Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 Vote_lcap41%Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 Vote_rcap 41% 
[ 29 ]
Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 Vote_lcap35%Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 Vote_rcap 35% 
[ 25 ]
Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 Vote_lcap8%Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 Vote_rcap 8% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 Vote_lcap4%Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 Vote_lcap3%Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 Vote_lcap8%Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 Vote_rcap 8% 
[ 6 ]

Σύνολο Ψήφων : 71

Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 Empty Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 5:38 pm

Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;

Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 7:01 pm

Απο μένα πολύ καλό το επεισόδιο για τη Θεά Εύα για το Λουκά μπάτλερ με σώβρακο και ποδιά και για το υποθετάκι που μόλις είδε το Μάνο να φτάνει στο Καρταλόσπιτο χοροπηδουσε στον καναπέ και φώναζε: κουτουλιά κουτουλιάOpados1

και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 7:01 pm

Λουκάς-Ευα:Πολύ ωραία και δυνατη αρχή….ο Λουκάκος ψυχραιμος και φανερα ανακουφισμενος που την πρόλαβε στο τσακ

Παρέα:Πολύ φυσικη δραματικη σκηνη.ΝικόλαΕΛΕΟΣ!

Καρτάλαινα-σπασμενο τηλεφωνο-Στεφούλης:Με ποιόν μιλάει???<<Να πας να τη βρεις και να τη φέρεις πίσω>>Ραους και μαστίγιο ζυμαρούλη της Πιλτσμπουρι…!Στο σπίτι σας θα γεννηθει με μαία και τα σχετικά η στο Ιασώ?

Ρούσσος φάμιλι:Ανησυχια και λαχταρα να σε νοιάζομαι Ευα…(το κινητο του Ρούσσου καθως μιλούσε ήταν κλειστο….) Αχ μωρε το παιδι το καημενο μπουχου μπουχου….έτσι θα χανεται δυο ζωες εξαιτίας της Μελιτας και του Τσεφούλη

Σπίτι Νόρας Λουκάς και Ευα:Μαγειρεψε Λουκα γιατι από τη Νόρα χιχιχιχιχι.Να ελαφρυνει το κλίμα το ασηκωτο προσπαθεί ο γλυκός μου…Προδομένη και από τους δυο άντρες της ζωης της…Μεταβολή και δρόμο στο Μάνο
Λουκάς:<<θα κλείσω το γενικο>>
<<Θα σε περιμενω το ηλιοβασιλεμα για μονομαχια>>χαχαχαχαχα ΘΕΟΣ Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΜΟΥ!
Νόρα εσυ φταις δεν είπες συνθημα και το παθες από το κακο σου το κεφαλι L
Καλα η ποδια στο Λουκά όλα τα λεφτα το φακιόλι του λείπει…Ρε ζυμαρούλη τις Πιλτσμπουρι μην αγριευεις στο Λουκάκο… Και ο Λουκάς έχει τακτ! Απίστευτη χημεία έχουν και οι τρεις τους Λουκάς-Νόρα-Ευα! <<Μου θέλει και γάμο μπριτς>> ΘΕΟΣ.Ρε πως το κανανε έτσι ημιγυμνουλη εμενα με ρωτησανε??? Λιποθυμωωω…αλλαλα τα χείλη της loukitsas Faint Faint δεν ξέρω πότε θα επανέλθω

Μελιτα-Καρτάλης:Τωρα λες Χριστε μου???Τι περιμενες να πάει να κάνει και χαλάουα μετα από αυτά που της είπες?Όχιιι ρε Μελίτα πάλι κλαψες…δεν ήθελες αλλα το κανες Ευγε..ώπα ο Τσεφουλης σηκωνει φωνη?Τι κάνατε???Μόνη σου τα έκανες..Καλα μην βγαζεις την ουραρα σου απ εξω Στεφανε

Μπέλλος-Νόρα:Αφου δεν σε σηκωνει το κλίμα τι έρχεσαι και την ενοχλείς..του λέει βιάζεται και αυτός στρογγυλοκάθησε το χάπατο ομιτζι..Τι του εξηγεις που να καταλάβει?

Μπέλλος-Οχιά:Αχ αυτό το ζευγαρι θελουμε….τι έρωτας τι χημεία φτου φτού σκόρδα Αν σ αρπάξω από την αλογοούρα θα το πιστεψεις καλύτερα ούστ

Μάνος-Νικόλας-Δαφνη:<<Τι της έχουμε κάνει..>> αυτή την αυτογνωσια δεν την περίμενα από το Μάνο.

Μαρίλια-Αγγέλα και λοιποί επισκέπται:Μ αρέσει πολύ η στάση και τα λόγια της Μαρίλιας επιτελους έδωσαν περισσότερη σημασια στην κοπέλα.Συμφωνω με τη Τζίνα αν ξανακούσω τη λέξη <<εγγόνι>> θα πάθω αλλεργία.<<Ότι και να πεις έχεις δίκιο>>-νέα φραση στο προσκήνιο!

Μαρίλια-Μελίτα:Αυτά είναι λόγια μιας έφηβης…Ναι Μαρίλια και γω αυτό πιστευω πλέον μεθοδευμενα έγιναν όλα.Της τα χωσε κανονικά

Τέλειο Τέλειο και ξανα τέλειο
Λιποθυμώ…. Faint

Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από Antigoni! Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 7:02 pm

καλα ε νορα λουκας και η σκηνη με την πορτα τελειααα! λουκας πε σορτσακι και ποδια πεθανα στο γελιο και η νταιζη μετα! αχχαχχα τελειο
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Δημοσίευση από loukasnora Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 7:03 pm

Αναλυτικος σχολιασμος αργοτερα αλλα πρωτα απο ολα να πω οτι

Παναγιωτης Πετρακης=ΘΕΟΣ : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : gelio gelio gelio gelio gelio
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 7:03 pm

KOY - TOY - ΛΙΑ!
KOY - TOY - ΛΙΑ!!
KOY - TOY - ΛΙΑ!!!

Opados Opados Opados

Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 7:04 pm

Πολύ καλό!!!Μέσα στη μαυρίλα γελασε το χειλάκι μας με το Λουκάκο..ΘΕΟΣ!!! : respect :
Ο Στεφανούκος πέταξε το κερί(η αλλιώς απολειφάδι.. gelio )??? Τι θέλει να μας πει ο ποιητής..?Να ελπιζω οτι δεν είναια αυτο που δείχνει??
Το "ΟΙ κοτες το σκασαν" ήταν σημαδιακό??Με πολλές κότες έχουμε μπλέξει και μετά μας το παίζουν και νταήδες...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 7:04 pm

Ο Πετράκης ήταν όλο το επεισόδιο!!!
Και στον γκρεμό, και ημιξεβρακωτούλη με την ποδίτσα
και με την Νταίζη σηκωτη!!!
(η οποία Πολυχρονίδη κάποια στιγμή φαίνεται οτι έχει ξεκαρδιστεί στα γέλια)

ΤΕΛΕΙΟΟΟΟο

Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 7:10 pm

Mik έγραψε:Ο Πετράκης ήταν όλο το επεισόδιο!!!

ΤΕΛΕΙΟΟΟΟο

Κι από αλλού το άκουσα ότι η Πολυχρονίδου γέλαγε, εγω ομολογουμένως κάτι άλλο θα κοιτούσα και δεν την πήρα πρέφα zip θα το ξαναδω με πόνο καρδιάς και θα επανέλθω!!! gelio

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 7:13 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:

ΤΕΛΕΙΟΟΟΟο

Κι από αλλού το άκουσα ότι η Πολυχρονίδου γέλαγε, εγω ομολογουμένως κάτι άλλο θα κοιτούσα και δεν την πήρα πρέφα zip θα το ξαναδω με πόνο καρδιάς και θα επανέλθω!!! gelio

επειδη ειμαι off line δεν σημαινει πως δεν βλέπω Ντροπή σας Siga... gelio gelio gelio

Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 7:14 pm

loukitsa έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:

ΤΕΛΕΙΟΟΟΟο

επειδη ειμαι off line δεν σημαινει πως δεν βλέπω Ντροπή σας Siga... gelio gelio gelio

Ντροπή σας. Την ποδιά κοιτούσε και έλεγε πωπωπωπω τι ποδιά είναι αυτή!!!!!!!!!!!!!!!!!

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 7:14 pm

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ-ΑΠΙΘΑΝΟ-ΤΕΛΕΙΟ!!!!!
ΟΙ ΜΑΤΙΕΣ ΤΣΑΚΙΖΑΝΕfight
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΘΕΟΣ : respect :
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 7:16 pm

Clarabelle έγραψε:
loukitsa έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:

ΤΕΛΕΙΟΟΟΟο

Ντροπή σας. Την ποδιά κοιτούσε και έλεγε πωπωπωπω τι ποδιά είναι αυτή!!!!!!!!!!!!!!!!!

επρεπε ο Λουκας να παρει και το κονταρι της σκουπας και να κανε τον Λεωνιδα!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 7:19 pm

Το ξέρουμε Τζίνα!!!
ΟΟΟοοχι TutTut δεν κοιτούσες το κορμί του Παναγιώτη Miam

Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Katrin Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 7:21 pm

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΜΟΝΟ 3 ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ=

1)ΓΙΑΤΙ ΝΟΡΑ ΔΕΝ ΠΗΓΕΣ ΝΑ ΤΟΥ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΟΝ ΛΕΚΕ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΣΚΟΝΤΑΨΕΤΕ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ???? Tongue

2)ΓΙΑΤΙ ΛΟΥΚΑ ΔΕΝ ΠΑΡΑΔΕΧΕΣΑΙ ΠΩΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ???

Gamos

3)ΗΤΑΝ ΑΝΑΓΚΗ ΒΡΕ ΛΟΥΚΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΗΚΩΣΕΙΣ ΤΟ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟ ΑΓΚΑΛΙΑ???? KKarta

ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ.

Katrin
Τουρίστας
Τουρίστας

Δημοσίευση από evanna Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 7:24 pm

Πολυ καλο το επεισοδιο σημερα!
Ευα-Λουκας....εκπληκτικη σκηνη και εξαιρετικη ερμηνεια και απο τους δυο!Η Ευα χρειαζοταν ενα ξεσπασμα και ο Λουκας ηταν εκει για να την αγκαλαιασει και να την ηρεμησει!Απλα : respect : και στους δυο!

Σπιτι Νορας....μου αρεσε παρα πολυ η συμπεριφορα Νορας-Λουκα απεναντι στη φιλη τους που προσπαθουσαν να την κανουν να ξεχαστει και να ησυχασει!Ακριβως αυτο περιμενα και το ειδα!Τα πειραγματα μεταξυ τους ολα τα λεφτα οπως παντα!Και να σου να ερχονται οι επισκεπτες ο ενας μετα τον αλλο αλλα καλ εκανε ο Λουκακος και δεν τους αφησε να τη δουν!Ειναι νωρις ακομα και πρεπει να συνελθει!Οταν δε η Ευα τους ελεγε οτι δεν αντεχει αλλα ψεματα και δεν θελει αυτη τη ζωη ηταν τοσο Snif που ηθελα να την παρω αγκαλιτσα!
Και δεν μας εφταναν ολα τσουπ πεταγεται και η Νταιζαρα!Το τι γελιο εκανα βλεποντας το Λουκα ημιγυμνο με την ποδια δεν λεγεται! gelio Καλα της εκανες της οχιας που παντου βλεπει δολοπλοκιες!

Αντιγονη....αυτη εχει ξεφυγει εντελως και τελειως!Τι ηταν αυτα που ελεγε!?Ακου φερ'την εδω λες και η Ευα ειναι κανα τσουβαλι και θα την παρει θελει δεν θελει!Και μου ηθελε και επισκεψεις στην Αγγελα τρομαρα της που αλλη εννοια δεν ειχε η γυναικα εκεινη την ωρα!Κατευχαριστηθηκα παντως τη Μαριλια που της την ελεγε πολυ ωραια!

Μελιτα....αλλη απο εκει!Που πηρε τον αλλο τον χαλβα και του ελεγε ''τι καναμε,τι καναμε?''Γιατι α' πλυθηντικο Μελιτακι και οχι α' ενικο γιατι της αποφασεις μονη σου τις πηρες!Μη λεμε και οτι θελουμε τωρα!Και ερχεται η Μαριλια η οποια ειχε τοσο δικιο σε οσα της ειπε και αυτη παλι μυξοκλαιγοταν για να δικαιολογησει τα αδικαιολογητα!Ελεος!Παντως η Μαριλια την κατηγορησε για οσα και εμεις τοσο καιρο!Μαζι της λοιπον! Klap

Στεφανος...δεν το λυπαμαι,δεν το λυπαμαι!Ας προσεχε!Μου πεταξε και το κερι ο μπουλης!Να δω τι θα εχει να θρηνει τωρα γιατι ουτε να διεκδικησει δεν ειναι ικανος τωρα!

Μανος....κατανοητο το ενδιαφερον του αλλα δεν νομιζω οτι ειναι η καταλληλη στιγμη να το εκδηλωσει!Παντως μου αρεσε αυτο το ''τι της καναμε''Επιτελους εχει καταλαβει τα λαθη του και κανει την αυτοκριτικη του!Ελπιζω σε ακομα καλυτερα απο αυτον στο μελλον!Οσο για την επισκεψη στο Καρταλοσπιτο και εγω το ιδιο με τη Τζιαν φωναζα μολις τον ειδα....
KatsaroYpotheto έγραψε:KOY - TOY - ΛΙΑ!
KOY - TOY - ΛΙΑ!!
KOY - TOY - ΛΙΑ!!!

Opados Opados Opados

Αυτα για σημερα,αναμενουμε!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 7:26 pm

Πολύ μέτριο το επεισόδιο. Η Εύα έχει πια εξεφτιλιστεί εντελώς. Είναι τόσο απύθμενα εγωκεντρική και ασυνειδήτη, με τόσο κρύα καρδιά, ώστε ήθελε πραγματικά να αυτοκτονήσει και μάλιστα επέμενε κιόλας παρά την αγκαλιά και τα λόγια του Λουκά. Μα ούτε η σκέψη της κόρης της ούτε το βρέφος που κυοφορεί μπόρεσαν να την αποτρέψουν. Δεν σχολιάζω καν το γεγονός ότι ούσα σε τόσο προχωρημένη εγκυμοσύνη δεν έχει πια το δικαίωμα να αποφασίζει για τη ζωή του κυοφορούμενου βρέφους.
Απορώ δε με τους φίλους της που θεωρούν ότι η κατάλληλη θεραπεία για την αρρωστημένη προσωπικότητά της είναι οι ταινιες και τα DVD, αντί να την πάνε γραμμή σε ψυχίατρο.
Αφού αποφάσισαν να ακολουθήσουν την θεραπεία "τσάι και συμπάθεια", ας της δώσουν να διαβάσει το "Η τιμή και το χρήμα" του Κωνσταντίνου Θεοτόκη μήπως και καταλάβει επιτέλους τι σημαίνει γυναικεία αξιοπρέπεια (που δεν το βλέπω).
Είναι πολύ προβληματικό το μήνυμα που περνάει σε αυτά τα επεισόδια η σειρά. Είναι απαράδεκτο υγιείς άνθρωποι να βάζουν τις ζωές τους στον πάγο προκειμένουν να προσφέρουν μια απολύτως ανεπαρκή βοήθεια σ' ένα προβληματικό άτομο. Εν τέλει έτσι δεν βοηθιέται κανένας.
Η Μελίτα είναι τόσο καλοσυνάτη. Δεν καταδέχτηκε (και πολύ σωστά) να μπει σε αντιπαράθεση με μια έφηβη, την Μαρίλια. Κανονικά εδώ ισχύει το σοφότερο απόφθεγμα της αρχαιοελληνικής γραμματείας "ουδείς ασφαλέστερος εχθρός του ευεργετηθέντος αχαρίστου" αλλά από την άλλη φαίνεται ότι είναι πολύ μεγάλη η ανάγκη αυτού του κοριτσιού να βρει δικαιολογίες για τη μητέρα του. Αν μη τι άλλο, Μαρίλια, η Εύα τι θα πει μεθαύριο στο παιδί της; Ότι δεν της καιγόταν καρφί για τη ζωή του;
Στέφανε, μια χαρά ξέρεις να ρίχνεις τις ευθύνες στη Μελίτα αλλά σε τάπωσε κανονικά όταν σου είπε ότι κι εσύ δεν είσαι άμοιρος ευθυνών – πολύ το χάρηκα αυτό και περιμένω πώς και πώς το αυριανό τρίο Μελίτα – Στέφανος – Αντιγόνη.

Το γλυκό βλέμμα της Παπά εκφράζει τόσο έντονα το συναίσθημα που πρέπει να βγάλει. Και ο Μπουγιούρης στο τελευταίο πλάνο, ένα πλάνο μερικών δευτερολέπτων, ήταν επιβλητικότατος.
Αντίθετα η Ξυλά είναι πολύ μέτρια. Σε όλο το επεισόδιο βγήκε απλώς μουτρωμένη. Στη δε σκηνή που κλαψούριζε, το θέαμα ήταν αστείο. Ας δει λίγο Μάρθα Βούρτση – μπορεί να είχε τις πιο πομπώδεις ατάκες στην ιστορία του ελληνικού σινεμά αλλά ακόμα κι έτσι ήταν άπαιχτη.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από sarita Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 7:29 pm

Καλησπερα σε ολες.Ξεκιναω να σχολιασω αλλο ενα συγκλονιστικο επεισοδιο.
Λουκας-Ευα: Τελικα η Φαιη δεν παιζεται.Ποσο ηθοποιαρα ειναι, ποσο ταλεντο?Με επαιρνε και εμενα μαζι της στο γκρεμο.Για να μην μιλησω για την απογνωση της.Για αλλη μια φορα πηρε τη σκηνη επανω της.
Ευα-Παρεα: Επιτελους ξεσπασε και αντεδρασε οπως επρεπε.Το ποσο μου αρεσε την ωρα που την κραταγε ο Νικολας και της χαιδευε το χερακι.Παει το πακετο zewa.Λυγμους η ευα λυγμους κι εγω.
Ευα-Λουκας-Δαφνη: Μολις ακουσα γλαρο σκιαχτηκα λεω παει τα παιξε αλλα ευτυχως μου ηρθε αστραπιαια ο τσεχωφ και σωθηκα εγω απο τον νευρικο κλονισμο.Απολαυστικος ο λουκας ηταν μια οαση γελιου το παιχνιδακι του με την νορα.Αλλα μολις τον ειδα με την ποδια ελιωσα.ΑΧ!Για να μην πω για το σκηνικο σε μανο και στεφανο "δεν περνας κυρα μαρια δεν περνας".Ο μανος καλα αντε και να τον δικαιολογησω ο στεφανος με τι μουτρα ακριβως πηγε στην ευα?Να κανει τι και να πει τι?Θρασσος πολυ μεγαλο θρασσος.
Νταιζη γενικως: Ναι ρε κοπελια αλλη ορεξη δεν ειχαμε να εφευρισκουμε ιστοριες για να σε κραταμε μακρια απο τον λουκα σου που απο τι θυμαμαι συμφωνησες να τον παρατησεις στην παρεα και να ζησεις τον ερωτα σου με τον χρηστο.Τωρα τι ακριβως ζητας?Και οσο σκεφτομαι οτι θα την ανεχτω και τριτη χρονια.Ουτε το νταβορ δεν θα με σωσει.Αλλα στη σκηνη στο σπιτι της νορας συγνωμη παιδια αλλα αυτη οντως θελει ξυλο και μαλιστα πολυ.
Βαρκουλα-Μπελλος γενικως: Εδω καραβια χανονται και η βαρκουλα μπελλος αρμενιζει.Του λέει εν συντομια η κοπελα τι εγινε και εκτος οτι μου στρογγυλοκαθησε (ε κυρ-μπελλο βιαζεται η κοπελα.Σε ποσους βαθμους μειον ειναι πια θαμμενο αυτο το μυαλο)ρωταγε τι θα γινει με μας.Το θες αναλυτικα τωρα η να στο στειλουμε καλυτερα με μηνυμα και κατα προτιμηση στο φεισμπουκ γιατι ειναι και πιο ιν τροπος.Κουραζεις μπελλο.Α και για τα προσεχως.Δεν καταλαβα.Με ποιο δικαιωμα μπουκαρει στο σπιτι της νορας και απαιτει να δει με τα ματια του την ευα?Μπελλο μαζεψου γιατι δεν σε βλεπω καλα.Θυμηθηκες να μας το παιξεις και νταης.Που αν δεν ηταν η αλλη η καμμενη χαμπαρι δεν θα παιρνες.Βουρλο.
Μαριλια-Μελιτα: Νομιζω σημερα μανα και κορη πηραν το επεισοδιο πανω τους.Ποσο σωστα και ακριβη ηταν τα λογια της.Ειδικα αυτο "αραγε θα πεις στην νεφελη τι εκανες στην μανα της αδερφης της"με τσακισε.Αλλα μαριλια μου εδω δεν υπολογισε το ιδιο της το παιδι οταν το παραταγε ελαφρα την καρδια για να τρεχει στον απολυτο δεν νομιζω να την νοιαξει ιδιαιτερα τωρα.
Και τωρα θα αφιερωσω ειδικη παραγραφο στην ιμιτατιον ευα.Συγνωμη τι ελεγε στο στεφανο:Τι καναμε?Αυτη να μου το θυμηθειτε θα νομιζε οτι ηταν και ο στεφανος μαζι της την ωρα που τα ελεγε στην ευα.Ποιος σου ειπε να μιλησεις κοπελια.Και ναι δεν ειναι αμοιρος ευθυνων αλλα αν θυμαμαι καλα σου ειπε οτι δεν θα μιλησει ακομα στην ευα.Αρα η μονη υπευθυνη αυτη τη στιγμη εισαι εσυ και κανενας αλλος.Και τι ειπε?Ερχοσουνα στο σπιτι μου τα βραδια?Και εσυ γιατι ανοιγες?Ας τον εκλεινες απεξω.Ο στεφανος μελιτακι στο κατω κατω αντρας ειναι σκεφτεται με το κατω κεφαλι εσυ σαν γυναικα και ξεροντας οτι εχεις περασει τα ιδια γιατι δεχτηκες να βαλεις στο ιδιο τρυπακι την ευα?Γιατι δεχτηκες να γινεις το τριτο προσωπο?Α ξεχασα γιατι της το οφειλες.Και τι ειπε στα προσεχως εγω δεν οδηγησα κανεναν στην αυτοκτονια?Συγνωμη αλλο σηριαλ βλεπω.Η ευα γιατι πηγε να αυτοκτονησει?Εξαιτιας ποιανου?Α το βρηκα ρε παιδια εμαθε για το διαζυγιο μενεγακη-λατσιου την επιασε η καταθλιψη και οδηγηθηκε στο γκρεμο.Αυτη τελικα οσο εξαψαλμο και να ακουει μυαλο δεν βαζει.Στο σπιτι του στεφανου τι ηθελε παλι?Και τι αλλο ειπε?Οχι δεν ηθελα να στο κανω αυτο ευα?Σωστα δεν ηθελα να σε αυτοκτονησω απλα να σε χωρισω οπως εκανες εσυ με μενα και τον μανο.Και τι αλλο ειπε το στοματακι γιατι ρε ευα?Ναι σωστα γιατι ρε ευα πηγες να πεθανεις και να μου καταστρεψεις την ευτυχια μου με τον απολυτο?
Αυτα αν θυμηθω αλλα θα επανελθω.Καλα ποστ.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 7:29 pm

δεν εχω λογια για το σημερινο επεισοδιο απλα τελειο τελειο τελειο

Λουκάς-Ευα
απλα καταπληκτηκη σκηνη....η Ευα πολυ αληθινη και φυσικα ο Λουκάς (αχ ο ηρωας μου) ηταν θεος και αυτη η αγκαλια παρηγοριας ολα τα λευτα...

η παρεα μαζεμενη
ολοι τους φοβεροι.. αυτη ειναι παρεα ολοι μαζι ενομενοι συμπαραστεκονται στην φιλη τους που τους εχει αναγκοι και δεν αφηνουν κανεναν να την πειραξει..πολυ συγκηνητικη σκηνη που ηταν ολοι μαζι

μαριλια-μελιτα
ετσι μαριλιακι χωστα... εχει κανει τα πανδινα στην ευα και θελει να την πιστεψεις (ειναι ομως ερωτευμενη)... μια με τον μανο μια με τον στεφανο εχεις δικιο απο τοσους αντρες στου 2 της ευας πηγε και επεσε...

στεφανος-μελιτα
ποπο τι ερωτας ο ενας κατηγορει τον αλλο.... τι αγαπη αληθινη και βριζει ο ενας στον αλλο...

σπιτι νορας μερος 1
Η ΠΟΙΟ ΩΡΑΙΑ ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ!!!!
στην αρχη πολυ συγκινιτικη σκηνη οι τρεις μαζι σαν παρεα ο λουκας με την νορα να προσπαθουν να φτιαξουν το κεφι της ευας....
εκει που παραδεχομαι τουςς σεναριογραφους ειναι τον τροπο που βρικαν για να δικαιολογισουν το σπασμενο χερι της νορα.. ελεος το εσπασε επεδη χτυπουσε την πορτα.. gelio

επισκεψη μανου-στεφανου
καλα ο Λουκας ειχε κατι ατακες σημερα ... ειχε και πολυ δουλια το παιδι εδιωχνε τους μνηστηρες πρωτα τον μανο και επιτα τον στεφανο μου τον κουρασαν το αγορι μου...

σπιτι νορας μερος 2
ααχχ το παιδι λερωθηκε και οπως ειναι φυσικο επρεπε να γδυθει (τι μου κανει βραδιατικα φουντωσα λιγο αερα Faint ) εκει που το παιδι ειχε μεινει μονο με το σωβρακο να σου και η νταιζη(οχι που δεν θα ερχοταν) πολυ γελιο η νταιζη σημερα "καλα δεν ντεπεστε καλα εσυ (νορα) και εσυ(ευα) που εισαι και εγκυος" gelio gelio δεν αντεξε το παιδι αρπαξε την νταιζαρα και την πεταξε εξω... (αν το ειδατε η πολυχρονιδη δεν αντεξε και γελασε) αλλα το κορυφαιο ηταν που το νορακι τον εκλεισε εξω και το ειδαν ο νικολας και η δαφνη με την ποδια και το σωβρακο gelio

καρταλαινα
ενα εχω να πω ολοι εχουν τα προβληματα τους και αυτη ζει στον κοσμο της...

αυτα απο εμενα ελπιζω να συμφωνητε...

ΥΓ: ΠΕΤΡΑΚΗΣ = ΘΕΟΣ ΑΓΑΠΩ ΠΕΤΡΑΚΗ ΤΡΕΛΑ ΟΜΩΣ Heart2
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 7:35 pm

sarita έγραψε:Καλησπερα σε ολες.Ξεκιναω να σχολιασω αλλο ενα συγκλονιστικο επεισοδιο.
Λουκας-Ευα: Τελικα η Φαιη δεν παιζεται.Ποσο ηθοποιαρα ειναι, ποσο ταλεντο?Με επαιρνε και εμενα μαζι της στο γκρεμο.Για να μην μιλησω για την απογνωση της.Για αλλη μια φορα πηρε τη σκηνη επανω της.
Ευα-Παρεα: Επιτελους ξεσπασε και αντεδρασε οπως επρεπε.Το ποσο μου αρεσε την ωρα που την κραταγε ο Νικολας και της χαιδευε το χερακι.Παει το πακετο zewa.Λυγμους η ευα λυγμους κι εγω.
Ευα-Λουκας-Δαφνη: Μολις ακουσα γλαρο σκιαχτηκα λεω παει τα παιξε αλλα ευτυχως μου ηρθε αστραπιαια ο τσεχωφ και σωθηκα εγω απο τον νευρικο κλονισμο.Απολαυστικος ο λουκας ηταν μια οαση γελιου το παιχνιδακι του με την νορα.Αλλα μολις τον ειδα με την ποδια ελιωσα.ΑΧ!Για να μην πω για το σκηνικο σε μανο και στεφανο "δεν περνας κυρα μαρια δεν περνας".Ο μανος καλα αντε και να τον δικαιολογησω ο στεφανος με τι μουτρα ακριβως πηγε στην ευα?Να κανει τι και να πει τι?Θρασσος πολυ μεγαλο θρασσος.
Νταιζη γενικως: Ναι ρε κοπελια αλλη ορεξη δεν ειχαμε να εφευρισκουμε ιστοριες για να σε κραταμε μακρια απο τον λουκα σου που απο τι θυμαμαι συμφωνησες να τον παρατησεις στην παρεα και να ζησεις τον ερωτα σου με τον χρηστο.Τωρα τι ακριβως ζητας?Και οσο σκεφτομαι οτι θα την ανεχτω και τριτη χρονια.Ουτε το νταβορ δεν θα με σωσει.Αλλα στη σκηνη στο σπιτι της νορας συγνωμη παιδια αλλα αυτη οντως θελει ξυλο και μαλιστα πολυ.
Βαρκουλα-Μπελλος γενικως: Εδω καραβια χανονται και η βαρκουλα μπελλος αρμενιζει.Του λέει εν συντομια η κοπελα τι εγινε και εκτος οτι μου στρογγυλοκαθησε (ε κυρ-μπελλο βιαζεται η κοπελα.Σε ποσους βαθμους μειον ειναι πια θαμμενο αυτο το μυαλο)ρωταγε τι θα γινει με μας.Το θες αναλυτικα τωρα η να στο στειλουμε καλυτερα με μηνυμα και κατα προτιμηση στο φεισμπουκ γιατι ειναι και πιο ιν τροπος.Κουραζεις μπελλο.Α και για τα προσεχως.Δεν καταλαβα.Με ποιο δικαιωμα μπουκαρει στο σπιτι της νορας και απαιτει να δει με τα ματια του την ευα?Μπελλο μαζεψου γιατι δεν σε βλεπω καλα.Θυμηθηκες να μας το παιξεις και νταης.Που αν δεν ηταν η αλλη η καμμενη χαμπαρι δεν θα παιρνες.Βουρλο.
Μαριλια-Μελιτα: Νομιζω σημερα μανα και κορη πηραν το επεισοδιο πανω τους.Ποσο σωστα και ακριβη ηταν τα λογια της.Ειδικα αυτο "αραγε θα πεις στην νεφελη τι εκανες στην μανα της αδερφης της"με τσακισε.Αλλα μαριλια μου εδω δεν υπολογισε το ιδιο της το παιδι οταν το παραταγε ελαφρα την καρδια για να τρεχει στον απολυτο δεν νομιζω να την νοιαξει ιδιαιτερα τωρα.
Και τωρα θα αφιερωσω ειδικη παραγραφο στην ιμιτατιον ευα.Συγνωμη τι ελεγε στο στεφανο:Τι καναμε?Αυτη να μου το θυμηθειτε θα νομιζε οτι ηταν και ο στεφανος μαζι της την ωρα που τα ελεγε στην ευα.Ποιος σου ειπε να μιλησεις κοπελια.Και ναι δεν ειναι αμοιρος ευθυνων αλλα αν θυμαμαι καλα σου ειπε οτι δεν θα μιλησει ακομα στην ευα.Αρα η μονη υπευθυνη αυτη τη στιγμη εισαι εσυ και κανενας αλλος.Και τι ειπε?Ερχοσουνα στο σπιτι μου τα βραδια?Και εσυ γιατι ανοιγες?Ας τον εκλεινες απεξω.Ο στεφανος μελιτακι στο κατω κατω αντρας ειναι σκεφτεται με το κατω κεφαλι εσυ σαν γυναικα και ξεροντας οτι εχεις περασει τα ιδια γιατι δεχτηκες να βαλεις στο ιδιο τρυπακι την ευα?Γιατι δεχτηκες να γινεις το τριτο προσωπο?Α ξεχασα γιατι της το οφειλες.Και τι ειπε στα προσεχως εγω δεν οδηγησα κανεναν στην αυτοκτονια?Συγνωμη αλλο σηριαλ βλεπω.Η ευα γιατι πηγε να αυτοκτονησει?Εξαιτιας ποιανου?Α το βρηκα ρε παιδια εμαθε για το διαζυγιο μενεγακη-λατσιου την επιασε η καταθλιψη και οδηγηθηκε στο γκρεμο.Αυτη τελικα οσο εξαψαλμο και να ακουει μυαλο δεν βαζει.Στο σπιτι του στεφανου τι ηθελε παλι?Και τι αλλο ειπε?Οχι δεν ηθελα να στο κανω αυτο ευα?Σωστα δεν ηθελα να σε αυτοκτονησω απλα να σε χωρισω οπως εκανες εσυ με μενα και τον μανο.Και τι αλλο ειπε το στοματακι γιατι ρε ευα?Ναι σωστα γιατι ρε ευα πηγες να πεθανεις και να μου καταστρεψεις την ευτυχια μου με τον απολυτο?
Αυτα αν θυμηθω αλλα θα επανελθω.Καλα ποστ.

Mαρία μου καιρό είχες να σχολιάσεις και μας έλειψες! Σούπερ ο σχολιασμός!!!

Ευάννα συμφωνούμε απόλυτα!

Έπαιξε και το χτεσινό σύνθημα αλλα το σημερινό βασικό ηταν ένα: ΚΟΥ - ΤΟΥ - ΛΙΑ!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Δημοσίευση από sarita Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 7:38 pm

σε ευχαριστω τζινακι μου.Να σαι καλα.Υποσχομαι να ειμαι πιο συνεπης στα καθηκοντα μου.Και να μην αφηνω επισοδια χωρις σχολιασμους.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από xristina79 Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 7:39 pm

Καλέ γέλασα πολύ σήμερα! Μπράβο βρε Λουκά....

Για το θέμα της απόπειρας αυτοκτονίας έχω δύο παρατηρήσεις, γιατί από το προηγούμενο επεισόδιο εξέφρασα την γνώμη μου.
-Θα ήθελα η Εύα να είχε ξεχωρίσει περισσότερο την Μαρίλια εκεί που αποχαιρετούσε τα πρόσωπα που αγαπάει πριν πέσει. Είναι η κόρη που δεν χόρτασε, σωστά?
-Δεν μου άρεσε η φράση "Σε τι κόσμο θα ζήσει το μωρό? Όλοι με προδίδουν".... Βασικά όσοι σκέφτηκε, εκτός του Μάνου, δεν την πρόδωσαν, αν και σε μερικούς από αυτούς έκανε αρκετά. Τέλος πάντων, η εξέλιξη μου φάνηκε απαράδεκτη οπότε το αφήνω αυτό.

Κατά τα άλλα, ο Στέφανος απλά απαράδεκτος. Πως το είπε της Μελίτας? "όχι τι κάναμε, τι έκανες"? Δηλαδή η Εύα πληγώθηκε επειδή ήταν η Μελίτα που της το είπε, όχι από τις πράξεις του.... Μάλιστα.... Πέταξε και το κερί... Ανατρίχιασα τώρα.... Και όταν του είπε η Μελίτα "ενώ εσύ όταν χτύπαγες την πόρτα μου την νύχτα..." η απάντηση ήταν "δεν θέλω να συνεχίσουμε την κουβέντα" (κάτι τέτοιο). Μετά τον Λουκά ήταν η αμέσως καλύτερη εύθυμη νότα του επεισοδίου.... gelio gelio
-Μου αρέσουν πάντα οι σκηνές Μελίτας-Μαρίλιας.... και μου είχαν λείψει!
-Για τα προσεχώς: Μελίτα κάντου μήνυση του Μάνου. Μην ανέχεσαι άλλες απειλές (για την σωματική σου ακεραιότητα) και τραμπουκισμούς.... Με αυτές τις απειλές πρέπει εγώ να συνηδητοποιήσω τώρα την μεγάλη αγάπη του Μάνου για την Εύα???? Δεν το νομίζω.... κάτι άλλο συνηδητοποιώ για τον "άγιο" Μάνο.... Α, και Μελίτα χώστα και στην Αντιγονίτσα, μας ζάλισε με το ψεύτικο ενδιαφέρον....
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από glgs Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 7:40 pm

πού καλό και από μένα...
πέρα από Λουκά και Εύα και όλες οι σκηνές στο σπίτι της Νόρας, οι οποίες ήταν πάρα πολύ καλές από όλες τις απόψεις...
εγώ κρατάω και την σκηνή Μελίτα-Μαρίλια
και επιτέλους ακούστηκε κάτι που περίμενα πολύ καιρό!!
ας σταματήσουν πια στο όνομα του έρωτα να προσπαθούν να δικαιολογήσουν οποιαδήποτε αδυναμία του κάθε χαρακτήρα!!!
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Δημοσίευση από LIBRA Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 7:41 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:KOY - TOY - ΛΙΑ!
KOY - TOY - ΛΙΑ!!
KOY - TOY - ΛΙΑ!!!

Opados Opados Opados

ΕΙΣΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!! gelio gelio gelio
ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ!!! wall wall
(Ο ΤΟΙΧΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΡΤΑΛΗΣ)
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 7:42 pm

Μάνα κουράγιο έχω να πω για το σημερινό επεισόδιο!Τι κοσμοϊστορικά συμβαίνουν και εμείς καθόμαστε αμέριμνοι στους καναπέδες μας??
Ας ξεκινήσω με το γλυκό μου κολλύριο...αχ και μετά λέμε πως δεν θέλει ψυχίατρο Εύα!Όντως δεν χρειάζεται ένα ψυχίατρο,ολόκληρη ψυχιατρική ομάδα χρειάζεται!!Να πέσουν πάνω της και να κάνουν πειράματα "Πώς μπορεί να κλαίγεται συνεχώς ένα άτομο","Δεν στερεύει το κολλύριο?ή μήπως έχει αγοράσει ολόκληρη κούτα για ώρες ανάγκης?" και άλλα πολλά αναπάντητα και καίρια ερωτήματα! slap
Δεν ξέρω ποιός είπε "άλλος ζει το δράμα τώρα" αναφερόμενος στην Εύα,μα καλέ μου μόνο δράματα ζει η Μάρθα Βούρτση!Αχ βρε αδικοχαμένε μου γλάρε,σε σκότωσαν αθώα μου κοπέλα! cake
Και η ατάκα του γκρεμού "πώς θα φέρω σ'αυτόν τον κόσμο το παιδί?" ναι βρε Εύα η κοινωνία είναι σκληρή και άδικη στις μέρες μας,άσε που υπάρχει και ανεργία,η εγκληματικότητα χτυπάει κόκκινο,παιδάκια πεθαίνουν...αλλά μωρέ τι λέω!εσύ εννοείς πως ο κόσμος δεν είναι κατάλληλος για να γεννηθεί ένα παιδί επειδή ο Στέφανος σε είχε φλομώσει...πό συμφορά Fskl

Καλά οι αντιδράσεις όλων ήταν τόσο αστείες!
-Ο Μάνος,αυτή η ηρωική μορφή της σειράς είχε τόσο γέλιο όταν έγινε μπουχός μόλις άκουσε πως η Εύα θα πάει στης Νόρας!Ούτε νέφτη να του έβαζαν!!χαχαχαχαχαχ Και όταν έμαθε για την απόπειρα λέει"ως εκεί φτάσαμε?" ε Μάνο να σου θυμίσω είχε κόψει και φλέβες κάποτε...το έχει εύκολο βρε παιδί,μην ξαφνιάζεσαι τόσο!
-Η Αμαλία επίσης αγωνιά για της Εύα!Τι άλλο θα δούν τα γριζοπράσινα ματάκια μου!!!
-Ρε Μελίτα δεν σε αδικώ που στεναχωριέσαι,αν και η Εύα ούτε καν νοιάστηκε όταν στα αμόλησε όλα φάτσα κάρτα με πολύ σκληρότερο τρόπο απ'ότι εσύ,έπρεπε όμως να θυμάσαι πως για την Εύα πρόκειται!Όταν έχει να κάνει με άντρες κάνει απόπειρες,για την Μαρίλια ή για τίποτε άλλο ούτε λόγος!Τί?Να σκεφτεί το παιδί που κουβαλάει?Καλό! xaxa
-Καλά Στέφανε είσαι ΚΟΤΑΡΑΡΑ!ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΠΟΛΛΑ.Και αυτός και ο Μάνος χτυπάνε να την βρουν μα δεν τους ανοίγουν!Ορέ δυο κοπέλια σφάζονται στην ποδιά της χαζεμένης!! Tigania
-Καλά η Νόρα και ο Λουκάς μαμακίζονται και η χαζεμένη σκέφτεται γλάρους στο δωμάτιο.Καλά είναι γελοίοι τύποι όμως.Την ακούνε να λέει πόσο προτιμότερο θα ήταν αν το ήξερε πριν τον γάμο και έκαναν τουμπεκί...δεν άκουσα?πώς είπατε? zip

Να σχολιάσω ξεχωριστά την Μαρίλια...
Μαρίλια έφη "χώνεσαι πάντα στην ζωή της" ε...Μαριλιάκι αλτσχάιμερ???
"στο όνομα του έρωτα κάνουμε τέρατα" ΠΟΣΗ ΕΙΡΩΝΙΑ!στην Μελίτα τα λες ορέ?Φαντάζομαι ήταν η ατάκα του επείσοδίου που ακολουθείται από τη φράση "εδώ γελάμε?"
Μην ξεχάσω Μαρίλια,να πεις και στην Εύα να πει στην Νεφέλη τι έκανε στην μάνα της αδελφής της...α! και στην θεία της επίσης...

Και το συμπέρασμα του επεισοδίου: ΤΟ ΓΚΑΝΤΕΜΟΧΕΡΟ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΤΗ ΖΗΜΙΑ!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης