Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap41%Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 41% 
[ 29 ]
Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap35%Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 35% 
[ 25 ]
Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 6 ]

Σύνολο Ψήφων : 71

Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 7:47 pm

Cancoon έγραψε:Αντίθετα η Ξυλά είναι πολύ μέτρια. Σε όλο το επεισόδιο βγήκε απλώς μουτρωμένη. Στη δε σκηνή που κλαψούριζε, το θέαμα ήταν αστείο. Ας δει λίγο Μάρθα Βούρτση – μπορεί να είχε τις πιο πομπώδεις ατάκες στην ιστορία του ελληνικού σινεμά αλλά ακόμα κι έτσι ήταν άπαιχτη.

Απομονώνω αυτό γιατί ήταν κάτι έντονο που δεν σχολίασα.Και μένα έτσι μου φάνηκε.
Κατά τα άλλα ο σχολιασμός Thumbs up
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010

Δημοσίευση από panda Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 8:00 pm

Τραγικότατο το σημερινό αλλά επειδή λείπει σαν επιλογή ψήφισα άθλιο σημερά Siga....

Τί να πρωτοσχολιάσω την Εύα σε ρόλο Νίκου Τσαμτσίκα και τον Λουκά σε ρόλο Νίκου Ευαγγελάτου για να ακουστεί το αλησμόνητο "Σε τί κόσμο θα φέρουμε τα παιδιά μας?"xaxa.

Foulitsa έγραψε:Το "ΟΙ κοτες το σκασαν" ήταν σημαδιακό??Με πολλές κότες έχουμε μπλέξει και μετά μας το παίζουν και νταήδες...

Μάλλον θα είναι η ταινία που συμβολίζει πόσο λυκόφιλοι είναι όλοι τους. Τί έγινε ζευγαράκι του Love Bites γιατί σκύψαμε το κεφάλι και δεν είπαμε την αλήθεια στην Εύα σε αυτό που ρώτησε γιατί γιατί 😕? Να πω ότι δεν το περίμενα ψέμματα θα ήταν κοτ κοτ κοτ κοτ κοτ κοτ κοτ κοτ πρττττ πρττττ πρτττττ πρττττττ πρτττττττ πρτττττ πρττττττ πρτττττττ : scream :. Εντελώς vomit η όλη η σκηνή που προσπαθούσαν κατόπιν εορτής να μαζέψουν τα ασυμάζευτα.

Έλεος ρε Πολυαννικό ζεύγος και τρελολιάκουρας έλεος βγάλτε την μαρμελάδα από τα μάτια και τα αυτιά :face:.

Cancoon έγραψε:Η Μελίτα είναι τόσο καλοσυνάτη. Δεν καταδέχτηκε (και πολύ σωστά) να μπει σε αντιπαράθεση με μια έφηβη, την Μαρίλια. Κανονικά εδώ ισχύει το σοφότερο απόφθεγμα της αρχαιοελληνικής γραμματείας "ουδείς ασφαλέστερος εχθρός του ευεργετηθέντος αχαρίστου" αλλά από την άλλη φαίνεται ότι είναι πολύ μεγάλη η ανάγκη αυτού του κοριτσιού να βρει δικαιολογίες για τη μητέρα του. Αν μη τι άλλο, Μαρίλια, η Εύα τι θα πει μεθαύριο στο παιδί της; Ότι δεν της καιγόταν καρφί για τη ζωή του;
Στέφανε, μια χαρά ξέρεις να ρίχνεις τις ευθύνες στη Μελίτα αλλά σε τάπωσε κανονικά όταν σου είπε ότι κι εσύ δεν είσαι άμοιρος ευθυνών – πολύ το χάρηκα αυτό και περιμένω πώς και πώς το αυριανό τρίο Μελίτα – Στέφανος – Αντιγόνη.

Cancoon Thumbs up συμφωνώ με το άνωθεν σχόλιο αλλά θα μου επιτρέψεις να αμφιβάλλω κατά πόσο ατόφια είναι η καλοσύνη που έχει το ανάποδο poodle ή αν απλά είναι έτσι επειδή αυτό έμαθε ή εκπαιδεύτηκε ότι πρέπει να είναι. Τώρα στο θέμα της αντιμετώπισης με βρίσκεις σύμφωνο 101%.

Το μόνο που θα κρατήσω από το σημερινό είναι η τάπα που έριξε το ανάποδο poodle :bball:. Eεεεεεεεπ Λαλάκη εξαγώμενε για ένα έγκλημα 2 χρειάζονται και όχι μόνο 1.

Πολύ το αργούν το κόλπο Μπέλλος-Νταίζη και αρχίζω και βαριέμαι όταν βλέπω επαναλαμβανόμενες σκηνές του τίποτα GN1. Go go για το μεγάλο κόλπο go go Congrats.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 8:07 pm

panda έγραψε:
Τί να πρωτοσχολιάσω την Εύα σε ρόλο Νίκου Τσαμτσίκα και τον Λουκά σε ρόλο Νίκου Ευαγγελάτου για να ακουστεί το αλησμόνητο "Σε τί κόσμο θα φέρουμε τα παιδιά μας?"xaxa.

Πολύ το αργούν το κόλπο Μπέλλος-Νταίζη και αρχίζω και βαριέμαι όταν βλέπω επαναλαμβανόμενες σκηνές του τίποτα GN1. Go go για το μεγάλο κόλπο go go Congrats.

gelio gelio gelio Και αναρωτιόμουν, να πάρει, πού την έχω ακούσει αυτήν την ατάκα! Να 'σαι καλά που μου το θύμησες!

Κι εγώ βαριέμαι. Θέλω την Νταίζη να κάνει κόλπα με φωτογραφίες ως άλλη Σοράγια Μοντενέγκρο Ντε λα Βέγκα Μονταλμπάν τώρα!!!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από ksanthi Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 8:12 pm

ΚΑΛΑ ΘΕΑ Η ΞΥΛΑ ΣΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΓΚΡΕΜΟ. ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΟΜΟΡΦΟ ΚΟΣΜΟ ΠΩΣ Η ΖΩΝΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΑΝΟΙΓΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΡΟΜΑΞΕ ΛΙΓΑΚΙ. Ο ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΟΣ ΣΕ ΟΛΑ. ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΕΙΠΕ Η ΜΕΛΙΤΑ. ΜΑΝΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ ΤΕΛΕΙΟΣ.

ksanthi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 8:17 pm

Cancoon έγραψε:
panda έγραψε:

gelio gelio gelio Και αναρωτιόμουν, να πάρει, πού την έχω ακούσει αυτήν την ατάκα! Να 'σαι καλά που μου το θύμησες!

Κι εγώ βαριέμαι. Θέλω την Νταίζη να κάνει κόλπα με φωτογραφίες ως άλλη Σοράγια Μοντενέγκρο Ντε λα Βέγκα Μονταλμπάν τώρα!!!

gelio gelio gelio Σταματηστε μη φωναξω και την Πάολα Μπράτσο και δωσει κανα μπάτσο...και δεν αναφέρομαι σε σας γενικα το λέω :wink2:

Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 8:17 pm

••••Δεν μπορώ να πιστεψω ότι μια γυναίκα που θα γίνει μάνα , αντιδράει με αυτό τον τρόπο…. Μια μάνα, ακόμα και πριν γεννήσει, το μόνο που σκέφτεται είναι το παιδί της…Μόνο αυτό…Και οι μεγαλύτερες κακουχίες να ρθουνε, το μόνο που αξίζει είναι το παιδί…
Θυμήθηκα ξανά τον λόγο που ποτέ δεν συμπάθησα την Ευα.. Η αδυναμία που έχει ως χαρακτήρας σε συνδιασμό με την βλακεία…Αυτό είναι……Ευα, είσαι ο πιο αδύναμος κρίκος….
••••Ευχαριστήθηκα την Μαρίλια. Η Μαρίλια ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ της βλέπει τα πράγματα όπως τα βλέπει και αντιδράει ανάλογα. Και όχι δεν είναι κανένα μυξιάρικο, και τα είπε εν μέρει πολύ καλά στην κλαψιαροΜελίτα
•••• Η Μελίτα και η μίρλα της, σε συνδιασμό με το συνεχιζόμενα άθλια παίξιμο της Παπά, με έκανε για άλλη μια φορά να θέλω να αλλάξω το κανάλι. Παρόλα αυτά ευχαριστήθηκα που τάπωσε τον Παριζιάνο μπούλη.
••••Τέλος .. Ο Πετράκης ήταν θεος! Νομίζω ότι πήρε όλο το επεισόδιο πάνω του. Στην σκηνή στον γκρεμό ήταν σουπερ και στην υπόλοιπη στο σπίτι απλά απολαυστικός!!!!!!

ΥΓ: Το βλέμα του Μπουγιούρη στο τέλος … καθηλωτικό~!!!

Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από Ezantakou Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 8:23 pm

loukitsa έγραψε:
Cancoon έγραψε:
panda έγραψε:

gelio Και αναρωτιόμουν, να πάρει, πού την έχω ακούσει αυτήν την ατάκα! Να 'σαι καλά που μου το θύμησες!

gelio Σταματηστε μη φωναξω και την Πάολα Μπράτσο και δωσει κανα μπάτσο...και δεν αναφέρομαι σε σας γενικα το λέω :wink2:

Πάντως θα συμφωνήσω με panda και cancoon στο θέμα της Σοράγια.. Μια χαρά Σοράγια Μοντενέγκρο είναι η Νταιζάρα gelio gelio

Στα υπόλοιπα εννοείται οτι δεν συμφωνώ.. Ο Λουκάς και η Νόρα δεν ήταν καθόλου γελίοι.. Προτειμώ να γελάω με τις βλακείες τους αν θέλετε παρά να έβλεπα Μυστικά χωρίς Νόρα και Λουκά... :wink2:
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από filitsa Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 8:24 pm

loukitsa έγραψε:Λουκάς-Ευα:Πολύ ωραία και δυνατη αρχή….ο Λουκάκος ψυχραιμος και φανερα ανακουφισμενος που την πρόλαβε στο τσακ

Παρέα:Πολύ φυσικη δραματικη σκηνη.ΝικόλαΕΛΕΟΣ!

Καρτάλαινα-σπασμενο τηλεφωνο-Στεφούλης:Με ποιόν μιλάει???<<Να πας να τη βρεις και να τη φέρεις πίσω>>Ραους και μαστίγιο ζυμαρούλη της Πιλτσμπουρι…!Στο σπίτι σας θα γεννηθει με μαία και τα σχετικά η στο Ιασώ?

Ρούσσος φάμιλι:Ανησυχια και λαχταρα να σε νοιάζομαι Ευα…(το κινητο του Ρούσσου καθως μιλούσε ήταν κλειστο….) Αχ μωρε το παιδι το καημενο μπουχου μπουχου….έτσι θα χανεται δυο ζωες εξαιτίας της Μελιτας και του Τσεφούλη

Σπίτι Νόρας Λουκάς και Ευα:Μαγειρεψε Λουκα γιατι από τη Νόρα χιχιχιχιχι.Να ελαφρυνει το κλίμα το ασηκωτο προσπαθεί ο γλυκός μου…Προδομένη και από τους δυο άντρες της ζωης της…Μεταβολή και δρόμο στο Μάνο
Λουκάς:<<θα κλείσω το γενικο>>
<<Θα σε περιμενω το ηλιοβασιλεμα για μονομαχια>>χαχαχαχαχα ΘΕΟΣ Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΜΟΥ!
Νόρα εσυ φταις δεν είπες συνθημα και το παθες από το κακο σου το κεφαλι L
Καλα η ποδια στο Λουκά όλα τα λεφτα το φακιόλι του λείπει…Ρε ζυμαρούλη τις Πιλτσμπουρι μην αγριευεις στο Λουκάκο… Και ο Λουκάς έχει τακτ! Απίστευτη χημεία έχουν και οι τρεις τους Λουκάς-Νόρα-Ευα! <<Μου θέλει και γάμο μπριτς>> ΘΕΟΣ.Ρε πως το κανανε έτσι ημιγυμνουλη εμενα με ρωτησανε??? Λιποθυμωωω…αλλαλα τα χείλη της loukitsas Faint Faint δεν ξέρω πότε θα επανέλθω

Μελιτα-Καρτάλης:Τωρα λες Χριστε μου???Τι περιμενες να πάει να κάνει και χαλάουα μετα από αυτά που της είπες?Όχιιι ρε Μελίτα πάλι κλαψες…δεν ήθελες αλλα το κανες Ευγε..ώπα ο Τσεφουλης σηκωνει φωνη?Τι κάνατε???Μόνη σου τα έκανες..Καλα μην βγαζεις την ουραρα σου απ εξω Στεφανε

Μπέλλος-Νόρα:Αφου δεν σε σηκωνει το κλίμα τι έρχεσαι και την ενοχλείς..του λέει βιάζεται και αυτός στρογγυλοκάθησε το χάπατο ομιτζι..Τι του εξηγεις που να καταλάβει?

Μπέλλος-Οχιά:Αχ αυτό το ζευγαρι θελουμε….τι έρωτας τι χημεία φτου φτού σκόρδα Αν σ αρπάξω από την αλογοούρα θα το πιστεψεις καλύτερα ούστ

Μάνος-Νικόλας-Δαφνη:<<Τι της έχουμε κάνει..>> αυτή την αυτογνωσια δεν την περίμενα από το Μάνο.

Μαρίλια-Αγγέλα και λοιποί επισκέπται:Μ αρέσει πολύ η στάση και τα λόγια της Μαρίλιας επιτελους έδωσαν περισσότερη σημασια στην κοπέλα.Συμφωνω με τη Τζίνα αν ξανακούσω τη λέξη <<εγγόνι>> θα πάθω αλλεργία.<<Ότι και να πεις έχεις δίκιο>>-νέα φραση στο προσκήνιο!

Μαρίλια-Μελίτα:Αυτά είναι λόγια μιας έφηβης…Ναι Μαρίλια και γω αυτό πιστευω πλέον μεθοδευμενα έγιναν όλα.Της τα χωσε κανονικά

Τέλειο Τέλειο και ξανα τέλειο
Λιποθυμώ…. Faint
συμφωνω λουκα μας ελιωσες σημερα
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από loukitsa Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 8:26 pm

Mik έγραψε: και τα είπε εν μέρει πολύ καλά στην κλαψιαροΜελίτα
•••• Η Μελίτα και η μίρλα της, σε συνδιασμό με το συνεχιζόμενα άθλια παίξιμο της Παπά, με έκανε για άλλη μια φορά να θέλω να αλλάξω το κανάλι. Παρόλα αυτά ευχαριστήθηκα που τάπωσε τον Παριζιάνο μπούλη.
••••Τέλος .. Ο Πετράκης ήταν θεος! Νομίζω ότι πήρε όλο το επεισόδιο πάνω του. Στην σκηνή στον γκρεμό ήταν σουπερ και στην υπόλοιπη στο σπίτι απλά απολαυστικός!!!!!!

Συμφωνώ απόλυτα μ αυτά που λες :wink2: Με τόσο κλάμα πια νισαφι τυφλα να χει η Βούρτση

Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 - Σελίδα 2 Bann5211

Λατρεύω την Παρέα Της Φεγγαρόπετρας,
την Αντιγόνη Λαζαρίδη και το Χρήστο Μάνεση!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Δημοσίευση από panda Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 8:29 pm

Έχει πολλά ψωμιά να φάει η Νταίζη για να γίνει Σοράγια Cancoon. Πάντως καλού κακού θα φωνάξω και την Έλσα Φερνάντεζ να σχηματιστεί το τρίγωνο που θα κάνει ταχύρυθμα στην Νταίζη επειγόντως :twisted:.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 8:33 pm

panda έγραψε:Έχει πολλά ψωμιά να φάει η Νταίζη για να γίνει Σοράγια Cancoon. Πάντως καλού κακού θα φωνάξω και την Έλσα Φερνάντεζ να σχηματιστεί το τρίγωνο που θα κάνει ταχύρυθμα στην Νταίζη επειγόντως :twisted:.

Τι ειναι όλα τούτα?
Είμαι άλλης γενιάς εγω ρε παιδιά?? scratch scratch

Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από ellileo Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 8:35 pm

τελειο παραγματικα!!!! κορυφαια η σκηνη που την σωζει ο λουκακος την ευα αν και ακατανοητη απο εμενα η αποπειρα αυτοκτονιας....

ο μπελλος στην κοσμαρα του αλλα μαρεσει που τα χαβει ολα με την πρωτη!!!
ενω η νταιζη η σκυλα και η χαριβδη μαζι υποπτευεται και τη σκια της ...

κορυφαιες οι ζευγαριστικες σκηνες νορα λουκα!!!!!

ΞΕΞΑΡΔΙΣΤΙΚΟΣ Ο ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΣΥΓΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΑ ΓΕΛΙΑ ΤΗΣ!!!!

ΤΕΛΕΙΟ!!!!
ellileo
ellileo
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : θεσσαλονικη
Ασχολίες : σπουδες

Δημοσίευση από panda Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 8:36 pm

Sorry για το off topic αλλά θα δώσω απάντηση στην Mik.

Από Ισπανία μεριά Mik :wink2: .

Το El Internado δεν είναι τηλενουβέλα είναι ΕΠΟΣ Penguin .

Έχει επεξεργασθεί από τον/την panda στις Δευ Απρ 12, 2010 8:38 pm, 2 φορές συνολικά

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 8:36 pm

panda έγραψε:Έχει πολλά ψωμιά να φάει η Νταίζη για να γίνει Σοράγια Cancoon. Πάντως καλού κακού θα φωνάξω και την Έλσα Φερνάντεζ να σχηματιστεί το τρίγωνο που θα κάνει ταχύρυθμα στην Νταίζη επειγόντως :twisted:.

Μαζέψαμε τις πιο δηλητηρίωδεις κακιές από τις τελενουβέλες, έτσι; Ας ξεκινήσει η Νταιζούλα με φωτογραφίες (all time classic) και θα τα μάθει τα υπόλοιπα!!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 8:36 pm

Mik έγραψε:

Τι ειναι όλα τούτα?
Είμαι άλλης γενιάς εγω ρε παιδιά?? scratch scratch

Εγώ σίγουρα είμαι γιατί δεν έχω καταλάβει γιατί μιλάμε και παρακαλώ να επανέλθουμε στο σχολιασμό του επεισοδίου.

Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από ouki_loukanorikhgiamiazwh Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 8:37 pm

το σημερινο πολυ φαση και ταυτοχρονος κλαμα
μορε κακουργες σχολιασατε τις σκηνες νορα-ευα-λουκας κι εγω δεν εχω να πω τιποτα μονο αυτο
θα αρχιζουν να θελιζουν τα εμφραγματα και στα 17 τι κουξλος ο πετρακης θεεεεεεεεεε μου
εγω θα σχιλιασω τη σκηνη την μαριλιας και της μελιτουλας-κλαψιαρουλας και θα πω μονο αυτα τα 2:
1)ΧΩΝΕ ΜΑΡΙΛΙΑ ΧΩΝΕ ΤΗΣ ΑΞΙΖΟΥΝ
2)ειδατε που η μαριλια ελεγε στη μελιτα:η μανα μου,τη μανα μου και τα υναφη ενω η μαριλια την ευα τη λεει ευα αυτα απο μενα γιατι εχουμε και μια φυσικη να διαβασουμε
υγ:λουκιτσα μου σε παρακαλωωωωωωωω πολυ πολυ μη τα πετασ ετσι τα αστεια δεν αντεχομαι πευτω κατω και χτυπιεμε απο τα γελια
και εγω νομιζα οτιθ δεν θες το λουκακο με το ναρακι αλλα με εσενα αλλα με διαφωτισε πως εκανα λαθος οι λεξεις κατω απο την υπογραφη σου
ouki_loukanorikhgiamiazwh
ouki_loukanorikhgiamiazwh
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : RMS Titanic
Ασχολίες : polles

https://www.facebook.com/group.php?gid=128246800531083

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 8:37 pm

panda έγραψε:Sorry για το off topic αλλά θα δώσω απάντηση στην Mik.

Από Ισπανία μεριά Mik:wink2:.

Και γω με τη σειρά μου σόρυ το οφ τόπικ , και το λήγω εδώ , αλλα πρεπεί να πώ στον panda

Θενξ για τον διαφωτισμό : thanks :

Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από xristina79 Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 8:38 pm

Mik έγραψε:••••Δεν μπορώ να πιστεψω ότι μια γυναίκα που θα γίνει μάνα , αντιδράει με αυτό τον τρόπο…. Μια μάνα, ακόμα και πριν γεννήσει, το μόνο που σκέφτεται είναι το παιδί της…Μόνο αυτό…Και οι μεγαλύτερες κακουχίες να ρθουνε, το μόνο που αξίζει είναι το παιδί…
Θυμήθηκα ξανά τον λόγο που ποτέ δεν συμπάθησα την Ευα.. Η αδυναμία που έχει ως χαρακτήρας σε συνδιασμό με την βλακεία…Αυτό είναι……Ευα, είσαι ο πιο αδύναμος κρίκος….
••••Ευχαριστήθηκα την Μαρίλια. Η Μαρίλια ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ της βλέπει τα πράγματα όπως τα βλέπει και αντιδράει ανάλογα. Και όχι δεν είναι κανένα μυξιάρικο, και τα είπε εν μέρει πολύ καλά στην κλαψιαροΜελίτα

ΥΓ: Το βλέμα του Μπουγιούρη στο τέλος … καθηλωτικό~!!!

Συμφωνώ σε όλα εκτός από το σχόλιο για το παίξιμο της Παπά.... Εμένα μου άρεσε σήμερα πολύ....
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 8:39 pm

Mexico, θα έλεγα. Και μάλιστα ειδικά η usupradora διαδραματιζόταν κατά ένα μέρος αρχικά στο Cancoon.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Doris_ Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 8:43 pm

Ηρθα Τζινακι μου...ειδες οταν εχω"ψωμι",σχολιαζω & εγω... gelio
Εχω να πω συγκονιστικη η Ευα μας & σημερα...εκλαιγε με τοσο σπαραγμο,απογοτευση,απελπισια,απογνωση..διαρκως με ενα "γιατι"στα λογια & το βλεμμα της...Πραγματικα στεναχωριεμαι να την βλεπω ετσι,δεν της αξιζει...!!!
Τι καταλαβες τωρα κυριε "η Μελιτα ειναι Κυρια"? Fskl
Την ισοπεδωσατε την γυναικα...μαζι,μην τα ριχνουμε αλλα στην κοπελια,δεν κανει,εβαλες & εσυ το χερακι σου(μαλλον κατι αλλο,αλλα δεν θελω να γινω σοκιν,μας παρακολουθουν ανηλικα..)μεινε τωρα μονος με "την ζωη που δεν εζησα"& χτυπησου κατω γλυκε μου!!!
Α!που σε Μανο,μαζι σου... ΚΟΥ-ΤΟΥ-ΛΙΑ...μπας & παρει μπρος αυτο που εχει για εγκεφαλο...συνελθε αγορακι
μου, Synelthe ενηλικιωσουΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!
Ειναι γνωστο πως κατα βαση υποστηριζω Στεφανο αλλα,ειχε δικαιο η μανα "τσουχτρα",το σωστο-σωστο!!!
Αν την ξαναδω ομως σε αυτο το παραλληρημα η'ξαναπει την λεξη "εγγονι",θα παθω υστεριαααα!!! maaaad maaaad
Οκ μανταμ, το εμπεδωσαμε τα μονα που σε νοιαζουν στην ουσια,ειναι τα λεφτακια σου...
Τελικα το Μαριλιακι ειναι ποιο ωριμο,λογικο απο ολους τα λεει "εξω απ' τα δοντια"...μπραβο!!!
Δεν θα μπω στην διαδικασια να σχολιασω την "Κυρια"Ρουσσου,αλλα περιμενω μια απαντηση,"Τι θα πεις στην Νεφελη γι'αυτο που εκανες στην μανα της αδερφη της"...την εχεις? :?:
Λουκακος-Νορα υπεροχοι παλι καλα που ειστε εσεις & γελαει λιγο το χειλακι μας...
Doris_
Doris_
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στον Αλεξ - οκοσμο μου ... Kατω απο την Ακροπολη ειναι SUPER !!!
Ασχολίες : Καλλιτεχνης - Θεατρο -Μουσικη-Βερα με Τρελα ...ο mesie Kαρταλης

http://clubs.pathfinder.gr/Alexandros_Stavrou_

Δημοσίευση από nikidanis Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 8:45 pm

panda έγραψε:Sorry για το off topic αλλά θα δώσω απάντηση στην Mik.

Από Ισπανία μεριά Mik :wink2: .

Το El Internado δεν είναι τηλενουβέλα είναι ΕΠΟΣ Penguin .

επειδη εβλεπα απο μικρη τηλενουβελες και εξακολουθω να βλεπω παρα πολυ λιγες ομως.
τις θεωρω αθλιες εως και χαμηλου επιπεδου για τις ιστοριες τους και αυτο που θελουν να προβαλλον και σε τιποτα δεν μπορουμε να κατσουμε να τις συγκρινουμε με τα Μυστικα !!!!!!!!!!!
ειναι πολυ ανωτερη η σειρα μας!!!!!!!!

υ.γ. μιλαει η ειδικος τωρα και δεν δεχομαι αντιρρησεις :wink2:

ειλικρινα συγνωμη για το off topic αλλα δεν αντεξα ηθελα να τα πω
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 8:45 pm

Doris_ έγραψε:Ηρθα Τζινακι μου...ειδες οταν εχω"ψωμι",σχολιαζω & εγω... gelio
Εχω να πω συγκονιστικη η Ευα μας & σημερα...εκλαιγε με τοσο σπαραγμο,απογοτευση,απελπισια,απογνωση..διαρκως με ενα "γιατι"στα λογια & το βλεμμα της...Πραγματικα στεναχωριεμαι να την βλεπω ετσι,δεν της αξιζει...!!!
Την ισοπεδωσατε την γυναικα...μαζι,μην τα ριχνουμε αλλα στην κοπελια,δεν κανει,εβαλες & εσυ το χερακι σου(μαλλον κατι αλλο,αλλα δεν θελω να γινω σοκιν,μας παρακολουθουν ανηλικα..)μεινε τωρα μονος με "την ζωη που δεν εζησα"& χτυπησου κατω γλυκε μου!!!
Α!που σε Μανο,μαζι σου... ΚΟΥ-ΤΟΥ-ΛΙΑ...μπας & παρει μπρος αυτο που εχει για εγκεφαλο...συνελθε αγορακι
Ειναι γνωστο πως κατα βαση υποστηριζω Στεφανο αλλα,ειχε δικαιο η μανα "τσουχτρα",το σωστο-σωστο!!!
Αν την ξαναδω ομως σε αυτο το παραλληρημα η'ξαναπει την λεξη "εγγονι",θα παθω υστεριαααα!!! maaaad maaaad
Οκ μανταμ, το εμπεδωσαμε τα μονα που σε νοιαζουν στην ουσια,ειναι τα λεφτακια σου...
Τελικα το Μαριλιακι ειναι ποιο ωριμο,λογικο απο ολους τα λεει "εξω απ' τα δοντια"...μπραβο!!!
Δεν θα μπω στην διαδικασια να σχολιασω την "Κυρια"Ρουσσου,αλλα περιμενω μια απαντηση,"Τι θα πεις στην Νεφελη γι'αυτο που εκανες στην μανα της αδερφη της"...την εχεις? :?:
Λουκακος-Νορα υπεροχοι παλι καλα που ειστε εσεις & γελαει λιγο το χειλακι μας...

Καλά Ανθή είσαι ΘΕΑ! Η μάλλον αν έφτασες εσύ να γράψεις το παραπάνω κείμενο τότε οι σεναριογράφοι μπορούν να κάνουν τα πάντα! ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΛΕΜΕ!!!

Τρομερός σχολιασμός και να μην σε χάνουμε!!!

Πές ταααααα!!!

Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 - Σελίδα 2 DITWcopy
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Δημοσίευση από panda Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 8:47 pm

Δεν βλέπω κανέναν να σχολιάζει το τηλέφωνο της Αντιγόνης και παραξενεύομαι μόνο σε εμένα έκανε εντύπωση μεγάλη το ότι η Αντιγόνη δικαιολογούνταν στον ή στην άγνωστο Χ για το κατά πόσο φταίει ο Λαλάκης ο εξαγώμενος και κατά πόσο δεν φταίει χμμμμμμμμμμ?

nikisdanis συγνώμη αλλά θα διαφωνήσω (αν και δεν θεωρώ τον εαυτό μου ειδικό γιατί έχω δει ελάχιστες αλλά πολύ καλές όλες όσες έχω δει). Σίγουρα οι σειρές από την Ισπανία έχουν την υπερβολή μέσα τους αλλά τουλάχιστον ορισμένες από αυτές (π.χ. το El Internado) έχουν πολύ καλύτερη ανάλυση-δικαιολόγηση χαρακτήρων και καταστάσεων από ότι έχουν τα μυστικά.

edit by Jim7
Μην συνεχίζετε για τα εκτός επεισοδίου

Έχει επεξεργασθεί από τον/την panda στις Δευ Απρ 12, 2010 8:51 pm, 1 φορά

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 8:49 pm

Doris το μοναδικό άτομο που δεν περίμενα να πει κουτουλιά είσαι εσύgelio
Αφού ο Στέφανος το κατάφερε κι αυτό τι να πω!!!!!!!!!!!!!!
Συμπεριφορά και προς τις δύο άθλια.

Επεισόδιο 343 - Ημερομηνία 12-04-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Foulitsa Την / Το Δευ Απρ 12, 2010 8:50 pm

Συμφωνώ απόλυτα με το σχολιασμό σου!!!! Η Ξυλά Θεα και πάλι σήμερα με το Θ κεφαλαίο!!!!
Οσο για την κυρία με το Κ κεφαλαιο σε ένα πράγμα την παραδέχομαι..Δεν τα κανε μόνη της,μαζί με τον Μπουλη τα κανανε και παρολο που η Μελίτα μίλησε αυτό δεν αλλάζει το τι έγινε,δεν νομίζω να την νοιάζει την Ευα ποιος της το πε αλλα τι κάνανε..Οχι να μας βγει και απο πάνω ο Παριζιάνος...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης