Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap30%Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 30% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap26%Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 26% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap23%Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 23% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap17%Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 17% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 53

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010

Δημοσίευση από soso Την / Το Τετ Απρ 14, 2010 10:52 pm

Ε-ΥΑ Ε-ΥΑ- Ε-ΥΑ Cheer Cheer Cheer Cheer

Σύντομο πολλαπλό ρεσιτάλ από την Ευα Χαρίτου (Ευα Χαρις,για τους φίλους),που τα πήρε όλα κι έφυγε!

****Θα σ΄έχω στα υπ'όψιν.. Λέω να μην πατώσω μαζί σου
****Δεν αμφιβάλλω για την αγάπη σας..
**** Καταλαβαίνω από έρωτα,γιατί δε μου το χες πει πριν;;
**** Δε σε βλέπω..δε σ΄ακούω..Δεν υπάρχεις..

Μια ατάκα,ανα περίπτωση,κι όλες διαλεγμένες.. Τα ρέστα μου,γι απόψε,στην κυρία!

Κατα τ΄αλλα,
Αναρωτιέμαι,αν αυτό ήταν το καλύτερο σεναριακό εύρημα για να αποδειχθεί ότι ο Λουκάς προσποιούνταν τον αμνήμονα..
Παρακαλούνται οι εδώ ταλεντάρες,να αποστελλουν στο εξής τις προτάσεις τους στην παραγωγή!

Επίσης,τα βιβλία πονάνε (με διαβεβαίωνε μικρή η μαμα μου), και η συγκεκριμένη αστοχία,για τους ίδιους δημιουργούς που αναφέρουν εμβόλλιμα Ντοστογιέφσκι,Τσέχωφ και Λειβαδίτη,θα μπορούσε μαλλον να αποφευχθεί..!
Τα γυαλικά έχουν και πιο καλό ηχητικό εφφέ και τζέρτζελο..
Αν και βιβλία στο σπίτι,μόνο η Νορα κι ο Λουκάς παιζει όντως να έχουν,καθότι η Θεά αντιστοίχως,μόνο Βίπερ Νόρα 'θα χε να πετάξει..Μπαρμπαρα Καρτλαντ,στην καλύτερη!
Τονίζω ότι προφανώς δεν κανω λόγο για μηνύματα (στο σπίτι του κρεμασμένου,δε μιλάνε για σκοινι),παρα αποκλειστικά και μόνο για μια αισθητική και σκηνοθετική αστοχία,εκ μέρους των δημιουργών,και δη των διανοούμενων,και δη των πολυγραφότατων.. KKarta

Το Μελιτόνι,ήθελε να διασώσει το γαμο του Στεφανούκου και της Ευαρας,και γι αυτόν τον λόγο 3 μέρες/72 ώρες,μετά την σχετική της απόπειρα (διάσωσης εννοώ), ρωτησε τον Στέφανο,άν έχουν όντως τελειώσει.. Snif Εξαιρετικά λογικό!
Και,ναι αυτές οι δύο δένουν πολυ καλα μεταξύ τους..

#Προοικονομούν ασυστόλως ή παίζουν με τα νευρα μας,οέο;;;;;;

Υγ.Clarabelle,ομόρφυνες lol!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010

Δημοσίευση από jim7 Την / Το Τετ Απρ 14, 2010 10:52 pm

Οι σχολιασμοί των avatar και των υπογραφών καλύτερα να γίνουν ψήφοι στα edemoscar.

Ακόμα δεν τάχει πάρει άγρια η Εύα. Την θέλω να γυαλίσει το μάτι της.

Ευάκι μου αυτά που έλεγες στην Μελίτα που τα διάβασες στο forumμάκι μας, πονηρούλα ε! πονηρούλα!

Μελίτα είπες στην Εύα ότι διακόψατε αύριο που θα τα ξαναβρείτε της θα της πεις "ξέρεις θα ξαναδιακόψουμε σε κανά δυό μέρες;" αφού περισσότερες δεν είσασταν ποτέ (μπορεί και να κάνω λάθος ίσως νάταν και τρεις).

Στέφανε να δω πότε θα ξυπνήσεις και για πες μου παιδί μου δεν σ' έμαθε η μαμά σου πριν μιλήσεις να βουτάς την γλώσσα στο μυαλό σου και να σταματήσεις επιτέλους να λες μ#$%^@ες;

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 2 Jim7s03-1
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Clarabelle Την / Το Τετ Απρ 14, 2010 11:00 pm

soso έγραψε:Ε-ΥΑ Ε-ΥΑ- Ε-ΥΑ Cheer Cheer Cheer Cheer

Σύντομο πολλαπλό ρεσιτάλ από την Ευα Χαρίτου (Ευα Χαρις,για τους φίλους),που τα πήρε όλα κι έφυγε!

Κατα τ΄αλλα,
Αναρωτιέμαι,αν αυτό ήταν το καλύτερο σεναριακό εύρημα για να αποδειχθεί ότι ο Λουκάς προσποιούνταν τον αμνήμονα..
Παρακαλούνται οι εδώ ταλεντάρες,να αποστελλουν στο εξής τις προτάσεις τους στην παραγωγή!

Επίσης,τα βιβλία πονάνε (με διαβεβαίωνε μικρή η μαμα μου), και η συγκεκριμένη αστοχία,για τους ίδιους δημιουργούς που αναφέρουν εμβόλλιμα Ντοστογιέφσκι,Τσέχωφ και Λειβαδίτη,θα μπορούσε μαλλον να αποφευχθεί..!
Αν και βιβλία στο σπίτι,μόνο η Νορα κι ο Λουκάς παιζει όντως να έχουν,καθότι η Θεά αντιστοίχως,μόνο Βίπερ Νόρα 'θα χε να πετάξει..Μπαρμπαρα Καρτλαντ,στην καλύτερη!
Τονίζω ότι προφανώς δεν κανω λόγο για μηνύματα (στο σπίτι του κρεμασμένου,δε μιλάνε για σκοινι),παρα αποκλειστικά και μόνο για μια αισθητική και σκηνοθετική αστοχία,εκ μέρους των δημιουργών,και δη των διανοούμενων,και δη των πολυγραφότατων.. KKarta

Το Μελιτόνι,ήθελε να διασώσει το γαμο του Στεφανούκου και της Ευαρας,και γι αυτόν τον λόγο 3 μέρες/72 ώρες,μετά την σχετική της απόπειρα (διάσωσης εννοώ), ρωτησε τον Στέφανο,άν έχουν όντως τελειώσει.. Snif Εξαιρετικά λογικό!

Θα διαφωνήσω για πρώτη φορά μαζί σου. Θεατρικές σπουδες υποθέτω προυποθέτουν τουλάχιστον ανάγνωση των κλασικών. Άλλωστε προχθές πρώτη σκέψη στη θολούρα ήταν ο Τσέχωφ. Παρακαλώ πολύ να προσέχουμε......

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 2 ClarabelleFinale

Μας είπαν η Εύα είναι θάλασσα
και η θάλασσα μπορεί να είναι φουρτουνιασμένη και μπορεί να είναι γαλήνια, αλλά ακίνητη ποτέ!
Στα "Μυστικά" το κατάφεραν και αυτό!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Δημοσίευση από Doris_ Την / Το Τετ Απρ 14, 2010 11:07 pm

Mik έγραψε:Να πω και γω κάτι οφ τόπικ?
Λατρευω την υπογραφή της Νορίτσας και το αβατάρ σου Doris.
Και εσύ είσαι μια κούκλα, και ο χαμογελαστός Αλέξανδρος επίσης!!

Πραγματικα υπεροχη υπογραφη Νοριτσα,Mik μου ευχαριστω πολυ για το κοπλιμεντο...ημουν αρρωστη με 40 πυρετο,χιονι & δυο ωρες ταξιδι...αλλα επισης "αρρωστη" με τον Αλεξανδρο... gelio gelio gelio δεν θα τον εχανα για τιποτα!!!!
Doris_
Doris_
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στον Αλεξ - οκοσμο μου ... Kατω απο την Ακροπολη ειναι SUPER !!!
Ασχολίες : Καλλιτεχνης - Θεατρο -Μουσικη-Βερα με Τρελα ...ο mesie Kαρταλης

http://clubs.pathfinder.gr/Alexandros_Stavrou_

Δημοσίευση από soso Την / Το Τετ Απρ 14, 2010 11:09 pm

Clarabelle έγραψε:
soso έγραψε:Ε-ΥΑ Ε-ΥΑ- Ε-ΥΑ Cheer Cheer Cheer Cheer

Κατα τ΄αλλα,

Θα διαφωνήσω για πρώτη φορά μαζί σου. Θεατρικές σπουδες υποθέτω προυποθέτουν τουλάχιστον ανάγνωση των κλασικών. Άλλωστε προχθές πρώτη σκέψη στη θολούρα ήταν ο Τσέχωφ. Παρακαλώ πολύ να προσέχουμε......

Εχεις δίκιο!Μα τι πρωτότυπο..
Τη Θεά τη σαρκάζω,γιατί την αγαπώ..
όχι για την υψηλή της μόρφωση..,την οποία αν και προσωπικά κυνηγώ διακαώς, θεωρώ και εντελώς υπερεκτιμημένη ως αρετή ή προσόν!
Ήθελα μάλλον να κάνω σαφές πως δεν έχω πρόβλημα με τα πρόσωπα που το έπραξαν,τα οποία και γουσταρω τρελά,και τα οποία στερεοτυπικά,ως επιστήμονες,είναι πιο ..του βιβλίου!
Σχώρα με,αγαπημένη! Heart2
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Δημοσίευση από νοριτσα Την / Το Τετ Απρ 14, 2010 11:16 pm

Doris_ έγραψε:
Mik έγραψε:Να πω και γω κάτι οφ τόπικ?
Λατρευω την υπογραφή της Νορίτσας και το αβατάρ σου Doris.
Και εσύ είσαι μια κούκλα, και ο χαμογελαστός Αλέξανδρος επίσης!!

Πραγματικα υπεροχη υπογραφη Νοριτσα,Mik μου ευχαριστω πολυ για το κοπλιμεντο...ημουν αρρωστη με 40 πυρετο,χιονι & δυο ωρες ταξιδι...αλλα επισης "αρρωστη" με τον Αλεξανδρο... :ορgelio: gelio gelio δεν θα τον εχανα για τιποτα!!!!
ευχαριστω κοριτσια μου ολα τα oscar πανε στην μια και μοναδικη Τζινα!!!!!!!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από mystikaforever Την / Το Τετ Απρ 14, 2010 11:19 pm

Παιδια καλησπερα. Δε ξερω αλλα πραγματικα το τελος του σημερινου(κι απ ο,τι προβλεπεται και το αυριανο επεισοδιο) με ξενερωσε απιστευτα. Κι αυτο για τον απλουστατο λογο οτι οταν ο Λουκας συνηλθε απο την αμνησια, η Νορα του ελεγε συχνα:"Ελεος με ελεγες και Μαργαριτα!", ή κανω λαθος?Και σημερα δηλ που εκεινος της ειπε οτι την ελεγε Μαργαριτα αυτη καταλαβε οτι δεν ειχε αμνησια!!Αφου του το χε πει 100 φορες, τί τον ρωτουσε μετα πως το ηξερε κι αν την κοροιδευε?
Δε μου αρεσε αυτο!
mystikaforever
mystikaforever

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Τετ Απρ 14, 2010 11:22 pm

Άρχισαν τα όργανα,σήκω από την θέση σου...
Λοιπόν σήμερα είχε ψωμί η ιστορία
Οι ατάκες της μέρας:
-"τα σταμάτησα όλα για να μην πληγωθεί η Μελίτα" αυτή η χιλιοειπωμένη ατάκα του Στέφανου,όχι τόσο ειπωμένη όσο το "θα βαδίσω μόνη μου πια" της Εύας,αλλά και αυτή το ίδιο για τα μπάζα...μόνο λόγια
-"πώς να την είδαμε?ψύχραιμη και αποφασισμένη" ο Νικόλας για την Εύα--> εεε ΤΡΕΛΗ εινει παίδες,σοβαρευτείτε και σούρτε την σε κανένα γιατρό!
-"εμείς δεν θα είμαστε δηλαδή ποτέ μαζί?" Μελίτα στον Στέφανο-->τώρα σοβαρα ρε Μελίτα για να μην τρελαθώ,θέλεις να είσαι μ'αυτή τη φλωρούμπα? 😕
Ας μην σχολιάσω πως την φτάσανε στο επίπεδο να της λέει η κάθε τελευταία ότι την λυπάται που έμπλεξε με τον Στέφανο
-"θα το έλεγες κάποτε απλά περίμενες την κατάλληλη στιγμή" Εύα στον Μάνο για σχέση Στέφανου-Μελίτας-->κοίτα που φτάσαμε να συμφωνούμε με το ντεκαπάζ!! slap
-"θα σε έχω στα υπόψιν" είπε η Εύα για τον Μάνο και γω θα πω ΧΑΛΑΡΩΣΕΕΕΕ cake
-"να γεννήσουμε τα παιδιά του" καλά αυτή η ατάκα του Ρούσσου ήταν θεική!Ρε πέτρο πέθανα,ούτε ο johnny depp στη "γυναίκα του αστροναύτη"!!!χαχαχαχαχαχαχαχα Πέτρος-Αμαλία και πάλι θεοί σήμερα! : respect :
-"εχω μαθει να σηκωνω βαρη στη ζωη μου" γειά σου ρε Αγγέλα σκληροπυρηνική!!!χαχαχαχαχαχ
-Μαγειρεύει με τακούνι όπως κάθε έγκυος που σέβεται τον εαυτό της και λέει στον Λουκά "αν δεν ησουν εσυ να με τραβηξεις δεν θα ημασταν εδω τωρα να μιλαμε"-->μην μου θυμίζετε τώρα το γκαντεμόχεροοο : curse :
-"πρόσεχε την κοιλίτσα σου" ρε Αγγέλα τα θέλεις και τα λες ή σου ξεφεύγουν?αχ μωρέ ναι την ενδιαφέρει πολύ η κοιλίτσα και μάλιστα αυτή η κοιλίτσα ήταν η πρώτη της σκέψη όταν πήγε για φούντο Gioupi

Ξεχωριστό σχολιασμό θα έχει η Νόρα και ο Λουκάς/μπαγλαμάς:
Στην συζήτηση στο γραφείο για τα ρούχα της Νόρας,που ο Λουκάς έλεγε πως πρεπει κάποια να πεταχτούν...Λουκά πες το...ξέρω τι σκέφτεσαι...τα ζιβάγκο δεν θέλεις και συ να πετάξει??
Σχετικά με τη στάση της απέναντι στο Μπέλλο λέω να μην το χιλιοματαπώ...ντροπή της που συνέχισε έτσι την κοροιδία...
Επίσης η αντίδραση στην πλάκα του Λουκά μου φάνηκε ελεινή...αμέσως να πουλήσει την Μελίτα έτσι ωμά...αμα δεν ταιριάζατε με την γλαροπούλα δεν θα συμπεθεριάζατε... KKarta

Για σκηνή Μελίτας και Εύας έχω να πω πως μου φάνηκε τόσο μα τόσο γελοία!Πόση τραγική ειρωνία!Βαριέμαι να κάθομαι να σχολιάζω μια-μια τις ατάκες του λογυδρίου της αγίας,αλλά ήταν αστείες απλά!
Ένα θα πω: κόψε ρε ζώο τις ειρωνίες...δεν είναι όλοι σαν τα μούτρα σου
"δεν μπορείτε να βρίσκεστε χωρίς εμπόδια?"-->κοίτα ποιός μιλάει!
"υποκρίθηκες την φίλη μου"-->είναι ο όρκος φιλιάς που λέγαμε...άρρηκτοι δεσμοί
"μπήκες στην παρέα μου"--> ναι σου έκλεψε την παρέα που τόσο ετίμησες
Γενικώς Εύα: Fskl

Και τώρα οι απορίες μιας μελαχρινής:
1)Από και ως που η μανα της Εύας ξέρει να ξεχωρίσει ποια απο τα πράγματα της είναι δώρα και συγκεριμένα δώρα απο την Αντιγόνη και τον Στέφανο και ποιά οχι??
2)Μόνο εγώ θεωρώ γελοίο που αυτή η ατάκα του Λουκά ήταν η αιτία η Νόρα να καταλάβει το ψέμα του?Αφου η ίδια του είχε εξηγήσει ότι όταν ήταν αμνησιακός έτσι μπέρδευε τα ονόματα...τόσο έλλειψη δημιουργικότητας πια!! Synelthe
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Δημοσίευση από mystikaforever Την / Το Τετ Απρ 14, 2010 11:26 pm

Izabella29 έγραψε:Αφου η ίδια του είχε εξηγήσει ότι όταν ήταν αμνησιακός έτσι μπέρδευε τα ονόματα...τόσο έλλειψη δημιουργικότητας πια!!

Αυτο δε λεω κι εγω??Ηταν λιγο αθλιο αυτο!
mystikaforever
mystikaforever

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Την / Το Τετ Απρ 14, 2010 11:26 pm

Ezi_loukno έγραψε:Λίγα πραγματάκια απο μένα...

1*Επέστρεψε η Αμαλία που γνωρίσαμε και αγαπήσαμε.. Τα παιδία έγιναν πάλι "μαφία"..
Ο Ρούσσος με έστηλε που ζητάει να "ψαχτεί" η Μελίτα μήπως και είναι έγκυος.. gelio
Μήπως είναι προοικονομία; Τόσο καρπερός πια ο Στέφανος....;;;;

2*Εύα: Πρέπει και εγώ να αρχίσω να με αγαπάω...!!!
Επιτέλους... Άκουσα την Εύα που θέλω τόσο καιρό να ακούσω... ΘΕΑ, ΘΕΑ, ΘΕΑ...

3*Εύα-Λουκάς: Με συγκίνησαν οι άτιμοι Snif
Πόσο πολύ δένουνε μεταξύ τους...
Περιμένω πώς και πώς να διώξει η Νόρα τον Λουκά για να πάει να μείνει με την Εύα ώστε να βλέπουμε τέτοιες σκηνές μαζί με ταινίες και pop corn (καλά ντε μη βαράτε... Με την προυπόθεση βέβαια να τα ξαναβρούν η Νόρα και ο Λουκάς..)

4*Μελίτα πήγαινε να "ψαχτείς" και άφησε ήσυχη την Εύα που θέλεις και να της μιλήσεις, τρομάρα σου...
Προσκυνώ Εύα... Ο τρόπος που μίλησε στη Μελίτα και αυτά που της είπε ήταν αληθινά και ουσιαστικά..

5*Το δούλεμα του Λουκά στην Νόρα για την Εύα, ήταν όλα τα λεφτά...
Και τσούπ μπούκαραν το "τηλεκατευθυνόμενο βλήμα" και η "τηλεκατευθυνόμενη ανακατώστρα" να πάρουν και μια ανακρησούλα γιατί δεν είχαν τίποτα καλήτερο να κάνουνε...
Έχω μια απορία: Ο Μπέλλος γιατί επιμένει να μιλάει στον τρίτο ενικό πρόσωπο για τον εαυτό του;

6*Η Αντιγόνη γιατί είπε οτι έμαθε ποιός ή μάλλον ποιά εταιρία αγόρασε την Εδέμ;
Μήπως αυτή η "εταιρία" είναι το πρόσωπο που μιλάει στο τηλέφωνο με την Αντιγόνη;

7*Η Νόρα δεν είχε πεί η ίδια στον Λουκά οτι την έλεγε Μαργαρήτα; Τώρα γιατί της φάνηκε περίεργο;
Πάντως λυπάμαι τον Λουκά που θα φάει τα βιβλία του κόσμου αύριο...

Υ.Γ. Παρακαλώ την παραγωγή να με ενημερώσει σε ποιόν κάδο θα πετάξει ο Λουκάς τα ρούχα της Νόρας για να πάω να τα μαζέψω.. Απ'όσα κατάφερα να δώ, ήταν όλα τα συνολάκια κατάλληλα για την ηλικία μου :wink2:

Λατρευω τους σχολιασμούς σου και συμφωνώ !! :twisted:
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Δημοσίευση από Cancoon Την / Το Τετ Απρ 14, 2010 11:40 pm

Βαρέθηκα πάρα πολύ.
Βαρέθηκα να βλέπω τη Νόρα να κουνάει το δάχτυλο στη Μελίτα, αυτό την κάνει μικροπρεπή και αυθάδη. Νόρα, έτσι να φέρεσαι στα παιδιά σου, όχι στην (υποτιθέμενη) φίλη σου - και της τρως και τα κουλουράκια.
Βαρέθηκα να βλέπω τον υπεράνθρωπο αγώνα του Στέφανου να προσπαθεί να πείσει την Εύα να γυρίσει στο σπίτι τους - όχι μόνο δεν κουνήθηκε από την πόρτα όταν αυτή έφυγε αλλά έκανε και δυο βήματα προς τα πίσω.
Βαρέθηκα να βλέπω τη Μελίτα να προσπαθεί να ξεκαθαρίσει τα πράγματα σε στενόμυαλους ανθρώπους που την έχουν καταδικάσει ήδη. Ευτυχώς αντιδρά κάπως απέναντι στον Στέφανο και δεν τον ακούει απλώς με κλειστό το στόμα.
Κι εσύ, Στέφανε, τι την έπρηξες την κοπέλα στα "τελειώσαμε" και τώρα πηγαίνεις σπίτι της; Ε, ευκαιρία να δεις και ένα όμορφο πλάσμα. Φάτε μάτια ψάρια την έκανες τη ζωή σου.

Πολύ μου άρεσε η Παπά. Στην σκηνή με την Εύα απέδωσε το ότι πήγε εκεί με καλή και μόνο προαίρεση. Η Ξυλά δεν κατάλαβα τι έπρεπε να αποδώσει.
Σε όλες τις μετά το γάμο σκηνές Μελίτας- Στέφανου, Παπά και Σταύρου βγάζουν το συναίσθημα δυο ανθρώπων που θέλουν να αγκαλιαστούν αλλά δεν τολμούν να το κάνουν.

Εκεί στην παραγωγή ακούτε; Αν δεν μπορείτε να μας δώσετε ενδιαφέροντα επεισόδια, δώστε μας τουλάχιστον καλαίσθητα επεισόδια - τον Στέφανο και τη Μελίτα μαζί.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Τετ Απρ 14, 2010 11:46 pm

Cancoon έγραψε:
Εκεί στην παραγωγή ακούτε; Αν δεν μπορείτε να μας δώσετε ενδιαφέροντα επεισόδια, δώστε μας τουλάχιστον καλαίσθητα επεισόδια - τον Στέφανο και τη Μελίτα μαζί.

Καλαίσθητα επεισόδια? lol! Τι ακούω θέε μου!!!! Την χειρότερη χημεία ζευγαριου, την έχει η Παπά με τον Σταυρου.
Μας τα δώσανε αυτά τα επεισόδια, για μήνες και με 45 απο τα 50 λεπτά δικά τους ... vomit

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από vagvard Την / Το Τετ Απρ 14, 2010 11:49 pm

exw na pw oti otan katalavoun ti ginetai tha metaniwsoun oloi gia tin simperifora tous apenanti sti melita.episis,ti akiro itan afto me louka-nora?apo tin arxi oloi ixeran oti leei tin dasy nora kai ti nora margarita.i nora twra to katalave?eleos...ligo prosoxi sto senario please...ipirxan ki alles stigmes akires alla afti itan vomva megatonwn.
vagvard
vagvard
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από vagvard Την / Το Τετ Απρ 14, 2010 11:52 pm

episis wres-wres pali kala pou einai kai i amalia na kanonisei gia tin kori tis giati i melita feretai san zwo.kathete na tin vrizoun kai trwei kai xilo

Edit by Clarabelle
Σε παρακαλώ να διαβάσεις τους κανόνες του φόρουμ. Η γλώσσα που χρησιμοποιούμε είναι η Ελληνική.
Επίσης μπορείς να διορθώσεις το ποστ σου παρακαλώ μην κάνεις συνεχόμενα ποστ
Ευχαριστώ
vagvard
vagvard
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από vagvard Την / Το Τετ Απρ 14, 2010 11:53 pm

Ο Ρούσσος με έστηλε που ζητάει να "ψαχτεί" η Μελίτα μήπως και είναι έγκυος..

ontws fovero
vagvard
vagvard
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Δημοσίευση από evapop Την / Το Πεμ Απρ 15, 2010 12:05 am

Cancoon έγραψε:Βαρέθηκα πάρα πολύ.
Βαρέθηκα να βλέπω τη Νόρα να κουνάει το δάχτυλο στη Μελίτα, αυτό την κάνει μικροπρεπή και αυθάδη. Νόρα, έτσι να φέρεσαι στα παιδιά σου, όχι στην (υποτιθέμενη) φίλη σου - και της τρως και τα κουλουράκια.
Βαρέθηκα να βλέπω τον υπεράνθρωπο αγώνα του Στέφανου να προσπαθεί να πείσει την Εύα να γυρίσει στο σπίτι τους - όχι μόνο δεν κουνήθηκε από την πόρτα όταν αυτή έφυγε αλλά έκανε και δυο βήματα προς τα πίσω.
Βαρέθηκα να βλέπω τη Μελίτα να προσπαθεί να ξεκαθαρίσει τα πράγματα σε στενόμυαλους ανθρώπους που την έχουν καταδικάσει ήδη. Ευτυχώς αντιδρά κάπως απέναντι στον Στέφανο και δεν τον ακούει απλώς με κλειστό το στόμα.
Κι εσύ, Στέφανε, τι την έπρηξες την κοπέλα στα "τελειώσαμε" και τώρα πηγαίνεις σπίτι της; Ε, ευκαιρία να δεις και ένα όμορφο πλάσμα. Φάτε μάτια ψάρια την έκανες τη ζωή σου.

Πολύ μου άρεσε η Παπά. Στην σκηνή με την Εύα απέδωσε το ότι πήγε εκεί με καλή και μόνο προαίρεση. Η Ξυλά δεν κατάλαβα τι έπρεπε να αποδώσει.
Σε όλες τις μετά το γάμο σκηνές Μελίτας- Στέφανου, Παπά και Σταύρου βγάζουν το συναίσθημα δυο ανθρώπων που θέλουν να αγκαλιαστούν αλλά δεν τολμούν να το κάνουν.

H Νόρα μικροπρεπής και αυθαδης απέναντι στη Μελίτα.
Μόνο που η λέξη αυθάδεια κολλάει σε σχέση μαθητή και δασκάλου,γονέα και παιδιού και φυσικά όχι σε σχέση ισότιμων φίλων!
Πέρα από ωραιο πλασμα σε αντίθεση με Ευα,κατα την εντελώς αντικειμενική σου γνώμη,ποια άλλη ακριβώς ιδιότητα έχει η Μελιτα που πρέπει να της βαράει προσοχή η Νόρα;;
Κακιστη φίλη ήταν απέναντί της η Μελ.
Γιατί το σούρσιμο όλων των εποχών για τον απόλυτο,ήταν η μόνη και πρώτη προτεραιότητά της.
Και μαλλον αυτό το σούρσιμό,θα πρεπε να φαίνεται,βαρετό,κι όχι η προσπάθεια της να εξηγησει τα ανεξηγητα.Ανεπιτυχέστατη,και αυτή.
Τα "καλαίσθητα επεισόδια",που αναφέρονται, διατηρούν το χαμηλότερο ρεκόρ τηλεθέασης της φετινής Εδέμ.Μάλλον δεν είναι πολλοί αυτοί που τα αναπολούν.

evapop

Θηλυκό

Δημοσίευση από hionati Την / Το Πεμ Απρ 15, 2010 12:11 am

Izabella29 έγραψε:Άρχισαν τα όργανα,σήκω από την θέση σου...
Λοιπόν σήμερα είχε ψωμί η ιστορία
Οι ατάκες της μέρας:
-"τα σταμάτησα όλα για να μην πληγωθεί η Μελίτα" αυτή η χιλιοειπωμένη ατάκα του Στέφανου,όχι τόσο ειπωμένη όσο το "θα βαδίσω μόνη μου πια" της Εύας,αλλά και αυτή το ίδιο για τα μπάζα...μόνο λόγια
-"πώς να την είδαμε?ψύχραιμη και αποφασισμένη" ο Νικόλας για την Εύα--> εεε ΤΡΕΛΗ εινει παίδες,σοβαρευτείτε και σούρτε την σε κανένα γιατρό!
-"εμείς δεν θα είμαστε δηλαδή ποτέ μαζί?" Μελίτα στον Στέφανο-->τώρα σοβαρα ρε Μελίτα για να μην τρελαθώ,θέλεις να είσαι μ'αυτή τη φλωρούμπα? 😕
Ας μην σχολιάσω πως την φτάσανε στο επίπεδο να της λέει η κάθε τελευταία ότι την λυπάται που έμπλεξε με τον Στέφανο
-"θα το έλεγες κάποτε απλά περίμενες την κατάλληλη στιγμή" Εύα στον Μάνο για σχέση Στέφανου-Μελίτας-->κοίτα που φτάσαμε να συμφωνούμε με το ντεκαπάζ!! slap
-"θα σε έχω στα υπόψιν" είπε η Εύα για τον Μάνο και γω θα πω ΧΑΛΑΡΩΣΕΕΕΕ cake
-"να γεννήσουμε τα παιδιά του" καλά αυτή η ατάκα του Ρούσσου ήταν θεική!Ρε πέτρο πέθανα,ούτε ο johnny depp στη "γυναίκα του αστροναύτη"!!!χαχαχαχαχαχαχαχα Πέτρος-Αμαλία και πάλι θεοί σήμερα! : respect :
-"εχω μαθει να σηκωνω βαρη στη ζωη μου" γειά σου ρε Αγγέλα σκληροπυρηνική!!!χαχαχαχαχαχ
-Μαγειρεύει με τακούνι όπως κάθε έγκυος που σέβεται τον εαυτό της και λέει στον Λουκά "αν δεν ησουν εσυ να με τραβηξεις δεν θα ημασταν εδω τωρα να μιλαμε"-->μην μου θυμίζετε τώρα το γκαντεμόχεροοο : curse :
-"πρόσεχε την κοιλίτσα σου" ρε Αγγέλα τα θέλεις και τα λες ή σου ξεφεύγουν?αχ μωρέ ναι την ενδιαφέρει πολύ η κοιλίτσα και μάλιστα αυτή η κοιλίτσα ήταν η πρώτη της σκέψη όταν πήγε για φούντο Gioupi

Ξεχωριστό σχολιασμό θα έχει η Νόρα και ο Λουκάς/μπαγλαμάς:
Στην συζήτηση στο γραφείο για τα ρούχα της Νόρας,που ο Λουκάς έλεγε πως πρεπει κάποια να πεταχτούν...Λουκά πες το...ξέρω τι σκέφτεσαι...τα ζιβάγκο δεν θέλεις και συ να πετάξει??
Σχετικά με τη στάση της απέναντι στο Μπέλλο λέω να μην το χιλιοματαπώ...ντροπή της που συνέχισε έτσι την κοροιδία...
Επίσης η αντίδραση στην πλάκα του Λουκά μου φάνηκε ελεινή...αμέσως να πουλήσει την Μελίτα έτσι ωμά...αμα δεν ταιριάζατε με την γλαροπούλα δεν θα συμπεθεριάζατε... KKarta

Για σκηνή Μελίτας και Εύας έχω να πω πως μου φάνηκε τόσο μα τόσο γελοία!Πόση τραγική ειρωνία!Βαριέμαι να κάθομαι να σχολιάζω μια-μια τις ατάκες του λογυδρίου της αγίας,αλλά ήταν αστείες απλά!
Ένα θα πω: κόψε ρε ζώο τις ειρωνίες...δεν είναι όλοι σαν τα μούτρα σου
"δεν μπορείτε να βρίσκεστε χωρίς εμπόδια?"-->κοίτα ποιός μιλάει!
"υποκρίθηκες την φίλη μου"-->είναι ο όρκος φιλιάς που λέγαμε...άρρηκτοι δεσμοί
"μπήκες στην παρέα μου"--> ναι σου έκλεψε την παρέα που τόσο ετίμησες
Γενικώς Εύα: Fskl

Και τώρα οι απορίες μιας μελαχρινής:
1)Από και ως που η μανα της Εύας ξέρει να ξεχωρίσει ποια απο τα πράγματα της είναι δώρα και συγκεριμένα δώρα απο την Αντιγόνη και τον Στέφανο και ποιά οχι??
2)Μόνο εγώ θεωρώ γελοίο που αυτή η ατάκα του Λουκά ήταν η αιτία η Νόρα να καταλάβει το ψέμα του?Αφου η ίδια του είχε εξηγήσει ότι όταν ήταν αμνησιακός έτσι μπέρδευε τα ονόματα...τόσο έλλειψη δημιουργικότητας πια!! Synelthe

αγαπητη μου απλα συμφωνω...
και να προσθεσω κατι...
οσο και να λατρευω λουκα και νορα εχουν και αυτοι μεγαλη ευθυνη στην κοροιδια που κανανε στην ευα...γιατι αν θυμαμαι καλα οταν η μελιτα και ο στεφανος θελανε να το πουν στην ευα ο λουκας και η νορα επιμενανε να τους εμποδιζουν λεγοντας τους η νορα στη μελιτα να περιμενει και να δοκιμασει πρωτα τη σχεση της με τον στεφανο πριν την αποκαλυψει στην ευα και ο λουκας στο στεφανο να περιμενει γιατι να μαθει η ευα για εκεινον και τη μελιτα δε θα εχει καλη σχεση ουτε μαζι της ουτε με το παιδι...η σωστη σταση που επρεπε να κρατησουν ηταν αυτη που κρατησε η δαφνη απο την αρχη δηλαδη <<τα λεμε ολα στην ευα και αυτη αποφασιζει...>>
οποτε αυτο που ειπαν στην ευα ειναι οτι <<ναι ξεραμε πριν απο το γαμο για το στεφανο και τη μελιτα...>>ενω η αληθεια ειναι οτι θα επρεπε να πουν<<ναι ξεραμε απο την αρχη για το στεφανο και τη μελιτα..αλλα στο κρυβαμε για το καλο σου...για να μην πληγωθεις...οποτε αποφασισαμε,για το καλο σου,οτι ο στεφανος πρεπει να σε παντρευτει ασχετα αν ειναι ερωτευμενος με τη μελιτα...και βεβαιως θεωρησαμε οτι με το χαρτι του γαμου θα εξαφανιστουν τα αισθηματα μελιτας και στεφανου και ολα καλα...
επισης επειδη ειμαστε φωτεινοι παντογνωστες δε σκεφτηκαμε να σε ενημερωσουμε μηπως εχεις διαφορετικη γνωμη...και ουτε βεβαια λαβαμε υποψην τα αισθηματα στεφανου,μελιτας καθοτι εκεινοι οφειλαν να τα θυσιασουν για να κανουν αυτο που εμεις θεωρουμε σωστο,δηλαδη να σε κοροιδευουν ουσιαστηκα...>>
γιατι κοροιδια δεν ειναι μονο να επισκεπτεσαι μια αλλη γυναικα κρυφα απο τη γυναικα σου αλλακοροιδια ειναι και να τη σκεφτεσαι συνεχεια αφου μαζι της εισαι ερωτευμενος...και μπορει νορα και λουκας να μην ηξεραν οτι στεφ-μελ μιλουσαν ακομη μετα το γαμο αλλα ηξεραν οτι υπηρχε μεγαλος ερωτας μεταξυ τους και τα οποια συναισθηματα δεν ειχαν φυγει...αρα το να εχεις αισθηματα για αλλην ενω δινεις ορκους αιωνιας αγαπης με μιαν αλλην δεν ειναι ξεπουλημα???...και η δικαιολογια γιατο καλο της ευας ειναι τουλαχιστον εγωιστικη...κανεις δεν εχει δικαιωμα να παιρνει τοσο σοβαρες αποφασεις για αλλους...και βεβαια πρωτιστος ο στεφανος και η μελιτα εκαναν το λαθος...και κυριως ο στεφανος..οι ευθυνες στεφανου και μελιτας ειναι δεδομενες...αν και για μενα κυριος φταιχτης ειναι ο στεφανος...αλλα η νορα και ο λουκας εκαναν αυτο ακριβως που ειπε η νορα<<ξεραν και απλως σφυριζαν αδιαφορα>>
και κριμα γι αυτο και κριμα που δεν ειπαν ολη την ιστορια στην ευα γιατι ετσι θα μπορουσαν να εξομαλυνθουν οι σχεσεις κυριως ευας-στεφανου...γιατι ακομη και αν ο στεφανος ειναιμπουφος,λαπας,ψευτης και οτι αλλο θελετε το παιδι της ευας εχει δικαιωμα να γνωρισει τον πατερα του...
για αυτο το γεγονος λοιπον νορα και λουκας ειναι φαουλ...και ειναι κριμα να φορτωνουν στους πιο λατρεμενους ηρωες της σειρας πραξεις που δε συναδουν με τον χαρακτηρα και την ηθικη τους μονο και μονο για να βγουν τα επεισοδια...

Έχει επεξεργασθεί από τον/την hionati στις Πεμ Απρ 15, 2010 12:16 am, 1 φορά
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Δημοσίευση από panda Την / Το Πεμ Απρ 15, 2010 12:13 am

Izabella29 έγραψε:-"θα σε έχω στα υπόψιν" είπε η Εύα για τον Μάνο και γω θα πω ΧΑΛΑΡΩΣΕΕΕΕ cake

Αυτό και αν δεν ήταν ο τραγέλαφος του επεισοδίου Faint cake Wow .

Cancoon έγραψε:Πολύ μου άρεσε η Παπά. Στην σκηνή με την Εύα απέδωσε το ότι πήγε εκεί με καλή και μόνο προαίρεση

Αυτό ακριβώς Cancoon Thumbs up .

Καλά για την σουργελοκατάσταση του ζευγαριού του Love Bites δεν θα πω τίποτα απλά εμετική vomit . Πάλι χώρια θα έγραφαν τα σενάρια φαίνεται gelio (μπηχτή).

Και μεταξύ σοβαρού και αστείου από πότε η έννοια της φιλίας μεταφράζεται σε "σήμερα επειδή με βολεύει στηρίζω εσένα, αύριο επειδή θα με βολεύει κάτι άλλο θα κράζω εσένα και θα στηρίξω το άλλο και παραμεθαύριο μπορεί πάλι εσένα ή μπορεί και εγώ δεν ξέρω τι?"

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Izabella29 Την / Το Πεμ Απρ 15, 2010 12:42 am

mystikaforever έγραψε:
Izabella29 έγραψε:Αφου η ίδια του είχε εξηγήσει ότι όταν ήταν αμνησιακός έτσι μπέρδευε τα ονόματα...τόσο έλλειψη δημιουργικότητας πια!!

Αυτο δε λεω κι εγω??Ηταν λιγο αθλιο αυτο!

Ήμουν αποκλεισμενούλα και δεν είδα τα άλλα ποστ όταν έκανα το δικό μου,αλλά υποθέτω πως και συ πρόσεξες αυτό που έβγαζε μάτι...δηλαδή την πανηλίθια αιτία αποκάλυψης της αλήθειας!! slap
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Δημοσίευση από mystikaforever Την / Το Πεμ Απρ 15, 2010 8:19 am

Ναι ακριβως!Και μου εκανε εντυπωση πως ειναι δυνατον η Ε.Ακριτα να το εκανε αυτο το λαθος!Κριμα ρε γαμωτο, πολυ με ξενερωσε....Δε νομιζω να μπορεσω να παρακολουθησω το σημερινο επεισοδιο!Συν το γεγονος οτι φτανουν σε ακροτητες!Επειδη δηλαδη ο Λουκας εκανε ολα αυτα και ταλαιπωρουταν τοσο για χαρη της Νορας, τωρα ολοι, και μαζι και η Νορα θα κανουν ολοκληρο χαμο και θα τον διωξουν. Ελεος!
mystikaforever
mystikaforever

Δημοσίευση από Καρ-Mik Την / Το Πεμ Απρ 15, 2010 8:38 am

mystikaforever έγραψε:Ναι ακριβως!Και μου εκανε εντυπωση πως ειναι δυνατον η Ε.Ακριτα να το εκανε αυτο το λαθος!Κριμα ρε γαμωτο, πολυ με ξενερωσε....Δε νομιζω να μπορεσω να παρακολουθησω το σημερινο επεισοδιο!Συν το γεγονος οτι φτανουν σε ακροτητες!Επειδη δηλαδη ο Λουκας εκανε ολα αυτα και ταλαιπωρουταν τοσο για χαρη της Νορας, τωρα ολοι, και μαζι και η Νορα θα κανουν ολοκληρο χαμο και θα τον διωξουν. Ελεος!

Και γω θεωρώ οτι οπως το ''ανακάλυψε'' η Νόρα ήταν τελειως κουλό!! Δεν έστεκε. Υπήρχαν χίλιοι δυό τρόποι να το δώσουν, αλλα δoθηκε πολύ πρόχειρα.

Εγω δεν βλέπω όμως κουλή την αντίδραση ούτε της Νόρας, ούτε των υπόλοιπων.

Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 2 Mik2S03
Αγάπησε τρείς, γ...αργάλησε τρείς, μαγείρεψε για τρεις, και να γκαστρώσει μόνο δύο??
Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 2 13379 Στεφανε βάλε μπρος μην μείνει παραπονεμένη καμία!
Επεισόδιο 345 - Ημερομηνία 14-04-2010 - Σελίδα 2 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα

Δημοσίευση από CineFreak Την / Το Πεμ Απρ 15, 2010 9:42 am

Λοιπόν εγώ από το επεισόδιο κράτησα το εξής, δεν ξεύρω εάν το πιάσατε:

- η Μελίτα θα μείνει ΚΑΙ αυτή έγγυος από τον Καρτάλη, οπότε Μελίτα-Εύα θα έχουν από 2 παιδιά από τους ίδιους 2 άντρες ... ΜΠΟΥΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑ "Τόλμη" γίναμε, ετελείωσε xaxa !!! και ΤΟΤΕ να δώ την Καρτάλω για ποιό εγγόνι από τα δύο θα κόπτεται ;/ !!!

- Δηλαδή θέλετε να μου πείτε ότι ο Στέφανος Καρτάλης, με τη Μάνα Δράκαινα, που έχει πάνω του εκδικήσεις και μυστηριώδεις διαθήκες, που αγάπησε-ερωτεύτηκε-γκάστρωσε τις 2 πρωταγωνίστριες της σειράς, που κατέστρεψε οικονομικά κόσμο και κοσμάκη, θα φύγει φέτος από τη σειρά ???/S
τί διάολο ανατροπή είναι αυτή ?? θα αφήσει 2 γυναίκες αμανάτι στο Μάνο που δεν μπορεί να αγοράσει ούτε μία φρατζόλα πλέον χωρίς δανεικά ?? και ΕΑΝ τηρηθεί το ρηθέν και γκαστρωθεί ΚΑΙ η Μελίτα, ποιός θα έρθει μετά να νταντέψει τα τέκνα ??? η μαφία της φεγγαρόπετρας Confused? ??? δε μου πάει καθόλου το σεναριάκι rules ... δυστυχώς, πιό πολύ μου ταιριάζει να φυγεί ο Μάνος από τη σειρά, γιατί τώρα είναι στη γωνία χωρίς πλοκή πάνω του, παρά ο Στέφανος ... κι ας είναι πιο πιθανό το αντίθετο ...scratch

- η Μελίτα προφανώς κάτι πίνει και δε μας δίνει ... τόσες συνεχόμενες μ@λ@κίες δεν εξηγούνται αλλιώς ... Impatient Synelthe

- ο τρόπος με τον οποίο "αποκαλύφθηκε" ο Λουκάς είναι ο πιο γελοίος και άτοπος EVER Fskl ... χτενίστε και λίγο το ρημάδι το σενάριο, εάν δεν μπορείτε εσείς, δώστε το στο φόρουμ ... καλύτερους τρόπους θα σας βρούμε να αποκαλύψετε το ψέμα του Λουκά ... δηλαδή χάθηκε να φέρει τη συζήτηση σε ένα σημείο που να τον βάλουν να πει "μωρέ καλά σου έκανα και την έκανα όλη μέρα από το νοσοκομείο και τρέχατε και δε φτάνατε ..." ή "τί χάλια φαί με μπουκωνατε στο νοσοκομείο" ή "μόνο η Αμαλία κάνει τις σωστές τηγανητές πατάτες" κάτι τέτοιο anyway ... όχι το Μαργαρίτα-Νόρα ...ΕΛΕΟΣΣΣΣΣ Kotsides

ΑΥΤΑΑΑΑΑ !!!

Edit By giouli_edem
2η Προειδοποίηση
2.11 Το σπαμ emoticons και εικόνων δεν επιτρέπεται λόγω του ότι μπορεί να επιβραδύνει τους υπολογιστές κάποιων χρηστών. Μέγιστος αριθμός επιτρεπόμενων emoticon ανά ποστ (συμπεριλαμβανομένων των μηνυμάτων σε παράθεση) είναι 10. Παρακαλείστε όμως να χρησιμοποιείτε λιγότερα. Αυτό ισχύει σε όλο το φόρουμ.
CineFreak
CineFreak
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : multitasking...

Δημοσίευση από helenaki_edem Την / Το Πεμ Απρ 15, 2010 10:01 am

CineFreak έγραψε:
Λοιπόν εγώ από το επεισόδιο κράτησα το εξής, δεν ξεύρω εάν το πιάσατε:

- η Μελίτα θα μείνει ΚΑΙ αυτή έγγυος από τον Καρτάλη, οπότε Μελίτα-Εύα θα έχουν από 2 παιδιά από τους ίδιους 2 άντρες ... ΜΠΟΥΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑ "Τόλμη" γίναμε, ετελείωσε xaxa !!! και ΤΟΤΕ να δώ την Καρτάλω για ποιό εγγόνι από τα δύο θα κόπτεται ;/ !!!

- Δηλαδή θέλετε να μου πείτε ότι ο Στέφανος Καρτάλης, με τη Μάνα Δράκαινα, που έχει πάνω του εκδικήσεις και μυστηριώδεις διαθήκες, που αγάπησε-ερωτεύτηκε-γκάστρωσε τις 2 πρωταγωνίστριες της σειράς, που κατέστρεψε οικονομικά κόσμο και κοσμάκη, θα φύγει φέτος από τη σειρά ???/S
τί διάολο ανατροπή είναι αυτή ?? θα αφήσει 2 γυναίκες αμανάτι στο Μάνο που δεν μπορεί να αγοράσει ούτε μία φρατζόλα πλέον χωρίς δανεικά ?? και ΕΑΝ τηρηθεί το ρηθέν και γκαστρωθεί ΚΑΙ η Μελίτα, ποιός θα έρθει μετά να νταντέψει τα τέκνα ??? η μαφία της φεγγαρόπετρας Confused? ??? δε μου πάει καθόλου το σεναριάκι rules ... δυστυχώς, πιό πολύ μου ταιριάζει να φυγεί ο Μάνος από τη σειρά, γιατί τώρα είναι στη γωνία χωρίς πλοκή πάνω του, παρά ο Στέφανος ... κι ας είναι πιο πιθανό το αντίθετο ...scratch

- η Μελίτα προφανώς κάτι πίνει και δε μας δίνει ... τόσες συνεχόμενες μ@λ@κίες δεν εξηγούνται αλλιώς ... Impatient Synelthe

- ο τρόπος με τον οποίο "αποκαλύφθηκε" ο Λουκάς είναι ο πιο γελοίος και άτοπος EVER Fskl ... χτενίστε και λίγο το ρημάδι το σενάριο, εάν δεν μπορείτε εσείς, δώστε το στο φόρουμ ... καλύτερους τρόπους θα σας βρούμε να αποκαλύψετε το ψέμα του Λουκά ... δηλαδή χάθηκε να φέρει τη συζήτηση σε ένα σημείο που να τον βάλουν να πει "μωρέ καλά σου έκανα και την έκανα όλη μέρα από το νοσοκομείο και τρέχατε και δε φτάνατε ..." ή "τί χάλια φαί με μπουκωνατε στο νοσοκομείο" ή "μόνο η Αμαλία κάνει τις σωστές τηγανητές πατάτες" κάτι τέτοιο anyway ... όχι το Μαργαρίτα-Νόρα ...ΕΛΕΟΣΣΣΣΣ Kotsides

ΑΥΤΑΑΑΑΑ !!!

τελειος ο σχολιασμος σου...... ******* ομως δε νομιζω να μεινει η μελιτα εγγυος γιατι παιζει πολυ το να φυγει ο σταυρου....αν ομως μεινει τοτε μια εγγυμοσυνη δε θα με χαλουσε κθλ.....
οσον αφορα το λουκα συμφωνω απολυτα οτι ηταν γελοιος ο τροπος.....ουσιασιτκα αφου του ξεφυγε το ''μαργαριτα'' ηταν πολυ γελοιο μετα να τα μπαλωσει γτ και οταν υποτιθεται βργκε τη μνημη του του χαν πει οτι μπερδευε τα ονοματα...!!!

Edit By giouli_edem
2η Προειδοποίηση
2.11 Το σπαμ emoticons και εικόνων δεν επιτρέπεται λόγω του ότι μπορεί να επιβραδύνει τους υπολογιστές κάποιων χρηστών. Μέγιστος αριθμός επιτρεπόμενων emoticon ανά ποστ (συμπεριλαμβανομένων των μηνυμάτων σε παράθεση) είναι 10. Παρακαλείστε όμως να χρησιμοποιείτε λιγότερα. Αυτό ισχύει σε όλο το φόρουμ.
helenaki_edem
helenaki_edem
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Δημοσίευση από Ntinaki1 Την / Το Πεμ Απρ 15, 2010 10:20 am

Εγώ χτες να σας πω την αλήθεια σκυλοβαρέθηκα.

Εύα-Στέφανος: Δεν κατάλαβα γιατί πήγε η Εύα μέχρι το Καρταλόσπιτο και δεν πέρασε μέσα.Βασικά δεν κατάλαβα καν γιατί πήγε αλλά τέλος πάντων. Του έλεγε μπουρ μπουρ αλλά δεν τον άκουγε κιόλας. Είχαμε και τον Στέφανο " Εύα, Εύα, Εύα" πες και κάνα Εύα ρε φίλε xaxa ....πολλά είπε πάλι. Καλά το θεόκουλο είναι που πετάχτηκε η Αντιγόνη. Νααα πάρε μαθήματα. Η Αντιγόνη πιο πολύ παρακαλάει.
Σε κάποια φάση έφυγε αυτός πήγε μέσα, εξαφανίστηκε παρακαλούσε η Αντιγόνη, ξαναγύρισε αυτός είπε αλλά 5-6 Εύα και μετά έκανε και 2 βήματα πίσω και είπε άλλα 2 Εύα, Εύα και αυτό ήταν για σήμερα!!!

Ρούσσος-Στέφανος: Άϊντε πάλι. Κλασσικά τον Ρούσσο τον εκδικείται ο Καρτάλης μέσω της Μελίτας και ο Στέφανος λέει ότι την εκδίκηση την σταμάτησε για την Μελίτα. Γιατί γράφουν ίδιες σκηνές;
Πάντως μου αρέσει η λογική του Ρούσσου. Εγώ ξέρω γυναίκες να προσπαθούν να μείνουν έγκυες για να δέσουν έναν άντρα με ένα παιδί, άντρες να θέλουν να αφήνουν γυναίκες έγκυες για να σκορπούν παιδιά από δω και από κει για εκδίκηση...πρώτη φορά ακούω, αλλά με εντυπωσιάζει το σκεπτικό!

Τσάμπα κοψομεσιάστηκε η Αγγέλα. Αυτό έχω να πω.

Μελίτα-Εύα: Ναι, ξέρουμε όλοι σε μισούν, θέλουν το κακό σου, μπήκαν σφήνα στην ζωή σου, σκότωσαν τον γλάρο, η Μελίτα πήρε την παρέα σου,σε ζηλεύουν για τις επιτυχίες σου, θέλουν εκδίκηση ενώ εσύ δεν έχεις κάνει τίποτα.... Μπερδεύτηκαν οι σεναριογράφοι από τις 2 ώρες εξάντλησης dailyfix και η Εύα έγινε Ελπίδα από το η Ζωή της άλλης και η Μελίτα η Ξένια χωρίς μαύρη περούκα.

Λουκάς-Νόρα: Βαριέμαι.

Και αυτό που πραγματικά με συγκλόνισε! Στέφανος-Μελίτα! Και ναι!!!! Ο Στέφανος παραδέχεται ότι έχει ΚΑΙ αυτός ευθύνες!!! :shock: :shock: :shock:
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Δημοσίευση από helenaki_edem Την / Το Πεμ Απρ 15, 2010 10:33 am

Ntinaki1 έγραψε:

Μελίτα-Εύα: Ναι, ξέρουμε όλοι σε μισούν, θέλουν το κακό σου, μπήκαν σφήνα στην ζωή σου, σκότωσαν τον γλάρο, η Μελίτα πήρε την παρέα σου,σε ζηλεύουν για τις επιτυχίες σου, θέλουν εκδίκηση ενώ εσύ δεν έχεις κάνει τίποτα.... Μπερδεύτηκαν οι σεναριογράφοι από τις 2 ώρες εξάντλησης dailyfix και η Εύα έγινε Ελπίδα από το η Ζωή της άλλης και η Μελίτα η Ξένια χωρίς μαύρη περούκα.

Λουκάς-Νόρα: Βαριέμαι.

Και αυτό που πραγματικά με συγκλόνισε! Στέφανος-Μελίτα! Και ναι!!!! Ο Στέφανος παραδέχεται ότι έχει ΚΑΙ αυτός ευθύνες!!! :shock: :shock: :shock:

Congrats Congrats Congrats

Edit By Giouli_Edem
3η Προειδοποιήση + 1 μέρα ban
2.12 Όλες οι απαντήσεις πρέπει να περιέχουν τουλάχιστον 3 λέξεις και να είναι επoικοδομητικές για το θέμα συζήτησης. Λιγότερες λέξεις θα θεωρούνται σπαμ και θα προειδοποιούνται. Εξαίρεση αποτελεί ο τομέας ΣΠΑΜ.
1.2 Μετά από τρεις (3) προειδοποιήσεις ένας λογαριασμός μπορεί να αποκλειστεί προσωρινά για διάρκεια, ανάλογη της σοβαρότητας της παράβασης. Η παράκαμψη του αποκλεισμού με τη δημιουργία δεύτερου λογαριασμού δεν επιτρέπεται. Αν ένας χρήστης έχει αποκλειστεί πολλαπλά αλλά εξακολουθεί να παραβιάζει τους κανόνες, τότε μπορεί να αποκλειστεί μόνιμα, ανάλογα το ‘βάρος’ των κατά καιρούς παραβιάσεών του.
helenaki_edem
helenaki_edem
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης