,δε θα "πληρωθεί" ποτέ;;;
Υγ.Θέλω το emoticon της ΑΕΔ!!!
ΟΛΕ soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα Χαρίτου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εύα Χαρίτου

Δημοσίευση από aggeliki Πεμ Σεπ 09, 2010 1:09 pm

Η Εύα έδωσε τα πάντα κ δεν πήρε τίποτα! Προσπαθεί να σταθεί στα πόδια της κ την γκρεμοτσακίζουν..Η Εύα πρέπει κ αξίζει να βρεί την ευτυχία. Θέλω κάποιος να κάνει τα πάντα κ αυτός ο κάποιος θέλω να είναι ο Στέφανος!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα Χαρίτου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εύα Χαρίτου

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Σεπ 09, 2010 1:24 pm

Noμίζω ότι εδώ κολλάει όσο πουθενά!

Εύα Χαρίτου - Σελίδα 2 Eya2
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα Χαρίτου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εύα Χαρίτου

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Σεπ 09, 2010 1:31 pm

Και γω αυτο θέλω αρκετα τραβηξε...ώρα να ευτυχισει μαζι με τα παιδακια της, την παρεα και τη μητερα της!
Τωρα αν ο Στεφανος ειναι η ευτυχια της, γιατι το είπε και ο ίδιος πως όλα τα εκανε για την Ευα ας ειναι μαζι, διαθετουν την απαραίτητη χημεία και αμεσότητα ^^
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα Χαρίτου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εύα Χαρίτου

Δημοσίευση από MaryLoo Πεμ Σεπ 09, 2010 3:19 pm

Η Εύα Χαρίτου..θα μπορούσε κάλλιστα να χρησιμοποιηθεί για μια πληθώρα ψυχολογικών (και ψυχιατρικών) μελετών. Το βασικό μου πρόβλημα με αυτήν είναι ο αρρωστημένος εγωκεντρισμός της. Πάντα κάποιος άλλος φταίει για τα λάθη της... αν παραδεχτεί πως φταίει σε κάτι, πάντα μα πάντα, κάποιος άλλος την οδήγησε εκεί...πάντα άλλα περίμενε και άλλα βρήκε...πάντα απογοητεύεται και πληγώνεται αδικά...η μικρή και τριανταφυλλένια Εύα που μόνο καλό σπέρνει στο διάβα της και αγσπά όλο τον κόσμο. Ευθύνη βέβαια έχει η μαμά της Αγγέλα που της φέρεται σαν πορσελάνινη κουκλίτσα αλλά και η παρέα που σπεύδει μονίμως να της συμπαρασταθεί ό,τι και αν κάνει. Κλαίει η Εύα; Τρέξτε χωριανοί! Δεν θέλει να φάει η Εύα; Φωνάξτε το γιατρό! Μίλησε κάποιος άσχημα στην Εύα; Συναγερμός! Κατάλαβε η Εύα από νωρίς πως παίζοντας το ρόλο του θύματος δεν θα έχει ποτέ καμιά ουσιαστική ευθύνη για τις πράξεις της καιτο εκμεταλλεύεται δεόντως. Ελπίζω με τον τρίτο κύκλο να βρει νέες ασχολίες η παρέα και η μαμά Αγγέλα...γιατί ο κόσμος δεν περιστρέφεται γύρω από την Εύα!

MaryLoo


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα Χαρίτου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εύα Χαρίτου

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Σεπ 09, 2010 3:26 pm

Η Εύα έχει κάνει ένα και βασικό σφάλμα και το έχει παραδεχτεί, έχει ζητήσει συγνώμη και εχει εξιλεωθεί!

Και έχει πληρώσει πολλάκις και επαννειλημένως συνεπώς είναι ώρα
α) να αρχίσουν να πληρώνουν και άλλοι χαρακτήρες και
β) να αρχίσει να ευτυχεί!!!

Την φιλία των φίλων της την κέρδισε! Ποτέ δεν κλάφτηκε σε κανέναν!

Εσύ μιλάς για εγωκεντρισμό της Εύας? Για να ικανοποιήσει το εγώ της όπως λες έφαγε μια σφαίρα? Η μήπως απο καθαρό εγωισμό μέσα στον πανικό της έλεγε στο Λουκά λυπάμαι δεν μπορώ να σου σταθώ?

Όσο για τον κόσμο όχι δεν πειρστρέφεται γύρω της, ο κόσμος των Μυστικών της Εδέμ όμως ναι! Πώς να το κάνουμε έιναι η πρωταγωνίστρια!


KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα Χαρίτου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εύα Χαρίτου

Δημοσίευση από giouli_edem Πεμ Σεπ 09, 2010 3:36 pm

MaryLoo έγραψε: Η Εύα Χαρίτου..θα μπορούσε κάλλιστα να χρησιμοποιηθεί για μια πληθώρα ψυχολογικών (και ψυχιατρικών) μελετών. Το βασικό μου πρόβλημα με αυτήν είναι ο αρρωστημένος εγωκεντρισμός της. Πάντα κάποιος άλλος φταίει για τα λάθη της... αν παραδεχτεί πως φταίει σε κάτι, πάντα μα πάντα, κάποιος άλλος την οδήγησε εκεί...πάντα άλλα περίμενε και άλλα βρήκε...πάντα απογοητεύεται και πληγώνεται αδικά...η μικρή και τριανταφυλλένια Εύα που μόνο καλό σπέρνει στο διάβα της και αγσπά όλο τον κόσμο. Ευθύνη βέβαια έχει η μαμά της Αγγέλα που της φέρεται σαν πορσελάνινη κουκλίτσα αλλά και η παρέα που σπεύδει μονίμως να της συμπαρασταθεί ό,τι και αν κάνει. Κλαίει η Εύα; Τρέξτε χωριανοί! Δεν θέλει να φάει η Εύα; Φωνάξτε το γιατρό! Μίλησε κάποιος άσχημα στην Εύα; Συναγερμός! Κατάλαβε η Εύα από νωρίς πως παίζοντας το ρόλο του θύματος δεν θα έχει ποτέ καμιά ουσιαστική ευθύνη για τις πράξεις της καιτο εκμεταλλεύεται δεόντως. Ελπίζω με τον τρίτο κύκλο να βρει νέες ασχολίες η παρέα και η μαμά Αγγέλα...γιατί ο κόσμος δεν περιστρέφεται γύρω από την Εύα!

Δε νομίζω ΠΟΤΕ να έριξε η Εύα τα λάθη που έκανε σε κανέναν άλλον πέρα από τον ίδιο της τον εαυτό !!!! Τα παραδέχτηκε και μετάνιωσε και τότε συγχωρέθηκε από όλους !!
Και αν ήταν η Εύα εγωκεντρική, γιατί ήταν έτοιμη να δώσει και τη ζωή της για το Μάνο ?...

Η παρέα, αν θυμάσαι καλά και αν έβλεπες πρώτο κύκλο, δεν την είχε σε μεγάλη εκτίμηση όταν πρωτοήρθε από το Παρίσι και όταν έμαθαν ότι είναι ερωμένη του Μάνου ! Με τον καιρό όμως κατάλαβαν πόσο πληγωμένος άνθρωπος ήταν, και από τη στιγμή που κατάλαβε τα λάθη της και άρχισε να αλλάζει, την αγκάλιασαν γιατί πάντα έτσι λειτουργεί η Παρέα της Φεγγαρόπετρας !!! Ενώ η Μελίτα δε ζήτησε συγνώμη ΠΟΤΕ και για τίποτα παρά μόνο απαιτούσε να είναι οι άλλοι δίπλα της !! Όπως με τη Νόρα, που όταν ήθελε να μάθει αν το παιδί της Εύας είναι του Στέφανου ή όχι, πήγε στη Νόρα και απαίτησε στο όνομα της παλιάς τους φιλίας να μάθει για χάρη της, ενώ πριν λίγες μέρες ξεστόμισε το να κόψουν όλοι το λαιμό τους !!

Η Εύα δεν έπαιζε ποτέ το θύμα και τις ευθύνες για τις πράξεις της τις ανέλαβε μια χαρά !

Και το αν ο κόσμος περιστρέφεται γύρω από κάποιον, αυτό είναι προνόμιο της Μελιτούλας να το νομίζει για τον εαυτό της !!!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα Χαρίτου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εύα Χαρίτου

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Σεπ 09, 2010 3:52 pm

MaryLoo έγραψε: Η Εύα Χαρίτου..θα μπορούσε κάλλιστα να χρησιμοποιηθεί για μια πληθώρα ψυχολογικών (και ψυχιατρικών) μελετών. Το βασικό μου πρόβλημα με αυτήν είναι ο αρρωστημένος εγωκεντρισμός της. Πάντα κάποιος άλλος φταίει για τα λάθη της... αν παραδεχτεί πως φταίει σε κάτι, πάντα μα πάντα, κάποιος άλλος την οδήγησε εκεί...πάντα άλλα περίμενε και άλλα βρήκε...πάντα απογοητεύεται και πληγώνεται αδικά...η μικρή και τριανταφυλλένια Εύα που μόνο καλό σπέρνει στο διάβα της και αγσπά όλο τον κόσμο. Ευθύνη βέβαια έχει η μαμά της Αγγέλα που της φέρεται σαν πορσελάνινη κουκλίτσα αλλά και η παρέα που σπεύδει μονίμως να της συμπαρασταθεί ό,τι και αν κάνει. Κλαίει η Εύα; Τρέξτε χωριανοί! Δεν θέλει να φάει η Εύα; Φωνάξτε το γιατρό! Μίλησε κάποιος άσχημα στην Εύα; Συναγερμός! Κατάλαβε η Εύα από νωρίς πως παίζοντας το ρόλο του θύματος δεν θα έχει ποτέ καμιά ουσιαστική ευθύνη για τις πράξεις της καιτο εκμεταλλεύεται δεόντως. Ελπίζω με τον τρίτο κύκλο να βρει νέες ασχολίες η παρέα και η μαμά Αγγέλα...γιατί ο κόσμος δεν περιστρέφεται γύρω από την Εύα!

Δεν θυμάμαι την Ευα ποτέ να κατηγορεί άλλους για τα λάθη της.Μια ζωή τα έριχνε στον εαυτό της.

Η Μελίτα πάλι, μέχρι και για το οτι χώθηκε σφήνα στον γάμο Στέφανου-Ευας, την Ευα κατηγορεί Εύα Χαρίτου - Σελίδα 2 735655

Ασε που την Ευα, ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ, επειδή την έχουν φίλη και την νοιάζονται. Η Μελίτα που κάνει τουρνέ τον πόνο της για να μαζέψει οίκτο?

Αυτο δεν είναι εγωκεντρισμός???

Εύα Χαρίτου - Σελίδα 2 17902
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα Χαρίτου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εύα Χαρίτου

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Σεπ 09, 2010 3:53 pm

Όχι εδω συγκρίσεις σας παρακαλώ!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα Χαρίτου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εύα Χαρίτου

Δημοσίευση από soso Πεμ Σεπ 09, 2010 4:03 pm

livani livani livani
Ειλικρινά,βαριέμαι..
Α'ι' λοβ γιου,Ευα Χαρις! Heart2 inlove inlove
ΟΛΕ soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα Χαρίτου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εύα Χαρίτου

Δημοσίευση από evanna Πεμ Σεπ 09, 2010 4:04 pm

giouli_edem έγραψε:
MaryLoo έγραψε: Η Εύα Χαρίτου..θα μπορούσε κάλλιστα να χρησιμοποιηθεί για μια πληθώρα ψυχολογικών (και ψυχιατρικών) μελετών. Το βασικό μου πρόβλημα με αυτήν είναι ο αρρωστημένος εγωκεντρισμός της. Πάντα κάποιος άλλος φταίει για τα λάθη της... αν παραδεχτεί πως φταίει σε κάτι, πάντα μα πάντα, κάποιος άλλος την οδήγησε εκεί...πάντα άλλα περίμενε και άλλα βρήκε...πάντα απογοητεύεται και πληγώνεται αδικά...η μικρή και τριανταφυλλένια Εύα που μόνο καλό σπέρνει στο διάβα της και αγσπά όλο τον κόσμο. Ευθύνη βέβαια έχει η μαμά της Αγγέλα που της φέρεται σαν πορσελάνινη κουκλίτσα αλλά και η παρέα που σπεύδει μονίμως να της συμπαρασταθεί ό,τι και αν κάνει. Κλαίει η Εύα; Τρέξτε χωριανοί! Δεν θέλει να φάει η Εύα; Φωνάξτε το γιατρό! Μίλησε κάποιος άσχημα στην Εύα; Συναγερμός! Κατάλαβε η Εύα από νωρίς πως παίζοντας το ρόλο του θύματος δεν θα έχει ποτέ καμιά ουσιαστική ευθύνη για τις πράξεις της καιτο εκμεταλλεύεται δεόντως. Ελπίζω με τον τρίτο κύκλο να βρει νέες ασχολίες η παρέα και η μαμά Αγγέλα...γιατί ο κόσμος δεν περιστρέφεται γύρω από την Εύα!

Δε νομίζω ΠΟΤΕ να έριξε η Εύα τα λάθη που έκανε σε κανέναν άλλον πέρα από τον ίδιο της τον εαυτό !!!! Τα παραδέχτηκε και μετάνιωσε και τότε συγχωρέθηκε από όλους !!
Και αν ήταν η Εύα εγωκεντρική, γιατί ήταν έτοιμη να δώσει και τη ζωή της για το Μάνο ?...

Η παρέα, αν θυμάσαι καλά και αν έβλεπες πρώτο κύκλο, δεν την είχε σε μεγάλη εκτίμηση όταν πρωτοήρθε από το Παρίσι και όταν έμαθαν ότι είναι ερωμένη του Μάνου ! Με τον καιρό όμως κατάλαβαν πόσο πληγωμένος άνθρωπος ήταν, και από τη στιγμή που κατάλαβε τα λάθη της και άρχισε να αλλάζει, την αγκάλιασαν γιατί πάντα έτσι λειτουργεί η Παρέα της Φεγγαρόπετρας !!! Ενώ η Μελίτα δε ζήτησε συγνώμη ΠΟΤΕ και για τίποτα παρά μόνο απαιτούσε να είναι οι άλλοι δίπλα της !! Όπως με τη Νόρα, που όταν ήθελε να μάθει αν το παιδί της Εύας είναι του Στέφανου ή όχι, πήγε στη Νόρα και απαίτησε στο όνομα της παλιάς τους φιλίας να μάθει για χάρη της, ενώ πριν λίγες μέρες ξεστόμισε το να κόψουν όλοι το λαιμό τους !!

Η Εύα δεν έπαιζε ποτέ το θύμα και τις ευθύνες για τις πράξεις της τις ανέλαβε μια χαρά !

Και το αν ο κόσμος περιστρέφεται γύρω από κάποιον, αυτό είναι προνόμιο της Μελιτούλας να το νομίζει για τον εαυτό της !!!
Δεν μπορω παρα να συμφωνησω!Η Ευα ναι μεν εκανε χοντρα λαθη-κανεις δεν το αρνειται αυτο-αλλα τα παραδεχτηκε!Καταλαβε και μετανιωσε σε αντιθεση με αλλες!Και η μεταμελεια της ηταν περα ως περα ειλικρινης γι'αυτο και οι φιλοι τη δεχτηκαν ξανα!

Ασε που με τα οσα εχει δωσει η Ευα γενικοτερα το τελευταιο πραγμα που μπορει καποιος να τη χαρακτηρισει ειναι εγωκεντρικη και ''παρτακια''! imarton
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα Χαρίτου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εύα Χαρίτου

Δημοσίευση από MaryLoo Πεμ Σεπ 09, 2010 10:02 pm

giouli_edem έγραψε:
MaryLoo έγραψε: Η Εύα Χαρίτου..θα μπορούσε κάλλιστα να χρησιμοποιηθεί για μια πληθώρα ψυχολογικών (και ψυχιατρικών) μελετών. Το βασικό μου πρόβλημα με αυτήν είναι ο αρρωστημένος εγωκεντρισμός της. Πάντα κάποιος άλλος φταίει για τα λάθη της... αν παραδεχτεί πως φταίει σε κάτι, πάντα μα πάντα, κάποιος άλλος την οδήγησε εκεί...πάντα άλλα περίμενε και άλλα βρήκε...πάντα απογοητεύεται και πληγώνεται αδικά...η μικρή και τριανταφυλλένια Εύα που μόνο καλό σπέρνει στο διάβα της και αγσπά όλο τον κόσμο. Ευθύνη βέβαια έχει η μαμά της Αγγέλα που της φέρεται σαν πορσελάνινη κουκλίτσα αλλά και η παρέα που σπεύδει μονίμως να της συμπαρασταθεί ό,τι και αν κάνει. Κλαίει η Εύα; Τρέξτε χωριανοί! Δεν θέλει να φάει η Εύα; Φωνάξτε το γιατρό! Μίλησε κάποιος άσχημα στην Εύα; Συναγερμός! Κατάλαβε η Εύα από νωρίς πως παίζοντας το ρόλο του θύματος δεν θα έχει ποτέ καμιά ουσιαστική ευθύνη για τις πράξεις της καιτο εκμεταλλεύεται δεόντως. Ελπίζω με τον τρίτο κύκλο να βρει νέες ασχολίες η παρέα και η μαμά Αγγέλα...γιατί ο κόσμος δεν περιστρέφεται γύρω από την Εύα!

Δε νομίζω ΠΟΤΕ να έριξε η Εύα τα λάθη που έκανε σε κανέναν άλλον πέρα από τον ίδιο της τον εαυτό !!!! Τα παραδέχτηκε και μετάνιωσε και τότε συγχωρέθηκε από όλους !!
Και αν ήταν η Εύα εγωκεντρική, γιατί ήταν έτοιμη να δώσει και τη ζωή της για το Μάνο ?...

Η παρέα, αν θυμάσαι καλά και αν έβλεπες πρώτο κύκλο, δεν την είχε σε μεγάλη εκτίμηση όταν πρωτοήρθε από το Παρίσι και όταν έμαθαν ότι είναι ερωμένη του Μάνου ! Με τον καιρό όμως κατάλαβαν πόσο πληγωμένος άνθρωπος ήταν, και από τη στιγμή που κατάλαβε τα λάθη της και άρχισε να αλλάζει, την αγκάλιασαν γιατί πάντα έτσι λειτουργεί η Παρέα της Φεγγαρόπετρας !!! Ενώ η Μελίτα δε ζήτησε συγνώμη ΠΟΤΕ και για τίποτα παρά μόνο απαιτούσε να είναι οι άλλοι δίπλα της !! Όπως με τη Νόρα, που όταν ήθελε να μάθει αν το παιδί της Εύας είναι του Στέφανου ή όχι, πήγε στη Νόρα και απαίτησε στο όνομα της παλιάς τους φιλίας να μάθει για χάρη της, ενώ πριν λίγες μέρες ξεστόμισε το να κόψουν όλοι το λαιμό τους !!

Η Εύα δεν έπαιζε ποτέ το θύμα και τις ευθύνες για τις πράξεις της τις ανέλαβε μια χαρά !

Και το αν ο κόσμος περιστρέφεται γύρω από κάποιον, αυτό είναι προνόμιο της Μελιτούλας να το νομίζει για τον εαυτό της !!!


Δεν είδα ποτέ την Εύα να παραδέχεται τα λάθη της. Συνέχεια για το πόσο την πλήγωσαν όλοι μιλάει. Για τα δικά της λάθη έχει πάντα μια δικαιολογία. Ή θα την παρέσυραν, ή θα την εκμεταλλεύτηκαν, ή θα της έδωσαν ψεύτικες ελπίδες και αναγκάστηκε να κάνει ό,τι έκανε.
Δεν είδα ποτέ τη Μελίτα να νομίζει ότι περιστρέφεται τίποτα γύρω της. Ήσυχα και ωραία ζούσε με το Μάνο και την κορούλα τους χωρίς να πειράξει κανέναν, μέχρι που αποφάσισε η Εύα να έρθει και να της διαλύσει το γάμο, γιατί ο Μάνος δεν θα το έκανε ποτέ μόνος του.

MaryLoo


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης